Statistikk

Agathe Holtan Wathne

Født: 25.07.1994

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/198,17(+1,7)IL Fri2-h220.06.12Arna, Seriestevne
J-18/198,17(+0,0)IL Fri2-h130.07.13Fana, Karusellstevne 2
J-18/198,29(+0,3)IL Fri301.06.13Fana, Framolekene 2013
J-18/198,52(-2,1)IL Fri202.06.12Fana, Framolekene 2012
J-178,16(+1,0)IL Fri2-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-178,26(+1,1)IL Fri101.08.11Osterøy, Karusellstevne 7
J-178,33(-2,4)IL Fri1 (J-16/17)07.05.11Leikvang, Hovdingleikane 2011

80 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1910,66(-3,4)IL Fri1-h112.05.13Fana, Karabinlekene 2013

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS12,05(+1,7)Sandnes IL3-fi-A06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
KS12,10(+2,0)Sandnes IL2-fi 18.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
KS12,10(+0,7)Sandnes IL4-sf125.08.17Sandnes, NM 2017
KS12,13(-1,9)Sandnes IL7-fi 25.08.17Sandnes, NM 2017
KS12,14(+2,7)Sandnes IL2-h206.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
KS12,14(+1,4)Sandnes IL2-h325.08.17Sandnes, NM 2017
KS12,16(+0,6)Sandnes IL4-h304.06.17Fana, Framolekene 2017
KS12,17(+1,0)Sandnes IL4-fi-A04.06.17Fana, Framolekene 2017
KS12,17(-0,4)Sandnes IL5-fi-A25.07.17Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad
KS12,17(+0,5)Sandnes IL5-fi-A17.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS12,19(+1,8)Sandnes IL3-fi-A28.06.17Sandnes, Vindsprint
KS12,22(+1,8)Sandnes IL3-h228.06.17Sandnes, Vindsprint
KS12,22(+1,3)Sandnes IL2-h319.05.18Nesodden, Norgesmesterskap stafett 2018
KS12,27(+0,3)Sandnes IL3-fi 07.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
KS12,27(+1,8)Sandnes IL1-h218.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
KS12,29(+0,5)Sandnes IL1-h220.05.17Hamar, NM Stafetter 2017
KS12,33(+0,6)Sandnes IL1-h107.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
KS12,37(+1,7)Sandnes IL109.08.18Stavanger, Skjalgstevne
KS12,40(+1,1)Sandnes IL8-h217.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
KS12,41(+0,2)Sandnes IL107.08.18Sandnes, Kvalifiseringsstevne
KS12,48(-1,4)Sandnes IL2-h109.06.17Sandnes, KM Rogaland
KS12,48(-2,1)Sandnes IL7-fi 17.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS12,57(-1,3)Sandnes IL3-h217.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS12,59(-0,5)Sandnes IL4-h317.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2212,13(+1,0)Sandnes IL4-h1 (KS)21.05.16Trondheim, NM Stafetter 2016
J-20/2212,21(+0,4)Sandnes IL2-fi (J-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2212,24(-0,4)Sandnes IL2-fi (KS)28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
J-20/2212,24(+1,0)Sandnes IL1-h2 (KS)28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
J-20/2212,32(+0,7)Sandnes IL2-h3 (KS)19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2212,37(+1,9)Sandnes IL5-sf1 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2212,38(+1,2)Sandnes IL1-h1 (KS)21.07.16Stavanger, Skjalgstevne 4
J-20/2212,42(+1,1)Sandnes IL2-h1 (KS)18.07.16Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-20/2212,46(-1,7)Sandnes IL5-sf1 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2212,47(+1,6)Sandnes IL4-h3 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2212,49(-0,7)Sandnes IL3 (KJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2212,50(+0,0)Sandnes IL3-h2 (KS)30.05.15Larvik, NM Stafetter Ekstraheat 100m
