Statistikk

Lars Vikan Rise

Født: 23.11.1988

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS11,20(+1,7)Sandnes ILD05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS11,26(+2,9)Nidelv IL6-h213.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS11,31(+1,0)Nidelv ILD09.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS11,32(+0,8)Sandnes ILD14.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS11,32(-1,6)Nidelv ILD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS11,37(+1,9)Nidelv ILD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS11,40(-1,1)Sandnes ILD12.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS11,40(+0,8)Nidelv ILD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS11,41Sandnes IL1-h124.05.14Trondheim, Trondheimslekene
MS11,42(-1,4)Sandnes ILD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS11,43(-0,9)Nidelv ILD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS11,44(+0,0)Sandnes IL5-fi 24.05.14Trondheim, Trondheimslekene
MS11,44(-0,5)Sandnes ILD30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS11,44(-0,3)Sandnes IL326.08.15Trondheim, Ranheimslekene
MS11,47(+0,0)Sandnes ILD23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS11,49(+0,7)Sandnes ILD19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS11,49(-0,5)Sandnes IL1008.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS11,53(-0,5)Sandnes IL218.08.13Trondheim, Strindheimlekene
MS11,53(-1,2)Nidelv IL1-h128.05.16Stjørdal, BDO-lekene 2016
MS11,57(+1,1)Nidelv ILD17.09.16Talence/FRA, Decastar
MS11,58(-1,4)Sandnes ILD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS11,61(-0,8)Sandnes IL5-h129.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS11,66(-2,9)Nidelv ILD01.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS12,01(-1,3)Nidelv IL106.09.16Hommelvik, Åpent Klubbmesterskap

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS22,92(-1,5)Nidelv IL1-h129.05.16Stjørdal, BDO-lekene 2016
MS23,01(+0,3)Sandnes IL4-h129.05.13Trondheim, Sparebank 1 stevne vĂĽr
MS23,15(+1,5)Nidelv IL3-h104.06.17Trondheim, Trondheimslekene 2017
MS23,35(+1,1)Sandnes IL4-h222.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS50,26Sandnes IL2-h129.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS50,55Sandnes IL508.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS50,71Nidelv ILD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS50,77Nidelv IL2-h213.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS50,78Nidelv ILD01.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS50,98Sandnes ILD05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS51,06Nidelv ILD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS51,09Sandnes ILD12.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS51,13Nidelv ILD09.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS51,15Sandnes ILD14.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS51,19Nidelv ILD17.09.16Talence/FRA, Decastar
MS51,25Sandnes ILD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS51,26Sandnes ILD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS51,37Sandnes ILD30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS51,38Nidelv ILD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS51,45Nidelv ILD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS51,67Sandnes ILD19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS4,32,77Sandnes ILD13.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS4,33,87Sandnes ILD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS4,34,40Nidelv ILD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS4,34,63Sandnes ILD20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS4,35,52Nidelv ILD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS4,36,33Sandnes IL230.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS4,36,74Nidelv ILD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS4,36,82Nidelv ILD02.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS4,36,90Sandnes IL109.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS4,37,56Nidelv ILD18.09.16Talence/FRA, Decastar
MS4,38,35Sandnes ILD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS4,39,67Sandnes ILD31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS4,40,52Sandnes ILD15.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS4,40,55Nidelv IL714.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS4,44,59Nidelv ILD10.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS4,45,02Sandnes ILD06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League

110 meter hekk (106,7cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS15,26(+1,0)Nidelv ILM21.05.16Warszawa/POL, Memorial Zygmunta Szelesta
MS15,42(+0,6)Nidelv IL4-h414.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS15,45(+0,8)Nidelv ILD10.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS15,47(+1,5)Sandnes ILD06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS15,52(+1,5)Sandnes ILD31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS15,52(-0,4)Nidelv ILD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS15,56(+1,1)Nidelv ILD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS15,62(+0,7)Nidelv ILD18.09.16Talence/FRA, Decastar
MS15,68(+1,2)Sandnes IL125.05.14Trondheim, Trondheimslekene
MS15,69(+0,3)Sandnes ILD15.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS15,70(+0,0)Sandnes ILD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS15,70(+1,6)Sandnes ILD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS15,74(+0,1)Sandnes ILD13.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS15,82(-0,2)Nidelv ILD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS16,01(-0,7)Nidelv ILD02.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS16,03(+0,8)Sandnes IL2-h130.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS16,14(+0,3)Sandnes IL1009.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS16,35(-1,7)Sandnes ILD20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS2,07Sandnes ILD05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS2,06Sandnes ILD14.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS2,05Sandnes ILD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS2,05Sandnes ILD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS2,04Sandnes ILD12.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS2,01Sandnes IL108.06.14Stjørdal, BDO-lekene 2014
MS2,01Sandnes ILD30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS2,01Nidelv ILD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS2,01Nidelv ILD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS2,00Sandnes IL119.08.12Trondheim, Strindheimlekene
MS2,00Sandnes IL824.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
MS2,00Sandnes ILD19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS2,00Sandnes IL322.08.14Jessheim, NM 2014
MS2,00Sandnes IL631.07.15Haugesund, NM 2015
MS1,99Nidelv ILD09.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS1,98Sandnes IL129.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS1,98Sandnes IL508.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS1,98Nidelv ILD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS1,98Nidelv ILD01.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS1,96Nidelv IL313.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS1,95Sandnes IL723.08.13Greveskogen, NM 2013
MS1,95Nidelv IL631.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS1,93Nidelv ILD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS1,90Sandnes IL101.06.13Trondheim, Trondheimslekene
MS1,90Nidelv ILD17.09.16Talence/FRA, Decastar

