Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,83Even Meinseth, IL Gular22.05.961-fi Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,85Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982-fi Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,87Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.963-fi Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,90Iver Koppen, IL Tyrving21.04.991-fi-ABærum, Bassen Sprint18.01.20
6,92Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.945-fi Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,94Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,94Jacob Vaula, Stord IL01.08.012-sf2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,96Jonas André Ose, Dimna IL13.06.023-sf3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,96Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-sf3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
6,97Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.963-sf1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
-----10--------------------
6,99Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.001-fi-ASandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
6,99Øystein Klareng, FIK Orion16.11.962-h6Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,00Muhammed Dodou Jatta, Norna-Salhus IL30.01.981-h6Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,00Filip Bøe, Fana IL30.08.001-fi Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,00Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.981-fi (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,01Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.893-fi Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,01Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-fi-BOdense/DEN, DM Inde22.02.20
7,04Sondre Faugstad Amundsen, IL Gular25.09.982-h2 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,04Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992-fi (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,05Christian Marthinussen, Fana IL28.12.833-h1Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
-----20--------------------
7,07Stephan Skogheim Kyeremeh, IL i BUL24.01.012-fi (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,08Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,10Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.013-fi Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,11Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,11Edem Agbo, IL i BUL03.12.994-h6Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,11Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,12Riquelvis Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h6Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,12Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-fi (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,14Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,14Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----30--------------------
7,14Sondre Gjesdal, IL Gular19.05.982-h3 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,14Jonathan Holen, IL i BUL14.07.012-sf2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,14Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.023-sf2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,15Håvard Becker, Sem IF18.04.993-h7Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,16Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.978-sf2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,16Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.041-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,16Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,17Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.864-h6Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,17Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.004-h7Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,17Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.021-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----40--------------------
7,19Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.933-h5Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,20Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.964-h5Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,21Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,22Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,22Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,22Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.995-h5Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,22Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.987-fi (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,23Thomas Graftås, IL i BUL12.09.011-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,23Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.013-sf1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,24Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.024-sf1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----50--------------------
7,25Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.021-fi-CBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,26Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.032-h1 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
7,26Samuel Gyedu, Norna-Salhus IL01.05.942-fi-CBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,26Marcus K. Barkhald-Langjord, Trondheim Friidrett16.12.965-h7Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,26Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,27Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
7,28Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,28Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.031 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,29Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
7,29Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.002-fi Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
-----60--------------------
7,29Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,30Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,30Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.036-h6Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,30Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Leirvik, Hallstemne25.01.20
7,30Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-fi (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,30Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-fi (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,31Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001-h1Ranheim, Adventstevnet01.12.19
7,31Mickey Joe, IL i BUL14.08.916-h5Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,32Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,32Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021Lillehammer, Romjulssprinten26.12.19
-----70--------------------
7,32Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.004-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,32Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
7,32Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,32Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,33Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991-fi-DBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,33Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.957-h5Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,33Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.985-h3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,33Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.985-h3 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,34Robert Sheath, IK Hind16.01.025-sf2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,34Sture Måseide, Dimna IL17.05.006-h3 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----80--------------------
7,35Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,35Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.016-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,35Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-fi (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,35Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023-h4 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,36Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h2 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,36Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,37Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.021 (MJ)Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
7,37Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
7,37Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-17)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
7,37Bereket Geda Wayu, IL i BUL06.10.013-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----90--------------------
7,37Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,37Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.016-sf1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,38Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.947-h6Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,38Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.027-sf1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,39Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h4Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,39Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051 (G-15)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
7,40Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022Lillehammer, Romjulssprinten26.12.19
7,40Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.007-h5Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,40Kristoffer Hage Warholm, Ranheim IL10.04.005-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,41Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----100--------------------
7,42Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.967-h4Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,43Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.052-sf1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,43Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.042-sf1 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,44Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,44Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.042-h4Valencia/ESP, Campeonato Provincial Absoluto Valencia P.C. 1ª Jornada25.01.20
7,44Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.875-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,44Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042-h6 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,44Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.024-h4 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,45Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.052-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,45Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
-----110--------------------
7,45Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
7,45Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,45Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041-sf3 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,46Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.012-h1 (G-18/19)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
7,46Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.025-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,47Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,48Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.018-fi-ASandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
7,48Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.034-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,48Peter Svoren, IL Tyrving18.04.015-h4 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,49Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.031 (G-16)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
-----120--------------------
7,49Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.933-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,49Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-sf3 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,50Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
7,50Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.042-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,50Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.005-fi-DBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,50Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,50Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.047-fi (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,50Martin Pettersen, FIK Orion16.02.027-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,51Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023Lillehammer, Romjulssprinten26.12.19
7,51Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.005-h1Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
-----130--------------------
7,51Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.021-h2 (G-18/19)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
7,51Filip Aas, Ullensaker/Kisa IL24.08.004-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,51Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
7,52Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.025 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
7,52Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,52Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.035-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,52Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.038-fi (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,53Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032-h1 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,53Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.026-h4 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,54Helge Sveindal Rosfjord, Lyngdal IL14.03.971Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
-----140--------------------
7,54Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,55Greg Dylan Dusabe, Romerike Friidrett17.08.023 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,55Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.031 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
7,55Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.981Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
7,55Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,56Iver Solli, Fjellørnen IL05.08.041 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
7,56Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.053-sf2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,57Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.971Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
7,58Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041-fi-BSteinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
7,59Christian Thomassen, Aremark IF12.03.034-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----150--------------------
7,59Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.057-fi (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,60Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.013 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,60Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.016-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,61Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.053-h3 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,61Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921-fi-BSandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
7,61Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
7,61Axel Frei, IL Norodd29.08.052 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
7,61Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.987-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,61Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.045-sf3 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,62Paul-Louis O'rock, Moelven IL13.04.895-fi Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
-----160--------------------
7,62Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.046-sf2 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,63Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031 (G-16/17)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
7,63Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turn11.08.024 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,63Anders Gaarud, Trondheim Friidrett13.12.986-h2 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,63Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.026-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,64Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.025 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,64Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-h2 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,64Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.026-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,64Celestin P Alfonso, Trondheim Friidrett25.05.997-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,65Henrik Johnsen, BUL-Tromsø Friidrett07.02.861Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
-----170--------------------
7,65Mikael Addo Rekkedal, Bækkelagets SK24.02.031-h1 (G-17)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,65Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
7,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.028-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,65Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-fi (G-15)Gøteborg/SWE, MAIK indoor23.02.20
7,66Håvard Fredriksen, Søgne IL09.11.971Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
7,66Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
7,66Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,66Oliver Engen, IL Sandvin02.02.016 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
7,67Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.052-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,67Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035-h3 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----180--------------------
7,68Sindre Tømmervik, Ranheim IL28.01.972-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
7,69Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001Grimstad, Treningsstevne09.01.20
7,69Ole Martin Flatjord, Brodd IL14.09.945Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
7,69Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.036-h4Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,69Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,70Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.028-h4Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,70Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.056-fi (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,71Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.024-h1Ranheim, Adventstevnet01.12.19
7,71Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.052-fi-BSandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
7,71Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
-----190--------------------
7,71Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.044-h6 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,71Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
7,72John Gøthesen, Haugesund IL08.12.011 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
7,72Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.873-h2Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,72Teodor Tvete, Fredrikstad IF10.12.026-fi (G-18/19)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
7,72Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.056-sf2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,73Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051-fi-EBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,73Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.031 (G-17)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
7,73Håkon Aasen, Botne SK15.08.035-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,74Lars Ådland, IL Tyrving09.07.026 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----200--------------------
7,74Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h2 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,74Arian Gjersdal Johansen, Drøbak/Frogn IL Friidrett20.10.041-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,74Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041 (G-16)Askim, Askimlekene 202018.01.20
7,74Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.768-h5Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,74Morten Solheim, IL Gular29.04.762 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
7,76Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053-fi-BSandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
7,76Torsten Bergh Moss, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.946Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
7,76Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
7,76Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,76Leo Wittsack, IF Hellas10.10.051-h2 (G-15)Bærum, Kretskamp15.02.20
-----210--------------------
7,76Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.048-sf3 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,77Sondre M M Grimsby, IL Tyrving19.05.032-h1 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,77Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,78Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.043 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
7,78Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.042-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,78Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,78Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,78Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041-h1Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
7,79Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.023-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,79Patrick Wik, IL Fri05.10.044-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
-----220--------------------
7,79Espen Shields, Sortland Friidrettsklubb25.04.018-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,80Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.032-fi-EBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,80Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.037-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,81Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.032 (G-17)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
7,81Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.006-fi Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,81Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.028-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,81Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,82Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
7,82Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.025 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,83Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----230--------------------
7,83Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.042-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,83Andreas Askim Vatne, IL i BUL21.04.984-h3Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,84Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.054-h2 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
7,84Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.022 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
7,84Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.036-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,84Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h2 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,84Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.017-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,85Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.041 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
7,85William Kollberg, IF Hellas30.04.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,85Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
-----240--------------------
7,86Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
7,87Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.042 (G-16)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
7,87Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.045-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,88Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.023-h3 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
7,88Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.042-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,88Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.053-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,88Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turn24.12.026 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,88John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.022 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
7,89Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-18/19)Alta, Høststevnet 201902.11.19
7,89Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.044-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
-----250--------------------
7,89Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.053 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,89Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
7,89Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.032 (G-17)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
7,89Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.044-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,89Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.046-h3 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,90Daniel Marrero Starberg, Bækkelagets SK30.01.041-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,90Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.057-h3 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,90Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.045-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,91Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.931-h1Hvam, Låvefesten07.12.19
7,91Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-15)Leirvik, Hallstemne27.12.19
-----260--------------------
7,91Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,92Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
7,92Åsmund Frøyen, Fagernes IL06.01.021 (G-17)Leira, Julestevne21.12.19
7,92Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.044-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,92Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.027 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,92Glenn Breland, GTI18.12.875-h2Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
7,93Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.044 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
7,94Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
7,94Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.035-fi-BSandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
7,94Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.028-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----270--------------------
7,95Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
7,95Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.772-h1Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
7,96Oscar Stuhr, Fana IL18.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,96Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
7,97Oliver Eliassen Aske, Dimna IL06.03.053-h1 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
7,97André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,97Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-17)Leirvik, Hallstemne25.01.20
7,97Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
7,97Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.043 (G-16)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
7,97Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.044-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----280--------------------
7,98Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.037-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,98Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.965-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,98August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.046-h5 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,99Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
7,99Ole Kristian Antonsen, Kristiansand IF Friidrett21.08.902 (MS-Para)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,99Dennis Lea Heimark, Sola FIK23.07.051-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
8,00Jasper Woo Vrålstad Vissers, IL Tyrving27.09.047-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,01Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.033 (G-17)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
8,02Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
8,03Ivar Løwø, IL Pioner27.02.024-h4 (G-U20)Tallinn/EST, A. Tšikini mälestusvõistlused04.01.20
-----290--------------------
8,03Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.034-h2 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,03Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.046-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,03Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,04Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.054-h2 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
8,04Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.044 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
8,04Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.023 (G-18/19)Notodden, KM Telemark 202026.01.20
8,04Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.037 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,05Daniel Garcia-Vevelstad, Fredrikstad IF30.03.033 (G-17)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
8,05Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.056-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,06Frode Holt, IF Sturla14.07.643-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
-----300--------------------
8,06Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.057-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,06Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,06Eirik Hasaas, IK Våg09.09.054-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,06Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.055-fi (G-15)Ås/SWE, Nordiska Ungdomsspelen 202022.02.20
8,07Markus Lund Haddal, Os Turn31.12.038-h1 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,07Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.041 (G-16)Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
8,08Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.052-h2 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
8,08Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
8,08Nii Mensah Narh, GTI28.01.986-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,09Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053-h2 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
-----310--------------------
8,09Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.862Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
8,09Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.013-h2 (G-18/19)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
8,09Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,10Jørgen Asmundvaag, Hamar IL19.12.041 (G-15)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
8,10Robil Tesfay Estifanos, IL i BUL17.06.964-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
8,10Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.042Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
8,10Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.044 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
8,10Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
8,11Andreas Halle, FIL Aks-7718.04.044-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,11Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
-----320--------------------
8,11Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.054-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,12Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033 (G-17)Leirvik, Hallstemne25.01.20
8,12Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.054-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,13Tage Horn, Gui Sportsklubb26.08.047-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,13Heat Hines, Haugesund IL02.12.022Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
8,14William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,14Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.054 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
8,14Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.045-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,14Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031 (G-17)Notodden, KM Telemark 202026.01.20
8,15Simon Limstrand, Rana FIK06.03.004-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
-----330--------------------
8,16William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.031 (G-17)Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
8,17Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
8,17Luka Snorrason, Gui Sportsklubb27.01.043-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,17Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.048-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,17Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,18Jonas Jue Forslund, IL Tyrving21.05.044-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,18Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.036-h1 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,18Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051-h1 (G-14)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
8,18Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
8,18Niklas Liland, Fana IL04.11.045-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
-----340--------------------
8,19Ådne Bertin Stuland Olsen, Hamar IL06.01.042 (G-15)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
8,19Max Eliassen Allen, Drøbak/Frogn IL Friidrett12.11.055-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
8,20Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-14)Bodø, Kretsstevne17.12.19
8,20Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.046 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,22Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.055-h2 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
8,22Johannes Grønning, Stadsbygd IL25.06.056-fi-BSteinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,22Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.047-h2 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,23Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.056-fi-BSandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
8,23Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,24Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (MJ19)Bodø, Kretsstevne17.12.19
-----350--------------------
8,24Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.055-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,24Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.051 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
8,25Adrian Malinowski, Sem IF23.03.056-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
8,26Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,26Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.056-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,26Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.057-fi-BSandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
8,29Rikardo Mikalsen Gojkovic, Otra IL29.03.041 (G-16)Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
8,29Scott Gary Randall, Drøbak/Frogn IL Friidrett14.02.752 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,29Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.057-h4 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,30Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.055-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
-----360--------------------
8,30Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.046-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,30Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.047-h4 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,32Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.014 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,32Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.055-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,33Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.055 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,34Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.056 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,35Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
8,35Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
8,36Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.052 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
8,36Samuel Runde, IL Skjalg16.01.044-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
-----370--------------------
8,36Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.045 (G-16/17)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
8,36Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.057-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,37Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.054-h1 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
8,37Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.053 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,38Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.054-h2 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
8,38Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.053 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
8,38Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.047-h2 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,38Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,39Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.044-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,39Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----380--------------------
8,41Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,43Kasper Nordanger, Nesodden IF05.07.056-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,44Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
8,44Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.943Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
8,44Ole Martin Åsland, Stavanger Friidrettsklubb23.04.814-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
8,45Sander Oppen, IF Sturla17.12.044 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
8,45Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.057 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
8,47Thias S Brunvoll, Ålesund Friidrettsklubb16.05.055 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
8,48Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.022 (G-17)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
8,48Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.045-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
-----390--------------------
8,48Erik Jordal Østensen, Norna-Salhus IL26.04.053-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,51Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.054 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane 202018.01.20
8,52Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.042 (G-16)Notodden, KM Telemark 202026.01.20
8,54Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.045 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
8,55Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,56Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.052-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,58Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
8,60Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.058-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
8,61Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
8,64Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----400--------------------
8,64Jonas Zachariassen, Norna-Salhus IL09.11.054-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,64Akos Nagy, IL Tyrving04.07.056-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,66Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
8,68Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,69Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.047 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,69Ask Indset, IL Tyrving27.05.056-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,74Fredrik Østlie Pettersen, Hamar IL07.11.043 (G-15)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
8,74Halvor Aga, Fitjar IL30.07.052 (G-15)Leirvik, Hallstemne25.01.20
8,74Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.043 (MS-Para)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
8,75Jonas Mydland Hope, IL Skjalg06.07.055-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
-----410--------------------
8,75Sander Johansen, Sømna IL09.11.044 (MS-Para)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
8,76Aleksander Mansika Øyan, IL Stein29.04.032 (G-17)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
8,77John Rafael Stene, Askim IF05.06.045 (G-16)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
8,79Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
8,79Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.055-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,79Mathias Elliot Mietinen Bjørkås, Vadsø Turnforening09.08.045 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
8,81Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.995 (MS-Para)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
8,82Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.764-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,84Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.046 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
8,88Trym Bjåen Telle, Rjukan Idrettslag28.10.051 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne19.12.19
-----420--------------------
8,89Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.041 (G-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet innendørs 202025.01.20
8,90Morten Warankov, Strindheim IL28.10.601 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,95Henrik Stensby, FIK Orion23.08.054 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
8,96Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
9,00William Lillefosse, Ørsta IL09.11.033 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
9,00Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Leirvik, Hallstemne27.12.19
9,00Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.054-h2 (G-15)Bærum, Kretskamp15.02.20
9,01Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,02Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.055Grimstad, Treningsstevne09.01.20
9,04Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.047-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----430--------------------
9,04Nils Morten Kirkedam Blakstad, IK Grane16.12.562 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,08Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.046 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
9,10Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.056-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,11Elias Ramstad, IL Skjalg01.07.053Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
9,11Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.573 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,11Marius Kalleberg Mydland, Lyngdal IL17.02.042 (G-16)Lyngdal, Rekrutteringsstevne/Treningsstevne06.03.20
9,12Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.733 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,15Arne Warem, Gjesdal IL27.12.462 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
9,16Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.594 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,17Hans-Erik Børve, Salangen Friidrett18.01.702Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
-----440--------------------
9,17Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,24Bjørn-Arild Sande, Aremark IF30.03.611 (MV)Askim, Askimlekene 202018.01.20
9,27Odd André Byrknes, IL Fri25.11.714 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,28Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.542 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,33Kjetil Flatland, Snøgg Friidrett18.11.861Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
9,34Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.975Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
9,35Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
9,44Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.056 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
9,50Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,69Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.851 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----450--------------------
9,73Olav Hefre, Snøgg Friidrett16.06.872Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
9,75Øystein Gjerdrum, Romerike Friidrett15.07.523 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,76Frithjof Lyng-Nielsen, Strindheim IL11.09.534 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,77Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,79Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.452 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,84Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.493 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,86Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
9,96Jokubas Normantas, Askim IF04.11.055 (G-14)Askim, Askimlekene 202018.01.20
9,97Johnny Isaksen, IL Fri03.10.484 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,99Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.423 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----460--------------------
10,11Adrian Noren Holm, Vadsø Turnforening23.12.047 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
10,24Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.565 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,46Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.371 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,63Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,73Frank Andersen, Ski IL Friidrett11.03.582 (MV)Askim, Askimlekene 202018.01.20
10,80Victor Halstensen, Vadsø Turnforening18.08.048 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
11,43Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.372 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
11,56Torbjørn Mong, Egersunds IK01.05.403 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
12,49Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.322 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
12,79Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.394 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----470--------------------
15,28Per Einar Sønnesyn, IL Gular02.01.323 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,16Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,32Erik Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.017-h7Bærum, NM innendørs 202001.02.20
7,38David Kumwenda (ZAM), IL Tyrving13.04.013-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,43Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
7,51Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.044-sf2 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,62Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.047-sf2 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
7,63Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-fi-DBærum, Bassen Sprint18.01.20
7,71Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
7,78Nemetullah Ghazauri (AFG), Mandal & Halse IL28.09.018-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,81Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.043-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
7,87Ramatullah Ghazauri (AFG), Mandal & Halse IL28.09.037-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
7,88Nuttaphong Somyunpon (THA), Overhalla IL25.02.043 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
8,03Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
8,05Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.054 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,14Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.047-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,19Andrei Dutov (RUS), BUL-Tromsø Friidrett13.01.002 (MJ)Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
8,39Marceano Cadjambor Mendes Silva (POR), Ranheim IL27.12.043 (G-16)Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
8,46Waldemar Adam Malikowski (POL), Vestfold FIK15.11.858 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
8,77Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.057-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,91Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.044 (G-15)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
9,71Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.043 (G-16)Notodden, KM Telemark 202026.01.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,1Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Moelv, Julesprinten 201920.12.19
7,3Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Moelv, Julesprinten 201920.12.19
8,1Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne18.02.20
8,1Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.011 (MJ19)Bodø, Kretsstevne18.02.20
8,2Ivar Pedersen, Bodø Friidrettsklubb27.01.761Bodø, Kretsstevne18.02.20
8,3Ole Gunnar Lien, Snøgg Friidrett13.02.881Notodden, Treningsstevne innendørs - Stevne 230.11.19
8,5Erik R Magalhaes Eken, Bodø Friidrettsklubb30.04.802Bodø, Kretsstevne18.02.20
9,2Kjetil Flatland, Snøgg Friidrett18.11.862Notodden, Treningsstevne innendørs - Stevne 230.11.19
9,6Gunnar Langved, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.541 (MV65)Tønsberg, Veteranserie05.12.19
14,6Børge Albertsen Einvik, Bodø Friidrettsklubb16.08.743Bodø, Kretsstevne18.02.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,10Andrew Nyoni, Stord Mottaksenter822Leirvik, Hallstemne27.12.19
9,24Aleixo Lousenlo Libesato, Stord Mottaksenter883Leirvik, Hallstemne27.12.19
9,58Gift Goronsa, Stord Mottaksenter844Leirvik, Hallstemne27.12.19
9,71Yasin Omidi, Stord Mottaksenter905Leirvik, Hallstemne27.12.19

