Statistikk

Marit Jørgenrud

Født: 23.04.1995

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg Øvelse:

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-169,60Spydeberg IL116.10.11Nadderud, Kaststevne

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS12,10Spydeberg IL113.05.18Askim, Sparebanklekene
KS11,88Spydeberg IL317.08.18Byrkjelo, NM 2018
KS11,69Spydeberg IL123.05.18Halden, Treningsstevne
KS11,63Spydeberg IL216.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS11,50Spydeberg IL123.07.18Sarpsborg, Treningsstevne
J-20/2212,58Spydeberg IL3 (KJ22)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-20/2212,11Spydeberg IL3 (J-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2211,95Spydeberg IL5-fi (KS)25.08.17Sandnes, NM 2017
J-20/2211,89Spydeberg IL2 (KS)24.07.16Sarpsborg, Treningsstevne
J-20/2211,82Spydeberg IL7 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2211,79Spydeberg IL1 (KS)21.06.16Halden, Kretsstevne
J-20/2211,79Spydeberg IL5 (KS)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
J-20/2211,79Spydeberg IL111.05.17Halden, Treningsstevne
J-20/2211,73Spydeberg IL112.05.16Halden, Treningsstevne
J-20/2211,72Spydeberg IL2 (KS)07.07.16Halden, Treningsstevne
J-20/2211,69Spydeberg IL1 (KS)12.09.17Halden, Treningsstevne
J-20/2211,68Spydeberg IL1 (KS)25.08.16Halden, Treningsstevne
J-20/2211,62Spydeberg IL2 (KS)10.07.16Bækkelaget, Østlandsmesterskapet 2016
J-20/2211,59Spydeberg IL110.09.16Halden, Treningsstevne
J-20/2211,50Spydeberg IL1 (KS)20.09.17Askim, Klubbmesterskap
J-20/2211,38Spydeberg IL1 (KS)28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
J-20/2211,26Spydeberg IL1 (KS)16.07.15Halden, Treningsstevne
J-20/2211,25Spydeberg IL1 (KS)25.06.15Halden, Kretsstevne
J-20/2211,23Spydeberg IL125.04.16Sarpsborg, Treningsstevne
J-20/2211,23Spydeberg IL1 (KS)18.05.16Askim, Sparebanklekene
J-20/2211,20Spydeberg IL4 (KS)04.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-20/2211,16Spydeberg IL3 (KJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2210,99Spydeberg IL1 (KS)27.08.15Halden, Treningsstevne
J-20/2210,86Spydeberg IL1 (KS)11.10.15Halden, Treningsstevne
J-20/2210,76Spydeberg IL2 (KS)28.07.15Halden, Treningsstevne
J-20/2210,53Spydeberg IL11 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2210,50Spydeberg IL1 (KS)20.05.15Askim, Askim Sparebanklekene
J-20/2210,35Spydeberg IL1 (KJ)10.06.15Askim, Treningsstevne
J-20/2210,25Spydeberg IL1 (KS)13.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-18/1910,91Spydeberg IL506.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1910,88Spydeberg IL121.09.14Halden, Åpent klubbmesterskap
J-18/1910,75Spydeberg ILu.k.27.09.14Halden, KM Veteraner / KM senior Lange løp
J-18/1910,66Spydeberg IL8-kv (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1910,61Spydeberg IL1 (KJ)28.05.14Askim, Askim Sparebanklekene 2014
J-18/1910,51Spydeberg IL7-fi (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1910,48Spydeberg IL507.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1910,41Spydeberg IL1 (J-19)17.07.14Halden, Treningsstevne
J-18/1910,15Spydeberg IL208.07.13Moss, Treningsstevne
J-18/1910,03Spydeberg IL1 (KS)09.06.13Askim, KM dag 2
J-18/199,98Spydeberg IL214.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/199,87Spydeberg IL118.07.13Halden, Treningsstevne
J-18/199,57Spydeberg IL1 (KS)18.05.13Askim, Askim Sparebanklekene 2013
J-18/199,50Spydeberg IL10 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/199,44Spydeberg IL415.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1710,08Spydeberg IL431.08.12Ravnanger, UM 2012
J-179,77Spydeberg IL12-kv (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-179,71Spydeberg IL112.08.12Moss, TrioVing-lekene
J-179,57Spydeberg IL101.07.12Fredrikstad, Friidrettsfestival 2012
J-179,34Spydeberg IL416.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-179,23Spydeberg IL111.08.12Ski, DNB Skilekene
J-179,00Spydeberg IL120.05.12Askim, Askim Sparebanklekene 2012
J-178,84Spydeberg IL105.05.12Fredrikstad, KM

