Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,99(+2,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,04(+1,5)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
7,06(+1,5)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.071-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,13(+1,5)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,14(+1,5)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,21(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,23(+1,5)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.064-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,23(+1,5)Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.005-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,25(+0,2)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-20/22)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
7,27(+2,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----10--------------------
7,29(+1,0)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,40(+1,5)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.893-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,41(+1,2)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061-h1Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,43(+0,7)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052 (G-17)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,43(-1,5)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h2Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,44(-0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,44(+1,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,44(+0,6)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne06.09.22
7,47(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,48(+1,5)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.046-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
-----20--------------------
7,51(+1,0)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,51(+0,1)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001-h1Bergen/La, Seriestevne21.09.22
7,52(+0,5)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.071 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,53(+1,5)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.077-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,55(+1,7)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (MJ)Arna, Askokarusellen22.06.22
7,55(+0,1)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1Bergen/La, Seriestevne21.09.22
7,56(+1,0)Vegard Rinde, Fana IL03.01.064 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,56(+0,6)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052Grimstad, Klubbstevne06.09.22
7,58(-1,2)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,59(-0,7)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
-----30--------------------
7,60(-0,8)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051-h1Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,61(+0,5)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.051 (G-17)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
7,63(-0,3)Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001Osterøy, HTB karusell 123.05.22
7,63(-0,8)Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,64(-0,2)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,65(-0,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,65(-1,5)Jon-Magnus Eliassen Restad, Romerike Friidrett10.06.814-h2Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,66(-1,5)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035-h2Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,68(+1,5)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
7,69(-0,5)Jonathan Wik, Varegg IL28.02.061 (G-16)Arna, Askokarusellen18.05.22
-----40--------------------
7,69(-0,2)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072 (G-15)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
7,69(-0,8)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.062-h1Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,70(-0,3)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-19)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
7,70(+1,2)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.052-h1Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,71(-0,6)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
7,71(+1,3)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
7,71(+1,0)Hakim Andersen, Fana IL16.01.065 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,72(+1,0)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.066 (G-16)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,72(+1,5)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.078-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
7,74(-0,6)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.043 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
-----50--------------------
7,74(-0,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,74(+0,2)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.061 (G-16)Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell25.08.22
7,76(-0,8)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.054-h1Asker, Local meet 4 - track05.09.22
7,80(+0,7)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,81(ok)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 625.08.22
7,82(-0,5)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
7,82(+0,7)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
7,87(-1,2)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,91(+0,2)Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
7,92(+0,6)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.073Grimstad, Klubbstevne06.09.22
-----60--------------------
7,94(-0,7)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,97(+1,7)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.071 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
7,97(-0,8)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.072 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
7,99(+1,8)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h8 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 110.05.22
8,00(-2,7)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
8,04(+2,0)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.723Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,09(+0,5)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.072 (G-15)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap25.09.22
8,10(+1,7)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,10(-2,7)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.774Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
8,11(-1,5)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Ski, Klubbstevne 03.05.22
-----70--------------------
8,19(+1,2)Torleiv Hølland, IL Sand27.12.694-h1Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
8,22(+0,4)Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.063 (G-16)Fana, Karabinlekene 202213.05.22
8,24(-0,2)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-17)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
8,27(-0,9)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne Løp04.08.22
8,30(-0,6)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.044 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,33(-0,6)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,35(+1,6)Karsten Hauge, Stryn T og IL01.10.071-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,35(+0,6)Jonah Vorland Flottorp, Lyngdal IL25.11.061 (G-16)Lyngdal, Kretskarusell - Treningsstevne15.09.22
8,36(+1,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,37(-0,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
-----80--------------------
8,38(-0,2)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641Greveskogen, Seriestevne14.05.22
8,38(-0,5)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,41(+1,5)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
8,41(-3,7)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
8,42(-1,2)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Arna, Askokarusellen15.08.22
8,43(-0,9)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne Løp04.08.22
8,46(+0,4)Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.071-h3 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,53(-3,7)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
8,55(+0,8)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681 (MV50)Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
8,64(-0,1)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22
-----90--------------------
8,71(+1,7)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.073 (G-15)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,73(+2,0)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.984Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
8,74(+0,5)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.071 (G-15)Asker, Askerlekene 202205.06.22
8,74(+1,3)Tomas Eikenes Tjellaug, Stryn T og IL05.10.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,74(+1,3)Sigve Heggdal Aabrekk, Stryn T og IL14.11.071-h5 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,76(-3,7)Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
8,77(+0,0)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
8,78(+1,0)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MV60)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
8,79(-1,5)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-15)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,82(+0,0)Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.062-h1 (G-16)Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
-----100--------------------
8,85(-1,5)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072 (G-15)Ski, Klubbstevne 03.05.22
8,97(+0,0)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
8,98(+0,5)Stein Johnsen, Overhalla IL18.12.711 (MV50)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
8,99(-0,5)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
9,00(+0,2)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
9,01(+1,6)Sander Aske Granheim, Sandane Turn og Idrettslag15.08.072-h2 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
9,05(ok)Roar Dalheim, Sømna IL20.06.721Vik, Kretsstevne 625.08.22
9,06(-0,7)Jon-Anders Øvrebø, Jølster IL05.07.031 (G-18/19)Førde, Opningstemne 202207.05.22
9,09(+1,7)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.072 (G-15)Greveskogen, Treningsstevne10.05.22
9,09(-3,7)Fredrik Tjensvoll Hollund, Bremnes IL05.08.041 (G-18/19)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
-----110--------------------
9,11(+1,5)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
9,12(-0,3)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
9,15(-2,5)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,15(+0,0)Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.961-h2Bergen/La, Seriestevne21.09.22
9,16(-0,8)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Arna, Askokarusellen15.08.22
9,18(+1,5)Lars Eliassen, Ask Friidrett26.02.781 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
9,23(+0,0)Axel Frei, Tingvoll FIK29.08.054-h1 (G-17)Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
9,39(+0,0)Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962-h2Bergen/La, Seriestevne21.09.22
9,66(+1,8)Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601 (MV60)Osterøy, Seriestemne30.05.22
9,72(-3,1)Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
-----120--------------------
9,84(-0,6)Tommy Storøygard, Rjukan Idrettslag21.05.731 (MV)Rjukan, Friidrettsstevne27.09.22
9,85(+0,5)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
9,95(-0,5)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
10,32(+1,8)Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen22.06.22
10,61(-0,8)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV70)Arna, Askokarusellen15.08.22
10,95(-0,2)John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.432Greveskogen, Seriestevne14.05.22
11,27(-0,8)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Arna, Askokarusellen15.08.22
11,32(+0,7)Viggo Landaas, Kongsberg IF31.01.421Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
11,72(+1,0)Sigurd Marsteen, IL Norodd08.12.531 (MV65)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
13,16(+1,0)Arthur Johannes Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV75)Strandebarm, Seriestemne25.05.22
-----130--------------------
14,89(+0,7)Torstein Nesse, IL Fri01.08.421 (MV80)Arna, Askokarusellen15.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,92(+1,5)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-fi Asker, Askerlekene 202205.06.22
7,75(+1,0)Radoslav Krasimirov Minchev (BUL), Fana IL26.05.051 (G-17)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,67(-3,4)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18/19)Rjukan, Sommerstevne29.07.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,0(+1,2)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011Osterøy, Seriestemne28.08.22
8,3(ok)Gaute Floer Johnsen, Fet Friidrettsklubb03.04.801 (MV40)Fet, Åpent Fet mesterskap18.08.22
8,6(-1,9)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22
9,1(-1,9)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22
9,2(-1,9)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.073 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22
9,4(-1,9)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.074 (G-15)Ås, Høststevne12.09.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,30(+3,7)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,38(+3,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,47(+2,8)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,51(+2,8)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.072 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,55(+3,0)Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
7,69(+2,8)Benjamin Moen, Fana IL19.07.073 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,70(+2,8)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.074 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,86(+2,8)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.075 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
7,93(+2,1)David Nyhus, IF Hellas28.02.071 (G-15)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,10(+3,7)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Framolekene 202228.05.22
8,30(+2,4)Roger Eide, Varegg IL04.03.801 (MV40)Arna, Askokarusellen18.05.22
8,50(+2,1)Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.731 (MV45)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
8,71(+2,4)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Arna, Askokarusellen18.05.22
8,81(+2,2)Marcel Kulab, Stryn T og IL071-h1 (G-13/15)Stryn, 60 meter Proffveka10.08.22
8,99(+2,1)Tobias August Luther, IF Hellas11.08.031 (G-18/19)Drammen, Treningsstevne 27.04.22
9,84(+2,4)Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen18.05.22
9,97(+2,4)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV70)Arna, Askokarusellen18.05.22
12,66(+2,2)William Stokkan, Sortland Friidrettsklubb97 (G-6/7)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
14,14(+2,4)Fredrik Krempig Nygaard, IL Gneist29.11.044 (FVM)Fana, Gneistspelen 202220.08.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,66Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.071 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
8,66Jørgen Domås, Grong IL30.09.072 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
9,7Trym Sagvik Bartnes, Beitstad IL16.11.071 (G-15)Beitstad, Innherredskarusell - åpent klubbmesterskap16.09.22
10,37Audhild Tindeland Nesse, Havørn IL11.02.811-h1 (G-10)Stavanger, Jærcup19.05.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,6(+0,3)Leif Ove Rongved, Privat28.09.831 (MV35)Osterøy, Seriestevne04.05.22
8,8(+0,3)Emil Solstad, Privat08.12.781 (MV40)Osterøy, Seriestevne04.05.22
9,4(+0,3)Jostein L Mjelde, Privat26.06.771 (MV45)Osterøy, Seriestevne04.05.22

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,45(+1,1)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,49(+0,0)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.891Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,56(+1,9)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-h4 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,58(-0,1)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,67(+0,7)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
9,72(+0,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,77(+1,1)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
9,79(+0,0)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,80(-1,5)Øyvind Bu, Laksevåg TIL06.09.871Fana, Karabinlekene 202215.05.22
9,84(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----10--------------------
9,86(+0,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Kretsstevne 125.05.22
9,88(+0,7)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.073-h2 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,01(-1,6)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,05(-1,5)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,07(-0,2)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.071-h1 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen23.07.22
10,08(-1,7)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,14(+0,0)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
10,20(-1,8)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
10,22(-0,9)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.072-h5 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,24(-1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.074-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----20--------------------
10,26(+1,9)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.075-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,33(+1,1)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10,36(-1,5)Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.012Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,47(-1,6)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h6 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,49(-1,7)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
10,50(+1,9)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,58(+0,0)Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-h7 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
10,70(+1,1)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.053 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
10.70(-2,7)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ørsta, Rekrutteringscup nr 407.06.22
10,81(-0,2)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----30--------------------
10,88(-1,8)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne10.09.22
10,89(-0,2)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
10,91(+1,9)Markus Nordviken, Bøler IF24.10.078-h1 (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,28(-0,2)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,28(+0,0)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
11,71(+1,1)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
11,71(-0,2)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.074 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
11,85(-1,7)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.062 (G-16)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
12,47(-0,2)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
12,67(+0,0)Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-16)Bergen/La, Seriestevne15.06.22
-----40--------------------
12,77(-0,6)Henrik Grøvlebakke Abrahamsen, IL Gneist04.03.031-h1 (UKF)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23(-1,0)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38(+2,3)Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
10,38(+2,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 214.07.22

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29(+1,2)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-fi-ASollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
10,45(+0,8)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-fi-AJessheim, Norgeslekene07.08.22
10,46(+1,1)Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,51(+0,3)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi-ALillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,60(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,62(+0,8)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-fi (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,65(+1,1)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.993-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,67(+0,3)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.031-nat2Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,69(+1,1)Sondre Faugstad Amundsen, IL Gular25.09.984-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,71(+1,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----10--------------------
10,75(+1,0)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
10,76(+0,1)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h2Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
10,77(+1,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi Fana, Framolekene 202229.05.22
10,78(+1,1)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.985-nat1Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
10,78(+0,1)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
10,82(+1,3)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,82(-0,6)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h2Fana, Gneistspelen 202220.08.22
10,82(-1,5)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
10,83(+1,1)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-sf2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,84(+1,5)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----20--------------------
10,84(+0,8)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-fi-AJessheim, Norgeslekene07.08.22
10,85(+1,5)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.013-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,86(+1,5)August Hemstad, Moelven IL12.04.024-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,86(+1,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,88(+1,3)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.002-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,88(-0,2)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DEugene/OR/USA, World Athletics Championships23.07.22
10,89(+0,0)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011Greveskogen, Seriestevne14.05.22
10,90(+0,3)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
10,90(+1,5)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-fi-DSkara/SWE, Skararacet06.06.22
10,90(+0,3)Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.942-h6Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
-----30--------------------
10,90(+0,1)Filip Bøe, IL Gular30.08.005-h7La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
10,90(+1,1)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.032-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,92(+1,9)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne06.05.22
10,94(-0,5)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.964-sf1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
10,94(+1,1)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-sf2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,94(-0,2)Martin Roe, IL Fri01.04.92DMünchen/GER, European Championships 202215.08.22
10,94(+1,6)Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.023-h2 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,95(+1,1)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,95(+0,3)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.024-h6Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
10,95(-0,8)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.994-h5Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
-----40--------------------
10,95(+1,0)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
10,96(+1,3)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.072-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,96(+1,1)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
10,97(+1,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-sf1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,98(+0,9)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002-fi-BJessheim, Norgeslekene07.08.22
10,99(+0,9)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,00(+1,1)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.023-h3 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,01(+0,9)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,02(+1,2)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.031Trondheim, Norgesserien05.07.22
11,03(+1,0)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
-----50--------------------
11,03(+0,4)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.043-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,03(+1,2)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-16)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
11,05(+0,4)Christian Wright, IL Tyrving17.03.064-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,07(+1,1)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.044-fi-AOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,07(+1,1)Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.004-h3 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,09(+2,0)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,10(+1,8)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-fi-BGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,11(+1,3)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,11(+1,0)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.034-sf1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,12(+0,2)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h5 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----60--------------------
11,12(+0,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h2Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
11,14(+1,5)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,14(+1,2)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,16(+0,2)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.023-h2Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,21(+1,6)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.063-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,22(-0,3)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.005-h2High Point/NC/USA, VertKlasse Meeting02.04.22
11,22(+1,6)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,22(+1,0)Christian Øydne, Søgne IL14.09.054-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,23(+0,3)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,23(+0,9)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.865Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
-----70--------------------
11,24(+0,9)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.062-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,24(+1,6)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.025-h2 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,25(+0,1)Oscar Alm Harestad, Idrettslaget Skjalg27.04.004-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
11,25(-0,9)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
11,26(+1,3)Samuel Gyedu, IL Tyrving01.05.947-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,28(+1,9)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.062-fi-DJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,29(+1,3)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22
11,30(+0,3)Kim Kamanzi, IL Tyrving24.03.017-h6Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
11,30(+1,9)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-fi-DJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,30(+1,5)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
-----80--------------------
11,30(-0,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.032 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
11,30(+1,4)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.055-h6 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,30(+1,6)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.016-h2 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,32(+2,0)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.046-fi (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,32(-0,8)Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.946-h5Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
11,32(+1,2)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.052-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,32(+0,3)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.014-h1 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,36(+0,3)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.023Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
11,37(+1,5)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,38(+2,0)Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992-hISkara/SWE, Skararacet06.06.22
-----90--------------------
11,38(+0,9)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
11,38(+1,1)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.966-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,38(+0,3)Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.025-h1 (G-U23)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,39(+1,3)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.984-h1Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,39(+1,5)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
11,40(-0,8)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.027-h3Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
11,40(+1,2)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.055-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,41(+0,8)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.023-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
11,42(+0,7)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.074-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,42(+0,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
-----100--------------------
11,43(+2,0)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.042-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
11,44(+1,3)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,44(+1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,45(+1,3)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-fi (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,45(+2,0)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-17)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
11,46(+0,7)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.045Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,47(+0,0)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h3 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,48(+0,6)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.891-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,49(+1,9)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,49(+1,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h4 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
-----110--------------------
11,49(+0,6)Franz Philip Pap Holmen, IL Tyrving22.01.062-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
11,49(+1,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.046-fi-DJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,49(+0,0)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.065-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,52(+1,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042Trondheim, Norgesserien05.07.22
11,53(+1,5)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 331.08.22
11,53(+1,3)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.062Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22
11,55(+0,0)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.046-h2 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,56(+1,1)Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.027-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,56(+0,6)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042Steinkjer, Seriestevne 220.08.22
11,60(+1,3)Arne Røstad, Strindheim IL31.08.023-fi Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----120--------------------
11,60(+1,9)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034-h4 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,61(+1,2)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.047-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,62(+0,0)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031 (G-18/19)Gausdal, Vårstevne08.05.22
11,62(+2,0)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-18/19)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
11,63(+1,7)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,63(+1,2)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
11,64(+1,7)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-sf1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,65(-1,7)Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
11,65(+0,3)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.064-h2 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,68(+0,1)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
-----130--------------------
11,68(+1,4)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.038-h6 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,68(-1,5)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
11,70(+1,4)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,70(+1,2)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.068-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,71(+1,3)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-fi (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,71(+1,5)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-18/19)Moss, Treningsstevne 331.08.22
11,73(+0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.016-h1Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,73(+0,3)Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
11,74(+1,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.928-h4Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,75(+0,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----140--------------------
11,75(+0,6)Herman Jørgensen Huus, Konnerud IL12.08.011-h2 (G-20/22)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
11,76(+1,8)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051-h2Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,76(+1,2)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054-h1Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,76(+0,3)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
11,77(+0,9)Simon Stornes, IL i BUL14.07.045-h1 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,77(+1,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.053-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,77(+1,4)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051-fi-FJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,77(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-fi-FJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,77(+1,5)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.051-h4 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,77(+1,4)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.071 (G-15)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 331.08.22
-----150--------------------
11,78(+1,3)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,78(-3,1)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.976-h3Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,78(+2,0)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.033 (G-18/19)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
11,79(+1,8)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,80(+1,1)Øyvind Bu, Laksevåg TIL06.09.875-h3Fana, Framolekene 202229.05.22
11,80(+0,0)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-17)Asker, Askerlekene 202203.06.22
11,80(+0,1)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,80(-0,4)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
11,81(+2,0)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,81(+0,5)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042Trondheim, Seriestevne29.08.22
-----160--------------------
11,82(+1,7)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.075-sf1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,83(+1,0)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.076-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
11,83(+1,2)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.055-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,83(+1,0)Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.058-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,83(+0,6)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
11,84(+1,3)Bjørn Magnussen, Ranheim IL02.01.985-fi Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
11,85(-0,8)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-h3 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,86(+1,3)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
11,86(+1,1)Viljar Christiansen, Alta IF24.02.031 (G-19)Alta, Åpningsstevnet 202205.06.22
11,86(+1,5)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.062-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----170--------------------
11,86(-0,4)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-18/19)Geithus, Distriktsstevne14.06.22
11,86(+1,8)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h2Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
11,87(+2,0)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.074-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
11,87(+1,2)Birk Arvola, IK Hind01.04.056-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,88(+0,9)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771 (MV45)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,88(+1,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202203.06.22
11,89(+1,6)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.068-h4 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
11,89(+0,9)Isak Johansen Skjennum, Moelven IL13.12.008Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
11,91(+1,9)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,91(+1,6)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----180--------------------
11,95(+1,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055-h2Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,95(-0,5)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
11,95(+1,6)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.063-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,95(-0,1)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.063 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
11,95(+0,7)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
11,96(+1,2)Sander Skarre Lindseth, IL Sandvin12.12.061 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
11,96(+0,3)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871 (MV35)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
11,97(-3,3)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser04.06.22
11,98(+1,4)Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.064-fi-FJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,98(+1,4)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.055-fi-FJessheim, Norgeslekene07.08.22
-----190--------------------
11,98(+1,3)Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
11,99(+1,4)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
11,99(+1,3)Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,99(+0,6)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.056-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
11,99(+0,6)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.063 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
12,00(+0,5)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,00(+1,6)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075-fi-A (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,00(+1,4)Thomas Syrstad, Strindheim IL27.10.966-fi-FJessheim, Norgeslekene07.08.22
12,02(+0,0)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.046Greveskogen, Seriestevne14.05.22
12,02(+1,5)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
-----200--------------------
12,02(-0,1)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.064 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
12,03(+1,6)Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,03(+1,4)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.063 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,03(+0,6)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,03(+1,4)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.067-fi-FJessheim, Norgeslekene07.08.22
12,05(+1,7)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.054-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,05(-0,3)Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071 (G-16)Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
12,08(+0,2)Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.046-h1 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,09(-0,2)Syver Bråten Grøvnes, Hattfjelldal IL29.01.072Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
