Statistikk

Berit Stunes Isene

Født: 15.01.1998

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-139,60(+0,4)IF Sturla5-h115.05.11Drammen, Åpningstevne
J-139,93(-0,9)IF Sturla5-h218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1310,11(-3,0)IF Sturla7-h325.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1332,79(+0,3)IF Sturla5-h215.05.11Drammen, Åpningstevne

60 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1313,71(-2,5)IF Sturla5-h124.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1313,77(+3,7)IF Sturla529.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-144,00(+0,8)IF Sturla319.08.12Hønefoss, KM 2012
J-143,98(+2,2)IF Sturla1226.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-143,85(+0,6)IF Sturla1203.06.12Asker, Askerlekene 2012
J-143,74(+0,8)IF Sturlab.g.26.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-133,85(+3,2)IF Sturla2625.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-133,68(+1,8)IF Sturlab.g.25.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011

Lengde (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-133,86(+1,8)IF Sturla1028.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-148,46(+1,0)IF Sturla1009.09.12Lillestrøm, NCC-Lekene Lillestrøm
J-148,33(-1,5)IF Sturla218.08.12Hønefoss, KM 2012
J-147,98(-2,5)IF Sturla1817.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene

Tresteg (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-139,13(+0,4)IF Sturla704.09.11Lillestrøm, NCC Lekene 2011 Lillestrøm
J-138,56(+0,7)IF Sturla1219.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Kule 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1313,92IF Sturla103.09.11Lillestrøm, NCC Lekene 2011 Lillestrøm
J-1313,22IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp
J-1312,37IF Sturla119.05.11Drammen, Treningsstevne
J-1312,36IF Sturla107.06.11Nadderud, Unionsoppløsningsdagens Kaststevne
J-1311,97IF Sturla109.05.11Sande, Treningsstevne
J-1311,85IF Sturla224.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1311,72IF Sturla128.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
J-1311,72IF Sturla105.06.11Oslo/Bi, Bislett Lekene 2011
J-1311,70IF Sturla117.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1311,53IF Sturla116.10.11Nadderud, Kaststevne
J-1310,95IF Sturla128.06.11Sande, Treningsstevne

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1713,56IF Sturla221.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-1713,49IF Sturla312.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1713,38IF Sturla201.07.15Sande, Treningsstevne
J-1713,36IF Sturla202.07.15Jessheim, Åpent stevne
J-1713,08IF Sturla130.05.15Fana, Framolekene 2015
J-1712,99IF Sturla127.09.15Heggedal, Kast 5-kampen
J-1712,98IF Sturla511.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-1712,89IF Sturla308.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1712,75IF Sturla314.05.15Drammen, Åpningsstevne 2015
J-1712,44IF Sturla107.06.15Asker, Askerlekene 2015
J-1612,70IF Sturla124.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
J-1612,58IF Sturla206.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-1612,51IF Sturla131.05.14Fana, Framolekene 2014
J-1612,49IF Sturla102.05.14Oslo/NIH, Vürmønstring
J-1612,30IF Sturla215.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1612,27IF Sturla120.09.14Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM
J-1612,20IF Sturla110.05.14Drammen, Åpningsstevne 2014
J-1612,17IF Sturla206.08.14Geithus, Kastkarusell
J-1612,03IF Sturla315.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-1611,95IF Sturla122.05.14Heggedal, Kastkarusell 1
J-1611,92IF SturlaM28.09.14Asker, Kast-mangekamp
J-1611,91IF Sturla118.09.14Heggedal, Kastkarusell 4
J-1611,66IF Sturla929.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-1512,58IF Sturla125.05.13Lillestrøm, Romerikslekene 2013
J-1512,53IF Sturla102.06.13Asker, Askerlekene 2013
J-1512,00IF Sturla114.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1511,77IF Sturla208.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1511,75IF Sturla114.05.13Drammen, Treningsstevne
J-1511,62IF Sturla107.08.13Geithus, Kastkarusell
J-1511,59IF Sturla216.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
J-1511,18IF Sturla109.05.13Drammen, Åpningsstevne
J-1511,13IF Sturla118.06.13Greveskogen, Kaststevne
J-1511,06IF Sturla120.05.13Hokksund, Maxbolekene
J-1411,96IF Sturla117.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1411,90IF Sturla103.06.12Asker, Askerlekene 2012
J-1411,75IF Sturla1 (J-15)28.04.12Oslo/NIH, Vürmønstring
J-1411,73IF Sturla107.08.12Drammen, Treningsstevne
J-1411,66IF Sturla131.05.12Heggedal, Kretsstevne
J-1411,60IF Sturla105.06.12Nadderud, Kaststevne
J-1411,38IF Sturla118.08.12Hønefoss, KM 2012
J-1411,34IF Sturla108.09.12Lillestrøm, NCC-Lekene Lillestrøm
J-1411,33IF Sturla121.08.12Sande, Treningsstevne
J-1411,28IF Sturla127.06.12Porsgrunn, Treningsstevne
J-1411,25IF Sturla408.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-1411,11IF Sturla2 (J-15)13.05.12Brandbu, Avancia-lekene 2012
J-1410,99IF Sturla111.11.12Sarpsborg, Treningsstevne
J-1410,52IF Sturla226.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-1310,23IF Sturla1 (J-14)15.05.11Drammen, Åpningstevne

