Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,80Jacob Vaula, IL Gular01.08.011-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
6,83Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.002-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
6,86Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
6,88Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.933-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
6,89Daniel Alejandro Johnsen, Ask Friidrett19.08.985-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
6,97Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
6,98Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.992-h1Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
6,99Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.026-fi-ABærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,01Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.001-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,01Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.042-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----10--------------------
7,02Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,02Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.027-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,03Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
7,03Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.032-fi-BBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,08Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.994-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,09Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-fi Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,09Einar Johannes Rye, Trondheim Friidrett11.10.012-fi Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,11Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.003-hpre1Winston-Salem/NC/USA, Mondo College Invitational14.01.23
7,11Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.072-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,13Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-fi-CBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----20--------------------
7,13Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,13Jonathan Holen, IL i BUL14.07.015-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,14Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.032-h3Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,15Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042-fi-ALeikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,17Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,17Christian Wright, IL i BUL17.03.066-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,18Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012-fi-ABærum, Sprintstevne13.01.23
7,19Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-fi-CBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,19Christian Øydne, Søgne IL14.09.051Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
7,21Peter Svoren, IL Tyrving18.04.014-h2Bærum, Julestemne26.11.22
-----30--------------------
7,21Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.033-fi Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,22Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.061-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,22Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
7,23Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011-h3Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
7,23Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h3Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,24Thomas Graftås, IL i BUL10.09.015-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,25Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
7,26Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.076-fi-CBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,27Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.063-fi-ALeikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,28Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.035-h2Bærum, Julestemne26.11.22
-----40--------------------
7,28Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051-h2Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,28Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,29Snorre Sliper Bonesmo, IL i BUL09.05.011Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,29Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.032-h3Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,29Oliver Solsvik, Fana IL13.08.041-h2Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,31Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,33Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.051 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
7,34Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.061 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
7,34Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.042 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene08.01.23
7,35Zion Ramirez, IL i BUL15.05.071-fi-BBærum, Sprintstevne13.01.23
-----50--------------------
7,35Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,35Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.044-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,35Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.062 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,36Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
7,36Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.034-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,36Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.066-fi-DBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,36Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.054-fi-ALeikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,37Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
7,38Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,40Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.051-h1 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
-----60--------------------
7,40Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
7,41Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.082-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
7,41Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.061-fi-BLeikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,42Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,42Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.007-fi-ALeikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,42Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.061 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
7,43Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
7,43Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,43Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.072-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,43Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.057-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----70--------------------
7,44Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL01.01.051-h7 (G-17)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene10.12.22
7,44Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.993Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
7,45Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.042Haugesund, Julesprint22.12.22
7,45Anthony Johnsen, IK Grane04.02.072Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
7,46Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.061-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,47Jakob H. Holmelid, Norna-Salhus IL22.04.072-fi-BLeikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,48Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071-fi (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
7,48Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-h2Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,48Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.064-h5 (G-17/19)Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,48Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h2Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
-----80--------------------
7,49Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.062 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
7,49Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.062-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,50Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.072Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
7,50Rasmus Tibar, Sportsklubben Vidar15.06.064-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,51Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,51Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
7,51Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.083-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,52Ariand Shegani, IL i BUL26.08.053 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
7,52William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-17)Drammen, Dialoglekene08.01.23
7,52Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-18/19)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
-----90--------------------
7,54Alexander Nyberget, Askim IF29.04.004-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
7,54Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,55Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.073-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,55Maxime Louis Christian Bombart, Idrettslaget Skjalg984-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,55Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,55Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.075-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,56Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
7,56Benjamin Reyes, Romerike Friidrett30.04.071 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
7,56Jon-Magnus Eliassen Restad, Romerike Friidrett10.06.816-fi-EBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,57Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.062-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
-----100--------------------
7,57August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,57Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
7,58Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081-h2 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
7,58Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett29.07.054 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
7,58Herman Jørgensen Huus, IF Sturla12.08.011 (G-U23)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
7,58Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.052 (G-18/19)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
7,59Lucas Øverbakke Løn-Haakanes, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.074-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,60Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.056-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,61Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.062 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,61Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
-----110--------------------
7,61Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.062-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,61Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.026-fi Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,62Arne Røstad, Strindheim IL31.08.023Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,62Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.065-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,63Fredrik Gudheim Haraldstad, IL i BUL01.04.008-fi Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,63Esrom Gebremedhn Weldu, Austevoll IK Friidrett063-fi-BLeikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,64Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.034-h2Bærum, Sprintstevne13.01.23
7,64Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.074-h3Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,64Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,65Knut Werge Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-U23)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
-----120--------------------
7,66Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.063 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,66Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.075-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,67Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,68Kevin Koui Meeg, Hinna IL061-h1Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,69Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.942Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
7,69Håvard Fredriksen, Søgne IL09.11.974Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
7,70Herman Røe, IL i BUL05.10.074-fi-FBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,70Benjamin Moen, Fana IL19.07.072 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,71Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,72Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
-----130--------------------
7,72Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.064 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,72Harald Mytting, IF Hellas31.01.071 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
7,72Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,73August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,73Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.081 (G-14)Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
7,73August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.081-h1 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
7,74Even Nørjordet, IK Tjalve12.05.081-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,74Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.025Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
7,75Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.076-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,75Teodor Miller, IL Tyrving30.01.058-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----140--------------------
7,76Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.063 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
7,76Iraq Al-iedani, Mosjøen Friidrettsklubb03.06.071-h9 (G-15)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene10.12.22
7,76Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.056-h3Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,76Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,77Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.983-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,78Vemund Sylling Kornrud, IF Hellas31.07.072 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
7,78Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.072 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,79Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,80Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.074 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,81Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.044-h1Bærum, Julestemne26.11.22
-----150--------------------
7,82Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071-h6 (G-15)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
7,83Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.082 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
7,83Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.083 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,84Michail Alexandros Antonakopoulos, Gui Sportsklubb23.06.074-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
7,85Max Skjerpen Huseby, IL Koll17.06.064 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
7,85Shanurat Gunsa, Byåsen IL26.03.065 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
7,85David Nyhus, IF Hellas28.02.073 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
7,86Numi Hrafnkell Bjarkason, Sandnes IL077-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
7,86Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.084-hGBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,87Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.055 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
-----160--------------------
7,87Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.073 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,89Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF081 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
7,89Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.073Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
7,89Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.075 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,90Eurico Bergum, IL Pioner10.01.074 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
7,90Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.024-h2Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,91Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL084 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,93Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082-h2 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
7,94Noah Ruben, IL i BUL16.04.074-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,94Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.075 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
-----170--------------------
7,94Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.065 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
7,95Marley Delvyn-Thomas Leader, Dimna IL03.12.081-fi (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
7,95Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.085-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,96noah johansen, Helland Ungdomsskule073-fi (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
7,96Romeo Rioverde, IL Tyrving04.10.871-hHBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,97Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb04.12.072 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
7,97Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.044Haugesund, Julesprint22.12.22
7,98Vebjørn Aarhus Utgård, Sykkylven IL28.03.081-h1 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
7,99Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
7,99Felix Bruun, Asker Sk. Friidrett082-h7 (G-15/16)Bærum, Sprintstevne13.01.23
-----180--------------------
8,00Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.084-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,02Martinus Pedersen Rise, Hareid ungdomsskule 074-fi (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,02Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL081 (G-14)Haugesund, Julesprint22.12.22
8,02Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett17.09.061 (G-16)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
8,04Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.075-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,04Jacob Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.041-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
8,04Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081-h5 (G-14)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
8,04Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
8,05Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-15)Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
8,05Janahan Jegathkumar, IL i BUL05.05.073-h7 (G-15/16)Bærum, Sprintstevne13.01.23
-----190--------------------
8,06Steven Daniel Rivas Camargo, Mosjøen Friidrettsklubb08.05.072-h9 (G-15)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene10.12.22
8,07Oliwier Karpinski, Sykkylven Ungdomsskule082-h2 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,07Egil Dalhaug, Helland Ungdomsskule24.03.075-fi (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,07Tarek Johnson, Bodø Friidrettsklubb25.04.891-h3Bodø, Adventstevne13.12.22
8,07Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.084-h1 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
8,08Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031-h7 (G-18/19)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
8,09Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,09Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.062-h7 (G-16)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
8,09Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,10Sivert Lillebø Eitveit, Ulstein Ungdomsskule17.09.076-fi (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
-----200--------------------
8,10Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.073 (G-15)Ranheim, Adventstevne27.11.22
8,10Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,10Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.025-h2Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
8,11Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051-h3 (G-17)Bodø, Adventstevne13.12.22
8,11Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett082 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,11Finn Connor Saint, Fana IL01.09.085 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
8,12Nicolai Jensen, Tomrefjord Skule082-h1 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,12Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
8,12Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.076 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
8,14Levi Bøe Finnøy, Måndalen IL20.01.083-h1 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
-----210--------------------
8,14Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
8,14Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.061 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,15Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
8,16Tord Bergtun, Harøy Ungdomsskule077-fi (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,16Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Jølster, Romjulssprint27.12.22
8,16Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051-h2 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
8,18Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
8,19Kitsadakon Mangala, Brattvåg Ungdomsskule084-h1 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,19Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.065 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
8,19Morten Gjesdal Bech, IK Tjalve11.03.073-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----220--------------------
8,20Tobias Stokkevåg, Hareid ungdomsskule 085-h1 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,20Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.083-hHBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,21Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.071 (G-16)Askim, Askimlekene07.01.23
8,21Bjørnar Ramstad Støylen, Haugesund IL19.01.934Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
8,22Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
8,23Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.083 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,24Amund Kristoffer Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett21.04.071 (G-15)Tromsø, Santa Claus Open 202205.12.22
8,24Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-15)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
8,25Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.074 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
8,26Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.083-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----230--------------------
8,27Mathias Kvalsund Ulstein, Ulstein Ungdomsskule075-h1 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,27Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.082-h1Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
8,28Lukas Saunes, Ulstein Ungdomsskule074-h2 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,28Markus Nordviken, Bøler IF24.10.076-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,29Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.066 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
8,29Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
8,29Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.066-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
8,31Eirik Uhre, BUL-Tromsø Friidrett01.05.061 (G-16)Tromsø, Santa Claus Open 202205.12.22
8,31Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.087 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
8,33Johannes Vik, Vatne Ungdomsskule11.06.086-h1 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
-----240--------------------
8,33Trym Bugge-Olsen, BUL-Tromsø Friidrett11.04.081 (G-14)Tromsø, Santa Claus Open 202205.12.22
8,34Henning Frostad Lyngvær, Tomrefjord Skule075-h2 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,35Lucas Vold Moen, Måndalen IL30.07.076-h2 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,35Trygve Bjarkøy, Utleira IL Friidrett06.04.074 (G-15)Ranheim, Adventstevne27.11.22
8,36Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.082 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
8,37Kenzo Coulibaly Johannessen, Harøy Ungdomsskule077-h2 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,37Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,37Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.081-hIBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,38Johan Glenderød Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
8,38Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.084 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
-----250--------------------
8,39Jon-Hallvard Bagge, Askim IF13.06.982Askim, Askimlekene07.01.23
8,40Elias Getuzia Ullavik, Sykkylven IL083-h2 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,40Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.075-hHBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,41Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.077-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
8,42Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.966Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
8,43Christoffer Korshaug, Hareid ungdomsskule 084-h2 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,43William Bjørnevik, Sykkylven IL27.04.076-h1 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,43Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
8,43Edward Bjertnæs, IL Tyrving19.12.084-h7 (G-15/16)Bærum, Sprintstevne13.01.23
8,43Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.981-fi-A (MSPara)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----260--------------------
8,44Lars Skogvold, Romerike Friidrett21.03.683-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
8,45Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.736-h1Bærum, Julestemne26.11.22
8,45Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.085 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,45Storm Ingvar Skulbru, Steinkjer Friidrettsklubb15.02.086 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,47Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043 (G-18/19)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
8,48Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.085-h2 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,48Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
8,50August Lundholm, Byåsen IL26.05.083 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
8,52Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.766Ranheim, Adventstevne27.11.22
8,54Åsmund Hessevik Eikeland, Farsund og Lista IK19.10.054 (G-18/19)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
-----270--------------------
8,55Michael Winnem Fuglesang, IL i BUL19.02.788-h1Bærum, Julestemne26.11.22
8,56Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.961-fi-B (MSPara)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,58Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.075 (G-15)Ranheim, Adventstevne27.11.22
8,59Eskil Iversen Kristjansson, Lillesand IL081 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
8,62Florian Rademacher Krogsæter, Tomrefjord Skule086-h2 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,62Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.942 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,63Oddmund Hauge Otterdal, Stryn T og IL08.04.084 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
8,65Nilas Salvesen Marcussen, Lørenskog Friidrettslag31.10.083-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,66Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.072 (G-15)Tromsø, Santa Claus Open 202205.12.22
8,66Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-16)Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
-----280--------------------
8,67Jon Eivind Svagård, Snøgg Friidrett771 (MV45)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
8,68Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.763-hIBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,71Peter Sundgot, Ulstein Ungdomsskule087-h1 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,71Jann Tore Søvik, Brattvåg Ungdomsskule14.05.087-h2 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,73Marius Vassvik Kleve, Tomrefjord Skule088-h2 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,77Alvin Le, Byåsen IL01.06.084 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
8,77Morten Skrede, Førde IL Friidrett02.03.681Jølster, Romjulssprint27.12.22
8,77Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,78Eskil Dahl Marstein, Gui Sportsklubb07.11.067 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
8,78Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.085 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
-----290--------------------
8,80Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.086-h1 (G-15)Piteå/SWE, PiteEnergispelen19.11.22
8,82Kevin Lakta Hasund Skule, Ulstein Ungdomsskule077-h1 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,82Leo Røren, IL i BUL21.08.082-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,83Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb17.06.681 (MV50)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
8,85Kristoffer-Elias Venås, Måndalen Skule088-h1 (G-14)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
8,85Axel Frei, Tingvoll FIK29.08.052 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
8,87Thomas Wagner, BUL-Tromsø Friidrett29.04.073 (G-15)Tromsø, Santa Claus Open 202205.12.22
8,87Hogne Lilleås, IK Våg16.09.082 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
8,89Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.085-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
8,89Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.086-h2 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----300--------------------
8,91David Askeland, Sørild FIK14.07.071 (G-15)Grimstad, Klubbstevne15.12.22
8,91Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.083-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,93Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-hJBærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,94Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.081 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
8,99Ian Hammer, Bækkelagets SK23.09.086-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
9,05Julian Davidsen, Ask Friidrett11.10.088 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
9,09Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.714-h1Leikvang, Førjulssprinten 202221.12.22
9,16Asle Benoni, Ås IL20.11.574-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
9,20Stein Johnsen, Overhalla IL18.12.712 (MV50)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
9,36August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.081-h2 (G-14)Bodø, Adventstevne13.12.22
-----310--------------------
9,41Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081 (G-14)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
9,44Jonny Håkan Larsson, Kristiansands IF Friidrett27.06.691 (MV50)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
9,79Amin H. Ali, Hareid ungdomsskule 078-h2 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
9,82Bjørn Arild Sande, Aremark IF30.03.613 (MV)Askim, Askimlekene07.01.23
9,85Huseyn Turkoglu, Fjellhug/Vereide IL18.11.841 (MV35)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
10,92Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV65)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
14,65Jonathan Borhaug Tranberg, Snøgg Friidrett082 (G-14)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,90Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.056-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
7,84Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.035-h1Bærum, Julestemne26.11.22
7,95Fynn Luca Daniel (GER), Tomrefjord Skule16.02.072-h1 (G-15)Ulsteinvik, Semifinale skulecup sør 202214.11.22
7,96Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-19)Ulsteinvik, Treningstemne08.01.23