12,09(+0,1)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----210--------------------
12,10(+0,8)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.072 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,11(-1,0)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.021Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
12,11(-1,4)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
12,12(+0,7)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.042 (G-18/19)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,12(+1,3)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.073-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,13(+0,1)Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.032Stavanger, Treningsstevne09.06.22
12,14(+1,9)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,14(+0,9)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,14(+0,7)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-16)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
12,15(-3,3)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.025-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser04.06.22
-----220--------------------
12,15(+0,0)Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.072 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
12,17(+0,6)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-18/19)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
12,17(-0,2)Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
12,17(+0,0)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne22.06.22
12,18(+2,0)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.077-fi-AHaugesund, Mailekene21.05.22
12,19(+0,9)Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.065-h1 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,21(+1,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,21(-1,0)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.047-h3 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,21(+1,8)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063-h2Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
12,22(+0,9)Odin Dahlberg Johnsen, Idrettslaget Skjalg28.01.053 (G-17)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
-----230--------------------
12,22(-0,1)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,23(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
12,23(+0,0)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
12,23(+1,8)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.074-h2Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
12,24(+1,4)Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.064 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
12,24(+0,5)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.042 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,24(-1,2)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063-fi (G-14/16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,26(+0,6)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,27(+1,2)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.071 (G-15)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
12,27(-1,4)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----240--------------------
12,27(+0,3)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
12,29(+0,6)Vili Vasilijevic, Ranheim IL22.07.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,29(-2,4)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,29(+0,6)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
12,30(+2,0)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-fi-BHaugesund, Mailekene21.05.22
12,30(+0,7)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.073Grimstad, Klubbstevne31.05.22
12,30(-1,4)Martin Aarbogh Brustad, Ullensaker/Kisa IL15.01.043-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
12,30(+0,1)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072-fi-BSandnes, Vindsprint 202231.07.22
12,31(+1,4)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.063-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.22
12,33(-0,4)Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.885-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----250--------------------
12,34(-0,4)Kjell Kubon, Fana IL16.08.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
12,35(+0,6)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,36(+0,7)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.062 (G-16)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
12,37(+0,4)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.062Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,38(+1,5)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,38(-0,2)Bård Venholen, Hamar IL11.04.751 (MV)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
12,39(-0,7)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,39(+0,6)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.062-h2 (G-16)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
12,39(+0,8)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
12,41(+0,6)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.073 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----260--------------------
12,41(+1,4)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.076-fi (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,42(-1,1)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.072 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
12,43(+0,5)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-17)Asker, Kretsstevne 125.05.22
12,43(-1,2)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb01.09.041 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne20.09.22
12,44(+1,2)Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
12,44(-3,4)Fredrik Klakken Heggelund, FIK Orion10.06.035-h2Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser04.06.22
12,44(+0,4)Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.044 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,45(+0,4)Herman Røe, IL i BUL05.10.076-h3 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
12,47(+1,6)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.071 (G-15)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
12,48(-1,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.066-h2 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
-----270--------------------
12,50(+1,0)Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.043 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,50(-0,4)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.976-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
12,50(-0,3)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-16)Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
12,50(+1,2)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
12,53(+0,8)Mensah Nyarko, GTI28.01.98Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,54(-0,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-18/19)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
12,54(+2,0)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-17)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
12,56(+1,5)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.061 (G-16)Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
12,57(+0,9)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072 (G-15/18)Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
12,57(-1,0)Fredrik Gudheim Haraldstad, BUL-Tromsø Friidrett01.04.001Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
-----280--------------------
12,59(+0,0)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
12,59(+0,5)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
12,60(-1,2)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
12,60(+1,2)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.073 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
12,62(+1,2)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.753 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
12,62(-1,5)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Larvik, Klubbmesterskap07.09.22
12,63(+0,8)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.073 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,63(+0,4)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-18/19)Rjukan, Telemarkskarusellen 424.08.22
12,64(+1,2)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.062 (G-16)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
12,66(-1,7)Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----290--------------------
12,66(-1,4)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.923-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,66(-2,4)Tristan Ahmer, Mjøsdalen IL03.02.061 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,68(+2,0)Casper Lye Clausen, Idrettslaget Skjalg19.07.053-fi-BHaugesund, Mailekene21.05.22
12,68(+0,4)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
12,68(-0,1)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
12,69(-0,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.067 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,69(+1,2)Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.754 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
12,69(+0,6)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.073-h2 (G-15)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
12,70(-1,7)Andre Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
12,70(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.063 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
-----300--------------------
12,71(-2,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-18)Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
12,71(+1,6)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.065-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,73(-0,6)Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne05.05.22
12,73(+2,0)Bjørnar Ramstad Støylen, Haugesund IL19.01.934-fi-BHaugesund, Mailekene21.05.22
12,73(+0,6)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.074 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
12,73(+1,2)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.074 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
12,74(+1,8)Noah Ruben, Lambertseter IF16.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,74(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.986-h2Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
12,78(-0,2)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.003Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
12,79(+1,6)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----310--------------------
12,79(-0,7)Fredrik Aarseth, Ålesund Friidrettsklubb12.01.074-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,79(+1,0)Noah Aleksander Bakken Hesla, Søndre Land IL09.02.073-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
12,79(+0,3)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
12,79(-0,9)Louis Tajet, Målselv IL02.05.051 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
12,80(+0,6)Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.043 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne28.06.22
12,82(+1,2)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.074 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
12,83(-5,3)Morten Solheim, IL Fri29.04.761 (MV45)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
12,83(-1,1)Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.071-h1Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
12,84(+1,5)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.063-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
12,85(+1,1)Erik Befring, Jølster IL05.10.063 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
-----320--------------------
12,86(+1,2)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (G-18)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
12,87(-0,5)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.073 (MJ)Arna, Askokarusellen06.07.22
12,88(+0,6)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
12,90(+1,5)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.963-foNottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix27.05.22
12,91(+0,6)Håkon Rønning-Hansen, BUL-Tromsø Friidrett09.01.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
12,91(+0,4)Torleiv Hølland, IL Sand27.12.693Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
12,92(+0,1)Felix Naue, Nesodden IF09.06.052Nesodden, PLUGGEN elektro friidrettskarusell02.06.22
12,92(+1,5)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.058-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,93(+1,5)Savez Omed, Moss IL17.04.073 (G-15)Moss, Treningsstevne 331.08.22
12,94(-1,2)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051 (G-17)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
-----330--------------------
12,95(-0,3)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.058-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
12,95(+0,5)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.075Trondheim, Seriestevne29.08.22
12,97(+0,1)Samuel Gilje Raustein, Hinna IL09.01.064 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
13,00(-1,0)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.022Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
13,00(-0,9)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
13,00(+1,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.074-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
13,03(+0,1)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.074 (G-15)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
13,04(+0,4)Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.076-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,05(-1,1)Oscar A Bergstrøm, Bækkelagets SK12.08.042-h1Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,07(-5,3)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
-----340--------------------
13,08(+1,9)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-18/19)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,10(+0,9)Mathias Olivares, Fagernes IL01.01.033 (G-15/19)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
13,10(+0,6)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983-h2Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,11(+1,8)Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.061 (G-16)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
13,12(-0,4)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-18/19)Geithus, Distriktsstevne14.06.22
13,12(+0,7)Vilgot Wold, IF Sturla04.12.064 (G-16)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
13,12(+1,5)Eirik Øvsthus, Mjøsdalen IL27.01.863Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
13,16(-1,5)Trygve Havro, IL Gneist20.12.914 (MSPara)Fana, Trond Mohn Games08.06.22
13,16(+1,4)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.934-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.22
13,16(+0,2)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
-----350--------------------
13,19(+1,8)Fredrik Min Woo Johnsbråten, Søndre Land IL21.01.031 (G-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
13,19(-0,7)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043 (MSPara)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
13,21(+0,0)Leo Sebastian Evensen Røskaft, Byåsen IL17.08.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,21(+0,8)Elias Hildebrand, Tingvoll FIK28.04.074 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
13,22(+1,2)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.735 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
13,23(+1,2)Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
13,23(+0,1)Eirik Hanssen, Romerike Friidrett05.02.796Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
13,24(-2,0)Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
13,24(-1,2)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
13,25(+0,6)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
-----360--------------------
13,28(+1,2)Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.062 (G-16)Sande, Treningsstevne16.05.22
13,28(-1,4)Owain Wyn Jones, Nesodden IF02.09.038-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
13,28(+0,6)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.075 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
13,28(+0,5)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, HTB karusell 422.08.22
13,31(-1,3)Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.943 (UHM)Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
13,32(+2,0)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.075-fi-BHaugesund, Mailekene21.05.22
13,34(-1,4)Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.061Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22
13,38(-1,4)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.051 (G-17)Ski, Kretsstevne 08.06.22
13,41(+0,6)Frode Holt, IF Sturla14.07.642 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
13,46(+0,2)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.613-h1 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
-----370--------------------
13,47(-0,2)Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.762 (MV45)Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
13,47(+0,0)Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL20.02.784-h1Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
13,49(+1,8)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
13,54(-0,4)Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
13,54(+0,0)Stian Lande Vik, Byåsen IL16.03.072 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,56(+1,4)Roger Eide, Varegg IL04.03.801 (MV40)Arna, Askokarusellen22.06.22
13,56(+2,0)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.072 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
13,56(+0,2)Aleksander Amundgård Helset, Ålesund Friidrettsklubb30.10.073 (G-15)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
13,59(-2,9)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.073 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
13,60(+0,9)Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.801-h2 (MV40)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
-----380--------------------
13,61(-2,4)Bjørnar Fjellskålnes, Mjøsdalen IL19.11.052 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
13,61(-0,3)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22
13,68(-1,1)Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.043-h1Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
13,73(-2,0)Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
13,73(+0,0)Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.073 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
13,76(-2,4)Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
13,79(-2,4)Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.041 (MJ)Ålesund, Seriestevne25.04.22
13,83(-1,2)Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-15)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
13,86(+0,2)Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
13,87(+0,0)Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.074 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
-----390--------------------
13,88(+1,8)Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.078-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,88(+0,3)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
13,89(-0,7)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.076-h3 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
13,90(-0,4)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.074 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
13,96(+1,2)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
14,04(-2,0)Knut-Olai Helgesen, Snøgg Friidrett13.01.062 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,11(-1,0)Jørgen Norgren Funderud, Asker Sk. Friidrett19.06.072 (G-15)Asker, Askerlekene 202203.06.22
14,12(-0,9)Audun Frihetsli, Målselv IL05.09.072 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
14,13(-2,0)Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
14,15(-2,4)Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----400--------------------
14,21(-2,1)Snorre Marthin Grimsby, Romerike Friidrett04.03.704-h2Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
14,22(+1,1)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.623-h1 (MV)Bergen/La, Seriestevne27.04.22
14,26(-2,5)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
14,26(-0,1)Ole Martin Åsland, Spirit Friidrettsklubb23.04.816Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
14,30(+0,2)Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
14,32(+1,2)Jon Joel Halvorsen, Tønsberg Friidrettsklubb28.07.076 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
14,34(+1,5)Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.042 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
14,35(+0,5)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
14,41(+0,6)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.072 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
14,46(-2,0)Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----410--------------------
14,46(-0,4)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
14,47(-2,0)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
14,47(+1,8)Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.072 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
14,48(-0,1)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.607Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
14,52(-1,9)Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.069-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
14,54(+1,4)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
14,54(-1,3)David Askeland, Sørild FIK14.07.072 (G-15)Grimstad, KM 13-1621.06.22
14,54(-0,4)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.064 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
14,62(+0,2)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.595 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
14,67(+0,0)Henrik Børresen, Gausdal FIK30.04.051 (G-17)Gausdal, Vårstevne08.05.22
-----420--------------------
14,67(-3,0)Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
14,68(+0,3)Nils Morten Kirkedam Blakstad, IK Grane16.12.562 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
14,70(+0,1)Axel Frei, Tingvoll FIK29.08.055-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,71(-3,0)Erlend Ølnes Hamre, Syril IL27.04.071 (G-15)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
14,93(+1,9)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
15,00(-0,5)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Arna, Askokarusellen15.08.22
15,06(-2,0)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.71D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
15,11(-3,0)Arnstein Menes, Balestrand IL16.03.761 (MV45)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
15,21(-2,9)Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.071 (G-15)Selbu, Selbustevne23.05.22
15,23(+0,2)Nyx Simion, IK Tjalve11.11.076-h3 (J-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----430--------------------
15,33(-2,2)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.072 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
15,53(+0,2)Per Ellefsen, Sørild FIK08.07.586 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
15,64(+0,3)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.442 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
15,65(-2,0)Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
15,94(-2,2)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (G-15)Ås, Vårstevne23.05.22
16,50(+0,8)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
16,61(-1,0)Kaj Arne Sortebech, Narvik IL08.01.611 (MV60)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
16,68(+1,4)Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen22.06.22
17,42(-2,5)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
17,45(+0,3)Vidar Magne Haukebøe, IK Hind30.04.521 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
-----440--------------------
17,57(+0,8)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
17,70(+0,1)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
17,73(-1,9)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV70)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
17,77(+0,3)Leif Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb24.08.453 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
17,83(+0,1)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.352 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
18,40(-0,5)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Arna, Askokarusellen15.08.22
18,41(+0,8)Gustav Erling Karlsen, Byåsen IL28.08.423 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
18,68(+1,0)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
18,73(-3,1)Håvard Oppen, Midsund IL18.11.871Midsund, Midsundleikane26.05.22
18,78(+1,7)Viggo Landaas, Kongsberg IF31.01.421Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
-----450--------------------
19,58(+0,1)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne14.06.22
19,96(+0,3)Arne Nikolay Stenhaug, BUL-Tromsø Friidrett16.06.553 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
20,11(+0,5)Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481 (MV70)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
20,56(-1,2)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV75)Lyngdal, Sørnorskmesterskap i friidrett for veteraner25.09.22
21,25(+0,3)Karsten Nordli, IL Pioner04.01.502 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
21,51(+0,9)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.474-h2 (MV75)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
24,11(+0,1)Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.374 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
25,05(+0,1)Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321 (MV90)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,72(+0,7)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.054-h5 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships04.07.22
11,30(+1,3)Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.018-fi-BLillehammer, Veidekkelekene19.06.22
11,45(+1,1)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-18/19)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
11,48(-1,9)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
11,68(+2,0)Paul William B. Gaubert (FRA), Sørild FIK23.01.961-h2Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,75(+0,7)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.051 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
12,22(+0,8)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
12,44(-0,5)Radoslav Krasimirov Minchev (BUL), Fana IL26.05.052 (G-17)Fana, Framolekene 202229.05.22
12,59(+0,6)Andre Devinci Alford (USA), Fana IL08.07.721 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
12,67(+0,3)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.036 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
13,28(+0,9)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Telemarkskarusellen 3 202208.06.22
13,46(-0,7)Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL034 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
13,74(-0,7)Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL035 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
14,16(-1,4)Jokubas Normantas (LTU), Askim IF04.11.051 (G-17)Askim, Askim og Spydeberg Sparebanklekene07.05.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,3(+0,3)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011Osterøy, HTB karusell 213.06.22
11,9(-3,3)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061Ås, Høststevne12.09.22
12,4(ok)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
12,8(+0,3)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
14,1(+0,3)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 213.06.22
14,8(-3,3)Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074Ås, Høststevne12.09.22
19,2(+0,1)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22
21,1(+0,1)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV75)Stjørdal, Friidrettskarusell01.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,29(+4,4)Jacob Vaula, IL Gular01.08.011-fi-A (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
10,53(+5,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-fi-B (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
10,60(+3,0)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.982-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,63(+2,2)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.992-h3Skara/SWE, Skararacet06.06.22
10,68(+2,3)Sondre Faugstad Amundsen, IL Gular25.09.981-fi Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,70(+2,1)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DSeinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
10,75(+3,0)August Hemstad, Moelven IL12.04.024-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,76(+3,0)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.965-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,83(+3,0)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
10,85(+2,8)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,85(+3,7)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.032-fi-C (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen16.07.22
10,89(+2,8)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,93(+3,0)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.007-fi Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
10,96(+3,3)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-h2Helsingborg/SWE, Öresundsspelen10.07.22
10,98(+3,2)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
10,98(+2,4)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,00(+2,5)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
11,02(+2,5)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,04(+2,6)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-h1Greensboro/NC/USA, Aggie Classic23.04.22
11,09(+2,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,16(+2,7)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h5Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,18(+2,1)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.033-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,18(+2,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival01.07.22
11,22(+3,5)Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
11,23(+2,4)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,23(+2,9)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.071 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,27(+2,5)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.066-fi-A (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
11,29(+2,8)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.974-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,31(+2,2)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031Søgne, Kretskarusell14.06.22
11,35(+3,8)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,35(+2,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.056-fi (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,38(+3,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,38(+3,8)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,38(+2,9)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-17)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,38(+2,9)Marcus Stålby, Moss IL24.01.072 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
11,39(+3,4)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,39(+2,8)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h1Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,46(+2,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-fi-BOslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
11,46(+2,4)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.031 (G-18/19)Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
11,48(+3,1)Herman Jørgensen Huus, Konnerud IL12.08.011Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
11,50(+2,1)Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,53(+2,2)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.062Søgne, Kretskarusell14.06.22
11,53(+2,8)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-fi-EJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,55(+2,9)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,56(+2,8)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-fi-EJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,61(+2,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.045-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,61(+2,8)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-fi-EJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,64(+2,8)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.056-fi-EJessheim, Norgeslekene07.08.22
11,67(+3,2)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.064-fi (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,69(+3,3)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
11,69(+3,1)Jon-Magnus Eliassen Restad, Romerike Friidrett10.06.812Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
11,71(+2,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,74(+2,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
11,77(+2,7)Bjørn Magnussen, Ranheim IL02.01.983-h1Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
11,78(+3,4)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.775-fi Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
11,78(+3,1)Øyvind Bu, Laksevåg TIL06.09.871-h1Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,80(+2,5)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
11,85(+2,4)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
11,86(+2,3)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.071 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
11,87(+3,1)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042-h1Fana, Gneistspelen 202220.08.22
11,89(+3,8)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne31.05.22
11,89(+2,5)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships06.07.22
11,94(+2,9)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.046-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
11,96(+3,0)Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.024-h1Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
11,99(+2,4)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.022Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
11,99(+3,5)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
12,05(+2,1)Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.062-h1Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
12,07(+2,1)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.053-h1Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
12,08(+2,1)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
12,10(+2,3)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
12,11(+2,3)Hakim Andersen, Fana IL16.01.064 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,14(+2,1)Herman Røe, IL i BUL05.10.071 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,16(+2,3)Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.065 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
12,18(+2,5)Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.046-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,19(+2,6)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,23(+2,7)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,24(+3,7)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,32(+2,1)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
12,37(+2,6)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.074 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
12,44(+2,3)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.073-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
12,44(+2,1)Tobias Heldal, Fana IL20.04.064-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
12,50(+3,8)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.058-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,54(+2,1)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065-h1 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
12,63(+2,5)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202218.06.22
12,67(+3,7)Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.073 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
12,68(+3,0)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-17)Bodø, Lagseriestevne18.05.22
12,70(+2,9)Savez Omed, Moss IL17.04.073 (G-15)Moss, Sparebank1-lekene17.09.22
13,00(+3,1)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
13,14(+2,1)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,15(+2,6)Knut Halvor Amdal, Gjesdal IL06.10.075 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
13,22(+2,3)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.076 (G-15)Haugesund, Mailekene21.05.22
13,24(+3,0)Aron Fosseli Mørkestøl, Kristiansands IF Friidrett15.09.065Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
13,28(+2,7)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.074 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
13,29(+2,4)Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.968-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,42(+2,5)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
13,51(+3,3)Johan Andreas Løland, GTI02.05.595-h6 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
13,51(+2,1)Christoffer Toney Mørk, Ås IL08.04.841 (MV35)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
13,59(+2,8)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
13,60(+2,4)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.071 (G-15)Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
13,68(+2,3)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.075-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
14,18(+2,5)Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.072 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,23(+2,3)Neo Johann Ottemöller, Fana IL13.07.067 (G-16)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
14,28(+2,5)Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.073 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
14,31(+3,7)David Askeland, Sørild FIK14.07.075 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
15,04(+3,6)Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22
17,07(+2,1)Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
23,71(+2,1)Njål Larry Kvendseth, BUL-Tromsø Friidrett28.11.813 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,69Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-h1 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
11,94William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,11Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202203.06.22
12,57Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.072-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,65August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,81Iver Sotnakk, IL Tyrving06.06.073-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
12,87Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.075-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
13,17Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041Pajulahti, European Para Youth Games01.07.22
13,65Jonas Helgesen Sæther, IL Varden25.09.881Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
14,18Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.076-h4 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
14,82Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,94(+1,3)Gudmund Lindbæk, ukjent17.10.506-h2 (MV70)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,93(-1,1)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
15,94(-1,1)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
16,03(-1,4)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,14(-1,1)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
16,24(-1,4)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.033-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
16,36(-1,1)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
16,54(-1,1)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.915-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
16,62(+0,7)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-20/22)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
16,72(-1,1)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.026-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
16,76(-3,1)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
-----10--------------------
16,83(-1,4)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.044-h4Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,04(-1,1)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.067-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,15(-0,7)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,19(-3,1)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
