Statistikk

Andrea Enerstad Bolle

Født: 08.03.1992

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS10,54Vestby IL1021.05.16Aalborg/DEN, DT
KS10,22Vestby IL1205.09.15København/DEN, DT Finale
KS10,15Vestby IL810.09.16København/DEN, DT Finale
KS9,86Vestby IL1021.05.17Odense/DEN, Elitedivisionen indl. Runde
J-20/2210,70Vestby IL10 (KS)31.05.14Aabenraa/DEN, DT Kvinder Elitedivisionen, indledende
J-20/2210,31Vestby IL10 (KS)06.09.14Aabenraa/DEN, DT Finale
J-20/229,91Vestby IL129.09.13Odense/DEN, Kastemangekamp
J-20/229,71Vestby IL14 (KS)11.05.13Hvidovre/DEN, DT - Kvinder
J-20/229,29Vestby IL104.10.14Odense/DEN, Kastefemkamp

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2223,48Vestby IL204.10.14Odense/DEN, Kastefemkamp
J-20/2223,46Vestby IL129.09.13Odense/DEN, Kastemangekamp

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS40,11Vestby IL1021.05.16Aalborg/DEN, DT
J-20/2237,79Vestby IL129.09.13Odense/DEN, Kastemangekamp
J-20/2236,56Vestby IL1 (KS)18.06.14Ski, Kretsstevne
J-20/2236,07Vestby IL204.10.14Odense/DEN, Kastefemkamp
J-20/2235,64Vestby IL5 (KS)06.09.14Aabenraa/DEN, DT Finale

