Statistikk

Matilde Roe

Født: 09.10.1996

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1912,44IL Fri6 (J-U20)17.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
J-1713,06IL Fri306.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1712,72IL Fri120.08.13Fana, Karusellstevne 3
J-1614,37IL Fri122.05.12Bergen, Kastkarusell 4
J-1614,18IL Fri102.06.12Fana, Framolekene 2012
J-1614,02IL Fri117.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1613,89IL Fri109.06.12Fana, Stor KM 2012
J-1613,66IL Fri124.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1613,53IL Fri301.09.12Ravnanger, UM 2012
J-1613,30IL Fri128.08.12Bergen, Kastkarusell 12
J-1612,51IL Fri129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĄr
J-1512,06IL Fri204.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1511,98IL Fri428.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1511,95IL Fri126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1511,31IL Fri319.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2214,48IL Fri2 (KS)13.04.18Mesa/AZ/USA, Mesa T-Bird Invitational
J-20/2214,21IL Fri1 (KS)24.03.18Phoenix/AZ/USA, Cody McBride Invitational
J-20/2213,83IL Fri6 (KS)28.04.18Tucson/AZ/USA, Desert Heat Classic
J-20/2213,40IL Fri5 (J-U23)11.08.18Gävle/SWE, Nordisk U23 mesterskap
J-20/2213,39IL Fri1 (KS)17.08.18Byrkjelo, NM 2018
J-20/2213,35IL Fri1 (KS)03.06.17Fana, Framolekene 2017
J-20/2213,18IL Fri4 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2213,05IL Fri1 (KJ22)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-20/2213,03IL Fri1 (KS)29.05.16Fana, Stor-KM 2016
J-20/2212,98IL Fri1 (KS)04.06.16Fana, Framolekene 2016
J-20/2212,98IL Fri2 (J-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2212,88IL Fri1 (KS)18.06.16Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-20/2212,83IL Fri2-fi (KS)25.08.17Sandnes, NM 2017
J-20/2212,77IL Fri1 (KS)27.05.17Bergen, Skansemyren kastkarusell 4
J-20/2212,76IL Fri1 (KS)26.06.16Byrkjelo, Sparebankleikane
J-20/2212,26IL Fri1 (KS)16.06.16Arna, Seriestevne
J-20/2212,25IL Fri1 (KS)14.05.17Fana, Karabinlekene 2017
J-20/2212,17IL Fri1 (KS)24.09.16Bergen, Skansemyren kastkarusell 12
J-18/1913,17IL Fri1 (KJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1912,87IL Fri4 (J-U20)29.08.15Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
J-18/1912,74IL Fri1-fi (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1912,74IL Fri112.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-18/1912,70IL Fri2 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-18/1912,62IL Fri106.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1912,60IL Fri5 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-18/1912,60IL Fri130.05.15Fana, Framolekene 2015
J-18/1912,58IL Fri130.08.14Fana, KM 2014
J-18/1912,57IL Fri131.05.14Fana, Framolekene 2014
J-18/1912,52IL Fri120.06.15Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-18/1912,45IL Fri113.07.14Gloppen, Loggane Open
J-18/1912,37IL Fri1 (KS)17.09.14Arna, Seriestevne
J-18/1912,37IL Fri124.10.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 14
J-18/1912,35IL Fri128.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
J-18/1912,33IL Fri106.06.15Fana, Stor-KM 2015
J-18/1912,31IL Fri1 (KS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
J-18/1912,24IL Fri121.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-18/1912,24IL Fri118.06.15Knarvik, Seriestevne
J-18/1912,20IL Fri1-kv (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1911,60IL Fri1 (J-18)29.03.14Knarvik, Kaststevne
J-18/1911,23IL Fri126.04.14Bergen, Kastkarusell 1
J-1711,28IL Fri1 (KS)30.09.13Arna, Seriestevne
J-1611,91IL Fri1-kv (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-1611,25IL Fri6-fi (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-1611,19IL Fri104.07.12Arna, Seriestevne
J-159,96IL Fri124.05.11Bergen, Kaststevne

