Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16(-0,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,28(-0,8)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.982Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,33(+0,7)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-17)Overhalla, Seriestevne05.06.19
7,37(+1,3)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,38(+0,0)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-fi Elche/ESP, CTº Prov. Absoluto Alicante P.C. 1ª Jornada23.02.19
7,48(-1,6)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,49(+0,0)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871-h7Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
7,51(-0,4)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,53(+0,4)Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031 (G-16)Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
7,54(+0,0)Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.932-h7Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
-----10--------------------
7,54(-2,1)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.001-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,56(-0,3)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021 (G-17)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
7,56(+0,7)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
7,57(+0,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstevne06.06.19
7,59(-0,4)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,61(-2,9)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,64(-0,1)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,66(+0,0)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h7 (G-17)Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
7,68(-0,1)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,68(-0,8)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.963Asker, Askerlekene 201909.06.19
-----20--------------------
7,69(-2,1)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.013-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,69(+1,3)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,69(-1,6)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,70(-0,1)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,70(-1,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,70(+0,6)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.021 (G-17)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,71(-1,7)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,71(-1,8)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-17)Steinkjer, Seriestevne18.06.19
7,80(-0,4)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.043-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,80(-1,7)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
-----30--------------------
7,81(+0,6)Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.022 (G-17)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,82(-0,1)Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.021 (G-17)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,85(+0,6)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011 (G-18/19)Asker, Askerlekene 201909.06.19
7,87(-0,1)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.034 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,87(-1,1)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,87(-2,9)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,88(-0,1)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,88(-0,1)Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.035 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,88(+0,3)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
7,91(-4,9)Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.021 (G-17)Egersund, Kretsstevne02.05.19
-----40--------------------
7,92(+0,3)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.043Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
7,93(-0,3)Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.031 (G-16)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
7,99(-0,4)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.044-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
7,99(-3,1)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
8,00(-1,6)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,02(-2,1)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.014-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,05(-0,1)André Veland Liland, Fana IL03.07.036 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,06(+0,4)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.041-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,06(-1,6)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.044-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,07(-1,7)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.037-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
-----50--------------------
8,11(-0,1)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.037 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,11(+0,1)Jørgen Sunde Farsund, Førde IL Friidrett14.05.932Førde, Treningstevne06.06.19
8,13(-1,1)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,14(-1,6)Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.045-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,17(-0,5)Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,22(-0,8)Frode Holt, IF Sturla14.07.644Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,25(-0,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,26(-1,6)Tage Horn, Heggedal FIK26.08.046-fi (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,27(-0,5)Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.044-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,33(-0,4)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
-----60--------------------
8,33(-1,6)Bent André Midtbø, Svelgen T & IF10.08.001Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
8,34(+1,3)Ole Martin Elle Uppsata, Lørenskog Friidrettslag24.01.033 (G-16)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,35(-1,6)Bjarne Bergheim, Gloppen Friidrettslag15.07.962Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
8,37(+0,3)Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.044-h2 (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
8,39(-1,1)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.046-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,40(-0,6)Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.041 (G-15)Drøbak, Seriestevne25.05.19
8,47(+0,4)Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.043-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,49(+0,7)Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
8,53(+0,7)Kristian Brandseth, Os Turn28.02.041 (G-15)Voss, Seriestemne05.06.19
8,58(-0,5)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-16)Voss, Seriestemne08.05.19
-----70--------------------
8,60(-0,5)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.045-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,73(+0,0)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h2 (G-15)Bergen/La, Seriestevne29.04.19
8,73(+0,4)Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.045-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,98(+0,7)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
9,01(+0,8)Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.041-h5 (G-15)Bergen/La, Seriestevne24.04.19
9,02(+0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
9,21(-0,7)Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
9,38(+0,5)Håkon Rotvik, Overhalla IL27.09.041 (G-15)Overhalla, Seriestevne05.06.19
9,44(-2,6)Morten Haug, Kongsvinger IL Friidrett26.11.661 (MV50)Kongsvinger, Seriestevnet 229.05.19
9,64(+0,7)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
-----80--------------------
10,26(+0,7)Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.483 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
10,37(+0,2)Ernst Fjeldstad, Sømna IL22.05.561 (MV60)Vik, Kretsstevne 304.07.19
10,50(+0,2)Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.041 (G-15)Lyngdal, Treningsstevne09.05.19
12,76(-2,9)Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV75)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,54(-2,1)Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.001-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
7,86(+0,3)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
8,12(-0,5)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
8,19(-1,1)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
8,90(+0,4)Igor Wojcik (POL), Rosendal TL03.11.046-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,3(-0,6)Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.011 (MJ)Stjørdal, Friidrettskarusell05.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,50(+2,9)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-16)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
7,55(+4,9)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19
7,58(+2,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-15)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
7,63(+4,9)William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.012 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19
7,89(+4,9)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Egersund, Kretsstevne02.05.19
7,90(+2,9)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h2 (G-15)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
8,06(+2,9)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.913-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
8,41(+4,9)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.013 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19
8,58(+2,9)Giovani Dos Santos (ANG), Turn & IL Hovding23.07.042 (G-15)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
8,81(+2,3)Bent Luther, IF Hellas21.04.664-h3 (MV)Drammen, Treningsstevne24.04.19
8,89(+2,3)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.036-h3 (G-16)Drammen, Treningsstevne24.04.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-16)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,01Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Oslo/St, Kick-off 201901.05.19
8,6Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-15)Husnes, Seriestevne24.04.19
10,4Roberts Naumenko, Rosendal TL02.03.044 (G-15)Husnes, Seriestevne24.04.19

Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,59(-1,4)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
8,01(-1,4)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
8,17(-1,4)Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.032 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,24(+1,9)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.044-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,59(+0,3)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.043-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,63(+2,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.044-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,67(+0,3)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.047-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
9,68(-2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
9,77(-2,1)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.032 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
9,89(+0,1)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,02(+1,6)Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.021 (G-17)Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
10,15(-2,1)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,31(+0,1)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.046-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----10--------------------
10,37(-2,1)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.042 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,39(+1,6)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-15)Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
10,50(+1,2)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.046-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,61(+1,2)Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,72(-2,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.043 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
10,73(+1,2)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,15(+1,1)William Lillefosse, Ørsta IL09.11.031 (G-16)Ørsta, Rekrutteringscup 404.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,4(+2,4)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h1 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
9,7(+2,4)Håkon Aasen, Botne SK15.08.032-h1 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
9,75(+2,2)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.044-h2 (G-15)Helsingborg/SWE, Öresundsspelen07.07.19
9,98(+2,6)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,02(+4,2)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046-h8 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,06(+2,1)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.046-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,07(+3,1)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.046-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,22(+2,1)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.047-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,9(+2,4)Nils Tveite, Ås IL18.02.021-h1 (G-17)Ås, Åpningsstevnet01.05.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,34(+1,1)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-fi-ASkara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,44(+0,8)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi-ALillehammer, Veidekkelekene23.06.19
10,46(+1,1)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.984-fi-ASkara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,61(+1,8)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
10,68(+0,0)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-fi-CSkara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,69(+1,4)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
10,73(-0,7)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.963-h3Napoli/ITA, Summer Universiade 201908.07.19
10,81(+1,9)Christian Marthinussen, Fana IL28.12.831-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
10,84(+0,5)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.941-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,87(+1,0)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
-----10--------------------
10,87(+1,9)Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.982-h7Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,87(+1,8)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,87(+1,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
10,88(+0,5)Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.982-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
10,89(+1,8)Jacob Vaula, Stord IL01.08.014-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
10,90(+0,6)Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.931-h3Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
10.91(+0,7)Martin Roe, IL Fri01.04.92DGötzis/AUT, Hypomeeting #4525.05.19
10,91(+1,8)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.995-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
10,96(+1,8)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.007-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
10,97(+0,8)Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
-----20--------------------
10,97(+1,7)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-17)Ulsteinvik, Treningstemne18.06.19
10,98(+1,4)Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.872-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,00(+1,0)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.973-fi-AOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,00(+0,3)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.894-fi-FSkara/SWE, Skara Racet06.06.19
11,04(+0,8)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.972-h10Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
11,05(+1,6)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,07(+0,6)Kofi Appietu Adom, Ranheim IL20.12.963-h3Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
11,07(-0,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-fi-AAsker, Askerlekene 201907.06.19
11,07(+1,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,07(-1,3)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----30--------------------
11,08(+1,9)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.923-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,08(+1,1)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19
11,15(+1,3)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-fi Greveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
11,16(+1,0)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011 (G-18/19)Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
11,17(+1,3)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.021-h6Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
11,22(+0,8)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
11,22(-1,7)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
11,22(+0,5)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,22(+1,2)Samuel Gyedu, IL Tyrving01.05.943-fi-BLillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,24(+1,4)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.954-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
-----40--------------------
11,25(+1,9)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.025-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
11,26(+1,8)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,26(+1,5)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.984-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,27(+1,0)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.993-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,28(-0,4)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,28(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.013-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,29(+0,6)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-fi-AViby/DEN, Løbestævne11.05.19
11,29(+1,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,29(+1,2)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,32(+1,2)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.005-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----50--------------------
11,33(-0,3)Espen Tveit, Ranheim IL21.12.911-h2Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
11,33(+0,6)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.935-h3Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
11,33(-0,1)Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.001-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,34(+2,0)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.041-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,34(+1,4)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.935-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,35(+0,1)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
11,35(+0,0)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,37(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,38(+1,8)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,38(+1,9)Stuart Gallina Ottersen, Trondheim Friidrett09.11.995-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----60--------------------
11,39(+1,9)Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.976-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,39(+0,8)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.004-h7 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,42(+0,4)Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.975-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,43(-0,3)Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.962-h2Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
11,43(+0,8)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,46(+0,0)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,48(+2,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,48(+1,8)Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.984-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,49(-0,6)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
11,49(+0,2)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-sf1Elda/ESP, PROV. ABSOLUTO ALICANTE A.L. 1ª Jornada + Control Delegacion Alicante16.06.19
-----70--------------------
11,51(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.994-fi Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix25.05.19
11,53(+1,8)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,53(+1,8)Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.034-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,54(+0,9)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,55(+1,5)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
11,55(-1,0)Andreas Andersen Kjernlie, Fana IL30.05.952-h2Fana, TMG 201922.05.19
11,55(+0,1)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,55(+0,0)Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
11,55(+2,0)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.043-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,55(+0,3)Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031Grimstad, Sprintstevne26.06.19
-----80--------------------
11,55(+1,7)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.005-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,56(+1,8)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.035-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,56(+0,1)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,57(+1,8)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.036-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,57(-0,1)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.004-fi-A (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,60(+0,5)Christian Delphin, FIK Orion15.09.011 (G-18/19)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
11,61(+1,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.016-fi Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,61(+0,7)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.986-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,62(-0,2)Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-17)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
11,64(+0,8)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.952Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
-----90--------------------
11,64(+0,0)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
11,64(+1,2)Sander Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL07.02.006-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,64(+1,5)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.977-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,64(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,64(+0,1)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,64(+0,5)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,65(+0,0)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.003-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,67(-0,5)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.874-fi-AFana, Framolekene 201902.06.19
11,67(+0,9)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011 (G-18/19)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
11,68(+1,2)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
-----100--------------------
11,68(+1,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,70(-0,5)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
11,71(-0,5)Olav Havn, FIK Orion02.04.985-h1Sandnes, KM Rogaland21.06.19
11,71(+1,5)Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.031-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,71(+0,1)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,72(+1,3)Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.934-fi-AFana, Karabinlekene 201911.05.19
11,72(+1,0)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022Overhalla, Seriestevne20.05.19
11,74(+0,3)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.032Grimstad, Sprintstevne26.06.19
11,75(-0,5)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
11,75(+2,0)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.045-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----110--------------------
11,76(-0,5)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
11,76(-0,7)Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011-foLyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
11,77(+0,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.004-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,77(+0,4)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-17)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
11,77(+1,1)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,78(+0,9)Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.032 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,79(-1,0)Sondre Gjesdal, Norna-Salhus IL19.05.981Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
11,80(+1,5)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.043-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,81(+0,5)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
11,81(+1,1)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
-----120--------------------
11,81(+1,3)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
11,82(-2,7)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982Stavanger, Treningsstevne11.06.19
11,82(+1,0)Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.031 (G-16)Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
11,83(+0,5)Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.002Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
11,83(+0,5)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
11,83(+1,1)Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-16)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
11,84(-2,0)John Mandius Hauge, Fana IL18.12.901-h1Fana, TMG 201922.05.19
11,84(+0,9)Paul-Louis O'rock, Moelven IL13.04.895-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,84(+0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,84(+0,1)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
-----130--------------------
11,84(-0,5)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.014-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,84(+0,1)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.024-fi-A (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,85(-0,6)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.19
11,85(-0,6)Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.991Moss, Treningsstevne03.05.19
11,86(+1,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
11,87(+0,1)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.036-fi (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,87(-0,2)Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.977-foBergen/La, Nussen Open05.06.19
11,87(-0,8)Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
11,87(+1,0)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.024-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,88(-0,5)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, Kretsstevne 109.05.19
-----140--------------------
11,88(+0,5)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,89(-0,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
11,89(+1,5)Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.044-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
11,89(+0,1)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.018-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,90(+0,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.032-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
11,90(+0,1)Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.011-h1 (MJ)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
11,90(+0,2)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,91(-0,5)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
11,91(+0,6)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.012-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,92(-0,6)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.19
-----150--------------------
11,92(+0,0)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.034 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
11,93(+1,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
11,93(+1,7)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.018-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,94(-0,2)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.022 (G-17)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
11,94(+0,0)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
11,94(-0,1)Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.031-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
11,95(+0,1)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.024 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
11,96(+0,9)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022-h1Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
11,97(+1,1)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.782 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,98(+1,9)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.968-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----160--------------------
11,99(+0,2)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
11,99(+0,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.033 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,99(+0,8)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h1Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
11,99(-1,8)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012 (MJ)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
11,99(+0,0)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.014-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,01(+0,9)Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,01(+1,0)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.026-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,01(+0,5)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,02(+0,1)Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.026 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,02(+0,4)Roar Tranås, Jøa IL10.07.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
-----170--------------------
12,02(+1,1)Morten Solheim, IL Fri29.04.763 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,03(+0,1)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,04(-0,1)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
12,04(-0,1)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
12,05(-0,8)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.022 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
12,06(-0,1)Timofei Porjajev, IL Nybrott03.01.032-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,07(-0,9)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.985-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,07(+1,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.774 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,07(+1,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032 (G-16)Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
12,08(+0,8)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
-----180--------------------
12,09(-0,6)Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,11(+0,9)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012 (G-18/19)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
12,11(+0,7)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.988-h3Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,12(-1,6)Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.011 (G-18)Stavanger, Treningsstevne11.06.19
12,12(+0,6)Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.015-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,13(-0,6)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Moss, Treningsstevne03.05.19
12,14(-0,8)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-17)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
12,15(+0,1)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.027 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,16(+1,1)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.043-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,16(+0,6)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----190--------------------
12,17(-0,6)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,18(+1,8)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.926-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,18(+0,5)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.025-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,19(-0,6)Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.042-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,19(-0,3)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.031 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,19(+0,0)Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.011 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,20(+1,8)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.002 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
12,20(+0,1)Andreas Driot, IL i BUL07.06.028 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,22(+1,2)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031 (G-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,22(-0,2)Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.031 (G-16)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
-----200--------------------
12,22(+0,0)John Gøthesen, Haugesund IL08.12.015-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,22(-0,5)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.031 (G-16)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,23(+0,0)Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.892Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,24(-0,5)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,24(+0,0)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.017-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,24(+0,0)Tobias Johansen, IK Hind22.08.032 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
12,25(+1,6)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,25(+0,3)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
12,26(+0,6)Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.023 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,28(-0,4)Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
-----210--------------------
12,28(+0,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.824-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,29(+1,4)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.044-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,29(-1,9)Peter Wilke, Gloppen Friidrettslag22.02.961Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
12,30(-0,7)Håkon Aasen, Botne SK15.08.033 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
12,30(+0,4)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
12,31(+0,2)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.034-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,31(+0,3)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,34(+1,5)Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.012 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
12,35(+1,6)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,35(-0,7)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.035 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
-----220--------------------
12,36(-0,5)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.033 (G-16)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,39(-1,3)Glenn Breland, GTI18.12.871-h1Sandnes, SI stevne15.05.19
12,40(-0,8)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
12,40(+0,9)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.038-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,41(+0,1)Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.022-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,41(+1,6)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,41(+0,0)Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.035-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,41(+1,2)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,41(-0,1)Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.034-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,42(-0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
-----230--------------------
12,42(+1,2)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,43(+0,0)Trym Olsson Røen, Søndre Land IL01.09.981Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
12,43(-0,3)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043 (G-15)Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,43(+0,2)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.027-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,44(+0,5)Robin Haave, Kongsvinger IL Friidrett13.05.036-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,44(+1,6)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.042 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,45(-0,7)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
12,46(+1,6)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.664-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,46(+0,9)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.667-h2Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,48(+1,6)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
-----240--------------------
12,48(-0,5)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.024-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,49(+1,0)Mickel Segalstad-Slaatto, IK Tjalve11.01.916-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,49(+0,2)Torbjørn Ian Kain Barth-Jørgensen, BUL-Tromsø Friidrett30.01.891Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
12,49(-1,0)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.963Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
12,49(-1,9)Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.942Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
12,50(+0,8)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.036-h8 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,51(+0,7)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,51(+1,0)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
12,52(+0,3)William Kollberg, IF Hellas30.04.04M (G-15)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,52(+0,9)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.035 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
-----250--------------------
12,52(+1,9)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-15)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,52(+0,2)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,53(+0,1)Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,56(+0,4)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,56(+1,5)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.938-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,57(+1,2)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (MJ)Vik, Kretsstevne 304.07.19
12,59(-1,2)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73D (MV45)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,60(-1,3)Brage H Nybakk, Sem IF02.04.031 (G-16)Larvik, Vestfoldkarusellen og åpningsstevne15.05.19
12,60(+0,9)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.037-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,61(-0,3)Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
-----260--------------------
12,62(+1,3)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
12,63(-2,6)Håkon Eiesland, Søgne IL20.04.041 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
12,64(-0,2)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.042 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
12,64(-0,9)Even Sæther Svensli, Sunndal IL Friidrett13.04.031 (G-16)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
12,65(-0,1)Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.035-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,65(+0,0)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.022 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,66(+1,3)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
12,66(-1,3)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.044-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,66(+0,1)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.044-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,67(+0,0)Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.023 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
-----270--------------------
12,68(+1,1)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.032 (G-16)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
12,68(+1,9)Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.031 (G-16)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,68(-0,3)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
12,70(+0,2)André Veland Liland, Fana IL03.07.035-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,71(+0,2)Kristoffer Hørven, Asker Sk. Friidrett30.04.826-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,71(+1,6)Marcos Wessel Kamsvåg, Straumsnes IL27.08.036-fi-A (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
12,72(-1,8)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013 (MJ)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
12,75(+0,1)Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h1Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
12,75(-2,6)Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.003 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
12,76(+0,9)Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
-----280--------------------
12,77(+0,8)Hamid Ahmadi, IK Grane22.10.005Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
12,77(+1,5)Frode Holt, IF Sturla14.07.641-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,78(+1,6)Patrick Wik, IL Fri05.10.046-h1Lillehammer, NM Stafetter25.05.19
12,78(+1,2)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.035-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,79(+0,2)Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.036-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
12,79(-0,9)Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
12,79(+0,3)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.866Grimstad, Sprintstevne26.06.19
12,80(+0,8)Marius Ræstad Vikse, Haugesund IL02.05.013 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,80(-1,6)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.045-h5 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,81(-2,7)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.032 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
-----290--------------------
12,81(+1,3)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
12,81(+0,2)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,82(-0,1)Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.023 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
12,83(-0,5)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.035 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,85(-0,3)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044 (G-15)Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,85(+0,6)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
12,85(-2,6)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.014 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
12,85(+1,6)Sebastian Frøiland, Sandnes IL11.07.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,87(-0,9)Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
12,88(-1,9)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----300--------------------
12,89(-0,9)Jonas Martin Hall-Volden, IL Norodd25.04.043 (G-15)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
12,89(+1,0)Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.031 (G-16)Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
12,91(-0,5)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
12,91(+1,2)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033 (G-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,91(+1,4)Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h2 (G-15)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
12,91(-0,6)Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.044-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
12,92(+0,0)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
12,93(-0,4)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,93(-0,7)Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.044-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
12,95(-1,2)Niklas Liland, Fana IL04.11.041-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
-----310--------------------
12,95(+0,6)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.044 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
12,96(-0,4)Sander Rye Daae, Fana IL15.05.023 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
12,96(+0,3)Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.044 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
12,98(+1,2)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,98(-1,9)Andreas Kvilesjø, Sarpsborg IL14.05.032 (G-16)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
12,98(+0,2)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-15)Namsos, Namdalslekene16.06.19
12,99(+0,6)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
13,00(+1,1)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.044-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,00(+0,9)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642-fi (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,00(-0,5)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.025-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----320--------------------
13,01(-2,6)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
13,02(+0,1)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.046-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,03(-0,6)Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.037 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
13,03(+0,3)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.045 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,06(+1,1)Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.045-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
13,09(-0,8)Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-18/19)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
13,10(-0,6)Ole Holmboe, Nittedal IL06.03.033 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.19
13,12(-0,7)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,13(+1,4)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.045-h2 (G-15)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
13,13(+1,3)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.044 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
-----330--------------------
13,16(+1,5)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.023 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
13,17(-0,7)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
13,17(-0,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.038-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
13,18(-0,9)Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,19(-0,5)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
13,19(+0,3)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,20(-0,1)Vetle Ryan Hestvik, Namsen Friidrettsforening04.11.036-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
13,22(+1,9)Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.041-h1 (G-15)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
13,22(+0,9)Andreas Halle, FIL Aks-7718.04.043 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
13,25(-1,3)David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.041 (G-15)Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
-----340--------------------
13,26(+0,2)Ole Martin Elle Uppsata, Lørenskog Friidrettslag24.01.035 (G-16)Asker, Askerlekene 201907.06.19
13,27(-2,7)Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.045 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
13,28(+0,6)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.043 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
13,28(-2,6)Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.021 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
13,29(-1,7)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.045-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,30(-0,2)Martin Ness, Viksdalen IL04.08.041 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
13,34(+0,7)Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.032 (G-16)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
13,35(+1,9)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042-h1 (G-15)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
13,36(+1,5)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.034-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,37(+1,6)Einar Nese Johnsen, Frøyland IL06.09.046 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
-----350--------------------
13,38(+0,0)Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.016-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,38(+1,0)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
13,40(-0,8)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
13,40(+1,1)Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.843 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,41(-0,8)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
13,42(+0,9)Johannes Olai Silnes, Ski IL Friidrett11.11.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
13,43(-0,7)Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.014-foLyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
13,43(+0,6)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,45(+0,9)Pathmanathan Nalliah, Tamil Sangam IL14.08.613-fi (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,46(-0,7)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.044 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
-----360--------------------
13,55(-1,3)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.046-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,61(-1,9)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.047-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,62(-0,9)Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.043 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
13,64(-2,2)Tage Horn, Heggedal FIK26.08.046-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,64(-2,1)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne17.06.19
13,66(-1,6)Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.046-h5 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,70(-2,7)Samuel Runde, IL Skjalg16.01.047 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
13,71(+1,5)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,72(+1,0)William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.028-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,73(+1,4)Sander Oppen, IF Sturla17.12.045-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----370--------------------
13,74(+0,6)Johan Andreas Løland, GTI02.05.592 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,75(+0,6)Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.044 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
13,76(-0,4)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
13,78(+1,4)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.046-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,78(-1,7)Asgeir Stensvold-Aasen, Straumsnes IL09.04.046-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
13,79(-2,6)Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
13,80(-0,7)Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
13,84(+0,7)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
13,84(+1,4)Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.796Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
13,84(+1,2)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----380--------------------
13,87(+0,2)Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711-h1 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
13,88(+0,8)Bjørn Fjære, Haugesund IL17.12.014 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
13,88(-1,9)Rickard Solheim, Almenning IL041 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
13,95(-2,6)Fredrik Haslie Green, Ås IL17.02.042Ås, Kretsstevne03.06.19
14,01(-1,0)Martin Monsen, Os Turn08.04.034 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
14,06(+1,2)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-15)Vik, Kretsstevne 304.07.19
14,08(-0,2)Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.032 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
14,15(+1,1)Bent Luther, IF Hellas21.04.661Sande, Kretsmesterskap25.05.19
14,17(-2,6)Nils Tveite, Ås IL18.02.023Ås, Kretsstevne03.06.19
14,23(+0,0)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
-----390--------------------
14,23(+1,5)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,25(+1,5)Asbjørn Helge Andre Gaasø, Strindheim IL06.10.616-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,34(+0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.625-h2Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
14,35(+0,2)Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.734 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,38(+1,4)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.047-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
14,46(-0,5)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
14,50(+0,2)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,54(+0,0)Lionel Egou, IL Dalebrand021 (G-18/19)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
14,58(-0,3)Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
14,62(+1,0)Helge Tysse, Osterøy IL01.03.642Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
-----400--------------------
14,71(+0,2)Iver Nygård Juul, Kolvereid IL07.09.033 (G-16)Namsos, Namdalslekene16.06.19
14,79(+1,8)Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.977-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
14,83(+1,2)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
14,84(+0,6)John Kessel Solem, IL i BUL11.07.573 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,11(+0,7)Bjørn Borge, IF Hellas19.06.532 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,12(+0,0)Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.044 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
15,25(-0,9)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
15,48(+1,5)Poul Espen Dahl, IF Hellas31.10.608-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,49(-2,7)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.486Stavanger, Treningsstevne11.06.19
15,62(+1,5)Rune Øverland, Tønsberg Friidrettsklubb15.05.619-fo (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----410--------------------
15,70(-0,9)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,73(+0,0)Øystein Gjerdrum, Romerike Friidrett15.07.521 (MV65)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
15,77(+0,7)Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.533 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,80(+0,6)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.045 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
15,93(+1,0)Markus Håland, Frol IL041 (G-15)Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
15,98(+0,0)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.451 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
16,00(+1,1)Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.824 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,34(+0,0)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
16,39(+0,0)Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.472 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
16,50(+0,0)Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV60)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
-----420--------------------
16,54(-1,2)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,58(-0,9)Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
16,62(-0,9)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
16,92(-1,2)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.382 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,94(+1,7)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Greveskogen, Seriestevne - løp29.06.19
17,53(-0,9)Håvard Oppen, Midsund IL18.11.871Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
18,92(-0,9)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV80)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
19,80(-1,2)John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.363 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
21,76(-1,2)Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.394 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
25,63(+0,0)Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.371 (MV80)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
-----430--------------------
26,37(+0,4)Knut Brandstorp, Røros IL29.12.312 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,16(+1,9)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.894-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
11,58(+1,5)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.996-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,64(+1,7)Erik Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.016-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
11,79(+0,0)Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
11,84(-0,5)Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.006-h1Sandnes, KM Rogaland21.06.19
11,99(+0,1)Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,32(-0,3)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.042 (G-15)Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,32(+0,2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.875-h1Asker, Askerlekene 201907.06.19
12,47(-0,4)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
12,61(-0,9)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
12,68(-0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-15)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
12,74(+0,6)Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
12,99(-0,7)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
13,30(+0,4)Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.042 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
14,02(+0,3)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
14,07(-0,7)Giovani Dos Santos (ANG), Turn & IL Hovding23.07.045 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
14,17(+0,7)Olof Gøtestam (SWE), Ringerike Friidrettsklubb05.11.671Hønefoss, Treningstevne22.05.19
14,76(-2,7)Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.048 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,28(+2,2)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-h14Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
10,79(+3,0)Christian Marthinussen, Fana IL28.12.831-fi-ASola, Vindsprint 201907.07.19
10,91(+2,8)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,04(+3,0)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893-fi-ASola, Vindsprint 201907.07.19
11,05(+2,1)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-foGreveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
11,12(+3,7)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,14(+2,8)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.022-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,26(+2,4)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,29(+2,5)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.991-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,30(+3,7)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,36(+2,3)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, HSB-cup25.05.19
11,37(+2,8)Robert Sheath, IK Hind16.01.023-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,37(+2,5)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,39(+2,4)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,46(+2,8)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,46(+2,1)Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031-fo (G-16)Greveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
11,60(+2,2)Scott Ygård, IF Hellas06.01.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,64(+2,4)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
11,64(+2,5)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.013-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,69(+2,8)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
11,72(+3,3)Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
11,79(+2,1)Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032-fo (G-16)Greveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
11,80(+2,5)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,82(+2,3)Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.031 (G-16)Vik, HSB-cup25.05.19
11,90(+2,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
11,91(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
11,99(+2,1)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-fo (G-16)Greveskogen, Seriestevne - løp10.07.19
12,03(+2,4)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.891-fi-BSola, Vindsprint 201907.07.19
12,04(+2,9)Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.011 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
12,07(+2,4)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-fi-BSola, Vindsprint 201907.07.19
12,09(+2,4)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.033-fi-BSola, Vindsprint 201907.07.19
12,10(+3,3)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
12,18(+3,4)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.037-fi Sandnes, KM Rogaland21.06.19
12,19(+2,9)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
12,23(+2,5)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,27(+2,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-fi-BOslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
12,30(+2,5)Nematullah Ghaznawi, Mandal & Halse IL001 (G-18/19)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
12,31(+2,4)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.934-fi-BSola, Vindsprint 201907.07.19
12,31(+2,1)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.935-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
12,34(+3,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.042 (MJ)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,40(+2,5)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,41(+5,1)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne22.05.19
12,43(+2,1)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032 (G-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
12,45(+3,7)Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.033 (MJ)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
12,46(+2,2)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732Suldal, Suldalsleikane 201929.06.19
12,47(+2,9)Thomas Liabø Karlsen, Haugesund IL27.11.012 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
12,56(+2,4)Sander Skarland, Overhalla IL08.04.031 (G-16)Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
12,58(+2,5)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
12,59(+2,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
12,61(+2,3)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.041-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
12,70(+3,2)Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.021 (G-17)Hønefoss, Treningstevne08.05.19
12,77(+2,4)Joel de Vries (NED), Kolvereid IL26.11.032 (G-16)Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
12,84(+2,1)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
12,84(+5,1)Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (MJ19)Bodø, Kretsstevne22.05.19
12,84(+2,5)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
12,96(5,1)Sigve Prytz, Innstrandens IL29.03.021 (G-17)Bodø, Kretsstevne22.05.19
13,40(+2,1)Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.033 (G-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
13,57(+2,6)Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.042 (G-15)Vik, HSB-cup25.05.19
14,01(+2,6)Sander Johansen, Sømna IL09.11.043 (G-15)Vik, HSB-cup25.05.19
14,15(+2,1)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
15,00(+3,2)Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041 (G-12)Hønefoss, Treningstevne08.05.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,2Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.00 (G-18/19)Kutztown/PA/USA, Kutztown Area High School vs Conrad Weiser High School02.04.19
12,6Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042 (G-15)Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19
13,7Jonas Lian, Børsa IL18.04.043 (G-15)Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19
16,4Per Kristian Lundby, Gloppen Friidrettslag15.01.481 (MV70)Telford/GBR, Midland Veterans' League Division North01.05.19

