Statistikk

Emelia TveitĂĄ

Født: 03.03.2002

Velg Type Liste:Alle resultaterBeste resultater
Velg Sesong: Utendørs Innendørs
Velg øvelse:

40 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-126,39(-0,6)Otra IL3-h201.06.14Fana, Framolekene 2014

60 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-168,42(+1,2)Otra IL108.05.18Hornnes, Teststevne
J-158,28(-0,1)Otra IL1-h303.06.17Fana, Framolekene 2017
J-148,3(-0,3)Otra IL113.08.16Arendal, Arendalslekene
J-148,39(+0,7)Otra IL6-fi 11.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-148,41(+1,0)Otra IL1-h114.05.16Grimstad, Grimstadlekene 2016
J-148,47(-1,2)Otra IL121.05.16Lyngdal, Lyngdalslekene 2016
J-148,48(-0,6)Otra IL2-h1011.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-148,49(+1,3)Otra IL5-fi 28.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-148,50(+0,1)Otra IL1-h104.06.16Skien, Herkuleslekene
J-148,52(+1,3)Otra IL2-h128.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-148,53(+1,6)Otra IL126.05.16Grimstad, KM
J-148,64(+0,4)Otra IL1-h110.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-138,5(+1,9)Otra IL1-h120.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-138,55(+0,9)Otra IL5-fi-A08.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-138,60(+1,1)Otra IL3-h308.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-138,60(+0,4)Otra IL122.08.15Arendal, Arendalslekene
J-138,67(-0,4)Otra IL1-h209.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-138,71(-0,5)Otra IL2-h613.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-138,72(-0,7)Otra IL130.05.15Skien, Herkulesleker 2015
J-138,73(+0,8)Otra IL202.05.15Lyngdal, Lyngdalslekene 2015
J-138,80(-2,1)Otra IL102.06.15Lyngdal, Kretscup
J-138,88(+2,9)Otra IL109.05.15Grimstad, Grimstadlekene 2015
J-139,02(+0,4)Otra IL228.05.15Grimstad, KM
J-128,6Otra IL104.06.14Mandal, Kretscup
J-128,68(-0,2)Otra IL3-h124.05.14Skien, Herkuleslekene
J-128,7(+0,0)Otra IL228.05.14Hornnes, Setesdalsmesterskapet
J-128,75(+0,5)Otra IL2-h431.05.14Fana, Framolekene 2014
J-128,78(+0,9)Otra IL1-h514.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-128,86(+0,7)Otra IL121.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14
J-128,97(+0,6)Otra IL105.07.14Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-128,98(+0,0)Otra IL114.05.14Lyngdal, Lyngdalslekene 2014
J-129,02(+0,0)Otra IL223.08.14Arendal, Arendalslekene
J-129,09(+1,7)Otra IL1-h103.05.14Grimstad, Grimstadlekene 2014
J-129,18(+0,4)Otra IL202.09.14Lyngdal, Kretscup
J-129,19(-0,8)Otra IL1-h122.05.14Søgne, Kretscup 2014
J-119,13(+1,2)Otra IL201.06.13Skien, Herkuleslekene
J-119,32Otra IL1-h314.06.13Oslo/Bi, Donald Duck Games 2013
J-119,32(+0,0)Otra IL1-h214.09.13Søgne, Søgnelekene 2013
J-119,41(+0,0)Otra IL3-h230.05.13Grimstad, KM
J-119,47(+1,6)Otra IL104.05.13Lyngdal, Lyngdalslekene
J-119,55(-3,1)Otra IL7-h915.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-1010,00Otra ILn/a05.05.12Grimstad, Grimstadlekene 2012

80 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1410,99(-0,4)Otra IL3-h1002.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016

100 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1613,40(-0,3)Otra IL5-h217.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1614,1Otra IL118.08.18Arendal, Arendalslekene
J-1513,43(+0,7)Otra IL114.05.17Grimstad, Grimstadlekene 2017
J-1513,43(+2,0)Otra IL4-h404.06.17Fana, Framolekene 2017
J-1313,4(+0,0)Otra IL220.06.15Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival

200 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1627,10(+3,5)Otra ILH (J-U18)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-1628,17(+0,4)Otra ILH26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-1527,92(-0,4)Otra ILH-h120.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1429,56(+0,8)Otra IL123.08.16Kristiansand, KM friidrett 2016
J-1329,58(+3,3)Otra IL5-h205.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-1330,15(-0,7)Otra IL321.06.15Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-1231,81(-0,4)Otra IL2-h131.08.14Søgne, Søgnelekene 2014

600 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-132,06,08Otra IL128.05.15Grimstad, KM
J-132,08,2Otra ILi.g.b.20.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-122,06,45Otra IL102.09.14Lyngdal, Kretscup

