Statistikk

Unni Tveitå

Født: 14.02.2002

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

40 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-126,46(-0,6)Otra IL4-h201.06.14Fana, Framolekene 2014

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-168,93(+1,2)Otra IL208.05.18Hornnes, Teststevne
J-148,6(-0,3)Otra IL213.08.16Arendal, Arendalslekene
J-148,90(+1,3)Otra IL3-h128.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-148,92(-1,2)Otra IL221.05.16Lyngdal, Lyngdalslekene 2016
J-148,97(+1,4)Otra IL2-h214.05.16Grimstad, Grimstadlekene 2016
J-148,97(+1,6)Otra IL326.05.16Grimstad, KM
J-148,97(-0,7)Otra IL4-h511.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-149,05(+0,4)Otra IL3-h110.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-149,07(-2,2)Otra IL5-h204.06.16Skien, Herkuleslekene
J-138,6(+1,9)Otra IL2-h120.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-138,73(+0,8)Otra IL102.05.15Lyngdal, Lyngdalslekene 2015
J-138,82(+1,6)Otra IL5-h304.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-138,91(-0,7)Otra IL430.05.15Skien, Herkulesleker 2015
J-139,02(+0,4)Otra IL322.08.15Arendal, Arendalslekene
J-139,05(-0,4)Otra IL3-h209.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-139,06(+0,4)Otra IL328.05.15Grimstad, KM
J-139,07(-1,2)Otra IL3-h208.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-139,12(+2,9)Otra IL209.05.15Grimstad, Grimstadlekene 2015
J-139,15(-0,7)Otra IL4-h206.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-128,6Otra IL104.06.14Mandal, Kretscup
J-128,7(+0,0)Otra IL128.05.14Hornnes, Setesdalsmesterskapet
J-128,79(+3,0)Otra IL1-h303.05.14Grimstad, Grimstadlekene 2014
J-128,80(+0,3)Otra IL2-h224.05.14Skien, Herkuleslekene
J-128,87(+0,7)Otra IL221.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14
J-129,01(-0,3)Otra IL3-fi-B28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-129,01(+0,4)Otra IL102.09.14Lyngdal, Kretscup
J-129,02(+0,0)Otra IL214.05.14Lyngdal, Lyngdalslekene 2014
J-129,02(+0,0)Otra IL123.08.14Arendal, Arendalslekene
J-129,04(+0,5)Otra IL4-h431.05.14Fana, Framolekene 2014
J-129,05(-0,7)Otra IL1-h222.05.14Søgne, Kretscup 2014
J-129,06(-0,2)Otra IL2-h328.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-129,08(-1,5)Otra IL2-h131.08.14Søgne, Søgnelekene 2014
J-129,18(-1,8)Otra IL2-h1014.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-119,19(+0,0)Otra IL1-h230.05.13Grimstad, KM
J-119,33Otra IL2-h314.06.13Oslo/Bi, Donald Duck Games 2013
J-119,35(-0,4)Otra IL1-h114.09.13Søgne, Søgnelekene 2013
J-119,46(-3,1)Otra IL5-h915.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-119,47(+2,4)Otra IL2-h211.05.13Grimstad, Grimstadlekene 2013
J-119,53(+1,6)Otra IL204.05.13Lyngdal, Lyngdalslekene
J-119,58(+1,2)Otra IL601.06.13Skien, Herkuleslekene
J-109,87Otra ILn/a15.09.12Søgne, Søgnelekene 2012
J-109,89(-1,1)Otra ILn/a23.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1010,37Otra ILn/a05.05.12Grimstad, Grimstadlekene 2012

80 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1411,93(-3,1)Otra IL5-h702.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1714,06(+1,5)Otra IL6 (KS)11.06.19Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder
J-1714,22(-0,4)Otra IL6-h416.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1614,32(+1,4)Otra IL8-h530.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1614,33(+2,3)Otra IL212.05.18Grimstad, Grimstadlekene 2018
J-1614,59(+0,5)Otra IL108.05.18Hornnes, Teststevne
J-1614,63(-3,0)Otra IL129.05.18Lyngdal, Lyngdalslekene
J-1615,2IK Grane218.08.18Arendal, Arendalslekene