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,6Marlon Camargo, Mosjøen Friidrettsklubb031Mosjøen, Klubbmesterskap15.01.23
8,4Brage Gjerstad, Mosjøen Friidrettsklubb31.12.071 (G-16)Mosjøen, Klubbmesterskap15.01.23

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,20Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene08.01.23
11,47Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.042 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene08.01.23
11,64Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene08.01.23
11,86Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
11,87William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.061 (G-17)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,14Harald Mytting, IF Hellas31.01.072-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,20Josh Anthony Bjerke, Sandefjord Turn & IF14.09.073-h2 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,23Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb01.01.041 (G-18/19)Bodø, Adventstevne13.12.22
12,25Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.081 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,25David Nyhus, IF Hellas28.02.071-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
-----10--------------------
12,36Magnus Farup, Sandefjord Turn & IF082 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,50Even Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,58Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.981Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,80Herman Borge Raaum, IF Hellas17.12.072-h1 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
12,83Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-17)Bodø, Adventstevne13.12.22
12,89Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
13,02Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.085 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
13,07Vetle Mathiesen Knutsen, Bodø Friidrettsklubb10.01.042 (G-18/19)Bodø, Adventstevne13.12.22

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
18,19Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.071Haugesund, Julesprint22.12.22
19,22Lionell Luca Lundberg Larsen, Haugesund IL081 (G-14)Haugesund, Julesprint22.12.22
20,53Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.082 (G-14)Haugesund, Julesprint22.12.22