J-20/2212,54(+3,3)IL Fri8-fi (KJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2212,60(-3,8)Sandnes IL3-h1 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2212,62(+1,5)IL Fri5-h1 (KJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2212,71(-0,2)Sandnes IL4-h2 (KS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
J-20/2212,72(+0,2)IL Fri6-h2 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2212,72(+1,9)Sandnes IL2-h1 (KS)29.06.15Sandnes, Sommarstevne
J-20/2212,78(-0,2)IL Fri5-h6 (KS)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2212,79(+0,1)IL Fri2-h1 (KS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
J-20/2212,80(-1,6)IL Fri2-h1 (KS)02.08.14Fana, BFG Løpsstevne
J-20/2212,80(-1,4)IL Fri1 (KS)31.08.14Fana, KM 2014
J-20/2212,85(-0,7)IL Fri2-h1 (KS)28.07.14Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-20/2212,90(-4,0)Sandnes IL5-h3 (KS)12.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
J-20/2213,07(-1,2)IL Fri5-h3 (KS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-20/2213,07(-2,8)IL Fri3 (KS)24.07.14Stavanger, Skjalgstevne 4
J-18/1912,58(+0,9)IL Fri3-h306.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1912,67(+0,9)IL Fri7-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1912,77(+1,2)IL Fri6-fi 31.08.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1912,84(+1,0)IL Fri5-fi-A24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-18/1912,87(+0,7)IL Fri6-h4 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/1912,92(+3,5)IL Fri5-fi 17.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1912,93(-0,4)IL Fri3-h231.08.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1912,93(-1,4)IL Fri2-h6 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/1912,97(-3,3)IL Fri5-sf2 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/1913,00(-0,6)IL Fri3-h224.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-18/1913,02(+2,5)IL Fri2-h220.06.12Arna, Seriestevne
J-18/1913,08(+1,2)IL Fri3-h117.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1913,13(-1,3)IL Fri2-h115.09.12Fana, Bergenslekene
J-18/1913,16(-2,2)IL Fri1-h1 (KS)23.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
J-18/1913,22(+1,7)IL Fri203.06.12Fana, Framolekene 2012
J-18/1913,24(-1,1)IL Fri1-h111.05.13Fana, Karabinlekene 2013
J-18/1913,27(-2,5)IL Fri6-h2 (KS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1913,29(-2,3)IL Fri110.06.12Fana, Stor KM 2012
J-1712,83(+2,7)IL Fri3-fi 19.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1712,84(+0.3)IL Fri2-h105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1712,92(+0,9)IL Fri5-fi-A26.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1712,94(+1,1)IL Fri2-h226.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1712,95(-0,8)IL Fri7-h1 (KS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1712,96(+0,3)IL Fri1 (KS)06.07.11Arna, Seriestevne
J-1713,04(-0,6)IL Fri2-h126.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1713,06(-0,6)IL Fri3-fi 26.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1713,24(-1,0)IL Fri1-h319.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1713,51(-3,5)IL Fri6-h3 (J-U20)09.05.11Fana, Åpningsstevne
J-1713,71(-3,1)IL Fri4-h2 (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2219,50(+0,7)IL Fri2 (KS)23.09.14Sandnes, Avslutningsstevne 1

