Statistikk

Jonathan Quarcoo

Født: 13.10.1996

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/197,20(+0,2)FIK Orion206.05.14Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet
G-177,08(+0,2)FIK Orion1 (MS)21.08.13Stange, Regionmesterskap og regionleker

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2210,17(+2,8)FIK Orion1-fi-A (MS)06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2210,20(+4,6)FIK Orion1-h2 (MS)02.06.18Florø, Florø Friidrettsfestival 2018
G-20/2210,21(+2,8)FIK Orion1-fi-A (MS)27.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
G-20/2210,21(+2,2)FIK Orion1-nat (MS)15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2210,22(+0,9)FIK Orion1-fi-A (MS)05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2210,26(+0,8)FIK Orion1-sf2 (G-U23)13.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2210,26(+0,6)FIK Orion1 (MS)16.08.17Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III
G-20/2210,27(+2,2)FIK Orion1-h1 (MS)06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2210,28(+2,2)FIK Orion1-fi (MJ22)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2210,29(+1,0)FIK Orion1-h4 (MS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
G-20/2210,29(+0,0)FIK Orion3-fi (G-U23)14.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2210,30(+0,2)FIK Orion2-fi (MS)20.06.17København/DEN, Copenhagen Athletics Games
G-20/2210,31(+3,0)FIK Orion1-fi-A (MS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2210,32(+0,4)FIK Orion1 (MS)19.06.18Oulu/FIN, Valkean kaupungin kisat
G-20/2210,33(+2,6)FIK Orion3-h2 (G-U23)20.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/2210,33(-1,7)FIK Orion1-fi (MS)25.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2210,35(+2,3)FIK Orion1-h1 (MS)27.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
G-20/2210,35(-1,3)FIK Orion1-fi (MS)24.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
G-20/2210,36(+2,7)FIK Orion1-fi-A (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,37(-0,3)FIK Orion1-h4 (MS)06.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2210,37(+1,0)FIK Orion2-fi-A (MS)22.08.18Fana, Trond Mohn Games 2018
G-20/2210,39(+1,3)FIK Orion1-h5 (MS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
G-20/2210,39(+0,7)FIK Orion1-fi (MS)18.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
G-20/2210,40(+0,7)FIK Orion1-sf1 (MS)25.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2210,41(+1,9)FIK Orion2-h4 (MS)05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2210,42(+4,1)FIK Orion1-h2 (MS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2210,42(+2,4)FIK Orion2-h2 (MS)26.06.18København/DEN, Copenhagen Athletics Games
G-20/2210,43(+2,6)FIK Orion1-h2 (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,43(-0,7)FIK Orion1-h1 (MS)23.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
G-20/2210,43(-0,4)FIK Orion1-fi (MS)26.05.18Lillestrøm, Romerikslekene
G-20/2210,44(+0,5)FIK Orion1-h3 (G-U23)13.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2210,45(-0,8)FIK Orion2-h3 (MS)20.06.17København/DEN, Copenhagen Athletics Games
G-20/2210,45(+0,2)FIK Orion7-sf3 (MS)07.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2210,45(-0,3)FIK Orion1-fi (G-U23)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-20/2210,46(+0,8)FIK Orion4-fi-A (MS)28.06.18Sollentuna/SWE, Folksam GP 2018
G-20/2210,48(+0,4)FIK Orion1-h3 (MS)20.05.17Hamar, NM Stafetter 2017
G-20/2210,49(-1,0)FIK Orion4-fi (MS)26.06.18København/DEN, Copenhagen Athletics Games
G-20/2210,51(-1,0)FIK Orion1-h1 (MS)26.05.18Lillestrøm, Romerikslekene
G-20/2210,52(+1,2)FIK Orion1-h1 (MJ22)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2210,53(+0,8)FIK Orion4-fi-A (MS)06.06.16Skara/SWE, 2016 Skararacet
G-20/2210,55(+0,9)FIK Orion2-h10 (MS)06.06.16Skara/SWE, 2016 Skararacet
G-20/2210,55(+1,1)FIK Orion1-fi (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2210,58(-0,4)FIK Orion1-h5 (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-20/2210,60(-0,8)FIK Orion6 (MS)16.06.16Stockholm/SWE, Diamond League - Bauhaus Galan
G-20/2210,62(+1,0)FIK Orion1-h1 (MS)25.05.16Namur/BEL, Meeting international d’athlétisme de Wallonie
G-20/2210,62(+0,5)FIK Orion1-h1 (MS)22.08.18Fana, Trond Mohn Games 2018
G-20/2210,63(-0,1)FIK Orion1-fi (MS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
G-20/2210,63(+0,0)FIK Orion1-h4 (MS)18.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
