Statistikk

Julie Frøslev Mathisen

Født: 21.05.1993

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2227,71(-0,2)Askim IF1 (KS)28.05.14Askim, Askim Sparebanklekene 2014

400 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/191,02,77Askim IF1 (KS)18.06.12Askim, Kretsstevne

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/221,35,59Askim IF1 (KS)28.05.14Askim, Askim Sparebanklekene 2014
J-20/221,39,32Askim IF1 (KJ)18.05.13Askim, Askim Sparebanklekene 2013
J-18/191,40,05Askim IF1 (KJ)20.05.12Askim, Askim Sparebanklekene 2012

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS2,09,20Askim IF429.04.16Des Moines/IA/USA, Drake Relays
KS2,09,30Askim IF3-h602.04.16Palo Alto/CA/USA, Stanford Invitational
KS2,10,10Askim IF102.06.18Nittedal, Nittedalslekene 2018
KS2,10,24Askim IF8-h122.04.16Charlottesville/VA/USA, Virginia Challenge
KS2,10,72Askim IF6-h123.08.17Taipei/TWN, 29th Summer Universiade
KS2,11,63Askim IF3-h217.06.17Leiden/NED, 46ste Gouden Spike
KS2,12,57Askim IF2-h107.05.16Lexington/KY/USA, Kentucky Relays
KS2,12,99Askim IF313.05.16Nashville/TN/USA, Ohio Valley Conference Championships
KS2,13,16Askim IF609.06.18Leiden/NED, Gouden Spike
KS2,14,55Askim IF11-h322.07.17Heusden/BEL, NACHT van de Atletiek
KS2,16,1Askim IF118.07.17Århus/DEN, AGF Stævne
KS2,16,19Askim IF6-fi-A27.06.17BagsvĂŚrd/DEN, Baneturneringen 5
KS2,17,43Askim IF808.05.18Esbjerg/DEN, Tracks T1
J-20/222,07,68Askim IF2-h1 (KS)02.05.15Lexington/KY/USA, Kentucky Relays
J-20/222,09,23Askim IF5 (KS)11.04.14Knoxville/TN/USA, Tennessee Relays
J-20/222,09,50Askim IF2-h4 (KS)17.04.15Charlottesville/VA/USA, Virginia Challenge
J-20/222,09,86Askim IF1-h2 (KS)14.06.14Leiden/NED, Gouden Spike
J-20/222,12,22Askim IF1-h2 (KS)15.05.15Clarksville/TN/USA, Ohio Valley Conference Championships
J-20/222,12,49Askim IF4-fi-A (KS)28.06.15Oslo/Bi, Norwegian Milers Club
J-20/222,12,85Askim IF4-fi (KS)03.05.14Edwardsville/IL/USA, OVC Outdoor T&F Championships
J-20/222,12,85Askim IF6 (KS)27.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/222,13,85Askim IF1 (KJ22)10.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/222,14,49Askim IF1-h1 (KS)02.05.14Edwardsville/IL/USA, OVC Outdoor T&F Championships
J-20/222,14,57Askim IF2-h8 (KS)28.05.14Jacksonville/FL/USA, NCAA East Preliminary Round
J-20/222,16,92Askim IF7-fi (KS)16.05.15Clarksville/TN/USA, Ohio Valley Conference Championships
J-20/222,17,85Askim IF1 (KS)25.05.13Lillestrøm, Romerikslekene 2013
J-20/222,18,31Askim IF9-h1 (KS)19.04.14Lexington/KY/USA, Kentucky Relays College Division
J-20/222,19,05Askim IF10-h2 (KS)12.04.13Knoxville/TN/USA, SEA RAY Relays
J-20/222,19,21Askim IF6-h1 (J-U23)09.07.15Tallinn/EST, European Athletics Under 23 Championships 2015
J-20/222,29,98Askim IF7-h1 (KS)06.04.13Louisville/KY/USA, Bellarmine Invitational
J-18/192,17,02Askim IF120.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011
J-18/192,17,47Askim IF4-fi (KJ19)07.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/192,17,50Askim IF105.06.11Oslo/Bi, Bislett Lekene 2011
J-18/192,18,60Askim IF118.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-18/192,18,89Askim IF126.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-18/192,20,25Askim IF106.05.12Fredrikstad, KM
J-18/192,20,65Askim IF113.08.11Ski, Skilekene
J-18/192,20,65Askim IF1-h228.08.11Fredrikstad, UM 2011
J-18/192,22,70Askim IF128.05.11Lillestrøm, Romerikslekene 2011
J-18/192,22,76Askim IF3-h1 (KJ19)05.08.11Kristiansand, NM Jr 2011
J-18/192,26,66Askim IF1 (KS)26.05.12Lillestrøm, Romerikslekene 2012

