Statistikk

Karsten Warholm

Født: 28.02.1996

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/197,24(+0,4)Dimna IL231.05.14Fana, Framolekene 2014
G-157,40(-0,3)Dimna IL1-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2210,52(+0,8)Dimna IL1-h1 (MS)28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-20/2210,54(+2,7)Dimna IL2-fi-A (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,55(-0,3)Dimna IL1-fi (MS)28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-20/2210,61(+1,3)Dimna IL1-h1 (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1910,53(+2,8)Dimna ILD-h3 (MJ)18.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1910,54(+0,7)Dimna IL1-fi 11.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/1910,55(+0,5)Dimna ILD (MJ)22.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1910,60(+1,0)Dimna IL2-h3 (G-U20)27.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1910,73(+2,0)Dimna IL1-sf111.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/1910,79(+1,3)Dimna IL3-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1910,79(+1,1)Dimna IL1-h114.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1910,80(-0,4)Dimna IL1-sf105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1910,81(-1,0)Dimna IL3-fi-A (G-19)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1910,84(+0,6)Dimna IL2-h201.06.14Fana, Framolekene 2014
G-18/1910,85(+1,1)Dimna IL6-fi-B (G-U20)27.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1910,86(-2,4)Dimna IL1-fi 14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1910,88(+0,6)Dimna IL1-h111.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/1910,90(-0,1)Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-18/1910,92(-2,0)Dimna ILD (MJ)23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/1910,94(-0,8)Dimna IL1-h2 (G-19)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1910,98(-1,3)Dimna IL1-h205.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1911,15(-2,7)Dimna IL124.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1710,86(-0,9)Dimna IL1-h4 (G-U18)10.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-1710,90(+2,3)Dimna IL2-fi 16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1710,97(-0,4)Dimna IL1-fi-A29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-1710,98(+0,7)Dimna ILM (G-U18)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-1710,98(+0,9)Dimna IL3-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1711,04(+1,6)Dimna IL1-h106.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1711,07(+2,9)Dimna IL1-h216.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1711,07(-0,3)Dimna IL1-h129.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-1711,10(+0,9)Dimna IL1-fi (MS)25.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1711,12(+2,2)Dimna IL125.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1711,25Dimna IL1 (G-18)21.09.13Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
G-1611,05(+1,0)Dimna IL1-fi 31.08.12Ravnanger, UM 2012
G-1611,14(-0,1)Dimna IL2 (G-18/19)12.08.12Hareid, Hadarleikane 2012
G-1611,15(+1,3)Dimna IL1-h231.08.12Ravnanger, UM 2012
G-1611,31(+0,2)Dimna IL126.06.12Ulsteinvik, Treningstemne
G-1611,43(+0,5)Dimna IL130.06.12Byrkjelo, Sparebankleikane
G-1611,57(+0,0)Dimna IL119.05.12Midsund, KM 11-19 år 2012
G-1511,30(+0,9)Dimna IL1-sf226.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1511,50(-0,7)Dimna IL2-fi 26.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1511,51(+0,6)Dimna IL1-h326.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1511,55(+1,5)Dimna IL2-h126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-1511,63(+1,3)Dimna IL3-fi-A26.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-1511,65(-1,1)Dimna IL1-h230.07.11Stockholm/SWE, DN Galan Youth
G-1511,69(+0,4)Dimna IL3-fi 30.07.11Stockholm/SWE, DN Galan Youth
G-1511,73(+0.5)Dimna IL2-h105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1511,75(+0,7)Dimna IL1-fi 19.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1512,18(-1,1)Dimna IL1-h419.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2221,09(+0,4)Dimna IL3 (MS)04.06.16Florø, Florø Friidrettsfestval 2016
G-18/1921,00(+3,1)Dimna ILu.k.12.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1921,10(+0,9)Dimna IL3-h4 (G-U20)28.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1921,18(+2,0)Dimna IL1-h3 (MS)08.08.15Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial
G-18/1921,24(+0,0)Dimna IL3-fi (MJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1921,27(+1,2)Dimna IL2-sf1 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1921,34(-1,9)Dimna IL2-hNat (MS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
G-18/1921,50(+1,3)Dimna IL1-fi 13.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/1921,53(+1,7)Dimna IL1-h130.05.14Fana, Framolekene 2014
G-18/1921,59(+1,4)Dimna IL2-h1 (G-19)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1921,82(-0,9)Dimna IL1-fi 07.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1921,85(-0,6)Dimna IL123.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-18/1921,93(-0,4)Dimna IL1-sf206.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1921,93(+0,7)Dimna IL1-h1 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1922,08(-1,7)Dimna IL120.09.15Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-18/1922,45(-0,5)Dimna IL1-h112.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/1922,76(+0,0)Dimna IL1-h106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1721,89(+0,5)Dimna IL1-h414.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1722,25(+0,2)Dimna IL7-hNational (MS)13.06.13Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games
G-1622,15(+0,2)Dimna IL1-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1623,54(-2,5)Dimna IL1-h201.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1523,22(+1,9)Dimna IL3-h324.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-1523,26(-3,5)Dimna IL1-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1523,76(+1,2)Dimna IL1-h318.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2232,69Dimna IL1 (MS)22.08.18Fana, Trond Mohn Games 2018
G-1536,23Dimna IL1-h130.07.11Stockholm/SWE, DN Galan Youth

