Statistikk

Eirik Greibrokk Dolve

Født: 05.05.1995

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/197,41(+0,0)IL Fri1 (G-19)18.08.14Osterøy, Seriestevne 2

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1911,51(+0,2)IL FriD (MJ)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-18/1911,69(-0,5)IL Fri1-h101.06.14Fana, Framolekene 2014
G-18/1911,90(-0,9)IL Fri6-h305.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1955,13IL FriD (MJ)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/195,26,33IL FriD (MJ)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014

110 meter hekk (100cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1916,16(+1,1)IL FriD (MJ)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-18/1916,30(+1,1)IL Fri6 (MJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/222,03Fana IL2 (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/221,96IL Fri3 (MS)23.05.15Vik, Høgdegalla
G-20/221,95IL Fri7 (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-20/221,95Fana IL4-fi (MS)27.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/221,94Fana IL1 (MJ22)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/221,90IL Fri2 (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/192,00IL Fri2 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/191,98IL Fri108.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/191,98IL FriD (MJ)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-18/191,97IL Fri2 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/191,94IL Fri207.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/191,90IL Fri6 (MS)17.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-171,91IL Fri201.09.12Ravnanger, UM 2012
G-171,85IL Fri226.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-171,80IL Fri130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
G-161,85IL Fri326.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-161,76IL Fri120.08.11Leirvik, Stordleikane 2011