1000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-18/193,01,26Askim IF1 (J-18)21.05.11Askim, Askim Sparebanklekene 2011
J-18/193,16,15Askim IF111.06.12Ås, Kretsstevne

1500 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS4,23,19Askim IF7-hNat221.07.18Heusden/BEL, NACHT van de Atletiek
KS4,23,77Askim IF4-h131.05.18Jessheim, 1500 m Elite
KS4,24,01Askim IF508.06.18Nijmegen/NED, Next Generation Athletics
KS4,24,56Askim IF9-fi-C14.07.18Kortrijk/BEL, Guldensporenmeeting
KS4,25,93Askim IF3-hE26.05.18Oordegem/BEL, IFAM
KS4,28,19Askim IF5-h423.04.16Charlottesville/VA/USA, Virginia Challenge
KS4,28,95Askim IF13-h318.07.18Naimette-XhovÊmont/BEL, Meeting Internationale de la Province de Liège
KS4,33,68Askim IF3-h210.06.17Gøteborg/SWE, Folksam Challenge
KS4,34,55Askim IF602.06.17Århus/DEN, Aarhus Nordic Challenge
KS4,34,58Askim IF514.05.16Nashville/TN/USA, Ohio Valley Conference Championships
KS4,40,39Askim IF920.06.17København/DEN, Copenhagen Athletics Games
J-20/224,27,27Askim IF7 (KS)25.04.15Des Moines/IA/USA, Drake Relays
J-20/224,27,38Askim IF2-h2 (KS)16.05.15Clarksville/TN/USA, Ohio Valley Conference Championships
J-20/224,28,27Askim IF4-fi-A (KS)11.06.14Nijmegen/NED, Nijmegen Global Athletics
J-20/224,28,63Askim IF10-h1 (KS)10.04.15Knoxville/TN/USA, Tennessee Relays
J-20/224,30,69Askim IF6 (KS)26.07.14København/DEN, Nordic-Baltic U23 Championships
J-20/224,33,47Askim IF12-h4 (KS)18.04.15Charlottesville/VA/USA, Virginia Challenge
J-20/224,33,90Askim IF2-h2 (KS)03.05.14Edwardsville/IL/USA, OVC Outdoor T&F Championships
J-20/224,37,08Askim IF2-h1 (KS)29.03.14Cincinnate/OH/USA, Oliver Nickoloff Invitational
J-20/224,39,21Askim IF12-hNat (KS)11.06.15Oslo/Bi, Diamond League 2015 - Bislett Games
J-20/224,40,94Askim IF3-h1 (KS)04.04.14Louisville/KY/USA, Bellarmine Invitational
J-20/224,42,91Askim IF1-h2 (KS)30.03.13Cincinnate/OH/USA, Oliver Nickoloff Invitational
J-20/224,46,70Askim IF5 (KJ22)09.08.14Fredrikstad, Junior NM 2014
J-20/224,59,28Askim IF12-h2 (KS)04.05.13Charleston/IL/USA, Ohio Valley Outdoor Track & Field Championships
J-20/225,03,50Askim IF12-h1 (KS)06.04.13Louisville/KY/USA, Bellarmine Invitational
J-18/194,46,87Askim IF111.06.11Asker, Askerlekene 2011
J-18/194,49,28Askim IF123.06.11Lillehammer, Veidekkelekene 2011
J-18/194,53,63Askim IF9 (J-19)09.07.11Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2011
J-18/195,09,84Askim IF2-h112.08.12Moss, TrioVing-lekene

3000 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
KS10,07,63Askim IF4-h119.03.16Indianapolis/IN/USA, Stan Lyons Invite
J-20/2210,01,22Askim IF3-h2 (KS)22.03.14Indianapolis/IN/USA, Bulldog Opener
J-20/2210,04,36Askim IF2-h1 (KS)21.03.15Indianapolis/IN/USA, Butler Bulldog Opener
J-20/2210,07,57Askim IF1 (KS)25.05.14Lillestrøm, Romerikslekene 2014
J-18/1910,21,74Askim IF317.06.11Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene
J-18/1910,34,45Askim IF219.08.11Oslo/Bi, JOB-ZONE Norway Games 2011
J-18/1910,36,76Askim IF526.08.11Fredrikstad, UM 2011

Spyd 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-20/2230,64Askim IF3 (KS)05.04.14Louisville/KY/USA, Bellarmine Invitational
J-18/1930,95Askim IF1 (J-18)21.05.11Askim, Askim Sparebanklekene 2011

Total requesttime: 0.15537118911743 seconds