Statistikk

Alice Ulla Berg

Født: 29.01.1997

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-177,8Ålesund Friidrettsklubb1-h1315.09.14Ålesund, Seriestevne
J-168,00(-1,3)Ålesund Friidrettsklubb118.08.13Hareid, Hadarleikane 2013
J-158,0(-1,2)Ålesund Friidrettsklubb107.05.12Ålesund, Seriestevne
J-158,03(+0,1)Ålesund Friidrettsklubb112.08.12Hareid, Hadarleikane 2012
J-158,19(-1,2)Ålesund Friidrettsklubb123.08.12Molde, Treningsstevne
J-148,0(-0,8)Ålesund Friidrettsklubb103.05.11Ålesund, Seriestevne
J-148,09(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb1-h202.07.11Byrkjelo, Sparebankleikane 2011

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2212,41(+2,5)Dimna IL2-h1 (KS)06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
J-20/2212,41(+0,9)Dimna IL2-fi-B (KS)24.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
J-20/2212,53(+3,5)Dimna IL2-h1 (KS)10.05.18Drammen, Åpningsstevne 2018
J-20/2212,55(+0,5)Dimna IL4-h3 (KS)24.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
J-20/2212,62(+0,3)Dimna IL5-fi (KS)18.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
J-20/2212,65(+0,4)Dimna IL5-h3 (KS)18.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
J-20/2212,66(+1,4)Dimna IL3-h1 (KS)25.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2212,70(-1,2)Dimna IL2 (KS)03.06.17Nittedal, Nittedalslekene 2017
J-20/2213,49(-2,0)Dimna IL1 (KS)18.07.17Ulsteinvik, Treningstemne
J-18/1912,70(+1,4)Ålesund Friidrettsklubb229.08.15Overhalla, Midtnorsk mesterskap/Kretsstevne 11-14 år
J-18/1912,88(-0,3)Ålesund Friidrettsklubb2-h4 (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1912,88(+0,1)Ålesund Friidrettsklubb8-sf1 (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1912,94(-0,7)Ålesund Friidrettsklubb1 (KS)14.05.15Midsund, Midsundleikane 2015
J-1712,33(+1,3)Ålesund Friidrettsklubb2-fi-A22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-1712,35(+2,1)Ålesund Friidrettsklubb2-fi 15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1712,39(+1,1)Ålesund Friidrettsklubb1-h115.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1712,43(-0,1)Ålesund Friidrettsklubb1-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-1712,51(+0,5)Ålesund Friidrettsklubb105.06.14Sykkylven, Treningsstemne
J-1712,54(-0,5)Ålesund Friidrettsklubb1-fi-A15.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-1712,56(+0,2)Ålesund Friidrettsklubb6-fi-A28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-1712,62(-2,0)Ålesund Friidrettsklubb123.08.14Ørsta, Ørstaleikane
J-1712,63(-0,5)Ålesund Friidrettsklubb1-h128.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-1712,64(-0,4)Ålesund Friidrettsklubb1-h115.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-1712,67(-1,7)Ålesund Friidrettsklubb130.08.14Molde, KM
J-1712,72(-1,4)Ålesund Friidrettsklubb1-h122.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-1712,72(-2,9)Ålesund Friidrettsklubb1-h205.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-1712,86(-2,5)Ålesund Friidrettsklubb124.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1612,34(+2,8)Ålesund Friidrettsklubb1-fi 16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1612,37(+1,2)Ålesund Friidrettsklubb1-h2 (KS)01.06.13Trondheim, Trondheimslekene
J-1612,41(+1,0)Ålesund Friidrettsklubb2-fi (KS)01.06.13Trondheim, Trondheimslekene
J-1612,48(-0,5)Ålesund Friidrettsklubb1-fi-A23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1612,49(+2,2)Ålesund Friidrettsklubb1-h106.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1612,55(+2,1)Ålesund Friidrettsklubb108.06.13Molde, KM
J-1612,55(-0,1)Ålesund Friidrettsklubb2-fi-B (KS)23.07.13Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 2013 - Karlstad
J-1612,56(+0,2)Ålesund Friidrettsklubb1-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1612,59(+1,1)Ålesund Friidrettsklubb1-h125.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1612,67(-1,2)Ålesund Friidrettsklubb1-h116.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1612,74(+2,2)Ålesund Friidrettsklubb1 (KS)10.08.13Midsund, KM Senior / Midsundleikane 2013
J-1612,75(-1,0)Ålesund Friidrettsklubb1-h5 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-1612,82(-3,3)Ålesund Friidrettsklubb3-sf2 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-1612,83(-0,4)Ålesund Friidrettsklubb118.08.13Hareid, Hadarleikane 2013
J-1612,95(-1,0)Ålesund Friidrettsklubb1-h123.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1613,28(-1,6)Ålesund Friidrettsklubb121.09.13Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
J-1512,64(+2,0)Ålesund Friidrettsklubb2-fi-A24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1512,64(+1,1)Ålesund Friidrettsklubb1-sf131.08.12Ravnanger, UM 2012
J-1512,66(+0,7)Ålesund Friidrettsklubb1-fi 31.08.12Ravnanger, UM 2012
J-1512,70(+1,5)Ålesund Friidrettsklubb1-h231.08.12Ravnanger, UM 2012
J-1512,78(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb1-h128.07.12Arvika/SWE, Stjärnspelen 2012
J-1512,80(+0,1)Ålesund Friidrettsklubb1-h118.08.12Ørsta, Ørstaleikane
