Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,74Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
6,78Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
6,82Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
6,82Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.955-fi Jamor/POR, Jornadas Técnicas de Pista Coberta20.02.19
6,86Christian Marthinussen, Fana IL28.12.833-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
6,88Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961-sf3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
6,94Even Pettersen, Trondheim Friidrett12.10.931-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
6,95Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,95Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.913-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
6,95Martin Roe, IL Fri01.04.921-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----10--------------------
6,96Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.954-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
6,99Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.001-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,00Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.932-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,00Jacob Vaula, Stord IL01.08.012-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,00Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.944-sf3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,00Jacob Vaula, Stord IL01.08.014-sf3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,00Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.995-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,00Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.865-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,00Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.012-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,01Øystein Klareng, FIK Orion16.11.962-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----20--------------------
7,02Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,02Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021-fi (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,03Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.972-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,03Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.872-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,04Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.924-fi-ABærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,06Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.965-fi-ABærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,08Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.001-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,08Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.983-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,10Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.957-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,10Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.973-fi (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----30--------------------
7,11Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.898-sf2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,12Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,15Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,15Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.934-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,16Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
7,16Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h1Leikvang, Norna indoor20.02.19
7,17Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931-fi-BBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,17Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.985-fi (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,18Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.001-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,18Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.022-fi (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----40--------------------
7,19Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,19Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h3 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,20Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,20Thomas Graftås, IL i BUL12.09.015-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,21Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.023-fi (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,22Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912-fi-BBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,22Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.894-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,22Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,23Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h1Bærum, Julestemne01.12.18
7,23Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985-h3Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
-----50--------------------
7,23Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,24Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-fi-ASandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,25Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.982-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,25Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.015-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,25Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.015-sf1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,26Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.003-h1Leikvang, Norna indoor20.02.19
7,26Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.977-fi (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,27Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-fi-ASandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,27Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,28Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.954-fi-BBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----60--------------------
7,28Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.016-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,28Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.018-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,29Vegard Fluge, Ask Friidrett11.03.951-fi-CBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,29Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-fi (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,29Isak Aleksander Skar Bulling, Tingvoll Friidrettsklubb18.06.998-fi (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,30Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.975-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,30Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,32Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.007-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,32Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.024-fi (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,34Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.925-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----70--------------------
7,34Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.995-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,34Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011-fi Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
7,34Helge Sampson, Haugesund IL25.05.014-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,35Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.006-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,35Scott Ygård, IF Hellas06.01.032-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,36Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.007-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,36Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.041-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,37Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.024-fi-CBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,37Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.016-h4Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
7,37Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.877-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----80--------------------
7,38Sander Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL07.02.001-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,38Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.962-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
7,38Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.938-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,39Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.985-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,40Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
7,40Iver Koppen, IL Tyrving21.04.996-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,40Even W. Skogsrud, FIK Orion04.07.003 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,41Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,41Simon Berge Valborgland, IL Skjalg11.06.017-h4Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,42Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----90--------------------
7,43Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.004-fi-ASandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,43Jevis Akvama, Moelven IL31.05.895-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,44Lasse Arpe, IL Molde-Olymp20.03.022 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
7,44Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
7,44Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.011-fi-DBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,44Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,44Christian Delphin, FIK Orion15.09.014 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,45Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.945-fi-CBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,45Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,45Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.033-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----100--------------------
7,45Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-fi (G-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,46Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.971Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
7,46Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,46Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.026-fi (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,46Bård Venholen, FIK Ren-Eng11.04.751-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
7,47Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
7,47Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.027-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,47Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011 (G-18/19)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
7,47Sture Måseide, Dimna IL17.05.002 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
7,47Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
-----110--------------------
7,47Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.023-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,48Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.973-h1Ranheim, Adventstevnet02.12.18
7,48Peter Svoren, IL Tyrving18.04.015-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,48Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.018-sf1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,49Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.012-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,49Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.003-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,49Sondre Rinde, IL Gneist28.01.986-h2 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,50Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
7,50Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.022-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi-DBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----120--------------------
7,51Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,51Aleksander Haug, FIK Orion18.07.024-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,51Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,52Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031 (G-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
7,52Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
7,52Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.856-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,52Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.032-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,52Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,52Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022-fi (G-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,52Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.777-sf3 (MV40)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor26.03.19
-----130--------------------
7,53Rune Vill Finne, Haugesund IL29.10.892Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
7,54Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.024-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,55Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
7,55Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,57Magnus William Lid Unger, Nesodden IF29.11.011-h1 (G-17)Bærum, Julestemne01.12.18
7,57Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-17)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
7,57Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.991Askim, Askimlekene 201919.01.19
7,57Paul-Louis O'rock, Moelven IL13.04.893-fi-DBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,57Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.036-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,57Runar Surdal, Lyngdal IL27.01.893-fi Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
-----140--------------------
7,57Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973-h2Leikvang, Norna indoor20.02.19
7,57Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.032-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,57Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042-sf2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,57William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.015 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,58Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
7,58Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
7,58Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.033-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,58Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.034-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,58Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,58Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-fi (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----150--------------------
7,59Nikolai Vekseth Larsen, Steinkjer Friidrettsklubb13.10.021 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
7,59Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,59Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.006 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,60Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.012-h1 (G-17)Bærum, Julestemne01.12.18
7,60Martin Antony Fjeldstad, Nordre Fjell Friidrett17.05.011-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,60Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.016-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h4 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,62Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.998-h6Staten Island/NY/USA, NYC Gotham Cup18.01.19
7,62Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
7,62Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.021 (G-17)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
-----160--------------------
7,62Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.025-h3 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,63Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.952-fi-ANotodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
7,63Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.043-fi (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,64Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,64Eivind Nyberg Sagli, IK Tjalve05.04.916-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,64William Kollberg, IF Hellas30.04.04H (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,64Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.035-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,65Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.014-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,65Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.023-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
7,65Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.014 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----170--------------------
7,65Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,65Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.016-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,65Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,66Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
7,66Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-fi-EBærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,66Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.024-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
7,66Alexander Aloyseus, Kristiansand IF Friidrett03.02.951-h3Aberdeen/GBR, Aberdeen Open Graded Meeting20.01.19
7,66Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031-h1 (G-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
7,66Alexander Aloyseus, Kristiansand IF Friidrett03.02.951-h4Aberdeen/GBR, Aberdeen Open Graded Meeting20.01.19
7,66Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.045-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----180--------------------
7,66Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.012-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,66Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,66Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034-h2 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,67Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.015-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,67Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,68Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,68Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,68Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.016-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,69Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.032 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
7,69Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
-----190--------------------
7,70Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.034-h2 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
7,70Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,70Andreas Driot, IL i BUL07.06.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,70Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,70Rikard Skarstad, Kolvereid IL12.02.042-h1 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,71Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001-h2 (G-18/19)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
7,71Bendik Espenes, Strindheim IL04.04.012-h2 (G-17)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
7,72Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
7,74Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.003-h1Bærum, Julestemne01.12.18
7,74Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----200--------------------
7,74Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1 (G-17)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
7,74Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.003-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,74Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,75Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.012 (G-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
7,75Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.024-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,75Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.034-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,76Glenn Breland, GTI18.12.877-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
7,76Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021-h2 (G-17)Bodø, Kretsstevne13.03.19
7,77Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.022 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
7,77Håkon Aasen, Botne SK15.08.032 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
-----210--------------------
7,77Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,79Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.971-h2Ranheim, Adventstevnet02.12.18
7,79Adrian A. Kinnunen, Florø Turn og IF03.05.032 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
7,79Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.042 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,79Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,79Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,79Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h4 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,79Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.043-h2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,80Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.025-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,80Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
-----220--------------------
7,80Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.773-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
7,81Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.992Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
7,81Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,81Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.995-foLyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
7,81Erlend Alme, Frøyland IL21.04.041-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
7,81Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.033-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,82Stian Hjorteland, Haugesund IL14.07.952-fi-BSandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,82Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.024-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,82Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.036-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,82Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.017-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----230--------------------
7,83Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.032 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,83Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.043 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
7,83Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.026-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,83Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.037-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-sf2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,84Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.033-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,84Anders Bergmann Hommen, Lyngdal IL02.06.976-foLyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
7,84Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.047-sf2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,85Eskil Gauslaa Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.033 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
7,85Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----240--------------------
7,85Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.037-fi (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,86Hamid Ahmadi, IK Grane22.10.002Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
7,86Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.014-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,87Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.015-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,87Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.005-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.765-h6 (MV40)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor25.03.19
7,88Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.965-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,88Mats Rognhaug Hagen, Sarpsborg IL12.08.026-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
7,89Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,90Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----250--------------------
7,90Rolf Harald Robertsen, Jægervatnet IL31.03.032 (G-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
7,90Sindre Østgård, FIK Orion10.02.024-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,91Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.021 (G-16)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
7,91Sebastian Støle, Søgne IL04.02.045-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
7,92Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.021-h1 (G-17)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
7,93Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (G-16)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
7,93André Veland Liland, Fana IL03.07.034-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,93Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.045-h1 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,93Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.012-h1Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
7,93Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----260--------------------
7,93Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.025-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,94Rasmus S. Øxnevad, Sandnes IL16.08.984-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
7,94Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.033 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
7,94Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.043-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
7,96Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.035-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
7,96Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
7,97William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.034-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
7,97Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.045-h2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,98Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.013 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
7,99Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----270--------------------
7,99Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.046-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,00Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.045-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
8,00Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,00Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.014-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
8,00Roar Fjellet, Hamar friidrett05.04.662-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,01John Gøthesen, Haugesund IL08.12.014 (G-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,01Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,01Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.035-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,02Anders Vik, FIL Aks-7707.03.036-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,02Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
-----280--------------------
8,02Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,02Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.035-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,03John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.034 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,03Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,03Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.034 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,03Tobias Johansen, IK Hind22.08.036-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,03Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,04Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,05Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.735-h1Bærum, Julestemne01.12.18
8,05Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.033 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----290--------------------
8,05Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.033-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,05Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,05Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.036-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,06Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,06Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.045-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,06Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.047-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,06Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,07Thomas Alexander Jonassen, Sørild FIK02.12.023 (G-16)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
8,07Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turn11.08.025-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,07Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.036-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----300--------------------
8,08Frode Holt, IF Sturla14.07.646-h1Bærum, Julestemne01.12.18
8,08Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.026-h6Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
8,08Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.021 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
8,08Sander Rye Daae, Fana IL15.05.028-h1 (G-17)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
8,08Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,08Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.023 (G-17)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,09Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
8,09Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.016-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,10Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.922Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,10Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042-h1 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
-----310--------------------
8,10Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.022-h1 (G-17)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,10Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.967-foLyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
8,11Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.042 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,12Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.046 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,12Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.037-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,12Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.037-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,13Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,14Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.046-h2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,14Patrick Wik, IL Fri05.10.046-h1 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,15Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.044-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----320--------------------
8,15Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,15Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
8,15Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.021-h2Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,15Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.646-h6 (MV50)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor25.03.19
8,16Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.035 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,16Vegard Ulseth Sylte, Ranheim IL30.03.032-h2 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
8,16Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,16Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV45)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,16Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.044 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,16Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032 (G-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
-----330--------------------
8,16Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
8,16Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.045-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,17Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.031 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
8,17Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.036-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,17Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,17Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,18Ivar Bø, Kråkstad IL - Friidrett23.02.713-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,18Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,19Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.973Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,19Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012-fi-A (G-18/19)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
-----340--------------------
8,19Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turn24.12.026-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,20Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.037-h2 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
8,20Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.044 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,20Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.038-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,21August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.046-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,21Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,21Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,22Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,23Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,23Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.045-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----350--------------------
8,24Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.025-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
8,25Fabian Ekholdt Holmen, Vestfossen IF08.04.043-fi-A (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
8,25Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,25August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031-h2 (G-16)Bodø, Kretsstevne13.03.19
8,26Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.042-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,26Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
8,27Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,28Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.693-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,28Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,28Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.038-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----360--------------------
8,29Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.041 (G-15)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
8,30Eirik Pedersen, Kristiansand IF Friidrett24.12.011 (G-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
8,30Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.046-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,31Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.047 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,32Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.042 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,32André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.045-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,32Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.032 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,32Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.026-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,32Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,33Vetle Rosseland, Kristiansand IF Friidrett08.01.021 (G-17)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----370--------------------
8,33Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.643-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,34Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.046-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,34Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.047-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,35Johnny Brenna, Ullensaker/Kisa IL14.08.644-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,36Jostein Alden, IL Skjalg07.08.757-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
8,37Niklas Liland, Fana IL04.11.046-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,37David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.043 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,37Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.012 (G-18/19)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,38Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,39Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.034 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
-----380--------------------
8,40Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.045-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,41Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034 (G-16)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
8,41Scott Gary Randall, Drøbak/Frogn IL Friidrett14.02.753Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,41Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.042 (G-15)Leikvang, Hovdingrekrutt 214.03.19
8,42Vetle Ryan Hestvik, Namsen Friidrettsforening04.11.031 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
8,42Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,43Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.046-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,43Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.694-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,44Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.023Grimstad, Treningsstevne10.01.19
8,44Knut William Pukallus, Førde IL Friidrett03.06.042 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
-----390--------------------
8,44Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.047-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,46Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,48Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,48Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,48Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
8,48Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.684-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,49Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.016Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
8,49Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.044-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,51Håvard Meling Nesse, Bremnes IL25.05.042 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18
8,52Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.042 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
-----400--------------------
8,52Stian Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,53David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.043-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
8,53Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.038-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,54Eskil Frischknecht, Alta IF20.01.021 (MJ)Alta, Høststevnet17.11.18
8,56Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.043 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,56Sigurd Sten Gunset Hansen, Fredrikstad IF03.05.043 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
8,56Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.046-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,57Lars Engevik Hatlevik, Stord IL28.03.044 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,57Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.048-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,58Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.047-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----410--------------------
8,60Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.048-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,61Nicholas Valenza, Stord IL20.01.045 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,61Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,62Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.044-h1 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,62Emil Borsheim, Gjesdal IL24.09.037-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,63Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,64Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
8,64Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,66Tage Horn, Heggedal FIK26.08.043-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
8,67Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.038-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----420--------------------
8,69Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.046 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,69Johan Andreas Løland, GTI02.05.591-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,70Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
8,70Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.572-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,71Emil Blikra Valvatna, Stord IL22.05.034 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,72Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.044-fi-A (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
8,73Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.044-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,73Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.032-h2 (G-16)Bodø, Kretsstevne13.03.19
8,75Mads Tage Dahl, IF Sturla01.09.045-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,75Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----430--------------------
8,76William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.022 (G-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,76Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.045 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
8,77Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.048-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
8,78Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.043 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
8,79Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
8,79Morten Warankov, Strindheim IL28.10.605-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,80Bjørn Fjære, Haugesund IL17.12.016 (G-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
8,81Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.793-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,83Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.031 (G-16)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
8,83Tobias Devik, Namsen Friidrettsforening02.08.032 (G-17)Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
-----440--------------------
8,90Oscar Skjønberg, Stord IL04.03.047 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,90Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.046-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,92Sander Oppen, IF Sturla17.12.048-h3 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,95Emil Jensen, Alta IF20.02.022 (G-16)Alta, Høststevnet17.11.18
8,95Jakob F. Linderoth, IL i BUL27.07.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
8,95Sander Gjøsæter, Stord IL18.05.035 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
8,96Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.646-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,98Kristian Grundvold Nøstvåg, Stord IL31.01.036 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,02Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.044 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
9,03Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
-----450--------------------
9,04Bent Luther, IF Hellas21.04.665-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,05Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.048-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,14Teodor Markus Bergli, BUL-Tromsø Friidrett28.04.043 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
9,14Bjørn Arne Kristiansen, Heggedal FIK27.06.686-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,16Marceano Cadjambor Mendes Silva, Ranheim IL042 (G-14)Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19
9,23Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
9,23Benjamin Benjamin, Lyngdal IL032 (G-13)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
9,26Tord Tarasewicz Nordmo, Hvam IL28.01.774-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
9,31Bjarne Skumsnes, GTI31.05.542-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,34Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.048-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----460--------------------
9,35Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.977-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
9,35Herman Hammer Aadland, Stord IL30.05.048 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,37Bjørn-Arild Sande, Aremark IF30.03.617-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,41Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.045 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
9,43Håvard Vedøy, Stord IL19.03.037 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,43Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.049 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
9,50Simen Ingebretsen, Brevik Idrettslag02.11.032-fi-A (G-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
9,55Rune Fredrik Andersen, Kråkerøy IL30.03.491-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,63Anders Tunge, Sandnes IL23.08.047-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
9,71Nikolai Loftheim Strandos, Stord IL05.02.038 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----470--------------------
9,72Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.452-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,72Poul Espen Dahl, IF Hellas31.10.608-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,74Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.042 (G-15)Lyngdal, Treningsstevne17.01.19
9,84Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.047-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
9,89Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.473-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,93Arne Johan Jensen, Sjetne IL31.12.474-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,95Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,96Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb02.04.442 (MV)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
10,07Ivar Engelsen, Stord IL05.11.039 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
10,10Håkon Tranøy Loftheim, Stord IL11.07.0410 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
-----480--------------------
10,13Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.047-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,13Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.048-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,17Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.563-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,20Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,22Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.465-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,31Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,32Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.476-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,53Jan-Erik Svendsen, Romerike Friidrett22.12.477-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,54Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.498-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,62Adrian Noren Holm, Vadsø Turnforening23.12.048-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----490--------------------
10,85Frank Andersen, Ski IL Friidrett11.03.581 (MV)Askim, Askimlekene 201919.01.19
11,20Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,66Stein Tore Holsen Viken, FIL Aks-7723.10.461 (MV70)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
11,69Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.403-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
12,54Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.392-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
12,89Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.373-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
12,95Harry Tvedt, IL Gular15.09.332-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM10.03.19
13,79Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.364-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,79Jhony Renteria (COL), IL i BUL26.03.971Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,21Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.895-h4Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
7,28Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.001 (G-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
7,36Erik Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.012 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
7,43Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.005-fi Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
7,56Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.022-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
7,64Carlos Rodriguez Rebollo (ESP), Sandnes IL06.07.893Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
7,78Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.043-h3 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,81Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.013-h2 (G-17)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
7,83Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.044-h2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
7,98Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
8,04Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.045 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,05Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.046-h3 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
8,20Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
8,31Kristinn Rafn Bjarnason (ISL), Follafoss IL16.08.043-h2 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
8,97Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.964-h1Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,0Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-17)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
7,4Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
7,4Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-16)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
7,5Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
7,5Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-18/19)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
7,6Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.022 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
7,8Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
7,9Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV50)Tønsberg, Veteranstevne13.12.18
7,9Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-17)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
7,9Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.043 (G-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
-----10--------------------
8,1Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
8,1Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-16)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
8,2Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.023 (G-16)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
8,2Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.044 (G-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
8,4Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-14)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
8,4Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
8,6Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
9,8Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
9,9Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.045 (G-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
10,7John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV75)Tønsberg, Veteranstevne13.12.18
-----20--------------------
8,6Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Søndre Land, Treningsstevne09.03.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,38Athmad Nabeeh, Stord Mottaksenter043 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,62Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,71Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Leira, Romjulsstevne28.12.18
11,71Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,78Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,80Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.951-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,80Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,82Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.021-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,89Aleksander Haug, FIK Orion18.07.022-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
11,91Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,03Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----10--------------------
12,12Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,14Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,22Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,22Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,23Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,29Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.036-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,30Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (G-16)Bodø, Julestevne19.12.18
12,32Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,37Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,43Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.013-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----20--------------------
12,46Andreas Christiansen, IF Sturla22.11.004-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,58Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,66Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,78Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
12,83Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.034-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
12,87Frode Holt, IF Sturla14.07.644-h1Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,03Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.035-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,14Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.041-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,19August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne10.04.19
13,28August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----30--------------------
13,31Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (G-17)Bodø, Julestevne19.12.18
13,52André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,81Mads Tage Dahl, IF Sturla01.09.043-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
13,93Edvard Andreassen, Bodø Friidrettsklubb02.11.032 (G-15)Bodø, Julestevne19.12.18
14,03Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.005-h1 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
14,16Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.033 (G-15)Bodø, Julestevne19.12.18
14,65Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
14,65Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.044-h2 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,15Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.023-h1 (G-17)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,27Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h1Bærum, Nordenkampen10.02.19
21,84Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.011-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
21,89Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-fi (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
21,90Even Pettersen, Trondheim Friidrett12.10.931-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
21,92Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.951-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
21,99Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h4Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
22,02Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,20Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021-fi (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,21Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h5Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
22,24Håkon Morken, Lillehammer IF20.04.931-h5Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----10--------------------
22,27Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861-h7Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
22,28Øystein Klareng, FIK Orion16.11.961Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
22,31Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.012-fi (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,39Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.931-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
22,43Markus Nikolai Berner, IL Tyrving26.07.971-h3 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,45Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,49Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.981-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
22,51Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h5 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,52Sondre Faugstad Amundsen, IL Fri25.09.981-h2 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,56Nivethan Panchalingam, IL i BUL06.09.931-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----20--------------------
22,56Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992-h1 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,57Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
22,61Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.012-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,64Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,67Espen Tveit, Ranheim IL21.12.911-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,71Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,75Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.972-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,80Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.022-fi (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,81Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.992-h3 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,82Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----30--------------------
22,82Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-h7Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
22,86Jacob Vaula, Stord IL01.08.011-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
22,88Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,88Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.023-fi (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
22,91Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
22,91Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991-h1Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
22,92Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
22,93Peter Svoren, IL Tyrving18.04.011-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
22,97Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.982-h4Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
22,99Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----40--------------------
23,02Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.002-h2 (G-17/19)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
23,03Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.893-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
23,03Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,13Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,16Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201924.03.19
23,17Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022-h1Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
23,19Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,21Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-fi (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,22Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
23,23Kristian Magnussen, Haugesund IL25.06.861Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----50--------------------
23,28Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,29Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
23,33Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h1Bærum, Julestemne01.12.18
23,33Christian Delphin, FIK Orion15.09.012-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201924.03.19
23,34Sondre Gjesdal, Norna-Salhus IL19.05.981-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
23,35Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.971-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,36Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.021-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,37Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003-h2 (G-17/19)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
23,39Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
23,39Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-h4 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.19
-----60--------------------
23,39Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032Valencia/ESP, VIII Control FACV16.02.19
23,40Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.032-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,43Sander Bjørkli Stigum, Steinkjer Friidrettsklubb24.03.983-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
23,43Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.021-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,53Lasse Arpe, IL Molde-Olymp20.03.022 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
23,54Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h2 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
23,58Martin Pettersen, FIK Orion16.02.022-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,59Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
23,59Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.19
23,60Kristian Strømhylden Himo, Overhalla IL26.11.002 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----70--------------------
23,60Aleksander Haug, FIK Orion18.07.022-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,62Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.042-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,62Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.973-h2 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,63Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,64Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,66Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.973-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,66Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.983-h3 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,68Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021-h2Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
23,68William Møystad Heiertz, FIK Orion21.02.013-h2 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201924.03.19
23,69Marius Polsrød, Herkules Friidrett14.02.003-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----80--------------------
23,70Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h2 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
23,74Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
23,76Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
23,79Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.952-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,81Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-fi (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,82Sondre Mjølkarlid, Hattfjelldal IL25.06.013-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,83Frank Odin Niyokindi, Osterøy IL06.05.022-h4 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,84John Elias Stange Thorbjørnsen, Haugesund IL05.07.942Haugesund, KM Rogaland20.01.19
23,84Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
23,85Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----90--------------------
23,88Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.853-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
23,88Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,94Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.002-h2 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
23,94Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
23,95Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
23,96Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
24,02Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,04Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.013-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
24,14Magnus William Lid Unger, Nesodden IF29.11.012-h1 (G-17)Bærum, Julestemne01.12.18
24,14Mickael Nygård, Lambertseter IF06.12.022-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
-----100--------------------
24,14Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h3 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
24,14Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,16William Kollberg, IF Hellas30.04.041-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,18Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.024-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,20Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
24,20Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011-h3 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
24,22Magnus Andersen Knarvik, Moss IL28.09.992-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,28Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.012-h4Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
24,29Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,31Sture Måseide, Dimna IL17.05.002 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----110--------------------
24,31Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033-h4 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,32Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.994-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
24,32Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.013-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,33Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.004-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,37Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
24,37Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,41Christian Andrés Lervik, IL Tyrving07.12.023-h4 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
24,42Nikolai Vekseth Larsen, Steinkjer Friidrettsklubb13.10.021 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
24,44Henrik Dahlen Annexstad, Asker Sk. Friidrett23.11.021-h1 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
24,45Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031-h1 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
-----120--------------------
24,47Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,48Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,53Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.041-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,54Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023-h7Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
24,54Andreas Driot, IL i BUL07.06.023-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,58Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h4 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,60Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.933-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
24,64Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.011-h1 (G-17/19)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
24,64Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.004-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,66Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.023 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----130--------------------
24,67Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.032-h1 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
24,68Henrik Nesse, Haugesund IL26.01.011-h4 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
24,69Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,71Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.001-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
24,73Anders Seim Berentsen, Fana IL31.01.012-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
24,73Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.033-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
24,74Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,74Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042-h3Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
24,75Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.041-h1 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
24,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----140--------------------
24,79Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.023-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,80Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.764-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,84Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021-h1 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
24,85Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.021-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
24,85Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.031-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
24,86Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,87Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,88Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.033-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,89Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.042-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,89Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.023-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----150--------------------
24,93Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
24,97Glenn Breland, GTI18.12.871-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
24,97Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.023-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
24,98Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h3 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,02Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,03Sebastian Støle, Søgne IL04.02.043-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,03Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
25,07Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.021-h2 (G-17)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
25,07Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.982-h1Ranheim, Adventstevnet02.12.18
25,07Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.003-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----160--------------------
25,10Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.771-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
25,11Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
25,17Sindre Østgård, FIK Orion10.02.024-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,20Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h4 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,21Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.042-h5 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,22Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.033-h3 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
25,23Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.001-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,24Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012-h3 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,27John Gøthesen, Haugesund IL08.12.012 (G-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
25,33William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.033-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----170--------------------
25,35Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.014-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,37Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.024-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,39Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.012-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,39Johannes G. Lunde, Kristiansand IF Friidrett17.06.033-h4 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,40Morten Solheim, IL Fri29.04.761-h2Ranheim, Adventstevnet02.12.18
25,42Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.043-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,44Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,45Torbjørn Andersen, Nesbyen IL12.01.033-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,47Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.014-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----180--------------------
25,48Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.033-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
25,49Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.013-h4Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
25,53André Veland Liland, Fana IL03.07.032-h3 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,55Filip Holdhus, IL Gneist03.05.042-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,57Birk Staven, Nesodden IF28.02.032-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
25,58Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,58Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.012-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,59Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.043-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,60Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.032-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,62Tobias Johansen, IK Hind22.08.034-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----190--------------------
25,63Marlon Rustad, Lambertseter IF05.04.024-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,63Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,65Mats Rognhaug Hagen, Sarpsborg IL12.08.024-h2 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
25,68Kristoffer Hørven, Asker Sk. Friidrett30.04.821-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
25,70Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.033-h1 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
25,70Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,72Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.042-h4 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,73Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
25,74Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.023-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,75Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.033-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
-----200--------------------
25,78Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.033-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,79Håkon Aasen, Botne SK15.08.033-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,80Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.034-h1 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
25,81Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.034-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,82Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.962-h1Leikvang, Norna indoor20.02.19
25,83Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.034-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
25,83Roar Fjellet, Hamar friidrett05.04.661-fi-A (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
25,84Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.024 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
25,84Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041 (G-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
25,86Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----210--------------------
25,89Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
25,93Roy Harald Tangerås, Mjøsdalen IL26.05.972-h2Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,93Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.822-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
25,94Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
25,97Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.013-h1 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201924.03.19
25,98Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692-fi-A (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
26,04Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
26,05Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.002-h2 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,06Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.044-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,06Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.025-h1 (G-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
-----220--------------------
26,08Sondre Skytteren, Oppstad IL13.06.002 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
26,09Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.035-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,11Fredrik Liland, Fana IL21.09.024-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,11Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.034-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,14Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.031-h3Sandnes, Jærcup 214.02.19
26,17Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.044-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,19Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,19Mats Mølstre, Haugesund IL10.06.011 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
26,20Vegard Ulseth Sylte, Ranheim IL30.03.031-h2 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
26,21Oliver Ivanowitz, IL i BUL27.10.023-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----230--------------------
26,25Martin Tofting-Sørlie, Bækkelagets SK07.07.033-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,30Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
26,30Frode Holt, IF Sturla14.07.641-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
26,32Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013-h1 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
26,33Stian Hjorteland, Haugesund IL14.07.953-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
26,35Patrick Wik, IL Fri05.10.043-h5 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
26,38Erlend Alme, Frøyland IL21.04.044-h2Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
26,41Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.012 (G-17)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
26,41Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.043-h1 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
26,42Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023-h3 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----240--------------------
26,45Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.034-h3 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,55Vegard Remnes, Sandnessjøen IL14.02.025 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
26,56Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
26,58Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.602-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
26,60Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.013-h3 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,64August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,65Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.034-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,65Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
26,69Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.041-h2 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
26,69Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.044-h3 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----250--------------------
26,71Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.043-h6 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
26,72Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,81Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.035-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
26,82Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV45)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
26,86Jørn Kopperud, Hvam IL23.02.722-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
26,88Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
26,92André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3 (G-15)Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.19
26,94Trond Håvard Brunes, Hvam IL25.12.772-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
26,95Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
26,95Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.024-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----260--------------------
27,01Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.044 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
27,03Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.045 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
27,09Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
27,09Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
27,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,15Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.042-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
27,19Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032-h3Sandnes, Jærcup 214.02.19
27,22Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.025-h2 (G-17)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,25Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,27Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.035 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----270--------------------
27,27Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.643-fi-A (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
27,28Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
27,28Øyvind Wang, Hvam IL14.07.713-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
27,37Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.043-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
27,39Martin Aksland, Sandnes IL30.04.022-h1 (G-17/19)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
27,58Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.044-h4 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,65Filip Vaa Kjelsberg, FIK Ren-Eng18.02.034-h2 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,68Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.571-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
27,68Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.045-h6 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,73Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011-h2Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
-----280--------------------
27,75Magnus Husom, FIK Orion07.03.031 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
27,77Peder Willhelm Pedersen, Nordre Eidsvoll IL03.09.033-h1 (G-15)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
27,84Jostein Alden, IL Skjalg07.08.754-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
27,86Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.042-h2 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
27,90Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
27,93Alfred Vindfjell, Bergsøy IL04.07.036 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
27,98Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.962-h2Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
28,00Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043-h4 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
28,09Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.734-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
28,22Freddy Hørven, Asker Sk. Friidrett12.05.531-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----290--------------------
28,29Johan Andreas Løland, GTI02.05.592-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
28,34Bjørn Løvik, FIL Aks-7708.07.711 (MV45)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
28,36Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043-h1 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
28,60Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
28,63Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.045-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,70Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
28,70Bent Luther, IF Hellas21.04.662-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
28,74Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.793-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
28,76Sander Oppen, IF Sturla17.12.045-h4 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
28,89Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.593-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----300--------------------
28,91Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.044-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
29,07Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
29,35Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.044 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
29,58Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.044-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
29,59Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.044-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,63Jakob Wang, IF Hellas16.09.945-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,76Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.044 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
29,90Martin Haugen, Leinstrand25.11.044-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
29,90Bjørn Fjære, Haugesund IL17.12.011Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
29,90Terje Myhre, IL i BUL10.04.622-h2 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----310--------------------
30,11Marceano Cadjambor Mendes Silva, Ranheim IL041 (G-14)Ranheim, Klubbmesterskap10.03.19
30,15Morten Warankov, Strindheim IL28.10.603-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
30,22Bjarne Skumsnes, GTI31.05.542-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
30,31Sondre Rom Haugerud, Nordre Land friidrett02.12.045-h3 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,58Jan Eirik Eggan, Leinstrand01.03.753-h1Ranheim, Adventstevnet02.12.18
30,68Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
30,70Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
30,73Jo Magnus Kleven, IL Tyrving04.05.035-h1 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
30,96Jonathan Nordraak, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.01.046-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
31,36Fredrik Østlie Pettersen, Hamar friidrett07.11.045 (G-14)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----320--------------------
31,43Rune Holmen, Strindheim IL10.03.693-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
31,51Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.042-h1 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
31,54Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.044-h5 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
31,92Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
32,05Anders Tunge, Sandnes IL23.08.043-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
32,81Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.042 (G-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
32,92Marius Holm Tveit, Sportsklubben Vidar29.12.045-h2 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
32,93Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.534-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
33,01Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.491-fi-A (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
33,50Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----330--------------------
33,95Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.492-fi-A (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
34,48Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.453-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
34,51Leif Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb24.08.452-h2 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
34.75Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.041-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
34,87Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.045-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
34,92Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.452 (MV)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
35,09Gunnar A Larssen, FIL Aks-7730.09.441 (MV70)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
36,87Per Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett09.06.341-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM09.03.19
39,36Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
41,66Thorvald Emil Jacobsen, Spjelkavik og Omegn Friidrett10.01.471Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----340--------------------
42,93Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
43,53Stein Tore Holsen Viken, FIL Aks-7723.10.462 (MV70)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
45,74Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.342-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM09.03.19
47,84Harry Tvedt, IL Gular15.09.333-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,64Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.992-h10New Haven/CT/USA, Elm City Challenge08.12.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,89Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.002-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
24,56Oatthawut Panklang (THA), Ullensaker/Kisa IL29.01.021-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
25,03Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.042-h1 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
25,55Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.041-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
25,64Abdur-Raheem Idowu (NGR), Selsbakk IF01.08.021-h3 (G-16)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
25,64Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042-h1 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
27,00Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
27,09Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.045-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
29,68Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
30,12Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961-h1Stange, Bamselekene 201924.03.19
31,86Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.045 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,81Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.893-h3Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
35,43Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.972-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
36,01Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
36,36Hallgeir Martinsen, IL Tyrving10.01.893-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
36,53Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1Stockholm/SWE, Luciaspelen16.12.18
37,21Lasse Solheim Angelshaug, Florø Turn og IF20.08.983-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
37,32Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.004-h3Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
37,37Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012-h1Stockholm/SWE, Luciaspelen16.12.18
37,77Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-h2Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
38,00Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.034-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----10--------------------