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,69Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.031-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
21,78Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
21,94Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961-h9Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,11Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,11Even Elias Grannes Pedersen, Overhalla IL03.04.061 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
22,35Christian Wright, IL i BUL17.03.061-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
22,40Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,41Einar Johannes Rye, Trondheim Friidrett11.10.011-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
22,47Mats Hjørnevik, IL i BUL24.01.031-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,55Elias Solheim Sollid, Sørild FIK09.02.072-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----10--------------------
22,63Peter Pilskog Bitocchi, Hareid IL30.06.061 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
22,63Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.041-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,65Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041-h2Bærum, Julestemne26.11.22
22,71Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,74Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
22,75Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.011-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,75Snorre Sliper Bonesmo, Ranheim IL09.05.012-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
22,78Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
22,84Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.032-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,87Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.033-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----20--------------------
22,88Christian Øydne, Søgne IL14.09.051-h2Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
22,92Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061-h2 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
22,95Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.071-h3 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
22,96Anders Kvesetberget, Moelven IL28.11.022-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
22,98Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
23,07Zion Ramirez, IL i BUL15.05.072-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
23,08Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.002-fi-CWinston-Salem/NC/USA, Visit Winston-Salem College Kick-off03.12.22
23,08Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061-h4Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
23,08Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h2Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
23,11Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----30--------------------
23,12Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001-hLChicago/IL/USA, Aurora Grand Prix27.01.23
23,14Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1Bærum, Julestemne26.11.22
23,14Vegard Rinde, Fana IL03.01.061 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
23,19Tobias Bang Gulbrandsen, IL i BUL25.01.063-h7Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
23,23Christopher Ekene Nordlie, IL i BUL07.06.072-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
23,24Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
23,26Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032-h1Bærum, Julestemne26.11.22
23,34Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h2Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
23,55Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.061-h3Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
23,60Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.063-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----40--------------------
23,61Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071-h1 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
23,63Nicolai Holdhus, IL Gneist29.08.062-h1 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
23,64Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061-h2 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
23,67Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.002-h3Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
23,72Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.991-h4Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
23,80Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
23,80Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031-h1Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
23,81Benjamin Altmann Opuama, Ski IL Friidrett27.08.081-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
23,82Sindre Fidje Andersen, Sandnes IL01.09.032-h4Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
23,85Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL26.03.052 (G-18/19)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
-----50--------------------
23,86Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.083-fi-A (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
23,86Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
23,89Kasper Vinje Engvik, IL i BUL21.10.072-h2 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
23,89Axel Andreas Mjør, IL Tyrving22.05.063-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
23,89Theodor With, Norna-Salhus IL22.01.061-h2 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
23,89Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.071-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
23,90Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081-h3 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
23,94Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-16)Hvam, Låvefesten03.12.22
23,95Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.061-h1 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
23,98Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.033-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----60--------------------
24,00Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
24,00Sander Frøseth Fenes, Ranheim IL24.04.021-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
24,01Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
24,04William Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett30.09.063-h2 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
24,07Elijah Ramirez, IL i BUL15.05.073-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
24,11Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.074-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
24,11Markus Lie-Nordsjø, Ranheim IL01.01.063-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
24,12Marcus Linna Berge, Gui Sportsklubb18.01.062-h1 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
24,15Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett29.07.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
24,16Benjamin Carlsen-Brown, IL Tyrving02.01.063-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----70--------------------
24,18Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.082-h3 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
24,24Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.082 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
24,24Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.071-h2 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
24,25Kristian Ullavik, Ikornnes Idrettslag15.07.071 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
24,30Tobi Kees van Merkensteijn, Idrettslaget Skjalg18.03.061-h1Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
24,35Sverre S. Tellmann, Haugesund IL25.07.071Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
24,41Maxime Louis Christian Bombart, Idrettslaget Skjalg982-h1Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
24,44Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
24,46Thor Anders Mannes Minsaas, Idrettslaget Skjalg17.04.073-h1Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
24,48Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.072-h2 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
-----80--------------------
24,59Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.051-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
24,59Aleksander Aarestrup, Idrettslaget Skjalg05.02.082-h3Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
24,62Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.064-h2 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
24,65August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1Bærum, Julestemne26.11.22
24,69Herman Røe, IL i BUL05.10.074-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
24,79Jesper Marelius Rotmo, Verdal Friidrettsklubb12.05.062 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
24,84Daniel Surdal, Idrettslaget Skjalg27.08.063-h3Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
24,90Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063-h5Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
24,91Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
24,94Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.072-h2 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
-----90--------------------
24,95Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061-h1 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
24,97Hugo Ramsland, Idrettslaget Skjalg21.11.072-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
24,97Ariand Shegani, IL i BUL26.08.052-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
25,04August Hope Nordvang, Lørenskog Friidrettslag29.07.082-h3 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
25,04Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
25,04Benjamin Moen, Fana IL19.07.071-h3 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,05Lukas Stilson Arstad, Ranheim IL22.11.071-h1 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
25,07Teodor Miller, IL Tyrving30.01.053 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
25,13Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.082-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
25,17Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.042-h1Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
-----100--------------------
25,18Jone Alsaker Løken, Norna-Salhus IL081-h2 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,18Esrom Gebremedhn Weldu, Austevoll IK Friidrett063-h1 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,26Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,36Hrafnkell Numi Bjarkason, Sandnes IL25.03.073-h2 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,37Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.082-h2 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,41Emil Kristoffer Viddal Sætre, Asker Sk. Friidrett18.06.082-h2 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
25,54Thor Magnus Santos Søilen, Norna-Salhus IL10.01.082-h1 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,55Jacob Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.041-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
25,55Kristoffer Olstad Dahl, Sørum IL30.04.085-h10Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
25,57Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.062-h2 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
-----110--------------------
25,65Finn Connor Saint, Fana IL01.09.083-h2 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,81Even Nørjordet, IL Koll12.05.082-h2 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
25,97Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.042-h3Hvam, Låvefesten03.12.22
25,98Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb04.12.072-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
26,02Sander Stoltenberg, Idrettslaget Skjalg20.02.063-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
26,08Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-16)Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
26,12Marley Delvyn-Thomas Leader, Dimna IL03.12.083 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
26,16Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.063 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
26,17Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.062-h1 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
26,17Theodor Wie Eriksen, Moss IL15.06.083-h3 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
-----120--------------------
26,21Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.054 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
26,21Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.081 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
26,24Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.043-h4Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
26,28Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
26,29Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett20.07.045-h2Bærum, Julestemne26.11.22
26,33Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.071 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
26,36Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.082 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
26,38Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064-h8Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
26,40Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.072-h3 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
26,50Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett083 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
-----130--------------------
26,55Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.083-h1 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
26,63Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.055 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
26,65Kenneth Jenssen Heggdal, IK Tjalve11.01.961-h2 (MSPara)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
26,66Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.044-h1Bærum, Julestemne26.11.22
26,66August Lundholm, Byåsen IL26.05.084 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
26,69Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
26,70Linus Hellem Strupstad, Ranheim IL04.01.071 (G-15)Ranheim, Adventstevne27.11.22
26,81Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.085 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
26,82Erling Brekke, Bøler IF15.05.072-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
26,91Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
-----140--------------------
26,95Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.084-h2 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
27,04August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072-h1 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
27,05Torjus Østebø, Idrettslaget Skjalg10.02.084-h2Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
27,06Herman Bjørke Ådland, IL Tyrving31.03.062 (G-16)Hvam, Låvefesten03.12.22
27,08Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.081-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
27,09Bjørnar Ramstad Støylen, Haugesund IL19.01.932Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
27,10Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
27,13Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.082-h1 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
27,18Henrik Holm, Spydeberg IL20.06.062-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
27,28Helge Bjertnæs, IL Tyrving19.12.083-h2 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----150--------------------
27,29Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.074-h1 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
27,29Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.942 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
27,30Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.084-h2 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
27,33Even Djupvik, Idrettslaget Skjalg064-h4Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
27,45Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
27,64Eirik Svelland Hustoft, Haugesund IL29.07.081 (G-14)Haugesund, Trekampstevne16.11.22
27,73Oddmund Hauge Otterdal, Stryn T og IL08.04.084 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
27,74Frode Nilssen, Herøy IL19.02.771 (MV45)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
27,75Romeo Rioverde, IL Tyrving04.10.874-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
27,82Lars Skogvold, Romerike Friidrett21.03.685-h4Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----160--------------------
27,95Eskil Schmitthenner, Bækkelagets SK10.05.075-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
27,98Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081 (G-14)Ulsteinvik, Treningstemne29.12.22
28,03Johan Glenderød Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.933-h3Hvam, Låvefesten03.12.22
28,13Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.086 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
28,15Sander Andreas Hegni, IK Tjalve11.01.981-h1 (MSPara)Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
28,17Aksel Fagerli, Ranheim IL23.04.073 (G-15)Ranheim, Adventstevne27.11.22
28,18Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-16)Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
28,25Ådne Kjosås, Norna-Salhus IL27.04.073-h3 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
28,33Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.043-h2Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
28,72David Askeland, Sørild FIK14.07.073 (G-16)Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
-----170--------------------
28,74Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.081-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
28,79Peter Aarland, Dimna IL30.06.085 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
29,12Torbjørn Helland Solhaug, IL Koll20.04.765-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
29,36Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.081-fi-D (G-15)Piteå/SWE, PiteEnergispelen20.11.22
29,56Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
29,72Kevin Koui Meeg, Hinna IL064-h3Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
29,86Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.085-h6Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
30,28Asle Benoni, Ås IL20.11.573-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
30,34Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624-h1Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
30,58Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----180--------------------
30,76Alvin Le, Byåsen IL01.06.083 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
32,04August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.083-fi-C (G-15)Piteå/SWE, PiteEnergispelen20.11.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,71Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.052-h2Bærum, Julestemne26.11.22
22,93Remark Rrozhani (ALB), Fyllingen IL08.11.041-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
25,03Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
25,25Kristofer Veri (EST), Fagernes IL29.05.034-h2Bærum, Julestemne26.11.22

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
47,04Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
47,64Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
48,46Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
49,44Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
49,62Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.023-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
49,79Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.011-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
50,68Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
50,70Thomas Graftås, IL i BUL10.09.014-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
51,23Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
51,79Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.035-h3Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----10--------------------
51,81Vegard Rinde, Fana IL03.01.061-h1 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
51,82Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071-h1 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
52,06Sondre Søgård Lehmann, Lørenskog Friidrettslag22.06.072-h1 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
53,03Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001-fi-BKenosha/WI/USA, Firebird First Invitational14.01.23
53,17Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.062-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
53,30Alexander Laksfoss, Haugesund IL22.03.061Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
53,37Jesper Kvaale, Hitra FIK11.06.071 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
53,42Julian Zhang Førsund, Hvam IL07.10.072 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
53,50Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
53,54Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.073-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----20--------------------
53,80Noah Digernes Merheb, Ørsta IL30.11.071 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
54,32Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.034-h2Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
54,57Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
54,91Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071-h2 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
55,46Sander Rustad-Johansen, Lørenskog Friidrettslag18.04.062-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
55,51Eurico Bergum, IL Pioner10.01.073 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
55,60Sondre F. Eilertsen, Haugesund IL26.02.072Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
55,65Tomas Digernes Heltne, Ranheim IL09.02.081-h2 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
56,16Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
56,32Marius Pedersen, Haugesund IL12.01.071 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
-----30--------------------
56,34Magnus Maximilian Odland, IK Tjalve11.01.081-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
56,39Esrom Gebremedhn Weldu, Austevoll IK Friidrett062 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
57,44Even Nørjordet, IK Tjalve12.05.082-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
57,87Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
58,54Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.963-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
59,16Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
59,18Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
59,32Steinar Røssevold Amundstad, Utleira IL Friidrett082 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
59,90Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett20.07.043-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
1,00,10Jonas Ramstad, Byåsen IL15.02.061-h1 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
-----40--------------------
1,00,20Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.081 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
1,00,69Herman Andreassen, Ask Friidrett25.05.051-h2 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
1,00,91Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
1,00,97Trygve Havro, IL Gneist20.12.914-h1Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
1,01,66Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.083 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
1,01,82Terje Ruset Alne, Haugesund IL27.07.041 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
1,02,62Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.071-h1 (G-15)Ranheim, Adventstevne27.11.22
1,02,73Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.074 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
1,10,86Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.084-h1Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
54,27Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h1Hvam, Låvefesten03.12.22

