Statistikk

Hannah Marie Skjeret

F├Şdt: 24.10.1996

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utend├Şrs Innend├Şrs
Velg ├Şvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/197,96(+1,2)├śrsta IL231.05.14Fana, Framolekene 2014
J-177,95(+1,6)├śrsta IL101.06.13Fana, Framolekene 2013
J-168,17(+0,5)├śrsta IL202.06.12Fana, Framolekene 2012
J-168,30(-0,1)├śrsta IL128.08.12├śrsta, Rekrutteringscup 5
J-158,24(+1,7)├śrsta IL3-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene

80 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2210,47(-1,5)├śrsta IL1 (KS)14.06.16├śrsta, Rekrutteringscup 4
J-18/1910,34(-2,3)├śrsta IL116.06.15├śrsta, Rekrutteringscup4
J-1610,76(-1,4)├śrsta IL119.06.12├śrsta, Rekrutteringscup 4

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2212,56(+2,0)├śrsta IL6-fi (KS)18.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-20/2212,62(+1,6)├śrsta IL3-fi-B (KS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2212,66(-0,2)├śrsta IL4-h2 (KS)25.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2212,70(+1,1)├śrsta IL2-h2 (KS)04.06.17Fana, Framolekene 2017
J-20/2212,71(+0,7)├śrsta IL4-h3 (KS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2212,74(+2,3)├śrsta IL4-h1 (KS)18.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-20/2212,80(+2,6)├śrsta IL4-h2 (KS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2212,83(+1,3)├śrsta IL1 (KS)28.05.17Hareid, Hadarleikane 2017
J-20/2212,97(-2,3)├śrsta IL1 (KS)21.06.16Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-20/2213,13(+0,7)├śrsta IL1 (KS)05.09.17├śrsta, Rekrutteringscup nr 6
J-18/1912,28(+2,5)├śrsta IL2-fi-A22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-18/1912,35(+1,4)├śrsta IL3-fi-A21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1912,36(-0,4)├śrsta IL1-fi 14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-18/1912,43(+1,6)├śrsta IL2-fi 15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1912,46(+0,1)├śrsta IL3-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1912,46(+0,5)├śrsta IL3-fi 11.09.15Lillestr├Şm, UM 2015
J-18/1912,48(+1,0)├śrsta IL1-h6 (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1912,52(-0,3)├śrsta IL2-h311.09.15Lillestr├Şm, UM 2015
J-18/1912,53(+2,0)├śrsta IL6-sf2 (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1912,55(+1,4)├śrsta IL129.08.15Overhalla, Midtnorsk mesterskap/Kretsstevne 11-14 ├ąr
J-18/1912,56(+1,7)├śrsta IL1 (J-18)26.06.14Tingvoll, Treningsstevne og M├ŞreaksenCup for 15-19 ├ąr
J-18/1912,59(-1,7)├śrsta IL129.06.14Hareid, Hadarleikane 2014
J-18/1912,59(+0,5)├śrsta IL1-h121.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1912,60(+0,1)├śrsta IL5-sf1 (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1912,61(-0,3)├śrsta IL1-h114.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-18/1912,62(-2,0)├śrsta IL123.08.14├śrsta, ├śrstaleikane
J-18/1912,64(+0,8)├śrsta IL127.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
J-18/1912,65(-0,5)├śrsta IL1-h215.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1912,67(-0,4)├śrsta IL2-h105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1912,69(+1,0)├śrsta IL2-h3 (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1912,71(-1,3)├śrsta IL1-h125.05.15├śrsta, Sparebank1 leikane
J-18/1912,74(-1,6)├śrsta IL106.06.15M├ąndalen, KM Friidrett 2015
J-18/1912,76(-1,5)├śrsta IL1-h322.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-18/1912,76(-0,9)├śrsta IL108.09.15├śrsta, Rekrutteringscup 6
J-18/1912,77(+0,0)├śrsta IL201.06.14Fana, Framolekene 2014
J-18/1913,05(-2,5)├śrsta IL124.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1712,32(+2,6)├śrsta IL3-h123.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1712,48(+1,1)├śrsta IL1-h125.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1712,49(+3,0)├śrsta IL4-fi 16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1712,49(+0,2)├śrsta IL4-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1712,53(+1,8)├śrsta IL2-h306.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1712,55(+2,8)├śrsta IL2-h116.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1712,66(+0,6)├śrsta IL302.06.13Fana, Framolekene 2013
J-1712,69(-1,5)├śrsta IL1-h3 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-1712,71(-2,2)├śrsta IL3-sf3 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-1712,96(-1,6)├śrsta IL121.09.13Ulsteinvik, Sparebanken M├Şre leikane
J-1612,55(+1,8)├śrsta IL5-fi 31.08.12Ravnanger, UM 2012
J-1612,55(+1,4)├śrsta IL123.09.12Lillehammer, GD-lekene
J-1612,61(+1,5)├śrsta IL8-fi-A24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1612,64(+0,3)├śrsta IL2-h231.08.12Ravnanger, UM 2012
J-1612,66(+1,1)├śrsta IL130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ├ąr
J-1612,71(+0,1)├śrsta IL1-h118.08.12├śrsta, ├śrstaleikane
J-1612,82(-0,5)├śrsta IL2-h224.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1612,87(+0,9)├śrsta IL3-h203.06.12Fana, Framolekene 2012
J-1613,01(-1,4)├śrsta IL112.08.12Hareid, Hadarleikane 2012
J-1613,35(-3,3)├śrsta IL127.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1512,93(+0,0)├śrsta IL5-fi-A26.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1513,04(-0.4)├śrsta IL2-h105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1513,10(+0,5)├śrsta IL1-h519.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1513,10(+0,9)├śrsta IL5-fi 19.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1513,11(+0,1)├śrsta IL2-h226.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1513,33(+0,3)├śrsta IL1-h122.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1513,36(-0,5)├śrsta IL2-h326.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1513,51(-0,2)├śrsta IL6-sf126.08.11Fredrikstad, UM 2011