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,63Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
10,92Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
11,06Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
11,29Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031 (G-17)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
11,43Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.032 (G-17)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
11,75Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033 (G-17)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
11,82Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
11,91Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.034 (G-17)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,06Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
12,15Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.035 (G-17)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
-----10--------------------
12,21Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,25Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.775Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
12,27Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.036 (G-17)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,39Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.052 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,56Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,59Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.011Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,67Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,72Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.011 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,82Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,85Frode Holt, IF Sturla14.07.642Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
-----20--------------------
12,93Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-16)Bodø, Kretsstevne21.01.20
12,93Mikael Camitz, Bodø Friidrettsklubb25.03.021 (MJ19)Bodø, Kretsstevne21.01.20
12,95Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.054 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
13,00August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
13,13Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.012 (MJ19)Bodø, Kretsstevne21.01.20
13,21Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne21.01.20
14,35Nerushanth Varathan, IF Sturla23.05.055 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,03Ivar Løwø, IL Pioner27.02.025-h1 (G-U20)Tallinn/EST, Teivashüppe GP02.01.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,27Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h1Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
21,44Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-fi (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
21,52Even Meinseth, IL Gular22.05.962-h2Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
21,56Filip Bøe, Fana IL30.08.002-fi Bærum, NM innendørs 202002.02.20
21,90Sondre Gjesdal, IL Gular19.05.981-fi (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
21,94Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
22,01Sondre Faugstad Amundsen, IL Gular25.09.981-h3 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,04Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.012-fi (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,06Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h4Bærum, NM innendørs 202001.02.20
22,08Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.983-fi (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----10--------------------
22,09Håvard Becker, Sem IF18.04.991-h3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
22,12Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
22,18Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
22,19Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-h3Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
22,20Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.901-h2Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
22,30Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h5 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,32Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
22,32Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h4 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,33Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
22,36Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.991-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
-----20--------------------
22,36Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
22,41Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-fi-BOdense/DEN, DM Inde23.02.20
22,51Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031-fi (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,58Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
22,62Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.011-h7Bærum, Bassen Sprint18.01.20
22,70Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
22,72Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h5 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
22,72Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031-h5 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,75Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.002-h2 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,76Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-fi (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----30--------------------
22,82Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h4 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,88Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.971-h1Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
22,88Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.021-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,89Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
22,90Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
22,93Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
22,93Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031-h2 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
22,93Aanund Tveitå, Otra IL13.09.032-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
22,94Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003-h2 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
22,95Simon Grimstad, Dimna IL08.02.992-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----40--------------------
22,98Andreas Dixon, Fana IL03.04.011-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
22,99Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.041-h6 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
22,99Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,00Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
23,01Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-h6 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,02Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042-fi (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,04Sture Måseide, Dimna IL17.05.002-h1Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
23,10Erik Mikkeljord, Hattfjelldal IL01.02.992-h3Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
23,12Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,14Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032-h4 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----50--------------------
23,15Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.003-h3 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,17Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021-h1 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
23,20Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,27Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.052-h5 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,27Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,29Peter Svoren, IL Tyrving18.04.012-h4 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,29Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013-h7 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,33Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003-h1Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
23,35Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.021-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,35Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.021-h2 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
-----60--------------------
23,39Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.041-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,42Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
23,42Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021-h2 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
23,48Robert Sheath, IK Hind16.01.022-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,49Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021 (G-17)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
23,49Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
23,57Fredrik S. Pedersen, Vågstranda IL05.10.031 (G-17)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
23,58Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.043-fi (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,62Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h2 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
23,62Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.051-h4 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----70--------------------
23,64Petter Paulsen Dalsplass, Trondheim Friidrett06.07.011-h1 (G-18/19)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
23,66Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031-h3 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,66Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.004-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,67Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.023-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,70Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,75Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.031 (G-16)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
23,75Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,77Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.013-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
23,79Martin Pettersen, FIK Orion16.02.023-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,80Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041-h4 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----80--------------------
23,81Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.032-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,83Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h4Bærum, NM innendørs 202001.02.20
23,83Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.031-h2 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
23,84Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033-h3 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,85Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h3 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,85Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,89Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031-h1 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,90Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
23,93Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.992Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
23,98Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051-h2 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
-----90--------------------
23,99Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.024-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,08Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.054-fi (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,09Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
24,09Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.042 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
24,12Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
24,13Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h3 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
24,13Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,13Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041-h1 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,15Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.024-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
24,20Lauritz Larsen, Bækkelagets SK12.08.041-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----100--------------------
24,20Sander Konradsen, Hattfjelldal IL06.06.031 (G-16)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
24,20Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.041-h2 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
24,20Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.953-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,21Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.024-h5 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,22Benjamin Strømsvold, IL Skjalg22.09.012-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
24,22Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,25Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.043-h6 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,26Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.033-h1 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
24,29Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011-h3 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
24,29Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.033-h6 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----110--------------------
24,30Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,32Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,33Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.034-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,35Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.033-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,37Leo Wittsack, IF Hellas10.10.051-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
24,37Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,40Jonas Sampson, Haugesund IL13.08.031-h1Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
24,41Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.052-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,43Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022-h1 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
24,43Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
-----120--------------------
24,43Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.032-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
24,43Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,46Simon Stornes, IL i BUL14.07.043-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,47Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.041-h2 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,48Mathias Bjerke Pedersen, Bækkelagets SK09.04.012-h7Bærum, Bassen Sprint18.01.20
24,48Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.033-h5 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,49Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.053-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,53Iver Solli, Fjellørnen IL05.08.042 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
24,54Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,56Younes Abdellaue, Lørenskog Friidrettslag05.04.023 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----130--------------------
24,56Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.034-h1 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
24,58Morten Solheim, IL Gular29.04.762 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
24,60Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042-h3 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,61Felix Christensen, IL i BUL20.04.024-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,66Patrick Wik, IL Fri05.10.041-h3 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
24,67Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.052-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
24,67Sebastian Rolland, Turn & IL Hovding15.08.023-h1 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
24,67Hans Olav Alfheim, Fredrikstad IF18.04.023-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,67Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.025-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,69Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.002-h3Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
-----140--------------------
24,70Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032 (G-16)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
24,70Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.043-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,72Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.025-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,73Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,73Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042-h3 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
24,75Anders Gaarud, Trondheim Friidrett13.12.983Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
24,76Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
24,76Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
24,79Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.001-h2Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
24,79Thai Drager, IL i BUL16.07.052-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
-----150--------------------
24,81Birk Staven, Nesodden IF28.02.035-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,90John Gøthesen, Haugesund IL08.12.011 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
24,91Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.043-h3 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,93Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.044-h3 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,97Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052-h3 (G-15)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
24,97Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034-h5 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
24,99Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.042-h3 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
25,01Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032-h2Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
25,01Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.043-h3 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,06Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051-h2 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
-----160--------------------
25,06Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,06Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
25,08Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.772-h3Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
25,10Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.043-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,11Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.014-h1 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,11Glenn Breland, GTI18.12.871-h2Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
25,11Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.053-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
25,11Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.035-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
25,14Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
25,21Jonathan Heltne Helland, Ålesund Friidrettsklubb06.07.044 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
-----170--------------------
25,21Kim Daniel Saugestad Krutå, Steinkjer Friidrettsklubb24.06.022-h2 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
25,21Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.034-h2 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
25,22Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,24Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus02.02.20
25,28Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,29Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.045 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
25,29Benjamin Kwadjo Owusu, Romerike Friidrett26.07.043-h1 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
25,30Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.731-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
25,30Axel Frei, IL Norodd29.08.051 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
25,30André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044-h6 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
-----180--------------------
25,31Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-16)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
25,31William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.033-h1 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,34Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.045-h1 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
25,35Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
25,38Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.013-h3 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,39Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.033-h2 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
25,41Martin Rogerio Flaten, Lyngdal IL01.11.025-h4 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,47Lasse Johnsen, Ask Friidrett20.07.043-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,49Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.043-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,50Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.033 (G-17)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
-----190--------------------
25,51Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.052-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
25,52Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.043-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
25,52Fredrik Hatlen Nøst, Strindheim IL22.05.042-h2 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
25,52Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h2 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,53Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
25,55Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.051-h4 (G-15)Stockholm/SWE, Täby vinterspel19.01.20
25,57Eirik Natvik, Stord IL04.02.052-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
25,57Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.053-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,61Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,62Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
-----200--------------------
25,65Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.962-h4Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,69Vegard Bokn Poosz, Horten Friidrettsklubb07.02.034-h2 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,73Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
25,74Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.053-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
25,74Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021 (G-18)Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
25,75Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
25,80Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
25,83Eirik Andre Kristiansen, Moss IL21.03.053-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
25,84Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.053-h2 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
25,85Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.042-h3 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
-----210--------------------
25,86Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.043-h3 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
25,86Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.012-h3 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
25,88Jovany Nzita, Norna-Salhus IL10.01.023-h3 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
25,88Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.013-h2 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
25,90Luka Snorrason, Gui Sportsklubb27.01.044-h2 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
25,91Mikael Addo Rekkedal, Bækkelagets SK24.02.036-h1 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
25,91Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
25,92Oliver Eliassen Aske, Dimna IL06.03.053-h2 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
25,96Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.053-h1 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
25,99Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001-h1Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
-----220--------------------
26,01Cato Sælid, Ringerike Friidrettsklubb01.01.011-h1Hvam, Låvefesten07.12.19
26,01Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032-h2Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
26,02Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.043-h3 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
26,07Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023-h2 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
26,07Jørgen Asmundvaag, Hamar IL19.12.041-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
26,09Robil Tesfay Estifanos, IL i BUL17.06.963-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
26,10Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.052-h3 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
26,12Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,14Simen Fritsvold, IL Koll12.05.054-h5 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,16Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051-h1 (G-14)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
-----230--------------------
26,17Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.012-h1 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
26,21Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.042-h1 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,22August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
26,26Sondre Borsheim, Bryne FIK19.12.041-h1Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
26,26Heat Hines, Haugesund IL02.12.022Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
26,27Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.023-h3 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
26,28Kristoffer-Andre Ødegård Mertinat, IF Hellas22.09.014-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
26,32Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.053-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
26,35Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
26,40Max Eliassen Allen, Drøbak/Frogn IL Friidrett12.11.054-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
-----240--------------------
26,41Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.033-h2 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
26,42John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
26,45Aleksander Kristiansen Meyer, Norna-Salhus IL15.05.963-h2Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
26,46Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.691 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
26,46Bård Knudsen, IL i BUL07.02.742 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
26,48Frode Holt, IF Sturla14.07.643-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
26,50Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.033-h3 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,51Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.052 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
26,52Eirik Hasaas, IK Våg09.09.053-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,52Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
-----250--------------------
26,56Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.044 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
26,58Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.045 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
26,62Tage Horn, Gui Sportsklubb26.08.043-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
26,63Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.054 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
26,64Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.864Grimstad, Treningsstevne09.01.20
26,70Martin Hjertaker, Os Turn04.02.051-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
26,71Nii Mensah Narh, GTI28.01.982-h1Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
26,73Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.932-h1Hvam, Låvefesten07.12.19
26,76Christian Iversen, Ullensaker/Kisa IL29.08.051-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
26,76Ronny Eide, Haugesund IL17.06.702 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----260--------------------
26,77William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.055-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
26,81Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052-h4 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
26,82Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.045-h4 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,84Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
26,91Sander Oppen, IF Sturla17.12.045-h5 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
26,91Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.055 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
26,93Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.051 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
26,94Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.053-h4 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
26,96Samuel Runde, IL Skjalg16.01.043-h3Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
26,99Magnus Andersland, Fana IL30.07.054-h4 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
-----270--------------------
26,99Fahad Alrantisi, Turn & IL Hovding21.03.041 (G-16)Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
27,01Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 308.03.20
27,05Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043-h1 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
27,07Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.052 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
27,07Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.052-h2 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
27,07Sander Skjoldal, Fyllingen IL17.02.044-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
27,09Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.045-h3 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,18Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.052-h1 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
27,28Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h1 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
27,29Scott Gary Randall, Drøbak/Frogn IL Friidrett14.02.753 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----280--------------------
27,30Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.641 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
27,32Stian Melteig Brekkan, Nittedal IL14.07.013-h1Hvam, Låvefesten07.12.19
27,33Oliver Sund, Ranheim IL01.10.051 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
27,33Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053-h3 (G-15)Ås/SWE, Nordiska Ungdomsspelen 202023.02.20
27,36Erik Jordal Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
27,38Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.043-h1 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
27,43Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.052 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
27,43Lars Wold Møller, IL Koll30.06.054-h4 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,55Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.054-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,56Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.051-h2 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
-----290--------------------
27,59Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.044 (G-16)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
27,61Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
27,61Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.044-h3 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
27,63Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
27,71Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
27,83Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,86Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.054-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,91Adrian Malinowski, Sem IF23.03.054-h3 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
27,92Johan Fridtjof Rosenberg, Gui Sportsklubb30.11.044-h1 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
27,96Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.053 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
-----300--------------------
28,09Jonas Zachariassen, Norna-Salhus IL09.11.053-h1 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
28,10Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.053-h1 (G-15)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
28,10Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601-fi (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
28,27Johannes Grønning, Stadsbygd IL25.06.053 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
28,29Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.055-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
28,32Ole Martin Åsland, Stavanger Friidrettsklubb23.04.814-h1Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
28,37Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.053-h1 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
28,38Are Torsvik, Sandnes IL14.02.622 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
28,41Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.054 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
28,52Akos Nagy, IL Tyrving04.07.055-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
-----310--------------------
28,54Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.054-h2 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
28,57Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.054-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
28,64Fredrik Østlie Pettersen, Hamar IL07.11.042 (G-15)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
28,77Atle Nordli, IL Tyrving27.04.643 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
28,78Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.044-h3 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
28,95Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.054 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
29,04Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.045-h6 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
29,12Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592-fi (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
29,13Morten Warankov, Strindheim IL28.10.603-fi (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
29,52Henrik Stensby, FIK Orion23.08.055 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
-----320--------------------
29,53Haakon Gunby, IL Fri28.06.664 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
29,54Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.053-h5 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
29,86Terje Myhre, IL i BUL10.04.624 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
29,95Tor Arne Furseth Kallevik, Hvam IL08.01.734 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
30,26Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.053 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
30,28Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.055-h2 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
30,39Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.593-h2 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
30,46Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.056 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
30,49Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.541 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
30,56Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----330--------------------
30,66Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.575-h1 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
30,70Bjarne Skumsnes, GTI31.05.543 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
31,43Arne Warem, Gjesdal IL27.12.462 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
31,45Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.851 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
31,87Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.543 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
32,04Erik Wagner-Larsen, IL Gular04.05.441-fi (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
32,14Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
32,40Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.493 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
32,49Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.442-fi (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
32,54Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.973-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
-----340--------------------
32,67Øystein Gjerdrum, Romerike Friidrett15.07.524 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
33,07Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.504 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
33,65Kjell Sagmyr, Gloppen Friidrettslag09.01.423-fi (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
34,45Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.454-h2 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
34,75Gunnar A Larssen, FIL Aks-7730.09.445-h1 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
35,56Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
35,73Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.452 (MV)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
36,15Kjell Sælensminde, IL Gular08.04.372 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
48,53Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
49,90Harry Tvedt, IL Gular15.09.332 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----350--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,35Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.891-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
23,44Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.032-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,74David Kumwenda (ZAM), IL Tyrving13.04.014-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
23,77Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
24,02Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.042-h4 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,30Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.042-h1 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
24,80Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
25,03Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.052-h2 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
25,38Ramatullah Ghazauri (AFG), Mandal & Halse IL28.09.034-h4 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
25,40Abdirashid Hassan Mohamoud (SOM), T&IF Viking28.10.042-h2 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,62Nuttaphong Somyunpon (THA), Overhalla IL25.02.043 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
25,83Nemetullah Ghazauri (AFG), Mandal & Halse IL28.09.012-h1Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
25,87Angel Kalchev (BUL), Varegg IL12.12.902-h3Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
25,88Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.042-h1 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
27,88Marceano Cadjambor Mendes Silva (POR), Ranheim IL27.12.043 (G-16)Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
29,43Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.055-h2 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,79Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011-h2Stockholm/SWE, Luciaspelen15.12.19
37,06Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h3Stockholm/SWE, Luciaspelen15.12.19
41,25Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h5 (MJ)New York/NY/USA, Ivy League Prep Schools Meet 104.12.19
48,80Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-18/19)Alta, Høststevnet 201902.11.19
49,69Aleksander Mansika Øyan, Stein FIK29.04.031 (G-16)Alta, Høststevnet 201902.11.19
52,29Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.041 (G-15)Alta, Høststevnet 201902.11.19
52,50Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.042 (G-15)Alta, Høststevnet 201902.11.19
55,44Mathias Elliot Mietinen Bjørkås, Vadsø Turnforening09.08.043 (G-15)Alta, Høststevnet 201902.11.19

