Statistikk

Vegard Dragsund Sverd

Født: 01.06.1999

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-177,49(+2,6)IK Tjalve3-h105.06.16Asker, Askerlekene 2016
G-157,78(-0,4)Oppegård IL107.08.14Halden, Treningsstevne
G-147,91(+1,9)Oppegård IL3-fi 01.09.13Jessheim, PEAB-lekene
G-147,92(+0,1)Oppegård IL126.09.13Lambertseter, Avslutningsstevne
G-147,95(+1,4)Oppegård IL1-h101.09.13Jessheim, PEAB-lekene
G-147,95(+1,0)Oppegård IL1-h115.09.13Nesodden, Lagseriefinalen Akershus
G-148,0(+3,3)Oppegård IL129.05.13Ski, Lagseriestevne
G-148,0(-1,0)Oppegård IL105.06.13Oppegård, Kretsstevne
G-148,02(+0,7)Oppegård IL4-fi 17.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-148,03(+1,9)Oppegård IL6-fi-A22.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-148,06(+0,7)Oppegård IL3-h217.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-148,07(+1,9)Oppegård IL5-h122.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-148,16(+3,2)Oppegård IL3-h215.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2211,51(+1,2)IK Tjalve4-fi (MS)25.05.19Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix
G-20/2211,60(+2,5)IK Tjalve3-fi-B (MS)01.06.19Oslo/Bi, Tjalvelekene 2019
G-20/2211,68(-0,9)IK Tjalve4-h2 (MS)01.06.19Oslo/Bi, Tjalvelekene 2019
G-20/2211,70(+1,8)IK Tjalve5-h3 (MS)16.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2211,70(+1,5)IK Tjalve7-h2 (MS)23.06.19Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2211,73(+1,4)IK Tjalve3-h2 (MS)05.05.19Lakewood/NJ/USA, CACC Outdoor Track and Field Championship
G-20/2211,77(-0,1)IK Tjalve7-hForsøk (MS)24.05.19Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix
G-20/2212,00(-0,8)IK Tjalve2-h1 (MS)20.04.19New Haven/CT/USA, Mark Young Invitational
G-20/2212,33(+0,3)IK Tjalve4-h5 (MS)06.04.19Springfield/MA/USA, 9th Annual Yellow Jacket Invitational
G-18/1911,35(+2,4)IK Tjalve2-h1 (MS)23.08.18Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships
G-18/1911,43(+1,6)IK Tjalve401.06.18Oslo/Bi, Tjalvelekene 2018
G-18/1911,43(+1,7)IK Tjalve3-h124.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
G-18/1911,54(+1,0)IK Tjalve2-h1 (MS)04.08.17Nottwil/SUI, World Para Athletics Junior Championships U20
G-18/1911,60(+0,8)IK Tjalve5-fi 17.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1911,64(-2,0)IK Tjalve526.05.18Lillestrøm, Romerikslekene
G-18/1911,66(+3,8)IK Tjalve3-h125.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1911,66(+0,0)IK Tjalve2-h117.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1911,67(-0,4)IK Tjalve4-fi (MS)30.06.18Berlin/GER, Berlin Open Grand Prix Athletics 2018
G-18/1911,68(+0,2)IK Tjalve6-h1 (MS)16.07.17London/GBR, World Para Athletics Championships
G-18/1911,69(+1,6)IK Tjalve7-h2 (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1911,69(-3,5)IK Tjalve1-h8 (MS)30.06.18Berlin/GER, Berlin Open Grand Prix Athletics 2018
G-18/1911,72(-1,8)IK Tjalve7-fi (MS)23.08.18Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships
G-18/1911,74(+1,5)IK Tjalve6-h118.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-18/1911,81(-1,0)IK Tjalve6-h301.09.17Fana, UM 2017
G-18/1911,86(-0,7)IK Tjalve2 (MS)22.03.17Dubai/UAE, 9th Fazaa Para- Athletics Championships
G-18/1912,04(-2,3)IK Tjalve1 (G-U20)12.10.17Savona/ITA, European Para Youth Games
G-1711,64(+1,6)IK Tjalve4-h119.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-1711,69(+1,0)IK Tjalve6-fi-A19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-1711,78(+0,3)IK Tjalve4-h202.09.16Sandnes, UM 2016
G-1711,96(-0,3)IK Tjalve4-h1 (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-1711,96(+0,7)IK Tjalve312.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-1712,10(-0,8)IK Tjalve7-h3 (G-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-1611,67(+1,5)IK Tjalve217.07.15Varazdin/CRO, European Para Youth Games 2015
G-1611,67(+3,2)IK Tjalve4-h1 (MS)23.10.15Doha/QAT, IPC World Championships
G-1611,84(+1,3)IK Tjalve509.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-1611,91(+0,4)IK Tjalve2-h230.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015
G-1611,95(+0,0)IK Tjalve4-fi 30.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015
G-1612,03(+0,6)IK Tjalve2 (G-17)07.06.15Kil/SWE, Stefan Holm-spelen
G-1612,05(-0,8)IK Tjalve6-h1 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1511,8(+1,0)Oppegård IL2-h1 (MS)10.07.14Bækkelaget, Sommerstevne 1
G-1512,00(+1,0)Oppegård IL6-fi 15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1512,03(+2,5)Oppegård IL4-h1 (MS)17.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 2
G-1512,04(+0,9)Oppegård IL1-h224.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-1512,05(+0,9)Oppegård IL4-fi 24.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-1512,06(-1,2)Oppegård IL4-h105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1512,1(+0,0)Oppegård IL1-h123.09.14Oppegård, Åpent klubbmesterskap
G-1512,14(+0,1)Oppegård IL8-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1512,17(+0,4)Oppegård IL3-h215.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1512,17(+0,6)Oppegård IL126.08.14Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 1
G-1512,43(+0,2)Oppegård IL1-h131.08.14Oppegård, Oppegårdlekene
G-1512,47(-0,6)Oppegård IL107.08.14Halden, Treningsstevne
G-1512,60(-0,5)Oppegård IL105.05.14Ås, Kretsstevne
G-1512,70(-0,8)Oppegård IL311.05.14Bækkelaget, Maistevne 2014
G-1412,62(+1,6)Oppegård IL3-fi-A23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1412,75(+0,2)Oppegård IL225.08.13Oppegård, Oppegårdlekene
G-1412,86(+0,5)Oppegård IL1-h225.05.13Lillestrøm, Romerikslekene 2013
G-1412,98(-1,5)Oppegård IL3-fi 25.05.13Lillestrøm, Romerikslekene 2013
G-1413,00(-1,6)Oppegård IL2-h223.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1413,27(-1,3)Oppegård IL5-h1 (G-15)16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1618,01(+0,9)IK Tjalve4-h3 (MS)13.05.15Lambertseter, Lambertseter Sprint