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,05Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961-fi Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships02.03.19
48,50Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
48,61Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.894-h1Bærum, Nordenkampen10.02.19
49,53Lars Gausemel Stølen, IL Tyrving04.09.972-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
50,09Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.991-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
50,15Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.013-h4Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
50,21Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.956Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
50,27Espen Tveit, Ranheim IL21.12.914-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
50,38Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
50,53Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----10--------------------
50,56Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
50,75Sivert Sellevold, Turn & IL Hovding04.12.002-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
51,13Peter Svoren, IL Tyrving18.04.014-h4Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
51,14Kristian Magnussen, Haugesund IL25.06.862-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
51,36Erik Folkow, BUL-Tromsø Friidrett23.09.973 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
51,44Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
51,55Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-h4Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
51,59Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
51,61Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
51,69Emil Oustad, Mosvik IL20.07.892-h1Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----20--------------------
51,76Harald Lund Johansen, Sunndal IL Friidrett18.07.012-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
51,98Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.954-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
52,03Thomas Blücher, IL Gneist05.09.003-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
52,18Jonas André Ose, Dimna IL13.06.022 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
52,25Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011-h2Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
52,66Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
53,11Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
53,20Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.014-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
53,36Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.014-h3Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
53,72Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
-----30--------------------
53,91Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
53,93Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
54,06Nahom Kibreab Ghebrehiwet, Ørsta IL14.11.012 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
54,14Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.001-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
54,31Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.024 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
54,54Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.025 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
54,58Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
54,87Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
55,11Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
55,34Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.014-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----40--------------------
55,57Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
56,11Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
56,20Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
56,27Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
56,39Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
56,43Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
56,88Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.031 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
57,22David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.022-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
57,27Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.014-h2Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
57,31Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----50--------------------
57,36Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
57,92Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
58,05Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
58,19Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
58,19Magnus Klüver Ulseth, Byåsen IL26.07.041-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
58,43Niklas Liland, Fana IL04.11.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
58,98Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
58,99Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.042 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
59,06Kristian Brandseth, Os Turn28.02.043-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
59,76Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
-----60--------------------
1,00,41Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1 (G-17)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
1,02,03Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,03,05Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.044 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,03,27Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.041-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
1,03,63Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,03,84Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
1,03,93Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
1,04,53David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.043-h1 (G-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
1,05,30Theodor Karlsen, Strindheim IL27.03.021 (G-17)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
1,05,37Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.003-h1Bærum, Bassen Sprint 201919.01.19
-----70--------------------
1,06,66Oliver Szanto, Gjesdal IL27.06.033-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,06,72Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
1,08,36William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.021 (G-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
1,10,99Emil Jensen, Alta IF20.02.022 (G-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
53,55Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.011-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
59,32Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
1,04,00Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h3Sandnes, Jærcup 214.02.19

