Statistikk

Martin Roe

Født: 01.04.1992

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS7,10(+0,0)IL Fri1-h720.05.15Arna, Seriestevne
G-18/197,13(+1,1)IL Fri101.08.11Osterøy, Karusellstevne 7
G-18/197,23(-0,2)IL Fri3-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS10,79(+1,6)IL Fri1-h102.05.15Tårnby/DEN, Tårnby Games
MS10,79(-1,7)IL FriD01.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS10,82(+1,8)IL FriD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS10,82(-0,9)IL FriD27.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS10,82(+0,5)IL FriD26.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS10,83(+1,3)IL Fri2-fi 02.05.15Tårnby/DEN, Tårnby Games
MS10,84(-0,9)IL FriD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS10,86(-1,6)IL FriD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS10,86(+0,3)IL FriD07.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS10,87(+2,3)IL FriD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS10,88(+0,0)IL FriD23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS10,88(+3,6)IL FriD20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS10,90(-0,5)IL FriD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS10,90(-1,3)IL FriD11.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS10,95(-1,7)IL FriD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS11,09(-0,5)IL Fri127.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
G-20/2210,84(+1,3)IL Fri5-fi-A (MS)24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-20/2210,90(+1,8)IL Fri2-h2 (MS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-20/2210,91(+0,5)IL Fri2-h2 (MS)24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-20/2210,92(+3,1)IL Fri4-fi-B (MS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-20/2210,94(+1,9)IL FriD (MS)05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/2210,95(-0,5)IL FriD (MS)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/2211,02(+1,3)IL Fri1 (MS)21.05.12Leikvang, Hovdingrulett 2
G-20/2211,04(+0,7)IL FriD (MS)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/2211,06(+2,5)IL Fri1-h4 (MS)20.06.12Arna, Seriestevne
G-20/2211,07(+0,1)IL Fri3-h1 (MS)02.06.13Fana, Framolekene 2013
G-20/2211,10(+0,4)IL Fri2-h3 (G-U23)11.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/2211,14(+1,0)IL Fri1-h2 (MS)02.07.14Arna, Seriestevne
G-20/2211,16(-0,8)IL Fri1-h1 (MS)29.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/2211,19(-1,2)IL FriD (MS)19.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/2211,20(+1,4)IL FriD (MS)02.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/2211,23(-0,1)IL Fri1 (MS)30.06.14Osterøy, Karusellstevne 2
G-20/2211,29(-2,8)IL Fri3-h1 (MS)10.06.12Fana, Stor KM 2012
G-20/2211,71(-3,0)IL Fri5-h4 (MS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-18/1910,94(+1,3)IL Fri1-h226.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-18/1911,02(-0,6)IL Fri2-fi-A26.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-18/1911,06(+1,9)IL Fri101.08.11Osterøy, Karusellstevne 7
G-18/1911,24(-1,7)IL Fri3-fi (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1911,34(-2,9)IL Fri2-sf1 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1911,75(-0,9)IL Fri1-h3 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2216,48(+2,6)IL Fri3-h2 (MS)10.08.13Osterøy, Seriestevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS21,98(-0,5)IL Fri3-h202.06.17Fana, Framolekene 2017
MS22,05(+0,3)IL Fri5-sf102.08.15Haugesund, NM 2015
MS22,07(+1,6)IL Fri2-h202.08.15Haugesund, NM 2015
MS22,67(-4,1)IL Fri3-h418.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS23,08(-0,5)IL Fri6-h218.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2222,11(+0,1)IL Fri2-h1 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2222,12(+0,8)IL Fri2 (MS)10.06.12Fana, Stor KM 2012
G-20/2222,15(+0,7)IL Fri7-h5 (MS)22.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-20/2222,18(-0,3)IL Fri4-h5 (MS)21.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-20/2222,21(+1,4)IL Fri3-h3 (MS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
G-20/2222,29(+0,4)IL Fri6-sf2 (MS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
G-20/2222,73(-1,3)IL Fri7-sf1 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2222,78(+3,2)IL Fri3-fi-C (MS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
G-20/2222,89(-0,5)IL Fri1 (MS)12.08.13Arna, Seriestevne
G-18/1922,31(+0,7)IL Fri4-h324.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-18/1922,64(+2,1)IL Fri2-fi 28.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/1922,71(-1,6)IL Fri1-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/1923,50(-0,4)IL Fri1-h227.08.11Fredrikstad, UM 2011