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,14(-0,8)Torje Klevmo, Deloitte06.01.8710-foBergen/La, Nussen Open05.06.19
12,14(+1,6)Julian René Bastesen, Juventud Atletica Elche20.07.042-fi-BElche/ESP, CTº PROVINCIAL INDIVIDUAL MASTER A.L. + Control ABS.06.07.19
15,42(+0,2)Runar Heimlid, Veten IL28.11.031-h1 (G-16)Stryn, Friidrettsturnè Stryn07.05.19

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22(-0,6)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
16,36(-0,6)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
16,40(+1,1)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
16,42(-0,6)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
16,44(+1,5)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-h1Overhalla, Seriestevne28.05.19
16,59(+1,1)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.972Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
16,66(-0,6)Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.934-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
17,05(+1,8)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h2Overhalla, Seriestevne28.05.19
17,05(+1,6)Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.001-h2 (G-18/19)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
17,32(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h2 (G-16)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----10--------------------
17,48(-0,9)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Ås, Kretsstevne03.06.19
18,11(+1,6)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h2 (G-16)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
18,12(+0,0)Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.951Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
18,15(-0,5)Paul-Louis O'rock, Moelven IL13.04.891-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
18,27(-2,9)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
18,30(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
18,36(-0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
18,67(+0,0)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.022 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
18,71(+1,6)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.044-h2 (G-15)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
18,83(-0,5)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
-----20--------------------
19,18(-2,9)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
19,28(+0,0)Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.023 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
19,45(-2,9)Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.034Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
19,60(+1,6)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.915-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
19,89(-0,5)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
19,91(+0,0)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.024 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
20,09(-2,9)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
21,92(-0,5)Terje Myhre, IL i BUL10.04.626-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,61(-0,5)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.874-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,09(+3,9)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19
18,94(+3,9)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Egersund, Kretsstevne02.05.19
20,58(+3,9)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.012 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne02.05.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,01(+1,1)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.983-h2 (G-U23)Gävle/SWE, European Athletics Under 23 Championships 201912.07.19
21,36(+1,3)Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,38(+1,3)Filip Bøe, Fana IL30.08.003-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,47(+1,3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.954-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,47(+1,3)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
21,59(+1,3)Håvard Becker, Sem IF18.04.995-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
21,60(+1,3)Simen Sigurdsen, Herkules Friidrett22.01.933-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
21,67(+0,9)Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.971-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
21,81(+1,3)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.985-h4Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
21,83(+1,3)Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.983-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----10--------------------
21,87(+1,1)Edem Agbo, IL i BUL03.12.991-h6Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,87(+1,3)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.944-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
21,93(+1,2)Øystein Klareng, FIK Orion16.11.963-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
21,94(+0,6)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,01(+0,9)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,02(-0,3)Sondre Amundsen, IL Fri24.03.991Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
22,07(+0,9)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.998-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,10(+0,9)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,11(+0,9)Isak Aaby, Bækkelagets SK06.09.974-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,12(+1,3)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----20--------------------
22,14(-0,3)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.962-h2Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
22,22(+0,6)Jacob Vaula, Stord IL01.08.014-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,22(+0,6)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,23(+1,2)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.864-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,23(+0,6)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.005-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,25(+0,6)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,29(+0,6)Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.952-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,30(+1,9)Espen Tveit, Ranheim IL21.12.911-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,31(+0,7)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931Nottwil/SUI, ParAthletics 2019 WPA Grand Prix24.05.19
22,34(+0,0)Iver Koppen, IL Tyrving21.04.991-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----30--------------------
22,35(+0,9)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.895-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,41(+0,5)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,42(-0,3)Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.933-h2Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
22,48(+1,6)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.975-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,49(+0,0)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,49(+0,9)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.996-h3Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,51(-1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,53(+1,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,56(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,57(-1,7)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.014-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----40--------------------
22,59(+1,3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,62(+1,2)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
22,65(+0,0)Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.874-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,65(+1,9)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.983-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,66(+0,0)Kofi Appietu Adom, Ranheim IL20.12.962Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
22,71(+1,9)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.011-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,72(+0,8)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
22,76(+1,1)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-h1Skive/DEN, Mandagsstævne13.05.19
22,77(+1,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.016-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,77(+1,3)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----50--------------------
22,81(+1,7)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,82(+0,0)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
22,82(-1,7)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.009-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,84(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.897-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,87(+1,9)Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.984-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,89(+0,0)Johannes Enli Kalleberg, IL i BUL19.06.985-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,90(+1,7)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
22,90(+0,8)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
22,90(+1,9)Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,92(+1,1)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----60--------------------
22,94(-2,2)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
22,95(-1,6)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.035-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,96(-2,3)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.024-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
22,99(+1,7)Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
23,02(+1,1)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,03(+1,1)Christian Delphin, FIK Orion15.09.012-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,04(-1,3)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.026-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,05(+0,5)Robert Sheath, IK Hind16.01.024-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,08(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,08(+1,3)Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.016-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----70--------------------
23,10(+1,1)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.033-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,11(+1,9)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.015-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,13(+1,7)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.042-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,13(-0,4)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.012-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,14(+0,0)Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.997-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,15(+0,6)Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.964-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,16(+1,1)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.013-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,16(+1,1)Olav Havn, FIK Orion02.04.982Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
23,16(+2,0)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,23(+1,3)Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.017-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----80--------------------
23,24(+1,1)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,25(+0,4)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,34(-0,3)Sondre Gjesdal, Norna-Salhus IL19.05.982Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
23,35(+0,4)Bendik Bull-Hansen, IL i BUL03.03.994-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,39(-0,9)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-fi-AElche/ESP, Ctº Provincial Abs. de Clubes P.C. Alicante19.01.19
23,43(+0,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.928-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,44(+1,1)Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.035-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,50(+0,6)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-17)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
23,50(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
23,55(+0,9)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----90--------------------
23,56(+1,9)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.995-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,58(+0,6)Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.972-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,64(+0,7)Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
23,64(+0,6)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022 (G-17)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
23,66(+1,4)Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,68(+1,1)Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,70(+1,2)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.011-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,70(+1,1)Leon Douglas, Nesodden IF06.09.005-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,70(+0,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
23,71(+1,4)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
-----100--------------------
23,71(+0,6)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.973-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,72(-2,3)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.028-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,73(-0,7)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,75(+1,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.036-h4 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,75(+1,2)Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,76(+1,7)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
23,77(+1,1)Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.011 (G-18)Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
23,77(-0,5)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.034-h3 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,80(-0,2)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
23,81(-1,2)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.953-h2Asker, Askerlekene 201908.06.19
-----110--------------------
23,82(+1,2)Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.032-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,85(+0,5)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.027-h3 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
23,89(+1,7)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,89(+0,0)Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031Grimstad, Sprintstevne26.06.19
23,94(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,95(+1,9)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,95(+1,9)Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.996-h2Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,97(+0,2)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.762 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
23,98(+1,4)Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.033-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
23,98(+1,7)Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.982-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----120--------------------
24,02(+1,3)Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.021 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,04(+1,1)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041 (G-15)Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
24,06(+1,4)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,07(-0,5)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032-h2 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
24,12(+1,0)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
24,12(+0,8)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,12(-0,5)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.026-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,14(+1,7)Tom Kristian Blix-Nilsen Hansen, Lørenskog Friidrettslag04.08.963-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,15(+1,0)Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.041-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,16(+0,0)Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.995Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
-----130--------------------
24,16(+1,7)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.044-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,18(+1,3)Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,18(-0,6)Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
24,19(-0,6)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
24,19(+1,1)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.024-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,21(+1,1)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.021 (G-17)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
24,21(+1,7)Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.984-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,22(+0,0)Timofei Porjajev, IL Nybrott03.01.031-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
24,23(+1,7)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.045-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,23(-0,7)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033-h4 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----140--------------------
24,25(-0,3)Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.031 (G-16)Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
24,27(+1,3)Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.023 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,27(+1,4)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,27(+1,7)Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.046-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,27(+0,2)Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.763 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
24,31(+1,7)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
24,34(+0,6)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
24,36(-1,5)Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.001 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
24,36(+1,3)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,37(+2,0)Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.013-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----150--------------------
24,37(+1,7)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
24,38(-0,5)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h2 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
24,39(+1,2)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,39(+1,7)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.032-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
24,40(+0,0)Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.032-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
24,42(+1,9)Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.033-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,43(+0,8)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,43(+1,4)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,43(-0,9)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.032-h7 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,46(+1,2)Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021 (G-17)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
-----160--------------------
24,48(-0,5)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.034-h2 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
24,48(-0,4)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,49(+0,7)Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.015-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,49(+0,0)Roar Tranås, Jøa IL10.07.033-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
24,51(+1,3)Andreas Driot, IL i BUL07.06.025 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
24,51(+1,2)Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.013-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,52(-1,5)Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
24,54(+1,2)Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,55(+2,0)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001-h3 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
24,58(+0,8)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
-----170--------------------
24,59(+1,5)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.046-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,59(+1,2)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.033-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,60(-1,2)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-17)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
24,62(+0,5)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.021-h1 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
24,63(-1,2)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
24,65(-0,9)Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h7 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,71(+1,0)Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.043-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,72(+1,1)Alexander Lundlie Brandslet, Hommelvik IL10.04.011 (G-18/19)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
24,74(+0,0)Eskil Gauslaa Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.032 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
24,74(+1,2)John Gøthesen, Haugesund IL08.12.015-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----180--------------------
24,74(+0,2)Morten Solheim, IL Fri29.04.765 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
24,79(+0,6)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,80(+2,0)Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021 (G-17)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
24,84(+1,2)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.016-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,84(-0,8)Birk Staven, Nesodden IF28.02.032-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
24,85(+1,2)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
24,93(+1,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,01(+2,0)Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.015-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,02(+1,9)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,05(+0,0)Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.033 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
-----190--------------------
25,05(+1,4)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,08(+0,1)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,09(+1,2)Thomas Harris-Christensen, Haugesund IL05.05.024-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
25,11(+1,1)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.042 (G-15)Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
25,11(+0,8)Stein Magne Eliseussen, IK Hind27.09.892Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
25,15(+1,4)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.037-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,15(-0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
25,17(+0,5)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.022-h1 (G-17)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
25,27(-0,7)Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
25,29(+1,4)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.041-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
-----200--------------------
25,33(+0,1)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,34(+1,0)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.045-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,34(-1,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.033-h6 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
25,38(+1,2)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
25,38(+0,1)Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.033-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,38(+1,9)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.035-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,39(+1,7)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.015-h1 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,39(+1,2)Nematullah Ghaznawi, Mandal & Halse IL001 (G-18/19)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
25,45(+0,6)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.666-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
25,46(+0,8)Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
-----210--------------------
25,47(-2,0)Glenn Breland, GTI18.12.871-h2Sandnes, SI stevne15.05.19
25,47(+1,1)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.031 (G-16)Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
25,47(-1,2)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.036-h5 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
25,48(-0,8)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.825-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
25,49(+0,1)Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.034-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,49(-0,8)Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.736-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
25,50(-0,3)Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.035 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,50(+0,8)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.045-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
25,52(+1,7)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.934-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
25,53(-1,5)Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.011Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
-----220--------------------
25,55(+0,9)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
25,57(-0,6)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.044-h2 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,58(-0,7)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
25,59(-0,6)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.012 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
25,59(+1,0)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.046-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,63(-1,7)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,64(+2,0)Torbjørn Ian Kain Barth-Jørgensen, BUL-Tromsø Friidrett30.01.891Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
25,66(-1,9)Håkon Aasen, Botne SK15.08.034 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
25,68(+1,8)Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.042 (G-15)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
25,69(+1,9)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----230--------------------
25,72(+1,5)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
25,73(+1,2)David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.021 (G-17)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
25,77(+0,0)Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.034-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
25,80(+0,1)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,81(+1,5)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
25,82(-3,6)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.963-h1Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,82(+0,0)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.013Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
25,83(+0,1)André Veland Liland, Fana IL03.07.035-h1 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
25,84(+1,4)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.042-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,87(+2,0)Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.022 (G-17)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
-----240--------------------
25,94(-1,2)Kristoffer Hørven, Asker Sk. Friidrett30.04.826-h2Asker, Askerlekene 201908.06.19
25,95(-1,9)Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.036 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
26,01(+0,0)Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.034 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
26,04(+1,7)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
26,05(+0,1)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,13(+0,1)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,14(-1,2)Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
26,14(-0,7)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.046-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
26,22(+1,1)Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032 (G-16)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
26,22(+1,1)Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.043 (G-15)Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
-----250--------------------
26,32(+1,5)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
26,32(-1,6)Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
26,33(+1,2)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
26,35(+1,5)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.043 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
26,36(+1,0)Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.042-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,36(+0,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
26,36(+1,2)Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
26,41(+0,0)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.864Grimstad, Sprintstevne26.06.19
26,50(-1,2)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-17)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
26,52(-1,2)Yasin Tobi, Sørild FIK24.04.033 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
-----260--------------------
26,55(+1,1)Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.042 (G-15)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
26,60(-0,8)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
26,66(-1,3)Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.037-h6 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
26,66(-0,9)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.037-h7 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
26,67(-0,2)Erlend Borsholm, IL Gneist21.10.022 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
26,74(+1,4)Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
26,83(+0,8)Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.027-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
26,92(-0,5)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031-h1Sandnes, SI stevne15.05.19
26,94(+1,2)Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.017-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
26,95(+0,8)Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.961Lyngdal, KM/Agdermesterskap senior og veteran28.05.19
-----270--------------------
26,96(-0,8)Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.044-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
26,96(+1,1)David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.043 (G-15)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
27,13(+0,8)Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-18/19)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
27,15(+0,2)Einar Nese Johnsen, Frøyland IL06.09.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
27,16(-1,6)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,19(-2,4)Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.043 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
27,29(+0,1)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.046-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
27,36(+0,5)Marius Kvinnsland, ISS07.03.028-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
27,43(-0,2)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,53(+0,9)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601Gausdal, Ucup Del 212.05.19
-----280--------------------
27,53(+0,9)Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.032 (G-16)Gausdal, Ucup Del 212.05.19
27,54(+1,0)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
27,66(+0,5)Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
27,73(+1,2)William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.026-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
27,82(+0,2)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,83(+0,6)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.043 (G-15)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
27,87(+1,4)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
27,93(ok)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne09.05.19
28,01(-0,2)Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.562 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,07(+0,9)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.046-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
-----290--------------------
28,08(+0,9)Samuel Runde, IL Skjalg16.01.047-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,39(+1,4)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.044-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
28,45(+0,8)Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.042Lyngdal, KM/Agdermesterskap senior og veteran28.05.19
28,45(-0,2)Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.593 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,60(-0,7)Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.683 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,65(+0,5)Odin Jørgensen, Egersunds IK20.10.0110-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,73(-2,7)Hallvard H Samland, Herand IL24.05.861Strandebarm, Seriestemne29.05.19
28,81(+1,0)Bjørn Fjære, Haugesund IL17.12.013 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
28,87(-2,2)Teodor Flatin Rosbach, Dimna IL14.12.033 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
28,90(+0,0)Odin Tobias Grønli Hertwich, Byåsen IL29.09.036-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----300--------------------
28,91(-1,6)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,94(-0,2)Asle Benoni, Ås IL20.11.574 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,96(+0,6)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.044 (G-15)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
29,12(+1,0)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.045-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
29,15(-1,6)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,24(-2,5)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-15)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
29,60(+0,8)Daniel Berg, Ballangen Friidrett23.05.942Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
29,96(+0,2)Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,99(+0,2)Bjarne Skumsnes, GTI31.05.543 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
30,28(-1,9)Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.19
-----310--------------------
30,30(+0,3)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-15)Vik, Kretsstevne 213.06.19
30,49(-0,5)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
30,64(+1,0)Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.046-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
30,65(+1,4)Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.045-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
32,31(-1,9)Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.042 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.06.19
32,43(-0,5)Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
32,62(+0,1)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
32,63(-2,7)Dag Rune Skarstein, Herand IL10.05.751 (MV40)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
33,72(-0,5)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.453 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
34,72(-0,1)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
-----320--------------------
34,79(-0,1)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.421 (MV75)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
34,97(+0,1)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
35,86(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
41,76(+1,8)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV70)Lyngdal, KM/Agdermesterskap senior og veteran28.05.19
43,30(+0,1)Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,83(+0,0)Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.952Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
23,94(+0,9)Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.011-h1 (MJ)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
24,38(+0,9)Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.893-h8Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,42(+1,7)Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.893-h1Sola, Vindsprint 201907.07.19
24,74(+1,8)Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.027-fi-CWroclaw/POL, Edward Listos Memorial29.05.19
24,85(+1,5)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.047-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,91(+1,0)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.044-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,74(+1,0)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,78(+0,5)Yanis Amrani (ALG), ISS26.05.024-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
25,88(-0,8)Gabriel A Acosta Perdomo (BRA), ISS15.03.041-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
25,94(+1,1)Shameel Tennegedara (SRI), Raufoss Idrettslag Friidrett24.05.042 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
26,08(-0,7)Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.045-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
26,16(+0,5)Harsya Brahmanto (INA), ISS18.03.036-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
26,44(-0,7)Ghebremedhn Teklebrhan Hagos (ERI), Kongsvinger IL Friidrett24.08.981 (G-U23)Kongsvinger, Seriestevnet 229.05.19
27,46(+0,4)Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.027-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
27,97(+0,5)Kilian Mientus (GER), ISS30.03.039-h2 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
27,99(+1,7)Joel de Vries (NED), Kolvereid IL26.11.031 (G-16)Snåsa, Snåsaleikan13.06.19
28,41(-0,8)Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.048-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,61(-0,8)Donatien De Cazenove (FRA), ISS26.09.049-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
28,71(+0,5)Igor Wojcik (POL), Rosendal TL03.11.043-h2 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
28,72(+0,2)Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.044 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
29,59(-0,8)Brady Northrop (UTL), ISS24.02.0410-h1 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,01(+2,7)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h9Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
21,59(+3,5)Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
21,70(+2,5)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.941-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
21,71(+3,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
21,76(+2,5)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
22,05(+3,5)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.864-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,13(+3,5)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
22,23(+2,1)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.971-h6Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
22,34(+2,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.895-h8Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
22,37(+2,1)Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
22,37(+3,0)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
22,49(+2,5)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
22,58(+2,5)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.024-h2Sola, Vindsprint 201907.07.19
22,63(+2,1)Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.872-h6Skara/SWE, Skara Racet06.06.19
22,88(+2,3)Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.871-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
22,88(+3,0)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,12(+3,0)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.023-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,26(+3,0)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,44(+2,1)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,44(+2,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,50(+3,1)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.021-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,53(+2,1)Gustav Moe, IL i BUL08.05.031-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
23,60(+2,7)Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-17)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
23,63(+2,7)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-18/19)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
23,85(+2,1)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
23,89(+3,1)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,94(+3,1)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,94(+2,1)Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.035-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
23,98(+2,2)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,05(+2,2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.922Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
24,16(+2,4)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
24,27(+2,4)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.016-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
24,34(+2,4)Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-16)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
24,42(+3,1)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.024-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
24,44(+3,4)Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
24,79(+2,9)Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.032 (G-16)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
24,80(+2,2)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,81(+2,2)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
24,82(+3,1)Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.025-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,05(+2,2)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.823Bækkelaget, Bækkelagets Sprintstevne 201923.05.19
25,08(+3,0)Vinjar Aurstad Berland, Lillehammer IF22.02.025-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
25,10(+2,1)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,15(+2,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.864-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,24(+2,8)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
25,29(+2,2)Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.045-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,30(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h1 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
25,37(+2,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-15)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
25,44(+2,4)Torbjørn Ian Kain Barth-Jørgensen, BUL-Tromsø Friidrett30.01.891Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
25,69(+2,5)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne05.06.19
25,72(+2,8)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
25,86(+2,2)Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.046-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
25,91(+3,4)Frode Holt, IF Sturla14.07.641Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
26,16(+3,3)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
26,21(+2,3)Mathias Sandviken Nesse, FIL Aks-7708.01.023-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
26,30(+2,3)Fredrik Liland, Fana IL21.09.024-h1 (G-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
26,8(+2,2)Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18/19)Notodden, Seriestevne 304.07.19
27,00(+3,4)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
27,28(+2,4)Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.021 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
27,33(+3,0)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
27,54(+2,9)Sander Oppen, IF Sturla17.12.041 (G-15)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
27,87(+2,9)Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042 (G-15)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
28,13(+3,4)Bent Luther, IF Hellas21.04.663Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
28,67(+3,4)Jakob Wang, IF Hellas16.09.944Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
28,88(+3,3)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
32,4(+2,2)Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Seriestevne 304.07.19
32,75(+3,0)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.044 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
36,02(+2,2)Ernst Fjeldstad, Sømna IL22.05.561 (MV60)Vik, Kretsstevne 213.06.19
39,68(+2,7)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,07Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.005-fi (G-18/19)Shillington/PA/USA, BCIAA Firing Championship11.05.19
24,86Dean Godfrey, Turn & IL Hovding20.10.021 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
24,95Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
26,20Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
27,00Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,28Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.842 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
30,66Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.735 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
33,90Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
34,65Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
46,25Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.823 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,79Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.971Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
35,35Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
36,24Peter Svoren, IL Tyrving18.04.012Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
36,51Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
36,81Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.001Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
36,96Nils-Paul Skåra, IL Tyrving26.03.873-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
37,32Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021Overhalla, Seriestevne28.05.19
37,51Olav Havn, FIK Orion02.04.982Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
37,57Christian Delphin, FIK Orion15.09.011 (G-18/19)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
-----10--------------------
37,58Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.033Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
37,85Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971-h2Bergen/La, Seriestevne24.04.19
38,01Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.047-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
38,07Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-17)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
38,08Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.002Overhalla, Seriestevne28.05.19
38,14Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-17)Harstad, Seriestevne 121.05.19
38,34Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022 (G-17)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
38,63Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
38,67Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19
38,89Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
-----20--------------------
39,04Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031Asker, Askerlekene 201908.06.19
39,10Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,36Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,50Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Harstad, Seriestevne 121.05.19
39,61Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.048-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
39,67Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,15Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
40,34Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.042-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
40,57Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----30--------------------
40,64Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.961Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
40,66Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.047-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
40,84Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.048-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
40,86Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
41,01Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
41,27Simon Aune Johansen, IK Hind13.03.032 (G-16)Harstad, Seriestevne 121.05.19
41,30Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-15)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
41,38André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
41,51Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
41,62Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.041 (G-15)Lye, COOP-Jærcup20.05.19
-----40--------------------
41,76William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031 (G-16)Leikvang, Hovdingrulett 102.05.19
41,92August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-15)Asker, Kretsstevne 1 - løp29.05.19
42,53Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.047-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
42,72Mikkel Aas, IL i BUL09.03.724-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
42,84Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
43,20Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 201910.05.19
43,52Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
43,99Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.031 (G-16)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
45,09Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032 (G-16)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
47,63Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
39,75Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.049-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
37,1Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
38,8Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
45,1Fredrik Haslie Green, Ås IL17.02.042-h1 (G-15)Ås, Åpningsstevnet01.05.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,48Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.993-h4 (G-U23)Gävle/SWE, European Athletics Under 23 Championships 201911.07.19
47,97Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
48,11Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.932-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
48,18Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.973-fi-AJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
48,57Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.975-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
48,60Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.941-h3Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
48,71Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.952-h2Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
48,95Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.014-fi-AFana, TMG 201922.05.19
48,95Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.905-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
49,38Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----10--------------------
49,38Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-h3Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
49,53Espen Tveit, Ranheim IL21.12.912-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
49,68Håvard Becker, Sem IF18.04.991Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
49,72Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
49,75Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.977-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
49,81Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
49,83Filip Bøe, Fana IL30.08.005-fi-AFana, TMG 201922.05.19
49,85Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.002-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
49,90Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, IX International Meeting Combined Events08.06.19
49,98Simon Grimstad, Dimna IL08.02.996-fi-AFana, TMG 201922.05.19
-----20--------------------
50,10Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19
50,13Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h3Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
50,18Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.999-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
50,28Leon Douglas, IL i BUL06.09.001-fi-BJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
50,37Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
50,42Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
50,49Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
50,52Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
50,53Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.972-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
50,61Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-h3Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
-----30--------------------
50,68Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
50,74Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.983-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
50,76Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
50,78Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
50,85Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.011-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
50,87Peter Svoren, IL Tyrving18.04.013-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
50,89Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.983-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
50,99Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
51,01Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
51,04Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----40--------------------
51,12Henrik Semb, Larvik Turn & IF12.03.965-h3Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
51,28Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
51,31Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.954-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
51,44Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
51,52Christian Delphin, FIK Orion15.09.014-h2 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
51,62Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.014-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
51,65Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011 (G-18)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
51,65Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.005-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
51,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
51,69Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
-----50--------------------
51,74Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
51,79Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
51,81Olav Havn, FIK Orion02.04.984Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
51,93Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.955Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
51,97Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.971Asker, Askerlekene 201909.06.19
52,01Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
52,14Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031 (G-16)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
52,18Thomas Blücher, IL Gneist05.09.006-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
52,21Sindre Tøllefsen, Sortland Friidrettsklubb30.01.011 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
52,29Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----60--------------------
52,32Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.971Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
52,37Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.926Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
52,41Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-17)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
52,43Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
52,43Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.002-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
52,64Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
52,72Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h2Salzburg/AUT, European Company Sport Games 201927.06.19
52,76Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.993-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
52,81Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
52,83Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----70--------------------
52,84Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
52,89Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.022 (G-17)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
52,92Nahom Kibreab Ghebrehiwet, Ørsta IL14.11.013-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
53,03Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-fi-DWroclaw/POL, Edward Listos Memorial29.05.19
53,14Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
53,18Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.945-h2Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
53,20Thomas Syrstad, Strindheim IL27.10.961-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
53,26Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.994-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
53,32Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
53,33Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.963-fi-BViby/DEN, Løbestævne11.05.19
-----80--------------------
53,41Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032Asker, Askerlekene 201909.06.19
53,45Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
53,56Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
53,74Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
54,05Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
54,13Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h2Fana, Framolekene 201902.06.19
54,16Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.992Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
54,28Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.971Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
54,37Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.011-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
54,39Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.042-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----90--------------------
54,41Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
54,49Jakob Granheim, Målselv IL05.04.012 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
54,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
54,55Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
54,64Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h2 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
54,66Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.002Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
54,70Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.011-h1 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
54,73Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
54,74Kristoffer Nordhus, Stavanger IF Friidrett26.06.951-h2Stavanger, Treningsstevne18.06.19
54,81Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----100--------------------
54,85Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
54,91Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.033 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
54,91Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
54,96Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.005-h2 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
54,98Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.027-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
55,04Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.011 (G-18)Stavanger, Treningsstevne11.06.19
55,14Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.013 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
55,17Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.034 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,21Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
55,26Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.025-h1Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----110--------------------
55,27Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.034 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
55,41Morten Solheim, IL Fri29.04.762 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
55,50Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,54Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,57Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.023 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,61Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.034-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
55,63Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.014-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
55,78Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
55,82Glenn Breland, GTI18.12.872Sola, COOP Jærcup04.06.19
55,91Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
-----120--------------------
56,12Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
56,17Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
56,19Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
56,20Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
56,20Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.732 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
56,21Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
56,25Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.007Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
56,25Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.022 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
56,33Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.021-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
56,34Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----130--------------------
56,59Robert Kviebakk Falkevik, Varegg IL04.11.897-h5Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
56,64Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
56,66Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.013-h2Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
56,73Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014 (MJ)Larvik, Vestfoldkarusellen og åpningsstevne15.05.19
56,84Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
57,04Håvard Nyheim Grytnes, IL Skjalg12.02.041 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
57,04Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.044-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
57,06Kristian Brandseth, Os Turn28.02.044-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
57,08Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
57,11Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-h2 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
-----140--------------------
57,11Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.773 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
57,18Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.031 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
57,27Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.024-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
57,46Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
57,55Yasin Tobi, Sørild FIK24.04.032 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
57,60Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.036 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
57,63Odd Einar Tveit, Stavanger Friidrettsklubb19.08.773-h2Stavanger, Treningsstevne18.06.19
57,64Vinjar Aurstad Berland, Lillehammer IF22.02.024 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
57,71Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
57,89Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.046-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
-----150--------------------
57,98Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.964Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
58,00Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.005 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
58,03Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
58,09Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.025-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
58,22Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.048-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
58,34Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Sandnes, KM Rogaland22.06.19
58,35Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
58,37Leiv Børge Mjølhus, GTI07.12.914-h2Stavanger, Treningsstevne18.06.19
58,37Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.042 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
58,40Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.047-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
-----160--------------------
58,40Anders Stokvold, IL i BUL25.07.723 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
58,41Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.694-h2Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
58,51Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022-h2 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
59,21Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-15)Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
59,26Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.025 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
59,47Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.033 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
59,57Vetle Sigurdsen Hansen, BUL-Tromsø Friidrett28.11.023 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 201923.06.19
59,78Oliver Hole, Midsund IL04.05.042-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,00,05Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,00,13Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.935Sola, COOP Jærcup04.06.19
-----170--------------------
1,00,45Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.036-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,00,47Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.012-h2 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne24.04.19
1,00,65André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043-h1Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
1,00,76Atle Nordli, IL Tyrving27.04.641 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,00,93Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.037-h6 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
1,01,41Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,01,43Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-18/19)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
1,01,71Eirik Duesten, GTI27.08.801-h1Stavanger, Treningsstevne18.06.19
1,01,75Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,01,76Bent Luther, IF Hellas21.04.663 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----180--------------------
1,01,81Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
1,01,95Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
1,02,25Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,02,35Sigbjørn Høydal, GTI09.11.783-h1Stavanger, Treningsstevne18.06.19
1,02,35Johannes Gujord, Halsa IL24.01.043-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,02,43Asbjørn Helge Andre Gaasø, Strindheim IL06.10.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,02,89Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73D (MV45)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,02,96Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,03,11Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.643 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,03,13Sturla Henriksen, Stovnerkameratene21.08.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----190--------------------
1,03,63William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.027-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,03,97Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.841 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,04,17Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
1,04,43Andreas Halle, FIL Aks-7718.04.043 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
1,04,48Glenn Rikard Haugen, GTI25.06.875-h2Stavanger, Treningsstevne18.06.19
1,04,70Asle Benoni, Ås IL20.11.574 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,04,95Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.794 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,05,12Kurt Arild Midtun, Voss IL07.11.674 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,05,60Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,06,13Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
-----200--------------------
1,06,35Bjarne Skumsnes, GTI31.05.544-h1Stavanger, Treningsstevne18.06.19
1,06,78Kai Roger Bjørnstad, IF Sturla25.10.724-h2 (MV)Drammen, Treningsstevne24.04.19
1,07,17Helge Tysse, Osterøy IL01.03.643-h2 (MV55)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,08,71Jakob Wang, IF Hellas16.09.946-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,09,79Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,10,02Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.045-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,10,15Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.046-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,10,61Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,11,82Erik Wagner-Larsen, IL Gular04.05.441 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,11,91Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.492 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----210--------------------
1,12,17Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.042 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
1,12,73Tobias August Luther, IF Hellas11.08.035-h2 (G-16)Drammen, Treningsstevne24.04.19
1,16,43Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,17,24Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.493 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,17,84Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,18,03Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,21,97Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,22,34Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.362 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
1,32,36Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,51,79Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV80)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----220--------------------
3,15,61Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.50D (MV65)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
51,53Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951-h1Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
53,92Etienne Cheynet (FRA), IL Skjalg01.09.891Stavanger, Treningsstevne11.06.19
57,08Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.026-fi-DWroclaw/POL, Edward Listos Memorial29.05.19
57,43Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.045-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
58,99Justin Reeves (USA), IK Tjalve19.10.894-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
59,42Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
1,02,19Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.042-h1Stavanger, Treningsstevne18.06.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,18,62Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,19,25Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,19,64Leon Douglas, Nesodden IF06.09.003-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,21,11Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,22,40Anders Boye, Rindal IL03.01.945Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,22,59Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.976Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,22,82Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.951-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,23,05Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.942-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,23,15Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----10--------------------
1,23,45Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,23,92Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.035-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,24,10Jan Sætre, IL Gneist916-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,24,70Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.907-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,24,95Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,25,38Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.034-h2Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,25,60Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.991Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,26,39Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.038-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,26,95Gustav Moe, IL i BUL08.05.032Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,27,4Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.021 (G-17)Ski, Kretsstevne19.06.19
-----20--------------------
1,28,87Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.998Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,29,38Filip Holdhus, IL Gneist03.05.049-h2Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,30,0Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h1 (G-16)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
1,30,92Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.013Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,32Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.044Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,44Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,31,83Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,31,85Ole Christer Kvellestad, Stord IL19.06.001 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,33,29Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,33,65Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
-----30--------------------
1,34,12Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.996Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,34,16Emil Wiik, Asker Sk. Friidrett21.11.971Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,34,52Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.021 (G-17)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
1,35,09Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,35,17Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.013-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,35,26Henrik Aas, Asker Sk. Friidrett26.07.002Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,35,78Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,35,79Simen Løbak, Asker Sk. Friidrett31.05.003Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,36,46Birk Staven, Nesodden IF28.02.034-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,36,50Jonas Berglund Aalberg, Asker Sk. Friidrett06.06.884Asker, Holmenkolluttak07.05.19
-----40--------------------
1,37,11Eirik Asdøl, Asker Sk. Friidrett23.01.935Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,37,68Hallvard Moian Nydal, Asker Sk. Friidrett27.10.886Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,37,68Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,37,95Anass Safiani, IL i BUL17.11.047Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,38,74Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.048Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
1,38,82Marcus Holter Larsen, Asker Sk. Friidrett15.03.037Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,40,11Jonas Maukon Myhr, Asker Sk. Friidrett16.10.038Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,40,43Jens Christian Grymyr, Asker Sk. Friidrett12.01.9910Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,40,65Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041 (G-15)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
1,41,29Bjørn Ketil Sørvik, Bremnes IL26.06.751Bømlo, Seriestevne09.05.19
-----50--------------------
1,41,42Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.995-h1Nesodden, Pluggen 600m16.05.19
1,44,8Tobias Høst, Sportsklubben Vidar01.07.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne12.06.19
1,45,61Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
1,45,63Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-15)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
1,46,32Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.693-h1Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,46,90Lars Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV45)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
1,47,73Ove Måge, Strandebarm IL07.02.732 (MV45)Strandebarm, Seriestemne08.05.19
1,47,74Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031 (G-16)Voss, Seriestemne20.05.19
1,49,63Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
1,52,46Anders Lervik, Asker Sk. Friidrett18.09.9911Asker, Holmenkolluttak07.05.19
-----60--------------------
1,57,20Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
1,57,32Ole Stornes Iversen, Asker Sk. Friidrett20.07.0112Asker, Holmenkolluttak07.05.19
1,59,06Emil Håkon Lier, Asker Sk. Friidrett14.11.9713Asker, Holmenkolluttak07.05.19
2,00,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-15)Husnes, Seriestevne05.06.19
2,07,77Rickard Solheim, Almenning IL041 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,77Philip Lonmon (GER), Steinkjer Friidrettsklubb28.07.962Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,22,21Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.914Trondheim, KM langdistanse17.05.19
1,40,34Ryan Wah Jackson (CAN), Asker Sk. Friidrett11.03.979Asker, Holmenkolluttak07.05.19
2,02,2Igor Wojcik (POL), Rosendal TL03.11.042 (G-15)Husnes, Seriestevne05.06.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,52Ola Huglen, ukjent23.07.041 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19