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,32Ole Jakob Høsteland Solbu, IL Tyrving19.08.031Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,17,34Tobias Grønstad, IK Tjalve06.07.022Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,03Markus Westhagen, Sportsklubben Vidar22.12.023Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,25Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.004Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
1,22,59Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011Bærum, Julestemne26.11.22
1,27,95Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033Bærum, Julestemne26.11.22
1,28,58Jonas Mæland Rosholt, IL i BUL20.07.071 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,29,20Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,29,68Ole Einar Gjetrang, Larvik Turn & IF05.02.061 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
1,30,60Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.062 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
-----10--------------------
1,30,86Stig Ketil Andersen, IF Sturla06.01.804Bærum, Julestemne26.11.22
1,31,93Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.063 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
1,32,23Jonatan Hovden Ryste, Ørsta IL28.02.081 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
1,32,44Lars Johansson Hauge, Sportsklubben Vidar12.06.072 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,32,49Henrik Graver Odden, Kragerø IF Friidrett11.03.081 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,33,39Eivind Moen Jørner, Asker Sk. Friidrett03.11.064 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
1,35,95Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.073 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,37,88Herman Troye Eide, Sportsklubben Vidar08.11.081 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,37,90Marcus Eek, Sørum IL14.08.082 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,38,72Jørgen Halmøy, Bækkelagets SK27.05.081 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22
-----20--------------------
1,40,05Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.083 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,40,81Brage Bergfald, Bækkelagets SK25.02.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,41,32Erling Magnus Aasheim, Ringerike Friidrettsklubb04.12.074 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,41,54Aksel Gimmingsrud Nagelhus, Bækkelagets SK17.08.083 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22
1,41,74Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.084 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,43,01Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.084 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22
1,43,11Torje Bronken Steine, Bøler IF02.08.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,44,61Marius Myran, Ullensaker/Kisa IL09.10.085 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,44,95Kristian Weider Bore, Sportsklubben Vidar02.12.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,46,26Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.077 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
-----30--------------------
1,48,03Erling Brekke, Bøler IF15.05.078 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,48,95Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.082 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
1,51,27Raphael Grung Prieur, Gui Sportsklubb11.01.079 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,52,15Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.081 (G-14)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
1,52,45Tristan Elias Karamé-Nicolaysen, IL Tyrving24.03.085 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22
1,54,40Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.087 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22
1,57,57Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.088 (G-13/14)Bærum, Julestemne26.11.22
2,01,33Rolf Otto Asbjørnsen, Ringerike Friidrettsklubb28.10.053 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,48,67Ole Jakob Høsteland Solbu, IL Tyrving19.08.033-fi-AManchester/GBR, Manchester World Indoor Tour28.01.23
1,53,89Luca Thompson, IK Tjalve24.11.001-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
1,54,60Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
1,54,65Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.031Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
1,59,80Thomas Iversen-Skoge, IL Gular28.02.031Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,01,10Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.041 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
2,01,14Åsmund Sunde Førde, Jølster IL11.01.071 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
2,01,41Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.043-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
2,02,22Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.064-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
2,03,33Øyvind Magnus Morstøl, Fyllingen IL15.07.071 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
-----10--------------------
2,03,33Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.032-fi-CBloomington/IN/USA, Gladstein Invitational21.01.23
2,04,02Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.052 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
2,04,80Christian Magnus Lothe Hitland, Norna-Salhus IL13.11.081 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,04,95Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Ranheim, Adventstevne27.11.22
2,05,50Ole-Kristian Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL06.02.051-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,05,52Emil Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.07.061Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
2,05,57Mads Helland, Spirit Friidrettsklubb27.12.062Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
2,05,57Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.982Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,05,97Endre Hartvedt Haugen, Fyllingen IL27.05.082 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,06,04Didrik Stuhaug Hatlelid, IL Gneist18.08.072 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
-----20--------------------
2,07,00Nils August Flornes Rustad, Fana IL05.05.073 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,07,31Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.061Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
2,08,49Dennis Bergstrøm-Bendixen, Sørild FIK06.06.062Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
2,08,99Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.072-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,10,36Marius Konstali-Lødemel, Stryn T og IL11.06.072 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
2,10,54Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.053 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
2,10,95Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.073-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,12,49Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.823Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
2,13,09Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-16)Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
2,13,71Eskil Bjørlykke Naustenget, Hareid IL27.02.061 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
-----30--------------------
2,13,99Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,14,45Philip Gulbrandsen, KFUM-Kameratene24.07.074-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,15,04Eirik Markussen, Fyllingen IL21.07.083 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,15,50Richard Williamson, Hommelvik IL09.12.841Ranheim, Adventstevne27.11.22
2,15,78Odd Einar Tveit, Spirit Friidrettsklubb19.08.774Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
2,15,96Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.075-h1Hvam, Låvefesten03.12.22
2,16,95Eskil Hagenes, IL Gneist074 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,17,97Jan-Olav Gullbrå Hilleren, Ask Friidrett05.12.084 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,19,13Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.741Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
2,19,45Andreas Høvik Ekerhovd, Stadsbygd IL16.12.071 (G-15)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
-----40--------------------
2,19,45Noah Berg Espejord, IL Nybrott05.06.071Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
2,20,86Daniel Wasbø, IL Gneist22.09.085 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,23,25Børge Harestad, Spirit Friidrettsklubb21.04.805Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
2,24,06Nikolai Normann Sivertsen Torvund, FIL Aks-7709.02.086 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
2,32,66Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-16)Askim, Askimlekene07.01.23
2,33,09Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.081 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
2,33,45Peder Kjerkreit, Moss IL06.10.082 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
2,34,00Aron Alexander Rotmo, Verdal Friidrettsklubb24.06.081 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
2,34,86Filip Nåvik, Moss IL11.05.083 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
2,36,02August Lundholm, Byåsen IL26.05.082 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
-----50--------------------
2,36,62Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-15)Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,36,66Romeo Rioverde, IL Tyrving04.10.871 (MV)Askim, Askimlekene07.01.23
2,37,29David Askeland, Sørild FIK14.07.072 (G-16)Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
2,37,38Alvin Le, Byåsen IL01.06.081 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
2,37,80Martin Elden, Utleira IL Friidrett083 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
2,41,08Vebjørn Prigge, IL Nybrott19.06.084 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
2,47,16Eivind Ekle-Danielsen, Utleira IL Friidrett23.07.085 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
2,53,32Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.082 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,45,90Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.971-fi-AStockholm/SWE, Folksam GP29.01.23
1,57,96Merih Solomon Hailemicheal (ERI), Ullensaker/Kisa IL15.07.912-h2Hvam, Låvefesten03.12.22
2,18,60Grzegorz Bartosz Kosel (POL), Ullensaker/Kisa IL10.02.825-h2Hvam, Låvefesten03.12.22

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,46,95Axel Wold Møller, IL Koll15.04.081 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
2,51,21Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
2,53,79Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,57,04Simon Håkonsen, Mandal & Halse IL20.06.061 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
3,11,92Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
3,14,22Haakon Røvik Svanæs, IL Koll19.04.087 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,17,93Filip Nåvik, Moss IL11.05.0810 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,39,49Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.037Nashville/TN/USA, Commodore Challenge13.01.23

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,10,00Andreas Lindebø Kværner, Ullensaker/Kisa IL02.07.061 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,10,37Eirik Alvik, IL Tyrving08.08.062 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,12,40Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
4,20,65Elias Haugen Torjussen, Sportsklubben Vidar09.03.073 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,22,77Sander August Losnegaard Sælid, Sem IF19.04.074 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,23,51Christopher Holberg, IL Heming29.01.065 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,24,82Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.811Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
4,25,74Aron Mathisen Askim, Sem IF01.12.076 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,37,95Leif Johannes Omland, Spirit Friidrettsklubb06.03.822Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
4,49,46Andreas Nesse, Idrettslaget Skjalg21.04.043Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
-----10--------------------
5,10,10Kristian Melkeråen, Haugesund IL02.05.071 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
6,17,66Erland Eggum, GTI584Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,31,93Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.036-fi-BBloomington/IN/USA, Gladstein Invitational20.01.23

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,48,59Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-17)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
5,53,23Sondre Svarholt, Stadsbygd IL16.02.061 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
5,58,99Ludvik Elenus Almli-Solheim, IL Løken30.04.062 (G-16)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,03,89Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.025-fi-ASollentuna/SWE, Vinthundsvintern28.01.23
8,04,40Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.996-fi-ASollentuna/SWE, Vinthundsvintern28.01.23
8,10,81Halvor Nymoen Winberg, Herkules Friidrett29.04.999-fi-ASollentuna/SWE, Vinthundsvintern28.01.23
8,30,19Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern28.01.23
8,32,75Vetle Farbu-Solbakken, Spirit Friidrettsklubb25.09.031-h1Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
8,34,81Sebastian van der Veen, Spirit Friidrettsklubb06.08.022-h1Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
8,42,05Vegard Warnes, Svorkmo N.O.I.16.05.038-fi-BSollentuna/SWE, Vinthundsvintern28.01.23
8,44,42Lars-Olav Måkestad Apold, IL Gular05.06.921Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
8,51,91Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
8,54,13Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.982Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
-----10--------------------
9,04,76Svein Olav Krakstad, Spirit Friidrettsklubb11.11.813-h1Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
9,06,30Henning Tjøstheim, Spirit Friidrettsklubb864-h1Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
9,07,32Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.043Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
9,15,93Johannes Sandvik Bø, Fitjar IL23.01.064Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
9,16,80Vetle Flaget, Kristiansand Løpeklubb12.09.971Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
9,19,22Geir Gjessing, Ski IL Friidrett10.01.941Hvam, Låvefesten03.12.22
9,19,57Lukas Buncic, Lørenskog Friidrettslag27.12.071 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
9,19,88Ådne Nesje Hernes, IL Gular09.04.025Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
9,23,96Olav Meling Spikkeland, IL Gular17.10.986Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
9,25,38Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.047Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
-----20--------------------
9,29,04Mats Engan Heggelund, Frol IL17.02.061 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
9,39,44Sebastian Skoge-Nilsen, Fyllingen IL02.06.061 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
9,46,71Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.051 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
9,53,60Einar Sortland Sande, Spirit Friidrettsklubb23.02.902-h2Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
10,06,16Amund Nybakke, Oppegård IL02.10.073Hvam, Låvefesten03.12.22
10,10,82Per-Christian Bårholm, Spirit Friidrettsklubb19.03.853-h2Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
10,25,58Jan-Morten Ra, Spirit Friidrettsklubb804-h2Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
10,29,04Sigurd Hystad Aakre, FIL Aks-77072 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
10,38,78Christopher Kårbø, Laksevåg TIL12.10.062 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
11,06,62Adrian Sevaldstad, IL i BUL24.03.064Hvam, Låvefesten03.12.22
-----30--------------------
11,54,16Vidar Våge, Spirit Friidrettsklubb13.03.855-h2Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
12,17,32Vilhelm Edvard Vida, Spirit Friidrettsklubb896-h2Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
12,36,41Quang Tran, Spirit Friidrettsklubb817-h2Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,51,48Anders Hekkli, Skarphedin IL06.10.033-fi-BNashville/TN/USA, Commodore Challenge14.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,39,48Steven Michael Acarregui (USA), Spirit Friidrettsklubb20.03.871-h2Sandnes, Klubbstevne Romjul28.12.22

