Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,74Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
6,82Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-fi-ABærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,90Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
6,91Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
6,95Even Pettersen, IK Tjalve12.10.935-h5Bærum, Sprintstevne11.01.24
6,97Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,99Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi-BBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,02Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,02Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
7,02Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.035-sf2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
-----10--------------------
7,05Erik Hagen, IL i BUL27.12.952-h8Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
7,07Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-fi Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
7,08Christian Wright, IL i BUL17.03.063-fi (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,09Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-fi-BBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,15Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-sf1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,16Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053-sf3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,19Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,19Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-fi-CBærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,23Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.065-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
-----20--------------------
7,24Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24
7,24Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.035-h1Gainesville/FL/USA, Jimmy Carnes Invitational12.01.24
7,24Stefan Skrede, IL i BUL10.11.046-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,28Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.072-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24
7,30Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,30Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
7,30Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.073-fi (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,31Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,32Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.043-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----30--------------------
7,38Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.065-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,38Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h3 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,40Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,40William Eidissen, IL i BUL05.01.041-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,46Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,46Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084-sf1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,48Zion Ramirez, IL i BUL15.05.074-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
7,52Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.083-h4 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,53Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
7,53Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.036-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
-----40--------------------
7,64Lucas Nande Eggen, IK Tjalve08.07.085-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,69Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.056-h1 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
7,77Markus Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
7,81Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.087-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,84Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,85Noah Ruben, IL i BUL16.04.072-hHBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
7,89Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092-fi (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
7,93Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.066-h2 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
7,98Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-h4 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----50--------------------
7,99Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.047-h1 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,00Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,01Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-fi-A (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
8,01Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083-h2 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,02Simen Furuseth, Bøler IF03.11.071-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,02Jonas Osa Vittring, Sportsklubben Vidar26.11.091-h1 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
8,06Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087-h2 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,07Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072-fi-EBærum, Sprintstevne11.01.24
8,09Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.056-h2Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,11Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h1 (G-15)Stange, Bamselekene16.03.24
-----60--------------------
8,12Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.087-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
8,25Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.965-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,25Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.986-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,25Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
8,33Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083-h1 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
8,34Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.081-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
8,39Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.083-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,52Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.085-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
8,84Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.093 (G-15)Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
9,55Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.726 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
-----70--------------------
11,57Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
12,18Leif N Olsen, Bækkelagets SK01.01.444 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,28Daniel Thomas Ryan (IRL), IK Tjalve05.06.993-h3Bærum, Sprintstevne11.01.24
7,34Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.065-fi-CBærum, Sprintstevne11.01.24

