Statistikk

Henriette JĂŚger

Født: 30.06.2003

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-157,67(+1,6)Aremark IF1-h211.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-148,03(-0,3)Aremark IF1-fi 17.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-148,06(+3,7)Aremark IF119.08.17Sarpsborg, Olavslekene 2017
J-148,06(-0,1)Aremark IF1-fi 17.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
J-148,10(+0,1)Aremark IFM01.09.17BĂŚkkelaget, Mangekampstevne KM
J-148,11(+0,4)Aremark IF1-h217.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-148,13(-1,3)Aremark IF1-h117.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
J-138,67(+2,0)Aremark IF104.06.16Moss, KM 2016 - Dag 1
J-138,71(-0,4)Aremark IF2-h1111.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-138,71(+0,3)Aremark IF5-fi 30.07.16Arvika/SWE, Stjärnspelen
J-138,90(+0,0)Aremark IF1-h230.07.16Arvika/SWE, Stjärnspelen
J-138,97(-1,4)Aremark IF1-h101.05.16Ås, Åpningsstevnet 2016
J-138,99(-2,5)Aremark IF121.06.16Halden, Kretsstevne
J-128,90(+1,2)Aremark IF3-fi 25.07.15Arvika/SWE, Stjärnspelen 2015
J-128,92(+0,2)Aremark IF122.08.15Sarpsborg, Olavslekene 2015
J-128,94(+1,7)Aremark IF112.09.15Moss, Friidrettskarusell 2015
J-128,95(-1,1)Aremark IF1-h225.07.15Arvika/SWE, Stjärnspelen 2015
J-129,05(+2,3)Aremark IF106.06.15Moss, KM 2015 - Dag 1
J-129,28(-2,9)Aremark IF1 (J-13)25.06.15Halden, Kretsstevne
J-129,59(-3,9)Aremark IF1-h112.05.15Halden, Treningsstevne
J-119,07(+1,5)Aremark IF2-fi 26.07.14Arvika/SWE, Stjärnspelen 2014
J-119,12(+1,5)Aremark IF1-h326.07.14Arvika/SWE, Stjärnspelen 2014
J-119,18(+1,7)Aremark IF104.06.14Moss, KM 11-17 ĂĽr
J-119,28(+0,6)Aremark IF1-h123.08.14Sarpsborg, Olavslekene
J-1010,04(-0,3)Aremark IFn/a12.09.13Halden, Treningsstevne
J-1010,08(-1,0)Aremark IFn/a29.09.13Halden, Åpent Klubbmesterskap

