Statistikk

Salum Ageze Kashafali

Født: 25.11.1993

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/227,12(+1,5)Norna-Salhus IL2-h3 (MS)30.07.13Fana, Karusellstevne 2
G-18/197,07(-0,2)Loddefjord IL1-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/197,12(-0,6)Norna-Salhus IL1-h4 (G-19)04.07.12Arna, Seriestevne
G-18/197,13(+2,0)Norna-Salhus IL1-h202.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/197,14(+5,4)Loddefjord IL105.05.12Leikvang, Hovdingleikane
G-18/197,25(-3,0)Norna-Salhus IL2-h424.07.12Fana, Karusellstevne 1

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS10,18(+3,7)Norna-Salhus IL1-fi-A12.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
MS10,46(+2,2)Norna-Salhus IL2-nat15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
MS10,48(+3,0)Norna-Salhus IL2-fi-A19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
MS10,49(+2,8)Norna-Salhus IL2-fi-A06.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
MS10,51(-0,4)Norna-Salhus IL1-fi 24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
MS10,54(+1,1)Norna-Salhus IL1-h112.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
MS10,56(+2,0)Norna-Salhus IL1-h206.07.17Oslo/Bi, Boysen Memorial
MS10,59(+1,0)Norna-Salhus IL2-h417.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
MS10,60(+0,7)Norna-Salhus IL1-h123.08.16Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne
MS10,61(-0,3)Norna-Salhus IL2-h424.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
MS10,62(-1,8)Norna-Salhus IL2-fi 29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS10,63(-0,3)Norna-Salhus IL2-fi 28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
MS10,64(+0,7)Norna-Salhus IL1-fi-A10.06.17Florø, Florø Friidrettsfestival 2017
MS10,64(+0,0)Norna-Salhus IL1-h209.07.17Trondheim, VindSprint
MS10,64(+1,4)Norna-Salhus IL1-h309.07.17Trondheim, VindSprint
MS10,65(+0,7)Norna-Salhus IL1-fi-A04.06.17Fana, Framolekene 2017
MS10,65(+0,4)Norna-Salhus IL1-h110.06.17Florø, Florø Friidrettsfestival 2017
MS10,66(+0,2)Norna-Salhus IL1-fi 23.08.16Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne
MS10,67(+1,0)Norna-Salhus IL1-h228.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
MS10,69(-0,1)Norna-Salhus IL2-fi 18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
MS10,69(+0,7)Norna-Salhus IL1-h119.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
MS10,73(-0,2)Norna-Salhus IL1-h218.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
MS10,74(+1,3)Norna-Salhus IL1-h204.06.17Fana, Framolekene 2017
MS10,75(-0,2)Norna-Salhus IL1-h602.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
MS10,78(+0,9)Norna-Salhus IL3-h1006.06.16Skara/SWE, 2016 Skararacet
MS10,78(-0,7)Norna-Salhus IL1-fi-A02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
MS10,79(-2,5)Norna-Salhus IL1-sf129.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS11,04(-4,9)Norna-Salhus IL1-h229.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2210,32(+5,7)Norna-Salhus IL1-sf2 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2210,46(+3,6)Norna-Salhus IL5-fi-A (MS)29.08.15Skara/SWE, 2015 Skarakampen+DM
G-20/2210,49(+1,5)Norna-Salhus IL1 (MS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
G-20/2210,50(+1,4)Norna-Salhus IL1-fi (MJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2210,50(+0,3)Norna-Salhus IL2-fi (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2210,54(+2,8)Norna-Salhus IL1-fi-A (MS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/2210,54(+0,7)Norna-Salhus IL1-fi (MS)21.07.15Lillehammer, LIF-stevnet
G-20/2210,55(+0,8)Norna-Salhus IL3-fi-A (MS)05.08.15København/DEN, Copenhagen Athletic Games
G-20/2210,55(+1,7)Norna-Salhus IL2-h5 (MS)29.08.15Skara/SWE, 2015 Skarakampen+DM
G-20/2210,58(-1,9)Norna-Salhus IL1-hNat (MS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
G-20/2210,58(+2,7)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2210,59(+1,6)Norna-Salhus IL1-fi-A (MS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
G-20/2210,59(-1,1)Norna-Salhus IL1-fi (MS)16.07.15Oslo/Bi, Sommerstevne
G-20/2210,59(-0,4)Norna-Salhus IL1-fi (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2210,60(+0,6)Norna-Salhus IL1-sf2 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2210,60(+0,0)Norna-Salhus IL2-h1 (MS)05.08.15København/DEN, Copenhagen Athletic Games
G-20/2210,62(+1,1)Norna-Salhus IL1-h1 (MS)16.07.15Oslo/Bi, Sommerstevne
G-20/2210,67(+1,8)Norna-Salhus IL2-fi-A (MS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-20/2210,67(+0,4)Norna-Salhus IL1-h1 (MS)31.05.15Fana, Framolekene 2015
G-20/2210,67(+1,2)Norna-Salhus IL1-h1 (MS)21.07.15Lillehammer, LIF-stevnet
G-20/2210,69(+2,3)Norna-Salhus IL2-fi (MS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/2210,73(-1,4)Norna-Salhus IL7-h4 (G-U23)09.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
G-20/2210,76(+1,4)Norna-Salhus IL1-fi (MS)19.05.15Lillehammer, Strandtorget-stevnet
G-20/2210,76(+0,1)Norna-Salhus IL1-fi-A (MS)24.05.15Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet
G-20/2210,76(-0,7)Norna-Salhus IL1-h1 (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2210,77(+0,3)Norna-Salhus IL2-fi-B (MS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
G-20/2210,78(+1,0)Norna-Salhus IL1-h3 (MJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2210,78(-3,4)Norna-Salhus IL4-h1 (MS)20.06.15Cheboksary/RUS, European Athletics Team Championships
