Statistikk
Velg Krets: Velg Klasse:
Velg Øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Oslo Friidrettskrets

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,50(+1,5)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,83(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,94(-0,4)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
8,05(+0,8)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,9(-0,6)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Bækkelaget, Veteran Sprint01.12.20
11,0(+0,0)Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Bækkelaget, Veteran Sprint01.12.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne25.05.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,7Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20
10,4Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,84(+1,0)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962-h1Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,04(+1.5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,08(+1,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,14(+1,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,19(+0,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,19(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,21(-1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,21(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-fi-AOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------
11,24(+1,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,28(+1,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,29(+0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202025.09.20
11,30(+1,4)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,32(-1,3)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.915-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne08.06.20
11,42(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
-----20--------------------
11,59(+1,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.766-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,63(+0,0)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,66(+1.2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,78(+1,2)Dennis Obeng Yeboah, IL i BUL08.03.931-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,90(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,96(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
11,99(+1,2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----30--------------------
11,99(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
12,03(+1,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h2Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,15(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,18(+0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,29(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003-h3Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,31(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
12,36(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h1Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,37(-0,5)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,38(+0,7)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.043Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
-----40--------------------
12,40(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.054 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,42(+0,2)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,49(+1,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,51(+0,6)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,57(+1,1)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,62(+1,3)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,93(+1,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
12,99(+1,6)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,08(+1,5)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.826-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
-----50--------------------
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,22(+1,4)Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
13,61(-0,3)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,67(+1,6)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,71(+1,0)Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
14,35(-0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.627-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,37(-0,1)Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.995-h1 (MS-Para)Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
15,16(-1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,70(+1,4)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871-fi-COslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,92(+2,0)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.884-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,12(+0,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.045 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,9(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Bækkelaget, Veteran Sprint01.12.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,66(+4,4)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054Nittedal, Løpsstevne13.06.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,2Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
15,2Ole Henriksen, Oslo Politis IL09.09.551 (MV65)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
17,2Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,61(+1,6)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,71(+1,6)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,24(-0,4)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,40(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,40(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,59(+0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,63(+0,1)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,80(+0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
-----20--------------------
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,24(+2,0)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Internstevne 224.06.20
21,59(+1,0)Terje Myhre, IL i BUL10.04.628-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22(+2,2)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,52(+1.3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.953-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,83(+0,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h2Trondheim, Seriestevne13.06.20
22,34(+1,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,44(-0,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,66(+1,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,77(+1.3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,81(+0,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
-----10--------------------
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,04(-1,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,07(+0,2)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.012-h2Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,10(+0,2)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-h2Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,33(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
23,41(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,58(+0,3)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,82(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----20--------------------
24,03(-1,6)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.978-h3Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,75(-0,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,82(+1,6)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,85(+0,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,88(-2,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,94(-2,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,97(+0,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,01(-0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.055-h3 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
-----30--------------------
25,11(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.045 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,24(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,38(+1.4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,63(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.056 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
26,49(-1,4)Morten Nørjordet, IL Koll18.01.735Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
26,61(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,25(+1,2)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
27,48(+0,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,76(+0,4)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----40--------------------
28,73(+0,4)Jostein Bogdan Wakounig, Bøler IF28.04.046-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
29,38(+0,3)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,87(+0,8)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,44(-0,3)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.885-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,93(+1.2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
42,3(+0,0)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Bækkelaget, Veteran Sprint01.12.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,26(+2,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,24(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
23,67(+2,6)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.925-h3Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,91(+3,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
25,05(+3,5)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,91Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
39,81Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,14Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,27Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,37Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----10--------------------
40,46Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,31André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
42,35Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
43,07Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,95Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
49,26Markus Einan, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,01Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
50,04Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-AHvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
51,93Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
52,11Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.952-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----10--------------------
52,63Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
52,67Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
52,94Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
53,67Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
53,79Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
53,95Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
54,08Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
54,79Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,05Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.056-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
-----20--------------------
55,14André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
56,09Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
56,23Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
56,85Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
57,57Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
58,28Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
-----30--------------------
59,95Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,04Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
53,75Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.881-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,14Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,18,65Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,23,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,81Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,12Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,31,29Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Førde, Treningstemne24.08.20
1,33,79Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,23Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
-----10--------------------
1,44,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,34Markus Einan, IL i BUL04.02.971-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,51,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,53,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,00Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,72Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,29Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------
1,58,07Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,59,06Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.962-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,01,75Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.863-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,06,00Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,06,60Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,13Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,07,70Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----20--------------------
2,07,80Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,07,81Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,08,19Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.048 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,11,29Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.055Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,15,00Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,21,07André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,21,80Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,21,83Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,22,69Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----30--------------------
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,33,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.027 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,37,67Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
2,40,28Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.682 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
3,18,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Fet, OBIK/Veteraner28.09.20
4,33,27Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,09,27Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,18,93Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,13,0Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Oslo/St, OBIK/Veteraner22.09.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,47,14Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.962-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,50,79Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.998-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,52,42Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h3Jessheim, Norgeslekene08.08.20
3,54,53Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.974Greveskogen, Treningsstevne29.09.20
3,54,94Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9011-fi Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
3,56,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,57,63Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,59,27Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----10--------------------