Utilstrekkelig tidtagning
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-15)Geithus, Distriktstevne06.06.19
1,53Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042 (G-15)Geithus, Distriktstevne06.06.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,85Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.915Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
1,47,74Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.976Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
1,49,56Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992-fi-DOordegem/BEL, Memorial Leon Buyle01.06.19
1.49.99Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-hHOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
1,50,37Ådne Svahn Dæhlin, IL Gular26.06.822-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,50,49Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.972-fi-BRehlingen/GER, Internationales Pfingstsportfest09.06.19
1,50,95Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.002-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,51,60Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.013-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,51,86Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.001Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
1,51,94Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----10--------------------
1,52,37Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.952-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
1,52,42Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.945-fi-EKortrijk/BEL, 22th Guldendensporenmeeting13.07.19
1,52,45Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.944-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,52,75Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.934-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,52,80Thomas M Heggøy, IL Gular25.05.943Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
1,52,80Sondre Dingsør, IL Gular03.02.961Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,52,81Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.005-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,52,89Leon Douglas, Nesodden IF06.09.004-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
1,53,42Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.995-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,53,65Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.895-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----20--------------------
1,54,70Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.016Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,54,86Mats Hauge, IL Gular16.07.974-hNatBStockholm/SWE, IAAF Diamond League - Bauhaus Galan30.05.19
1,54,87Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.017Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,55,09Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.007-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,55,50Anders Boye, Rindal IL03.01.944Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
1,55,51Michael Mørk, IK Tjalve15.10.993-h2High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting23.03.19
1,55,56Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.9810-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,55,78Thomas Blücher, IL Gneist05.09.006Fana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
1,56,08Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.972-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,56,29Martin Mæle, IL Gneist14.03.008Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
-----30--------------------
1,56,32Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,56,46Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.033-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,56,61Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.958-h1Tallahassee/FL/USA, FSU Relays22.03.19
1,56,64Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.003-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,56,75Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,56,82Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.936-fi-DKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
1,56,85Thomas Syrstad, Strindheim IL27.10.962-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,56,90Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.014-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,57,08Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.995-fi-BFana, TMG 201922.05.19
1,57,14Salim Bukari, IL Skjalg28.06.023-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----40--------------------
1,57,31Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.956-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,57,38Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,57,60Sindre Solbakken Omvik, Rosendal Turnlag18.08.937-fi-BFana, TMG 201922.05.19
1,57,65Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.039Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,57,74Espen Tveit, Ranheim IL21.12.913-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,57,86Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
1,57,87Sivert A Eggen, IL i BUL02.11.002-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,57,94Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0310Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
1,58,13Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.015-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,58,14Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
-----50--------------------
1,58,15Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.028-h1Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,58,19Martin Lager, IK Tjalve09.06.895-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,58,21Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.996-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,58,30Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.869-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,58,35Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.932-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,58,53Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.006-h2Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,58,56Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.996-h2Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,58,83Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,58,86Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
1,58,89Adrian Westlie, Askim IF04.04.011-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----60--------------------
1,59,00Peder Talsnes, Strindheim IL16.02.975Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
1,59,19Gustav Moe, IL i BUL08.05.033-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
1,59,35Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
1,59,40Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.022-fi-CFana, TMG 201922.05.19
1,59,40Ådne Andersen, Dimna IL18.01.949-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
1,59,45Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.022 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
1,59,59Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.018-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
1,59,59Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.012-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,59,86Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.024-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
1,59,88Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----70--------------------
1,59,92Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,00,32Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.025-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,00,39Brage H Nybakk, Sem IF02.04.034-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,00,50Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.983-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,00,66Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.018-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
2,00,71Kaspar Lilja, Ås IL02.03.966-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,00,76Bendik Schartum Thorbjørnsen, Nesodden IF13.02.986-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,00,86Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.9410-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,01,19Ragnar Nersten, IL Gular11.09.984-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,01,26Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.909-h1Fana, Framolekene 201931.05.19
-----80--------------------
2,01,30Johannes Rudjord Volden, Oslostudentenes IK Friidrett14.10.956-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,01,54Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.951Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
2,01,57Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
2,01,64Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.956Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,01,66Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.011-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,02,07Georg Ovesen, Kristiansand Løpeklubb16.07.021 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,02,31Johannes Alne, Haugesund IL12.02.756-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,02,48Oddne Kristoffer Teigenes, IL Gular13.12.997-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,02,64Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.038-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,02,81Gustav Janovskis Heldal, Mosvik IL20.07.911-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----90--------------------
2,02,83Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,02,88Kristoffer Kulseth Larsen, IL i BUL04.05.989-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,03,04Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.973-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,03,15Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.012-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,03,57John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.031 (G-16)Namsos, Namdalslekene16.06.19
2,03,58Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031 (G-16)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
2,03,70Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.0210-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,03,86Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,03,89Nahom Kibreab Ghebrehiwet, Ørsta IL14.11.011 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,03,97Matias Førde, Jølster IL26.11.981Førde, Treningstevne06.06.19
-----100--------------------
2,04,00Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.007-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,04,06Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.034-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,04,17Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,04,29Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.023Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
2,04,33Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,04,38Sindre Tøllefsen, Sortland Friidrettsklubb30.01.011 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
2,04,40Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,04,98Jakob Granheim, Målselv IL05.04.013-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,05,00Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.038-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----110--------------------
2,05,12Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.035 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,05,22Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.034-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,05,39Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.035-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,05,56Mads Nilsen, Herkules Friidrett14.11.016-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,05,79Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.036-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,06,13Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.006Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,06,21Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.031 (G-16)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,06,29Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.948-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,06,31Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,06,47Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.037-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----120--------------------
2,06,63Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.039-h3Nittedal, Elite 800m08.06.19
2,06,67Tobias Johansen, IK Hind22.08.034-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,06,79Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.9310-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,06,88Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,07,01Geir Storetvedt Skaten, IL Gular17.04.7412Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,07,12Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
2,07,34Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.049-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,07,36Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.044-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,07,57Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.026 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,07,57Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.021 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
-----130--------------------
2,07,66Filip Holdhus, IL Gneist03.05.0413Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,07,80Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.935-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,07,83Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.036-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2.07,88Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,08,02Lars Sæterlid Hella, Varegg IL29.07.0114Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,08,06Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.914-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,08,15Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.011 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.19
2,08,15Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,08,30Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031 (G-16)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,08,43Kasper Kjær Jørgensen, Nesodden IF20.05.037-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----140--------------------
2,08,60Andreas Grøteide Polden, Stord IL22.03.915-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,08,61Milan Frenay, Halden IL25.05.034-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Kvilles Vårtävling11.05.19
2,08,83Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.7215Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,08,85Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.038-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,08,90Edvard Ryan Bergseth, Oslostudentenes IK Friidrett26.04.921-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,08,90Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.039-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,08,99Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.017Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,09,02Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.047-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,09,12Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.047-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,09,16Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.0310-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----150--------------------
2,09,29Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.031-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,09,31Daniel Jørgen Børseth, Oslostudentenes IK Friidrett22.09.862-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,09,35Vegard Havn, Stord IL28.09.977-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,09,65Andreas Døske, Haugesund IL26.05.0311-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,09,72Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.021-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,09,90Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,09,96Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,10,08Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.013 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,10,10Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.038-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,10,20Robert Kviebakk Falkevik, Varegg IL04.11.896-h4Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----160--------------------
2,10,38Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,10,40Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,10,44Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.048-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,10,49Casper Rønning, Ivrig14.03.048 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,10,59Geir Johnson, Ask Friidrett25.02.738-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,10,75Kristian Brandseth, Os Turn28.02.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,10,90Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041 (G-15)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
2,10,94Marcus Nordstrand, Ås IL10.07.003Ås, Kretsstevne03.06.19
2,10,94Vebjørn Røed, Bodø Friidrettsklubb21.02.021 (G-17)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
2,10,98Nils Tveite, Ås IL18.02.024Ås, Kretsstevne03.06.19
-----170--------------------
2,11,02Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.043-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,11,18Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.009-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,11,80Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,11,87Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,12,09Eirik Rønnekleiv, Hyen IL18.01.031 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,12,12Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,12,15Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,12,23Fredrik Liland, Fana IL21.09.027 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,12,42Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,12,43Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.031-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----180--------------------
2,12,58Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,12,68Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.011 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,12,84Numan Khogyanai, Fredrikstad IF10.12.022 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,12,87Magnus Sørslett, Ballangen Friidrett26.12.032 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
2,12,91Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,12,93August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,12,98Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0412 (G-14/15)Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
2,13,02Andreas Dixon, Fana IL03.04.012 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
2,13,03Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.032-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,13,08Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.006-h1Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----190--------------------
2,13,09Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.0011Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,13,34Emil Hagevik Bakke, Trysilgutten12.11.989-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
2,13,46David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.023-h5 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,13,57Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.031 (G-16)Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
2,13,74Benjamin Hus Ripel, Rosendal TL19.01.959-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,13,79Yasin Tobi, Sørild FIK24.04.031 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
2,13,85Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.973-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2,13,89Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.046-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,13,91Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.7310-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,13,95Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.042-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----200--------------------
2,14,02Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.047-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,14,22Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.036-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
2,14,25Mads Hagen Fraurud, FIK Orion30.01.014 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,14,32Mats Ivar Klingen, Namdal løpeklubb09.12.001 (G-19)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,14,46Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.994-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
2.14,91Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV40)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,14,95Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.048-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,15,01Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.042 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,15,22Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.7811-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,15,51Gunnar Berger Barlien Berg, Namsen Friidrettsforening21.02.033-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----210--------------------
2,15,55Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.037-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,15,6Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032 (G-16)Nittedal, Løpsstevne15.05.19
2,15,67Tobias Svendheim, IL Fri14.02.041 (G-15)Knarvik, Seriestevne20.06.19
2,15,78Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.7712-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,15,88Espen Sundsvik, Frol IL14.02.931Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,15,94Iver Brekke Bruksås, Heggedal FIK11.02.0411-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,15,96Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
2,16,04Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.046-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201931.05.19
2,16,48Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,16,74Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-15)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
-----220--------------------
2,16,92Oliver Hole, Midsund IL04.05.042-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,16,92Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,16,93Linus Degland Heiervang, IL Tyrving24.05.045-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,17,06Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
2,17,60Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.046-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,17,82Aleksander Sunde, Vikane IL22.01.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,17,88Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.033 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
2,18,33Lars Kaland Kovacs, Horten Friidrettsklubb06.07.031 (G-16)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
2,19,26Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.961Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
2,19,31Jørgen Sæther, Leinstrand16.09.034-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----230--------------------
2,19,60Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.039-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2.19,81Thomas Sæten, Hyen IL08.05.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
2,20,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.045 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
2,20,02Glenn Breland, GTI18.12.871Stavanger, Skjalgstevne Jærcup20.06.19
2,20,27Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-16)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
2,20,38Nicolai Solheim Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.031 (G-16)Hønefoss, Treningstevne08.05.19
2,20,41Torkil Klingen, Spillum IL28.10.021 (G-17)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,21,09Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.042 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
2,21,16Olav Tande Solberg, Vollan Idrettsklubb28.10.035-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,21,44Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
-----240--------------------
2,21,54Tor Morten Klingen, Namdal løpeklubb04.04.682Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,21,63Andreas Kvåle, Voss IL22.03.032 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
2,21,73Tobias Bergslid, Namdal løpeklubb13.08.002 (G-19)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,21,79Marius Kvinnsland, ISS07.03.028 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,22,67Henrik Peterson, Kristiansand IF Friidrett02.03.048-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,22,68Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.034 (G-16)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
2,22,69Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.591 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,22,89Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,23,72Kristian Douglas Tranaas, Namsen Friidrettsforening23.06.036-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,23,85Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.022 (G-17)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
-----250--------------------
2,23,98Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,24,38Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031 (G-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
2,24,83Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.041 (G-15)Hønefoss, Treningstevne08.05.19
2,24,97William Kollberg, IF Hellas30.04.043 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,25,03Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.029 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,25,20Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042 (G-15)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,25,22Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.042 (G-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201926.05.19
2,25,35Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.821 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,25,37Martin Aksland, Sandnes IL30.04.022 (G-17)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,25,42Håvard Græsli, Leinstrand04.02.037-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----260--------------------
2,25,44Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,25,44Andreas Fjeld, Rustad IL11.04.048-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
2,25,83Markus Finskud, Ullensaker/Kisa IL05.11.049-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,25,92Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.8513-h2Fana, Framolekene 201931.05.19
2,26,52Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.044 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
2,26,81Tobias Devik, Namsen Friidrettsforening02.08.032 (G-16)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,26,86Bjørnar Nedrebø, Sandnes IL18.05.732-h1Sandnes, SI stevne15.05.19
2,27,23Karl Henrik Lilleheier, Ås IL06.11.716Ås, Kretsstevne03.06.19
2,27,41Johannes Gujord, Halsa IL24.01.044-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,27,50Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.842 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----270--------------------
2,27,65Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.583 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,27,86Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.045-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,28,61Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.002 (G-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
2,29,37Even Røthe, Namdal løpeklubb07.02.043 (G-15)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,29,43Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.0410-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,29,76Johannes Iversen, Selsbakk IF04.03.043 (G-15)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,29,96Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.613 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,30,23Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.033 (G-16)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
2,30,72Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
2,31,25Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.033 (G-16)Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
-----280--------------------
2,31,34Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.702 (MV45)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
2,32,74André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0411-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,35,13Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,35,58Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.046-h1 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
2,35,94Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
2,36,28Bjarne Skumsnes, GTI31.05.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,36,39Jonathan Nordraak, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.01.042 (G-15)Drøbak, Seriestevne25.05.19
2,36,46Steffen Hestø, Vemundvik IL31.01.993 (G-19)Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
2,36,9Peter Beseth, Skaun IL01.07.042 (G-15)Børsa, Rema 1000 Lekene 201908.05.19
2,37,00Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.0413 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
-----290--------------------
2,37,87Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.046-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,38,13Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.513 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,38,31Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.047-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,38,35Arvid Supphellen, Gjerpen Idrettsforening10.01.604 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,38,39Odin Tobias Grønli Hertwich, Byåsen IL29.09.036-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,40,06Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.044-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,40,19Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,40,43Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.032 (G-16)Namsos, Namdalslekene16.06.19
2,40,56Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-15)Sandefjord, Vestfoldkarusellen 2019 stevne 205.06.19
2,41,43Håvard Nufsfjord, Namdal løpeklubb24.11.693Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
-----300--------------------
2,44,53Tommy Jacobsen, Askim IF25.06.625 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,47,36Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.049-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,47,62Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,49,44Markus Håland, Frol IL041 (G-15)Levanger, TA-sprinten/Moanstevne06.06.19
2,50,32Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.492 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,53,37Thor Askey, ISS27.05.0415 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,53,59Dag Jensen, Larvik Turn & IF10.05.631 (MV)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
2,53,68Rolf Birger Karlsen, Stovnerkameratene04.12.616 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,54,47Per Laksfors, Strindheim IL05.07.493 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,54,84Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042 (G-15)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
-----310--------------------
2,55,50Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
2,56,95John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV70)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
2,58,09Roy Enge, Spillum IL02.10.724Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
3,02,12Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,02,54Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.454 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,04,58Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.432 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,05,85Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV60)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
3,11,83Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.495 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,18,84Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,21,86Ivar Bølset, Triumf12.01.362 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
-----320--------------------
3,33,17Jørgen Haukø Skorstad, Namdal løpeklubb10.11.845Namsos, Vårkarusell 800m29.04.19
3,58,00Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.393 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,33Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.979Roma/ITA, IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro Mennea06.06.19
1,53,46Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.917-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
1,54,22Philip Lonmon (GER), Steinkjer Friidrettsklubb28.07.963Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
1,55,64Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.031-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,01,32Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.011 (G-18/19)Hommelvik, Kruskastevnet 201921.05.19
2,04,04Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.021 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
2,04,53Fannar Thor Heiduson (ISL), Mandal & Halse IL23.06.002 (G-18/19)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
2,04,89Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
2,05,96Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.012 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,07,66Robel Alem Issac (ERI), Herkules Friidrett10.04.003Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
2,11,30Ghebremedhn Teklebrhan Hagos (ERI), Kongsvinger IL Friidrett24.08.981 (G-U23)Kongsvinger, Premiestevne 105.06.19
2,13,13Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.023 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
2,15,07Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,16,56Rex Hinchliffe (AUS), Lillehammer IF11.01.621 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,16,83Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
2,23,71Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.045 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
2,34,59Antonio Ferrera Gutierrez (ESP), ISS22.09.0212 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,39,75Donatien De Cazenove (FRA), ISS26.09.0414 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,42,12Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041 (G-15)Vik, HSB-cup25.05.19