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS24,49(+3,1)Sandnes IL5-nat15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
KS24,61(+0,1)Sandnes IL4-h216.08.17Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III
KS24,87(+2,4)Sandnes IL6-h217.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
KS24,96(+0,3)Sandnes IL5-h302.06.17Fana, Framolekene 2017
KS25,31(+1,2)Sandnes IL109.08.18Stavanger, Skjalgstevne
J-20/2224,46(+0,9)Sandnes IL6-hNat (KS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
J-20/2224,62(+0,4)Sandnes IL1-fi-B (KS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
J-20/2224,75(+0,0)Sandnes IL5-h3 (KS)17.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2224,89(-0,5)Sandnes IL1-h1 (KS)21.07.16Stavanger, Skjalgstevne 4
J-20/2224,96(-1,0)Sandnes IL4-sf2 (KS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2225,01(-1,1)Sandnes IL7-fi (KS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2225,27(+2,0)Sandnes IL5-h3 (KS)12.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2225,35(+2,3)IL Fri5-fi (KJ22)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2225,36(-0,7)Sandnes IL2 (KS)29.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
J-20/2225,45(-1,1)IL Fri5-sf1 (KS)24.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2225,46(-0,8)Sandnes IL2-h2 (KS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2225,56(+1,4)IL Fri4-h3 (KS)24.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2225,58(+0,0)Sandnes IL3-h1 (KS)09.09.15Arna, Seriestevne
J-20/2225,59(+2,2)IL Fri3-fi-B (KS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
J-20/2225,64(+0,7)IL Fri1-h1 (KS)28.07.14Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-20/2225,91(+0,1)IL Fri1-h1 (KS)02.08.14Fana, BFG Løpsstevne
J-20/2225,93(+1,3)Sandnes IL3-h2 (KS)07.05.15Stavanger, Skjalgstevne 1
J-20/2226,02(+0,9)IL Fri1-h1 (KS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
J-20/2226,02(-0,6)IL Fri4-h2 (KJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2226,04(+1,3)IL Fri5-h3 (KS)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2226,06(+0,7)IL Fri2 (KS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
J-20/2226,30(+1,2)IL Fri3 (KS)10.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
J-20/2226,53(-2,8)IL Fri5-h3 (KS)13.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1925,70(+1,9)IL Fri3-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1925,88(+1,8)IL Fri1-h307.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1925,97(+1,1)IL Fri5-h322.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-18/1926,13(+3,0)IL Fri4-h215.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1926,17(-1,3)IL Fri3-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1926,30(+0,5)IL Fri109.06.12Fana, Stor KM 2012
J-18/1926,39(-1,0)IL Fri2-h130.07.13Fana, Karusellstevne 2
J-18/1926,56(-2,9)IL Fri1-h112.05.13Fana, Karabinlekene 2013
J-18/1926,73(-1,9)IL Fri112.08.13Arna, Seriestevne
J-18/1926,88(-1,0)IL Fri231.05.13Fana, Framolekene 2013
J-18/1927,09(+1,4)IL Fri101.06.12Fana, Framolekene 2012
J-18/1927,15(-1,8)IL Fri2-h101.09.12Ravnanger, UM 2012
J-1726,09(+1,7)IL Fri4-h324.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1726,20(-1,1)IL Fri2-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1726,66(-1,9)IL Fri1 (J-16/17)07.05.11Leikvang, Hovdingleikane 2011