J-1512,85(-0,5)Ålesund Friidrettsklubb1-fi 28.07.12Arvika/SWE, Stjärnspelen 2012
J-1512,89(-0,6)Ålesund Friidrettsklubb1-h324.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1512,9(-2,3)Ålesund Friidrettsklubb104.06.12Ålesund, Seriestevne
J-1512,90(-1,4)Ålesund Friidrettsklubb112.08.12Hareid, Hadarleikane 2012
J-1512,96(-0,2)Ålesund Friidrettsklubb119.05.12Midsund, KM 11-19 år 2012
J-1513,09(-1,2)Ålesund Friidrettsklubb123.08.12Molde, Treningsstevne
J-1513,27(-2,3)Ålesund Friidrettsklubb130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 år
J-1513,31(-3,3)Ålesund Friidrettsklubb127.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1513,60(-3,0)Ålesund Friidrettsklubb115.09.12Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2225,53(-1,0)Dimna IL1-h2 (KS)16.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-20/2225,53(+2,6)Dimna IL1-h2 (KS)09.06.18Asker, Askerlekene 2018
J-20/2225,61(+3,8)Dimna IL4-h3 (KS)15.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2225,74(+0,8)Dimna IL5-h3 (KS)18.07.18Oslo/Bi, Oslo Sommerstevnet
J-20/2225,89(+0,5)Dimna IL3-h2 (KS)28.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-20/2225,94(+6,4)Dimna IL5 (KJ22)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-20/2225,94(+1,2)Dimna IL6-h4 (KS)01.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-20/2226,15(+0,0)Dimna IL6-h2 (KS)05.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
J-20/2226,76(-1,9)Dimna IL1 (KS)18.07.17Ulsteinvik, Treningstemne
J-18/1926,11(+1,2)Ålesund Friidrettsklubb130.08.15Overhalla, Midtnorsk mesterskap/Kretsstevne 11-14 år
J-18/1926,11(+1,7)Dimna IL2-h103.06.16Fana, Framolekene 2016
J-18/1926,12(+0,9)Ålesund Friidrettsklubb1-h1 (KS)14.05.15Midsund, Midsundleikane 2015
J-18/1926,17(+1,0)Ålesund Friidrettsklubb6-sf1 (KJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1926,25(+0,3)Dimna IL6-h317.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1926,27(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb4-h1 (KJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-1725,19(+1,9)Ålesund Friidrettsklubb1-h420.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-1725,69(+0,8)Ålesund Friidrettsklubb6-h129.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-1725,73(+0,2)Ålesund Friidrettsklubb116.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-1725,74(-3,3)Ålesund Friidrettsklubb1-h313.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1725,75(-2,6)Ålesund Friidrettsklubb1-fi 07.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-1725,86(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb1-h106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-1725,89(-0,7)Ålesund Friidrettsklubb123.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1726,04(-0,4)Ålesund Friidrettsklubb105.06.14Sykkylven, Treningsstemne
J-1726,50(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb2 (KJ)20.09.14Måndalen, Banestevne
J-1625,30(+1,4)Ålesund Friidrettsklubb1-h107.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1625,35(+2,6)Ålesund Friidrettsklubb1-h315.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1625,41Ålesund Friidrettsklubb4-h1 (KS)01.06.13Trondheim, Trondheimslekene
J-1625,44(-0,2)Ålesund Friidrettsklubb1-h321.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1625,54(+0,2)Ålesund Friidrettsklubb1-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1625,63(+2,0)Ålesund Friidrettsklubb109.06.13Molde, KM
J-1625,68(-1,4)Ålesund Friidrettsklubb2-fi-C (KS)23.07.13Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix 2013 - Karlstad
J-1625,76(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb1 (KS)17.08.13Tingvoll, Sparebank 1 Nordvestlekene
J-1626,18Ålesund Friidrettsklubb1 (J-15)20.05.13Midsund, KM 11-19 år 2012
J-1626,57(-1,6)Ålesund Friidrettsklubb124.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1626,67(-2,2)Ålesund Friidrettsklubb121.09.13Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
J-1525,66(+1,1)Ålesund Friidrettsklubb1-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
J-1525,86(+1,4)Ålesund Friidrettsklubb1-h522.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1526,16Ålesund Friidrettsklubb1-h119.08.12Ørsta, Ørstaleikane
J-1526,54(-2,1)Ålesund Friidrettsklubb126.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1526,58(-3,3)Ålesund Friidrettsklubb1-h101.09.12Ravnanger, UM 2012
J-1526,90(-2,5)Ålesund Friidrettsklubb115.09.12Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
J-1526,90(+0,7)Ålesund Friidrettsklubb129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 år
J-1426,77(-0,6)Ålesund Friidrettsklubb101.07.11Byrkjelo, Sparebankleikane 2011
J-1427,81(+1,6)Ålesund Friidrettsklubb121.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1740,41Ålesund Friidrettsklubb1 (KS)24.08.14Ørsta, Ørstaleikane
J-1741,45Ålesund Friidrettsklubb1 (KS)24.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-1541,41Ålesund Friidrettsklubb128.07.12Arvika/SWE, Stjärnspelen 2012
J-1541,61Ålesund Friidrettsklubb123.08.12Molde, Treningsstevne

