Statistikk

Daniel Nikolai Pedersen

Født: 23.02.1998

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-177,44(+2,0)IL Skjalg3 (MS)24.08.15Stavanger, Treningsstevne
G-177,51(+2,7)IL Skjalg4 (MS)20.08.15Stavanger, Treningsstevne
G-167,48(-0,2)IL Skjalg231.05.14Fana, Framolekene 2014
G-157,63(+0,0)IL Skjalg1-h101.06.13Fana, Framolekene 2013
G-147,70(+1,4)IL Skjalg1-h326.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-147,73(+0,9)IL Skjalg3-fi 16.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-147,74(+1,4)IL Skjalg2-fi 26.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-147,81(+0,6)IL Skjalg1-h316.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-147,87(-0,3)IL Skjalg3-h202.06.12Fana, Framolekene 2012
G-148,06(-1,9)IL Skjalg2-h309.09.12Osterøy, NCC-lekene Osterøy
G-148,09(-2,6)IL Skjalg6-fi 09.09.12Osterøy, NCC-lekene Osterøy

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2211,52(+1,2)IL Skjalg6 (MS)07.08.18Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2211,57(+1,6)IL Skjalg2-fi-B (MS)10.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
G-20/2211,59(+0,3)IL Skjalg1 (MS)01.08.18Haugesund, Kretsstevne
G-20/2211,64(-0,3)IL Skjalg5-h2 (MS)10.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
G-20/2211,66(+0,4)IL Skjalg5-h2 (MS)24.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
G-18/1911,24(+1,8)IL Skjalg3-h2 (MS)31.07.17Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-18/1911,28(+2,5)IL Skjalg3-h3 (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1911,29(+1,9)IL Skjalg6-sf2 (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1911,33(+1,8)IL Skjalg4-h402.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1911,36(+1,8)IL Skjalg7-sf102.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1911,39(+0,5)IL Skjalg3-h101.09.17Fana, UM 2017
G-18/1911,41(+1,7)IL Skjalg4-h2 (MS)19.08.17Sandnes, Høstlekene
G-18/1911,42(+2,2)IL Skjalg5-fi-B19.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1911,43(+1,6)IL Skjalg1-h1 (MS)21.07.16Stavanger, Skjalgstevne 4
G-18/1911,48(-0,4)IL Skjalg3-h2 (MS)24.08.16Sandnes, Høstlekene 2016
G-18/1911,49(+1,9)IL Skjalg3-fi (MS)31.07.17Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-18/1911,72(-1,5)IL Skjalg3-h2 (MS)19.05.16Sandnes, SI-stevne 1
G-18/1911,83(-3,3)IL Skjalg2-h319.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1912,04(-3,9)IL Skjalg4-h2 (MS)12.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1711,55(+2,0)IL Skjalg2-h3 (MS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
G-1711,55(+0,3)IL Skjalg2-h311.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1711,57(+0,8)IL Skjalg8-fi 11.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1711,59(+0,9)IL Skjalg424.05.15Haugesund, Mailekene 2015
G-1711,59(-1,0)IL Skjalg305.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
G-1711,77(-1,6)IL Skjalg3 (MS)11.06.15Stavanger, Skjalgstevne 3
G-1711,83(-1,4)IL Skjalg3-h2 (MS)04.08.15Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-1611,58(+1,0)IL Skjalg5-h2 (MS)05.08.14Sandnes, Teststevne 1
G-1611,62(+0,4)IL Skjalg4-fi 05.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1611,68(-0,4)IL Skjalg2-h1 (MS)28.07.14Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-1611,70(+1,1)IL Skjalg2-h628.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1611,72(+0,8)IL Skjalg1 (MS)05.06.14Stavanger, Skjalgstevne 2
G-1611,73(-0,1)IL Skjalg1-h201.06.14Fana, Framolekene 2014
G-1611,74(+0,3)IL Skjalg6-h3 (MS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
G-1611,74(-1,1)IL Skjalg6-fi-A28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1611,83(-0,8)IL Skjalg5 (MS)24.07.14Stavanger, Skjalgstevne 4
G-1611,86(-1,0)IL Skjalg2-h205.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1611,87(-1,0)IL Skjalg4-h1 (MS)11.09.14Stavanger, Skjalgstevne 6
G-1511,59(+2,6)IL Skjalg3-fi 16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1511,60(+1,7)IL Skjalg1-h2 (MS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-1511,62(+3,0)IL Skjalg114.05.13Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1511,62(+0,7)IL Skjalg2-fi-A23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1511,66(+0,8)IL Skjalg2-sf206.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1511,68(+2,0)IL Skjalg1-h306.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1511,75(+1,9)IL Skjalg1-h323.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1511,76(+2,0)IL Skjalg5-fi 06.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1511,82(+0,3)IL Skjalg120.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-1511,82(-0,1)IL Skjalg1-fi (MS)23.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
G-1511,87(+2,0)IL Skjalg1-h102.06.13Fana, Framolekene 2013
G-1511,87(+0,0)IL Skjalg1-h1 (MS)23.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
G-1511,87(-0,8)IL Skjalg3-h1 (MS)22.08.13Stavanger, Skjalgstevnet
G-1512,07(-1,2)IL Skjalg1-h216.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1512,07(-2,0)IL Skjalg118.08.13Leirvik, Stordleikane 2013
G-1412,00(+0,1)IL Skjalg122.09.12Sandnes, Høstlekene
G-1412,21(+0,5)IL Skjalg2-h203.06.12Fana, Framolekene 2012
G-1412,29(-0,3)IL Skjalg230.08.12Sandnes, TKS-Jærcup
G-1412,48(+0,3)IL Skjalg224.05.12Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1412,86(-4,1)IL Skjalg114.06.12Stavanger, Skjalgstevne 2