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2235,04IL Fri2-h1 (MS)15.08.12Arna, Seriestevne
G-20/2235,22IL Fri1-h2 (MS)01.08.12Fana, Karusellstevne 2
G-20/2235,69IL Fri1 (MS)07.05.12Osterøy, Karusellstevne
G-20/2236,18IL Fri2-h2 (MS)15.05.13Arna, Seriestevne

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS49,00IL FriD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS49,09IL FriD11.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS49,20IL FriD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS49,42IL FriD07.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS49,64IL Fri2-h204.06.17Fana, Framolekene 2017
MS49,64IL FriD01.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS49,70IL FriD26.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS49,78IL FriD27.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS49,90IL FriD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS50,06IL FriD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS50,13IL FriD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS50,38IL FriD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS50,87IL FriD-h120.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS51,52IL FriD23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-20/2249,78IL Fri1-h1 (MS)29.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/2250,08IL FriD (MS)05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/2250,23IL Fri4-h3 (G-U23)11.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/2250,38IL Fri5-h3 (MS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-20/2250,58IL FriD (MS)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/2250,64IL FriD (MS)19.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/2251,00IL FriD (MS)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/2251,03IL Fri2-h1 (MS)02.06.13Fana, Framolekene 2013
G-20/2251,16IL FriD (MS)02.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS4,34,10IL FriD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS4,34,60IL FriD02.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS4,35,13IL FriD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS4,39,24IL FriD12.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS4,39,44IL FriD07.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS4,40,97IL FriD28.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS4,41,40IL FriD08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS4,41,44IL FriD27.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS4,42,95IL FriD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS4,47,35IL FriD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS4,50,76IL FriD21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS4,54,45IL FriD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS4,57,14IL FriD24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-20/224,32,31IL Fri9 (G-U23)12.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/224,37,56IL FriD (MS)06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/224,39,85IL FriD (MS)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/224,40,07IL FriD (MS)03.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/224,40,76IL Fri5 (MS)30.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/224,53,53IL FriD (MS)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/224,53,83IL FriD (MS)20.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen

110 meter hekk (106,7cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS15,15(-0,5)IL FriD12.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS15,15(-0,4)IL FriD28.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS15,27(+1,2)IL FriD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS15,28(-1,4)IL Fri1-fi 27.08.17Sandnes, NM 2017
MS15,31(+0,1)IL FriD08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS15,34(+0,1)IL FriD-h121.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS15,35(+0,0)IL FriD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS15,37(+0,3)IL FriD02.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS15,44(+1,1)IL FriD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS15,49(+0,9)IL FriD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS15,50(-1,7)IL Fri331.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS15,50(-2,4)IL FriD27.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS15,52(+1,4)IL FriD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS15,62(-1,4)IL FriD24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS16,04(-2,3)IL FriD07.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
G-20/2215,91(+1,5)IL FriD (MS)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/2216,03(+1,3)IL FriD (MS)03.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/2216,05(+0,8)IL Fri3-h1 (MS)30.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/2216,26(-0,1)IL Fri1 (MS)09.06.13Fana, Stor-KM 2013
G-20/2216,26(-1,5)IL FriD (MS)06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/2216,27(-2,3)IL Fri6-h1 (G-U23)12.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/2216,39(-1,7)IL FriD (MS)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/2216,40(+0,0)IL Fri1 (MS)04.07.12Arna, Seriestevne
G-20/2216,85(-1,2)IL FriD (MS)20.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/2220,79(-2,7)IL Fri2 (G-U23)04.08.13Overhalla, Junior NM