17,19(-0,7)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,29(0,3)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,30(-0,7)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.963-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,37(+1,1)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,45(0,3)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,47(-1,0)Christopher Ekene Nordlie, Lambertseter IF06.06.071-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
-----20--------------------
17,54(-0,7)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.894-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
17,59(+1,1)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,79(+1,1)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.073 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,84(-1,0)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.892-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,88(-1,0)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
17,97(-0,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.055-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
18,00(0,3)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.013-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,00(+1,1)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.074 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,09(-0,1)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,14(+1,8)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-h1Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
-----30--------------------
18,15(+1,1)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.075 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,17(+1,8)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032-h1Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,22(-1,0)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,24(0,3)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h3Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
18,33(-3,1)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
18,51(-3,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
18,51(+1,1)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.076 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,52(+1,0)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
18,67(-3,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.775Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
18,86(+1,1)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.067 (G-15/16)Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
-----40--------------------
19,28(-3,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
19,80(-0,1)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.962-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
21,40(+0,7)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
21,56(-0,1)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,31(+2,1)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
16,59(+2,1)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
17,36(+2,1)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
18,39(+2,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,71(+1,5)Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981-h1La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,03(+1,7)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.013-fi-A (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
21,13(+1,5)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.014-nat2La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,16(+0,0)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032 (G-19)Malmø/SWE, Nordiska juniorlandskampen17.07.22
21,30(-0,4)Jørgen Evensen Lund, Raufoss Idrettslag Friidrett05.05.032-sf3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,46(+1,8)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
21,48(-0,1)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
21,49(+1,4)Edem Schaanning Agbo, IL i BUL01.12.991-nat5La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,53(-0,2)Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.982-sf2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,55(+1,8)Jacob Vaula, IL Gular01.08.012-h1Fana, Framolekene 202227.05.22
-----10--------------------
21,55(+1,8)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-h3Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
21,64(+1,4)Filip Bøe, IL Gular30.08.002-nat5La Chaux-de-Fonds/SUI, Resisprint03.07.22
21,64(-1,6)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.934-h8Jessheim, Norgeslekene05.08.22
21,66(+1,7)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-fi-B (G-20/22)Malmø/SWE, Nordiska-Baltiska mästerskapen17.07.22
21,70(-0,1)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.962-sf1Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,79(-0,4)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-sf3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
21,82(+0,5)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022-h3 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
21,85(+0,1)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
21,87(+1,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h3Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
21,95(-0,4)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h6Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----20--------------------
21,97(+0,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,04(+0,7)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,05(-0,4)August Hemstad, Moelven IL12.04.024-sf3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,05(+1,9)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h2Fana, Gneistspelen 202219.08.22
22,06(+0,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.988-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
22,08(+1,1)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.032-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,08(-0,4)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.965-sf3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,13(+0,5)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.962Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
22,14(+1,8)Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h3Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,14(-0,2)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.975-sf2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
-----30--------------------
22,14(+1,2)Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,16(+2,0)Simen Nordheim Berg, Sportsklubben Vidar26.03.033 (G-U20)Castelló/ESP, European DNA Clubs17.09.22
22,17(+1,6)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.011-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,17(-0,2)Simen Tjelta Larsen, Idrettslaget Skjalg04.01.946-sf2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,20(+0,4)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
22,20(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,22(+0,3)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,26(-0,1)Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.005-sf1Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,30(-0,2)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.004-fi-EGreensboro/NC/USA, Aggie Classic22.04.22
22,31(+0,2)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012-h2 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----40--------------------
22,33(+0,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.043-fi (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,40(-0,6)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.964-h4Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,41(+1,1)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.023-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,43(+0,5)Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061-fi (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,45(-0,3)Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.044-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
22,46(-0,6)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.935-h4Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,47(-2,8)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.024-h3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,50(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.006-h4Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,51(+1,8)Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.022Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
22,52(-0,1)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h4Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----50--------------------
22,53(+1,6)Kim Kamanzi, IL Tyrving24.03.014-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,53(+0,5)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-B (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
22,53(+0,1)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-sf1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,54(+0,3)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.044-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,56(+0,8)Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.064-sf2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,57(-1,8)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.034-h5Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,59(-2,8)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.976-h3Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,60(+1,2)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,61(+1,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,62(+1,2)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
-----60--------------------
22,62(+0,3)Christian Wright, IL Tyrving17.03.065-sf3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,63(+0,1)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,63(-0,3)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
22,64(-3,2)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.003-h1Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
22,64(+1,8)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
22,65(+1,2)Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.941-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
22,67(-0,1)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h4Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,67(+0,7)Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.051-h1Fana, Gneistspelen 202221.08.22
22,69(+1,2)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h2 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
22,69(-1,0)Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.012-h5Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----70--------------------
22,69(+1,1)Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.063-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,70(-0,3)Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,73(-1,0)Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5Jessheim, Norgeslekene05.08.22
22,74(+0,0)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,75(+0,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-fi (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,77(+0,7)Oliver Solsvik, Fana IL13.08.042-h1Fana, Gneistspelen 202221.08.22
22,80(-0,3)Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
22,81(-0,9)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.025-h1 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,81(+0,5)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.864Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
22,84(+0,9)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.022Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
-----80--------------------
22,87(+0,7)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
22,88(+1,1)Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.065-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
22,89(+0,4)Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
22,93(-0,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,93(-0,1)Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.982-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
22,93(+0,5)Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.962Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
22,95(+0,9)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
22,97(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.043Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
22,99(+0,6)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.046-sf1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
22,99(+0,0)Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.052Tromsø, Barents Summer Games 202204.09.22
-----90--------------------
23,01(+0,7)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,03(+0,9)Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.012Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,04(+1,7)Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-h3Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
23,05(+1,8)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,06(+0,7)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.023-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
23,07(+0,9)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,13(+0,9)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.976-h1Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
23,16(+1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
23,17(-0,1)Christian Øydne, Søgne IL14.09.053-h2Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
23,18(-0,4)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.038-fi-A (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----100--------------------
23,24(+0,0)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
23,33(-0,9)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
23,33(+0,9)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
23,34(-2,1)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043-h3Fana, Framolekene 202227.05.22
23,34(+0,2)Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.051 (G-17)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
23,36(+0,7)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,37(+0,5)Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.034-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,37(-0,3)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.073-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
23,38(+1,1)Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.065-h6 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,39(+0,9)Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----110--------------------
23,39(+0,4)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.045-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,40(+0,3)Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
23,41(+1,7)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.066-fi-A (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,44(+1,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,46(-0,4)Vegard Rinde, Fana IL03.01.062 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,47(-1,0)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012Larvik, Treningsstevne27.07.22
23,49(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
23,50(+1,4)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052 (G-17)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
23,50(+1,4)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,50(-0,6)Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-17)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
-----120--------------------
23,53(-0,4)Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.073 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,53(-0,1)Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.073-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
23,54(+1,8)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-16)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202221.08.22
23,55(-0,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031-h1 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
23,57(+0,9)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,61(+0,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,63(+1,7)Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,63(+0,0)Birk Arvola, IK Hind01.04.054Tromsø, Barents Summer Games 202204.09.22
23,64(-1,1)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-fi-CGøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,64(+0,7)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----130--------------------
23,65(+0,5)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
23,66(+2,0)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-18/19)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,66(+1,4)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.044-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,66(+1,2)Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
23,68(+2,0)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
23,68(+0,5)Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072 (G-15)Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,68(+0,7)Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,73(+1,0)Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.072-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,74(+0,7)Paul-Louis O'Rock, Salangen Friidrett13.04.891-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
23,78(+0,2)Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.063-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----140--------------------
23,79(+1,0)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-17)Asker, Askerlekene 202204.06.22
23,79(+0,5)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.047-fi-D (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
23,81(+1,6)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
23,85(+1,4)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052Sandnes, SI-stevne 208.08.22
23,86(+2,0)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-18/19)Fana, Framolekene 202227.05.22
23,87(-0,6)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031-h1Asker, Local meet 4 - track05.09.22
23,88(+0,5)Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.074-sf1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,91(+0,5)Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.075-sf1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,94(+0,9)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.048-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
23,97(+1,0)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202204.06.22
-----150--------------------
23,99(+0,7)William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,00(-0,6)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.052-h1Asker, Local meet 4 - track05.09.22
24,02(+1,4)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,02(+0,5)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.055-h3 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,04(+1,7)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
24,04(+0,7)Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.024-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,05(-0,6)Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.032Stavanger, Treningsstevne09.06.22
24,08(-0,1)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.042 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
24,10(+0,9)Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
24,10(+0,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771-h1Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
-----160--------------------
24,12(+1,3)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Grimstad, Klubbstevne06.09.22
24,13(+1,2)Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
24,15(+0,1)Theodor Aase, Haugesund IL26.04.061 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
24,18(-1,5)Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
24,19(-0,9)André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.043-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,20(+0,6)Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,22(+0,4)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065-fi-B (G-16)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
24,23(-0,9)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.027Fana, Karabinlekene 202215.05.22
24,24(+0,2)Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.064-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,25(+1,7)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
-----170--------------------
24,25(+0,7)Noah Karlsen, Moelven IL17.05.015-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
24,27(+1,6)Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,27(+1,3)Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Leksand/SWE, Sparbanksspelen24.07.22
24,29(+0,8)Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,29(-0,4)Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.061-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,31(-0,5)Theodor Pedersen, IK Våg25.05.064Grimstad, KM 13-1621.06.22
24,31(-0,3)Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.077-fi (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
24,32(+1,6)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.061 (G-16)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
24,33(+1,6)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,35(+1,0)Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.073-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
-----180--------------------
24,35(+0,9)Teodor Miller, IL Tyrving30.01.056-h2 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,36(+0,1)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.062-h1Sandnes, Vindsprint 202231.07.22
24,36(+1,4)Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.074Sandnes, SI-stevne 208.08.22
24,36(+1,1)Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.067-h7 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
24,38(+1,5)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-18/19)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,40(+0,6)Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,40(+0,1)Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.063-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,40(-0,4)Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.062-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,41(+0,7)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.065-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,42(+0,7)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1Fana, Gneistspelen 202221.08.22
-----190--------------------
24,44(-1,8)Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.071 (G-15)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
24,47(-0,1)Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.068-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,49(+1,5)Thai Drager, IL i BUL16.07.051Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
24,52(+1,4)Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
24,56(+1,6)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,58(+0,1)Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.071 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
24,60(-2,7)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
24,60(+1,6)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.013Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
24,62(+1,5)Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
24,69(+1,3)Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.076-sf2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----200--------------------
24,71(-1,0)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.045-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
24,72(-0,8)Kristoffer Molenaar, Modum FIK03.10.061 (G-16)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
24,75(+0,8)Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.885-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
24,80(+0,7)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.026-h2Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
24,83(+1,9)Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072 (G-15)Fana, Framolekene 202227.05.22
24,85(+0,5)Martin Aarbogh Brustad, Ullensaker/Kisa IL15.01.041-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,86(+1,4)Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.076Sandnes, SI-stevne 208.08.22
24,87(+1,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
24,87(+0,0)Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
24,89(-0,8)Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.062 (G-16)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
-----210--------------------
24,90(+0,6)Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
24,91(+1,6)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.053-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,92(+0,5)Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.062 (G-16)Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
24,93(+0,4)David-Thierry Ekhaug Dramstad, Nesodden IF13.02.064-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
24,95(+1,2)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-18/19)Bodø, Lagseriestevne13.09.22
24,98(+1,0)Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.077-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,00(-0,3)Odin Dahlberg Johnsen, Idrettslaget Skjalg28.01.051 (G-17)Tromsø, July Track Festival20.07.22
25,01(-0,3)William Eidissen, IL Try05.01.042-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,09(+1,0)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.078-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,11(+0,0)Herman Røe, IL i BUL05.10.072 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----220--------------------
25,12(+1,1)Fredric Ndayitwayeko, FIK Orion08.09.036-h3Ås, NM Stafetter - innlagte øvelser05.06.22
25,14(+1,6)Peter Bjørndal, IL Gneist18.04.075Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
25,18(+1,6)Louis Tajet, Målselv IL02.05.051 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
25,19(-0,5)Benjamin Moen, Fana IL19.07.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
25,19(+1,5)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
25,20(-1,7)Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
25,23(+2,0)Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.063-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
25,29(+0,0)Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.063 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,29(-1,8)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041Bodø, Lagseriestevne14.06.22
25,31(-0,4)Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.073-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
-----230--------------------
25,33(+1,1)Morten Solheim, IL Fri29.04.761Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
25,35(+1,5)Edvin Rooth, Lambertseter IF06.01.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,36(+1,3)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.073Hønefoss, Kortsprint stevne - Sprint Camp Hønefoss24.07.22
25,38(+1,9)Arn Buset Bredeli, IL Molde-Olymp04.06.073 (G-15)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,39(-0,4)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
25,40(-1,8)Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051 (G-17)Haugesund, Mailekene22.05.22
25,40(+0,6)Torjus Emil Iversen, Trondheim Friidrett31.05.075-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
25,45(-1,7)Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071 (G-15)Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
25,46(-0,6)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035Stavanger, Treningsstevne09.06.22
25,49(-2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.063-h1 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
-----240--------------------
25,49(+0,8)Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.072 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202228.08.22
25,50(-2,7)Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.073 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
25,52(+1,1)Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
25,53(-0,3)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.923-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
25,53(+1,2)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-17)Bodø, Lagseriestevne13.09.22
25,57(+0,5)Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.063-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
25,59(+0,0)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
25,63(+0,0)Vemund Heltzer Sørstad, IF Sturla06.01.064 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
25,63(-1,5)Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.062 (G-16)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
25,69(+0,6)Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.077-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----250--------------------
25,69(+0,0)David Nyhus, IF Hellas28.02.072-h2 (G-15)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
25,70(+1,3)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.073Grimstad, Klubbstevne06.09.22
25,71(+0,5)Erlend Skraastad, Stadsbygd IL19.03.753 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
25,72(+1,6)Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.074-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,73(+1,5)Jonas Husby, Utleira IL Friidrett07.12.073-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,74(+0,2)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.973-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
25,75(+1,5)Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.052 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
25,85(ok)Khalid Hassan, Sømna IL16.04.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 116.06.22
25,86(+0,2)Mensah Nyarko, GTI28.01.984-h1Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
25,89(+0,0)Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.065 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----260--------------------
25,91(+1,6)Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.055-h1 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
25,92(-1,1)Elias Tveitane Furuseth, Hamar IL30.06.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
25,96(+2,0)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.057-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
25,98(-0,6)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ørsta, Ørstaleikane28.08.22
26,02(+0,2)Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.801 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
26,05(-0,3)Kenneth Jenssen Heggdal, Sportsklubben Vidar11.01.961Nottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix26.05.22
26,06(+1,9)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-17)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
26,13(+1,4)Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
26,16(+1,1)Michail Alexandros Antonakopoulos, Gui Sportsklubb23.07.073 (G-15)Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,18(+1,8)Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
-----270--------------------
26,28(-0,7)Bjørnar Ramstad Støylen, Haugesund IL19.01.932Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics21.08.22
26,32(+0,5)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.754 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
26,35(+0,2)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
26,37(+0,6)Torleiv Hølland, IL Sand27.12.693Ålgård, Extralekene 202227.08.22
26,39(-2,7)Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.065 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
26,42(-0,8)Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.072 (G-15)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
26,44(+1,7)Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,45(+0,5)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.735 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
26,48(ok)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-17)Vik, Kretsstevne 116.06.22
26,48(+1,6)Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.075-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
-----280--------------------
26,49(-1,5)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-16)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,51(+0,0)Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041-h1 (G-18/19)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
26,54(+1,6)Andreas Hammer, Hitra FIK31.05.076-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
26,54(-0,7)Trygve Havro, IL Gneist20.12.913Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics21.08.22
26,55(+0,6)Jörundur Isak Stefansson, Hvam IL04.10.066-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
26,67(+0,3)Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.071 (G-15)Asker, Local meet 4 - track05.09.22
26,70(-1,5)Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.073 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
26,73(-0,9)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
26,77(+0,8)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066-h2Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
26,82(+2,0)Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.074-h1Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
-----290--------------------
26,88(ok)Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-16)Vik, Kretsstevne 116.06.22
26,90(+0,6)August Grimeli, Flåværingen IL08.01.078-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
26,90(+0,7)Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.064 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
26,93(-1,5)Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.073 (G-15)Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
26,94(+0,2)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Rana, Banecup07.06.22
26,96(+1,5)Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.053 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,00(-0,3)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.935-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
27,01(-1,8)Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.076 (G-15)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,02(-1,5)Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.074 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
27,09(+0,2)Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.694 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
-----300--------------------
27,09(-0,1)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
27,12(+0,0)Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.053Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
27,17(-0,7)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.072 (G-15)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag22.05.22
27,17(+0,0)Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.984Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
27,23(+0,0)Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
27,23(+1,3)Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
27,24(+0,5)Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.944-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
27,28(+0,8)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.044Nottwil/SUI, World Para Athletics Grand Prix26.05.22
27,29(+2,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.058-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
27,36(+0,0)Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
-----310--------------------
27,49(+0,2)Lars Skogvold, Romerike Friidrett21.03.685 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
27,50(+1,5)Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.054 (G-16/17)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
27,61(+1,5)Aksel Gulowsen, IL Koll26.04.075-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,63(+0,0)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051-h1 (G-17)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
27,66(+0,5)Eirik Hanssen, Romerike Friidrett05.02.797-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
27,71(+0,2)Christoffer Toney Mørk, Ås IL08.04.841 (MV35)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
27,76(+1,5)Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.076-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,77(+0,0)Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
27,86(+0,2)Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.066-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
27,89(+1,6)Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne Løp04.08.22
-----320--------------------
27,99(+0,2)Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
27,99(-0,9)Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL20.02.786Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
28,01(+0,8)Aleksander Helseth, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071 (G-15)Ålesund, Seriestevne23.05.22
28,18(+1,3)Johan Andreas Løland, GTI02.05.595-h5 (MV60)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
28,22(+1,3)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.612 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
28,28(+0,0)Adrian Tagge, Oppegård IL26.10.052 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
28,35(-1,2)Ole Våga, Idrettslaget Skjalg25.09.074 (G-15)Haugesund, Mailekene22.05.22
28,36(+0,2)Njål Larry Kvendseth, BUL-Tromsø Friidrett28.11.812 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
28,40(+1,5)Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.077-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
28,56(+1,0)Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
-----330--------------------
28,58(-0,3)Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.075 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
28,71(+1,6)Audun Frihetsli, Målselv IL05.09.072 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
28,72(-0,1)Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics21.08.22
28,78(-0,4)Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.073 (G-15)Stavanger, Jærcup19.05.22
28,86(-1,7)Iver Kristiansen, Namsen Friidrettsforening13.10.072 (G-15)Namsos, Namdalslekene 202211.09.22
29,21(+0,2)Johnny Evjen, Sortland Friidrettsklubb28.02.726 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
29,26(+1,3)Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.594 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
29,43(+1,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.625 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
29,47(+1,4)Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
29,80(-0,3)Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.076 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
-----340--------------------
29,87(+0,5)Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.602 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202214.05.22
30,03(+1,3)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.596 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
30,05(+0,0)Nathaniel Andre Figueroa-Chavez, Selbu IL10.02.071 (G-15)Selbu, Statkraft-stevne01.09.22
30,21(-1,2)Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.075 (G-15)Haugesund, Mailekene22.05.22
30,42(+0,0)Anders Western Lileng, Ås IL29.05.075 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
30,58(+0,6)Nils Morten Kirkedam Blakstad, IK Grane16.12.561 (MV65)Arendal, Kretsmesterskap Agder Veteran08.09.22
30,74(-0,3)Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.077 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
30,89(-1,4)Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne31.08.22
30,96(-2,7)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 317.08.22
31,55(+1,1)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
-----350--------------------
31,82(+0,0)Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.076 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
32,23(+0,2)Erik Axel Haagensen, Tromsø Løpeklubb06.05.662 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
32,37(+1,3)Per Ellefsen, Sørild FIK08.07.587 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
32,53(+1,1)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.442 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
33,69(+0,2)Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.823 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
33,88(+1,7)Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601 (MV60)Osterøy, Seriestemne30.05.22
34,61(+0,6)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV80)Arendal, Kretsmesterskap Agder Veteran08.09.22
35,48(+1,1)Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
35,71(+0,5)Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
35,88(-0,6)Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen18.05.22
-----360--------------------
36,09(+1,0)Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.563 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
37,43(+0,2)Magnar Holvik, Gloppen Friidrettslag11.09.521 (MV70)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
38,17(+0,8)Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
38,25(+1,1)Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.433 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
39,46(+0,5)Gustav Erling Karlsen, Byåsen IL28.08.423 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
