Statistikk

Josh-Kevin Ramirez Talm

F√łdt: 03.06.1996

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utend√łrs Innend√łrs
Velg √łvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-177,43(+0,1)IK Tjalve325.09.13Oslo/Bi, Avslutningsstevne III

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2210,74(+2,0)Norna-Salhus IL3-fi-A (MS)12.07.16Lillehammer, Veidekke-stevnet
G-20/2210,78(+1,3)Norna-Salhus IL4-h5 (MS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
G-20/2210,80(+1,0)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)12.07.16Lillehammer, Veidekke-stevnet
G-20/2210,81(+2,8)Norna-Salhus IL4-fi-A (MS)27.05.17Lillestr√łm, Romerikslekene 2017
G-20/2210,86(+1,3)Norna-Salhus IL4-h1 (MS)21.05.16Trondheim, NM Stafetter 2016
G-20/2210,86(+1,3)Norna-Salhus IL1-h4 (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,87(+2,5)Norna-Salhus IL2-h3 (MS)27.05.17Lillestr√łm, Romerikslekene 2017
G-20/2210,88(+1,4)Norna-Salhus IL1-fi-B (MS)06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2210,89(+2,7)Norna-Salhus IL6-fi-A (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,93(-0,3)Norna-Salhus IL4 (MS)31.05.16Lillehammer, Gkr√łr-stevnet
G-20/2210,94(+1,2)Norna-Salhus IL3-fi-A (MS)19.07.17Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 2017
G-20/2210,99(+2,2)Norna-Salhus IL3-h1 (MS)06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2211,04(-1,2)Norna-Salhus IL2-h2 (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2211,04(+0,3)Norna-Salhus IL2-h1 (MS)19.07.17Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 2017
G-20/2211,13(+1,1)Norna-Salhus IL8-fi (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1910,7(+1,2)IK Tjalve4-h3 (MS)10.07.14Bækkelaget, Sommerstevne 1
G-18/1910,79(+0,1)Norna-Salhus IL107.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-18/1910,89(+0,7)Norna-Salhus IL3-fi (MS)21.07.15Lillehammer, LIF-stevnet
G-18/1910,89(+0,9)Norna-Salhus IL3-h2 (MS)21.07.15Lillehammer, LIF-stevnet
G-18/1910,92(+1,8)IK Tjalve1-h2 (MS)02.07.14Oslo/Bi, Bislett Sprint
G-18/1910,99(+2,0)IK Tjalve2-fi-B (MS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
G-18/1911,01(-1,6)Norna-Salhus IL2-fi (G-19)12.07.15Helsingborg/SWE, √Ėresundsspelen 2015
G-18/1911,03(+1,3)IK Tjalve5-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1911,03(+0,4)Norna-Salhus IL3-h1 (MS)31.05.15Fana, Framolekene 2015
G-18/1911,10(-0,3)IK Tjalve1 (MS)01.09.14Asker, Kretsstevne l√łp
G-18/1911,17(-2,4)Norna-Salhus IL4-fi 14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1911,18(-1,6)Norna-Salhus IL1-h314.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1911,19(-0,3)IK Tjalve4-sf205.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1911,20(+0,1)IK Tjalve5-h3 (MS)24.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 3
G-18/1911,22(+1,7)IK Tjalve5-h2 (MS)17.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 2
G-18/1911,24(-0,4)IK Tjalve3-h2 (MS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
G-18/1911,34(-0,9)IK Tjalve2-h305.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1911,38(+1,5)IK Tjalve6-h2 (MS)27.05.14Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne
G-18/1911,39(-1,2)Norna-Salhus IL1 (MS)27.05.15Asker, Kretsstevne Sprint
G-18/1911,91(-5,8)IK Tjalve3-h122.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1711,33(+1,5)IK Tjalve4-h2 (MS)19.09.13Oslo/Bi, Avslutningsstevne I
G-1711,40(+0,7)IK Tjalve3-h2 (MS)16.09.13Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 3
G-1711,70(+1,0)IK Tjalve113.08.13Lillehammer, VEIDEKKEstevnet