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS5,45Fana IL217.08.18Opava/CZE, MemoriĂĄl Dr.LesĂĄka
MS5,41Fana IL302.06.18Sopot/POL, 31 Pole Vault on the Pier
MS5,40Fana IL103.08.18Hornnes, Treningsstevne
MS5,36Fana IL8-grpB 10.08.18Berlin/GER, European Athletics Championships 2018
MS5,30Fana IL101.08.18Hornnes, Treningsstevne
MS5,21Fana IL201.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
MS5,20Fana IL205.04.18Torremolinos/ESP, Control Extraordinario PĂŠrtiga Avanzada
MS5,20Fana IL109.06.18Fana, Hoppstevne-1
MS5,20Fana IL219.08.18Byrkjelo, NM 2018
MS5,18Fana IL329.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
MS5,06Fana IL216.06.18Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
MS5,00Fana IL129.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet
G-20/225,66Fana IL2 (MS)22.06.16Praha/CZE, Prazska Tycka
G-20/225,50IL Fri1 (MS)03.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-20/225,50Fana IL1 (MS)23.06.16Madrid/ESP, Meeting Madrid 2016
G-20/225,50Fana IL1 (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/225,50Fana IL3 (MS)31.08.16Velenje/SLO, 21st Intenational Athletic Meeting
G-20/225,50Fana IL2 (MS)10.09.16Salzburg/AUT, Salzburger Cityjump
G-20/225,50Fana IL4 (MS)27.05.17Zary/POL, Tadeusz Ślusarski Memorial
G-20/225,50Fana IL3 (MS)02.06.17Bydgoszcz/POL, Bydgoszcz Cup
G-20/225,45IL Fri5 (MS)21.06.15Cheboksary/RUS, European Athletics Team Championships
G-20/225,45Fana IL1 (MS)18.06.16København/DEN, Athletics Games
G-20/225,45Fana IL3 (MS)23.07.16MĂśssingen/GER, BAXTER-Abendsportfest
G-20/225,40IL Fri4-fi (G-U23)11.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
G-20/225,40Fana IL3 (MS)29.05.16Gräfelfing/GER, Touch the Clouds Festival 2016
G-20/225,40Fana IL2 (MS)29.08.16Nove Mesto/SLO, 27th International athletics meeting
G-20/225,40Fana IL3 (MS)03.09.16Geislingen/GER, 4. Nationales Stabhochsprungmeeting
G-20/225,40Fana IL7 (MS)08.09.17Linz/AUT, Lentos Jump
G-20/225,35Fana IL1 (MS)03.06.16Fana, Framolekene 2016
G-20/225,35Fana IL1 (G-U23)21.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/225,31Fana IL6 (MS)02.09.17St. PĂślten/AUT, SPORTLAND Cityjump
G-20/225,30IL Fri1 (MS)13.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
G-20/225,30IL Fri1 (MS)27.06.15Oslo/NIH, Stavstevne
G-20/225,30Fana IL2 (MS)25.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
G-20/225,25Fana IL6 (MS)09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
G-20/225,25Fana IL1-kv (G-U23)14.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/225,20Fana IL6 (MS)27.05.16Dessau/GER, Anhalt 2016
G-20/225,20Fana IL7 (MS)21.05.17Kawasaki/JPN, Seiko Golden Grand Prix
G-20/225,20Fana IL11-fi (G-U23)16.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
G-20/225,20Fana IL3 (MS)29.08.17Rovereto/ITA, 53° Palio Città Della Quercia
G-20/225,15Fana IL4 (MS)11.06.16Leiden/NED, Gouden Spike
G-20/225,15Fana IL14-kv (MS)06.07.16Amsterdam/NED, European Athletics Championships
G-20/225,10IL Fri1 (MS)29.05.15Fana, Framolekene 2015
G-20/225,10IL Fri1 (MS)29.06.15Porsgrunn, Treningsstevne stav
G-20/225,10IL Fri4-kv (G-U23)09.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
G-20/225,10IL Fri1 (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/225,10Fana IL1 (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-20/225,10Fana IL1 (MS)07.09.16Leibnitz/AUT, Mittwoch Mini Meeting III
G-20/225,10Fana IL1-fi (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/225,01IL Fri1 (MS)16.06.15Porsgrunn, Treningsstevne stav
G-20/225,00Fana IL1 (MJ22)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-20/224,95Fana IL7 (MS)19.05.16Fåtima/POR, Prova de Observação de Salto com Vara
G-20/224,60IL Fri1 (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015
G-18/195,35IL Fri1 (G-19)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/195,31IL Fri1-grpB (MS)06.07.13Kuortane/FIN, Eduel Sport Games
G-18/195,30IL Fri1-fi (MJ)20.07.13Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships
G-18/195,30IL Fri9-fi (MJ)26.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/195,25IL Fri1 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-18/195,23IL Fri1 (G-19)27.06.13Somero/FIN, Stavkarneval
G-18/195,20IL Fri10 (MS)23.06.13Gateshead/GBR, European Athletics Team Championships
G-18/195,20IL Fri1 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/195,20IL Fri2-grpB (MJ)24.07.14Eugene/OR/USA, IAAF World Junior Championship
G-18/195,20IL Fri1 (MS)24.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/195,18IL Fri118.05.14Knarvik, AKS-leikane
G-18/195,17IL Fri10 (MS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
G-18/195,15IL Friu.k.03.07.13Rakvere/EST, Nasjonalt juniormesterskap
G-18/195,15IL Fri109.07.14Fana, Karusellstevne 1
G-18/195,14IL Fri115.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/195,14IL Fri1 (MS)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/195,13IL Fri108.06.13Fana, Stor-KM 2013
G-18/195,12IL Fri120.05.13Fana, Stavstevne
G-18/195,10IL Fri2 (MS)18.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/195,06IL Fri118.05.14Fana, Stavstevne 2
G-18/195,05IL Fri119.05.13Fana, Stavstevne
G-18/195,05IL Fri4-kv (MJ)18.07.13Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships
G-18/195,05IL Fri109.05.14Fana, Karabinlekene 2014
G-18/195,05IL Fri2 (MS)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-18/195,03IL Fri1 (MS)01.06.13Fana, Stavstevne
G-18/195,01IL Fri110.05.13Fana, Karabinlekene 2013
G-18/195,01IL Fri2 (MS)19.06.13Jyväskylä/FIN, Jyväskylä Games
G-18/195,00IL Fri131.05.13Fana, Framolekene 2013
G-18/195,00IL Fri1 (MS)17.06.13Nokia/FIN, Nasjonalt Stevne
G-18/195,00IL Fri11-grpA (MS)29.06.13Somero/FIN, Stavkarneval 2
G-18/195,00IL Fri1 (MS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/195,00IL Fri1 (MS)20.05.14Fana, Stavstevne
G-18/195,00IL Fri1 (G-19)18.08.14Osterøy, Seriestevne 2
G-18/194,95IL Fri116.05.14Fana, Stavstevne 1
G-18/194,93IL Fri2 (G-U20)17.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
G-18/194,91IL Fri4 (MS)02.07.13Viljandi/EST, Valter Kalami Memorial
G-18/194,91IL Fri106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/194,81IL Fri107.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/194,80IL Fri8 (MS)22.06.14Tallinn/EST, European Athletics Team Champ. 1st League
G-18/194,70IL Fri1 (MS)25.06.13Kankaanpää/FIN, Midtsommerstevne
G-18/194,60IL FriD (MJ)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-174,95IL Fri10-grpB (MJ)10.07.12Barcelona/ESP, 14th IAAF World Junior Championships
G-174,82IL Fri102.09.12Ravnanger, UM 2012
G-174,73IL Fri109.06.12Fana, Stor KM 2012
G-174,70IL Fri123.05.12Ravnanger, Askøylekene 2012
G-174,69IL Fri5 (G-U20)19.08.12VäxjÜ/SWE, Nordic Junior Championship U20
G-174,60IL Fri121.08.12Fana, Karusellstevne 4
G-174,50IL Fri116.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-174,43IL Fri120.05.12Fana, Stavstevne 2
G-174,40IL Fri2 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-174,40IL Fri108.08.12Fana, Karusellstevne 3
G-174,33IL Fri101.06.12Fana, Framolekene 2012
G-174,30IL Fri127.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-174,30IL Fri115.08.12Arna, Seriestevne
G-174,20IL Fri129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr
G-164,60IL Fri118.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-164,43IL Fri129.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
G-164,40IL Fri2 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-164,40IL Fri126.08.11Fredrikstad, UM 2011
G-164,33IL Fri119.08.11Leirvik, Stordleikane 2011
G-164,30IL Fri103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-164,21IL Fri115.05.11Fana, Stavstevne

