Statistikk

Ola Stunes Isene

Født: 29.01.1995

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1712,97(-1,2)IF Sturla120.10.12Greveskogen, Seriestevne
G-1612,44(+3,5)IF Sturla113.06.11Hokksund, Maxbolekene 2011
G-1612,84(+2,1)IF Sturla4-h105.06.11Oslo/Bi, Bislett Lekene 2011

100 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1616,41(+3,2)IF Sturla329.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-171,65IF Sturla119.08.12Hønefoss, KM 2012
G-161,60IF Sturla205.06.11Oslo/Bi, Bislett Lekene 2011

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-176,03(+0,8)IF Sturla118.08.12Hønefoss, KM 2012
G-165,99(+5,4)IF Sturla113.06.11Hokksund, Maxbolekene 2011
G-165,97(+0,4)IF Sturla317.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-165,81(+5,1)IF Sturla928.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-165,80(+2,6)IF Sturla425.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-165,75(+1,4)IF Sturlab.g.25.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-165,74(+0,7)IF Sturla115.05.11Drammen, Åpningstevne
G-165,73(+2,5)IF Sturla129.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
G-165,39(+1,0)IF Sturla16-kv (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1712,37(+1,0)IF Sturla216.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1612,71(+0,0)IF Sturla327.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1612,25(-0,4)IF Sturla218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Kule 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1717,52IF Sturla111.11.12Sarpsborg, Treningsstevne
G-1717,20IF Sturla117.09.12Hønefoss, Kaststevne
G-1716,81IF Sturla108.09.12Drammen, Avslutningsstevnet 2012
G-1716,80IF Sturla116.08.12Drammen, Treningsstevne
G-1716,77IF Sturla107.08.12Drammen, Treningsstevne
G-1716,70IF Sturla121.08.12Sande, Treningsstevne
G-1716,42IF Sturla231.08.12Ravnanger, UM 2012
G-1716,35IF Sturla105.05.12Drammen, Åpningstevne
G-1716,23IF Sturla103.06.12Asker, Askerlekene 2012
G-1716,20IF Sturla113.10.12Nadderud, Kaststevne
G-1716,15IF Sturla217.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1716,15IF Sturla119.08.12Hønefoss, KM 2012
G-1715,98IF Sturla307.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-1715,89IF Sturla127.06.12Porsgrunn, Treningsstevne
G-1715,61IF Sturla105.06.12Nadderud, Kaststevne
G-1715,34IF Sturla126.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-1715,18IF Sturla113.05.12Brandbu, Avancia-lekene 2012
G-1715,00IF Sturla128.04.12Oslo/NIH, Vårmønstring
G-1714,84IF Sturla131.05.12Heggedal, Kretsstevne
G-1714,55IF Sturla14 (G-U18)20.05.12Halle/GER, Halplus Werfertage 2012
G-1614,49IF Sturla227.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1614,13IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp
G-1614,09IF Sturla126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-1613,74IF Sturla3 (G-17)14.05.11Gøteborg/SWE, Kasta Loss
G-1613,57IF Sturla115.05.11Drammen, Åpningstevne
G-1613,57IF Sturla119.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1613,54IF Sturla121.05.11Skien, Herkuleslekene
G-1613,52IF Sturla105.06.11Oslo/Bi, Bislett Lekene 2011
G-1613,38IF Sturla409.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-1613,31IF Sturla128.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
G-1613,02IF Sturla109.05.11Sande, Treningsstevne
G-1612,92IF Sturla113.06.11Hokksund, Maxbolekene 2011

Kule 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1917,95IF Sturla2 (G-U20)16.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
G-18/1917,44IF Sturla1 (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1917,38IF Sturla206.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1917,16IF Sturla102.05.14Oslo/NIH, Vårmønstring
G-18/1917,09IF Sturla6 (G-U20)29.06.13Mannheim/GER, 20. Bauhaus Juniorengala
G-18/1916,79IF Sturla107.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1916,76IF Sturla123.07.13Greveskogen, Seriestevne
G-18/1916,76IF Sturla110.05.14Drammen, Åpningsstevne 2014
G-18/1916,70IF Sturla115.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1916,60IF Sturla1 (G-19)21.09.14Drammen, KM
G-18/1916,55IF Sturla231.05.14Fana, Framolekene 2014
G-18/1916,23IF Sturla2 (MJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1916,14IF Sturla216.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1915,94IF Sturla7 (MS)17.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1915,50IF Sturla19 (G-U20)25.05.13Halle/GER, Halplus Werfertage 2013
G-18/1914,81IF Sturla102.06.13Asker, Askerlekene 2013
G-1715,47IF Sturla3 (G-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-1715,39IF Sturla115.07.12Sande, Treningsstevne
G-1714,08IF Sturla2 (MJ)16.09.12Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp
G-1611,84IF Sturla111.07.11Sande, Treningsstevne