800 meter

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-162,39,47Otra ILH27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-162,44,27Otra ILH (J-U18)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-152,39,55Otra ILH21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017

60 meter hekk (68,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1111,06Otra IL1-h114.06.13Oslo/Bi, Donald Duck Games 2013
J-1111,14(+3,2)Otra IL204.05.13Lyngdal, Lyngdalslekene
J-1111,23(+2,2)Otra IL202.06.13Porsgrunn, Kjølneslekene

60 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1410,01(-0,9)Otra IL4-h212.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1410,04(+1,7)Otra IL226.05.16Grimstad, KM
J-1410,26(+1,2)Otra IL605.06.16Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1410,5(-1,9)Otra IL213.08.16Arendal, Arendalslekene
J-1310,59(+1,0)Otra IL1-h107.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1310,97(+0,5)Otra IL228.05.15Grimstad, KM
J-1311,12(+1,8)Otra IL7-h314.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1311,15(+0,0)Otra IL231.05.15Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1211,25(-0,5)Otra IL3-h225.05.14Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1212,33(-3,5)Otra IL221.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14

80 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1512,61(+2,2)Otra ILH-h220.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1512,61(+4,8)Otra IL5-h330.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-1512,62(+1,6)Otra IL4-fi 02.09.17Fana, UM 2017
J-1512,69(-1,0)Otra IL2-h102.09.17Fana, UM 2017
J-1512,79(+0,0)Otra IL114.05.17Grimstad, Grimstadlekene 2017
J-1513,40(-2,7)Otra IL126.05.17Kristiansand, Quartleker 2017
J-1413,73(+0,3)Otra IL5-h301.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016

100 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1615,36(+0,7)Otra ILH (J-U18)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-1616,57(-0,8)Otra ILH26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp

200 meter hekk (68,0cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1333,61(+1,5)Otra IL1-h106.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-1334,61(-0,7)Otra IL128.09.15Osterøy, Karusell 6
J-1136,81(+0,0)Otra IL1 (J-13)30.05.13Grimstad, KM

200 meter hekk (76,2cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1434,38(-0,1)Otra IL4-h211.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene

Høyde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-161,49Otra ILH (J-U18)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-161,47Otra ILH26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-161,45Otra IL312.05.18Grimstad, Grimstadlekene 2018
J-151,38Otra ILH20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-151,35Otra IL314.05.17Grimstad, Grimstadlekene 2017
J-141,35Otra IL414.05.16Grimstad, Grimstadlekene 2016
J-121,20Otra IL403.05.14Grimstad, Grimstadlekene 2014
J-111,20Otra IL330.05.13Grimstad, KM
J-111,20Otra IL102.06.13Porsgrunn, Kjølneslekene
J-111,15Otra IL1515.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-111,15Otra IL314.09.13Søgne, Søgnelekene 2013

Stav

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-151,60Otra IL106.06.17Hornnes, TveitĂĄ Invitational 3
J-131,37Otra IL427.08.15Kristiansand, Treningsstevne

Lengde

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-165,26(+2,3)Otra ILH (J-U18)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-165,14(+1,8)Otra IL212.05.18Grimstad, Grimstadlekene 2018
J-165,03Otra IL118.08.18Arendal, Arendalslekene
J-164,79(-0,5)Otra ILH27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-154,89(+1,8)Otra IL126.05.17Kristiansand, Quartleker 2017
J-154,89(-0,9)Otra IL304.06.17Fana, Framolekene 2017
J-154,77(+0,5)Otra ILH21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-154,71(+0,3)Otra IL220.08.17Søgne, Søgnelekene 2017
J-144,79(+2,2)Otra IL226.05.16Grimstad, KM
J-144,62(+1,3)Otra ILb.g.26.05.16Grimstad, KM
J-144,60(+2,0)Otra IL35-kv 01.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
J-144,59(+0,8)Otra IL310.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-144,41(-1,1)Otra IL804.06.16Skien, Herkuleslekene
J-144,39(-4,2)Otra IL13-grp1 10.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-144,34(-2,5)Otra IL221.05.16Lyngdal, Lyngdalslekene 2016

