Statistikk

Marcus Thomsen

Født: 07.01.1998

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1517,25Aarhus 1900 A/M121.09.13Esbjerg/DEN, DM Kastmangekamp
G-1516,75Aarhus 1900 A/M101.09.13Aarhus/DEN, DM Ungdom
G-1516,67IK Tjalve1 (G-14/15)28.09.13Herning/DEN, Vestdansk Holdmesterskab
G-1516,34IK Tjalve1 (G-14/15)17.08.13Silkeborg/DEN, DGI Landsmesterskaber Ungdom
G-1516,06IK Tjalve107.09.13LĂśwenberg/GER, Internationale LĂśwenspiele

Kule 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1720,71IK Tjalve111.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1720,37IK Tjalve1 (G-16/17)22.08.15Hvidovre/DEN, DMU
G-1719,59IK Tjalve120.06.15Skive/DEN, VDMU
G-1719,38IK Tjalve5-kv (G-U18)15.07.15Cali/COL, IAAF World Youth Championships
G-1719,16IK Tjalve11-fi (G-U18)15.07.15Cali/COL, IAAF World Youth Championships
G-1718,98IK Tjalve4 (G-U18)17.05.15Halle/GER, Halplus-Werfertage 2015
G-1718,88IK Tjalve101.04.15Leiria/POR, Torneio de Preparação - Lançamentos
G-1718,59IK Tjalve1 (G-16/17)10.05.15København/DEN, Holger D. Throwing
G-1619,79IK Tjalve1 (G-16/17)16.08.14København/DEN, Sparta Copenhagen Games
G-1619,16IK Tjalve106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1619,14IK Tjalve1 (G-16/17)12.08.14Randers/DEN, HverdagsstĂŚvne
G-1618,85IK Tjalve1 (G-16/17)30.08.14København/DEN, UDM
G-1618,74IK Tjalve1 (G-17)17.07.14Aarhus/DEN, Kast 2 - Aarhus
G-1618,47IK Tjalve1 (G-16/17)21.06.14Odense/DEN, Vestdanske Ungdomsmesterskaber
G-1618,25IK Tjalve1 (G-17)02.07.14Aarhus/DEN, Kast 1 - Aarhus
G-1618,05IK Tjalve1 (G-17)08.08.14Aarhus/DEN, Kast 3 - Aarhus
G-1618,02IK Tjalve2 (G-17)05.07.14Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 2014
G-1617,87IK Tjalve1 (G-16/17)04.05.14TĂĽrnby/DEN, TĂĽrnby Games
G-1617,57IK Tjalve2 (G-16/17)10.05.14København/DEN, Kastefestival
G-1616,64IK Tjalve7 (G-U18)17.05.14Halle/GER, 40. Halplus Werfertage

Kule 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1921,36IK Tjalve1 (G-U20)21.07.17Grosseto/ITA, European Athletics U20 Championships
G-18/1921,32IK Tjalve111.06.17Hvidovre/DEN, Copenhagen Open
G-18/1920,89IK Tjalve1 (G-U20)01.07.17Mannheim/GER, 24. Bauhaus Juniorengala
G-18/1920,88IK Tjalve102.09.17Fana, UM 2017
G-18/1920,73IK Tjalve2 (G-U20)20.05.17Halle/GER, Hallesche Werfertage
G-18/1920,67IK Tjalve1 (G-U20)19.08.17UmeĂĽ/SWE, Nordic Junior Match & Championships U20
G-18/1920,40IK Tjalve118.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-18/1920,36IK Tjalve1 (G-19)09.07.17Helsingborg/SWE, Öresundsspelen
G-18/1920,27IK Tjalve1 (MJ19)02.06.17Århus/DEN, Aarhus Nordic Challenge
G-18/1920,25IK Tjalve1-kv (G-U20)20.07.17Grosseto/ITA, European Athletics U20 Championships
G-18/1920,23IK Tjalve1 (G-19)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-18/1920,19IK Tjalve105.05.17Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring
G-18/1920,08IK Tjalve1 (MJ19)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1920,03IK Tjalve1 (G-U20)21.05.16Halle/GER, Hallesche Werfertage
G-18/1919,97IK Tjalve116.05.16Heggedal, Kastkarusell 1
G-18/1919,73IK Tjalve103.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1919,69IK Tjalve1 (G-U20)25.06.16Mannheim/GER, BAUHAUS Junioren-Gala 2016
G-18/1919,68IK Tjalve109.07.16Århus/DEN, Sommerkast 1
G-18/1919,47IK Tjalve129.03.16Lloret De Mar/ESP, PL kval. StĂŚvne 2.
G-18/1919,39IK Tjalve9-fi (G-U20)19.07.16Bydgoszcz/POL, IAAF World U20 Championships 2016
G-18/1919,34IK Tjalve4-kv (G-U20)19.07.16Bydgoszcz/POL, IAAF World U20 Championships 2016
G-18/1919,14IK Tjalve1 (G-U20)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1919,12IK Tjalve112.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1919,09IK Tjalve124.09.16Ballerup/DEN, DMU holdfinale
G-18/1919,04IK Tjalve2 (MJ19)13.08.16Hafnarfjordur/ISL, U20 Nordic Match
G-1718,68IK Tjalve1 (G-U20)29.08.15Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-1718,47IK Tjalve1 (MJ)19.09.15Leiria/POR, European Champion Clubs Cup–Juniores Group B
G-1718,24IK Tjalve1 (MJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1617,43IK Tjalve1 (MJ)16.08.14København/DEN, Sparta Copenhagen Games
G-1616,71IK Tjalve1 (G-18/19)13.09.14Aalborg/DEN, DTU Finale
G-1616,70IK Tjalve1 (G-18/19)09.06.14Aalborg/DEN, DMU Hold

