Statistikk

Astrid Mangen Cederkvist

Født: 23.03.1994

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS11,52(+4,4)Sandnes IL2-h205.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
KS11,71(+0,3)Sandnes IL2-fi-A05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
KS11,72(+2,5)Sandnes IL2-hNat07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
KS11,78(+0,5)Sandnes IL1-fi-A17.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS11,83(-0,7)Sandnes IL2-h230.05.18Lambertseter, Clean Air Games
KS11,84(+1,7)Sandnes IL1-fi-A06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
KS11,84(+2,2)Sandnes IL1-h223.05.18Sandnes, SI-stevne
KS11,85(+0,3)Sandnes IL1-h214.05.18Sandnes, JĂŚrcup 2
KS11,85(+0,8)Sandnes IL3-fi-A30.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS11,86(+1,2)Sandnes IL2-fi-A25.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
KS11,87(+2,7)Sandnes IL1-h206.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
KS11,91(+1,1)Sandnes IL4-h217.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
KS11,93(+1,6)Sandnes IL6-fi-A25.07.18Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix
KS11,95(-0,2)Sandnes IL1-h117.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS11,97(+0,2)Sandnes IL1-h730.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS11,98(+0,6)Sandnes IL2-h304.06.17Fana, Framolekene 2017
KS12,00(+0,7)Sandnes IL2-sf125.08.17Sandnes, NM 2017
KS12,02(+1,0)Sandnes IL1-fi-A04.06.17Fana, Framolekene 2017
KS12,02(-1,9)Sandnes IL6-fi 25.08.17Sandnes, NM 2017
KS12,07(+1,8)Sandnes IL1-h225.08.17Sandnes, NM 2017
KS12,13(-0,4)Sandnes IL4-fi-A25.07.17Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad
KS12,14(-0,2)Sandnes IL1-h225.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
KS12,16(+2,1)Sandnes IL1-h131.07.17Sandnes, Kvalifiseringsstevne
KS12,32(-1,4)Sandnes IL1-h109.06.17Sandnes, KM Rogaland
KS12,41(-2,1)Sandnes IL5-fi 17.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS12,41(-1,3)Sandnes IL1-h117.08.18Byrkjelo, NM 2018
J-20/2211,71(+1,2)Sportsklubben Vidar2-fi-A (KS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2211,71(+2,9)Sportsklubben Vidar2-fi-A (KS)31.08.16Kristiansand, Norsk Tipping Grand Prix
J-20/2211,76(+4,6)Sportsklubben Vidar1-sf2 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2211,76(+0,9)Sportsklubben Vidar2-fi-A (KS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2211,80(+2,2)Sportsklubben Vidar1-h1 (KS)12.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-20/2211,84(+2,0)Sportsklubben Vidar1-fi-A (KS)12.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-20/2211,85(+1,3)Sportsklubben Vidar1-h3 (KS)09.04.16Tempe/AZ/USA, 37th Annual Sun Angel Classic
J-20/2211,85(+2,6)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2211,85(+1,6)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2211,86(+2,4)Sportsklubben Vidar3 (J-U23)20.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2211,88(+0,4)Sportsklubben Vidar1-fi (J-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2211,90(-0,1)Sportsklubben Vidar3-h5 (KS)08.04.16Mesa/AZ/USA, Mesa Classic
J-20/2211,90(-2,1)Sportsklubben Vidar3-fi (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2211,91(+1,0)Sportsklubben Vidar2-fi-A (KS)07.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-20/2211,91(-0,8)Sportsklubben Vidar1-fi (KS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
J-20/2211,91(-0,5)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
J-20/2211,94(-0,2)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
J-20/2211,95(-0,3)Sportsklubben Vidar1 (KS)30.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015
J-20/2211,97(+3,3)Sportsklubben Vidar4-fi (KJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2211,98(+2,6)Sportsklubben Vidar1-h4 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2212,01Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
J-20/2212,01(-1,0)Sportsklubben Vidar5-fi-D (KS)28.05.16Oordegem/BEL, IFAM Outdoor
J-20/2212,07(+1,9)Sportsklubben Vidar2-h4 (KS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
