Statistikk

Mathias Hove Johansen

Født: 27.09.1998

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-177,17(+2,7)IL Skjalg1 (MS)20.08.15Stavanger, Treningsstevne
G-177,24(+2,0)IL Skjalg2 (MS)24.08.15Stavanger, Treningsstevne
G-167,42(+0,6)IL Skjalg2-h1 (MS)16.09.14Stavanger, Kretsstevne
G-167,46(-0,2)IL Skjalg131.05.14Fana, Framolekene 2014
G-167,58(+0,0)IL Skjalg1 (MS)18.09.14Stavanger, Kretsstevne
G-157,57(+1,1)IL Skjalg118.09.13Stavanger, Treningsstevne
G-157,68(+0,0)IL Skjalg3-h101.06.13Fana, Framolekene 2013

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2210,55(+1,9)IL Skjalg5-h4 (MS)05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2210,61(+0,7)IL Skjalg3-fi (MS)18.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
G-20/2210,62(+1,2)IL Skjalg1 (MS)07.08.18Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2210,63(+1,3)IL Skjalg2-h3 (MS)18.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
G-20/2210,65(+0,3)IL Skjalg5-h1 (MS)26.06.18København/DEN, Copenhagen Athletics Games
G-20/2210,76(-0,4)IL Skjalg5-h2 (MS)30.05.18Lambertseter, Clean Air Games
G-20/2210,79(-1,5)IL Skjalg4-hE (MS)28.06.18Sollentuna/SWE, Folksam GP 2018
G-20/2210,90(+0,6)IL Skjalg3-fi-A (MS)17.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2211,04(-0,1)IL Skjalg1-h1 (MS)17.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1910,54(-1,7)IL Skjalg2-fi (MS)25.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1910,56(+1,7)IL Skjalg4-h1 (G-U20)01.07.17Mannheim/GER, 24. Bauhaus Juniorengala
G-18/1910,57(+1,8)IL Skjalg3-fi-A (MS)30.07.17Sundsvall/SWE, Windsprint
G-18/1910,58(+1,7)IL Skjalg1-fi (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1910,60(+0,2)IL Skjalg5-fi-A (G-U20)01.07.17Mannheim/GER, 24. Bauhaus Juniorengala
G-18/1910,61(+1,7)IL Skjalg1-sf2 (MS)25.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1910,62(+3,0)IL Skjalg4-fi-A (MS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1910,62(+2,4)IL Skjalg2 (G-U20)19.08.17UmeĂĽ/SWE, Nordic Junior Match & Championships U20
G-18/1910,65(+2,7)IL Skjalg3-fi-A (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1910,69(+1,0)IL Skjalg1-fi (G-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1910,69(+1,8)IL Skjalg3-h2 (MS)23.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
G-18/1910,72(+1,4)IL Skjalg1-fi (MS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
G-18/1910,72(+1,3)IL Skjalg4-h5 (MS)30.07.17Sundsvall/SWE, Windsprint
G-18/1910,73(+1,4)IL Skjalg1-h4 (MS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1910,74(+2,1)IL Skjalg1-h1 (MS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
G-18/1910,74(+2,1)IL Skjalg1-h3 (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1910,76(+1,0)IL Skjalg5-h4 (MS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
G-18/1910,80(+0,7)IL Skjalg3-fi-A (MS)04.06.17Fana, Framolekene 2017
G-18/1910,81(+0,6)IL Skjalg2 (MS)16.08.17Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III
G-18/1910,82(-0,5)IL Skjalg3-fi-A (G-19)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-18/1910,82(+1,1)IL Skjalg1-h4 (MS)25.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1910,83(+0,9)IL Skjalg1-sf2 (G-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1910,83(+1,8)IL Skjalg1-sf102.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1910,84(-0,3)IL Skjalg1-fi 01.09.17Fana, UM 2017
G-18/1910,88(+0,0)IL Skjalg3 (MJ19)13.08.16Hafnarfjordur/ISL, U20 Nordic Match
G-18/1910,91(+0,6)IL Skjalg1-h6 (G-19)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-18/1910,93(+1,3)IL Skjalg4-h2 (MS)04.06.17Fana, Framolekene 2017
G-18/1910,94(+1,9)IL Skjalg1-sf1 (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1910,95(+2,6)IL Skjalg1-h1 (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1910,99(+1,9)IL Skjalg1-fi 02.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1911,03(+1,8)IL Skjalg1-h102.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1911,11(-0,1)IL Skjalg1-fi (MS)09.06.17Sandnes, KM Rogaland
G-18/1911,14(-1,5)IL Skjalg1-h2 (MS)19.05.16Sandnes, SI-stevne 1