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1622,35(+0,7)Otra IL108.05.18Hornnes, Teststevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1729,85(-0,2)Otra ILH18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
J-1530,02(-0,4)Otra ILH-h120.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1430,28(+0,8)Otra IL223.08.16Kristiansand, KM friidrett 2016
J-1231,10(-0,4)Otra IL1-h131.08.14Søgne, Søgnelekene 2014
J-1133,20(-0,8)Otra IL2-h114.09.13Søgne, Søgnelekene 2013
J-1034,31Otra ILn/a15.09.12Søgne, Søgnelekene 2012

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-132,01,4Otra ILi.g.b.20.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-122,08,0Otra IL128.05.14Hornnes, Setesdalsmesterskapet
J-102,28,67Otra ILn/a05.05.12Grimstad, Grimstadlekene 2012

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-172,53,25Otra ILH19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
J-152,49,30Otra ILH21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017

60 meter hekk (68,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-139,96(-0,1)Otra IL1-h703.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-129,93(-0,5)Otra IL3-fi 27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-1210,00(-0,8)Otra IL1-h327.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-1110,92(+3,2)Otra IL104.05.13Lyngdal, Lyngdalslekene
J-1110,93(+2,2)Otra IL102.06.13Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1110,96(-2,1)Otra IL2-h214.06.13Oslo/Bi, Donald Duck Games 2013

60 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-149,83(-0,9)Otra IL2-h212.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-149,84(+1,2)Otra IL205.06.16Porsgrunn, Kjølneslekene
J-149,90(+1,7)Otra IL126.05.16Grimstad, KM
J-149,9(-1,9)Otra IL113.08.16Arendal, Arendalslekene
J-1410,09(-1,1)Otra IL1-h127.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-1410,15(-0,2)Otra IL3-fi 27.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-139,78(+1,8)Otra IL2-h314.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-139,99(+0,0)Otra IL131.05.15Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1310,21(+0,5)Otra IL128.05.15Grimstad, KM
J-1310,33(+2,1)Otra IL2-fi 05.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-1310,34(-0,1)Otra IL3-h207.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1310,36(+1,3)Otra IL1-h105.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-1210,39(-0,5)Otra IL2-h225.05.14Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1210,41(-1,0)Otra IL2-h315.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1210,53(-0,7)Otra IL131.05.14Fana, Framolekene 2014
J-1210,61(-2,1)Otra IL114.05.14Lyngdal, Lyngdalslekene 2014
J-1210,62(-3,5)Otra IL121.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14

80 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1513,15(+2,6)Otra ILH-h120.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1513,42(+0,0)Otra IL314.05.17Grimstad, Grimstadlekene 2017
J-1513,49(-1,2)Otra IL5-h430.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-1413,20(-0,9)Otra IL4-h701.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016

100 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1716,86(-1,1)Otra ILH18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
J-1716,96(-0,5)Otra IL111.05.19Grimstad, Grimstadlekene 2019

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-171,50Otra ILH18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
J-171,45Otra IL1430.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
J-151,41Otra ILH20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-151,35Otra IL414.05.17Grimstad, Grimstadlekene 2017
J-141,40Otra IL314.05.16Grimstad, Grimstadlekene 2016
J-141,40Otra IL1211.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-141,35Otra IL505.06.16Porsgrunn, Kjølneslekene
J-141,35Otra IL210.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-131,35Otra IL331.05.15Porsgrunn, Kjølneslekene
J-131,30Otra IL428.05.15Grimstad, KM
J-131,30Otra IL222.08.15Arendal, Arendalslekene
J-131,30Otra IL309.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-121,25Otra IL303.05.14Grimstad, Grimstadlekene 2014
J-121,25Otra IL222.05.14Søgne, Kretscup 2014
J-121,25Otra IL121.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14
J-121,24Otra IL401.06.14Fana, Framolekene 2014
J-121,20Otra IL525.05.14Porsgrunn, Kjølneslekene
J-121,20Otra IL304.06.14Mandal, Kretscup
J-121,20Otra IL102.09.14Lyngdal, Kretscup
J-111,20Otra IL230.05.13Grimstad, KM
J-111,15Otra IL1215.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-111,10Otra IL202.06.13Porsgrunn, Kjølneslekene
J-101,05Otra ILn/a23.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-101,05Otra ILn/a15.09.12Søgne, Søgnelekene 2012