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS17,20IF Sturla319.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2217,34IF Sturla1 (MS)18.09.16Drammen, Elvelekene 2016 med KM Buskerud
G-20/2217,12IF Sturla3 (MS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2216,85IF Sturla5 (G-U23)20.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/2216,54IF Sturla1 (MS)20.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2216,51IF Sturla2 (MJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2216,48IF Sturla2 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2215,92IF Sturla1 (MS)14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2215,80IF Sturla1 (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2215,60IF Sturla1 (MS)30.05.15Fana, Framolekene 2015
G-20/2215,51IF Sturla1 (MS)30.08.15Hønefoss, Sparebank1 lekene og KM dag 2
G-20/2215,50IF Sturla4-fi (MS)27.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1915,98IF Sturla4 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1915,45IF Sturla1 (MJ)18.06.13Greveskogen, Kaststevne
G-18/1915,26IF Sturla1 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
G-1713,97IF Sturla2 (MS)13.08.12Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo og Akershus
G-1713,72IF Sturla1 (MS)09.09.12Oslo/NIH, Kaststevne
G-1713,36IF Sturla10 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2254,98IF Sturla1 (MS)09.08.15Oppegård, Kretsstevne kast

Diskos 1,5Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1953,21IF Sturla123.07.13Greveskogen, Seriestevne
G-1757,54IF Sturla117.09.12Hønefoss, Kaststevne
G-1756,07IF Sturla201.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1755,96IF Sturla116.08.12Drammen, Treningsstevne
G-1755,80IF Sturla118.08.12Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 2012
G-1754,00IF Sturla121.08.12Sande, Treningsstevne
G-1753,81IF Sturla7 (G-U18)20.05.12Halle/GER, Halplus Werfertage 2012
G-1752,36IF Sturla128.04.12Oslo/NIH, Vårmønstring
G-1752,20IF Sturla122.09.12Røyken, Spikkestad Open
G-1751,90IF Sturla119.08.12Hønefoss, KM 2012
G-1751,59IF Sturla111.10.12Sande, Treningsstevne
G-1750,87IF Sturla103.06.12Asker, Askerlekene 2012
G-1749,90IF Sturla126.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-1749,29IF Sturla105.06.12Nadderud, Kaststevne
G-1749,25IF Sturla216.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1749,17IF Sturla111.05.12Røyken, Spikkestad Open
G-1748,99IF Sturla131.05.12Heggedal, Kretsstevne
G-1747,71IF Sturla127.06.12Porsgrunn, Treningsstevne
G-1739,10IF Sturla1308.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-1651,04IF Sturla126.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1649,23IF Sturla1 (G-17)10.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-1647,38IF Sturla117.09.11Røyken, Spikkestad Open
G-1647,24IF Sturla104.05.11Greveskogen, Kaststevne
G-1646,72IF Sturla129.10.11Røyken, Spikkestad Open
G-1646,41IF Sturla1 (G-17)24.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-1645,41IF Sturla2 (G-17)14.05.11Gøteborg/SWE, Kasta Loss
G-1644,85IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp
G-1644,48IF Sturla218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1641,60IF Sturla230.04.11Oslo/NIH, Treningsstevne