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,22,15Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,22,47Abduljaleel Hir, Selsbakk IF22.09.952Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,23,02Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,23,40Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,24,02Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.951-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,24,99Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,25,02Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h1 (G-17)Bærum, Julestemne01.12.18
1,25,08Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.001-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,25,50Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.932-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,25,68Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.933Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----10--------------------
1,26,04Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,26,81Olav Havn, FIK Orion02.04.984Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,27,13Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,27,44Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.003-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,27,72Anders Nyhus Røsbjørgen, Selsbakk IF12.10.021 (G-16)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,27,81Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,28,15Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,28,31Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,28,64Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,29,09Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.031 (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----20--------------------
1,29,16Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,29,22Thomas Syrstad, Strindheim IL27.10.963Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,29,31Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.031 (G-16)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,29,43John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.034Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,29,61Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.011 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,30,44Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,30,51Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,30,69Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,30,93Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,31,04Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.003 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----30--------------------
1,31,06Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012-h1 (G-17)Bærum, Julestemne01.12.18
1,31,11Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.032-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,31,30Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.956-h2Bærum, Julestemne01.12.18
1,31,48Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.936Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,31,77Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032 (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,31,80Jørgen Moen, FIK Ren-Eng21.06.915Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,31,97Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,32,02Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.034 (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,32,23Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,32,33Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.042-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----40--------------------
1,32,54Thomas Bjørn Jenssen, Ranheim IL20.05.985Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,32,60Fredrik Liland, Fana IL21.09.023 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,32,67Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.011-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,32,91Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032 (G-16)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,32,95Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.002-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,33,31Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.014 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,34,08Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.042-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,34,09Kristian Brandseth, Os Turn28.02.043-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,34,15Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.035 (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,34,20Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.031 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
-----50--------------------
1,34,75Eirik Fredriksen, Moss IL29.03.013-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,34,99Nikolai Gylthe Berget, Hamar friidrett27.05.036 (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,35,10Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,35,13Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.996Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,35,56Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.035-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,35,75Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.005-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,35,78Andreas Døske, Haugesund IL26.05.036-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,35,99Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.034-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,36,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.043-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,16Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.037-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----60--------------------
1,36,17Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.041-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,36,19Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.038-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,36,21Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.996-h1Bærum, Julestemne01.12.18
1,36,40Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.963-h1Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,36,51Simen Sletten, FIK Ren-Eng04.07.887Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,60Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.044-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,36,87Kristian Baggegård Myrlid, Herand IL07.01.039-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,36,95Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.041-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,05Jacob Voss, Drøbak/Frogn IL Friidrett01.07.045-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,51Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042-h1 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
-----70--------------------
1,37,77Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.042-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,37,89Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.035-h1 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,38,25Vetle Haugjord Rølsåsen, Nordre Eidsvoll IL12.05.043-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,38,31Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.022Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,38,32Christoffer Voss, Drøbak/Frogn IL Friidrett01.07.043-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,38,5Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
1,38,65August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.048-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,38,84Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.021 (G-17)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,39,00Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.037 (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,39,07Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.044-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----80--------------------
1,40,03Magnus Husom, FIK Orion07.03.038 (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,40,04Daniel Oppen, IF Sturla26.02.039 (G-16)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,40,43Vegard Ulseth Sylte, Ranheim IL30.03.032 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,40,63Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,43,41Jonathan Moen Holmen, Romerike Friidrett18.05.044-h1 (G-14)Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
1,43,42Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.045-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,43,56Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.042 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,43,81Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,43,89Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.044 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,44,3Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
-----90--------------------
1,45,37Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.046-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,46,27Sondre Yri Aaberg, Sørild FIK03.08.023 (G-16)Grimstad, Treningsstevne10.01.19
1,46,41Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,46,49Birk Pettersvold Foss, Herkules Friidrett15.05.044 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
1,46,83Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,47,0Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.022 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
1,48,43André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,51,55Jonathan Nordraak, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.01.048-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,52,41Martin Haugen, Leinstrand25.11.045 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,52,44Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.049-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
-----100--------------------
1,53,66Eskil Frischknecht, Alta IF20.01.021 (MJ)Alta, Høststevnet17.11.18
1,54,07Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.046 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,54,38Fredrik Østlie Pettersen, Hamar friidrett07.11.0410-h1 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
1,57,39Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.047 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,59,12Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
2,04,05William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.021 (G-16)Alta, Høststevnet17.11.18
2,05,45Emil Jensen, Alta IF20.02.022 (G-16)Alta, Høststevnet17.11.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,32,89Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.011 (G-17)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,37,29Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.046-h2 (G-15)Stange, Bamselekene 201923.03.19
2,09,98Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.968Stange, Bamselekene 201923.03.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,90Markus Einan, Ullensaker/Kisa IL04.02.971-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,50,42Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.915-h3Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships01.03.19
1,51,48Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,54,90Thomas M Heggøy, IL Gular25.05.943-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,55,07Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,55,63Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.002-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,56,34Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.994-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,56,60Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.955-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,56,67Ådne Andersen, Dimna IL18.01.946-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,57,05Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.941-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
-----10--------------------
1,57,30Mats Hauge, IL Gular16.07.971-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,57,50Lars Lunde, Stord IL20.05.972-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,57,56Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.013-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,58,31Leon Douglas, Nesodden IF06.09.001-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,58,63Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
1,59,07Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.994-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,00,10Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.993Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,00,24Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.931-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,00,26Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.952-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,00,78Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.935-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----20--------------------
2,00,82Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,00,83Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.011-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,00,91Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.021-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,01,03Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.032-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,01,12Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.003-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,01,16Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,01,16Thomas Blücher, IL Gneist05.09.004-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,01,23Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,01,54Georg Ovesen, Kristiansand Løpeklubb16.07.024-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,01,59Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.015-h3 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----30--------------------
2,02,04Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.012-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,02,24Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,02,36Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,02,43John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.032-h2 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,02,96Johannes Alne, Haugesund IL12.02.753-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,03,37Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.022-h2 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,03,43Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001 (G-18/19)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
2,03,50Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.874-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,03,91Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,03,93Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.991Haugesund, KM Rogaland20.01.19
-----40--------------------
2,03,93Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.012-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,04,02Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.016-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,04,02Nahom Kibreab Ghebrehiwet, Ørsta IL14.11.013-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,04,07Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,04,24Nils Christian Christensen, Fredrikstad IF07.07.023-h2 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,04,31Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.033-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,04,50Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.021-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,04,77Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.001Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,04,77Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.034-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,04,88Jakob Granheim, Målselv IL05.04.014-h2 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----50--------------------
2,04,91Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.035-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,05,75Kristoffer Nordhus, Stavanger Friidrettsklubb26.06.952-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,06,13Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.997-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,06,32Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.022-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,06,77Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,07,34Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.916-h1Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,07,67Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.982Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
2,07,70Fredrik Liland, Fana IL21.09.023-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,07,76Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,07,76Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.031-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----60--------------------
2,08,09Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.951-h1Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
2,08,33Hermon Angesom Araya, Herkules Friidrett03.06.043 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,08,34Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,08,38Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,08,43Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,08,94Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,09,13Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.032Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,09,14Brage H Nybakk, Sem IF02.04.034 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,09,37Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand IF Friidrett29.07.032 (G-16)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
2,09,50Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.693Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
-----70--------------------
2,09,98Sebastian Støle, Søgne IL04.02.042-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,10,05Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.024-h1 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,10,07Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.001-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,10,11Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.032-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,10,21Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.043-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,10,54Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.015 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,10,87Robert Hansen, Ringerike Friidrettsklubb28.09.751-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,11,11Sindre Tøllefsen, Sortland Friidrettsklubb30.01.012-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,11,20Jørgen André Førde, Ørsta IL16.07.002 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
2,11,50Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.037-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----80--------------------
2,11,72Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.031-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,11,76Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042-h2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,11,85Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,11,90Børge Harestad, IL Skjalg21.04.802-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,12,27Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.043-h2 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,12,54Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.981Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
2,12,62Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,12,84Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.045-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,00Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,13,47Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.034-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----90--------------------
2,13,51Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
2,13,58Tristan Hellstrand, IL i BUL20.11.003-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,68Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.032-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,13,76Theodor Raaberg, IL i BUL09.11.993-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,14,28Halvor Løvli, Ullensaker/Kisa IL04.02.033-h1 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,14,30Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.032 (G-16)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
2,14,35Tobias Johansen, IK Hind22.08.033-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,14,75Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,14,87Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.034-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,15,14Odd Einar Tveit, Stavanger Friidrettsklubb19.08.775-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----100--------------------
2,15,38Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
2,15,39Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (G-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,15,75Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.031 (G-16)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,16,03Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.015-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,19Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.046-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,20Kristian Brandseth, Os Turn28.02.042-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,16,39Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,50Torbjørn Aareskjold, Sandnes IL19.12.717Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,16,54Bjørn Sundvor, Stavanger Friidrettsklubb14.01.846-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,16,63Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
-----110--------------------
2,16,90Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,16,90Luka Snorrason, Heggedal FIK27.01.044-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,16,91Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.841-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,17,21Oskar Pedersen, Stavanger Friidrettsklubb10.05.988-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,17,55Mads Nilsen, Herkules Friidrett14.11.012 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,17,77Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041-h1 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,18,06Martijn Langeweg, Ringerike Friidrettsklubb23.02.003 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,19,80Vetle Haugjord Rølsåsen, Nordre Eidsvoll IL12.05.045-h1 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,20,08Sondre Skytteren, Oppstad IL13.06.003 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
2,20,49Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.692-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----120--------------------
2,20,64Timofei Porjajev, IL Nybrott03.01.035-h1 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,21,12Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.043-h1 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,21,37Iacob Mathiesen, IL i BUL23.11.663-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,22,40Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.823-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,22,47Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.591-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,22,57Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.036-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,23,13Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,24,52Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,24,55Scott Ygård, IF Hellas06.01.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,24,90Kjell Magne Skatteboe, Rogne IL29.07.684-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----130--------------------
2,25,21William Kollberg, IF Hellas30.04.04H (G-15)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,25,88Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.744-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,25,97Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.016 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,26,07Emil Ingvar Rostoft Kristjansson, IL Koll29.10.038-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,27,65Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.048-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,28,24Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,28,54Martin Aksland, Sandnes IL30.04.021 (G-17)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,29,57Per Helge Paulsen Litsheim, GTI27.12.795-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,29,99Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,30,03Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
-----140--------------------
2,30,65Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541 (MV65)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,30,74Hassan Boujdad, Kristiansand IF Friidrett28.06.611-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,31,71Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.032 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,32,31Vetle Andresen, Sandnes IL10.02.048Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
2,33,16Atle Nordli, IL Tyrving27.04.642-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,34,13Bent Luther, IF Hellas21.04.665-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,35,11Lars Philip Olaussen, Lillehammer IF04.06.811 (MV35)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
2,36,34Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,36,54Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,37,53Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.542-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----150--------------------
2,37,60Sigurd Sten Gunset Hansen, Fredrikstad IF03.05.041 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
2,37,85Aksel Günther, Fredrikstad IF30.09.041 (G-15)Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,38,62Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.583-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,39,19Teodor Markus Bergli, BUL-Tromsø Friidrett28.04.042 (G-14)Tromsø, Treningsstevne 603.12.18
2,40,35Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.513-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,40,47Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.594-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,40,77Oliver Szanto, Gjesdal IL27.06.034-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,43,78Teodor Munkhaugen Eggan, Leinstrand25.12.042 (G-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,45,15Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,46,05Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.613-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----160--------------------
2,46,57William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.021 (G-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
2,47,14Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.544-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,48,07Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.017 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,48,55Magne Fjetland, Stavanger Friidrettsklubb30.10.656-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,55,13Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,55,90Per Laksfors, Strindheim IL05.07.492-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
3,01,99Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.046-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
3,03,48Olav Hagland, GTI16.02.487-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
3,04,00Steinar Lien, Oppegård IL16.11.644-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
3,14,36Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.493-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----170--------------------
3,18,29Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
3,21,71Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
3,25,07Bror Smedsrud, Hadeland FIK07.12.474-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
4,11,20Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM10.03.19
4,14,55Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
4,19,15Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.392-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
5,11,50Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.711Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,58,31Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.912Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,00,72Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.031-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,06,63Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.014-h1 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,08,38Suleyman Abdale Mahmud (SOM), Trondheim Friidrett28.09.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
2,13,68Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.026-h2 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
2,15,14Abdulqader Altom (SUD), IL Pioner27.03.951Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
2,18,36Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.732-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
2,21,05Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.047-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,23,38Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044-h1Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,42,50John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.031 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,42,84Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,45,93Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.022 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,46,17Martin Roe, IL Fri01.04.92HGlasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships03.03.19
2,46,35Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.023 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,49,56Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.024 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,50,70Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.032 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,54,23Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.69P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
2,55,26Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,55,59Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------
2,57,42Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,58,99Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.031 (G-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
3,02,11Anass Safiani, IL i BUL17.11.042-h1 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,02,21Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,02,99Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,07,74Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.045-h2 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
3,07,89Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.011 (G-17)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,09,74Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.66P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
3,11,63Tobias Devik, Namsen Friidrettsforening02.08.034 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
3,17,83Frode Holt, IF Sturla14.07.64P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
-----20--------------------
3,22,60Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.68P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
3,30,40Hassan Boujdad, Kristiansand IF Friidrett28.06.611Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
3,47,17Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
3,56,83Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV70)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor27.03.19
4,03,61Harald Nybru, Sandnes IL18.09.56P (MV60)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
5,44,30Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
8,53,42Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.43P (MV75)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,58Endre Wigaard, IL i BUL25.06.962Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance15.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,54,40Kaya van Hulst Sahin (NED), Breimsbygda IL15.12.025 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,36,02Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Düsseldorf/GER, PSD Bank Meeting Düsseldorf20.02.19
3,38,62Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.933Düsseldorf/GER, PSD Bank Meeting Düsseldorf20.02.19
3,49,64Abduljaleel Hir, Steinkjer Friidrettsklubb22.09.954Bærum, Nordenkampen10.02.19
3,50,73Erik Udø Pedersen, Kristiansand IF Friidrett09.04.942-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
3,50,81Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.913-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
3,51,21Sondre Juven, Nesbyen IL17.04.994-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
3,51,43Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.939-h3Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships01.03.19
3,51,59Mats Hauge, IL Gular16.07.975-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
3,52,42Marius Vedvik, IL Gular18.03.923Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
3,52,67Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.946-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----10--------------------
3,53,70Ådne Andersen, Dimna IL18.01.944Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
3,54,34Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.965Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
3,54,75Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.016Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
3,55,09Lars Lunde, Stord IL20.05.971-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
3,55,94Jacob Boutera, IL Gular29.04.967-h3Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
3,58,15Sondre Dingsør, IL Gular03.02.962-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
3,58,55Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
3,59,43Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.974-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,00,79Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,00,97Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.002 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----20--------------------
4,02,29Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.975-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,03,07Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.992-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,03,59Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.993-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,07,24Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,07,52Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.026-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,07,63Ole Mikal Tørsdal, Haugesund IL21.06.915-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,08,17Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.996-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,08,23Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.002-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,09,59Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.015 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,10,03Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.987-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----30--------------------
4,10,35Sebastian Selbekk, IL Tyrving30.11.938-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,12,36Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.873-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,13,19Georg Ovesen, Kristiansand IF Friidrett16.07.025-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,13,44Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.016 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,14,81Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.926-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,14,99Gaute Nørve, Mandal & Halse IL23.09.007-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
4,16,52John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,17,75Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.021 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,17,76Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.022 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,18,08Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
-----40--------------------
4,18,95Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,19,15Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.018 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,19,66Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,21,59Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,21,75Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.032-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,22,40Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.028-h1Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,23,33Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.033 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,23,57Ole Christer Kvellestad, Stord IL19.06.002 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 109.01.19
4,24,94Thomas Finshus, Stegaberg IL06.10.881Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,25,34Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.918-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----50--------------------
4,25,65Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.024 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,25,83Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.034 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,27,91Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.035 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,28,25Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.025 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,28,38Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.033-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,28,38Martin Schei, Stord IL06.05.001 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,28,61Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.026 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,28,63Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.036 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,29,18Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.031-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,29,79Fredrik Liland, Fana IL21.09.027 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----60--------------------
4,29,87Robert Hansen, Ringerike Friidrettsklubb28.09.751-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,30,15Adrian Lothe, Gloppen Friidrettslag15.04.0010 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,30,74Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.031-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,31,36Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.037 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,31,57Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,32,03Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.011-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,33,77Nils Tveite, Ås IL18.02.023 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,33,85Oskar Pedersen, Stavanger Friidrettsklubb10.05.982-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,35,69Tobias Svendheim, IL Fri14.02.042-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,36,17Andreas Østerbø, Brekke IL28.10.034-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----70--------------------
4,36,74Andreas Døske, Haugesund IL26.05.035-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,38,15Kim Berland Laitinen, Stord IL19.12.841 (MV)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,39,07Børge Harestad, IL Skjalg21.04.803-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,39,28Stein Kamfjord Andersen, IL i BUL27.04.721-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,41,22Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,42,27Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.038 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,44,73Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.043 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,46,55Bjørn Ingvar Kydland, GTI26.10.784-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,47,21Kristian Brandseth, Os Turn28.02.043-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,47,34Ole Henrik Kråkenes, GTI24.04.895-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----80--------------------
4,47,56Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.044-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,49,34Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,49,38Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.039 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,49,76Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.036-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,50,85Jan Nyrønning, Ålen IL25.12.631-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,52,16Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.031 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
4,52,45Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.037-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,52,69Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.019 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus03.02.19
4,52,90Brage H Nybakk, Sem IF02.04.036 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,53,82Daniel Måkestad Fadnes, Solnut IL13.09.044 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
-----90--------------------
4,54,93Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,56,70Rune Boge, GTI25.10.713-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,58,02Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.826-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
4,58,30Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,58,55Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.038-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,01,46John Nicolaysen, GTI27.12.677-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,04,51Rune Holmen, Strindheim IL10.03.692-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,04,65Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.046 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,05,34Per Helge Paulsen Litsheim, GTI27.12.794-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,07,60Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
-----100--------------------
5,08,07Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.046-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,12,86Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.591-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,18,02Hassan Boujdad, Kristiansand IF Friidrett28.06.612-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,19,77Stig Gunleiksrud, Ullensaker/Kisa IL25.06.693-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,22,76Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.592-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,23,90Karl Anders Nilsen, GTI24.10.755-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
5,24,75Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.048-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,25,05Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.583-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,28,49Tore Engen, Nord-Odal idrettslag04.06.584-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,28,67Magne Fjetland, Stavanger Friidrettsklubb30.10.658-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
-----110--------------------
5,31,68Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,32,32Even Løkken, Strindheim IL28.10.542-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,33,03Gunnar Aarseth, Stavanger IF Friidrett12.02.585-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,33,60Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.513-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,34,05Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
5,36,26Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.654-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,38,26Bjarne Skumsnes, GTI31.05.544-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,39,14Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.545-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,49,91Tommy Jacobsen, Askim IF25.06.623-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,59,16Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.614-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----120--------------------
6,01,25Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,02,12Per Laksfors, Strindheim IL05.07.492-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,02,99Olav Hagland, GTI16.02.486-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
6,09,21Svein Arne Sølvberg, Oppegård IL18.09.483-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,15,61Tormod Bønes, IL i BUL09.04.421-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,22,59Dan-Olav Tjessem Meling, GTI29.07.454-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,26,56Olaf Våge Ellefsen, GTI09.04.442-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
6,28,16Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.413-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
7,18,48Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
7,56,77Dag Erichsrud, IL i BUL08.11.495-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----130--------------------
8,44,27Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341-h1 (MV85)Hvam, Veteran-NM09.03.19
9,21,10Thorvald Emil Jacobsen, Spjelkavik og Omegn Friidrett10.01.476-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
10,38,89Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.712-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,11,67Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.031 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,20,01Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.019 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
4,54,85Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.042-h2Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,13,78Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.954-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships22.02.19
4,15,11Michael Mørk, IK Tjalve15.10.994-h2Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.19
4,27,47Endre Wigaard, IL i BUL25.06.961-h2 (KS)Mankato/MN/USA, Ted Nelson Classic02.02.19
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,02Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.952Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,13,26Michael Mørk, IK Tjalve15.10.995-h1Ames/IA/USA, Iowa State Classic09.02.19
4,22,43Endre Wigaard, IL i BUL25.06.965-h4Brookings/SD/USA, SDSU Indoor Classic09.02.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59,31Alexander Østberg, Stanford University15.02.974-h4Seattle/WA/USA, UW Invitational26.01.19