G-18/1911,18(+0,5)IL Skjalg1-h101.09.17Fana, UM 2017
G-18/1911,30IL Skjalg1-h1 (MS)18.05.17Stavanger, Skjalgstevne 1
G-18/1911,30(+0,3)IL Skjalg1-h2 (MS)09.06.17Sandnes, KM Rogaland
G-18/1911,45(-1,7)IL Skjalg1-h2 (G-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1911,51(-3,9)IL Skjalg2-h2 (MS)12.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1710,94(+0,8)IL Skjalg1-fi 11.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1710,99(+2,2)IL Skjalg5-h1 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-1711,01(+0,5)IL Skjalg3-fi-A04.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-1711,02(-0,5)IL Skjalg3-sf2 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1711,10(+0,9)IL Skjalg4-fi-A (G-18/19)21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-1711,10(-0,6)IL Skjalg6-fi (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1711,16(+1,7)IL Skjalg1-h1 (MS)30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
G-1711,16(+0,5)IL Skjalg1-h211.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1711,19(+0,9)IL Skjalg124.05.15Haugesund, Mailekene 2015
G-1711,20(+1,3)IL Skjalg6-h4 (MS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
G-1711,24(-1,0)IL Skjalg105.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
G-1711,24(+0,0)IL Skjalg2-h5 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1711,25(-0,6)IL Skjalg1-h204.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-1711,32(+0,3)IL Skjalg2-h3 (G-18/19)21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-1711,36(-2,1)IL Skjalg2-fi 14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1711,59(-2,0)IL Skjalg1-h114.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1611,26(+4,0)IL Skjalg1-fi-A22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1611,43(+1,9)IL Skjalg1 (G-15/18)02.09.14Sola, JĂŚrcupen
G-1611,50(-0,4)IL Skjalg1-h222.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1611,50(+1,0)IL Skjalg3-h2 (MS)24.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 3
G-1611,55(+1,0)IL Skjalg4-h2 (MS)05.08.14Sandnes, Teststevne 1
G-1611,56(+0,4)IL Skjalg3-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1611,58(+1,5)IL Skjalg4-h2 (MS)20.09.14Sandnes, Høstlekene 2014
G-1611,60(+0,4)IL Skjalg5-h3 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-1611,61(-1,1)IL Skjalg4-fi-A28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1611,63(+2,1)IL Skjalg125.05.14Haugesund, Mailekene 2014
G-1611,71(-2,0)IL Skjalg1-h305.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1611,74(-2,0)IL Skjalg1-h228.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1611,78(+0,8)IL Skjalg2 (MS)05.06.14Stavanger, Skjalgstevne 2
G-1611,79(+1,9)IL Skjalg1-h2 (MS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
G-1611,84(-0,1)IL Skjalg2-h201.06.14Fana, Framolekene 2014
G-1511,72(+2,3)IL Skjalg1-h406.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1511,74(+2,0)IL Skjalg4-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1511,75(+0,9)IL Skjalg2-sf106.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1511,78(+0,9)IL Skjalg2-h223.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1511,82(+1,7)IL Skjalg2-h2 (MS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-1511,88(+3,0)IL Skjalg214.05.13Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1511,88(+0,7)IL Skjalg4-fi-A23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1511,92(+0,0)IL Skjalg2-h1 (MS)23.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
G-1511,98(+0,2)IL Skjalg5 (MS)08.06.13Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 2013
G-1512,04(-0,1)IL Skjalg2-fi (MS)23.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
G-1512,05(+2,0)IL Skjalg2-h102.06.13Fana, Framolekene 2013
G-1512,09(+0,0)IL Skjalg2-h2 (MS)22.08.13Stavanger, Skjalgstevnet
G-1512,13(+0,3)IL Skjalg320.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-1512,15(-2,0)IL Skjalg218.08.13Leirvik, Stordleikane 2013
G-1512,20(-2,0)IL Skjalg1-h3 (MS)18.07.13Stavanger, Skjalgstevne 5
G-1512,22(-2,6)IL Skjalg2-h1 (MS)21.09.13Sandnes, Høstlekene

