Statistikk

Christina Maria Toogood

Født: 23.01.1989

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS59,59IK Tjalve1-h116.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
KS59,97IK Tjalve3-h117.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
KS1,00,89IK Tjalve120.09.12Oslo/Bi, Avslutningsuka
KS1,01,02IK Tjalve2-h109.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
KS1,01,18IK Tjalve5-h318.07.13Oslo/Bi, Sommerstevne II
KS1,01,74IK Tjalve1-h118.07.16Sandnes, Kvalifiseringsstevne
J-20/2259,24Sandnes IL4-h4 (KS)09.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
J-20/2259,35Sandnes IL4 (KS)20.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS2,10,65Sandnes IL1-h230.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
KS2,10,92IK Tjalve7-fi-A08.06.13Sollentuna/SWE, SAYO 2013
KS2,11,31IK Tjalve3-h108.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
KS2,11,67mxSandnes IL4-h123.05.18Sandnes, SI-stevne
KS2,11,68IK Tjalve4-fi-C23.07.16Oxford/GBR, BMC Grand Prix
KS2,11,79Sandnes IL5-h105.07.18Oslo/Bi, Boysen Memorial
KS2,11,84IK Tjalve6-fi-B16.07.14Watford/GBR, Watford Gold Standard
KS2,11,90Sandnes IL8-fi-B28.06.18Sollentuna/SWE, Folksam GP 2018
KS2,11,94IK Tjalve3-fi 02.05.14Geneva/OH/USA, GLIAC Outdoor Track & Field Championships
KS2,11,94IK Tjalve2-hE19.07.14Oxford/GBR, Oxford Grand Prix
KS2,11,99IK Tjalve215.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
KS2,12,08IK Tjalve3-fi-A28.06.15Oslo/Bi, Norwegian Milers Club
KS2,12,08mxSandnes IL331.07.17Sandnes, Kvalifiseringsstevne
KS2,12,30Sandnes IL8-h101.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS2,12,66IK Tjalve126.08.14Stavanger, Kretsstevne
KS2,12,66Sandnes IL719.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS2,12,69Sandnes IL1-h123.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
KS2,12,72IK Tjalve603.07.12Lillestrøm, Hyundai Grand Prix Lillestrøm Games
KS2,12,82IK Tjalve8-fi 25.08.13Greveskogen, NM 2013
KS2,12,90IK Tjalve3-h213.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS2,13,06Sandnes IL1-h109.06.17Sandnes, KM Rogaland
KS2,13,16IK Tjalve1-fi-B24.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
KS2,13,17IK Tjalve6-h408.07.15Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 2015
KS2,13,24IK Tjalve1-h303.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
KS2,13,29IK Tjalve224.07.14Oslo/Bi, Sommerstevne 3
KS2,13,56IK Tjalve231.08.16Kristiansand, Norsk Tipping Grand Prix
KS2,13,58IK Tjalve316.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
KS2,13,58IK Tjalve7-h208.08.15Oslo/Bi, Norwegian GP Boysen Memorial
KS2,13,64IK Tjalve1-h208.06.14BÌkkelaget, Østlandsmesterskapet 2014
KS2,13,77IK Tjalve224.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
KS2,13,86IK Tjalve6-fi-A23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
KS2,13,94Sandnes IL109.06.18Haugesund, KM friidrett Rogaland
KS2,14,01Sandnes IL7-h216.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS2,14,02IK Tjalve1-h301.05.14Geneva/OH/USA, GLIAC Outdoor Track & Field Championships
KS2,14,02IK Tjalve3-fi-B13.06.14Gøteborg/SWE, Folksam Challenge
KS2,14,13Sandnes IL1-h101.06.17Stavanger, JĂŚrcup
KS2,14,28IK Tjalve218.06.16Sandnes, KM Rogaland
KS2,14,29IK Tjalve4-h124.08.13Greveskogen, NM 2013
KS2,14,44mxSandnes IL119.08.17Sandnes, Høstlekene
KS2,14,59IK Tjalve222.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
KS2,14,64IK Tjalve418.08.12Oslo/Bi, Mizuno Norway Games 2012
KS2,14,65Sandnes IL2-hG24.07.18Stretford/GBR, BMC Gold Standard Races
KS2,14,81IK Tjalve5-h229.03.14Raleigh/NC/USA, Raleigh Relays
KS2,14,92Sandnes IL401.07.13Trondheim, Hyundai Grand Prix
KS2,15,02Sandnes IL4-h217.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
KS2,15,12IK Tjalve7-h211.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS2,15,27IK Tjalve7-fi-C17.08.13Stretford/GBR, Trafford Grand Prix
KS2,15,37IK Tjalve3-h119.04.14Allendale/MI/USA, Al Owens Classic
KS2,15,56IK Tjalve1-h126.06.12Sandnes, Lagseriestevne 2
KS2,15,82IK Tjalve119.05.16Sandnes, SI-stevne 1
KS2,15,83Sandnes IL7-h102.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
KS2,16,01IK Tjalve7-fi 24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
KS2,16,25IK Tjalve1-h117.09.12Oslo/Bi, KM/Oslo-Akershus m/innlagt Nasjonalt Stevne
KS2,17,46IK Tjalve130.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
KS2,18,27IK Tjalve114.06.12Stavanger, Skjalgstevne 2
J-20/222,12,42Sandnes IL4 (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-20/222,14,77Sandnes IL9-h1 (KS)10.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
J-20/222,14,83Sandnes IL2 (KJ22)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-20/222,14,87Sandnes IL2-fi-A (KS)19.05.11Oslo/Bi, Adidas Opening Games 2011
