Statistikk

Joachim Sandberg

Født: 18.05.1995

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2210,62(+2,2)Sandnes IL2-fi (MJ22)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2210,74(+3,7)Sandnes IL8-fi-A (MS)12.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-20/2210,80(+2,1)Sandnes IL2-h3 (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,84(+1,1)Sandnes IL3-fi (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2210,85(+1,2)Sandnes IL2-h1 (MJ22)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2210,89(+0,4)Sandnes IL1-h3 (MS)12.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-20/2210,94(+2,7)Sandnes IL7-fi-A (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2211,09(+0,0)Sandnes IL3-h1 (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2211,11(+1,8)Sandnes IL1-h1 (MS)14.05.16Grimstad, Grimstadlekene 2016
G-20/2211,15(+0,0)Sandnes IL2-h1 (MS)09.05.15Grimstad, Grimstadlekene 2015
G-20/2211,16(-1,8)Sandnes IL1-h2 (MS)28.06.16Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2211,24(-2,2)Sandnes IL1-h1 (MS)28.06.16Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2211,26(-1,5)Sandnes IL3-fi (MS)09.05.15Grimstad, Grimstadlekene 2015
G-18/1910,97(+2,7)Sandnes IL3-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1911,01(+0,6)Sandnes IL1-h206.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1911,02(+2,1)Sandnes IL2-h223.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-18/1911,06(+3,0)Sandnes IL2-fi-C (MS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
G-18/1911,06(+1,0)Sandnes IL2-h2 (MS)05.08.14Sandnes, Teststevne 1
G-18/1911,08(+2,3)Sandnes IL5-h1 (MS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
G-18/1911,09(+2,6)Sandnes IL6-fi-A22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1911,15(+1,3)Sandnes IL8-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1911,18(+1,1)Sandnes IL5-h1 (MS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
G-18/1911,19(-0,4)Sandnes IL4-sf105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1911,24(+1,3)Sandnes IL1-h1 (MS)20.05.13Sandnes, Lagseriestevne 1
G-18/1911,26(+1,1)Sandnes IL1-fi (MS)20.05.13Sandnes, Lagseriestevne 1
G-18/1911,34(-1,7)Sandnes IL3-h105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1911,36(-2,6)Sandnes IL3-sf1 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1911,38(-1,9)Sandnes IL3-h1 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1911,41(-2,9)Sandnes IL2-h322.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1911,54(-0,1)Sandnes IL2 (G-U20)11.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
G-1711,16(+1,2)Sandnes IL1-fi-A24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-1711,25(+0,8)Sandnes IL1-h124.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-1711,43(+1,2)Sandnes IL103.06.12Fana, Framolekene 2012
G-1711,51(+1,1)Sandnes IL222.09.12Sandnes, Høstlekene
G-1711,54(-2,0)Sandnes IL7-h4 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-1711,55(-0,3)Sandnes IL109.06.12Lye, KM Rogaland 2012
G-1711,55(+1,1)Sandnes IL5-h3 (MS)21.08.12Sandnes, Teststevne 2
G-1711,56(+0,8)Sandnes IL4-fi-A (MS)21.08.12Sandnes, Teststevne 2
G-1711,59(-0,3)Sandnes IL2-fi-A (MS)24.07.12Sandnes, Teststevne 1
G-1711,60(+0,4)Sandnes IL4-h2 (MS)24.07.12Sandnes, Teststevne 1
G-1711,63(-1,4)Sandnes IL3-h5 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-1711,66(-0,5)Sandnes IL3-h126.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-1711,68(+0,9)Sandnes IL3-fi-A (MS)14.08.12Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-1711,70(+0,0)Sandnes IL6-h1 (MS)14.08.12Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-1711,74(+0,9)Sandnes IL3-h2 (MS)15.05.12Sandnes, Lagseriestevne 1
G-1711,76(+0,1)Sandnes IL130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
G-1711,77(-2,5)Sandnes IL4-fi 26.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-1611,69(+1,5)Sandnes IL6-fi 19.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1611,72(+0.9)Sandnes IL1-h105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1611,78(-0,5)Sandnes IL4-h1 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-1611,98(-1,2)Sandnes IL2-h419.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS21,51(+0,6)Sandnes IL3-h101.06.18Oslo/Bi, Tjalvelekene 2018
MS21,51(+1,0)Sandnes IL5-h101.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
MS21,57(-0,9)Sandnes IL3-fi 19.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS21,62(+3,2)Sandnes IL3-h415.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
MS21,99(-0,5)Sandnes IL3-h218.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS22,86(-2,8)Sandnes IL3-h118.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2221,11(+1,9)Sandnes ILu.k.21.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/2221,15(+1,3)Sandnes IL2-fi (MJ22)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2221,27(+3,4)Sandnes IL1-h5 (MS)19.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2221,30(+2,0)Sandnes IL2-h2 (MS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
G-20/2221,34(+0,2)Sandnes IL1 (MS)07.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
G-20/2221,37(+2,3)Sandnes IL4-h1 (MS)05.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-20/2221,42(+0,0)Sandnes IL2-h1 (MS)03.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-20/2221,42(-0,5)Sandnes IL1-h2 (MS)02.06.17Fana, Framolekene 2017