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS4,70Nidelv IL3-fi 26.08.17Sandnes, NM 2017
MS4,60Nidelv ILD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS4,56Nidelv IL115.08.17Stjørdal, Tønsüslekene 2017
MS4,55Sandnes ILD15.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS4,53Nidelv IL514.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS4,51Sandnes IL222.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
MS4,50Sandnes IL324.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
MS4,50Sandnes ILD20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS4,50Sandnes ILD13.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS4,50Sandnes ILD31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS4,50Nidelv ILD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS4,50Nidelv ILD02.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS4,46Nidelv ILD18.09.16Talence/FRA, Decastar
MS4,45Sandnes ILD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS4,45Nidelv ILD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS4,45Nidelv ILD10.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS4,40Sandnes IL109.06.12Stjørdal, MX-Sport Lekene 2012
MS4,40Sandnes ILD06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS4,40Sandnes ILD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS4,40Nidelv IL131.07.17Trondheim, Sommerseriestevne
MS4,30Sandnes IL229.05.13Trondheim, Sparebank 1 stevne vĂĽr
MS4,20Sandnes IL630.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS4,00Sandnes IL809.07.13Kazan/RUS, Universiaden

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS7,34(+2,9)Nidelv IL113.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS7,30(+0,9)Sandnes IL125.05.14Trondheim, Trondheimslekene
MS7,29(+3,1)Nidelv IL429.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS7,22(+1,2)Sandnes ILD05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS7,21(+0,1)Sandnes IL324.08.13Greveskogen, NM 2013
MS7,21(-0,8)Sandnes ILD12.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS7,18(+1,4)Sandnes IL101.06.13Trondheim, Trondheimslekene
MS7,17(+1,3)Sandnes IL401.08.15Haugesund, NM 2015
MS7,16(+1,3)Sandnes IL323.08.14Jessheim, NM 2014
MS7,13(+1,6)Sandnes IL325.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
MS7,11(+1,9)Nidelv IL205.06.16Trondheim, Trondheimslekene 2016
MS7,10(-1,7)Sandnes ILD19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS7,09(+0,3)Nidelv IL104.06.17Trondheim, Trondheimslekene 2017
MS7,07(+0,2)Nidelv ILM21.05.16Warszawa/POL, Memorial Zygmunta Szelesta
MS7,05(-0,7)Sandnes ILD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS7,05(+0,5)Nidelv ILD01.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS7,03(-1,4)Sandnes ILD14.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS7,02(+0,6)Nidelv ILD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS7,02(+1,7)Nidelv ILD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS7,01(+1,2)Sandnes ILD30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS7,01(+3,8)Nidelv ILD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS6,99(+2,9)Nidelv IL5-fi 25.08.17Sandnes, NM 2017
MS6,98(+0,9)Sandnes ILD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS6,97(+1,6)Nidelv ILb.g.25.08.17Sandnes, NM 2017
MS6,94(+0,5)Sandnes IL109.06.12Stjørdal, MX-Sport Lekene 2012
MS6,94(+2,4)Nidelv ILD09.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS6,89(+0,3)Sandnes IL529.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS6,88(+0,0)Sandnes IL103.06.12Trondheim, Trondheimslekene
MS6,88(+0,4)Sandnes IL221.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
MS6,85(-0,1)Sandnes IL808.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS6,76(-2,2)Sandnes ILD23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS6,76(+0,0)Sandnes IL126.08.15Trondheim, Ranheimslekene
MS6,71(+3,9)Nidelv ILD17.09.16Talence/FRA, Decastar
MS6,64(+0,5)Nidelv ILb.g.17.09.16Talence/FRA, Decastar
MS6,45Nidelv IL106.09.16Hommelvik, Åpent Klubbmesterskap
MS5,58(+0,0)Nidelv IL1308.04.11Columbia/MO/USA, Tom Botts Invitational