G-20/2210,79(+0,5)Norna-Salhus IL1-h1 (MS)19.05.15Lillehammer, Strandtorget-stevnet
G-20/2210,80(+1,8)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-20/2210,85(+2,3)Norna-Salhus IL2-h3 (MS)16.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-20/2210,85(+1,3)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)01.06.14Fana, Framolekene 2014
G-20/2210,85(+0,6)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/2210,88(+1,7)Norna-Salhus IL5-fi-A (MS)16.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
G-20/2210,88(+0,5)Norna-Salhus IL7 (MS)26.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/2210,88(-0,3)Norna-Salhus IL1-h1 (MS)24.05.15Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet
G-20/2210,89(+1,7)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)17.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 2
G-20/2210,89(-0,4)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
G-20/2210,90(+2,8)Norna-Salhus IL5-fi (MS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
G-20/2210,90(+1,1)Norna-Salhus IL1-fi-B (MS)07.06.14BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
G-20/2210,91(+5,1)Norna-Salhus IL7-fi-A (MS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
G-20/2210,91(-0,6)Norna-Salhus IL2-h2 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2210,94(+1,1)Norna-Salhus IL2-h1 (MS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
G-20/2210,94(-3,1)Norna-Salhus IL3-fi (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2210,96(+1,1)Norna-Salhus IL8-fi-A (MS)01.07.13Trondheim, Hyundai Grand Prix
G-20/2210,96(+1,5)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)27.05.14Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne
G-20/2210,98(+1,8)Norna-Salhus IL3-h3 (MS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
G-20/2211,00(+2,2)Norna-Salhus IL2-h3 (MS)16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/2211,02(-0,7)Norna-Salhus IL3-fi (G-U23)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-20/2211,05(+0,1)Norna-Salhus IL2-h1 (MS)02.06.13Fana, Framolekene 2013
G-20/2211,05(+0,0)Norna-Salhus IL4-h2 (MS)01.07.13Trondheim, Hyundai Grand Prix
G-20/2211,07(+1,8)Norna-Salhus IL7-fi (MS)16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/2211,12(+0,3)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)07.06.14BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
G-20/2211,18(-3,0)Norna-Salhus IL1-h4 (MS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/2211,22(-1,6)Norna-Salhus IL1-h2 (G-U23)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-20/2211,29(+0,2)Norna-Salhus IL3-h6 (MS)29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-18/1910,73(+0,0)Norna-Salhus IL1-fi 31.08.12Ravnanger, UM 2012
G-18/1910,83(+1,7)Norna-Salhus IL1-fi-A24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-18/1910,89(-0,6)Loddefjord IL1-fi-A26.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-18/1910,89(+0,0)Loddefjord IL1-fi 26.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/1910,91(+0,5)Norna-Salhus IL1-sf231.08.12Ravnanger, UM 2012
G-18/1910,92(+0.4)Norna-Salhus IL6 (G-U20)18.08.12VäxjÜ/SWE, Nordic Junior Championship U20
G-18/1910,95(+1,2)Norna-Salhus IL6-h3 (MS)03.07.12Lillestrøm, Hyundai Grand Prix Lillestrøm Games
G-18/1910,95(-1,0)Norna-Salhus IL1-fi (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/1910,96(-1,6)Norna-Salhus IL6-fi (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/1911,00(+0,9)Loddefjord IL2-fi 19.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-18/1911,00(-0,4)Norna-Salhus IL1-h6 (G-19)09.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-18/1911.00(-0,8)Loddefjord IL121.08.11Leirvik, Stordleikane 2011
G-18/1911,03(-1,7)Norna-Salhus IL1-fi (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1911,06(-1,1)Norna-Salhus IL5-sf2 (MS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
G-18/1911,07(+1,6)Norna-Salhus IL1-h217.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1911,11(-2,5)Norna-Salhus IL1-sf2 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/1911,12(-1,2)Norna-Salhus IL3-h1 (MS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
G-18/1911,13(+0.9)Loddefjord IL1-h105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/1911,13(-0,3)Norna-Salhus IL1-h424.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-18/1911,15(+0,0)Loddefjord IL1-h126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-18/1911,15(-1,2)Norna-Salhus IL5-fi-A (G-19)09.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-18/1911,19(+0,7)Norna-Salhus IL1-h131.08.12Ravnanger, UM 2012
G-18/1911,22(-3,6)Norna-Salhus IL3-sf2 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/1911,25(-2,0)Norna-Salhus IL2-h4 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/1911,28(-2,9)Norna-Salhus IL1-sf1 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1911,30(-1,2)Loddefjord IL1-h126.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/1911,30(+1,0)Norna-Salhus IL1-h203.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/1911,36(-0,5)Norna-Salhus IL1-h1 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1911,37(-2,9)Norna-Salhus IL1-h2 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/1911,41(-1,4)Loddefjord IL1-h219.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-18/1911,45(-3,0)Norna-Salhus IL110.06.12Fana, Stor KM 2012