Diskos 750gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1544,41IL Fri130.04.11Oslo/NIH, Treningsstevne
J-1542,77IL Fri117.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1541,69IL Fri226.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1541,50IL Fri203.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1540,67IL Fri111.05.11Fana, Kaststevne

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2250,93IL Fri5 (J-U23)21.05.17Halle/GER, Hallesche Werfertage
J-20/2250,05IL Fri1 (KS)14.05.17Fana, Karabinlekene 2017
J-20/2249,57IL Fri2 (KS)31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2249,18IL Fri1 (J-U23)07.05.17Gloppen, Loggane Open
J-20/2248,90IL Fri1 (J-U23)05.05.17Byrkjelo, Nasjonal kastmønstring
J-20/2248,75IL Fri1 (KS)15.05.17Arna, Seriestevne
J-20/2248,55IL Fri2-fi (KS)27.08.17Sandnes, NM 2017
J-20/2248,50IL Fri9-kv (J-U23)13.07.17Bydgoszcz/POL, European Athletics U23 Championships
J-20/2248,41IL Fri10 (KS)25.06.17Vaasa/FIN, European Athletics Team Championships 1st League
J-20/2248,40IL Fri1 (J-U23)07.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2248,39IL Fri1 (KS)25.06.16Byrkjelo, Sparebankleikane
J-20/2248,30IL Fri1 (KS)22.06.16Fana, Karusellstevne
J-20/2248,30IL Fri6-grpA (KS)01.07.17Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet
J-20/2248,15IL Fri1 (KS)10.04.16Fana, Kaststevne
J-20/2247,96IL Fri9 (J-U23)12.03.17Vecindario/ESP, European Throwing Cup
J-20/2247,92IL Fri1 (KS)15.08.16Arna, Seriestevne
J-20/2247,91IL Fri3 (KS)02.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-20/2247,90IL Fri4 (KS)28.04.18Tucson/AZ/USA, Desert Heat Classic
J-20/2247,88IL Fri1 (KS)17.06.17Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud
J-20/2247,81IL Fri1 (KS)03.07.16Fana, Kaststevne
J-20/2247,59IL Fri1 (KS)24.03.18Phoenix/AZ/USA, Cody McBride Invitational
J-20/2247,52IL Fri1 (KS)27.05.17Bergen, Skansemyren kastkarusell 4
J-20/2247,50IL Fri1 (KS)12.05.16Arna, Seriestevne
J-20/2247,22IL Fri3-grpB (KS)16.06.18Bottnaryd/SWE, Bottnarydskastet
J-20/2247,19IL Fri1 (KS)24.07.16Fana, Kaststevne
J-20/2247,14IL Fri1 (KS)27.06.17Arna, Seriestevne
J-20/2247,09IL Fri1 (KS)02.08.16Fana, Stevnekarusellen 2
J-20/2247,00IL Fri9 (J-U23)22.05.16Halle/GER, Hallesche Werfertage
J-20/2246,90IL Fri1 (KS)02.06.17Fana, Framolekene 2017
J-20/2246,83IL Fri3 (KS)03.06.16Fana, Framolekene 2016
J-20/2246,81IL Fri1 (KS)18.06.16Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-20/2246,81IL Fri4 (KS)19.08.18Byrkjelo, NM 2018
J-20/2246,79IL Fri2 (KS)13.04.18Mesa/AZ/USA, Mesa T-Bird Invitational
J-20/2246,66IL Fri3 (KS)18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
J-20/2246,54IL Fri3 (KS)07.05.16TĂĄrnby/DEN, TĂĄrnby Games
J-20/2246,45IL Fri1 (KS)23.07.17Fana, Kaststevne
J-20/2246,24IL Fri1 (KS)21.04.16Knarvik, Seriestevne
J-20/2246,16IL Fri2 (KS)08.05.16Fana, Kaststevne
J-20/2245,82IL Fri1 (KS)20.04.17Knarvik, Seriestevne
