Statistikk

Mike (Lubsen) Lubowa

Født: 22.04.1995

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/197,62(+1,1)IL Skjalg118.09.13Stavanger, Treningsstevne

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS10,70(+0,8)IL Skjalg1-fi-B05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
MS10,73(+1,0)IL Skjalg1-fi-A24.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
MS10,74(+1,3)IL Skjalg3-h318.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
MS10,77(+0,2)IL Skjalg1-h324.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
MS10,77(+1,9)IL Skjalg8-h405.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
MS10,89(+0,6)IL Skjalg2-fi-A17.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
MS11,01(-1,0)IL Skjalg1-h317.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,7IL Skjalg1-h2 (MS)19.03.16Kampala/UGA, 2nd National Trials
G-20/2210,75(+1,4)IL Skjalg2-fi (MS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/2210,79(+2,1)IL Skjalg2-h1 (MS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/2210,88(+3,0)IL Skjalg1-h3 (MS)28.06.17Sandnes, Vindsprint
G-20/2211,33(+1,2)IL Skjalg3-h1 (MS)29.06.15Sandnes, Sommarstevne
G-18/1911,57(-1,0)IL Skjalg1-h1 (MS)11.09.14Stavanger, Skjalgstevne 6
G-18/1911,70(+0,2)IL Skjalg4-h2 (MS)29.08.13Sandnes, TKS-Jærcup 4
G-18/1911,77(-0,1)IL Skjalg2-h2 (MS)18.07.13Stavanger, Skjalgstevne 5
G-1713,12(-1,5)IL Staal114.06.12Stavanger, Skjalgstevne 2

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1917,62(+0,6)IL Skjalg118.09.13Stavanger, Treningsstevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS21,35(+1,0)IL Skjalg3-fi-A28.07.18Sundsvall/SWE, Windsprint
MS21,37(+0,8)IL Skjalg3-h318.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
MS21,59(+1,1)IL Skjalg107.08.18Sandnes, Kvalifiseringsstevne
MS21,67(+3,7)IL Skjalg4-h422.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
MS21,73(+0,7)IL Skjalg3-fi-B25.07.18Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix
MS22,11(+3,2)IL Skjalg7-h415.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2221,47(+2,1)IL Skjalg4-fi (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2221,5IL Skjalg1-h4 (MS)19.03.16Kampala/UGA, 2nd National Trials
G-20/2221,57(+1,9)IL Skjalg4-nat (MS)15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2221,58(-1,1)IL Skjalg1-h2 (G-U23)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2221,70(+0,2)IL Skjalg2 (MS)07.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
G-20/2221,75(-1,5)IL Skjalg2-h1 (MS)04.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/2221,84(-0,9)IL Skjalg1-h2 (MS)17.08.16Sandnes, Kvalifiseringstevne 3
G-20/2222,13(-0,1)IL Skjalg1-h13 (MS)01.06.17Stavanger, Jærcup
G-20/2222,51(-0,1)IL Skjalg2-h1 (MS)29.06.15Sandnes, Sommarstevne
G-20/2222,80(-1,8)IL Skjalg1 (MS)18.06.15Stavanger, Skjalgstevne 4
G-18/1922,59(-0,4)IL Skjalg3-sf206.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1922,85(-0,4)IL Skjalg2-h406.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1923,24(-0,9)IL Skjalg6-fi 07.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1923,35(+1,1)IL Skjalg1 (MS)05.06.14Stavanger, Skjalgstevne 2
G-18/1923,43(-1,4)IL Skjalg1-h2 (MS)29.07.13Sandnes, Teststevne 1
G-18/1923,54(+0,1)IL Skjalg1-h2 (MS)29.08.13Sandnes, TKS-Jærcup 4
G-18/1924,08(-1,9)IL Skjalg3 (MS)04.07.13Sandnes, Lagseriestevne 2

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS33,81IL Skjalg1-h230.05.18Lambertseter, Clean Air Games
G-18/1936,65IL Skjalg118.09.13Stavanger, Treningsstevne

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS47,91IL Skjalg1-h202.06.18Oslo/Bi, Tjalvelekene 2018
MS47,93IL Skjalg3-hNat07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
MS48,24IL Skjalg2-fi 18.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS48,73IL Skjalg1-h209.08.18Stavanger, Skjalgstevne
MS50,06IL Skjalg1-h117.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2247,06IL Skjalg1-h3 (MS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
G-20/2247,25IL Skjalg1 (MJ22)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2247,54IL Skjalg4-fi (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2247,96IL Skjalg1-h3 (MS)14.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-20/2248,06IL Skjalg3-fi-B (MS)13.05.16Herzogenaurach/GER, Adidas Boost Athletics Meeting
G-20/2248,38IL Skjalg4-fi (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-20/2248,55IL Skjalg1-h2 (MS)16.07.15Oslo/Bi, Sommerstevne
G-20/2248,66IL Skjalg1-h3 (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-20/2248,79IL Skjalg1-h3 (MS)09.07.16Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 2016
G-20/2248,89IL Skjalg1-fi (G-U23)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2249,15IL Skjalg6-fi (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2249,64IL Skjalg2-h2 (MS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2249,79IL Skjalg2-h1 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2250,31IL Skjalg1-h1 (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1948,31IL Skjalg2 (MS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
G-18/1948,76IL Skjalg2-h1 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1948,88IL Skjalg2-h305.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1949,03IL Skjalg1 (MS)24.07.14Stavanger, Skjalgstevne 4
G-18/1949,07IL Skjalg7-fi (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1949,27IL Skjalg1 (MS)03.07.14Sandnes, Lagseriestevne 2
G-18/1950,57IL Skjalg1-h1 (MS)21.09.13Sandnes, Høstlekene
G-18/1951,96IL Skjalg1 (G-15/18)03.09.13Sola, TKS Jærcup 2013
G-18/1952,10IL Skjalg1-h1 (MS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-18/1954,16IL Skjalg1-h1 (MS)18.07.13Stavanger, Skjalgstevne 5
G-18/1959,74IL Skjalg121.08.13Stavanger, Åpent Klubbmesterskap

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/221,23,39IL Skjalg1 (MS)08.09.16Stavanger, Skjalgstevne 6

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/191,55,93IL Skjalg1-h1 (MS)28.07.14Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-18/192,00,12IL Skjalg8-h307.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS5,03(+1,9)IL Skjalg201.09.18Stavanger, Seriestevne

Total requesttime: 0.19408893585205 seconds