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2257,50Dimna IL2 (J-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-20/2257,70Dimna IL2 (KS)23.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
J-20/2257,79Dimna IL2-h1 (KS)05.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
J-20/2257,89Dimna IL5-h3 (KS)30.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-20/2257,90Dimna IL5-h2 (KS)24.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2258,06Dimna IL2-h2 (KS)17.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-20/2258,16Dimna IL1-h2 (KS)10.06.18Asker, Askerlekene 2018
J-20/2258,55Dimna IL4-h3 (KS)17.08.18Byrkjelo, NM 2018
J-20/2258,68Dimna IL6-h2 (KS)06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
J-20/2258,82Dimna IL5 (KJ22)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/1957,90Dimna IL1 (KS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
J-18/1957,90Dimna IL4-h202.09.16Sandnes, UM 2016
J-18/1958,75Dimna IL112.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-18/1958,77Dimna IL2-h218.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1958,98Dimna IL6-fi-B (KS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
J-18/1959,31Dimna IL4-h1 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-18/1959,37Dimna IL1-h105.06.16Fana, Framolekene 2016
J-1756,92Ålesund Friidrettsklubb2-h1 (KS)02.07.14Oslo/Bi, Bislett Sprint
J-1757,64Ålesund Friidrettsklubb1-h221.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-1757,98Ålesund Friidrettsklubb3-h205.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-1758,10Ålesund Friidrettsklubb2-h315.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1758,15Ålesund Friidrettsklubb8-fi (KJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-1758,53Ålesund Friidrettsklubb3-h1 (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-1657,44Ålesund Friidrettsklubb1-h222.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1658,8Ålesund Friidrettsklubb1 (KS)10.08.13Midsund, KM Senior / Midsundleikane 2013
J-1658,84Ålesund Friidrettsklubb118.08.13Hareid, Hadarleikane 2013
J-1658,94Ålesund Friidrettsklubb4-h3 (J-17)16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1558,75Ålesund Friidrettsklubb112.08.12Hareid, Hadarleikane 2012
J-151,00,02Ålesund Friidrettsklubb119.05.12Midsund, KM 11-19 år 2012
J-151,00,36Ålesund Friidrettsklubb130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 år
J-151,00,5Ålesund Friidrettsklubb104.06.12Ålesund, Seriestevne
J-141,02,05Ålesund Friidrettsklubb127.09.11Ulsteinvik, Treningstemne

60 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1411,12(+0,6)Ålesund Friidrettsklubb121.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane

400 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/191,03,88Dimna IL3-h103.09.16Sandnes, UM 2016
J-18/191,04,25Dimna IL5-fi (J-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-18/191,04,45Dimna IL1 (KS)21.06.16Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-18/191,04,74Dimna IL2-h1 (J-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-18/191,05,37Dimna IL2 (KS)14.07.16Ulsteinvik, Treningstemne

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-151,48Ålesund Friidrettsklubb119.05.12Midsund, KM 11-19 år 2012
J-151,40Ålesund Friidrettsklubb227.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-151,30Ålesund Friidrettsklubb104.06.12Ålesund, Seriestevne

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-174,97(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb1 (KJ)20.09.14Måndalen, Banestevne
J-164,95(+0,7)Ålesund Friidrettsklubb1 (J-15)20.05.13Midsund, KM 11-19 år 2012
J-164,70(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb124.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-155,05(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb118.08.12Ørsta, Ørstaleikane
J-155,03(+0,0)Ålesund Friidrettsklubb126.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-154,82(+1,2)Ålesund Friidrettsklubb106.08.12Ålesund, Seriestevne
J-154,68Ålesund Friidrettsklubb129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 år
J-154,62(-1,0)Ålesund Friidrettsklubbb.g.29.09.12Fana, Kretskamp 15-19 år
J-144,45(-0,3)Ålesund Friidrettsklubb203.07.11Byrkjelo, Sparebankleikane 2011
J-144,42(-0,4)Ålesund Friidrettsklubb121.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-144,33(-1,4)Ålesund Friidrettsklubb103.05.11Ålesund, Seriestevne

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-176,43Ålesund Friidrettsklubb115.09.14Ålesund, Seriestevne

Total requesttime: 0.71020698547363 seconds