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS1,96IL FriD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS1,96IL FriD07.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS1,93IL FriD11.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS1,92IL FriD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS1,92IL FriD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS1,92IL FriD01.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS1,92IL FriD27.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS1,91IL FriD20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS1,90IL FriD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS1,90IL Fri227.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
MS1,89IL FriD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS1,88IL FriD23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS1,88IL FriD26.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS1,86IL FriD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
G-20/221,94IL FriD (MS)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/221,92IL Fri5 (MS)29.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/221,91IL Fri1 (MS)15.05.13Arna, Seriestevne
G-20/221,90IL Fri1 (MS)10.06.12Fana, Stor KM 2012
G-20/221,89IL FriD (MS)05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/221,89IL FriD (MS)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/221,88IL Fri1 (MS)11.05.13Fana, Karabinlekene 2013
G-20/221,87IL Fri2 (MS)09.06.13Fana, Stor-KM 2013
G-20/221,87IL FriD (MS)19.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/221,86IL Fri13-grpA (G-U23)11.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/221,86IL FriD (MS)02.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/221,85IL Fri4 (MS)02.06.12Fana, Framolekene 2012
G-20/221,85IL Fri1 (MS)04.07.12Arna, Seriestevne
G-20/221,85IL Fri3 (MS)01.06.13Fana, Framolekene 2013
G-20/221,75IL Fri5 (MS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS4,80IL FriD27.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS4,80IL FriD08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS4,75IL FriD28.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS4,60IL Fri730.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS4,51IL Fri122.06.16Fana, Karusellstevne
MS4,50IL FriD07.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS4,50IL FriD21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS4,50IL FriD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS4,50IL FriD02.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS4,50IL FriD12.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS4,45IL FriD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS4,40IL FriD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS4,40IL FriD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS4,35IL FriD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS4,30IL FriD24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
G-20/224,35IL FriD (MS)03.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/224,30IL Fri2 (G-U23)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-20/224,30IL FriD (MS)06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/224,23IL Fri1 (MS)20.05.12Fana, Stavstevne 2
G-20/224,20IL Fri7 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-20/224,20IL FriD (MS)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/224,20IL Fri7-grpA (G-U23)12.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/224,20IL Fri1 (G-U23)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-20/224,20IL FriD (MS)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/224,15IL Fri1 (MS)09.06.12Fana, Stor KM 2012
G-20/224,15IL Fri1 (MS)31.05.13Fana, Framolekene 2013
G-20/224,12IL FriD (MS)20.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/224,10IL Fri1 (MS)24.07.12Fana, Karusellstevne 1
G-20/224,10IL Fri1 (MS)08.08.12Fana, Karusellstevne 3
G-20/224,10IL Fri1 (MS)21.08.12Fana, Karusellstevne 4
G-20/224,10IL Fri8 (MS)30.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/224,05IL Fri1 (MS)01.08.12Fana, Karusellstevne 2
G-20/223,93IL Fri1 (MS)01.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/194,00IL Fri203.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/193,91IL Fri2 (MJ)15.05.11Fana, Stavstevne
G-18/193,90IL Fri2 (MJ)14.05.11Arna, Stavstevne

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS7,61(+0,8)IL FriD07.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS7,55(+1,4)IL FriD26.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS7,54(+1,1)IL Fri222.08.18Fana, Trond Mohn Games 2018
MS7,53(+0,6)IL FriD27.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS7,50(-0,3)IL FriD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS7,50(+0,9)IL FriD11.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS7,42(+0,2)IL FriD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS7,39(+3,8)IL Fri217.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS7,38(+3,0)IL Fri329.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS7,33(+2,0)IL FriD01.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS7,30(+0,5)IL FriD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS7,29(+1,2)IL Fri605.08.15København/DEN, Copenhagen Athletic Games
MS7,28(+0,4)IL Fri103.05.15Tårnby/DEN, Tårnby Games
MS7,26(+1,6)IL Fri2-fi 25.08.17Sandnes, NM 2017
MS7,26(+1,5)IL Frib.g.17.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS7,18(+0,0)IL FriD23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS7,18(+1,5)IL Fri128.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
MS7,17(-1,6)IL FriD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS7,16(+3,4)IL Fri501.08.15Haugesund, NM 2015
MS7,15(-1,0)IL FriD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS7,07(+0,7)IL Frib.g.01.08.15Haugesund, NM 2015
MS6,93(+0,1)IL FriD20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS6,92(-0,2)IL FriD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS5,17(+1,9)IL Frib.g.29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/227,14(+1,4)IL Fri1 (G-U23)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-20/227,09(+0,7)IL Fri3-grpA (G-U23)11.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/227,04(+0,9)IL FriD (MS)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/227,04(-0,5)IL FriD (MS)19.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/227,02(+0,7)IL Fri1 (MJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/227,01(+0,0)IL Fri8 (MS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
G-20/226,98(+1,2)IL Fri5 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/226,90(-0,6)IL FriD (MS)02.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/226,89(+1,7)IL Fri2 (MS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
G-20/226,89(+0,9)IL Fri5 (MS)29.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/226,88(+2,4)IL Fri1 (MS)03.06.12Fana, Framolekene 2012
G-20/226,82(+0,3)IL Fri1 (MS)02.06.13Fana, Framolekene 2013
G-20/226,81(+0,8)IL FriD (MS)05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/226,77(-0,8)IL FriD (MS)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/226,72(+2,9)IL Fri1 (MS)11.05.13Fana, Karabinlekene 2013
G-20/226,66(+1,5)IL Frib.g.03.06.12Fana, Framolekene 2012
G-20/226,57(+1,2)IL Frib.g.11.05.13Fana, Karabinlekene 2013
G-18/197,07(-0,8)IL Fri126.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/197,05(+1,1)IL Fri105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/196,98(+0,5)IL Fri1-fi (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/196,84(+1,8)IL Fri2-kv (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