Diskos 1,75Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1963,07IF Sturla130.05.14Fana, Framolekene 2014
G-18/1962,36IF Sturla2 (G-U20)17.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
G-18/1961,83IF Sturla5-fi (MJ)26.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1960,73IF Sturla110.05.14Drammen, Åpningsstevne 2014
G-18/1960,55IF Sturla124.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-18/1960,44IF Sturla3 (MJ)17.05.14Halle/GER, 40. Halplus Werfertage
G-18/1960,42IF Sturla1 (G-19)14.09.14Røyken, Spikkestad Open
G-18/1960,32IF Sturla212.06.14Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene
G-18/1960,25IF Sturla2 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1960,19IF Sturla1 (G-19)21.09.14Drammen, KM
G-18/1960,11IF Sturla107.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1959,41IF Sturla1 (G-19)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1959,16IF Sturla5-grpA (MJ)25.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1957,70IF Sturla1 (MJ)10.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne Kast
G-18/1957,35IF Sturla106.05.14Greveskogen, Kaststevne
G-18/1956,49IF Sturla2 (G-19)06.07.14Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 2014
G-18/1956,46IF Sturla1 (MJ)25.09.13Oslo/NIH, Kaststevne
G-18/1956,19IF Sturla1 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1955,88IF Sturla2 (MS)18.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1955,24IF Sturla127.10.13Oppegård, Oppegård Open
G-18/1954,92IF Sturla103.05.13Oslo/NIH, Treningstevne
G-18/1954,84IF Sturla114.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1954,67IF Sturla1 (G-18)18.06.13Greveskogen, Kaststevne
G-18/1954,09IF Sturla121.09.13Drammen, Avslutningsstevne 2013
G-18/1953,88IF Sturla7-kv (MJ)20.07.13Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships
G-18/1953,75IF Sturla1 (MJ)02.10.13Oslo/NIH, Kaststevne
G-18/1953,51IF Sturla107.08.13Geithus, Kastkarusell
G-18/1953,48IF Sturla9 (G-U20)29.06.13Mannheim/GER, 20. Bauhaus Juniorengala
G-18/1953,12IF Sturla102.05.14Oslo/NIH, Vårmønstring
G-18/1952,76IF Sturla1 (G-18)06.06.13Heggedal, Kastkarusell nr. 2
G-18/1952,64IF Sturla108.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1952,63IF Sturla105.10.13Greveskogen, Seriestevne
G-18/1951,88IF Sturla102.06.13Asker, Askerlekene 2013
G-18/1951,08IF Sturla13 (G-U20)25.05.13Halle/GER, Halplus Werfertage 2013
G-18/1950,42IF Sturla107.05.13Greveskogen, Seriestevne
G-18/1950,02IF Sturla109.05.13Drammen, Åpningsstevne
G-18/1949,14IF Sturla1 (G-18)13.10.13Røyken, Spikkestad Open
G-18/1949,05IF Sturla1 (G-19)28.03.13Albufeira/POR, Kastestævne
G-1750,68IF Sturla111.11.12Sarpsborg, Treningsstevne
G-1750,24IF Sturla113.10.12Nadderud, Kaststevne
G-1749,71IF Sturla127.12.12Oppegård, Oppegård Open
G-1748,98IF Sturla128.10.12Oppegård, Oppegård Open
G-1747,31IF Sturla108.09.12Drammen, Avslutningsstevnet 2012
G-1746,96IF Sturla120.10.12Greveskogen, Seriestevne
G-1746,92IF Sturla104.06.12Drammen, Treningsstevne
G-1746,03IF Sturla2 (MJ)16.09.12Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp
G-1741,27IF Sturla6 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-1640,91IF Sturla7 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-1639,53IF Sturla115.10.11Røyken, Spikkestad Open