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,25,27Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.043 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
6,32,09Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.045 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49,73Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931Bærum, Nordenkampen10.02.19
7,51,20Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-h1Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships01.03.19
7,53,80Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.912-h2Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships01.03.19
7,58,07Per Svela, IL Gular19.03.921Leikvang, Norna indoor20.02.19
8,12,26Tom Erling Kårbø, Stord IL04.02.892-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,12,42Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.963-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,14,39Erik Udø Pedersen, Kristiansand IF Friidrett09.04.944-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,15,47Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
8,17,74Ådne Andersen, Dimna IL18.01.945-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,18,03Mats Hauge, IL Gular16.07.971-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
8,18,65Lars Lunde, Stord IL20.05.972-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,21,0Abduljaleel Hir, Steinkjer Friidrettsklubb22.09.951Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,22,73Marius Vedvik, IL Gular18.03.926-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,23,04Magnus Hannevig Pettersen, IK Tjalve29.04.956-h1Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships23.02.19
8,23,80Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.973-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,25,0Trond Ørjan Eide, Strindheim IL18.01.902Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,26,0Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.963Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,31,93Jacob Boutera, IL Gular29.04.969-h2Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,33,64Einar Johan Melsom, IL Tyrving14.10.991-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,33,7Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----20--------------------
8,34,8Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.965Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,35,8Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.876Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,41,49Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.932-h1Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,41,83Ola Berg Fines, Mosvik IL15.12.904Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,42,87Ole Kasper Harlem Fosser, IL Heming21.04.991Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.19
8,44,53Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.024-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,44,8Iver Matias Linge Glomnes, Strindheim IL24.06.964Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
8,46,2Abdurrahman Hir, Selsbakk IF07.03.971 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
8,46,31Ulrik Grevle Lolland, Rygge IL25.05.921Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,46,7Mats Bjørgum, Strindheim IL21.02.945Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
-----30--------------------
8,47,09Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.972Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,49,1Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.811 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
8,49,26Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
8,49,33Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.965Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
8,49,6Magnus Warvik, NTNUI29.07.946Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
8,53,00Hans-Magnus Haukøy, IL Gneist31.07.015-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,55,3Anders Boye, Rindal IL03.01.9410Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,55,4Morten Haugsvær, NTNUI972 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,56,30Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
8,58,44Simen Bergseth, IL Skjalg13.01.922-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----40--------------------
8,58,7Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.9311Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,59,3Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.8512Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
8,59,81Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.997-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
8,59,9Jon Arne Gaundal, Steinkjer Friidrettsklubb08.07.888Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
9,00,16Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.993-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
9,00,34Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.988-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,01,89Johannes Teigland, IL Gular17.04.956-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,01,9August Lunde, Byåsen IL04.09.031 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
9,04,12Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.928-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,08,3Simen Aamodt, NTNUI13.09.9213Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----50--------------------
9,09,3André Johnsen Navjord, Strindheim IL9415Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,13,20Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.001 (G-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
9,15,53Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.985Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,16,9Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.983 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,17,53Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.036Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,18,05Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.749-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,19,66Svein Oscar Skilleås, Fana IL09.06.021-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,20,3Ulrik Astrup Arnesen, Strindheim IL28.01.974 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
9,21,5Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.031 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,22,40Eirik Nordvik, Steinkjer Friidrettsklubb17.09.817Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
-----60--------------------
9,23,19Ibrahim Buras, Lillehammer IF21.08.017Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,24,3Erik Grimstad, Namdal løpeklubb16.01.9116Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,26,7Kristian Riseth Hammer, Svorkmo N.O.I.01.08.8917Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,28,04Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.9110-h1Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,30,13Thomas Finshus, Stegaberg IL06.10.882Haugesund, KM Rogaland20.01.19
9,31,5Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.9318Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,32,4Mikael Olsen, Namdal løpeklubb25.06.801 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,33,44Øyvind Hjermstad, Fossum IF18.01.998Gøteborg/SWE, HäcXksan09.02.19
9,34,3Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.032 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,34,4Knut Ødegaard, Bratsberg IL01.10.752 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----70--------------------
9,36,10Martin Schei, Stord IL06.05.001-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,37,1Stian Oldervik, Rindal IL31.07.833 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,37,36Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.958Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,37,41Didrik Prestegård Hansen, Norna-Salhus IL26.09.022-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,39,36Magnus Halvorsrud Salberg, Aurskog/Høland Friidrettslag06.04.889Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,40,21Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.0210Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,40,51Johannes Thomsen, Stord IL20.08.839-h1Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,40,8Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.023 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,41,2Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.07.8721Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,41,44Roger Thompson, IL Driv Friidrett04.03.761-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----80--------------------
9,42,3Peder Talsnes, Strindheim IL974 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,42,61Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.034-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
9,43,3David Sommervold Folde, Rindal IL25.02.8822Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,44,4Jo Sverre Sande, Svorkmo N.O.I.9123Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,51,9Jonas Aamodt Moræus, Bratsberg IL24.12.791 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
9,52,79Simon Bø-Sande, Sandnes IL02.11.921-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
9,54,04Sjur Ferkingstad, Haugesund IL28.07.801 (MV35)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
9,54,5Mattis Amundsen, Namdal løpeklubb23.09.9225Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,55,58Trond Håvard Brunes, Hvam IL25.12.772-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,57,3Vegard Ressem, Frol IL9527Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----90--------------------
9,57,59Kim Berland Laitinen, Stord IL19.12.841-h1 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,58,2Pål Sæther, Rindal IL15.05.8620Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
9,59,2Sindre Grimsbø Persen, Byneset IL19.08.8521Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
9,59,3Knut Venseth, Markabygda IL03.02.711 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,00,5Øystein Rasch-Halvorsen, Bratsberg IL10.02.783 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,01,2Vegard Vigdenes, IL Dalebrand04.07.774 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,02,89Torbjørn Westby Liestøl, Ullensaker/Kisa IL04.08.732-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,03,9Ådne Hernes, Fana IL08.04.023-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,04,29Christian Lauvdal Bie, Sørild FIK12.12.0211Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,05,1Endre Engtrø Husby, Leinstrand10.05.034 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----100--------------------
10,06,39Oskar Pedersen, Stavanger Friidrettsklubb10.05.986-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,07,0Bjarte Holmgard, Trondheim & Omegn Sportsklubb28.01.8626Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,08,8Eivind Johan Haltli, Rindal IL18.11.795 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10.09.10August Krokan, Tromsø Løpeklubb29.12.921Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
10,12,1Thomas Lillevestre, Bratsberg IL15.09.8930Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,13,6Arne Berg, Meldal IL02.01.8731Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,13,8Fredrik Lillevik, Rindal IL10.02.804 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,15,7Andreas Svorkdal, Svorkmo N.O.I.01.11.9628Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,18,4Vemund Gurholt, Gjerpen Idrettsforening04.12.9033Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,19,1Kasper Sæterhaug Knudsen, Strindheim IL17.06.035 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
-----110--------------------
10,19,66Ole Henrik Kråkenes, GTI24.04.891-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,21,8Marcus Nordahl, Trondheim & Omegn Sportsklubb21.08.825 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,22,25Øystein Johannes Gøthesen, Haugesund IL05.07.721 (MV45)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
10,22,3Tom Frode Theigmann, Rindal IL01.06.731 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,27,01Jone Osland, Bjerkreim IL13.10.037-h2Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,27,28Sindre Tøllefsen, Sortland Friidrettsklubb30.01.0112Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
10,27,75Henning Nilsen, GTI11.02.772-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,27,90Stig Sjølstad, Utleira IL Friidrett06.09.781Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
10,29,28Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.691-h1 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,30,9Øystein Lie, Frosta IL09.02.702 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
-----120--------------------
10,33,1Henrik Næss, Utleira IL Friidrett27.03.044 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,34,2Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.601 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,34,6Øyvind Langørgen, Strindheim IL18.08.652 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,35,3Timofei Porjajev, IL Nybrott03.01.036 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10.36.60Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
10,36,72Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
10,37,9Håvard Lorange, Strindheim IL15.05.651 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,44,29Rune Boge, GTI25.10.713-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,45,14Jan Nyrønning, Ålen IL25.12.631-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,46,6Eivind Anshus, Meldal IL22.10.776 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
-----130--------------------
10,46,6Ola Haseth Balestrand, Rindal IL03.03.826 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,50,1Casper Bergmann Henriksen, Ranheim IL26.10.8937Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,52,7Tor-Einar Sandvik, Svorkmo N.O.I.15.08.8739Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,52,8Jens Even Storhov, SK Freidig25.01.662 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,53,1Stein Ove Erikstad, Rindal IL14.05.653 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,53,23Johannes Føll, Stadsbygd IL30.07.032 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
10,55,00Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.824-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,55,13Per Helge Paulsen Litsheim, GTI27.12.795-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
10,56,6Jarle Vikør Ekanger, Hell Ultraløperklubb848 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,57,1Rune Holmen, Strindheim IL10.03.694 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
-----140--------------------
10,59,5Are Malvik, NTNUI26.09.9243Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,01,1Bjørn Stavnes, Strindheim IL15.10.581 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11.03.02Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
11,05,7Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.592 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,08,9Sigurd Eriksson, Strindheim IL22.12.685 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,11,9Lars Erik Gylland, Hell Ultraløperklubb787 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,17,79Sondre Gjerde Aardal, Varegg IL11.11.043-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
11,21,5Johannes Iversen, Nidaros Idrettsungdomsskole047 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,22,96Eirik Duesten, GTI27.08.806-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
11,25,7Andre Lehn Johnsen, Strindheim IL01.07.809 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
-----150--------------------
11,27,87Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.011 (G-18)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
11,30,4Harald Vinsnesbakk, Heimdal IL14.10.717 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,31,68Håvard Juliussen, Hvam IL30.07.773-h1 (MV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,33,03Vidar Våge, Stavanger Friidrettsklubb13.03.857-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
11,33,15Tore Engen, Nord-Odal idrettslag04.06.582-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,36,92Jan Monsrud, Kongsvinger IL Friidrett09.02.553-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,39,67Rolf Jakob Eltervåg, Gjesdal IL08.08.024-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
11,45,64Gunnar Aarseth, Stavanger IF Friidrett12.02.584-h1 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,45,7Jørgen Tilseth Løvseth, Namdal løpeklubb24.04.8748Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,46,38Even Løkken, Strindheim IL28.10.541-h1 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----160--------------------
11,47,1Ole Emil Frisvold, NTNUI29.08.9442Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,48,52Magne Fjetland, Stavanger Friidrettsklubb30.10.658-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
11,49,98Dag Jensen, Larvik Turn & IF10.05.632-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,50,8Elian Johannes Hammerhaug, Selbu IL0410 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,51,4Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.583 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,53,71Øyvind Wang, Hvam IL14.07.713-h1 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,56,9Halvor Bakken, Strindheim IL31.08.026 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,57,9Bård Roll, Nidelv IL28.09.573 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,02,12Steinar Lien, Oppegård IL16.11.643-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
12,03,7Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.541 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
-----170--------------------
12,04,4Raymond Bergesen, Utleira IL Friidrett10.01.788 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,11,06Magne Bergslid, Namsen Friidrettsforening18.11.635Ås/SWE, Hissmoforsspelen19.01.19
12,14,5Tor André Hellandsjø, Orkdal IL30.05.046 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,21,3Tor Jarle Bolme, Rindal IL10.01.543 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,30,8Theodor Karlsen, Strindheim IL047 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,39,97Eldar Bjørge, GTI25.11.569-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
12,43,88Olav Hagland, GTI16.02.4810-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
12,43,9Knut Ove Hellandsjø, Orkanger IL19.02.656 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,46,55Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
12,51,31Svein Arne Sølvberg, Oppegård IL18.09.482-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----180--------------------
12,51,5Filip Møllerhaarberg, IL Nybrott0411 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,02,23Per Laksfors, Strindheim IL05.07.493-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
13,02,94Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.76 (MV40)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
13,10,70Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.614-h1 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
13,21,55Dan-Olav Tjessem Meling, GTI29.07.454-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
13,36,0Paul Håkon Almås, Hommelvik IL02.07.575 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,42,1Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
14,04,0Terje Magnus B, Sørensen, NTNUI15.10.9348Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
14,08,8Stein Ove Winnberg, Ytterøy IL27.09.639 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
14,19,62Olaf Våge Ellefsen, GTI09.04.441-h1 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----190--------------------
14,24,44Stein Ove Sundbrei, GTI18.05.7911-h1Sandnes, Jærcup 214.02.19
14,35,5Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
14,58,6Ole Andreas Gussøy Vorland, Sjetne IL10.06.038 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
15,10,16Kjell Ivar Moen, Sørild FIK10.02.455-h1 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
16,07,3Ole Gussøy, Sjetne IL05.01.504 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
16,45,9Gunnar Østerbø, SK Freidig391 (MV80)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
18,25,16Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.391-h1 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,41,6Haben Brhane Gebrehiwet (ERI), Strindheim IL11.06.913Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
8,42,8Emil Granqvist (SWE), Strindheim IL01.10.957Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
9,17,49Sebastian Conrad Håkansson (FIN), Strindheim IL29.09.896Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
9,52,2Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.034 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,45,4Peter Svensson (SWE), NTNUI14.01.641 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51,20Alexander Østberg, Stanford University15.02.973-h4Seattle/WA/USA, Husky Classic08.02.19
9,32,2Johannes Tjønnås, Sintef21.08.781 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,10,7Petter Andreas Bergh, ukjent29.01.762 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,11,0Fredrik Arntsen, Sparebank1 SMN24.09.742 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,38,8Jan Frode Haugseth, ukjent22.11.774 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,47,4Arild Kroken, ukjent26.04.803 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,54,8Magnus Jakobsen, Trøndelag pil06.11.8633Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
10,57,7Erlend Aune Bøhmer, ukjent9640Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,58,6Bjørnar Fjelldal, Powel04.01.8841Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
10,59,8Geir Inge Lien, ukjent22.07.685 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,02,3Jøran Solli, ukjent727 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,09,3Tomas Moe Skjølsvold, ukjent09.10.825 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,09,4Jan Magne Avlesbug, Trondheim Triatlonklubb13.03.642 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,15,8Geir Ketil Almlid, ukjent20.12.724 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,17,3Christofer Klevsjø, Norconsult24.05.8845Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,29,6Magnus Nordahl Andersen, ukjent13.05.8640Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
11,40,1Tor André Hellandsjø, Orkla FK30.05.049 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,41,9Tor Magnus Melbye, Ucrt8646Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,49,9Johan Sandgrind, Privat11.01.8549Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,52,4Per Erik Kvam, ukjent656 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
11,57,3Fredrik Wilhelmsen, Dips ASA28.12.633 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,02,0Lars Ove Jakobsen, GBU06.03.604 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,07,0Halvor Hoveid, ukjent29.10.511 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,07,1Håvard Ulvan, Heimdal Bolig05.10.7411 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,07,4Christoffer Palmork Haavelmoen, ukjent8410 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,09,8Pål Foss, IKM Ocean Design02.06.7212 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,11,6Roar Berg, Trondheim Kommune14.12.7113 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,49,6Tore Wærnes, ukjent09.04.584 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
12,49,8Knut Solbakken, Trondheim Triatlonklubb04.08.615 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
12,58,5Mourad Touil, ukjent9653Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,03,1Vidar Julian Grovassbakk, A-Laget12.10.8654Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,08,0John-Atle Skjerve, Teeness BIL02.07.8555Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,12,1Ken Robert Andersen, A-Laget09.09.779 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,17,2Roald Lilletvedt, NTNU Bil11.11.605 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,21,7Kåre Th. Claussen, Veidekke BIL11.02.678 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19
13,27,3Ronny Rønnes, ukjent02.06.657 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
14,36,0Rune Johansen, ukjent7517 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 415.01.19
16,26,7Fredrik Bekkevold, A-Laget02.01.7910 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 512.02.19