Kule 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1915,27IL Fri1 (G-19)30.04.11Bergen, Kaststevne
G-18/1914,80IL Fri204.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/1914,74IL Fri227.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/1914,59IL Fri126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS15,56IL Fri103.05.15Tårnby/DEN, Tårnby Games
MS15,48IL FriD07.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS15,46IL FriD27.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS15,44IL FriD01.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS15,36IL FriD29.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS15,28IL FriD04.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS15,28IL Fri531.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS15,24IL FriD17.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS15,22IL FriD23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS15,22IL FriD11.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS15,21IL Fri128.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
MS15,20IL FriD10.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS15,15IL FriD12.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS14,99IL FriD26.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS14,66IL Fri401.08.15Haugesund, NM 2015
MS14,58IL FriD06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS14,54IL FriD20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS14,49IL Fri103.06.17Fana, Framolekene 2017
MS14,44IL Fri204.09.18Bergen, Åpningsstevne
MS14,10IL Fri419.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/2215,23IL Fri6 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2215,12IL Fri5 (MS)10.05.14København/DEN, Kastefestival
G-20/2215,07IL FriD (MS)19.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/2214,96IL Fri1 (MS)02.06.12Fana, Framolekene 2012
G-20/2214,95IL Fri6 (MS)22.07.12Jessheim, Nordic Baltic Championships U23 2012
G-20/2214,90IL FriD (MS)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/2214,85IL Fri2 (G-U23)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-20/2214,80IL Fri1 (MS)27.04.13Bergen, Kastkarusell 2
G-20/2214,77IL Fri1 (MS)08.08.12Fana, Karusellstevne 3
G-20/2214,65IL FriD (MS)02.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/2214,61IL Fri2 (MJ22)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2214,60IL Fri1 (MS)24.07.12Fana, Karusellstevne 1
G-20/2214,59IL Fri2 (MS)28.04.12Oslo/NIH, Vårmønstring
G-20/2214,53IL Fri1 (MS)23.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-20/2214,53IL Fri1 (MS)01.06.13Fana, Framolekene 2013
G-20/2214,43IL Fri2 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
G-20/2214,37IL Fri9 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-20/2214,37IL Fri4-grpB (G-U23)11.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/2214,36IL Fri1 (MS)22.05.12Bergen, Kastkarusell 4
G-20/2214,36IL Fri1 (MS)21.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/2214,35IL Fri2 (MS)22.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-20/2214,32IL Fri1 (MS)09.06.12Fana, Stor KM 2012
G-20/2214,20IL Fri2 (G-U23)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-20/2214,20IL FriD (MS)19.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/2214,19IL FriD (MS)05.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/2214,15IL Fri3 (MS)29.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/2214,00IL Fri1 (MS)04.07.12Arna, Seriestevne