G-20/2221,47(+2,1)Sandnes IL3-fi (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2221,47(+0,2)Sandnes IL2-h1 (MS)02.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
G-20/2221,60(+2,8)Sandnes IL1-h1 (MS)29.05.15Fana, Framolekene 2015
G-20/2221,60(-0,5)Sandnes IL1-h4 (MS)05.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
G-20/2221,62(+2,1)Sandnes IL1-fi-C (MS)25.05.15Lokeren/BEL, Grote Prijs Stad Lokeren
G-20/2221,62(+0,6)Sandnes IL5-fi (MJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2221,64(-1,5)Sandnes IL3-sf2 (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2221,64(-1,1)Sandnes IL2-h2 (G-U23)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2221,65(-0,1)Sandnes IL1-h1 (MS)29.06.15Sandnes, Sommarstevne
G-20/2221,68(-1,3)Sandnes IL5-fi (MS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2221,70(-0,3)Sandnes IL6-hNat (MS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
G-20/2221,72(+0,7)Sandnes IL1-h6 (MS)10.04.15Mesa/AZ/USA, Mesa Classic
G-20/2221,74(+2,0)Sandnes IL4-h3 (MS)08.08.15Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial
G-20/2221,75(+0,6)Sandnes IL4-h4 (MS)17.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2221,75(+3,6)Sandnes IL1-h2 (MJ22)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2221,91(-0,4)Sandnes IL1-h4 (MS)10.07.16BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2016
G-20/2221,92(+0,0)Sandnes IL3-h1 (MJ22)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2221,97(-0,9)Sandnes IL1-fi (MS)10.07.16BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2016
G-20/2222,09(+1,1)Sandnes IL4-h4 (MS)13.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-20/2222,39(-1,3)Sandnes IL2-h4 (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-18/1921,72(+2,0)Sandnes IL2-fi (MJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1921,76(+0,5)Sandnes IL4-h520.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1921,80(+3,2)Sandnes IL1-fi-C (MS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
G-18/1921,87(+0,4)Sandnes IL2-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1921,90(+0,0)Sandnes IL1-h521.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-18/1921,90(+0,3)Sandnes IL4-fi (G-19)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-18/1921,90(+2,9)Sandnes IL2-fi-B (MS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
G-18/1921,94(+0,9)Sandnes IL3-h414.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1921,96(+0,8)Sandnes IL1-sf207.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1921,99(+1,4)Sandnes IL8-h1 (G-19)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1922,01(+0,4)Sandnes IL5-sf2 (MS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/1922,04(+2,2)Sandnes IL1-h3 (G-19)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-18/1922,05(+1,7)Sandnes IL1-h1 (MS)05.08.14Sandnes, Teststevne 1
G-18/1922,05(-0,5)Sandnes IL1-sf106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1922,09(+1,2)Sandnes IL2-h5 (MS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/1922,19(+1,9)Sandnes IL1-h2 (MS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-18/1922,24(+0,3)Sandnes IL1-h2 (MS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
G-18/1922,26(-0,9)Sandnes IL2-fi 07.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1922,27(+0,1)Sandnes IL4-h1 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1922,29(+0,4)Sandnes IL2-sf1 (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1922,35(+0,7)Sandnes IL1-h207.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1922,66(+0,3)Sandnes IL1-h3 (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1922,70(-0,7)Sandnes IL1-h219.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-18/1922,78(-0,3)Sandnes IL1-h206.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1923,07(-4,8)Sandnes IL1 (MS)04.06.13Stavanger, Skjalgstevne 3
G-1722,33(+2,4)Sandnes IL2-h322.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-1722,42(+1,7)Sandnes IL2-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1722,59(-0,8)Sandnes IL3-h3 (MS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-1722,66(+2,0)Sandnes IL4-h415.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1722,67(-1,7)Sandnes IL118.08.12Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 2012
G-1722,70(+0.9)Sandnes IL1-h227.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-1722,88(-1,5)Sandnes IL7-sf2 (MS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-1723,27(-2,2)Sandnes IL1-h301.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1723,30(-1,1)Sandnes IL2 (MS)09.06.12Lye, KM Rogaland 2012
G-1724,59(-2,1)Sandnes IL129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
G-1622,69(+4,2)Sandnes IL2-fi 28.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1622,85(+1,5)Sandnes IL2-h418.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1622,88(+1,5)Sandnes IL2-h4 (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-1622,95(+2,6)Sandnes IL8-fi (MJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-1623,01(+2,0)Sandnes IL2-h220.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011
G-1623,10(+1,2)Sandnes IL4-sf2 (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-1623,15(+1,5)Sandnes IL1-sf127.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1623,46(-0,9)Sandnes IL1-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1623,55(-1,2)Sandnes IL1-h227.08.11Fredrikstad, UM 2011

