Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Menn Senior

60 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,71(+1,7)Even Meinseth, IL Gular22.05.961-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
6,88(+0,2)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
6,89(+0,7)Jonathan Quarcoo, FIK Orion13.10.961Hamar, Treningsstevne10.09.20
6,95(+1,7)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
6,98(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,04(+2,0)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,05(+0,9)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,12(+0,0)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.001-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,12(+2,0)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.922-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,16(+0,2)Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.043-fi-ALa Nucia/ESP, Tº PROVINCIAL ABSOLUTO P.C. 1ª Jorn. + IV Control FEDERADO ALICANTE01.02.20
-----10--------------------
7,17(+2,0)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,18(+0,7)Michael Rosenberg, FIK Orion10.05.902Hamar, Treningsstevne10.09.20
7,20(+1,5)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,20(-1,0)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891Hønefoss, Treningstevne09.08.20
7,24(+1,5)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,25(+2,0)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.023-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,26(+0,9)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031 (G-17)Leikvang, Norna young 120.05.20
7,26(+1,5)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.032-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,28(+0,9)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-h4 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
7,31(+1,5)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.003-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----20--------------------
7,31(+0,2)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051Greveskogen, Seriestevne17.10.20
7,33(+0,6)Andreas Dixon, Fana IL03.04.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
7,35(+2,0)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.041 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,36(+0,0)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,36(+1,5)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.024-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,37(+1,8)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871Arna, Askokarusellen08.07.20
7,37(+1,5)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.952-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,38(+2,0)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.044-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,38(-1,0)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Hønefoss, Treningstevne09.08.20
7,39(+2,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
-----30--------------------
7,43(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.031 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,43(+0,7)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.023Hamar, Treningsstevne10.09.20
7,45(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,45(-0,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
7,46(+1,5)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.045-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,47(+0,2)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,47(-2,8)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051 (G-15)Arendal, Arendalslekene22.08.20
7,48(-0,6)John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021-h3 (G-18)Leirvik, Seriestemne15.06.20
7,48(+0,9)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,48(+1,7)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.054-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----40--------------------
7,49(+1,7)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.025-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,50(+2,0)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.992-h1Grimstad, Klubbstevne21.05.20
7,50(+1,5)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,51(-0,3)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h9 (G-18)Bergen/La, Seriestevne03.06.20
7,52(+1,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
7,53(+1,9)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
7,55(-2,5)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
7,59(+0,0)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,60(+2,0)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.045-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,60(-1,0)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044Hønefoss, Treningstevne09.08.20
-----50--------------------
7,61(+1,8)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031-h2Grimstad, Klubbstevne21.05.20
7,61(+1,7)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-15)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,62(+0,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041-h1 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
7,62(+0,9)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.924-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,63(+0,5)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
7,64(+0,2)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.033-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,66(+1,8)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042-h2Grimstad, Klubbstevne21.05.20
7,66(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
7,68(-0,2)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
7,68(+0,4)Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.981Overhalla, Seriestevne16.07.20
-----60--------------------
7,69(+0,1)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
7,70(+0,9)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
7,71(-2,5)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
7,71(+0,5)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.022 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
7,72(+1,8)Anders Vik, FIL Aks-7707.03.032 (G-17)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,73(+0,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.055-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,73(+0,4)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Overhalla, Seriestevne16.07.20
7,73(-0,5)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Asker, Askerlekene 202027.09.20
7,75(-0,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042 (G-16)Asker, Askerlekene 202027.09.20
7,76(+0,7)Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.003Grimstad, Klubbstevne10.09.20
-----70--------------------
7,77(+2,0)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.043 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
7,77(-0,4)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne18.06.20
7,77(+0,7)Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.034Grimstad, Klubbstevne10.09.20
7,80(-1,0)Leo Wittsack, IF Hellas10.10.056Hønefoss, Treningstevne09.08.20
7,82(+0,6)André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.891Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
7,83(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,84(+1,8)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,84(+0,6)Teodor Heldal, Fana IL08.10.041 (G-16)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
7,84(-1,0)Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.971Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
7,85(-2,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.052-h3 (G-15)Leirvik, Seriestemne03.06.20
-----80--------------------
7,85(+2,0)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.056-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,85(+0,0)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.057-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
7,86(-0,1)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
7,86(+0,0)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (MJ)Arna, Askokarusellen12.08.20
7,86(-0,3)William Kollberg, IF Hellas30.04.042-h2Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
7,87(+1,7)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041 (G-16)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
7,87(-0,4)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
7,88(+1,8)Morgan Ahmer, Mjøsdalen IL24.02.042Arna, Askokarusellen08.07.20
7,90(-0,3)Axel Frei, IL Norodd29.08.051 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
7,90(-0,2)Mats Brevik, IL Molde-Olymp27.04.022 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
-----90--------------------
7,90(+1,8)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.022 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,91(-1,0)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.037Hønefoss, Treningstevne09.08.20
7,91(-0,9)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-fi (G-14/17)Asker, Askerlekene 202027.09.20
