Statistikk

Nicolas Roppen Masters

Født: 06.10.1997

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-177,53(+1,4)Dimna IL3-h231.05.14Fana, Framolekene 2014
G-167,55Dimna IL118.08.13Hareid, Hadarleikane 2013
G-157,67(+0,4)Dimna IL212.08.12Hareid, Hadarleikane 2012
G-147,91(+0,8)Dimna IL3-fi 18.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-147,95(+1,1)Dimna IL1-h618.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-148,04(+3,6)Dimna IL222.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-148,11(-0,7)Dimna IL2-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2211,14(+4,6)Dimna IL5-h6 (MS)01.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
G-20/2211,21(+1,4)Dimna IL6-h1 (MS)25.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2211,26(+2,1)Dimna IL4-h2 (MJ22)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2211,27(+2,2)Dimna IL6-fi (MJ22)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2211,28(+2,3)Dimna IL2-h2 (MS)19.07.17Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 2017
G-20/2211,32(+0,9)Dimna IL2-h1 (MS)04.06.17Fana, Framolekene 2017
G-20/2211,42(+0,9)Dimna IL1 (MS)28.05.17Hareid, Hadarleikane 2017
G-20/2211,44(+0,4)Dimna IL7-h5 (MS)25.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2211,46(+1,2)Dimna IL8-fi-A (MS)19.07.17Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 2017
G-18/1911,10(+0,9)Dimna IL4-sf2 (G-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1911,18(+1,8)Dimna IL4-sf102.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1911,20(+1,9)Dimna IL7-fi 02.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1911,21(+1,0)Dimna IL6-fi (G-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1911,24(+2,2)Dimna IL1-fi-B19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1911,28(+1,8)Dimna IL2-h402.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1911,33(+1,2)Dimna IL7-fi-B (G-19)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-18/1911,34(-0,6)Dimna IL5-h4 (MS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
G-18/1911,34(-2,2)Dimna IL2-h1 (G-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1911,41(+2,7)Dimna IL4-h312.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1911,42(-1,3)Dimna IL4-h1 (G-19)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-18/1911,56(-1,3)Dimna IL6-fi 12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1911,63(-1,1)Dimna IL2-h419.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1911,69(-2,3)Dimna IL2 (MS)21.06.16Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1711,38(+2,5)Dimna IL7-sf2 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-1711,47(+0,6)Dimna IL4-h2 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-1711,48(-0,5)Dimna IL7-fi-A28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1711,49(+1,3)Dimna IL2-h128.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1711,50(+1,5)Dimna IL6-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1711,52(+2,7)Dimna IL7-fi-A22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1711,56(+1,3)Dimna IL6-fi 15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1711,61(-1,6)Dimna IL2-h205.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1711,66(+0,6)Dimna IL2-h215.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1711,76(-1,3)Dimna IL1-h122.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1711,84(-0,5)Dimna IL2 (G-18/19)05.07.14Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo
G-1611,68(+0,7)Dimna IL4-sf106.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1611,71(+1,9)Dimna IL3-h106.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1611,76(+0,6)Dimna IL6-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1611,77(+2,5)Dimna IL6-fi 16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1611,77(+1,9)Dimna IL6-fi-A23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1611,80(+2,2)Dimna IL1-h125.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1611,85(+2,0)Dimna IL3-h416.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1611,88(+2,1)Dimna IL308.06.13Molde, KM
G-1612,05(-2,5)Dimna IL3-h123.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1511,78(+1,4)Dimna IL3-fi 31.08.12Ravnanger, UM 2012
G-1511,89(+0,9)Dimna IL2-h331.08.12Ravnanger, UM 2012
G-1511,95(+1,4)Dimna IL2-fi 17.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1512,09(-0,4)Dimna IL2-h307.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-1512,12(-0,3)Dimna IL112.08.12Hareid, Hadarleikane 2012
G-1512,15(-0,5)Dimna IL1-h117.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1512,30Dimna IL4-fi-B07.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-1512,36(-3,6)Dimna IL215.09.12Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
G-1512,56(-2,6)Dimna IL227.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1412,87(+0.7)Dimna IL3-h105.06.11Fana, FRAMO-Lekene