80 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-159,91(+1,3)Aremark IF1-fi-A30.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-159,96(+1,8)Aremark IF1-h930.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1410,27(+0,8)Aremark IF4-fi-A01.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-1410,42(+1,3)Aremark IF1-h1601.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1512,01(+3,6)Aremark IF2-fi (J-U20)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-1512,06(+1,7)Aremark IF1-sf2 (J-U20)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-1512,21(+1,7)Aremark IF1-fi-A (KS)12.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-1512,21(+1,1)Aremark IF4-fi (KS)01.06.18Oslo/Bi, Tjalvelekene 2018
J-1512,22(+1,8)Aremark IF1-h212.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-1512,27(+1,4)Aremark IF2-h1 (KS)01.06.18Oslo/Bi, Tjalvelekene 2018
J-1512,30(+0,4)Aremark IF1-h1 (KS)22.07.18Karlstad/SWE, GĂśtas Ungdomsspel
J-1512,31(+1,1)Aremark IF1-fi (KS)22.07.18Karlstad/SWE, GĂśtas Ungdomsspel
J-1512,32(+2,8)Aremark IF1-h2 (J-U20)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-1512,35(+0,6)Aremark IF1-h117.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1512,37(+0,1)Aremark IF1-fi 17.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1512,80(-0,5)Aremark IF1-sf131.08.18Overhalla, UM 2018
J-1513,30(-0,9)Aremark IF2-h231.08.18Overhalla, UM 2018
J-1412,39(+2,6)Aremark IF1-h127.08.17Drammen, 100 ĂĽrs Jubileumsstevne del 2
J-1412,60(+0,5)Aremark IF2-h2 (J-16)05.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
J-1412,64(+0,9)Aremark IF1-h306.05.17Drammen, Jubileumsstevne 1
J-1412,65(+3,0)Ros IL1-fi 27.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-1412,79(-0,4)Aremark IF4-fi (J-16)05.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
J-1412,94(-0,1)Aremark IF1-h127.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-1313,90(+1,9)Aremark IF104.05.16Moss, Treningsstevne
J-1214,31(+2,4)Aremark IF3-h1 (J-13)20.05.15Askim, Askim Sparebanklekene
J-1214,60(-0,6)Aremark IF1 (J-13)16.07.15Halden, Treningsstevne
J-1114,68(+2,0)Aremark IF2 (J-13)10.06.14Moss, Treningsstevne
J-1115,21(-2,3)Aremark IF1-h217.07.14Halden, Treningsstevne
J-1115,53(-1,3)Aremark IF115.05.14Halden, Treningsstevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1524,68(+1,2)Aremark IF4-hNat (KS)07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
J-1524,70(+3,1)Aremark IF6 (J-U20)12.08.18Hvidovre/DEN, Nordisk U20 landskamp og mesterskap
J-1524,78(+2,2)Aremark IFH (J-U18)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-1524,86(+1,7)Aremark IFH (J-U18)18.05.18Klaipeda/LTU, Baltic Junior and Youth Combined Events
J-1524,91(+0,1)Aremark IF1-h229.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018
J-1525,24(-0,1)Aremark IF7-h2 (KS)01.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1525,58(+0,8)Aremark IF2-sf2 (J-U20)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-1525,64(+0,5)Aremark IF1-h3 (J-U20)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-1425,84(-0,1)Aremark IF1-h716.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-1425,95(-2,3)Aremark IF1-h416.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
J-1425,96(+0,0)Aremark IF1-h130.07.17Arvika/SWE, Stjärnspelen 2017
J-1425,98(-1,2)Aremark IF1-h3 (J-16)06.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
J-1426,37(+0,9)Aremark IF1-h206.05.17Drammen, Jubileumsstevne 1
J-1426,56(+0,7)Aremark IF1-h228.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-1328,08(+0,9)Aremark IF2-h331.07.16Arvika/SWE, Stjärnspelen
J-1328,14(-0,5)Aremark IF1-h327.08.16Jessheim, Ungdomslekene Jessheim
J-1329,17(-2,6)Aremark IF105.06.16Sarpsborg, KM Dag 2
J-1229,20(+4,9)Aremark IF107.06.15Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 2
J-1229,27(-0,2)Aremark IF1-h326.07.15Arvika/SWE, Stjärnspelen 2015
J-1229,63(-1,9)Aremark IF1 (J-13)25.06.15Halden, Kretsstevne
J-1229,76(-0,6)Aremark IF3-h202.08.15Kil/SWE, Goliatspelen
J-1229,90(-1,4)Aremark IF6-h614.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1131,39(+0,0)Aremark IF1-h2 (J-13)26.06.14Halden, Kretsstevne
J-1131,44(+0,0)Aremark IF1-h127.07.14Arvika/SWE, Stjärnspelen 2014
J-1131,71(+1,4)Aremark IF1-h220.08.14Moss, KM 11-17 ĂĽr 2014
J-1132,1(-0,4)Aremark IF111.09.14Halden, Treningsstevne
J-1132,51(+1,3)Aremark IF2 (J-13)10.06.14Moss, Treningsstevne
J-1132,90(-2,7)Aremark IF1-h217.07.14Halden, Treningsstevne
J-934,35(+1,3)Aremark IFn/a29.07.12Arvika/SWE, Stjärnspelen 2012

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-101,18,90Aremark IFn/a29.09.13Halden, Åpent Klubbmesterskap

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-141,45,77Aremark IFM02.09.17BĂŚkkelaget, Mangekampstevne KM

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-152,20,61Aremark IFH (J-U18)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-152,23,02Aremark IFH (J-U18)19.05.18Klaipeda/LTU, Baltic Junior and Youth Combined Events