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS48,58Sandnes IL6-hNat07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2247,04Sandnes IL1-nat (MS)15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2247,19Sandnes IL6-h3 (G-U23)09.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
G-20/2247,25Sandnes IL1 (MS)16.08.17Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III
G-20/2247,42Sandnes IL1-h3 (MS)20.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2247,85Sandnes IL1-h2 (MS)06.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
G-20/2247,96Sandnes IL3-fi (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2248,21Sandnes IL2 (MJ22)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2248,24Sandnes IL1-h1 (MS)31.07.17Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2248,35Sandnes IL4-hNat (MS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
G-20/2248,61Sandnes IL3-fi-A (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-20/2248,70Sandnes IL2-h2 (MS)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-20/2248,97Sandnes IL2-h2 (MS)18.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2249,28Sandnes IL2-h2 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2253,53Sandnes IL2-h1 (MS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
G-18/1949,41Sandnes IL1-h322.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-18/1949,64Sandnes IL1-h416.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1750,05Sandnes IL1-h223.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-1750,85Sandnes IL1-h517.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1751,48Sandnes IL5-fi-B (MS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
G-1751,64Sandnes IL7-h2 (MS)19.08.12Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 2012
G-1651,20Sandnes IL2 (G-17)21.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011

100 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1614,17(+1,4)Sandnes IL218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1614,49(+0.0)Sandnes IL203.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1614,69(+1,9)Sandnes IL427.08.11Fredrikstad, UM 2011

110 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1714,98(-0,3)Sandnes IL116.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1715,04(+0.6)Sandnes IL127.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-1715,10(-0,1)Sandnes IL331.08.12Ravnanger, UM 2012
G-1715,96(-0,9)Sandnes IL129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

110 meter hekk (100cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1914,23(+3,1)Sandnes IL1 (G-U20)16.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
G-18/1914,71(+3,5)Sandnes IL1-h1 (G-18)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-18/1914,75(+0,2)Sandnes IL106.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1914,80(+1,1)Sandnes IL1 (MJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1914,81(-2,0)Sandnes IL5 (MS)18.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1914,90(-1,5)Sandnes IL2-fi (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1915,24(-2,5)Sandnes IL1-h2 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM

110 meter hekk (106,7cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1914,91(+3,2)Sandnes IL3 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014

300 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1738,75Sandnes IL101.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1739,51Sandnes IL109.08.12Sandnes, SI-stevne 2
G-1639,21Sandnes IL126.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1640,24Sandnes IL117.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1641,27Sandnes IL2-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene

300 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS36,51Sandnes IL130.05.18Lambertseter, Clean Air Games

