Statistikk

Sondre Dingsør

Født: 03.02.1996

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1612,02(-0,5)Bergens Turnforening1-h227.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-1612,29(-1,8)Bergens Turnforening4-fi 27.05.12Haugesund, Mailekene 2012

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1923,11(-0,5)Bergens Turnforening3-h212.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1723,36(-0,1)IL Gular5-h2 (MS)31.05.13Fana, Framolekene 2013
G-1524,30(+0,0)Bergens Turnforening2-h111.09.11Fana, Bergenslekene
G-1524,55(+0,2)Bergens Turnforening4-h320.08.11Leirvik, Stordleikane 2011

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1538,23Bergens Turnforening2-h210.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2249,18IL Gular3-fi (G-U23)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/2249,24IL Gular3-h1 (MS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/2249,25IL Gular8-hNat (MS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
G-20/2250,16IL Gular4-h3 (MS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
G-20/2250,99IL Gular4-h2 (MS)04.06.17Fana, Framolekene 2017
G-20/2251,68IL Gular2-h2 (G-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1948,96Bergens Turnforening5 (G-U20)29.08.15Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1949,53IL Gular2-fi (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1949,73Bergens Turnforening3-h311.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-18/1950,09IL Gular101.06.14Fana, Framolekene 2014
G-18/1950,37IL Gular1-h4 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/1950,43IL Gular1-h1 (MS)02.07.14Arna, Seriestevne
G-1750,77IL Gular2 (MS)03.07.13Arna, Seriestevne
G-1751,13IL Gular3-h1 (MS)02.06.13Fana, Framolekene 2013
G-1650,58IL Gular2-h3 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-1650,63IL Gular6-fi (G-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-1651,03IL Gular3 (MS)20.05.12Jessheim, Kretsstevne
G-1651,30IL Gular2 (MS)15.05.12Fana, Gulars stemne
G-1651,36Bergens Turnforening4-h5 (G-17)17.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1652,04Bergens Turnforening103.06.12Fana, Framolekene 2012
G-1553,77Bergens Turnforening1-h105.06.11Fana, FRAMO-Lekene

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-151,26,56Bergens Turnforening119.08.11Leirvik, Stordleikane 2011

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/221,49,58IL Gular3 (MS)17.06.17Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
G-20/221,50,94IL Gular5-hNat (MS)07.06.18Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/221,52,60IL Gular3-fi-C (MS)20.08.16Stretford/GBR, BMC Trafford Grand Prix
G-20/221,52,97IL Gular1-h4 (MS)13.08.16Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
G-20/221,53,05IL Gular1 (MS)28.08.16Osterøy, Seriestevne
G-20/221,53,13IL Gular7-h1 (MS)19.04.18Torrance/CA/USA, Mt. SAC Relays
G-20/221,53,14IL Gular8-fi-A (MS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
G-20/221,53,40IL Gular1 (MS)07.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
G-20/221,53,43IL Gular2 (MS)18.06.16Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
G-20/221,53,62IL Gular2 (MS)16.06.18Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
G-20/221,53,82IL Gular6-fi-B (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-20/221,54,87IL Gular5 (MS)02.06.18Nittedal, Nittedalslekene 2018
G-20/221,55,20IL Gular1 (G-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-20/221,57,45IL Gular6-h2 (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/221,57,96IL Gular8-fi-C (MS)25.07.18Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix
G-20/221,59,90IL Gular3-h3 (MS)18.08.18Byrkjelo, NM 2018
G-20/221,59,93IL Gular2 (MJ22)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/222,00,71IL Gular4-fi-B (MS)07.07.18Eltham/GBR, BMC Grand Prix
G-18/191,52,06IL Gular1-h2 (MS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
G-18/191,52,93IL Gular3-h1 (MS)14.06.14Leiden/NED, Gouden Spike
G-18/191,53,83IL Gular6-fi-A (MS)16.09.15Oslo/Bi, Norwegian Milers Club
G-18/191,54,65IL Gular3 (MS)30.06.14Osterøy, Karusellstevne 2
G-18/191,54,78IL Gular7-fi-B (MS)25.08.15Stretford/GBR, BMC Gold Standard Races
G-18/191,55,31IL Gular9-hNatB (MS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
G-18/191,55,80IL Gular1-h223.09.15Fana, Karusell
G-18/191,56,93IL Gular9-fi-C (MS)17.05.14Watford/GBR, Watford Grand Prix
G-18/191,58,06IL Gular6-fi-C (MS)12.07.14Stretford/GBR, BMC Grand Prix
G-18/192,00,12IL Gular1-h2 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/192,00,34IL Gular7-h1 (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/192,03,38IL Gular6-fi (MJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-171,52,75IL Gular4-h1 (G-U18)10.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-171,52,79IL Gular1-nat2 (MS)13.06.13Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games
G-171,54,14Bergens Turnforening1-fi-C (MS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
G-171,57,18IL Gular10-fi-C (MS)27.06.13Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix 2013
G-172,00,67IL Gular8-sf1 (G-U18)11.07.13Donetsk/UKR, World Youth Championships
G-161,56,78IL Gular1-h2 (MS)15.08.12Arna, Seriestevne
G-161,58,28Bergens Turnforening5-h316.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-161,58,58Bergens Turnforening1-h201.09.12Ravnanger, UM 2012
G-162,01,65Bergens Turnforening101.06.12Fana, Framolekene 2012
G-162,04,14Bergens Turnforening126.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-152,01,16Bergens Turnforening3-h327.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-152,03,44Bergens Turnforening1-h110.09.11Fana, Bergenslekene
G-152,03,91Bergens Turnforening3-h209.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-152,06,23Bergens Turnforening3-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene

1000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-152,45,44Bergens Turnforening128.09.11Fana, Løpsstevne

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/223,53,29IL Gular8-h2 (MS)31.05.18Jessheim, 1500 m Elite
G-20/223,56,89IL Gular7-fi-B (MS)01.06.17Jessheim, UKI 1500m Elite
G-20/223,59,94IL Gular4-fi-C (MS)02.06.16Jessheim, UKI 1500m Elite / 800m KS Invitasjonsløp
G-20/224,03,03IL Gular11-h1 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/224,04,07IL Gular8-h2 (MS)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-18/194,03,65IL Gular4 (MS)30.09.15Fana, Karusell-6

Total requesttime: 0.15532898902893 seconds