60 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-149,45(+2,7)Aremark IF119.08.17Sarpsborg, Olavslekene 2017
J-149,61(-1,2)Aremark IFM02.09.17BĂŚkkelaget, Mangekampstevne KM
J-149,63(-1,2)Aremark IF2-h127.08.17Drammen, 100 ĂĽrs Jubileumsstevne del 2
J-149,89(+1,2)Aremark IF111.06.17Sarpsborg, KM Østfold
J-1410,08(-0,6)Aremark IF1-h213.05.17Greveskogen, Kristinalekene 2017
J-1410,10(+1,9)Aremark IF128.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-1211,33(+3,4)Aremark IF107.06.15Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 2

80 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1511,62(+0,5)Aremark IF2-fi 29.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1511,74(+2,0)Aremark IF1-h529.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1511,98Aremark IF128.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018

100 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1514,44(+1,9)Aremark IFH (J-U18)18.05.18Klaipeda/LTU, Baltic Junior and Youth Combined Events
J-1514,58(+0,8)Aremark IFH (J-U18)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships

200 meter hekk (68,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1334,56(-2,2)Aremark IF3-h228.08.16Jessheim, Ungdomslekene Jessheim
J-1334,91(+1,6)Aremark IF6-h211.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1136,52(+0,5)Aremark IF104.06.14Moss, KM 11-17 ĂĽr

200 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1429,30(+1,1)Aremark IF1-h317.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
J-1430,12(+2,5)Aremark IF2-h317.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-151,72Aremark IF111.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-151,67Aremark IFH (J-U18)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-151,63Aremark IFH (J-U18)18.05.18Klaipeda/LTU, Baltic Junior and Youth Combined Events
J-151,62Aremark IF601.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-151,59Aremark IF122.07.18Karlstad/SWE, GĂśtas Ungdomsspel
J-151,57Aremark IF128.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018
J-141,65Aremark IF119.08.17Sarpsborg, Olavslekene 2017
J-141,60Aremark IFM02.09.17BĂŚkkelaget, Mangekampstevne KM
J-141,58Aremark IF128.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-141,55Aremark IF3 (J-15)13.05.17Greveskogen, Kristinalekene 2017
J-141,55Aremark IF317.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-141,55Aremark IF112.09.17Halden, Treningsstevne
J-141,53Aremark IF2 (J-15)23.07.17Karlstad/SWE, GĂśtas Ungdomsspel
J-141,50Aremark IF211.06.17Sarpsborg, KM Østfold
J-131,43Aremark IF330.07.16Arvika/SWE, Stjärnspelen
J-131,40Aremark IF121.06.16Halden, Kretsstevne
J-131,40Aremark IF207.07.16Halden, Treningsstevne
J-121,41Aremark IF102.08.15Kil/SWE, Goliatspelen
J-121,37Aremark IF106.06.15Moss, KM 2015 - Dag 1
J-121,35Aremark IF112.09.15Moss, Friidrettskarusell 2015
J-121,25Aremark IF925.07.15Arvika/SWE, Stjärnspelen 2015
J-121,20Aremark IF1014.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-111,20Aremark IF115.05.14Halden, Treningsstevne
J-111,18Aremark IF1 (J-13)26.06.14Halden, Kretsstevne
J-111,15Aremark IF204.06.14Moss, KM 11-17 ĂĽr

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-155,99(-0,2)Aremark IF1-kv 29.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-155,93(+1,3)Aremark IFH (J-U18)19.05.18Klaipeda/LTU, Baltic Junior and Youth Combined Events
J-155,91(-0,7)Aremark IF1-fi 29.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-155,84(+3,0)Aremark IF1-kv (J-U20)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-155,78(+3,6)Aremark IFH (J-U18)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-155,74(+0,5)Aremark IF128.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018
J-155,66(-0,5)Aremark IF122.07.18Karlstad/SWE, GĂśtas Ungdomsspel
J-155,65(+0,9)Aremark IF5-fi (J-U20)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-155,60(+0,6)Aremark IF112.05.18Fana, Karabinlekene 2018
J-145,55(-3,5)Aremark IF116.09.17Jessheim, Lerøy-lekene
J-145,41(+0,0)Aremark IF1-grp2 16.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-145,35(+2,2)Aremark IF5-fi 30.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-145,32(+3,9)Aremark IF127.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-145,28(+0,0)Aremark IFM01.09.17BĂŚkkelaget, Mangekampstevne KM
J-145,18(+2,6)Aremark IF110.06.17Sarpsborg, KM Østfold
J-145,18(+1,2)Aremark IF3 (J-15)23.07.17Karlstad/SWE, GĂśtas Ungdomsspel
J-145,17(-1,5)Aremark IFb.g.30.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-145,03(+1,9)Aremark IFb.g.27.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-144,99(-0,8)Aremark IF12-kv 30.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-144,92(-0,6)Aremark IF113.05.17Greveskogen, Kristinalekene 2017