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/191,01,61IL Fri230.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

100 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1714,31(+1,4)IL Fri1-fi 26.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1714,37(+1,6)IL Fri1-h218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1714,71(+0,2)IL Fri1-h126.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1714,81(-2.2)IL Fri103.06.11Fana, FRAMO-Lekene

100 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS13,53(+0,7)Sandnes IL1-fi 02.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
KS13,67(-0,4)Sandnes IL4-h123.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
KS13,68(+0,4)Sandnes IL7-fi 25.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
KS13,72(+0,0)Sandnes IL4-h126.06.18København/DEN, Copenhagen Athletics Games
KS13,73(+1,6)Sandnes IL8-fi 26.06.18København/DEN, Copenhagen Athletics Games
KS13,75(+0,5)Sandnes IL107.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
KS13,75(+0,8)Sandnes IL106.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
KS13,78(-2,6)Sandnes IL2-fi 27.08.17Sandnes, NM 2017
KS13,84(-1,6)Sandnes IL1-h102.06.17Fana, Framolekene 2017
KS13,85(-0,4)Sandnes IL219.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS13,87(+0,3)Sandnes IL116.08.17Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III
KS13,87(-0,5)Sandnes IL2-fi 01.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS13,87(-0,4)Sandnes IL422.08.18Fana, Trond Mohn Games 2018
KS13,89(+0,7)Sandnes IL1-h110.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
KS13,91(+1,6)Sandnes IL116.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS13,91(-0,3)Sandnes IL1-h201.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS13,96(-0,8)Sandnes IL1-h102.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
KS13,97(+2,6)Sandnes IL2-fi-B28.06.18Sollentuna/SWE, Folksam GP 2018
KS14,00(-2,8)Sandnes IL225.07.17Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad
KS14,04(-1,0)Sandnes IL1-h110.06.17Sandnes, KM Rogaland
KS14,10(+0,0)Sandnes IL1-h217.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-20/2213,57(+5,3)Sandnes IL2 (KS)18.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
J-20/2213,74(-0,2)Sandnes IL2 (KS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
J-20/2213,74(+1,9)Sandnes IL4-h2 (J-U23)21.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2213,82(+2,5)IL Fri3-fi (KS)22.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2213,84(-1,4)Sandnes IL2-fi (KS)27.05.16Jessheim, UKI Hekkestevne
J-20/2213,85Sandnes IL1 (KS)18.07.16Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-20/2213,86(+1,6)Sandnes IL1 (J-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2213,87(+4,1)IL Fri3-h2 (KS)22.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2213,92(-0,3)Sandnes IL2 (KJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2213,93(+1,6)Sandnes IL2 (KS)13.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2213,94(+2,5)Sandnes IL1 (KS)11.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2213,99(+4,2)IL Fri2 (KJ22)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2213,99(+3,3)Sandnes IL3-h1 (KS)31.07.15Haugesund, NM 2015
J-20/2214,01(+1,8)Sandnes IL5-fi (KS)31.07.15Haugesund, NM 2015
J-20/2214,04(-1,9)Sandnes IL4 (KS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2214,07(-1,4)Sandnes IL4 (KS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
J-20/2214,11(+4,7)Sandnes IL3 (KS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
J-20/2214,11(-1,0)Sandnes IL2-h1 (KS)27.05.16Jessheim, UKI Hekkestevne
J-20/2214,12(+1,2)Sandnes IL2-h1 (KS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
J-20/2214,15(+2,5)IL Fri2 (KS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
J-20/2214,15(+1,7)IL Fri3-h2 (KS)21.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-20/2214,15(-0,8)Sandnes IL7-h4 (J-U23)10.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
J-20/2214,21(+1,8)Sandnes IL1-fi (KS)28.06.15Lillestrøm, Norsk Spydgalla, etterapprobert hekkeløp
J-20/2214,26(+1,6)Sandnes IL2-h1 (KS)28.06.15Lillestrøm, Norsk Spydgalla, etterapprobert hekkeløp
J-20/2214,31(-1,9)Sandnes IL1-h1 (KS)28.06.16Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-20/2214,37(+0,6)IL Fri1 (KS)30.05.14Fana, Framolekene 2014
J-20/2214,37(+0,6)IL Fri1 (KS)30.05.14Fana, Framolekene 2014
J-20/2214,41(+1,6)IL Fri1 (KS)31.08.14Fana, KM 2014
J-20/2214,46(-1,5)Sandnes IL1-h2 (KS)28.06.16Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-20/2214,48(+0,9)IL Fri4-h2 (KS)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2214,51(-2,8)IL Fri7-hNat (KS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
J-20/2214,54(-1,0)Sandnes IL2-h1 (KS)05.05.15Sandnes, JĂŚren Sparebank-JĂŚrcup 1
J-20/2214,59(-0,7)IL Fri2 (KS)10.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
J-20/2214,68(+0,4)IL Fri5-h2 (KS)14.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2214,83(-0,1)IL Fri2 (KS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
J-20/2214,91(-4,5)Sandnes IL1 (KS)06.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
J-18/1914,17(+0,5)IL Fri106.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1914,39(+3,4)IL Fri6-h2 (KS)03.07.12Lillestrøm, Hyundai Grand Prix Lillestrøm Games
J-18/1914,39(-0,1)IL Fri5-h2 (KS)23.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/1914,40(+0,5)IL Fri431.08.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1914,41(+2,1)IL Fri123.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-18/1914,56(-1,7)IL Fri2-fi (KS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1914,60(-2,1)IL Fri2-h1 (KS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1914,62(+0,8)IL Fri1-h2 (J-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1914,67(-0,3)IL Fri216.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1914,71(+0,5)IL Fri4-fi (J-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1914,99(+1,2)IL Fri129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
J-18/1915,00(-1,2)IL Fri110.06.12Fana, Stor KM 2012
J-18/1915,18(+0,6)IL Fri101.06.12Fana, Framolekene 2012
J-18/1915,30(-0,3)IL Fri1 (J-U20)12.08.13Arna, Seriestevne
J-18/1916,59(+0,0)IL Fri1-h131.05.13Fana, Framolekene 2013
J-1714,21(+0,6)IL Fri2-h1 (KS)04.07.11Lillestrøm, Lillestrøm Games
J-1714,49(+0,3)IL Fri4 (KS)25.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1714,53(+1,0)IL Fri1-h2 (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-1714,56(-0,4)IL Fri6-fi (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1714,58(-1,2)IL Fri4-h1 (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1714,84(+2,8)IL Fri1 (J-18)01.08.11Osterøy, Karusellstevne 7
J-1714,88(-0,6)IL Fri3-fi (KJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