40,41(-1,5)Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.353 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202203.07.22
40,75(+0,1)Håvard Oppen, Midsund IL18.11.871Midsund, Midsundleikane26.05.22
52,69(+1,9)Henry Opland, IL Norodd05.09.361 (MV85)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
1,01,42(+0,8)Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.373 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,94(-1,1)Remark Rrozhani (ALB), IL Gular08.11.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
22,97(+0,3)Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.053-h2Lillestrøm, Romerikslekene21.05.22
23,20(-0,5)Paul William B. Gaubert (FRA), Sørild FIK23.01.962Grimstad, KM 13-1621.06.22
23,33(+0,4)Antoine Gabriel Vincent (FRA), Ranheim IL22.02.012Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
23,76(+0,7)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
24,10(+1,2)Robert Sheath (GBR), Norna-Salhus IL16.01.026-h2Fana, Framolekene 202227.05.22
24,42(+1,6)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.062 (G-16)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
24,79(-0,9)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.036-h1 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
24,89(+0,7)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-18/19)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
24,94(+1,4)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Harstad, Seriestevne 124.05.22
26,12(+1,1)Eric Mark Banman (CAN), ISS05.11.054 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
26,12(+0,2)Andre Devinci Alford (USA), Fana IL08.07.721 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
26,56(-1,1)Thorben Bücker (GER), IL Gneist24.05.043 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
27,98(+1,1)Ellert Clark W Georgesson (USA), ISS14.09.065 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
28,63(+0,7)Mykyta Kuranov (UKR), Hareid IL035 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
29,58(+0,7)Mykyta Karnaukhov (UKR), Hareid IL036 (MJ)Hareid, Hadarleikane 202221.08.22
30,57(+1,4)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22
31,16(-0,7)Andrii Yeromenko (UKR), Hareid IL941Hareid, Hadarleikane 202221.08.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,3(+1,2)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001Asker, Askerlekene 202204.06.22
26,8(+1,2)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933Asker, Askerlekene 202204.06.22
27,5(+1,2)Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.534Asker, Askerlekene 202204.06.22

Ikke godkjente resultater
For mye vind/Assisting wind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,25(+2,1)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
21,69(+2,1)Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.984-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
21,75(+2,4)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
21,84(+2,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
21,91(+3,6)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,00(+2,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,00(+2,1)August Hemstad, Moelven IL12.04.025-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,06(+3,6)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.972-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,07(+2,3)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
22,08(+6,2)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021Fredrikstad, Treningsstevne06.07.22
22,22(+2,1)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.966-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
22,24(+2,2)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.936-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,33(+2,2)Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,34(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,34(+2,4)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.033-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,41(+3,6)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.034-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,41(+3,6)Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,43(+2,3)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,44(+2,4)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h3 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,56(+2,5)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.021Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
22,61(+3,1)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031Harstad, Seriestevne 309.08.22
22,63(+2,9)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,71(+2,2)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
22,76(+2,1)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
22,76(+3,6)Neo Dobson, Haugesund IL12.06.077-h2Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,06(+2,9)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.054-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,07(+2,2)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.044 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,11(+2,9)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055-h2 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,23(+2,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.045 (G-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,24(+2,3)Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.063-h3 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,25(+3,0)Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,33(+2,6)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052-h2 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,45(+2,2)Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.063 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,47(+2,1)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,49(+2,1)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,53(+3,5)Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.014-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,60(+2,4)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
23,61(+2,1)Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.024-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
23,67(+2,1)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,71(+2,3)Fredrik Sveen Schonhowd, Gausdal FIK20.09.037-h2 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,82(+4,9)Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,83(+2,3)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
23,93(+2,5)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051 (G-17)Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
23,95(+4,9)Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
23,97(+2,1)Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.054-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
23,97(+2,4)Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
24,01(+3,5)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-18/19)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
24,06(+4,9)Axel Andreas Mjør, Nesøya IL22.05.063-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,07(+3,2)William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.061Fagernes, Gjensidigelekene 202206.06.22
24,08(+4,9)Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.064-h2 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,11(+2,4)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.051 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
24,12(+2,2)Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,13(+2,3)Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.034-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,20(+5,0)Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.061-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,20(+2,1)Arne Røstad, Strindheim IL31.08.026-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,25(+2,1)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
24,32(+2,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.052Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
24,35(+2,4)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
24,35(+2,3)Lauritz Larsen, Fredrikstad IF12.08.045-h1 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,40(+3,0)August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.072-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,41(+3,5)Morten Solheim, IL Fri29.04.761 (MV45)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
24,49(+2,1)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.927-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
24,68(+2,3)Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.043 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
24,7(+2,7)Theodor Haugberg Rennan, Bøler IF23.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,88(+2,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.057-h1 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
24,9(+2,7)Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.061 (G-16)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne22.06.22
24,97(+3,0)Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,05(+2,6)Sander N. H. Rønning, Sørild FIK20.06.074Grimstad, Klubbstevne31.05.22
25,06(+3,8)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031Sandnes, COOP-Jærcup 815.09.22
25,08(+3,0)Vegard Olkinuora Kyseth, Gausdal FIK06.05.075-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,11(+2,1)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.053Kristiansand, Treningsstevne/KM02.06.22
25,15(+5,0)Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,27(+2,1)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
25,30(+3,1)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-17)Larvik, Vestfoldkarusellen 2022 stevne 111.05.22
25,33(+5,0)Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,34(+5,0)Estin Levorsen, IL Tyrving27.04.064-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,39(+3,7)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.973-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
25,40(+5,0)Nikolai Ottestad Ljosland, IL Koll13.08.065-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
25,50(+2,1)David Nyhus, IF Hellas28.02.072 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
25,54(+2,4)Eurico Bergum, IL Pioner10.01.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
25,56(+2,1)Eskil Ekenes, Halden IL18.01.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
25,59(+2,1)Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.053 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202221.08.22
25,79(+3,8)Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.062 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,82(+2,6)Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.035Grimstad, Klubbstevne31.05.22
25,93(+3,8)Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.063 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
25,96(+3,8)Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal05.06.22
26,10(+2,1)Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.061 (G-16)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
26,25(+3,0)Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.077-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,50(+5,0)Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.066-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
26,62(+2,1)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.938-h1Lillehammer, Veidekkelekene17.06.22
26,83(+2,9)William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
27,15(+5,0)Jens Even Moltumyr, IL Tyrving12.03.067-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
27,79(+5,0)Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.068-h1 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
28,03(+2,1)Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
28,52(+2,6)Petter Fleseland, Lyngdal IL03.11.062 (G-16)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
28,68(+2,6)Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681 (MV50)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
29,21(+2,4)Isak Mathisen Vangberg, BUL-Tromsø Friidrett04.11.072 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
29,31(+2,6)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MV60)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
29,91(+2,4)Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.073 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
44,94(+2,4)William Stokkan, Sortland Friidrettsklubb97 (G-6/7)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
45,6(+2,7)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491 (MV70)Stjørdal, Seriestevne 18.08.22

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,01Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.072-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,59Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.073-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,81Herman Røe, IL i BUL05.10.075-h3 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
24,91Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.052 (G-17)Stavanger, Jærcup19.05.22
25,41Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
26,40Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-18/19)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
26,55Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-15)Porsgrunn, Karusell Stevne28.08.22
32,1Geir Engesæter, Privat20.08.531 (MV65)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
32,1Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.641 (MV55)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
41,1Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.611 (MV60)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,83Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
32,90Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
33,24Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
33,60Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.053-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
33,77Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.015-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
33,95Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.984-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
34,15Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.997-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
34,22Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.915-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
34,40Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
34,73Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
-----10--------------------
34,73Sondre Lindaas Gjesdal, IL Gular19.05.981Arna, Askokarusellen15.08.22
35,05Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.033-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,27Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.061-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
35,33Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-16)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
35,71Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
35,76Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041Grimstad, Klubbstevne22.09.22
35,77Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
35,99Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.055-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
36,23Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
36,26Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.962-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
-----20--------------------
36,34Ole Martin Flatjord, IL Gneist14.09.946-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
36,44Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
36,80Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072Grimstad, Klubbstevne22.09.22
37,13Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
37,14Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.073-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
37,16Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,27Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
37,36Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
37,38Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
37,60Philip Kauffmann, Idrettslaget Skjalg22.01.073-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----30--------------------
37,61Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (MJ)Moelv, Friidrettens Venners Festival11.09.22
37,65Theodor Aase, Haugesund IL26.04.062-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
37,77Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
37,89Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Klubbstevne22.09.22
38,09Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
38,41Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.072-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
38,68August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.041 (G-18/19)Asker, Kretsstevne 125.05.22
38,74Memarthaen Nalliah, Sandnes IL05.11.073-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
38,88Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
38,89Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----40--------------------
38,89Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-h1Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
38,92Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.074-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
39,04Benjamin Strømsvold, IK Tjalve22.09.015-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
39,24Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.078-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
39,48Noah Karlsen, Moelven IL17.05.012-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
39,49William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
39,76Morten Solheim, IL Fri29.04.761 (MV45)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
40,08Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.033-h1Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
40,09Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.064-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
40,20Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----50--------------------
40,29Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne10.09.22
40,32Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-20/22)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
40,84Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.076-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
40,96Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h2Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
41,09Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
41,15Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.071 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
41,44Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.075-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
41,90Mensah Nyarko, GTI28.01.981Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
42,17Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.076-fi-E (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
42,57Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.071 (MJ)Arna, Askokarusellen15.08.22
-----60--------------------
43,72Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Friidrettsstevne20.09.22
43,79Torleiv Hølland, IL Sand27.12.694-h1Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
43,91Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
44,81Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.065-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202213.05.22
47,92Jørgen Domås, Grong IL30.09.071 (G-15)Namsos, Kleppenlekene01.06.22
49,23Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625-h1Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
49,35Anders Western Lileng, Ås IL29.05.071 (G-15)Ås, Høstkarusell #729.09.22
49,44Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.601Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
38,56Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Seriestevne 124.05.22

Ikke godkjente resultater
Uapprobert stevne/Meeting not ratified
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
32,8Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22
40,8Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073Tenerife/ESP, Treningsstevne07.01.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,98Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
46,24Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
46,41Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h4 (G-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala02.07.22
46,77Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992-h2Jessheim, Norgeslekene06.08.22
46,79Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.052-fi-ASöderhamn/SWE, Folksam GP26.07.22
47,21Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
47,81Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
48,27Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DMünchen/GER, European Championships 202215.08.22
48,48Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
48,67Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----10--------------------
48,70Tor-Junor Kringstad Vedde, IL i BUL07.06.972Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
48,79Timo Helland, Trondheim Friidrett03.01.034-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
48,92Tobias Johansen, IK Hind22.08.033-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
48,97Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h1Elche/ESP, VIII Control Absoluto Aire Libre09.07.22
48,98Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
49,29Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.024 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
49,39Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.056-h3 (G-U18)Jerusalem/ISR, European Athletics U18 Championships04.07.22
49,52Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202230.04.22
49,52Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
49,59Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
-----20--------------------
49,59Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DSeinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
49,71Luca Thompson, IK Tjalve24.11.007-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
49,79Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
49,80Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.054Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
49,85Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
50,01Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h1Columbia/SC/USA, Rams College Invitational18.03.22
50,06Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
50,37Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-20/22)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
50,41Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
50,42Thomas Graftås, IL i BUL10.09.013-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----30--------------------
50,48Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Fana, Gneistspelen 202220.08.22
50,49Emiliano Storm Røgeberg-Ortiz, Sportsklubben Vidar31.05.064-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,67Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,69Mads Hjort-Larsen, IL i BUL08.01.035-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
50,71Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
50,83Martin Roe, IL Fri01.04.92DMünchen/GER, European Championships 202215.08.22
50,95Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.002Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
50,97Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.066-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,15Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.067-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
-----40--------------------
51,30Daniel Nikolai Pedersen, Idrettslaget Skjalg23.02.983Fana, Gneistspelen 202220.08.22
51,36Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042Fana, Framolekene 202229.05.22
51,41Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-U20)Cali/COL, World Athletics U20 Championships01.08.22
51,47Zion Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.071-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
51,51Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
51,67Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.22
51,72Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
51,79Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.076-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
51,86Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043Fana, Framolekene 202229.05.22
51,99Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----50--------------------
52,00Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.046-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
52,01Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-18/19)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
52,01Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.041-fi-C (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
52,11André Cruz da Silva, Lørenskog Friidrettslag18.12.044 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
52,22Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
52,22Alexander Løvik Nyheim, Moelven IL01.03.963Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
52,40Ervin Kavara Berg, Sortland Friidrettsklubb13.04.061 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
52,49Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (G-15)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
52,51Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.051Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
52,58Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
-----60--------------------
52,76Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
52,76Christian Wright, IL Tyrving17.03.061Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
52,91Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
52,91Simon Stornes, IL i BUL14.07.046-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
52,93Elijah Ramirez, Lørenskog Friidrettslag15.05.072-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
52,94Hampus Åstrand, IL Tyrving06.09.045 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
53,02Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-18/19)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,05Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.054 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
53,08Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.073-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
-----70--------------------
53,13August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.047 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
53,13Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-17)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
53,23Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051Asker, Askerlekene 202205.06.22
53,30Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,31Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.072Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
53,42Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
53,45Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.067-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
53,59Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
53,70Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.063 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
53,74Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.043Asker, Askerlekene 202205.06.22
-----80--------------------
53,75Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
53,76Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
53,86Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
53,88Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061 (G-17)Haugesund, Kretsstevne27.07.22
53,90Magnus Øyen, Rindal IL26.04.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
54,01Oliver Tomala, IL Sandvin10.07.071 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
54,23Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
54,30Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.991Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
54,30William Holm Høva, Nesbyen IL18.01.062 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
54,31Isak Johansen Skjennum, Moelven IL13.12.004Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
-----90--------------------
54,41Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.952Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
54,45Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.045Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
54,45Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
54,53Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
54,54Morten Solheim, IL Fri29.04.765-sf2 (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202206.07.22
54,54Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.056 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
54,55Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
54,59Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
54,69Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
54,72Theodor Pedersen, IK Våg25.05.062Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----100--------------------
54,86Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.052Overhalla, Seriestevne29.07.22
54,86Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne29.09.22
54,87Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031 (G-19)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
54,87Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV45)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
54,98Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.053Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
55,16Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
55,21Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.051Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
55,29Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.921Førde, Lagsmesterskap07.09.22
55,30Kristoffer Hopland, IL Gneist07.07.037-h3 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
55,34Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
-----110--------------------
55,44Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Rjukan, Sommerstevne29.07.22
55,53Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
55,77Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.055 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
55,81Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.801 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
55,83Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
55,99William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.064Asker, Askerlekene 202205.06.22
55,99Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events11.06.22
56,01Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.066Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
56,20Sebastian Ruud Skjelbred, IL Runar09.10.051 (G-17)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
56,23Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.072Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
-----120--------------------
56,28Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.044-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.22
56,29Eilif Solberg, Sortland Friidrettsklubb07.06.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
56,48Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.072 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
56,53Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Sandnes, SI-stevne 208.08.22
56,85Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.075-h2 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
56,87Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.072 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
56,87Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.071 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
56,87Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.072 (G-15)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
56,92Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.051 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
56,97Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-17)Vik, Kretsstevne 330.06.22
-----130--------------------
57,05Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
57,12Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.065-h1Jessheim, Norgeslekene06.08.22
57,13Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-U20)Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
57,20Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.053 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
57,27Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.812Sandnes, SI-stevne 208.08.22
57,27Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.062 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
57,28Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202212.06.22
57,30Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-18/19)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
57,38Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.064Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
57,38Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
-----140--------------------
57,43Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.067 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
57,61Mensah Nyarko, GTI28.01.982Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
57,88Teodor Miller, IL Tyrving30.01.054 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202209.09.22
58,02Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.073 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
58,14Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062Asker, Løpsstevne15.08.22
58,25Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
58,32Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.064Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
58,34Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061 (G-16)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
58,37Henrik Strøm, Gjøvik FIK21.09.072-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
58,50Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.04D (G-U20)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
-----150--------------------
58,51Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
58,65Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061-h3 (G-16)Bergen, Skansen Athletics 323.08.22
58,87Trygve Havro, IL Gneist20.12.915Fana, Framolekene 202229.05.22
58,94Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL31.10.051 (G-17)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
59,14Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
59,35Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.695Stjørdal, BDO-lekene 202229.05.22
59,36Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.061 (G-15/18)Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
59,55Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.074 (G-15)Fana, Framolekene 202229.05.22
59,67Andreas Leander Olsen, Sømna IL15.03.061 (G-16)Vik, Kretsstevne 330.06.22
59,75Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.823Sandnes, SI-stevne 208.08.22
-----160--------------------
59,76Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
59,84Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032Ålgård, Extralekene 202227.08.22
59,88Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071 (G-15)Byrkjelo, Sommarstemne14.07.22
1,00,03Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.073 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,00,15Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.074 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,00,24Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,00,32Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
1,00,44Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
1,00,64Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,00,86Marcus Valentin Giörtz Mondoka, IL Sandvin21.02.073 (G-17)Geithus, Furumolekene 202211.09.22
-----170--------------------
1,00,99Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.944Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
1,01,03Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.574-fi (MV65)Tampere/FIN, World Master Athletics 202208.07.22
1,01,09Torleiv Hølland, IL Sand27.12.692Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
1,01,20Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22
1,01,66Morten Gjesdal Bech, IL Koll11.03.072 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,01,80Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.071Ås, Høstkarusell #729.09.22
1,01,81Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073-h1 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
1,02,21Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,02,38Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,02,38Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 431.08.22
-----180--------------------
1,02,55Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.065-h1 (MSPara)Dubai/UAE, Dubai 2022 World Para Athletics Grand Prix21.03.22
1,02,68Christoffer Toney Mørk, Ås IL08.04.841 (MV35)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,03,18Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,03,19Roger Eide, Varegg IL04.03.801 (MV40)Arna, Askokarusellen22.06.22
1,03,49Sumithiran Mahendran, Lambertseter IF05.01.063 (G-16)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
1,03,64Stian Lande Vik, Byåsen IL16.03.071 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
1,04,29Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.592 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,04,39Alexander Restrup, Bækkelagets SK20.02.074 (G-15/17)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,04,54Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,05,65Kurt Arild Midtun, Voss IL07.11.672 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
-----190--------------------
1,06,32Sander Andreas Hegni, Sportsklubben Vidar11.01.983Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
1,06,40Johnny Evjen, Sortland Friidrettsklubb28.02.721 (MV50)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
1,06,44Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,06,76Graham Larssen Armstrong, GTI27.01.605Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
1,07,40Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591 (MV60)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
1,08,03Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,08,95Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.052 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 431.08.22
1,11,89Nils Morten Kirkedam Blakstad, IK Grane16.12.562 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,13,97Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,15,07Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
-----200--------------------
1,15,63Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
1,16,51Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,17,61Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-14)Oslo/St, Groruddalslekene 202214.05.22
1,17,97Per Ellefsen, Sørild FIK08.07.584 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,22,11Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,23,83Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.71D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp21.05.22
1,24,47Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.421 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,25,41Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202208.07.22
1,35,67Gustav Erling Karlsen, Byåsen IL28.08.422 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
1,46,73Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.432 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
-----210--------------------
2,03,92Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
2,34,65Johannes Johannesson Vaag, Surnadal IL23.07.371 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
50,52Seumas Duncan Mackay (GBR), Norna-Salhus IL08.03.011Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
52,90Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.042Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
53,63Robert Sheath (GBR), Norna-Salhus IL16.01.024Fana, Framolekene 202229.05.22
53,72Oskar Stattin (DEN), IK Hind08.05.061 (G-16)Harstad, Seriestevne 207.06.22
53,93Paul William B. Gaubert (FRA), Sørild FIK23.01.961Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
53,97Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.014Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
54,32Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-17)Tromsø, Tromsølekene 202228.05.22
1,13,34Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202201.07.22

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