Lengde (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-134,88(+1,2)Aremark IF105.06.16Sarpsborg, KM Dag 2
J-134,85(-0,8)Aremark IF2-grp2 11.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-134,80Aremark IF530.07.16Arvika/SWE, Stjärnspelen
J-134,65(-2,2)Aremark IF201.05.16Ås, Åpningsstevnet 2016
J-134,64(-1,6)Aremark IF527.08.16Jessheim, Ungdomslekene Jessheim
J-134,62(+0,0)Aremark IF204.05.16Moss, Treningsstevne
J-124,76Aremark IF126.07.15Arvika/SWE, Stjärnspelen 2015
J-124,58(-0,6)Aremark IF1 (J-13)16.07.15Halden, Treningsstevne
J-124,58(-0,9)Aremark IF122.08.15Sarpsborg, Olavslekene 2015
J-124,57(+1,5)Aremark IF1 (J-13)25.06.15Halden, Kretsstevne
J-124,45(+7,0)Aremark IF107.06.15Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 2
J-124,40(ok)Aremark IF112.05.15Halden, Treningsstevne
J-124,36(+3,8)Aremark IF3 (J-13)20.05.15Askim, Askim Sparebanklekene
J-124,24(+1,4)Aremark IFb.g.07.06.15Sarpsborg, Kretsmesterskap Østfold - dag 2
J-114,38(+0,7)Aremark IF120.08.14Moss, KM 11-17 ĂĽr 2014
J-114,32(+0,0)Aremark IF126.07.14Arvika/SWE, Stjärnspelen 2014
J-114,25(+0,6)Aremark IF2 (J-13)10.06.14Moss, Treningsstevne
J-114,21(+1,2)Aremark IF123.08.14Sarpsborg, Olavslekene
J-114,11(-0,3)Aremark IF117.07.14Halden, Treningsstevne
J-113,95(-0,7)Aremark IF115.05.14Halden, Treningsstevne
J-113,93(+0,0)Aremark IF111.09.14Halden, Treningsstevne
J-103,89(+0,0)Aremark IFn/a12.09.13Halden, Treningsstevne
J-103,83(+1,3)Aremark IFn/a17.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
J-103,72(ok)Aremark IFn/a29.09.13Halden, Åpent Klubbmesterskap
J-93,36Aremark IFn/a18.08.12Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 2012

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1511,53(+0,0)Aremark IF131.08.18Overhalla, UM 2018
J-1411,51(+0,0)Aremark IF3 (J-15)01.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-1411,49(+0,5)Aremark IF230.07.17Arvika/SWE, Stjärnspelen 2017
J-1411,46(+1,4)Aremark IF118.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-1411,34(-0,5)Aremark IF1 (J-15)27.08.17Drammen, 100 ĂĽrs Jubileumsstevne del 2
J-1411,01(-0,7)Aremark IF112.09.17Halden, Treningsstevne
J-1410,97(+0,3)Aremark IF1 (J-15)06.05.17Drammen, Jubileumsstevne 1
J-1410,84(+1,3)Aremark IF111.06.17Sarpsborg, KM Østfold