4,01,24Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,01,65Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,02,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.9811 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,03,51Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.963-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,07,35Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.9714-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,08,75Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,08,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,11,49Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,12,02Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.779-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,13,30Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.893Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----20--------------------
4,13,71Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.864Oslo/Bi, Sommerløp04.08.20
4,17,67Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.9613-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,21Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,33,34Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,33,41Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.847-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,33,61Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.998-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,34,40Gard Smevik Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
-----30--------------------
4,35,14Sveinung Brenno Flæthe, Oslostudentenes IK Friidrett08.12.908-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,38,59Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.056-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,42,83Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0311-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,44,12Eivind Larsen, Oslostudentenes IK Friidrett03.07.868-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,58,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,02,18Stian Eliassen, IL Koll06.11.771 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,11,63André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
-----40--------------------
5,21,53Espen Juel Hoven, IL Koll25.11.751 (MV45)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,27,78Øystein Os Simonsen, IL Koll11.06.681 (MV50)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,31,91Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.762 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
6,36,91Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.9911-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
6,39,6Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,90Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,36,32Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.7311-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,54Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,48,09Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,50,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,09,17Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,12,04Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.0512-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,20,35Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,54,29Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,54,31Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.962-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,03,64Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9910-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,05,39Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,20,01Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,23,65Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,25,57Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.901-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,25,99Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907-h8Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,26,22Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.922-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,27,65Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.003-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----10--------------------
8,28,90Markus Borge Harbo, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.965-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,30,36Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.886-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,33,57Hans Christer Holund, Lyn Ski25.02.891-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,41,11Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,43,67Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.915-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,43,69Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.952-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,43,80Håvard Moseby, Kjelsås IL28.07.992-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,45,35Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.884-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,45,70Simen Østensen, IL i BUL04.08.847-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----20--------------------
8,48,25Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.909-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,48,35Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.964-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
8,48,64Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.931Tromsø, Løpestevne 122.07.20
8,48,76Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.961-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,49,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0513-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,86Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.0010-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,54,27Anders Mølmen Høst, Lyn Ski09.06.914-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,65Iver Tildheim Andersen, Rustad IL29.09.005-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----30--------------------
8,59,66Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.898-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,12Lars Maukon Muren, IL Heming22.02.933-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,00,96Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.951-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,97Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.999-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,01,51Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.875-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,02,99Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.986-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,03,80Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.8611-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,05,37Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.012-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,05,55Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.004-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,07,95Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.776-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----40--------------------
9,10,89Espen Persen, Lyn Ski02.06.963-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,17,58Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9812-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,22,38Viktor Olsen Juklestad, Lyn Ski15.04.016-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,22,49Simen Munch Wahl, Bækkelagets SK18.02.988-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
9,24,22Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.864-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,29,96Anders Kristiansen Roberg, Kjelsås IL23.12.998-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,32,24Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.998-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,33,31Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.938-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,34,86Tore Bjelland, IL i BUL27.08.879-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----50--------------------
9,35,01Ola Trommald Straumsheim, Lyn Ski29.05.999-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,35,75Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.044-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,36,67Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.909-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,50,46Lars Vincent Andersen, Oslostudentenes IK Friidrett02.01.935-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,51,93Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.787-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,53,28Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.028-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,55,63Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
10,08,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----60--------------------
10,10,75Arne Olav Sunde, Bækkelagets SK09.06.661 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
10,17,93Ole Kristian Sørland, Bækkelagets SK20.12.682 (MV50)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
10,35,34Kristian Fliflet Sollie, Kjelsås IL17.05.9912-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,53,18Jon Andreas Landsnes, Oslostudentenes IK Friidrett09.12.905Notodden, Klubbstevne 620.07.20
11,35,51Erik Lund, Sportsklubben Vidar17.10.681 (MV)Rjukan, Løpegalla13.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,19,84Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9512-h5Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,41,31Henry David Feaver Mcnulty (AUS), Bækkelagets SK16.10.962-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,46,83Alan Cherry (GBR), Nydalens SK21.05.916-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,04,54Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.039-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,05,73Bojan Blumenstein (GER), Nydalens SK11.02.9311-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42,96Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
13,46,22Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931Greveskogen, Per Halle Invitational30.05.20
14,02,39Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.968-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,07,03Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.932-fi-AOslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
14,15,41Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,22,19Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.866-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,29,74Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.009-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,39,49Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.971-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,40,67Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.974-h2Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
14,45,06Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.883-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----10--------------------
14,51,46Markus Borge Harbo, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.964-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,54,88Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.935-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
14,56,60Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.8510-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,01,11Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.9111-h2Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
15,05,28Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9013-fi-AOslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,06,26Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.9213-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,15,29Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.881-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,22,79Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.903-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,26,33Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0518-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,28,80Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.9510-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----20--------------------
15,32,25Magnus Warvik, Oslostudentenes IK Friidrett29.07.949-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,34,24Ulrik Moen Ødegård, Oslostudentenes IK Friidrett22.05.871-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,41,77Iver Wang Johansen, Kjelsås IL18.02.008-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,44,66Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.989-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,45,84Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9913-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,46,93Filip Meo, IL i BUL19.03.0210-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,48,45Andreas Biørnstad Schwencke, Kamp/Vestheim IF28.08.8821-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
15,52,42Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.8714-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
15,52,43Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.893-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,00,59Thomas Arnulf, Kamp/Vestheim IF01.05.8827-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
-----30--------------------
16,03,09Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.935-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,07,17Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.778-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,09,28Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.9028-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
16,19,86Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.0010-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,24,89Alexander Owren, Sportsklubben Vidar30.04.902-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,25,09Ole-Jørgen Knoph, Kjelsås IL28.06.0012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,33,26Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8611-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,37,27Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Oslostudentenes IK Friidrett05.02.873-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,47,00Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.044-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
16,54,02Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.975-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
-----40--------------------
16,58,06Eirik Ophus, Bækkelagets SK23.11.001Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
16,58,99Mats Kristoffersen, Sportsklubben Vidar31.03.926-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,03,54Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9913-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20
17,29,34Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.0449-h2Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
18,04,4Tore Bjelland, IL i BUL27.08.872Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,32,63Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.902-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202029.06.20