G-20/2210,65(+0,5)FIK Orion1-h1 (MS)25.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2210,68(-0,4)FIK Orion2-fi (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-20/2210,68(-0,2)FIK Orion1-h3 (MS)17.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2210,69(-1,0)FIK Orion1-h1 (MS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
G-20/2210,70(-2,6)FIK Orion1-fi (MS)17.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2210,72(+0,0)FIK Orion1-h1 (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2210,73(+3,0)FIK Orion1-h3 (G-U23)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-18/1910,42(+5,7)FIK Orion2-sf2 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/1910,49(+3,0)FIK Orion1-fi 15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1910,49(+2,8)FIK Orion1-h3 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/1910,52(+1,1)FIK Orion1-fi-B (G-U20)27.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1910,54(+2,7)FIK Orion1-sf1 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1910,60(+1,9)FIK Orion1-fi-A (MS)21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1910,61(+0,8)FIK Orion3-fi-A (G-19)04.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-18/1910,63(+2,6)FIK Orion1-fi-A22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1910,65(+1,1)FIK Orion1-fi (MS)24.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-18/1910,68(+1,6)FIK Orion2-fi (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1910,68(+0,1)FIK Orion2-h2 (G-U20)27.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1910,69(+1,4)FIK Orion1-fi-A (MS)07.06.14Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
G-18/1910,69(-0,6)FIK Orion1-h3 (MS)21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1910,70(+0,9)FIK Orion1-h4 (MS)14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1910,73(+2,2)FIK Orion1-h215.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1910,74(-0,6)FIK Orion2-fi (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1910,76(+1,3)FIK Orion2-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1910,76(+0,8)FIK Orion1-h1 (G-19)04.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-18/1910,79(+1,1)FIK Orion1-h1 (MS)24.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-18/1910,82(-0,4)FIK Orion2-sf105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1910,82(-0,5)FIK Orion1-sf2 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1910,84(+1,0)FIK Orion1-h3 (MS)07.06.14Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
G-18/1910,84(-1,0)FIK Orion4-fi-A (G-19)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1910,90(+0,6)FIK Orion1-h2 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1910,92(+0,1)FIK Orion1-h4 (MS)24.05.15Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet
G-18/1910,96(+0,8)FIK Orion1-h4 (G-19)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1910,97(-1,8)FIK Orion3-fi-A (MS)14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1910,98(-3,1)FIK Orion4-fi (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/1911,18(-2,3)FIK Orion1-h222.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1911,18(+0,3)FIK Orion1-h2 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1911,21(-0,9)FIK Orion1-h305.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1711,00(+0,9)FIK Orion4-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1711,09(+1,5)FIK Orion4-fi-A23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1711,10(+2,4)FIK Orion1-h423.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1711,12(-1,3)FIK Orion4-fi (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-1711,13(+2,4)FIK Orion2-h316.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1711,17(-1,0)FIK Orion3-h4 (MS)25.07.13Oslo/Bi, Sommerstevne III
G-1711,17(+0,8)FIK Orion2-h306.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1711,20(+1,3)FIK Orion2-fi-C (MS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
G-1711,20(-1,0)FIK Orion3-sf3 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-1711,36FIK Orion208.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland
G-1711,54(-2,7)FIK Orion2-h4 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2215,75(-0,3)FIK Orioni.g.b.18.05.18Manchester/GBR, Great Manchester CityGames
G-18/1916,15(+0,8)FIK Orion1-h2 (MS)11.05.14Stange, U-cup del 1 2014
G-18/1916,43(+2,1)FIK Orion206.05.14Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet
G-1716,84(-1,1)FIK Orion1-h2 (G-16/17)01.06.13Stange, Ungdomscupen del 1