J-20/2212,10(+0,9)Sportsklubben Vidar2-h2 (KS)07.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-20/2212,12(+2,8)Sportsklubben Vidar8-fi-A (KS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
J-20/2212,14(+1,0)Sportsklubben Vidar5-sf1 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2212,15(-1,7)Sportsklubben Vidar2-sf1 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2212,16(+1,9)Sportsklubben Vidar6-fi (KS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2212,16(-0,7)Sportsklubben Vidar2 (KJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2212,18(+0,9)Sportsklubben Vidar1-h1 (KS)24.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
J-20/2212,20(+1,4)Sportsklubben Vidar4-fi-A (KS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
J-20/2212,21(-0,1)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2212,21(+0,0)Sportsklubben Vidar2-fi-A (KS)15.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-20/2212,22(-0,1)Sportsklubben Vidar2-fi-A (KS)07.06.14BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
J-20/2212,23(-1,8)Sportsklubben Vidar7-h1 (J-U23)09.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
J-20/2212,25(+1,7)Sportsklubben Vidar3-h2 (KS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2212,27(-1,8)Sportsklubben Vidar1 (KS)07.06.15Uppsala/SWE, Folksam Challenge
J-20/2212,30(-1,2)Sportsklubben Vidar1-h1 (KS)15.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-20/2212,31(-1,6)Sportsklubben Vidar6-fi-A (KS)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2212,35(+1,5)Sportsklubben Vidar4-h1 (KJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2212,36(+0,2)Sportsklubben Vidar2-h2 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2212,39(+0,1)Sportsklubben Vidar1 (KS)25.07.15Arvika/SWE, Stjärnspelen 2015
J-20/2212,40(-2,8)Sportsklubben Vidar5-fi (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2212,40(-4,0)Sportsklubben Vidar2-h3 (KS)12.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
J-20/2212,46(+0,0)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)07.06.14BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
J-20/2212,59(-4,3)Sportsklubben Vidar2-h3 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-18/1911,96(+3,0)Sportsklubben Vidar2-fi (KS)16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1911,96(+1,1)Sportsklubben Vidar4-h4 (KJ)18.07.13Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships
J-18/1911,97(+0,2)Sportsklubben Vidar3-fi (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/1912,00(+2,0)Sportsklubben Vidar4-h1 (KS)02.06.12Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2012
J-18/1912,02(+2,4)Sportsklubben Vidar1-fi-A (KS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-18/1912,04(+0,7)Sportsklubben Vidar3-fi-B (KS)17.06.12Sundsvall/SWE, SSG Windsprint
J-18/1912,07(+2,9)Sportsklubben Vidar1-h1 (KS)16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1912,10(+1,6)Sportsklubben Vidar1-fi-A (KS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
J-18/1912,11(+0,2)Sportsklubben Vidar2-sf2 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/1912,13(+1,0)Sportsklubben Vidar4-h4 (KS)17.06.12Sundsvall/SWE, SSG Windsprint
J-18/1912,15(-1,3)Sportsklubben Vidare.l.25.05.13Lillestrøm, Romerikslekene 2013
J-18/1912,16(-0,1)Sportsklubben Vidar2-fi-A (J-19)29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-18/1912,17(+1,2)Sportsklubben Vidar4-h3 (KS)20.04.13Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial Invitational
J-18/1912,17(+1,2)Sportsklubben Vidar4-fi-A (KS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
J-18/1912,18(-0,3)Sportsklubben Vidar1-h4 (J-19)29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-18/1912,20(-0,5)Sportsklubben Vidar4-h2 (KS)27.07.13Ninove/BEL, 23th Memorial Rasschaert
J-18/1912,24(-1,0)Sportsklubben Vidar5-fi-B (KS)14.06.12Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 2012 - Gøteborg
J-18/1912,25(+0,0)Sportsklubben Vidar1-h1 (KS)26.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-18/1912,26(-0,7)Sportsklubben Vidar5-fi-B (KS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