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,25,55Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.912-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
28,39,97Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-fi-AKristiansand, Stadionmila07.08.20
29,21,23Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.936-h3Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
29,31,93Weldu Negash Gebretsadik, IL i BUL12.11.8611-h3Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
30,34,53Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.856-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,11,43Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.884-h1Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
31,16,60Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.937-h1Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
31,19,16Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.961Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
31,19,63Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.888-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,21,00Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.929-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----10--------------------
31,40,07Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.9113-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
31,47,05Magnus Warvik, Oslostudentenes IK Friidrett29.07.9410-h2Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
32,13,62Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.904-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
32,38,66Johan-Jørgen Lindgaard-Strømberg, Sportsklubben Vidar09.10.7413-h8Kristiansand, Stadionmila07.08.20
33,23,34Erlend Berger, Oslostudentenes IK Friidrett25.10.9310-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
33,27,30David Andre Aasen Arnevåg, Oslo Politis IL19.09.8912-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
33,33,29Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.9513-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,05,74Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.003-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,23,88Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.904-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,32,3Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.985-h7Kristiansand, Stadionmila07.08.20
-----20--------------------
34,33,73Thomas Arnulf, IF Kamp-Vestheim01.05.886-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
34,40,89Lars Vincent Andersen, Oslostudentenes IK Friidrett02.01.937-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
35,12,01Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9910-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
36,25,39Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.9311-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
43,14,1Jørgen Håland, Blatchford Sør17.12.8420-h4Kristiansand, Stadionmila07.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
29,38,10Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.958-fi-AKristiansand, Stadionmila07.08.20
32,14,01Simen Wästlund (SWE), Bækkelagets SK05.01.942Notodden, Klubbstevne 506.06.20
32,41,03Michael Tesfamichael (ERI), IL i BUL24.09.904Fana, Gneistspelen 202021.08.20
32,41,15Timothée Jung (FRA), IK Tjalve10.12.889-h3Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
32,46,44Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.782-h3Oslo/Bi, Kvalheimmila26.09.20
34,25,02Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.905-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20

20000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,51,60Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Kristiansand, Stadionmila07.08.20