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,97Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
48,16Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.992-h1Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
48,65Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-fi Bærum, NM innendørs 202001.02.20
49,13Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h1Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
49,27Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
49,51Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.001-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
49,62Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.992-h5Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
49,68Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
49,79Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.991-h4Bærum, Bassen Sprint18.01.20
49,94Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902-h1Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
-----10--------------------
50,09Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003-h3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
50,14Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
50,29Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
50,31Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.971Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
50,46Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.20
50,51Luca Thompson, IL i BUL24.11.001-h2 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
50,57Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
50,78Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.012-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
50,79Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
50,91Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
-----20--------------------
50,92Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
50,92Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
50,96Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.004-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
50,96Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.002-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
51,26Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h1 (G-16)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten01.12.19
51,28Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.973-h2Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
51,29Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.023-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
51,31Simon Grimstad, Dimna IL08.02.993-h2 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
51,47Peter Svoren, IL Tyrving18.04.014-h3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
51,68Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.031-h1 (G-17)Valencia/ESP, Campeoanto Autonomico Individual SUB18 P.C. 2020 + Control FACV29.02.20
-----30--------------------
51,70Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
51,75Leonard Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.955-h3Bærum, NM innendørs 202001.02.20
51,79Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981-h3Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
51,88Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
52,03Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.016Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
52,21Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
52,25Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.032-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
52,32Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
52,38Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.032-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
52,61Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.002-h3Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
-----40--------------------
52,78Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
52,91Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
53,16Olav Havn, FIK Orion02.04.984-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
53,33Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.033-h3Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
53,34Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
53,39Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
53,40Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
53,41Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-17)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
53,42Sture Måseide, Dimna IL17.05.002-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
53,45Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.002Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
-----50--------------------
53,72Sindre Tøllefsen, Sortland Friidrettsklubb30.01.011-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
53,75Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.031-h2Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
53,89Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
53,90Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
54,24Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.762-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
54,34Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
54,40Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.012-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
54,61Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.032 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
54,66Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.975-h4Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
54,72Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.992-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
-----60--------------------
54,93Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.032-h3Bærum, Bassen Sprint18.01.20
55,07Tarjei Stavnes Olsen, Herkules Friidrett08.12.011-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
55,14Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.042 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
55,16Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.043-h3Bærum, Bassen Sprint18.01.20
55,16Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.993-h1 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
55,22Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.033-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
55,23Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.023 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
55,23Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.054-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
55,47Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
55,79Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-16)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
-----70--------------------
55,86Viktor Andresen, Fredrikstad IF12.04.012-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
55,96Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
56,06Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.001-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
56,11Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.013-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
56,13Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.045-h3Bærum, Bassen Sprint18.01.20
56,15Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013-h6Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.20
56,15Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.023-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
56,36Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.021 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
56,46Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.012 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
56,54Trym Sæbø, Norna-Salhus IL12.04.033 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
-----80--------------------
56,56Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.043 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
56,72Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.732-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
57,13André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h3 (G-17)Gøteborg/SWE, MAIK indoor22.02.20
57,17Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.042 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
57,29Heat Hines, Haugesund IL02.12.021 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
57,45Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.054-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
57,58Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
57,62Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.962-h2Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
57,67Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.055-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
57,70Nils Falster Ugland, IL i BUL04.03.736-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
-----90--------------------
58,23Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.042-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
58,77Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.023 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
58,96Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.042 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
59,14Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.014 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
59,55Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.922-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
59,61Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.053-h1 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
59,67Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.032Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
59,73Nii Mensah Narh, GTI28.01.983Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
59,91Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.024-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
1,00,10Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
-----100--------------------
1,00,12Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.044 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
1,00,65Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
1,01,37Sjur Njå, GTI10.09.703-h3Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
1,01,50Børge Harestad, IL Skjalg21.04.803Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
1,01,69Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
1,01,90Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
1,02,21Oliver Sund, Ranheim IL01.10.051 (G-15)Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
1,04,70Ole Martin Åsland, Stavanger Friidrettsklubb23.04.814-h3Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
1,05,17Simon Limstrand, Rana FIK06.03.004-h1Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
1,06,08Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.045 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
-----110--------------------
1,06,66Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.054-h1Bærum, Bassen Sprint18.01.20
1,06,85Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
1,06,98Bjarne Skumsnes, GTI31.05.541 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
1,07,16Aleksander Mansika Øyan, IL Stein29.04.031 (G-17)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
1,10,93Gunnar Aarseth, Stavanger Friidrettsklubb12.02.582 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
1,11,75Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.042 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
1,12,64Arne Warem, Gjesdal IL27.12.463 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
1,12,94Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.826-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
1,13,62Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.054-h2 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,98Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.034-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
56,03Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
57,18Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h2Bærum, Bassen Sprint18.01.20
59,55Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
52,6Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
58,1Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.032 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,18,70Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,19,67Leon Douglas, IL i BUL06.09.002-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,20,70Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.941-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
1,20,90Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,23,70Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,23,76Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
1,23,91Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.033-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
1,25,24Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.014-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
1,25,33Martin Mæle, IL Gneist14.03.002Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
1,25,46Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.933Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
-----10--------------------
1,25,53Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.034Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,25,54Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.004-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,25,64Gustav Moe, IL i BUL08.05.035-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
1,25,68Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.013Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
1,26,52Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.036-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
1,27,18Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.981-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,27,61Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.011-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,28,10Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.022-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,28,10Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
1,28,59Svein Erik Strand Tønnesen, IL i BUL22.12.877-h2Bærum, Julestevnet30.11.19
-----20--------------------
1,28,68Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,28,69Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,28,81Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,28,92Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,29,02Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.971-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
1,29,15Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,29,24Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.955-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,29,46Andreas Christiansen, IL i BUL22.11.002-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,29,57Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,30,06Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Treningsstevne09.01.20
-----30--------------------
1,30,15Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
1,30,20Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.021 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,30,36Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.034-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
1,30,41Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032Grimstad, Treningsstevne09.01.20
1,30,80Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.043 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,30,87Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,30,93Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.041 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
1,31,20Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.031 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
1,31,38Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,31,49Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.005-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
-----40--------------------
1,31,80Andreas Fjeld Halvorsen, IL Tyrving14.09.054-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,32,14Heat Hines, Haugesund IL02.12.021Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
1,32,21Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.041 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,32,28Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.046-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,32,68Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.945-h3Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,32,81Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.042 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,32,97Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.031 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,33,20Anders Skeie Haugene, Drøbak/Frogn IL Friidrett06.05.043 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,33,24Younes Abdellaue, Lørenskog Friidrettslag05.04.022 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,33,37Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041 (G-15)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
-----50--------------------
1,33,37Henrik Fjeld, Sportsklubben Vidar06.01.023 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,33,90Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.053 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,34,02Anass Safiani, IL i BUL17.11.044 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,34,43Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
1,34,62Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
1,34,89Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,34,93Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,35,20Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,35,71Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,35,97Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.016-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
-----60--------------------
1,35,99William Kollberg, IF Hellas30.04.046 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,36,30Filip Meo, IL i BUL19.03.025 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,37,37Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.053 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,37,75Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,37,79Daniel Oppen, IF Sturla26.02.033 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,37,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.055-h1Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,39,26Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.052 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
1,39,36Lars Wold Møller, IL Koll30.06.055 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,40,06Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.054-h1 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,40,08Nikolai Gylthe Berget, Hamar IL27.05.032 (G-16)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
-----70--------------------
1,40,51Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.057 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,40,67Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.053Grimstad, Treningsstevne09.01.20
1,40,74Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.998-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
1,41,36Benjamin Eng, IL Tyrving06.12.047 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,41,48Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,41,95Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.052 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
1,41,98Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.052 (G-15)Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
1,43,78Trygve Jørgensen, IL i BUL25.10.026 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,44,64Tobias Gripsgård, FIL Aks-7710.08.053 (G-15)Leikvang, Hovdingrullett 123.01.20
1,45,12Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.053 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
-----80--------------------
1,45,25Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.054 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
1,46,34Tobias Njå, Gjøvik FIK23.03.055 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
1,46,47Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.054Grimstad, Treningsstevne09.01.20
1,46,78Nii Mensah Narh, GTI28.01.985Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
1,49,14Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.053 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
1,49,49Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.056 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
1,50,79Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.055Grimstad, Treningsstevne09.01.20
1,51,49Henrik Stensby, FIK Orion23.08.057 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
1,51,91Ulrik Woxholt, Sportsklubben Vidar03.09.059 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,53,20Fredrik Østlie Pettersen, Hamar IL07.11.043 (G-15)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
-----90--------------------
2,05,27Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.054 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,99Nani Kula (UTL), Ullensaker/Kisa IL04.12.014-h2Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,34,11Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.024 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,35,50Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.051 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
1,37,37Habtom Gebremeskel Negash (ERI), Nesodden IF05.09.007-h1Bærum, Julestevnet30.11.19
1,37,42Mekonen Tekle Abraha (ERI), Nesodden IF01.01.022 (G-16)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,52,33Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.042 (G-15)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,49,56Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.935Stockholm/SWE, Spåret GP11.02.20
1,49,64Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.993Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
1,50,52Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.005Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
1,51,06Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.913-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,51,42Leon Douglas, IL i BUL06.09.004-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,53,08Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,53,44Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.005-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,53,64Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.006-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,53,79Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.011-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
1,56,97Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
-----10--------------------
1,57,06Hans Kristian Fløystad, Kristiansand IF Friidrett03.04.891Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
1,57,32Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h3 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,57,44Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
1,58,17Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.972-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,58,40Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.033-h3 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,58,55Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,58,65Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.023-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,58,87Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.003-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,58,91Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,58,93Martin Mæle, IL Gneist14.03.005-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----20--------------------
1,59,27Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
1,59,35Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.015-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,00,68Amaru Wijman, Halden IL28.09.991 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,00,70Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.036-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,00,88Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.961Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,01,05Tobias Johansen, IK Hind22.08.031-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,01,28Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034-h3 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,01,29John Gopal Bjerga, IL Skjalg03.11.962Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,01,32Matias Førde, IL Gular26.11.983Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,01,93Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.035-h3 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----30--------------------
2,01,97Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,02,16Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,02,18Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,02,22Kamal Bashiir Tahlil, Dimna IL12.02.001Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
2,02,37John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.032Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
2,02,57Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.032-h2 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,02,74Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.003-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
2,03,08Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.042-h2 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,03,14Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.011-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,03,22Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.012-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----40--------------------
2,03,33Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.036-h3 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,03,36Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.947-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,03,41Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,03,44Simon Bø-Sande, Sandnes IL02.11.922-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
2,03,54Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.052-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,04,05Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.023-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,04,22Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.041 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
2,04,43Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,04,59Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.015-h3 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,04,68Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.031-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----50--------------------
2,04,69Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,04,71Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.022-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,04,79Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h2 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,04,85Sander Lindevik, Kristiansand IF Friidrett28.12.012 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,05,05Andreas Christiansen, IL i BUL22.11.004-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,05,62Hans Petter Aakre, Stavanger Friidrettsklubb29.01.921Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
2,05,73Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.953Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,05,90Nathaniel Tveit Strømsvold, Hjelmeland IL25.02.034-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
2,06,11Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.031-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,06,22Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.022 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
-----60--------------------
2,06,30Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.974-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,06,36Sindre Tøllefsen, Sortland Friidrettsklubb30.01.014-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,06,82Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,06,84Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.013 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
2,06,94Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.042 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,06,97Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.033 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,07,01Eirik Seegaard, Gjøvik FIK21.09.016-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,07Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.032-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,16Andreas Vågen, IL Fri15.05.002 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,30Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.034Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
-----70--------------------
2,07,36Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.055-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,47Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.043 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,07,47Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.056-h3 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,57Casper Rønning, Ivrig14.03.046-h2 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,67Milan Frenay, Halden IL25.05.033-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,81Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.034-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,07,89Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.035-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,08,15Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031-h1Hvam, Låvefesten07.12.19
2,08,43Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.051-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,08,64Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.932-h1Hvam, Låvefesten07.12.19
-----80--------------------
2,08,64Anders Gundersen, Mandal & Halse IL17.07.025Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
2,08,67Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.044 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,08,75Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,09,07Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.024 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
2,09,11Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.021-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,09,13Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.052-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,09,37Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,09,57Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.053-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,09,71Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.054-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,09,84Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.042-h1 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----90--------------------
2,09,87Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.055-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,10,08Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.034 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,10,18Andreas Døske, Haugesund IL26.05.036-h1 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,10,24Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.032 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
2,10,36Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.041 (G-16)Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
2,10,40Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,10,60Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.027-h2 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,10,66Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,10,96Luka Snorrason, Gui Sportsklubb27.01.046 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,11,20Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.003 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----100--------------------
2,11,29Geir Storetvedt Skaten, IL Gular17.04.741 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,11,59Younes Abdellaue, Lørenskog Friidrettslag05.04.023-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,11,64Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.058-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,12,00Sondre Holstad, Hareid IL22.07.031 (G-17)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
2,12,08Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.057-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,12,10Svein Olav Krakstad, Stavanger Friidrettsklubb11.11.812Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
2,12,12Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.014-h1 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,12,33Mats Nytun Fredriksen, Dimna IL27.05.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
2,12,44Heat Hines, Haugesund IL02.12.021 (G-15/19)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,12,56Odd Einar Tveit, Stavanger Friidrettsklubb19.08.773Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
-----110--------------------
2,12,96Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,13,19Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.052-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,13,21Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.032 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,13,36Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.056-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
2,13,45Fredrik Herman Jonasson, Kristiansand IF Friidrett07.11.047 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,13,79Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,13,88Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.047-h2Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
2,14,18Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
2,14,37Numan Khogyanai, Fredrikstad IF10.12.024Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
2,14,37Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.052-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----120--------------------
2,14,41Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.042 (G-15/19)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,14,54Espen Swan-Rørvik, Stavanger Friidrettsklubb19.08.844Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,14,78Børge Harestad, IL Skjalg21.04.805Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,14,85Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.015 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,15,23Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.046-h1 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,15,25Oliver Hole, Midsund IL04.05.041 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
2,15,30Jakob Froyn Lie, IL Tyrving28.07.048 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,15,48Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.016 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,16,00Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
2,16,12Christoffer Pedersen, Sem IF24.10.054-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----130--------------------
2,16,25Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.054 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,16,49Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.055 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,16,98Svein Glomnes, FIL Aks-7718.07.671 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,17,21Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.054-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,17,24Torjus Lindanger, Stavanger Friidrettsklubb04.06.031 (G-17)Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
2,17,28Simen Modin Engesæth, IL Runar28.01.056 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,17,30Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.047-h1 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,17,35Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.049 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,17,57Simon Hermstad Simonsen, Haugesund IL17.02.043 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,17,64Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
-----140--------------------
2,17,70Gaute Fosstveit, Ullensaker/Kisa IL21.03.025Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
2,17,74Oscar Stuhr, Fana IL18.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,17,99Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,18,15Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.032 (G-17)Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
2,18,36Magnus Græsli, Leinstrand02.03.055-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,18,65Markus Finskud, Ullensaker/Kisa IL05.11.048-h1 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,18,73Orfan Hussaini, Strindheim IL25.03.053 (G-14)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
2,19,07Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.821 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,19,58Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
2,19,69Magnus Sture Skeie, Fana IL28.08.034 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
-----150--------------------
2,19,91Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.0410 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,20,20Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.055 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,20,32Ole Sælid, Ringerike Friidrettsklubb19.02.036-h1Hvam, Låvefesten07.12.19
2,20,50Oliver Sund, Ranheim IL01.10.052 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
2,20,56Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.055-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,20,89Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.059-h2 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,21,04Fredrik Hatlen Nøst, Strindheim IL22.05.044 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
2,21,52Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.591 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,21,69Stig Sjølstad, Utleira IL Friidrett06.09.781Ranheim, Adventstevnet01.12.19
2,22,26Daniel Oppen, IF Sturla26.02.037-h1Hvam, Låvefesten07.12.19
-----160--------------------
2,22,43Johan Jørgen Peterson, Ready30.08.0411 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,22,58Noah Raknes, Osterøy IL18.10.056 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,22,77Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.022Ranheim, Adventstevnet01.12.19
2,22,78Hans-Erik Børve, Salangen Friidrett18.01.701Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
2,22,96Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
2,23,94Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,24,20Filip Vasvik, Sandnes IL05.10.051-h1Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
2,24,20Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.043 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
2,24,44Kent Alexander Herland Breivik, Dimna IL20.11.043 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
2,25,46Casper Bergmann Henriksen, Trondheim & Omegn Sportsklubb26.10.891Ranheim, Nyttårsstevne12.01.20
-----170--------------------
2,26,30Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.058-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,26,41Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,26,74Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,26,97Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.997-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,27,04Odin Tobias Grønli Hertwich, Byåsen IL29.09.033Ranheim, Adventstevnet01.12.19
2,27,10Eirik Duesten, GTI27.08.801 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,27,32Kasper Nordanger, Nesodden IF05.07.059-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,28,11André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,28,48Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.052 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
2,29,00Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
-----180--------------------
2,29,03Akos Nagy, IL Tyrving04.07.0510-h1 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,29,22Nii Mensah Narh, GTI28.01.984-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
2,29,98William Kollberg, IF Hellas30.04.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,30,22Per Gregersen, Stord IL08.06.702 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,31,61Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,31,64Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.027 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
2,31,96Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.693 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,33,23Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.828-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,33,58Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.053 (G-15)Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
2,34,02Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
-----190--------------------
2,34,11Haakon Gunby, IL Fri28.06.664 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,34,69Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.592 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,35,14Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.583 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,35,17Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.681Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
2,35,58Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.584 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,36,84Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.852 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,37,30Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,37,60Bjarne Skumsnes, GTI31.05.543 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,37,80Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.041 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
2,39,00Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----200--------------------
2,39,82Haakon Eieland, Søgne IL20.02.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,40,58Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.642 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,40,96Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.595 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,41,02Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.542 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,41,36Magne Fjetland, Stavanger Friidrettsklubb30.10.656Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
2,44,42Gunnar Aarseth, Stavanger Friidrettsklubb12.02.584 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,45,32Odd Elvanes, Hareid IL03.10.566 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,46,69Aleksander Mansika Øyan, IL Stein29.04.031 (G-17)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
2,47,16Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.052 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
2,50,16Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.053 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
-----210--------------------
2,52,76Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,52,88John Rafael Stene, Askim IF05.06.041 (G-16)Askim, Askimlekene 202018.01.20
2,54,14Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.502 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,55,84Per Laksfors, Strindheim IL05.07.493 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,56,02Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.543 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
2,58,51Arne Warem, Gjesdal IL27.12.464 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
3,04,72John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
3,05,94Magne Vikne, Osterøy IL01.07.544 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
3,12,47Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.495 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
3,18,39Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.412 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----220--------------------
3,39,39Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
4,17,46Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.392 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
4,21,63Ole Kristian Lindbæk, Jægervatnet IL30.05.453 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,47,30Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.978Torun/POL, Copernicus Cup08.02.20
2,05,02Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.013-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,05,41Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.051 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
2,05,81Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.044-h2 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,09,26Nani Kula (UTL), Ullensaker/Kisa IL04.12.013 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,09,71Kaya van Hulst Sahin (NED), Steinkjer Friidrettsklubb15.12.025 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
2,13,30Mekonen Tekle Abraha (ERI), Nesodden IF01.01.024 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,13,60Habtom Gebremeskel Negash (ERI), Nesodden IF05.09.006-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
2,14,42Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.043 (G-15/19)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,17,74Steven Michael Acarregui (USA), Stavanger Friidrettsklubb20.03.876Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,19,00Nemetullah Ghazauri (AFG), Mandal & Halse IL28.09.016Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
2,19,04Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.044 (G-15/19)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
2,23,05Ramatullah Ghazauri (AFG), Mandal & Halse IL28.09.037Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,33,06Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
2,41,95Endre Wigaard, IL i BUL25.06.965Mankato/MN/USA, Maverick Invitational21.02.20
2,42,12Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
2,44,90Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,47,67Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.022Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
2,47,88Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,47,99Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HTallinn/EST, International Combined Events Meeting09.02.20
2,48,24Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,53,26Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.051 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
2,54,85Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
-----10--------------------
2,55,58Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
2,55,74Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.983Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
2,55,96Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
2,57,85Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
3,01,79Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.043 (G-15)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
3,04,32Christoffer Pedersen, Sem IF24.10.055 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
3,05,15Rikardo Mikalsen Gojkovic, Otra IL29.03.041 (G-16)Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
3,13,33Fredrik Herman Jonasson, Kristiansand IF Friidrett07.11.042 (G-16)Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
3,22,27Frode Holt, IF Sturla14.07.64P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
3,22,48Bård Venholen, Hamar IL11.04.75P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
-----20--------------------
3,22,56Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.67P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
3,32,98Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
3,49,61Are Torsvik, Sandnes IL14.02.62P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
4,02,50Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
4,18,62Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,52,10Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37P (MV80)Nyköping/SWE, Veteran-SM Mångkamp25.01.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,36,32Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931Düsseldorf/GER, PSD Bank Meeting04.02.20
3,45,03Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
3,47,19Marius Vedvik, IL Gular18.03.925Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
3,47,47Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.013Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