7,92(-0,1)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.052-h9 (G-15)Bergen/La, Seriestevne10.06.20
7,92(-1,2)Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.032Fana, Karabinlekene04.09.20
7,94(-0,4)Simon Endalew, Lambertseter IF25.09.041 (G-14/16)Lambertseter, Åpent klubbmesterskap20.09.20
7,97(-2,8)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.052 (G-15)Arendal, Arendalslekene22.08.20
7,98(-0,4)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.052 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
7,99(+0,9)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.052-h4 (G-15)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
8,00(+1,8)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863-h2Grimstad, Klubbstevne21.05.20
-----100--------------------
8,01(+1,4)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
8,02(-0,6)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne22.06.20
8,02(+1,7)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,04(+1,9)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
8,05(-0,3)Jørgen Sæves, Askim IF28.10.941Askim, Treningsstevne22.06.20
8,05(+0,8)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,06(+0,1)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
8,08(+0,8)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
8,10(-2,5)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
8,10(+0,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----110--------------------
8,11(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
8,11(+0,3)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.043-h2 (G-16)Bergen/La, Seriestevne17.06.20
8,11(+0,2)Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.051 (G-15)Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,13(-1,3)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.053 (G-15)Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
8,13(-3,2)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
8,17(+1,9)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne26.05.20
8,18(+1,0)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
8,23(+0,0)Per Antonio Kvisvik, Straumsnes IL08.02.051-h3 (G-15)Tingvoll, Treningsstevne02.07.20
8,24(+1,0)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642 (MV)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
8,25(+1,2)Martin Hjertaker, Os Turnforening04.02.051 (G-15)Os, Kvalifiseringsstevne18.06.20
-----120--------------------
8,27(-2,5)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
8,27(-0,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Førde, Treningstemne25.05.20
8,29(-0,3)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.052 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
8,30(-1,9)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
8,32(-0,5)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.044 (G-16)Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,36(+0,0)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.618-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,40(+0,9)Martin-Kristoffer Tidemand Kolseth, Sem IF01.05.043-h4 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
8,44(-2,3)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751-h1Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
8,45(-0,6)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne22.06.20
8,45(-2,3)Frode Holt, IF Sturla14.07.642-h1Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
-----130--------------------
8,48(-1,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
8,49(-3,2)Niklas Liland, Fana IL04.11.044 (G-16)Fana, Karabinlekene04.09.20
8,55(+0,9)Alec Haug Coleman, Ask Friidrett03.07.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
8,58(-1,0)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.058Hønefoss, Treningstevne09.08.20
8,59(-0,3)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.053 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
8,60(+2,0)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
8,61(+0,2)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-15)Asker, Askerlekene 202027.09.20
8,66(+1,4)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
8,67(+0,1)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
8,86(+0,7)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.056Hamar, Treningsstevne10.09.20
-----140--------------------
8,88(-2,5)Vegard Havn, Stord IL28.09.974-h3Leirvik, Seriestemne03.06.20
8,90(-0,1)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.055-h5 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
8,92(+0,0)Geir Arne Kjønstad, NTNUI16.12.691 (MV50)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
8,99(+0,6)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
9,11(-2,5)Oscar Nikolai Skumsnes, Stord IL14.04.045-h3 (G-16)Leirvik, Seriestemne03.06.20
9,21(-0,1)Bjørn-Arild Sande, Aremark IF30.03.611 (MV55)Askim, Treningsstevne22.06.20
9,29(+0,5)Ørjan Moss, FIL Aks-7726.04.712Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
9,40(-3,2)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
9,46(-1,0)Ludvik Hundstad, Ringerike Friidrettsklubb31.12.059Hønefoss, Treningstevne09.08.20
9,57(+0,0)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.441 (MV75)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
-----150--------------------
9,83(+1,4)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
9,88(+1,4)Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.053 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
10,15(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.482 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
10,48(+0,0)Roger Larsen, IL Fri19.09.503 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
10,48(+1,0)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.343 (MV)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
11,46(+1,3)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.371 (MV80)Greveskogen, Seriestevne17.10.20
12,16(+1,5)Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.451 (MV75)Arna, Askokarusellen12.08.20
12,58(-0,6)Henry Opland, IL Norodd05.09.361 (MV80)Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
12,72(-0,6)Arvid Fjærli, IL Norodd29.09.321 (MV85)Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,51(+0,0)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
7,73(+0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041-h2 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
7,80(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.041 (G-16)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
7,85(+0,0)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.056-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
8,40(+0,0)Timothy Arrhenius (SWE), Laksevåg TIL18.04.901-h5Bergen/La, Seriestevne03.06.20
9,47(+0,3)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Rjukan, VU-spel Rjukan04.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,5(-0,9)Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-17)Ålesund, Seriestevne24.08.20
7,5(-0,9)Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.031 (G-17)Ålesund, Seriestevne24.08.20
8,0(-1,4)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
8,1(-0,9)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (G-16)Ålesund, Seriestevne24.08.20
8,7(-0,5)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052-h1 (G-15)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
8,7(-0,9)Thias Bruvoll, Ålesund Friidrettsklubb16.05.051 (G-15)Ålesund, Seriestevne24.08.20
8,8(-0,7)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.052 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,09(+2,3)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001Leikvang, Norna young 410.06.20
7,26(+2,9)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne25.05.20
7,43(+2,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
7,46(+2,7)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstemne15.06.20
7,51(+2,7)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.011Haugesund, Kretsstevne27.05.20
7,58(+2,3)Teodor Heldal, Fana IL08.10.042 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,65(+2,3)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,75(+2,7)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.053Haugesund, Kretsstevne27.05.20
7,76(+2,3)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,83(+2,9)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
7,85(+2,3)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
7,92(+2,9)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne25.05.20
8,0(+2,6)Eirik Stordal Høvding, Bergens Turnforening12.03.051-h8 (G-15)Bergen, Skansen Athletics 109.06.20
8,15(+2,7)Stian André Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.045Haugesund, Kretsstevne27.05.20
8,18(+2,1)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
8,34(+2,7)Hallvard Edvardsen Sagevik, Førde IL Friidrett13.03.051 (G-15)Førde, Treningstemne15.06.20
8,92(+2,7)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.592Førde, Treningstemne15.06.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,2Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Øvre Årdal, Treningsstemne08.06.20
