Statistikk

Telma Eid

Født: 20.03.1998

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/198,41(-0,8)Søndre Land IL3-h203.06.17Fana, Framolekene 2017
J-158,5(+4,2)Søndre Land IL315.09.13Fagernes, Åpent Valdresmesterskap
J-148,48(+2,9)Søndre Land IL3-h323.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-148,7(+0,6)Søndre Land IL123.05.12Brandbu, Avancia Cup 1 2012
J-148,75(-1,4)Søndre Land IL3-fi-B23.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-148,88(-0,1)Søndre Land IL122.08.12Brandbu, Avancia Cup 3 2012
J-139,05(+0,6)Søndre Land IL4-h404.09.11Lillestrøm, NCC Lekene 2011 Lillestrøm
J-139,09(+1,4)Søndre Land IL4-h220.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011
J-139,11(-2,4)Søndre Land IL3-h525.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-139,15(-1,5)Søndre Land IL421.05.11Gjøvik, Totenlekene 2011

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1912,81(+1,5)Søndre Land IL3-h225.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1913,03(+1,9)Søndre Land IL3-fi (KS)09.07.16BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2016
J-18/1913,13(+1,4)Søndre Land IL5-h202.09.16Sandnes, UM 2016
J-18/1913,19(+0,0)Søndre Land IL2-h1 (KS)09.07.16BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2016
J-18/1913,33(-1,9)Søndre Land IL3-h8 (J-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-18/1913,39(+0,0)Søndre Land IL209.09.16Fagernes, Gjensidige lekene innlagt KM11-14 ür
J-18/1913,40(+0,2)Søndre Land IL214.05.17Hamar, Ungdomscupen del 1 - 2017
J-18/1913,56(+0,8)Søndre Land IL110.05.17Brandbu, Mohagen Bil Cup 1
J-18/1913,60(+0,0)Søndre Land IL121.08.16Hønefoss, Sparebank1 lekene
J-1712,75(+1,8)Søndre Land IL6-fi-A21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-1712,79(+3,0)Søndre Land IL229.08.15Hamar, KM 11-19 ür og veteraner
J-1712,99(+0,0)Søndre Land IL3-h221.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-1713,03(+0,4)Søndre Land IL130.05.15Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene
J-1713,1(-0,3)Søndre Land IL2 (J-17/19)22.09.15Brandbu, KM Videregüende Hedmark/Oppland
J-1713,25(-0,3)Søndre Land IL5-h4 (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-1612,95(+2,0)Søndre Land IL5-fi 15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1612,99(+2,8)Søndre Land IL121.05.14Brandbu, Avancia cup 1
J-1613,01(+4,5)Søndre Land IL3-fi-A22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-1613,10(+2,1)Søndre Land IL2-h315.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1613,3(-0,8)Søndre Land IL120.09.14Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 5
J-1613,31(+1,0)Søndre Land IL2-h122.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-1613,32(+0,0)Søndre Land IL124.05.14Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene
J-1613,35(-0,8)Søndre Land IL107.06.14Fagernes, Gjensidigelekene
J-1613,76(+0,2)Søndre Land IL120.08.14Brandbu, Avancia cup 3
J-1513,34(+1,9)Søndre Land IL2-h210.08.13Gausdal, Ungdomscupen 2.del
J-1513,34(+1,0)Søndre Land IL5-h306.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1513,48(+0,1)Søndre Land IL128.08.13Brandbu, Avancia Cup 3
J-1513,51(-1,1)Søndre Land IL1-fi-B23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1513,64(+0,1)Søndre Land IL121.09.13Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap
J-1513,71(-1,4)Søndre Land IL2-h623.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-1513,80(-0,2)Søndre Land IL122.09.13Lillehammer, GD-lekene
J-1513,98(+0,0)Søndre Land IL408.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland
J-1414,88(-4,2)Søndre Land IL4-h202.06.12Brandbu, KM 2012 11-19 ür og veteran Oppland/Hedmark

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1619,82(+1,8)Søndre Land IL1-h2 (J-16/17)11.05.14Stange, U-cup del 1 2014