Diskos 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS67,78IF Sturla112.04.19Albufeira/POR, Diskosstevne
MS66,65IF Sturla430.05.19Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - Bauhaus Galan
MS65,77IF Sturla3-fi-A01.06.19Halle/GER, Hallesche Werfertage
MS65,75IF Sturla411.06.19Turku/FIN, Paavo Nurmi Games
MS65,22IF Sturla125.05.19Viimsi/EST, Heitjate SV I etapp
MS64,01IF Sturla111.05.19Røyken, Spikkestad Open
MS63,30IF Sturla105.04.18Albufeira/POR, Kaststevne
MS62,98IF Sturla126.09.18Geithus, Kastkarusell
MS62,97IF Sturla204.06.19Lambertseter, Clean Air Games
MS62,94IF Sturla122.05.19Fana, TMG 2019
MS62,86IF Sturla110.08.18Røyken, Spikkestad Open
MS62,83IF Sturla122.09.18Røyken, Spikkestad Open
MS62,66IF Sturla120.05.18Røyken, Spikkestad Open
MS62,63IF Sturla803.05.19Doha/QAT, IAAF Diamond League
MS62,53IF Sturla320.06.18Malmø/SWE, Kaststevne
MS62,19IF Sturla6-grpB 07.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS62,01IF Sturla907.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
MS61,71IF Sturla229.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet
MS61,68IF Sturla5-grpA 09.03.19Šamorin/SVK, European Throwing Cup
MS61,65IF Sturla116.09.18Oslo/NIH, Einar Brynemo Memorial
MS61,62IF Sturla226.05.18Halle/GER, Hallesche Werfertage 2018
MS61,18IF Sturla228.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet
MS60,63IF Sturla116.06.18Røyken, Spikkestad Open
MS60,46IF Sturla117.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS60,05IF Sturla222.08.18Fana, Trond Mohn Games 2018
MS59,98IF Sturla502.06.18Florø, Florø Friidrettsfestival 2018
MS59,73IF Sturla127.10.18Røyken, Spikkestad Open
MS59,56IF Sturla11-fi 08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS59,46IF Sturla813.09.18Tallinn/EST, Gerd Kanter farewell competition
MS59,13IF Sturla305.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
MS59,12IF Sturla129.08.18Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne
MS58,65IF Sturla130.06.18Røyken, Spikkestad Open
MS58,57IF Sturla130.08.18Drammen, Treningsstevne
MS58,26IF Sturla415.07.18Leiria/POR, International Throwing Meeting
MS57,88IF Sturla725.07.18Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix
MS57,06IF Sturla208.07.18Helsingborg/SWE, Öresundsspelen
MS56,89IF Sturla928.06.18Sollentuna/SWE, Folksam GP 2018
MS56,25IF Sturla615.07.18Leiria/POR, International Throwing Meeting
G-20/2261,36IF Sturla3 (MS)11.06.16Helsingborg/SWE, Kasttävling 1
G-20/2261,33IF Sturla1 (MS)20.04.17Albufeira/POR, Kaststevne
G-20/2261,28IF Sturla1 (MS)24.09.17Røyken, Spikkestad Open
G-20/2260,70IF Sturla2 (MS)10.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2260,66IF Sturla2 (G-U23)21.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/2260,56IF Sturla1 (MS)18.09.16Drammen, Elvelekene 2016 med KM Buskerud
G-20/2260,50IF Sturla3 (MS)18.06.16Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet
G-20/2260,45IF Sturla114.09.17Geithus, Kastkarusell
G-20/2260,40IF Sturla1 (MS)16.09.17Røyken, Spikkestad Open
G-20/2260,10IF Sturla1 (MS)03.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-20/2260,03IF Sturla3 (MS)12.06.16Helsingborg/SWE, Kasttävling 2
G-20/2259,97IF Sturla1 (MS)30.06.15Heggedal, Treningstevne Kast
G-20/2259,95IF Sturla1 (MS)16.06.16Heggedal, Kastkarusell 3
G-20/2259,90IF Sturla130.06.16Helsingborg/SWE, Kasttävling
G-20/2259,70IF Sturla2 (MS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/2259,70IF Sturla2-fi (MS)25.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2259,66IF Sturla1 (MS)15.07.15Porsgrunn, Kaststevne
G-20/2259,19IF Sturla1 (MS)25.06.16Heggedal, Nasjonalt kaststevne
G-20/2259,16IF Sturla1-kv (G-U23)09.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
G-20/2258,97IF Sturla3 (MS)03.08.15Helsingborg/SWE, Kasttävling
G-20/2258,93IF Sturla1 (MS)24.09.16Røyken, Spikkestad Open
G-20/2258,82IF Sturla1 (G-U23)05.05.17Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring
G-20/2258,79IF Sturla1 (MS)08.09.16Heggedal, Kastkarusell 5
G-20/2258,72IF Sturla101.10.17Porsgrunn, Diskos/Sleggestevne 4
G-20/2258,71IF Sturla1 (MS)05.09.16Nittedal, Treningsstevne
G-20/2258,70IF Sturla1 (MS)28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-20/2258,66IF Sturla1 (MS)02.07.15Jessheim, Åpent stevne
G-20/2258,51IF Sturla5 (MS)05.08.15København/DEN, Copenhagen Athletic Games
G-20/2258,48IF Sturla4 (MS)11.07.16Helsingborg/SWE, Kasttävling
G-20/2258,38IF Sturla1 (MS)14.05.16Røyken, Spikkestad Open
G-20/2258,30IF Sturla3 (MS)28.06.15Helsingborg/SWE, Kasttävling
G-20/2258,26IF Sturla1 (MS)09.09.17Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 2017
G-20/2257,94IF Sturla1 (MS)08.06.15Oslo/NIH, Treningstevne
G-20/2257,91IF Sturla1 (MS)10.09.16Helsingborg/SWE, Kasttävling
G-20/2257,82IF Sturla1 (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2257,68IF Sturla1 (MS)27.06.16Geithus, Kastkarusell
G-20/2257,58IF Sturla1 (MS)16.05.16Heggedal, Kastkarusell 1
G-20/2257,20IF Sturla1 (MS)08.05.16Sarpsborg, Elitestevne - kast
