Statistikk

Simen Tjelta Larsen

Født: 04.01.1994

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/197,25(-0,1)IL Skjalg2-h201.06.13Fana, Framolekene 2013

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS10,88(+1,2)IL Skjalg207.08.18Sandnes, Kvalifiseringsstevne
MS10,93(-0,5)IL Skjalg1-fi-A10.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
MS11,00(+1,5)IL Skjalg3-fi-B28.07.18Sundsvall/SWE, Windsprint
MS11,07(+0,2)IL Skjalg2-h130.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
MS11,08(-0,3)IL Skjalg1-h210.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
MS11,15(+0,8)IL Skjalg5-h328.07.18Sundsvall/SWE, Windsprint
MS11,23(-0,1)IL Skjalg2-h117.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,66(+5,7)IL Skjalg6-sf2 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2210,67(+2,7)IL Skjalg2-h2 (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2210,70(+2,0)IL Skjalg2-h7 (MS)04.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-20/2210,75(+0,2)IL Skjalg7-fi-A (MS)04.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-20/2210,80(-0,4)IL Skjalg3-fi (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2210,83(+1,9)IL Skjalg7-fi-A (MS)21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2210,85(+2,5)IL Skjalg2-fi-B (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,87(+1,4)IL Skjalg5-fi (MJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2210,87(+1,3)IL Skjalg2-h4 (MS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2210,88(-0,3)IL Skjalg2-h2 (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2210,91(+2,2)IL Skjalg2-fi-B (MS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/2210,91(+1,3)IL Skjalg2-h4 (MS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
G-20/2210,91(+0,9)IL Skjalg1-fi-D (MS)26.07.15Sundsvall/SWE, Wind Sprint
G-20/2210,93(+1,1)IL Skjalg6-fi (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2210,95(-1,3)IL Skjalg2-h6 (MS)21.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2210,96(+1,1)IL Skjalg3-h2 (MJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2211,01(-0,3)IL Skjalg2-h3 (MS)14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2211,02(+1,0)IL Skjalg1-h2 (MS)05.08.14Sandnes, Teststevne 1
G-20/2211,03(+0,0)IL Skjalg2-h1 (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2211,06(+1,5)IL Skjalg3-h1 (MS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/2211,07(+1,0)IL Skjalg2 (MS)05.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
G-20/2211,08(-1,7)IL Skjalg6-h3 (MS)30.05.15Larvik, NM Stafetter Ekstraheat 100m
G-20/2211,10(-2,3)IL Skjalg1-fi-B (MS)14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2211,11(+1,3)IL Skjalg2-h2 (MS)01.06.14Fana, Framolekene 2014
G-20/2211,11(-0,6)IL Skjalg1-h2 (MS)28.07.14Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2211,12(-0,8)IL Skjalg2 (MS)24.07.14Stavanger, Skjalgstevne 4
G-20/2211,13(+1,1)IL Skjalg5-fi (MS)24.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-20/2211,14(-0,4)IL Skjalg2-h7 (MS)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-20/2211,22(+0,8)IL Skjalg4-h4 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2211,23(+0,9)IL Skjalg4-h2 (MS)24.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-20/2211,26(+0,3)IL Skjalg3-h3 (MS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
G-20/2211,26(-1,7)IL Skjalg3-h2 (MS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/2211,49(-3,9)IL Skjalg1-h2 (MS)12.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
G-18/1911,01(+2,8)IL Skjalg2-fi 16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1911,06(+2,7)IL Skjalg5-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1911,07(+1,6)IL Skjalg4-fi-A23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-18/1911,07(+2,7)IL Skjalg1-h523.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-18/1911,11(+1,7)IL Skjalg2-h102.06.13Fana, Framolekene 2013
G-18/1911,13(-1,3)IL Skjalg5-fi (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1911,14(+4,3)IL Skjalg114.05.13Stavanger, Skjalgstevne 1
G-18/1911,15(+3,7)IL Skjalg1-h316.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1911,15(+0,6)IL Skjalg3-h206.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1911,18(+2,0)IL Skjalg2-fi 17.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1911,20(+0,5)IL Skjalg1-fi 20.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-18/1911,21(-0,1)IL Skjalg2-h4 (G-19)07.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-18/1911,21(-1,4)IL Skjalg2-h1 (MS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-18/1911,23(+1,7)IL Skjalg6-fi-A24.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-18/1911,24(+0,1)IL Skjalg5-h2 (MS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/1911,25(+2,0)IL Skjalg1-h103.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/1911,25(+1,5)IL Skjalg1-h117.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1911,25(+0,8)IL Skjalg9-fi-A (G-19)29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-18/1911,27(-0,8)IL Skjalg2-h4 (G-19)29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-18/1911,29(+0,6)IL Skjalg2-h324.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-18/1911,29(+0,8)IL Skjalg2-fi-A (MS)21.08.12Sandnes, Teststevne 2
G-18/1911,31(-1,1)IL Skjalg3-sf3 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/1911,31(-0,2)IL Skjalg2-h3 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/1911,33(-0,8)IL Skjalg2-h1 (MS)18.07.13Stavanger, Skjalgstevne 5
G-18/1911,33(-2,5)IL Skjalg1-sf2 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1911,36(-1,2)IL Skjalg109.06.12Lye, KM Rogaland 2012
G-18/1911,42(+1,1)IL Skjalg3-h3 (MS)21.08.12Sandnes, Teststevne 2
G-18/1911,42(+0,0)IL Skjalg1-h2 (MS)22.08.13Stavanger, Skjalgstevnet
G-18/1911,44(-2,0)IL Skjalg5-h4 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/1911,48(+0,8)IL Skjalg9-fi-A (G-19)07.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-18/1911,51(-1,3)IL Skjalg1 (MS)03.09.13Sola, TKS Jærcup 2013