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2226,42(+1,7)Søndre Land ILH (J-U23)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-20/2227,11(-0,9)Søndre Land ILH (KS)26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-20/2227,55(+1,7)Søndre Land IL1 (KS)19.05.18Brandbu, Gast-stevnet
J-18/1926,04(+0,0)Søndre Land IL1-h223.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1926,22(-0,7)Søndre Land ILH11.06.17Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events
J-18/1927,23(+0,8)Søndre Land IL3-h2 (KJ)20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-18/1927,46(-2,0)Søndre Land IL4-h6 (J-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-1726,21(-0,8)Søndre Land ILH (J-U18)13.06.15Türnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events
J-1726,30(-1,6)Søndre Land IL130.08.15Hamar, KM 11-19 ür og veteraner
J-1726,68(+2,6)Søndre Land ILH10.05.15Stockholm/SWE, DM/JDM/UDM
J-1727,13(-1,2)Søndre Land ILH23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
J-1626,66(+1,5)Søndre Land IL1-h414.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1627,30(+0,9)Søndre Land IL124.05.14Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene
J-1627,33(-0,4)Søndre Land ILH30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
J-1527,75(+2,9)Søndre Land IL3-h515.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1528,49(-1,4)Søndre Land IL509.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland
J-1428,27(-1,0)Søndre Land IL1-h208.09.12Lillestrøm, NCC-Lekene Lillestrøm
J-1429,26(-3,0)Søndre Land IL3-h103.06.12Brandbu, KM 2012 11-19 ür og veteran Oppland/Hedmark
J-1330,03(+1,1)Søndre Land IL5-h203.09.11Lillestrøm, NCC Lekene 2011 Lillestrøm

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/222,26,11Søndre Land ILH (J-U23)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-20/222,35,59Søndre Land ILH (KS)27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-18/192,27,84Søndre Land ILH11.06.17Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events
J-18/192,31,76Søndre Land ILH (KJ)21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-172,33,50Søndre Land ILH (J-U18)14.06.15Türnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events
J-172,38,25Søndre Land ILH24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
J-162,35,50Søndre Land ILH31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014

60 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1410,53(+2,0)Søndre Land IL323.09.12Lillehammer, GD-lekene

80 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1614,12(+0,1)Søndre Land IL120.08.14Brandbu, Avancia cup 3
J-1514,02(-2,9)Søndre Land IL209.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland

100 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1715,34(+1,7)Søndre Land IL411.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-1715,46(+1,5)Søndre Land ILH09.05.15Stockholm/SWE, DM/JDM/UDM
J-1715,56(+1,4)Søndre Land ILH23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
J-1715,56(-1,1)Søndre Land IL420.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-1715,79(+2,0)Søndre Land IL119.08.15Brandbu, Mohagen Bil Cup 3
J-1716,42(-1,0)Søndre Land ILH (J-U18)13.06.15Türnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events
J-1616,57(-0,4)Søndre Land ILH30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014

100 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2215,26(+0,9)Søndre Land ILH (J-U23)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-20/2216,02(-0,1)Søndre Land ILH (KS)26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-20/2216,32(+1,6)Søndre Land IL3 (KS)16.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2216,63(-0,2)Søndre Land IL2 (J-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-18/1915,73(+0,0)Søndre Land ILH11.06.17Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events
J-18/1916,10(+0,3)Søndre Land IL324.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1916,19(-2,1)Søndre Land ILH-h2 (KJ)20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-18/1916,31(+0,8)Søndre Land IL7 (KS)06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
J-1716,13(-0,8)Søndre Land IL1 (KJ)27.06.15Brandbu, Jubileumsstevne

300 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1453,13Søndre Land IL122.08.12Brandbu, Avancia Cup 3 2012