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2219,82IK Tjalve1 (MS)19.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2219,70IK Tjalve1 (MS)15.07.18Leiria/POR, International Throwing Meeting
G-20/2219,64IK Tjalve4 (MS)29.07.18Schifflange/LUX, CAS Meeting International
G-20/2219,61IK Tjalve1 (G-U23)11.03.18Leiria/POR, European Throwing Cup
G-20/2219,59IK Tjalve4 (MS)15.07.18Leiria/POR, International Throwing Meeting
G-20/2219,59IK Tjalve8 (MS)06.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
G-20/2219,58IK Tjalve1 (G-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-20/2219,41IK Tjalve8 (MS)07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/2219,34IK Tjalve1 (G-U23)10.05.18Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring
G-20/2219,34IK Tjalve1 (G-U23)13.05.18Byrkjelo, Loggane Open
G-20/2219,29IK Tjalve1 (MS)05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
G-20/2219,28IK Tjalve1 (MS)28.04.18Irvine/USA, Adidas / Steve Scott Invitational
G-20/2219,20IK Tjalve2 (MS)21.04.18Long Beach/CA/USA, Beach Invitational
G-20/2219,19IK Tjalve6 (MS)14.04.18La Jolla/CA/USA, Triton Invitational (Colleges)
G-20/2219,11IK Tjalve2 (MS)01.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-20/2219,10IK Tjalve1 (MS)22.07.18Maidla/EST, Heimo Lipp Memorial
G-20/2219,05IK Tjalve9 (MS)10.07.18Ústí nad Labem/CZE, Grand Prix Ústí nad Labem
G-20/2219,00IK Tjalve1 (MS)22.06.18Oslo/Bi, Nasjonalt stevne kast
G-20/2219,00IK Tjalve2 (MS)19.07.18Tallinn/EST, Heitjate seeriavĂľistluse III etapp
G-20/2218,75IK Tjalve1 (MS)30.05.18Lambertseter, Clean Air Games
G-20/2218,70IK Tjalve9 (MS)26.05.18Halle/GER, Hallesche Werfertage 2018
G-20/2218,63IK Tjalve4 (MS)02.06.18Florø, Florø Friidrettsfestival 2018
G-20/2218,49IK Tjalve3 (MS)16.06.18Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet
G-18/1919,40IK Tjalve1-fi (MS)27.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1918,26IK Tjalve1 (MS)10.09.16København/DEN, DT Finale
G-18/1918,20IK Tjalve3 (G-U23)12.03.17Vecindario/ESP, European Throwing Cup
G-18/1917,87IK Tjalve2 (MS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-18/1917,68IK Tjalve7 (MS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
G-18/1917,58IK Tjalve5 (G-U23)22.05.16Halle/GER, Hallesche Werfertage
G-18/1917,55IK Tjalve1 (MS)27.08.16Århus/DEN, Store DM
G-18/1917,46IK Tjalve1 (MS)28.05.16Leiria/POR, European Champion Clubs Cup B