7,6Mats Olsen, IL Trio09.01.991 (MJ)Husnes, Seriestevne10.06.20
8,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20
8,9Torbjørn Haugland, Uskedalen IL03.12.042 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20
8,92Said Babak Bahdouri (IRN), Grong IL11.12.051 (G-15)Grong, Gronglekene 202026.08.20
9,59Mohamud Abdirahman Omar, Grong IL02.07.052 (G-15)Grong, Gronglekene 202026.08.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,23(-0,2)Ingebrigt R Baadnes, ukjent05.04.023 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20

80 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
9,15(+2,0)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001Leikvang, Norna young 410.06.20
9,23(+1,8)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,29(+0,1)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.031 (G-17)Fana, Karabinlekene06.09.20
9,46(+1,8)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,49(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,51(+0,8)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022-h4 (G-18)Bergen/La, Seriestevne09.09.20
9,59(+1,8)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,63(+1,8)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.034 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,68(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-16)Leikvang, Norna young 410.06.20
9,68(+2,0)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
-----10--------------------
9,72(+1,8)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Leikvang, Norna young 303.06.20
9,76(+2,0)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
9,76(+2,0)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
9,83(+0,8)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873-h4Bergen/La, Seriestevne09.09.20
9,95(+1,1)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,09(+0,1)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.041 (G-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
10,20(+1,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.035 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,21(-1,1)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h5 (G-17)Leirvik, Seriestemne14.09.20
10,34(-1,3)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052 (G-U16)Enskede/SWE, Hammarby sommarspel 106.06.20
10,44(+0,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h3 (G-16)Bergen/La, Seriestevne30.09.20
-----20--------------------
10,46(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
10,52(+1,1)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Leikvang, Norna young 303.06.20
10,80(+0,1)Niklas Liland, Fana IL04.11.042 (G-16)Fana, Karabinlekene06.09.20

100 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,43(+1,7)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.982Kuortane/FIN, Kuortane Games01.08.20
10,49(+1,7)Even Meinseth, IL Gular22.05.963Kuortane/FIN, Kuortane Games01.08.20
10,59(+0,2)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.931Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
10,62(+1.0)Amund Høie Sjursen, IL Gneist16.01.961-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,68(+0,9)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.931-h2Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
10,69(+1,7)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.916Kuortane/FIN, Kuortane Games01.08.20
10,71(+1.0)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,73(+1,4)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.963-fi-ATrondheim, Trondheimslekene22.08.20
10,81(+1,2)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
10,82(+1,4)Filip Bøe, Fana IL30.08.004-fi-ATrondheim, Trondheimslekene22.08.20
-----10--------------------
10,84(+0,5)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952Grimstad, Klubbstevne08.06.20
10,84(+1,0)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962-h1Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
10,84(-0,6)Jacob Vaula, Stord IL01.08.013-fi Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
10,86(+1,0)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.993-h1Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
10,88(-0,4)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.012-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,88(-0,8)Pål Haugen Lillefosse, Fana IL04.06.011-sf3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
10,90(+1,2)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
10,91(+1,6)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
10,93(+1.5)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,94(+1.0)Christian Marthinussen, Fana IL28.12.834-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----20--------------------
10,94(+1,2)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892-fi-AOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
10,98(+1,3)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.022-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
10,98(+1.5)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.982-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
10,98(+1,5)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.992-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
10,99(-0,9)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (MJ)Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
11,00(+1,9)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972-h2Sandnes, Vindsprint02.08.20
11,01(+1,0)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,02(+1.5)Sondre Gjesdal, IL Gular19.05.984-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,03(+0,0)Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,03(-1,1)Martin Roe, IL Fri01.04.92DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----30--------------------
11,04(+1.5)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.875-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,04(+1,7)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,08(+1,3)Vladimir Vukicevic, Sportsklubben Vidar06.05.911-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,08(+1,2)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.033-fi-AOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,10(-0,6)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.024-fi (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
11,11(+1,2)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.021-fi Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
11,14(+1,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,14(+0,8)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
11,15(-3,2)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.002-h2 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
11,15(-1,2)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031-fi (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
-----40--------------------
11,16(-0,4)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.916-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
11,16(+1,7)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.042-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,17(-1,8)Iver Koppen, IL Tyrving21.04.994-fi (G-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
11,18(-1,1)Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,19(+1,6)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,19(+1,3)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.983-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,19(+1,4)Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Trondheim Friidrett16.12.967-fi-ATrondheim, Trondheimslekene22.08.20
11,19(+0,9)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-fi Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,19(+1,2)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,20(+1,9)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-fi-AFana, Norna 420.06.20
-----50--------------------
11,21(-1,1)Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,21(+1,8)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011-h2Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,21(+1,2)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.965-fi-AOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,22(+0,9)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.861-h1Asker, Askerlekene 202025.09.20
11,23(-1,3)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,23(+1,7)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
11,24(+1,4)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.028-fi-ATrondheim, Trondheimslekene22.08.20
11,24(+1,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.852-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,25(+1,6)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.001 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,25(+1,6)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
-----60--------------------