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/221,64Søndre Land ILH (J-U23)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-20/221,60Søndre Land IL4 (KS)15.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/221,60Søndre Land IL4 (J-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-20/221,59Søndre Land ILH (KS)26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-18/191,66Søndre Land IL103.06.17Fana, Framolekene 2017
J-18/191,65Søndre Land ILH11.06.17Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events
J-18/191,65Søndre Land IL125.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/191,63Søndre Land IL504.09.16Sandnes, UM 2016
J-18/191,63Søndre Land ILH (KJ)20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-18/191,60Søndre Land IL12 (J-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-18/191,60Søndre Land IL114.05.17Hamar, Ungdomscupen del 1 - 2017
J-18/191,55Søndre Land IL6 (KJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/191,50Søndre Land IL110.09.16Fagernes, Gjensidige lekene innlagt KM11-14 ür
J-171,66Søndre Land IL121.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-171,65Søndre Land IL1 (KJ)27.06.15Brandbu, Jubileumsstevne
J-171,65Søndre Land IL126.09.15Søndre Land, Treningsstevne
J-171,63Søndre Land ILH09.05.15Stockholm/SWE, DM/JDM/UDM
J-171,62Søndre Land IL112.08.15Hønefoss, Treningsstevne
J-171,61Søndre Land ILH (J-U18)13.06.15Türnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events
J-171,60Søndre Land ILH23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
J-171,60Søndre Land IL103.06.15Brandbu, Mohagen Bil Cup 2
J-171,60Søndre Land IL8 (KJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-171,60Søndre Land IL121.08.15Søndre Land, Treningsstevne m/ Bendit-samling
J-171,55Søndre Land IL129.08.15Hamar, KM 11-19 ür og veteraner
J-171,55Søndre Land IL102.09.15Brandbu, Mohagen Bil Cup 4
J-171,55Søndre Land IL312.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-171,55Søndre Land IL1 (J-17/19)22.09.15Brandbu, KM Videregüende Hedmark/Oppland
J-161,65Søndre Land IL127.09.14Søndre Land, Treningsstevne
J-161,60Søndre Land IL215.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-161,60Søndre Land IL221.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-161,60Søndre Land ILH30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
J-161,55Søndre Land IL1 (J-16/17)11.05.14Stange, U-cup del 1 2014
J-161,55Søndre Land IL121.05.14Brandbu, Avancia cup 1
J-161,55Søndre Land IL9 (KJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-161,55Søndre Land IL505.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-161,50Søndre Land IL113.08.14Hønefoss, Treningstevne
J-161,45Søndre Land IL120.09.14Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 5
J-151,55Søndre Land IL316.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-151,55Søndre Land IL114.08.13Hønefoss, Treningsstevne
J-151,54Søndre Land IL307.09.13Lillehammer, UM 2013
J-151,53Søndre Land IL122.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-151,50Søndre Land IL5 (KS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
J-151,50Søndre Land IL108.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland
J-151,50Søndre Land IL121.09.13Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap
J-151,50Søndre Land IL122.09.13Lillehammer, GD-lekene
J-141,60Søndre Land IL122.09.12Brandbu, Avancia Cup 5 - KlubbM 2012
J-141,59Søndre Land IL115.08.12Hønefoss, Hoppstevne
J-141,57Søndre Land IL209.09.12Lillestrøm, NCC-Lekene Lillestrøm
J-141,52Søndre Land IL123.05.12Brandbu, Avancia Cup 1 2012
J-141,50Søndre Land IL124.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-141,50Søndre Land IL123.09.12Lillehammer, GD-lekene
J-141,45Søndre Land IL202.06.12Brandbu, KM 2012 11-19 ür og veteran Oppland/Hedmark

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/225,07(-1,0)Søndre Land IL3 (J-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-20/224,98(+2,4)Søndre Land IL5 (KS)16.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/224,56(+2,5)Søndre Land ILH (J-U23)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-20/224,53(-0,3)Søndre Land ILH (KS)27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-18/195,37(+1,4)Søndre Land IL504.06.17Fana, Framolekene 2017
J-18/195,27(+1,8)Søndre Land IL402.09.16Sandnes, UM 2016
J-18/195,24(-0,5)Søndre Land ILH (KJ)21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-18/195,22(+1,8)Søndre Land IL123.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/195,19(+3,7)Søndre Land IL8-fi (KJ19)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/195,17(+0,7)Søndre Land IL121.08.16Hønefoss, Sparebank1 lekene
J-18/195,17(+1,5)Søndre Land IL5-kv (KJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/195,10(+0,9)Søndre Land ILH11.06.17Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events
J-18/194,83(-0,5)Søndre Land IL109.09.16Fagernes, Gjensidige lekene innlagt KM11-14 ür
J-18/194,51(+2,1)Søndre Land IL110.05.17Brandbu, Mohagen Bil Cup 1
J-175,36(+2,4)Søndre Land ILH (J-U18)14.06.15Türnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events
J-175,35(+0,0)Søndre Land IL112.08.15Hønefoss, Treningsstevne
J-175,35(-0,1)Søndre Land IL6-fi (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-175,23(-0,5)Søndre Land IL320.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-175,18(+0,0)Søndre Land IL5-grp2 (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-175,16(+1,0)Søndre Land IL412.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-175,12Søndre Land IL1 (J-17/19)22.09.15Brandbu, KM Videregüende Hedmark/Oppland
J-175,10(+0,0)Søndre Land IL126.09.15Søndre Land, Treningsstevne
J-175,09(+1,1)Søndre Land ILH24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
J-175,08(+0,5)Søndre Land IL130.08.15Hamar, KM 11-19 ür og veteraner
J-175,04(-0,8)Søndre Land IL102.09.15Brandbu, Mohagen Bil Cup 4
J-174,69(+0,5)Søndre Land IL130.05.15Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene
J-172,83(-1,3)Søndre Land ILH10.05.15Stockholm/SWE, DM/JDM/UDM
J-165,10(+2,0)Søndre Land IL221.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-164,99(+1,2)Søndre Land IL7-kv (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-164,96(+2,7)Søndre Land IL113.08.14Hønefoss, Treningstevne
J-164,89(+1,6)Søndre Land IL207.06.14Fagernes, Gjensidigelekene
J-164,88(-0,5)Søndre Land ILH31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
J-164,68(+0,0)Søndre Land IL124.05.14Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene
J-164,68(+1,7)Søndre Land ILb.g.13.08.14Hønefoss, Treningstevne
J-164,60(+0,4)Søndre Land IL907.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-164,59(+0,0)Søndre Land IL130.09.14Søndre Land, Treningsstevne
J-154,80(+0,0)Søndre Land IL128.08.13Brandbu, Avancia Cup 3
J-154,75(-0,3)Søndre Land IL1107.09.13Lillehammer, UM 2013
J-154,74(+2,5)Søndre Land IL409.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland
J-154,73(+1,5)Søndre Land ILb.g.09.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland
J-154,73(+1,8)Søndre Land IL822.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-154,66(+1,8)Søndre Land IL114.08.13Hønefoss, Treningsstevne
J-144,71(-1,7)Søndre Land IL423.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-144,57(+0,4)Søndre Land IL608.09.12Lillestrøm, NCC-Lekene Lillestrøm
J-144,54(+1,2)Søndre Land IL122.09.12Brandbu, Avancia Cup 5 - KlubbM 2012
J-144,35(-0,9)Søndre Land IL115.08.12Hønefoss, Hoppstevne
J-144,25Søndre Land IL303.06.12Brandbu, KM 2012 11-19 ür og veteran Oppland/Hedmark
J-133,76(+3,0)Søndre Land IL3125.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-133,02(+0,4)Søndre Land ILb.g.25.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011