Ikke godkjente resultater
Feilplassert målkamera
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,03,68Nahom Kibreab Ghebrehiwet, Ørsta IL14.11.011 (G-18/19)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
2,18,06Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.042 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19
4,47,51Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.711Ørsta, SpareBank1-leikane19.05.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08,69Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,09,91Bjørn Ketil Sørvik, Bremnes IL26.06.751Bømlo, Seriestevne17.06.19
3,13,28Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,17,79William Kollberg, IF Hellas30.04.04M (G-15)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,30,16Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002Lausanne/SUI, IAAF Diamond League - Athletissima05.07.19
3,30,82Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.934Lausanne/SUI, IAAF Diamond League - Athletissima05.07.19
3,40,23Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.916-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
3,40,37Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.935-fi-ASollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,42,75Jacob Boutera, IL Gular29.04.961-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,43,77Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.899-fi-ASollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,44,04Marius Vedvik, IL Gular18.03.923-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,45,06Mats Hauge, Haugesund IL16.07.973-fi-BWatford/GBR, Watford Grand Prix29.06.19
3,45,08Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911-fi-AJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
3,46,29Erik Udø Pedersen, Kristiansand Løpeklubb09.04.944-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
-----10--------------------
3,46,69Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.005-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,46,91Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.016-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,46,99Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.997-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,47,07Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.948-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,47,38Per Svela, IL Gular19.03.925-fi-AJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
3,48,38Abduljaleel Hir, Steinkjer Friidrettsklubb22.09.952-fi-BKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,48,91Ådne Andersen, Dimna IL18.01.948-h1Napoli/ITA, Summer Universiade 201908.07.19
3,49,07Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.993-fi-BSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,49,20Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.9811-natOslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
3,49,64Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Stavanger, Treningsstevne11.06.19
-----20--------------------
3,52,94Thomas M Heggøy, IL Gular25.05.941Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,53,28Sindre Solbakken Omvik, Rosendal Turnlag18.08.932Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,54,03Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.027-fi-BKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,54,20Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,55,18Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,55,52Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.934-fi-CKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,55,74Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971-fi-CSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,56,14Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.992-fi-CSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
3,56,37Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h2Charlotte/NC/USA, Charlotte Invitational12.04.19
3,56,58Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.9511-h2Gainesville/FL/USA, Florida Relays29.03.19
-----30--------------------
3,57,20Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,57,35Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.982Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,57,88Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.943Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,58,10Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
3,58,71Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
3,59,39Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9611-h3Sioux Falls/SD/USA, Howard Wood Dakota Relays04.05.19
3,59,47Andreas Iden, IL Gneist10.03.953-fi-DKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
3,59,72Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.963-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
3,59,93Anders Boye, Rindal IL03.01.944-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
3,59,96Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.0013-fi-BJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
-----40--------------------
4,00,06Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9315-fi-BJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,00,31Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.995-fi-EOordegem/BEL, Memorial Leon Buyle01.06.19
4,00,33Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.935Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,01,11Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,01,16Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.916Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,01,37Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.862Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,01,83Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.953Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,01,91Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.004-fi-DKarlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
4,02,67Eivind Øygard, Jølster IL18.02.921Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,02,91Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.027-fi-CSollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
-----50--------------------
4,03,04Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.891-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
4,04,01Salim Bukari, IL Skjalg28.06.021 (G-17)Stavanger, Treningsstevne11.06.19
4,04,10Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.961Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,04,56Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.952Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
4,04,91Trym Tønnesen, Halden IL04.02.005Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,05,59Johannes Teigland, IL Gular17.04.952-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,05,85Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.934-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,06,17Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,06,28Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.011 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,06,33Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
-----60--------------------
4,06,68Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,06,84Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.025-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
4,06,94Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.015-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,07,03Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,07,62Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.918Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,08,25Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.984Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,08,75Martin Lager, IK Tjalve09.06.894-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,08,77Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.0110-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,08,85Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.962Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,09,03Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021 (G-17)Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
-----70--------------------
4,09,21Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.927-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,09,60John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.033Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,10,45Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.945-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,10,65Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.8714-hLOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
4,11,08Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.001 (G-18/19)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
4,11,39Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.911-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,12,31Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.921-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,12,41Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031 (G-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,12,64Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,12,77Matias Førde, Jølster IL26.11.986-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
-----80--------------------
4,12,88Harald Østberg Amundsen, Asker Sk. Friidrett18.09.981Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,12,95August Lunde, Byåsen IL04.09.032-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,13,26Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,13,32Erland Kvisle, Asker Sk. Friidrett28.03.962Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,13,36Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.919Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,13,40Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.017-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,13,49Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.9815-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,14,01Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.8810Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,14,06Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.028-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,14,17Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.035-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----90--------------------
4,14,22Jørgen Moen, FIK Ren-Eng21.06.9111Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,14,30Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.983-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,15,94Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.0312Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,16,00Adrian Westlie, Askim IF04.04.017Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,16,13Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.9513Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,16,16Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.914-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,16,31Lars-Erik Nordby, Halden IL24.11.896Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
4,16,45Lars Sæterlid Hella, Varegg IL29.07.015-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,16,49Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.037Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,16,75Eirik Andreas Mortensbakke, Asker Sk. Friidrett11.01.993Asker, Holmenkolluttak07.05.19
-----100--------------------
4,16,94Henrik Sunne Fjeld, Sportsklubben Vidar30.09.959-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,16,94Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.026-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,17,08Steinar Bøe, Rindal IL20.07.9714Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,17,22Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,17,24Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.008Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,17,58Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.923Stavanger, Treningsstevne11.06.19
4,17,75Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.016-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,18,23Vegard Havn, Stord IL28.09.977-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,18,70Sjur Kvisle, Asker Sk. Friidrett28.08.994Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,18,70Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.012-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----110--------------------
4,19,10Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.971Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,19,13Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.032 (G-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,19,5Kaspar Lilja, Ås IL02.03.961-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
4,19,57Erlend Kringeland, Stord IL21.04.039Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,19,64Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.031 (G-16)Stavanger, Treningsstevne11.06.19
4,19,65Samuel Hafsahl, Sportsklubben Vidar13.05.7713-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,20,10Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,20,25Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9415Oslo/Bi, Tjalvelekene 201931.05.19
4,20,76Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.0415-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,20,95Henrik Vik Tolo, Asker Sk. Friidrett23.04.995Asker, Holmenkolluttak07.05.19
-----120--------------------
4,21,17Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.004-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,21,22Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.9718-fi-CJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,21,34Daniel Dukstad, Voss IL02.01.021-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,21,42Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.0210-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,21,83Mikkel Thomassen, Lillehammer IF13.10.031 (G-16)Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
4,21,89Peder Talsnes, Strindheim IL16.02.971Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
4,22,38Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.034Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,22,5Marcus Nordstrand, Ås IL10.07.002-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
4,22,88Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,23,0Nils Tveite, Ås IL18.02.023-h1Ås, Åpningsstevnet01.05.19
-----130--------------------
4,23,07Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.9411Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,23,54Johannes Alne, Haugesund IL12.02.758-h2Fana, Framolekene 201901.06.19
4,23,90Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.7212Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,25,39Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.019Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,25,46Andreas Heierstad, Ivrig24.02.033Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
4,26,10Andreas Døske, Haugesund IL26.05.033-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,26,26Martin Schei, Stord IL06.05.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,26,36Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.031-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,27,25Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.032-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,27,75Christian André Olsen, IL i BUL18.10.013Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
-----140--------------------
4,27,98Jonas Torgersen, Asker Sk. Friidrett11.07.916Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,28,20Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.025Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,28,39Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,28,40Henrik Aas, Asker Sk. Friidrett26.07.007Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,28,8Milan Frenay, Halden IL25.05.033 (G-16)Steenwijk/NED, 2e Medaillewedstrijd Steenwijk12.07.19
4,28,86Ludvik Markussen Ytterdal, Ålesund Friidrettsklubb21.02.011 (G-18/19)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
4,29,12Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,29,38Øystein Wergeland, Sandnes IL02.01.845Stavanger, Treningsstevne11.06.19
4,29,46Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.939-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,29,59Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
-----150--------------------
4,30,10Simen Løbak, Asker Sk. Friidrett31.05.008Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,30,22Ådne Hernes, Fana IL08.04.023-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,30,43Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.031 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
4,30,48Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,30,69Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,31,09Casper Rønning, Ivrig14.03.044Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
4,31,96Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, IX International Meeting Combined Events09.06.19
4,32,32Eirik Asdøl, Asker Sk. Friidrett23.01.939Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,32,68Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,32,72Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
-----160--------------------
4,33,05Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.0419-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
4,33,47Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.024-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,34,31Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,34,42Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.032 (G-16)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,34,45Mads Nilsen, Herkules Friidrett14.11.0110-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,34,57Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.761 (MV40)Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
4,34,81Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,35,01Trygve Andresen, Varegg IL09.03.799-h3Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
4,35,07Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.042 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,35,37Emil Wiik, Asker Sk. Friidrett21.11.9710Asker, Holmenkolluttak07.05.19
-----170--------------------
4,35,95August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
4,36,24Rachid Bendriss, Frognerparken Idrettslag06.03.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,37,00Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.024Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,37,30Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.011 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,37,76Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.781 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,38,18Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
4,38,21Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.042 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,38,38Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.033-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,38,42Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.013 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,38,49Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----180--------------------
4,38,65Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.035Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,38,98Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.802Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
4,39,22Hallvard Moian Nydal, Asker Sk. Friidrett27.10.8812Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,39,46Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.046Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,39,89Fredrik Liland, Fana IL21.09.022 (G-17)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,40,36Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.034 (G-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,40,53Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,40,71Andreas Rivenes, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.033 (G-16)Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,40,78Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (MJ)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,41,12Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.0313-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----190--------------------
4,42,27Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.002Asker, Askerlekene 201908.06.19
4,42,42Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,42,74Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.035-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,43,19Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.731 (MV45)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,43,32Jens Christian Grymyr, Asker Sk. Friidrett12.01.9913Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,43,73Vegard Aarstad, Ås IL05.08.027Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
4,43,78Emil Hagevik Bakke, Trysilgutten12.11.981Gausdal, Ucup Del 212.05.19
4,44,18Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.047Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,44,44Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.042 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
4,44,49Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.0314-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
-----200--------------------
4,45,52Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.721Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
4,45,60Jørgen Sæther, Leinstrand16.09.032 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,45,62Numan Khogyanai, Fredrikstad IF10.12.022 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,46,66Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,47,21Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.031 (G-16)Gausdal, Ucup Del 212.05.19
4,47,50Magnus Bøe, IL Tyrving21.07.9814Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,49,07Jonas Maukon Myhr, Asker Sk. Friidrett16.10.0315Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,50,53Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.822Sandnes, KM Rogaland22.06.19
4,50,71Dag Sjøberg, Bækkelagets SK24.01.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,51,32Henrik Peterson, Kristiansand IF Friidrett02.03.041 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
-----210--------------------
4,53,06Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.031 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
4,53,36Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.008Nadderud, Tyrvings løpsstevne02.05.19
4,53,44Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.803Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
4,53,70Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
4,53,90Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.042 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,53,96Sigur Johan Lillefjell, Steinkjer Friidrettsklubb28.07.032 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
4,54,02Henrik Braune, Stavanger IF Friidrett05.07.866Stavanger, Treningsstevne11.06.19
4,54,71Rolv-Jørgen Bredesen, Sømna IL03.04.731Vik, Kretsstevne 213.06.19
4,55,04Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.036-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,55,22Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
-----220--------------------
4,56,19Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.581 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,56,44Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League07.07.19
4,58,41Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,58,49Olav Tande Solberg, Vollan Idrettsklubb28.10.035-h1 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,58,72Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.792 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
4,59,03Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.821 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
4,59,06Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,59,31Marcus Holter Larsen, Asker Sk. Friidrett15.03.0316Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,59,70Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.041-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
5,00,29Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----230--------------------
5,00,65Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational06.04.19
5,00,72Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
5,01,37Bjørnar Nedrebø, Sandnes IL18.05.732 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,02,21Nani Kula, Ullensaker/Kisa IL0120-fi-DJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
5,02,25Bjarte Vik, Osterøy IL02.11.691 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
5,02,63Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-15)Bergen/La, Laksevåg-Lekene05.05.19
5,03,99Ivar Bakka, Sauda IL801Suldal, Suldalsleikane 201930.06.19
5,04,58Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.851Ravnanger, Karusellstevne 205.06.19
5,07,04Atle Nordbotten, IL Skjalg11.12.587Stavanger, Treningsstevne11.06.19
5,07,73Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.634Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
-----240--------------------
5,08,14Eskil Dahlen, Øystre Slidre IL28.10.643 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,09,88Lars Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV45)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
5,10,33Ole Stornes Iversen, Asker Sk. Friidrett20.07.0117Asker, Holmenkolluttak07.05.19
5,10,6Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.932Notodden, Seriestevne 304.07.19
5,12,44Mathias Aa Sandal, Breimsbygda IL23.02.042 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane25.05.19
5,12,75Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,13,12Ove Måge, Strandebarm IL07.02.732 (MV45)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
5,13,59Ørjar Evensen, Sømna IL28.08.696Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
5,16,64Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.044 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,17,70Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.048Stavanger, Treningsstevne11.06.19
-----250--------------------
5,18,26Haakon Gunby, IL Fri28.06.662Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,19,14Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.643Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,20,96Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
5,23,66Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,23,72Einar Nese Johnsen, Frøyland IL06.09.044 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
5,24,39Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.031 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
5,25,37Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.512 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,25,92Haakon Eikeskog, Sandnes IL12.12.021 (G-17)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
5,27,56Tore Engen, Nord-Odal idrettslag04.06.582 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,28,56Bjarne Skumsnes, GTI31.05.543 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----260--------------------
5,29,26Anders Lervik, Asker Sk. Friidrett18.09.9918Asker, Holmenkolluttak07.05.19
5,33,14Trond Mikal Lohne, Søgne IL15.11.032 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
5,33,88Emil Håkon Lier, Asker Sk. Friidrett14.11.9719Asker, Holmenkolluttak07.05.19
5,37,57Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,37,61Hallvard H Samland, Herand IL24.05.861Strandebarm, Seriestemne29.05.19
5,38,67Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
5,39,05Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73D (MV45)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,39,29Trond Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb15.10.715Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
5,40,10Inge Visnes, Almenning IL08.03.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
5,40,90Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.492 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
-----270--------------------
5,50,21Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.043-h1 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
5,50,35Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,51,2Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Seriestevne 304.07.19
5,54,91Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.842 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,54,95Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
5,55,45Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
5,56,61Per Laksfors, Strindheim IL05.07.493 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
5,56,8Arne Steen, Snøgg Friidrett23.12.591 (MV60)Notodden, Seriestevne 304.07.19
6,01,58Olav Hagland, GTI16.02.484 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,09,06Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
-----280--------------------
6,18,21Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,19,11Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,27,18Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
6,35,76Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.455 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
6,48,11Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
7,05,64Dag Rune Skarstein, Herand IL10.05.751 (MV40)Strandebarm, Seriestemne29.05.19
7,06,6Tommy Storøygard, Rjukan Idrettslag21.05.733Notodden, Seriestevne 304.07.19
7,21,62Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
7,26,15Marius Brekke Bergh, Almenning IL24.08.902Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9,11,68Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
-----290--------------------
13,29,61Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.50D (MV65)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,58,40Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.039-fi-BJessheim, Grefsen Eiendom Elite06.06.19
3,58,66Zerei Kbrom Mezngi (ERI), IL Skjalg12.01.862Stavanger, Treningsstevne11.06.19
3,59,29Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.912-h1Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
4,06,38Abdalla Targan Yousif (SUD), Herkules Friidrett28.09.961Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
4,12,33Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.021 (G-17)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
4,17,85Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.012 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
4,27,95Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.852Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
4,35,34Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.025-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,36,13Ryan Wah Jackson (CAN), Asker Sk. Friidrett11.03.9711Asker, Holmenkolluttak07.05.19
4,37,75Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,41,26Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland22.06.19
4,50,58Ghebremedhn Teklebrhan Hagos (ERI), Kongsvinger IL Friidrett24.08.981 (G-U23)Kongsvinger, Seriestevnet 115.05.19
5,05,4Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-15)Notodden, Seriestevne 304.07.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,51,28Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.933Palo Alto/CA/USA, IAAF Diamond League - Prefontaine Classic30.06.19
3,51,30Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.004Palo Alto/CA/USA, IAAF Diamond League - Prefontaine Classic30.06.19
4,33,43Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19
4,43,44Joachim Tranvåg, Rindal IL16.03.911-fi-AExeter/GBR, West Country Miles19.06.19
4,54,64Milan Frenay, Halden IL25.05.031-fi-B (MJ)Steenwijk/NED, Banestevne05.07.19
4,57,67Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, Telemarkskarusell 3 - 201905.06.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,09,5+Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.919Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
5,12,6+Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9317Roma/ITA, IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro Mennea06.06.19
5,55,16Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.045-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
5,56,35Oskar Opstad Vike, Andebu IL07.01.041 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,59,08Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.771Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
6,00,33Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.042 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,07,59Casper Rønning, Ivrig14.03.043 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
6,09,29Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,13,50Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.0414-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,14,40Tobias Svendheim, IL Fri14.02.043-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
-----10--------------------
6,18,01Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.047-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
6,18,18Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.045 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
6,24,29Iver Brekke Bruksås, Heggedal FIK11.02.046 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
6,24,70Knut Borkholm-Røstum, IF Sturla07.06.021 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
6,26,02Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.047 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
6,26,34Henrik Peterson, Kristiansand IF Friidrett02.03.048 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
6,29,21Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.048 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,30,62Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,32,04Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.043 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
6,32,47Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.044-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
-----20--------------------
6,37,07Per Ingvar Tollehaug, IF Eiker-Kvikk08.04.032 (G-18/19)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
6,40,84Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
6,54,28Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.046-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
7,07,99Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.0411 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
7,10,24Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
7,28,13Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,26,04Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,37,31Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.045-h1 (G-15)Fana, Framolekene 201902.06.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,36,85Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.914Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
7,52,8+Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9316Roma/ITA, IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro Mennea06.06.19
7,54,95Marius Vedvik, IL Gular18.03.921-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
7,55,51Per Svela, IL Gular19.03.922-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,01,18Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915Nembro/ITA, XXII Meeting Internazionale Città di Nembro28.06.19
8,03,65Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,04,43Mats Hauge, IL Gular16.07.974-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,05,92Erik Udø Pedersen, Kristiansand Løpeklubb09.04.945-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,06,41Jacob Boutera, IL Gular29.04.966-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,06,66Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.897Fana, TMG 201922.05.19
-----10--------------------
8,07,25Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.987-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,18,44Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.001-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,18,91Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.948-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,19,21Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.939-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,19,26Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.932-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,20,63Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.9310-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,20,97Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.9711-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,22,38Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.9114-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,23,20Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.994-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,24,02Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.975-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----20--------------------
8,24,04Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.996-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,24,21Andreas Iden, IL Gneist10.03.957-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,26,63Eivind Øygard, Jølster IL18.02.928-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,27,03Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.9715-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,28,21Erlend Gjerdevik Sørtveit, Strindheim IL17.12.949-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,30,54Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng03.07.9710-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,32,72Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0019-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,33,36Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.9111-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,33,46Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.9520-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,33,89Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Nittedal, Elite 800m08.06.19
-----30--------------------
8,35,70Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.0212-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,36,66Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9613-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,38,38Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.0114-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,38,94Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,39,97Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.8615-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,40,12Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.9016-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,40,76Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.9717-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,40,76Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.9118-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,41,22Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.0121-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,41,27Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.921-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----40--------------------
8,41,65Kristian Pytten, Kristiansand Løpeklubb07.08.0019-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,42,48Håvard Lalit Øglænd, Stavanger Friidrettsklubb13.12.9622Vught/NED, Harry Schulting Games30.05.19
8,42,55Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.0120-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,43,90Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.933-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,44,47Markus Kjærner-Semb, Varegg IL10.11.9822-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,44,86Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.004-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,45,26Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,45,81Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.0322-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,46,10Johannes Teigland, IL Gular17.04.9523-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,46,45Iver Matias Linge Glomnes, Strindheim IL24.06.961-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
-----50--------------------
8,46,46Anders Boye, Rindal IL03.01.942-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,49,89Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.9824-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,49,94Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.003-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,50,07Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,50,12Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.8625-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,50,39Markus Loftås, Osterøy IL08.04.948-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,50,52Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.962-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
8,50,70Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.944-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,50,73Eivind Flugstad Østberg, Gjøvik FIK02.01.881Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
8,51,49Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.929-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
-----60--------------------
8,51,77Martin Kirkeberg Mørk, IF Hellas16.01.0126-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,51,92Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.955-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,53,35Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.021 (G-17)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
8,53,38Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.9110-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,53,59Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
8,53,97Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.936-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,54,12Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.017-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,55,11Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.018-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,55,91Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.921-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