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS16,26Sandnes IL108.06.14Stjørdal, BDO-lekene 2014
MS16,05Sandnes ILD14.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS16,02Nidelv ILD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS15,83Sandnes ILD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS15,69Sandnes ILD19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS15,68Sandnes IL129.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS15,65Sandnes IL124.05.14Trondheim, Trondheimslekene
MS15,62Nidelv ILD09.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS15,43Sandnes ILD12.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS15,42Sandnes IL523.08.14Jessheim, NM 2014
MS15,42Sandnes ILD30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS15,42Sandnes ILD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS15,39Sandnes IL424.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
MS15,33Sandnes IL208.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS15,33Nidelv ILD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS15,27Nidelv IL412.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
MS15,17Nidelv ILD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS15,16Sandnes IL301.08.15Haugesund, NM 2015
MS15,13Sandnes IL103.06.12Trondheim, Trondheimslekene
MS15,04Nidelv IL113.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS15,01Sandnes IL424.08.13Greveskogen, NM 2013
MS14,98Sandnes ILD23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS14,98Nidelv ILD17.09.16Talence/FRA, Decastar
MS14,88Sandnes ILD05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS14,82Nidelv ILD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS14,80Sandnes IL111.07.12Trondheim, Seriestevne
MS14,34Nidelv ILD01.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS14,24Sandnes IL110.06.12Stjørdal, MX-Sport Lekene 2012
MS14,22Nidelv ILM21.05.16Warszawa/POL, Memorial Zygmunta Szelesta

Diskos 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS46,25Nidelv IL114.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS45,63Nidelv ILD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS45,41Nidelv IL123.05.17Trondheim, AF-Stevnet
MS45,15Sandnes ILD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS44,95Nidelv IL1008.04.11Columbia/MO/USA, Tom Botts Invitational
MS44,56Sandnes ILD24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS44,40Nidelv ILD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS44,30Sandnes ILD15.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS44,14Sandnes ILD20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS44,03Nidelv IL130.06.16Trondheim, Sommerstevne
MS43,38Sandnes IL330.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS43,22Sandnes ILD31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS43,00Sandnes IL121.07.15Overhalla, Seriestevne
MS42,99Sandnes ILD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS42,51Sandnes IL123.07.12Trondheim, Seriestevne 3
MS42,50Nidelv ILD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS42,05Sandnes IL609.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS42,01Nidelv IL103.06.17Trondheim, Trondheimslekene 2017
MS41,99Nidelv ILD10.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS41,92Nidelv ILD02.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS41,91Nidelv ILD18.09.16Talence/FRA, Decastar
MS41,57Sandnes ILD13.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS41,50Sandnes ILD06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League

Slegge 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS39,70Sandnes IL123.07.12Trondheim, Seriestevne 3

Spyd 800gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS68,98Sandnes IL109.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS68,77Nidelv ILD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS68,03Sandnes ILD15.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS66,93Sandnes IL130.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS66,82Nidelv ILD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS66,34Sandnes ILD13.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS65,17Nidelv IL109.04.11Columbia/MO/USA, Tom Botts Invitational
MS65,12Nidelv ILD10.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS63,23Sandnes ILD06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS63,05Sandnes ILD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS61,34Nidelv ILD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS61,09Sandnes ILD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS60,66Sandnes IL109.06.12Stjørdal, MX-Sport Lekene 2012
MS60,20Sandnes IL323.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
MS59,60Nidelv IL114.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS59,11Sandnes ILD20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS58,47Sandnes IL824.08.13Greveskogen, NM 2013
MS58,28Sandnes ILD31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS58,17Sandnes IL111.07.12Trondheim, Seriestevne
MS57,63Nidelv ILD18.09.16Talence/FRA, Decastar
MS57,11Nidelv ILD02.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS54,46Sandnes IL926.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012

3 Kamp (110mhekk-Lengde-Kule)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS2390Nidelv IL221.05.16Warszawa/POL, Memorial Zygmunta Szelesta

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS7925Nidelv IL111.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS7918Sandnes IL415.06.14Kladno/CZE, IAAF World Combined Events Challenge
MS7868Nidelv IL130.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS7839Sandnes IL1513.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
MS7808Nidelv IL114.05.11Norman/OK/USA, Big 12 Outdoor Track & Field Championships
MS7759Sandnes IL606.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
MS7742Sandnes IL405.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS7715Sandnes IL413.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS7691Nidelv IL310.07.16Hexham/GBR, EAP International Combined Events
MS7635Sandnes IL131.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
MS7621Sandnes IL130.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
MS7608Sandnes IL120.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
MS7570Nidelv IL418.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS7531Sandnes IL409.07.13Kazan/RUS, Universiaden
MS7448Nidelv IL202.07.17MonzĂłn/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS7372Nidelv IL1418.09.16Talence/FRA, Decastar

Total requesttime: 0.33131194114685 seconds