3,54,14Ådne Andersen, Dimna IL18.01.946Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
3,55,00Even Brøndbo Dahl, FIK Orion29.03.941Stange, Treningsstevne 1500 meter21.12.19
3,55,79Erik Udø Pedersen, Ullensaker/Kisa IL09.04.943-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
3,56,17Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.924-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
3,56,54Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.001 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
3,56,77Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.985-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
-----10--------------------
3,57,14Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.938-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
3,57,62Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.002 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
3,57,71Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.999-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
3,59,71Hans Kristian Fløystad, Kristiansand Løpeklubb03.04.8910-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,00,49Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.011-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,00,51Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.932-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,01,96Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.001-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,02,64Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.002-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,03,52Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.021 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,03,55Johannes Teigland, IL Gular17.04.953-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
-----20--------------------
4,03,59Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.014-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,03,62Martin Mæle, IL Gneist14.03.003-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,05,41Kamal Bashiir Tahlil, Dimna IL12.02.004 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,05,99Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.9811-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,06,16Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.987-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,06,16Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.013 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,06,39Roderick Duodu, IL i BUL30.03.029-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,07,28Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.9610-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,07,73Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.9711-h1Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,09,12Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.014 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----30--------------------
4,10,41Erlend Kringeland, Stord IL21.04.034-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,11,18Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.962-h2Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
4,11,54Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.035-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,11,61Abdurrahman Hir, Steinkjer Friidrettsklubb07.03.9712-h2Bærum, NM innendørs 202001.02.20
4,13,07Ivar Stefansson, IL Gular04.05.926-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,14,09Markus Kristoffer Jacobsen, Hamar IL29.09.015 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,14,18Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.031 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,15,01Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.026 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,15,78Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.987-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,17,39Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.032 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----40--------------------
4,17,47Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.033 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,17,72Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.038-h2Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,17,85Amaru Wijman, Halden IL28.09.995 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,19,79Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,20,29Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
4,20,77Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.042 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,21,29Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.034 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,21,32Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.035 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,22,26Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.051-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,22,50Hans Urset, BUL-Tromsø Friidrett07.04.036 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----50--------------------
4,23,03Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.037 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,23,17Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,23,18Milan Frenay, Halden IL25.05.038 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,24,41Andreas Vågen, IL Fri15.05.006 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,24,56Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.041 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,24,85Ådne Hernes, Fana IL08.04.021 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,25,37Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.053-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,25,48Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,26,29Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.051 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,27,19Casper Rønning, Ivrig14.03.045 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----60--------------------
4,27,29Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.046 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,27,64Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
4,27,83Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,27,97Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.055-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,29,93Tobias Svendheim, IL Fri14.02.047 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,29,93Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.028 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,30,51Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,31,02Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.042 (MJ)Tromsø, Treningsstevne 2019-609.12.19
4,31,82Geir Storetvedt Skaten, IL Gular17.04.741 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,32,18Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.007 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----70--------------------
4,33,02Øyvind Loftås, IL Fri18.09.801 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,33,06Gustav Moe, IL i BUL08.05.036 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
4,33,71Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.048 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,34,27Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.051-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,34,48Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.057-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,35,08Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.058-h2 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,35,10Kristoffer Færø, FIL Aks-7717.12.031-h1Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,35,23Svein Glomnes, FIL Aks-7718.07.671 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,35,40Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.032 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,36,06Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.049 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----80--------------------
4,36,51Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.851 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,37,58Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.0410 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,37,67Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.019 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,39,65Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.04.0411 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,41,06Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.0412 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,41,35Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.039 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,42,11Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.052 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,42,23Haakon Andreas Hangstad, BUL-Tromsø Friidrett17.02.0211 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,42,59Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.053 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,42,87Halvor Aga, Fitjar IL30.07.054 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
-----90--------------------
4,43,47Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,44,68Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.043 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,45,81Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.054-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,47,47Truls Horten, Lillehammer IF03.03.055-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,48,36Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.056-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,48,72Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.044 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,48,86Øystein Johannes Gøthesen, Haugesund IL05.07.721 (MV)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
4,49,05Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.822-h1Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
4,49,93Oliver Hole, Midsund IL04.05.041 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
4,50,79Jan Nyrønning, Ålen IL25.12.631 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----100--------------------
4,50,86Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.057-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,51,74Noah Raknes, Osterøy IL18.10.055 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,54,73Stian Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett23.09.751 (MV)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
4,54,82Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.581 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,56,83Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.045 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,58,59Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.682Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
4,58,69Bjørn Harald Bongom, Varegg IL06.01.672 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,59,76Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.058-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
5,01,19Bjarte Vik, Osterøy IL02.11.693 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,06,85Jan Fagerheim, BFG Bergen12.11.592 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----110--------------------
5,12,36Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.059-h1 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
5,12,40Noah Linden, Fredrikstad IF27.12.0413 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
5,15,19Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.822 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,18,15Odd André Byrknes, IL Fri25.11.713 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,21,62Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.853 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,24,14Arne Mathias Andreassen Lindøe, Haugesund IL03.06.051 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
5,24,54Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.593 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,31,99Bård Gjerde, Voss IL20.06.642 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,32,85Magne Fjetland, Stavanger Friidrettsklubb30.10.654-h1Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
5,35,39Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.643 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----120--------------------
5,37,00Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.584 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,39,00Kjell Oddvin Navelsaker, Jølster IL23.08.541 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,40,84Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.654 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,41,82Johnny Solheimsnes, Jølster IL27.09.585 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,44,84Odd Elvanes, Hareid IL03.10.566 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,44,99Bjarne Martin Gausvik, FIL Aks-7704.08.542 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,57,20Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
5,59,10Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.502 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
6,00,75Olav Hagland, GTI16.02.482 (MV)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
6,07,66Per Laksfors, Strindheim IL05.07.494 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----130--------------------
6,08,79Dagfinn Nyhammer, Gloppen Friidrettslag12.06.505 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
6,44,46John Kvisvik, Straumsnes IL09.05.772 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
6,59,95Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
7,39,21Kjell Odd Steinset, Jølster IL31.12.361 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
8,44,72Andor Martin Sandsmark, GTI16.01.341 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
8,46,74Ole Kristian Lindbæk, Jægervatnet IL30.05.452 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,21,72Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.043 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,26,83Mekonen Tekle Abraha (ERI), Nesodden IF01.01.027 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
4,28,24Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.051 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
4,44,23Steven Michael Acarregui (USA), Stavanger Friidrettsklubb20.03.871-h1Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,49,51Alexander Ebbestad, Uppsala IF23.02.037-fi-BUppsala/SWE, Mondo Indoor Games09.02.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,99Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.937New York/NY/USA, Millrose Games08.02.20
4,11,87Michael Mørk, IK Tjalve15.10.992-h1Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational24.01.20
4,22,24Endre Wigaard, IL i BUL25.06.966-h1Mankato/MN/USA, NSIC Indoor Challenge15.02.20
Ikke godkjent bane
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,14,43Michael Mørk, IK Tjalve15.10.998-h2Ames/IA/USA, Iowa State Classic15.02.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,00,59Alexander Østberg, Stanford University15.02.976-h1Seattle/WA/USA, UW Indoor Preview18.01.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,57,87Marius Vedvik, IL Gular18.03.921-h2Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
8,02,35Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.923Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
8,02,53Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.921Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
8,16,9Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.941Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
8,21,21Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.991Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,23,50Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.962Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,24,74Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.984-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,25,29Einar Johan Melsom, IL Tyrving14.10.991-h1Bærum, 3000m03.01.20
8,25,35Elias Jonsson, Nydalens SK13.03.992-h1Bærum, 3000m03.01.20
8,26,09Erik Udø Pedersen, Ullensaker/Kisa IL09.04.945-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----10--------------------
8,27,2Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.001 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
8,28,32Rune Solli, Oslostudentenes IK Friidrett07.11.921-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,28,99Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.971Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
8,30,2Stian Sundsvik, Frol IL18.07.961Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,31,70Håkon Jarvis Westergård, Kamp/Vestheim IF24.09.9210-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,33,3Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.811 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,34,7Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,36,09Michael Mørk, IK Tjalve15.10.996-h1Clemson/SC/USA, Bob Pollock Invitational25.01.20
8,37,6Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.962Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,38,25Håvard Eidsmo, SK Freidig13.09.983-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.20
-----20--------------------
8,39,74Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0013-h3Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,41,24Vetle Bergsvik Thorn, Norna-Salhus IL22.05.992-h2Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
8,43,32Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.931-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,44,64Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.932-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
8,46,57Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.985Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,47,2Anders Boye, Rindal IL03.01.946Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,47,26Emil Ahlbeck, Fossum IF24.02.936-fi-AOdense/DEN, DM Inde23.02.20
8,47,46Johannes Teigland, IL Gular17.04.952London/GBR, LUCA Indoor Championships24.11.19
8,48,69Iver Matias Linge Glomnes, Strindheim IL24.06.963-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,48,78Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.966Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
-----30--------------------
8,52,63Dag Blandkjenn, Strindheim IL01.10.965-h1Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.20
8,52,9Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.852 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,54,7Mats Eidsmo, SK Freidig07.05.004 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,55,03Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.013-h2Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
8,55,2Kristian Riseth Hammer, Svorkmo N.O.I.01.08.897Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,56,1Ulrik Astrup Arnesen, Strindheim IL28.01.978Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,56,5Hallvard Dahle, Mosvik IL21.04.015 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,57,0Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.939Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,57,44Sondre Martinsen, IL i BUL15.06.036-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,58,47Hans Kristian Fløystad, Kristiansand IF Friidrett03.04.891Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
-----40--------------------
8,58,52Ronny Losoa, Sigdal FIK01.10.807-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,59,50Kamal Bashiir Tahlil, Dimna IL12.02.001-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,59,83Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.988-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,00,20Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.016-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,01,01Christian André Olsen, IL i BUL18.10.017-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,01,4Vegard Gulbrandsen, NTNUI06.04.983 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,02,87Matias Førde, IL Gular26.11.982-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,04,6Stian Karlsen, Bratsberg IL10.12.8910Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,05,0Jo Sverre Sande, Svorkmo N.O.I.05.02.9111Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,06,1Rasmus Theisen, NTNUI10.10.9412Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
-----50--------------------
9,06,51Kim André Haugstad, Gjesdal IL12.04.841-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
9,06,87Espen Roll Karlsen, IL Gneist27.08.914-h2Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
9,07,49Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.983-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,08,09Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.037Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
9,08,90Henrik Fjeld, IL i BUL06.01.024-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,08,95Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.875-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,10,27Svein Ove Risa, Undheim IL07.03.741 (MV45)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
9,10,4Alexander Hofstad, Rindal IL29.04.905Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,10,47Ådne Hernes, Fana IL08.04.021 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,12,3Simen Spets Storhov, SK Freidig16.07.011 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
-----60--------------------
9,13,56Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.021-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,13,9Helge Langen, Rindal IL16.03.853 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,14,11Herman Aarebrot, Fredrikstad IF10.09.052-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,14,13Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,14,31John Petter Stevik, Kolvereid IL02.01.039Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
9,14,48Filip Meo, IL i BUL19.03.027-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,15,0Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.9315Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,15,46Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,16,6Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.031 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,17,22Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.928-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----70--------------------
9,18,16Torgeir Nørbech, Kamp/Vestheim IF30.09.894-h1Bærum, 3000m03.01.20
9,18,36Christian Hannestad, IL i BUL02.03.929-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,18,5Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.07.8717Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,20,51Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.948-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,21,0Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.8618Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,22,56Tobias Alstad, Frol IL31.08.021 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
9,22,61Mikkel Thomassen, Lillehammer IF13.10.0310-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,23,13Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.9711-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,23,38Håvard Andersen Bråthen, Stavanger Friidrettsklubb02.04.921Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
9,23,6Henning Andersson, Strindheim IL10.02.9719Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
-----80--------------------
9,24,31Martin Schei, Stord IL06.05.002-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
9,24,42Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.032Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
9,25,9Herman Ryen Martinsen, NTNUI22.12.985 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,26,12Øyvind Hjermstad, Fossum IF18.01.996-h2Gøteborg/SWE, Göteborgs Inomhus01.02.20
9,26,93Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.992-h1Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
9,28,24Magnus Halvorsrud Salberg, Aurskog/Høland Friidrettslag06.04.884-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,29,4Andreas Vågen, IL Fri15.05.006 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,29,5Morten Grunnhov, Bratsberg IL03.11.868Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,30,45Kristian Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett28.08.7412-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,30,9Stian Oldervik, Rindal IL31.07.832 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
-----90--------------------
9,31,0Michael Brian Watts, Strindheim IL06.05.889Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,31,65Endre Wigaard, IL i BUL25.06.9614-h1Mankato/MN/USA, NSIC Track and Field Indoor Championship29.02.20
9,35,0Sigmund Ofstad, Rindal IL27.07.8910Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,39,38Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.046-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,39,97Øyvind Loftås, IL Fri18.09.801 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,40,7Mattis Amundsen, Namdal løpeklubb23.09.9220Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,40,8Krister Aaen Pedersen, Sandnes IL10.02.9421Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,41,20Olav Meling Spikkeland, IL Gular17.10.984Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
9,41,3Håvard Jakobsen, Namdal løpeklubb07.08.722 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,42,54Henrik Angermund, Varegg IL28.11.802 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----100--------------------
9,45,57Svein Olav Krakstad, Stavanger Friidrettsklubb11.11.813-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
9,45,7Vetle Flaget, Hemsedal IL12.09.9714Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,48,72Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.048-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,49,26Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.0010Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
9,49,45Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.852 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
9,49,5Kristian Johansen, Svorkmo N.O.I.11.08.9423Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,50,08Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.041 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
9,50,8Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.051 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,51,31Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.052Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
9,52,45Svein Glomnes, FIL Aks-7718.07.671 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----110--------------------
9,53,0Olaf Bentzen, Rindal IL09.06.9424Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,53,2Alexander Granheim, Bratsberg IL10.12.753 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,55,0Anders Nyrnes, Byåsen IL14.09.9616Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,55,9Torgeir Skjeldnes, Børsa IL05.02.9117Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,56,13Markus Richter, Sandnes IL25.05.044-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
9,58,60Martin Vehus Skjerve, Verdal Friidrettsklubb01.07.032 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
9,59,4Martijn Langeweg, NTNUI23.02.007 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,59,87Andreas Vistnes Myklebost, Sandnes IL04.07.045-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
10,00,0Endre Didriksen, NTNUI05.08.988 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,00,14Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.003-h2Bærum, 3000m03.01.20
-----120--------------------
10,00,7Espen Værnes, Klæbu Løpeklubb19.03.856 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,01,0Bjarte Holmgard, Trondheim & Omegn Sportsklubb28.01.8621Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,01,3Arnt Inge Nilsen, Rindal IL12.02.742 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,01,4Even Andreas Hansen, Jenssen's Angels20.05.9628Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,02,0Alexander Nybakk, Ringerike Friidrettsklubb02.06.987 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,02,40Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.054-h2Bærum, 3000m03.01.20
10,02,6Eliseus Ystad-Myhre, Byaasen Skiklub29.09.022 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,03,4Stian Darell, Stadsbygd IL21.08.9129Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,03,56Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
10,03,88Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----130--------------------
10,05,0Mads Grimsbu, Trondheim & Omegn Sportsklubb17.02.801 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,06,2Irfan Hosseini, Strindheim IL25.03.052 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,06,4Lars Kolbjørn Wingan, Kyrksæterøra IL26.12.9431Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,06,74Leiv Børge Mjølhus, Gjesdal IL07.12.916-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
10,07,1Jostein Tandberg, NTNUI28.02.989 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,07,35Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.783 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,08,0Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.054 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,08,47Stian Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett23.09.7511Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
10,08,74Jan Nyrønning, Ålen IL25.12.631 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,09,8Sivert Laukli, NTNUI25.05.9910 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
-----140--------------------
10,10,1Marcus Nordahl, Trondheim & Omegn Sportsklubb21.08.828 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,10,77Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.042 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
10,11,0Sigurd Svorkdal, Svorkmo N.O.I.27.09.0011 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,12,46Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.722 (MV45)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
10,12,87Simon Lund Eikrem, Strindheim IL16.06.7512Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
10,13,0Espen Valseth, Verdal Friidrettsklubb23.02.754 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,13,87Hans Einar Danielsen, Tvedestrand Turn & IF01.06.773Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
10,14,4Fabian Aleksander Sparboe, IL i BUL11.04.9912 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,18,0Tomas Eidsmo, SK Freidig19.08.691 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,21,10Bjarte Bogstad, IL Gular14.09.632 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----150--------------------
10,21,14Jan Billy Aas, Kråkstad IL - Friidrett17.06.8210-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
10,22,62Magnus Sørslett, Ballangen Friidrett26.12.033 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
10,24,2Kristian Selbekk Liaklev, Bratsberg IL16.02.9726Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,25,98Bjørn Harald Bongom, Varegg IL06.01.672 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,26,8Erlend Aune Krogstad, Skogn IL05.10.9435Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,27,98Øystein Johannes Gøthesen, Haugesund IL05.07.721 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,28,2Arne Berg, Svorkmo N.O.I.02.01.8727Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,28,75Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.829-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
10,29,0Johannes Rosmo Kuvås, Svorkmo N.O.I.13.06.8836Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,30,76Kristian Sandanger Iversen, Fogn IL07.01.038Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
-----160--------------------
10,32,1Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.601 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,32,4Tom Frode Theigmann, Rindal IL01.06.737 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,32,8Magnus Steien Løseth, Svorkmo N.O.I.31.01.055 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,34,29Torjus Lindanger, Stavanger Friidrettsklubb04.06.033-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
10,34,40Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.012 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
10,34,9Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.056 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,35,6Arnstein Buøy, Børsa IL25.02.9139Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,37,6Martin Føll, Stadsbygd IL23.03.9913 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,40,3Bjørn Dahle, Mosvik IL21.10.728 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,41,1Anders Alstad Prøsch, Trondheim & Omegn Sportsklubb08.11.794 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
-----170--------------------
10,41,2Trygve Brautaset, NTNUI09.04.661 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,41,5Roy Andreas Karlsen, Utleira IL Friidrett21.06.849 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,42,0Eivind Johan Haltli, Rindal IL18.11.795 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,43,1Johan Henrik Lundbo, Strindheim IL28.06.651 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,43,6Casper Bergmann Henriksen, Trondheim & Omegn Sportsklubb26.10.8931Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,43,64Øivind Bernes, Mjøsdalen IL16.01.581 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,44,7Håvard Lorange, Strindheim IL15.05.652 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,44,8Njord Røv, Trondheim & Omegn Sportsklubb01.06.692 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,45,0Øyvind Langørgen, Strindheim IL18.08.651 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,45,2Jørn Troøyen, Strindheim IL13.10.9810 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
-----180--------------------
10,45,3Steinar Røe, Byåsen IL06.05.759 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,45,4Save Brautaset, TIL National07.08.012 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,46,5Ola Haseth Balestrand, Rindal IL03.03.827 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,46,5Andreas Svorkdal, Svorkmo N.O.I.01.11.9643Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,48,18Morten Seliussen, IL Gneist20.06.713 (MV45)Leikvang, Pingvinlekene 202014.02.20
10,48,2Rune Holmen, Strindheim IL10.03.693 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,50,0Tor Anton Brandvold Pedersen, Ivrig21.06.0014 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,51,0Ragnor Bruvoll Alme, Fjellhug/Vereide IL12.04.9346Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,51,7Tor-Einar Sandvik, Svorkmo N.O.I.15.08.8735Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,53,1Stig Sjølstad, Utleira IL Friidrett06.09.786 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
-----190--------------------
10,53,7Kjell Heinrich, NTNUI29.10.0015 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,54,9Stian Fremstad, Rindal IL08.05.8110 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,54,9Petter Gomo, Fjellørnen IL05.04.9136Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,55,8Simen Blækkan, Svorkmo N.O.I.16.04.9150Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,57,7Johannes Iversen, Selsbakk IF04.03.043 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,00,6Espen Skjevik, Trondheim & Omegn Sportsklubb16.10.796 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,01,44Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.055Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
11,03,0Emil Reinertsen Leroyer, SK Freidig26.07.044 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,03,6Sigurd Eriksson, Strindheim IL22.12.684 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,06,8Ole Martin Flatjord, Brodd IL14.09.9440Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
-----200--------------------
11,08,99Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.035-h2Bærum, 3000m03.01.20
11,09,1Bjørn Stavnes, Strindheim IL15.10.582 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,09,4Odd-Bjørnar Jobotn, Hitra FIK02.11.9142Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,10,3Ole Emil Frisvold, NTNUI29.08.9451Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,13,24Vetle Borsheim, Sandnes IL19.12.049Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
11,14,5Even Mork, Byåsen IL11.02.788 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,16,5Lars Erik Gylland, Hell Ultraløperklubb11.02.787 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,17,6Magnus Nordahl Andersen, Trondheim & Omegn Sportsklubb13.05.8645Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,17,6Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.593 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,20,1Jens Troøyen, Strindheim IL09.03.023 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
-----210--------------------
11,20,40Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.854 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
11,22,4Torbjørn Eid, Trondheim & Omegn Sportsklubb09.10.7112 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,23,2Are Malvik, NTNUI26.09.9252Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,26,1Elian Johannes Hammerhaug, Selbu IL03.03.046 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,26,30Torstein Hagen, Sandnes IL11.10.8310Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
11,26,4Sindre Trønsdal, Byåsen IL03.05.058 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,27,2Sindre Haugerud Wold, Rennebu IL11.10.8847Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,27,41Hans Martin Øverkil, Utleira IL Friidrett05.03.7913Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
11,28,7Andre Lehn Johnsen, Strindheim IL01.07.808 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,30,6Rolf Karlsen, Hitra FIK17.01.521 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
-----220--------------------
11,32,2Abdussamed Hir, Selsbakk IF15.07.9454Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,37,8Halvor Bakken, Strindheim IL31.08.024 (G-18/19)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,39,1Christian Drøyvold, Byåsen IL21.12.9651Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,40,8John Arne Skogmo, Strindheim IL17.03.7515 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,42,1Kjetil Stubbom, Klæbu Løpeklubb04.04.8852Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,44,3Roar Kollerud, Strindheim IL17.03.665 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,51,2Øyvind Øyen, Strindheim IL05.11.584 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,53,8Ola Andreas Skjermo, Rindal IL06.09.694 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,57,9Jørgen Tilseth Løvseth, Namdal løpeklubb24.04.8759Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,00,18Magne Fjetland, Stavanger Friidrettsklubb30.10.654-h2Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
-----230--------------------
12,07,9Per Arve Sørngård, Strindheim IL31.08.542 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,09,2Tor André Hellandsjø, Kyrksæterøra IL30.05.043 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,13,1Arne Johannes Løkken, NTNUI15.03.9556Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,15,4Ståle Tømmerås, Trondheim & Omegn Sportsklubb25.08.706 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,17,94Njål Larry Kvendseth, BUL-Tromsø Friidrett28.11.812 (MV)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
12,21,64Bjarne Martin Gausvik, FIL Aks-7704.08.541 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
12,29,2Isak Wognild Moen, Lånke IL Friidrett31.07.059 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,43,21Hjalmar Schiøtz, Tønsberg Friidrettsklubb29.11.491 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
12,44,60Odd Elvanes, Hareid IL03.10.563 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
12,48,57Eldar Bjørge, GTI25.11.564 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----240--------------------
12,49,19Alf Fjeldstad, FIL Aks-7707.12.502 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
12,50,7Tor Jarle Bolme, Rindal IL10.01.544 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,51,39Olav Hagland, GTI16.02.483 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
12,54,6Knut Ove Hellandsjø, Orkdal IL19.02.656 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
13,06,5Robin Winther Fløan, Idrettslaget Fram17.05.9817 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
13,42,3Per Laksfors, Strindheim IL05.07.491 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
13,46,0Nils Jørgen Gaasvik, Strindheim IL03.05.492 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
13,50,6Paul Håkon Almås, Hommelvik IL02.07.577 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
13,56,3Geir Arne Lodgaard, Byåsen IL27.06.667 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
14,10,1Ruben Thomas Khan-Barstad, Asker Sk. Friidrett19.06.9918 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
-----250--------------------
14,39,5Håvard Jensås, Ranheim IL15.02.7913 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
15,09,3Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.411 (MV75)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
16,38,5Ole Andreas Gussøy Vorland, Sjetne IL10.06.034 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
16,59,8Ole Gussøy, Sjetne IL05.01.501 (MV70)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
18,38,81Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.391 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,33,7Isaac Tesfamichael (ERI), Leksvik Il01.07.932Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
8,36,8Abdulaziz Ebrahim (ERI), Strindheim IL17.11.781 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,42,0Emil Granqvist (SWE), Strindheim IL01.10.954Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
8,59,86Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.045-h1Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,31,72Mekonen Tekle Abraha (ERI), Nesodden IF01.01.025-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,46,00Habtom Gebremeskel Negash (ERI), Nesodden IF05.09.007-h2Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,47,72Sami Alp (TUR), FIL Aks-7710.10.831 (MV35)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,01,95Laimutis Verbliugevicius (LTU), Stavanger Friidrettsklubb19.02.824Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
10,08,08Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.045Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
10,15,10Vaidas Prucinskas (LTU), Stavanger Friidrettsklubb26.02.826Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
10,20,19Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.048-h1Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
10,27,38Steven Michael Acarregui (USA), Stavanger Friidrettsklubb20.03.877Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
11,19,2Oskar Mella (AUS), SK Freidig035 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,49,01Alexander Østberg, Stanford University15.02.978-h6Seattle/WA/USA, Huskey Classics14.02.20
8,56,1Øyvind Utengen, Kaja Nordstad Ytterhus Løpeklubb24.01.894Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,51,0Sindre Grimsbø Persen, Telenor19.08.854 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
9,54,3Håvard Tømmerdal, Multiconsult BIL02.03.9315Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
9,57,3Einar Melgård, Norconsult06.05.8819Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,02,1Einar Sulheim, ukjent24.09.8722Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,03,5Henning Helgesen, Kringla IL09.11.9330Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,11,6Anders Haugskott, ukjent26.04.998 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,12,2Orfan Hussaini, ukjent25.03.052 (G-14/15)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,14,3Petter Andreas Bergh, ukjent29.01.763 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,20,9Jan Frode Haugseth, ukjent22.11.772 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,28,6Terje Øvergaard Dahlberg, ukjent19.01.9528Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,37,6Vegard Morken, ukjent9140Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,38,67Alexander Ebbestad, Uppsala IF23.02.0312Uppsala/SWE, Mondo Indoor Games07.02.20
10,39,4Kjell Steinar Wibe, Tpil14.08.8830Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,42,2Martin Fagerheim Stuevold, Skanska26.11.8111 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,47,7Eivind Holstad, ukjent20.01.9434Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,47,7Marius Ekeberg, Brøttum Flyg og Svett29.01.9545Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,47,8Thomas Bentsen, ukjent27.10.9812 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
10,50,7Johannes Tande Bere, Singsaker Basket05.05.032 (G-16/17)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,51,6Petter Gomo, ukjent05.04.9148Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
10,54,3Tomas Moe Skjølsvold, ukjent09.10.829 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,02,8Eystein Mærk Voll, Støren Sp.kl18.02.7111 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,03,1Adrian Skar, Jonsvatnet IL28.01.9739Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,07,6Arild Olav Sagvold, Leirådal IL11.05.7310 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,15,5Christofer Klevsjø, Norconsult24.05.8843Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,20,9Lars Skaug, Norconsult29.09.7546Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
11,33,2Johan Sandgrind, ukjent11.01.8513 (MV35)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,39,3Emil Holst Volden, ukjent26.03.9156Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,45,1Ørjan Bere, ukjent14.08.7318 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,47,9John Ola Buøy, Ibis Cycles10.05.8958Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,55,1Fredrik Wilhelmsen, Dips ASA28.12.633 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
11,56,0Bård Roll, ukjent28.09.572 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,04,0Jon Anders Krokstad, MK Trondhjem Racing05.04.7912 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,09,4Håvard Ulvan, Heimdal Bolig05.10.7419 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,12,6Rune Farstad, St. Olavs Hospital27.10.614 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,12,7Tore Wærnes, ukjent09.04.585 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,13,9Henrik Dolmen, Gråmarka IL24.06.8657Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,15,4Peder Midtsand Andersen, Muruvikingan Løpeklubb11.09.8958Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,16,5Adrian Helgå Vestøl, ukjent31.05.9561Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,19,3Geir Inge Lien, ukjent22.07.686 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,19,5Knut Solbakken, Trondheim Triatlonklubb04.08.615 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,33,2Halvor Hoveid, ukjent29.10.513 (MV65)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,35,4Johnny L. Dahle, Berre Kommunikasjonsbyrå11.09.8959Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,36,4Pål Foss, ukjent02.06.7221 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,48,3Isak Westerholm, Team Trøndertun24.08.0014 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,49,4Jostein Løkken, A-Laget22.07.7814 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,52,0Jonas Nordhøy Kristensen, Team Trøndertun22.09.9816 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
12,56,4Erlend Barlaup, ukjent21.06.8863Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
12,58,6Vidar Julian Grovassbakk, A-Laget12.10.8664Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
13,11,5Ronny Rønnes, ukjent02.06.656 (MV55)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
13,26,8Roy Ingebrigtsen, ukjent23.08.7124 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
13,41,4Ken Robert Andersen, Norconsult09.09.7715 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
13,46,3Kåre Th. Claussen, Veidekke BIL11.02.678 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
13,57,8Terje Hamnes, ukjent07.03.7525 (MV45)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
14,57,0Bjørnar Søreng, Team Trøndertun27.03.709 (MV50)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
14,57,8Bård Magnus Mikkelsen, A-Laget20.04.8016 (MV40)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 511.02.20
15,19,8Willy Wøllo, Norconsult18.05.567 (MV60)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20
15,26,5Lasse Nilsen, Team Trøndertun9819 (G-20/22)Ranheim, Trøndersk Vinterkarusell løp 414.01.20