G-20/2257,10IF Sturla3 (MS)06.06.15Florø, Norwegian Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2015
G-20/2256,98IF Sturla1 (MS)26.03.17Geithus, Treningsstevne
G-20/2256,91IF Sturla2 (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-20/2256,73IF Sturla1 (MS)06.07.15Oslo/Bi, Sommerstevne Kast
G-20/2256,66IF Sturla3 (MS)10.07.16Helsingborg/SWE, Öresundsspelen
G-20/2256,46IF Sturla1 (MS)05.05.16Heggedal, Kastkarusell 1
G-20/2256,45IF Sturla1 (MS)29.09.16Heggedal, Kastkarusell 7
G-20/2256,43IF Sturla3 (MS)29.06.15Växjö/SWE, Kastkväll
G-20/2256,43IF Sturla229.08.15Røyken, Spikkestad Open
G-20/2256,43IF Sturla1 (MS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
G-20/2256,43IF Sturla1 (MS)19.08.17Røyken, Spikkestad Open
G-20/2256,36IF Sturla2 (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2256,16IF Sturla1 (MS)08.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-20/2256,14IF Sturla1 (MS)25.06.15Drammen, Treningsstevne
G-20/2255,98IF Sturla4 (MS)04.06.16Florø, Florø Friidrettsfestval 2016
G-20/2255,84IF Sturla1 (MS)12.05.15Heggedal, Treningstevne Kast
G-20/2255,79IF Sturla5-grpA (G-U23)17.05.15Halle/GER, Halplus-Werfertage 2015
G-20/2255,79IF Sturla1 (MJ22)17.06.15Ski, Kretsstevne
G-20/2255,79IF Sturla8 (G-U23)11.03.17Vecindario/ESP, European Throwing Cup
G-20/2255,69IF Sturla6 (G-U23)14.03.15Leiria/POR, European Cup Winter Throwing
G-20/2255,65IF Sturla1 (MJ22)20.08.15Heggedal, Kastkarusell 2
G-20/2255,42IF Sturla4-kv (G-U23)15.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2255,29IF Sturla1 (MS)07.06.15Asker, Askerlekene 2015
G-20/2255,27IF Sturla1 (MS)09.06.15Heggedal, Treningstevne Kast
G-20/2255,27IF Sturla1 (MS)01.10.16Røyken, Spikkestad Open
G-20/2255,24IF Sturla1 (MS)22.06.15Greveskogen, Kaststevne
G-20/2254,99IF Sturla3 (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-20/2254,95IF Sturla1 (MS)08.06.16Porsgrunn, Kaststevne
G-20/2254,95IF Sturla11-fi (G-U23)16.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2254,78IF Sturla1 (MS)07.07.17Heggedal, Kastkarusell
G-20/2254,72IF Sturla2 (MS)12.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2254,70IF Sturla1 (MS)17.08.16Porsgrunn, Nasjonalt stevne
G-20/2254,61IF Sturla1 (MS)21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2254,61IF Sturla2 (MS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2254,49IF Sturla1 (G-U23)03.05.15Gloppen, Loggane Open
G-20/2254,36IF Sturla1 (MS)28.06.17Heggedal, Kastkarusell
G-20/2254,24IF Sturla1 (MS)19.08.15Porsgrunn, Nasjonalt Stevne
G-20/2254,06IF Sturla1 (MS)14.05.15Drammen, Åpningsstevne 2015
G-20/2253,98IF Sturla2 (MS)29.05.15Fana, Framolekene 2015
G-20/2253,89IF Sturla3 (MS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
G-20/2253,38IF Sturla2 (G-U23)01.05.15Byrkjelo, Kaststemne
G-20/2253,38IF Sturla5 (MS)05.09.15Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 2015
G-20/2253,25IF Sturla10 (MS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
G-20/2252,80IF Sturla1 (MS)30.08.15Hønefoss, Sparebank1 lekene og KM dag 2
G-20/2252,61IF Sturla126.06.17Geithus, Kastkarusell
G-20/2251,02IF Sturla1 (MS)15.09.15Nadderud, Treningsstevne
G-18/1955,57IF Sturla1 (G-19)21.09.14Røyken, Spikkestad Open
G-18/1955,37IF Sturla1 (G-19)18.09.14Heggedal, Kastkarusell 4
G-18/1954,31IF Sturla1 (MS)25.08.14Asker, Utvidet Kretsstevne
G-18/1954,16IF Sturla128.09.14Byrkjelo, Loggane Open
G-18/1953,85IF Sturla4 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1953,54IF Sturla1 (G-19)22.05.14Heggedal, Kastkarusell 1
G-18/1953,51IF Sturla131.08.14Oppegård, Oppegårdlekene
G-18/1953,45IF Sturla1 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
G-18/1953,45IF Sturla1 (MS)30.10.14Greveskogen, Kaststevne 4 + LUT
G-18/1953,36IF Sturla1 (MS)07.06.14Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
G-18/1952,48IF Sturla112.10.14Sande, Treningsstevne
G-18/1952,41IF Sturla1 (MS)11.09.14Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 2014
G-18/1952,04IF Sturla106.08.14Geithus, Kastkarusell
G-18/1950,57IF Sturla1 (MS)25.07.13Oslo/Bi, Sommerstevne III
G-18/1949,30IF Sturla2 (MS)27.07.13Oslo/NIH, Kaststevne
G-18/1949,15IF Sturla3 (MS)10.06.13Oslo/NIH, Kaststevne
G-18/1949,03IF Sturla5 (MS)23.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/1948,60IF Sturla3 (MS)28.07.13Oslo/NIH, Kaststevne
G-18/1946,22IF Sturla10 (MS)06.07.14Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 2014
G-1744,50IF Sturla4 (MS)13.08.12Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo og Akershus
G-1744,45IF Sturla5 (MS)09.09.12Oslo/NIH, Kaststevne
G-1744,19IF Sturla12 (MS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-1743,56IF Sturla105.08.12Oppegård, Oppegård Open
G-1743,27IF Sturla2 (MS)24.07.12Oslo/Bi, Nasjonalt stevne
G-1742,17IF Sturla5 (MS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
G-1740,27IF Sturla4 (MS)27.05.12Oslo/NIH, Kaststevne
G-1642,63IF Sturla3 (MS)03.09.11Oslo/NIH, Kaststevne
G-1638,84IF Sturla3 (MS)30.07.11Oslo/NIH, Kaststevne