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2211,73IF Sturla2 (J-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-20/2211,68IF Sturla4 (KS)17.08.18Byrkjelo, NM 2018
J-20/2210,84IF Sturla1 (KS)09.06.18Asker, Askerlekene 2018
J-18/1912,08IF Sturla2 (KS)18.07.16Sande, Treningsstevne
J-18/1912,05IF Sturla217.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
J-18/1912,05IF Sturla202.09.17Fana, UM 2017
J-18/1911,97IF Sturla211.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-18/1911,90IF Sturla205.06.16Asker, Askerlekene 2016
J-18/1911,82IF Sturla8 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-18/1911,82IF Sturla124.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1911,81IF Sturla8 (J-U20)20.08.17UmeĂĽ/SWE, Nordic Junior Match & Championships U20
J-18/1911,77IF Sturla2 (KS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
J-18/1911,76IF Sturla116.05.16Heggedal, Kastkarusell 1
J-18/1911,76IF Sturla210.06.17Asker, Askerlekene 2017
J-18/1911,69IF Sturla227.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-18/1911,51IF Sturla303.09.16Sandnes, UM 2016
J-18/1911,49IF Sturla3 (KJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/1911,48IF Sturla205.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
J-18/1911,40IF Sturla3 (J-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-18/1911,26IF Sturla117.09.16Drammen, Elvelekene 2016 med KM Buskerud
J-18/1911,15IF Sturla228.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
J-1711,52IF Sturla9 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-1711,45IF Sturla6 (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-1711,04IF Sturla1 (KS)24.05.15Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet
J-1610,67IF Sturla11 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-1610,53IF Sturla9-kv (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-1610,50IF Sturla8-fi (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-1610,47IF Sturla1 (KJ)10.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne Kast
J-1610,09IF Sturla2 (KS)08.06.14BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
J-1510,80IF Sturla1 (J-16)03.05.13Oslo/NIH, Treningstevne
J-1510,63IF Sturla8 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM

Diskos 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1633,31IF Sturla106.08.14Geithus, Kastkarusell
J-1436,51IF Sturla10 (J-15)08.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-1332,70IF Sturla129.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
J-1329,71IF Sturla104.05.11Greveskogen, Kaststevne
J-1329,65IF Sturla115.10.11Røyken, Spikkestad Open
J-1329,28IF Sturla107.06.11Nadderud, Unionsoppløsningsdagens Kaststevne
J-1328,44IF Sturla128.06.11Sande, Treningsstevne
J-1327,40IF Sturla203.09.11Lillestrøm, NCC Lekene 2011 Lillestrøm
J-1326,91IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp
J-1326,78IF Sturla109.10.11OppegĂĽrd, OppegĂĽrd Open
J-1326,56IF Sturla116.10.11Nadderud, Kaststevne

Diskos 750gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1537,90IF Sturla106.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1537,53IF Sturla102.06.13Asker, Askerlekene 2013
J-1537,33IF Sturla105.10.13Greveskogen, Seriestevne
J-1534,59IF Sturla213.10.13Røyken, Spikkestad Open
J-1533,83IF Sturla217.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
J-1529,48IF Sturla109.05.13Drammen, Åpningsstevne
J-1529,19IF Sturla107.05.13Greveskogen, Seriestevne
J-1437,72IF Sturla109.09.12Lillestrøm, NCC-Lekene Lillestrøm
J-1436,01IF Sturla128.10.12OppegĂĽrd, OppegĂĽrd Open
J-1435,91IF Sturla118.08.12Hønefoss, KM 2012
J-1435,82IF Sturla111.11.12Sarpsborg, Treningsstevne
J-1435,51IF Sturla111.10.12Sande, Treningsstevne
J-1435,49IF Sturla104.06.12Drammen, Treningsstevne
J-1434,60IF Sturla121.08.12Sande, Treningsstevne
J-1434,43IF Sturla127.06.12Porsgrunn, Treningsstevne
J-1434,18IF Sturla105.08.12OppegĂĽrd, OppegĂĽrd Open
J-1434,00IF Sturla103.06.12Asker, Askerlekene 2012
J-1433,26IF Sturla115.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1432,15IF Sturla127.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-1431,95IF Sturla131.05.12Heggedal, Kretsstevne
J-1431,54IF Sturla111.05.12Røyken, Spikkestad Open
J-1430,08IF Sturla105.06.12Nadderud, Kaststevne
J-1428,78IF Sturla1 (J-15)13.05.12Brandbu, Avancia-lekene 2012
J-1428,68IF Sturla1 (J-15)28.04.12Oslo/NIH, Vürmønstring