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2223,56(+1,9)IK Tjalve5-h2 (MS)21.06.19Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2223,84(+1,6)IK Tjalve8-h3 (MS)14.06.19Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2223,91(+0,8)IK Tjalve3 (MS)24.05.19Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix
G-20/2223,95(+2,3)IK Tjalve2-h1 (MS)02.06.19Oslo/Bi, Tjalvelekene 2019
G-20/2224,36(+2,1)IK Tjalve2-h5 (MS)06.04.19Springfield/MA/USA, 9th Annual Yellow Jacket Invitational
G-18/1923,56(+2,7)IK Tjalve2 (MS)20.03.17Dubai/UAE, 9th Fazaa Para- Athletics Championships
G-18/1923,89(+0,4)IK Tjalve402.06.18Oslo/Bi, Tjalvelekene 2018
G-18/1924,36(+1,1)IK Tjalve7-h216.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-18/1925,56(-1,7)IK Tjalve1 (G-U20)13.10.17Savona/ITA, European Para Youth Games
G-1724,54(-2,1)IK Tjalve6-h4 (G-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-1624,21(+1,2)IK Tjalve8-h319.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-1624,44(+2,2)IK Tjalve3-h108.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-1624,54(-0,1)IK Tjalve218.07.15Varazdin/CRO, European Para Youth Games 2015
G-1624,74(-0,1)IK Tjalve231.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015
G-1626,50(-3,1)IK Tjalve4 (G-17)07.06.15Kil/SWE, Stefan Holm-spelen
G-1524,34(+2,0)Oppegård IL3-h320.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1524,53(+2,3)Oppegård IL7-h414.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1524,60(-0,2)Oppegård IL226.08.14Oslo/Bi, KM Oslo Akershus dag 1
G-1525,15(+0,3)Oppegård IL3-h225.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-1525,22(-1,2)Oppegård IL207.08.14Halden, Treningsstevne
G-1426,26(+1,4)Oppegård IL3-h120.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1426,30(+0,5)Oppegård IL226.09.13Lambertseter, Avslutningsstevne
G-1426,71(-2,2)Oppegård IL1-h314.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1427,06(+1,6)Oppegård IL3-h1 (G-15)17.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-1428,0(+0,0)Oppegård IL105.06.13Oppegård, Kretsstevne