11,25(+1,0)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,26(+1,7)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.043-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,27(+1,5)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.922-h4Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,28(+1,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,29(+0,9)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202025.09.20
11,30(+1,4)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h1Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,31(+0,2)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.032Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,32(-1,3)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.915-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,34(+0,8)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.052-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
11,36(+0.4)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----70--------------------
11,36(+1,2)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,37(+0,3)Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.031 (G-17)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
11,39(+1,9)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Oppkjøringsstevne UM/Lerøy15.08.20
11,39(+0,3)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-h4Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. OPEN 202028.08.20
11,39(+1,7)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
11,40(+1,3)Kristoffer Hage Warholm, Ranheim IL10.04.005-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,41(+0,8)Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.012Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
11,42(+1,1)Sindre Olsvik, IK Tjalve14.03.981 (G-20/22)Farsund, Treningsstevne08.06.20
11,42(+1,5)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,42(+1,0)Samuel Gyedu, Norna-Salhus IL01.05.946-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----80--------------------
11,42(-0,2)Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,42(+1,7)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,42(+1,7)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,43(+1,2)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.982Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
11,43(+0,0)Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,43(+2,0)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.011 (G-18/19)Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
11,43(+1,5)Ilunga Josue Kongolo, Søndre Land IL20.08.022-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,44(+1,2)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
11,44(+1,4)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
11,44(+0,1)Kenneth Vik Gulbrandsen, IL Tyrving25.05.976-h3Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
-----90--------------------
11,45(+1,7)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032Ulsteinvik, Seriestemne30.09.20
11,46(+1,6)Clement Niyokindi, Norna-Salhus IL24.08.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,46(+0,1)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,48(+1.6)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,48(+0,9)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.016-fi Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,49(+1,0)Mads Rognerud, Ås IL25.06.012-h2Moss, Treningsstevne02.09.20
11,49(-0,9)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.005-h1Fana, Karabinlekene05.09.20
11,50(+1,7)Sture Måseide, Dimna IL17.05.002Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
11,51(-0,9)Andreas Dixon, Fana IL03.04.012 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,51(+1,2)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
-----100--------------------
11,53(+1,2)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne16.06.20
11,53(+0,6)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.021 (G-18/19)Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
11,54(+0,4)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021-h1Fana, Norna 206.06.20
11,54(+1.6)Scott Ygård, IF Hellas06.01.037-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,55(+0,8)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.054-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
11,55(-0,7)Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.031 (G-17)Ørsta, Treningsstemne15.09.20
11,55(+0,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012Arna, Askokarusellen23.09.20
11,56(-3,2)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.005-h2 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
11,57(+1,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
11,57(+1,6)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.871Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
-----110--------------------
11,57(+1,7)Haakon Eieland, Søgne IL20.02.046-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,57(+0,3)Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.046-h4Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. OPEN 202028.08.20
11,57(+1,9)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-h2Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
11,58(+1,7)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.015-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,59(+1,5)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.031Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
11,59(+1,7)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.766-fi-BOslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,61(-0,8)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.004-h2Fana, Norna 206.06.20
11,62(+1,0)Torsten Bergh Moss, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.941Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
11,63(+0,0)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.013-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,63(+1,3)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----120--------------------
11,63(-1,9)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032 (G-17)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,63(+0,0)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.973-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,63(-0,8)Glenn Andre Aarbakke, Osterøy IL17.09.991Leikvang, Norna 904.10.20
11,64(+1,3)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,64(+1,5)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.004-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,64(-0,9)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,65(+1,6)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.033 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
11,66(+1.2)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,66(+1,3)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.024-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,67(+0,5)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.054Grimstad, Klubbstevne08.06.20
-----130--------------------
11,68(+0,5)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021-h1Hamar, Treningsstevne27.05.20
11,69(+1,7)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.048-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,70(+1,9)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041-h1 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,70(+1,8)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, Seriestevne02.07.20
11,70(+1,8)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,72(+1,2)Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,72(+1,5)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.032Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
11,73(+0,0)Fredrik Klakken Heggelund, Hamar IL10.06.034-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,73(+0,5)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.022 (G-18)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
11,73(+0,7)Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----140--------------------
11,73(+1,2)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.035-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,74(+1,5)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.043-h6 (G-16)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
11,74(-0,9)John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.023 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,75(+0,0)Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
11,75(+0,6)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
11,75(+2,0)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
11,77(+1,9)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.042-h1 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,77(-0,9)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.958-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,77(+1,9)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.053-h2Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
11,78(+1,2)Dennis Obeng Yeboah, IL i BUL08.03.931-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----150--------------------
11,79(-0,8)Kasper Jelsnes, Askim IF16.01.001Askim, Treningsstevne22.06.20
11,79(+0,6)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-17)Narvik, Kretsstevne 302.07.20