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2215,73(+0,9)Norna-Salhus IL1 (MS)21.07.15Lillehammer, LIF-stevnet
G-20/2215,97(-0,1)Norna-Salhus IL1 (MS)19.05.15Lillehammer, Strandtorget-stevnet
G-20/2216,33(+1,5)Norna-Salhus IL4-h3 (MS)10.05.15BĂŚkkelaget, BĂŚkkelagets Maileker

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS21,34(+1,1)Norna-Salhus IL1-fi-B24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
MS21,73(-1,5)Norna-Salhus IL4-sf230.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS21,74(+0,0)Norna-Salhus IL6-h103.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
MS21,75(+1,1)Norna-Salhus IL3-h413.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
MS21,84(-0,4)Norna-Salhus IL1-h530.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS21,88(+0,8)Norna-Salhus IL3-h317.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
MS21,93(-1,3)Norna-Salhus IL7-fi 31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS22,04(-0,1)Norna-Salhus IL2-fi-B18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
G-20/2221,82(+0,5)Norna-Salhus IL1-h2 (MS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
G-20/2221,95(+3,6)Norna-Salhus IL5-fi (MJ22)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2222,01(+0,2)Norna-Salhus IL3-h2 (MJ22)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2222,17(-1,1)Norna-Salhus IL2-h3 (MS)16.07.15Oslo/Bi, Sommerstevne
G-20/2222,27(+0,4)Norna-Salhus IL1-h3 (MS)24.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 3
G-20/2222,33(+0,9)Norna-Salhus IL3-h2 (MJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2222,33(-0,5)Norna-Salhus IL7-h3 (MS)16.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
G-20/2222,40(+2,2)Norna-Salhus IL3-h4 (MS)20.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/2222,71(+0,6)Norna-Salhus IL3 (MS)30.05.14Fana, Framolekene 2014
G-20/2222,87(-0,3)Norna-Salhus IL6-h2 (MS)25.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-20/2222,88(-0,3)Norna-Salhus IL7-h5 (MS)21.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-20/2223,27(-4,3)Norna-Salhus IL1-h3 (MS)13.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/2223,37(-1,4)Norna-Salhus IL4-h3 (G-U23)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1921,91(+2,6)Norna-Salhus IL2-fi (MJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1922,05(+0,7)Loddefjord IL3-h324.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
G-18/1922,11(+0,8)Norna-Salhus IL4-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/1922,13(+2,1)Loddefjord IL1-fi 28.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-18/1922,25(+1,2)Norna-Salhus IL1-sf2 (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1922,37(+0,1)Norna-Salhus IL5-h3 (MS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
G-18/1922,38(+1,4)Loddefjord IL1-h120.08.11Leirvik, Stordleikane 2011
G-18/1922,50(+1,3)Norna-Salhus IL4-h422.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-18/1922,59(+3,3)Norna-Salhus IL5-h315.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1922,70(+0,3)Norna-Salhus IL1-h8 (G-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/1922,71(+1,1)Norna-Salhus IL1-h201.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/1922,73(+2,1)Norna-Salhus IL1-h2 (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/1922,75(-1,2)Loddefjord IL3-h317.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-18/1922,78(-1,6)Loddefjord IL3-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/1922,90(+1,4)Norna-Salhus IL1-h5 (MS)08.05.12Fana, Åpningsstevne Løp
G-18/1922,97(-1,9)Norna-Salhus IL2-h101.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/1923,04(-0,2)Loddefjord IL1-h127.08.11Fredrikstad, UM 2011

Total requesttime: 0.18613600730896 seconds