Lengde (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-134,39(+0,6)Søndre Land IL819.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011
J-134,28(+0,8)Søndre Land IL1103.09.11Lillestrøm, NCC Lekene 2011 Lillestrøm
J-133,89(+1,7)Søndre Land IL121.05.11Gjøvik, Totenlekene 2011

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2210,56(+1,5)Søndre Land IL9 (J-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-18/1911,27(+2,5)Søndre Land IL6-kv (KJ19)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/1911,05(+5,6)Søndre Land IL7-fi (KJ19)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/1911,01(+0,4)Søndre Land ILb.g.13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/1910,67(+1,8)Søndre Land IL803.09.16Sandnes, UM 2016
J-1711,63(-0,5)Søndre Land IL211.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-1711,11(+0,5)Søndre Land IL4-grp1 (KJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-1710,85(-0,6)Søndre Land IL126.09.15Søndre Land, Treningsstevne
J-1710,79(+0,5)Søndre Land IL9-fi (KJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-1710,48(+0,7)Søndre Land IL112.08.15Hønefoss, Treningsstevne
J-1610,51(-1,7)Søndre Land IL127.09.14Søndre Land, Treningsstevne
J-1610,16(+0,5)Søndre Land IL806.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-169,73(+1,6)Søndre Land IL914.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-169,70(-0,1)Søndre Land IL120.09.14Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 5
J-169,64(+1,0)Søndre Land IL113.08.14Hønefoss, Treningstevne
J-1510,34(+0,8)Søndre Land IL606.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1510,31(+2,7)Søndre Land IL615.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1510,27(+3,9)Søndre Land IL215.09.13Fagernes, Åpent Valdresmesterskap
J-159,91(+0,0)Søndre Land IL110.08.13Gausdal, Ungdomscupen 2.del
J-159,69Søndre Land IL121.09.13Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap
J-159,52(+1,7)Søndre Land ILb.g.15.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-159,40(+1,3)Søndre Land IL308.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland
J-159,36(-0,6)Søndre Land IL114.08.13Hønefoss, Treningsstevne
J-1410,35(+0,3)Søndre Land IL209.09.12Lillestrøm, NCC-Lekene Lillestrøm
J-1410,21(+1,3)Søndre Land IL122.09.12Brandbu, Avancia Cup 5 - KlubbM 2012
J-1410,10(+0,5)Søndre Land IL115.08.12Hønefoss, Hoppstevne

Tresteg (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-138,98(-0,2)Søndre Land IL804.09.11Lillestrøm, NCC Lekene 2011 Lillestrøm

Kule 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-138,60Søndre Land IL321.05.11Gjøvik, Totenlekene 2011