J-18/1912,26(+0,7)Sportsklubben Vidar1-h4 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/1912,27(-0,1)Sportsklubben Vidar2 (KS)25.05.13Lillestrøm, Romerikslekene 2013
J-18/1912,31(-0,4)Sportsklubben Vidar3-fi (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1912,32(-1,3)Sportsklubben Vidar1-fi (KS)26.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-18/1912,37(-1,2)Sportsklubben Vidar1-sf1 (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1912,38(-1,4)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-18/1912,45(-1,1)Sportsklubben Vidar1-h1 (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-1711,90(+4,6)Sportsklubben Vidar3 (KS)28.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
J-1711,95(+1,2)Sportsklubben Vidar2-h2 (KS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1712,04(-0,6)Sportsklubben Vidar1-fi 26.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1712,08(+0,7)Sportsklubben Vidar1-h226.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1712,14(-0,8)Sportsklubben Vidar3-fi (KS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1712,15(+0,9)Sportsklubben Vidar1-fi-A26.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1712,16(-0,3)Sportsklubben Vidar4-h2 (KS)04.07.11Lillestrøm, Lillestrøm Games
J-1712,20(+0,9)Sportsklubben Vidar1 (KS)19.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1712,26(+2,0)Sportsklubben Vidar1-h326.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1712,36(-1,6)Sportsklubben Vidar1-fi (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-1712,43(-4,0)Sportsklubben Vidar1-sf1 (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-1712,75(-3,8)Sportsklubben Vidar1-h1 (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2217,54(+0,7)Sportsklubben Vidar1-h1 (KS)13.05.15Lambertseter, Lambertseter Sprint
J-18/1917,63(+3,2)Sportsklubben Vidar3 (KS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS23,56(+1,2)Sandnes IL2-hNat07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
KS23,69(-0,2)Sandnes IL5-hNat10.06.18Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - BAUHAUS Galan
KS23,78(+3,2)Sandnes IL2-h101.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS23,80(+3,4)Sandnes IL2-h415.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS23,99(+3,1)Sandnes IL3-nat15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
KS24,15(-1,1)Sandnes IL1-h223.05.18Sandnes, SI-stevne
KS24,15(+2,4)Sandnes IL1-h222.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
KS24,20(+0,3)Sandnes IL1-h214.05.18Sandnes, JĂŚrcup 2
KS24,31(+1,5)Sandnes IL1-h323.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
KS24,32(+0,1)Sandnes IL3-h216.08.17Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III
KS24,45(-0,9)Sandnes IL3-nat18.06.17Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - Bauhaus Galan
KS24,53(-1,1)Sandnes IL3-fi-A25.07.17Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad
KS24,56(-0,6)Sandnes IL5-fi 19.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS24,58(+0,3)Sandnes IL2-h302.06.17Fana, Framolekene 2017
KS25,76(-4,6)Sandnes IL2-h118.08.18Byrkjelo, NM 2018
J-20/2223,90(+0,2)Sportsklubben Vidar3-h1 (KS)09.04.16Tempe/AZ/USA, 37th Annual Sun Angel Classic
J-20/2223,96(+1,2)Sportsklubben Vidar3 (KS)31.08.16Kristiansand, Norsk Tipping Grand Prix
J-20/2224,02(+2,1)Sportsklubben Vidar2-h2 (J-U23)21.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2224,10(-1,1)Sportsklubben Vidar3-h2 (KS)13.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-20/2224,12(+1,5)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)04.06.16Asker, Askerlekene 2016
J-20/2224,21(+0,0)Sportsklubben Vidar4-h3 (KS)17.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2224,23(+0,9)Sportsklubben Vidar3-hNat (KS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
J-20/2224,25(-1,3)Sportsklubben Vidar3-fi-C (KS)28.05.16Oordegem/BEL, IFAM Outdoor
J-20/2224,25(+0,9)Sportsklubben Vidar1-fi (J-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2224,31(+0,9)Sportsklubben Vidar4-fi-A (KS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