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/196,58(+0,2)IL Fri405.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-18/196,41(-0,3)IL FriD (MJ)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-18/196,40(+0,0)IL Fri1 (MS)19.10.13Arna, Seriestevne
G-176,28(+1,3)IL Fri129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1913,95(+0,7)IL Fri107.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1713,02(-0,2)IL Fri130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĽr

Kule 5,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1712,95IL Fri226.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
G-1611,22IL Fri228.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
G-1611,04IL Fri604.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-1610,15IL Fri320.08.11Leirvik, Stordleikane 2011

Kule 6,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1913,33IL FriD (MJ)30.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-18/1912,64IL Fri407.09.13Lillehammer, UM 2013

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1910,67IL Fri219.10.13Bergen, Kastkarusell 13

Diskos 1,5Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1734,60IL Fri114.10.12Fana, Kaststevne

Diskos 1,75Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1934,16IL FriD (MJ)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014
G-18/1931,75IL Fri509.06.13Fana, Stor-KM 2013

Diskos 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1932,52IL Fri119.10.13Bergen, Kastkarusell 13

Spyd 700gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1629,21IL Fri429.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011

Spyd 800gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1942,06IL FriD (MJ)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014

10 Kamp (100m-Lengde-Kule-Høyde-400m-110mhekk-Diskos-Stav-Spyd-1500m) Jr

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/196435IL Fri1 (MJ)31.08.14Nittedal, NM/UM Mangekamp 2014

Total requesttime: 0.85855102539062 seconds