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,12,83Lars Lunde, Stord IL20.05.971-h1Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
15,50,54Daniel Jacobsen, Haugesund IL30.12.982-h1Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
16,45,00Johannes Thomsen, Stord IL20.08.833-h1Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
17,03,55Sjur Ferkingstad, Stavanger IF Friidrett28.07.804-h1Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
17,35,80Ole Christer Kvellestad, Stord IL19.06.001 (G-18/19)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
18,16,70Øystein Johannes Gøthesen, Haugesund IL05.07.721-h2Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
18,45,55Hugo Mølstre, Haugesund IL19.05.732-h2Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
18,54,13Hans Rune Eikeskog, Stegaberg IL23.10.623-h2Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
20,13,40Roy Ratcliff, Haugesund IL08.11.594-h2Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
21,23,46Svein Egil Sørland, Haugesund IL13.06.695-h2Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
-----10--------------------

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,75Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.912Bærum, Nordenkampen10.02.19
8,36Martin Roe, IL Fri01.04.92HGlasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships03.03.19
8,39Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.996-fi Albuquerque/NM/USA, New Mexico Classic02.02.19
8,69Torstein Eliassen, Moss IL13.05.995Allston/MA/USA, Harvard vs Penn09.12.18
8,72Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.008Bærum, Nordenkampen10.02.19
8,94Sondre Rinde, IL Gneist28.01.981 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,01Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.001-h1Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,02Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.013-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,27Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.984-fi Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
9,56Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001-h1Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
-----10--------------------

Kappgang 1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,04,54Tor-Ivar Guttulsrød, Fredrikstad IF01.12.631Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,49,29Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
14,57,03Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
16,03,13Tor-Ivar Guttulsrød, Fredrikstad IF01.12.631 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
18,50,37Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.603Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
19,02,79Martin Lingås, Bratsberg IL16.12.572 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
19,12,85Karl Ludvig Sellgren, Trondheim Friidrett19.09.563 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
20,34,32Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.5014 (MV65)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor25.03.19
21,35,79Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.441 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
22,50,80Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
25,09,67William Edvardsen, Hannevikas IL02.10.481 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----10--------------------

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
24,54,97Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
25,37,61Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.592Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
26,56,44Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.033Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,00Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
2,00Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
2,00Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.912Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
2,00Jon Simen Hilstad Mangset, Moelven IL06.06.968Bærum, Nordenkampen10.02.19
1,92Martin Roe, IL Fri01.04.92HGlasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships02.03.19
1,90Runar Surdal, Lyngdal IL27.01.891Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
1,90Andreas Kårstad, Fana IL25.04.021 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,90Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
1,90Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,90Markus Rooth, IK Tjalve22.12.012 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----10--------------------
1,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,85Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,82Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,80Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,80Sebastian Støle, Søgne IL04.02.041 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
1,80Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,80Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,80Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.032 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,80William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,80Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001 (G-18/19)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
-----20--------------------
1,78Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-18/19)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
1,77Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
1,76Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021 (G-16)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,76Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,76Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,75Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021 (G-17)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
1,74Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
1,71Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,70Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,70Alf Henrik Trøen, Hinna IL03.09.753Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
-----30--------------------
1,70Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,70Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041 (G-15)Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,70Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,70Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,70Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,70Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.005 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,70Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,70Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,70Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.015 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
1,70August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne13.03.19
-----40--------------------
1,70Marcus Bjørnbakken, FIK Orion18.02.041 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,68Rolf Harald Robertsen, Jægervatnet IL31.03.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,65Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.042 (G-15)Askim, Askimlekene 201919.01.19
1,65Ola Danielsen, Fredrikstad IF14.04.021 (G-17)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
1,65Jørgen Bergh, IL Koll29.12.033 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,64Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,64Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,64Kjetil Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb04.06.731 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,63Frode Holt, IF Sturla14.07.64P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,62Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
-----50--------------------
1,61Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,61Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.681 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,60Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,60Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,60Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032 (G-16)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,60Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.032 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.033Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
1,60Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.023 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,60Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.043 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
1,60Andreas Sponnich Rye, Fagernes IL23.12.021Leira, Høydestevne15.02.19
-----60--------------------
1,60Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.022 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,60Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.66P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,60Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.033 (G-16)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,58Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.043 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
1,58Ulf Tudem, Sandefjord Turn & IF25.09.511 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,55Eskil Gauslaa Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.031 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
1,55Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
1,55Oskar Baklid, IF Sturla16.09.042 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,55Vetle Rosseland, Kristiansand IF Friidrett08.01.021 (G-17)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
1,55Eirik Pedersen, Kristiansand IF Friidrett24.12.011 (G-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
-----70--------------------
1,55Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
1,55Stian Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,55Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.041 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,55Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,55Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,55Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.042 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
1,55Ulrik H. Elvik, Osterøy IL02.11.042 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,55Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,55Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.732 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,55Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.732 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----80--------------------
1,51Brage H Nybakk, Sem IF02.04.036 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,51Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.037 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,51Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.038 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,50André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,50Andreas Monsen Valla, Rana FIK16.08.042 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,50Markus Flasnes, Kolvereid IL11.05.033 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,50Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.034 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
1,50Jan Emil Tofsland, Sørild FIK27.10.044Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
1,50Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.041 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
1,50Brede Pettersen, Romerike Friidrett02.09.031 (G-16)Lillestrøm, Skedsmolekene26.01.19
-----90--------------------
1,50Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.005 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,50Gaute Aasberg Andreassen, Sem IF08.12.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,50Jonas Afzal, Mandal & Halse IL23.09.006 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
1,50Thomas Cato Rønvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.07.632 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,50Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.042 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,50Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,48Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.69P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,47Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.043 (G-14)Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
1,47Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.633 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,46Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.048 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
-----100--------------------
1,46Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.039 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
1,45Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.032 (G-15)Bærum, Julestemne01.12.18
1,45Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.044 (G-15)Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
1,45Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.043 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,45Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201902.02.19
1,45Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.671Hvam, Høydestevne26.02.19
1,45Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,45Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,43Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.734 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,41Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----110--------------------
1,40Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,40Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.046 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,39Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.542 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,38Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.552 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,36Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.68P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,35Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
1,35Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
1,35Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,35Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.645 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,32Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----120--------------------
1,30Mathias Aaberg, Sørild FIK05.10.031 (G-16)Grimstad, Treningsstevne04.12.18
1,30Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
1,30Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,30Harald Nybru, Sandnes IL18.09.56P (MV60)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,30Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.047 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,28Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV70)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor27.03.19
1,26Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,26Bjørn-Arild Sande, Aremark IF30.03.616 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,25Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.042 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
1,25Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
-----130--------------------
1,25Stian Hegg Pettersen, Bøler IF22.07.048 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,25Fredrik Østlie Pettersen, Hamar friidrett07.11.049 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,24Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
1,21Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.472 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,20Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.041 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
1,20Erling Sigstad, Veldre Friidrett27.01.521 (MV65)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
1,20Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.041Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
1,20Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,20Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.0410 (G-15)Stange, Bamselekene 201924.03.19
1,17Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----140--------------------
1,15Anders Tunge, Sandnes IL23.08.044Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
1,14John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.362 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,12Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Tønsberg, Seriestevne11.04.19
1,08Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.373 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
1,05Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
0,82Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.43P (MV75)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
1,70Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.732Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
1,40Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Søndre Land, Treningsstevne09.03.19