8,56,43Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.0227-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----70--------------------
8,57,18Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.9811-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,57,45Nikolas Jon Aarland, IL Gular12.07.8812-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,58,06Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
8,58,51Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.9910-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
8,58,69Ronny Losoa, Sigdal FIK01.10.804Nittedal, Elite 800m08.06.19
8,59,09Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.011 (G-18/19)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
8,59,16Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.916Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,00,29Christoffer Callesen, Heggedal FIK29.03.8811-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,00,52Hågen Urseth, FIK Ren-Eng12.01.8812-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,01,59Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, Kretsstevne 109.05.19
-----80--------------------
9,03,29Ola Matre, Heggedal FIK31.12.8913-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,03,34Jacob Hystad, Stord IL20.11.905Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,03,35Joachim Tranvåg, Rindal IL16.03.9116-h6London/GBR, Hercules Wimbledon 3000m Night Open26.06.19
9,05,83Lars Maukon Muren, NTNUI22.02.933-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,06,99Matias Førde, Jølster IL26.11.981 (G-20/22)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,07,24Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.926Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,07,30Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.802Vik, Kretsstevne 109.05.19
9,08,70Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.034-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,08,95Morten Hansen, Lørenskog Friidrettslag24.12.9514-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,09,04Abdirahim Abdullahi Dahir, IK Tjalve20.02.948Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
-----90--------------------
9,10,12Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.032 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,10,22Henrik Vik Tolo, Asker Sk. Friidrett23.04.9915-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,10,47Nils Tveite, Ås IL18.02.022 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,10,83Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,10,96Vegard Havn, Stord IL28.09.975-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,12,19Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.946-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,12,82Gjøran Tefre, Førde IL Friidrett25.11.942Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,12,91Sigurd Rønning, Modum FIK28.05.977Nittedal, Elite 800m08.06.19
9.12,97Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,13,87Sindre Hoff, Viksdalen IL03.11.833Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----100--------------------
9,14,13Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.033 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,14,16Håkon Kolstø, Haugesund IL16.08.947-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,14,56Jørgen Moen, FIK Ren-Eng21.06.9117-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,14,58August Lunde, Byåsen IL04.09.034-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
9,15,02Sture Andersen, Tromsø Løpeklubb02.09.751 (MV35)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,15,85Tore Akerlie, Voss IL19.02.991 (G-20/22)Voss, Seriestemne05.06.19
9,15,96Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.023 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,15,99Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.918-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,16,16Lars-Erik Nordby, Halden IL24.11.8918-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,17,09Vebjørn Røed, Bodø Friidrettsklubb21.02.021 (G-17)Bodø, Kretsstevne19.06.19
-----110--------------------
9,17,10Knut Jonny Hjertvik, Oslostudentenes IK Friidrett25.05.908Nittedal, Elite 800m08.06.19
9.17,13Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,17,62Ola Anders Tjensvoll, Undheim IL02.09.921Lye, COOP-Jærcup20.05.19
9,18,04Eirik Nordvik, Steinkjer Friidrettsklubb17.09.815-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,18,16Ola Wang Ørjavik, Tromsø Løpeklubb05.12.971Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,18,25Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.9719-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,18,28Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.886-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,18,97Andreas Heierstad, Ivrig24.02.035 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,19,41Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.024 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,20,16Mikkel Thomassen, Lillehammer IF13.10.031 (G-16)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.19
-----120--------------------
9,20,36Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h1 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
9,20,73Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.026-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
9,21,34Svein Ove Risa, Undheim IL07.03.742Lye, COOP-Jærcup20.05.19
9,21,63Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.9412Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,22,02Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.7420-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,22,24Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.036 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,22,25Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.025 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,22,44Vegard Johnsen, Narvik IL02.09.953Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,22,46John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.037-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,23,11Magnus-Johan Færø, Eikanger IL15.12.953-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
-----130--------------------
9,24,51Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.021Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
9,24,75Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.0217-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,26,23Birk Bell Lysaker, Fana IL23.03.021 (G-17)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
9,26,46Ådne Hernes, Fana IL08.04.021-h1 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
9,26,87Martin Schei, Stord IL06.05.001-h1 (G-18/19)Fana, Framolekene 201902.06.19
9,26,88Hans Urset, BUL-Tromsø Friidrett07.04.031 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,27,71Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.002Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
9,27,75Håvard Jakobsen, Namdal løpeklubb07.08.721 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
9,27,87Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.037 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,27,89Johannes Thomsen, Stord IL20.08.831Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----140--------------------
9,28,65Tage Augustson, Varegg IL17.11.8919-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,28,84Bendik Blix, Tromsø Løpeklubb05.11.023Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
9,29,18Jonas Kristiansen, Nittedal IL04.09.999Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,29,33Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.035-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,30,42Henrik Anker-Nilssen, Nesodden IF04.07.0213Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,30,47Andreas Døske, Haugesund IL26.05.036-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,30,91Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0320-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,31,51Geir Storetvedt Skaten, IL Gular17.04.747-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,31,60Ludvik Markussen Ytterdal, Ålesund Friidrettsklubb21.02.018-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,31,78André Haugsbø, Gaular IL10.03.794Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----150--------------------
9,31,91Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.0310Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,32,58Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.729-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,32,61Henrik Velle, FIK Ren-Eng28.11.9114Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,33,00Michael Brian Watts, Strindheim IL06.05.888-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9.33,99Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.002 (G-18/19)Jølster, Åpningstemne19.05.19
9,34,37Trygve Andresen, Varegg IL09.03.799-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,34,77Marius Viken Vesterås, Gjøvik FIK10.10.991 (G-U23)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,35,13Johan Nordeng, Sortland Friidrettsklubb02.09.031 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
9,35,22Jonas Petterson, Gjøvik FIK08.01.021 (G-17)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,35,87Knut Borkholm-Røstum, IF Sturla07.06.026 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----160--------------------
9,36,46Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.7810-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,36,48Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.027 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,36,95Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.9715Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,38,24Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.939-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,39,02Magnus Sedeniussen, Nittedal IL29.12.0111Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,39,35Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.039 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,40,61Jostein Knudsen Dal, IL i BUL22.08.9416Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,41,71Eirik Dalva Skaale, Stavanger IF Friidrett16.03.793Lye, COOP-Jærcup20.05.19
9,42,01Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.941Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9,42,73Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.0310 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----170--------------------
9,43,53Marius Renå, Hommelvik IL22.09.9910-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,44,52Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.9922-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,44,88Mårten Soleng Skinstad, Gjøvik FIK18.04.972 (G-U23)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,46,46Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.032 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,46,95Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.7310-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
9,47,55Henrik Angermund, Varegg IL28.11.8011-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
9,47,92Are Gederaas Denstad, Vollan Idrettsklubb16.01.9011-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,48,99Christoffer Røstad, Kristiansand Løpeklubb13.03.028 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,49,44Isak Skari Berger, Lillehammer IF04.04.021 (G-17)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
9,49,85Oliver Bosdal Thorsen, Førde IL Friidrett16.10.022 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----180--------------------
9,50,08Håvard Kvam, Kolbukameratene15.05.011 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,50,13Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.0311 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,50,67Erik Christiansen, Svorkmo N.O.I.08.08.9112-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
9,50,86Einar Mortensen, Tromsø Løpeklubb03.12.812 (MV35)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,51,54Nicolai Solheim Gjetanger, Ringerike Friidrettsklubb14.12.033 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
9,51,58Markus Moen Riste, Gjøvik FIK09.03.012 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
9,52,75Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.764Lye, COOP-Jærcup20.05.19
9,52,85Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.014Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,52,88Bjørn Arve Bønå, Brønnøysund IL27.02.753Vik, Kretsstevne 109.05.19
9,52,89Nils Henrik Kvale, Gjøvik FIK24.11.013 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
-----190--------------------
9,53,64Magnus Sørslett, Ballangen Friidrett26.12.032 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
9,53,75Jonatan Grand Graversen, BUL-Tromsø Friidrett31.08.013 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,54,02Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.9323-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,54,08Brian Landøy, Jølster IL04.10.965Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,54,21Even Olaus Seeberg, Nittedal IL08.07.9812Nittedal, Elite 800m08.06.19
9,54,33Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.836Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
9,54,84Gard Reppen Vigdal, Jotun IL12.02.031 (G-16)Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
9,57,45Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.765Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,58,18Sigve Andersen, Tromsø Løpeklubb26.03.744Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
9,58,56Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.024Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
-----200--------------------
9,58,71Alexander Nybakk, Ringerike Friidrettsklubb02.06.982Hønefoss, Treningstevne08.05.19
9,59,29Morten Kolltveit, Tørvikbygd IL20.10.885Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
10,00,10Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.031 (G-16)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,00,10Fredrik Liland, Fana IL21.09.029 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,00,39Matias Oppedal, Fana IL19.02.9011-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
10,00,86Fredrik Fuglerud Flugstad, Gjøvik FIK07.01.992Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,01,41Stein Henrik Olaussen, Varegg IL14.07.8412-h1Fana, Framolekene 201902.06.19
10,01,93Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.0113-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
10,02,41Erlend Sørheim, Varegg IL26.11.0113-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
10,03,56Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.0414-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
-----210--------------------
10,04,54Martin Reppen, Namdal løpeklubb15.10.011 (G-U23)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
10.04,64Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,07,36Bjarte Mørkve, Voss IL16.10.921Voss, Seriestemne05.06.19
10,07,56Gjermund Hanssen Alfonsson Urset, BUL-Tromsø Friidrett02.11.681 (MV50)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,09,52Erlend Gløgård Stensrud, Nittedal IL07.07.037-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,10,31Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0413Nittedal, Elite 800m08.06.19
10,12,30Bjørn Sundvor, Stavanger IF Friidrett14.01.845Lye, COOP-Jærcup20.05.19
10,13,18Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.0313 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,13,48Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-16)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,13,50Vegard Skaflestad Hegrenes, Førde IL Friidrett09.03.967Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----220--------------------
10,14,48Andreas Rivenes, Tønsberg Friidrettsklubb11.08.0314 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,14,79Asbjørn Lohne, Søgne IL22.01.812Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
10,15,35Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.0024-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10.15,73Henrik Farstad Skagen, Syril IL01.12.013 (G-18/19)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,16,44Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,16,85Halvor Utistog Kleiv, Vinje IL29.10.0315 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,17,47Johannes Bjørnhaug Hammer, Jægervatnet IL09.11.988Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,18,00Geir Olav Larsen, Ringerike Friidrettsklubb28.01.873Hønefoss, Treningstevne08.05.19
10,18,97Henrik Peterson, Kristiansand IF Friidrett02.03.043Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
10,19,00Olav Sivertsen Mønstre, Voss IL05.01.001 (G-19)Voss, Seriestemne05.06.19
-----230--------------------
10,19,37Milan Frenay, Halden IL25.05.0317 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
10,23,90Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.033 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
10,24,22Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.005 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,24,29Eivind Blindheim, Voss IL22.04.942Voss, Seriestemne05.06.19
10.24,66Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-16)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,25,24Simen Granvold, Gjøvik FIK16.05.004 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,27,57Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,29,02Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.0313-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
10,30,75Olve Ure, Voss IL01.11.002 (G-19)Voss, Seriestemne05.06.19
10,31,21Magnus Reite-Bjellaas, Jølster IL30.11.023 (G-17)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
-----240--------------------
10.32,51Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-17)Jølster, Åpningstemne19.05.19
10,36,56Tor Morten Klingen, Namdal løpeklubb04.04.681 (MV50)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
10,39,19Rune Nordgård, Hurdal IL11.06.803Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
10,41,6Sverre Alvik, IL Tyrving14.06.741 (MV45)Fevik, Løbestævne05.05.19
10,41,63Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.041 (G-15)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet07.05.19
10,41,7Roar Borgerås, Snøgg Friidrett06.09.741 (MV45)Notodden, Seriestevne 210.05.19
10,43,17Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (MJ)Vik, Kretsstevne 109.05.19
10,43,66Andreas K. Dahle, Sømna IL11.05.894Vik, Kretsstevne 109.05.19
10,44,83Ole Leirvik, Namdal løpeklubb02.11.722 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
10,45,45Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.581 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----250--------------------
10,45,59André Jensen, Tromsø Løpeklubb10.03.833 (MV35)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,46,03Roar Brøndbo, Namdal løpeklubb17.08.692 (MV50)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
10,47,51Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.047Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
10,50,05Robin Benonisen, BUL-Tromsø Friidrett31.01.9811Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,52,39Peter Vedal Utnes, Tromsø Løpeklubb16.07.816Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
10,56,79Steinar Westerberg, Sømna IL10.07.695Vik, Kretsstevne 109.05.19
10,58,90Marius Hartvigsen Nilsen, Brønnøysund IL10.03.012 (MJ)Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,02,64Ørjar Evensen, Sømna IL28.08.696Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,04,32Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.792 (MV40)Egersund, Kretsstevne02.05.19
11,08,41Albert Devik, Røyrvik IF13.10.012 (G-U23)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
-----260--------------------
11,08,68Sander Marken, Brønnøysund IL27.04.003 (MJ)Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,09,61Vidar Nufsfjord, Namdal løpeklubb13.05.713 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
11,10,87Bendik Lae Steinsrud, Raufoss Idrettslag Friidrett22.04.015 (G-18/19)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
11,12,19Lars Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV45)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
11,16,06Tobias Sørslett Samuelsen, Ballangen Friidrett28.03.034 (G-16)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
11,17,88Ingve Aalbu, Egersunds IK27.11.763 (MV40)Egersund, Kretsstevne02.05.19
11,18,70Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.727Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,19,94Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.042 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
11,19,95Daniel Berg, Ballangen Friidrett23.05.941Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
11,21,47Leif Inge Nesvåg, Egersunds IK05.11.794 (MV40)Egersund, Kretsstevne02.05.19
-----270--------------------
11,24,51Svein August Gillesøy, Førde IL Friidrett18.04.002 (G-18/19)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,25,51Morten Pettersen, BUL-Tromsø Friidrett07.04.043 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
11,27,08Even Røthe, Namdal løpeklubb07.02.041 (G-15/17)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
11,29,01Stian Vallestad Alvær, Førde IL Friidrett09.12.779Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
11,30,75Cato Hansen, Sortland Friidrettsklubb29.07.711 (MV45)Lenvik, Åpningsstevne01.06.19
11,33,3Kenneth Larssen, IL Express28.09.751 (MV40)Fevik, Løbestævne05.05.19
11,33,94Torgrim Sagerup, Salangen Friidrett24.03.044 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
11,36,51Tore Engen, Nord-Odal idrettslag04.06.582 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,37,72Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,38,74Even Løkken, Strindheim IL28.10.542 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----280--------------------
11,39,65Martin Lillefjell, Sømna IL17.06.878Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,43,50Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.513 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
11,44,22Leif Magne Øvrebust, Sømna IL10.07.639Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,53,03Andreas Vannebo, Spillum IL26.01.683 (MV50)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
11,58,06Erlend Mosheim, Brønnøysund IL20.12.014 (MJ)Vik, Kretsstevne 109.05.19
11,59,65Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.491 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
12,15,69Helge Åse, Egersunds IK09.04.711 (MV45)Egersund, Kretsstevne02.05.19
12,16,2Olav Hefre, Snøgg Friidrett16.06.872Notodden, Seriestevne 210.05.19
12,25,82John Arne Nyland, Sortland Friidrettsklubb22.08.651 (MV50)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
12,27,61Anders Ahlquist, BUL-Tromsø Friidrett04.03.837Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
-----290--------------------
12,28,27Torbjørn Eiken, Nykirke05.09.531 (MV65)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
12,34,1John Gunnar Svartdal, Snøgg Friidrett17.10.751 (MV40)Notodden, Seriestevne 210.05.19
12,37,01Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651 (MV50)Egersund, Kretsstevne02.05.19
12,37,50Roy Enge, Spillum IL02.10.724 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
12,40,57Olav Egebakken, Egersunds IK03.08.702 (MV45)Egersund, Kretsstevne02.05.19
12,55,66Jonas Engevik Vørøs, Stord IL18.08.011 (G-18)Voss, Seriestemne05.06.19
13,04,2Bjørn Åge Langrind, Snøgg Friidrett21.10.621 (MV55)Notodden, Seriestevne 210.05.19
13,05,81Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,34,07Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,37,12Magne Tystad, Gloppen Friidrettslag03.06.453 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----300--------------------
13,41,15Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.494 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,50,70Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
13,50,72Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.432 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
15,25,87Ivar Bølset, Triumf12.01.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,41,3Bjørn-Erik Nielsen, Snøgg Friidrett25.04.632 (MV55)Notodden, Seriestevne 210.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,21,17Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.0312-fi-AFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,39,26Salim Elhaj Haroun Yousif (SUD), Egersunds IK20.08.902-fi-BFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
8,50,86Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.9511Fana, TMG 201922.05.19
8,58,72Alan Cherry (GBR), IL i BUL21.05.912Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
9,09,09Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.021 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,16,64Anselm Reichenbach (GER), Oppsal IF30.08.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
9,32,88Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.012 (G-18/19)Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
9,39,71Abraham Syum (ERI), Mandal & Halse IL12.03.841Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
9,43,85Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.032-h2 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
9,48,82Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.8512-fi-CFana, Arne Risa Classic 3000m15.05.19
10,27,9Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-15)Notodden, Seriestevne 210.05.19
13,56,2Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV60)Fevik, Løbestævne05.05.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,18,4+Alexander Østberg, Stanford University15.02.97Palo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational02.05.19
9,21,57Edvin Frost, ukjent05.07.952Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,26,71Erik Valnes, ukjent14.04.964Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,27,58Arnt Gunnar Winther, ukjent11.09.965Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,44,19Olav Severinsen, ukjent08.12.986Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,44,67Jakob Sørlie Pettersen, NTG Tromsø16.04.011 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,50,79Trym Silsand Gerhardsen, NTG Tromsø23.01.012 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
9,51,25Sigurd Engen, ukjent20.06.987Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,04,41Jakob Brones Engen, NTG Tromsø29.02.004 (G-18/19)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,15,10Eirik Frøseth Solheim, Artilleribataljonen26.04.8914-h1Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
10,18,40Sivert Moen, ukjent04.05.989Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,26,29Jakob Degerstrøm Hanssen, NTG Tromsø16.10.021 (G-17)Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,28,23Eirik Gerhardsen, ukjent25.01.9910Tromsø, Treningsstevne 222.05.19
10,47,34Carl Joacim Fensbekk, ukjent03.09.895Tromsø, Løpsstevne 126.06.19
10,48,22Trygve Hermansen, ukjent19.09.788Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
10,52,3Vetle Myhre, ukjent06.08.871Fevik, Løbestævne05.05.19
13,17,86Øystein Skagen, Førde Sentralsjukehus B.i.l.25.04.7710Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
14,57,66Jørgen Haukø Skorstad, Flesktrim IL10.11.845 (MV35)Overhalla, 3000m Vårkarusell20.05.19
15,23,6Kjell Ivar Moen, ukjent10.02.451 (MV70)Fevik, Løbestævne05.05.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,11,75Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9314Roma/ITA, IAAF Diamond League - Golden Gala Pietro Mennea06.06.19
13,29,46Marius Vedvik, IL Gular18.03.926-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
13,35,09Per Svela, IL Gular19.03.9212-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
13,47,66Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.9621-fi-AOordegem/BEL, IFAM Outdoor25.05.19
14,08,69Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
14,13,50Ørjan Grønnevig, Stavanger IF Friidrett14.02.912-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,14,52Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.934-fi-AWatford/GBR, Watford Grand Prix29.06.19
14,21,35Ådne Andersen, Dimna IL18.01.948-fi Napoli/ITA, Summer Universiade 201913.07.19
14,23,01Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.934Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
14,23,22Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.924-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----10--------------------
14,26,47Håkon Stavik, Ålesund Friidrettsklubb30.03.006-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,29,92Eivind Øygard, Jølster IL18.02.928-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,37,00Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.979-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,39,96Lars Lunde, Stord IL20.05.979Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
14,40,00Ole Petter Fjeld, Tønsberg Friidrettsklubb26.08.9511-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,43,69Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.914-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
14,43,78Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.941Hamar, Mizuno U-cup del 105.05.19
14,44,19Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.9713-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,47,10Odd Gundersen Sagbakken, FIK Ren-Eng03.07.9711Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
14,48,27Einar Johan Melsom, IL Tyrving14.10.991Fana, TMG 201922.05.19
-----20--------------------
14,48,35Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.9914-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,48,68Eirik Gramstad, Sportsklubben Vidar23.09.8415-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,49,21Andreas Iden, IL Gneist10.03.9516-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,52,01Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.921-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,01,07Iver Matias Linge Glomnes, Strindheim IL24.06.962-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,01,70Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.013-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,02,32Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.004-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,02,34Ola Sakshaug, Kristiansand Løpeklubb19.09.845-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,03,25Roderick Duodu, IL i BUL30.03.026-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,04,92Magnus Warvik, NTNUI29.07.947-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
-----30--------------------
15,05,28Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.9919-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,05,32Andreas Myhre Sjurseth, Sportsklubben Vidar05.02.858-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,10,24Martin Kirkeberg Mørk, IF Hellas16.01.019-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,10,66Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.961Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
15,11,38Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
15,13,24John Deighan Hanssen, Asker Sk. Friidrett22.05.8610-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,14,50Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.8811-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,18,01Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9612-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,18,88Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, Kretsstevne 304.07.19
15,20,57Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0011-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
-----40--------------------
15,22,15Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9613Duluth/MN/USA, NSIC Outdoor Track & Field Championships11.05.19
15,22,49Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.015Fana, TMG 201922.05.19
15,22,75Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.802Vik, Kretsstevne 304.07.19
15,24,17Jens Nikolai Kortner, Herkules Friidrett19.12.8613-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,28,03Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.016Fana, TMG 201922.05.19
15,32,61Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.966Marsa/MLT, EAP Malta04.05.19
15,37,18Ola Matre, Heggedal FIK31.12.8915-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,38,92Fredrik Torgersen, Varegg IL21.05.912-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
15,39,55Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.923-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
15,41,83Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.924-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
-----50--------------------
15,42,05Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.9816-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,44,04Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.9018-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,51,03Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.9419-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,57,83Sture Andersen, Tromsø Løpeklubb02.09.751Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
15,59,17Mads Bigum Johansen, IK Tjalve28.12.8820-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,01,25Joachim Tranvåg, Rindal IL16.03.9118-h7London/GBR, London Finsbury Park Open 5000m28.06.19
16,01,71Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031Trondheim, KM langdistanse17.05.19
16,02,65Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.771 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,04,41Espen Joensen, IL Fri18.08.921Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
16,05,46Kristen Aaby, Sigdal FIK10.10.611 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----60--------------------
16,06,17Hallvard Nilsen, IL Gular11.09.782 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
16,06,97Bendik Blix, Tromsø Løpeklubb05.11.022Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
16,09,03Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.946-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
16,10,56Ola Anders Tjensvoll, Undheim IL02.09.922Egersund, Kretsstevne13.06.19
16,15,04Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.9722-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,15,29Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.8716-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
16,16,36Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.021 (G-18/19)Byrkjelo, Sparebankleikane26.05.19
16,16,60Einar Mortensen, Tromsø Løpeklubb03.12.811 (MV35)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
16,19,58Henrik Vik Tolo, Asker Sk. Friidrett23.04.9923-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,23,42Roger Thompson, IL Driv Friidrett04.03.763 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----70--------------------
16,27,12Eirik Nordvik, Steinkjer Friidrettsklubb17.09.814Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
16,28,91Mikael Bønå, Brønnøysund IL12.12.922Vik, HSB-cup25.05.19
16,29,01Christoffer Callesen, Heggedal FIK29.03.8824-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,29,15Henrik Velle, FIK Ren-Eng28.11.9125-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,34,92Ottar Andreas Grønvold, Sportsklubben Vidar10.09.8226-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,35,01André Seliussen, IL Gneist05.04.012Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
16,37,02Kristian Wold Arnøy, Sømna IL25.05.863Vik, HSB-cup25.05.19
16,37,60Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.723Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
16,38,77Johannes Bjertnæs, Brandbu IF11.03.981Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
16,43,89Alf Ante Idland Tornensis, Gjesdal IL16.11.001Ålgård, Kvalifiseringsstevne29.06.19
-----80--------------------
16,45,17Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.8627-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
16,47,4Terje Bruborg, IL Express30.09.811 (MV35)Fevik, Løbestævne05.05.19
16,55,42Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.032Lillehammer, Gkrør-stevnet04.06.19
16,55,59Kristian Bjørsvik, Gjesdal IL19.08.892Ålgård, Kvalifiseringsstevne29.06.19
17,00,81Oskar Pedersen, Stavanger IF Friidrett10.05.9828-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
17,01,69Bjøro Nevland, Gjesdal IL18.09.833Ålgård, Kvalifiseringsstevne29.06.19
17,03,43Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.025Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
17,03,46Ludvik Markussen Ytterdal, Ålesund Friidrettsklubb21.02.0129-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
17,13,01Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.854Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
17,14,87Trygve Andresen, Varegg IL09.03.7915-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
-----90--------------------
17,28,04Stig Atle Eide, Varegg IL14.05.695Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
17,28,55Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.006Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
17,32,62Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.612 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
17,35,03Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.001 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
17,45,00Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.857Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
17,47,23Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.003Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
17,50,60Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.764Ålgård, Kvalifiseringsstevne29.06.19
17,54,2Vegard Sundsli, IL Express29.11.941Fevik, Løbestævne05.05.19
17,54,88Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.821 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
18,03,87Erland Braathen, Sigdal FIK12.08.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----100--------------------
18,05,89Espen Andreas Eik, Egersunds IK13.11.791 (MV40)Egersund, Kretsstevne13.06.19
18,08,12Tarjei Peder Vestjord, Målselv IL28.07.0130-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
18,13,48Øyvind Nilssen, IL Sandvin14.06.802 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
18,14,49Andreas K. Dahle, Sømna IL11.05.893Vik, Kretsstevne 304.07.19
18,20,39Peter Vedal Utnes, Tromsø Løpeklubb16.07.814Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
18,21,4Lars Martin Falck, Romerike Ultraløperklubb15.06.912Fevik, Løbestævne05.05.19
18,21,60Kristoffer Åkvik, Mosjøen Friidrettsklubb06.07.044Vik, HSB-cup25.05.19
18,34,40Leiv Børge Mjølhus, GTI07.12.915Ålgård, Kvalifiseringsstevne29.06.19
18,41,71Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.724Vik, Kretsstevne 304.07.19
18,53,1Knut Hegvold, Strindheim IL19.09.614-fi-B (MV55)London/GBR, Southern Counties Veterans' League South London Division29.04.19
-----110--------------------
18,58,27Erik Axel Haagensen, Northern Runners06.05.661 (MV50)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
19,05,43Ingve Aalbu, Egersunds IK27.11.762 (MV40)Egersund, Kretsstevne13.06.19
19,13,71Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.738Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
19,15,71Ørjar Evensen, Sømna IL28.08.695Vik, Kretsstevne 304.07.19
19,16,31Marius Hartvigsen Nilsen, Brønnøysund IL10.03.016Vik, HSB-cup25.05.19
19,29,07Oskar Price Selstø, IF Sturla14.06.021 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
19,35,68Ove Bernes, Mjøsdalen IL06.03.529Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
19,38,51Leif Magne Øvrebust, Sømna IL10.07.637Vik, HSB-cup25.05.19
19,40,84Cato Hansen, Sortland Friidrettsklubb29.07.711 (MV45)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
20,09,75Bjørn Helge Kleppe, Mjøsdalen IL14.08.6210Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
-----120--------------------
20,18,29Martin Lillefjell, Sømna IL17.06.878Vik, HSB-cup25.05.19
20,30,40Jone Jonsson, Egersunds IK07.10.763 (MV40)Egersund, Kretsstevne13.06.19
20,34,95Werner Reinfjord, Sømna IL27.08.659Vik, HSB-cup25.05.19
20,47,47Magne Espelid, Mjøsdalen IL13.06.6411Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
20,48,22Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.491 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
20,49,58Owe André Mikkelsen, Egersunds IK05.07.893Egersund, Kretsstevne13.06.19
20,59,06Steinar Lien, Oppegård IL16.11.641 (MV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
21,00,34Tore Engen, Nord-Odal idrettslag04.06.581 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
21,05,2Jan Arild Winther, Tvedestrand Turn & IF17.05.622 (MV55)Fevik, Løbestævne05.05.19
21,08,44Simen Nordheim, Gloppen Friidrettslag26.01.002 (G-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
-----130--------------------
23,40,96Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
24,01,29Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.493 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
25,48,86Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
27,08,20Ivar Bølset, Triumf12.01.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
30,31,76Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.392 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,16,98Frew Zenebe Brkineh (ETH), Sandnes IL17.10.843-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,26,13Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.955-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
14,42,29Salim Elhaj Haroun Yousif (SUD), Egersunds IK20.08.9012-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
15,05,78Abdalla Targan Yousif (SUD), Herkules Friidrett28.09.961Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
15,43,69Michael Tesfamichael (ERI), IL i BUL24.09.9017-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 201905.07.19
17,20,05Dominic Anthony Hoff (GBR), Bøler IF11.02.741 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
21,24,6Henrik Kofoed Nielsen (DEN), IL Express24.05.581 (MV60)Fevik, Løbestævne05.05.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,42,44Alexander Østberg, Stanford University15.02.977-fi-BPalo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational02.05.19
17,00,3Jaroslaw Sosin (POL), ukjent13.12.681 (MV50)Fevik, Løbestævne05.05.19
20,31,2Bernt Johansson, ukjent631 (MV55)Fevik, Løbestævne05.05.19
21,25,2Roy Gundersen, ukjent25.10.701 (MV45)Fevik, Løbestævne05.05.19