57,2Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (MJ)Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
57,4Aleksander Berg, Stadsbygd IL23.05.061 (G-16)Stadsbygd Arena, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
1,01,4Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-16)Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22
1,05,7Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Stevneuke 21 202227.05.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,19,80Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h3Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,21,33Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h3Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,22,23Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.041Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,22,61Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.034-h3Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,22,83Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.035-h3Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,23,34Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.056-h3Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,23,51Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,24,56Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Osterøy, HTB karusell 214.07.22
1,24,96Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.032Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,25,11Linus Christian Bernhard, Ullensaker/Kisa IL20.04.001-h2Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
-----10--------------------
1,25,23Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.031Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,25,44Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,25,89Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,26,00Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,26,32Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.941Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,26,39Andreas Rivenes, Sem IF11.08.032Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,26,49Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.031 (G-18/19)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
1,26,67Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.063-h2Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,26,78Jonathan Tønne-Johansen, Ranheim IL27.08.041Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
1,27,20Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
-----20--------------------
1,27,24Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.061 (G-16)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,27,72Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.053Sem, Sems sommerstevne 202214.06.22
1,27,88Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.023Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,28,05Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-14/17)Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap24.09.22
1,28,11Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.052-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,28,17Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.061 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,28,38Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.074Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,28,65Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
1,29,65Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.054-h2Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,29,72Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
-----30--------------------
1,29,76Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.064Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,29,87Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Overhalla, Trekamp/NA-karusell05.07.22
1,29,95Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,30,44Johannes Deraas Grimsgaard, BUL-Tromsø Friidrett28.07.011Tromsø, Back to School24.08.22
1,30,63Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.804-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,30,75Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.062Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
1,32,11Philip Storm Regbo Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.075-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,32,43Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.076-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,32,57Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,32,76Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
-----40--------------------
1,33,25Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.062 (G-16)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
1,34,21Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063 (G-16)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne27.08.22
1,34,42Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.071 (G-15)Greveskogen, Vestfold karusellen02.06.22
1,35,08Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Gausdal, Vårstevne08.05.22
1,35,57Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.057-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,37,21Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.061 (G-16)Førde, Opningstemne 202207.05.22
1,37,81Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.071 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,11Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.073 (G-13/15)Bergen, Fyllingenlekene 202203.06.22
1,38,54Erling Brekke, Bøler IF15.05.072 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,38,78Lars Magnus Villanger, Ask Friidrett02.01.851 (MV35)Ravnanger, Karusellstevne 120.04.22
-----50--------------------
1,39,19Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,39,40Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
1,41,02Bård Inge Bø, Fitjar IL13.02.771Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,42,14Fredrik Johnsen, Ask Friidrett18.06.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
1,43,15Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.073 (G-12/16)Fana, Gneist Ungdomsstevne05.05.22
1,43,31Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061 (G-16)Tingvoll, Treningsstevne25.08.22
1,43,7Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
1,43,85Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
1,45,70August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071-h3 (G-15)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
1,46,92Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.062 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
-----60--------------------
1,47,00Peter Raabakken, Overhalla IL05.08.071 (G-15)Overhalla, Seriestevne18.08.22
1,48,16Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
1,48,17Eirik Nitter, Bremnes IL27.06.063 (G-16)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,48,75Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
1,49,90Knut Rambøll, Nesodden IF938-h1Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,52,34Stig Atle Eide, FIL Aks-7714.05.691 (MV50)Knarvik, Seriestevne21.06.22
1,53,97Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591Jølster, Treningsstemne Jølster23.08.22
1,54,15Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Ås, Åpningsstevne01.05.22
1,55,14Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.071 (G-14)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
1,56,1Sindre Børsheim Ramung, Syril IL10.10.821 (MV35)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
-----70--------------------
1,57,57Hallvard Nitter, Bremnes IL13.06.041 (G-18/19)Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
1,57,9Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.072 (G-15)Oslo/NIH, Koll Sommerstevne21.06.22
1,58,10Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Friidrettsstevne21.09.22
2,02,19Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
2,02,93Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.073 (G-15)Ås, Åpningsstevne01.05.22
2,03,20Vemund Dybvik Hopsø, Byåsen IL09.08.071 (G-15)Trondheim, Klubbmesterskap06.09.22
2,06,39Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.973Bømlo, Bømlomeisterskap/Seriestevne21.08.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,46Merih Solomon Hailemicheal (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.913-h3Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22
1,25,33Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061-h1 (G-16)Flå Stadion, Åpent klubbmesterskap05.09.22
1,27,44Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
1,42,10Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-18)Rjukan, Friidrettsstevne28.09.22

Ikke godkjente resultater
Mannlig hare
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,30,76Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012 (KS)Nesodden, Quality Accounting 600m01.09.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,86Sigurd Tveit, Kristiansands IF Friidrett16.03.002-fi-AZagreb/CRO, Memorial Boris Hanžeković11.09.22
1,46,02Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.024Dessau/GER, 24. Internationales Leichtathletik Meeting Anhalt25.05.22
1,47,03Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-h1Stretford/GBR, Trafford Grand Prix23.08.22
1,47,22Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.004Fana, Trond Mohn Games08.06.22
1,49,89Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.032-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,50,91Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.042-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,08Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,51,18Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.933-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,51,35John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.033-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,51,54Andreas Vangsnes, Ålesund Friidrettsklubb19.08.004-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----10--------------------
1,51,84Luca Thompson, IK Tjalve24.11.004Weinheim/GER, Kurpfalz Gala28.05.22
1,52,09Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.055-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,52,17Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.044-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,52,24Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.951-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,52,67Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.982-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,52,68Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.941-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,53,24Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004-fi-AGøteborg/SWE, Bannister 800 m07.06.22
1,53,25Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,53,54Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.007-fi Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
1,53,73Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.995-fi-AGøteborg/SWE, Bannister 800 m07.06.22
-----20--------------------
1,53,90Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.989-fi Stjørdal, NM Stjørdal26.06.22
1,54,05Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.934-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,54,48Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.032Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,54,53Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,54,53Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.973-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,55,03Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.062-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
1,55,09Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.038-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,55,18Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.022 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,55,22Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
1,55,48Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.996-h4Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----30--------------------
1,55,51Tobias Johansen, IK Hind22.08.035-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,55,51Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.003 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,55,65Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,56,01Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.019-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,13Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
1,56,2Johannes Teigland, IL Gular17.04.951Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
1,56,29Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.941-h2Fana, Trond Mohn Games08.06.22
1,56,36Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.995-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,43Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.056-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,49Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.052-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
-----40--------------------
1,56,62Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.034-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,56,65Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.053-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,56,77Roderick Duodu, IL i BUL30.03.027-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,56,85Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.033-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,00Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.931-h2Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
1,57,04Ådne Svahn Dæhlin, IL Gular26.06.822Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
1,57,07Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.033-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,15August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.047-h2 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,57,15Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.033-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,19Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.991-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----50--------------------
1,57,27Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.011Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,57,34Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.017-h2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
1,57,34Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071 (G-15)Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
1,57,51Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,57,58Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,68Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.064-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,72Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011 (G-20/22)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
1,57,72Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,57,87Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.033Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
1,57,88Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.064-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----60--------------------
1,57,92Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,57,94Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.024 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
1,57,94Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
1,58,10Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
1,58,16Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.034-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,58,19Øystein Støfring, Jølster IL07.02.018-h3Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,58,37Linus Christian Bernhard, Ullensaker/Kisa IL20.04.005Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
1,58,52Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.066-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
1,58,56Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.071-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
1,58,58Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.065-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----70--------------------
1,58,79Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.903Trondheim, Norgesserien05.07.22
1,59,0Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951Haugesund, Mailekene21.05.22
1,59,17Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.017-h2Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
1,59,22Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.071-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,22Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.041-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,26Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb06.08.022Stavanger, Treningsstevne02.08.22
1,59,33Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
1,59,34Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.033-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
1,59,61Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
1,59,68Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.979-h2Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
-----80--------------------
1,59,69Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.057-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,59,84Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.048-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
1,59,86Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.971-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,59,91Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.057Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,00,31Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041 (G-17/19)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,54Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.068Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,00,56Vetle Flaget, Kristiansand Løpeklubb12.09.974Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,00,58Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.072-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,60Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,00,71Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.057-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----90--------------------
2,00,72Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.061-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,00,77Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.955-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,00,89Tobias Skog, Sportsklubben Vidar29.09.0210Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,00,99Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.043Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
2,01,00Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.054-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
2,01,24Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.036-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,01,38Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.056-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,01,41Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.0610-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,01,43Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,01,45Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.051 (G-17)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
-----100--------------------
2,01,47Håkon Holstad, IL Gular08.09.012-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,01,61Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,01,78Marios Ktorides-Valen, Fana IL28.07.062-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,02,11Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.934-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,02,17Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.052-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,02,18Oliver Sund, Ranheim IL01.10.056Trondheim, Norgesserien05.07.22
2,02,22Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
2,02,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.034-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,02,23Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.982Fana, Gneistspelen 202221.08.22
2,02,26Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0611-h2 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----110--------------------
2,02,38Mikkel Bakken, IK Tjalve29.09.0514Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
2,02,50Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.047Trondheim, Norgesserien05.07.22
2,02,76Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051 (G-17)Knarvik, AKS Leikane 202221.05.22
2,02,84Iver Andreassen-Holm, Ringerike Friidrettsklubb03.03.073-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,02,86Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.036-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,02,91Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.055Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,03,03Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,03,05Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-17)Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,03,06Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,03,18Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.075-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----120--------------------
2,03,42Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.063-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,03,65Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.071-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,04,06Stian Flo, Sørild FIK04.03.851 (MV35)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,04,13Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.062 (G-15/16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,04,29Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,04,31Ivar Plukkerud, Hamar IL11.04.052 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,04,32Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.053-h1 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,04,40Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.037-h1 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
2,04,45Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.862Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,04,5Stian Haugland, Ølen IL07.07.852Haugesund, Mailekene21.05.22
-----130--------------------
2,04,62Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.071-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,04,65Milan Frenay, Halden IL25.05.034-h2Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,04,69Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.038-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
2,04,70Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.055Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,04,72Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.057-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,04,73Jonathan Tønne-Johansen, Ranheim IL27.08.042Hommelvik, Banestevne 202220.08.22
2,04,98Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.072-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,05,17Emil Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.07.062Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,05,44Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.064-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,05,45Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-15)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----140--------------------
2,05,55Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.061 (G-16)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,05,62Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.813Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,05,73Anders Espeland Mjåtveit, Varegg IL13.12.882Arna, Askokarusellen06.07.22
2,05,98Christopher Holberg, IL Heming29.01.065-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,06,01Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.042-h1Rosendal, Rosendalsleikane 202204.06.22
2,06,21Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.058-h1Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,06,39Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,06,40Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.066-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,06,44Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.0510Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
2,06,62Martin Steinmo Eia, Sandnes IL22.07.064Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
-----150--------------------
2,06,81Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Hässleholm/SWE, HAIS-spelen31.07.22
2,06,84Børge Nilsen Berg, Sandnes IL26.08.041 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,06,84Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.072 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,06,91Sven Nevin, Strindheim IL04.07.073-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,07,02André Seliussen, IL Gneist05.04.011Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
2,07,20Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.074-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,07,26Sebastian Ruud Skjelbred, IL Runar09.10.057-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,07,34Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.062 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,07,64Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041 (G-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,07,65Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.078-h2 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
-----160--------------------
2,07,69Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.073-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,07,92Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.078-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,08,10Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-16)Levanger, T-A sprint Moanstevne31.05.22
2,08,15Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.075-h2 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,08,16Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,33Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
2,08,39Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.032Harstad, Seriestevne 309.08.22
2,08,49Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.074-h2 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,08,55Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.803Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
2,08,7Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb29.01.921Stavanger, Jærcup19.05.22
-----170--------------------
2,08,82Bo-Kristian Bisgaard-Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb19.09.073 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark11.09.22
2,09,02Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,09,04Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.974-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,09,48Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,09,48Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.863Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22
2,09,56Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.031 (G-18/19)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
2,09,68Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041Leirvik, Stordleikane 202206.08.22
2,09,79Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.075-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,09,82Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.047Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,09,99Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.066Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
-----180--------------------
2,10,07Henrik Melbø-Hammershaug, Lillehammer IF26.05.071 (G-15)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
2,10,09Iver Lund Gjerde, Byåsen IL15.06.076-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,11Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.949-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,10,13Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.077-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,19Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,10,30Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.035-h1Fana, Trond Mohn Games08.06.22
2,10,34Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.812Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,10,44Lukas Pujol Hollund, IL Tyrving12.03.063 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,10,63Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051Grimstad, Klubbstevne06.09.22
2,10,76Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-17)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----190--------------------
2,10,77Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.067-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,10,83Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,10,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.078-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,11,18Vinter Andersson, Drøbak-Frogn IL Friidrett07.04.062 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
2,11,29Noah Raknes, Osterøy IL18.10.058-fi-C (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,11,32William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,11,35Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.079-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,11,37Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.825Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,11,49Mikael Storli Tomasli, Fredrikstad IF09.08.951Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold10.09.22
2,11,53Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.951Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
-----200--------------------
2,11,61Lukas Landro Lie, IL Gular27.03.0411Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
2,11,65Øyvind Vegsund Staver, IL Tyrving19.03.042 (G-18/19)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,11,68Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK08.07.044 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,11,73Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.063 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,12,29Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-16)Ørsta, SpareBank1-leikane22.05.22
2,12,39Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.061 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,12,45Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.051 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,12,72Martin Aske, Spirit Friidrettsklubb12.03.033Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
2,12,97Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.069-h1 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,13,13Olav Dybing Bakka, Sauda IL16.04.072-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
-----210--------------------
2,13,21Even Djupvik Korsnes, Hareid IL22.11.064 (G-16)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,13,33Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.051 (G-17)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
2,13,44Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,13,48Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.013Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,13,50Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 202210.09.22
2,13,51Oliver Hole, Midsund IL04.05.041 (G-18/19)Midsund, Midsundleikane26.05.22
2,13,64Brede Glærum Falkevik, IL Norodd26.10.051 (G-17)Midsund, Midsundleikane26.05.22
2,13,69Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.033-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,13,93Simon Stornes, IL i BUL14.07.044 (G-17/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,14,07Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.988Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
-----220--------------------
2,14,25Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.063-fi-D (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
2,14,37Erland Teigum Aamot, Gausdal FIK22.03.0710-h1 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202213.08.22
2,14,58Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,14,61Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.051 (G-17)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
2,14,66Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.072 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 222.06.22
2,15,09Victor Åsrud Toussaint, Nittedal IL14.10.073 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
2,15,59Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,15,84Gunnar Mo Gausvik, Norna-Salhus IL18.02.063 (G-16)Fana, Framolekene 202227.05.22
2,16,24Einar Haakon Christian Rose, Lillehammer IF16.05.913Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,16,44Børge Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.04.804Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
-----230--------------------
2,16,47Erling Brekke, Bøler IF15.05.077-h1 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene29.05.22
2,16,52Øyvind Solberg, Sørum IL26.01.755Oslo/St, GFIK-Sommerstevne09.07.22
2,16,56Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.062 (G-16)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
2,16,95Sverre Avlund Børringbo, IK Tjalve03.01.059-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,17,01Henrik Wennersberg Schrøder, Sarpsborg IL30.03.072 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,17,41Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071 (G-15)Geithus, Furumolekene 202210.09.22
2,18,03Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.072-fi-C (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,18,73Benjamin Shabani, IF Sturla16.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,18,97Iver Volden, Vollan Idrettsklubb18.02.073 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202222.05.22
2,19,36Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 103.05.22
-----240--------------------
2,19,58Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.068 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,19,66Gunnar Olsen-Hagen, Idrettslaget Skjalg24.05.076Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,20,10Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-18/19)Tromsø, July Track Festival20.07.22
2,20,21Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.671 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
2,20,6Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Ski, Klubbstevne 20.09.22
2,20,74Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.071Moss, Treningsstevne 104.05.22
2,21,02Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071 (G-15)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,21,35Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.076-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,21,39Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.704-h1Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2.21.73Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett18.09.061 (G-16)Arendal, Arendalslekene 202220.08.22
-----250--------------------
2,21,86Fredrikk Røe Nordvik, Straumsnes IL09.08.062 (G-16)Molde, KM for Møre og Romsdal04.06.22
2,22,17Falk Halkier Egelie, IL Runar01.10.077-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,22,30Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062 (G-16)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
2,22,72Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
2,22,88Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,22,89Eskil Ekenes, Halden IL18.01.071 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
2,23,03Arne Oftedal, Sandnes IL24.10.727Stavanger, Treningsstevne02.08.22
2,23,19Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
2,23,53Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202219.06.22
2,23,60Sebastian Børset, Rindal IL28.12.072 (G-15)Trondheim, Kruska/Trondheimslekene04.06.22
-----260--------------------
2,23,61Louis Tajet, Målselv IL02.05.051 (G-17)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
2,24,12Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV40)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,25,24Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne24.09.22
2,25,33Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.781 (MV40)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
2,26,05Noah Karlsen, Moelven IL17.05.014Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
2,26,47Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-16)Sande, Treningsstevne24.09.22
2,26,87Konrad Nesse Vigdal, Jotun IL10.08.071 (G-15)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
2,27,23Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.073 (G-15)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,27,71Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
2,28,34Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072 (G-15)Fana, Karabinlekene 202214.05.22
-----270--------------------
2,28,49Torstein Penne Pedersen, Farsund og Lista IK03.04.055 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,28,5Fredrik Dyring Skau, IL Tyrving04.12.741 (MV45)Ski, Klubbstevne 03.05.22
2,28,76Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Lillestrøm, Romerikslekene22.05.22
2,28,77Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.052 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,28,79Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691 (MV50)Arna, Askokarusellen06.07.22
2,29,21Trygve Havro, IL Gneist20.12.915Fana, Framolekene 202227.05.22
2,29,40Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
2,29,61Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 2 - 202211.05.22
2,29,79Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.077 (G-15/16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202210.09.22
2,30,12Christoffer Toney Mørk, Ås IL08.04.841 (MV35)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
-----280--------------------
2,30,28Adil Abdulqadir Mohamad Suleiman, Bøler IF31.08.076-fi-D (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
2,30,28Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.592 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
2,31,15Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.072 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,31,20Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.069 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,31,5Arne Fortun, IL Fanaråk12.09.631 (MV55)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22
2,31,56August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.079-h1 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,31,58Heine Grøttheim, Sømna IL03.02.071 (G-15)Vik, Kretsstevne 126.05.22
2,31,59Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.071 (G-15)Moss, Treningsstevne 331.08.22
2,31,6Aleksander Amundgård Helset, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071 (G-15)Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
2,32,83Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.701 (MV50)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
-----290--------------------
2,33,81Sjur Grung Thallaug, Gausdal FIK25.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,33,91Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.071 (G-15)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
2,34,03Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.053 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 524.09.22
2,34,90Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.057 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,35,50Stian Haukelid, Midtbygdens IL16.06.075 (G-15/18)Sandnes, COOP-Jærcup 625.08.22
2,35,70Frank Jensen, Bodø Friidrettsklubb01.11.628-h4 (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202229.06.22
2,35,71Vegard Hammer, Sunndal IL Friidrett25.04.061 (G-16)Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
2,37,04Arnt William Nilsen, Sarpsborg IL07.03.074 (G-15)Sarpsborg, Olavslekene20.08.22
2,37,09Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.7610-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202211.06.22
2,38,00Adrian Olsen, Sømna IL05.10.072 (G-15)Vik, Kretsstevne 126.05.22
-----300--------------------
2,38,46Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
2,38,6Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.075 (G-14)Haugesund, Mailekene21.05.22
2,40,21David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202115.05.22
2,41,29Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
2,43,28Oddvar Momrak, Fyresdal IL24.05.802 (MV40)Tvedestrand, Friidrettsstevne03.08.22
2,45,35Ingulf Nordahl, IL Gular13.02.702 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