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS54,48Vestby IL7-fi 12.07.15Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 2015
KS53,23Vestby IL5-kv 10.07.15Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 2015
KS52,38Vestby IL230.07.16Ravnanger, NM Friidrett
KS51,91Vestby IL121.05.16Aalborg/DEN, DT
KS51,91Vestby IL9-grpA 23.08.17Taipei/TWN, 29th Summer Universiade
KS51,90Vestby IL210.06.17Nittedal, Norsk Spydgalla 2017
KS51,52Vestby IL103.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
KS51,33Vestby IL211.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS51,19Vestby IL116.08.15Odense/DEN, Baneturneringen 10
KS51,09Vestby IL105.09.15København/DEN, DT Finale
KS50,80Vestby IL227.06.15Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2015
KS50,75Vestby IL417.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
KS50,53Vestby IL131.05.15Lillestrøm, Romerikslekene 2015
KS50,50Vestby IL110.07.16BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2016
KS50,49Vestby IL125.06.16Nittedal, Norsk Spydgalla 2016
KS50,48Vestby IL119.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
KS50,48Vestby IL220.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
KS50,47Vestby IL128.05.16Esbjerg/DEN, RegionsstorstĂŚvne
KS50,34Vestby IL121.08.16København/DEN, Sparta Copenhagen Games
KS50,21Vestby IL401.08.15Haugesund, NM 2015
KS49,64Vestby IL120.05.17Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene
KS49,62Vestby IL408.08.15Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial
KS49,60Vestby IL128.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
KS49,59Vestby IL103.06.17Nittedal, Nittedalslekene 2017
KS49,54Vestby IL210.09.16København/DEN, DT Finale
KS49,49Vestby IL227.08.16Århus/DEN, Store DM
KS49,45Vestby IL102.05.17Odense/DEN, Åbningsstævne
KS49,35Vestby IL213.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS48,90Vestby IL101.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
KS48,85Vestby IL114.07.17Odense/DEN, FredagsstĂŚvne
KS48,83Vestby IL105.05.15Odense/DEN, Åbningsstævne
KS48,76Vestby IL121.05.17Odense/DEN, Elitedivisionen indl. Runde
KS48,63Vestby IL324.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
KS48,63Vestby IL207.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
KS47,80Vestby IL230.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
KS45,65Vestby IL102.05.16Odense/DEN, Åbningsstævne
KS44.46Vestby IL110.05.15København/DEN, Holger D. Throwing
J-20/2250,97Vestby IL2 (KS)15.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2250,69Vestby IL4 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2250,28Vestby IL1 (KS)06.09.14Aabenraa/DEN, DT Finale
J-20/2249,85Vestby IL2 (KS)16.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
J-20/2249,52Vestby IL1 (KS)10.08.13Moss, TrioVing-Lekene 2013
J-20/2249,49Vestby IL5 (KS)22.07.12Jessheim, Nordic Baltic Championships U23 2012
J-20/2249,46Vestby IL2 (KS)14.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2249,41Vestby IL2 (KS)28.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-20/2249,40Vestby IL125.07.12Ski, Kretsstevne
J-20/2249,23Vestby IL1 (KS)09.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-20/2249,08Vestby IL2-fi (KS)26.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-20/2248,86Vestby IL4 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-20/2248,66Vestby IL3 (KS)25.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
J-20/2248,47Vestby IL2 (KS)03.07.12Lillestrøm, Hyundai Grand Prix Lillestrøm Games
J-20/2248,38Vestby IL101.05.14Odense/DEN, Åbningsstævne
J-20/2248,31Vestby IL10-kv (J-U23)13.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
J-20/2248,15Vestby IL3 (KS)09.06.12Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2012
J-20/2248,13Vestby IL3 (KS)08.06.13København/DEN, Landsholdudtagelse
J-20/2248,02Vestby IL4 (KS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-20/2247,93Vestby IL1 (KS)07.06.14Randers/DEN, EM Hold – udtagelsesstævne
J-20/2247,64Vestby IL2 (KS)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2247,57Vestby IL6 (KS)26.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2247,44Vestby IL3 (KS)15.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-20/2247,36Vestby IL2 (J-U23)03.08.13Overhalla, Junior NM
J-20/2247,19Vestby IL1 (KS)17.08.12Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 2012
J-20/2246,69Vestby IL2 (KS)24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-20/2246,56Vestby IL104.10.14Odense/DEN, Kastefemkamp
J-20/2246,37Vestby IL1 (KS)01.07.12Fredrikstad, Friidrettsfestival 2012
J-20/2246,29Vestby IL1 (KS)06.07.13Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2013
J-20/2246,09Vestby IL1 (KS)30.04.13Odense/DEN, Åbningsstævne
J-20/2245,87Vestby IL1 (KS)12.07.12BĂŚkkelaget, BĂŚkkelagets Sommerstevne
J-20/2245,72Vestby IL4 (KS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
J-20/2245,44Vestby IL2 (KS)16.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2245,38Vestby IL2 (KS)11.05.13Hvidovre/DEN, DT - Kvinder
J-20/2245,30Vestby IL3 (KJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2245,25Vestby IL129.09.13Odense/DEN, Kastemangekamp
J-20/2245,16Vestby IL2 (KS)31.05.14Aabenraa/DEN, DT Kvinder Elitedivisionen, indledende
J-20/2245,04Vestby IL1 (KS)17.09.12Oslo/Bi, KM/Oslo-Akershus m/innlagt Nasjonalt Stevne
J-20/2244,65Vestby IL1 (KS)04.05.13Fredrikstad, Knatterudfjellet lekene 2013
J-20/2244,63Vestby IL1 (KS)07.09.13Skive/DEN, DT-Kvinder Elitedivisionen kvalifikation
J-20/2243,46Vestby ILe.k.10.06.12Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2012
J-20/2243,24Vestby IL8-kv (KS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-20/2243,12Vestby IL3 (J-U23)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-20/2242,70Vestby IL3 (KS)26.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-20/2241,85Vestby IL108.05.12Odense/DEN, AtletikstĂŚvne
J-18/1946,08Vestby IL2-fi (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/1945,92Vestby IL5-fi (KS)14.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-18/1945,04Vestby IL111.05.11Bjørkelangen, Nasjonalt Stevne
J-18/1944,38Vestby IL5-kv (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-18/1943,50Vestby IL112.05.11Oslo/Bi, Maistevne
J-18/1943,49Vestby IL1 (J-20/22)27.07.11Ski, Kretsstevne
J-18/1942,33Vestby IL126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-18/1941,68Vestby IL5 (KS)04.07.11Lillestrøm, Lillestrøm Games
J-18/1941,49Vestby IL5 (KS)01.08.11Lillestrøm, Treningsstevne
J-18/1940,07Vestby IL118.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-18/1939,75Vestby IL107.06.11Nadderud, Unionsoppløsningsdagens Kaststevne
J-18/1936,90Vestby IL128.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011

Spyd 800gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2245,73Vestby IL1 (KS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013

VektKast 9,08Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2211,32Vestby IL204.10.14Odense/DEN, Kastefemkamp
J-20/2211,01Vestby IL129.09.13Odense/DEN, Kastemangekamp

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/222820Vestby IL129.09.13Odense/DEN, Kastemangekamp
J-20/222816Vestby IL104.10.14Odense/DEN, Kastefemkamp

Total requesttime: 0.074756860733032 seconds