J-20/2224,41(+1,3)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)07.05.15Stavanger, Skjalgstevne 1
J-20/2224,41(+0,4)Sportsklubben Vidar5-fi-A (KS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
J-20/2224,42(+2,5)Sportsklubben Vidar1-h2 (KS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
J-20/2224,45(+1,4)Sportsklubben Vidar7-h1 (J-U23)10.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
J-20/2224,54(-1,1)Sportsklubben Vidar5-fi (KS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2224,69(-0,5)Sportsklubben Vidar2-fi (KJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2224,71(+0,3)Sportsklubben Vidar2 (KS)08.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-20/2224,78(-1,0)Sportsklubben Vidar2-sf2 (KS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2224,90(-0,7)Sportsklubben Vidar7-fi (KS)24.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2224,94(+0,0)Sportsklubben Vidar1 (KS)25.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
J-20/2224,99(+1,4)Sportsklubben Vidar1-h1 (KS)31.05.14Asker, Askerlekene 2014
J-20/2225,11(-0,5)Sportsklubben Vidar1-h3 (KS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2225,15(-1,1)Sportsklubben Vidar4-sf1 (KS)24.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2225,29(-2,7)Sportsklubben Vidar1-h1 (J-U23)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2225,32(+0,8)Sportsklubben Vidar2-h1 (KS)24.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2225,41(+0,0)Sportsklubben Vidar1-h1 (KS)28.08.14Sandnes, JĂŚrcup 4
J-18/1924,36(+1,1)Sportsklubben Vidar5-hNational (KS)13.06.13Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games
J-18/1924,41(+3,0)Sportsklubben Vidar2-h2 (KS)02.06.12Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2012
J-18/1924,41(+1,8)Sportsklubben Vidar1-fi-B (KS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
J-18/1924,43(+1,9)Sportsklubben Vidar1-fi-B (KS)17.06.12Sundsvall/SWE, SSG Windsprint
J-18/1924,44(-0,5)Sportsklubben Vidar6-sf3 (KJ)19.07.13Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships
J-18/1924,63(-1,5)Sportsklubben Vidar5-h7 (KJ)12.07.12Barcelona/ESP, 14th IAAF World Junior Championships
J-18/1924,63(+1,2)Sportsklubben Vidar2-fi (J-19)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-18/1924,73(+1.4)Sportsklubben Vidar3-h2 (KS)27.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-18/1924,78(+1,5)Sportsklubben Vidar1-h5 (J-19)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-18/1924,79(+1,3)Sportsklubben Vidar3-h2 (KS)14.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1924,80(+0,9)Sportsklubben Vidar3-h4 (KS)20.04.13Gainesville/FL/USA, Tom Jones Memorial Invitational
J-18/1924,89(-0,6)Sportsklubben Vidar3-fi (J-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1925,43(-0,3)Sportsklubben Vidar1-sf2 (J-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1925,86(+0,4)Sportsklubben Vidar1-h1 (J-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-1724,16(+3,0)Sportsklubben Vidar1-fi 28.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1724,37(+0,7)Sportsklubben Vidar1-fi (KJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-1724,37(+1,0)Sportsklubben Vidar1-fi (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1724,84(+0,9)Sportsklubben Vidar2-h3 (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1725,18(+2,0)Sportsklubben Vidar4 (KS)29.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
J-1725,23(+2,2)Sportsklubben Vidar2-sf1 (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-1725,37(-0,7)Sportsklubben Vidar2-h2 (KS)17.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1725,37(+0,7)Sportsklubben Vidar1-h127.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1725,50(+1,3)Sportsklubben Vidar1-h2 (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS38,90Sandnes IL108.05.18Stavanger, Skjalgstevne 1

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/225,65(+0,1)Sportsklubben Vidar1 (KS)02.09.14Sola, JĂŚrcupen

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/197,39Sportsklubben Vidar4 (KS)28.10.13Oslo/Bi, Kretsstevne

Total requesttime: 0.29365992546082 seconds