Statistikk

Sigrid Borge

Født: 03.12.1995

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-179,3(-3,2)Osterøy IL102.05.12Osterøy, Seriestevne

Kappgang 1000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-166,17,82Osterøy IL124.05.11Osterøy, Karusellstevne 2

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/221,30Osterøy IL1 (KS)28.09.15Osterøy, Karusell 6
J-18/191,32Osterøy IL1 (KS)13.10.14Osterøy, Seriestevne
J-171,35Osterøy IL104.09.12Fana, Karusellstevne 5

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-174,39(+0,0)Osterøy IL119.09.12Osterøy, Seriestevne
J-174,17(+0,0)Osterøy IL102.05.12Osterøy, Seriestevne

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1712,16Osterøy IL508.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-1611,86Osterøy IL327.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1611,82Osterøy IL204.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1611,43Osterøy IL126.03.11Knarvik, Seriestemne
J-1611,39Osterøy IL126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1610,96Osterøy IL810.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
J-1610,93Osterøy IL519.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS11,71Osterøy IL118.06.18Osterøy, Karusellstevne 2
J-20/2211,44Osterøy IL1 (KS)03.08.15Osterøy, Karusellstevne 4
J-20/2211,38Osterøy IL1 (KS)19.06.17Osterøy, Karusellstevne 2
J-20/2211,31Osterøy IL1 (KS)18.07.16Osterøy, Karusellstevne 3
J-20/2211,18Osterøy IL1 (KS)24.07.17Osterøy, Karusellstevne 3
J-18/1911,74Osterøy IL122.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-18/1910,83Osterøy IL6 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/1910,80Osterøy IL207.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1910,70Osterøy IL430.08.14Fana, KM 2014
J-18/1910,69Osterøy IL1 (J-19)18.08.14Osterøy, Seriestevne 2
J-18/1910,53Osterøy IL1 (J-18)20.04.13Bergen, Kastkarusell 1
J-18/1910,46Osterøy IL606.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1910,29Osterøy IL1 (J-18)31.07.13Osterøy, Karusellstevne 5
J-18/1910,25Osterøy IL12 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/199,85Osterøy IL8 (J-19)29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-1710,79Osterøy IL224.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1710,72Osterøy IL102.06.12Fana, Framolekene 2012
J-1710,63Osterøy IL102.05.12Osterøy, Seriestevne
J-1710,49Osterøy IL116.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1710,25Osterøy IL331.08.12Ravnanger, UM 2012
J-1710,01Osterøy IL229.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ür
J-179,75Osterøy IL14-kv (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-179,61Osterøy IL119.09.12Osterøy, Seriestevne

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2223,60Osterøy IL1 (KS)23.09.17Osterøy, Karusellstevne 5
J-20/2222,46Osterøy IL1 (KS)03.08.15Osterøy, Karusellstevne 4
J-20/2222,15Osterøy IL1 (KS)28.09.15Osterøy, Karusell 6
J-20/2221,70Osterøy IL2 (KS)05.09.16Osterøy, Karusellstevne 4
J-18/1923,31Osterøy IL1 (J-18)31.07.13Osterøy, Karusellstevne 5
J-18/1922,85Osterøy IL531.08.14Fana, KM 2014
J-18/1919,92Osterøy IL101.07.13Osterøy, Karusellstevne 3
J-1724,58Osterøy IL229.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ür
J-1622,63Osterøy IL124.05.11Osterøy, Karusellstevne 2
J-1621,23Osterøy IL128.06.11Osterøy, Karusellstevne 4

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2226,74Osterøy IL1 (KS)05.09.16Osterøy, Karusellstevne 4
J-18/1924,60Osterøy IL1 (J-18)31.07.13Osterøy, Karusellstevne 5
J-1723,20Osterøy IL230.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ür