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-151,72Otra IL230.04.17Hornnes, Tveitå Invitational
J-151,60Otra IL106.06.17Hornnes, Tveitå Invitational 3
J-131,47Otra IL327.08.15Kristiansand, Treningsstevne

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-175,12(+1,6)Otra IL316.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-175,11(+0,0)Otra IL9-grp1 28.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
J-175,10(+3,9)Otra IL9-fi 29.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
J-175,07(+0,3)Otra ILH19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
J-175,07(+0,4)Otra ILb.g.29.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
J-174,85(+2,1)Otra IL3 (KS)11.06.19Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder
J-174,77(+1,5)Otra IL17-kv (J-U20)23.08.19Sigdal, NM Junior
J-174,74(+3,6)Otra IL2 (KS)11.05.19Grimstad, Grimstadlekene 2019
J-174,72(+1,4)Otra ILb.g.11.06.19Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder
J-174,65(-0,5)Otra ILb.g.11.05.19Grimstad, Grimstadlekene 2019
J-174,65(-1,9)Otra IL807.09.19Jessheim, UM
J-165,12(-0,4)Otra IL9-kv 29.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-164,94(-0,8)Otra IL13-fi 30.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-164,70(+1,3)Otra IL122.07.18Hornnes, Treningsstevne
J-164,20(+2,0)Otra IL1302.09.18Overhalla, UM 2018
J-154,53(-0,2)Otra IL46-kv 30.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-154,51(+1,9)Otra ILH21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-154,49(+2,7)Otra IL226.05.17Kristiansand, Quartleker 2017
J-144,90(-2,9)Otra IL304.06.16Skien, Herkuleslekene
J-144,84(+0,6)Otra IL19-kv 01.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
J-144,75(-1,4)Otra IL4-grp1 10.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-144,73(+2,2)Otra IL426.05.16Grimstad, KM
J-144,63(-1,1)Otra IL113.08.16Arendal, Arendalslekene
J-144,63(-1,2)Otra IL210.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-144,59(-3,1)Otra IL121.05.16Lyngdal, Lyngdalslekene 2016
J-144,58(+0,5)Otra ILb.g.26.05.16Grimstad, KM
J-144,57(+0,3)Otra IL123.08.16Kristiansand, KM friidrett 2016

Lengde (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-135,01(+0,3)Otra IL130.05.15Skien, Herkulesleker 2015
J-134,90(+1,7)Otra IL120.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-134,89(-0,2)Otra IL2-grp2 13.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-134,77(-0,9)Otra IL109.05.15Grimstad, Grimstadlekene 2015
J-134,75(+0,5)Otra IL1905.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-134,75(+0,3)Otra IL122.08.15Arendal, Arendalslekene
J-134,62(-2,2)Otra IL102.05.15Lyngdal, Lyngdalslekene 2015
J-134,56(-0,4)Otra IL607.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-134,55(+1,3)Otra IL209.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-124,54(-1,7)Otra IL123.08.14Arendal, Arendalslekene
J-124,52Otra IL131.08.14Søgne, Søgnelekene 2014
J-124,47(-0,1)Otra IL8-kv 29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-124,47(+0,2)Otra IL9-fi 29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-124,38(+1,9)Otra IL321.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14
J-124,34(+0,3)Otra IL128.05.14Hornnes, Setesdalsmesterskapet
J-124,32(-2,2)Otra IL331.05.14Fana, Framolekene 2014
J-124,30(-1,3)Otra IL4-grp1 14.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-124,20(+2,2)Otra IL524.05.14Skien, Herkuleslekene
J-124,18(+0,7)Otra ILb.g.24.05.14Skien, Herkuleslekene
J-124,09(-0,9)Otra IL314.05.14Lyngdal, Lyngdalslekene 2014
J-113,94(-0,3)Otra IL401.06.13Skien, Herkuleslekene
J-113,86(-1,4)Otra IL616.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-113,82(-3,3)Otra IL614.06.13Oslo/Bi, Donald Duck Games 2013
J-113,79(+0,7)Otra IL204.05.13Lyngdal, Lyngdalslekene
J-113,77(+0,1)Otra IL411.05.13Grimstad, Grimstadlekene 2013
J-113,64(-0,4)Otra IL514.09.13Søgne, Søgnelekene 2013
J-103,79(-1,1)Otra ILn/a15.09.12Søgne, Søgnelekene 2012
J-103,14Otra ILn/a05.05.12Grimstad, Grimstadlekene 2012