G-18/1911,60(-2,3)IL Skjalg1-fi 27.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-18/1911,62(-2,9)IL Skjalg2-h5 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1911,65(+1,3)IL Skjalg130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĄr
G-18/1911,76(+0,6)IL Skjalg1-h120.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-1711,60(+1,7)IL Skjalg5-fi 19.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1711,74(+0,0)IL Skjalg5-fi-B09.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-1711,75(-0,7)IL Skjalg3-h609.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-1711,89(-1,0)IL Skjalg2-h219.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2215,97(+1,3)IL Skjalg1-h2 (MS)20.08.15Stavanger, Treningsstevne
G-20/2216,85(-3,2)IL Skjalg1 (MS)26.08.14Stavanger, Kretsstevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS22,03(+0,5)IL Skjalg1-h210.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
MS22,14(+4,8)IL Skjalg5-h315.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
MS22,20(-0,4)IL Skjalg2-h101.06.18Fana, Framolekene 2018
MS22,25(+1,3)IL Skjalg3-fi-C28.07.18Sundsvall/SWE, Windsprint
MS22,39(+0,2)IL Skjalg1-h314.05.18Sandnes, Jærcup 2
MS22,40(+1,5)IL Skjalg4-h301.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
G-20/2221,61(+0,6)IL Skjalg4-fi (MJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2221,63(+1,3)IL Skjalg3-h2 (MS)05.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-20/2221,64(+3,8)IL Skjalg1-fi (MS)06.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
G-20/2221,68(+3,1)IL Skjalg2-h4 (MS)12.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2221,72(+2,5)IL Skjalg4-h3 (MS)10.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/2221,75(+0,3)IL Skjalg3-sf1 (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2221,84(+0,0)IL Skjalg2-h1 (MJ22)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2221,89(+1,9)IL Skjalg3-h4 (MS)19.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2221,93(+3,6)IL Skjalg4-fi (MJ22)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2221,95(+0,8)IL Skjalg6-fi (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2221,99(+0,2)IL Skjalg2-fi-C (MS)26.07.15Sundsvall/SWE, Wind Sprint
G-20/2222,01(+0,4)IL Skjalg1 (MS)27.08.15Stavanger, Skjalgstevne 6
G-20/2222,03(+0,8)IL Skjalg2-h2 (MS)18.08.14Sandnes, Teststevne 2
G-20/2222,15(+0,0)IL Skjalg1-h2 (MS)05.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
G-20/2222,19(+0,9)IL Skjalg1-h2 (MS)28.07.14Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2222,20(+1,5)IL Skjalg3-h4 (MS)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-20/2222,20(+1,5)IL Skjalg2-h6 (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/2222,20(-1,5)IL Skjalg3-h1 (MS)04.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/2222,29(+1,3)IL Skjalg4-h3 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2222,30(+1,7)IL Skjalg2-h1 (MS)05.08.14Sandnes, Teststevne 1
G-20/2222,32(-0,3)IL Skjalg1-h2 (MS)25.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
G-20/2222,33(+2,0)IL Skjalg5-h5 (MS)20.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/2222,36(+1,5)IL Skjalg2-h1 (MJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2222,37(+0,6)IL Skjalg2 (MS)30.05.14Fana, Framolekene 2014
G-20/2222,37(-1,5)IL Skjalg1 (MS)14.08.14Stavanger, Skjalgstevne 5
G-20/2222,41(+1,3)IL Skjalg1-h3 (MS)07.05.15Stavanger, Skjalgstevne 1
G-20/2222,53(+1,0)IL Skjalg2-fi (MS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
G-20/2222,54(+0,0)IL Skjalg1-h2 (MS)28.08.14Sandnes, Jærcup 4
G-20/2222,60(+0,3)IL Skjalg3-h2 (MS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
G-20/2222,67(-1,7)IL Skjalg5-h5 (MS)13.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/2223,46(-0,3)IL Skjalg2-h2 (MS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
G-20/2231,02(+0,8)IL Skjalg5-h3 (MS)17.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1922,16(-1,7)IL Skjalg5-sf1 (MS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/1922,21(+0,6)IL Skjalg2-h2 (MS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/1922,24(+2,2)IL Skjalg2-h3 (G-19)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-18/1922,30(+0,0)IL Skjalg4-h521.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-18/1922,33(+1,3)IL Skjalg3-h422.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-18/1922,34(-1,1)IL Skjalg2-h1 (MS)29.07.13Sandnes, Teststevne 1
G-18/1922,37(+0,4)IL Skjalg3-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1922,42(+1,7)IL Skjalg1 (MS)15.08.13Stavanger, Skjalgstevnet
G-18/1922,45(+0,2)IL Skjalg1-h1 (MS)23.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
G-18/1922,50(+0,8)IL Skjalg5-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/1922,53(+0,6)IL Skjalg3-sf107.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1922,54(+0,2)IL Skjalg1-h231.05.13Fana, Framolekene 2013
G-18/1922,54(+1,9)IL Skjalg3-h2 (MS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-18/1922,56(-1,4)IL Skjalg5-fi (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1922,74(+1,3)IL Skjalg1 (G-18)09.08.12Sandnes, SI-stevne 2
G-18/1922,78(-0,6)IL Skjalg6-h2 (MS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/1922,79(-4,0)IL Skjalg1-sf2 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1922,82(+2,6)IL Skjalg126.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-18/1922,97(+2,2)IL Skjalg2-h307.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/1923,12(-0,8)IL Skjalg2-h7 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1923,27(-0,7)IL Skjalg3-h219.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-18/1923,63(-5,4)IL Skjalg2-h301.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/1923,89(-2,9)IL Skjalg129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĄr
G-1723,21(+2,9)IL Skjalg6-fi 28.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1723,54(-0,1)IL Skjalg3-h327.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1723,56(+0,7)IL Skjalg2-h310.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1936,67IL Skjalg218.09.13Stavanger, Treningsstevne