5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,06,26Lars Lunde, Stord IL20.05.971Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
15,35,46Morten Gjendem, Haugesund IL22.04.922Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
16,59,11Martin Schei, Stord IL06.05.003Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
22,15,68Svein Egil Sørland, Haugesund IL13.06.694Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20

60 meter hekk (106,7 cm)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,87Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.915Liévin/FRA, Meeting Hauts-de-France Pas-de-Calais19.02.20
8,31Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
8,39Håvard Becker, Sem IF18.04.992-fi Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,50Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.014-h1Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
8,62Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
8,68Andreas Dixon, Fana IL03.04.012-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
8,99Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.005-fi Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,26Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
9,40Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.983-h2Bærum, NM innendørs 202002.02.20
9,53Anders Gaarud, Trondheim Friidrett13.12.982 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----10--------------------
10,49Donavan Miloss, IL Tyrving04.05.995-h1Bærum, NM innendørs 202002.02.20

Kappgang 3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
13,05,73Andreas Døske, Haugesund IL26.05.031Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
14,25,33Arild Fotland, Søfteland TIL31.07.591 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
17,31,87Erling Andersen, Søfteland TIL22.09.602 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
19,21,07Torkjell Spigseth, Sarpsborg IL01.12.441 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
20,03,29Jan Rolstad, T&IF Viking17.08.501 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
21,57,23Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
22,48,42Scott Gary Randall, Drøbak/Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
24,57,58Arvid Bjørsvik, IL Gular14.06.433 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20

Kappgang 5000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
19,56,45Håvard Haukenes, Norna-Salhus IL22.04.901Bærum, NM innendørs 202001.02.20
23,09,56Andreas Døske, Haugesund IL26.05.032Bærum, NM innendørs 202001.02.20
23,27,78Tobias Lømo, IK Tjalve13.05.003Bærum, NM innendørs 202001.02.20

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,10Vetle Raa Ellingsen, Fana IL16.04.001Malmø/SWE, Pallasspelen26.01.20
2,08Toralv Opsal, Dimna IL09.03.984Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
2,06Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
2,04Abraham Sandvin Vogelsang, IK Tjalve11.02.033Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,99Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HTallinn/EST, International Combined Events Meeting08.02.20
1,95Frederik Jahr, IL Tyrving01.06.914Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,95Markus Rooth, IK Tjalve22.12.011 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
1,91Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,90Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,87Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Leirvik, Hallstemne25.01.20
-----10--------------------
1,86Are Bergum Nilsen, Søndre Land IL09.12.001 (G-20/22)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,85Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,83Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.051Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
1,82Lasse Selvåg Nordås, Romerike Friidrett10.02.021 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,82Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,80Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.032 (G-17)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,80Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Bærum, Tjalves hoppstevne17.01.20
1,80Erik Lønskog, Ranheim IL19.01.991Ranheim, Hoppstevne30.01.20
1,80Oscar Stuhr, Fana IL18.04.057Bærum, NM innendørs 202002.02.20
1,79William Kollberg, IF Hellas30.04.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
-----20--------------------
1,78Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-15)Kløfta, Høydestevne26.02.20
1,76Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.042 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
1,76Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.022 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,76Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.013 (G-18/19)Bærum, UM innendørs07.03.20
1,76Christian Thomassen, Aremark IF12.03.033 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,75Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041 (G-15)Bærum, Julestevnet30.11.19
1,75Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,75Oliver Engen, IL Sandvin02.02.011 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
1,73Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
1,73Olav Ramslien, FIL Aks-7719.09.041 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
-----30--------------------
1,72Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
1,72Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.054 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,72Martin Hjertaker, Os Turn04.02.055 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,71Gustav Belbo Lagestad, Steinkjer Friidrettsklubb10.01.034 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,71Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.035 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,70Oskar Baklid, IF Sturla16.09.041 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
1,70Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,70Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
1,70Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031 (G-17)Notodden, KM Telemark 202026.01.20
1,70Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
-----40--------------------
1,69Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.056 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,66Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.045 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,66Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.046 (G-16)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,65Åsmund Frøyen, Fagernes IL06.01.021 (G-17)Leira, Julestevne21.12.19
1,65Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.9411Pärnu/EST, 12. Karel Leetsari mälestusvõistlus28.12.19
1,65Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.033 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,65Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.012 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
1,65Bård Inge Bø, Fitjar IL13.02.771 (MV40)Leirvik, Hallstemne25.01.20
1,65Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
1,65Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
-----50--------------------
1,64Haakon Eieland, Søgne IL20.02.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,64Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,64Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,62Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
1,62Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
1,62Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,61Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.051 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
1,61Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.037 (G-17)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,61Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.057 (G-15)Bærum, UM innendørs08.03.20
1,60Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.024Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
-----60--------------------
1,60Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.034 (G-17)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
1,60Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,60Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
1,60Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.044 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
1,60Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.741 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
1,60Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,60Alf Henrik Trøen, Hinna IL03.09.751Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
1,59Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,58André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,57Ulf Tudem, Sandefjord Turn & IF25.09.511 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----70--------------------
1,55Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,55Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
1,55Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.056Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
1,55Bård Venholen, Hamar IL11.04.75P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,55Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.67P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,55Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
1,55Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.042 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
1,55Daniel Oppen, IF Sturla26.02.032 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
1,55Terje Guddal, Oppstryn IL19.03.821 (MV35)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
1,55Ørjan Dispen Molland, Stryn T og IL16.02.881Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
-----80--------------------
1,53Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,53Thias S Brunvoll, Ålesund Friidrettsklubb16.05.051 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
1,52Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
1,52Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,51Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.662 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,50Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.031 (G-16)Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
1,50Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.054 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,50Sigve Johan Lie, Botne SK29.09.0310 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
1,50Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.042 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,50Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
-----90--------------------
1,50Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.023 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
1,49Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,47Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201915.09.19
1,47Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,46Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,45Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
1,45Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.058 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
1,45Eirik Hasaas, IK Våg09.09.051 (G-15)Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
1,45Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.043 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,45Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
-----100--------------------
1,45William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.057 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
1,45Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.051 (G-15)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
1,45Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.043 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202001.02.20
1,45Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.015 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
1,45John Kvisvik, Straumsnes IL09.05.771 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,45Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.632 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,45Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.623 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,42Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.601 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,42Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.592 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,42Per Ellefsen, Sørild FIK08.07.583 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----110--------------------
1,41Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
1,41Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,40Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.042 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
1,40Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.053 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
1,40Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.041 (G-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet innendørs 202025.01.20
1,40Carlos André Gulbrandsen, Herkules Friidrett24.09.057 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
1,40Håvard Birkeland, Sola FIK21.05.052 (G-15/16)Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
1,36Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.542 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,35Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051 (G-14)Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
1,35Henrik Stensby, FIK Orion23.08.052 (G-14)Stange, U-cup del 3 Hedmark/Oppland 201926.10.19
-----120--------------------
1,35Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.051 (G-15)Grimstad, Treningsstevne19.11.19
1,35Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.058Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
1,35Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,33Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.644 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,31Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,30Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-14)Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
1,30Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.052 (G-15)Grimstad, Treningsstevne19.11.19
1,30Are Torsvik, Sandnes IL14.02.629Sandnes, Sørvestmesterskapet 202012.01.20
1,30Bjørn-Arild Sande, Aremark IF30.03.611 (MV)Askim, Askimlekene 202018.01.20
1,30Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.471 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----130--------------------
1,30Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.604 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,30Harald Nybru, Sandnes IL18.09.565 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,27Kjell Adamski, Sarpsborg IL13.07.502 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,21Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,20Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, KM Telemark 202026.01.20
1,20Kåre Johnny Braute, Ørskog IL30.08.752 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
1,19Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,18Ørjan Moss, Eidsvåg IL26.04.711 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,16John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.36P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
1,14Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37P (MV80)Nyköping/SWE, Veteran-SM Mångkamp25.01.20
-----140--------------------
1,12Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.533 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,09Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,06Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.443 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
1,05Stian Thomassen, IL Norodd11.02.041 (G-15)Kristiansund, Treningsstevne10.12.19
0,97Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.322 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
0,88Henry Opland, IL Norodd05.09.362 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,85Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.731Bærum, Julestevnet30.11.19
1,55Benny Ingemar Michael Werner (SWE), Ørskog IL23.04.801 (MV40)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
1,20Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Notodden, KM Telemark 202026.01.20

Høyde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,73Martin Fagelund, IF Sturla11.08.951Notodden, KM Telemark 202028.12.19
1,67Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (MJ)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
1,65Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne19.07.19
1,65Sven Martin Skagestad, Norna-Salhus IL13.01.951Leikvang, Seriestevne26.10.19
1,64Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.952Bærum, NM innendørs 202001.02.20
1,60Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032 (MJ)Bærum, NM innendørs 202001.02.20
1,56Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.001 (G-18/19)Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
1,55Alexander Nyberget, Askim IF29.04.003Bærum, NM innendørs 202001.02.20
1,55Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.983Bærum, NM innendørs 202001.02.20
1,54Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
-----10--------------------
1,48Magnus Myklebost, Modum FIK15.11.011 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
1,47Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.031 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,47Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,47Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.032 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,45Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.721Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
1,44Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,44Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.761Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,44Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,44Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.033 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,42Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.931Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
-----20--------------------
1,42Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,40Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.041Bærum, Hopp u/t17.10.19
1,40Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t02.12.19
1,40Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
1,40Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021 (G-18)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
1,40Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Tromsø, Tromsølekene inne 202031.01.20
1,40Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.021 (G-17)Ringerike, Treningsstevne i hopp og kule05.02.20
1,40Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
1,39Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.722Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,39Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.662Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
-----30--------------------
1,39Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033 (G-17)Leikvang, Stevne i hopp u/t07.12.19
1,38Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.001Ås, Lagseriestevne27.10.19
1,38Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,36Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
1,36Jan Hermann Hordvik, Norna-Salhus IL13.09.661 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,36Knut Olav Bjorvatn, Tvedestrand Turn & IF07.04.612 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,35Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.031 (G-16)Ulsteinvik, 30 kampen 201927.09.19
1,35Even Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.12.671 (MV50)Greveskogen, Seriestevne19.10.19
1,35Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne09.01.20
1,35Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-15)Ringerike, Treningsstevne i hopp og kule05.02.20
-----40--------------------
1,35Niklas Liland, Fana IL04.11.044 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,34Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,34Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.872Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
1,33Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-16)Lunde, Treningsstevne Hopp uten tilløp14.01.20
1,33Martin Hauglid, Søgne IL13.06.031 (G-17)Lunde, Treningsstevne Hopp uten tilløp14.01.20
1,33Jan Inge Bleivik, Larvik Turn & IF27.02.591 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,33Egil Solvi, IL Fri04.09.562 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,32Trym Sæbø, Norna-Salhus IL12.04.035 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,31Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.501 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,30Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
-----50--------------------
1,30Morten Erichsen, IL Ilar23.02.951Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
1,30Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
1,30Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202031.01.20
1,30Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretsstevne26.02.20
1,30Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.603 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,30Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.633 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,29Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,29Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,28André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041 (G-15)Hvam, Klubbstevne17.12.19
1,28Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-14)Hvam, Klubbstevne17.12.19
-----60--------------------
1,27Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.08.624 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,26Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18/19)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,25Per-Inge Østmo, IL Ilar08.06.882Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
1,25Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Brandbu, Innendørsstevne15.02.20
1,25Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.621 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,25Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
1,24Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.594 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,23Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-16)Bømlo, Seriestevne12.12.19
1,23Geir Solheim, Bremnes IL18.04.711Bømlo, Seriestevne12.12.19
1,23Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
-----70--------------------
1,23Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.002Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,22Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.052 (G-14)Hvam, Klubbstevne17.12.19
1,21Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
1,21Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.472 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,21Per Ellefsen, Sørild FIK08.07.585 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,20Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051 (G-14)Bærum, Hopp u/t14.10.19
1,20Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.051 (G-14)Bærum, Hopp u/t14.10.19
1,20Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.051 (G-14)Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
1,20Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.051 (G-15)Haus, Hopp u.t.27.11.19
1,20Sigurd Gundersen, Vadsø TIF13.01.953Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
-----80--------------------
1,20Magne Henriksen, IL Ilar04.08.933Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
1,20Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.041 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
1,20Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.051 (G-15)Vik, Kretsstevne26.02.20
1,20Glenn Breland, GTI18.12.871Sandnes, Treningsstevne10.03.20
1,18Adrian Utne, Laksevåg TIL17.04.011 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
1,18Kjell Adamski, Sarpsborg IL13.07.503 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,18Ronny Eide, Haugesund IL17.06.703 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,15Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.041 (G-16)Bømlo, Seriestevne07.11.19
1,15Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-16)Haus, Hopp u.t.27.11.19
1,15Eirik Mogen, Løten Friidrett15.05.021 (G-17)Løten, Treningsstevne stille lengde og høyde12.12.19
-----90--------------------
1,15Julius Riel-Saua, IL Ilar02.10.031 (G-16)Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
1,15Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.481 (MV70)Larvik, Kast og hopp u.t. inne16.01.20
1,15Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981 (MJ22)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
1,15Oliver Odden Granly, Ringerike Friidrettsklubb23.07.052 (G-15)Ringerike, Treningsstevne i hopp og kule05.02.20
1,14Mandela Saeed, Sandnes IL25.01.031 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,14Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.032 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,14Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.053 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,14Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
1,13Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.491 (MV70)Lunde, Treningsstevne Hopp uten tilløp14.01.20
1,13Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV60)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
-----100--------------------
1,13Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-19)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
1,12Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,12Jostein Myrvang, Larvik Turn & IF11.08.464 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,11Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t02.12.19
1,11Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.643Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
1,10Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-16)Notodden, KM Telemark 202028.12.19
1,10Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.041 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20
1,10Marius Gannsen, GTI19.03.641 (MV55)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
1,07Trym Bjåen Telle, Rjukan Idrettslag28.10.051 (G-14)Rjukan, Førjulsstevne19.12.19
1,06Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.422 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----110--------------------
1,05Bjarne Hauge, Fjellhug/Vereide IL16.09.541 (MV65)Sandane, Seriestemne31.10.19
1,05Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.19
1,05Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-14)Ørsta, Treningsstemne17.12.19
1,05Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, KM Telemark 202028.12.19
1,05Iver Thude Petterson, IL Ilar12.02.051 (G-14)Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
1,05Stein Østmo, IL Ilar24.03.575Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
1,05Thore Gamst, Laksevåg TIL25.06.661 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,05Svein Ruud, Namsen Friidrettsforening09.11.541 (MV65)Namsos, Seriestevne02.03.20
1,05Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Namsos, Seriestevne02.03.20
1,05Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
-----120--------------------
1,03Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV65)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
1,00Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532 (MV65)Sandane, Seriestemne31.10.19
1,00Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051 (G-14)Løten, Treningsstevne stille lengde og høyde12.12.19
1,00Rune Reklev, Raumnes & Årnes IL26.08.571 (MV60)Hvam, Klubbstevne17.12.19
1,00Odd Rune Molland, IL Dalebrand11.08.681 (MV50)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
1,00Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
0,99John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV75)Tønsberg, KM veteraner hopp u/t13.02.20
0,95Noah Raknes, Osterøy IL18.10.052 (G-15)Haus, Hopp u.t.27.11.19
0,95Johannes Loftås, Mjøsdalen IL02.09.052 (G-15)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,10Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042 (G-16)Notodden, KM Telemark 202028.12.19