200 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2228,53(-1,4)Sandnes ILe.l.30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
J-20/2228,82(-0,5)IL Fri1 (KS)23.09.14Sandnes, Avslutningsstevne 1
J-20/2228,85(+2,2)Sandnes IL1 (KS)30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
J-20/2228,94(-0,4)Sandnes IL1-h1 (KS)15.09.15Sandnes, Avslutningsstevne 1
J-18/1928,70(+1,2)IL Fri2-h114.09.13Fana, Bergenslekene 2013
J-18/1929,53(-2,0)IL Fri1-h115.09.12Fana, Bergenslekene
J-1729,73(-1,1)IL Fri1 (J-16/17)10.09.11Fana, Bergenslekene

300 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1944,49IL Fri1 (J-19)10.08.13Osterøy, Seriestevne
J-18/1945,67IL Fri102.06.12Fana, Framolekene 2012
J-1745,15IL Fri1-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1745,30IL Fri127.08.11Fredrikstad, UM 2011

400 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/221,04,20IL Fri1 (KS)30.08.14Fana, KM 2014
J-18/191,02,08IL Fri107.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/191,03,03IL Fri201.09.12Ravnanger, UM 2012
J-18/191,03,49IL Fri4-fi (J-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/191,04,60IL Fri2-h1 (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/191,05,14IL Fri2-h2 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/191,05,21IL Fri109.06.12Fana, Stor KM 2012

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/221,50IL Fri1 (KS)31.08.14Fana, KM 2014
J-18/191,45IL Fri330.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/223,20Sandnes IL2 (KS)23.08.15Fana, Gneistspelen 2015
J-20/223,10IL Fri1 (KS)30.08.14Fana, KM 2014
J-18/192,90IL Fri121.09.13Sandnes, Høstlekene
J-18/192,40IL Fri129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/225,12(+0,1)IL Fri1 (KS)30.05.14Fana, Framolekene 2014
J-18/195,44(+1,6)IL Fri222.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-18/195,44(+2,0)IL Fri306.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/195,40(+3,2)IL Fri8-kv (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/195,37(+1,6)IL Fri5-fi (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/195,21(+1,9)IL Fri9-kv (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/195,20(+2,7)IL Fri203.06.12Fana, Framolekene 2012
J-18/195,20(+1,0)IL Fri109.06.12Fana, Stor KM 2012
J-18/195,19(+1,9)IL Fri111.05.13Fana, Karabinlekene 2013
J-18/195,16(+1,5)IL Fri631.08.12Ravnanger, UM 2012
J-18/195,15(+0,0)IL Frib.g.24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/195,07(+0,0)IL Frib.g.03.06.12Fana, Framolekene 2012
J-18/194,93(+0,2)IL Fri102.06.13Fana, Framolekene 2013
J-18/194,92(+2,1)IL Fri229.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
J-18/194,76(+1,3)IL Frib.g.29.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
J-175,39(+1,0)IL Fri105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-175,32(+0,0)IL Fri227.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-175,30(+0,5)IL Fri5-fi (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-175,25(+2,5)IL Fri2-gr2 (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-175,20(-0,4)IL Fri219.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-175,12(+0,4)IL Fri12-kv (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-174,99(-0,2)IL Fri12-fi (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-174,91(+0,6)IL Frib.g.05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1910,61(-1,2)IL Fri230.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS9,78Sandnes IL310.06.17Sandnes, KM Rogaland
J-20/229,81Sandnes IL1 (KS)30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
J-20/229,46IL Fri1 (KS)20.09.14Sandnes, Høstlekene 2014
J-20/229,00IL Fri2 (KS)30.08.14Fana, KM 2014
J-18/199,77IL Fri221.09.13Sandnes, Høstlekene
J-18/199,15IL Fri109.06.12Fana, Stor KM 2012
J-18/199,10IL Fri129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1923,74IL Fri1 (KS)27.09.13Sandnes, Avslutningsstevne 2
J-18/1922,51IL Fri1 (J-18)15.08.12Arna, Seriestevne

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1924,32IL Fri2 (KS)27.09.13Sandnes, Avslutningsstevne 2

Total requesttime: 0.86502289772034 seconds