1 times løp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21131mSondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.911Kristiansand, Stadionmila07.08.20

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53(+0,9)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi-BSzékesfehérvár/HUN, István Gyulai Memorial19.08.20
14,67(-1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,48(+2,6)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911Espoo/FIN, Motonet GP05.08.20
14,77(+2,4)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
15,52(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp09.08.20

200 meter hekk (76,2cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,63(+1,2)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.052-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
30,77(+1,2)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.663-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
56,58Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.955Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,26,2Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,50,79Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,21,26Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.001Haugesund, Kretsstevne17.06.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
2,03Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,97Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
1,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne16.06.20
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
1,75Jørgen Bergh, IL Koll29.12.032 (G-17)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,67Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,65Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
1,64André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,58Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
-----10--------------------
1,55Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,45Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,45Felix Christensen, IL i BUL20.04.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,40Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/NIH, Høydestevne12.06.20
1,30Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,20Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
5,45Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
5,01Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.953Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20
5,00Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013Ski, Team Guttormsen Invitational02.06.20
4,65Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
3,60Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Oslo/NIH, Stavstevne21.06.20
3,30André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,21Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Oslo/NIH, Fly High Pole Vault Challenge11.08.20

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,68(+1,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
7,53(+0,6)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
7,38(+1,9)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
7,03(+1,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Jessheim, Norgeslekene08.08.20
7,03(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
6,96(-0,2)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
6,78(+1,4)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
6,59(-1,8)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
6,38(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
6,35(-0,1)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.009Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
-----10--------------------
5,86(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,75(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
5,71(+0,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
5,41(-0,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
5,34(+0,9)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.011Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
5,33(+0,0)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.053Ås, Kretsstevne18.06.20
5,24(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 122.06.20
5,15(-1,4)André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
4,93(+0,0)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
4,33(+0,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
-----20--------------------
4,27(+1,2)Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,18(+3,7)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Jessheim, Norgeslekene08.08.20
5,57(+2,2)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.056Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,24Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,65(+0,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,94(+1,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,73(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.966Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,04(+1,3)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
13,52(+1,4)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
13,03(+1,4)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,86(-0,3)Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
10,38(+0,2)Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
8,83(-0,2)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02(+2,1)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
14,75(+2,4)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.966Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,03Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
13,16Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,15Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.982Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,85Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,30Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991 (MJ22)Ski, Kretsstevne26.09.20
10,81Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Oslo/St, Internstevne 224.06.20
10,12Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
10,09Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.983Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
9,87Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.954Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
8,95Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Oslo/NIH, Treningstevne06.06.20
-----10--------------------
7,57André Cruz da Silva, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
7,31Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
6,91Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,89Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,83Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.903Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
50,90Thor Olav Rosvold, IK Tjalve02.07.962Røyken, Spikkestad Open27.06.20
50,78Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.981Heggedal, Kastkarusell 4 - Diskos08.09.20
43,28Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012Røyken, Spikkestad Open25.07.20
37,21Rune Vegard Godtland, IK Tjalve10.11.821 (MV35)Røyken, Spikkestad Open05.09.20
36,37Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
32,35Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Bækkelaget, Seriestevne29.10.20
31,62Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Løten, Kaststevne23.05.20
15,08Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Slegge 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
76,40Eivind Prestegård Henriksen, IK Tjalve14.09.901Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
35,62Erik Johannes Rosvold, IK Tjalve13.11.983 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
30,42Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711 (MV45)Heggedal, Kaststevne04.06.20
15,81Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Spyd 800gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
79,90Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.991Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
60,90Ruben Martinsen, IL i BUL26.08.012Nittedal, Treningstevne07.09.20
59,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,42Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
56,40Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (MJ19)Ski, Kretsstevne09.06.20
55,40Dag Wergeland, IL i BUL24.05.893Nittedal, Treningstevne07.09.20
27,45Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
25,91Felix Christensen, IL i BUL20.04.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,55Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV45)Lambertseter, OBIK/Veteraner15.09.20

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,00Karl Kristian Marthinussen, Sportsklubben Vidar01.08.601Bergen, Skansemyren kastkarusell 1531.10.20
7,75Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Lillestrøm, Kast 5-kamp10.10.20
4,88Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.72P (MV45)Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Kast 5 Kamp (Slegge-Kule-Diskos-Spyd-Vektkast)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
917Torbjørn Moe, Stovnerkameratene
15,81-5,89-15,08-22,47-4,88
01.09.72Oslo/St, Kastfemkamp Veteraner08.09.20

Total requesttime: 4.4786899089813 seconds