Stav

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,70Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.012Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
5,51Sondre Guttormsen, Sportsklubben Vidar01.06.991Sandnes, European Athletics Team Championships 2019 First League11.08.19
5,32Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.011Princeton/NJ/USA, Princeton Indoor Invitational23.02.20
5,30Eirik Greibrokk Dolve, Fana IL05.05.952Helsingfors/FIN, Nordenkampen 202009.02.20
5,20Andreas F. T. Gjesdal, IK Tjalve22.11.951Malmø/SWE, Pallasspelen25.01.20
5,10Per Magne Florvaag, Sandnes IL21.02.931Malmø/SWE, Malmö Indoor Challenge12.01.20
5,07Johannes Strømhaug, IL Tyrving17.04.001Ithaca/NY/USA, Upstate Challenge25.01.20
4,91Martin Roe, IL Fri01.04.921Leikvang, Stavkarusell-120.08.19
4,85Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Tromsø, Tromsølekene inne 202031.01.20
4,85Fabian Warpe, Laksevåg TIL16.03.031 (G-17)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
-----10--------------------
4,80Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
4,51Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,50Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,41Toralv Opsal, Dimna IL09.03.981Bærum, Stavstevne05.01.20
4,40Sander Aae Skotheim, IL Koll31.05.022-grp2 (G-15/19)Bærum, Førjulsspretten21.12.19
4,35Oliver Engen, IL Sandvin02.02.011 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
4,30Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.047Bærum, NM innendørs 202002.02.20
4,05Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
4,05Sander Oppen, IF Sturla17.12.041 (G-16)Bærum, KollHoppKast28.02.20
4,00Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
-----20--------------------
3,82Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.031 (G-16)Bergen/Hø, BT-sprett 115.12.19
3,80Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
3,71Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.002Bærum, Stavstevne05.01.20
3,65Ivar Løwø, IL Pioner27.02.025 (G-U20)Tallinn/EST, Teivashüppe GP02.01.20
3,62Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
3,60Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
3,55Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
3,52Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.052 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
3,41Per Gregersen, Stord IL08.06.701 (MV50)Bergen/Hø, BT-sprett 323.02.20
3,40Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
-----30--------------------
3,32Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-15/16)Bærum, Kretskamp15.02.20
3,32Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.044 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
3,22Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.042 (G-15)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 527.09.19
3,21Ole Hartvig Nissen Viken, IL Fri20.06.601 (MV55)Bergen/Hø, Bergen Pole Vault 1 - Paavo Memorial01.12.19
3,20André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
3,15Sindre Nergaard, Kongsvinger IL Friidrett16.10.053 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
3,05Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.033 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
3,02Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.055 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
3,00Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (J-18/19)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
3,00Haakon Eieland, Søgne IL20.02.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
-----40--------------------
3,00Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.921Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
2,92Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.045 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,90William Kollberg, IF Hellas30.04.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,88Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,80Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
2,75Bjørn Kubon, Fana IL06.07.672 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,74Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Bergen/Hø, BT-sprett 212.01.20
2,72Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.056 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
2,70Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.052 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
2,65Thai Drager, IL i BUL16.07.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----50--------------------
2,65Endre Maldal, Sandnes IL30.06.053Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
2,65Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.045Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
2,60Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.051 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
2,55Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.046Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
2,55Harald Nybru, Sandnes IL18.09.567Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
2,55John Kvisvik, Straumsnes IL09.05.771 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,55Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.622 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,40Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.031 (G-16)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
2,40Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-15)Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
2,40Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
-----60--------------------
2,35Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.643 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,25Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.057-grp1 (G-12/15)Bærum, Førjulsspretten21.12.19
2,15Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.602 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,10Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
2,05Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,05Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.541 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,75Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-14)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19

Lengde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,53Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.016Ulsteinvik, Karsten Warholm International28.02.20
7,47Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961Bærum, NM innendørs 202002.02.20
7,29Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963Bærum, NM innendørs 202002.02.20
7,25Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,22Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02H (MJ)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,20Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
6,98Aanund Tveitå, Otra IL13.09.031 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
6,81Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
6,81Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.001 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
6,79Henrik Holmberg, Vik IL23.09.896Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----10--------------------
6,62Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
6,60Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.011 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
6,56Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.012 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
6,56Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
6,56Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
6,53Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Bærum, Tjalves hoppstevne17.01.20
6,46Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.003 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
6,44Johan Magnus Bjørgan, Fana IL20.01.001Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
6,43Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033 (G-17)Bærum, UM innendørs07.03.20
6,42Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----20--------------------
6,41Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
6,41Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.052 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
6,40Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.032 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
6,28Christian Thomassen, Aremark IF12.03.034 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
6,27Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.001Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
6,25Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.042 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
6,25Donavan Miloss, IL Tyrving04.05.994 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
6,23Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.972Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
6,22Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.005 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
6,10Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.012 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
-----30--------------------
6,08Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.003Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
6,07Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
6,03Haakon Eieland, Søgne IL20.02.042 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
6,03Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.997 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
5,99Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031 (MJ)New York/NY/USA, Ivy League Prep Schools #211.12.19
5,98Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.036 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,93Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.031 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
5,93Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.932Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
5,92William Kollberg, IF Hellas30.04.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,92Magnus Storfjord, IK Grane17.04.031 (G-17)Kristiansand, Sør Norsk 202018.01.20
-----40--------------------
5,92Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.037 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,91Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
5,89Ludvig Elias Engen, Askim IF23.01.011Bærum, Julestevnet30.11.19
5,89Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.033 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,86Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (G-15)Gøteborg/SWE, Julklappsjakten30.11.19
5,84Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,84Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
5,83Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.024 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
5,81Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-17)Hvam, Låvefesten07.12.19
5,79Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.038 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----50--------------------
5,75Oscar Stuhr, Fana IL18.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,74Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
5,73Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
5,73Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.044 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,71Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,71Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.0310 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,67Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,67Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.046 (G-16)Bærum, UM innendørs07.03.20
5,62Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.045 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,60Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
-----60--------------------
5,58Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,54Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.039 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
5,54Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.9810Bærum, NM innendørs 202002.02.20
5,52Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012 (G-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
5,52Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
5,51Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-16)Bergen/Hø, BT-sprett 323.02.20
5,50William Skjoldli, Turn & IL Hovding08.10.032 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
5,49Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-18/19)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
5,46Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
5,46Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.055 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
-----70--------------------
5,44Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.014 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
5,44Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.009 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
5,42Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
5,42Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Sandane, Trivselshalleikane 202018.01.20
5,42Åsmund Frøyen, Fagernes IL06.01.025 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
5,41Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
5,41Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.031 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
5,41Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.016 (G-18/19)Bærum, UM innendørs08.03.20
5,40Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
5,39Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.0410 (G-17)Bærum, Distriktskampen11.01.20
-----80--------------------
5,38Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
5,38Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,38Daniel Hermansen, IF Hellas01.01.035 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
5,37Daniel Garcia-Vevelstad, Fredrikstad IF30.03.032 (G-17)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
5,37Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.047 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,36Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-17)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
5,34Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.042 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
5,34Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.041 (G-16)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
5,34Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,34Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.012Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
-----90--------------------
5,31Vemund Flornes Heen, Fredrikstad IF02.05.042 (G-16)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
5,29John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.022 (G-18/19)Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
5,25Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,25Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032 (G-17)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
5,25Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.049 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,22Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Bærum, Distriktskampen11.01.20
5,22Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.057Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
5,21Mathias Myrmel Herdlevær, Fana IL01.10.035 (G-17)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,19Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.033 (G-16)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
5,19Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
-----100--------------------
5,19Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
5,18Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.043 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
5,17Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
5,16Magnus Andersland, Fana IL30.07.056 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
5,15Iver Solli, Fjellørnen IL05.08.041 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
5,15Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.012Sandnes, COOP Jærcup 303.03.20
5,14Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.051 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet innendørs 202025.01.20
5,13Frode Holt, IF Sturla14.07.64P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,13Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.057 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
5,12Kjell Vidar Norheim, Hattfjelldal IL06.09.691 (MV)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
-----110--------------------
5,11Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,10Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,10Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.054 (G-15)Ås/SWE, Nordiska Ungdomsspelen 202022.02.20
5,10Martin Hjertaker, Os Turn04.02.058 (G-15)Bærum, UM innendørs07.03.20
5,09Eirik Kvarven, Fyllingen IL07.01.052 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
5,08Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,07Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.051 (G-15)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
5,06Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.931Gøteborg/SWE, Göteborgs Adventsspel17.11.19
5,05Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,05Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.055 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----120--------------------
5,04André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04H (G-16)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
5,04Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,02Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.058Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
5,01Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
5,01Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.044 (G-16)Leikvang, Nornalekene 202019.01.20
5,00Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.031 (G-16)Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
5,00William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.056 (G-14)Bærum, Julestevnet30.11.19
5,00Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.031 (G-16)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
5,00Nikolai Amandussen Nitter, Fana IL22.04.052 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
5,00Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691 (MV)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
-----130--------------------
4,99Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.044 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
4,95Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,94Eirik Hasaas, IK Våg09.09.052 (G-15)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet innendørs 202025.01.20
4,93Erlend Bergfjord Næss, Ask Friidrett18.04.023 (G-17)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19
4,93Bård Venholen, Hamar IL11.04.75P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
4,91Daniel Oppen, IF Sturla26.02.036 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
4,89Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.052 (G-15)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
4,86Fredrik Skåre Haugen, Snøgg Friidrett10.09.027 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
4,86Thias S Brunvoll, Ålesund Friidrettsklubb16.05.053 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal29.02.20
4,82Elias Baltzersen Berg, Alta IF02.09.011 (G-18/19)Alta, Høststevnet 201902.11.19
-----140--------------------
4,82Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.044 (G-16)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
4,81Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.051 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne 219.02.20
4,80Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-14)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
4,78Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.041 (G-15)Hvam, Låvefesten07.12.19
4,75Adrian Malinowski, Sem IF23.03.058 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
4,74Are Torsvik, Sandnes IL14.02.621 (MV)Sandnes, KM Rogaland inne 202026.01.20
4,70Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.033 (G-17)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
4,67Ronny Eide, Haugesund IL17.06.701 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,64Per Gregersen, Stord IL08.06.7010Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
4,62Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.052 (G-15)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
-----150--------------------
4,60Jonas Mydland Hope, IL Skjalg06.07.0511Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
4,57Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.052 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
4,55Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053 (G-14)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
4,55Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
4,54Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.632 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,53Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.041 (G-16)Lyngdal, KM/Agdermesterskapet innendørs 202025.01.20
4,53Erik R Magalhaes Eken, Bodø Friidrettsklubb30.04.801Bodø, Kretsstevne18.02.20
4,52Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.034 (G-17)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
4,51Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
4,50Simen Fritsvold, IL Koll12.05.0510 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----160--------------------
4,48Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
4,48Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
4,48John Kvisvik, Straumsnes IL09.05.771 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,46Elias Moen Solberg, Hvam IL29.04.055 (G-14)Hvam, Låvefesten07.12.19
4,46Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.018 (G-17/19)Bærum, Kretskamp15.02.20
4,38Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.0412 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
4,37Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.041 (MJ)Sandane, Trivselshalleikane 202018.01.20
4,34Ivar Pedersen, Bodø Friidrettsklubb27.01.762Bodø, Kretsstevne18.02.20
4,31Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.042 (G-15)Ranheim, Adventstevnet01.12.19
4,27Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.043 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
-----170--------------------
4,25Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.67P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
4,18Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.712 (MV)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
4,18Arne Warem, Gjesdal IL27.12.461 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,13Elias Ramstad, IL Skjalg01.07.052Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
4,13Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
4,12Marius Kalleberg Mydland, Lyngdal IL17.02.042 (G-16)Lyngdal, Rekrutteringsstevne/Treningsstevne06.03.20
4,10Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05H (G-15)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
4,08Kjell Ivar Robertsen, Jægervatnet IL06.01.643 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
4,03Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.053 (G-15)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
4,00Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.502 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----180--------------------
3,97Simon Limstrand, Rana FIK06.03.002Steinkjer, Steinkjer Indoor 202019.01.20
3,94Harald Hofstad, Verdal Friidrettsklubb02.04.443 (MV)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
3,92Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.053 (G-15)Hvam, Norgeslekene Inne26.01.20
3,92John Rafael Stene, Askim IF05.06.043 (G-16)Fredrikstad, XL-Bygglekene 202002.02.20
3,89Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.463 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
3,87Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.044 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
3,82Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
3,77Børge Albertsen Einvik, Bodø Friidrettsklubb16.08.743Bodø, Kretsstevne18.02.20
3,74Mathias Elliot Mietinen Bjørkås, Vadsø Turnforening09.08.045 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
3,74Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.662 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----190--------------------
3,70Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.432 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
3,55Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.423 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
3,44Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.454 (MV)Steinkjer, Adventstevnet 201907.12.19
3,44Harald Nybru, Sandnes IL18.09.561 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
3,42Edvard F. Rathke, Romerike Friidrett15.08.454 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
3,24John Arve Johansen, Ullensaker/Kisa IL01.04.36P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
3,24Ørjan Moss, Eidsvåg IL26.04.712 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
3,22Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,94Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Tønsberg, Veteranserie05.12.19
2,89Adrian Noren Holm, Vadsø Turnforening23.12.046 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202002.02.20
-----200--------------------
2,68Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052 (G-14)Ulsteinvik, 30 kampen 201928.09.19
2,63Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.322 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,38Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.504 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,85Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
5,37Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-16)Sandane, Trivselshalleikane 202018.01.20
5,27Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.048 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
5,20Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.042 (G-16)Ulsteinvik, Nasjonalt innendørsstemne25.01.20
5,13Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044 (G-16)Leikvang, Pingvinlekene 202015.02.20
4,66Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.059 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
4,60Aleksandr Linkevich (RUS), Stårheim IL28.09.044 (G-15)Ulsteinvik, Sparebanken Møre leikane23.11.19
4,33Giovani Dos Santos Antonio (ANG), Turn & IL Hovding23.07.046 (G-15)Leikvang, Bergenslekene 201914.09.19

Resultater med lav grop
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,32Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.031 (G-17)Leirvik, Hallstemne25.01.20