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2216,80IL Skjalg4-h2 (MS)08.05.18Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1617,55(-3,2)IL Skjalg2 (MS)26.08.14Stavanger, Kretsstevne

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2222,90(+7,0)IL Skjalg5-h2 (MS)22.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
G-20/2223,15(+0,5)IL Skjalg4-h2 (MS)10.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
G-20/2223,32(+1,1)IL Skjalg3 (MS)07.08.18Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-20/2223,37(+0,2)IL Skjalg2 (MS)01.08.18Haugesund, Kretsstevne
G-20/2223,61(+1,6)IL Skjalg6-h1 (G-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-18/1922,57(+3,2)IL Skjalg1-h2 (MS)19.08.17Sandnes, Høstlekene
G-18/1922,57(+0,1)IL Skjalg6-h4 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1922,58(-0,5)IL Skjalg7-sf1 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1922,64(+3,1)IL Skjalg3-sf1 (MJ19)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1922,74(+1,2)IL Skjalg6-fi (MJ19)13.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1922,80(+1,6)IL Skjalg3-h2 (MJ19)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1922,89(-1,3)IL Skjalg3-h302.09.17Fana, UM 2017
G-18/1922,92(+2,6)IL Skjalg2 (MS)31.07.17Sandnes, Kvalifiseringsstevne
G-18/1923,03(+0,6)IL Skjalg3-h103.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1923,05(+1,1)IL Skjalg7-fi 04.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1923,07(+0,1)IL Skjalg3-h417.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1923,09(+0,4)IL Skjalg3-h2 (MS)21.07.16Stavanger, Skjalgstevne 4
G-18/1923,11(-1,5)IL Skjalg5-h1 (MS)04.06.16Fana, Framolekene 2016
G-18/1923,13(-0,6)IL Skjalg6-sf1 (G-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1923,14(-0,7)IL Skjalg2-h2 (MS)19.05.16Sandnes, SI-stevne 1
G-18/1923,30(-2,1)IL Skjalg2-h4 (G-U20)06.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1923,36(-1,8)IL Skjalg2-h2 (MS)12.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
G-18/1923,37(-1,9)IL Skjalg1-h1 (MS)25.08.16Stavanger, Skjalgstevne 5
G-1722,93(+4,4)IL Skjalg423.05.15Haugesund, Mailekene 2015
G-1723,06(+0,8)IL Skjalg3-h3 (G-18/19)19.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-1723,13(+2,0)IL Skjalg7-h205.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
G-1723,15(+3,3)IL Skjalg1-h1 (MS)29.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
G-1723,20(-0,3)IL Skjalg1 (MS)23.07.15Stavanger, Skjalgstevne 5
G-1723,35(+1,0)IL Skjalg7-fi 13.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1723,36(+0,4)IL Skjalg227.08.15Stavanger, Skjalgstevne 6