Diskos 1,75Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1950,53IL Fri128.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/1947,41IL Fri101.08.11Osterøy, Karusellstevne 7
G-18/1947,23IL Fri103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/1946,95IL Fri3 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1946,70IL Fri1 (G-19)30.04.11Bergen, Kaststevne
G-18/1945,51IL Fri124.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011

Diskos 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS49,19IL FriD02.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS49,11IL Fri729.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS48,26IL FriD28.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS48,24IL FriD12.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS47,89IL FriD27.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS47,74IL FriD07.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS47,24IL Fri120.05.15Arna, Seriestevne
MS46,25IL FriD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS45,45IL FriD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS45,02IL Fri5-fi 25.08.17Sandnes, NM 2017
MS44,81IL FriD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS44,71IL Fri831.07.15Haugesund, NM 2015
MS44,52IL FriD24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS44,24IL FriD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS43,99IL Fri227.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
MS43,48IL Fri202.06.17Fana, Framolekene 2017
MS43,09IL Fri202.05.15Tårnby/DEN, Tårnby Games
MS42,83IL Fri617.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS42,53IL FriD21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
MS42,22IL FriD08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS40,89IL FriD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
G-20/2246,36IL Fri1-grpB (G-U23)12.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/2246,26IL Fri1 (MS)09.06.13Fana, Stor-KM 2013
G-20/2246,19IL Fri2 (MS)08.08.12Fana, Karusellstevne 3
G-20/2245,98IL Fri1 (MS)01.08.12Fana, Karusellstevne 2
G-20/2245,90IL Fri6 (MS)10.05.14København/DEN, Kastefestival
G-20/2245,89IL FriD (MS)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/2245,29IL Fri3 (G-U23)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-20/2245,24IL Fri2 (MS)10.06.12Fana, Stor KM 2012
G-20/2244,96IL Fri1 (MS)31.05.13Fana, Framolekene 2013
G-20/2244,95IL Fri10 (MS)21.07.12Jessheim, Nordic Baltic Championships U23 2012
G-20/2244,87IL FriD (MS)03.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/2244,57IL Fri1 (MS)01.05.13Fana, Kaststevne
G-20/2244,57IL Fri2 (G-U23)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-20/2244,56IL Fri2 (MS)01.06.12Fana, Framolekene 2012
G-20/2244,55IL Fri1 (MS)21.08.12Fana, Karusellstevne 4
G-20/2244,51IL Fri1 (MS)24.07.12Fana, Karusellstevne 1
G-20/2244,46IL Fri1 (MS)30.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/2244,30IL Fri1 (MJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2244,15IL Fri11 (MS)23.08.13Greveskogen, NM 2013
G-20/2243,89IL FriD (MS)20.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/2243,78IL Fri1 (MS)14.04.12Bergen, Kastkarusell 1
G-20/2243,74IL Fri1 (MS)15.05.13Arna, Seriestevne
G-20/2243,60IL Fri1 (MS)28.06.14Arna, Kaststevne
G-20/2243,54IL Fri2 (MS)22.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-20/2243,41IL Fri1 (MS)27.04.13Bergen, Kastkarusell 2
G-20/2243,35IL Fri2 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
G-20/2243,10IL FriD (MS)06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/2242,89IL Fri1 (MS)20.06.12Arna, Seriestevne
G-20/2242,19IL Fri4 (MS)28.04.12Oslo/NIH, Vårmønstring
G-20/2241,59IL Fri10 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2241,43IL Fri1 (MS)25.06.14Arna, Kaststevne
G-20/2241,25IL Fri1 (MS)26.06.14Knarvik, Seriestevne
G-20/2240,19IL Fri1 (MS)12.08.13Arna, Seriestevne
G-20/2240,17IL Fri1 (MS)22.05.12Bergen, Kastkarusell 4
G-20/2237,71IL Fri1 (MS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/2235,77IL FriD (MS)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-18/1943,15IL Fri10 (MS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011

Slegge 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1964,18IL Fri226.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/1962,75IL Fri3 (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1960,48IL Fri105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/1960,31IL Fri110.09.11Fana, Bergenslekene
G-18/1958,22IL Fri1 (G-19)30.04.11Bergen, Kaststevne

