Statistikk

Filip Ingebrigtsen

Født: 20.04.1993

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2212,29(+1,0)Sandnes IL5-h1 (MS)20.09.14Sandnes, Høstlekene 2014

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS1,47,79Sandnes IL1-fi-A24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
MS1,47,94Sandnes IL7-nat18.06.17Stockholm/SWE, IAAF Diamond League - Bauhaus Galan
MS1,48,40Sandnes IL2-h113.05.17Portland/OR/USA, Portland Twilight
MS1,48,53Sandnes IL1-fi-A18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
MS1,48,77Sandnes IL201.09.17Jessheim, UKI 800 m høstfest
MS1,52,09Sandnes IL1-fi 31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
MS1,53,63Sandnes IL1-h230.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/221,48,53Sandnes IL1-fi-B (MS)30.06.13Watford/GBR, BMC Grand Prix
G-20/221,48,57Sandnes IL4-h1 (G-U23)11.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/221,49,13Sandnes IL1-fi-C (MS)01.06.13Oordegem/BEL, IFAM
G-20/221,49,16Sandnes IL4-h1 (MS)29.07.13Oslo/Bi, Bislett Challenge 800m
G-20/221,49,50Sandnes IL3-fi (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/221,49,65Sandnes IL9-fi-A (MS)12.07.14Kortrijk/BEL, Guldensporenmeeting
G-20/221,50,56Sandnes IL3-fi-A (MS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
G-20/221,56,50Sandnes IL4-h1 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/191,50,52Sandnes IL2-h3 (MS)16.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/191,50,74Sandnes IL7-h2 (MJ)13.07.12Barcelona/ESP, 14th IAAF World Junior Championships
G-18/191,50,81Sandnes IL4-fi-B (MS)11.06.11Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 2011
G-18/191,51,09Sandnes IL7 (MS)07.06.12Oslo/Bi, Samsung Diamond League 2012
G-18/191,51,21Sandnes IL3-hNational (MS)17.08.12Stockholm/SWE, Samsung Diamond League 2012
G-18/191,51,28Sandnes IL2-fi-C (MS)14.06.12Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 2012 - Gøteborg
G-18/191,51,60Sandnes IL2-fi (G-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/191,52,41Sandnes IL3-fi (MS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/191,52,65Sandnes IL9-fi-B (MS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
G-18/191,52,99Sandnes IL2 (MS)09.05.11Fana, Åpningsstevne
G-18/191,53,10Sandnes IL1 (G-U20)18.08.12VäxjÜ/SWE, Nordic Junior Championship U20
G-18/191,53,26Sandnes IL6-fi-A (MS)19.05.11Oslo/Bi, Adidas Opening Games 2011
G-18/191,54,06Sandnes IL10-h3 (MS)18.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-18/191,54,30Sandnes IL5-h302.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/191,54,61Sandnes IL3-h1 (MS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
G-18/191,54,85Sandnes IL2-h1 (MS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/191,54,90Sandnes IL2 (MS)01.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/191,56,18Sandnes IL5-fi (MS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
G-18/191,57,10Sandnes IL4-fi (MJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/191,58,69Sandnes IL1-h1 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/191,59,62Sandnes IL3-h3 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

1000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS2,16,95Sandnes IL825.08.16Lausanne/SUI, Diamond League 2016 Athletissima