G-1723,37(+0,5)IL Skjalg3-h112.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1723,40(+1,3)IL Skjalg2-h307.05.15Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1723,48(-1,1)IL Skjalg4-h3 (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1723,72(-3,0)IL Skjalg1-h1 (MS)04.08.15Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-1723,82(-1,7)IL Skjalg3-h2 (MS)05.05.15Sandnes, Jæren Sparebank-Jærcup 1
G-1622,82(+0,8)IL Skjalg3-h2 (MS)18.08.14Sandnes, Teststevne 2
G-1622,86(+2,1)IL Skjalg1-h320.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-1622,91(+2,6)IL Skjalg2-h314.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1622,92(+0,3)IL Skjalg2-h1 (MS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
G-1623,04(+2,0)IL Skjalg124.05.14Haugesund, Mailekene 2014
G-1623,06(+1,0)IL Skjalg3-fi (MS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
G-1623,09(+1,7)IL Skjalg4-h1 (MS)05.08.14Sandnes, Teststevne 1
G-1623,11(+0,1)IL Skjalg1-h129.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
G-1623,21(-0,4)IL Skjalg1-h206.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1623,24(+0,3)IL Skjalg4-h2 (MS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
G-1623,25(-1,5)IL Skjalg2 (MS)14.08.14Stavanger, Skjalgstevne 5
G-1623,31(+0,0)IL Skjalg2-h2 (MS)28.08.14Sandnes, Jærcup 4
G-1623,31(-1,2)IL Skjalg1-fi 07.09.14Haugesund, Ungdomsmesterskapet 2014
G-1623,46(-0,6)IL Skjalg4-h5 (MJ19)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-1623,49(+1,1)IL Skjalg2 (MS)05.06.14Stavanger, Skjalgstevne 2
G-1623,70(+0,5)IL Skjalg2-h130.05.14Fana, Framolekene 2014
G-1523,08(+0,5)IL Skjalg2-fi 08.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1523,33(-0,3)IL Skjalg2-h321.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1523,41(+1,2)IL Skjalg1-h207.09.13Lillehammer, UM 2013
G-1523,46(+1,9)IL Skjalg4-h2 (MS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
G-1523,58(+2,7)IL Skjalg2-h415.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1523,61(-0,1)IL Skjalg4-h5 (MJ)03.08.13Overhalla, Junior NM
G-1523,64(+1,1)IL Skjalg1-h231.05.13Fana, Framolekene 2013
G-1523,89(-1,7)IL Skjalg1-h1 (G-17)29.07.13Sandnes, Teststevne 1
G-1523,93IL Skjalg1-h117.08.13Leirvik, Stordleikane 2013
G-1523,97(-0,4)IL Skjalg119.05.13Karmøy, Mailekene 2013
G-1523,99(+0,2)IL Skjalg2-h1 (MS)23.07.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 1
G-1424,36(+3,5)IL Skjalg1-h417.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1424,59(-0,4)IL Skjalg123.08.12Stavanger, Skjalgstevne 3
G-1424,82(-1,9)IL Skjalg2-h327.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-1424,82(-0,6)IL Skjalg2-h301.06.12Fana, Framolekene 2012

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/1936,74IL Skjalg1 (MS)04.05.17Lye, COOP-Jærcup1
G-1737,37IL Skjalg1 (MS)20.08.15Stavanger, Treningsstevne
G-1636,86IL Skjalg1 (MS)16.09.14Stavanger, Kretsstevne
G-1537,06IL Skjalg118.09.13Stavanger, Treningsstevne
G-1438,61IL Skjalg102.10.12Stavanger, Kretsstevne