Slegge 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1745,78IF Sturla631.08.12Ravnanger, UM 2012
G-1742,12IF Sturla417.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1643,07IF Sturla109.10.11Oppegård, Oppegård Open
G-1636,84IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp
G-1633,36IF Sturla519.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Slegge 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1735,26IF Sturla3 (MJ)16.09.12Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp

Slegge 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2242,28IF Sturla1 (MS)17.09.16Drammen, Elvelekene 2016 med KM Buskerud
G-18/1936,48IF Sturla1 (G-19)18.09.14Heggedal, Kastkarusell 4
G-18/1934,87IF Sturla5 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11

Spyd 700gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1756,65IF Sturla118.08.12Hønefoss, KM 2012
G-1754,09IF Sturla215.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1752,96IF Sturla909.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-1752,93IF Sturla102.06.12Asker, Askerlekene 2012
G-1752,81IF Sturla227.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-1746,11IF Sturla105.06.12Nadderud, Kaststevne
G-1653,97IF Sturla426.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1650,96IF Sturla104.05.11Greveskogen, Kaststevne
G-1650,19IF Sturla121.05.11Skien, Herkuleslekene
G-1649,99IF Sturla13 (G-17)08.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-1649,52IF Sturla125.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-1648,81IF Sturla317.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1648,12IF Sturla329.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
G-1644,60IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp

Spyd 800gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1953,52IF Sturla514.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1952,79IF Sturla5 (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1952,43IF Sturla1 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
G-1754,52IF Sturla8 (G-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-1748,73IF Sturla2 (MJ)16.09.12Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp
G-1651,44IF Sturla4 (MS)01.08.11Lillestrøm, Treningsstevne
G-1650,52IF Sturla8 (MJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-1650,20IF Sturla127.07.11Fana, Karusellstevne 2
G-1648,71IF Sturla2 (MS)14.07.11Oslo/Bi, Sommerstevne I

VektKast 9,08Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1616,95IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp
G-1616,59IF Sturla109.10.11Oppegård, Oppegård Open

VektKast 11,34Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1712,69IF Sturla1 (MJ)16.09.12Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp

VektKast 15,88Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1914,07IF Sturla1 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/193484IF Sturla1 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
G-163317IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-173129IF Sturla2 (MJ)16.09.12Oslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp

Total requesttime: 1.6900708675385 seconds