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS62,42Osterøy IL110.03.18Leiria/POR, European Throwing Cup
KS62,31Osterøy IL114.07.18Osterøy, Spydstevne senior
KS61,12Osterøy IL3-grpA 30.06.18Jena/GER, 3. Speerwurfmeeting
KS61,12Osterøy IL505.07.18Lausanne/SUI, IAAF Diamond League - Athletissima
KS61,11Osterøy IL407.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
KS60,70Osterøy IL118.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS60,49Osterøy IL116.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS59,86Osterøy IL122.08.18Fana, Trond Mohn Games 2018
KS59,60Osterøy IL8-fi 10.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
KS59,57Osterøy IL730.08.18Zßrich/SUI, IAAF Diamond League - Weltklasse
KS59,55Osterøy IL4-grpB 09.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
KS59,29Osterøy IL102.06.18Florø, Florø Friidrettsfestival 2018
KS57,12Osterøy IL721.07.18London/GBR, IAAF Diamond League - Anniversary Games
KS56,49Osterøy IL809.07.18Luzern/SUI, Spitzen Leichtathletik
KS56,08Osterøy IL626.05.18Halle/GER, Hallesche Werfertage 2018
J-20/2263,28Osterøy IL1 (KS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
J-20/2261,72Osterøy IL1 (KS)07.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
J-20/2260,93Osterøy IL1-fi (KS)26.08.17Sandnes, NM 2017
J-20/2260,90Osterøy IL1 (KS)10.06.17Nittedal, Norsk Spydgalla 2017
J-20/2260,44Osterøy IL5-fi (J-U23)16.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
J-20/2260,35Osterøy IL1 (J-U23)21.05.17Halle/GER, Hallesche Werfertage
J-20/2259,33Osterøy IL1 (J-U23)12.03.16Arad/ROU, European Throwing Cup
J-20/2258,65Osterøy IL5-kv (J-U23)15.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
J-20/2256,65Osterøy IL3 (J-U23)11.03.17Vecindario/ESP, European Throwing Cup
J-20/2256,46Osterøy IL3 (J-U23)20.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2256,36Osterøy IL1 (KS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2256,30Osterøy IL12-kv (KS)07.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
J-20/2256,17Osterøy IL1 (KS)08.05.16Sarpsborg, Elitestevne - kast
J-20/2255,95Osterøy IL1 (J-U23)05.05.17Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring
J-20/2255,72Osterøy IL4-fi (J-U23)11.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
J-20/2255,65Osterøy IL1 (KS)19.06.16Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-20/2255,29Osterøy IL1 (J-U23)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2255,15Osterøy IL1 (KS)31.08.16Kristiansand, Norsk Tipping Grand Prix
J-20/2255,08Osterøy IL15-kv (KS)06.08.17London/GBR, IAAF World Championships
J-20/2254,85Osterøy IL1 (KS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
J-20/2254,74Osterøy IL2 (J-U23)22.05.16Halle/GER, Hallesche Werfertage
J-20/2254,66Osterøy IL4 (KS)24.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
J-20/2254,32Osterøy IL1 (KS)27.05.16Fana, Stor-KM 2016
J-20/2254,32Osterøy IL9 (KS)06.06.16Praha/CZE, Josef Odložil Memorial
J-20/2254,09Osterøy IL1 (KS)08.08.15Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial
J-20/2254,08Osterøy IL1 (KS)16.08.17Arna, Seriestevne
J-20/2253,02Osterøy IL2 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2252,68Osterøy IL1 (KS)18.07.16Osterøy, Karusellstevne 3
J-20/2252,59Osterøy IL3 (J-U23)17.05.15Halle/GER, Halplus-Werfertage 2015
J-20/2251,93Osterøy IL1 (KS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
J-20/2251,29Osterøy IL1 (KS)18.04.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 2
J-20/2251,06Osterøy IL3 (KS)11.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2250,44Osterøy IL2 (KJ22)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2249,80Osterøy IL10-kv (J-U23)09.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
J-20/2249,77Osterøy IL1 (KS)01.07.15Arna, Seriestevne
J-20/2249,63Osterøy IL12 (KS)20.06.15Cheboksary/RUS, European Athletics Team Championships
J-20/2248,26Osterøy IL1 (KS)28.05.15Fana, Framolekene 2015
J-20/2248,22Osterøy IL7 (KS)14.03.15Leiria/POR, European Cup Winter Throwing
J-18/1953,50Osterøy IL1 (J-U20)17.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