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,70Martin Fagelund, IF Sturla11.08.951Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,60Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
1,60Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,55Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Dimna IL30.03.011Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
1,55Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,55Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (MJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,55Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.982Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
1,53Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.992 (G-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,52Kjetil Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb04.06.731 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,50Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
-----10--------------------
1,50Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,50Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,50Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
1,49Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.761Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,47Geir Amund Svan Hasle, Nidelv IL26.12.871Ranheim, KM HUT10.03.19
1,46Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,45Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.912Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,45Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-15)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,45Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.901Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
-----20--------------------
1,45Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-17)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
1,45Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.012 (G-18/19)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
1,45Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,45Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (G-16)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,45Harald Vikne, IF Hellas11.05.691Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,45Magnus Myklebust, Modum FIK011 (G-18)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,44Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
1,42Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.003Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,42Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,42Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----30--------------------
1,42Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,40Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.012Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
1,40Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,40Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,40Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.962Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,40Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,40Steffen Melheim, Olden IL01.08.031 (G-16)Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
1,40Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,40Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,40Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
-----40--------------------
1,40Frode Holt, IF Sturla14.07.642Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,40Dag Frode Skogheim, IF Hellas25.03.673Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,39Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.722Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,38Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,38Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,38Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,38Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne14.02.19
1,38Øystein Aleksander Skauge, Nidelv IL08.12.011 (G-17)Ranheim, KM HUT10.03.19
1,37Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.681 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,35Jonas André Ose, Dimna IL13.06.024Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
-----50--------------------
1,35Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-16)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,35Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
1,35Eirik Mathias Silnes, Ski IL Friidrett03.05.001 (MJ19)Ski, Kretsstevne15.01.19
1,35Sander Paul Mikkelsen, Brevik Idrettslag28.08.001 (G-18/19)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,35Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.021 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,35Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,35Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.022 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,35Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
1,35Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-17)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp08.03.19
1,35Thomas Bekken, Ask Friidrett11.04.741 (MV45)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
-----60--------------------
1,35Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.032 (G-16)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,35Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.033 (G-16)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,35William Kollberg, IF Hellas30.04.041 (G-15)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,34Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,34Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,34Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.663Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,34Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (G-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
1,34Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031 (G-16)Bømlo, Seriestevne10.01.19
1,34Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,34Thomas Cato Rønvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.07.631 (MV55)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
-----70--------------------
1,32Arne Reigstad, Osterøy IL03.10.672Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,32Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.041 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,31Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-17)Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,31Egil Solvi, IL Fri04.09.561 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,31Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.592 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,31Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.694 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,30Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501 (MV65)Sandane, Seriestemne hopp u.t.25.10.18
1,30Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.012 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,30Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,30Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.003 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----80--------------------
1,30Stian Staff Raad, Norna-Salhus IL17.12.044 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,30Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,30Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031 (G-16)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
1,30Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
1,30Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
1,30Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Sandnes, Treningsstevne12.03.19
1,29Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,28Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,28Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.732 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,28Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.593 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----90--------------------
1,27Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
1,27William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.011 (G-17)Egersund, Hopp uten tilløp21.02.19
1,26Stian Raad Staff, Norna-Salhus IL17.12.041 (G-15)Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
1,26Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
1,26Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,26Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,26Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,26Niklas Liland, Fana IL04.11.045 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,25Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.601 (MV55)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
1,25Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
-----100--------------------
1,25Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,25Freddy Åge Indrebø, Ask Friidrett20.01.611 (MV55)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
1,25Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.671Hvam, Høydestevne26.02.19
1,25Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretsstevne28.02.19
1,25Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
1,25Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.633 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,25Glenn Breland, GTI18.12.871Sandnes, Treningsstevne12.03.19
1,25Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034 (G-16)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,24Stian Sletten, Sandnes IL22.12.794Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,23Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18)Rjukan, Treningsstevne26.02.19
-----110--------------------
1,22Fredrik Liland, Fana IL21.09.023 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,22Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
1,22Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-18)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
1,22Christian Møgster Eide, Bremnes IL041 (G-15)Bømlo, Seriestevne11.04.19
1,20Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.025Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
1,20Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.692Bømlo, Seriestevne08.11.18
1,20Olaf Taule, Egersunds IK09.01.011 (G-17)Egersund, Hopp uten tilløp29.11.18
1,20Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.12.18
1,20Mattis Hviding Fuglebrenden, Løten Friidrett27.05.011 (G-17)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,20Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.911Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
-----120--------------------
1,20Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-15)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,20Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.031 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,20Christian Lundberg, Fredrikstad IF16.05.023 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,20Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.004 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,20Roy Harald Tangerås, Mjøsdalen IL26.05.972Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
1,20Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne07.03.19
1,20Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,20Eivind Balstad, Nidelv IL20.08.041 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
1,20Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.08.621 (MV55)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
1,20Eirik Mogen, Løten Friidrett15.05.021 (G-17)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde02.04.19
-----130--------------------
1,19Are Torsvik, Sandnes IL14.02.625Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,19Lars Rogne, Laksevåg TIL20.04.441 (MV)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
1,16Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
1,16Kjell Adamski, Sarpsborg IL13.07.501 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,16Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,15Kjetil Reistad Aasen, Løten Friidrett25.09.821 (MV35)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
1,15Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.011 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,15Gaute Øymo Mælen, Strandebarm IL11.11.032 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
1,15Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-14)Ørsta, Treningsstemne18.12.18
1,15Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.041 (G-15)Ski, Kretsstevne15.01.19
-----140--------------------
1,15Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Narvik, Treningsstevne 124.01.19
1,15Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (G-19)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
1,15Even Bævre, IL Norodd041 (G-15)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,15Jonas Volden, IL Norodd041 (G-15)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,15Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
1,15Iver Hyttebakk, Løten Friidrett14.03.011 (G-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde02.04.19
1,15Poul Espen Dahl, IF Hellas31.10.604Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
1,15Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV40)Hvam, Klubbstevne09.04.19
1,14Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.661 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,14Lasse Bye, Nidelv IL13.01.042 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
-----150--------------------
1,14Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
1,13Svein Ruud, Namsen Friidrettsforening09.11.541 (MV60)Namsos, Seriestevne12.11.18
1,12Øystein Øvsthus, Mjøsdalen IL06.04.581 (MV60)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
1,12Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,12Arne Johan Jensen, Sjetne IL31.12.472 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,12Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.463 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,11Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-15)Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,11Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.046 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,11Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.481 (MV70)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
1,11William Hjelde Stormoen, Nidelv IL28.08.043 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
-----160--------------------
1,10Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.371Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
1,10Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
1,10Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne08.11.18
1,10Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.024 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,10Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.025 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
1,10Haakon Gunby, IL Fri28.06.661 (MV50)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,10Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV60)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
1,10Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.602 (MV55)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
1,10Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.703 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,09Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.474 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----170--------------------
1,07Reidar Dahl, Ski IL Friidrett19.12.481 (MV70)Ski, Kretsstevne15.01.19
1,06Oscar Knutsen, Osterøy IL26.09.011 (G-18)Haus, Hopp u.t.28.11.18
1,06Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
1,06Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,06Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.475 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,05Rune Øverland, Tønsberg Friidrettsklubb15.05.611 (MV55)Greveskogen, Seriestevne13.10.18
1,05Bjarne Hauge, Fjellhug/Vereide IL16.09.541 (MV60)Sandane, Seriestemne hopp u.t.25.10.18
1,05Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041 (G-14)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
1,05Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18)Rjukan, Treningsstevne26.02.19
1,05Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MV50)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
-----180--------------------
1,05Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-15)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
1,04Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.736Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,04Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701Haugesund, KM Rogaland20.01.19
1,03Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.382 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,03Kjell Ivar Moen, Sørild FIK10.02.457 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,00Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532 (MV65)Sandane, Seriestemne hopp u.t.25.10.18
1,00Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,00Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV65)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
1,00Per Egil Linna, Kongsvinger IL Friidrett22.03.671 (MV50)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp08.03.19
1,00Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.363 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----190--------------------
1,00Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MV65)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
1,00Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Sandnes, Treningsstevne12.03.19
0,99Kjell Øivind Skauge, Nidelv IL04.02.752Ranheim, KM HUT10.03.19
0,97Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481 (MV70)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
0,97Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Hvam, Veteran-NM09.03.19
0,96John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV75)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
0,95Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.042 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
0,95Morten Haug, Kongsvinger IL Friidrett26.11.662 (MV50)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp08.03.19
0,90Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.372 (MV80)Greveskogen, Seriestevne13.10.18
0,86Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.714 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----200--------------------
0,85Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.342 (MV85)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991Moss, Treningsstevne HUT/LUT08.01.19
1,42Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (G-19)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
1,26Henry Mashinji Macpherson (GBR), IL Fri04.04.721 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
1,10Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,73Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Albuquerque/NM/USA, Don Kirby Elite Invitational08.02.19
5,57Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,30Eirik Greibrokk Dolve, Fana IL05.05.953Bærum, Nordenkampen10.02.19
5,15Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011 (G-18/19)Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit19.01.19
5,12Fredrik Weiseth, Ranheim IL05.12.941-fi-BStockholm/SWE, Just Pole Vault!26.01.19
5,05Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.005Allston/MA/USA, Ivy League Heptagonal Indoor Track & Field Championships23.02.19
4,90Martin Roe, IL Fri01.04.923Leikvang, Norna indoor20.02.19
4,85Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
4,78Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Rakvere/EST, Teivashüppe GP04.01.19
4,70Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
-----10--------------------
4,60Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
4,40Audun Bakke Jensen, IL Koll22.02.982Ranheim, Adventstevnet02.12.18
4,32Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001Kutztown/PA/USA, Wyomissing Area Team Challenge01.02.19
4,20Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,20Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
4,00Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-18)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 230.12.18
3,90Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.013 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
3,90Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.003 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
3,80Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
3,77Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----20--------------------
3,66Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.031 (G-16)Bergen/Hø, BT-sprett 310.02.19
3,65Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.041 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
3,60Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
3,58Ivar Løwø, IL Pioner27.02.023 (G-U18)Rakvere/EST, Teivashüppe GP04.01.19
3,58Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,50Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001 (G-18/19)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
3,40Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,40Per Gregersen, Stord IL08.06.701Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,33Sander Oppen, IF Sturla17.12.041 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
3,20Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.602Bergen/Hø, Stor-KM22.09.18
-----30--------------------
3,10Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
3,08Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.034 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
3,05Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-15)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
3,02Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.031 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
2,80William Kollberg, IF Hellas30.04.043 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
2,73Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621Sandnes, Kvalifiseringsstevne07.08.18
2,72Harald Nybru, Sandnes IL18.09.561 (MV)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,65Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
2,61Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,60Kjetil Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb04.06.731 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----40--------------------
2,50Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.043 (G-14)Bergen/Hø, Stor-KM23.09.18
2,50Scott Ygård, IF Hellas06.01.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201924.02.19
2,50Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,42Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.732 (MV)Sandnes, COOP Jærcup 305.03.19
2,41Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,40Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,40Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.732 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,30Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.661 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,30Per Inge Galaaen, IL Tyrving03.10.572 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,23Håvard Frantzen, Sandnes IL17.10.041 (G-14)Sandnes, Kvalifiseringsstevne07.08.18
-----50--------------------
2,20Rune Fredrik Andersen, Kråkerøy IL30.03.491 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,20Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.541 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,20Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.452 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,10Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-15)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
2,10Arne Warem, Gjesdal IL27.12.465 (MV70)Sandnes, Jærcup 214.02.19
2,10Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.473 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,08Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.002 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
2,00John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.363 (MV80)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor29.03.19
1,90Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.642 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,68Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.035 (G-15/16)Grimstad, Kretskamp27.01.19
-----60--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00Jan Robert Nijmeijer (NED), Urædd Friidrett14.02.981Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,63Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
7,53Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.964Ulsteinvik, Karsten Warholm International25.01.19
7,53Martin Roe, IL Fri01.04.92HGlasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships02.03.19
7,39Ingar Kiplesund, Trondheim Friidrett15.11.963Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
7,35Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,98Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,94Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.002 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
6,85Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,54Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.02H (G-17)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,53Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
-----10--------------------
6,48Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.017Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
6,47Filip Bøe, Fana IL30.08.001Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
6,46Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
6,43Andreas Haara Bakketun, IL Gneist21.02.013 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
6,40Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
6,38Magnus Hommen, Lyngdal IL24.02.011 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
6,38Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,37Sondre Rinde, IL Gneist28.01.982 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
6,32Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
6,29Sivert Sellevold, IL Gular04.12.001 (MJ)Leikvang, Norna indoor20.02.19
-----20--------------------
6,28Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
6,26Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.002 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
6,25Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,25Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,21Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
6,21William Kollberg, IF Hellas30.04.041-fi (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,19Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
6,12Vegard Dragsund Sverd, IK Tjalve01.06.9910Staten Island/NY/USA, ECC Indoor Track and Field Championship16.02.19
6,12Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----30--------------------
6,11Alexander Aloyseus, Kristiansand IF Friidrett03.02.958-kvA Sheffield/GBR, BUCS Championships16.02.19
6,06Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00H (MJ19)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
6,05Scott Ygård, IF Hellas06.01.032 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
6,01Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.009 (G-19)Malmø/SWE, Pallas Spelen 201927.01.19
6,01Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.016 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
6,00Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.993 (G-U23)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
6,00Even W. Skogsrud, FIK Orion04.07.001 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,99Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.013 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,99Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.023 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,99Christian Delphin, FIK Orion15.09.012 (G-18/19)Stange, Bamselekene 201922.03.19
-----40--------------------
5,98Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.004 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,97Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,95Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.0010 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201903.03.19
5,89Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,88Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.007 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,86Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
5,85Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.032 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,85Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Tønsberg, Seriestevne11.04.19
5,82Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031 (G-16)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
5,82Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.008 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
-----50--------------------
5,78Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.033 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,73Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.00184Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
5,72Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
5,70Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,68Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.024 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
5,67Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,66Benjamin Rød, Herkules Friidrett07.04.025 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
5,64Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,64Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
5,63Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043-fi (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----60--------------------
5,62William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.032 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,61Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,60Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
5,57Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.044 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,56Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.031 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
5,54Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,53Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.024 (G-17)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,52Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.032 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,51Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
5,50Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----70--------------------
5,50Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-fi (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,50Stian Berntsen, Nordre Land friidrett29.10.033 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,49Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,47Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
5,45Martin Hauglid, Søgne IL13.06.037 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,43Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,42Teodor Heldal, Fana IL08.10.043 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,42Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.021 (G-17)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
5,41Markus Aalo Flood, Haugesund IL08.04.021 (G-16)Haugesund, Avslutningsstevne19.09.18
5,40Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
-----80--------------------
5,38Torbjørn Knag, IL Gneist24.04.005 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,37Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
5,35Frode Holt, IF Sturla14.07.64P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
5,34Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.012 (G-18/19)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
5,33Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.037 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,32Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,30Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046 (G-15)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,29Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.046-kv (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,28Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.732 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,27Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-17)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
-----90--------------------
5,27Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041 (G-15)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
5,27Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.011Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
5,26Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.016 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,26Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
5,26Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.039 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,24Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,23Theo Getz Couessurel, Lambertseter IF08.07.039 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
5,22Kristian Pettersen, FIK Orion22.06.044 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,22August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne10.04.19
5,21Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----100--------------------
5,20Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
5,20Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
5,18Rikard Skarstad, Kolvereid IL12.02.041 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
5,17Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.682 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,16Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,16Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.035 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,13Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042 (G-15)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
5,12Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.043 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
5,11Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
5,10Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.0310 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----110--------------------
5,10Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.733 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,08Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-17)Alta, Høststevnet17.11.18
5,08Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (G-16)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
5,08Petter Berg, Bækkelagets SK24.01.036 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,07Eskil Gauslaa Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.032 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,07Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
5,07Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.046 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
5,07Thomas Svinstad, Lyngdal IL23.01.041 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet16.02.19
5,06Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
5,06Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
-----120--------------------
5,06Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.022 (G-17)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
5,06Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.046 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
5,05Martin Stette, Ålesund Friidrettsklubb09.03.033 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
5,05Sander Kaas Munthe Jørgensen, Horten Friidrettsklubb17.01.037 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
5,04Gunnar Ensrud, Ski IL Friidrett06.05.704 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
5,03Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.045 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,01Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.042Sandnes, Jærcup 214.02.19
4,95Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.581 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,91Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.016 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
4,91Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.044Sandnes, Jærcup 214.02.19
-----130--------------------
4,90Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
4,90Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.035Sandnes, Jærcup 214.02.19
4,90Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037 (G-16)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,89Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,88Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.031 (G-16)Grimstad, Treningsstevne20.11.18
4,86Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-15)Ås/SWE, Hissmoforsspelen20.01.19
4,85Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033 (G-16)Bærum, Julestemne01.12.18
4,85Roar Fjellet, Hamar friidrett05.04.663 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,84Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.821 (MV35)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,84Thomas Cato Rønvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.07.632 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----140--------------------
4,81Alfred Vindfjell, Bergsøy IL04.07.034 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,80Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.045 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
4,79Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.043 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,78Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.038 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,78Einar Bjøru, Sømna IL12.08.012 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,77Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.992 (G-18/19)Haugesund, Romjulsstevne29.12.18
4,75Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.042 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
4,73Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal26.01.19
4,72Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.021 (G-16)Steinkjer, Innherredskarusellen17.10.18
4,72Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
-----150--------------------
4,68Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-17)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
4,68Christian Sagvik-Fuldseth, IL Tyrving25.08.04 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,68Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.03P (G-16)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
4,67Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.572 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,66Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.043 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,66Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.033 (G-16)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
4,66Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,65Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.043Steinkjer, Oppkjøring UM inne 201916.02.19
4,62Aleksander Haug, FIK Orion18.07.024 (G-17)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
4,60Andreas Pujol, Fana IL21.03.044 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
-----160--------------------
4,58Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.0310 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,58Birk Staven, Nesodden IF28.02.0311 (G-17)Karlstad/SWE, Distriktskampen15.12.18
4,52Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,50Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.049 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,50Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
4,49Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.594 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,48Eirik Duesten, GTI27.08.806Sandnes, Jærcup 214.02.19
4,47Ketil Helgevold, IL Skjalg01.06.69P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
4,46Omar Zafar, IL Tyrving28.02.048 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,46Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.66P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
-----170--------------------
4,45Kjetil Roalkvam, IL Skjalg19.10.68P (MV50)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
4,41Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,40Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
4,40Carl Martin Atilano Legayada Berntsen, Sørild FIK14.08.011 (G-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
4,37Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.045 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
4,36Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.049 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.19
4,36Øystein Bergheim, Nordøy IL17.07.791 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,35Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
4,34Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.044 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,33Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031 (G-16)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
-----180--------------------
4,31Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.048 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,30Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,29Edvard Andreassen, Bodø Friidrettsklubb02.11.032 (G-15)Bodø, Julestevne19.12.18
4,27Beemnet Teffera, Groruddalen Friidrettsklubb24.10.043 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
4,27Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.032 (G-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,26Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.033 (G-15)Bodø, Julestevne19.12.18
4,26Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.043 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
4,23Emil Jensen, Alta IF20.02.021 (G-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
4,23Jakob Wang, IF Hellas16.09.945Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
4,22Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV70)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
-----190--------------------
4,22Bent Luther, IF Hellas21.04.664 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,21Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.007 (G-17/19)Grimstad, Kretskamp27.01.19
4,20Tobias Strømsli, Førde IL Friidrett07.06.042 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane19.01.19
4,16Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
4,14André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.049 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,12Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.792 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
4,11Kristian Elias Koppang, Heggedal FIK19.10.046 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
4,10Eskil Frischknecht, Alta IF20.01.021 (MJ)Alta, Høststevnet17.11.18
4,06Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.6417 (MV55)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor24.03.19
4,05Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
-----200--------------------
4,04William Mansika Øyan, Stein FIK08.02.022 (G-16)Alta, Høststevnet17.11.18
4,04Sondre Rom Haugerud, Nordre Land friidrett02.12.0410 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
4,03Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19
3,99Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb02.04.442 (MV)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
3,98Tage Horn, Heggedal FIK26.08.047 (G-14)Bærum, Julestemne01.12.18
3,98Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.045 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
3,97Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.041 (G-14)Ranheim, Adventstevnet02.12.18
3,91David M Knutstad, Kyrksæterøra IL13.07.041 (G-15)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
3,85Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.501 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,80Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.431 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----210--------------------
3,78Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.453 (MV)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
3,75Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.042 (G-15)Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
3,74Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,73Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.442 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,73Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.462 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,71Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.453 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,69Harald Nybru, Sandnes IL18.09.565 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,50Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.042 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
3,48Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60P (MV55)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
3,44William Lillefosse, Ørsta IL09.11.0313 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
-----220--------------------
3,43Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.044 (G-15)Fredrikstad, XL-BYGG lekene 201903.02.19
3,42Anders Tunge, Sandnes IL23.08.0411Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
3,39Tord Tarasewicz Nordmo, Hvam IL28.01.773Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
3,24John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.361 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,22Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV80)Tønsberg, Seriestevne04.04.19
3,08Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Tønsberg, Seriestevne11.04.19
3,05Stein Tore Holsen Viken, FIL Aks-7723.10.461 (MV70)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
3,02Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,69Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.0411 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
2,31Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.373 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----230--------------------
2,28Adrian Noren Holm, Vadsø Turnforening23.12.0412 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
1,35Tor Armand Olsen, Strandebarm IL10.12.43P (MV75)Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,62Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.002 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 201916.02.19
5,24Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.043 (G-15)Stange, Bamselekene 201922.03.19
5,12Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.044 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
4,79Kajus Zilinskas (LTU), Sandnessjøen IL08.06.041 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201920.01.19
4,36Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.0414-kv (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201902.03.19
4,16Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Stange, Bamselekene 201922.03.19
3,69Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.043 (G-15)Stange, KM Hedmark og Oppland 201926.01.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,29Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.921Leirvik, Hallstemne28.12.18
5,28Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19
5,24Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
5,15Ole André Stokken, Fitjar IL10.04.032 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
5,05Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.972Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,89Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.033 (G-16)Leirvik, Hallstemne28.12.18
4,27Eiliv Solbakken, Stord IL28.01.042 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.19

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,59Ahmad Nabeeh, Stord Mottaksenter042 (G-15)Leirvik, Hallstemne28.12.18