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2244,87Dimna IL1 (MS)10.06.17Florø, Florø Friidrettsfestival 2017
G-20/2244,91Dimna IL1-sf3 (MS)08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2245,14Dimna IL1 (MS)11.07.18Oslo/Bi, OFIKs løpsstevne 2018
G-20/2245,75Dimna IL2-fi (G-U23)15.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2245,8Dimna IL1-fi (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2246,06Dimna IL1-sf1 (G-U23)14.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2246,10Dimna IL1 (MS)31.08.16Kristiansand, Norsk Tipping Grand Prix
G-20/2246,44Dimna IL1-fi (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2246,68Dimna IL8-fi (MS)10.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2246,70Dimna IL1-h4 (G-U23)13.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2247,32Dimna IL1-fi (MS)18.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2248,16Dimna IL1-h1 (MS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2249,44Dimna IL1-h2 (MS)17.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2249,58Dimna IL1-h1 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1946,23Dimna IL6 (MS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
G-18/1946,31Dimna IL2 (MS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
G-18/1946,40Dimna IL1-h1 (MS)20.06.15Cheboksary/RUS, European Athletics Team Championships
G-18/1946,49Dimna IL1 (MS)06.06.15Florø, Norwegian Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2015
G-18/1946,50Dimna IL2-fi (MJ)18.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1946,73Dimna IL7-h5 (MS)12.08.14Zürich/SUI, European Athletics Championships
G-18/1946,91Dimna IL2-sf2 (MJ)17.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1947,03Dimna IL1-fi (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1947,21Dimna ILD (MJ)22.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1947,39Dimna IL1-fi (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-18/1947,58Dimna IL3-fi-A (MS)21.06.14Tallinn/EST, European Athletics Team Champ. 1st League
G-18/1947,98Dimna IL1-h4 (MJ)16.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1948,13Dimna IL1-h305.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1948,20Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-18/1948,43Dimna IL1-h1 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1948,47Dimna IL1-h311.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/1948,72Dimna ILD-h3 (MJ)18.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1948,85Dimna IL1-h1 (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-18/1949,31Dimna ILD (MJ)23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-1748,09Dimna IL1-h4 (G-U18)10.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-1748,54Dimna IL1-h129.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-1748,99Dimna IL1-h306.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1750,05Dimna ILM (G-U18)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-1552,72Dimna IL1-h127.09.11Ulsteinvik, Treningstemne

1000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-172,45,80Dimna IL1-h2 (G-U18)11.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-172,57,93Dimna ILM (G-U18)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/194,44,73Dimna ILD (MJ)19.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/194,51,98Dimna ILD (MJ)24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/194,52,81Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-18/194,52,94Dimna ILD-h2 (MJ)23.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship

100 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1613,61(-1,6)Dimna IL101.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1613,83(-0,8)Dimna IL101.06.12Fana, Framolekene 2012
G-1614,07(-1,1)Dimna IL126.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1614,10(-0,8)Dimna IL115.09.12Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
G-1514,18(+1,1)Dimna IL1-fi 27.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1514,43(-0,9)Dimna IL1-h227.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1514,47(-0,4)Dimna IL125.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-1514,56(+1,4)Dimna IL2-h218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1514,66(-0.5)Dimna IL103.06.11Fana, FRAMO-Lekene