2,48,2Ole Theodor Knobelauch, Ålesund Friidrettsklubb26.08.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne31.08.22
2,50,99Audun Frihetsli, Målselv IL05.09.071 (G-15)Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
3,02,33Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
3,02,56Oliver Joel Watland, IL i BUL29.05.075 (G-15/16)Oslo/St, Groruddalslekene 202215.05.22
-----310--------------------
3,04,07Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV)Sandnes, KM Rogaland 202215.05.22
3,07,90Olav Hagland, GTI16.02.483Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
3,08,41Eldar Bjørge, GTI25.11.561 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
3,11,95Tron Ivar Kjønnø, IL Norodd25.09.562 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
3,12,01Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Steinkjer, Seriestevne 317.09.22
3,18,8Torbjørn Moe, Stovnerkameratene01.09.721 (MV50)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22
3,27,36Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
3,27,77Arne Mjelde, Osterøy IL29.03.422 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
3,33,59Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.431 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
3,36,32Gustav Erling Karlsen, Byåsen IL28.08.423 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
-----320--------------------
3,43,21Ivar Bølset, Triumf12.01.361 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
3,48,87Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.432 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202220.08.22
3,53,7Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22
4,21,77Ole Kristian Lindbæk, Jægervatnet IL30.05.456-h1 (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202230.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,75Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.975-fi-ATurku/FIN, Paavo Nurmi Games14.06.22
1,49,74Seumas Duncan Mackay (GBR), Norna-Salhus IL08.03.017-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
1,53,68Grégory Bernage (FRA), Steinkjer Friidrettsklubb11.03.991Stjørdal, BDO-lekene 202228.05.22
1,54,90Merih Solomon Hailemicheal (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.911Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202217.09.22
1,57,72Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.061Lillehammer, Veidekkelekene19.06.22
2,00,35Filmon Gidey Hagos (ERI), Nesbyen IL01.01.061-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
2,01,18Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,04,83Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,08,39Abdalla Targan Yousif (SUD), Herkules Friidrett28.09.961Porsgrunn, Nasjonalt stevne vår 202204.05.22
2,11,81Laimutis Verbliugevicius (LTU), Spirit Friidrettsklubb19.02.825Stavanger, Treningsstevne02.08.22
2,19,10Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.751 (MV45)Narvik, Narvik-lekene 202212.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,07,23Adrean Bakke, ukjent18.08.987-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
2,58,7Bent Luther, Privat21.04.662 (MV55)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22
3,35,4Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.611 (MV60)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22
3,39,0Marino Øien, Bilpost29.04.551 (MV65)Oslo/St, OBIK stevne31.08.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,34,24Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,35,61Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Førde, Lagsmesterskap07.09.22
2,37,03Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Friidrettsturne Øvre Årdal08.06.22
2,40,40Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.062Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,43,26Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.033Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,43,28Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.054Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,44,28Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.045Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,50,99Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.037Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,51,14Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.058Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,51,80Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.951Notodden, Seristevne august 202224.08.22
-----10--------------------
2,53,16Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne14.07.22
2,53,42Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.971Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
2,54,00Tobias Natland, Ask Friidrett23.10.051 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
2,54,11Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.069Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,54,5Richard Williamson, Hommelvik IL09.12.841Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
2,55,61Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.071 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
2,55,98Oskar Natland, Ask Friidrett23.10.052 (G-17)Ravnanger, Karusellstevne 324.08.22
2,56,23Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-U20)Notodden, Seristevne august 202224.08.22
2,58,59Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Rjukan, Treningsstevne14.07.22
3,00,20Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
-----20--------------------
3,03,72Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.932Notodden, Seristevne august 202224.08.22
3,06,09Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.073 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
3,07,34Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Arvika/SWE, Stjärnspelen24.07.22
3,12,54Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,16,33Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,17,90Nicolai Hoel, Førde IL Friidrett20.08.961Førde, Lagsmesterskap07.09.22
3,21,85August Grimeli, Flåværingen IL08.01.07M (G-15)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
3,27,62Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.041 (G-18/19)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 214.06.22
4,19,04Harald Måge, IF Klypetussen06.04.541 (MV65)Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
5,04,44Gisle Sellevold, IF Klypetussen13.01.511 (MV70)Austevoll, Austevoll-Leikane07.05.22
-----30--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,38,59Merih Solomon Hailemicheal (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.911Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22
2,47,31Adrian Litwic (POL), Ullensaker/Kisa IL13.03.866Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 202207.05.22

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,29,02Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Zürich/SUI, Wanda Diamond League - Weltklasse08.09.22
3,36,23Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981-fi-AHuelva/ESP, Meeting Iberoamericano25.05.22
3,37,02Sigurd Tveit, Kristiansands IF Friidrett16.03.006Berlin/GER, ISTAF04.09.22
3,37,27Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.938Berlin/GER, ISTAF04.09.22
3,37,42+Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9312Eugene/OR/USA, Diamond League 202228.05.22
3,40,04Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.941-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,40,23Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.967-h6Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,40,35Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,41,16Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.0114Rabat/MAR, Wanda Diamond League05.06.22
3,42,04Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.009-h6Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----10--------------------
3,43,08Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.9810-h6Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,43,17Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.924-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,43,51Mats Hauge, IL Gular16.07.9712-fi-BOordegem/BEL, IFAM Outdoor28.05.22
3,43,77Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.031-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,43,95Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.976-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,44,49Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.056-fi Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
3,46,45Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.959-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,46,89Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021-fi-BSöderhamn/SWE, Folksam GP26.07.22
3,47,72Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.064-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,47,80Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.9211-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
-----20--------------------
3,47,93Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0416-h6Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,47,99Sondre Rishøi, Selsbakk IF30.04.005-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,48,70Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.997-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,49,03Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.938-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,49,52Johannes Teigland, IL Gular17.04.951Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,49,59Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.0110-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,50,38Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.943-fi-AFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
3,50,57Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,51,51Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,51,59Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.972-fi-CSollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
-----30--------------------
3,51,76Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.033Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,53,04Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.0516-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,53,07Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.066-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,53,11Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.987-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,53,14Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.037-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,53,51August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.048-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,54,30+Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.973Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
3,54,52Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.9310-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,54,80Roderick Duodu, IL i BUL30.03.025Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,55,04Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.059-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----40--------------------
3,55,95Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.995Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
3,56,04Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.984-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,56,11Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.031-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,56,48Tore Akerlie, IL Gular19.02.991-fi-BFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
3,56,72Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.016-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,56,88Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9012-h2Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,57,03Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,57,09Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.0012-h1Stjørdal, NM Stjørdal24.06.22
3,57,10Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.026Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
3,57,15Magnus Øyen, Rindal IL26.04.0710-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
-----50--------------------
3,57,66Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.937-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,58,08Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.0511-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,58,37Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.992Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
3,58,99Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
3,59,06Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.025 (G-U23)Bærum, Junior NM 202227.08.22
3,59,16Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.952Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
3,59,28Simen Hernes Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.968Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
3,59,38Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,59,45Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.9811-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,59,79+Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.039-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
-----60--------------------
4,00,17+Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb06.08.0211-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,00,24Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.0712-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,00,71Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.035-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,00,83Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.039Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,00,83Øystein Støfring, Jølster IL19.08.011Førde, Sommarløpet29.06.22
4,01,62Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.057-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,02,01Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.048-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,02,10Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.013-fi-BFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
4,03,00Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.943Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,03,73Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9410-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----70--------------------
4,03,96Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.955-fi-BFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
4,04,42Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.9912-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,04,89+Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.951-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,05,01Johannes Sandvik Bø, Stord IL23.01.0612-fi (G-U20)Bærum, Junior NM 202227.08.22
4,05,62Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.0413-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,05,73+Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.062-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,05,89Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061Fana, Framolekene 202228.05.22
4,06,10Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.0314-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,06,21Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.0310-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,06,36Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.012Jessheim, Norgeslekene06.08.22
-----80--------------------
4,06,56Lars Martin Melheim, Olden IL10.06.022Førde, Sommarløpet29.06.22
4,06,7Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.961Stadsbygd Arena, Stadsbygd Sparebanklekene08.05.22
4,06,90Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.925-fi-AFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
4,07,07+Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,07,51+André Seliussen, IL Gneist05.04.015Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,08,05Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.0615-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,08,62Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.927-fi-BFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
4,09,0Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.901Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,09,09Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.961-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,09,22Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033Jessheim, Norgeslekene06.08.22
-----90--------------------
4,09,54Jørgen Moen, Sportsklubben Vidar21.06.915Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
4,09,71Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,09,71Oliver Sund, Ranheim IL01.10.052-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,09,90+Henrik Velle, IK Tjalve28.11.913-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,09,95Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072Fana, Framolekene 202228.05.22
4,10,41+Linus Christian Bernhard, Ullensaker/Kisa IL20.04.005-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,10,47Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.0216-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,10,60Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,10,75Tom Erik Forsberg Karlsen, Norna-Salhus IL23.10.893Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,10,76Abdalla Targan Yousif Tambaur, Herkules Friidrett28.09.9613-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----100--------------------
4,11,11Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,11,14Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,11,18Håvard Andersen Bråthen, Spirit Friidrettsklubb02.04.921Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,11,47Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.055-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,11,54+Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.057-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,11,57Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.0214-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,11,69Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056Oslo/Bi, Senior track meeting24.05.22
4,11,71Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.071Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
4,11,84Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.057-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,11,98Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.061 (G-16)Øvre Årdal, Treningstemne07.09.22
-----110--------------------
4,12,17Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.948-fi-BFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
4,12,45Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.051 (G-17)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,12,86Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,12,93Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.039-fi-BFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
4,13,12Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,13,36Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Klubbstevne31.05.22
4,13,37Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.9110-fi-BFana, Arne Hamarsland 1500 meter Tribute10.08.22
4,13,45Filip Skari, Nittedal IL06.02.052Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,13,91Johan Nordeng, Alsvåg Idrettslag02.09.031 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
4,14,36Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
-----120--------------------
4,14,82Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.062Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
4,14,97Vegard Havn, Stord IL28.09.973Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,15,20Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.046-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,20Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0612-fi-A (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,15,23Andreas Rivenes, Sem IF11.08.038Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
4,15,34Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061Arna, Askokarusellen22.06.22
4,15,38Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.007-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,56Vetle Flaget, Kristiansand Løpeklubb12.09.976Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
4,15,71Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.058-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,15,82Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.973Fana, Framolekene 202228.05.22
-----130--------------------
4,15,86Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.062-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,16,0Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.031 (G-18/19)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
4,16,00Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,16,03Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.069-h3 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,16,05Stian Flo, Sørild FIK04.03.852Grimstad, Klubbstevne31.05.22
4,16,86+Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,17,29Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.053-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,17,47Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.053Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
4,17,84Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.054-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,00Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.068Jessheim, Norgeslekene06.08.22
-----140--------------------
4,18,4Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Bø, Klubbmesterskap31.05.22
4,18,61Hans Petter Aakre, Spirit Friidrettsklubb29.01.922Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,18,65Elias Kjærstad, Tromsø Løpeklubb15.03.013-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,18,71Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.055-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,73Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.9512-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,18,88Sven Nevin, Strindheim IL04.07.0711Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,19,04+Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,19,14Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,19,93Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.063 (G-16)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,20,20Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.071 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
-----150--------------------
4,20,26Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.0714-h2Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,20,27Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.071 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,21,11Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.063Grimstad, Klubbstevne31.05.22
4,21,16Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.813Sandnes, Høstlekene 202211.09.22
4,21,53Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.079Jessheim, Norgeslekene06.08.22
4,21,54Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.064Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,22,13Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.813Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,22,16Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.024Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,17Sigve Lillebø, Ask Friidrett19.02.065Arna, Askokarusellen22.06.22
4,22,17Eivind Langøy, Norna-Salhus IL24.01.055Arna, Askokarusellen22.06.22
-----160--------------------
4,22,27Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.077-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,22,97Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.061Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics20.08.22
4,23,00Kristen Vamsæter, Sportsklubben Vidar25.06.9817-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,23,01Syver Rusten Dalen, Lillehammer IF09.02.051 (G-17)Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,23,22Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.072 (G-15)Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
4,23,36Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.037-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202226.08.22
4,23,37Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051 (G-17)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
4,23,58Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.0610-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
4,23,60Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.0612Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,23,99Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.072 (G-15)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
-----170--------------------
4,24,2Tom-Rune Hønnås, SK Rapp24.02.932Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,24,35Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.057Arna, Askokarusellen22.06.22
4,24,42Morten Tengesdal, Egersunds IK13.01.951Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
4,24,52Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.048-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,25,4Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.061 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,25,41Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.861Harstad, Seriestevne 620.09.22
4,25,60Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.022Aure, Friidrettsstevne Aure18.06.22
4,26,29Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202220.08.22
4,26,38+Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,26,38Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02DMünchen/GER, European Championships 202216.08.22
-----180--------------------
4,26,42Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.049-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,26,52Filip Kronqvist, Ullensaker/Kisa IL10.07.9410-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,27,04Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.901Osterøy, HTB karusell 213.06.22
4,27,12Tord Andresen, IL Gneist05.08.063 (G-16)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,28,24Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.035Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,28,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054Førde, Sommarløpet29.06.22
4,29,36Christopher Holberg, IL Heming29.01.061 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
4,29,95Victor Samuel Synnestvedt, Åsen IL31.05.9813-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,30,38Tom André Sanne, Sandnes IL28.06.752Sandnes, SI-stevne 105.07.22
4,30,39Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.669-fi (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202207.07.22
-----190--------------------
4,30,51Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.071 (G-15)Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,30,67Johannes Ølfernes Heien, Ternen IL17.03.884Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,31,20Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Framolekene 202228.05.22
4,31,83Torstein Olai Leiren Mastervik, Osterøy IL28.12.0313 (G-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,32,53Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051 (G-17)Grimstad, Klubbstevne16.08.22
4,33,08Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01DGrosseto/ITA, Multistars 202201.05.22
4,33,61Isak Skari Berger, Lillehammer IF04.04.023Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,33,69Einar Sortland Sande, Spirit Friidrettsklubb23.02.904Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,34,24+Philip Storm Regbo Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0713-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,34,25+Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.9514-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
-----200--------------------
4,34,32Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
4,34,96Erik Nilsen Onarheim, Stord IL10.03.954Leirvik, Stordleikane 202207.08.22
4,35,14Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.6715-fi (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202207.07.22
4,35,2Kjell Skaret, Markabygda IL07.02.904Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,35,33Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.0512-fi-B (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202218.06.22
4,35,40Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.063 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,36,78Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.984Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
4,37,51Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.061 (G-16)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
4,38,07Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.052 (G-17)Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
4,38,32Matteus Fossum, Skogn IL03.04.061 (G-16)Steinkjer, Steinkjerlekene 2022 / KM Nord-Trøndelag21.05.22
-----210--------------------
4,39,04Einar Haakon Christian Rose, Lillehammer IF16.05.911Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
4,40,12Sebastian Børset, Rindal IL28.12.071 (G-13/15)Trondheim, Åpent KM langdistanse17.05.22
4,40,83Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041 (G-18/19)Hønefoss, Ringerikslekene, Mangekamp & Skolestartstevne28.08.22
4,41,14Arne Oftedal, Sandnes IL24.10.723Sandnes, SI-stevne 105.07.22
4,41,72Martin Roe, IL Fri01.04.92DMünchen/GER, European Championships 202216.08.22
4,42,31Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05D (G-17)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
4,42,53Kibrom Tewelde, Spirit Friidrettsklubb9710Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
4,42,89Einar Jenssen, Brønnøysund IL03.04.841Vik, Kretsstevne 116.06.22
4,43,06Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00DHamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
4,43,07Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-18/19)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
-----220--------------------
4,43,80Marius Heide Horn, Brønnøysund IL19.09.902Vik, Kretsstevne 116.06.22
4,44,25Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DSeinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,44,48Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (MJ)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,44,68Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.801 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
4,45,4Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.801 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,45,55Per-Christian Bårholm, Spirit Friidrettsklubb19.03.855Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
4,45,7Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.802 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
4,45,71Amund Hella Berge-Soldal, Rosendal TL24.08.071 (G-15)Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,45,85Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene01.01.0716-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,46,13Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.0611Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
-----230--------------------
4,46,25Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071 (G-15)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
4,46,29Tobias Hansen Skovseth, Nordre Eidsvoll IL21.10.074 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202220.08.22
4,49,56Kjetil Mehl, Omvikdalen IL06.03.845Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
4,50,01Peder Edvard Skarvang Pedersen, Kragerø IF Friidrett14.04.051 (G-17)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
4,50,10Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072 (G-15)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
4,50,33Trygve Havro, IL Gneist20.12.913Bollnäs/SWE, Nordic Championship Para Athletics20.08.22
4,50,61Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.03D (G-19)Sollentuna/SWE, Sollentuna Combined Events Carnival02.07.22
4,51,24Hans Einar Danielsen, Tvedestrand Turn & IF01.06.771 (MV45)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
4,51,87Edvin Øygard, Jølster IL04.07.041 (G-18)Strandebarm, Seriestemne21.09.22
4,52,67Teo Bjørnestad Eliassen, Spirit Friidrettsklubb20.12.062 (G-15/18)Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
-----240--------------------
4,53,62Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.052 (G-17)Moss, KM og Mangekamp 2022 Østfold11.09.22
4,54,2Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
4,54,83Peder Robøle-Sørensen, Brandbu IF04.06.071 (G-15)Brandbu, Mohagen Bil cup 317.08.22
4,55,79Martin Fossen, Forra IL01.05.051 (G-17)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
4,55,91Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV40)Arna, Askokarusellen15.08.22
4,56,18Nils Tore Sæterdal, IL Fri03.03.671 (MV55)Arna, Askokarusellen15.08.22
4,56,95Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
4,57,39Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne21.09.22
4,58,33Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Finnsnes, Åpningsstevne 202205.06.22
4,58,62Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
-----250--------------------
4,58,80Remy Furevik, Ask Friidrett06.02.881Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
4,58,82Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.06D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,59,01Eskil Ekenes, Halden IL18.01.0718-h1Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,59,19Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05D (G-U18)Seinäjoki/FIN, Nordic Championships in Combined Events12.06.22
4,59,47Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
4,59,57William Tømterud, Brandbu IF29.03.061 (G-16)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
5,01,81Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne21.09.22
5,02,1Marius Lid, Idrettslaget Skade16.07.871 (MV35)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
5,03,18Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.062 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
5,03,50Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.061 (G-16)Bergen/La, Seriestevne22.06.22
-----260--------------------
5,03,66André Haugsbø, Gaular IL10.03.795Førde, Sommarløpet29.06.22
5,03,70Jonas Hole Sletten, IF Sturla01.04.071 (G-15)Drammen, Elvelekene 202221.08.22
5,03,83Knut Lium, Nordre Land friidrett04.05.6916-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
5,04,46Reinert Emmerhoff, IL Gular06.08.711 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
5,04,5Stian Rønning, Lånke IL Friidrett29.08.062 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,04,89Marius Granvold, Gjøvik FIK29.05.071 (G-15)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
5,05,58Oddmund Lunestad, Rosendal TL26.10.906Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
5,06,02Sakarias Breivik, Ask Friidrett09.09.071 (G-15)Ravnanger, Sommerstevne20.07.22
5,07,62Andreas Nodland, Tvedestrand Turn & IF772 (MV45)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
5,07,80Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.072 (G-15)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
-----270--------------------
5,08,67Jonas Helgesen Sæther, IL Varden25.09.881Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,09,34Erik Axel Haagensen, Tromsø Løpeklubb06.05.662 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
5,10,14Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.051 (G-17)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
5,11,62Atle Skrede, Førde IL Friidrett13.05.736Førde, Sommarløpet29.06.22
5,13,86Falk Halkier Egelie, IL Runar01.10.0714Jessheim, Norgeslekene06.08.22
5,14,2Bjørn Ståle Eikrem, Skogn IL25.08.721 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,14,31Haakon Gunby, IL Fri28.06.662 (MV55)Arna, Askokarusellen15.08.22
5,14,41Stefan Rajkovic, Sandnes IL06.07.074Sandnes, SI-stevne 105.07.22
5,14,8Edvard Fuglem, Utleira IL Friidrett24.10.043 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,16,13Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.66D (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
-----280--------------------
5,17,82Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.071 (G-15)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
5,19,20Andrew Benestad Hendicott, Hinna IL11.03.071 (G-15/18)Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
5,20,66Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.652Egersund, COOP-Jærcup 514.06.22
5,21,16Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.592 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
5,21,45Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
5,21,56Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
5,22,92Ove Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV45)Strandebarm, Seriestemne21.09.22
5,23,9Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.591 (MV60)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,24,72Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.943-h1 (MSPara)Stjørdal, NM Stjørdal25.06.22
5,25,63Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.073 (G-14)Haugesund, GASSCO-lekene03.09.22
-----290--------------------
5,27,2Bård Kjesbu, Lånke IL Friidrett12.09.762 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,27,77Endre Lykken, Gjøvik FIK08.02.061 (G-16)Gjøvik, Gjøvik Toten lekene21.05.22
5,30,34Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-17)Brandbu, Mohagen Bil cup 1 202201.06.22
5,30,49Inge André Lie Vorre, Kopervik IL02.10.041 (G-18/19)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 331.08.22
5,30,71Ari Brox, IL Pioner18.04.831 (MV35)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
5,31,28Eirik Busk Mundal, Oppegård IL17.12.051 (G-17)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
5,33,70Bjørn Arvid Fremstad, IL Dalebrand15.06.031 (G-18/19)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,35,1Marius Eikrem, Skogn IL10.03.006Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,35,7Aleksander Helseth, Ålesund Friidrettsklubb30.10.071 (G-15)Ålesund, Seriestevne23.05.22
5,37,78Anders Sydney Svensson, Asker Sk. Friidrett14.06.063 (G-16)Asker, Askerlekene 202204.06.22
-----300--------------------
5,38,53Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,38,60Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,39,89Tore Tjosevik, Sola FIK08.06.816Sola, COOP-Jærcup 407.06.22
5,40,15Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
5,40,55Christoffer Toney Mørk, Ås IL08.04.841 (MV35)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
5,45,07Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.071 (G-15)Oppegård, Oppegårdlekene 202221.08.22
5,50,55Ingulf Nordahl, IL Gular13.02.702 (MV50)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
5,50,97Håkon Morseth, Forra IL24.05.061 (G-16)Stjørdal, Sona-Lekene10.07.22
5,51,6Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.713 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,52,7Jonny Størseth, Lånke IL Friidrett05.11.743 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
-----310--------------------
5,56,31Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.06D (G-16)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,00,6Rune Wilhelmsen, Stovnerkameratene16.07.751 (MV45)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
6,01,07Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625Sandnes, SI-stevne 105.07.22
6,02,78Magne Heien, Ternen IL09.07.557Rosendal, Rosendalsleikane 202205.06.22
6,05,3Bård Roll, IL Nidelv28.09.571 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
6,05,36Steinar Lohne, IL Fri25.12.621 (MV60)Arna, Askokarusellen15.08.22
6,06,12Gunnar Bjørn Solfjeld, Tvedestrand Turn & IF10.09.491 (MV70)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
6,06,67Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
6,07,0Henrik Romnes, Skarphedin IL31.07.072 (G-15)Bø, Klubbmesterskap31.05.22
6,09,42Helge Reinholt, Treungen IL29.03.67D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
-----320--------------------
6,10,0Mats Stige, Ålesund Friidrettsklubb19.09.061 (G-16)Ålesund, Seriestevne23.05.22
6,11,46Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
6,14,09Rune Sundsdal, Tvedestrand Turn & IF18.11.591 (MV60)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
6,21,73Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
6,23,19Leif Markseth, Idun's IL - Friidrett04.05.571 (MV65)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22
6,23,51Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV60)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,24,71Per Gregersen, Stord IL08.06.70D (MV50)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,29,32Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
