Statistikk

Erik Udø Pedersen

Født: 09.04.1994

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2253,97Holum IL7-h2 (MS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS1,53,72Kristiansand Løpeklubb7-h317.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
MS1,54,57Kristiansand Løpeklubb307.06.17Kristiansand, Norwegian Grand Prix
MS1,55,05Kristiansand Løpeklubb7-fi-A03.06.17Nittedal, Nittedalslekene 2017
MS1,56,40Kristiansand Løpeklubb9-h405.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
MS1,56,79Kristiansand Løpeklubb802.06.18Nittedal, Nittedalslekene 2018
G-20/221,52,30IK Tjalve2-fi-B (MS)28.06.15Oslo/Bi, Norwegian Milers Club
G-20/221,52,95IK Tjalve4-fi-A (MS)16.09.15Oslo/Bi, Norwegian Milers Club
G-20/221,53,29Holum IL3-h4 (MS)14.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-20/221,53,77IK Tjalve4-fi (MJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/221,54,72IK Tjalve2 (MS)16.05.15Kristiansand, 16. mai stevne
G-20/221,56,61IK Tjalve3 (MS)30.04.16Oslo/Bi, Klubbstevne
G-20/221,57,99IK Tjalve3-h1 (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-18/191,53,35Holum IL108.06.13Lyngdal, KM for Vest-Agder 10/19 og Aust-Agder 15/19
G-18/191,53,62Holum IL3-h3 (MS)16.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-18/191,54,10Holum IL1-h308.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/191,54,23Holum IL4-h302.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/191,56,76Holum IL2-fi (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/192,01,92Holum IL2-h3 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-171,55,44Holum IL1-h108.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-171,57,94Holum IL1-h218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-172,00,87Holum IL2-h328.08.11Fredrikstad, UM 2011

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS3,46,78Kristiansand Løpeklubb9-h126.05.18Oordegem/BEL, IFAM
MS3,48,03Kristiansand Løpeklubb4-fi-A01.06.17Jessheim, UKI 1500m Elite
MS3,48,44Kristiansand Løpeklubb6-fi-C29.07.17Merksem/BEL, Internationaal Antwerps Atletiekgala
MS3,48,71Kristiansand Løpeklubb6-hE28.07.18Ninove/BEL, 28th Memorial Rasschaert
MS3,49,06Kristiansand Løpeklubb11-h131.05.18Jessheim, 1500 m Elite
MS3,52,31Kristiansand Løpeklubb216.08.17Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix III
MS3,56,41Kristiansand Løpeklubb6-fi 27.08.17Sandnes, NM 2017
MS3,58,89Kristiansand Løpeklubb4-h226.08.17Sandnes, NM 2017
G-20/223,44,34IK Tjalve9-hNat (MS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
G-20/223,44,89IK Tjalve8-hNat (MS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
G-20/223,44,95IK Tjalve2 (MS)14.06.15Bydgoszcz/POL, European Athletic Festival
G-20/223,45,68IK Tjalve5-fi-A (MS)04.06.15Jessheim, Eliteheat UKI-karusellen
G-20/223,46,11IK Tjalve8-h2 (G-U23)09.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
G-20/223,49,06IK Tjalve6-fi (MS)23.08.14Jessheim, NM 2014
G-20/223,49,53IK Tjalve13-fi-A (MS)02.06.16Jessheim, UKI 1500m Elite / 800m KS Invitasjonsløp
G-20/223,50,75IK Tjalve5-fi-A (MS)24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
G-20/223,51,93IK Tjalve2 (MJ22)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/223,52,91IK Tjalve7-fi (MS)01.08.15Haugesund, NM 2015
G-20/223,57,44IK Tjalve3-h2 (MS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/223,58,06IK Tjalve1-h1 (MS)31.07.15Haugesund, NM 2015
G-20/223,58,63Holum IL10 (MS)27.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
G-20/224,05,84IK Tjalve9-fi (MS)30.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-20/224,08,40IK Tjalve5-h1 (MS)22.08.14Jessheim, NM 2014
G-18/193,47,03Holum IL7-hNational (MS)13.06.13Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games
G-18/193,48,98Holum IL7 (MS)26.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
G-18/193,49,44Holum IL16 (MS)07.06.12Oslo/Bi, Samsung Diamond League 2012
G-18/193,49,63Holum IL7 (MS)06.06.13Jessheim, UKI-karusell 2013 Eliteheat
G-18/193,50,82Holum IL13 (MS)14.06.12Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 2012 - Gøteborg
G-18/193,51,75Holum IL8-sf1 (MJ)18.07.13Rieti/ITA, European Athletics Junior Championships
G-18/193,52,20Holum IL1 (MS)18.08.13Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
G-18/193,54,77Holum IL1-fi (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/193,55,56Holum IL2-fi (G-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/193,57,00Holum IL6-fi (MS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/194,01,49Holum IL1 (MJ)29.06.12Kristiansand, Kretsmesterskap
G-18/194,06,95Holum IL3-h1 (MS)23.08.13Greveskogen, NM 2013
G-18/194,07,56Holum IL3-h2 (G-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/194,10,91Holum IL5-h1 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-18/194,11,33Holum IL3 (G-U20)19.08.12VäxjÜ/SWE, Nordic Junior Championship U20
G-173,56,30Holum IL2 (MS)22.08.11Kristiansand, Kondiskarusellen

3000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
MS8,12,67Kristiansand Løpeklubb3-fi-A25.07.18Karlstad/SWE, Karlstad Grand Prix
MS8,14,49Kristiansand IF Friidrett8-nat15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
G-20/228,04,51IK Tjalve5-fi-A (MS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
G-20/228,06,73IK Tjalve1 (MS)29.08.15Oslo/Bi, Norwegian Milers Club
G-20/228,07,11IK Tjalve8-h1 (MS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
G-20/228,21,89IK Tjalve1 (MS)28.05.16Leiria/POR, European Champion Clubs Cup B
G-20/228,22,63IK Tjalve8 (MS)31.08.16Kristiansand, Norsk Tipping Grand Prix
G-20/228,40,18IK Tjalve10 (MS)21.06.15Cheboksary/RUS, European Athletics Team Championships
G-18/198,22,02Holum IL3-fi-B (MS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
G-18/198,23,71Holum IL1 (G-19)21.05.13Søgne, Lagmesterskap
G-18/198,30,70Holum IL106.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/199,11,25Holum IL1 (MS)24.07.13Mandal, Seriestevne
G-178,41,84Holum IL117.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
G-178,45,16Holum IL1-h110.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
G-178,47,62Holum IL126.08.11Fredrikstad, UM 2011

5000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2214,29,78IK Tjalve1 (MJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-20/2214,41,04IK Tjalve3 (G-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-1715,09,4Holum IL1 (MS)25.08.11Kristiansand, Kondiskarusellen

10000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2230,06,37IK Tjalve5 (MS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
G-18/1931,07,06Holum IL6 (MS)25.08.13Greveskogen, NM 2013

2000 meter hinder (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/195,47,83Holum IL2 (G-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
G-18/195,57,43Holum IL201.09.12Ravnanger, UM 2012
G-18/196,09,60Holum IL107.09.13Lillehammer, UM 2013
G-18/196,17,37Holum IL1 (MJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
G-175,57,55Holum IL2 (MJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
G-176,03,41Holum IL120.06.11Kristiansand, Kretsstevne
G-176,27,71Holum IL127.08.11Fredrikstad, UM 2011

3000 meter hinder (91,4cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/229,16,30IK Tjalve1 (MJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015

Total requesttime: 0.1569299697876 seconds