110 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1713,86(-0,9)Dimna IL1-h4 (G-U18)11.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-1713,96(+1,6)Dimna IL2-fi 30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-1714,11(+2,9)Dimna IL115.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1714,17(+0,7)Dimna ILM (G-U18)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-1714,37(+1,1)Dimna IL1-h130.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-1714,44(-2,1)Dimna IL124.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1714,55(+0,5)Dimna IL106.09.13Lillehammer, UM 2013

110 meter hekk (100cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1913,48(+1,0)Dimna IL1-fi-A (G-U20)27.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1913,61(+1,7)Dimna IL1-h2 (G-U20)27.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1913,84(+2,8)Dimna ILD-h3 (MJ)19.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1913,97(+2,1)Dimna IL1 (G-U20)29.08.15Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1914,04(-1,0)Dimna IL1 (MJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1914,05(+1,6)Dimna IL1-fi (G-19)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1914,06(+1,4)Dimna IL113.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1914,14(-0,5)Dimna ILD (MJ)23.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1914,15(+0,5)Dimna IL1-h111.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/1914,33(-0,7)Dimna IL105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1914,36(+0,8)Dimna IL1-h2 (G-19)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1914,42(-1,8)Dimna ILD (MJ)24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/1914,55(+0,9)Dimna IL114.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1914,66(+1,2)Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-18/1914,66(-1,0)Dimna IL123.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-18/1914,67(-0,6)Dimna IL130.05.14Fana, Framolekene 2014
G-1714,72(-1,5)Dimna IL1-fi (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-1714,82(-2,0)Dimna IL6 (MS)18.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-1715,12(-1,2)Dimna IL1-h1 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-1715,43(-2,2)Dimna IL1 (G-18)21.09.13Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
G-1614,95(-0,3)Dimna IL4 (G-U20)19.08.12Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U20
G-1615,05(-1,1)Dimna IL1 (G-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012

110 meter hekk (106,7cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1914,30(+0,5)Dimna IL2 (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-18/1914,48(+3,2)Dimna IL1 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-1714,70(+0,9)Dimna IL1 (MS)23.08.13Greveskogen, NM 2013

300 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1539,34Dimna IL1-h130.07.11Stockholm/SWE, DN Galan Youth
G-1540,35Dimna IL1-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1541,31Dimna IL1-h217.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

300 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1638,50Dimna IL126.06.12Ulsteinvik, Treningstemne
G-1638,64Dimna IL1-h131.08.12Ravnanger, UM 2012