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2216,38(+0,7)Norna-Salhus IL1-h1 (MS)28.06.16Nesodden, Treningsstevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2221,55(+0,5)Norna-Salhus IL3 (MS)31.05.16Lillehammer, Gkr√łr-stevnet
G-20/2221,59(+0,0)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)25.05.16Namur/BEL, Meeting international d’athlétisme de Wallonie
G-20/2221,62(+2,1)Norna-Salhus IL5-fi (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2221,65(+1,0)Norna-Salhus IL1-h1 (MS)12.07.16Lillehammer, Veidekke-stevnet
G-20/2221,91(+0,6)Norna-Salhus IL6-h4 (MS)17.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2221,95(+0,5)Norna-Salhus IL2-h1 (MS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
G-20/2221,97(+3,6)Norna-Salhus IL2-h2 (MJ22)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2222,14(+0,2)Norna-Salhus IL8-h1 (MS)02.07.17G√łteborg/SWE, V√§rldsungdomsspelen 2017
G-20/2222,23(-1,1)Norna-Salhus IL3-h2 (G-U23)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2222,30(+0,4)Norna-Salhus IL4-h3 (MS)05.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
G-18/1921,18(+1,2)Norna-Salhus IL1-sf1 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1921,22(+0,0)Norna-Salhus IL2-fi (MJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1921,32(+2,0)Norna-Salhus IL2-h3 (MS)08.08.15Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial
G-18/1921,49(+1,1)Norna-Salhus IL2-fi-A (MS)11.07.15Helsingborg/SWE, √Ėresundsspelen 2015
G-18/1921,53(+3,5)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)11.07.15Helsingborg/SWE, √Ėresundsspelen 2015
G-18/1921,56(+0,6)Norna-Salhus IL1 (MS)21.07.15Lillehammer, LIF-stevnet
G-18/1921,58(+2,0)Norna-Salhus IL1-h208.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-18/1921,89(+0,4)Norna-Salhus IL1-fi-B (MS)06.06.15Flor√ł, Norwegian Grand Prix Flor√ł Friidrettsfestival 2015
G-18/1922,01(-1,8)IK Tjalve6 (G-U20)17.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
G-18/1922,01(-0,4)IK Tjalve2-sf206.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1922,03(-0,9)IK Tjalve3-h4 (MS)24.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 3
G-18/1922,06(+0,1)IK Tjalve1-h1 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/1922,13(-0,2)IK Tjalve1-h1 (MS)08.06.14B√¶kkelaget, √ėstlandsmesterskapet 2014
G-18/1922,13(+0,5)IK Tjalve6-h520.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1922,17(-0,2)IK Tjalve6-h3 (MS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
G-18/1922,28(+0,6)Norna-Salhus IL5-fi-B (MS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
G-18/1922,4(+1,0)IK Tjalve3-h2 (MS)27.05.14Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne
G-18/1922,44(+0,6)IK Tjalve4-fi-A (MS)08.06.14B√¶kkelaget, √ėstlandsmesterskapet 2014
G-18/1922,46(-0,4)IK Tjalve1-h406.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/1922,69(-1,1)Norna-Salhus IL1-h4 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1923,13(-3,8)IK Tjalve2-h413.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1722,63(+2,0)IK Tjalve2-h207.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1722,75(+0,0)IK Tjalve111.09.13Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 2
G-1722,77(-0,2)IK Tjalve7-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1722,95(+2,0)IK Tjalve3-h217.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-1722,97(+1,2)IK Tjalve2-h1 (MS)03.09.13Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2234,37Norna-Salhus IL1-h1 (MS)28.06.16Nesodden, Treningsstevne
G-18/1934,20IK Tjalve1 (MS)01.09.14Asker, Kretsstevne l√łp
G-1736,13IK Tjalve3 (MS)19.09.13Oslo/Bi, Avslutningsstevne I
G-1736,40IK Tjalve116.09.13Oslo/Bi, KM gutter/jenter - Dag 3

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2248,13Norna-Salhus IL1-h3 (MS)29.05.16Lillestr√łm, Romerikslekene 2016
G-20/2248,28Norna-Salhus IL2-fi-A (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-20/2248,29Norna-Salhus IL1-h1 (MS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/2248,40Norna-Salhus IL2-nat (MS)15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2248,47Norna-Salhus IL2-h3 (MS)11.06.17Asker, Askerlekene 2017
G-20/2248,50Norna-Salhus IL5-hNat (MS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
G-20/2248,50Norna-Salhus IL1-h3 (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2248,83Norna-Salhus IL1-h2 (MS)17.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-20/2249,26Norna-Salhus IL4-h1 (MS)01.07.17G√łteborg/SWE, V√§rldsungdomsspelen 2017
G-20/2249,80Norna-Salhus IL3-h1 (MS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2250,03Norna-Salhus IL3-h2 (MS)04.06.17Fana, Framolekene 2017
G-18/1947,09Norna-Salhus IL1 (G-U20)29.08.15Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1947,46Norna-Salhus IL3-h3 (G-U20)27.06.15Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala
G-18/1947,79Norna-Salhus IL2-fi (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-18/1947,94Norna-Salhus IL3-hNat (MS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
G-18/1948,33IK Tjalve1-h3 (MS)02.07.14Oslo/Bi, Bislett Sprint
G-18/1948,41Norna-Salhus IL6-h1 (MJ)16.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
G-18/1948,49Norna-Salhus IL4 (MS)06.06.15Flor√ł, Norwegian Grand Prix Flor√ł Friidrettsfestival 2015
G-18/1948,50Norna-Salhus IL1-h2 (MS)31.05.15Fana, Framolekene 2015
G-18/1948,61IK Tjalve1 (MS)10.07.14Bækkelaget, Sommerstevne 1
G-18/1948,62IK Tjalve1-fi (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1948,76IK Tjalve3-fi-B (MS)26.06.14Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix 2014
G-18/1948,99IK Tjalve2-h4 (MS)07.06.14B√¶kkelaget, √ėstlandsmesterskapet 2014
G-18/1949,06Norna-Salhus IL1-fi (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1949,07Norna-Salhus IL1 (MS)27.05.15Asker, Kretsstevne Sprint
G-18/1949,15Norna-Salhus IL1-h2 (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-18/1949,19IK Tjalve4 (G-U20)16.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
G-18/1949,48IK Tjalve1-h321.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1949,70IK Tjalve1-h315.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1950,14IK Tjalve1-h2 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/1950,20IK Tjalve4-h3 (MS)25.05.14Lillestr√łm, Romerikslekene 2014
G-18/1951,09Norna-Salhus IL1-h2 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1749,92IK Tjalve2-h306.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1750,36IK Tjalve3-h2 (MS)29.08.13Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior Oslo/Akershus
G-1750,88IK Tjalve2-h218.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-1751,13IK Tjalve1-h1 (G-18/19)21.09.13Drammen, Avslutningsstevne 2013
G-1752,12IK Tjalve113.08.13Lillehammer, VEIDEKKEstevnet

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-172,11,58IK Tjalve225.09.13Oslo/Bi, Avslutningsstevne III

Total requesttime: 0.18990898132324 seconds