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS3,32,43Sandnes IL509.09.16Brussel/BEL, Diamond League 2016 - Memorial Van Damme
MS3,32,48Sandnes IL421.07.17Monaco/MON, IAAF Diamond League - Herculis
MS3,33,72Sandnes IL1015.07.16Monaco/MON, Diamond League 2016 - Herculis Meeting
MS3,34,38Sandnes IL506.07.17Lausanne/SUI, IAAF Diamond League - Athletissima
MS3,34,53Sandnes IL3-fi 13.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS3,34,91Sandnes IL309.07.17London/GBR, IAAF Diamond League - Muller Anniversary Games
MS3,36,21Sandnes IL3-fi-A03.06.16Huelva/ESP, 12th Meeting Iberoamericano de Atletismo
MS3,36,74Sandnes IL415.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
MS3,37,04Sandnes IL3-fi-A28.05.16Oordegem/BEL, IFAM Outdoor
MS3,37,88+Sandnes IL27.05.17Eugene/OR/USA, Prefontaine Classic - IAAF Diamond League
MS3,37,90+Sandnes IL809.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
MS3,38,46Sandnes IL3-h310.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS3,38,95Sandnes IL1-h301.05.16Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational
MS3,40,23Sandnes IL1-h107.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
MS3,40,23Sandnes IL3-sf111.08.17London/GBR, IAAF World Championships
MS3,41,36Sandnes IL1224.08.17ZĂźrich/SUI, IAAF Diamond League - Weltklasse ZĂźrich
MS3,46,65Sandnes IL1-fi 09.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
G-20/223,38,76Sandnes IL7-h1 (MS)27.07.13Ninove/BEL, 23th Memorial Rasschaert
G-20/223,40,48Sandnes IL7-fi-B (MS)19.07.14Heusden/BEL, KBC-Nacht
G-20/223,41,06Sandnes IL8-h2 (MS)15.08.14ZĂźrich/SUI, European Athletics Championships
G-20/223,41,18Sandnes IL11 (MS)07.09.14Rieti/ITA, Rieti Meeting
G-20/223,42,32Sandnes IL1-fi-B (MS)08.08.15Kessel-Louvain/BEL, Meeting voor Mon
G-20/223,42,37Sandnes IL1-hNational (MS)13.06.13Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games
G-20/223,42,71Sandnes IL5-hNational (MS)21.08.14Stockholm/SWE, Diamond League - DN Galan 2014
G-20/223,42,88Sandnes IL14-fi-B (MS)05.07.14Oordegem/BEL, 23th Memorial Leon Buyle
G-20/223,43,19Sandnes IL1-hNat1 (MS)30.07.15Stockholm/SWE, Diamond League - BAUHAUS Athletics
G-20/223,43,28Sandnes IL4-fi-A (MS)29.08.15Oslo/Bi, Norwegian Milers Club
G-20/223,44,27Sandnes IL2-fi (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/223,44,86Sandnes IL2-h2 (G-U23)13.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/223,45,48Sandnes IL6-fi (G-U23)14.07.13Tampere/FIN, European Athletics U23 Championships
G-20/223,45,49Sandnes IL4-fi-B (MS)29.08.13ZĂźrich/SUI, IAAF Diamond League - Weltklasse ZĂźrich
G-20/223,45,65Sandnes IL6-fi-A (MS)29.06.14Huizingen/BEL, 1e Internationale Allonsius Sport Flanders Cup
G-20/223,46,12Sandnes IL2-h4 (MS)28.04.13Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Cardinal Invitational
G-20/223,50,45Sandnes IL2-fi (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/223,52,42Sandnes IL1 (MS)27.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/223,55,18Sandnes IL1-fi (MS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
G-20/223,58,46Sandnes IL7 (MS)31.08.13Valence/FRA, DĂŠcaNation
G-20/223,59,02Sandnes IL4-h1 (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-20/224,02,84Sandnes IL6-h2 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/224,06,93Sandnes IL2-h1 (MS)23.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/193,44,04Sandnes IL4-h2 (MJ)10.07.12Barcelona/ESP, 14th IAAF World Junior Championships
G-18/193,46,54Sandnes IL10-fi (MJ)12.07.12Barcelona/ESP, 14th IAAF World Junior Championships
G-18/193,48,94Sandnes IL5 (MS)17.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/193,51,70Sandnes IL1-h1 (MS)04.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-18/193,51,76Sandnes IL10 (MS)26.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/193,54,09Sandnes IL2 (MS)02.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/193,55,27Sandnes IL1-fi (G-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/193,55,56Sandnes IL4 (MS)20.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011
G-18/194,09,56Sandnes IL4-fi (MJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-18/194,10,27Sandnes IL2 (G-U20)19.08.12VäxjÜ/SWE, Nordic Junior Championship U20
G-18/194,12,26Sandnes IL2-h1 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/194,16,76Sandnes IL2-h2 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

1 mile

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS3,53,23Sandnes IL8-fi-A27.05.17Eugene/OR/USA, Prefontaine Classic - IAAF Diamond League
MS3,55,02Sandnes IL809.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games

3000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS7,49,70Sandnes IL131.08.16Kristiansand, Norsk Tipping Grand Prix
G-20/228,28,88Sandnes IL2 (MS)13.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/198,21,68Sandnes IL2 (MS)17.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-18/198,39,81Sandnes IL131.08.12Ravnanger, UM 2012

2000 meter hinder (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/195,46,15Sandnes IL1 (G-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/195,49,65Sandnes IL101.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/196,15,20Sandnes IL5 (MJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

Total requesttime: 0.1510329246521 seconds