400 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2247,64Dimna IL1-fi (MS)09.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2247,65Dimna IL1 (MS)21.07.18London/GBR, IAAF Diamond League - Anniversary Games
G-20/2247,81Dimna IL2 (MS)10.06.18Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - BAUHAUS Galan
G-20/2247,82Dimna IL2 (MS)31.05.18Roma/ITA, IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro Mennea
G-20/2247,94Dimna IL2 (MS)05.07.18Lausanne/SUI, IAAF Diamond League - Athletissima
G-20/2248,06Dimna IL3 (MS)30.06.18Paris/FRA, IAAF Diamond League - Meeting de Paris
G-20/2248,10Dimna IL2 (MS)30.08.18Zürich/SUI, IAAF Diamond League - Weltklasse
G-20/2248,22Dimna IL2 (MS)24.08.17Zürich/SUI, IAAF Diamond League - Weltklasse Zürich
G-20/2248,22Dimna IL2 (MS)07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2248,25Dimna IL1 (MS)15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2248,35Dimna IL1-fi (MS)09.08.17London/GBR, IAAF World Championships
G-20/2248,37Dimna IL1-fi (G-U23)16.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2248,43Dimna IL2-sf1 (MS)07.08.17London/GBR, IAAF World Championships
G-20/2248,46Dimna IL1-fi (MS)24.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
G-20/2248,49Dimna IL1-h3 (MS)15.08.16Rio de Janeiro/BRA, The XXXI Olympic Games - Rio 2016
G-20/2248,56Dimna IL3 (MS)08.09.18Ostrava/CZE, IAAF Continental Cup
G-20/2248,67Dimna IL1-sf1 (MS)07.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2248,73Dimna IL1-fi (MS)27.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2248,81Dimna IL4-sf3 (MS)16.08.16Rio de Janeiro/BRA, The XXXI Olympic Games - Rio 2016
G-20/2248,82Dimna IL1 (MS)18.06.17Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - Bauhaus Galan
G-20/2248,84Dimna IL1-sf1 (MS)07.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
G-20/2249,01Dimna IL1-fi (MS)17.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2249,29Dimna IL1-sf2 (G-U23)15.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2249,45Dimna IL1-h1 (MS)01.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-20/2249,50Dimna IL2-h4 (MS)06.08.17London/GBR, IAAF World Championships
G-20/2249,62Dimna IL1 (MS)04.06.16Florø, Florø Friidrettsfestval 2016
G-20/2249,80Dimna IL5 (MS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
G-20/2249,82Dimna IL6-fi (MS)08.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
G-20/2250,04Dimna IL1 (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-20/2250,25Dimna IL3-h1 (MS)23.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
G-20/2250,72Dimna IL1 (MS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2250,88Dimna IL1-h3 (G-U23)14.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2254,54Dimna IL1-h2 (MS)17.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-18/1951,09Dimna IL1 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/1951,47Dimna IL1 (G-U20)29.08.15Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1952,50Dimna IL1-h206.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1953,15Dimna IL1 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1954,13Dimna IL112.09.15Lillestrøm, UM 2015

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/192,05Dimna IL131.05.14Fana, Framolekene 2014
G-18/192,00Dimna IL105.07.14Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo
G-18/192,00Dimna ILD (MJ)22.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/192,00Dimna ILD (MJ)23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/192,00Dimna IL112.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/192,00Dimna ILD (MJ)18.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/191,98Dimna IL107.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/191,97Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-18/191,97Dimna IL1 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/191,96Dimna IL113.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-172,03Dimna IL1 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-172,02Dimna IL1-grpA (G-U18)11.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-171,96Dimna ILM (G-U18)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-171,95Dimna IL114.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-171,95Dimna IL330.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-162,01Dimna IL131.08.12Ravnanger, UM 2012
G-162,00Dimna IL130.06.12Byrkjelo, Sparebankleikane
G-162,00Dimna IL1 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-151,90Dimna IL4 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-151,85Dimna IL104.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-151,85Dimna IL124.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-151,82Dimna IL330.07.11Stockholm/SWE, DN Galan Youth
G-151,81Dimna IL127.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-151,75Dimna IL118.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/194,30Dimna ILD (MJ)24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/194,30Dimna ILD (MJ)19.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/194,20Dimna IL214.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/194,20Dimna ILD (MJ)23.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/194,20Dimna IL113.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/194,11Dimna IL112.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/194,02Dimna IL10 (G-19)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/193,90Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/197,66(+0,0)Dimna IL1 (G-U20)28.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/197,66(+1,5)Dimna ILD (MJ)18.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/197,53(+2,6)Dimna ILD (MJ)22.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/197,52(+1,7)Dimna IL2 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/197,50(+0,6)Dimna ILb.g.22.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/197,45(+1,1)Dimna IL2-fi (G-19)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/197,42(+0,3)Dimna IL105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/197,40(+0,0)Dimna IL201.06.14Fana, Framolekene 2014
G-18/197,40(-1,0)Dimna IL1 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/197,37(+0,2)Dimna IL111.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/197,35(+2,0)Dimna IL1 (MS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
G-18/197,35(+0,0)Dimna IL114.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/197,34(+0,8)Dimna ILD (MJ)23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/197,29(+3,1)Dimna IL215.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/197,24(+1,8)Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-18/197,16(+1,5)Dimna IL12 (MS)20.06.15Cheboksary/RUS, European Athletics Team Championships
G-18/196,70(+0,5)Dimna IL9-kv (G-19)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-177,52(+3,0)Dimna IL128.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-177,30(+1,1)Dimna IL1-grpA (G-U18)10.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-177,22(+2,5)Dimna IL116.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-177,22(+0,7)Dimna IL1 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-177,19(+1,6)Dimna ILb.g.28.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-177,10(+0,4)Dimna IL4 (MS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
G-177,07(+2,0)Dimna IL1 (MS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
G-177,06(+0,8)Dimna IL4 (MS)17.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-176,79(+0,4)Dimna ILM (G-U18)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-167,32(+1,1)Dimna IL1 (G-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-167,22(+2,8)Dimna IL103.06.12Fana, Framolekene 2012
G-167,15(+1,0)Dimna IL101.07.12Byrkjelo, Sparebankleikane
G-167,13(+3,1)Dimna IL4 (G-U20)18.08.12Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U20
G-167,09(-0,6)Dimna IL102.09.12Ravnanger, UM 2012
G-167,02(+0,0)Dimna IL4 (MS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
G-166,84(+0,7)Dimna ILb.g.03.06.12Fana, Framolekene 2012
G-166,82(+1,3)Dimna IL4 (MS)03.07.12Lillestrøm, Hyundai Grand Prix Lillestrøm Games
G-166,64(-0,5)Dimna IL119.05.12Midsund, KM 11-19 år 2012
G-166,31(+0,0)Dimna IL115.09.12Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
G-156,86(-0,1)Dimna IL105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-156,73(+1,8)Dimna IL127.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-156,66(+0,5)Dimna IL5 (MS)04.07.11Lillestrøm, Lillestrøm Games
G-156,66(+1,2)Dimna IL4-fi (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-156,65Dimna IL130.07.11Stockholm/SWE, DN Galan Youth
G-156,54(+0,0)Dimna IL125.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-156,48(+0,7)Dimna IL117.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-156,47(+0,0)Dimna IL4-kv (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-156,32(-0,1)Dimna IL11 (MS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1714,14(+1,9)Dimna IL2 (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-1614,33(+1,0)Dimna IL101.06.12Fana, Framolekene 2012
G-1614,24(+4,0)Dimna IL101.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1614,07(-0,9)Dimna IL1 (G-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-1613,91(+0,7)Dimna IL6 (G-U20)19.08.12Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U20
G-1513,88(+1,9)Dimna IL203.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1513,77(+1,3)Dimna IL126.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1513,63(+1,6)Dimna IL7 (MS)14.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
G-1513,29(+1,4)Dimna IL4 (MJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-1512,81(+0,4)Dimna IL119.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Kule 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1712,94Dimna IL9-grpB (G-U18)10.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-1711,73Dimna ILM (G-U18)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-1710,98Dimna IL514.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene

Kule 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1912,19Dimna ILD (MJ)18.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1911,68Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-18/1911,60Dimna ILD (MJ)22.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1911,29Dimna ILD (MJ)23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/1911,27Dimna IL531.05.14Fana, Framolekene 2014

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/199,18Dimna IL2 (MS)31.10.14Ulsteinvik, Treningstemne

Diskos 1,75Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1939,30Dimna ILD (MJ)19.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1938,00Dimna ILD (MJ)24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/1937,33Dimna IL105.07.14Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo
G-18/1936,81Dimna IL312.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1936,05Dimna ILD (MJ)23.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1934,69Dimna IL312.06.14Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene
G-18/1933,61Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering

Diskos 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1929,40Dimna IL1 (MS)31.10.14Ulsteinvik, Treningstemne

Spyd 700gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1745,38Dimna IL514.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1744,66Dimna ILM (G-U18)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-1744,16Dimna IL125.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1742,53Dimna IL8-grpA (G-U18)11.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships

Spyd 800gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1945,82Dimna ILD (MJ)19.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1944,13Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-18/1943,77Dimna ILD (MJ)23.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1943,01Dimna IL124.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-18/1940,82Dimna ILD (MJ)24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/1938,68Dimna IL713.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene

8 Kamp (100m-Lengde-Kule-400m-110mhekk-Høyde-Spyd-1000m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-176451Dimna IL1 (G-U18)11.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-175946Dimna IL1 (G-U18)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/197764Dimna ILi.g.v.19.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/197551Dimna IL10 (MJ)23.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/197295Dimna IL1 (MJ)24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-18/197137Dimna IL1 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering

Total requesttime: 1.4579200744629 seconds