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS29,78Spydeberg IL223.05.18Halden, Treningsstevne
J-20/2233,15Spydeberg IL210.09.16Aremark, Treningsstevne
J-20/2232,91Spydeberg IL3 (KJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2232,89Spydeberg IL2 (KS)11.10.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2232,61Spydeberg IL7 (KJ22)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
J-20/2231,60Spydeberg IL2 (KS)28.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
J-20/2231,54Spydeberg IL2 (KS)27.08.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2231,49Spydeberg IL212.05.16Aremark, Treningsstevne
J-20/2231,33Spydeberg IL4 (KS)31.05.16Greveskogen, Kastkarusell 3
J-20/2230,89Spydeberg IL3 (KS)08.05.16Sarpsborg, Elitestevne - kast
J-20/2230,85Spydeberg IL2 (KS)21.06.16Halden, Kretsstevne
J-20/2230,40Spydeberg IL225.04.16Sarpsborg, Treningsstevne
J-20/2229,39Spydeberg IL111.05.17Halden, Treningsstevne
J-20/2228,70Spydeberg IL4 (KS)12.05.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2228,68Spydeberg IL4 (KS)16.07.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2228,55Spydeberg IL5 (KS)28.07.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2228,32Spydeberg IL4 (KS)25.06.15Aremark, Kretsstevne
J-20/2227,54Spydeberg IL2 (KJ22)17.06.15Ski, Kretsstevne
J-20/2227,39Spydeberg IL2 (KS)05.05.15Aremark, Treningsstevne
J-18/1930,51Spydeberg IL130.07.14Aremark, Treningsstevne
J-18/1928,22Spydeberg IL3 (KS)12.10.14Aremark, Treningsstevne
J-18/1928,05Spydeberg IL608.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1927,86Spydeberg IL1 (J-19)17.07.14Halden, Treningsstevne
J-18/1927,81Spydeberg IL1 (J-19)21.09.14Aremark, Åpent klubbmesterskap
J-18/1927,76Spydeberg IL1 (J-18)19.08.13Lillestrøm, Nasjonalt Stevne
J-18/1927,73Spydeberg IL1 (J-18)13.10.13Halden, Treningsstevne
J-18/1927,43Spydeberg IL218.07.13Halden, Treningsstevne
J-18/1926,93Spydeberg IL111.09.14Aremark, Treningsstevne
J-18/1926,05Spydeberg IL607.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1924,51Spydeberg IL3 (KS)09.06.13Askim, KM dag 2
J-1727,28Spydeberg IL701.09.12Ravnanger, UM 2012
J-1726,68Spydeberg IL105.08.12Oppegård, Oppegård Open
J-1723,15Spydeberg IL205.05.12Fredrikstad, KM
J-1623,10Spydeberg IL116.10.11Nadderud, Kaststevne