11,79(+1,3)Bård Venholen, Hamar IL11.04.756-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,80(-0,9)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.014 (G-18/19)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
11,81(+1,4)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.052 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
11,82(+0,5)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.035-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,82(+1,5)Jo Magnus Ryen Aalerud, Ås IL20.08.017-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,82(+2,0)Christian Øydne, Søgne IL14.09.051 (G-15)Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
11,83(+0,4)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.033 (G-17)Leikvang, Norna young 120.05.20
11,84(+2,0)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.041 (G-16)Leikvang, Norna young 227.05.20
-----160--------------------
11,84(+1,1)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.051 (G-15)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
11,84(+0,3)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021-h1Fana, Gneistspelen 202022.08.20
11,85(+1,9)Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.022 (G-18/19)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
11,87(+0,5)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.022-h1Hamar, Treningsstevne27.05.20
11,87(+0,5)Marc Christian Legayada Berntsen, Sørild FIK29.12.995Grimstad, Klubbstevne08.06.20
11,87(+0,5)Ola Gullikstad, Nittedal IL10.01.031-h7Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,87(-0,6)Marius Eidsli, Skaun IL07.09.044-h3 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,87(+1,7)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
11,89(+1,8)Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.985-h2Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,89(+1,5)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.035Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
-----170--------------------
11,90(+1,5)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.042-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,90(+1,1)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
11,91(+1,2)Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.036-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,91(+1,1)Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.003Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
11,92(+2,0)Rein Åsmund Torsvik, Sandnes IL17.03.922Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
11,92(+1,7)Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.042 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
11,94(-2,0)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
11,94(+1,2)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.027-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,94(-0,5)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Seriestevne 518.08.20
11,94(+2,0)Paul-Louis O'Rock, Moelven IL13.04.895-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
-----180--------------------
11,94(-0,4)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.035-h3 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
11,95(+1,8)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.873-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,96(-0,7)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Asker, Kretsstevne 2 - løp24.08.20
11,96(+0,7)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
11,97(+0,6)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.021 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne VI13.08.20
11,98(+0,0)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,99(+0,0)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 108.05.20
11,99(+2,0)Birk Staven, Nesodden IF28.02.031 (G-17)Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
11,99(+1,2)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
11,99(+1,2)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----190--------------------
11,99(+0,8)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.058-fi (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
11,99(+1,9)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-17)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
12,00(+1,4)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.045Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
12,00(+2,0)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.773Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
12,01(-1,8)Magnus Lande Angelshaug, Florø Turn og IF18.03.014 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
12,01(+1,8)Teodor Heldal, Fana IL08.10.044-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
12,02(+1,2)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.036-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,02(+0,3)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.033-h1Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,02(+0,2)Arian Gjersdal Johansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett20.10.043 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,03(+0,6)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.041 (G-16)Narvik, Kretsstevne 302.07.20
-----200--------------------
12,03(-1,4)Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.962-fi-CKøbenhavn/DEN, TRACKS27.07.20
12,03(+1,9)Felix Christensen, IL i BUL20.04.025-h2Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,03(-1,6)Sondre Emil Kvernes Kleppe, Os Turnforening11.08.021 (G-18/19)Os, OsLekene 202026.09.20
12,04(+0,1)Morten Solheim, IL Gular29.04.763-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
12,04(+1,3)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.051-h1Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,05(+0,8)Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
12,05(-2,1)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,07(+1,9)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
12,09(+0,7)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.981-h2Stjørdal, Seriestevne06.06.20
12,09(+1,4)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.036Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
-----210--------------------
12,09(-1,9)Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.034 (G-17)Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
12,10(+0,3)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021-h1 (G-18)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
12,10(+1,2)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,11(+1,8)Alexander Nyberget, Askim IF29.04.002Moss, Treningsstevne04.07.20
12,11(-0,7)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
12,12(+0,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,13(+1,2)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.011 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
12,15(+1,6)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.042 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,15(+1,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
12,16(+0,6)Henrik Utheim Borgen, Narvik IL10.02.042 (G-16)Narvik, Kretsstevne 302.07.20
-----220--------------------
12,16(+1,7)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031 (G-17)Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,17(+0,9)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.052-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,18(+0,9)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.863-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,18(-0,5)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (MJ19)Bodø, Kretsstevne04.08.20
12,18(+2,0)Nii Mensah Narh, GTI28.01.984Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
12,19(+0,1)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.964-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
12,20(+1,5)Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
12,20(+1,2)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.028-h6Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
12,21(+0,1)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,21(+1,1)Julian Lillejord Ahsam, Sandnes IL01.05.057Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----230--------------------
12,22(-1,5)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.055-h3 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
12,22(+1,4)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.053 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
12,24(+1,6)Andreas Sollid, Sørild FIK22.03.042-h2Grimstad, Klubbstevne21.05.20
12,25(-0,4)Robert Andrè Moldestad, Breimsbygda IL04.01.001Byrkjelo, Seriestemne14.07.20
12,27(+0,5)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 120.05.20
12,27(-1,3)Oskar Platzack, Ås IL18.04.022Ås, Kretsstevne22.06.20
12,27(+1,2)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051-h1Moss, Treningsstevne02.09.20
12,28(+0,0)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
12,29(+1,2)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