400 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS50,90Sandnes IL2-h129.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
MS51,43Sandnes IL526.06.18København/DEN, Copenhagen Athletics Games
MS51,50Sandnes IL2-hNat10.06.18Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - BAUHAUS Galan
MS51,57Sandnes IL105.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
MS52,26Sandnes ILu.k.28.07.18Lapinlahti/FIN, Savo Games
MS53,34Sandnes IL3-fi 17.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS53,56Sandnes IL7-h226.05.18Oordegem/BEL, IFAM
MS54,73Sandnes IL1-h117.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2250,96Sandnes IL2-fi (MS)27.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2251,09Sandnes IL1 (MS)10.06.17Sollentuna/SWE, SAYO
G-20/2251,12Sandnes IL8-sf1 (G-U23)15.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2251,19Sandnes IL4-h1 (G-U23)14.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2251,36Sandnes IL1-h1 (MS)03.06.17Fana, Framolekene 2017
G-20/2251,90Sandnes IL4 (MS)25.07.17Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad
G-20/2252,04Sandnes IL1-h1 (MS)15.05.17Sandnes, COOP-JĂŚrcup 2
G-20/2252,17Sandnes IL2-fi-A (MS)12.06.15Gøteborg/SWE, Kvilles Vürtävling
G-20/2252,21Sandnes IL1-h4 (MS)23.05.15Oordegem/BEL, IFAM outdoor
G-20/2252,39Sandnes IL1-h1 (MS)04.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/2252,46Sandnes IL2-fi-A (MS)07.06.15Uppsala/SWE, Folksam Challenge
G-20/2252,55Sandnes IL1-h1 (MS)30.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
G-20/2252,58Sandnes IL4-h1 (MS)28.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-20/2252,64Sandnes IL3 (MS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2252,65Sandnes IL1 (MS)12.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
G-20/2252,68Sandnes IL3 (MS)16.06.15Lambertseter, Kretsstevne
G-20/2253,14Sandnes IL6 (G-U23)01.09.16ZĂźrich/SUI, IAAF Diamond League - Young Diamonds
G-20/2253,15Sandnes IL1 (MS)18.07.16Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2253,22Sandnes IL3-hE (MS)28.05.16Oordegem/BEL, IFAM Outdoor
G-20/2253,22Sandnes IL5 (G-U23)20.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-18/1953,00Sandnes IL2-h1 (MS)02.07.14Oslo/Bi, Bislett Sprint
G-18/1953,06Sandnes IL2 (G-U20)17.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
G-18/1953,08Sandnes IL3 (MS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/1953,49Sandnes IL3-h2 (G-U20)06.07.14Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1953,53Sandnes IL4 (MS)13.06.14Gøteborg/SWE, Folksam Challenge
G-18/1953,55Sandnes IL1 (MS)04.07.13Sandnes, Lagseriestevne 2
G-18/1953,64Sandnes IL6-h1 (MS)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1953,66Sandnes IL7 (MS)13.06.13Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games
G-18/1954,01Sandnes IL5 (MS)17.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1954,09Sandnes IL3-h2 (MS)28.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-18/1954,21Sandnes IL2 (MS)14.06.14Hvidovre/DEN, Copenhagen Open
G-18/1954,62Sandnes IL7-h7 (MJ)23.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1954,65Sandnes IL5-h4 (MJ)19.07.13Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships
G-18/1954,68Sandnes IL3-h1 (MS)24.05.14Greveskogen, Tønsberg Grand Prix
G-18/1954,88Sandnes IL3-h4 (MS)01.06.13Oordegem/BEL, IFAM
G-18/1955,06Sandnes IL2 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1955,48Sandnes IL2 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1956,37Sandnes IL5 (MS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
G-18/1956,71Sandnes IL2 (MS)06.05.14Sandnes, TKS JĂŚrcup
G-18/1957,74Sandnes IL2 (MS)14.05.13Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1755,80Sandnes IL2 (G-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-1756,96Sandnes IL1 (MS)02.06.12Fana, Framolekene 2012
G-1757,42Sandnes IL6 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-171,75Sandnes IL230.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
G-161,75Sandnes IL217.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-172,20Sandnes IL229.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-176,32(+1,8)Sandnes IL1 (MS)25.09.12Sandnes, Avslutningsstevne 1
G-176,27(+3,2)Sandnes IL229.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
G-176,26(+0,5)Sandnes ILb.g.29.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
G-175,95(-0,7)Sandnes IL122.09.12Sandnes, Høstlekene

Total requesttime: 0.61017990112305 seconds