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1710,92Søndre Land IL126.09.15Søndre Land, Treningsstevne
J-1710,89Søndre Land ILH (J-U18)13.06.15Türnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events
J-1710,31Søndre Land IL121.08.15Søndre Land, Treningsstevne m/ Bendit-samling
J-1710,12Søndre Land ILH09.05.15Stockholm/SWE, DM/JDM/UDM
J-179,42Søndre Land ILH23.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
J-169,50Søndre Land IL130.09.14Søndre Land, Treningsstevne
J-169,16Søndre Land IL127.09.14Søndre Land, Treningsstevne
J-169,15Søndre Land ILH30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
J-169,11Søndre Land IL120.09.14Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 5
J-169,07Søndre Land IL207.06.14Fagernes, Gjensidigelekene
J-158,02Søndre Land IL121.09.13Brandbu, Avancia Cup 5/Åpent klubbmesterskap
J-157,94Søndre Land IL923.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-157,80Søndre Land IL309.06.13Brandbu, KM 2013 Hedmark/Oppland
J-148,45Søndre Land IL203.06.12Brandbu, KM 2012 11-19 ür og veteran Oppland/Hedmark
J-148,41Søndre Land IL122.08.12Brandbu, Avancia Cup 3 2012

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/229,59Søndre Land ILH (KS)26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-20/229,28Søndre Land ILH (J-U23)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-20/229,09Søndre Land IL1 (KS)19.05.18Brandbu, Gast-stevnet
J-18/199,85Søndre Land ILH11.06.17Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events
J-18/199,54Søndre Land IL109.09.16Fagernes, Gjensidige lekene innlagt KM11-14 ür
J-18/198,87Søndre Land ILH (KJ)20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-179,98Søndre Land IL119.08.15Brandbu, Mohagen Bil Cup 3
J-179,44Søndre Land IL1 (J-17/19)22.09.15Brandbu, KM Videregüende Hedmark/Oppland

Spyd 400gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1522,38Søndre Land IL115.09.13Fagernes, Åpent Valdresmesterskap
J-1521,96Søndre Land IL128.08.13Brandbu, Avancia Cup 3
J-1520,25Søndre Land IL222.09.13Lillehammer, GD-lekene

Spyd 500gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1726,80Søndre Land IL130.05.15Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene
J-1726,37Søndre Land ILH (J-U18)14.06.15Türnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events
J-1724,47Søndre Land ILH10.05.15Stockholm/SWE, DM/JDM/UDM
J-1723,24Søndre Land ILH24.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
J-1626,79Søndre Land IL120.09.14Brandbu, Åpent klubbmesterskap/Avancia cup 5
J-1624,06Søndre Land IL120.08.14Brandbu, Avancia cup 3
J-1624,05Søndre Land ILH31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
J-1614,67Søndre Land IL3 (J-16/17)11.05.14Stange, U-cup del 1 2014

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2229,96Søndre Land IL1 (KS)19.05.18Brandbu, Gast-stevnet
J-20/2229,45Søndre Land ILH (KS)27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-20/2226,71Søndre Land ILH (J-U23)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-18/1931,48Søndre Land IL109.09.16Fagernes, Gjensidige lekene innlagt KM11-14 ür
J-18/1931,33Søndre Land IL703.06.17Fana, Framolekene 2017
J-18/1930,27Søndre Land ILH11.06.17Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events
J-18/1930,19Søndre Land IL114.05.17Hamar, Ungdomscupen del 1 - 2017
J-18/1929,43Søndre Land ILD (KJ)21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1727,21Søndre Land IL103.06.15Brandbu, Mohagen Bil Cup 2
J-1726,33Søndre Land IL4 (J-17/19)22.09.15Brandbu, KM Videregüende Hedmark/Oppland
J-1724,77Søndre Land IL119.08.15Brandbu, Mohagen Bil Cup 3
J-1620,54Søndre Land IL121.05.14Brandbu, Avancia cup 1

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-174496Søndre Land IL12 (J-U18)14.06.15Türnby/DEN, Nordic Junior Championships in Combined Events
J-174224Søndre Land IL324.05.15Nittedal, NM/UM Mangekamp 2015
J-173281Søndre Land IL1010.05.15Stockholm/SWE, DM/JDM/UDM
J-164058Søndre Land IL431.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/224433Søndre Land IL6 (J-U23)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-20/224168Søndre Land IL1 (KS)27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-18/194630Søndre Land ILu.k.11.06.17Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events
J-18/194374Søndre Land IL4 (KJ)21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017

Total requesttime: 1.6986479759216 seconds