Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,95Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,03Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,08Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,10Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,15Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,18Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,20Thomas Graftås, IL i BUL12.09.015-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,23Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-h3Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
7,23Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------
7,28Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,47Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-DBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.856-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,62Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998-h6Staten Island/NY/USA, NYC Gotham Cup18.01.19
7,64Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,64Eivind Nyberg Sagli, IK Tjalve05.04.916-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,65Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,66Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----20--------------------
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
7,70Andreas Driot, IL i BUL07.06.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,74Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.003-h1Bærum, Julestemne01.12.18
7,75Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,79Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h4 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-sf2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,85Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h6 (MV40)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor25.03.19
7,89Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----30--------------------
8,01Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,07Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,08Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.026-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,18Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,25Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,30Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.046-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,32André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,32Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----40--------------------
8,48Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.684-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,77Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
8,96Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.646-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
10,20Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,20Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Jhony Renteria (COL), IL i BUL26.03.971Stange, Bamselekene 201923.03.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,23Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,52André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,92Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,31Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,51Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,56Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
23,03Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,63Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,88Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,14Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
24,37Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
24,54Andreas Driot, IL i BUL07.06.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,74Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,80Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,02Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,20Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h4 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,58Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,63Marlon Rustad, Lambertseter IF05.04.024-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----20--------------------
25,93Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,19Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,21Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
26,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,30Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
26,92André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
27,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,68Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h6 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,90Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----30--------------------
29,58Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,90Terje Myhre, IL i BUL10.04.622-h2 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
30,68Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
31,54Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.044-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
32,92Marius Holm Tveit, Sportsklubben Vidar29.12.045-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
36,87Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.341-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM09.03.19
39,36Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,64Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h10New Haven/CT/USA, Elm City Challenge08.12.18

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,21Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.956Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
51,98Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
53,72Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
53,93Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
54,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
57,36Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.001-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,31Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,64Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,30,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,35,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,36,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,95Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,51Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45,37Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
1,48,43André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,44Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.049-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00,26Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.952-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,00,82Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,00,83Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,03,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,06,13Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.997-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,00Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,13,58Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,76Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.993-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----10--------------------
2,16,39Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,91Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.841-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,21,37Iacob Mathiesen, IL i BUL23.11.663-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,45,15Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,14,55Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,18,36Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.732-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55,26Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,02,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,99Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,58Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance15.02.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51,43Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939-h3Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships01.03.19
3,54,34Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.965Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
4,07,24Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,12,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,13,44Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,19,66Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,39,28Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,15,61Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
7,56,77Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,78Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
4,15,11Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.19
4,27,47Endre Wigaard, IL i BUL25.06.961-h2 (KS)Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic02.02.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,02Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.952Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,13,26Michael Mørk, IK Tjalve15.10.995-h1Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,22,43Endre Wigaard, IL i BUL25.06.965-h4Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic09.02.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,12,42Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,23,04Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships23.02.19
8,42,87Ole Kasper Harlem Fosser, IL Heming21.04.991Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,49,26Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.912Bærum, Nordenkampen10.02.19
8,39Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.996-fi Albuquerque/NM/USA, New Mexico Classic02.02.19
9,02Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,50,80Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,60Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,50André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,45Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----10--------------------
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,35Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.047 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,25Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.048 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,50Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,50Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,31Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.694 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,30Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,16Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,10Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,06Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational08.02.19
5,15Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit19.01.19
4,70Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,40Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.982Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,20Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,90Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,35Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,85Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,38Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
6,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,12Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.9910Staten Island/NY/USA, ECC Indoor Track and Field Championship16.02.19
5,95Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.0010 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----10--------------------
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,72Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
5,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,30Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,23Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,08Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,84Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,30Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----20--------------------
4,14André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
3,02Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,03Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,85Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,82Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,75Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.693Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,69Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,60Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,59Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,56Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----10--------------------
2,51Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,51Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.686 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,48Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,43Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,34Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,29Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681 (MV50)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,26Øystein Helleren, Bækkelagets SK04.03.776Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
-----20--------------------
2,22Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,16Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,07Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,04Willy Bjørndal, Sportsklubben Vidar07.02.433 (MV)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,88Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,66Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,64Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,01Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,10Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
8,85Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
7,17Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,58Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Bærum, Kulestevne05.01.19
10,96Anders Martin Fjell, IL Koll17.04.741Brandbu, Innendørsstevne Hopp u/t + kule23.02.19
9,92Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19

Total requesttime: 2.0924298763275 seconds