Statistikk

Gjert Høie Sjursen

Født: 09.01.2000

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1911,26(+2,4)IL GneistD (G-U20)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-18/1911,28(+1,2)IL Gneist3-h3 (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-18/1911,35(+0,0)IL Gneist1-h102.06.19Fana, Framolekene 2019
G-18/1911,35(-0,2)IL Gneist121.09.19Os, OsLekene 2019
G-18/1911,36(+1,1)IL GneistD (G-19)14.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/1911,43(-0,5)IL GneistD (MJ)18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/1911,46(+0,8)IL Gneist8-h1 (MS)02.08.19Hamar, NM Hamar 2019
G-18/1911,72(-1,5)IL Gneist2-h111.08.19Leirvik, Stordleikane 2019

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1922,91(-0,6)IL Gneist2-h210.08.19Leirvik, Stordleikane 2019
G-18/1923,00(+2,0)IL Gneist7-fi 08.09.19Jessheim, UM
G-18/1923,53(-3,7)IL Gneist3-h407.09.19Jessheim, UM
G-18/1923,60(-3,2)IL Gneist4-sf207.09.19Jessheim, UM

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1951,40IL GneistD (G-19)14.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/1952,43IL GneistD (MJ)18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/1952,44IL GneistD (G-U20)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/195,09,90IL GneistD (G-19)15.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/195,12,75IL GneistD (MJ)19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/195,19,20IL GneistD (G-U20)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

110 meter hekk (100cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1914,65(+0,7)IL Gneist306.09.19Jessheim, UM
G-18/1914,69(+2,6)IL GneistD (G-U20)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-18/1914,81(-1,1)IL GneistD (G-19)15.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/1914,85(+1,3)IL Gneist1-h110.08.19Leirvik, Stordleikane 2019
G-18/1914,90(-0,7)IL Gneist1-h111.05.19Fana, Karabinlekene 2019
G-18/1914,92(-0,2)IL Gneist2-h2 (G-U20)25.08.19Sigdal, NM Junior
G-18/1914,95(-1,0)IL Gneist4-fi (G-U20)25.08.19Sigdal, NM Junior
G-18/1915,06(-0,1)IL Gneist2-h1 (G-19)30.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-18/1915,14(-2,7)IL Gneist6 (G-U20)17.08.19Kristiansand, Nordic U20
G-18/1915,16(-3,0)IL Gneist3-fi (G-19)30.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-18/1915,17(-2,3)IL Gneist1-h131.05.19Fana, Framolekene 2019
G-18/1915,19(+0,0)IL GneistD (MJ)19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/1915,29(+1,0)IL Gneist215.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene

110 meter hekk (106,7cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1916,04(-0,8)IL Gneist7 (MS)04.08.19Hamar, NM Hamar 2019

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/191,80IL Gneist121.09.19Os, OsLekene 2019
G-18/191,78IL Gneist101.06.19Fana, Framolekene 2019
G-18/191,77IL Gneist210.05.19Fana, Karabinlekene 2019
G-18/191,77IL GneistD (G-19)14.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/191,75IL GneistD (MJ)18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/191,75IL Gneist508.09.19Jessheim, UM
G-18/191,72IL GneistD (G-U20)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/193,95IL GneistD (MJ)19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/193,74IL GneistD (G-19)15.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/193,65IL GneistD (G-U20)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/197,06(+2,0)IL GneistD (G-U20)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-18/196,97(+1,2)IL GneistD (MJ)18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/196,95(+2,8)IL GneistD (G-19)14.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/196,83(+0,0)IL Gneist2-fi (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-18/196,81(-2,3)IL Gneist6-fi (G-19)29.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-18/196,81(+0,5)IL Gneist121.09.19Os, OsLekene 2019
G-18/196,74(+0,7)IL Gneist115.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/196,62(+0,0)IL Gneist7-kv (G-19)28.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-18/196,62(+0,0)IL Gneist9 (MS)02.08.19Hamar, NM Hamar 2019
G-18/196,50(+0,6)IL Gneist111.08.19Leirvik, Stordleikane 2019
G-18/196,46(+1,2)IL Gneist406.09.19Jessheim, UM
G-18/196,40(+2,1)IL Gneist7-kv (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior

Kule 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1913,17IL GneistD (G-U20)08.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-18/1912,85IL Gneist2 (G-19)29.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-18/1912,72IL GneistD (G-19)14.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/1912,70IL GneistD (MJ)18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/1912,63IL Gneist112.05.19Fana, Karabinlekene 2019
G-18/1912,60IL Gneist11-fi (G-U20)25.08.19Sigdal, NM Junior
G-18/1912,41IL Gneist416.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1912,15IL Gneist607.09.19Jessheim, UM
G-18/1912,06IL Gneist12-kv (G-U20)24.08.19Sigdal, NM Junior
G-18/1911,95IL Gneist121.09.19Os, OsLekene 2019
G-18/1911,71IL Gneist110.08.19Leirvik, Stordleikane 2019

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1910,63IL Gneist1 (MS)15.10.19Fana, Gneist kaststevne 2

Diskos 1,75Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1941,95IL GneistD (G-U20)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-18/1940,80IL Gneist6 (G-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
G-18/1939,14IL Gneist316.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1938,47IL Gneist112.05.19Fana, Karabinlekene 2019
G-18/1936,42IL Gneist8 (G-19)30.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
G-18/1935,39IL GneistD (MJ)19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/1934,85IL Gneist508.09.19Jessheim, UM
G-18/1934,50IL GneistD (G-19)15.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp

Spyd 800gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1944,41IL GneistD (G-U20)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-18/1943,92IL GneistD (G-19)15.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/1943,07IL GneistD (MJ)19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
G-18/1941,53IL Gneist115.10.19Fana, Gneist kaststevne 2

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/196649IL Gneist6 (G-U20)09.06.19Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events
G-18/196563IL Gneist2 (G-19)15.09.19Varberg/SWE, JSM/Varbergs Mångkamp
G-18/196492IL Gneist1 (MJ)19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019

Total requesttime: 1.0330109596252 seconds