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2226,03(+1,5)├śrsta IL4-h3 (KS)23.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2226,35(+0,7)├śrsta IL2-h2 (KS)17.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2226,37(-1,0)├śrsta IL4-h2 (KS)16.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-20/2226,40(+1,4)├śrsta IL4-h2 (KS)10.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2226,77(-0,4)├śrsta IL1 (KS)21.06.16Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-20/2226,79(-1,7)├śrsta IL2-h1 (KS)02.06.17Fana, Framolekene 2017
J-20/2227,02(-0,7)├śrsta IL1 (KS)27.05.17├ůlesund, Sparebanken M├Şre Akslaleikane 2017
J-18/1925,32(+0,6)├śrsta IL4-h320.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-18/1925,37(+3,5)├śrsta IL3-h412.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-18/1925,45(+1,0)├śrsta IL2-h319.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1925,75(+0,0)├śrsta IL1 (KJ)20.09.14M├ąndalen, Banestevne
J-18/1925,80(+1,2)├śrsta IL6-fi 13.09.15Lillestr├Şm, UM 2015
J-18/1925,84(-0,3)├śrsta IL131.08.14Molde, KM
J-18/1925,90(-0,5)├śrsta IL126.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
J-18/1925,95(+1,3)├śrsta IL230.05.14Fana, Framolekene 2014
J-18/1926,01(-1,8)├śrsta IL4-fi 07.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1926,08(-2,6)├śrsta IL3-h213.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1926,16(+1,2)├śrsta IL230.08.15Overhalla, Midtnorsk mesterskap/Kretsstevne 11-14 ├ąr
J-18/1926,17(-0,3)├śrsta IL3-h106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1926,19(+0,0)├śrsta IL2-h312.09.15Lillestr├Şm, UM 2015
J-18/1926,20(-0,2)├śrsta IL5-sf2 (KJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1926,34(+0,4)├śrsta IL2-h6 (KJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1926,36(+0,9)├śrsta IL2-h1 (KS)14.05.15Midsund, Midsundleikane 2015
J-18/1926,38(-1,0)├śrsta IL3-h4 (KJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1926,43(-0,7)├śrsta IL123.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1725,33(+1,5)├śrsta IL3-h314.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1725,62(-0,1)├śrsta IL5-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1725,82(-0,5)├śrsta IL6-h321.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1725,85(+0,1)├śrsta IL1-h307.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1726,07(-1,5)├śrsta IL4-sf1 (KJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
J-1726,18(-2,2)├śrsta IL121.09.13Ulsteinvik, Sparebanken M├Şre leikane
J-1726,36(-1,2)├śrsta IL3-h3 (KJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
J-1726,54(-1,6)├śrsta IL124.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1625,96(+0,9)├śrsta IL122.09.12Lillehammer, GD-lekene
J-1626,04(+1,0)├śrsta IL7-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
J-1626,06(+0,8)├śrsta IL229.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ├ąr
J-1626,28(+1,2)├śrsta IL3-h422.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1626,70(-2,3)├śrsta IL3-h301.09.12Ravnanger, UM 2012
J-1626,85(+0,0)├śrsta IL3-h101.06.12Fana, Framolekene 2012
J-1626,94(-2,1)├śrsta IL126.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1627,03├śrsta IL1-h119.08.12├śrsta, ├śrstaleikane
J-1526,71(+1,4)├śrsta IL5-h524.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1526,95(+1,6)├śrsta IL4-h418.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1527,19(-0,8)├śrsta IL3-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1527,48(+2,5)├śrsta IL121.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1527,50(+4,0)├śrsta IL8-fi 28.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1527,59(-0,1)├śrsta IL2-h127.08.11Fredrikstad, UM 2011

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2244,07├śrsta IL1 (KS)14.06.16├śrsta, Rekrutteringscup 4
J-18/1941,21├śrsta IL2 (KS)24.08.14├śrsta, ├śrstaleikane
J-18/1942,67├śrsta IL116.06.15├śrsta, Rekrutteringscup4
J-1545,72├śrsta IL103.05.11├śrsta, Rekrutteringscup 3

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/191,01,64├śrsta IL130.08.14Molde, KM
J-18/191,03,52├śrsta IL1 (KS)21.09.15├śrsta, Treningsstemne

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/194,88(+0,0)├śrsta IL120.09.15Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-154,10(-0,8)├śrsta IL121.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1910,60(+0,2)├śrsta IL1 (KS)21.09.15├śrsta, Treningsstemne

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/196,48├śrsta IL120.09.15Ulsteinvik, Dimnaleikane

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2224,23├śrsta IL1 (KS)05.09.17├śrsta, Rekrutteringscup nr 6
J-20/2224,05├śrsta IL1 (KS)06.09.16├śrsta, Rekrutteringscup nr 6
J-18/1920,63├śrsta IL108.09.15├śrsta, Rekrutteringscup 6

Total requesttime: 0.39232516288757 seconds