Statistikk

Magnus Sirnes Hjellum

Født: 03.02.1994

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/191,25,65Haugesund IL1 (MS)18.07.12Haugesund, Kretsstevne
G-171,27,4Haugesund IL104.05.11Karmøy, Haugesund Sparebankcup stevne 1

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/221,58,74IL Gular5-h1 (MS)30.05.14Fana, Framolekene 2014
G-20/221,58,84Haugesund IL3-h2 (MS)14.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/221,59,19Haugesund IL3 (MS)30.07.14Haugesund, Kretsstevne
G-18/191,57,54Haugesund IL5-h2 (G-19)08.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-18/191,58,00Haugesund IL5-h202.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/191,58,24Haugesund IL8-h3 (MS)15.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/191,58,4Haugesund IL126.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-18/191,58,83Haugesund IL6-h2 (MS)16.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/191,59,32Haugesund IL3 (MS)01.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/192,00,33Haugesund IL109.05.12Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 2012
G-171,59,30Haugesund IL3-h103.06.11Fana, FRAMO-Lekene
G-172,00,82Haugesund IL4-h218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-172,01,54Haugesund IL3-h228.08.11Fredrikstad, UM 2011

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS3,56,89IL Gular818.06.17Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
MS4,07,95IL Gular15-h304.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
MS4,09,24IL Gular8-h106.09.17Arna, Seriestevne
G-20/223,55,16Haugesund IL6 (MS)06.07.14Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
G-20/223,57,78Haugesund IL3-h1 (MS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
G-20/223,57,87IL Gular3 (MS)31.05.14Fana, Framolekene 2014
G-20/224,04,58Haugesund IL4 (MS)19.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-20/224,07,52Haugesund IL11 (MJ22)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/193,58,49Haugesund IL12 (MS)26.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/193,58,96Haugesund IL5 (MS)01.06.13Fana, Framolekene 2013
G-18/194,01,23Haugesund IL5-h1 (MS)07.05.13Fana, Ă…pningsstevne
G-18/194,01,26Haugesund IL109.06.12Lye, KM Rogaland 2012
G-18/194,01,83Haugesund IL2-h1 (G-19)07.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
G-18/194,01,83Haugesund IL6-fi (G-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/194,04,49Haugesund IL5 (MS)02.06.12Fana, Framolekene 2012
G-18/194,06,66Haugesund IL2-h2 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/194,07,87Haugesund IL7-h1 (MS)23.08.13Greveskogen, NM 2013
G-174,07,63Haugesund IL1-h109.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-174,09,04Haugesund IL121.08.11Leirvik, Stordleikane 2011
G-174,09,83Haugesund IL2-h104.06.11Fana, FRAMO-Lekene

3000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS8,34,18IL Gular6-h116.06.17Nadderud, Tyrvinglekene 2017
MS8,51,07IL Gular2218.05.17Fana, Løpsstevne
G-20/228,31,01IL Gular4-h2 (MS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
G-20/228,39,95Haugesund IL8 (MS)13.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/228,45,07IL Gular4-h1 (MS)13.05.16Fana, Karabinlekene 2016
G-20/228,47,79IL Gular16-fi-A (MS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
G-20/229,09,89Haugesund IL4 (MS)08.07.15Haugesund, Kretsstevne
G-18/198,32,13Haugesund IL114.08.12Haugesund, Kretsstevne
G-18/198,33,08Haugesund IL4-fi-B (MS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
G-18/198,36,52Haugesund IL8 (MS)14.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/198,37,29Haugesund IL9 (MS)15.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/198,45,72Haugesund IL15-fi-B (MS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
G-18/198,52,34Haugesund IL431.08.12Ravnanger, UM 2012
G-178,50,77Haugesund IL217.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-179,02,48Haugesund IL6-h110.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-179,03,98Haugesund IL526.08.11Fredrikstad, UM 2011

5000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS14,58,86IL Gular23-fi 25.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2214,43,49Haugesund IL4-h1 (MS)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-20/2214,48,49Haugesund IL6-hE (MS)19.07.14Heusden/BEL, KBC-Nacht
G-20/2214,55,87Haugesund IL13 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/2215,09,11Haugesund IL4 (MJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-20/2215,13,15Haugesund IL3 (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2215,26,99IL Gular3 (MS)28.05.16Fana, Stor-KM 2016
G-20/2215,28,30IL Gular9 (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1914,47,39Haugesund IL3 (MS)08.07.13Oslo/Bi, Treningstevne
G-18/1914,54,07Haugesund IL6-h1 (MS)28.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
G-18/1915,10,52Haugesund IL2 (MS)17.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/1915,14,19Haugesund IL1 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-1715,53,30Haugesund IL8 (MJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

10000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS31,52,27IL Gular23-fi 27.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/2231,04,67IL Gular17 (MS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/2231,17,67Haugesund IL17 (MS)02.08.15Haugesund, NM 2015

Total requesttime: 0.12536191940308 seconds