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,0Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner16.01.24
9,0Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.782 (MV45)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
11,2Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV80)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
11,4Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,50Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h10Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,62Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-h9Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
21,92Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
21,96Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h2Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,00Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h5Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,35Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,37Even Pettersen, IK Tjalve12.10.932-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,38Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,38Christian Wright, IL i BUL17.03.062-h1Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
22,45Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071-fi-A (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
-----10--------------------
22,45Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,58Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h3Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,61Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
22,68Marcus Devantés Gardner Stålby, IK Tjalve24.02.071-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
22,80Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.071-h6 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,89Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h4Bærum, Sprintstevne11.01.24
22,89Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.032-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
22,99Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.031-hKGainesville/FL/USA, Florida Collegiate Invitational26.01.24
23,04Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
23,19Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
-----20--------------------
23,57Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h5 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
23,60Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.071-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
23,94Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.081-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,17Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
24,33Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.082-h2 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,43Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
24,52Lucas Nande Eggen, IL Koll08.07.082-h1 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
24,60Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
24,67Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
24,79Magnus Maximilian Odland, IL Koll11.01.082-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----30--------------------
25,07Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064-h4 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,10Markus Nordviken, Bøler IF24.10.072-h1 (G-16)Hvam, Låvefesten02.12.23
25,26Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,31Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h3 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,34Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.072-h5 (G-17)Sandnes, UM inne 202410.03.24
25,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.083-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,51Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.091-h3 (G-15)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
25,60Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.084-h4 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,64Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.734-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,66Jakob Refvem Kolderup, IL Koll14.03.083-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----40--------------------
25,67Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-17)Bærum, JG-Games07.01.24
25,68Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084-h3 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,71Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
25,74Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.964-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
25,83Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.981 (MSPara)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
25,95Noah Ruben, IL i BUL16.04.071-h1 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
26,05Erling Brekke, Bøler IF15.05.074-h4 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
26,15Kim Nathan Abrahamsen, Sportsklubben Vidar29.07.093-h2 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
26,41Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.082-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten02.12.23
27,01Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----50--------------------
27,12Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
27,69Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081-h2 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
27,70Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.082-h1 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,95Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062-h1 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,55Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.021-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
47,77Andreas Ofstad Kulseng, IK Tjalve19.05.012-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
48,90Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h8Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
48,99Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.061-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,06Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.051-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
49,69Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.043-h7Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,14Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
50,46Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072-h5Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
50,54Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
52,27Eirik Sørgård Anderssen, Lillomarka Skiklubb03.04.984-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
-----10--------------------
54,58Even Bogen Nørjordet, IK Tjalve12.05.082-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
54,62Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094-h1Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
54,66Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.083-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
55,43Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.083-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
56,97Jakob Refvem Kolderup, IK Tjalve14.03.083-h4Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
57,29Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, IL i BUL31.08.072-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
1,04,78Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.083-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,25,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,29,51Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.091 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,31,11Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,33,44Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,35,24Adam Abdikarem Jama, IL i BUL14.11.067Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,70Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.086 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,37,85Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.078Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,38,32Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,39,23Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,44,17Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.088 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
-----10--------------------
1,51,03Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
1,55,18Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.089 (G-15)Bærum, Julestemne 202325.11.23
2,09,09Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.092 (G-14)Bærum, Julestemne 202325.11.23

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55,90Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar23.12.021-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
1,55,99Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h3 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,58,30Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,00,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,01,04Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.998-h2Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
2,02,31Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.092-h2 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,02,45Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h1Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
2,04,62Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.086-h3 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,05,34Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.974Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,07,30Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.084-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202409.03.24
-----10--------------------
2,07,59Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
2,07,61Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.072-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,08,10Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,12,04Markus Bye Jacobsen, Bækkelagets SK27.07.073-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
2,14,42Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.094-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,16,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,17,73Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,20,04Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202409.03.24
2,22,27Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.083-h1 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
2,27,88Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
-----20--------------------
3,41,8Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
5,50,0Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,23Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
2,44,19Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,54,35Sverre Hansen Munkvold, Lambertseter IF17.03.094 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,34,2Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
5,00,5Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,79Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.031-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
3,57,07Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
3,59,58Sebastian van der Veen, IL i BUL06.08.026-h3Hvam, Norgeslekene inne03.02.24
4,01,06Endre Wigaard, IL i BUL25.01.966-h2Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
4,02,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.053-h2 (G-U20)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,07,93Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.948Hvam, Januarstevne18.01.24
4,10,97Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076-h2 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,15,46Axel Wold Møller, IL Koll15.04.086 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
4,19,23Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087-h2 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,28,95Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.073-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
-----10--------------------
4,31,45Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.074-h1 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,41,96Jakob Slengesol, Sportsklubben Vidar13.10.091-h1 (G-15)Sandnes, UM inne 202408.03.24
4,45,38Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,03,41Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.936Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais10.02.24