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,14Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
8,30Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
8,46Anthony Johnsen, IK Grane04.02.071Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
8,63Julian René Bastesen, Fana IL23.07.043-sf2Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Sub23 PC 202314.01.23
8,82Andreas Dixon, Fana IL03.04.012Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
9,14Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.004-h1Bloomington/IL/USA, I 55 Invite21.01.23
9,30Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.002Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
10,46Fredrik Gudheim Haraldstad, IL i BUL01.04.001Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
10,82Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691Ranheim, Adventstevne27.11.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,19Roland van den Tillaar (NED), Frol IL29.07.722Ranheim, Adventstevne27.11.22

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,37,53Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,05Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.005Norman/OK/USA, JD Martin Invitational21.01.23
1,90Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-17)Leikvang, Vinterhopp 215.01.23
1,88Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL24.10.031Leikvang, Fana Kengurukarusell 112.01.23
1,85Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18/19)Leikvang, Vinterhopp 215.01.23
1,85Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
1,83Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-16)Askim, Askimlekene07.01.23
1,82Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
1,81Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,81Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
1,80Johannes Handeland, Fana IL28.10.062 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
-----10--------------------
1,79Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
1,78Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
1,78Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.005Kenosha/WI/USA, Firebird First Invitational14.01.23
1,75August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,75Fredrik Gudheim Haraldstad, IL i BUL01.04.001Askim, Askimlekene07.01.23
1,75Nikolai See Berre, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.071 (G-16)Ranheim, Hoppstevne26.01.23
1,75Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061 (G-17)Ranheim, Hoppstevne26.01.23
1,70Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.061 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,70Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.072 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,70Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.082 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
-----20--------------------
1,70Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-16)Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,70Henrik Vineshaugen, Gui Sportsklubb13.04.065 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,68Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
1,68Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
1,67Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
1,65Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061 (G-17)Lyngdal, KM - Agdermesterskap14.01.23
1,65Martin Lilleberre Aunet, Overhalla IL14.08.082 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
1,60August Grimeli, Flåværingen IL08.01.073 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,60Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.071 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
1,60Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.042Hvam, Låvefesten03.12.22
-----30--------------------
1,60Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-18/19)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
1,60Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.072 (G-16)Askim, Askimlekene07.01.23
1,55Peter Aarland, Dimna IL30.06.082 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
1,55Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.052 (G-17)Bærum, Julestemne26.11.22
1,55Markus Nordviken, Bøler IF24.10.075 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,55Hayden Finne, Norna-Salhus IL28.10.072 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
1,55Even Nørjordet, IL Koll12.05.083 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,55Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.082 (G-15)Drammen, Dialoglekene08.01.23
1,55Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,55Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
-----40--------------------
1,54Ulf Tudem, Tønsberg Friidrettsklubb25.09.513Hvam, Låvefesten03.12.22
1,52Mats Emilsen Bäckstrøm, Sarpsborg IL02.12.081 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
1,50Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.084 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,50Bjart Sandvik Bø, Fitjar IL21.12.072 (G-15)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
1,50Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.052Askim, Askimlekene07.01.23
1,45Simen Furuseth, Bøler IF11.03.076 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,45Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne21.12.22
1,45Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.082 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
1,45Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.088 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
1,45Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.691Ranheim, Hoppstevne26.01.23
-----50--------------------
1,43Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.761 (MV45)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
1,40Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne17.11.22
1,40Eskil Kristiansen, BUL-Tromsø Friidrett23.07.071 (G-15)Tromsø, Santa Claus Open 202205.12.22
1,40Lukas Haugvik, IK Våg11.10.031Lyngdal, KM - Agdermesterskap14.01.23
1,40Matias Radoi, Fana IL23.09.081 (G-15)Bergen/Hø, Fana Vinterhopp 314.01.23
1,36Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.085 (G-15)Piteå/SWE, PiteEnergispelen20.11.22
1,35Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
1,35Albert Alexander Lomme, Urædd Friidrett12.12.077 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,35Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.085 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,35Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.083 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
-----60--------------------
1,35Ola Øvstedal Brenna, Byåsen IL26.03.083 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
1,30Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.086 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
1,25Benjamin Dahl, Bremnes IL081 (G-14)Bømlo, Seriestevne17.11.22
1,25Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.078 (G-15)Bærum, Julestemne26.11.22
1,25Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.082 (G-14)Hvam, UKI Høydestevne22.12.22
1,25Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.711 (MV50)Leikvang, Fana Kengurukarusell 112.01.23
1,23David Askeland, Sørild FIK14.07.071 (G-15)Grimstad, Klubbstevne06.09.22
1,20Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.082 (G-14)Bømlo, Seriestevne17.11.22
1,20August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.088 (G-15)Piteå/SWE, PiteEnergispelen20.11.22
1,20Tor Modahl, FIL Aks-7722.07.531 (MV70)Leikvang, Fana Kengurukarusell 112.01.23
-----70--------------------
1,05Huseyn Turkoglu, Fjellhug/Vereide IL18.11.841 (MV35)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,75Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731Bærum, Julestemne26.11.22

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,67Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne15.12.22
1,64Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Førjulssprinten 202221.12.22
1,59Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-18/19)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
1,55Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Seriedugnad20.09.22
1,55Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.051 (G-17)Hvam, UKI Høydestevne22.12.22
1,50Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
1,50Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
1,50Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Kristiansand, Treningsstevne06.01.23
1,49Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
1,49Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-18/19)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
-----10--------------------
1,45Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032Leikvang, Førjulssprinten 202221.12.22
1,44Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.761Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
1,41Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
1,41Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp, Egersund26.01.23
1,40Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.11.22
1,40Knut Olav Bjorvatn, Tvedestrand Turn & IF07.04.611 (MV60)Tvedestrand, Treningsstevne23.11.22
1,40Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-17)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
1,40Hayden Finne, Norna-Salhus IL28.10.071 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
1,40Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-14)Hvam, UKI Høydestevne22.12.22
1,40Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.062Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
-----20--------------------
1,40Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist07.08.953Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
1,40Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansands IF Friidrett22.12.031 (MJ)Kristiansand, Treningsstevne13.01.23
1,39Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
1,36Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
1,35Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042Grimstad, Klubbstevne15.12.22
1,34Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.033 (G-18/19)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
1,33Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.30.11.22
1,33Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.072 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
1,32Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18)Kragerø, Klubbstevne01.12.22
1,32Eirik Sødal, Kragerø IF Friidrett22.03.041 (G-18)Kragerø, Klubbstevne01.12.22
-----30--------------------
1,30Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.071 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,30Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,30Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.073 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
1,30Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne08.12.22
1,30Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne08.12.22
1,29Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
1,26Eric Myking, Osterøy IL071 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
1,25Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
1,22Even Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,20Ivar Stokkan, Lånke IL Friidrett28.07.551 (MV65)Stjørdal, Seriestevne23.10.22
-----40--------------------
1,20Harald Robstad, Otra IL01.02.041 (MJ)Evje, Klubbstevne26.12.22
1,18Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV)Bergen/La, Seriestevne16.12.22
1,15Sigve Lundberg, Ørsta IL03.10.061 (G-16)Ørsta, Treningsstemne03.11.22
1,15Asle Benoni, Ås IL20.11.571 (MV65)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,15Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.071 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne23.11.22
1,15Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.713Leikvang, Førjulssprinten 202221.12.22
1,15Arild Frilstad, Sømna IL21.05.901Berg, Kretsstevne25.01.23
1,11Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
1,10Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.072 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,10Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.082 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----50--------------------
1,10Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.072 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne23.11.22
1,10Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-14)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
1,10Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.075 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
1,10Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
1,05Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,05Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.11.22
1,05Benjamin Dahl, Bremnes IL081 (G-14)Bømlo, Seriestevne08.12.22
1,05Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062 (G-16)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
1,00Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.073 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,00Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.074 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----60--------------------
1,00Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081 (G-14)Bømlo, Seriestevne17.11.22
1,00Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.461 (MV75)Tønsberg, Regional veteran championship indoor19.01.23
0,97John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV80)Tønsberg, Regional veteran championship indoor19.01.23
0,96Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-16)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
0,95Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
0,81Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,50Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne 414.09.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,21Benjamin Eriksen, ukjent051 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
1,11Nokolai Hundvin Undertun, ukjent052 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,72Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011Leikvang, Vinterhopp 215.01.23
5,71Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.993Reno/NV/USA, National Pole Vault Summit14.01.23
5,55Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Princeton/NJ/USA, Joe Handelman Invitational10.12.22
5,03Philip Andreas Kubon, Fana IL12.06.042Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
4,83Andreas F. T. Gjesdal, Fana IL22.11.953Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
4,81Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.021-grp2 Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
4,68Martin Roe, IL Fri01.04.921Bergen/Hø, Sommer Hopp 307.08.22
4,62Sander Oppen, IF Sturla17.12.041-fi-BMalmø/SWE, Stavhoppstouren #228.01.23
4,45Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.027Boston/MA/USA, Riverhawk Invitational28.01.23
4,43Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
-----10--------------------
4,38Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-18/19)Bærum, Januarspretten13.01.23
4,38Kjell Kubon, Fana IL16.08.063-fi-BMalmø/SWE, Stavhoppstouren #228.01.23
4,33Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053-grp2 Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
4,14Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052 (G-18/19)Bærum, Januarspretten13.01.23
4,10Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
4,04Melvin Tollefsen, Moss IL15.01.071 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
3,95Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.085-fi-BMalmø/SWE, Stavhoppstouren #228.01.23
3,93Ivar Løwø, Bergens Turnforening27.02.025Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
3,82Odin August Østreim Øina, Fana IL30.08.061 (G-17)Leikvang, Vinterhopp 215.01.23
3,70Petter Nikolai Kaus Irgens, Strindheim IL09.05.041 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
-----20--------------------
3,68Gustav Holmefjord, Fana IL25.06.061 (G-16)Bergen/Hø, Sommer Hopp 307.08.22
3,65August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-15)Bærum, Førjulsspretten17.12.22
3,65Martin Beitnes Kreken, Modum FIK23.05.061 (G-16)Bærum, Førjulsspretten17.12.22
3,63Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-18/19)Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
3,60Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett17.09.061 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
3,49Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051-grp1 Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
340Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061 (G-17)Ranheim, Hoppstevne26.01.23
3,33Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-18/19)Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
3,25Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.073 (G-15)Bærum, Førjulsspretten17.12.22
3,25Leighton McGee, Jardar IL01.05.063 (G-16)Bærum, Førjulsspretten17.12.22
-----30--------------------
3,23Oddvar Hårde, Stord IL11.01.691 (MV50)Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
3,10Magnus Nergård Antonsen, Hamar IL02.02.062Hvam, Låvefesten03.12.22
3,05Geir Røsvoll, Ranheim IL02.07.681Ranheim, Adventstevne27.11.22
3,00Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-15)Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,82Theodor Tjåland Liverud, Undheim IL18.03.072Sandnes, Høstlekene 202210.09.22
2,70Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.063 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
2,70Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,48Elias Rian, Ski IL Friidrett29.04.0711 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
2,45Even Nørjordet, IL Koll12.05.082 (G-14)Bærum, Førjulsspretten17.12.22
2,41Mats Klungland, Lambertseter IF05.06.084-grp1 Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
-----40--------------------
2,36Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.0714 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
2,33Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV75)Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
2,25Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.074 (G-15)Bærum, Førjulsspretten17.12.22
2,13Per Gregersen, Stord IL08.06.702 (MV50)Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
2,10Adrian Brennodden Venholen, Hamar IL10.09.082 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
2,05Jacob Egeberg Holm, Moss IL15.03.075-grp1 Bærum, Bassen sprint & Minibassen21.01.23
2,00Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.081 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
2,00Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
1,50Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.083 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,05Roland van den Tillaar (NED), Frol IL29.07.722Ranheim, Adventstevne27.11.22