12,29(+0,7)Elias Sanden Søvik, IK Tjalve10.04.003-h3Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
-----240--------------------
12,30(+1,4)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
12,30(+0,6)William Olstad, IL Tyrving15.08.053 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,31(-1,7)William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
12,31(+0,0)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.021 (MJ)Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
12,31(+0,9)Thai Drager, IL i BUL16.07.052 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
12,32(+1,8)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.031 (G-17)Moss, Treningsstevne04.07.20
12,33(-0,9)Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041 (G-16)Vik, Seriestevne04.06.20
12,33(+1,8)Benjamin Engelsnes, Brønnøysund IL21.10.992Vik, Seriestevne02.07.20
12,33(-2,4)Leo Wittsack, IF Hellas10.10.054Hønefoss, Treningstevne09.08.20
12,33(+1,5)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.051 (G-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
-----250--------------------
12,35(-0,8)Ask Viljar Skar Bulling, Ranheim IL14.05.971Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
12,36(+1,8)Erlend Bolstad Raa, Fana IL31.03.006-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
12,36(-1,1)Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
12,36(-3,7)Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.991Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
12,36(+1,3)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.032-h1Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,37(-0,5)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.034 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,38(+0,7)Noah Waldersløv Storvik, Bækkelagets SK21.03.043Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
12,39(-0,6)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.033 (G-17)Fana, Karabinlekene05.09.20
12,40(+1,9)Axel Frei, IL Norodd29.08.052 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
12,40(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.054 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----260--------------------
12,41(+0,3)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.036Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
12,42(-0,7)Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.052 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
12,42(+1,6)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.003Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
12,42(+0,2)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.046 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,44(-0,2)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Kretsstevne01.09.20
12,45(-2,4)Anders Gaarud, Trondheim Friidrett13.12.985Hønefoss, Treningstevne09.08.20
12,45(-0,6)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047-h3 (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
12,45(-1,5)Birk Arvola, IK Hind01.04.058-h3 (G-15)Jessheim, UM 202028.08.20
12,45(-2,5)Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
12,46(+1,0)Morgan Ahmer, Mjøsdalen IL24.02.043 (MJ)Arna, Askokarusellen08.07.20
-----270--------------------
12,46(+0,5)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043 (G-16)Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,48(+1,2)Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
12,49(+1,3)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.661-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,49(+1,9)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044Fana, Norna 527.06.20
12,49(+1,3)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.973-h1Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
12,50(+0,9)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-16)Harstad, Seriestevne 102.06.20
12,50(-1,2)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne18.06.20
12,51(+1,9)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.053 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
12,51(+1,5)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052 (G-15)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,51(+0,6)Simen Fritsvold, IL Koll12.05.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----280--------------------
12,51(+0,5)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052 (G-15)Moss, Åpent klubbmesterskap20.09.20
12,52(+1,9)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
12,52(+2,0)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.695Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
12,53(+1,0)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne22.06.20
12,54(+0,5)Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.035-h2Fana, Karabinlekene05.09.20
12,56(+1,2)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.042 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
12,56(+0,0)Mindor Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.051 (G-15)Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,57(+1,1)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042-h1 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
12,57(+0,6)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-15)Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,59(+2,0)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
-----290--------------------
12,59(+2,0)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
12,59(-2,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.057Hønefoss, Treningstevne09.08.20
12,61(-1,8)Mats Brevik, IL Molde-Olymp27.04.021 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
12,61(+1,0)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
12,61(-1,6)Christian Vik Pettersen, Bergens Turnforening20.07.024 (G-18/19)Os, OsLekene 202026.09.20
12,62(+1,3)Mikkel Aas, IL i BUL09.03.722-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
12,62(+0,6)Ivar Løwø, IL Pioner27.02.021 (G-18/19)Narvik, Kretsstevne 302.07.20
12,62(+1,2)Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.011 (G-18/19)Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
12,62(+1,4)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.054 (G-15)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
12,63(+0,7)Mads Weiseth, Stjørdal Friidrettsklubb01.12.022-h2 (G-18)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
-----300--------------------
12,63(+0,0)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.052Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
12,63(+0,0)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
12,65(+0,9)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 329.06.20
12,72(-0,1)Håvard Funderud, Romerike Friidrett24.09.044Moss, Treningsstevne22.06.20
12,74(+1,8)Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (G-18/19)Vik, Seriestevne02.07.20
12,74(+1,3)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
12,75(+0,3)Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.052 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
12,75(-2,1)Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.043 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,75(+1.2)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.938-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
12,76(+0,3)Stian Kjeldstad-Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb30.07.032-h1 (G-17)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
-----310--------------------
12,76(+1,1)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-16)Bodø, Kretsstevne30.06.20
12,77(-2,0)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
12,78(+0,5)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051-h2Hamar, Treningsstevne27.05.20
12,78(-0,6)Ricardo Gojkovic Mikalsen, Otra IL042 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
12,79(-2,0)Henrik Hauger Vestrum, Søndre Land IL11.10.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
12,79(-1,2)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-18/19)Porsgrunn, Nasjonalt Stevne26.08.20
12,80(-2,1)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.044 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,81(+0,0)Samuel James Garwood, Nidelv IL12.10.052 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
12,82(+0,6)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.664Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
12,83(-1,1)David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne02.06.20
-----320--------------------
12,86(+0,0)Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.042 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
12,87(-1,3)Daniel Sivertsen, Laksevåg TIL17.08.051 (G-15)Fana, Karabinlekene05.09.20
12,88(+0,5)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.056Grimstad, Klubbstevne08.06.20
12,88(+2,0)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.052 (G-15)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
12,88(+0,2)Martin Vedøy, Bremnes IL08.08.974Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
12,91(+0,4)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863Grimstad, Klubbstevne31.05.20