Lengde uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,34Joachim Skjønhaug, Bækkelagets SK28.05.001Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,29Eivind Kleven Hagen, Fagernes IL03.10.962Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,29Kenneth Bjorvatn, Birkenes IL23.05.973Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,25Reidar Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb15.03.964Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,24John Arild Steen, Hommelvik IL09.05.955Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,22Paul Redford, Nittedal IL07.05.901Nittedal, Treningsstevne19.07.19
3,20Ola Stunes Isene, IF Sturla29.01.951Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
3,12Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.988Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,10Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.971Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
3,09Torbjørn Moldestad, Nittedal IL19.12.971Nittedal, Nittedalslekene 201924.08.19
-----10--------------------
3,09Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,09Ørjan Dispen Molland, Stryn T og IL16.02.881Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
3,08Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
3,08Christopher Sinclair Williams Selmer, IF Hellas10.01.819Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,06Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
3,06Vebjørn Sæten Skre, Asker Sk. Friidrett15.12.022 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,05Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.931Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
3,05Markus Rooth, IK Tjalve22.12.013 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,04Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Treningsstevne05.08.19
3,03Fabian Ekholdt Holmen, Vestfossen IF08.04.041 (G-15)Lillestrøm, Treningsstevne06.12.19
-----20--------------------
3,03Kasper Sagen, Bækkelagets SK19.04.9910Bærum, NM innendørs 202002.02.20
3,02Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.002Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
3,01Alexander Nyberget, Askim IF29.04.001Askim, Askimlekene 202018.01.20
3,00Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Ås, Lagseriestevne27.10.19
2,99Elias Bergheim, Ask Friidrett12.10.031 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t02.12.19
2,99Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011 (G-18/19)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
2,98Mads Rognerud, Ås IL25.06.012Ås, Lagseriestevne27.10.19
2,97Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Nittedal, Utendørsstevne05.09.19
2,97Fredrik Holtan, Tønsberg Friidrettsklubb14.05.821 (MV35)Greveskogen, Seriestevne19.10.19
2,96Emil Haaland, Søgne IL26.11.921Søgne, Klubbmesterskap Del 224.09.19
-----30--------------------
2,96Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.021 (G-17)Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
2,95Frode Holt, IF Sturla14.07.642Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
2,94Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031 (G-17)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,93Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,93Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.0013Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,93Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.791Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
2,92Sondre Strøm, Laksevåg TIL16.08.971Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
2,92Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981Stavanger, Seriestevne03.10.19
2,92Haakon Petersen Amble, IL Tyrving20.01.016 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,91Jacob Vaula, Stord IL01.08.011 (G-18/19)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
-----40--------------------
2,91Sebastian Busterud Gulaker, Løten Friidrett07.11.001 (G-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og høyde12.12.19
2,91Harald Vikne, IF Hellas11.05.691Notodden, KM Telemark 202026.01.20
2,91Jonathan Varela Byrkjenes, Norna-Salhus IL24.09.912Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,90Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.932Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
2,89Fredrik Simensen, IL Sandvin24.06.921Sande, Treningsstevne05.10.19
2,89Nicolas Roppen Masters, Dimna IL06.10.9715Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,89Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.031 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,89Geir Karlsen, Vollan Idrettsklubb22.05.722Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
2,87Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981 (MJ22)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
2,86Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-15)Bergen/Hø, BT-sprett 115.12.19
-----50--------------------
2,86Haakon Eieland, Søgne IL20.02.041 (G-15)Søgne, Treningsstevne17.12.19
2,85Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952Stavanger, Seriestevne03.10.19
2,84Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.021 (G-17)Bergen/Hø, BT-sprett 115.12.19
2,84Vegard Hope Bjørge, IF Hellas29.06.983Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
2,83Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.943Stavanger, Seriestevne03.10.19
2,83Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
2,83Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.0016Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,83John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-18)Bømlo, Seriestevne13.02.20
2,82Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,82Trym Sæbø, Norna-Salhus IL12.04.031 (MJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
-----60--------------------
2,82Marcus Moen, Ullensaker/Kisa IL06.01.991Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
2,82Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,81Oscar Knutsen, Osterøy IL26.09.011 (G-18/19)Osterøy, Karusellstevne 322.07.19
2,81Anders Vik, Norna-Salhus IL07.03.032 (MJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,81Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
2,80Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Tromsø, Tromsølekene inne 202031.01.20
2,80Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.042 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,80Kim Nygård, Bækkelagets SK20.07.771Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
2,79Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.012Askim, Askimlekene 202018.01.20
2,78Magnus Holt Holgersen, IL Tyrving03.08.033Bærum, Hopp u/t17.10.19
-----70--------------------
2,78Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
2,78Jan Petter Bjørnevik, IL Dalebrand20.08.741 (MV45)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
2,76Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,76Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.033 (MJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,76Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.985Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,75Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021 (G-18)Haus, Hopp u.t.27.11.19
2,75Elias Nilsen, Ørsta IL19.07.011 (G-18/19)Ørsta, Treningsstemne17.12.19
2,74Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Moelv, Lagseriestevne16.09.19
2,74Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.011 (G-18/19)Leikvang, Stevne i hopp u/t07.12.19
2,74Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
-----80--------------------
2,73Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
2,73Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.031 (G-17)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
2,73Mikkel Kolstad Nicolaysen, Kragerø IF Friidrett10.07.031 (G-17)Notodden, KM Telemark 202026.01.20
2,73Jan Hermann Hordvik, Norna-Salhus IL13.09.661 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,72Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.022 (G-17)Bergen/Hø, BT-sprett 115.12.19
2,72Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.041 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
2,72Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.0218Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,72Ronny Gydar, Bækkelagets SK06.08.692Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
2,71Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041 (G-15)Leira, Julestevne21.12.19
2,70Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (G-14)Bærum, Hopp u/t17.10.19
-----90--------------------
2,70Jens Storhaug, Sandnes IL12.11.664Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,70Frode Bergheim, Norna-Salhus IL30.07.732Leikvang, Stevne i hopp u/t07.12.19
2,69Anders Egge, Breimsbygda IL14.06.591 (MV60)Sandane, Seriestemne hopp u.t.05.12.19
2,69Håvard Syrstad, Romerike Friidrett12.04.033 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,69Knut Olav Bjorvatn, Tvedestrand Turn & IF07.04.612 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,68Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
2,67Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012Nittedal, Treningsstevne17.09.19
2,67Kristoffer Solberg, Tønsberg Friidrettsklubb04.10.031 (G-16)Greveskogen, Seriestevne05.10.19
2,67Even Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb15.12.671 (MV50)Greveskogen, Seriestevne19.10.19
2,67Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen/Hø, BT-sprett 115.12.19
-----100--------------------
2,67Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.004Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
2,67Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.008Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,67Bjørn Gunnar Husby, Haugerud IF17.05.751 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,66Vegard Danielsen Birkeland, Sauda IL26.12.961Sauda, Saudastevne 815.10.19
2,66Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,66Tobias Bergvik, BUL-Tromsø Friidrett02.01.022 (MJ)Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
2,66Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.973Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,66Dag Frode Skogheim, IF Hellas25.03.672Notodden, KM Telemark 202026.01.20
2,66Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.0310 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,66Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-15)Ringerike, Treningsstevne i hopp og kule05.02.20
-----110--------------------
2,66Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.031 (G-17)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
2,65Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-16)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
2,65Sindre Espeland, Sandnes IL27.02.015Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,65Henrik Johnsen, BUL-Tromsø Friidrett07.02.861Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
2,65Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.054 (MJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,65Amund Solberg, Løten Friidrett09.05.002 (G-18/19)Løten, Treningsstevne stille lengde og høyde12.12.19
2,65Vegard F. Helvik, Bremnes IL16.03.031 (G-17)Bømlo, Seriestevne09.01.20
2,65Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
2,65Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,65Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.999Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----120--------------------
2,65Jørn Aass, Larvik Turn & IF07.04.591 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,64Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.003Ås, Lagseriestevne27.10.19
2,64Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,63Trond Olav Skevik, Steinkjer Friidrettsklubb17.06.681 (MV50)Steinkjer, Seriestevne26.09.19
2,63Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.032 (G-16)Greveskogen, Seriestevne05.10.19
2,63Benjamin Fauskanger, Bremnes IL10.01.041 (G-16)Bømlo, Seriestevne07.11.19
2,63Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,63Glenn Breland, GTI18.12.871Sandnes, Treningsstevne10.03.20
2,62John Kvisvik, Straumsnes IL09.05.771 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,61Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Kretsstevne26.02.20
-----130--------------------
2,60Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.035 (MJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,60Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.042 (G-15)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
2,60Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.031 (G-17)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
2,60Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.001Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
2,59Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-14)Hvam, Klubbstevne17.12.19
2,59Tage Horn, Gui Sportsklubb26.08.044 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,59Sebastian Kostaris, Hareid IL21.09.031 (G-17)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
2,58Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,58Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,58Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731 (MV45)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
-----140--------------------
2,57Jørgen Brenna Loennechen, IL Tyrving06.12.034Bærum, Hopp u/t17.10.19
2,57Rishard Riyas, Bremnes IL18.02.042 (G-16)Bømlo, Seriestevne07.11.19
2,57Adrian Utne, Laksevåg TIL17.04.012 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,57Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.912Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
2,57Oddvin Årdalsbakke, IL Fri03.08.621 (MV55)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
2,57Marcus André Gustavsen Nysveen, Ringerike Friidrettsklubb28.06.021 (G-17)Ringerike, Treningsstevne i hopp og kule05.02.20
2,57Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.741 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
2,57Thomas Røkenes, Bækkelagets SK20.12.723Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
2,57Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Namsos, Seriestevne02.03.20
2,57Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
-----150--------------------
2,56Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-14)Steinkjer, Seriestevne26.09.19
2,56Ove Lindekleiv, Sandnes IL08.04.766Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,56Vetle Ryan Hestvik, Namsen Friidrettsforening04.11.031 (G-17)Namsos, Seriestevne02.03.20
2,55Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032Moelv, Lagseriestevne16.09.19
2,55Eirik Mogen, Løten Friidrett15.05.021 (G-17)Løten, Treningsstevne stille lengde og høyde12.12.19
2,55Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Hopp uten tilløp23.01.20
2,54Dag Eivind Kåshagen, Moelven IL29.12.603Moelv, Lagseriestevne16.09.19
2,54Torgrim Frøystein, IL Tyrving13.02.045Bærum, Hopp u/t17.10.19
2,54Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202031.01.20
2,54Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.0511 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
-----160--------------------
2,53Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051 (G-14)Bærum, Hopp u/t14.10.19
2,53Mandela Saeed, Sandnes IL25.01.031 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,53Ørjan Aasmo, Sandnes IL10.04.657Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,53Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
2,53Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.964Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,52Sondre Matias Rudi, Fagernes IL12.06.004Moelv, Lagseriestevne16.09.19
2,52Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.043 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,52Fredrik Selliken, Sandnes IL17.04.008Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,52Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18)Rjukan, Treningsstevne26.11.19
2,52Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Bømlo, Seriestevne09.01.20
-----170--------------------
2,52Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691Ranheim, Hoppstevne30.01.20
2,51Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.032 (G-16)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
2,51Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,51Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-15)Ørsta, Treningsstemne17.12.19
2,51Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011 (G-19)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
2,51Ronny Eide, Haugesund IL17.06.704 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,51Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne09.03.20
2,51Thomas Henriksen, Ås IL26.04.732Ås, Kretsstevne09.03.20
2,50Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.042 (G-15)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
2,50Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.032 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
-----180--------------------
2,50Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-16)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
2,50Vidar Vedå, Stord IL14.06.721 (MV45)Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20
2,50Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.052 (G-15)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
2,49Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.929Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,49Bjarne Hauge, Fjellhug/Vereide IL16.09.541 (MV65)Sandane, Seriestemne31.10.19
2,49Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretsstevne26.02.20
2,48Morten Erichsen, IL Ilar23.02.951Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
2,48Nils Arne Bjelland, Bremnes IL03.05.761Bømlo, Seriestevne13.02.20
2,47Hans-Erik Børve, Salangen Friidrett18.01.702Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
2,47Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.046 (MJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
-----190--------------------
2,47Truls Engen Olsen, Løten Friidrett18.01.031 (G-16)Løten, Treningsstevne stille lengde og høyde12.12.19
2,47Sigurd Gundersen, Vadsø TIF13.01.952Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
2,47Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.053 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,47Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
2,46Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-17)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
2,46Per Ellefsen, Sørild FIK08.07.582 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,46Jan Berntzen, Asker Sk. Friidrett05.10.634 (MV55)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,46Mathias Sjåholm, IL Molde-Olymp26.01.042 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
2,45Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051 (G-14)Greveskogen, Seriestevne19.10.19
2,45Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.051 (G-15)Haus, Hopp u.t.27.11.19
-----200--------------------
2,44Christian Møgster Eide, Bremnes IL29.02.042 (G-16)Bømlo, Seriestevne12.12.19
2,44Tor Andreas Aartun, Bremnes IL14.04.872Bømlo, Seriestevne09.01.20
2,44André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,44Einar Trollerud, IL Runar31.03.471 (MV70)Tønsberg, KM veteraner hopp u/t13.02.20
2,44Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.665 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,44Erik Woo Nøren, Ski IL Friidrett07.04.041 (G-16)Ski, Kretsstevne10.03.20
2,43Erling Ytrehus, Kristiansand IF Friidrett01.02.641 (MV55)Kristiansand, HIL-Treff11.09.19
2,43Marcus Haugan, Snøgg Friidrett24.09.011 (G-18/19)Notodden, Seriestevne 519.09.19
2,43Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.053 (G-14)Bærum, Hopp u/t17.10.19
2,43Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-14)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
-----210--------------------
2,43Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.601 (MV60)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,43Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-15)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
2,42Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.032 (G-17)Askøy, Seriestevne i hopp u/t02.12.19
2,42Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,42Kim Thunheim, GTI18.08.801 (MV40)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
2,41Sander Oppen, IF Sturla17.12.042 (G-16)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
2,41Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.052 (G-15)Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
2,41Patrick Kleven Reigstad, Os Turn19.01.051 (G-15)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
2,40Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041 (G-15)Notodden, Treningsstevne innendørs - Stevne 102.11.19
2,40Kjetil Flatland, Snøgg Friidrett18.11.861Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
-----220--------------------
2,40Kåre Johnny Braute, Ørskog IL30.08.752 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
2,40Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051 (G-15)Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
2,40Kjell Adamski, Sarpsborg IL13.07.501 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,40Haakon Gunby, IL Fri28.06.666 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,40Ask Morgan Sveen, Ski IL Friidrett05.07.042 (G-16)Ski, Kretsstevne10.03.20
2,39Ole Gunnar Lien, Snøgg Friidrett13.02.881Notodden, Treningsstevne innendørs - Stevne 230.11.19
2,39Robert Myhren, IK Grane15.02.7611Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,39Johnny Gundersen, Bækkelagets SK10.10.644Oslo/Bk, Klubbmesterskap hopp uten tilløp24.02.20
2,38Eirik Duesten, GTI27.08.801 (MV35)Stavanger, Kastkarusell 1011.09.19
2,38Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.052 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
-----230--------------------
2,38Roger Vestrum, Søndre Land IL16.11.771Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
2,38Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
2,37Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051 (G-14)Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
2,37Tore Hjortland, GTI25.10.671 (MV50)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
2,36Are Torsvik, Sandnes IL14.02.6210Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,36Joachim Lauritsen, Raumnes & Årnes IL01.01.052 (G-14)Hvam, Klubbstevne17.12.19
2,36Lewi Udelhoven, IK Våg03.09.054 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,36Niklas Liland, Fana IL04.11.045 (G-16)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,36Per Andenæs, Gloppen Friidrettslag04.03.502 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,36Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.051 (G-15)Ski, Kretsstevne10.03.20
-----240--------------------
2,35Arne Werge-Olsen, Jotun IL08.10.6212Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,35Nii Mensah Narh, GTI28.01.982Sandnes, Treningsstevne10.03.20
2,34Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.051 (G-14)Løten, Treningsstevne stille lengde og høyde12.12.19
2,34Per Lauvdal, IK Grane24.11.7313Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,34Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.621 (MV55)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,33Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.053 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,33Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.661 (MV50)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
2,33Tov Christian Tangen-Moen, Snøgg Friidrett09.12.022 (G-17)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
2,33Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.7614Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,33Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.493 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----250--------------------
2,32Trym Lea Bakke, Norna-Salhus IL03.11.037 (MJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,32Trym Bjåen Telle, Rjukan Idrettslag28.10.051 (G-14)Rjukan, Treningsstevne26.11.19
2,32Per-Inge Østmo, IL Ilar08.06.883Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
2,32Hans Petter Overvoll, Ås IL30.05.753Ås, Kretsstevne09.03.20
2,32Asle Benoni, Ås IL20.11.574Ås, Kretsstevne09.03.20
2,31Michael Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb08.01.7815Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,31Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.711Brandbu, Innendørsstevne15.02.20
2,30Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.054 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
2,30Jakob Jordåen Molvik, Stord IL05.08.033 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
2,30Stian Schau Sletta, Snøgg Friidrett04.04.821 (MV35)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
-----260--------------------
2,29Marius Gulsrud, IL Ilar17.03.844Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
2,29Bård Kostamo Olsen, IL Ilar27.01.775Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
2,28Roar Størset, Hegra IL26.03.681 (MV50)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
2,28Johannes Loftås, Mjøsdalen IL02.09.053 (G-15)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
2,28Brage Arumairasa, Sømna IL18.01.052 (G-15)Vik, Kretsstevne26.02.20
2,28Frans Stenersen, KFUM-Kameratene16.05.541 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,27Ørjan Moss, Eidsvåg IL26.04.712 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,26Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,25Lukas Nesse, Bremnes IL11.06.011 (G-19)Bømlo, Seriestevne07.11.19
2,25Arvid Grenar, Laksevåg TIL05.10.004Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
-----270--------------------
2,24Are Lereggen, GTI14.01.802 (MV40)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
2,23Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.058 (MJ)Leikvang, Hoppstevne 109.11.19
2,22Jan Roald Hanstvedt, Mjøsdalen IL06.08.571 (MV60)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
2,21Iver Thude Petterson, IL Ilar12.02.051 (G-14)Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
2,21John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV75)Tønsberg, KM veteraner hopp u/t13.02.20
2,20Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Kristiansand, HIL-Treff11.09.19
2,20Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.972Søgne, Klubbmesterskap Del 224.09.19
2,20Brede Midttun, IL Fri03.03.011 (G-18/19)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
2,20Tony Johnsen, IK Grane07.11.7416Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,20Sigbjørn Høydal, GTI09.11.783 (MV40)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
-----280--------------------
2,19Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052 (G-14)Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
2,19Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18)Rjukan, Treningsstevne26.11.19
2,19Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.048 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,19Anders Horn, Tønsberg Friidrettsklubb21.07.452 (MV75)Tønsberg, KM veteraner hopp u/t13.02.20
2,18Ivar Stokkan, Lånke IL Friidrett28.07.551 (MV60)Stjørdal, Seriestevne03.10.19
2,18Lars Rogne, Laksevåg TIL20.04.442 (MV)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,18Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-14)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
2,17Oliver Odden Granly, Ringerike Friidrettsklubb23.07.052 (G-15)Ringerike, Treningsstevne i hopp og kule05.02.20
2,16Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.053 (G-14)Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
2,16Emmanuel Omane, IK Grane19.04.0217Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
-----290--------------------
2,15Lars Erik Fagerli, Botne SK11.02.712Sande, Treningsstevne05.10.19
2,15Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051 (G-15)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
2,15Stian Thomassen, IL Norodd11.02.041 (G-15)Kristiansund, Treningsstevne10.12.19
2,15Christer Sælen, IL Fri09.12.811 (MV35)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
2,14Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.791 (MV40)Jessheim, Høststevne16.09.19
2,14Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV70)Stjørdal, Seriestevne03.10.19
2,13Olav Hefre, Snøgg Friidrett16.06.872Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
2,13Bjørn-Arild Sande, Aremark IF30.03.611 (MV)Askim, Askimlekene 202018.01.20
2,12Rune Kristian Alstad, Lånke IL Friidrett07.09.871Stjørdal, Seriestevne03.10.19
2,12Julius Riel-Saua, IL Ilar02.10.031 (G-16)Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
-----300--------------------
2,12Jokubas Normantas, Askim IF04.11.054 (G-14)Askim, Askimlekene 202018.01.20
2,12Olai Nepstad, Larvik Turn & IF30.05.631 (MV55)Larvik, Veteranstevne Kast og hopp u/t06.02.20
2,12Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.057 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,11Odd Rune Molland, IL Dalebrand11.08.682 (MV50)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
2,11Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.041 (G-16)Leirvik, Hoppstemne u/t03.02.20
2,11Ole Kristian Skaug, Moss IL02.05.433 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,11Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.464 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,10Bjørn Helge Kalsnes, Fjellhug/Vereide IL10.06.592 (MV60)Sandane, Seriestemne hopp u.t.05.12.19
2,10Arne Reigstad, FIL Aks-7716.12.505 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,10Bror Johan T. Wik, GTI19.05.742 (MV45)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
-----310--------------------
2,09Jakob Eirik Lothe, Gloppen Friidrettslag18.05.532 (MV65)Sandane, Seriestemne31.10.19
2,09Kjell Olav Storflor, IL Dalebrand02.10.551 (MV65)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
2,09Per Jakob Tunold, Oppstryn IL20.12.713 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
2,09Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.506 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
2,08Jon Besse Fjeld, Søgne IL13.02.491 (MV70)Søgne, Klubbmesterskap Del 224.09.19
2,08Eivind Elnan, Steinkjer Friidrettsklubb20.10.741 (MV45)Steinkjer, Seriestevne26.09.19
2,08Stig Skåre, Oppstryn IL07.12.831 (MV35)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
2,08Thore Gamst, Laksevåg TIL25.06.661 (MV50)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,07Noah Raknes, Osterøy IL18.10.054 (G-15)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
2,06Rune Reklev, Raumnes & Årnes IL26.08.571 (MV60)Hvam, Klubbstevne17.12.19
-----320--------------------
2,06Roger Larsen, IL Fri19.09.501 (MV70)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,05John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.442Haus, Hopp u.t.27.11.19
2,05Johannes Vadstein, Ørsta IL01.10.051 (G-14)Ørsta, Treningsstemne17.12.19
2,05Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.531 (MV65)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
2,05Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
2,03Mikael Esteban Larsen, Ullensaker/Kisa IL20.07.051 (G-14)Jessheim, Høststevne16.09.19
2,03Sverre Stautland, Stord IL06.09.052 (G-14)Leirvik, Hoppstemne u/t25.11.19
2,03Bjørn Henrik Pedersen, Gui Sportsklubb06.07.7418Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,02Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.631 (MV55)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
2,02Gunnar Kvassheim, Egersunds IK14.06.531 (MV65)Egersund, Hopp uten tilløp23.01.20
-----330--------------------
2,02Svein Ruud, Namsen Friidrettsforening09.11.541 (MV65)Namsos, Seriestevne02.03.20
2,01Tor Stein Osland, Larvik Turn & IF27.04.481 (MV70)Larvik, Veteranstevne Kast og hopp u/t06.02.20
2,00Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-14)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
2,00Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
1,99Harald Birkeland, Mjøsdalen IL22.12.532 (MV65)Osterøy, Seriestemne hopp u.t.29.01.20
1,98Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.052 (G-14)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
1,95Martin Harila, IL Ilar17.01.856Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
1,95Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Tønsberg, KM veteraner hopp u/t13.02.20
1,93Eivind Haukeland, Ullensaker/Kisa IL05.09.052 (G-14)Jessheim, Høststevne16.09.19
1,93Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.477 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
-----340--------------------
1,92Tore Bredesen, Snøgg Friidrett31.12.611 (MV55)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
1,92Thormod Holti, IL Ilar06.12.437Nesseby, Romjulsstevne29.12.19
1,89Jan Martin Troseth, Ogndal IL28.04.521 (MV65)Stjørdal, Seriestevne03.10.19
1,89Lasse Bjordal, Laksevåg TIL11.04.731 (MV45)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,86Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-16)Vik, Kretsstevne26.02.20
1,85Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052 (G-15)Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
1,83Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV80)Greveskogen, Seriestevne/Lindboe-mangekamp12.10.19
1,80Karl J Reigstad, Osterøy IL13.08.444 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,75Jan Gunnar Lutcherath, GTI31.10.804 (MV40)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
1,74Hans Foosnæs, Steinkjer Friidrettsklubb27.07.471 (MV70)Steinkjer, Seriestevne26.09.19
-----350--------------------
1,65Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.451 (MV75)Arna, Seriestevne i hopp u/tilløp27.01.20
1,64Markus Gjerde, Olden IL28.04.052 (G-15)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
1,63Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.322 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,55William Andreas Brun, Ullensaker/Kisa IL09.12.051Jessheim, Høststevne16.09.19
1,42Henry Opland, IL Norodd05.09.362 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
1,35Arnstein Nikolai Ose, Ørsta IL07.11.052 (G-14)Ørsta, Treningsstemne17.12.19
1,29Einar Rønning, IL Dalebrand04.11.612 (MV55)Stjørdal, Klubb- og Seriestevne19.01.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,96Hermann Krüger (GER), FIL Frisk24.08.001Bergen/La, KM Hopp u/t22.02.20
2,95Andrei Dutov (RUS), BUL-Tromsø Friidrett13.01.001 (MJ)Tromsø, Treningsstevne 2019-504.11.19
2,92Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL26.02.9914Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,91Aidas Aleksonis (LTU), Kongsberg IF18.05.863Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,83Michal Rozporski (POL), Nittedal IL20.12.881Nittedal, Treningsstevne23.09.19
2,83Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.039 (MJ)Bærum, NM innendørs 202002.02.20
2,75Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.894Stavanger, Seriestevne03.10.19
2,73Kenneth Hoffmann (USA), Fagernes IL26.06.736Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,68Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
2,53Benny Ingemar Michael Werner (SWE), Ørskog IL23.04.801 (MV40)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
2,50Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,45Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.043 (G-16)Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
2,32Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.056 (G-15)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,31Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.962Søndre Land, KM hopp u/tilløp09.11.19
2,23Igor Skoczylas (POL), IL Sandvin17.05.047 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
2,03Guy le Gall (FRA), Hannevikas IL06.01.581 (MV65)Kristiansand, HIL-Treff11.09.19
2,01Per Ramsö (SWE), GTI01.08.851 (MV35)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
1,99Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042 (G-16)Notodden, KM Telemark 202026.01.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,55Jørgen Bilet, Pakkepost BIL11.04.881Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,45Kjell Didriksen, Bring Frigo BIL04.05.681 (MV50)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,45Vidar Høgheim, Brevpost IL08.07.681 (MV50)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,36Gard Vidar Nordsveen, Pakkepost BIL24.09.841 (MV35)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,28Geir Børmark, Posten-Bring BIL02.02.721 (MV45)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,19Viggo Skjæran, Bærumsposten09.12.571 (MV60)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,18Uno Hanslien, Brevpost IL16.04.663 (MV50)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,17Kjell Arne Aaker, Brevpost IL22.05.631 (MV55)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,17Lasse Eilertsen, Pakkepost BIL30.04.892Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,12Niels Oskar Grande, Posten20.10.632 (MV55)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,08Ole Skjølsvold, Posten-Bring BIL23.04.771 (MV40)Nittedal, POST NM 201930.08.19
2,05Jan Egil Egren, Posten01.12.762 (MV40)Nittedal, POST NM 201930.08.19
1,96Eivind Sandli, P.I.L Drammen18.11.521 (MV65)Nittedal, POST NM 201930.08.19
1,59Kai Simonsen, Brevpost IL552 (MV60)Nittedal, POST NM 201930.08.19
1,54Marino Øien, Brevpost IL29.04.553 (MV60)Nittedal, POST NM 201930.08.19