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2215,57IL Skjalg1-h2 (MS)08.05.18Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1716,55(+1,3)IL Skjalg2-h2 (MS)20.08.15Stavanger, Treningsstevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2221,05(+1,9)IL Skjalg1-hNat (MS)07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2221,11(+0,6)IL Skjalg1-h1 (MS)01.06.18Oslo/Bi, Tjalvelekene 2018
G-20/2221,11(+1,4)IL Skjalg2 (MS)29.07.18Härnösand/SWE, Öbackaspelen
G-20/2221,14(+2,1)IL Skjalg2-h3 (MS)05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2221,17(+1,0)IL Skjalg1-fi-A (MS)28.07.18Sundsvall/SWE, Windsprint
G-20/2221,20(+2,0)IL Skjalg3 (MS)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
G-20/2221,20(+0,8)IL Skjalg2-h3 (MS)18.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
G-20/2221,25(+0,9)IL Skjalg4-fi-A (MS)25.07.18Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix
G-20/2221,28(+3,2)IL Skjalg2-h4 (MS)15.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2221,30(+1,0)IL Skjalg2-h1 (MS)01.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-20/2221,52(-0,7)IL Skjalg1-h2 (G-U23)12.08.18Gävle/SWE, Nordisk U23 mesterskap
G-18/1921,00(-1,2)IL Skjalg4-h4 (G-U20)21.07.16Bydgoszcz/POL, IAAF World U20 Championships 2016
G-18/1921,16(-0,8)IL Skjalg2-fi (MS)27.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1921,19(+1,1)IL Skjalg4-sf2 (G-U20)21.07.16Bydgoszcz/POL, IAAF World U20 Championships 2016
G-18/1921,25(+1,2)IL Skjalg1-fi (MJ19)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1921,26(+0,1)IL Skjalg2 (G-U20)20.08.17UmeĂĽ/SWE, Nordic Junior Match & Championships U20
G-18/1921,29(+0,5)IL Skjalg2-fi-A (MS)30.07.17Sundsvall/SWE, Windsprint
G-18/1921,30(-1,9)IL Skjalg2-h1 (G-U20)21.07.17Grosseto/ITA, European Athletics U20 Championships
G-18/1921,31(+0,0)IL Skjalg3-h1 (G-19)03.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-18/1921,31(+1,4)IL Skjalg2-h2 (G-U20)02.07.17Mannheim/GER, 24. Bauhaus Juniorengala
G-18/1921,32(+1,9)IL Skjalg2-nat (MS)15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-18/1921,34(+2,5)IL Skjalg1-h3 (MS)10.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1921,38(+2,0)IL Skjalg3-h2 (MS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
G-18/1921,56(-0,5)IL Skjalg1-fi 03.09.17Fana, UM 2017
G-18/1921,57(-1,3)IL Skjalg4-fi (MS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-18/1921,57(-1,5)IL Skjalg5-sf2 (G-U20)22.07.17Grosseto/ITA, European Athletics U20 Championships
G-18/1921,58(+0,1)IL Skjalg2-hNat (MS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
G-18/1921,64(-1,5)IL Skjalg1-h1 (MS)04.06.16Fana, Framolekene 2016
G-18/1921,68(-0,9)IL Skjalg1-fi (G-U20)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1921,72(-0,5)IL Skjalg2-sf1 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1921,73(-0,5)IL Skjalg2-h4 (MS)05.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
G-18/1921,78(+3,1)IL Skjalg1-sf1 (MJ19)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1921,84(+0,6)IL Skjalg5-h4 (MS)17.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1921,85(-3,1)IL Skjalg2-sf1 (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-18/1921,88(-2,8)IL Skjalg2 (MJ19)14.08.16Hafnarfjordur/ISL, U20 Nordic Match
G-18/1921,94(-0,1)IL Skjalg1-h2 (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-18/1921,96(-0,7)IL Skjalg1-h2 (MS)19.05.16Sandnes, SI-stevne 1
G-18/1921,98(-0,5)IL Skjalg4-h2 (MS)02.06.17Fana, Framolekene 2017
G-18/1922,16(-0,6)IL Skjalg1-sf1 (G-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1922,24(-0,2)IL Skjalg1-h2 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1922,26(-2,7)IL Skjalg1-fi (MS)10.06.17Sandnes, KM Rogaland
G-18/1922,35(-0,3)IL Skjalg1-h102.09.17Fana, UM 2017
G-18/1922,58(-1,8)IL Skjalg1-h2 (MS)12.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
G-18/1922,73(+3,0)IL Skjalg1-h5 (MJ19)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1923,38(-1,9)IL Skjalg1-h1 (G-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-1722,00(+0,0)IL Skjalg5-fi (MJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1722,02(+0,5)IL Skjalg4-h105.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-1722,04(+1,2)IL Skjalg4-sf1 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1722,05(-0,1)IL Skjalg7-h2 (G-U18)17.07.15Cali/COL, IAAF World Youth Championships
G-1722,16(+4,4)IL Skjalg123.05.15Haugesund, Mailekene 2015
G-1722,17(+1,0)IL Skjalg1-fi 13.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1722,23(+1,3)IL Skjalg5-h4 (G-18/19)19.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-1722,34(+1,9)IL Skjalg2-h312.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-1722,34(+2,3)IL Skjalg7-sf2 (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-1722,35(+1,5)IL Skjalg3-h6 (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-1722,40(+1,6)IL Skjalg106.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
G-1722,78(+1,3)IL Skjalg1-h307.05.15Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1722,84(-1,1)IL Skjalg2-h4 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1722,86(+0,5)IL Skjalg1-h112.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1622,86(+2,1)IL Skjalg2-h320.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1623,11(+0,4)IL Skjalg2-h3 (MS)24.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 3
G-1623,12(+0,1)IL Skjalg3-h129.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1623,29(+0,3)IL Skjalg3-h4 (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-1623,30(-0,4)IL Skjalg2-h306.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1623,32(+1,7)IL Skjalg5-h1 (MS)05.08.14Sandnes, Teststevne 1
G-1623,35(+0,4)IL Skjalg5-sf1 (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-1623,40(+2,0)IL Skjalg224.05.14Haugesund, Mailekene 2014
G-1623,59(+0,5)IL Skjalg1-h130.05.14Fana, Framolekene 2014
G-1623,60(-1,2)IL Skjalg5-fi 07.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1623,76(-0,3)IL Skjalg3-h2 (MS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
G-1623,78(+1,0)IL Skjalg4-fi (MS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
G-1623,86(+0,0)IL Skjalg4-h2 (MS)28.08.14Sandnes, JĂŚrcup 4
G-1623,89IL Skjalg105.06.14Stavanger, Skjalgstevne 2
G-1523,55(+0,5)IL Skjalg3-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1523,56(+1,4)IL Skjalg2-h307.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1523,67(+3,2)IL Skjalg115.08.13Stavanger, Skjalgstevnet
G-1524,03(-0,3)IL Skjalg4-h321.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1524,24(+0,0)IL Skjalg2-h2 (MS)23.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
G-1524,31(-2,9)IL Skjalg204.07.13Sandnes, Lagseriestevne 2
G-1524,36(+1,1)IL Skjalg2-h231.05.13Fana, Framolekene 2013
G-1524,44(-1,7)IL Skjalg3-h1 (G-17)29.07.13Sandnes, Teststevne 1
G-1524,45IL Skjalg2-h117.08.13Leirvik, Stordleikane 2013
G-1524,59(-0,4)IL Skjalg319.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-1524,90(-3,6)IL Skjalg104.06.13Stavanger, Skjalgstevne 3