12,91(+1,2)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043 (G-16)Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
12,91(+1,2)Rafael Dybvik, Moss IL11.07.053-h1Moss, Treningsstevne02.09.20
12,92(+1,2)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne25.06.20
12,92(-0,8)Sondre Løkke Hagen, Tingvoll Friidrettsklubb26.05.021 (G-18/19)Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
-----330--------------------
12,93(-2,2)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
12,93(+1,7)Nikolai Stavik Moshagen, Søndre Land IL18.05.052 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
12,93(+1,6)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
12,96(+0,5)Sten Anders Kvanvik, Hamar IL14.03.693-h2Hamar, Treningsstevne27.05.20
12,96(+1,7)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.041 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
12,97(+1,3)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
12,99(+1,1)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne30.06.20
12,99(-1,4)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
12,99(+1,6)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,02(+1,6)Sebastian Bergheim, Norna-Salhus IL15.07.012 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
-----340--------------------
13,03(+0,4)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.751 (MV45)Greveskogen, Seriestevne10.10.20
13,04(-0,9)Erlend Kringeland, Stord IL21.04.033-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne03.06.20
13,04(+0,6)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-15)Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,05(+0,9)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
13,08(+1,9)Oliver Sund, Ranheim IL01.10.054 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
13,08(+1,4)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.057Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
13,08(+1,5)Kim Jonatan Wessel Bjørneset, Oslostudentenes IK Friidrett06.09.826-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
13,08(+0,0)Nicolai Ulvan, Nidelv IL27.10.053 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
13,09(+0,9)Ariand Shegani, IL i BUL26.08.057-h8Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
13,09(-3,7)Mikael Camitz, Bodø Friidrettsklubb25.03.022 (MJ19)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
-----350--------------------
13,10(-1,4)Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,10(-0,4)Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,10(+0,6)Jonas Bakken, Asker Sk. Friidrett06.02.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,11(+0,5)Kristian Elias Koppang, Gui Sportsklubb19.10.044 (G-16)Asker, Askerlekene 202025.09.20
13,11(+0,1)Adrian Lønne, Laksevåg TIL09.02.041-h2 (G-16)Bergen/La, Seriestevne30.09.20
13,12(+0,0)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.053 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
13,15(-0,1)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.045Moss, Treningsstevne22.06.20
13,17(-2,5)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.032 (G-17)Os, OsLekene 202026.09.20
13,17(+1,1)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.048Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
13,19(+1,3)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Seriestevne21.05.20
-----360--------------------
13,19(-3,7)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MJ22)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
13,19(+0,2)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-16)Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
13,20(-0,7)Jon Kristoffer Kveen Øvre-Flo, Stryn T og IL02.05.053 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
13,20(+1,0)Joseph-Justus Jonas Monteiro, Ringerike Friidrettsklubb10.12.051 (G-15)Hønefoss, Treningstevne24.06.20
13,20(+0,7)Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,20(+1,6)Niklas Liland, Fana IL04.11.046 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
13,22(+1,4)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.642Larvik, Sommerstevne05.08.20
13,22(+1,4)Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.022 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
13,23(+0,8)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-16)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
13,25(-0,5)Sebastian Hegreberg, Bodø Friidrettsklubb27.05.012 (MJ19)Bodø, Kretsstevne04.08.20
-----370--------------------
13,26(+1,0)Nickolass Jensen, Ringerike Friidrettsklubb31.05.731Hønefoss, Treningstevne24.06.20
13,27(-2,0)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.052 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
13,28(+2,0)Erik Jordahl Østensen, Norna-Salhus IL26.04.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
13.30(-4,1)Johannes Gujord, Halsa IL24.01.041 (G-16)Vik, Seriestevne21.05.20
13,30(-1,4)Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,31(-1,4)Henrik Aanderud, Ask Friidrett06.01.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
13,32(+0,6)Bjørn Øivind Berger, IL Pioner31.07.941Narvik, Kretsstevne 302.07.20
13,32(+0,4)Oddvar Viulsrød, Tønsberg Friidrettsklubb11.05.641 (MV55)Greveskogen, Seriestevne10.10.20
13,35(+1,3)August Reinfjord, Sømna IL06.04.052 (G-15)Vik, Seriestevne21.05.20
13,35(-2,7)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.013 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
-----380--------------------
13,36(+0,7)Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.713-h2 (MV)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
13,36(-0,9)Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.053 (G-15)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
13,37(+1,3)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
13,37(+0,8)Ryan Haanschoten, Søndre Land IL22.12.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
13,41(+0,9)Owain Wyn Jones, Nesodden IF02.09.034 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
13,42(+1,2)Ottman el Bouhali, Romerike Friidrett21.02.057 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
13,43(+1,4)Sean Amer Sedler, Nesodden IF26.09.054-h2 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
13,43(-0,4)Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne04.08.20
13,45(+0,3)Mathias Sandviken Nesse, FIL Aks-7708.01.021 (G-18/19)Knarvik, Seriestevne28.05.20
13,45(+0,3)Max Eliassen Allen, Drøbak-Frogn IL Friidrett12.11.053-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
-----390--------------------
13,54(+1,2)Sander Johansen, Sømna IL09.11.042 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
13,61(-0,3)Anders Stokvold, IL i BUL25.07.725-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
13,61(+1,9)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.623-h1Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
13,67(+0,8)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.051 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
13,67(-1,1)Thomas Henriksen, Ås IL26.04.732Ås, Kretsstevne14.09.20
13,67(+1,6)Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053 (G-15)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,71(+1,0)Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.761 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
13,75(+0,8)Sander Johnsbråten, Søndre Land IL16.11.052 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
13,75(-1,0)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne17.09.20
13,81(+0,3)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
-----400--------------------
13,85(-0,4)Oddvar Hårde, Stord IL11.01.69D (MV50)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,93(-1,7)Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,95(+0,0)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
13,96(-0,4)Ronny Haufe, BFG Bergen Løpeklubb26.07.66D (MV50)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
13,97(+1,2)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.043 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
13,97(+1,4)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.051 (MJ)Larvik, Sommerstevne01.07.20
14,00(+0,2)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
14,00(-0,7)William Lillefosse, Ørsta IL09.11.034 (G-17)Ørsta, Treningsstemne15.09.20
14,04(+2,0)Oliver Skov Våer, Rjukan Idrettslag02.03.012 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
14,09(-1,4)Yngve Endal, FIL Aks-7728.04.701 (MV50)Os, KM Veteran04.10.20
-----410--------------------
14,17(-0,4)Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV55)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
14,20(+1,7)Mathias Elliot Mietinen Bjørkås, Vadsø Turnforening09.08.042 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
14,21(+1,8)Nathaniel Laukhammer Trobe, Moss IL13.05.052 (G-15)Moss, Treningsstevne04.07.20
14,27(+1,7)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.043 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
14,28(+0,8)Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.053 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
