Statistikk

Marthe Mjøen Berg

Født: 04.03.1993

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2213,07(+0,8)Dimna IL7-h1 (KS)16.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
J-20/2213,35(-2,9)Dimna IL5-h3 (KS)23.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-18/1913,03(+0,8)Dimna IL4-h124.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-18/1913,13(+1,1)Dimna IL122.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-18/1913,82(-5,1)Dimna IL127.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane

150 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2219,55(-0,7)Dimna IL2 (KS)11.05.14Bækkelaget, Maistevne 2014

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS26,44(+0,2)Dimna IL114.08.17Ulsteinvik, Treningstemne
J-20/2225,46(+1,4)Dimna IL3-h1 (KS)31.05.14Asker, Askerlekene 2014
J-20/2225,85(+0,0)Dimna IL1 (KS)16.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-20/2225,88(+1,3)Dimna IL3-h2 (KS)24.05.14Greveskogen, Tønsberg Grand Prix
J-20/2226,46(+1,6)Dimna IL6-h1 (KS)17.08.13Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2013
J-20/2226,46(-1,1)Dimna IL1 (KS)03.09.13Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Oslo/Akershus
J-18/1926,40(+1,1)Dimna IL6-h322.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-18/1926,51(-0,7)Dimna IL126.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane

300 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2241,09Dimna IL1 (KS)11.05.14Bækkelaget, Maistevne 2014

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS1,00,61Dimna IL412.09.17Nadderud, Løpsstevne Høstserien Nadderud
J-20/2257,60Dimna IL5 (KS)22.05.14Oslo/Bi, Norwegian Grand Prix
J-20/2257,72Dimna IL3-h2 (KS)28.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/2258,32Dimna IL7-h2 (KS)15.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2258,43Dimna IL130.08.14Molde, KM
J-20/2258,65Dimna IL4-h2 (KS)16.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/2259,08Dimna IL6-h2 (KS)22.06.13Lillehammer, Veidekkelekene 2013
J-20/221,00,70Dimna IL1 (KS)21.09.13Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
J-18/1958,87Dimna IL5-h2 (J-19)07.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-18/1959,74Dimna IL1-h217.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/191,00,20Dimna IL112.08.12Hareid, Hadarleikane 2012
J-18/191,00,54Dimna IL1 (J-18)27.09.11Ulsteinvik, Treningstemne
J-18/191,01,54Dimna IL5-h219.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene

100 meter hekk (84,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2213,98(+3,9)Dimna IL2-h1 (KS)22.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2214,05(+4,2)Dimna IL3 (KJ22)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/2214,16(+2,5)Dimna IL7-fi (KS)22.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/2214,21(+0,5)Dimna IL2-h1 (KS)24.05.14Greveskogen, Tønsberg Grand Prix
J-20/2214,27(+1,0)Dimna IL1 (KS)17.08.14Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene 2014
J-20/2214,42(-2,8)Dimna IL6-hNat (KS)11.06.14Oslo/Bi, Diamond League 2014 - Bislett Games
J-20/2214,72(+0,6)Dimna IL2-h1 (KS)03.07.13Nice/FRA, Soirée estivale NCAA
J-20/2215,27(-1,9)Dimna IL1 (KS)24.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-18/1914,45(+2,5)Dimna IL2-h1 (KS)03.07.12Lillestrøm, Hyundai Grand Prix Lillestrøm Games
J-18/1914,65(+0,0)Dimna IL2-h1 (J-19)08.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-18/1914,69(+2,1)Dimna IL323.06.12Lillehammer, Veidekkelekene 2012
J-18/1914,74(+0,5)Dimna IL531.08.12Ravnanger, UM 2012
J-18/1914,76(+1,4)Dimna IL6-fi (J-19)08.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-18/1914,86(+2,0)Dimna IL221.05.11Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-18/1914,89(-0,3)Dimna IL316.06.12Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-18/1914,93(-1,1)Dimna IL126.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-18/1914,97(+0,7)Dimna IL5-h2 (KS)04.07.11Lillestrøm, Lillestrøm Games
J-18/1915,00(+1,3)Dimna IL218.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-18/1915,07(-1,6)Dimna IL4-fi (J-19)30.07.11Stockholm/SWE, DN Galan Youth
J-18/1915,14(-1,2)Dimna IL4-h2 (KS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1915,18(-1,0)Dimna IL3-h2 (J-19)30.07.11Stockholm/SWE, DN Galan Youth
J-18/1915,26(-1,7)Dimna IL7-fi (KS)25.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/1915,30(-0,8)Dimna IL115.09.12Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane
J-18/1915,89(+0,3)Dimna IL426.08.11Fredrikstad, UM 2011

200 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2228,49(-1,5)Dimna ILu.k.30.08.14Molde, KM
J-20/2228,76(-1,0)Dimna IL1-h1 (KS)25.05.13Ulsteinvik, Dimnaleikane
J-18/1929,97(+1,0)Dimna IL1 (J-19)02.10.12Ulsteinvik, Treningstemne
J-18/1929,98(-3,7)Dimna IL127.05.12Ulsteinvik, Dimnaleikane

300 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS44,82Dimna IL113.07.17Ulsteinvik, Treningstemne
J-18/1943,93Dimna IL3-h1 (J-19)09.07.12Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2012
J-18/1945,08Dimna IL1 (J-19)26.06.12Ulsteinvik, Treningstemne

400 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS1,02,82Dimna IL5-fi 25.08.17Sandnes, NM 2017
KS1,03,35Dimna IL114.07.16Ulsteinvik, Treningstemne
KS1,04,44Dimna IL118.07.17Ulsteinvik, Treningstemne
J-20/221,00,66Dimna IL2-fi (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/221,01,04Dimna IL2 (KJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/221,01,33Dimna IL4-h1 (KS)27.06.14Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2014
J-20/221,02,17Dimna IL1 (KS)14.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/221,02,56Dimna IL2-h2 (KS)23.08.14Jessheim, NM 2014
J-20/221,02,92Dimna IL3-h1 (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-20/221,03,82Dimna IL3 (KS)08.06.13Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2013
J-20/221,03,96Dimna IL2 (J-U23)03.08.13Overhalla, Junior NM
J-20/221,04,25Dimna IL3 (KS)13.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-20/221,04,58Dimna IL4-fi (KS)24.08.13Greveskogen, NM 2013
J-18/191,02,87Dimna IL2-fi (J-U20)28.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/191,03,27Dimna IL4 (KS)24.08.12Kristiansand, Job Zone NM Friidrett 2012
J-18/191,03,89Dimna IL5-h2 (KS)02.06.12Florø, Hyundai Grand Prix Florø Friidrettsfestival 2012
J-18/191,04,09Dimna IL401.09.12Ravnanger, UM 2012
J-18/191,04,19Dimna IL6 (J-U20)18.08.12Växjö/SWE, Nordic Junior Championship U20
J-18/191,04,41Dimna IL127.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-18/191,04,68Dimna IL4 (KS)12.08.11Byrkjelo, NM senior 2011
J-18/191,05,00Dimna IL4-fi (KJ19)06.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/191,05,81Dimna IL2-h3 (J-U20)27.07.12Sigdal, Necon NM JR 2012
J-18/191,05,96Dimna IL217.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-18/191,08,07Dimna IL4-h2 (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011

Tresteg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/1910,28(+1,1)Dimna IL1 (KS)27.10.11Ulsteinvik, Seriestemne

Total requesttime: 0.11084389686584 seconds