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2251,11IL Skjalg2 (MS)24.07.14Stavanger, Skjalgstevne 4
G-20/2251,74IL Skjalg3 (MS)01.06.14Fana, Framolekene 2014
G-18/1951,55IL Skjalg2-h102.06.13Fana, Framolekene 2013
G-18/1952,14IL Skjalg1-h2 (MS)18.07.13Stavanger, Skjalgstevne 5
G-18/1953,22IL Skjalg124.05.12Stavanger, Skjalgstevne 1
G-18/1954,20IL Skjalg214.05.13Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1753,24IL Skjalg2-h105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1755,04IL Skjalg7-h419.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

110 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1915,41(+2,0)IL Skjalg123.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
G-18/1915,82(-0,4)IL Skjalg120.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-1715,10(-0,6)IL Skjalg3-fi 10.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-1715,27IL Skjalg2-h210.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-1715,39(-0,8)IL Skjalg326.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-1715,40(+1,3)IL Skjalg218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1715,45(-0.3)IL Skjalg203.06.11Fana, FRAMO-Lekene

110 meter hekk (100cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1915,15(-0,3)IL Skjalg1-fi (G-19)08.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-18/1915,24(+0,9)IL Skjalg3-h122.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-18/1915,31(+1,6)IL Skjalg216.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1915,37(+1,1)IL Skjalg1-h2 (G-19)08.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-18/1915,42(+1,1)IL Skjalg115.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1915,44(+1,9)IL Skjalg231.08.12Ravnanger, UM 2012
G-18/1915,44(-1,5)IL Skjalg3-fi (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1915,46(-1,1)IL Skjalg2 (G-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/1915,72(-0,2)IL Skjalg101.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/1915,84(-1,2)IL Skjalg2-h1 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/1916,08(-0,8)IL Skjalg1-h123.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
G-18/1916,09(-1,4)IL Skjalg127.05.12Haugesund, Mailekene 2012

200 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2223,92(+2,2)IL Skjalg1 (MS)30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
G-20/2224,27(+0,9)IL Skjalg1 (MS)04.09.14Stavanger, Kretsstevne
G-20/2224,57(-1,4)IL Skjalge.l.30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
G-18/1924,81(+0,7)IL Skjalg118.09.13Stavanger, Treningsstevne
G-18/1925,44(+0,0)IL Skjalg1 (MS)24.09.13Sandnes, Avslutningsstevne
G-18/1925,49(+1,0)IL Skjalg206.09.12Stavanger, Skjalgstevne 4
G-1724,81(-0,1)IL Skjalg101.10.11Stavanger, Avslutningsstevne

300 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1739,73IL Skjalg4-h108.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-1740,16IL Skjalg1-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1740,20IL Skjalg117.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-1740,49IL Skjalg427.08.11Fredrikstad, UM 2011

300 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1939,06IL Skjalg102.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/1939,50IL Skjalg1-h1 (G-19)09.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012

400 meter hekk (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1955,99IL Skjalg4 (G-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/1957,35IL Skjalg215.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/1957,48IL Skjalg214.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1758,50IL Skjalg5 (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/196,33(+0,7)IL Skjalg109.06.12Lye, KM Rogaland 2012
G-18/196,02(+0,0)IL Skjalg229.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĄr

Kule 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/198,62IL Skjalg429.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĄr

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS9,35IL Skjalg107.09.17Stavanger, Seriestevne
G-20/229,19IL Skjalg1 (MS)10.09.14Stavanger, Kastkarusell 10
G-20/229,13IL Skjalg1 (MS)05.09.15Stavanger, Kretsstevne

Total requesttime: 0.60351300239563 seconds