Lengde (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-134,81(+0,7)Otra IL330.05.15Skien, Herkulesleker 2015
J-134,72(+0,5)Otra IL222.08.15Arendal, Arendalslekene
J-134,60(+1,9)Otra IL220.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-134,47(-0,6)Otra IL121.06.15Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-134,43(-0,3)Otra IL707.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-134,41(+0,9)Otra IL409.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-134,35(+0,0)Otra IL13-grp2 13.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-134,23(+1,0)Otra IL309.05.15Grimstad, Grimstadlekene 2015
J-124,53(+1,1)Otra IL324.05.14Skien, Herkuleslekene
J-124,52(+0,2)Otra IL231.05.14Fana, Framolekene 2014
J-124,40(+2,2)Otra IL121.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14
J-124,29(-0,6)Otra IL5-grp1 14.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-124,28(-1,5)Otra IL223.08.14Arendal, Arendalslekene
J-124,26(+0,0)Otra IL114.05.14Lyngdal, Lyngdalslekene 2014
J-124,23Otra IL2 (J-13)22.05.14Søgne, Kretscup 2014
J-123,78Otra IL431.08.14Søgne, Søgnelekene 2014
J-114,24(-0,8)Otra IL101.06.13Skien, Herkuleslekene
J-114,14(-2,8)Otra IL116.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-114,11(+0,3)Otra IL214.06.13Oslo/Bi, Donald Duck Games 2013
J-113,98(+1,2)Otra IL104.05.13Lyngdal, Lyngdalslekene
J-113,94(-0,1)Otra IL214.09.13Søgne, Søgnelekene 2013
J-103,69Otra ILn/a05.05.12Grimstad, Grimstadlekene 2012

Tresteg (Sone 0,5m)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-138,83(-0,4)Otra IL202.06.15Lyngdal, Kretscup
J-138,78(-4,0)Otra IL202.05.15Lyngdal, Lyngdalslekene 2015

Kule 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1312,43Otra IL109.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-1312,17Otra IL209.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1312,00Otra IL122.08.15Arendal, Arendalslekene
J-1311,93Otra IL120.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-1311,83Otra IL231.05.15Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1311,72Otra IL120.06.15Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-1311,08Otra IL513.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1310,82Otra IL328.05.15Grimstad, KM
J-1310,78Otra IL208.05.15Hornnes, TveitĂĄ invitational
J-129,48Otra IL106.07.14Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-129,27Otra IL221.06.14Iveland, Kretsmesterskap Aust-Agder 10-14
J-129,21Otra IL201.06.14Fana, Framolekene 2014
J-129,19Otra IL222.05.14Søgne, Kretscup 2014
J-128,88Otra IL325.05.14Porsgrunn, Kjølneslekene
J-128,71Otra IL203.05.14Grimstad, Grimstadlekene 2014
J-128,66Otra IL814.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-128,57Otra IL223.08.14Arendal, Arendalslekene
J-128,50Otra IL331.08.14Søgne, Søgnelekene 2014
J-117,71Otra IL102.06.13Porsgrunn, Kjølneslekene
J-117,63Otra IL230.05.13Grimstad, KM
J-117,46Otra IL616.06.13Nadderud, DNB Tyrvinglekene
J-117,13Otra IL311.05.13Grimstad, Grimstadlekene 2013
J-105,86Otra ILn/a05.05.12Grimstad, Grimstadlekene 2012

Kule 3,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1613,13Otra IL120.05.18Vik, Vikjastafettstemna
J-1613,09Otra IL301.09.18Overhalla, UM 2018
J-1613,06Otra ILH (J-U18)09.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-1612,91Otra IL401.07.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1612,50Otra ILH26.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-1612,45Otra IL129.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet
J-1612,40Otra IL128.04.18Hornnes, TveitĂĄ Invitational
J-1612,34Otra IL2 (J-17)22.06.18Oslo/Bi, Nasjonalt stevne kast
J-1611,96Otra IL217.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1611,54Otra IL118.08.18Arendal, Arendalslekene
J-1512,73Otra IL430.06.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-1512,52Otra IL103.06.17Fana, Framolekene 2017
J-1512,35Otra IL126.05.17Kristiansand, Quartleker 2017
J-1512,29Otra IL203.09.17Fana, UM 2017
J-1512,24Otra ILH20.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1511,84Otra IL121.04.17Hornnes, TveitĂĄ Invitational
J-1511,68Otra IL120.08.17Søgne, Søgnelekene 2017
J-1411,80Otra IL113.08.16Arendal, Arendalslekene
J-1411,78Otra IL110.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-1411,57Otra IL127.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-1411,13Otra IL503.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016
J-1411,05Otra IL105.06.16Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1410,94Otra IL110.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1410,85Otra IL114.05.16Grimstad, Grimstadlekene 2016
J-1410,70Otra IL126.05.16Grimstad, KM

Kule 4,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1610,93Otra IL2 (KS)28.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet

Diskos 600gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1329,34Otra IL231.05.15Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1328,91Otra IL407.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1328,78Otra IL128.09.15Osterøy, Karusell 6
J-1327,31Otra IL202.05.15Lyngdal, Lyngdalslekene 2015
J-1327,30Otra IL120.06.15Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-1326,29Otra IL227.05.15Hornnes, Klubbstemne
J-1325,43Otra IL412.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1323,78Otra IL108.05.15Hornnes, TveitĂĄ invitational
J-1322,05Otra IL305.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-1223,43Otra IL109.07.14Fana, Karusellstevne 1
J-1222,26Otra IL130.05.14Fana, Framolekene 2014