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,08,02Abdullahi Dahir Rabi, IL i BUL27.03.031-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,23,65Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,23,95Vetle Farbu-Solbakken, IL i BUL25.09.0310-h3Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,40,06Joakim Skjæggestad Mohn, Sportsklubben Vidar29.10.932Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
8,40,48Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.881Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
8,51,20Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.942-h1Steinkjer, NM Innendørs18.02.24
8,53,72Steinar Bøe, Sportsklubben Vidar20.07.973Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,00,69Mathias Møller, Sportsklubben Vidar22.07.947Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,01,16Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.934Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,04,60Knut Jonny Hjertvik, Sportsklubben Vidar25.05.9010Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
-----10--------------------
9,04,71Jørgen Røkkum Vevang, Sportsklubben Vidar28.03.966Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
9,05,43Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.9911Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
9,16,00Ulrik Moen Ødegård, Sportsklubben Vidar22.05.872-h1Hvam, Januarstevne18.01.24
9,26,41Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.922-h1Hvam, Låvefesten02.12.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,34,60Henry David Feaver Mcnulty (AUS), Sportsklubben Vidar16.10.961-h1Hvam, Januarstevne18.01.24
9,02,53Ruairi Timothy Long (IRL), Oslostudentenes IK Friidrett23.01.999Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022Bærum, Nordic Match 202411.02.24
8,01Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
8,12Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.053-fi Steinkjer, NM Innendørs18.02.24

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,50,73Kåre Sandvik, Bøler IF25.06.541 (MV70)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,13Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.024Bærum, Nordic Match 202411.02.24
1,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
1,80Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,73Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,70Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.073 (G-17)Bærum, Julestemne 202325.11.23
1,67Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,61Gunnar Erik Furu, Sportsklubben Vidar25.09.095 (G-15)Sandnes, UM inne 202409.03.24
1,60Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.079 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
1,60Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,55Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.084 (G-16)Stange, Bamselekene17.03.24
-----10--------------------
1,52Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,50Luka Sokrates Torsen Trivigno, Sportsklubben Vidar09.10.093 (G-15)Stange, Bamselekene17.03.24
1,50Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.054 (G-18/19)Stange, Bamselekene17.03.24
1,46Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
1,40Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.591 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,40Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.632 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,81Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-U20)Sandnes, UM inne 202410.03.24
1,75Kenneth Hoffmann (USA), Sportsklubben Vidar26.06.732Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.075 (G-U20)Steinkjer, NM Innendørs17.02.24
1,50Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,46Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,36Zion Ramirez, IL i BUL15.05.073 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,31Jan Hermann Hordvik, IL i BUL13.09.661 (MV55)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,30Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.084 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,25Ariand Shegani, IL i BUL26.08.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,21Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.082 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
1,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,20Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
-----10--------------------
1,20Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
1,10Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, Bedriftsstevne16.01.24
1,10Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.59 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
1,10Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
0,93Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,55Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.061 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,82Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Norrköping, Surbullespelen26.08.23
5,11Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Bærum, Bassen sprint & Minibassen20.01.24
5,10Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24
4,70Lucas Fernandes Thomaz Gjesdal, IK Tjalve24.06.055Gøteborg/SWE, Göteborg inomhus03.02.24
4,45Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
3,72Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
3,32Mats Klungland, IL Koll05.06.084 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
2,45Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24
2,35Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs28.01.24

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,83Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HTallinn/EST, World Athletics Combined Events Tour03.02.24
7,68Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
7,39Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
6,83Jonathan Hertwig-Ødegaard, Sportsklubben Vidar28.07.05H (G-U20)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
6,41Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen06.01.24
6,18Aiden Vincent, IK Tjalve08.03.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,94Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.061 (G-18/19)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,84Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-16)Sandnes, UM inne 202410.03.24
5,76Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.075 (G-16)Bærum, Julestemne 202325.11.23
5,49Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.962Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
-----10--------------------
5,48Thai Drager, IL i BUL16.07.0510 (G-U20)Sandnes, UM inne 202409.03.24
5,47Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
5,44Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.08H (G-16)Bærum, NM/UM mangekamp innendørs27.01.24
5,31Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.081 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,19Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.082 (G-16)Stange, Bamselekene16.03.24
5,18Simen Furuseth, Bøler IF03.11.077 (G-17)Bærum, Tyrvinglekene Inne10.02.24
5,10Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053 (G-18/19)Stange, Bamselekene16.03.24
4,84Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-16)Hvam, Norgeslekene inne04.02.24
4,80Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.086 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne09.02.24
4,08Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
-----20--------------------
4,01Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
3,61Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.723 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,87Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV80)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,83Luc Moise Mensah, Oslostudentenes IK Friidrett15.08.583 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24
2,20Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet27.01.24