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-20/2251,86IL Skjalg6-h2 (MS)23.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
G-20/2252,08IL Skjalg8-fi (G-U23)25.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-20/2252,60IL Skjalg4-h2 (G-U23)24.08.18Oslo/Bi, Junior NM
G-20/2253,40IL Skjalg3-h2 (MS)09.08.18Stavanger, Skjalgstevne
G-18/1950,59IL Skjalg5-h301.09.17Fana, UM 2017
G-18/1950,76IL Skjalg5-h1 (MS)26.08.17Sandnes, NM 2017
G-18/1950,77IL Skjalg5-h302.09.16Sandnes, UM 2016
G-18/1950,83IL Skjalg5-h3 (MS)29.05.16Lillestrøm, Romerikslekene 2016
G-18/1950,85IL Skjalg7-h1 (MS)05.06.16Fana, Framolekene 2016
G-18/1951,33IL Skjalg1-h1 (MS)24.08.16Sandnes, Høstlekene 2016
G-18/1951,44IL Skjalg4-h3 (G-U20)05.08.16Brandbu, Junior-NM 2016
G-18/1951,46IL Skjalg6-fi (MJ19)12.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-18/1951,47IL Skjalg406.08.17Oslo/Bi, Tjalvelekene
G-18/1951,48IL Skjalg7-h318.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
G-18/1951,80IL Skjalg1-h1 (MJ19)11.08.17Harstad, Jr NM i friidrett 2017
G-1750,98IL Skjalg2-h311.09.15Lillestrøm, UM 2015
G-1751,01IL Skjalg2-h3 (G-18/19)20.06.15Lillehammer, Veidekkelekene
G-1751,28IL Skjalg2-h4 (MJ19)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1751,39IL Skjalg5-fi (MJ19)15.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
G-1752,54IL Skjalg1 (MS)06.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
G-1650,92IL Skjalg101.06.14Fana, Framolekene 2014
G-1651,42IL Skjalg2-h3 (G-17)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1651,60IL Skjalg4 (MS)24.07.14Stavanger, Skjalgstevne 4
G-1651,83IL Skjalg1-h120.09.14Sandnes, Høstlekene 2014
G-1551,92IL Skjalg102.06.13Fana, Framolekene 2013
G-1552,00IL Skjalg1-h222.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
G-1552,84IL Skjalg3-h3 (MJ)02.08.13Overhalla, Junior NM
G-1553,06IL Skjalg7-h4 (G-17)16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-1553,49IL Skjalg114.05.13Stavanger, Skjalgstevne 1
G-1455,65IL Skjalg122.09.12Sandnes, Høstlekene

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/191,25,33IL Skjalg2 (MS)08.09.16Stavanger, Skjalgstevne 6
G-161,28,26IL Skjalg1 (G-18/19)11.09.14Stavanger, Skjalgstevne 6
G-141,30,52IL Skjalg1-h108.09.12Osterøy, NCC-lekene Osterøy
G-141,32,38IL Skjalg4-h215.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
G-141,34,26IL Skjalg103.06.12Fana, Framolekene 2012

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-172,01,46IL Skjalg5-h1 (MS)30.08.15Sandnes, Høstlekene 2015
G-162,01,36IL Skjalg5-h1 (MJ19)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
G-162,01,38IL Skjalg3-h222.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
G-151,59,42IL Skjalg2-h307.09.13Lillehammer, UM 2013
G-152,03,82IL Skjalg115.08.13Stavanger, Skjalgstevnet
G-152,05,88IL Skjalg104.07.13Sandnes, Lagseriestevne 2
G-152,09,90IL Skjalg131.05.13Fana, Framolekene 2013
G-142,10,70IL Skjalg123.08.12Stavanger, Skjalgstevne 3
G-142,12,62IL Skjalg124.05.12Stavanger, Skjalgstevne 1
G-142,19,89IL Skjalg126.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-142,24,64IL Skjalg101.06.12Fana, Framolekene 2012

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-145,46(-0,2)IL Skjalg124.05.12Stavanger, Skjalgstevne 1
G-145,23(+2,2)IL Skjalg326.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-145,14(+1,6)IL Skjalgb.g.26.05.12Haugesund, Mailekene 2012
G-144,94(+2,6)IL Skjalg602.06.12Fana, Framolekene 2012
G-144,94(+0,0)IL Skjalg1208.09.12Osterøy, NCC-lekene Osterøy
G-144,83(-0,6)IL Skjalgb.g.02.06.12Fana, Framolekene 2012

Kule 7,26Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-18/198,16IL Skjalg3 (MS)07.09.17Stavanger, Seriestevne

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1427,87IL Skjalg709.09.12Osterøy, NCC-lekene Osterøy

Liten Ball 150gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
G-1459,90IL Skjalg417.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene

Total requesttime: 0.66871094703674 seconds