10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
28,06,27Sondre Nordstad Moen, Sportsklubben Vidar12.01.915-fi-ALondon/GBR, European 10000 Cup (Night of the 10000)06.07.19
28,59,04Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.986 (G-U23)Gävle/SWE, European Athletics Under 23 Championships 201911.07.19
29,36,88Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9317-fi-BLondon/GBR, European 10000 Cup (Night of the 10000)06.07.19
29,48,80Didrik Tønseth, Mosvik IL10.05.912Trondheim, KM langdistanse17.05.19
30,20,78Lars Lunde, Stord IL20.05.974-fi-AEnskede/SWE, Långlöparnas Kväll25.06.19
30,39,59Eivind Øygard, Jølster IL18.02.923Trondheim, KM langdistanse17.05.19
30,42,33Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.934Trondheim, KM langdistanse17.05.19
30,49,97Henning Mæhle, Sportsklubben Vidar18.09.917-fi-AEnskede/SWE, Långlöparnas Kväll25.06.19
31,21,25Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.922Stavanger, Treningsstevne18.06.19
31,38,14Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.8615-fi-ELondon/GBR, European 10000 Cup (Night of the 10000)06.07.19
-----10--------------------
31,38,53Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.915Trondheim, KM langdistanse17.05.19
31,48,48Sondre Øvre-Helland, T&IF Viking28.09.951Knarvik, Seriestevne20.06.19
31,49,70Kristoffer Hjelmeland, Norna-Salhus IL02.11.912Knarvik, Seriestevne20.06.19
31,56,22Lasse Blom, Sømna IL24.11.836Trondheim, KM langdistanse17.05.19
31,59,85Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.967Trondheim, KM langdistanse17.05.19
32,00,36Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.908Trondheim, KM langdistanse17.05.19
32,09,54Ragnar Stølsmark, GTI22.08.853Stavanger, Treningsstevne18.06.19
32,17,38Magnus Warvik, NTNUI29.07.949Trondheim, KM langdistanse17.05.19
32,24,65Nikolas Jon Aarland, IL Gular12.07.883Knarvik, Seriestevne20.06.19
32,24,72Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.9619-fi-AEnskede/SWE, Långlöparnas Kväll25.06.19
-----20--------------------
32,29,75Thomas Førland Asgautsen, Stavanger Friidrettsklubb13.03.891-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
32,58,52Morten Grønbech, Strindheim IL09.02.9410Trondheim, KM langdistanse17.05.19
32,59,40Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.8511Trondheim, KM langdistanse17.05.19
33,11,97Kristoffer Lamøy, Åsen IL11.06.9312Trondheim, KM langdistanse17.05.19
33,19,81Geir Gjessing, Oslostudentenes IK Friidrett10.01.942-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
33,22,28Fredrik Schwencke, Kamp/Vestheim IF11.05.9213Trondheim, KM langdistanse17.05.19
33,24,76Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.9314Trondheim, KM langdistanse17.05.19
33,25,74Harald Solhaug Næss, Sportsklubben Vidar02.08.883-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
33,44,21Kristen Aaby, Sigdal FIK10.10.611 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
34,24,68Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.9315Trondheim, KM langdistanse17.05.19
-----30--------------------
34,29,37Tomas Oskar Hellesø, IK Tjalve29.04.9116Trondheim, KM langdistanse17.05.19
34,33,38Bjørnar Kjønnøy Slettvåg, Oslostudentenes IK Friidrett18.07.855-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
34,45,14Magnus Halvorsrud Salberg, Aurskog/Høland Friidrettslag06.04.886-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
34,47,87Tony Gjerde, Bøler IF14.09.831 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
34,49,96Terje Olsen, Strindheim IL15.03.6517Trondheim, KM langdistanse17.05.19
35,07,56Tage Augustson, Varegg IL17.11.894Knarvik, Seriestevne20.06.19
35,46,33Bjørn Ingvar Kydland, GTI26.10.784Stavanger, Treningsstevne18.06.19
36,09,32Mats Kristoffersen, Sportsklubben Vidar31.03.921-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
36,40,71Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.908-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
37,18,20Thomas Kvalevåg, Stavanger Friidrettsklubb12.10.825Stavanger, Treningsstevne18.06.19
-----40--------------------
37,47,71Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.843-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
37,59,38Simen Holvik, GTI06.03.776Stavanger, Treningsstevne18.06.19
38,27,66Morten Grønneberg, Asker Sk. Friidrett27.11.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
38,33,56Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
38,34,88Erland Braathen, Sigdal FIK12.08.691 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
39,09,70Steffen Aabel, Oslostudentenes IK Friidrett02.10.894-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
40,42,55Per Helge Paulsen Litsheim, GTI27.12.797Stavanger, Treningsstevne18.06.19
40,57,20André Borka, Asker Sk. Friidrett15.06.692 (MV50)Geithus, NM Veteraner 201923.06.19
42,14,08Atle Larsen, GTI11.01.898Stavanger, Treningsstevne18.06.19
42,14,21Pål Refvem, GTI11.05.709Stavanger, Treningsstevne18.06.19
-----50--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
31,07,95Salim Elhaj Haroun Yousif (SUD), Egersunds IK20.08.901Stavanger, Treningsstevne18.06.19
32,39,42Martin Kjäll-Ohlsson (SWE), Sportsklubben Vidar12.06.7818-fi-AGøteborg/SWE, DM 10000 meter för Göteborg01.05.19
33,40,44Christopher John James Bennett (GBR), Sportsklubben Vidar03.12.844-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
35,23,33Benjamin Thürer (GER), IL Koll26.04.877-h2Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19
37,27,54Sean David Monaghan (GBR), Oslostudentenes IK Friidrett13.05.902-h1Oslo/NIH, OSIF Banestevne16.05.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
30.04.99Alexander Østberg, Stanford University15.02.979Tucson/AZ/USA, Pac-12 Championships11.05.19

