Statistikk

Ida Bakke Hansen

Født: 07.01.1993

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS11,67(+1,0)Sandnes IL1-h121.05.16Trondheim, NM Stafetter 2016
KS11,98(-2,1)Sandnes IL4-fi 29.07.16Ravnanger, NM Friidrett
KS11,98(+0,8)Sandnes IL2-fi-A24.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
KS12,11(+0,4)Sandnes IL1-h310.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
KS12,11(+0,5)Sandnes IL4-fi-A17.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS12,11(+0,5)Sandnes IL2-h324.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
KS12,20(+1,2)Sandnes IL1-fi-A10.06.18Sandnes, Vindsprint 2018 Sandnes
KS12,21(-2,1)Sandnes IL2-sf229.07.16Ravnanger, NM Friidrett
KS12,25(-0,2)Sandnes IL3-h117.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
KS12,30(-4,0)Sandnes IL1-h312.05.16Stavanger, Skjalgstevne 1
KS12,33(-2,7)Sandnes IL2-h430.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS12,43(-4,1)Sandnes IL2-h429.07.16Ravnanger, NM Friidrett
J-20/2211,86(+3,3)Sandnes IL3-fi (KJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2211,88(+2,7)Sandnes IL2-fi-A (KS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-20/2211,90(+1,9)Sandnes IL3-sf1 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2211,98(+0,2)Sandnes IL5-fi (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2211,99(-0,7)Sandnes IL1 (KJ22)14.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2212,00(+0,0)Sandnes IL1-h2 (KS)30.05.15Larvik, NM Stafetter Ekstraheat 100m
J-20/2212,01(+1,9)Sandnes IL2-fi (KS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2212,01(+1,1)Sandnes IL3-hNat (KS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
J-20/2212,01(+2,6)Sandnes IL2-h4 (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2212,02(+2,5)Sandnes IL6-fi-A (KS)13.06.14Gøteborg/SWE, Folksam Challenge
J-20/2212,03(+1,0)Sandnes IL3-sf1 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2212,04(+0,2)Sandnes IL5-fi (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-20/2212,04(+1,3)Sandnes IL3-sf1 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-20/2212,06(+2,4)Sandnes IL2-fi-A (KS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-20/2212,08(-0,7)Sandnes IL2-h3 (KS)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2212,09(+3,1)Sandnes IL3-h1 (KS)13.06.14Gøteborg/SWE, Folksam Challenge
J-20/2212,10(+1,4)Sandnes IL3-fi-A (KS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
J-20/2212,13(+2,3)Sandnes IL2-h3 (KS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
J-20/2212,16(-1,1)Sandnes IL1-fi-B (KS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
J-20/2212,17(+0,8)Sandnes IL1-fi-B (KS)29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-20/2212,17(+1,2)Sandnes IL2-h1 (KS)02.08.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix - Audun Boysen Memorial
J-20/2212,17(+0,4)Sandnes IL1-h2 (KS)14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2212,17(-2,8)Sandnes IL2-fi (KS)01.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2212,18(+1,9)Sandnes IL1-h3 (KS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2212,18(-0,8)Sandnes IL7 (KS)26.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2212,19(+0,4)Sandnes IL2-h1 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2212,19(-0,1)Sandnes IL1 (KS)05.06.15Sandnes, KM Rogaland 2015
J-20/2212,20(+0,1)Sandnes IL2-h2 (KJ22)08.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2212,22(-1,6)Sandnes IL5-fi-A (KS)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2212,22(-2,4)Sandnes IL1-fi-A (KS)14.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2212,31(-0,2)Sandnes IL2-h1 (KS)29.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-20/2212,35(-0,9)Sandnes IL2-h3 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-20/2212,35(-1,2)Sandnes IL1-h3 (KS)22.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-20/2212,39(-1,4)Sandnes IL2-fi (J-U23)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-20/2212,41(+0,1)Sandnes IL1-h1 (KS)19.05.14Sandnes, Lagseriestevne 1