Tresteg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,00Per Bucher-Johannessen, Fana IL11.05.021 (G-18/19)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
14,96Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.961Bærum, NM innendørs 202001.02.20
14,95Sondre Vie Ytrearne, Fana IL21.08.012Malmø/SWE, Pallasspelen25.01.20
14,89Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.023Bærum, NM innendørs 202001.02.20
14,52Carl Erik Landsvik, Fana IL13.03.015Bærum, NM innendørs 202001.02.20
14,44Marius Kristoffer Tronslien, IF Sturla02.01.981Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
14,22Viljar Gjerde, Norna-Salhus IL29.03.007Bærum, NM innendørs 202001.02.20
14,07Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
13,92Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.002Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
13,66Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.009Bærum, NM innendørs 202001.02.20
-----10--------------------
13,42Sondre Rinde, Fana IL28.01.981Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
13,27Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
13,25Oscar Stuhr, Fana IL18.04.0511Bærum, NM innendørs 202001.02.20
13,23Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
13,20Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
13,16Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
13,10Iver Strand Øvereng, Overhalla IL15.04.001 (G-20/22)Bærum, UM innendørs06.03.20
13,02Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
12,99Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
12,96Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.033 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
-----20--------------------
12,94Jonas Ræstad, Haugesund IL07.02.011 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
12,83Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
12,70Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
12,69Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Pingvinlekene 202016.02.20
12,67Donavan Miloss, IL Tyrving04.05.993Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
12,50Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
12,29Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.041 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202031.01.20
12,23Markus K. Kongsrud, Fana IL15.12.035 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
12,02Petter O. Fuglestrand, Steinkjer Friidrettsklubb23.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
12,00Magnus Andersland, Fana IL30.07.051 (G-15)Leikvang, Nornalekene 202018.01.20
-----30--------------------
12,00Aroran A. Philip, Ranheim IL21.06.001Ranheim, Klubbmesterskap innendørs 202016.02.20
11,90Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Leikvang, Kengurukarusell 206.02.20
11,81Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.001Tromsø, Tromsølekene inne 202031.01.20
11,70Sondre Røkenes, Bækkelagets SK21.03.036 (G-17)Bærum, UM innendørs06.03.20
11,47Even Rudsengen, Søndre Land IL26.09.013 (G-18/19)Bærum, UM innendørs06.03.20
11,45Frode Holt, IF Sturla14.07.644Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
11,43Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.041 (G-16)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
11,33Martin Hjertaker, Os Turn04.02.055 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
11,21Magnus Undhjem, Kristiansand IF Friidrett16.11.036 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
11,12Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.031 (G-16)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
-----40--------------------
11,12Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.056 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
11,09Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.026Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,99Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.057 (G-15)Bærum, UM innendørs06.03.20
10,95Arne Tefre, Førde IL Friidrett03.06.551 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,88Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.041Sandnes, Jærcup 1 inne16.01.20
10,85Brage Hammer, IF Sturla15.01.041 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,73Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,51Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.037 (G-17)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
10,35Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.046 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
10,17Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.051 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
-----50--------------------
10,16André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.047 (G-16)Bærum, UM innendørs06.03.20
10,14Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.042 (G-16)Tromsø, Tromsølekene inne 202031.01.20
10,11Johan Jørgen Peterson, Ready30.08.043 (G-16)Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene09.02.20
9,54Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.051 (G-15)Haugesund, Innendørsstevne1 202008.01.20
9,46Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.052 (G-15)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
8,92Ronny Haufe, BFG Bergen26.07.661 (MV50)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,90Harald Nybru, Sandnes IL18.09.561 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,74Håvard Birkeland, Sola FIK21.05.051Sandnes, COOP Jærcup 220.02.20
8,65Oddbjørn Bergheim, Samhald IL17.01.501 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,53Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----60--------------------
8,38Arne Warem, Gjesdal IL27.12.462 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,35Johannes Sæter Gurskevik, Dimna IL29.06.051 (G-14)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
8,23Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.542 (MV65)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
7,99Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.052 (G-14)Ulsteinvik, 30 kampen 201929.09.19
7,79Svein Edmund Kristiansen, Sørild FIK02.06.463 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
7,68Jan Kristian Olsen, IL Fri21.02.474 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
7,20Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV80)Tønsberg, Veteranstevne27.12.19
7,14Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.562 (MV60)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
6,80Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
6,78Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.423 (MV75)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
-----70--------------------
6,39Harald Klakegg, Førde IL Friidrett05.01.371 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
6,15Ørjan Moss, Eidsvåg IL26.04.711 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
6,11Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV85)Tønsberg, Veteranserie05.12.19
5,56Helge Schistad, Ålesund Friidrettsklubb31.01.505 (MV70)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
5,44Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.322 (MV85)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
3,83Henry Opland, IL Norodd05.09.362 (MV80)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20

Tresteg uten tilløp

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,26Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.001Bærum, Hopp u/t17.10.19
9,25Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
9,04Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021 (G-17)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
9,01Håkon Riple, Laksevåg TIL15.12.931Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
9,00Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, KM Telemark 202028.12.19
8,91Erlend Rødsmoen, Sandnes IL06.02.002Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
8,33Trond Lindanger, Sandnes IL20.11.723Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
8,25Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
8,19Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-17)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
8,05Frode Holt, IF Sturla14.07.641 (MV)Bærum, Hopp u/t14.10.19
-----10--------------------
8,02Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.932Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
7,98Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
7,93Mandela Saeed, Sandnes IL25.01.031 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
7,89Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
7,83Christian Steen Orbekk, Laksevåg TIL30.12.971Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
7,81Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
7,78Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.051 (G-14)Bærum, Hopp u/t17.10.19
7,77Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.911Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
7,75Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042 (G-15)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
7,67Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.041 (G-15)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
-----20--------------------
7,61Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (MJ)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
7,55Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.042 (G-15)Hornnes, Otra Hopp og Kast 227.07.19
7,49Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
7,41Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne09.03.20
7,39Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18)Rjukan, Treningsstevne26.11.19
7,37Michael Reklev, Raumnes & Årnes IL11.09.051 (G-14)Hvam, Klubbstevne17.12.19
7,37Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.021 (G-18)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
7,36Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.002Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
7,34Bjarne S. Martinsen, Laksevåg TIL18.11.962Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
7,32Håkon Eik Litland, Laksevåg TIL24.02.011 (G-19)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
-----30--------------------
7,25Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051 (G-14)Bærum, Hopp u/t14.10.19
7,16Håvard Haugen, Sandnes IL26.07.053 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
7,10Patrick Kleven Reigstad, Os Turn19.01.051 (G-15)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
7,03Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.054 (G-14)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
7,02Sebastian Aspelund Nilsen, IL Tyrving08.05.052 (G-14)Bærum, Hopp u/t14.10.19
6,96Joakim Leivestad, Frøyland IL27.07.032 (G-16)Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
6,95Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.052 (G-15)Osterøy, Hopp u.t.20.01.20
6,81Øyvind Litland, Laksevåg TIL23.04.721 (MV)Bergen/La, Hopp u/t10.12.19
6,75Thomas Henriksen, Ås IL26.04.732Ås, Kretsstevne09.03.20
6,74Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041 (G-16)Bergen/La, Hopp u/t20.12.19
-----40--------------------
6,70Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624Sandnes, Lagmesterskap hopp u/t28.10.19
6,70Ulf Tudem, Sandefjord Turn & IF25.09.511 (MV65)Tønsberg, KM veteraner hopp u/t13.02.20
6,69Trym Bjåen Telle, Rjukan Idrettslag28.10.051 (G-14)Rjukan, Treningsstevne26.11.19
6,62Stein Fossen, IL Fri03.11.681Leikvang, Førjulsspretten21.12.19
6,59Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18)Rjukan, Treningsstevne26.11.19
6,54Hans Petter Overvoll, Ås IL30.05.753Ås, Kretsstevne09.03.20
6,21Asle Benoni, Ås IL20.11.574Ås, Kretsstevne09.03.20
5,61John Erik Hoel, Tønsberg Friidrettsklubb26.03.431 (MV75)Tønsberg, KM veteraner hopp u/t13.02.20
5,31Gunnar Olav Hansen, Tønsberg Friidrettsklubb12.04.381 (MV80)Tønsberg, KM veteraner hopp u/t13.02.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,57Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Notodden, KM Telemark 202028.12.19

Kule 7,26Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,01Marcus Thomsen, IK Tjalve07.01.981Bærum, NM innendørs 202001.02.20
15,31Stig Ove Dahlen Selnes, Namsen Friidrettsforening19.07.947Brookings/SD/USA, SDSU Last Chance21.02.20
14,34Sondre A. Høyland, IL Tyrving20.05.982Bærum, NM innendørs 202001.02.20
13,83Toralv Opsal, Dimna IL09.03.983Bærum, NM innendørs 202001.02.20
13,32Henrik Holmberg, Vik IL23.09.89HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
12,81Mathias Andreas Reksten Dale, Gloppen Friidrettslag24.01.034Bærum, NM innendørs 202001.02.20
12,81Donavan Miloss, IL Tyrving04.05.993 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
12,10Oliver Engen, IL Sandvin02.02.012Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
11,95Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
11,92Marius Gannsen, GTI19.03.641 (MV55)Stavanger, Veteran kulestevne 304.02.20
-----10--------------------
11,88Nikolai R. Ulvund, IL Norodd24.01.036Bærum, NM innendørs 202001.02.20
11,73Stein Fossen, IL Fri03.11.681Bergen/Hø, BT-sprett 212.01.20
11,70Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.007Bærum, NM innendørs 202001.02.20
11,02Endre Reigstad, FIL Aks-7723.04.741 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,85Roar Sigurd Uglem, Snøgg Friidrett05.08.663Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
10,53Per Olav Meosli, Spillum IL28.06.711 (MV)Steinkjer, Steinkjer Indoor 202018.01.20
10,48Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.761Leirvik, Hallstemne27.12.19
10,48John Kvisvik, Straumsnes IL09.05.771 (MV40)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
10,36Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
10,29Tommy Dale, Sømna IL15.08.711Vik, Kretsstevne26.02.20
-----20--------------------
10,03Lars Guddal, Oppstryn IL14.08.741 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
9,93Jon Marius Ustad, Horten Friidrettsklubb05.12.005Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,85Mads Rimstad, Raumnes & Årnes IL27.07.752Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
9,74Fredrik Gudheim Haraldstad, Sarpsborg IL01.04.003Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
9,64Per Jakob Tunold, Oppstryn IL20.12.712 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
9,47Ørjan Dispen Molland, Stryn T og IL16.02.881Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
9,46Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.986 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
9,23Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002Askim, Askimlekene 202018.01.20
9,21Bård Venholen, Hamar IL11.04.75P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
9,20Joakim Hermansen, Søgne IL16.02.971Lyngdal, KM/Agdermesterskapet innendørs 202025.01.20
-----30--------------------
9,19Frank Andersen, Ski IL Friidrett11.03.584Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
9,10Simen Tømmeraas Aasvestad, Kongsvinger IL Friidrett15.03.73P (MV)Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
9,09Odd Arnold Terjesen, IK Grane01.08.841Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
9,08Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.674Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
9,07Fredrik Stuhr, Fana IL02.06.791Leikvang, Kengurukarusell 109.01.20
9,06Jørgen Kristian Olsen, IK Grane21.02.453Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
9,06Terje Guddal, Oppstryn IL19.03.821 (MV35)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
9,04Tore Drange, GTI14.09.561 (MV60)Stavanger, Veteran kulestevne 304.02.20
8,95Emmanuel Omane, IK Grane19.04.022Lyngdal, KM/Agdermesterskapet innendørs 202025.01.20
8,85Knut Henry Dahlgren, GTI02.05.631 (MV55)Stavanger, Veteran kulestevne 126.11.19
-----40--------------------
8,78Terje Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.565Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
8,76Richard Smitt-Ingebretsen, Bøler IF23.08.712Bærum, Julestevnet30.11.19
8,66Jarl H. Bøe, GTI11.04.671 (MV50)Stavanger, Veteran kulestevne 217.12.19
8,52Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.034Grimstad, Sparebanken Sør -Lekene19.01.20
8,39Ørjan Moss, Eidsvåg IL26.04.712 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs01.03.20
8,29Ole Gunnar Lien, Snøgg Friidrett13.02.882Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
8,23Kjetil Flatland, Snøgg Friidrett18.11.863Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
8,13Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.007 (G-20/22)Bærum, UM innendørs08.03.20
7,82Stian Schau Sletta, Snøgg Friidrett04.04.821 (MV35)Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
7,60Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.566Hvam, Norgeslekene Inne25.01.20
-----50--------------------
7,56Tore Macody Lund, GTI05.05.481 (MV70)Stavanger, Veteran kulestevne 126.11.19
7,50Olav Gissinger, Ranheim IL14.02.00HHvam, NM 2020 Mangekamp innendørs18.01.20
7,49Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623Sandnes, Sørvestmesterskapet 202011.01.20
7,28Kåre Johnny Braute, Ørskog IL30.08.753 (MV45)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
7,22Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761Bærum, KollHoppKast28.02.20
6,69Stig Skåre, Oppstryn IL07.12.832 (MV35)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20
6,26Sigbjørn Høydal, GTI09.11.781 (MV40)Sandnes, Treningsstevne10.03.20
6,19Olav Hefre, Snøgg Friidrett16.06.874Notodden, Romjulsstevne - Stevne 3 innendørs28.12.19
6,07Anders Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.02.712Ulsteinvik, Open KM for Møre og Romsdal01.03.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,24Aidas Aleksonis (LTU), Kongsberg IF18.05.861Drammen, Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløp05.01.20
12,32Daniel Korhonen (SWE), IL Skjalg08.02.761 (MV40)Stavanger, Veteran kulestevne 304.02.20
12,07Julius Malotkinas (LTU), Kongsberg IF19.05.952Bærum, Thon Hotels Tyrvinglekene08.02.20
9,41Benny Ingemar Michael Werner (SWE), Ørskog IL23.04.801 (MV40)Stryn, Strynehalleikane 202022.02.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,93Andrew Nyoni, Stord Mottaksenter822Leirvik, Hallstemne27.12.19
6,52Gift Goronsa, Stord Mottaksenter843Leirvik, Hallstemne27.12.19
6,20Yasin Omidi, Stord Mottaksenter904Leirvik, Hallstemne27.12.19
5,93Aleixo Lousenlo Libesato, Stord Mottaksenter885Leirvik, Hallstemne27.12.19

VektKast 15,88Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,89Thomas Mardal, Gloppen Friidrettslag16.04.971College Station/TX/USA, SEC Indoor Track and Field Championships29.02.20
21,72Jon Nerdal, Norna-Salhus IL17.02.962Notre Dame/IN/USA, Meyo Invitational07.02.20
12,39Endre Reigstad, FIL Aks-7723.04.741 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20
6,39Ørjan Moss, Eidsvåg IL26.04.712 (MV45)Leikvang, NM Veteran 2020 innendørs29.02.20

7 Kamp (60m-Lengde-Kule-Høyde-60mhekk-Stav-1000m)

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5301Henrik Holmberg, Vik IL
7,22-6,76-13,32-1,97-8,31-4,00-2,51,24
23.09.891Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
4854Gjert Høie Sjursen, IL Gneist
7,30-6,71-11,95-1,85-8,72-3,80-2,57,85
09.01.002Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20
4100Olav Gissinger, Ranheim IL
7,38-5,97-7,50-1,64-9,26-3,40-2,47,88
14.02.003Hvam, NM 2020 Mangekamp innendørs19.01.20

Total requesttime: 4.2566709518433 seconds