J-20/2245,81IL Fri6 (J-U23)20.08.16Espoo/FIN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2245,64IL Fri1 (KS)16.06.16Arna, Seriestevne
J-20/2245,11IL Fri1 (KS)24.09.16Bergen, Skansemyren kastkarusell 12
J-20/2245,05IL Fri1 (KS)29.05.16Fana, Stor-KM 2016
J-20/2244,81IL Fri1 (KS)16.05.16Knarvik, Seriestevne
J-20/2243,90IL Fri2 (KJ22)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-20/2242,33IL Fri7 (J-U23)11.08.18Gävle/SWE, Nordisk U23 mesterskap
J-18/1947,95IL Fri1 (KS)25.06.14Arna, Kaststevne
J-18/1947,48IL Fri128.09.14Byrkjelo, Loggane Open
J-18/1947,44IL Fri113.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-18/1947,31IL Fri1 (KS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
J-18/1946,81IL Fri130.05.14Fana, Framolekene 2014
J-18/1946,71IL Fri1 (KS)28.06.14Arna, Kaststevne
J-18/1946,59IL Fri1 (KJ19)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1946,40IL Fri131.08.14Fana, KM 2014
J-18/1946,25IL Fri2 (KS)14.09.14Røyken, Spikkestad Open
J-18/1946,09IL Fri4 (J-U20)16.08.14Kristiansand, Nordic Match U20
J-18/1946,03IL Fri2 (KS)01.07.15Arna, Seriestevne
J-18/1945,97IL Fri207.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1945,93IL Fri106.08.14Fana, Kaststevne
J-18/1945,86IL Fri3 (KS)05.07.15Fana, Kaststevne
J-18/1945,84IL Fri125.05.14Gloppen, Loggane Open
J-18/1945,79IL Fri1 (KS)17.09.14Arna, Seriestevne
J-18/1945,72IL Fri130.09.15Fana, Karusell-6
J-18/1945,49IL Fri111.05.14Gloppen, Loggane Open
J-18/1945,30IL Fri212.06.14Oslo/NIH, DNB Tyrvinglekene
J-18/1945,29IL Fri4 (J-U20)29.08.15Espoo/FIN, Nordic U20 Match & Championships
J-18/1945,28IL Fri107.06.15Fana, Stor-KM 2015
J-18/1945,06Norna-Salhus IL3 (KS)22.06.15Fana, Kaststevne
J-18/1944,96IL Fri1 (KJ)20.05.15Arna, Seriestevne
J-18/1944,86IL Fri127.06.15Byrkjelo, Sparebankleikane
J-18/1944,78IL Fri124.10.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 14
J-18/1944,69IL Fri9-kv (KJ)16.07.15Eskilstuna/SWE, European Athletics Junior Championships 2015
J-18/1944,53IL Fri1 (J-19)08.09.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 11
J-18/1944,45IL Fri1 (KS)19.06.14Arna, Kaststevne
J-18/1944,45IL Fri1-fi (KJ19)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1944,23IL Fri118.04.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 2
J-18/1944,20IL Fri7 (KS)22.08.14Jessheim, NM 2014
J-18/1944,18IL Fri121.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-18/1944,12IL Fri1 (KJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-18/1943,98IL Fri101.05.15Byrkjelo, Kaststemne
J-18/1943,80IL Fri103.05.15Gloppen, Loggane Open
J-18/1943,70IL Fri121.06.15Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-18/1943,56IL Fri202.05.14Oslo/NIH, Vårmønstring
J-18/1943,42IL Fri126.06.14Knarvik, Seriestevne
J-18/1943,27IL Fri13 (KS)14.03.15Leiria/POR, European Cup Winter Throwing
J-18/1943,23IL Fri118.06.15Knarvik, Seriestevne
J-18/1943,16IL Fri1 (KS)16.06.14Bergen/La, Seriestevne