J-20/2212,43(-1,1)Sandnes IL1-h2 (J-U23)02.08.13Overhalla, Junior NM
J-20/2212,55(-2,2)Sandnes IL1-h1 (KS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-20/2212,59(+0,3)Sandnes IL1-h1 (KS)20.05.13Sandnes, Lagseriestevne 1
J-18/1912,06(+2.5)Sandnes IL3 (J-U20)18.08.12VäxjÜ/SWE, Nordic Junior Championship U20
J-18/1912,13(+1,3)IL Runare.l.10.06.12Greveskogen, Kristinalekene
J-18/1912,21(+1,2)IL Runar1-h117.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1912,21(+1,2)IL Runar1-fi 31.08.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1912,23(+0,9)IL Runar2 (KS)19.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-18/1912,23(+3,5)IL Runar1-fi 17.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1912,30(-0,4)IL Runar2-fi (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1912,31(+1,0)Sandnes IL122.09.12Sandnes, Høstlekene
J-18/1912,32(+1,6)IL Runar2-h5 (J-19)09.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
J-18/1912,37(+0,0)IL Runar2-h1 (KS)04.07.11Lillestrøm, Lillestrøm Games
J-18/1912,38(+0,6)IL Runar1-h131.08.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1912,43(+0,7)IL Runar1 (KS)04.09.12Sandnes, TKS JĂŚrcup 2012
J-18/1912,44(-2,6)IL Runar1-sf2 (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1912,45(-1,3)IL Runar1-h2 (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/1912,46(+0,6)IL Runar3-h126.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-18/1912,46(+1,3)IL Runar1-h1 (KS)21.08.12Sandnes, Teststevne 2
J-18/1912,48(+0,2)IL Runar9-fi-A (J-19)09.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
J-18/1912,48(-0,5)IL Runar4-fi 26.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-18/1912,51(-0,1)IL Runar7-fi (KS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1912,59(-2,0)IL Runar4-sf2 (KS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1912,65(-2,1)IL Runar2-h4 (KS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1912,90(-1,6)IL Runar5-fi (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/1912,91(-4,0)IL Runar3-sf1 (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/1913,02(-3,0)IL Runar1-h4 (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS23,73(-0,6)Sandnes IL1-h103.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
KS23,84(+0,9)Sandnes IL1-hNat09.06.16Oslo/Bi, Diamond League 2016 - Bislett Games
KS23,86(+0,0)Sandnes IL2-h317.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
KS23,87(+0,4)Sandnes IL2-fi-A18.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
KS23,94(-0,4)Sandnes IL124.06.16Oslo/Bi, Norsk Tipping NGP Oslo Boysen Memorial
KS24,01(-1,1)Sandnes IL2-fi 31.07.16Ravnanger, NM Friidrett
KS24,16(+0,2)Sandnes IL4-h109.04.16Tempe/AZ/USA, 37th Annual Sun Angel Classic
KS24,32(-1,5)Sandnes IL2-sf130.07.16Ravnanger, NM Friidrett
KS24,72(-0,1)Sandnes IL2-h201.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
KS24,85(+2,4)Sandnes IL4-h222.06.18Lillehammer, Veidekkelekene 2018
KS24,97(-0,8)Sandnes IL1-h230.07.16Ravnanger, NM Friidrett
KS26,34(+1,7)Sandnes IL5-h708.04.16Mesa/AZ/USA, Mesa Classic
J-20/2223,88(+2,3)Sandnes IL6-h2 (J-U23)10.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
J-20/2223,90(+0,9)Sandnes IL2-h1 (KS)05.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-20/2223,97(+0,9)Sandnes IL3-fi (KS)02.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2224,04(-0,7)Sandnes IL2-fi (KS)24.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2224,08(+2,2)Sandnes IL1-fi-B (KS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
J-20/2224,17(+2,3)Sandnes IL1-fi (KJ22)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2224,19(+0,9)Sandnes IL3-fi-A (KS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
J-20/2224,20(-0,5)Sandnes IL1-fi (KJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2224,29(-1,1)Sandnes IL3-hNat (KS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
J-20/2224,29(+1,4)Sandnes IL3-h1 (KS)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2224,40(+0,9)Sandnes IL5-h5 (KS)10.04.15Mesa/AZ/USA, Mesa Classic