Tresteg (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1310,49(+1,5)Aremark IF231.07.16Arvika/SWE, Stjärnspelen
J-1310,42(+1,2)Aremark IF128.08.16Jessheim, Ungdomslekene Jessheim
J-1310,29(+2,8)Aremark IF104.06.16Moss, KM 2016 - Dag 1
J-1310,06(+0,1)Aremark IFb.g.04.06.16Moss, KM 2016 - Dag 1
J-139,69(+1,4)Aremark IF107.07.16Halden, Treningsstevne
J-129,63(+0,0)Aremark IF225.07.15Arvika/SWE, Stjärnspelen 2015
J-129,42(+0,9)Aremark IF106.06.15Moss, KM 2015 - Dag 1
J-118,29(+0,0)Aremark IF111.09.14Halden, Treningsstevne

Kule 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-139,97Aremark IF207.07.16Halden, Treningsstevne
J-139,86Aremark IF121.06.16Halden, Kretsstevne
J-139,85Aremark IF130.07.16Arvika/SWE, Stjärnspelen
J-139,81Aremark IF104.06.16Moss, KM 2016 - Dag 1
J-139,64Aremark IF101.05.16Ås, Åpningsstevnet 2016
J-129,22Aremark IF112.09.15Moss, Friidrettskarusell 2015
J-128,49Aremark IF325.07.15Arvika/SWE, Stjärnspelen 2015
J-128,40Aremark IF222.08.15Sarpsborg, Olavslekene 2015
J-127,92Aremark IF2 (J-13)25.06.15Halden, Kretsstevne
J-127,66Aremark IF1 (J-13)16.07.15Halden, Treningsstevne
J-117,49Aremark IF3 (J-13)10.06.14Moss, Treningsstevne
J-117,26Aremark IF323.08.14Sarpsborg, Olavslekene
J-116,88Aremark IF117.07.14Halden, Treningsstevne

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1511,41Aremark IF123.05.18Halden, Treningsstevne
J-1511,34Aremark IFH (J-U18)18.05.18Klaipeda/LTU, Baltic Junior and Youth Combined Events
J-1511,09Aremark IF228.07.18Arvika/SWE, Stjärnspelen 2018
J-1511,01Aremark IF117.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1510,94Aremark IFH (J-U18)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-1410,76Aremark IF127.08.17Drammen, 100 ĂĽrs Jubileumsstevne del 2
J-1410,44Aremark IFM01.09.17BĂŚkkelaget, Mangekampstevne KM
J-1410,13Aremark IF5 (J-15)22.07.17Karlstad/SWE, GĂśtas Ungdomsspel
J-149,48Aremark IF110.06.17Sarpsborg, KM Østfold

Diskos 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1321,37Aremark IF230.07.16Arvika/SWE, Stjärnspelen
J-1118,43Aremark IF3 (J-13)26.06.14Halden, Kretsstevne
J-1117,39Aremark IF204.06.14Moss, KM 11-17 ĂĽr

Spyd 400gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1429,69Aremark IF119.08.17Sarpsborg, Olavslekene 2017
J-1429,55Aremark IF112.09.17Halden, Treningsstevne
J-1426,43Aremark IF120.06.17Halden, Treningsstevne
J-1425,11Aremark IF428.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-1422,62Aremark IF111.06.17Sarpsborg, KM Østfold
J-1115,53Aremark IF115.05.14Halden, Treningsstevne

Spyd 500gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1533,13Aremark IFH (J-U18)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-1533,05Aremark IFH (J-U18)19.05.18Klaipeda/LTU, Baltic Junior and Youth Combined Events
J-1530,10Aremark IF123.05.18Halden, Treningsstevne
J-1426,91Aremark IF230.07.17Arvika/SWE, Stjärnspelen 2017
J-1424,29Aremark IF8 (J-15)22.07.17Karlstad/SWE, GĂśtas Ungdomsspel

Liten Ball 300gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1120,68Aremark IF626.07.14Arvika/SWE, Stjärnspelen 2014

6 Kamp (60m-Lengde-Kule-60mhekk-Høyde-600m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-145918Aremark IF102.09.17BĂŚkkelaget, Mangekampstevne KM

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-155352Aremark IFu.k.19.05.18Klaipeda/LTU, Baltic Junior and Youth Combined Events
J-155348Aremark IF2 (J-U18)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships

Total requesttime: 1.7563371658325 seconds