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,46Kenneth Bjorvatn, Birkenes IL23.05.971Grimstad, Treningsstevne12.03.19
3,36John Arild Steen, Hommelvik IL09.05.951Ranheim, KM HUT10.03.19
3,29Reidar Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb15.03.961Greveskogen, Seriestevne14.08.18
3,27Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.952Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
3,21Daniel Knoop, Bremnes IL17.08.831Bømlo, Seriestevne10.01.19
3,15Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Åpent klubbmesterskap 201825.08.18
3,15Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.981Bærum, Hopp u/t30.10.18
3,15Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.934Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
3,14Jonas Halonen, IL Tyrving18.01.952Bærum, Hopp u/t30.10.18
3,11Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Bergen/La, Hopp u/t22.03.19
-----10--------------------
3,08Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.913Bærum, Hopp u/t30.10.18
3,08Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.925Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
3,05Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001 (MJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
3,05Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.932Bergen/La, Hopp u/t22.03.19
3,04Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
3,03Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.022 (MJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
3,03Atle McAdam, Bækkelagets SK18.06.771 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
3,01Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Treningsstevne13.08.18
3,00Brede Solberg Stølen, Ranheim IL27.02.931Trondheim, Seriestevne01.10.18
3,00Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-18/19)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
-----20--------------------
3,00Jonas Andre Grønnhaug, Ranheim IL27.09.892Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,99Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.972Nittedal, Treningsstevne13.08.18
2,99Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.941Stavanger, Seriestevne01.09.18
2,98Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-16)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
2,97Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,96Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.941Moelv, Treningsstevne02.09.18
2,96Erlend Hognestad Nilsen, Ranheim IL10.05.983Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,94Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,94Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,93Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.014Bærum, Hopp u/t30.10.18
-----30--------------------
2,93Martin Fagelund, IF Sturla11.08.959Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,92Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004 (MJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,91Lars Marius Rognerud, Ås IL06.06.991Ås, Kretsstevne10.10.18
2,91Jan Erik Bjorvatn, Birkenes IL08.03.912Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,91Fabian Ekholdt Holmen, Vestfossen IF08.04.041 (G-15)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,91Sander Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL07.02.001 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,90Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982Stavanger, Seriestevne01.09.18
2,90Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-16)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,90Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031 (G-16)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,90Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.003Grimstad, Treningsstevne12.03.19
-----40--------------------
2,89Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951Stavanger, Seriestevne19.10.18
2,89Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.001 (G-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,89Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,89Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.681 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,88Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.921Sande, Treningsstevne13.10.18
2,88Harald Vikne, IF Hellas11.05.692 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,87Jacob Vaula, Stord IL01.08.011 (G-17)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
2,86Kevin Olai Svarstad Wingsternes, Dimna IL30.03.011Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
2,86Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.012Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
2,86Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.9810Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
-----50--------------------
2,86Petter Sandbakken, Raumnes & Årnes IL09.10.001 (G-18/19)Hvam, Klubbstevne09.04.19
2,85Eivind Skaar Briseid, Sørild FIK15.01.831Grimstad, Treningsstevne04.12.18
2,85Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,85Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.021 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,85Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.772Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,85Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,83Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,83Geir Karlsen, Vollan Idrettsklubb22.05.721 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,82Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.002Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,82Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.981Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
-----60--------------------
2,82Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-18/19)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,82Kjetil Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb04.06.732 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,82Geir Amund Svan Hasle, Nidelv IL26.12.873Ranheim, KM HUT10.03.19
2,82Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,81Michael Løland, Ullensaker/Kisa IL10.10.921Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,81Tobias Heskestad, Strindheim IL04.05.001 (G-19)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,81Mathias Melheim, Olden IL01.03.991 (G-20/22)Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
2,80Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991 (MJ)Nittedal, Seriedugnad11.09.18
2,80Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,80Iver Saunes Moldskred, Dimna IL23.03.001 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
-----70--------------------
2,80Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (G-16)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,79Kristoffer Vikne, Osterøy IL18.08.002 (G-19)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
2,79Dag Frode Skogheim, IF Hellas25.03.673 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,79Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.001 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
2,78Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-15)Bergen/Hø, BT-sprett 116.12.18
2,78Olav Sørheim Nylund, Stord IL18.11.981 (G-20/22)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,78Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,77Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.983Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,77Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.872Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,77Scott Ygård, IF Hellas06.01.031 (G-15)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
-----80--------------------
2,77Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-18/19)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,77Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.022 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,77Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV60)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,77Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032 (G-16)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,76Mats Tonning, Stord IL06.01.761Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
2,76Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,76Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.901Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
2,76Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.932Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
2,75Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021 (G-16)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,75Cidi Nzita, Norna-Salhus IL17.09.961Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
-----90--------------------
2,75Oscar Knutsen, Osterøy IL26.09.011 (G-18)Haus, Hopp u.t.28.11.18
2,75Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,75Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.022 (G-17)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,75Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.693Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,75Øystein Aleksander Skauge, Nidelv IL08.12.011 (G-18/19)Ranheim, KM HUT10.03.19
2,75Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973Bergen/La, Hopp u/t22.03.19
2,74Nicolai Bjune, Tønsberg Friidrettsklubb08.01.001 (G-18/19)Sande, Treningsstevne13.10.18
2,74Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,74Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041 (G-15)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,73Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-17)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp08.03.19
-----100--------------------
2,72Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.664Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,72Eskil Pedersen, Fredrikstad IF30.09.003 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,72Marcus K. Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.964Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,72Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,71Erik Lønskog, IL Tyrving19.01.992 (G-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,71Espen Brask Nordfonn, Stord IL28.03.911Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,70Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,70Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.976Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,70Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.971Bømlo, Seriestevne13.12.18
2,70Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----110--------------------
2,70Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.031 (G-16)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,70Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Ås, Kretsstevne11.03.19
2,69Asgeir Uthaug, IL Skjalg06.04.943Stavanger, Seriestevne01.09.18
2,69Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,69Teodor Heldal, Fana IL08.10.043 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,69Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.992Ranheim, Lengde uten tilløp17.01.19
2,69Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,69Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.964Bergen/La, Hopp u/t22.03.19
2,69Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013 (G-18/19)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,68Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t03.12.18
-----120--------------------
2,68Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,68Thomas Cato Rønvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.07.632 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,68Johnny Brenna, Ullensaker/Kisa IL14.08.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,67Martin Hjeltnes, Ullensaker/Kisa IL11.03.751 (MV40)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,67Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.003 (G-18/19)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,67Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.08.621 (MV55)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
2,66Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.977Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,66Tommi Pasanen, Halden IL07.02.041 (G-15)Askim, Askimlekene 201919.01.19
2,66Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,66Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031 (G-16)Bømlo, Seriestevne14.02.19
-----130--------------------
2,66Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011 (G-18)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,65Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (G-16)Moelv, Treningsstevne02.09.18
2,65Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031 (G-15)Greveskogen, Seriestevne20.10.18
2,65Marius Grinden, Løten Friidrett11.02.911Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,65Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.023 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,65Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MV50)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
2,65Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
2,64Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne08.11.18
2,64Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-17)Haus, Hopp u.t.28.11.18
2,64Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
-----140--------------------
2,64Arne Reigstad, Osterøy IL03.10.671 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,64William Kollberg, IF Hellas30.04.042 (G-15)Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,63James Mæverick Cabusas, Namsen Friidrettsforening06.08.031 (G-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,63Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032 (G-16)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,63Ole Kaasa Helgedagsrud, Herkules Friidrett16.06.031 (G-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,62Simen Liaklev, Brandbu IF30.12.021 (G-16)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
2,62Leiv Børge Mjølhus, GTI07.12.911Sandnes, Treningsstevne12.03.19
2,61Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.034Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,61Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,61Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----150--------------------
2,61Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,61Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,61Rune Rødset, Brattvåg IL25.08.592 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,61Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.733 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,60Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021 (G-16)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,60Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.005Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,60Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.722Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,60Brede Sognnes, FIL Aks-7720.05.012 (G-18/19)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,60Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
2,60Stian Sivertsen, Laksevåg TIL09.11.742 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----160--------------------
2,60Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-15)Bømlo, Seriestevne07.03.19
2,60William Hjelde Stormoen, Nidelv IL28.08.041 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
2,60Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Sandnes, Treningsstevne12.03.19
2,60Eirik Mogen, Løten Friidrett15.05.021 (G-17)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde02.04.19
2,59Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041 (G-14)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,59Bastian Berthelsen, IL Tyrving30.01.036Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,59Oliver Engen, Krødsherad IL02.02.012 (G-17)Ranheim, Treningsstevne09.12.18
2,59Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.002 (G-18/19)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,59Thomas Bekken, Ask Friidrett11.04.741 (MV45)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,59Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021 (G-17)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
-----170--------------------
2,58Vidar Vedå, Stord IL14.06.722Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
2,58Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,58Hendrik Woie Flølo, Bergens Turnforening18.03.023 (G-17)Bergen, Klubbstevne Hopp u/t 112.03.19
2,57Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.032 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,57Lars Andreas Arud, Snøgg Friidrett03.03.951Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,57Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.604 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,57Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.033 (G-16)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,57August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-16)Bodø, Kretsstevne13.03.19
2,56Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,56Øystein Bergheim, Nordøy IL17.07.792 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----180--------------------
2,56Trond Sandberg, Kjelsås IL16.01.635 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,56Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.864Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,55Arne Jordåen, Stord IL07.11.001 (G-18/19)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
2,55Adrian Utne, Laksevåg TIL17.04.012 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,55Kjetil Reistad Aasen, Løten Friidrett25.09.821 (MV35)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,55Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.662 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,55Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,55Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV55)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,55Oddbjørn Guttormsen, IK Grane22.06.511 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,55Kjell Adamski, Sarpsborg IL13.07.502 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----190--------------------
2,55Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.041 (G-15)Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
2,54Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.011 (G-17)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,54Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.692Bømlo, Seriestevne08.11.18
2,54Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,54Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-15)Leira, Romjulsstevne28.12.18
2,54Lavrans Vestbøstad, FIL Frisk29.07.022 (MJ)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,54Roy Harald Tangerås, Mjøsdalen IL26.05.973Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,54Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.024 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,54Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.021 (G-17)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne02.02.19
2,54Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.9311Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
-----200--------------------
2,54Glenn Breland, GTI18.12.872Sandnes, Treningsstevne12.03.19
2,54Iver Hyttebakk, Løten Friidrett14.03.011 (G-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde02.04.19
2,53Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003Trondheim, Seriestevne01.10.18
2,53Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-17)Egersund, Hopp uten tilløp29.11.18
2,53Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
2,53Christoffer S. Johannesen, IL Norodd021 (G-17)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,53Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.02.19
2,52Sander Sørvik, Bremnes IL011 (G-18)Bømlo, Seriestevne08.11.18
2,52Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (MJ)Vik, Kretsstevne31.01.19
2,52Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.032 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
-----210--------------------
2,52Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.734 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,52Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.705 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,51Hallgeir Høgåsen, Lillehammer IF06.03.011Lillehammer, Seriestevnet11.10.18
2,51Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701 (MV45)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,51Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.042 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,51Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.032 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,51Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001 (G-19)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
2,51Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,51Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.032 (G-16)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,51Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.636 (MV55)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----220--------------------
2,51Ingar Wilhelm Nilsen, Torodd IF11.05.686 (MV50)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,51Selmer Stray-Pedersen, IL Tyrving16.07.041 (G-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,50Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032 (G-15)Greveskogen, Seriestevne20.10.18
2,50Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.041 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,50Kjell Øivind Skauge, Nidelv IL04.02.754Ranheim, KM HUT10.03.19
2,50Rune Boge, GTI25.10.712 (MV45)Sandnes, Treningsstevne12.03.19
2,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.031 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,49Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.022 (G-16)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,49Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (G-14)Bærum, Hopp u/t30.10.18
2,49Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.039Bærum, Hopp u/t30.10.18
-----230--------------------
2,49Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-15)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,49Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,48Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.014 (G-18/19)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,48Emil Jensen, Alta IF20.02.021 (G-17)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
2,48Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,47Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.004Trondheim, Seriestevne01.10.18
2,47Ola Tveiten, Mjøsdalen IL02.05.601 (MV55)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
2,47Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.736 (MV45)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,46Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.012 (G-17)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,46Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.023 (G-16)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
-----240--------------------
2,46Bjarne Hauge, Fjellhug/Vereide IL16.09.541 (MV60)Sandane, Seriestemne hopp u.t.25.10.18
2,46Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.041 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,46Olaf Taule, Egersunds IK09.01.012 (G-17)Egersund, Hopp uten tilløp29.11.18
2,46Einar Trollerud, IL Runar31.03.471 (MV70)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,45Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.634Stavanger, Seriestevne01.09.18
2,45Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031 (G-15)Moelv, Treningsstevne02.09.18
2,45Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,45Joel Rørbakken, IL Fri27.08.001 (G-18/19)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,45Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592 (MV60)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,45William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.011 (G-18/19)Egersund, Hopp uten tilløp21.02.19
-----250--------------------
2,45Sondre Ljosdal Galtung, Olden IL02.07.982 (G-20/22)Olden, Lagsmeisterskap04.03.19
2,45Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
2,45Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV40)Hvam, Klubbstevne09.04.19
2,44Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,44Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,44Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18/19)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,44Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.662Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,44Sondre Nygaard Grini, Fredrikstad IF02.02.025 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,44Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-18)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
2,44Thomas Henriksen, Ås IL26.04.733Ås, Kretsstevne11.03.19
-----260--------------------
2,44Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042 (G-15)Kvinnherad, Seriestevne16.03.19
2,43Herbert Astrup Hansen Hagen, Bækkelagets SK14.07.003Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,43Stian Sletten, Sandnes IL22.12.796Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,43Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-15)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,43Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,43Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.043 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,42Jan Rune Brox, Sandnes IL30.11.687Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,42Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.043 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,42Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.042 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,42Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretsstevne28.02.19
-----270--------------------
2,41Ole-Einar Skadberg, Egersunds IK21.07.021 (G-17)Egersund, Hopp uten tilløp21.02.19
2,40Sigurd Landsverk Evjen, Ranheim IL06.09.995Trondheim, Seriestevne01.10.18
2,40Kolbjørn Høgåsen, Lillehammer IF05.02.632Lillehammer, Seriestevnet11.10.18
2,40Aland Muhammed, Norna-Salhus IL002Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
2,40Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-15)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
2,40Mathias Aaberg, Sørild FIK05.10.032 (G-16)Grimstad, Treningsstevne04.12.18
2,40Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031 (G-16)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
2,40David Borgenvik Hansen, Stord IL16.04.041 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,40Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,40Kristian M. Bekken, Ask Friidrett12.07.031 (G-16)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
-----280--------------------
2,40Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
2,39Vegard Bakke Johnsen, Sandnes IL25.03.042 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,39David Van Eijndthoven, Norna-Salhus IL22.02.733Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
2,39Terje Onstad, Laksevåg TIL11.11.551 (MV60)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,39Jonas Volden, IL Norodd041 (G-15)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,39Tom Ivar Olsen, Sømna IL08.08.732Vik, Kretsstevne28.02.19
2,39Ivar Beckstrøm Fjellskålnes, Osterøy IL06.04.851Osterøy, Hopp u.t.11.03.19
2,38Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501 (MV65)Sandane, Seriestemne hopp u.t.25.10.18
2,38Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.031 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 505.11.18
2,38Bjarte Andre Lohne, Osterøy IL28.10.663Haus, Hopp u.t.28.11.18
-----290--------------------
2,38Mattis Hviding Fuglebrenden, Løten Friidrett27.05.012 (G-17)Løten, Treningsstevne stille lengde og stille høyde11.12.18
2,38Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.793 (MV40)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,38Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.034 (G-16)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,37Vetle Ryan Hestvik, Namsen Friidrettsforening04.11.032 (G-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,37Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-15)Leikvang, Klubbmesterskap i hopp u/t15.12.18
2,37Sindre Jairo Rødland, Egersunds IK31.03.013 (G-18/19)Egersund, Hopp uten tilløp24.01.19
2,37Mathias Andreas Reksten Dale, Breimsbygda IL24.01.033 (G-16)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,37Eivind Balstad, Nidelv IL20.08.042 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
2,36Ivar Stokkan, Lånke IL Friidrett28.07.551 (MV60)Stjørdal, Seriestevne i Hopp og Kast02.10.18
2,36Thomas Lindseth, IL Sandvin12.05.792Sande, Treningsstevne13.10.18
-----300--------------------
2,36Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,36Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.603 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,36Vegard Ulseth Sylte, Ranheim IL30.03.031 (G-16)Ranheim, Nyttårstevne 201926.01.19
2,36Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.551 (MV60)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne02.02.19
2,36Jørgen Kristian Olsen, IK Grane21.02.452 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,36Poul Espen Dahl, IF Hellas31.10.606Drammen, KM for Buskerud - Hopp uten tilløp02.04.19
2,35Paul Grønnesby, IL Sandvin16.07.743Sande, Treningsstevne13.10.18
2,35Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.038Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
2,35Asle Aass, Bækkelagets SK06.10.624Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,35Niklas Liland, Fana IL04.11.045 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
-----310--------------------
2,35Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.012 (G-18/19)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,35Axel Kristiansen, Bækkelagets SK10.08.031 (G-16)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp23.02.19
2,35Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,35Karl Reinvik, Bodø Friidrettsklubb15.01.032 (G-16)Bodø, Kretsstevne13.03.19
2,34Fredrik Liland, Fana IL21.09.022 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t12.01.19
2,34Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.022Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,34Lasse Bye, Nidelv IL13.01.043 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
2,34Geir Sondre Marstein Kristiansen, Heggedal FIK10.02.043 (G-15)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,34Mathias Teferra Jubskås, IL i BUL03.12.033 (G-16)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,33Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
-----320--------------------
2,33Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.463 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,33Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.574 (MV60)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,32Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.044 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,32Ola Matre Hagenes, Stord IL12.01.041 (G-14)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
2,32Christian Møgster Eide, Bremnes IL043 (G-15)Bømlo, Seriestevne07.03.19
2,32Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,31Nicholas Valenza, Stord IL20.01.042 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t21.01.19
2,30Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.022 (G-17)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,30Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,30Tore Silseth, Ask Friidrett23.06.722 (MV45)Askøy, Seriestevne i hopp u/t11.03.19
-----330--------------------
2,30Hans Petter Overvoll, Ås IL30.05.754Ås, Kretsstevne11.03.19
2,29Bjørn Arne Kristiansen, IK Tjalve27.06.681 (MV50)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,29Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.673Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,29Stein Tore Holsen Viken, FIL Aks-7723.10.461 (MV70)Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
2,29Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,29Christian Lundberg, Fredrikstad IF16.05.026 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,29Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.044 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,28Haakon Gunby, IL Fri28.06.661 (MV50)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,27Roy Rørmark, Sømna IL10.06.641 (MV50)Vik, Veteranstevne06.09.18
2,27Per Egil Linna, Kongsvinger IL Friidrett22.03.671 (MV50)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp08.03.19
-----340--------------------
2,26Øystein Helleren, Bækkelagets SK04.03.776Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
2,26Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.025Ulsteinvik, Treningstemne30.10.18
2,26Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
2,25Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-14)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,25Bjørn Ketil Sørvik, Bremnes IL26.06.753Bømlo, Seriestevne08.11.18
2,24Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MV65)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
2,23Are Torsvik, Sandnes IL14.02.628Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,23Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,22Marcus Ånderå, Bremnes IL24.08.042 (G-15)Bømlo, Seriestevne14.02.19
2,22Anders Horn, Tønsberg Friidrettsklubb21.07.452 (MV70)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
-----350--------------------
2,22Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481 (MV70)Mjøsdalen, Seriestemne hopp u.t.06.03.19
2,22Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,21Simen Ingebretsen, Brevik Idrettslag02.11.032 (G-16)Notodden, KM Innendørs Telemark20.01.19
2,21Daniel Hanstveit, Mjøsdalen IL11.06.031 (G-16)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
2,21John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV75)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,20Gunnar Berger Barlien Berg, Namsen Friidrettsforening21.02.033 (G-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,20Stein Henning Malmgreen, Tvedestrand Turn & IF05.01.581 (MV60)Tvedestrand, Treningsstevne06.02.19
2,20Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.041 (G-15)Grimstad, Treningsstevne12.03.19
2,19Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV35)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
2,18Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.045 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----360--------------------
2,18Svein Ruud, Namsen Friidrettsforening09.11.541 (MV60)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,18Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.011 (G-18)Bømlo, Seriestevne13.12.18
2,18Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.033 (G-16)Leikvang, Stevne i hopp u/t09.03.19
2,17Tobias Devik, Namsen Friidrettsforening02.08.034 (G-15)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,16Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-14)Greveskogen, Seriestevne14.08.18
2,16Tomas Lindh, Ås IL563Ås, Kretsstevne10.10.18
2,16Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-14)Namsos, Seriestevne12.11.18
2,16Jonas Såheim, Fredrikstad IF28.04.027 (G-17)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,16Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV60)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
2,16Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.443 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
-----370--------------------
2,13Håkon Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett21.01.474 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,13Kjell Ivar Moen, Sørild FIK10.02.455 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,12Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.002 (G-18/19)Bergen/La, Hopp u/t07.12.18
2,12John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
2,12Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
2,11Arne Johan Jensen, Sjetne IL31.12.476 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,11Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.457 (MV70)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,11Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Sandnes, Treningsstevne12.03.19
2,11Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.562 (MV)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,10Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532 (MV65)Sandane, Seriestemne hopp u.t.25.10.18
-----380--------------------
2,09Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.044Jessheim, Åpent stevne18.10.18
2,09Rune Øverland, Tønsberg Friidrettsklubb15.05.611 (MV55)Greveskogen, Seriestevne20.10.18
2,08Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV70)Stjørdal, Seriestevne i Hopp og Kast02.10.18
2,08Reidar Dahl, Ski IL Friidrett19.12.484Ås, Kretsstevne10.10.18
2,07Åsmund Aasrum Andersson, Norna-Salhus IL05.12.964Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
2,07Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV80)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,07Stian Thomassen, IL Norodd11.02.042 (G-15)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,07Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV80)Hvam, Veteran-NM09.03.19
2,06Kjartan Sølvberg, Sandefjord Turn & IF31.07.362 (MV80)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
2,06Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.031 (G-16)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
-----390--------------------
2,06Morten Haug, Kongsvinger IL Friidrett26.11.662 (MV50)Kongsvinger, Innendørsstevne i sprang uten tilløp08.03.19
2,05Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041 (G-14)Søndre Land, KM hopp u/tilløp10.11.18
2,04Willy Bjørndal, Sportsklubben Vidar07.02.433 (MV)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
2,03Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042 (G-14)Leira, Romjulsstevne28.12.18
2,03Elias Skov Våer, Rjukan Idrettslag15.05.033 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 109.03.19
2,02Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.043 (G-15)Fredrikstad, KM HUT-LUT 201924.01.19
2,02Even Volden, IL Norodd043 (G-15)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
2,02Rune Gjertsen, Egersunds IK01.05.601 (MV55)Egersund, Hopp uten tilløp21.02.19
2,01Stig Svalheim, Sandane Turn og Idrettslag17.09.731 (MV45)Sandane, Seriestemne hopp u.t.04.12.18
2,01Håvard Vedøy, Stord IL19.03.033 (G-15)Leirvik, Hoppstemne u/t17.12.18
-----400--------------------
2,01Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
2,01Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.483 (MV70)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
1,99Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV65)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.13.02.19
1,97Ketill Johannessen, Norna-Salhus IL17.05.695Bergen/Ås, Stevne hopp u/t12.11.18
1,95Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.442 (MV75)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
1,94Ivar Opsahl, Ullensaker/Kisa IL29.04.471 (MV70)Jessheim, Åpent stevne18.10.18
1,93Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
1,92Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.472 (MV70)Stjørdal, Seriestevne i Hopp og Kast02.10.18
1,91Olav August Brox, Sandnes IL02.12.048 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,90Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.501 (MV65)Sandane, Seriestemne hopp u.t.04.12.18
-----410--------------------
1,88Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.444 (MV75)Hvam, Veteran-NM09.03.19
1,84Jan Martin Troseth, Ogndal IL28.04.521 (MV65)Stjørdal, Seriestevne i Hopp og Kast02.10.18
1,84Anders Tunge, Sandnes IL23.08.049 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
1,80Remi Strand, Stord IL14.08.021 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t19.11.18
1,80Anders Jaarvik, GTI02.05.631 (MV55)Sandnes, Treningsstevne12.03.19
1,79Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV70)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
1,62Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321 (MV85)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
1,57Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.642 (MV50)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp28.01.19
1,57Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.375 (MV)Bærum, KM hopp u/t02.04.19
1,55Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421 (MV75)Hvam, Klubbstevne09.04.19
-----420--------------------
1,51Brynjar Røgeberg, Sandefjord Turn & IF12.05.342 (MV85)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
1,42Einar Rønning, IL Dalebrand04.11.611 (MV55)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne02.02.19
1,40Henry Opland, IL Norodd05.09.361 (MV80)Kristiansund, Treningsstemne19.02.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,08Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.991Moss, Treningsstevne HUT/LUT08.01.19
2,89Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001 (G-19)Osterøy, Hopp u.t.18.02.19
2,81Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.892Stavanger, Seriestevne19.10.18
2,80Pawel Kucaj (POL), Haugesund IL06.07.005 (MJ)Haugesund, NM 2019 Innendørs03.02.19
2,65Henry Mashinji Macpherson (GBR), IL Fri04.04.721 (MV45)Arna, Arnameisterskapet i hopp u/tilløp11.03.19
2,56Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.041 (G-14)Sande, Treningsstevne13.10.18
2,52Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-15)Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
2,21Keyvan Hussaini (AFG), Laksevåg TIL21.03.032 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
2,18Miklos Ori (HUN), GTI14.02.913Sandnes, Treningsstevne12.03.19
2,17Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.962Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
2,13Gerenkial Kibrom Abrha (ERI), Steinkjer Friidrettsklubb07.04.031 (G-15)Steinkjer, Seriestevne22.09.18
2,13Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.046 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
2,08Per Ramsö (SWE), GTI01.08.854Sandnes, Treningsstevne12.03.19
1,93Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.047 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,02Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,99Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.012Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,66Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,65Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.003Malmø/SWE, Pallas Spelen 201926.01.19
14,62Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.914Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,47Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.001 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
14,29Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.021 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
14,24Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.985Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
14,13Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.016Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
13,55Sondre Rinde, IL Gneist28.01.987Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
-----10--------------------
13,45Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.018Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
13,29Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.009Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
13,27Elias Sanden Søvik, Norna-Salhus IL10.04.004 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
13,13Mathias Kollberg, IF Hellas30.06.001 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,96Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
12,64Steffen Peder Gaustad, IL i BUL12.03.004 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,61Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,58Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
12,46Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
12,36Tommi Pasanen, Halden IL07.02.042 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
-----20--------------------
12,32Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,25Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
12,18Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
12,14Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 201919.01.19
12,06Johannes G. Lunde, Kristiansand IF Friidrett17.06.031 (G-16)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
12,01Mats William Marrot, Bækkelagets SK21.04.032 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,96Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.032 (G-16)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
11,96Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.022 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
11,92Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.034 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,89Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.016 (G-18/19)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----30--------------------
11,83Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
11,81Frode Holt, IF Sturla14.07.641Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
11,76Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV50)Tønsberg, Veteranstevne13.12.18
11,55Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.043 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
11,55Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV60)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor26.03.19
11,54Martin Hauglid, Søgne IL13.06.032Sandnes, Sørvestmesterskapet 201913.01.19
11,53Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
11,14Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.035 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
11,10Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.045 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten02.12.18
11,05Stein Tore Klungland, Ullensaker/Kisa IL02.08.581 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----40--------------------
10,97Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
10,91Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb19.06.681 (MV50)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,72Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.731 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,70Stian Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-15)Haugesund, KM Rogaland20.01.19
10,69Tobias Johansen, IK Hind22.08.036 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,63Eirik Pedersen, Kristiansand IF Friidrett24.12.011 (G-18)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
10,62Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.045 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
10,57Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
10,57Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,57Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.046 (G-15)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
-----50--------------------
10,56Vetle Rosseland, Kristiansand IF Friidrett08.01.021 (G-17)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
10,55Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 207.02.19
10,44Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
10,38Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-17)Leikvang, Nornalekene 201919.01.19
10,33Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.042 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
10,30Ole Mathias Jakobsen, Sørild FIK13.08.038 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
10,20Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
10,20Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.632 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
10,17Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.012Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
10,01Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.031 (G-15)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 230.12.18
-----60--------------------
9,90Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,90Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.044 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,90Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.043 (G-15)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
9,80Brage Hammer, IF Sturla15.01.045 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene10.02.19
9,80Stig Wemundstad, Stadsbygd IL18.02.572 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,74Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
9,72Johan Andreas Løland, GTI02.05.593 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,64Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.045 (G-15)Leikvang, Nornalekene 201920.01.19
9,56Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.038 (G-16)Ulsteinvik, Ungdomsmesterskapet innendørs 201901.03.19
9,49Kristoffer Haugland, FIL Aks-7704.04.031 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
-----70--------------------
9,39Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.043 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 201917.02.19
9,35Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.554 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,30Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.732 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,09Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.595 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,90Mikael Richardsen, BUL-Tromsø Friidrett25.10.031 (G-16)Tromsø, Tromsølekene innendørs 201901.02.19
8,85Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643 (MV55)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,79Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.791 (MV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,75Harald Nybru, Sandnes IL18.09.566 (MV60)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,57Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.478 (MV70)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor30.03.19
8,40Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.501 (MV65)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----80--------------------
8,31Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.045Sandnes, COOP-Jærcup 117.01.19
8,30Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,14Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.472 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
7,89Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.463 (MV70)Hvam, Veteran-NM10.03.19
7,27John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.362 (MV80)Torun/POL, 8. World Masters Athletics Championships Indoor30.03.19
7,17Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.442 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
7,10Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.041 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
7,03Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.382 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
6,60Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
5,95Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Hvam, Veteran-NM10.03.19
-----90--------------------
5,27Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.424 (MV75)Hvam, Veteran-NM10.03.19
4,90Endre Nesheim, IL Tyrving14.06.373 (MV80)Hvam, Veteran-NM10.03.19
4,82Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.713 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,53Simen Sigurdsen, Ranheim IL22.01.931Ranheim, KM HUT10.03.19
9,52John Arild Steen, Hommelvik IL09.05.952Ranheim, KM HUT10.03.19
9,12Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
9,10Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.931Bergen/La, Hopp u/t22.03.19
9,09Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
8,94Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-17)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
8,78Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Ås, Kretsstevne11.03.19
8,44Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
8,37Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
8,31Aroran A. Philip, IL Tyrving21.06.001Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
-----10--------------------
8,24Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-17)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
8,23Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
8,17Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.972Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
8,16Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.872Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
8,12Joakim Lunde, IL Tyrving21.11.002Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
8,09Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV)Bærum, Hopp u/t30.10.18
8,07Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.011 (G-18/19)Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
8,03Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
7,95Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
7,91Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
-----20--------------------
7,82Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.03.031Bærum, Hopp u/t30.10.18
7,78Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV60)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
7,77Øystein Aleksander Skauge, Nidelv IL08.12.011 (G-17)Ranheim, KM HUT10.03.19
7,73Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
7,73Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.961Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
7,63Arne Reigstad, Osterøy IL03.10.672Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
7,48Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
7,41Thomas Cato Rønvik, Tønsberg Friidrettsklubb08.07.631 (MV55)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
7,38Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
7,33Geir Eikeland, Sandnes IL07.02.734Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----30--------------------
7,32Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
7,29Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.963Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
7,29Fredrik Strand Blichfeldt, Osterøy IL22.03.022 (G-17)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
7,28Jeremia Thorsen, Kragerø IF Friidrett11.07.031 (G-16)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
7,14Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
7,10Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
7,06Kristen Brosvik, Ask Friidrett23.03.002 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
7,04Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-16)Valestrand, Hopp u.t.28.12.18
7,04Stein Fossen, IL Fri03.11.681 (MV50)Bergen/Hø, BT-sprett 409.03.19
7,01Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-15)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 125.11.18
-----40--------------------
6,99Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV)Bergen/La, Hopp u/t19.03.19
6,96Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,88Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041 (G-14)Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
6,85Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592 (MV60)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
6,85Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.751 (MV40)Hvam, Klubbstevne09.04.19
6,83Kjell Øivind Skauge, Nidelv IL04.02.753Ranheim, KM HUT10.03.19
6,82Stian Sletten, Sandnes IL22.12.795Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,78Thomas Henriksen, Ås IL26.04.732Ås, Kretsstevne11.03.19
6,77Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.042 (G-15)Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
6,76Are Torsvik, Sandnes IL14.02.626Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
-----50--------------------
6,71Lasse Bye, Nidelv IL13.01.041 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
6,69Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.034Bærum, Hopp u/t stevne16.10.18
6,36Svein Ulstad, Sandnes IL16.06.497Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,25Eivind Balstad, Nidelv IL20.08.042 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
6,14Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
6,04Einar Trollerud, IL Runar31.03.471 (MV70)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
5,97William Hjelde Stormoen, Nidelv IL28.08.043 (G-15)Ranheim, KM HUT10.03.19
5,69Olav August Brox, Sandnes IL02.12.045 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
5,59Anders Tunge, Sandnes IL23.08.046 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18
5,51Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV80)Tønsberg, KM veteran hopp u/t14.02.19
-----60--------------------
4,61Rolf Barbakken, Raumnes & Årnes IL14.04.421 (MV75)Hvam, Klubbstevne09.04.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,45Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.962Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
6,19Keyvan Hussaini (AFG), Laksevåg TIL21.03.032 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t04.12.18
5,96Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.044 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t29.10.18