6,32,31Tore Magne Nesset, Moelven IL11.08.64D (MV55)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
6,34,23Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.052 (G-17)Lyngdal, Lyngdalslekene 202221.05.22
-----330--------------------
6,39,67Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Arna, Askokarusellen15.08.22
6,44,6Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431 (MV75)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
6,45,6Arvid Syrstad, Skaun IL24.11.491 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
6,50,93Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV75)Tampere/FIN, World Master Athletics 202230.06.22
6,58,92Sverre Tvedt, Norna-Salhus IL13.05.471 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
6,59,6Arne Ingelsrud, Stovnerkameratene24.10.461 (MV75)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
7,05,55Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Hamar, NM/UM Mangekamp22.05.22
7,11,1Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV80)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
7,20,9Torbjørn Rolseth, Forra IL28.08.462 (MV75)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
7,30,08Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV85)Tampere/FIN, World Master Athletics 202207.07.22
-----340--------------------
7,34,29Gustav Erling Karlsen, Byåsen IL28.08.421 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
8,28,8Olaus Dalsplass, Forra IL01.12.512 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,38,57Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.975-fi-ASollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
3,42,13Grégory Bernage (FRA), Steinkjer Friidrettsklubb11.03.995-natOslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,51,40Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), Ullensaker/Kisa IL10.12.9513-h5Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,58,54Merih Solomon Hailemicheal (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.916Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
3,58,76Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.062-h3Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
3,58,84Robin Emil Krister Kronqvist (FIN), Ullensaker/Kisa IL12.06.009-h4Jessheim, Jessheim 1500m Elite02.06.22
4,24,43Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.0110Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
4,25,02Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041Sandnes, SI-stevne 105.07.22
4,28,84Laimutis Verbliugevicius (LTU), Spirit Friidrettsklubb19.02.827Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
4,30,86Steven Michael Acarregui (USA), Spirit Friidrettsklubb20.03.878Stavanger, Skjalgstevne 125.05.22
4,39,11Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.854Lillehammer, Veidekkelekene16.06.22
4,41,91Nikita Novoselov (RUS), Tønsberg Friidrettsklubb23.06.062 (G-16)Porsgrunn, FM Vestfold og Telemark10.09.22
4,43,77Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.751 (MV45)Harstad, KM i friidrett Troms 202210.09.22
6,01,64Roland van den Tillaar (NED), NTNUI29.07.72D (MV45)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
6,52,59Guy le Gall (FRA), IK Våg06.01.582 (MV60)Tvedestrand, KM og Treningsstevne22.06.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,28,0Kristoffer Dunham, ukjent10.04.993Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,39,8Ole Christensen, Equinor03.08.722 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen, løp 208.06.22
5,44,0Geir Engesæter, Privat20.08.531 (MV65)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
7,05,0Kåre Svensson, Universitetet i Oslo BIL06.02.611 (MV60)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22
7,11,1Marino Øien, Bilpost29.04.553 (MV65)Oslo/St, Bedriftsstevne31.05.22

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46,46Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
3,55,26Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.9311Eugene/OR/USA, Diamond League 202228.05.22
3,55,75Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
4,02,26Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,04,79Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.972-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,08,36Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.953-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,09,30Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.924-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,09,57Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,10,05Matias Andersen Førde, Jølster IL26.11.982Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,10,43Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
-----10--------------------
4,10,81Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.973Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,16,40Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.986-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,16,87Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.058-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,19,69Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.039-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,20,27Trym Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL28.03.0311-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,21,56Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.0612-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,24,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.034Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,25,14André Seliussen, IL Gneist05.04.015Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,25,81Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.951-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,26,02Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.942-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
-----20--------------------
4,26,54Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.063-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,27,34Henrik Velle, IK Tjalve28.11.914-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,28,02Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb06.08.0213-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,28,41Jørgen Moen, Sportsklubben Vidar21.06.915-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,28,92Linus Christian Bernhard, Ullensaker/Kisa IL20.04.006-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,30,17Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.9414-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,32,17Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.036Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,33,59Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,33,65Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.058Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,36,5Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.051Rendalen, Åkrestrømmen mile14.07.22
-----30--------------------
4,37,50Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.039Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,39,8Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.942Rendalen, Åkrestrømmen mile14.07.22
4,41,35Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.057-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,43,08Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.058-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,46,53Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.059-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,46,89Vegard Trefall, Osterøy IL04.10.0610Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
4,50,12Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.0510-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,56Philip Storm Regbo Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.0711-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,74Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.9512-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
4,50,91Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0613-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
-----40--------------------
4,52,53Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.0314-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
5,01,11Sander Fjellsol, Moelven IL06.08.0515-h1Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22
5,01,98Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.821Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
5,07,51Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.042Ålgård, Banerekordstevnet 202224.05.22
5,18,67Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-15)Rjukan, Friidrettsstevne27.09.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,16,76Merih Solomon Hailemicheal (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.917-h2Moelv, Friidrettens Venners Festival10.09.22

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,36,14Magnus Øyen, Rindal IL26.04.071 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,37,57Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.072 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,44,16Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.073 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,45,68Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.074 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,48,75Lauritz Grønvold Menkerud, Lillehammer IF10.11.073-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
5,50,09Aleksander Hauge Øyen, Fana IL10.01.061 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
5,53,85Sven Nevin, Strindheim IL04.07.075 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,55,25Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.076 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,55,94Ole Jacob Ellevold, Oppstad IL05.06.077 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,56,09Martin Holtet, Kongsvinger IL Friidrett27.06.078 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----10--------------------
5,56,23Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.079 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,56,56Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.0710 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,57,40Karsten Ellevold, Oppstad IL05.06.0711 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
5,58,37Syver Strand Gulbrandsen, Fredrikstad IF03.02.0712 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,01,68Fredrik Hesjedal-Tronstad, Spydeberg IL20.04.0713 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,02,05Mario Alexander Nilsskog Bjørhusdal, Rana FIK13.12.0714 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,02,50Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.062 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
6,03,08Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.0715 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,07,19Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.071 (G-15)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
6,07,44Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.0716 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----20--------------------
6,09,36Iver Lund Gjerde, Byåsen IL15.06.0718 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,10,43Tord Andresen, IL Gneist05.08.061 (G-16)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,15,43Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.071 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
6,19,09Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.0719 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,20,78Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.0720 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,21,93Jonas Nordviken, Bøler IF24.10.071-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,27,23Sebastian Børset, Rindal IL28.12.073 (MJ)Trondheim, Seriestevne29.08.22
6,28,36Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-15)Hässleholm/SWE, HAIS-spelen30.07.22
6,28,68Tobias Hansen Skovseth, Nordre Eidsvoll IL21.10.0722 (G-15)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
6,32,93Sverre Amundsen Klungland, IL Heming14.03.0718-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
-----30--------------------
6,33,80Håvard Nøttestad, Fana IL13.09.071 (G-15)Fana, Gneistspelen 202221.08.22
6,35,60Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,38,06Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.075-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,39,14Erling Brekke, Bøler IF15.05.078-fi-B (G-15)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
6,43,29Kasper Høylo Jevne, Rustad IL15.05.073 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202211.09.22
6,50,73Fredrik Bjercke-Johansen, Sarpsborg IL09.04.077 (G-15)Jessheim, Norgeslekene07.08.22
6,52,63Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
6,53,77Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.0711 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
6,55,55Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 202211.09.22
6,56,94August Skretting Paus, IL Tyrving26.08.0713 (G-15)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----40--------------------

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,43,53Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Fana, Trond Mohn Games08.06.22
7,48,07Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.003Fana, Trond Mohn Games08.06.22
7,48,12Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939Zagreb/CRO, Memorial Boris Hanžeković11.09.22
7,49,21Zerei Kbrom Mezngi, Idrettslaget Skjalg12.01.862-fi-AGøteborg/SWE, Folksam GP30.07.22
7,51,15Jacob Boutera, Ullensaker/Kisa IL29.04.962-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
7,52,73Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.924Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,03,03Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.034-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,04,19Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.947Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,05,18Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.928Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,05,27Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.959Fana, Trond Mohn Games08.06.22
-----10--------------------
8,05,41Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.015-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,06,58Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.9710Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,06,67Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.056-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,12,68Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.0213Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,13,00Håkon Moe Berg, Kyrksæterøra IL26.06.061-h2Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
8,13,76Eivind Øygard, Jølster IL18.02.929-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,14,06Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.0314Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,14,44Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.9410-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,15,96Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.9916Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,16,67Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.973-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----20--------------------
8,17,10Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.9911-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,19,23Johannes Teigland, IL Gular17.04.952-fi-BGøteborg/SWE, Folksam GP30.07.22
8,19,57Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.984-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,19,59Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.0315-h3Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,19,74Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.9317Fana, Trond Mohn Games08.06.22
8,21,16Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.031-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,21,24Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.022-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,21,78Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.023-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,22,06Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,22,09Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.0218Fana, Trond Mohn Games08.06.22
-----30--------------------
8,22,61Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.936-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,22,65Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.017-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,23,30Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
8,23,76Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.052Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,25,07Mads Kristoffer Waaler, Aurskog/Høland Friidrettslag24.01.943Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,25,33Sjur Prestsæter, Sportsklubben Vidar25.10.904-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,26,88Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.065-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,26,91Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.016-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,27,09Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.034 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,27,23Andreas Iden, IL Gneist10.03.959-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----40--------------------
8,27,58Tore Akerlie, IL Gular19.02.9910-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,29,49Magnus Øyen, Rindal IL26.04.073-h2Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
8,30,88Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.039-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,30,93Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
8,31,22Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.063 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
8,31,80August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.046 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,32,40Henrik Hanssen, Ullensaker/Kisa IL08.08.971-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,32,52Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,33,77Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,33,79Roderick Duodu, IL i BUL30.03.024-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----50--------------------
8,33,99Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.983-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,35,11Andreas Penne Nygård, GTI23.07.8210-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,35,44Halvard Grape Fladby, IL i BUL15.05.052Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
8,35,76Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.076-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,36,47Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.0112-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,37,16Benjamin Olsen, Ullensaker/Kisa IL16.06.0412-h2Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,37,62Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.037 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,39,61Johannes Dalland, Spirit Friidrettsklubb08.01.038-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,40,22Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0015-haGøteborg/SWE, Folksam GP30.07.22
8,40,46Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.8814-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----60--------------------
8,41,28Andreas Biørnstad Schwencke, Kamp/Vestheim IF28.08.8815-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,41,99Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.039-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,42,02Nikolai Solum, Ullensaker/Kisa IL22.12.055 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
8,42,93Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.0317-h2Jessheim, Norgeslekene05.08.22
8,43,42Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.985-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,43,61Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.0310-hNat1Oordegem/BEL, Putbos Memorial Léon Buyle Flanders Cup04.06.22
8,44,68Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.053 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,44,96André Seliussen, IL Gneist05.04.012Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
8,45,05Daniel Alemayehu Beeder, IL Gular08.10.917-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,47,23Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.966Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
-----70--------------------
8,47,44Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb06.08.0210-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,48,13Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.0412-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,48,33Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.054 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,48,44Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.917Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,48,53Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.928-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
8,48,8Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.901Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
8,49,75Lars-Martin Melheim, Olden IL06.10.021 (G-20/22)Jølster, Treningsstemne02.08.22
8,49,92Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.038 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,51,05Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.055 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,51,09Endre Wigaard, IL i BUL25.01.961-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----80--------------------
8,52,09Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.0313-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,52,35Vegard Havn, Stord IL28.09.973Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
8,53,36Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.948Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,53,49Filip Skari, Nittedal IL06.02.0514-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,54,13Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.011Fana, Gneistspelen 202220.08.22
8,54,25Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.0415-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,54,43Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.879Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,55,05Brage Buseth Hammerstad, IL Tyrving01.04.0216-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,56,60Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.0610-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,56,70Mats Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.065 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----90--------------------
8,57,06Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.0410 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
8,57,10Sivert Laukli, Strindheim IL25.05.9911-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
8,57,25Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0311Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
8,57,42Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.014-h2Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
8,58,47Håkon Holstad, IL Gular08.09.011Fana, Framolekene 202229.05.22
8,59,44Gard Smevik Tørum, Ullensaker/Kisa IL24.12.032-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
8,59,52Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.051Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
8,59,80Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042Fana, Gneistspelen 202220.08.22
9,00,2Kristian Kongssund, Moelven IL19.04.041 (G-18/19)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
9,00,52Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Tromsø, Back on Track in May18.05.22
-----100--------------------
9,00,81Martin Schei, Stord IL06.05.003Fana, Gneistspelen 202220.08.22
9,01,53Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.0512-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,01,61Tobias Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag16.09.031 (G-18/19)Jølster, Treningsstemne02.08.22
9,01,94Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.0411 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,02,48Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.0412 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,02,78Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.914Fana, Gneistspelen 202220.08.22
9,03,17Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.0313 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,03,42Odin Fjøsne-Hexeberg, Ullensaker/Kisa IL10.02.0518-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,04,01Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.0314 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,04,07Johannes Thomsen, Stord IL20.08.836Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
-----110--------------------
9,04,55Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.005-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,05,09Iver Hjelbak-Eriksen, Ullensaker/Kisa IL08.06.066 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,05,24Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.8913-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,05,39Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.04.8714-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,05,41Kristian Eilefstjønn Berntzen, Seljord IL29.03.067 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,05,53Dennis Ravndal, Spirit Friidrettsklubb28.03.071Ålgård, Extralekene 202227.08.22
9,05,92Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.936-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,06,29Oliver Sund, Ranheim IL01.10.0515-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,06,42Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.952Ålgård, Extralekene 202227.08.22
9,06,51Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.068 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
-----120--------------------
9,06,93Henrik Velle, IK Tjalve28.11.9112Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,07,04Magnus Bøen Hope, Spirit Friidrettsklubb19.04.069 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,07,40Henrik Mobakk Nilsson, Sportsklubben Vidar27.09.937-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,07,59Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.072Fana, Framolekene 202229.05.22
9,08,15Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.9419-h1Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,08,98Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.861Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
9,09,10Olav Fugelsøy, Rindal IL20.08.0610 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,09,50Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.0610 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,09,69Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.051Førde, Sommarløpet29.06.22
9,09,89Magnus Halvorsrud Salberg, Lillehammer IF06.04.888-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
-----130--------------------
9,09,99Helge Langen, Rindal IL16.03.855-h2Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
9,10,97Lasse Blom, Sømna IL24.11.832Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
9,11,02Sander Kjøsnes Lie, IL Fri18.05.991Arna, Askokarusellen18.05.22
9,11,05Bakr Ettayebi, Sportsklubben Vidar22.04.9713Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,11,05Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.0611 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,11,06Victor Samuel Synnestvedt, Åsen IL31.05.989-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,11,15Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.022Tromsø, Back on Track in May18.05.22
9,11,2Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
9,11,31Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.8617-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,12,35Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.0218-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
-----140--------------------
9,12,77Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.9114Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,12,93Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.074-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,13,86Håkon Fleischer, IF Eiker-Kvikk01.10.0611 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,14,49Emil Namtvedt, T&IF Viking21.04.061 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
9,14,67Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.941-h2Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
9,15,45Balder Meland, Sportsklubben Vidar11.06.0612 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,15,62Eirik Tobias Sørbråten, Nittedal IL30.09.032 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,16,16Jens Nikolai Kortner, Sportsklubben Vidar19.12.865-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,17,1Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (MJ)Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
9,17,66Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.0311-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
-----150--------------------
9,17,89Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.874Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
9,18,92Lars Wold Møller, IL Koll30.06.057 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,18,95Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.991Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
9,19,02Gabriel Ingebretsen, Kristiansand Løpeklubb17.10.902Søgne, Søgnelekene 202210.09.22
9,19,06Vetle Flaget, Kristiansand Løpeklubb12.09.974Lillehammer, Veidekkelekene18.06.22
9,19,26Harald Ihlebæk, Bækkelagets SK22.05.9613-h1Fana, Arne Risa 3000 m Classic11.05.22
9,19,29Christopher Holberg, IL Heming29.01.0613 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,19,33Sondre Harstad Rinde, Skarphedin IL26.07.0614 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,19,50Geir Gjessing, Ski IL Friidrett10.01.946-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,19,59Olav Meling Spikkeland, IL Gular17.10.984Fana, Framolekene 202229.05.22
-----160--------------------
9,20,58Axel Wollan, Sportsklubben Vidar19.02.9316Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,20,74Tobias Repstad Andersen, Rygge IL25.01.061 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,21,14André Lenningsvik, Tromsø Løpeklubb11.05.962Harstad, KM i friidrett Troms 202211.09.22
9,21,24Håvard Tømmerdal, Bratsberg IL02.03.9319-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,21,28Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.058 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,21,54Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.0316 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,21,74Jens Kristian Aas, Ullensaker/Kisa IL04.08.059 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,21,89Eirik Dyrset, Sportsklubben Vidar14.12.9017Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,22,3Leander Warncke-Wang, Norna-Salhus IL19.01.051 (G-17)Leikvang, Seriestevne04.08.22
9,22,90Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-18/19)Fana, Karabinlekene 202215.05.22
-----170--------------------
9,23,3Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.952Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
9,23,90Alexander Aronsen Skjeldal, IL Koll28.11.064 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,24,33Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.062 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,24,48Magnus Skinlo Liljedal, IL Runar20.12.0711-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,24,80Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.0615 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,25,27Elias Kjærstad, Tromsø Løpeklubb15.03.017-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,25,37Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.055Trondheim, Norgesserien05.07.22
9,25,55Eskil Høien, Trondheim Triatlonklubb04.07.046-h2Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
9,25,6Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.062 (G-16/19)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
9,25,82Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.811Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
-----180--------------------
9,26,16Kristen Vamsæter, Sportsklubben Vidar25.06.988-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,27,68Albert Juvik Tveitnes, Fossum IF10.08.079-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,27,8Tom-Rune Hønnås, SK Rapp24.02.932Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
9,28,62Mikkel Andreas Trøstheim, Flåværingen IL28.12.9919Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,28,64Erlend Angelo, Namdal løpeklubb05.04.8612-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,28,91Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.0510 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,29,40Per Ivar Sølie Reinemo, Hamar IL17.05.981Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
9,29,66Lars Fredheim Hodne, Sandnes IL30.12.992Ås, Høstkarusell #729.09.22
9,29,69Martin Holtet, Kongsvinger IL Friidrett27.06.072 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
9,30,80Storm Kristoffer Veitsle, Nittedal IL15.02.062 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
-----190--------------------
9,31,15Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.0317 (G-18/19)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,31,43Håkon Hjemly, Aurskog/Høland Friidrettslag20.06.7020Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,31,77Magnus Lindhjem-Godal, IL Tyrving25.03.0511 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,32,08Ole Martin Vedøy, Spirit Friidrettsklubb25.03.814Ålgård, Extralekene 202227.08.22
9,32,19Noah Raknes, Osterøy IL18.10.0516 (G-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202219.06.22
9,32,41Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.0617 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,32,65Olger Breivik Pedersen, Dimna IL11.08.891Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
9,33,45Syver Brøste Nørstegård, Lesja IL08.05.031 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
9,33,92Simen Skeide Paulsen, Ullensaker/Kisa IL23.01.064 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,34,53Tord Andresen, IL Gneist05.08.062 (G-16)Fana, Framolekene 202229.05.22
-----200--------------------
9,34,80Tobias Mandt, Ullensaker/Kisa IL14.05.0514-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,34,98Endre Berg Leiren, Strindheim IL07.07.011-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
9,35,17Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.076 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,37,26Kristoffer Magnus Nohr Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb22.08.881-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
9,37,68Emil Hagevik Bakke, Oslostudentenes IK Friidrett12.11.9816-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,38,48Alf Håvard Bråten Stensø, Strindheim IL27.05.061-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,38,82Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,39,59Torjus Brusveen-Jensen, Lyn Ski18.09.067 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,40,28Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.982Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
9,41,08Kjetil Brårud, Snøgg Friidrett18.10.821 (MV40)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
-----210--------------------
9,41,89Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.002Arna, Askokarusellen06.07.22
9,42,70Jonas Kveen, Ullensaker/Kisa IL16.05.0313-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,42,83Sven Nevin, Strindheim IL04.07.0721-h4Trondheim, 3000m for alle03.05.22
9,43,54Frank Robert Christoffersen, Bodø Bauta Løpeklubb01.08.672-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
9,44,41Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansands IF Friidrett29.07.032Kristiansand, Treningsstevne21.06.22
9,44,76Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (G-18/19)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
9,44,94Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.042Drammen, Åpningsstevne 202207.05.22
9,46,62Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.6715-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,46,62Skjalg Kongssund, Moelven IL06.02.0619 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,46,78Daniel Bruvik, Osterøy IL20.02.963Arna, Askokarusellen06.07.22
-----220--------------------
9,47,79Einar Sortland Sande, Spirit Friidrettsklubb23.02.903Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,48,1Stian Løkke Øvrebø, Kaupanger IL11.01.891Leikanger, Opningsstemne14.05.22
9,49,73Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Klubbstevne22.09.22
9,49,94Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.052Grimstad, Klubbstevne22.09.22
9,50,51Syver Rusten Dalen, Lillehammer IF09.02.051Gausdal, Vårstevne08.05.22
9,50,88Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.0514 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
9,50,96Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.022Arna, Askokarusellen18.05.22
9,51,28Erling Eggesvik, Nordfjorden IL12.11.921Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
9,52,23André Haugsbø, Gaular IL10.03.792Førde, Sommarløpet29.06.22
9,52,37Sebastian Børset, Rindal IL28.12.072-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
-----230--------------------
9,52,42Anders Daviknes-Andreassen, Nittedal IL15.03.063 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
9,52,88Erlend Drivenes, Tørvikbygd IL26.02.908Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival19.06.22
9,53,05Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.0717-h1Jessheim, Norgeslekene05.08.22
9,53,71Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.042Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
9,54,73Richard Williamson, Hommelvik IL09.12.848Trondheim, Norgesserien05.07.22
9,54,91Skage Ringheim-Helgaset, Voss IL09.02.071 (G-14)Voss, Vossameisterskapen01.06.22
9,55,02Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad IF27.08.068 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,55,07Kornelius Ordemann Olsen, Alta IF17.06.051 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,55,23Håkon Samnøy Skjeldal, Voss IL26.01.071 (G-15)Voss, Vossameisterskapen01.06.22
9,55,51Erling Strand Bjørnstad, Alta IF20.05.041 (G-18/19)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
-----240--------------------
9,55,6Lars-Christian Simonsen, Ski IL Friidrett18.10.851 (MV35)Ski, Kretsstevne07.09.22
9,55,64Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.825Ålgård, Extralekene 202227.08.22
9,56,01Sigve Landsem, Ballangen Friidrett02.08.975Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
9,58,1Are Gederaas Denstad, Stjørdals-Blink IL16.01.903Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
9,58,48Henrik Bang, Alta IF10.04.052 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,58,52Ahmed Heyabu, Lørenskog Friidrettslag11.08.065 (G-15/16)Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
9,58,54Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.069 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
9,59,02Andreas Melkeråen, Haugesund IL04.07.061 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
9,59,04Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.666Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
9,59,1Karl-Olaf Høntorp, Oppegård IL26.12.731 (MV45)Ski, Kretsstevne07.09.22
-----250--------------------
9,59,2Kjell Skaret, Markabygda IL07.02.904Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
9,59,91Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.721 (MV50)Arna, Askokarusellen06.07.22
10,00,09Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.052Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
10,00,10Per Henning Bjerva, Ås IL31.05.683Ås, Høstkarusell #729.09.22
10,00,28Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.0515 (G-17)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202212.08.22
10,00,74Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-18/19)Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
10,01,92Mats Jensen, Sjetne IL10.07.932-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
10,02,50Erlend Juven, Nesbyen IL07.11.0611 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,02,57Lukas Kampesveen, Gausdal FIK05.11.052Gausdal, Vårstevne08.05.22