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.0110Manchester/GBR, Manchester World Indoor Tour28.01.23
7,06Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
6,60Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
6,55Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
6,44Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Hvam, Låvefesten03.12.22
6,40Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
6,38Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
6,25Daniel Fikreyesus Debesay, Lørenskog Friidrettslag29.01.062 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
6,23Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,23Tobias Heldal, Fana IL20.04.061 (G-17)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
-----10--------------------
6,20Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
6,18Sigurd Petersen Fergestad, Groruddalen Friidrettsklubb26.10.062 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,16Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.043Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
6,15Magnus Birk Johnsen, Byåsen IL03.06.061 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
6,14Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.073 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
6,07Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
6,03Benjamin Moen, Fana IL19.07.071 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
6,00Carl Henrik Breigan, Fredrikstad IF07.01.081 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
5,98August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.071 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
5,87Martin Hjertaker, Os Turnforening05.02.051 (G-17)Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
-----20--------------------
5,85Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.074 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
5,85Brage Østebø, Idrettslaget Skjalg21.07.054Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
5,84Fredrik Gudheim Haraldstad, IL i BUL01.04.001Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
5,76Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.084 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
5,75Knut Werge Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-U23)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
5,74Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.012Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
5,74Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.072 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
5,67Marcus Devantés Gardner Stålby, Moss IL24.02.075 (G-17)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,67Amund Skogstad Sjåvik, Hattfjelldal IL07.03.081 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
5,64August Grimeli, Flåværingen IL08.01.072 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
-----30--------------------
5,64Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
5,60Bjørn Einar Kjønstad-Prestvik, Ranheim IL20.11.062 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
5,55Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
5,55Michail Alexandros Antonakopoulos, Gui Sportsklubb23.06.076 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
5,54Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
5,51Henrik Kampen Ellingvåg, IL Koll09.11.082 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,48Oliver Taule Lindgren, Fyllingen IL05.10.081 (G-14)Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
5,44Shanurat Gunsa, Byåsen IL26.03.063 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
5,42Didrik Bråten, Overhalla IL28.07.063 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
5,39Kirill Eikanger, IL Gneist24.05.081 (G-15)Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
-----40--------------------
5,38Runar Soriano Ervik, Moltustranda IL17.01.082 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
5,36Even Nørjordet, IL Koll12.05.084 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,33August Lundholm, Byåsen IL26.05.081 (G-15)Ranheim, Hoppstevne26.01.23
5,26Håkon Sandvik, Hattfjelldal IL01.01.051 (G-17)Sandnessjøen, Adventstevne Helgelandslekene10.12.22
5,22Marlon Camargo, Mosjøen Friidrettsklubb031Mosjøen, Klubbmesterskap15.01.23
5,22Bjørnar Ramstad Støylen, Haugesund IL19.01.931Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
5,21Nicolai Christianssønn Risø, IF Sturla08.06.083 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
5,20Samuel Runde, Idrettslaget Skjalg16.01.046Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
5,20Kristoffer Stenerud, Fyllingen IL02.10.083 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
5,19Johannes Paulus Paulides, Jotun IL18.01.071 (G-16)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
-----50--------------------
5,13Espen Grannes Pedersen, Overhalla IL21.04.082 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
5,12Theodor Skancke Wold, Byåsen IL21.10.064 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
5,12Hans Horn Tønnessen, Kristiansands IF Friidrett27.10.081 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
5,10Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.086 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
5,07Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
5,02Eirik Lindø, Ranheim IL14.09.942 (MSPara)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
4,97Hayden Finne, Norna-Salhus IL28.10.071 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
4,96Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansands IF Friidrett09.09.041 (G-18/19)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
4,92Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
4,89Jonathan Alvin Jacobsen Gröning, T&IF Viking28.03.073 (G-16)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
-----60--------------------
4,88Eivind Mehli Bråthen, Byåsen IL04.11.082 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
4,87Håkon Klausen Holth, Larvik Turn & IF20.02.084 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,86Eurico Bergum, IL Pioner10.01.072 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
4,85Adrian Sandholtbråten, Bøler IF22.04.074 (G-15)Hvam, Låvefesten03.12.22
4,81Christian Stranger-Johannessen, Strindheim IL26.10.762Ranheim, Adventstevne27.11.22
4,81Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
4,78Sebastian Eystein Tandberg Gyllensten, Dimna IL15.08.083 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
4,78Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.073 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
4,75Erlend Murud Ege, Lambertseter IF11.02.085 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,75Eskil Iversen Kristjansson, Lillesand IL081 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
-----70--------------------
4,72Heine Strønstad-Løseth, IL Gneist30.03.085 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202322.01.23
4,71Jørgen Farbrot Gether, Bækkelagets SK09.03.086 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,70Oddmund Hauge Otterdal, Stryn T og IL08.04.084 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
4,69Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.691Ranheim, Hoppstevne26.01.23
4,53Marley Delvyn-Thomas Leader, Dimna IL03.12.085 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
4,53Leighton McGee, Jardar IL01.05.068 (G-16)Bærum, Julestemne26.11.22
4,53Hogne Lilleås, IK Våg16.09.082 (G-15)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
4,49Are Torsvik, Sandnes IL14.02.627Sandnes, COOP Jærcup 117.01.23
4,48Peter Aarland, Dimna IL30.06.086 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22
4,48Haakon Heltzer Sørstad, IF Sturla01.03.084 (G-14)Hvam, Låvefesten03.12.22
-----80--------------------
4,40Daniel Melhus Hildrum, Utleira IL Friidrett06.06.065 (G-16)Ranheim, Adventstevne27.11.22
4,37Carl William Thowsen Holst, IL i BUL17.01.087 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,33Petter Sandhei Bjørklund, Rana FIK05.01.083 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
4,29Sindre Wolden, Byåsen IL24.11.083 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
4,29Nikolai Østrem Enersen, Haugesund IL30.10.081 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 118.01.23
4,24Halvor Skjerping Johnsen, Bækkelagets SK12.02.088 (G-14)Bærum, Julestemne26.11.22
4,09Filip Nåvik, Moss IL11.05.0810 (G-15)Bærum, Distriktskampen14.01.23
4,08Brage Gjerstad, Mosjøen Friidrettsklubb31.12.071 (G-16)Mosjøen, Klubbmesterskap15.01.23
4,07Ulrik Rambjør, Bodø Friidrettsklubb27.08.087 (G-15)Piteå/SWE, PiteEnergispelen19.11.22
4,02Alvin Le, Byåsen IL01.06.084 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22
-----90--------------------
4,00August Aune, Bodø Friidrettsklubb15.11.088 (G-15)Piteå/SWE, PiteEnergispelen19.11.22
3,94Storm Ingvar Skulbru, Steinkjer Friidrettsklubb15.02.081 (G-14)Steinkjer, Innherredskarusellen25.10.22
3,89Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.0818 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten03.12.22
3,86Raphael Burkmeister, Rjukan Idrettslag072 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
3,83Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.071 (G-15)Hvam, UKI Hoppstevne 131.12.22
3,21Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV75)Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
3,19First Srimuang, Rjukan Idrettslag061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,06Valentin Jensen (DEN), Ringerike Friidrettsklubb30.05.051Bærum, Julestemne26.11.22
4,77Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane26.11.22

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,71Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-18/19)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
4,56Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081 (G-14)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22
3,57Henning Furnes Jakobsen, Bremnes IL062 (G-16)Leirvik, Romjulsstemne29.12.22