J-20/2224,42(+1,3)Sandnes IL2-h2 (KS)07.05.15Stavanger, Skjalgstevne 1
J-20/2224,44(+2,5)Sandnes IL2-h2 (KS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
J-20/2224,50(-0,1)Sandnes IL3-h1 (KS)24.05.14Greveskogen, Tønsberg Grand Prix
J-20/2224,52(+1,0)Sandnes IL3-fi (KS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
J-20/2224,58(-1,4)Sandnes IL4 (KS)27.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2224,65(+1,4)Sandnes IL1-h3 (KS)20.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-20/2224,66(-0,2)Sandnes IL1-h3 (KS)21.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-20/2224,71Sandnes IL1-h1 (KS)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-20/2224,73(-1,1)Sandnes IL2-sf1 (KS)24.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2224,75(+0,7)Sandnes IL1 (KS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
J-20/2224,77(+2,2)Sandnes IL1-sf2 (KS)02.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2224,78(+1,3)Sandnes IL2-h2 (KS)14.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2224,78(+1,4)Sandnes IL1-h3 (KS)24.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2224,84(+0,2)Sandnes IL6-fi (KS)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-20/2224,87(-0,7)Sandnes IL2-h1 (KS)01.06.13Oordegem/BEL, IFAM
J-20/2224,87(-1,8)Sandnes IL2-fi (J-U23)04.08.13Overhalla, Junior NM
J-20/2224,91(+0,2)Sandnes IL1-h1 (KS)29.07.13Sandnes, Teststevne 1
J-20/2224,92(+1,1)Sandnes IL1-h3 (KS)25.08.13Greveskogen, NM 2013
J-20/2224,99(+0,4)Sandnes IL1-h1 (KJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2225,01(+1,5)Sandnes IL3 (KS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
J-20/2225,02(+1,2)Sandnes IL1 (KS)10.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
J-20/2225,03(-0,2)Sandnes IL1-h1 (KS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
J-20/2225,28(-0,3)Sandnes IL1-h2 (KS)02.08.15Haugesund, NM 2015
J-20/2225,49Sandnes ILu.k.19.05.13Karmøy, Mailekene 2013
J-20/2225,74(-4,5)Sandnes IL1 (KS)04.06.13Stavanger, Skjalgstevne 3
J-18/1924,73(+3,0)IL Runar1-h215.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1924,75(+2,6)IL Runar2-fi 28.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-18/1924,77(-1,3)IL Runar1-fi 02.09.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1924,98(-0,8)Sandnes IL4 (J-U20)19.08.12VäxjÜ/SWE, Nordic Junior Championship U20
J-18/1925,06(+1,0)IL Runar6-h2 (KS)04.07.11Lillestrøm, Lillestrøm Games
J-18/1925,17(-2,0)IL Runar103.06.12Porsgrunn, Kjølneslekene
J-18/1925,32(-0,7)IL Runar1-h2 (KS)17.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-18/1925,42(+0,0)IL Runar1-h2 (J-19)10.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
J-18/1925,48(+0,7)IL Runar5-fi (KJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/1925,55(+1,2)IL Runar122.05.11Porsgrunn, Kjølneslekene
J-18/1925,55(+2,2)IL Runar3-sf1 (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/1925,63(-0,1)IL Runar1-h2 (KS)26.05.11Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne
J-18/1925,71(+0,9)IL Runar1-h3 (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/1925,99(-1,8)IL Runar1-h101.09.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1926,06(+0,5)IL Runar2-h227.08.11Fredrikstad, UM 2011

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1958,80IL Runar2-h226.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-18/1958,82IL Runar121.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011

100 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS13,43(+5,3)Sandnes IL118.06.16Lillehammer, Veidekkelekene
KS13,44(+2,2)Sandnes IL204.06.16Florø, Florø Friidrettsfestval 2016
KS13,56(+0,6)Sandnes IL1-fi 03.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
KS13,63(+1,5)Sandnes IL3-h308.04.16Mesa/AZ/USA, Mesa Classic
KS13,73(-1,1)Sandnes IL1-h103.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
KS13,75(-1,4)Sandnes IL218.05.16Hamar, Norsk Tipping Norwegian Grand Prix
KS13,84(+0,6)Sandnes IL7-h409.04.16Tempe/AZ/USA, 37th Annual Sun Angel Classic