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2220,39(+0,9)FIK Orion1-sf1 (G-U23)15.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2220,54(+3,4)FIK Orion1 (MS)02.06.18Florø, Florø Friidrettsfestival 2018
G-20/2220,56(+1,3)FIK Orion1-fi (MJ22)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2220,60(-0,6)FIK Orion4-h2 (MS)07.08.17London/GBR, IAAF World Championships
G-20/2220,66(+0,5)FIK Orion1-fi (G-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-20/2220,69(+0,4)FIK Orion1-h2 (MS)27.05.18Lillestrøm, Romerikslekene
G-20/2220,76(-0,8)FIK Orion1-fi (MS)27.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2220,77(-0,1)FIK Orion4-h2 (MS)08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2220,79(+0,3)FIK Orion1-h3 (G-U23)14.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2220,79(+1,0)FIK Orion6 (MS)07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2220,80(+1,6)FIK Orion4-fi (G-U23)15.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/2220,80(+2,1)FIK Orion1-h3 (MS)05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2220,83(+2,0)FIK Orion1-h2 (MS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
G-20/2220,84(-0,5)FIK Orion1-sf2 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2220,84(-0,9)FIK Orion1-fi (MS)19.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2220,87(+3,2)FIK Orion1-h4 (MS)15.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2220,91(+2,1)FIK Orion1-fi (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2220,94(+1,2)FIK Orion2-h2 (G-U23)21.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/2220,99(+1,3)FIK Orion1-h2 (MS)28.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
G-20/2221,04(+1,3)FIK Orion1-h5 (MS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
G-20/2221,04(+0,9)FIK Orion2-fi-A (MS)25.07.18Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix
G-20/2221,07(+0,3)FIK Orion8-sf3 (MS)08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2221,09(+0,1)FIK Orion4 (MS)01.09.16Zürich/SUI, IAAF Diamond League - Young Diamonds
G-20/2221,23(+0,5)FIK Orion1 (MS)31.05.16Lillehammer, Gkrør-stevnet
G-20/2221,28(+0,6)FIK Orion1-h4 (MS)17.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2221,33(-1,5)FIK Orion1-sf2 (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2221,34(-1,3)FIK Orion2-fi (MS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2221,64(-0,8)FIK Orion2-fi-A (MS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
G-20/2221,64(-0,3)FIK Orion1-h3 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2221,64(-0,5)FIK Orion1-h2 (MS)18.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2221,69(+1,7)FIK Orion1-h1 (MJ22)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2221,73(+1,6)FIK Orion1-h1 (G-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-20/2221,78(-1,3)FIK Orion1-h1 (G-U23)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2221,90(-1,0)FIK Orion1-h1 (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2222,31(-2,8)FIK Orion1-h1 (MS)18.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-18/1920,99(+4,1)FIK Orion4-fi (MJ)18.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1921,08(+0,8)FIK Orion1-fi (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/1921,12(+0,2)FIK Orion2-h3 (G-U20)28.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1921,17(+1,1)FIK Orion1-h1 (G-19)05.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-18/1921,19(+1,2)FIK Orion1-sf2 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1921,28(+1,4)FIK Orion1-h1 (G-19)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/1921,30(+0,0)FIK Orion4-fi (MJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1921,31(+3,4)FIK Orion2-h5 (MS)19.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1921,38(+2,0)FIK Orion1-fi (MJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1921,40(+0,0)FIK Orion2-h2 (MJ)17.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1921,45(-1,9)FIK Orion3-hNat (MS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
G-18/1921,46(+1,1)FIK Orion3-fi (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1921,50(+1,0)FIK Orion5-h9 (MJ)24.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/1921,50(+0,3)FIK Orion1-sf1 (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/1921,54(+0,6)FIK Orion8 (MS)28.08.14Zürich/SUI, IAAF Diamond League - Young Diamond Challenge
G-18/1921,55(+0,0)FIK Orion1-h3 (MS)25.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-18/1921,56(+0,5)FIK Orion1-h520.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1921,66(-1,8)FIK Orion1 (G-U20)17.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
G-18/1921,68(-0,3)FIK Orion5-hNat (MS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
G-18/1921,76(-0,2)FIK Orion2-fi-A (MS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
G-18/1921,83(+0,5)FIK Orion1-h1 (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/1921,90(-1,3)FIK Orion2-sf1 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1921,99(+0,4)FIK Orion1-sf1 (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1922,11(+0,1)FIK Orion1-h2 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1922,45(+0,2)FIK Orion1-h2 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1922,81(+1,1)FIK Orion1-h1 (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-1722,06(-0,2)FIK Orion2-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1722,25(+1,2)FIK Orion3-h522.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1722,29(+2,0)FIK Orion1-h207.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1722,31(-0,8)FIK Orion8 (MS)18.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-1722,33(+0,5)FIK Orion3-h4 (MS)25.07.13Oslo/Bi, Sommerstevne III
G-1722,35(-1,4)FIK Orion1-fi (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-1722,53(+0,5)FIK Orion4-h414.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1722,78(-0,8)FIK Orion1-h7 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-1722,96(-5,6)FIK Orion2-sf3 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1934,63FIK Orion1-h2 (MS)11.05.14Stange, U-cup del 1 2014
G-1737,59FIK Orion1-h2 (G-16/17)01.06.13Stange, Ungdomscupen del 1

Total requesttime: 0.18949198722839 seconds