J-20/222,14,99Sandnes IL6-fi-B (KS)11.06.11Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix 2011
J-20/222,16,57Sandnes IL2 (KS)18.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS4,24,63IK Tjalve2-fi-A13.07.16Watford/GBR, BMC Gold Standard Races
KS4,24,76Sandnes IL9-hNat221.07.18Heusden/BEL, NACHT van de Atletiek
KS4,26,70Sandnes IL212.08.18Leirvik, Stordleikane 2018
KS4,27,03Sandnes IL408.08.18Watford/GBR, BMC Gold Standard Races
KS4,27,12Sandnes IL3-h130.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS4,27,71Sandnes IL7-h131.05.18Jessheim, 1500 m Elite
KS4,28,17IK Tjalve3-h102.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
KS4,28,17Sandnes IL6-fi-A12.07.17Watford/GBR, BMC Gold Standard Races
KS4,28,22IK Tjalve1-fi-B20.08.16Stretford/GBR, BMC Trafford Grand Prix
KS4,28,38IK Tjalve2-fi-B25.06.15Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix
KS4,28,38Sandnes IL4-h101.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
KS4,28,39Sandnes IL2-h218.07.18Naimette-XhovÊmont/BEL, Meeting Internationale de la Province de Liège
KS4,29,00Sandnes IL4-fi 26.08.17Sandnes, NM 2017
KS4,29,30Sandnes IL1129.06.17Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna
KS4,29,62Sandnes IL6-nat15.06.17Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games
KS4,29,97IK Tjalve5-fi-B14.06.14Gøteborg/SWE, Folksam Grand Prix GÜteborg 2014
KS4,30,16IK Tjalve6-h110.07.15Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 2015
KS4,30,40IK Tjalve1-fi-C18.05.13Solihull/GBR, BMC Grand Prix
KS4,30,49IK Tjalve108.09.16Stavanger, Skjalgstevne 6
KS4,30,84IK Tjalve14-hNat11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
KS4,31,05IK Tjalve7-hNat09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
KS4,31,09IK Tjalve6-h222.05.14Allendale/MI/USA, NCAA DII Championships
KS4,31,12IK Tjalve102.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
KS4,31,37IK Tjalve11-hNational13.06.13Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games
KS4,31,50Sandnes IL9-fi-B08.07.17Loughborough/GBR, BMC Grand Prix
KS4,31,54IK Tjalve1-fi 02.05.14Geneva/OH/USA, GLIAC Outdoor Track & Field Championships
KS4,31,83IK Tjalve606.06.15Florø, Norwegian Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2015
KS4,32,12IK Tjalve530.07.16Ravnanger, NM Friidrett
KS4,32,30Sandnes IL5-fi-B27.05.17Manchester/GBR, BMC Grand Prix
KS4,32,59IK Tjalve623.08.14Jessheim, NM 2014
KS4,32,64IK Tjalve6-fi-B28.06.16Sollentuna/SWE, Sollentuna Grand Prix (Folksam Grand Prix)
KS4,32,77Sandnes IL318.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS4,32,83mxSandnes IL3-h115.09.18Sandnes, Høstlekene 2018
KS4,32,95Sandnes IL1-fi-B26.06.18København/DEN, Copenhagen Athletics Games
KS4,33,40Sandnes IL1-h113.08.17Leirvik, Stordleikane 2017
KS4,33,54IK Tjalve8-hNat11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
KS4,33,57IK Tjalve10-fi-A04.06.15Jessheim, Eliteheat UKI-karusellen
KS4,34,12IK Tjalve118.07.13Oslo/Bi, Sommerstevne II
KS4,34,17IK Tjalve119.06.16Sandnes, KM Rogaland
KS4,34,26IK Tjalve429.08.15Oslo/Bi, Norwegian Milers Club
KS4,34,77IK Tjalve1-h119.04.14Allendale/MI/USA, Al Owens Classic
KS4,34,98IK Tjalve6 (MS)28.08.14Sandnes, JĂŚrcup 4
KS4,35,01IK Tjalve124.05.15Hamar, Sparebanken Hedmark Østlandsmesterskapet
KS4,35,04IK Tjalve824.08.13Greveskogen, NM 2013
KS4,35,12IK Tjalve6-fi 01.08.15Haugesund, NM 2015
KS4,35,76Sandnes IL5-h129.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
KS4,35,84IK Tjalve5-h228.03.14Raleigh/NC/USA, Raleigh Relays
KS4,36,70IK Tjalve212.04.14Hillsdale/MI/USA, Hillsdale Invitational
KS4,37,13IK Tjalve8-fi-B12.07.14Stretford/GBR, BMC Grand Prix
KS4,38,36IK Tjalve626.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
KS4,39,46IK Tjalve112.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
KS4,40,64Sandnes IL2-h225.08.17Sandnes, NM 2017
KS4,41,13IK Tjalve2-h301.05.14Geneva/OH/USA, GLIAC Outdoor Track & Field Championships
KS4,42,65IK Tjalve213.08.12Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo og Akershus
KS4,42,87IK Tjalve124.09.12Oslo/Bi, Avslutningsuke 2012
KS4,46,07IK Tjalve5-h231.07.15Haugesund, NM 2015
J-20/224,41,30Sandnes IL2 (KJ22)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

3000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS9,49,16Sandnes IL715.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS9,52,63Sandnes IL409.05.18Fana, Arne Risa 3000m Classic
KS10,06,91mxSandnes IL231.07.17Sandnes, Kvalifiseringsstevne
KS10,17,29IK Tjalve810.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene

400 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS1,11,9IK Tjalve225.10.12Oslo/Bi, Treningsstevne

Total requesttime: 0.084612131118774 seconds