J-20/2213,64(+1,8)Sandnes IL3-fi (KS)31.07.15Haugesund, NM 2015
J-20/2213,66(+4,7)Sandnes IL2 (KS)23.05.15Hamar, Norwegian Grand Prix
J-20/2213,70(+3,3)Sandnes IL2-h1 (KS)31.07.15Haugesund, NM 2015
J-20/2213,74(+1,6)Sandnes IL1 (KS)13.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-20/2213,87(-1,4)Sandnes IL4-h1 (J-U23)10.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
J-20/2213,89(-0,3)Sandnes IL1 (KJ22)16.08.15Byrkjelo, NM junior 2015
J-20/2213,93(+2,5)Sandnes IL1 (KS)07.06.14Florø, Norwegian Grand Prix Florø 2014
J-20/2213,93(+2,5)Sandnes IL5-fi (KS)22.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2213,93(-0,2)Sandnes IL4-h3 (KS)10.04.15Mesa/AZ/USA, Mesa Classic
J-20/2213,93(+0,5)Sandnes IL3-fi (KS)05.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-20/2213,94(+0,4)Sandnes IL3-fi (KS)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2213,97(+0,3)Sandnes IL1-h1 (KS)29.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2214,01(+1,7)Sandnes IL1-h2 (KS)21.06.14Lillehammer, Veidekkelekene 2014
J-20/2214,02(+3,9)Sandnes IL3-h1 (KS)22.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2214,03(+2,7)Sandnes IL5-fi-A (KS)13.06.14Gøteborg/SWE, Folksam Challenge
J-20/2214,04(+1,3)Sandnes IL3-h2 (KS)22.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-20/2214,06(+0,8)Sandnes IL4-fi (KS)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-20/2214,07(-1,1)Sandnes IL2-h1 (KS)05.07.15Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2015
J-20/2214,10(+1,3)Sandnes IL4 (KS)27.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/2214,10(+1,2)Sandnes IL1-h1 (KS)14.05.15Sandnes, Seniorstevne
J-20/2214,12(+1,8)Sandnes IL4 (KS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
J-20/2214,15(+0,5)Sandnes IL1-h1 (KS)24.05.14Greveskogen, Tønsberg Grand Prix
J-20/2214,17(-0,1)Sandnes IL3-h2 (KS)13.06.14Gøteborg/SWE, Folksam Challenge
J-20/2214,17(-1,0)Sandnes IL1-h1 (KS)05.05.15Sandnes, JĂŚren Sparebank-JĂŚrcup 1
J-20/2214,18(-0,1)Sandnes IL3-h2 (KS)23.08.13Greveskogen, NM 2013
J-20/2214,20(-1,4)Sandnes IL8 (KS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
J-20/2214,23(-2,8)Sandnes IL4-hNat (KS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
J-20/2214,24(+1,1)Sandnes IL1-h1 (KS)30.06.13Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2013
J-20/2214,27(+3,9)Sandnes IL6 (KS)22.05.13Brandbu, Hyundai Grand Prix
J-20/2214,29(+1,1)Sandnes IL7-hNational (KS)13.06.13Oslo/Bi, Diamond League 2013 - Bislett Games
J-20/2214,30(+3,2)Sandnes IL1 (KS)15.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2214,32(-0,5)Sandnes IL7-h2 (KS)01.06.13Oordegem/BEL, IFAM
J-20/2214,32(-0,7)Sandnes IL2-fi (J-U23)04.08.13Overhalla, Junior NM
J-20/2214,40(+2,4)Sandnes IL1-h1 (KS)13.08.13Sandnes, Kvalifiseringsstevne 2
J-20/2214,41(-0,7)Sandnes IL1 (KS)10.05.14Sandnes, Mangekampkvalifisering
J-20/2214,49(-0,1)Sandnes IL1 (KS)15.05.14Stavanger, KM Senior og veteran
J-20/2214,65(-0,8)Sandnes IL1 (KS)06.05.14Sandnes, TKS JĂŚrcup
J-20/2214,69(+3,4)Sandnes IL1 (KS)14.05.13Stavanger, Skjalgstevne 1
J-20/2214,84(+1,4)Sandnes IL1-h1 (KS)20.05.13Sandnes, Lagseriestevne 1
J-20/2216,68(-0,7)Sandnes IL1-h1 (KS)29.07.13Sandnes, Teststevne 1
J-18/1914,07(+0,8)IL Runar127.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012
J-18/1914,19(-0,3)IL Runar8-h2 (KS)07.06.12Oslo/Bi, Samsung Diamond League 2012
J-18/1914,27(-0,3)IL Runar116.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1914,29(-1,1)IL Runar3 (KS)24.05.12Oslo/Bi, Hyundai Grand Prix
J-18/1914,30(-0,3)IL Runar103.06.12Porsgrunn, Kjølneslekene
J-18/1914,31(+0,5)IL Runar331.08.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1914,41(+1,4)Sandnes IL4 (J-U20)19.08.12VäxjÜ/SWE, Nordic Junior Championship U20
J-18/1914,49(+0,8)IL Runar102.05.12Porsgrunn, DNB Karusellen 1
J-18/1914,52(-1,2)IL Runar2-h2 (KS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1914,61(-1,7)IL Runar3-fi (KS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012

Total requesttime: 0.21388006210327 seconds