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,10Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
3,07Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
3,06Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Seriedugnad20.09.22
3,06Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
3,04Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
3,04Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne15.12.22
3,03Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
3,01John Arild Steen, Hommelvik IL09.05.951Ranheim, Hoppstevne26.01.23
3,00Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031Greveskogen, Seriestevne01.10.22
3,00Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Kristiansand, Treningsstevne06.01.23
-----10--------------------
2,99Mathias Hove Johansen, Idrettslaget Skjalg27.09.981Stavanger, Treningsstevne30.11.22
2,98Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (G-17)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,97Joe Aphisit Tepnuan, Osterøy IL27.08.001Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
2,96Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-18/19)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,96Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Førjulssprinten 202221.12.22
2,96Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-18)Kristiansand, Treningsstevne06.01.23
2,92Sondre Witzøe, IL Sandvin15.02.041 (G-18/19)Sande, Treningsstevne26.09.22
2,91Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,90Andreas Solheim Sollid, Sørild FIK22.03.042Grimstad, Klubbstevne15.12.22
2,90Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032Leikvang, Førjulssprinten 202221.12.22
-----20--------------------
2,90Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (MJ)Evje, Klubbstevne26.12.22
2,89Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-18/19)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,89Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,88Erik Steinsland, Idrettslaget Skjalg10.04.002Stavanger, Treningsstevne30.11.22
2,88Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.052Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,87Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.033 (G-18/19)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,86Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.022Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,86Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,86Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,84Hayden Finne, Norna-Salhus IL28.10.071 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
-----30--------------------
2,82Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18)Kragerø, Klubbstevne23.11.22
2,82Mike Lubsen, Idrettslaget Skjalg22.04.953Stavanger, Treningsstevne30.11.22
2,81Åsmund Frøyen, Kristiansands IF Friidrett06.01.022 (G-20/22)Kristiansand, Treningsstevne08.12.22
2,81Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist07.08.954Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,81Jakob Slåtten, Dimna IL12.02.051 (G-18)Ulsteinvik, Treningstemne08.01.23
2,80Arild Frilstad, Sømna IL21.05.901Berg, Kretsstevne25.01.23
2,79Aksel Wormdahl, Ranheim IL01.02.061 (G-17)Ranheim, Hoppstevne26.01.23
2,76Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.035Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,75Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,73Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
-----40--------------------
2,72Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.924Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,72Even Rønnekleiv, Gloppen Friidrettslag13.08.821 (MV40)Sandane, Seriestemne28.12.22
2,72Odin Gundersen Palmgren, Urædd Friidrett17.09.061 (G-16)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
2,72Bruno Førre Nardocci, Ski IL Friidrett21.10.061 (G-17)Ski, Kretsstevne17.01.23
2,69Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,69Øystein Aa, Gloppen Friidrettslag10.08.802 (MV40)Sandane, Seriestemne28.12.22
2,68Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.042Greveskogen, Seriestevne02.08.22
2,68Steffen Tjensvoll Hollund, Bremnes IL19.09.061 (G-16)Bømlo, Seriestevne08.12.22
2,67Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012Larvik, Klubbmesterskap14.09.22
2,67Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-17)Sande, Treningsstevne26.09.22
-----50--------------------
2,67Kaj Weslien, Kongsberg IF04.06.821 (MV40)Kongsberg, Innendørsstevne hopp06.12.22
2,66Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.921Sande, Treningsstevne03.10.22
2,65Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.053 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,64Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,64Daniel Winter Sandnes, Kristiansands IF Friidrett01.03.061 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne08.12.22
2,64Andreus Roen Kristiansen, Ørsta IL12.11.051 (G-17)Ørsta, Treningsstemne15.12.22
2,63Oscar Ellingsen, IL Gneist02.06.066Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22
2,63Romeo Rioverde, IL Tyrving04.10.871 (MV)Askim, Askimlekene07.01.23
2,62Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-17)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
2,62Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.072 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
-----60--------------------
2,61Theodor Volline Nessler, Idrettslaget Skjalg09.07.065Stavanger, Treningsstevne30.11.22
2,61Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021Bergen/La, Seriestevne13.12.22
2,61Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
2,61Simen Johan Borgen, Oppegård IL17.07.071 (G-16)Ski, Kretsstevne17.01.23
2,60Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.725Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,60Eirik Sødal, Kragerø IF Friidrett22.03.042 (G-18)Kragerø, Klubbstevne01.12.22
2,60August Lundholm, Byåsen IL26.05.081 (G-15)Ranheim, Hoppstevne26.01.23
2,58Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,58Oscar Sørvik Ånderå, Bremnes IL29.07.071 (G-15)Bømlo, Seriestevne17.11.22
2,58Tristan Emil Brekke Nøttveit, Norna-Salhus IL05.09.073 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
-----70--------------------
2,58Martin Larsen, Egersunds IK05.11.081 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp08.12.22
2,57Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.054 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,56Tobias Kalmo Thorbjørnsen, IL Sandvin09.06.061 (G-16)Sande, Treningsstevne03.10.22
2,55Andreas Markmanrud, Osterøy IL25.04.021Osterøy, HTB karusell 422.08.22
2,54Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.11.22
2,54Even Ragnhildsløkken, Ullensaker/Kisa IL12.08.081 (G-14)Hvam, UKI Hoppstevne 131.12.22
2,53Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912Osterøy, HTB karusell 422.08.22
2,53Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962Bergen/La, Seriestevne13.12.22
2,49Bastian Asdal Ringsevjen, Rjukan Idrettslag04.05.071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
2,48Jacob Bergmann Abusdal, Tønsberg Friidrettsklubb15.06.072Greveskogen, Seriestevne01.10.22
-----80--------------------
2,48Snorre Cornelius Sund, Kristiansands IF Friidrett10.10.062 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne08.12.22
2,48Tobias Dybos Larsson, Kristiansands IF Friidrett30.04.021 (G-20/22)Kristiansand, Treningsstevne06.01.23
2,47Stein Fossen, IL Fri03.11.683Leikvang, Førjulssprinten 202221.12.22
2,46Eirik Reigstad, Osterøy IL17.02.071 (G-15)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.30.11.22
2,46Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
2,46Torolf Grimstad, Rjukan Idrettslag26.03.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne21.12.22
2,45Markus Aseged Nesholen, Snøgg Friidrett14.05.071 (G-15)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
2,44Lucas Bricot, IL Sandvin27.01.081 (G-14)Sande, Treningsstevne03.10.22
2,43Harald Robstad, Otra IL01.02.042 (MJ)Evje, Klubbstevne26.12.22
2,42Siver Olavsbråten Ebbestad, IL Sandvin02.08.081 (G-14)Sande, Treningsstevne26.09.22
-----90--------------------
2,42Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.075 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
2,41Filip Nåvik, Moss IL11.05.081 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
2,40Thomas Reitan, Stjørdal Friidrettsklubb16.01.061 (G-16)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
´2,40Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV)Bergen/La, Seriestevne13.12.22
2,39Andreas Kringeland, Stord IL21.06.081 (G-14)Leirvik, Hoppstemne21.11.22
2,39Sebastian Gollo Forberg, Rjukan Idrettslag30.05.072 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
2,39Eric Myking, Osterøy IL071 (G-17)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
2,38Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp24.11.22
2,37August Høgvold, Tønsberg Friidrettsklubb21.06.073Greveskogen, Seriestevne01.10.22
2,36Even Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----100--------------------
2,36Alf Kristian Hollund, Bremnes IL11.07.081 (G-14)Bømlo, Seriestevne17.11.22
2,36Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.11.22
2,36Benjamin Dahl, Bremnes IL081 (G-14)Bømlo, Seriestevne08.12.22
2,35Morten Husebø Hestnes, Tønsberg Friidrettsklubb18.12.074Greveskogen, Seriestevne01.10.22
2,35Magnus S. Dyngvold, Tvedestrand Turn & IF15.02.071 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne16.11.22
2,35Brede Danielsen, Tvedestrand Turn & IF07.01.072 (G-15)Tvedestrand, Treningsstevne16.11.22
2,35Rune Aarskog, Bremnes IL731Bømlo, Seriestevne17.11.22
2,34Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,34Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.692Ranheim, Hoppstevne26.01.23
2,31Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----110--------------------
2,31Didrik Søndenå Sanne, Oppegård IL20.04.072 (G-16)Ski, Kretsstevne17.01.23
2,30Bjørn Waage, Bremnes IL04.04.762Bømlo, Seriestevne17.11.22
2,30Ahmad Dyba, Rjukan Idrettslag24.02.074 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
2,30Kai Arne Aa, Gloppen Friidrettslag12.08.771 (MV45)Sandane, Seriestemne28.12.22
2,26Joachim Heier, Laksevåg TIL28.02.963Bergen/La, Seriestevne13.12.22
2,26Daniel Tagge, Oppegård IL29.08.073 (G-16)Ski, Kretsstevne17.01.23
2,25Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.551 (MV65)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
2,25Morten Aleksander Granli, Sarpsborg IL04.05.082 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
2,24Eirik Lindø, Stjørdal Friidrettsklubb14.09.942Trondheim, Klubbstevne29.09.22
2,24Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.074 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----120--------------------
2,23Asle Benoni, Ås IL20.11.571 (MV65)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,22Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Stjørdal, Seriestevne27.09.22
2,22Are Torsvik, Sandnes IL14.02.626Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
2,21Brede Bergheim, Ask Friidrett16.11.081 (G-14)Askøy, Seriestevne i hopp u/t21.11.22
2,20Ulvar Johannes Tafjord Hidle, Osterøy IL29.11.072 (G-15)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
2,20Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.062 (G-16)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
2,20Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.781 (MV45)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
2,19Frank Andersen, Ski IL Friidrett11.03.581 (MV60)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
2,18Heine Frantzen, Rjukan Idrettslag16.04.075 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
2,18Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
-----130--------------------
2,17Ivar Stokkan, Lånke IL Friidrett28.07.551 (MV65)Stjørdal, Seriestevne27.09.22
2,16Kristoffer Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett19.03.075 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,16Eivind Aakra Indahl, Ski IL Friidrett08.07.081 (G-15)Ski, Kretsstevne17.01.23
2,16John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV80)Tønsberg, Regional veteran championship indoor19.01.23
2,15Vidar Simmenes, Osterøy IL19.04.481 (MV70)Osterøy, HTB karusell 422.08.22
2,14Hans Øyvind Sundve, IL Sandvin07.06.082 (G-14)Sande, Treningsstevne03.10.22
2,13Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.501 (MV70)Ulsteinvik, Treningstemne08.01.23
2,12Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV80)Tvedestrand, Treningsstevne16.11.22
2,12John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.30.11.22
2,12Bjørn Arild Sande, Aremark IF30.03.612 (MV)Askim, Askimlekene07.01.23
-----140--------------------
2,10Kristoffer Ansteensen Kottum, Sarpsborg IL28.04.083 (G-15)Askim, Askimlekene07.01.23
2,10Magnus Nørbech, Ski IL Friidrett18.04.082 (G-15)Ski, Kretsstevne17.01.23
2,09Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-14)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
2,08Lars Rogne, Laksevåg TIL20.04.442 (MV)Bergen/La, Seriestevne13.12.22
2,08Sander Haram, Oppegård IL083 (G-15)Ski, Kretsstevne17.01.23
2,07Petter Kvalheim Reiten, IL Nybrott01.06.081 (G-14)Stjørdal, Friidrettskariusellstevne31.08.22
2,05Lahcen Bachar, Rjukan Idrettslag14.01.076 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
2,02Brian Billing, Ski IL Friidrett23.06.084 (G-15)Ski, Kretsstevne17.01.23
1,99Christian Kahindo, Snøgg Friidrett13.05.081 (G-14)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
1,93Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----150--------------------
1,88Jonny Håkan Larsson, Kristiansands IF Friidrett27.06.691 (MV50)Notodden, Romjulsstevne - Innendørs - 202229.12.22
1,79Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
1,76Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.442 (MV75)Haus, HTB seriestevne hopp u.t.30.11.22
1,72First Srimuang, Rjukan Idrettslag063 (G-16)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
1,68Einar Skjerping, Laksevåg TIL29.04.393 (MV)Bergen/La, Seriestevne13.12.22
1,64Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV85)Kongsberg, Innendørsstevne hopp06.12.22
1,63Mathias Hannisdal, Osterøy IL24.06.081 (G-15)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,77Sergejs Kononovs (LAT), Idrettslaget Skjalg08.03.894Stavanger, Treningsstevne30.11.22
2,74Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.002Ås, KM i hopp u/t06.11.22
2,62Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-19)Ulsteinvik, Treningstemne08.01.23
2,38Shreesha Deshpande (IND), Rjukan Idrettslag12.07.073 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,49Nokolai Hundvin Undertun, ukjent051 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
2,30Benjamin Eriksen, ukjent052 (G-18)Osterøy, HTB Seriestevne hopp u.t.16.01.23
2,01Martin Diab Alyasir, ukjent01.06.073 (G-15)Osterøy, HTB karusell 422.08.22