J-18/1942,69IL Fri108.07.14Bergen, Kastkarusell 3
J-18/1942,61IL Fri2 (J-19)05.07.14Helsingborg/SWE, Ă–resundsspelen 2014
J-18/1942,48IL Fri7 (KS)06.07.14Helsingborg/SWE, Ă–resundsspelen 2014
J-18/1942,31IL Fri113.07.14Gloppen, Loggane Open
J-18/1942,30IL Fri209.07.14Fana, Karusellstevne 1
J-18/1942,09IL Fri209.05.14Fana, Karabinlekene 2014
J-18/1941,70IL Fri8 (KS)31.07.15Haugesund, NM 2015
J-18/1941,43IL Fri114.05.14Ravnanger, Karusellstevne 1
J-18/1940,43IL Fri1 (J-18)29.03.14Knarvik, Kaststevne
J-18/1939,86IL Fri329.05.15Fana, Framolekene 2015
J-18/1939,75IL Fri110.06.15Leikvang, Hovdingleikane
J-18/1939,67IL Fri126.04.14Bergen, Kastkarusell 1
J-18/1938,42IL Fri14 (KJ)17.05.14Halle/GER, 40. Halplus Werfertage
J-1739,92IL Fri1 (KS)30.09.13Arna, Seriestevne
J-1739,47IL Fri127.08.13Fana, Karusellstevne 4
J-1739,14IL Fri112.08.13Arna, Seriestevne
J-1738,99IL Fri107.09.13Lillehammer, UM 2013
J-1738,77IL Fri113.08.13Bergen, Kastkarusell 9
J-1738,68IL Fri122.07.13Fana, Kaststevne
J-1738,53IL Fri125.07.13Fana, Kaststevne
J-1738,41IL Fri120.04.13Bergen, Kastkarusell 1
J-1738,16IL Fri220.08.13Fana, Karusellstevne 3
J-1738,12IL Fri123.09.13Leikvang, Hovdingrulett 5
J-1736,77IL Fri9 (KS)23.08.13Greveskogen, NM 2013
J-1735,40IL Fri3 (KJ)04.08.13Overhalla, Junior NM
J-1643,69IL Fri101.06.12Fana, Framolekene 2012
J-1643,13IL Fri1 (J-16/17)05.05.12Leikvang, Hovdingleikane
J-1642,55IL Fri115.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1641,90IL Fri1 (J-17)22.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1641,84IL Fri6-fi (KS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-1641,78IL Fri128.04.12Oslo/NIH, Vårmønstring
J-1641,70IL Fri7 (J-U18)20.05.12Halle/GER, Halplus Werfertage 2012
J-1641,61IL Fri128.08.12Bergen, Kastkarusell 12
J-1641,60IL Fri108.08.12Fana, Karusellstevne 3
J-1641,54IL Fri114.04.12Bergen, Kastkarusell 1
J-1640,91IL Fri2 (J-U20)29.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-1640,88IL Fri109.05.12Ravnanger, Karusellstevne 1
J-1640,69IL Fri210.06.12Fana, Stor KM 2012
J-1640,66IL Fri122.05.12Bergen, Kastkarusell 4
J-1640,63IL Fri131.08.12Ravnanger, UM 2012
J-1640,40IL Fri5 (J-U20)18.08.12Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U20
J-1640,39IL Fri120.06.12Arna, Seriestevne
J-1640,08IL Fri121.08.12Fana, Karusellstevne 4
J-1639,24IL Fri7-kv (KS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-1638,58IL Fri201.08.12Fana, Karusellstevne 2
J-1637,84IL Fri124.07.12Fana, Karusellstevne 1
J-1636,85IL Fri115.08.12Arna, Seriestevne
J-1633,60IL Fri129.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĄr
J-1537,17IL Fri101.08.11Osterøy, Karusellstevne 7
J-1536,24IL Fri11 (KS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1535,51IL Fri110.08.11Arna, Seriestevne
J-1535,03IL Fri1 (J-17)24.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1531,22IL Fri204.05.11Fana, Kaststevne
J-1530,81IL Fri124.05.11Bergen, Kaststevne