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1641,92IK Tjalve4-h3 (MS)13.05.15Lambertseter, Lambertseter Sprint
G-1540,89Oppegård IL105.05.14Ås, Kretsstevne

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-141,51,7Oppegård IL222.05.13Oppegård, Lagseriestevne for Follo

80 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1416,15(-2,7)Oppegård IL326.08.13Ås, Lagseriestevne

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-141,45Oppegård IL721.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-141,40Oppegård IL105.06.13Oppegård, Kretsstevne
G-141,35Oppegård IL222.05.13Oppegård, Lagseriestevne for Follo

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/226,19(+0,0)IK Tjalve2 (MS)20.04.19New Haven/CT/USA, Mark Young Invitational
G-20/226,05(+1,5)IK Tjalve6 (MS)17.07.19Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 2019
G-20/225,96(+1,3)IK Tjalve2 (MS)02.06.19Oslo/Bi, Tjalvelekene 2019
G-20/225,90(+0,0)IK Tjalve18 (MS)12.03.19Miramar/FL/USA, Shark Invite
G-20/225,78(+0,0)IK Tjalve17 (MS)05.05.19Lakewood/NJ/USA, CACC Outdoor Track and Field Championship
G-18/196,08(-0,8)IK Tjalve1 (MS)06.08.17Nottwil/SUI, World Para Athletics Junior Championships U20
G-18/196,04(+2,2)IK Tjalve6 (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/195,99(+2,5)IK Tjalve816.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/195,93(+4,0)IK Tjalve522.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
G-18/195,84(+1,0)IK Tjalve223.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/195,80(-1,1)IK Tjalve2 (MS)01.07.18Berlin/GER, Berlin Open Grand Prix Athletics 2018
G-18/195,78(-1,4)IK Tjalve (MS)20.08.18Berlin/GER, Berlin 2018 World Para Athletics European Championships
G-18/195,72(-1,9)IK Tjalve9 (MS)22.07.17London/GBR, World Para Athletics Championships
G-18/195,66(+0,4)IK Tjalve317.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-18/195,48(-0,3)IK Tjalve1101.09.17Fana, UM 2017
G-166,08(+1,2)IK Tjalve208.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-165,93(+1,2)IK Tjalve318.07.15Varazdin/CRO, European Para Youth Games 2015
G-165,65(+1,8)IK Tjalve231.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015
G-165,59(-2,2)IK Tjalve220.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-165,51(+0,1)IK Tjalve1 (G-17)07.06.15Kil/SWE, Stefan Holm-spelen
G-164,82(-1,1)IK Tjalve9 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-155,79(+0,3)Oppegård IL106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-155,70(+2,0)Oppegård IL121.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-155,19(-2,3)Oppegård IL413.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-155,14(+0,0)Oppegård IL123.09.14Oppegård, Åpent klubbmesterskap
G-155,11(-2,8)Oppegård IL311.05.14Bækkelaget, Maistevne 2014
G-155,09(+0,4)Oppegård IL325.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-145,09(+1,8)Oppegård IL416.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-145,02(+1,1)Oppegård IL115.09.13Nesodden, Lagseriefinalen Akershus
G-144,95(-1,7)Oppegård IL514.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-144,92(-0,1)Oppegård IL623.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-144,90(-1,2)Oppegård IL631.08.13Jessheim, PEAB-lekene
G-144,77(ok)Oppegård IL129.05.13Ski, Lagseriestevne
G-144,55(+0,1)Oppegård IL105.06.13Oppegård, Kretsstevne
G-144,30(+0,2)Oppegård IL226.08.13Ås, Lagseriestevne

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-149,99(-0,7)Oppegård IL126.09.13Lambertseter, Avslutningsstevne

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1511,16Oppegård IL123.09.14Oppegård, Åpent klubbmesterskap
G-1411,96Oppegård IL118.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-1411,52Oppegård IL131.08.13Jessheim, PEAB-lekene
G-1411,13Oppegård IL125.08.13Oppegård, Oppegårdlekene
G-1410,94Oppegård IL126.08.13Ås, Lagseriestevne
G-1410,78Oppegård IL115.09.13Nesodden, Lagseriefinalen Akershus
G-1410,61Oppegård IL325.05.13Lillestrøm, Romerikslekene 2013
G-1410,38Oppegård IL422.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-149,26Oppegård IL122.05.13Oppegård, Lagseriestevne for Follo
G-148,77Oppegård IL714.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene

Liten Ball 150gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1447,25Oppegård IL329.05.13Ski, Lagseriestevne

3 Kamp (100m-Lengde-Kule)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-152458Oppegård IL123.09.14Oppegård, Åpent klubbmesterskap

Total requesttime: 1.0040080547333 seconds