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,16Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
14,82Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.002Norman/OK/USA, JD Martin Invitational21.01.23
14,70Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031Gøteborg/SWE, Full Moon Jump07.01.23
14,02Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
13,73Oscar Stuhr, Fana IL18.04.052 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
13,70Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.012Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
13,63Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.002Leikvang, Norna Hopp16.12.22
13,48Linus August Rygh, Fyllingen IL16.05.053 (G-18/19)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
12,93Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.911Leikvang, Hoppstevne31.12.22
12,90Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
-----10--------------------
12,59Erlend Grytten Sunnarvik, Florø Turn og IF28.01.081 (G-15)Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
12,08Jone Eriksen, Mandal & Halse IL28.02.061 (G-17)Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
11,96Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
11,78Thulaxshan Siva, Groruddalen Friidrettsklubb01.01.082 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
11,66Johannes Ottemo Reimers, Bergens Turnforening30.08.061 (G-16)Leikvang, Hoppstevne31.12.22
11,47Andreas Langhelle, Norna-Salhus IL01.08.071 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
10,93August Lundholm, Byåsen IL26.05.081 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
10,90August Grimeli, Flåværingen IL08.01.071 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202322.01.23
10,12Benjamin Aleksander Bøen Flygansvær, Norna-Salhus IL11.02.072 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
9,46Hayden Finne, Norna-Salhus IL28.10.073 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
-----20--------------------
9,44Thomas Krohn-Hansen, Norna-Salhus IL05.11.074 (G-15)Bergen/Hø, Seriestevne30.11.22
8,70Andreas Kragholm, Groruddalen Friidrettsklubb13.05.086 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten04.12.22
8,60Isak Storrøsæter Stolpnes, Utleira IL Friidrett23.06.081 (G-14)Ranheim, Adventstevne27.11.22

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,12Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
9,02Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
8,89Per Ellef Ryen Aalerud, IK Tjalve15.01.001Ås, KM i hopp u/t06.11.22
8,75Sindre Fidje Andersen, Otra IL01.09.031 (G-18/19)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
8,67Tshishimbi Nissi Kongolo, Søndre Land IL27.03.061 (G-16)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
8,63Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
8,59John Arild Steen, Hommelvik IL09.05.951Ranheim, Hoppstevne26.01.23
8,53Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (G-17)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
8,49Markus Le Fjeld, IL Tyrving04.04.071 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
8,16Thomas Viksaas Biermann, IL i BUL28.11.072 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----10--------------------
8,13Thorvald Gunleiksrud Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-18)Kragerø, Klubbstevne01.12.22
8,09Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
7,93Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-17)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
7,92Eskild Gjesdal Hillesund, Sandnes IL24.02.061 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
7,84Morten Nørjordet, IL Koll18.01.731 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
7,79Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
7,68Odin Tingbø, Egersunds IK23.05.081 (G-15)Egersund, Hopp uten tilløp, Egersund26.01.23
7,63Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.053 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
7,60Eirik Sødal, Kragerø IF Friidrett22.03.042 (G-18)Kragerø, Klubbstevne01.12.22
7,45Even Nørjordet, IL Koll12.05.081 (G-14)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
-----20--------------------
7,22Martin Larsen, Egersunds IK05.11.082 (G-14)Egersund, Hopp uten tilløp08.12.22
7,05Ronny Haufe, Laksevåg TIL26.07.661 (MV)Bergen/La, Seriestevne13.12.22
6,80Geir Arne Kjønstad, Byåsen IL16.12.692Ranheim, Hoppstevne26.01.23
6,72Martin Gjuvsland, Ås IL22.11.073 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
6,51Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624Sandnes, Lagmesterskap hoppu/t31.10.22
6,48Raphael Burkmeister, Rjukan Idrettslag071 (G-15)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
6,44Jens Samuelsen, Rjukan Idrettslag29.12.061 (G-16)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
6,28First Srimuang, Rjukan Idrettslag062 (G-16)Rjukan, Treningsstevne20.12.22
6,27Gunnar Bjerva, Ås IL31.01.074 (G-15)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
6,19Aksel Stavik Moshagen, Søndre Land IL16.05.081 (G-14)Hov i Land, Treningsstevne hopp uten tilløp26.11.22
-----30--------------------
6,06Asle Benoni, Ås IL20.11.571 (MV65)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
5,99Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
5,72Lars Rogne, Laksevåg TIL20.04.441 (MV)Bergen/La, Seriestevne16.12.22
5,70Omar Ragnvald Hansen, IK Tjalve15.02.441 (MV75)Ås, KM i hopp u/t06.11.22
4,76Einar Skjerping, Laksevåg TIL29.04.392 (MV)Bergen/La, Seriestevne16.12.22
4,71Jostein Haraldseid, Bækkelagets SK18.10.351 (MV85)Ås, KM i hopp u/t06.11.22

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
20,26Marcus Thomsen, Norna-Salhus IL07.01.985Kladno/CZE, Kladno Indoor28.01.23
14,49Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.941Steinkjer, Adventstevne 202203.12.22
13,24Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Blånisse-kampen 202229.12.22
13,06Oscar Sebastian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb15.05.031Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
13,01Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.021Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
11,38Thorbjørn Ingebretsen, IF Hellas781Drammen, Dialoglekene08.01.23
11,37Muamba Caleb Kongolo, Søndre Land IL18.04.001Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
11,04Daniel Thrana, Kristiansands IF Friidrett17.10.021Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
10,89Sondre Kolbjørnsen, IL Gneist07.08.952Bergen/Hø, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
10,83Stein Fossen, IL Fri03.11.681Leikvang, Fana Kengurukarusell 112.01.23
-----10--------------------
10,73Tom Arne Helgesen, IK Grane19.05.702Grimstad, Sparebanken Sør lekene 202322.01.23
10,36Ilunga Josue Kongolo, IL Gneist20.08.023Bergen/Hø, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
10,05Fredrik Gudheim Haraldstad, IL i BUL01.04.002Steinkjer, Steinkjer Indoor 202321.01.23
9,89Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.964Bergen/Hø, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
9,80Lukas Haugvik, IK Våg11.10.032Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
9,72Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041Hvam, Låvefesten03.12.22
8,45Sebastian Knudsen, Idrettslaget Skjalg19.07.035Bergen/Hø, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
8,21Oscar Alm Harestad, IL Gneist27.04.006Bergen/Hø, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
8,07Terje Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.562Hvam, Låvefesten03.12.22
7,89Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.037Bergen/Hø, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
-----20--------------------
7,63Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712Leikvang, Sparebanken Vest Nornalekene 202321.01.23
7,50Huseyn Turkoglu, Fjellhug/Vereide IL18.11.841 (MV35)Sandane, Trivselshalleikane14.01.23
7,29Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.563Hvam, Låvefesten03.12.22
7,09Filip Holdhus, IL Gneist03.05.048Bergen/Hø, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22
6,64Simon Gusevik, Lyngdal IL13.12.963Kristiansand, Sør-Norsk mesterskap28.01.23
6,32Sindre Strønstad-Løseth, IL Gneist10.11.059Bergen/Hø, Gneist avslutningsstevne kast04.10.22

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5280Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,03-7,06-13,24-1,79-8,30-4,10-2,53,79
09.01.001Leikvang, Blånisse-kampen 202230.12.22

Total requesttime: 0.67109489440918 seconds