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1556,86Aarhus 1900 A/M101.09.13Aarhus/DEN, DM Ungdom
G-1554,50IK Tjalve108.09.13LĂśwenberg/GER, Internationale LĂśwenspiele
G-1553,76IK Tjalve1 (G-14/15)28.09.13Herning/DEN, Vestdansk Holdmesterskab
G-1553,53IK Tjalve1 (G-14/15)17.08.13Silkeborg/DEN, DGI Landsmesterskaber Ungdom
G-1551,78Aarhus 1900 A/M121.09.13Esbjerg/DEN, DM Kastmangekamp

Diskos 1,5Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1754,67IK Tjalve1 (G-16/17)22.08.15Hvidovre/DEN, DMU
G-1753,40IK Tjalve112.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1748,98IK Tjalve1 (G-16/17)10.05.15København/DEN, Holger D. Throwing
G-1748,27IK Tjalve101.04.15Leiria/POR, Torneio de Preparação - Lançamentos
G-1651,40IK Tjalve1 (G-17)08.08.14Aarhus/DEN, Kast 3 - Aarhus
G-1651,39IK Tjalve105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1651,16IK Tjalve2 (G-16/17)10.05.14København/DEN, Kastefestival
G-1650,82IK Tjalve2 (G-17)06.07.14Helsingborg/SWE, Öresundsspelen 2014
G-1650,18IK Tjalve1 (G-16/17)03.05.14TĂĽrnby/DEN, TĂĽrnby Games
G-1649,59IK Tjalve1 (G-17)02.07.14Aarhus/DEN, Kast 1 - Aarhus
G-1649,29IK Tjalve1 (G-16/17)17.08.14København/DEN, Sparta Copenhagen Games
G-1648,99IK Tjalve1 (G-17)17.07.14Aarhus/DEN, Kast 2 - Aarhus
G-1648,82IK Tjalve1 (G-16/17)31.08.14København/DEN, UDM
G-1648,22IK Tjalve1 (G-16/17)21.06.14Odense/DEN, Vestdanske Ungdomsmesterskaber
G-1647,22IK Tjalve1 (G-17)16.04.14Leiria/POR, KastestĂŚvne
G-1646,97IK Tjalve1 (G-16/17)12.08.14Randers/DEN, HverdagsstĂŚvne
G-1643,81IK Tjalve13 (G-U18)18.05.14Halle/GER, 40. Halplus Werfertage

Diskos 1,75Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1953,70IK Tjalve111.06.17Hvidovre/DEN, Copenhagen Open
G-18/1953,18IK Tjalve204.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1952,54IK Tjalve107.05.17Gloppen, Loggane Open
G-18/1951,96IK Tjalve124.09.16Ballerup/DEN, DMU holdfinale
G-18/1951,65IK Tjalve103.09.17Fana, UM 2017
G-18/1950,29IK Tjalve6 (MJ19)14.08.16Hafnarfjordur/ISL, U20 Nordic Match
G-18/1948,86IK Tjalve3 (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-1747,36IK Tjalve3 (MJ)19.09.15Leiria/POR, European Champion Clubs Cup–Juniores Group B
G-1645,52IK Tjalve1 (G-18/19)09.06.14Aalborg/DEN, DMU Hold
G-1644,34IK Tjalve2 (G-18/19)13.09.14Aalborg/DEN, DTU Finale

Diskos 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1949,47IK Tjalve1 (MS)29.03.16Lloret De Mar/ESP, PL kval. StĂŚvne 2.
G-18/1948,10IK Tjalve5 (MS)28.08.16Århus/DEN, Store DM
G-18/1947,97IK Tjalve5 (MS)10.09.16København/DEN, DT Finale

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1544,89Aarhus 1900 A/M121.09.13Esbjerg/DEN, DM Kastmangekamp

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1538,39Aarhus 1900 A/M321.09.13Esbjerg/DEN, DM Kastmangekamp
G-1536,19IK Tjalve1 (G-14/15)28.09.13Herning/DEN, Vestdansk Holdmesterskab

Total requesttime: 0.17519807815552 seconds