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,12Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991Bærum, Hopp u/t11.10.23
3,00Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,97Kasper Sagen, IL i BUL19.04.992Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,94Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,92Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV45)Bækkelaget, Treningsstevne28.09.23
2,90Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,84Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,82Dag Storm Wergeland, IL i BUL24.05.895Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,80Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.006Bærum, Hopp u/t11.10.23
-----10--------------------
2,80Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.027Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,75Christian Wright, IL i BUL17.03.062 (G-17)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,74Ariand Shegani, IL i BUL26.08.054 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,67Sigurd Petersen Fergestad, IL i BUL26.10.062 (G-17)Hov i Land, Hopp uten tilløp18.11.23
2,66Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.055 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,64Jan Hermann Hordvik, IL i BUL13.09.661 (MV55)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,62Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,58Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.077 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,56Thomas Graftås, IL i BUL10.09.018Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,56Sigurd Smitt-Ingebretsen, IL i BUL28.05.073 (G-17)Bærum, Hoppstevne 19.03.24
-----20--------------------
2,55Mikael Girma Worku, IL i BUL12.01.088 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,54Radin Kalbasi, IL i BUL22.09.089 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,50Josh Anthony Bjerke, IL i BUL14.09.079 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,49Jørgen Christian Hauge, Bækkelagets SK24.03.592 (MV65)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,38Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV60)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
2,37Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635 (MV60)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
2,34Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.084 (G-15)Bærum, Hopp u/t11.10.23
2,25Eliot Blachère Børsum, Bækkelagets SK19.05.0810 (MJ)Oslo/Bk, Klubbmesterskap i hopp uten tilløp26.02.24
2,25Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Oslo/St, OBIK/Veteranstevne Friidrett07.05.24
2,24Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV50)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
-----30--------------------
1,98Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.724 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
1,96Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
1,84Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/Ek, OBIK/Veteraner13.02.24
1,69Arvin Patel, IL i BUL12.01.673 (MV55)Bærum, Veteran LUT og Liakov18.12.23
1,16Marino Øien, Stovnerkameratene29.04.553 (MV65)Gol, Post-NM i friidrett25.08.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,83Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.064 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,35Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-17)Sandnes, UM inne 202408.03.24
12,62Even Bogen Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-16)Sandnes, UM inne 202408.03.24
11,34Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.083 (G-16)Bærum, Tyrvinglekene Inne11.02.24
11,33Sondre Audahl Vik, IL i BUL26.01.042 (G-U23)Sandnes, UM inne 202408.03.24
10,59Leo Mathias Alexandre Laborde-Castagnet Røren, IL i BUL20.08.081 (G-16)Bærum, JG-Games07.01.24
7,93Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24
5,09Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Stange, NM Veteran / KM Innlandet28.01.24

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,87Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.071 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
8,53Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072 (G-16)Bærum, Hopp u/t11.10.23
6,25Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Fet, Oslo og Akershus Veteran og bedrift04.10.23
5,45Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23
4,59Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, Oslo og Akershus Veteran og bedrift05.09.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,62Rasmus Tibar (EST), Sportsklubben Vidar15.06.062 (G-18/19)Bærum, Hoppstevne 19.03.24

Kule 7,26kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,52Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
14,58Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02HGlasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships02.03.24
10,66Eirik Halfdansen-Aspen, IL i BUL10.03.041 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24
8,22Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043 (G-U23)Sandnes, UM inne 202410.03.24

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6407Sander Aae Skotheim, IK Tjalve
7,06-7,75-14,58-2,13-8,05-5,10-2,33,23
31.05.022Glasgow/GBR, World Athletics Indoor Championships03.03.24

Total requesttime: 0.78981590270996 seconds