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2247,16IF Sturla3 (KS)20.05.18Røyken, Spikkestad Open
J-20/2245,36IF Sturla1 (J-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
J-20/2244,83IF Sturla1 (J-U23)10.05.18Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring
J-20/2243,41IF Sturla3 (KS)16.06.18Røyken, Spikkestad Open
J-20/2243,10IF Sturla1 (KS)09.06.18Asker, Askerlekene 2018
J-20/2242,70IF Sturla1 (J-U23)13.05.18Byrkjelo, Loggane Open
J-20/2242,38IF Sturla8 (KS)19.08.18Byrkjelo, NM 2018
J-18/1948,44IF Sturla127.05.17Lillestrøm, Romerikslekene 2017
J-18/1946,10IF Sturla2 (J-19)02.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-18/1945,93IF Sturla2 (KS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
J-18/1945,83IF Sturla9-kv (J-U20)20.07.17Grosseto/ITA, European Athletics U20 Championships
J-18/1945,46IF Sturla104.06.17Røyken, Spikkestad Open
J-18/1945,40IF Sturla105.05.17Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring
J-18/1945,00IF Sturla110.06.17Asker, Askerlekene 2017
J-18/1944,78IF Sturla107.05.17Gloppen, Loggane Open
J-18/1944,69IF Sturla125.05.17Løten, Løtenlekene
J-18/1944,50IF Sturla111.06.17Heggedal, Spikkestad Open
J-18/1944,41IF Sturla126.06.17Geithus, Kastkarusell
J-18/1944,40IF Sturla3 (KS)20.04.17Albufeira/POR, Kaststevne
J-18/1944,39IF Sturla2 (KS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
J-18/1944,30IF Sturla1-grpB (KS)18.06.16Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet
J-18/1944,29IF Sturla1 (J-18)14.05.16Røyken, Spikkestad Open
J-18/1944,16IF Sturla107.07.16Heggedal, Kastkarusell 1
J-18/1944,10IF Sturla8-grpA (KS)01.07.17Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet
J-18/1943,92IF Sturla6-fi (KS)27.08.17Sandnes, NM 2017
J-18/1943,88IF Sturla116.06.16Heggedal, Kastkarusell 3
J-18/1943,84IF Sturla2 (KS)11.07.16Helsingborg/SWE, Kasttävling
J-18/1943,72IF Sturla2 (KS)10.07.16Helsingborg/SWE, Öresundsspelen
J-18/1943,67IF Sturla128.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
J-18/1943,61IF Sturla116.05.16Heggedal, Kastkarusell 1
J-18/1943,59IF Sturla127.06.16Geithus, Kastkarusell
J-18/1943,48IF Sturla103.09.17Fana, UM 2017
J-18/1943,42IF Sturla4 (KS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
J-18/1943,38IF Sturla2 (KS)30.06.16Helsingborg/SWE, Kasttävling
J-18/1943,30IF Sturla1 (KJ)08.05.16Sarpsborg, Elitestevne - kast
J-18/1943,26IF Sturla105.05.16Heggedal, Kastkarusell 1
J-18/1943,10IF Sturla116.09.17Røyken, Spikkestad Open
J-18/1942,96IF Sturla126.03.17Geithus, Treningsstevne
J-18/1942,95IF Sturla104.09.16Sandnes, UM 2016
J-18/1942,87IF Sturla1 (KJ19)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-18/1942,85IF Sturla1 (J-U20)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-18/1942,82IF Sturla124.05.17Porsgrunn, Kaststevne
J-18/1942,68IF Sturla106.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
J-18/1942,49IF Sturla5 (KJ19)13.08.16Hafnarfjordur/ISL, U20 Nordic Match
J-18/1942,36IF Sturla1 (KS)08.09.16Heggedal, Kastkarusell 5
J-18/1942,17IF Sturla129.04.17Geithus, Treningsstevne
J-18/1942,07IF Sturla1 (KS)05.09.16Nittedal, Treningsstevne
J-18/1941,83IF Sturla124.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
J-18/1941,67IF Sturla110.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-18/1941,57IF Sturla14 (J-U20)21.05.16Halle/GER, Hallesche Werfertage
J-18/1941,50IF Sturla125.06.16Heggedal, Nasjonalt kaststevne
J-18/1941,44IF Sturla8 (KS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-18/1941,34IF Sturla124.09.17Røyken, Spikkestad Open
J-18/1941,17IF Sturla107.07.17Heggedal, Kastkarusell
J-18/1941,13IF Sturla116.09.16Røyken, Spikkestad Open
J-18/1941,09IF Sturla110.06.16Røyken, Spikkestad Open
J-18/1941,08IF Sturla15 (J-U20)20.05.17Halle/GER, Hallesche Werfertage
J-18/1940,93IF Sturla124.09.16Røyken, Spikkestad Open
J-18/1940,90IF Sturla105.06.16Asker, Askerlekene 2016
J-18/1939,94IF Sturla101.10.16Røyken, Spikkestad Open