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1537,86IL Skjalg218.09.13Stavanger, Treningsstevne

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1751,64IL Skjalg1 (MS)27.08.15Stavanger, Skjalgstevne 6
G-1653,27IL Skjalg2-h321.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1553,75IL Skjalg3-h222.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1553,79IL Skjalg4-h1 (MS)21.09.13Sandnes, Høstlekene
G-1557,50IL Skjalg214.05.13Stavanger, Skjalgstevne 1

110 meter hekk (100cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1915,42(+1,5)IL Skjalg3-h102.09.16Sandnes, UM 2016

300 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1544,15IL Skjalg115.08.13Stavanger, Skjalgstevnet

300 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1641,89IL Skjalg231.05.14Fana, Framolekene 2014
G-1642,21IL Skjalg119.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-151,50IL Skjalg112.09.13Stavanger, Treningsstevne

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-151,65IL Skjalg112.09.13Stavanger, Treningsstevne

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/196,71(+1,1)IL Skjalg201.09.17Fana, UM 2017
G-176,40(-0,1)IL Skjalg129.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
G-166,13(-0,2)IL Skjalg827.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-166,08(+1,6)IL Skjalg321.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-165,90(+0,8)IL Skjalg201.06.14Fana, Framolekene 2014
G-155,70(+0,6)IL Skjalg607.09.13Lillehammer, UM 2013
G-155,50(+0,0)IL Skjalg219.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-155,47(+1,0)IL Skjalg602.06.13Fana, Framolekene 2013
G-155,43(+1,5)IL Skjalg418.08.13Leirvik, Stordleikane 2013
G-155,26(+2,9)IL Skjalg213.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-154,92(+2,1)IL Skjalg2 (MS)08.06.13Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 2013
G-154,89(+2,0)IL Skjalgb.g.08.06.13Sandnes, KM Rogaland senior og veteran 2013

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1712,29(+1,8)IL Skjalg1 (MS)26.09.15Stavanger, Treningsstevne
G-1610,31(+1,5)IL Skjalg2 (MS)18.09.14Stavanger, Kretsstevne
G-1510,57(+5,4)IL Skjalg104.06.13Stavanger, Skjalgstevne 3

Kule 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-168,66IL Skjalg110.09.14Stavanger, Kastkarusell 10

Slegge 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1623,83IL Skjalg120.09.14Sandnes, Høstlekene 2014

Total requesttime: 0.65646600723267 seconds