110 meter hekk (106,7cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,05(-0,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.913-fi-AWeinheim/GER, LA Portal B&S Kurpfalz Gala 201912.07.19
15,00(+1,3)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League07.07.19
15,03(+0,0)Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, IX International Meeting Combined Events09.06.19
15,93(-1,2)Håvard Becker, Sem IF18.04.991Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
16,72(+1,2)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
18,57(+0,0)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
21,17(+0,0)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,95(+3,0)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.912-fi-APontoise/FRA, Championnat de France des Clubs - 1er tour - I-F Poule B05.05.19

400 meter hekk (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,33Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Oslo/Bi, IAAF Diamond League - Bislett Games13.06.19
51,94Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
52,49Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.955-fi-AGliwice/POL, Grand Prix Gliwic02.06.19
53,47Håvard Becker, Sem IF18.04.992Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
54,13Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
55,40Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011 (MJ)Larvik, Vestfoldkarusellen og åpningsstevne15.05.19
56,47Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
57,31Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
1,00,16Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.973Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,00,33Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
-----10--------------------
1,00,45Robert Sheath, IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
1,00,92Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973-h1Fana, Framolekene 201901.06.19
1,01,80Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.012 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,04,13Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
1,04,61Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,12,33Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.841 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,18,80Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

2000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,06,04Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,19,51Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.031 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
6,35,42Nils Tveite, Ås IL18.02.022 (G-U20)Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
7,04,95Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.025 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,38,86Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.033 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19

3000 meter hinder (91,4cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,29,70Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.895Huelva/ESP, XV Meeting Iberoamericano de Atletismo20.06.19
8,43,96Jacob Boutera, IL Gular29.04.965Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
8,50,83Abduljaleel Hir, Steinkjer Friidrettsklubb22.09.957Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
8,58,84Fredrik Sandvik, Askim IF23.03.9810Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
9,08,31Lars Lunde, Stord IL20.05.973Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
9,20,69Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.972Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
9,21,23Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.9813Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
9,54,59Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.983Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
10,29,69Amaru R. J Wijman, Halden IL28.09.994Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
10,40,68Ivar Tverå, Halsøy IL18.08.985Jessheim, Hinderfestivalen18.06.19
-----10--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12,41Abdalla Targan Yousif (SUD), Herkules Friidrett28.09.961Oslo/Bi, OFIKs Løpsstevne 201910.07.19
11,15,82Dominic Anthony Hoff (GBR), Bøler IF11.02.741 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,15,39Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit27.06.19
4,19,63Tobias Lømo, IL Koll13.05.003Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit27.06.19
6,06,92Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.041 (G-15)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Ikke godkjente resultater
Ikke approbert øvelse
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,07,2Fredrik Vaeng Røtnes, BUL-Tromsø Friidrett20.03.961Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit30.06.19
5,09,2Andreas Døske, Haugesund IL26.05.0315Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit30.06.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,53,48Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
14,15,51+Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19
14,38,67Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19
15,17,82Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031 (G-16)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne25.06.19
15,24,87Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-15)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19
15,29,15Brage Strugstad Qviller, FIK Orion10.07.032 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19
16,16,0Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19
17,26,24Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.034 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19

Ikke godkjente resultater
Utilstrekkelig med dommere
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,26,95Håvard Haukenes, Norna-Salhus IL22.04.903Fana, TMG 201922.05.19

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,14,23Tobias Lømo, IL Koll13.05.001 (G-18/19)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19
23,56,50Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-16)Os, ER-ANs åpningsstevne30.03.19
25,06,34Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033 (G-17)Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit29.06.19
26,11,88Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
27,34,55Tor-Ivar Guttulsrød, Fredrikstad IF01.12.631 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
30,49,81Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.602 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
32,07,90Martin Lingås, Bratsberg IL16.12.572 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
32,13,93Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL01.12.441 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
34,20,12Karl Ludvig Sellgren, Trondheim Friidrett19.09.563 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
36,14,68Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.501 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----10--------------------
36,21,15Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
40,53,14Alf Waaler, Geilo IL30.06.351 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

Kappgang 10000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,55,66Tobias Lømo, IL Koll13.05.006Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit29.06.19
51,13,51Andreas Døske, Haugesund IL26.05.037Jämsä/FIN, Ja Hyppykarnevaalit29.06.19

Kappgang 10 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,25+Håvard Haukenes, Norna-Salhus IL22.04.90Dudince/SVK, Dudinská päťdesiatka 2019 - EA Race Walking Permit Meeting23.03.19
49,29Tobias Lømo, IL Koll13.05.0026 (G-U20)Podebrady/CZE, EA Race Walking Permit Meeting06.04.19
1,15,04Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.4424 (MV70)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor29.03.19

Kappgang 20 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,29,58+Håvard Haukenes, Norna-Salhus IL22.04.90Dudince/SVK, Dudinská päťdesiatka 2019 - EA Race Walking Permit Meeting23.03.19