J-18/1951,60Osterøy IL129.05.14Fana, Framolekene 2014
J-18/1950,86Osterøy IL106.07.14Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-18/1950,08Osterøy IL107.07.13Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-18/1949,71Osterøy IL1 (KJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/1949,64Osterøy IL5 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-18/1949,52Osterøy IL1 (KS)29.03.14Knarvik, Kaststevne
J-18/1949,42Osterøy IL10-grpB (KJ)22.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
J-18/1949,32Osterøy IL1 (KS)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-18/1949,12Osterøy IL1 (KS)03.07.13Arna, Seriestevne
J-18/1948,76Osterøy IL2 (KJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1948,65Osterøy IL8 (KS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
J-18/1948,33Osterøy IL4 (KJ)17.05.14Halle/GER, 40. Halplus Werfertage
J-18/1948,28Osterøy IL1 (KS)30.05.13Fana, Framolekene 2013
J-18/1948,20Osterøy IL1 (J-18)20.04.13Bergen, Kastkarusell 1
J-18/1948,20Osterøy IL118.05.13Bergen, Kastkarusell 4
J-18/1948,04Osterøy IL107.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1947,83Osterøy IL1 (J-19)28.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-18/1947,67Osterøy IL2 (KS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
J-18/1947,56Osterøy IL106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1946,90Osterøy IL123.07.13Bergen, Kastkarusell 8
J-18/1946,87Osterøy IL3 (KS)17.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
J-18/1946,74Osterøy IL122.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-18/1946,38Osterøy IL1 (J-18)31.07.13Osterøy, Karusellstevne 5
J-18/1945,62Osterøy IL131.08.14Fana, KM 2014
J-18/1945,31Osterøy IL4 (KS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
J-18/1944,99Osterøy IL1 (J-19)05.05.14Osterøy, Karusellstevne 1
J-18/1944,98Osterøy IL109.06.13Fana, Stor-KM 2013
J-18/1944,92Osterøy IL21-kv (KJ)20.07.13Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships
J-18/1944,80Osterøy IL1 (KS)23.03.13Knarvik, Kaststevne
J-18/1944,56Osterøy IL9 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/1944,23Osterøy IL1 (J-18)06.05.13Osterøy, Karusellstevne 1
J-18/1942,73Osterøy IL323.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1748,96Osterøy IL1 (KS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
J-1748,16Osterøy IL124.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1748,13Osterøy IL1-kv (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-1748,11Osterøy IL109.06.12Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2012
J-1747,95Osterøy IL125.03.12Knarvik, Seriestemne
J-1747,32Osterøy IL107.05.12Osterøy, Karusellstevne
J-1746,88Osterøy IL1 (KS)10.06.12Fana, Stor KM 2012
J-1745,72Osterøy IL109.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-1745,66Osterøy IL130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ür
J-1744,78Osterøy IL131.05.12Fana, Framolekene 2012
J-1742,76Osterøy IL101.09.12Ravnanger, UM 2012
J-1742,31Osterøy IL116.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1736,07Osterøy IL9-fi (J-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-1644,34Osterøy IL7-fi (KS)14.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1644,12Osterøy IL226.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1643,87Osterøy IL7-kv (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1643,12Osterøy IL2 (J-17)08.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
J-1642,84Osterøy IL126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1642,03Osterøy IL102.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1641,33Osterøy IL9-fi (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-1640,80Osterøy IL318.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1640,47Osterøy IL128.06.11Osterøy, Karusellstevne 4
J-1639,73Osterøy IL1 (J-16/17)11.09.11Fana, Bergenslekene
J-1638,50Osterøy IL124.05.11Osterøy, Karusellstevne 2
J-1638,10Osterøy IL126.03.11Knarvik, Seriestemne
J-1637,94Osterøy IL101.08.11Osterøy, Karusellstevne 7

Total requesttime: 0.38245320320129 seconds