10,02,6Pål Losgård Eggset, FIK Ren-Eng18.05.904Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
-----260--------------------
10,02,66Jonas Roaldsvik Hagen, Bodø Bauta Løpeklubb11.12.003-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
10,02,97Bendik Vereide, Gloppen Friidrettslag22.05.022 (G-20/22)Jølster, Treningsstemne02.08.22
10,03,12Anton Tveito, Jølster IL10.09.042Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,04,13Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.831 (MV35)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
10,04,34Ole Håkon Bråten Ryen, Nesbyen IL09.12.0612 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,05,45William Tømterud, Brandbu IF29.03.066 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,07,13Eric James Holtquist, Ås IL24.11.814Ås, Høstkarusell #729.09.22
10,07,5Morten Buchholdt, FIK Ren-Eng07.02.905Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
10,08,13Odd Einar Tveit, Spirit Friidrettsklubb19.08.776Ålgård, Extralekene 202227.08.22
10,08,20Leonhard Åserud Spidsø, NTNUI09.11.0016-h2Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
-----270--------------------
10,08,71Are Fetveit, IL Norodd27.06.922Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
10,10,30Roger Eide, Varegg IL04.03.804Arna, Askokarusellen18.05.22
10,10,40Ola Skaar, Nittedal IL03.06.047 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,11,08Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041 (G-15/18)Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
10,11,15Akos Nagy, IL Tyrving04.07.052 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
10,11,43Marcus Danielsen, Hamar IL10.04.051 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet10.05.22
10,11,9Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.801 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
10,12,16Ronny Ingebrigtsen, Bratsberg IL16.10.734-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,12,8Anders Rusten, Ålesund Friidrettsklubb08.01.811Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
10,13,15Jo Bruheim, Runstøren Løpeklubb20.02.915-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
-----280--------------------
10,13,6Kenneth Skjerve, Markabygda IL26.10.812 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
10,14,23Stian Vårdal Helle, Førde IL Friidrett28.01.053Førde, Sommarløpet29.06.22
10,14,88Mathias Heuer Thorstensen, Nittedal IL25.03.068 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,16,71Thomas Norder, Tjøme løpeklubb15.02.985-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,17,65Odd Harald Bakken, Alta IF23.03.053 (G-17)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
10,19,38Victor Åsrud Toussaint, Nittedal IL14.10.0710 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,19,92Didrik Refsland, IL Gular12.03.065Fana, Gneistspelen 202220.08.22
10,21,57Asbjørn Brenna, Byaasen Skiklub15.07.792Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
10,21,77Steinar Røe, Byåsen IL06.05.757-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
10,22,13Øyvind Aastad Kjøs, Førde IL Friidrett04.09.843Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
-----290--------------------
10,22,98Andreas Svorkdal, Svorkmo N.O.I.01.11.963Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202211.09.22
10,23,91Hans Fredrik Antonsen, BUL-Tromsø Friidrett04.08.021Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
10,23,91Iver Bakke Sundnes, Nittedal IL02.01.065 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
10,28,44Truls von der Lippe, Nittedal IL13.11.0611 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,29,7Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.803 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
10,29,76mxSynne Karlsen Amundgård, IL Gular01.01.972 (KS)Fana, Gneistspelen 202220.08.22
10,30,29Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
10,30,49Ludvig Rørvik, Førde IL Friidrett23.01.064Førde, Sommarløpet29.06.22
10,30,58Marcus Alexander Næss, Nittedal IL30.03.0612 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,30,7Tor Myhre, Vegårshei IL26.07.051 (G-17)Fevik, Løbestævne15.05.22
-----300--------------------
10,32,29Fredrik Nilssen, Nittedal IL21.04.065 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
10,35,23Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
10,35,5Svein B. Sandvik, Ås IL01.10.811 (MV40)Ski, Kretsstevne07.09.22
10,35,89Terje Ruset Alne, Haugesund IL27.07.041 (G-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
10,35,9Sven Erik Våler, FIK Ren-Eng14.04.806Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
10,36,19Audun Havnen, Bratsberg IL18.02.858-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
10,36,2Torgeir Dalseth, Ålesund Friidrettsklubb08.02.772Ålesund, Akslaleikane 202211.09.22
10,38,41Paul Godtfred Bjørnerud, Trondheim & Omegn Sportsklubb839-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
10,39,90Oskar André Ordemann Olsen, Alta IF07.08.992Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
10,40,22Nils Tore Sæterdal, IL Fri03.03.671 (MV55)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
-----310--------------------
10,40,29Vemund Lien, Lillehammer IF17.12.935Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22
10,43,1Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.631 (MV55)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
10,43,35Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.851 (MV35)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
10,44,3Amund Riiser, Sogndal IL08.07.771 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
10,44,95Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.0514 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
10,47,97Fredrik Pinås, Fredrikstad IF05.06.051 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne06.07.22
10,48,4Kim Rune Lia, Snøgg Friidrett15.12.863Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
10,48,94Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.607-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,49,60Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051 (G-17)Lillehammer, Hamar Media-stevnet18.09.22
10,52,62Daniel Loka, Kristiansands IF Friidrett13.10.071 (G-15)Kristiansand, Skillingslekene28.05.22
-----320--------------------
10,52,73Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.705-h2 (MV50)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
10,53,01Kjell Øygard, Jølster IL25.12.624Førde, Krinsleikar og KM20.08.22
10,54,09Bjarne Austad, Bratsberg IL24.09.748-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,54,3Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.934Notodden, Løp og kaststevne06.07.22
10,54,52Mathias Bø, Laksevåg TIL23.06.062 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,55,51Marcus Vold, Bodø Bauta Løpeklubb29.01.881-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
10,55,67Lars Olav Brattabø, IL Fri11.05.736-h2 (MV45)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
10,56,40Stig Sjølstad, Strindheim IL06.09.789-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,56,48Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.063 (G-16)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
10,56,90Daniel Kjønsvik, Kyrksæterøra IL08.06.0510-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
-----330--------------------
10,58,8Olav Fjeld Kraugerud, Ås IL21.01.762 (MV45)Ski, Kretsstevne07.09.22
10,59,16Terje Engesli, Bodø Bauta Løpeklubb19.03.802-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
10,59,54Per Gaute Pettersen, Bodø Bauta Løpeklubb19.01.675-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,01,19Per-Einar Torbergsen, Bratsberg IL31.03.8011-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
11,02,05Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.9921Oslo/Bi, Tjalvelekene28.05.22
11,02,21Per Sunde Rønning, Nittedal IL13.11.077 (MJ)Nittedal, Løpsstevne16.05.22
11,02,88Øystein Langseth, Rennebu IL04.05.863-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,03,18Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.906-h1Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,04,4Magnar Ryttervoll, Brekken IL19.01.052 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
11,04,83Mats Mørch Myhre, Nittedal IL27.03.0615 (MJ)Nittedal, Nasjonalt løpsstevne06.06.22
-----340--------------------
11,05,77Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,4Rolf Hernes, IL Dalebrand25.03.632 (MV55)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
11,08,71Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.761 (MV50)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
11,08,71Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.053 (G-17)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
11,11,7Vemund Myhre, Vegårshei IL13.02.071 (G-15)Fevik, Løbestævne15.05.22
11,12,92Håvard Rekve Lian, IL Tyrving22.02.0613 (G-16)Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene 202210.06.22
11,13,7Håvard Jensås, Rindal IL15.02.794 (MV40)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
11,14,09Tor Christian Pinås, Fredrikstad IF12.06.731Fredrikstad, Treningsstevne15.06.22
11,15,37Ove Måge, Strandebarm IL07.02.731 (MV40)Strandebarm, Seriestemne31.08.22
11,17,11Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.791 (MV40)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
-----350--------------------
11,18,3Simen Longva, Syril IL04.12.892Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,19,46Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.071 (G-15)Strandebarm, Seriestemne31.08.22
11,22,13Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.692 (MV50)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
11,22,77Dani Birkeland, Bodø Bauta Løpeklubb29.01.844-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,23,76Haakon Gunby, IL Fri28.06.662 (MV55)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
11,24,4Kristian Seiersten, Ås IL07.09.763 (MV45)Ski, Kretsstevne07.09.22
11,24,46Thomas Sæverud, Bremnes IL06.01.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.09.22
11,27,39Runar Gregussen, Bodø Bauta Løpeklubb10.09.865-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,30,3Mathias Ledang, FIK Ren-Eng08.09.053 (G-17)Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
11,32,54Tor Magne Volden, Sjetne IL04.07.9411-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
-----360--------------------
11,32,56Trygve Bror Sellgren, Trondheim Friidrett02.08.0712-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
11,33,0Anders Johan Almås, Sogndal IL25.11.792 (MV40)Leikanger, Opningsstemne14.05.22
11,41,05Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
11,43,31Magne Espelid, Mjøsdalen IL13.06.643 (MV55)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
11,43,34Øystein Hanstveit, Mjøsdalen IL18.04.631 (MV55)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
11,50,28Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.657Ålgård, Extralekene 202227.08.22
11,54,10Simon Skjøstad, Kyrksæterøra IL18.11.0312-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
11,54,69Svenn Åsmund Slettvoll, Bodø Bauta Løpeklubb26.06.756-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
11,54,90Morten Karlsen, Bodø Friidrettsklubb27.08.933Bodø, Sparebank1 Lekene 202220.08.22
11,59,92Yngve Engkvist, Alta IF16.02.731 (MV45)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
-----370--------------------
12,08,58Ronny Førland, IL Fri23.07.726-h1 (MV50)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,10,46Simon Morales, Varegg IL28.04.945Arna, Askokarusellen18.05.22
12,14,37Alf Harbitz, Northern Runners20.07.521 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
12,15,80Martin Østrem, Bodø Bauta Løpeklubb25.05.777-h2Bodø, Lagseriestevne14.06.22
12,16,4Karl Jacob Sævil, Fana IL12.08.943Leikanger, Opningsstemne14.05.22
12,16,68Elias Kristoffer Aase Skålevik, Ask Friidrett10.07.071 (G-15)Ravnanger, Karusellstevne 201.06.22
12,21,48Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.738-h1 (MV45)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,23,89Jørn Fjellskålnes, Mjøsdalen IL27.12.741 (MV45)Osterøy, Åpningsstevne nasjonalt11.06.22
12,24,6Bård Roll, IL Nidelv28.09.571 (MV65)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
12,26,02Ståle Daltveit, Osterøy IL13.10.759-h1 (MV45)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
-----380--------------------
12,26,92Osmund Hjelle, Jølster IL27.05.631 (MV55)Jølster, Nasjonalt stemne Skei06.06.22
12,33,2Jonny Størseth, Lånke IL Friidrett05.11.742 (MV45)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
12,35,18Toralf Tufta, Osterøy IL23.04.6910-h1 (MV50)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,36,0Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.714 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
12,40,0Benjamin Solbrekke, Lillehammer IF14.05.071 (G-15)Lillehammer, GD-stevnet30.08.22
12,47,67Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.0414-h1 (G-18)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
12,58,65Bernt Egil Solvik, IL Norodd15.11.612 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
13,09,43Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.076Ås, Høstkarusell #729.09.22
13,18,01Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV70)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
13,27,41Eivind Evjen, Sjetne IL11.01.9413-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
-----390--------------------
13,42,76Eldar Bjørge, GTI25.11.561 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
15,59,34Oddvar Tjelta, Klepp IL17.06.431 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
16,14,15Gustav Erling Karlsen, Byåsen IL28.08.421 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
16,14,22Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.412 (MV80)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
16,18,32Ivar Bølset, Triumf12.01.361 (MV85)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
17,00,5Torbjørn Rolseth, Forra IL28.08.461 (MV75)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
17,18,8Olaus Dalsplass, Forra IL01.12.512 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
19,14,66Ole Kristian Lindbæk, Jægervatnet IL30.05.452 (MV75)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
27,13,72Runar Borge, Bruvik IL8218-h1 (MV40)Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,35,27Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.063 (G-16)Trondheim, Gjensidige UM friidrett 202214.08.22
9,35,2David Rieger (GER), Oslostudentenes IK Friidrett04.08.012Rendalen, Kretsmesterskap04.06.22
9,56,85Laimutis Verbliugevicius (LTU), Spirit Friidrettsklubb19.02.824Ålgård, COOP-JÆRCUP 209.05.22
9,59,64Morten Weber (GER), ukjent26.04.003Arna, Askokarusellen18.05.22
9,59,92Luke Cambridge (GBR), Haugesund IL21.04.891Haugesund, Haugesund Sparebank Cup101.06.22
10,16,11Abdullahi Abdulle (SOM), Nordre Land friidrett05.11.041 (G-18/19)Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
10,21,12Nikita Novoselov (RUS), Tønsberg Friidrettsklubb23.06.064 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene 202221.08.22
10,24,61Mads Bak Madsen (DEN), Narvik IL28.12.751 (MV45)Narvik, Narvik-lekene 202211.06.22
10,34,55Martin Dorber (GER), Strindheim IL28.06.906-h2Trondheim, 3000m for alle03.05.22
10,37,63Arek Zielinkiewicz (POL), Lillehammer IF05.03.854Lillehammer, Strandtorget-stevnet24.05.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,05,87Even Storeheier, ukjent07.06.001Ås, Høstkarusell #729.09.22
9,32,66Emil Reite, Kvalsund IL04.03.061 (G-16)Alta, Åpningsstevnet 202204.06.22
9,36,99Eirik D. Haugsnes, Senja Ski22.04.811Finnsnes, Åpningsstevne 202204.06.22
10,10,75Sindre Søraas, TAM17.11.943-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
10,15,13Daniel Rubach Uglehus, NTG Tromsø25.05.031Tromsø, Back on Track in May18.05.22
10,18,83Robin Utseth Bjørnholm, ukjent27.01.946-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
10,32,61Markus Rød Låstad, Privat20.01.994-h2Osterøy, MX-Sport Osterøytrearn02.06.22
10,35,8Kjetil Engvik, Equinor17.04.835Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
10,55,44Martin Fagerheim Stuevold, Skanska26.11.8110-h1Trondheim, 3000m for alle i flomlys21.09.22
11,03,47David Rubach Uglehus, NTG Tromsø14.01.061 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,05Julian Haagensen, NTG Tromsø07.04.062 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,07,12Brage Skille, NTG Tromsø29.08.063 (G-16)Tromsø, Back on Track in May18.05.22
11,08,3Niklas Amdal, Odense elite25.12.898Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
12,03,7Ole Christensen, Equinor03.08.722 (MV50)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22
12,16,3Halvor Hoveid, ukjent29.10.511 (MV70)Stjørdal, Nybrottkarusellen, 3. løp17.08.22

Ikke godkjente sko/Not approved shoes
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,01,51Iver Martinsen, Tromsø Løpeklubb01.05.871Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
10,11,72Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.672Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
10,26,60Torgeir Brenn, Tromsø Løpeklubb10.09.903Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22
10,28,77Carl Joacim Fensbekk, BUL-Tromsø Friidrett03.09.894Tromsø, Seriestevne 3-202229.06.22

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,02,03Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-fi-ASan Juan Capistrano/CA/USA, The Track Meet 202206.05.22
13,15,82Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.989Oslo/Bi, Wanda Diamond League - Bislett Games16.06.22
13,27,06Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.001-fi-AStockholm/SWE, Hoka Spåret 5000 m21.05.22
13,28,66Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.927-fi-AHeusden-Zolder/BEL, Night of Athletics02.07.22
13,29,92Henrik Børkja Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.918-fi-APalo Alto/CA/USA, Payton Jordan Invitational29.04.22
13,42,84Abdullahi Dahir Rabi, IL Runar27.03.034-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
13,44,20Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Oslo/Bi, Ekstra sommerstevne23.07.22
13,52,46Awet Nftalem Kibrab, Ullensaker/Kisa IL09.05.953-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
13,57,57Marius Øyre Vedvik, IL Gular18.03.921-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,05,32Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.993-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----10--------------------
14,05,36Ibrahim Buras, IK Tjalve21.08.011 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,07,15Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.984-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,16Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.935-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,59Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.946-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,07,75Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.027-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,08,85Eivind Trym Wikshåland, IL Gular16.11.978-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,10,74Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.939-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,11,72Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.9210-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,15,85Zerei Kbrom Mezngi, Idrettslaget Skjalg12.01.862-fi-AStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,16,75Andreas Fjeld Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL14.09.052-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
-----20--------------------
14,18,40Erik Tangen Gundersen, Idrettslaget Skjalg05.02.0111-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,18,64Andreas Iden, IL Gneist10.03.9512-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,21,97Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.984-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,23,04Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.022 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,24,13Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.9312Sollentuna/SWE, Sollentuna GP12.06.22
14,24,70Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.033-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,27,38Johannes Teigland, IL Gular17.04.9513-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,29,69Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.037-h2Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,31,03Simen Hernes Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9614-h2Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,33,11Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.035-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
-----30--------------------
14,33,16Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,34,13Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.0212-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,34,34Kristian Bråthen Børve, Ullensaker/Kisa IL08.12.066-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,37,66Sjur Prestsæter, Sportsklubben Vidar25.10.901-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,41,32Simen Gløgård Stensrud, Ullensaker/Kisa IL22.01.056København/DEN, 5000&1 Nats PB23.08.22
14,41,50Mads Kristoffer Waaler, Aurskog/Høland Friidrettslag24.01.942-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,41,69Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.981-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,42,17Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.979-fi-AStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,42,85Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.015 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,43,16Tore Akerlie, IL Gular19.02.9910-fi-AStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
-----40--------------------
14,43,21Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.921-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,43,63Robert Bergstå, Svarstad IL20.01.913-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,49,24August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.045-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,52,74Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.037-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,53,07Henrik Husdal, Bækkelagets SK29.08.983-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,13Nikolai Gundersen, Idrettslaget Skjalg28.11.038-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,53,24Mikkel Blikstad Thomassen, IK Tjalve13.10.0316-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,45Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.034-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
14,53,64Fredrik Sætran, Sportsklubben Vidar30.06.933-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,53,87Jostein Rogstad, Sportsklubben Vidar08.06.874-fi-AOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
-----50--------------------
14,54,59Magnus Grøttum Erstad, IF Kamp-Vestheim08.09.884-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
14,55,47Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.946-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,55,88Jonas Riseth, IK Tjalve04.06.947-h3Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
14,56,81Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.021-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,57,08Henrik Laukli, Strindheim IL08.04.012-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
14,57,94Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.0510-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
14,59,40Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.924-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,00,98Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.995-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,01,02Mathias Moen, Sportsklubben Vidar16.03.886-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,02,79Sondre Strande Omland, Ullensaker/Kisa IL25.04.0711-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
-----60--------------------
15,03,82Lars Horten Jordet, FIK Ren-Eng08.10.0512-h2 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,05,21Eivind Klokkehaug, Sportsklubben Vidar27.07.918-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,05,55Kristian Ulriksen, Tromsø Løpeklubb02.10.869-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,08,47Magnus Warvik, Sportsklubben Vidar29.07.9410-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,09,18Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.017 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,11,24Iver Matias Linge Glomnes, IK Tjalve24.06.967-fi-AOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
15,12,06Matias Sunde, Skarphedin IL22.04.0311-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,13,18Erlend Gjerdevik Sørtveit, Sportsklubben Vidar17.12.948-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,13,19Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.0312-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,18,15Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.859-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
-----70--------------------
15,23,55Sebastian Conrad Håkansson, Svorkmo N.O.I.29.09.8910-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,23,95Haakon Engelsen Berg, Bøler IF17.01.921-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
15,25,38Anthony Sebergsen, Kamp/Vestheim IF21.10.912Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
15,25,41Jonas Dalland, IL Gular20.10.852Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,28,49Endre Wigaard, IL i BUL25.01.9611-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,31,54Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.04.8712-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,32,42Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.0413-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,33,34Martin Schei, Stord IL06.05.003Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,34,45André Seliussen, IL Gneist05.04.0113-fi-BStjørdal, NM Stjørdal24.06.22
15,34,89Magnus Halvorsrud Salberg, Lillehammer IF06.04.887-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
-----80--------------------
15,36,27Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.031-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,37,52Lasse Blom, Sømna IL24.11.831-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
15,38,19Andreas Ullern Tonning, Ullensaker/Kisa IL26.12.042-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,38,37Gabriel Ingebretsen, Kristiansand Løpeklubb17.10.908-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,39,69Erik Tobiassen Rønneberg, Sportsklubben Vidar29.01.911-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,40,05Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.944Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,43,61Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.029 (G-U23)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,43,88Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021Tromsø, Barents Summer Games 202203.09.22
15,44,16Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.861Harstad, Seriestevne 124.05.22
15,44,58Andreas Vågen, IL Fri15.05.005Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
-----90--------------------
15,46,69Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
15,46,83Trond Steinar Gjønnes, IL Tyrving09.05.9414-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,46,87Matias Brekkå, Oslostudentenes IK Friidrett28.10.001-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
15,48,66Eirik Dyrset, Sportsklubben Vidar14.12.902-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
15,48,92Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.8715-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,48,98Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,49,35Øyvind Wiger, Modum FIK01.08.776 (MV40)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
15,49,39Kristoffer Kipperberg Tollås, IL Koll21.02.852-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,49,50Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.075-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,49,76Petter Ellingsbø, Hamar IL28.09.001-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
-----100--------------------
15,49,96Ola Daniel Johannessen, Fredrikstad IF04.02.0310-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,50,36Tobias Fuglestrand, Gloppen Friidrettslag16.09.036-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,50,81Kristian Frøyen, Kristiansand Løpeklubb16.08.934-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
15,50,87Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.047-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,50,99Martin Ukkelberg Sløgedal, Kristiansands IF Friidrett15.04.058-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
15,51,31Erlend Berger, Sportsklubben Vidar25.10.9311-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,51,76Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.881Mosjøen, Helgelandslekene 202218.06.22
15,52,04Tage Augustson, Varegg IL17.11.896Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
15,52,67Per-Christian Myrnes Pedersen, IK Hind18.12.8613-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,53,06Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.041 (MJ19)Bodø, Lagseriestevne31.05.22
-----110--------------------
15,53,27Knut Borkholm, IF Eiker-Kvikk07.06.022-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
15,53,41Pål Erik Johnsen, Sportsklubben Vidar23.12.823-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,54,56Henrik Mobakk Nilsson, Sportsklubben Vidar27.09.9314-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,55,20Ola Matre, Sportsklubben Vidar31.12.8915-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,55,48Fredrik Lorentzen, IF Kamp-Vestheim03.07.8916-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
15,57,58Glenn Trane, Bodø Friidrettsklubb29.04.911-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
15,57,81Olger Breivik Pedersen, Dimna IL11.08.896-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,58,88Simon Tsuruta Pedersen, Sportsklubben Vidar13.03.928-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
15,59,59Dagfinn Gjerstad, Osterøy IL04.10.061 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
16,01,17Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.991Bodø, Lagseriestevne28.06.22
-----120--------------------
16,10,11Eirik Ophus, Sportsklubben Vidar23.11.0018-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
16,10,23Henrik Jørgensen, Fossum IF23.05.079-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
16,10,61Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.065-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
16,13,88Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.0610-h1 (G-U20)Bærum, Junior NM 202228.08.22
16,15,37Arve Listaul, Seljord IL31.12.941Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,16,76Jonathan Alsaker-Arentz, IF Sturla24.03.043-h1Greveskogen, Per Halle Invitational21.05.22
16,17,68Mathias Mordal Stähli, Ski IL Friidrett20.06.0310-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,19,34Morten Dalhaug, Sportsklubben Vidar11.11.9220-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
16,21,04Robert Bue, Marnardal IL20.12.8911-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,22,06Pål Konradsen, Namdal løpeklubb25.04.8313-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
-----130--------------------
16,22,45Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.952Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,23,48Morten Tengesdal, Egersunds IK13.01.951Egersund, Kretsstevne25.08.22
16,25,93Marius Haugen Strandhaug, Lillehammer IF04.09.031Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
16,26,12Erlend Angelo, Namdal løpeklubb05.04.8615-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
16,27,03Sander Kjøsnes Lie, IL Fri18.05.997Arna, Torstein Nesse Games01.08.22
16,29,70Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.013Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
16,31,10Lars-Kristian Eriksen, Sarpsborg IL28.06.831Sarpsborg, Olavsløpet20.08.22
16,31,61André Lenningsvik, Tromsø Løpeklubb11.05.964Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
16,31,99Martin Hoset, Bodø Bauta Løpeklubb01.09.861 (MV35)Bodø, Lagseriestevne20.09.22
16,32,68Ole Viktor Ravna, Sportsklubben Vidar14.02.956-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
-----140--------------------
16,33,03Tobias Hansen, Sportsklubben Vidar15.05.933Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
16,34,26Sture Andersen, Tromsø Løpeklubb02.09.801 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
16,37,63Mikkel Andreas Trøstheim, Flåværingen IL28.12.995Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
16,38,49Vegard Horgen, Skarphedin IL09.01.032 (G-18/19)Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
16,41,58Ole Martin Nilsen Synnes, Lørenskog Friidrettslag18.01.9322-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
16,43,48Frank Robert Christoffersen, Bodø Bauta Løpeklubb01.08.671Bodø, Lagseriestevne30.08.22
16,43,73Erling Eggesvik, Nordfjorden IL12.11.921Bodø, Lagseriestevne20.09.22
16,44,17Jo-Harald Færø, Eikanger IL12.09.831 (MV35)Arna, Askokarusellen15.08.22
16,53,20Kristoffer Magnus Nohr Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb22.08.882-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
16,54,22Thorkild Schrumpf, Sportsklubben Vidar12.03.798Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
-----150--------------------
16,54,65Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052Vik, Kretsstevne 717.09.22
16,54,74Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.661 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
16,56,65Finn Dag Hovem, Tromsø Løpeklubb14.06.662 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
16,57,74Jon Per Nygaard, FIK Ren-Eng28.05.675-h2 (MV55)Tampere/FIN, World Master Athletics 202202.07.22
17,00,27Daniel Bruvik, Osterøy IL20.02.961Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
17,00,35Iver Martinsen, Tromsø Løpeklubb01.05.871 (MV35)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
17,07,31David Stefan Riger, Oslostudentenes IK Friidrett04.08.016-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,08,13Simon Morales, Varegg IL28.04.9415Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 202217.06.22
17,09,25Ole Petter Kursetgjerde Schmedling, Sportsklubben Vidar05.02.877-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,09,25Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.673 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
-----160--------------------
17,09,75Ottar Andreas Grønvold, Moss IL10.09.828-h2Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
17,10,83John Øystein Ellila, Tromsø Løpeklubb04.05.815Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
17,11,51Per Myren, IL Norodd26.12.861Tingvoll, Friidrettskarusell19.05.22
17,12,38Emil Hagevik Bakke, Trysil IL12.11.9816-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial30.06.22
17,14,92Dennis Jepsen, Spirit Friidrettsklubb06.04.041Porsgrunn, Herkuleslekene28.05.22
17,15,70Christoffer Da Silva Vamråk, Jotun IL01.02.067-fi-BOslo/Bi, Kvalheimmila 202224.09.22
17,16,40Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.062 (G-16)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
17,17,91Andreas Husa, Sportsklubben Vidar16.03.979Oslo/Bi, National Athletics event25.08.22
17,19,36Eirik Johansen, Brønnøysund IL24.03.993-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
17,28,15August Steffensen, Bodø Bauta Løpeklubb19.03.953-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
-----170--------------------
17,29,2Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (G-18)Fevik, Løbestævne15.05.22
17,31,03Mathias Hermstad, Bodø Bauta Løpeklubb01.08.994-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
17,31,20Sondre Momrak, Fyresdal IL22.03.071 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne17.08.22
17,31,93Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.781 (MV40)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
17,33,24Vemund Lien, Lillehammer IF17.12.932Lillehammer, USBL-stevnet09.08.22
17,35,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.041Arna, Askokarusellen22.06.22
17,40,01Jonas Roaldsvik Hagen, Bodø Bauta Løpeklubb11.12.002Bodø, Lagseriestevne30.08.22
17,40,4Marthon Hetland, Egersunds IK10.06.921Egersund, Kretsstevne30.06.22
17,42,87Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb03.02.925-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
17,45,6Mats Lundin, BUL-Tromsø Friidrett02.06.7210Umeå/SWE, PRK 304.07.22
-----180--------------------
17,53,04Inge Magnar Skjerven Hauståker, Osterøy IL23.04.771 (MV45)Osterøy, HTB karusell 123.05.22
17,54,04Bård Henning Kvinen, Egersunds IK19.03.791 (MV40)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
17,56,67Marius Heide Horn, Brønnøysund IL19.09.904-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
17,59,60Erlend Rinden, Oslostudentenes IK Friidrett22.11.974-h3Oslo/Bi, 5000m kick off 202207.04.22
18,05,48Bjørn Torjus Hanssen, Adamstuen Løpeklubb30.05.7523-h1Oslo/Bi, Oslo summer meeting13.07.22
18,09,86Tesfay Brhane, Moelven IL13.03.953Lillehammer, Sport1-stevnet07.06.22
18,16,1Harald Iversen Lædre, Egersunds IK09.04.802 (MV)Egersund, Kretsstevne30.06.22
18,24,97Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV40)Arna, Askokarusellen15.08.22
18,25,11Einar Færø, Eikanger IL28.06.561 (MV65)Arna, Askokarusellen15.08.22
18,28,53Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.801 (MV40)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
-----190--------------------
18,29,92Oddbjørn Fjæran, Lånke IL Friidrett27.06.851 (MV35)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
18,32,45Erling Kristian Bang, Bodø Bauta Løpeklubb21.08.793Bodø, Lagseriestevne30.08.22
18,35,68Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.802 (MV40)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
18,38,65Svein Egil Linnerud, Gjøvik FIK24.07.611 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
18,38,95Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.722Vik, Kretsstevne 414.07.22
18,40,66Amund Reinfjord, Sømna IL09.02.073Vik, Kretsstevne 414.07.22
18,42,92Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.631 (MV55)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
18,44,06Erik Axel Haagensen, Tromsø Løpeklubb06.05.664 (MV55)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
18,45,97Isak Lekang, Bodø Friidrettsklubb29.09.003Bodø, Lagseriestevne28.06.22
18,48,26Øyvind Espelund, Moss IL24.02.811Moss, Treningsstevne 104.05.22
-----200--------------------
18,49,75Odd Ramstad, Modum FIK26.06.722Geithus, Furumolekene 202211.09.22
18,50,00Rolf Hernes, IL Dalebrand25.03.632 (MV55)Stjørdal, Seriestevne22.09.22
18,52,87Ole-Andre Helgaas, BUL-Tromsø Friidrett06.07.612 (MV60)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
18,54,16Leif Inge Nesvåg, Egersunds IK05.11.793 (MV40)Egersund, Åpningsstevne 202205.05.22
18,55,47Hans Einar Danielsen, Tvedestrand Turn & IF01.06.772 (MV45)Tvedestrand, Treningsstevne17.08.22
18,57,07Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV40)Tromsø, NM veteraner 202219.08.22
18,57,29Snorre Baustad, Sømna IL12.03.075-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
18,57,85Andreas Kroknes Dahle, Sømna IL11.05.896-h1Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
19,00,37Andreas Nodland, Tvedestrand Turn & IF773 (MV45)Tvedestrand, Treningsstevne17.08.22
19,04,75Thomas Hetland, Egersunds IK21.07.761 (MV45)Egersund, Kretsstevne25.08.22
-----210--------------------
19,07,99Bjørnar Tyberg, Modum FIK26.01.743Geithus, Furumolekene 202211.09.22
19,09,08Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.701 (MV50)Osterøy, HTB karusellstevne 514.09.22
19,09,39Jan David Salangi, Bodø Bauta Løpeklubb30.12.801-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
19,09,44Øystein Langseth, Rennebu IL04.05.864Bodø, Lagseriestevne28.06.22
19,12,16Bård Sundsli, Snøgg Friidrett29.07.933Notodden, Løpsstevne 1 - 202230.04.22
19,13,43Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Tromsø, Tromsølekene 202229.05.22
19,16,3Andreas Sæthre, Brønnøysund IL19.09.951-h2Vik, Sommardagsstevnet28.07.22
19,16,7Ingve Aalbu, Egersunds IK27.11.763 (MV)Egersund, Kretsstevne30.06.22
19,17,20Bjørn Vonheim, Rindal IL30.06.623-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
19,19,86Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.907-h1Bodø, Lagseriestevne31.05.22
-----220--------------------
19,21,04Alf Bjørnar Berfjord Dahl, Tromsø Løpeklubb21.02.551 (MV65)Tromsø, NM veteraner 202221.08.22
19,25,74Adrian Dahl Johansen, Bodø Bauta Løpeklubb18.12.804-h2Bodø, Lagseriestevne31.05.22
19,36,18Lars Tomas Kapelrud Sletten, Sømna IL17.08.786Vik, Kretsstevne 717.09.22
19,38,3Helge Åse, Egersunds IK09.04.715 (MV)Egersund, Kretsstevne30.06.22
19,39,93Martin Malmstrøm, Moss IL06.03.803Moss, Treningsstevne 104.05.22
19,43,32