J-18/1939,93IF Sturla3 (J-19)03.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
J-18/1939,93IF Sturla6 (J-U20)19.08.17UmeĂĽ/SWE, Nordic Junior Match & Championships U20
J-18/1939,01IF Sturla117.09.16Drammen, Elvelekene 2016 med KM Buskerud
J-1745,25IF Sturla125.06.15Drammen, Treningsstevne
J-1744,79IF Sturla109.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1744,76IF Sturla1 (KS)02.07.15Jessheim, Åpent stevne
J-1744,10IF Sturla107.06.15Asker, Askerlekene 2015
J-1743,54IF Sturla130.06.15Heggedal, Treningstevne Kast
J-1743,30IF Sturla109.06.15Heggedal, Treningstevne Kast
J-1743,09IF Sturla114.05.15Drammen, Åpningsstevne 2015
J-1742,61IF Sturla1 (KS)24.05.15Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet
J-1742,57IF Sturla129.05.15Fana, Framolekene 2015
J-1742,40IF Sturla103.08.15Helsingborg/SWE, Kasttävling
J-1742,35IF Sturla112.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-1742,28IF Sturla1 (KS)08.06.15Oslo/NIH, Treningstevne
J-1742,10IF Sturla1 (KS)20.09.15Drammen, Klubbmesterskap
J-1742,07IF Sturla101.05.15Byrkjelo, Kaststemne
J-1742,05IF Sturla7 (KS)31.07.15Haugesund, NM 2015
J-1741,94IF Sturla117.06.15Ski, Kretsstevne
J-1741,87IF Sturla112.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1741,67IF Sturla103.05.15Gloppen, Loggane Open
J-1741,62IF Sturla1 (KJ)06.07.15Oslo/Bi, Sommerstevne Kast
J-1741,50IF Sturla119.09.15Røyken, Spikkestad Open
J-1741,33IF Sturla120.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
J-1741,12IF Sturla120.08.15Heggedal, Kastkarusell 2
J-1740,72IF Sturla2-fi (KJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-1740,65IF Sturla115.09.15Nadderud, Treningsstevne
J-1740,47IF Sturla7 (J-U20)29.08.15Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
J-1740,29IF Sturla2 (KJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-1739,90IF Sturla112.05.15Heggedal, Treningstevne Kast
J-1739,80IF Sturla131.08.15Asker, Kretsstevne
J-1738,88IF Sturla127.09.15Heggedal, Kast 5-kampen
J-1738,66IF Sturla126.09.15Heggedal, Treningstevne Kast
J-1737,65IF Sturla112.12.15Heggedal, Kretsstevne Kast
J-1736,91IF Sturla110.10.15Notodden, Seriestevne 3
J-1736,11IF Sturla122.09.15Heggedal, Treningstevne Kast
J-1639,90IF Sturla3 (KJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-1638,42IF Sturla117.08.14Røyken, Spikkestad Open
J-1638,10IF Sturla130.05.14Fana, Framolekene 2014
J-1636,49IF Sturla1 (KJ)10.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne Kast
J-1636,43IF Sturla122.05.14Heggedal, Kastkarusell 1
J-1636,41IF Sturla131.08.14OppegĂĽrd, OppegĂĽrdlekene
J-1636,28IF Sturla8 (J-17)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-1636,26IF Sturla110.05.14Drammen, Åpningsstevne 2014
J-1636,13IF Sturla105.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-1636,08IF Sturla124.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
J-1635,89IF Sturla1 (KS)11.09.14Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 2014
J-1635,67IF Sturla116.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-1635,60IF Sturla13 (KS)22.08.14Jessheim, NM 2014
J-1635,55IF Sturla114.09.14Røyken, Spikkestad Open
J-1635,29IF Sturla1 (KS)07.06.14BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
J-1634,83IF Sturla1 (KS)25.08.14Asker, Utvidet Kretsstevne
J-1634,67IF Sturla112.06.14Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene
J-1634,41IF Sturla102.05.14Oslo/NIH, Vürmønstring
J-1634,01IF Sturla118.09.14Heggedal, Kastkarusell 4
J-1633,52IF Sturla105.10.14Sande, Treningsstevne
J-1632,46IF Sturla121.09.14Røyken, Spikkestad Open
J-1631,95IF Sturla120.09.14Drammen, Nasjonalt høsstevne og KM
J-1631,94IF Sturla112.10.14Sande, Treningsstevne
J-1631,59IF SturlaM28.09.14Asker, Kast-mangekamp
J-1535,54IF Sturla2 (J-16)03.05.13Oslo/NIH, Treningstevne
J-1532,86IF Sturla1 (KS)27.07.13Oslo/NIH, Kaststevne
J-1530,89IF Sturla107.08.13Geithus, Kastkarusell
J-1528,97IF Sturla7 (KJ)04.08.13Overhalla, Junior NM