Diskos 750gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1536,93Otra IL301.09.17Fana, UM 2017
J-1532,19Otra IL221.04.17Hornnes, TveitĂĄ Invitational
J-1431,30Otra IL105.06.16Porsgrunn, Kjølneslekene
J-1429,65Otra IL127.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-1427,38Otra IL410.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1427,25Otra IL121.05.16Lyngdal, Lyngdalslekene 2016

Diskos 1,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1636,28Otra IL2 (KS)29.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet
J-1635,87Otra IL2 (KS)28.07.18Hornnes, Europeans qualifying meet
J-1635,77Otra IL128.04.18Hornnes, TveitĂĄ Invitational
J-1635,52Otra IL331.08.18Overhalla, UM 2018
J-1634,90Otra IL3 (KJ)16.09.18Oslo/NIH, Einar Brynemo Memorial
J-1634,51Otra IL120.05.18Vik, Vikjastafettstemna
J-1632,30Otra IL215.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene

Slegge 2,0Kg

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1321,60Otra IL102.06.15Lyngdal, Kretscup

Slegge 3,0Kg (119cm)

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1418,44Otra IL323.08.16Kristiansand, KM friidrett 2016

Spyd 400gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1544,83Otra ILH21.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017
J-1435,26Otra IL104.06.16Skien, Herkuleslekene
J-1434,23Otra IL128.08.16Osterøy, Ungdomslekene Osterøy
J-1433,68Otra IL110.09.16Søgne, Søgnelekene 2016
J-1431,61Otra IL112.06.16Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1331,34Otra IL308.08.15Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene
J-1330,24Otra IL221.06.15Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival
J-1328,98Otra IL109.09.15Søgne, Søgnelekene 2015
J-1328,71Otra IL306.09.15Osterøy, Bendit-lekene 2015
J-1328,53Otra IL514.06.15Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1328,41Otra IL120.05.15Hornnes, Klubbmesterskap
J-1328,41Otra IL130.05.15Skien, Herkulesleker 2015
J-1328,14Otra IL127.05.15Hornnes, Klubbstemne
J-1326,04Otra IL108.05.15Hornnes, TveitĂĄ invitational
J-1225,36Otra IL102.09.14Lyngdal, Kretscup
J-1224,71Otra IL213.06.14Oslo/Bi, Donald Duck Games 2014
J-1224,03Otra IL224.05.14Skien, Herkuleslekene
J-1223,14Otra IL109.07.14Fana, Karusellstevne 1
J-1222,80Otra IL204.06.14Mandal, Kretscup
J-1222,36Otra IL128.05.14Hornnes, Setesdalsmesterskapet
J-1218,62Otra IL231.08.14Søgne, Søgnelekene 2014
J-1217,19Otra IL2 (J-13)22.05.14Søgne, Kretscup 2014
J-1120,52Otra IL101.06.13Skien, Herkuleslekene

Spyd 500gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1640,79Otra IL120.05.18Vik, Vikjastafettstemna
J-1640,64Otra ILH27.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp
J-1640,54Otra IL128.04.18Hornnes, TveitĂĄ Invitational
J-1639,81Otra IL331.08.18Overhalla, UM 2018
J-1639,78Otra IL112.05.18Grimstad, Grimstadlekene 2018
J-1638,45Otra IL3 (J-17)22.06.18Oslo/Bi, Nasjonalt stevne kast
J-1636,98Otra ILH (J-U18)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-1634,55Otra IL116.06.18Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene
J-1634,05Otra IL15 (J-17)29.06.18Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2018
J-1543,35Otra IL302.09.17Fana, UM 2017
J-1542,18Otra IL103.06.17Fana, Framolekene 2017
J-1540,29Otra IL401.07.17Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2017
J-1538,96Otra IL114.05.17Grimstad, Grimstadlekene 2017
J-1538,17Otra IL121.04.17Hornnes, TveitĂĄ Invitational
J-1537,76Otra IL120.08.17Søgne, Søgnelekene 2017
J-1537,40Otra IL126.05.17Kristiansand, Quartleker 2017
J-1536,69Otra IL130.04.17Hornnes, TveitĂĄ Invitational
J-1433,58Otra IL502.07.16Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 2016

Liten Ball 150gram

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-1244,30Otra IL215.06.14Nadderud, DNB Tyrvinglekene

7 Kamp (80mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-154384Otra IL121.05.17Arna, NM & UM mangekamp 2017

7 Kamp (100mhekk-Høyde-Kule-200m-Lengde-Spyd-800m) Ungdom

AldersklasseResultatKlubbPlasseringR.DatoSted
J-164605Otra IL7 (J-U18)10.06.18Jessheim, Nordic Junior Championships
J-164307Otra IL227.05.18Geithus, NM og UM i mangekamp

Total requesttime: 2.2701549530029 seconds