Slegge 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1945,27IL Fri2 (KS)06.07.15Fana, Kaststevne

Slegge 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1742,61IL Fri122.07.13Fana, Kaststevne
J-1545,51IL Fri219.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1541,90IL Fri327.08.11Fredrikstad, UM 2011

Slegge 3,0Kg (119cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1746,82IL Fri206.09.13Lillehammer, UM 2013

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2245,30IL Fri1 (KS)24.09.16Bergen, Skansemyren kastkarusell 12
J-20/2245,12IL Fri4 (KS)27.05.16Fana, Stor-KM 2016
J-20/2244,77IL Fri4 (KS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
J-20/2244,21IL Fri1 (KS)27.05.17Bergen, Skansemyren kastkarusell 4
J-18/1946,86IL Fri1 (J-19)08.09.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 11
J-18/1946,34IL Fri311.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-18/1945,73IL Fri111.05.14Gloppen, Loggane Open
J-18/1945,71IL Fri329.08.14Fana, KM 2014
J-18/1945,29IL Fri305.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1944,67IL Fri2 (KS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
J-18/1944,19IL Fri224.10.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 14
J-18/1943,25IL Fri331.05.15Fana, Framolekene 2015
J-1737,36IL Fri213.08.13Bergen, Kastkarusell 9
J-1642,28IL Fri130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĄr

Spyd 400gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1547,58IL Fri227.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-1547,20IL Fri211.06.11Lillestrøm, Norsk Spydgalla 2011
J-1545,82IL Fri126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-1545,14IL Fri218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-1543,64IL Fri104.05.11Fana, Kaststevne
J-1543,49IL Fri102.06.11Fana, FRAMO-Lekene
J-1543,43IL Fri111.09.11Fana, Bergenslekene

Spyd 500gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1736,93IL Fri127.08.13Fana, Karusellstevne 4

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2248,62IL Fri2 (KJ22)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-20/2246,17IL Fri1 (KS)02.06.16Fana, Framolekene 2016
J-20/2244,00IL Fri1 (KS)27.05.17Bergen, Skansemyren kastkarusell 4
J-20/2239,56IL Fri1 (KS)24.09.16Bergen, Skansemyren kastkarusell 12
J-18/1943,25IL Fri412.09.15Lillestrøm, UM 2015
J-18/1940,99IL Fri121.09.14Leikvang, Bergenslekene 2014
J-18/1939,94IL Fri107.06.15Fana, Stor-KM 2015
J-18/1939,91IL Fri1 (J-19)08.09.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 11
J-18/1938,07IL Fri128.05.15Fana, Framolekene 2015
J-18/1937,49IL Fri1 (KS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
J-18/1935,10IL Fri124.10.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 14
J-1736,60IL Fri113.08.13Bergen, Kastkarusell 9
J-1642,66IL Fri131.05.12Fana, Framolekene 2012
J-1642,34IL Fri114.04.12Bergen, Kastkarusell 1
J-1638,99IL Fri110.06.12Fana, Stor KM 2012
J-1634,80IL Fri324.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-1634,25IL Fri130.09.12Fana, Kretskamp 15-19 ĂĄr
J-1541,58IL Fri9-kv (KS)13.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1540,32IL Fri11-fi (KS)14.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-1539,86IL Fri111.05.11Fana, Kaststevne
J-1539,68IL Fri124.05.11Bergen, Kaststevne
J-1537,35IL Fri12-fi (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-1537,07IL Fri101.08.11Osterøy, Karusellstevne 7

VektKast 9,08Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2214,90IL Fri1 (KS)27.05.17Bergen, Skansemyren kastkarusell 4
J-20/2214,00IL Fri1 (KS)24.09.16Bergen, Skansemyren kastkarusell 12
J-18/1914,50IL Fri2 (KS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11
J-18/1914,18IL Fri224.10.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 14

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/223857IL Fri1 (KS)27.05.17Bergen, Skansemyren kastkarusell 4
J-20/223652IL Fri1 (KS)24.09.16Bergen, Skansemyren kastkarusell 12
J-18/193683IL Fri1 (KS)25.10.14Bergen, Kastkarusell 11

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/193561IL Fri124.10.15Bergen, Skansemyren kastkarusell 14

Total requesttime: 0.49635314941406 seconds