Slegge 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2257,14IL Fri2 (MS)03.06.12Fana, Framolekene 2012
G-20/2253,06IL Fri3 (MJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2252,44IL Fri3 (G-U23)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-20/2252,32IL Fri1 (MS)24.07.12Fana, Karusellstevne 1
G-20/2251,42IL Fri1 (MS)08.08.12Fana, Karusellstevne 3
G-20/2251,24IL Fri8 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2249,68IL Fri1 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
G-20/2249,12IL Fri3 (G-U23)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1953,74IL Fri7 (MS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011

Spyd 800gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS66,64IL FriD28.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS66,13IL FriD02.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS64,53IL FriD08.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS63,65IL FriD18.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS63,08IL FriD24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS62,71IL Fri103.06.17Fana, Framolekene 2017
MS61,69IL Fri619.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS60,64IL Fri431.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS60,16IL FriD11.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS59,31IL FriD30.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS58,74IL FriD27.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS58,30IL FriD12.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS58,21IL FriD13.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS58,10IL FriD05.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS57,14IL FriD07.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS55,52IL FriD21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
G-20/2263,31IL FriD (MS)03.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/2263,01IL Fri1 (MS)11.05.13Fana, Karabinlekene 2013
G-20/2262,19IL Fri1 (MS)21.05.12Leikvang, Hovdingrulett 2
G-20/2261,82IL Fri2 (MS)30.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/2261,65IL Fri1 (MS)10.06.12Fana, Stor KM 2012
G-20/2261,40IL Fri2 (G-U23)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-20/2261,31IL Fri1 (MS)23.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-20/2260,65IL FriD (MS)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/2259,98IL Fri1 (MS)14.04.12Bergen, Kastkarusell 1
G-20/2259,93IL FriD (MS)20.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/2259,90IL FriD (MS)06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/2258,73IL FriD (MS)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-20/2258,71IL Fri2-grpA (G-U23)12.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/2258,58IL Fri12 (MS)21.07.12Jessheim, Nordic Baltic Championships U23 2012
G-20/2258,20IL Fri1 (MS)31.05.12Fana, Framolekene 2012
G-20/2257,81IL Fri1 (MS)04.07.12Arna, Seriestevne
G-20/2246,42IL Fri2 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
G-18/1966,72IL Fri5 (MS)14.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
G-18/1963,98IL Fri1 (G-19)30.04.11Bergen, Kaststevne
G-18/1962,58IL Fri225.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-18/1961,96IL Fri111.06.11Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2011
G-18/1961,90IL Fri227.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/1961,82IL Fri102.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/1961,71IL Fri3 (MJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

VektKast 15,88Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2211,38IL Fri3 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS8228IL Fri128.04.18Firenze/ITA, Multistars 2018
MS8144IL Fri102.07.17Monzón/ESP, European Combined Event Team Championships Second League
MS8131IL Fri608.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS8040IL Fri1212.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS8017IL Fri1227.05.18Götzis/AUT, Hypomeeting #44
MS7875IL Fri105.07.15Inowroclaw/POL, European Cup Combined Events 1&2 League
MS7855IL Fri230.04.16Firenze/ITA, 29th Multistars - Trofeo Zerneri Acciai
MS7842IL Fri213.06.15Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS7795IL Fri1107.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS7741IL Fri318.06.17Kladno/CZE, 10th TNT Express Meeting
MS7666IL Fri811.06.16Kladno/CZE, TNT Express Meeting
MS7585IL Fri124.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
MS7514IL Fri121.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
G-20/227563IL Fri2 (MS)20.05.13Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 2013
G-20/227526IL Fri12 (G-U23)12.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/227493IL Fri4 (MS)03.05.14Firenze/ITA, Multistars-IAAF World Combined Events Challenge
G-20/227476IL Fri3 (MS)30.06.13Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events Second League
G-20/227465IL Fri11 (MS)06.07.14Ribeira Brava/POR, European Cup Combined Events 1st League
G-20/227223IL Fri1 (MS)20.07.14Uddevalla/SWE, Bohuskampen
G-20/227221IL Fri2 (MS)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/223224IL Fri2 (MS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11

Total requesttime: 1.1398890018463 seconds