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-159,68(-0,7)Otra IL3001.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-149,74(+1,2)Otra IL328.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-149,39(+1,3)Otra IL1112.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-149,32(+1,7)Otra IL47 (J-15)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016

Tresteg (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-139,65(+1,0)Otra IL514.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-139,54(+2,8)Otra IL606.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-139,45(+1,6)Otra ILb.g.06.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-138,98(-4,2)Otra IL102.05.15Lyngdal, Lyngdalslekene 2015
J-128,42(-1,0)Otra IL430.05.14Fana, Framolekene 2014

Kule 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1313,18Otra IL113.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1312,60Otra IL128.05.15Grimstad, KM
J-1312,41Otra IL405.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-1312,39Otra IL109.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1312,13Otra IL131.05.15Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1311,93Otra IL108.05.15Hornnes, Tveitå invitational
J-1311,89Otra IL220.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-1311,74Otra IL209.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-1311,49Otra IL105.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-1311,10Otra IL222.08.15Arendal, Arendalslekene
J-1310,83Otra IL209.05.15Grimstad, Grimstadlekene 2015
J-1210,21Otra IL121.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14
J-129,82Otra IL128.05.14Hornnes, Setesdalsmesterskapet
J-129,66Otra IL131.08.14Søgne, Søgnelekene 2014
J-129,52Otra IL1027.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-129,46Otra IL123.08.14Arendal, Arendalslekene
J-129,35Otra IL103.05.14Grimstad, Grimstadlekene 2014
J-129,27Otra IL122.05.14Søgne, Kretscup 2014
J-129,22Otra IL101.06.14Fana, Framolekene 2014
J-129,18Otra IL614.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-129,02Otra IL225.05.14Porsgrunn, Kjølneslekene
J-118,23Otra IL114.09.13Søgne, Søgnelekene 2013
J-118,16Otra IL130.05.13Grimstad, KM
J-118,07Otra IL216.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-117,70Otra IL111.05.13Grimstad, Grimstadlekene 2013
J-117,63Otra IL202.06.13Porsgrunn, Kjølneslekene

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1712,23Otra IL406.09.19Jessheim, UM
J-1711,80Otra ILH18.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
J-1711,20Otra IL128.04.19Hornnes, Hornnes open
J-1710,90Otra IL1229.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
J-1611,56Otra IL401.09.18Overhalla, UM 2018
J-1611,36Otra IL801.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1611,30Otra IL228.04.18Hornnes, Tveitå Invitational
J-1610,50IK Grane218.08.18Arendal, Arendalslekene
J-1512,52Otra IL630.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-1512,24Otra ILH20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1511,74Otra IL226.05.17Kristiansand, Quartleker 2017
J-1511,57Otra IL303.09.17Fana, UM 2017
J-1510,87Otra IL221.04.17Hornnes, Tveitå Invitational
J-1410,69Otra IL226.05.16Grimstad, KM
J-1410,57Otra IL205.06.16Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1410,23Otra IL214.05.16Grimstad, Grimstadlekene 2016
J-1410,12Otra IL210.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-149,88Otra IL1403.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
J-149,58Otra IL213.08.16Arendal, Arendalslekene
J-149,51Otra IL410.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-139,35Otra IL4 (J-14)09.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-179,28Otra IL2 (KS)11.06.19Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder
J-1610,28Otra IL6 (J-U20)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-169,81Otra IL3 (KS)28.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet

Diskos 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1331,69Otra IL127.05.15Hornnes, Klubbstemne
J-1330,41Otra IL131.05.15Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1329,26Otra IL212.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1329,12Otra IL307.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1328,95Otra IL102.05.15Lyngdal, Lyngdalslekene 2015
J-1323,48Otra IL208.05.15Hornnes, Tveitå invitational
J-1220,42Otra IL230.05.14Fana, Framolekene 2014

Diskos 750gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1536,22Otra IL121.04.17Hornnes, Tveitå Invitational
J-1536,18Otra IL126.05.17Kristiansand, Quartleker 2017
J-1533,95Otra IL902.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-1532,55Otra IL401.09.17Fana, UM 2017
J-1429,99Otra IL310.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1427,85Otra IL205.06.16Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1427,06Otra IL221.05.16Lyngdal, Lyngdalslekene 2016
J-1426,30Otra IL227.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1736,84Otra IL203.07.19Hornnes, Otra diskosstevne
J-1735,50Otra IL408.09.19Jessheim, UM
J-1733,64Otra IL7 (J-U20)25.08.19Sigdal, NM Junior
J-1733,30Otra IL830.06.19Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2019
J-1733,29Otra IL221.06.19Hornnes, Otra invitational
J-1732,88Otra IL228.04.19Hornnes, Hornnes open
J-1732,66Otra IL330.08.19Hornnes, Otra diskosstevne
J-1732,65Otra IL331.08.19Hornnes, Otra diskosstevne
J-1732,32Otra IL301.09.19Hornnes, Otra diskosstevne
J-1633,78Otra IL122.07.18Hornnes, Treningsstevne
J-1633,36Otra IL3 (KS)28.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet
J-1632,62Otra IL115.05.18Hornnes, Treningsstevne
J-1631,99Otra IL12 (J-17)01.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1631,22Otra IL431.08.18Overhalla, UM 2018
J-1630,44Otra IL129.05.18Lyngdal, Lyngdalslekene
J-1629,74Otra IL10 (J-U20)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-1626,26Otra IL228.04.18Hornnes, Tveitå Invitational

Slegge 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1215,86Otra IL214.05.14Lyngdal, Lyngdalslekene 2014

Slegge 3,0Kg (119cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1625,51Otra IL129.05.18Lyngdal, Lyngdalslekene

Spyd 400gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1522,91Otra ILH21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1424,73Otra IL204.06.16Skien, Herkuleslekene
J-1423,73Otra IL310.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-1324,66Otra IL430.05.15Skien, Herkulesleker 2015
J-1324,62Otra IL227.05.15Hornnes, Klubbstemne
J-1322,43Otra IL208.05.15Hornnes, Tveitå invitational
J-1322,42Otra IL220.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-1321,91Otra IL309.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-1219,35Otra IL202.09.14Lyngdal, Kretscup
J-1219,02Otra IL404.06.14Mandal, Kretscup
J-1218,96Otra IL228.05.14Hornnes, Setesdalsmesterskapet
J-1216,81Otra IL324.05.14Skien, Herkuleslekene
J-1214,86Otra IL613.06.14Oslo/Bi, Donald Duck Games 2014
J-1115,77Otra IL201.06.13Skien, Herkuleslekene

Spyd 500gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1725,21Otra ILH19.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019
J-1722,64Otra IL228.04.19Hornnes, Hornnes open
J-1526,63Otra IL214.05.17Grimstad, Grimstadlekene 2017
J-1526,52Otra IL221.04.17Hornnes, Tveitå Invitational

7 Kamp (80mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-153593Otra IL621.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-173768Otra IL619.05.19Geithus, UM og NM mangekamp 2019

Total requesttime: 4.0105268955231 seconds