Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,96Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-sf3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,07Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,08Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,11Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,11Edem Agbo, IL i BUL03.12.994-h6Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,12Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h6Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,19Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.933-h5Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,20Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h5Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,23Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-h6Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,23Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----10--------------------
7,24Jonathan Holen, IL i BUL14.07.014-h7Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,28Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,30Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.036-h6Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,31Mickey Joe, IL i BUL14.08.916-h5Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,35Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,37Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,40Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.027-h6Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,49Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.993-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
7,50Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.005-fi-DBærum, Bassen Sprint18.01.20
-----20--------------------
7,50Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,50Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.047-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,60Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h2 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,61Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,65Mikael Addo Rekkedal, Bækkelagets SK24.02.031-h1 (G-17)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.028-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,73Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-fi-EBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,74Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h2 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,74Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.768-h5Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,76Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
-----30--------------------
7,78Albin Lydersen Botez, IK Tjalve044-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,82Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,83Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h3Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,84Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,87Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.037-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,90Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.041-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,95Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,97André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
-----40--------------------
7,97Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,02Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
8,06Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,10Robil Tesfay Estifanos, IL i BUL17.06.964-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
8,14William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,17Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.048-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,35Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,39Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,39Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,51Ariand Shegani, Bøler IF26.08.057-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----50--------------------
8,55Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,64Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,81Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.995 (MS-Para)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
8,82Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.764-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
9,35Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-fi-DBærum, Bassen Sprint18.01.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,39Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,89Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
22,90Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,04Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
23,35Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,70Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
23,79Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.991-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
24,13Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h3 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
24,20Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
24,32Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,35Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
-----10--------------------
24,46Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,48Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h7Bærum, Bassen Sprint18.01.20
24,61Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,68Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,76Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
24,79Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,16Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,30Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.731-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
25,30André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044-h6 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,38Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.051-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
-----20--------------------
25,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,51Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
25,52Albin Lydersen Botez, IK Tjalve044-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,62Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
25,62Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h2 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
25,75Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
25,80Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
25,85Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.042-h3 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
25,91Mikael Addo Rekkedal, Bækkelagets SK24.02.036-h1 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
26,09Robil Tesfay Estifanos, IL i BUL17.06.963-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
-----30--------------------
26,14Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,77William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
27,09Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,43Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,83Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
28,57Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,96Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
51,26Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.19
51,75Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.955-h3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
54,24Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.762-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
54,66Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.975-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
55,16Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3Bærum, Bassen Sprint18.01.20
57,13André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, MAIK indoor22.02.20
57,70Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.736-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
1,01,90Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,18Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,67Leon Douglas, IL i BUL06.09.002-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,20,90Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,25,54Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,25,64Gustav Moe, IL i BUL08.05.035-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
1,27,18Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.981-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,28,10Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.022-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,28,59Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.877-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
1,29,46Andreas Christiansen, IL i BUL22.11.002-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,31,38Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,33,37Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----10--------------------
1,34,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.044 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,34,89Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,36,30Filip Meo, IL i BUL19.03.025 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,37,37Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,37,75Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,37,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,39,36Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,43,78Trygve Jørgensen, IL i BUL25.10.026 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,51,91Ulrik Woxholt, Sportsklubben Vidar03.09.059 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,34,11Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.024 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,51,42Leon Douglas, IL i BUL06.09.004-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,54,38Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,58,87Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.003-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,59,35Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,04,71Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.022-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,05,05Andreas Christiansen, IL i BUL22.11.004-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,07,38Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,07,98Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,10,26Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,10,40Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----10--------------------
2,13,58Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,16,10Lars Wold Møller, IL Koll30.06.053-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,22,43Johan Jørgen Peterson, Ready30.08.0411 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,28,11André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,34,02Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,41,95Endre Wigaard, IL i BUL25.06.965Mankato/MN/USA, Maverick Invitational21.02.20
2,44,90Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,48,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,54,85Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,02,64Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,03,59Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,06,16Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.987-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,06,39Roderick Duodu, IL i BUL30.03.029-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,33,06Gustav Moe, IL i BUL08.05.036 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,87Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h1Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational24.01.20
4,22,24Endre Wigaard, IL i BUL25.06.966-h1Mankato/MN/USA, NSIC Indoor Challenge15.02.20
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,43Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998-h2Ames/IA/USA, Iowa State Classic15.02.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,25,35Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.992-h1Bærum, 3000m03.01.20
8,28,32Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.921-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,28,99Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.971Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
8,31,70Håkon Jarvis Westergård, Kamp/Vestheim IF24.09.9210-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,36,09Michael Mørk, IK Tjalve15.10.996-h1Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.20
8,57,44Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.036-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,01,01Christian André Olsen, IL i BUL18.10.017-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,08,90Henrik Fjeld, IL i BUL06.01.024-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,14,13Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,14,48Filip Meo, IL i BUL19.03.027-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----10--------------------
9,18,16Torgeir Nørbech, Kamp/Vestheim IF30.09.894-h1Bærum, 3000m03.01.20
9,18,36Christian Hannestad, IL i BUL02.03.929-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,48,72Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.048-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
10,03,56Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
10,03,88Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
10,09,4Even Andreas Hansen, Jenssen's Angels20.05.9624Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.915Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais19.02.20

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,27,78Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.003Bærum, NM innendørs 202001.02.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,06Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
2,04Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,95Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
1,80Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,58André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,55Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,45Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.058 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
1,45Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,45William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,40Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
-----10--------------------
1,35Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Hvam, Klubbstevne17.12.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,51Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Sandnes, European Athletics Team Championships 2019 First League11.08.19
5,32Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Princeton/NJ/USA, Princeton Indoor Invitational23.02.20
5,20Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Malmø/SWE, Pallasspelen25.01.20
4,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
4,40Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-grp2 (G-15/19)Bærum, Førjulsspretten21.12.19
3,71Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bærum, Stavstevne05.01.20
3,20André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
3,05Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,85Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,65Thai Drager, IL i BUL16.07.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----10--------------------
2,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.057-grp1 (G-12/15)Bærum, Førjulsspretten21.12.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,47Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Bærum, NM innendørs 202002.02.20
7,29Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Bærum, NM innendørs 202002.02.20
7,25Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,22Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
6,81Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
6,53Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Bærum, Tjalves hoppstevne17.01.20
6,42Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
6,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
5,71Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.0310 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,41Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
-----10--------------------
5,25Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.049 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,22Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
5,04André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,04Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,00William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.056 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
4,78Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
4,50Simen Fritsvold, IL Koll12.05.0510 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
4,10Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,34Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.001Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,05Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,03Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.9910Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,82Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,76Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,67Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.008Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,66Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.0310 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,54Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.0511 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,44André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----10--------------------
2,33Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.7614Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,31Michael Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb08.01.7815Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,96Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bærum, NM innendørs 202001.02.20
14,89Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Bærum, NM innendørs 202001.02.20
13,92Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
12,59Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.047 (G-17)Gøteborg/SWE, MAIK indoor22.02.20
12,17Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,73Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,51Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.037 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,11Johan Jørgen Peterson, Ready30.08.043 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,00André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,01Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Bærum, NM innendørs 202001.02.20
8,76Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Bærum, Julestevnet30.11.19

Total requesttime: 2.7182960510254 seconds