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,58Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Bærum, Kulestevne05.01.19
16,39Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.951Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
15,61Martin Roe, IL Fri01.04.921Leikvang, Kengurukarusell 110.01.19
13,38Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.988Bærum, Nordenkampen10.02.19
13,22Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.922Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
13,07Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.761 (MV40)Stavanger, Veteran kulestevne 118.12.18
12,56Kurt Andreas Berteussen-Sandberg, Oppstad IL04.06.881Stange, Bamselekene 201924.03.19
12,20Henrik Snemyr Langesæter, Haugesund IL04.04.995Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
12,09Ivar Bø, Kråkstad IL - Friidrett23.02.711 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,98Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen/Hø, BT-sprett 213.01.19
-----10--------------------
11,82Vegar Sellæg Brenne, Namsen Friidrettsforening07.03.781Steinkjer, Adventstevnet 201808.12.18
11,76Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.006Haugesund, NM 2019 Innendørs02.02.19
11,62Christer Sandvold, Ottestad kast og styrke25.04.862Stange, Bamselekene 201924.03.19
11,60Helge Kvarven, Bremnes IL21.06.691Leirvik, Hallstemne28.12.18
11,42Endre Reigstad, FIL Aks-7723.04.741Leikvang, Klubbmesterskap27.10.18
11,35Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Leirvik, Hallstemne28.12.18
11,23Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.702 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
11,17Birger Søyland, FIK Orion08.08.613Stange, Bamselekene 201924.03.19
11,00Torstein Eliassen, Moss IL13.05.9931Staten Island/NY/USA, Fastrack National Invite08.02.19
10,95Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661Notodden, KM Innendørs Telemark19.01.19
-----20--------------------
10,85Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretsstevne28.02.19
10,38Rune Haugsvær, Sauda IL27.05.691Haugesund, KM Rogaland20.01.19
10,28Espen Jahren, Asker Sk. Friidrett25.04.664Stange, Bamselekene 201924.03.19
10,04Kjetil Theodorsen, Tromsø Friidrettsklubb04.06.733 (MV45)Hvam, Veteran-NM10.03.19
9,92Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,91Eirik Apeland, Haugesund IL14.03.642Haugesund, Innendørsstevne 220.02.19
9,70Rolf Herikstad, GTI05.02.821 (MV35)Stavanger, Veteran kulestevne 214.01.19
9,69Per Jakob Tunold, Oppstryn IL20.12.711 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
9,65Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.742 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
9,62Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.641Tromsø, Tromsølekene innendørs 201903.02.19
-----30--------------------
9,36Thomas Sletvold, Sykkylven IL12.03.722Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
9,13Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Stavanger, Veteran kulestevne 312.02.19
9,04Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.973Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
9,02Terje Guddal, Oppstryn IL19.03.821 (MV35)Stryn, Strynehalleikane 201909.03.19
8,96Frank Andersen, Ski IL Friidrett11.03.582Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
8,87Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Askimlekene 201919.01.19
8,79Tord Tarasewicz Nordmo, Hvam IL28.01.772Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,76Terje Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561Hvam, Låvefest Desember 201808.12.18
8,74Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Stavanger, Veteran kulestevne 312.02.19
8,64Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, Treningsstevne09.03.19
-----40--------------------
8,57Øystein Bergheim, Nordøy IL17.07.791 (MV40)Hvam, Veteran-NM10.03.19
8,25Ole Kaldal, Hvam IL14.01.834Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
8,19Jostein Alden, IL Skjalg07.08.753Sandnes, Sørvestmesterskapet 201912.01.19
8,16Poul Espen Dahl, IF Hellas31.10.603Drammen, Dialoglekene 201906.01.19
7,99Vebjørn Bredesen, Snøgg Friidrett27.01.951Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
7,92Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.795Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,90Glenn Breland, GTI18.12.871Sandnes, Treningsstevne12.03.19
7,89Thomas Vedøy, Bremnes IL02.04.923Leirvik, Hallstemne28.12.18
7,78Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.566Hvam, Norgeslekene Inne 201926.01.19
7,33Jarl H. Bøe, GTI11.04.671 (MV50)Stavanger, Veteran kulestevne 312.02.19
-----50--------------------
7,11Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702Haugesund, KM Rogaland20.01.19
7,07Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.681Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
6,98Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.503Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
6,87Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932Notodden, Treningsstevne innendørs-Stevne 229.12.18
6,73Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.962Grimstad, Sparebank Sør-lekene20.01.19
6,55Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.714Ulsteinvik, Opent KM for Møre og Romsdal27.01.19
6,50William Edvardsen, Holum IL02.10.481Kristiansand, Sør Norsk Mesterskap19.01.19
5,85Jakob Wang, IF Hellas16.09.944Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.19
5,20Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Sandnes, NM Mangekamp inne 201923.02.19
4,05Thorvald Emil Jacobsen, Spjelkavik og Omegn Friidrett10.01.473Ulsteinvik, Sparebanken Møre Leikane 201824.11.18
-----60--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09Jeremy Tamayo Imperio (PHI), Spjelkavik og Omegn Friidrett30.08.831 (MV35)Hvam, Veteran-NM10.03.19

Diskos 2,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
60,77Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.956Berlin/GER, 6. ISTAF Indoor01.02.19

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,59Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.973Fayetteville/AR/USA, SEC Indoor Championships23.02.19
21,07Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.965Ann Arbor/MI/USA, Big Ten Indoor Track and Field Championships22.02.19

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5951Martin Roe, IL Fri
7,03-7,53-15,60-1,92-8,36-4,90-2,46,17
01.04.927Glasgow/GBR, European Athletics Indoor Championships03.03.19

Total requesttime: 12.972280979156 seconds