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2222,80(+1,5)Dimna IL4-h6 (MS)02.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
G-20/2222,88(+0,0)Dimna IL6-h3 (MS)23.06.17Lillehammer, Veidekkelekene
G-20/2222,90(+0,1)Dimna IL2-h2 (MS)19.07.17Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 2017
G-20/2222,93(-2,0)Dimna IL3-h1 (MS)02.06.17Fana, Framolekene 2017
G-20/2222,94(+1,7)Dimna IL4-h1 (MJ22)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/2223,02(-0,2)Dimna IL5-h2 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2223,03(-0,6)Dimna IL3-h2 (MS)16.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
G-18/1922,71(-1,3)Dimna IL2-sf2 (G-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1922,72(-0,9)Dimna IL6-fi (G-U20)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1922,92(+1,9)Dimna IL3-h210.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-18/1922,92(+1,1)Dimna IL6-fi 04.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1922,97(+0,6)Dimna IL2-h103.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1922,98(+0,1)Dimna IL1-h417.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1923,06(+1,2)Dimna IL5-h4 (MS)20.07.16Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 2016
G-18/1923,11(-2,4)Dimna IL2-h3 (G-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1923,26(-0,4)Dimna IL6-h3 (G-19)03.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
G-18/1923,59(+0,0)Dimna IL1-h126.06.16Byrkjelo, Sparebankleikane
G-18/1923,65(+0,9)Dimna IL1-h129.05.15Fana, Framolekene 2015
G-18/1923,87(-0,5)Dimna IL5-h212.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1723,29(+0,8)Dimna IL1-h329.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1723,32(+3,3)Dimna IL4-h320.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1723,39(+0,0)Dimna IL2-h106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1723,40(-1,6)Dimna IL3-fi 07.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1723,49(+0,0)Dimna IL131.08.14Molde, KM
G-1723,61(-0,4)Dimna IL230.05.14Fana, Framolekene 2014
G-1723,61(-0,8)Dimna IL1-h216.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
G-1723,71(+1,1)Dimna IL6-h1 (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-1723,81(-0,2)Dimna IL123.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1724,16(-3,8)Dimna IL4-h213.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1623,77(+1,1)Dimna IL3-h307.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1624,16(+3,7)Dimna IL2-h315.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1624,28(-0,4)Dimna IL3-h321.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1624,46(-0,5)Dimna IL121.09.13Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
G-1624,50(-1,0)Dimna IL124.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1524,26(+0,3)Dimna IL5-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1524,32(+0,5)Dimna IL2-h516.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1524,75(-2,2)Dimna IL2-h201.09.12Ravnanger, UM 2012
G-1525,34(-2,2)Dimna IL226.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1526,05(-1,4)Dimna IL215.09.12Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
G-1425,94(+1,8)Dimna IL221.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1427,18(-1,4)Dimna IL7-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1738,39Dimna IL1 (MS)24.05.14Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-1538,89Dimna IL1-h608.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1753,58Dimna IL5-h315.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-141,55Dimna IL222.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-141,50Dimna IL105.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-141,50Dimna IL519.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-165,46(+0,1)Dimna IL321.09.13Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
G-144,58(+1,8)Dimna IL704.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-144,33(+1,3)Dimna IL421.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1510,88Dimna IL126.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-149,83Dimna IL221.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-149,59Dimna IL717.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-149,26Dimna IL205.06.11Fana, FRAMO-Lekene

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/199,55Dimna IL1 (MS)21.06.16Ulsteinvik, Dimnaleikane
G-179,00Dimna IL3 (MS)31.10.14Ulsteinvik, Treningstemne
G-168,31Dimna IL4 (MS)22.08.13Ulsteinvik, Treningstemne

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1426,31Dimna IL403.06.11Fana, FRAMO-Lekene

Diskos 1,75Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1726,36Dimna IL2 (G-18/19)05.07.14Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo

Diskos 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1727,26Dimna IL2 (MS)31.10.14Ulsteinvik, Treningstemne

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1420,93Dimna IL305.06.11Fana, FRAMO-Lekene

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1434,43Dimna IL222.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane

Total requesttime: 0.45974898338318 seconds