Kappgang 50 km

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,42,50Håvard Haukenes, Norna-Salhus IL22.04.901Dudince/SVK, Dudinská päťdesiatka 2019 - EA Race Walking Permit Meeting23.03.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
2,05Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001 (G-18/19)Vik, Høgdegalla08.06.19
2,02Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.911Málaga/ESP, V Control Aire Libre D.M.A.18.05.19
2,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.892Vik, Høgdegalla08.06.19
1,93Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, IX International Meeting Combined Events08.06.19
1,90Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.962Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,90Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
1,85Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
1,85Andreas Kårstad, Fana IL25.04.021 (G-17)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
1,85Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
-----10--------------------
1,85Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,85Oskar Raftevold, Vikane IL25.03.961Byrkjelo, Seriestemne09.07.19
1,84William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,81Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (MJ)Askim, Sparebanklekene12.05.19
1,80Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.761Sandnes, SI stevne15.05.19
1,79Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
1,78Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-18/19)Fana, Framolekene 201901.06.19
1,75Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene25.05.19
1,75Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
1,75Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.042 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
-----20--------------------
1,75Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
1,75Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
1,75Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-16)Vik, Høgdegalla08.06.19
1,75Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.012 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,75Christian Thomassen, Aremark IF12.03.033 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,75Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.013 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
1,75Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
1,73Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-16)Steinkjer, Seriestevne18.06.19
1,72Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,71Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
-----30--------------------
1,71Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
1,70Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
1,70Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Hoppstevne 128.05.19
1,70Sebastian Støle, Søgne IL04.02.041 (G-15)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
1,70Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
1,70Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,70Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
1,66Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
1,65Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
1,65Arian Gjersdal Johansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.10.041 (G-15)Drøbak, Treningstevne05.06.19
-----40--------------------
1,65Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-16)Asker, Askerlekene 201908.06.19
1,65Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
1,65Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
1,63Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,63Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,63Scott Ygård, IF Hellas06.01.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
1,62Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022 (G-17)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
1,62Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.031 (G-16)Lye, COOP-Jærcup20.05.19
1,62Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-15)Hattfjelldal, Åpningsstevne Helgeland15.06.19
1,61Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----50--------------------
1,60August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne08.05.19
1,60Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
1,60Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,60Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042 (G-15)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
1,60Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (G-16)Nittedal, Treningsstevne20.05.19
1,60Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.041 (G-15)Asker, Askerlekene 201908.06.19
1,60Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
1,60Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032 (G-16)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
1,60Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.046 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,60Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.036 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
-----60--------------------
1,60Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.046 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,58Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73D (MV45)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,57Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.031 (G-16)Namsos, Namdalslekene16.06.19
1,55Arild Frilstad, Sømna IL21.05.901Vik, HSB-cup25.05.19
1,55Henrik Kvisvik, Straumsnes IL15.05.041 (G-15)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
1,55Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-15)Bodø, Kretsstevne05.06.19
1,55Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
1,55Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.032 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
1,54Hans Ivar Arumairasa, Hattfjelldal IL17.05.931Hattfjelldal, Åpningsstevne Helgeland15.06.19
1,52Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.034 (G-16)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
-----70--------------------
1,52Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.044 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
1,52Ulf Tudem, Sandefjord Turn & IF25.09.511 (MV)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
1,52Thomas Cato Rønvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.07.631 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,52Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,52Vetle Ryan Hestvik, Namsen Friidrettsforening04.11.031 (G-16)Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
1,50Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
1,50Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.044Sandnes, SI stevne15.05.19
1,50Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.041 (G-15)Sande, Kretsmesterskap25.05.19
1,50Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.042 (G-15)Drøbak, Treningstevne05.06.19
1,50Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
-----80--------------------
1,50Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.042 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
1,50Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.632 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,50Ulrik H. Elvik, Osterøy IL02.11.041 (G-15)Osterøy, HTB - Karusellstevne 226.06.19
1,45Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.551 (MV60)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
1,45Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-15)Geithus, Distriktstevne06.06.19
1,45André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.0413 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
1,45Birger Søyland, FIK Orion08.08.613 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,42Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.045 (G-15)Fana, Karabinlekene 201910.05.19
1,40Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-15)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne08.05.19
1,40Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.041 (G-15)Hønefoss, Treningstevne22.05.19
-----90--------------------
1,40Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.044 (G-15)Fana, Framolekene 201901.06.19
1,40Per Ellefsen, Sørild FIK08.07.582 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,35Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
1,35Bent Luther, IF Hellas21.04.661Sande, Kretsmesterskap25.05.19
1,35Iver Nygård Juul, Kolvereid IL07.09.032 (G-16)Namsos, Namdalslekene16.06.19
1,35Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.042 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
1,35Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,33Torje Gjeraldstveit, Voss IL23.06.031 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
1,31Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.041 (G-15)Askim, Sparebanklekene12.05.19
1,30Erling Bleie, Finnøy IL29.04.481Lye, COOP-Jærcup20.05.19
-----100--------------------
1,30Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641 (MV55)Tromsø, Tromsølekene 201909.06.19
1,30Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.722 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,28Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,25Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,25Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,25Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.471 (MV70)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
1,25Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV75)Halden, Treningsstevne20.06.19
1,20Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.042 (G-15)Stjørdal, BDO-lekene 201902.06.19
1,19Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,17Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.382 (MV)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
-----110--------------------
1,15Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.472 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,14Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.343 (MV)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
1,13Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV80)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,12John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,10Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
1,10Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,06Ingvardt Sandsund, Steinkjer Friidrettsklubb28.11.342 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
1,05Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.371 (MV80)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus12.06.19
1,01Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.50D (MV65)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.732Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
1,65Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041 (G-15)Vik, HSB-cup25.05.19
1,53Joel de Vries (NED), Kolvereid IL26.11.031 (G-16)Snåsa, Snåsaleikan13.06.19
1,25Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.962Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,65Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201930.06.19
5,31Eirik Greibrokk Dolve, Fana IL05.05.951Lambertseter, Clean Air Games04.06.19
5,30Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011Fana, TMG 201922.05.19
5,30Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.012 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala29.06.19
5,00Per Magne Florvaag, Sandnes IL21.02.931Oslo/NIH, Stavstevne03.07.19
4,90Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Quarteira/POR, Meeting Internacional de Atletismo do Algarve26.04.19
4,82Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.004Charlottesville/VA/USA, Virginia Challenge19.04.19
4,72Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,72Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,70Martin Roe, IL Fri01.04.92DArona/ESP, IX International Meeting Combined Events09.06.19
-----10--------------------
4,60Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Narvik, Narvik Lekene 201916.06.19
4,42Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Fana, Framolekene 201901.06.19
4,40Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational06.04.19
4,37Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.0315Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
4,25Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
4,20Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
4,11Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001 (G-18/19)Shillington/PA/USA, BCIAA Firing Championship11.05.19
4,03Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 211.06.19
3,95Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
3,80Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League07.07.19
-----20--------------------
3,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001 (G-18/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
3,62Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.0315 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
3,52Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-16)Porsgrunn, Kjølneslekene26.05.19
3,50Sander Oppen, IF Sturla17.12.041 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
3,30Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
3,30Per Gregersen, Stord IL08.06.701 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
3,25Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.042 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
3,20Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 114.05.19
3,20Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.033 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
3,15Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
-----30--------------------
3,12Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.601Fana, Framolekene 201931.05.19
3,05Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.92DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,95Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.044 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
2,95Snorre Sønju, Modum FIK28.02.742 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,85Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
2,85Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.733 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,82Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
2,80Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 201922.06.19
2,75William Kollberg, IF Hellas30.04.04M (G-15)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,74Nicholas Spoor, Aurskog/Høland Friidrettslag20.07.014 (G-18/19)Andover/MA/USA, Andover Phillips Academy/Concord/Cushing/Pingree/Landmark Match08.05.19
-----40--------------------
2,70Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691 (MV50)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,70Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV)Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
2,65Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
2,65Kjetil Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb04.06.734 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,60Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-15)Hattfjelldal, Åpningsstevne Helgeland15.06.19
2,55Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,35Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,35Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,35Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,35Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.643 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----50--------------------
2,35Ingolf Thorbjørnsen, IL Sandvin05.03.735 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
2,25Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201919.05.19
2,25Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV80)Geithus, Treningsstevne10.07.19
2,15Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.442 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,15Rune Øverland, Tønsberg Friidrettsklubb15.05.614 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,10Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV70)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
2,05John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.362 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,00Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.481 (MV)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
2,00Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.472 (MV70)Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
1,95Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.474 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----60--------------------
1,85Per Inge Galaaen, IL Tyrving03.10.571 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
1,75Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-15)Osterøy, Karusellstevne 120.05.19
1,52Karsten Nordli, IL Pioner04.01.501 (MV65)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,05Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,00(+1,1)Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.961Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
7,65(+0,3)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012Lambertseter, Clean Air Games04.06.19
7,57(+1,2)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.962Sollentuna/SWE, Folksam Grand Prix - Sollentuna GP18.06.19
7,44(-0,4)Martin Roe, IL Fri01.04.92DLana/ITA, Multistars 201927.04.19
7,31(+1,7)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.9612-grpA Napoli/ITA, Summer Universiade 201912.07.19
7,06(+2,0)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00D (G-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
7,01(+0,0)Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89DRibeira Brava/POR, European Combined Events Team Championships Second League06.07.19
6,97(-0,8)Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02D (G-17)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
6,97(+0,9)Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.003-fi (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
6,91(+0,1)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Arcadia/CA/USA, Arcadia Invitational05.04.19
-----10--------------------
6,85(+0,5)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,72(+1,6)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981Oslo/Bi, Tjalvelekene 201902.06.19
6,69(+0,5)Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.911Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
6,67(+1,4)Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.002Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
6,59(-1,1)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,49(+0,0)Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.001 (G-18/19)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
6,47(+0,5)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.0114-kv (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,46(-0,5)Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
6,43(-1,1)Odin Hallquist, Fana IL01.10.972Fana, Karabinlekene 201911.05.19
6,42(+1,1)Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.013 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
-----20--------------------
6,37(+0,6)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.014 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
6,36(+0,1)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,35(+0,1)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,30(+0,4)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.038 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,25(+0,3)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.0310 (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,19(+0,0)Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992New Haven/CT/USA, Mark Young Invitational20.04.19
6,19(+0,0)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.0021-kv (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
6,16(+0,5)Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
6,06(+0,9)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.00(-)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
6,05(+1,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.045-kv2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
-----30--------------------
6,03(+0,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
6,03(+0,5)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023 (G-17)Fana, Framolekene 201902.06.19
6,02(+0,0)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
6,02(+1,8)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
6,01(+1,1)Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.002 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
6,01(+0,9)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.923Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
5,97(+0,6)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00D (MJ)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
5,97(-1,7)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
5,97(+0,0)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.032 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,97(+1,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031Nittedal, Treningsstevne26.06.19
-----40--------------------
5,96(+0,0)Magnus Dehli Vigeland, Oslostudentenes IK Friidrett25.09.781 (MV40)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
5,95(+0,7)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.0410-fi (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
5,95(-0,4)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.0220 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
5,91(-1,6)Mathias Wester, Ranheim IL26.06.983Stjørdal, BDO-lekene 201901.06.19
5,87(+0,0)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
5,84(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
5,81(-0,2)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.033 (G-16)Fana, Framolekene 201902.06.19
5,80(+1,0)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
5,76(+0,1)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Lyngdal, Sommerstevnet 201909.07.19
5,75(+0,1)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----50--------------------
5,74(-0,3)William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,72(+1,1)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.016 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
5,66(+0,3)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Greveskogen, Seriestevne - hopp og kast09.07.19
5,62(+0,0)Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
5,60(+0,6)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
5,58(+0,0)Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
5,55(-2,3)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
5,53(+1,4)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
5,53(-1,4)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
5,50(+2,0)Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73D (MV45)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----60--------------------
5,50(+1,4)Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.032 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
5,49(-2,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
5,49(+0,1)Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.007 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
5,45(-0,1)Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.901Mjøsdalen, Seriestemne03.07.19
5,41(+0,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,38(+0,0)Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
5,37(+0,0)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
5,36(+1,1)Teodor Heldal, Fana IL08.10.043 (G-15)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
5,36(+0,9)Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.691 (MV)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
5,36(+0,0)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.046 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
-----70--------------------
5,36(+0,0)Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
5,35(+0,3)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
5,33(+0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-16)Voss, Seriestemne08.05.19
5,32(+1,1)Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041 (G-15)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
5,31(+0,3)Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.981Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
5,31(+0,8)Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044 (G-16)Oslo/Bi, Tjalvelekene 201901.06.19
5,30(+0,0)Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.022 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
5,29(+0,1)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
5,29(+0,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032 (G-16)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,29(+0,0)Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.682 (MV)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
-----80--------------------
5,27(-0,1)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
5,26(+2,0)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.03(-)Bodø, Kretsstevne22.05.19
5,25(-0,1)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,25(+0,0)Marcos Wessel Kamsvåg, Straumsnes IL27.08.031 (G-16)Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
5,23(-2,4)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.033 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
5,22(+0,0)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
5,21(+0,0)Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.031 (G-16)Måndalen, Rekrutteringsstevne27.05.19
5,18(+0,0)Eskil Gauslaa Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.03(-)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
5,17(+1,3)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DGeithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
5,16(+0,5)Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.033 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
-----90--------------------
5,16(+0,3)Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.033 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
5,15(-1,5)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.048 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,14(+1,8)Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
5,13(-1,1)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032 (G-16)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,12(+0,4)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne09.05.19
5,10(+1,2)Nils Tveite, Ås IL18.02.021 (G-17)Ås, Åpningsstevnet01.05.19
5,09(-0,1)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
5,08(-1,6)Niklas Liland, Fana IL04.11.0410 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,07(+0,0)Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.043 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
5,05(+0,5)David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.041 (G-15)Aure, Friidrett Aure 201908.06.19
-----100--------------------
5,05(-1,7)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.0412 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
5,05(+0,0)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
5,04(+0,6)Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.032 (G-14/16)Drammen, Treningsstevne24.04.19
5,03(+0,6)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042 (G-15)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
5,03(+0,0)Thomas Cato Rønvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.07.632 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
5,02(-2,3)Sebastian Støle, Søgne IL04.02.042 (G-15)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
5,02(+0,0)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.012 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201909.06.19
5,00(+0,5)Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.044 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
4,99(-1,9)Sebastian Frøiland, Sandnes IL11.07.043 (G-15)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
4,98(+0,0)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.044 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
-----110--------------------
4,97(-0,8)Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.043 (G-15)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,96(-0,2)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-16)Lenvik, Åpningsstevne02.06.19
4,96(+0,0)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,92(+1,7)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.04(-)Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
4,89(+0,2)Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.582 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,88(-1,1)Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.041 (G-15)Asker, Askerlekene 201909.06.19
4,86(+1,9)Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.03(-)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
4,86(-0,4)Sveinung Hjelmervik, IL Skjalg20.09.011 (G-18/19)Sandnes, KM Rogaland21.06.19
4,85(+0,0)Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-17)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
4,85(+0,2)Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.633 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----120--------------------
4,83(+1,5)Sander Oppen, IF Sturla17.12.041 (G-15)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
4,82(-1,7)Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.045 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
4,81(+0,0)Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.046 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
4,76(+0,7)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042 (G-15)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
4,75(-0,8)Daniel Oppen, IF Sturla26.02.035 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
4,73(-0,2)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03(-)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
4,73(-0,3)Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
4,70(+0,0)Martin Monsen, Os Turn08.04.033 (G-16)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
4,69(+0,6)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042 (G-15)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
4,69(+1,5)Christoffer Mørk Gundersen, Ås IL08.04.841 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----130--------------------
4,67(+1,4)Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.0420-kv1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
4,65(-0,6)Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031 (G-16)Bømlo, Seriestevne09.05.19
4,65(+0,0)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.021 (MJ)Stjørdal, Friidrettskarusell07.07.19
4,63(+0,0)Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.0415 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,63(+0,4)Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.64(-)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,62(-0,2)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-15)Narvik, Narvik Lekene 201915.06.19
4,60(+0,7)Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV60)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,55(+1,1)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,54(-1,7)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.0416 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,52(+0,0)Stein Johnsen, Overhalla IL18.12.711Lillehammer, Strandtorget-stevnet21.05.19
-----140--------------------
4,52(+0,7)Jakob Wang, IF Hellas16.09.945Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
4,50(+0,0)Odd Inge Hellerud, Vestre Spone28.08.703 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,49(+0,8)Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.041 (G-15)Overhalla, Seriestevne05.06.19
4,45(+0,7)Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.044 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
4,44(+1,8)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.033 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 201911.05.19
4,44(+1,2)Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.03(-)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
4,42(+0,0)Are Syversen, Ullensaker/Kisa IL17.03.704 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,40(+0,0)Asgeir Stensvold-Aasen, Straumsnes IL09.04.049 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
4,38(+0,0)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.0417 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene14.06.19
4,32(+1,3)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----150--------------------
4,30(+0,3)Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-15)Førde, Friidrettsturnè Førde14.05.19
4,24(-0,1)Andreas Kvåle, Voss IL22.03.031 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
4,22(+0,0)Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb02.04.441 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,20(+0,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201904.05.19
4,20(-0,2)Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.044 (G-15)Haugesund, Mailekene 201919.05.19
4,18(+1,3)Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.646 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,13(+1,2)Dag Jensen, Larvik Turn & IF10.05.631 (MV)Larvik, Åpent KM veteraner Vestfold29.05.19
4,12(+0,6)Erling Bleie, Finnøy IL29.04.483Sandnes, SI stevne15.05.19
4,11(+0,3)Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043 (G-15)Rjukan, Telemarkskarusellen 2 201915.05.19
4,06(+0,1)Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.01(-)Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
-----160--------------------
4,02(+0,5)Andreas Martin Skilbrei, ISS05.07.0310 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
4,01(+1,8)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
4,00(-0,1)Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.041 (G-15)Lyngdal, Treningsstevne09.05.19
4,00(+1,2)Håkon Rotvik, Overhalla IL27.09.042 (G-15)Overhalla, Seriestevne05.06.19
3,98(+0,0)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
3,96(+0,0)Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.725 (MV45)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,94(-1,0)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.044 (G-15)Skien, Herkuleslekene 201925.05.19
3,90(-0,1)Torje Gjeraldstveit, Voss IL23.06.032 (G-16)Voss, Seriestemne05.06.19
3,85(+0,8)Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.501 (MV65)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,83(+0,0)Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.462 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----170--------------------
3,70(+0,0)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.453 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,67(-0,1)Hans Kristian Birkeland, Mjøsdalen IL29.10.882Mjøsdalen, Seriestemne03.07.19
3,63(+0,0)Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.475 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,55(+1,4)Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.47D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
3,55(+0,9)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.423 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,51(+0,0)Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.456 (MV70)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,40(-0,2)Even Alme Loftås, Mjøsdalen IL041 (G-15)Mjøsdalen, Seriestemne03.07.19
3,38(+1,3)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.042Kristiansand, KM Agder og lagmesterskap Agder11.06.19
3,34(+0,0)John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.36(-)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,22(+0,7)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.372 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
-----180--------------------
3,21(+0,6)Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.383 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,18(+0,0)Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV35)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
3,04(+0,0)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.044 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
2,99(-1,6)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.041 (G-15)Askim, Sparebanklekene12.05.19
2,99(+0,7)Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.444 (MV75)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,93(+0,0)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,87(-1,6)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-15)Vik, Kretsstevne 109.05.19
2,87(-0,1)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV)Stjørdal, Friidrettskarusell05.06.19
2,66(+0,0)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.34(-)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,50(+0,8)Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.50D (MV65)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
-----190--------------------
2,42(-0,6)Adrian Noren Holm, Vadsø Turnforening23.12.045 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 201908.06.19
1,88(-0,2)Håvard Oppen, Midsund IL18.11.871Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,73(+0,2)Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.002 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
5,80(+0,0)Yanis Amrani (ALG), ISS26.05.021 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
5,57(+0,8)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991Moss, Treningsstevne03.05.19
5,29(+1,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
5,18(+0,7)Joel de Vries (NED), Kolvereid IL26.11.031 (G-16)Overhalla, Seriestevne05.06.19
5,18(+0,9)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.0414-kv1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
4,81(+0,5)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-15)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
4,60(+0,3)Harsya Brahmanto (INA), ISS18.03.036 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
4,58(+0,0)Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.043 (G-15)Knarvik, AKS-Leikane 201908.06.19
4,49(+0,1)Brady Northrop (UTL), ISS24.02.047 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
4,41(+0,9)Giovani Dos Santos (ANG), Turn & IL Hovding23.07.045 (G-15)Leikvang, Hovdingleikane 201923.05.19
4,17(+0,3)Kilian Mientus (GER), ISS30.03.038 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
4,11(+0,5)Massimiliano Dijkgraaf (NED), ISS23.02.039 (G-15/18)Sandnes, COOP Jærcup09.05.19
3,60(+1,9)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.96(-)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,81(+4,2)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.962Karlstad/SWE, Folksam Grand Prix - Karlstad GP03.07.19
6,37(+3,7)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup107.05.19
6,37(+4,0)Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.012Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
6,27(+3,8)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
5,90(+3,2)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene22.06.19
5,83(+3,8)Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.013 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
5,78(+2,7)Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.014 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.19
5,67(+3,0)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-18/19)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
5,52(+2,4)Eskil Gauslaa Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.031 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane25.05.19
5,43(+4,0)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne22.05.19
5,33(+2,1)Sander Skarland, Overhalla IL08.04.031 (G-16)Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
5,30(+4,0)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
5,16(+2,9)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-15)Overhalla, 3-Kamp/NA-karusell27.06.19
5,10(+2,5)Scott Ygård, IF Hellas06.01.03D (G-U18)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events08.06.19
5,08(+2,1)Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.031 (G-16)Drammen, Åpningssteevne 201912.05.19
5,03(+2,3)Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03D (G-16)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
5,00(+2,4)Sigve Prytz, Innstrandens IL29.03.021 (G-17)Bodø, Kretsstevne22.05.19
4,88(+2,1)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-15)Midsund, Midsundleikane 201930.05.19
4,77(+2,6)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-15)Jølster, Åpningstemne19.05.19
4,71(+2,5)Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.031 (G-16)Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
4,71(+2,3)Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.644 (MV55)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
4,55(+3,5)Jakob Wang, IF Hellas16.09.943Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene10.06.19
4,25(+2,7)Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.014Lyngdal, Lyngdalslekene 201918.05.19
3,90(+2,7)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV70)Geithus, UM og NM mangekamp 201918.05.19
3,86(+3,4)Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV75)Moss, Treningsstevne03.05.19
3,85(+2,7)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Fagernes, Gjensidigelekene08.06.19
3,49(+2,4)John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV80)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19
2,88(+2,9)John Broholt, Stovnerkameratene17.09.342 (MV85)Geithus, NM Veteraner 201921.06.19

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,72Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.001 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
5,68Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturnè Øvre Årdal05.06.19
5,57Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 115.05.19
5,12Arian Gjersdal Johansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.10.041 (G-15)Drøbak, Treningstevne05.06.19
4,50Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-15)Husnes, Seriestevne05.06.19
4,37Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.042 (G-15)Drøbak, Treningstevne05.06.19
4,13Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-15)Bergen/La, Seriestevne29.04.19
3,98Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.042 (G-15)Bergen/La, Seriestevne29.04.19
3,85Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.041 (G-15)Gjøvik, GT-lekene 201925.05.19
3,84Olof Gøtestam (SWE), Ringerike Friidrettsklubb05.11.671Hønefoss, Treningstevne22.05.19
3,29Igor Wojcik (POL), Rosendal TL03.11.042 (G-15)Husnes, Seriestevne05.06.19
3,25Roberts Naumenko, Rosendal TL02.03.042 (G-15)Husnes, Seriestevne24.04.19
2,69Jonathan Nordraak, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.01.043 (G-15)Drøbak, Treningstevne05.06.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,047(+1,6)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15/18)Sola, COOP Jærcup04.06.19
15,30(+1,3)Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival15.06.19
15,23(+1,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Lillestrøm, Romerikslekene26.05.19
14,96(+0,0)Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Fagernes, Gjensidigelekene09.06.19
14,71(+1,3)Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.981Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.19
14,70(+1,3)Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
14,59(+1,6)Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013 (G-18/19)Fana, Framolekene 201931.05.19
14,22(-0,8)Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Strandebarm, Seriestemne08.05.19
14,02(+0,0)Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
13,47(+1,7)Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012 (G-18/19)Haugesund, Mailekene 201918.05.19
-----10--------------------
13,44(+0,1)Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.961Bækkelaget, Hoppstevne 128.05.19
13,15(+1,1)Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981Fana, Framolekene 201931.05.19
13,05(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Lillehammer, Veidekkelekene20.06.19
13,00(+1,2)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-16)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
12,95(-0,3)Andreas Kårstad, Fana IL25.04.022 (G-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
12,84(+0,0)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201929.06.19
12,72(+1,4)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 201925.05.19
12,53(-0,8)Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 326.06.19
12,45(-1,0)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
12,44(+0,4)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-15)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
-----20--------------------
12,40(+0,4)Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.031 (G-16)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
12,34(+0,2)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023 (G-17)Fana, Karabinlekene 201912.05.19
12,27(+1,2)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.03(-)Kristiansand, Quartleker 201901.06.19
12,17(+0,0)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.021Moss, Sparebank 1 Lekene 201908.06.19
12,15(+0,0)Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
12,03(-2,6)Tommi Pasanen, Halden IL07.02.043 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
11,89(-1,3)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.034 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.19
11,83(-0,3)