Slegge 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1335,01IF Sturla116.10.11Nadderud, Kaststevne
J-1333,20IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp
J-1331,26IF Sturla104.09.11Lillestrøm, NCC Lekene 2011 Lillestrøm
J-1329,74IF Sturla109.10.11OppegĂĽrd, OppegĂĽrd Open
J-1323,79IF Sturla418.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Slegge 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1431,39IF Sturla128.10.12OppegĂĽrd, OppegĂĽrd Open
J-1429,02IF Sturla119.08.12Hønefoss, KM 2012
J-1426,30IF Sturla111.10.12Sande, Treningsstevne
J-1426,20IF Sturla2 (J-15)13.05.12Brandbu, Avancia-lekene 2012
J-1420,47IF Sturla708.09.12Lillestrøm, NCC-Lekene Lillestrøm
J-1419,77IF Sturla616.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene

Slegge 3,0Kg (119cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1737,16IF Sturla407.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1737,01IF Sturla110.10.15Notodden, Seriestevne 3
J-1736,39IF Sturla411.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-1734,75IF Sturla126.09.15Heggedal, Treningstevne Kast
J-1731,40IF Sturla127.09.15Heggedal, Kast 5-kampen
J-1634,43IF SturlaM28.09.14Asker, Kast-mangekamp
J-1632,30IF Sturla105.10.14Sande, Treningsstevne
J-1631,71IF Sturla606.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-1631,35IF Sturla106.08.14Geithus, Kastkarusell
J-1631,25IF Sturla231.08.14OppegĂĽrd, OppegĂĽrdlekene
J-1630,13IF Sturla212.10.14Sande, Treningsstevne
J-1629,67IF Sturla118.09.14Heggedal, Kastkarusell 4
J-1624,10IF Sturla415.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1732,63IF Sturla122.09.15Heggedal, Treningstevne Kast
J-1630,39IF Sturla121.09.14Drammen, KM

Spyd 400gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1423,53IF Sturla202.06.12Asker, Askerlekene 2012
J-1423,39IF Sturla119.08.12Hønefoss, KM 2012
J-1323,02IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp
J-1315,86IF Sturla104.05.11Greveskogen, Kaststevne

Spyd 500gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1724,28IF Sturla127.09.15Heggedal, Kast 5-kampen
J-1623,18IF SturlaM28.09.14Asker, Kast-mangekamp

Liten Ball 150gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1429,72IF Sturla1917.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene

Slengball 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1326,05IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp

VektKast 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1713,72IF Sturla127.09.15Heggedal, Kast 5-kampen

VektKast 9,08Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1610,58IF SturlaM28.09.14Asker, Kast-mangekamp

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Slengball)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-133715IF Sturla125.09.11Asker, Kast-mangekamp

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-172973IF Sturla127.09.15Heggedal, Kast 5-kampen
J-162613IF Sturla128.09.14Asker, Kast-mangekamp

Total requesttime: 1.5654799938202 seconds