Slegge 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS37,28Spydeberg IL123.07.18Sarpsborg, Treningsstevne
J-20/2243,93Spydeberg IL2 (KS)24.07.16Sarpsborg, Treningsstevne
J-20/2243,36Spydeberg IL3 (KS)27.08.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2242,93Spydeberg IL8 (KS)02.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2241,85Spydeberg IL4 (KS)31.05.16Greveskogen, Kastkarusell 3
J-20/2241,58Spydeberg IL2 (KS)11.10.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2241,40Spydeberg IL2 (KS)16.07.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2241,21Spydeberg IL3 (KJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2241,00Spydeberg IL3 (KS)08.05.16Sarpsborg, Elitestevne - kast
J-20/2240,97Spydeberg IL3 (KS)12.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2240,73Spydeberg IL2 (KS)25.06.15Aremark, Kretsstevne
J-20/2240,71Spydeberg IL11 (KS)29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2240,24Spydeberg IL12 (KS)02.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
J-20/2240,22Spydeberg IL2 (KS)28.07.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2239,64Spydeberg IL2 (KS)07.07.16Halden, Treningsstevne
J-20/2239,22Spydeberg IL4 (J-U23)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
J-20/2239,09Spydeberg IL8 (KS)04.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-20/2238,65Spydeberg IL210.09.16Aremark, Treningsstevne
J-20/2238,49Spydeberg IL212.05.16Aremark, Treningsstevne
J-20/2238,08Spydeberg IL2 (KS)12.05.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2237,81Spydeberg IL125.04.16Sarpsborg, Treningsstevne
J-20/2237,09Spydeberg IL2 (KS)05.05.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2236,63Spydeberg IL111.05.17Halden, Treningsstevne
J-20/2236,48Spydeberg IL1 (KJ22)17.06.15Ski, Kretsstevne
J-18/1938,27Spydeberg IL130.07.14Aremark, Treningsstevne
J-18/1937,89Spydeberg IL1 (J-19)21.09.14Aremark, Åpent klubbmesterskap
J-18/1937,54Spydeberg ILu.k.27.09.14Aremark, KM Veteraner / KM senior Lange løp
J-18/1937,34Spydeberg IL2 (KS)12.10.14Aremark, Treningsstevne
J-18/1936,24Spydeberg IL8 (KJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-18/1934,69Spydeberg IL111.09.14Aremark, Treningsstevne
J-18/1934,61Spydeberg IL605.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
J-18/1933,75Spydeberg IL1 (J-18)13.10.13Halden, Treningsstevne
J-18/1933,32Spydeberg IL1 (J-18)19.08.13Lillestrøm, Nasjonalt Stevne
J-18/1932,61Spydeberg IL7 (KJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-18/1931,49Spydeberg IL516.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1931,41Spydeberg IL2 (KS)08.06.13Fredrikstad, KM Dag 1
J-18/1930,96Spydeberg IL406.09.13Lillehammer, UM 2013
J-18/1930,12Spydeberg IL208.07.13Moss, Treningsstevne
J-1732,38Spydeberg IL431.08.12Ravnanger, UM 2012
J-1730,87Spydeberg IL105.08.12Oppegård, Oppegård Open
J-1728,44Spydeberg IL317.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1722,80Spydeberg IL105.05.12Fredrikstad, KM

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2225,90Spydeberg IL3 (KS)11.10.15Halden, Treningsstevne
J-20/2223,07Spydeberg IL410.09.16Halden, Treningsstevne

VektKast 9,08Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2213,33Spydeberg IL110.09.16Aremark, Treningsstevne
J-20/2213,03Spydeberg IL1 (KS)25.06.15Aremark, Kretsstevne
J-20/2212,72Spydeberg IL2 (KS)11.10.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2211,43Spydeberg IL1 (KS)12.05.15Aremark, Treningsstevne
J-20/2210,62Spydeberg IL1 (KS)05.05.15Aremark, Treningsstevne
J-18/1913,04Spydeberg IL127.09.14Aremark, KM Veteraner / KM senior Lange løp
J-18/1912,89Spydeberg IL1 (KS)12.10.14Aremark, Treningsstevne
J-18/1911,75Spydeberg IL1 (J-18)13.10.13Halden, Treningsstevne
J-18/1911,45Spydeberg IL130.07.14Aremark, Treningsstevne
J-18/1911,36Spydeberg IL1 (J-18)19.08.13Lillestrøm, Nasjonalt Stevne
J-1710,94Spydeberg IL105.08.12Oppegård, Oppegård Open

Total requesttime: 0.14951395988464 seconds