14,35(-0,3)Terje Myhre, IL i BUL10.04.627-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
14,41(+0,3)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.054-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
14,42(-0,9)Vegard Havn, Stord IL28.09.976-h3Leirvik, Seriestemne03.06.20
14,43(-1,4)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
14,50(-0,8)Harald Andreas Holmefjord, Førde IL Friidrett31.07.591Florø, Toyota Sprint Flor? 202003.06.20
-----420--------------------
14,54(-1,1)Asle Benoni, Ås IL20.11.573Ås, Kretsstevne14.09.20
14,56(+1,6)Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
14,56(-1,4)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV60)Os, KM Veteran04.10.20
14,59(+1,1)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
14,65(+0,6)Jonas Flasnes, Kolvereid IL25.10.055 (G-15)Namsos, Kleppenlekene12.09.20
14,72(+0,0)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.492 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
14,82(+0,3)Casper Roald, Nesodden IF01.08.054-h1 (G-15/16)Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
15,00(-1,4)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
15,01(-1,1)Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
15,12(+0,3)Patrick Ingstad Vongraven, Stjørdal Friidrettsklubb03.10.055-h1 (G-15)Stjørdal, Seriestevne06.06.20
-----430--------------------
15,16(-1,4)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
15,36(-4,8)Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.053 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
15,36(-1,4)Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.541 (MV65)Os, KM Veteran04.10.20
15,37(-1,1)Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
15,62(-4,8)Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.055 (G-13/15)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
15,70(+0,2)Kjell Sagmyr, Idun's IL - Friidrett09.01.421 (MV75)Lyngdal, Sørnorsk mesterskap veteran27.08.20
15,90(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.483 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
15,96(-1,4)Amandus Undeberget, Sortland Friidrettsklubb27.06.053 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
16.09(+1,1)Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.053 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
16,26(+0,8)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.054 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
-----440--------------------
17,14(-0,9)Arne Ueland, Tønsberg Friidrettsklubb20.06.341 (MV)Greveskogen, Treningsstevne løp27.06.20
17,21(-1,1)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV75)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
17,26(-3,5)Roger Larsen, IL Fri19.09.503 (MV70)Os, KM Veteran04.10.20
18,02(-3,5)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Os, KM Veteran04.10.20
18,05(-1,7)Samuel Sandvik, Voss IL04.07.051 (G-15)Voss, Vossameisterskapen03.06.20
18,11(-3,5)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Os, KM Veteran04.10.20
18,40(-1,1)Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV80)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
18,55(-1,1)Agnar Aadland, Laksevåg TIL12.06.60D (MV60)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
18,70(+0,1)Roy Harbakk, Lyngdal IL05.03.461 (MV70)Lyngdal, Sørnorsk mesterskap veteran27.08.20
19,74(+0,0)Jostein Sigurd Hetland, IL Express28.09.391 (MV80)Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
-----450--------------------
21,66(+0,0)Svein Arne Angvik, IL Fri07.03.454 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,24(+0,3)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.892Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
11,39(+1,2)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.002-fi Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
11,40(+1,3)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.031-h1 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,55(-0,5)Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 518.08.20
11,62(+1,7)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.047-fi (G-16)Jessheim, UM 202028.08.20
11,70(+1,4)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.871-fi-COslo/St, Groruddalslekene15.08.20
11,76(+1,8)Atcha M. Prommetta (THA), Moss IL25.02.991Moss, Treningsstevne04.07.20
11,92(+2,0)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.884-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
11,99(+1,3)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045-h2Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,12(+0,2)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.045 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,22(+0,9)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
12,24(+0,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
12,26(+1,9)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.044 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
12,39(+2,0)Shamali Sulemankheil (AFG), Sarpsborg IL08.11.012 (G-18/19)Sarpsborg, Treningsstevne02.07.20
12,72(+0,0)Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.052 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
12,73(+1,3)Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.032-h1 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
13,38(+0,0)Said Babak Bahdouri (IRN), Grong IL11.12.053 (G-15)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
13,43(+1,2)Blaise Ngerageze (CGO), Byåsen IL22.02.004-fi Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
13,44(+0,9)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.055 (MJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
13,48(+0,6)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.053 (G-15)Namsos, Kleppenlekene12.09.20
13,80(+1,0)Karl Olof Gunnarsson Gøtestam (SWE), Ringerike Friidrettsklubb05.11.672Hønefoss, Treningstevne24.06.20
13,98(+0,4)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.964-fi-ABrandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
14,00(+0,7)Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.043Hamar, Treningsstevne10.09.20
14,49(+0,8)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.042 (G-16)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
11,0(+0,0)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.031 (G-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
11,4(-0,4)Jonathan Jacobsen, Nittedal IL16.07.991Nittedal, Treningsstevne23.07.20
11,5(+0,0)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.032 (G-17)Leikvang, Norna young 517.06.20
11,5(-1,1)Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.031 (G-17)Ålesund, Seriestevne28.09.20
11,6(+1,6)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031 (G-17)Sande, Treningsstevne21.05.20
11,7(-1,1)Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.032 (G-17)Ålesund, Seriestevne28.09.20
11,8(+1,6)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.051 (G-15)Sande, Treningsstevne21.05.20
11,8(+0,0)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871Leikvang, Norna young 517.06.20
11,9(-1,5)Simon Svarholt, Stadsbygd IL16.11.001 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
11,9(+0,5)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041 (G-16)Asker, Askerlekene 202025.09.20
-----10--------------------
12,0(-1,5)Fredrik Tung, Stadsbygd IL09.01.022 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
12,0(+0,5)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.042 (G-16)Asker, Askerlekene 202025.09.20
12,2(-1,5)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.053 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
12,3(+0,0)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 517.06.20
12,3(+0,0)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.021 (G-18/19)Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
12,3(-1,1)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (G-16)Ålesund, Seriestevne28.09.20
12,6(+0,0)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
12,9(+1,5)Halvard Melsås, Norna-Salhus IL29.04.051 (G-15)Leikvang, Norna young 517.06.20
12,9(-0,6)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.051 (G-15)Sande, Treningsstevne26.09.20
13,0(-0,8)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Seriestemne18.05.20
-----20--------------------
13,0(+0,0)Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.041 (G-16)Sande, Treningsstevne06.06.20
13,4(+1,4)Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-16)Vik, Seriestevne27.08.20
13,9(-1,3)John Gunnar Dybvad, Lånke IL Friidrett02.04.921Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
14,1(-1,3)Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.802Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
14,2(-0,4)Henrik Skaufel, Stjørdal Friidrettsklubb08.11.052 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
14,4(-1,3)Jon Håkon Slungård, Lånke IL Friidrett02.04.751 (MV45)Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
20,2(-1,3)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491 (MV70)Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
10,39(+2,4)Even Meinseth, IL Gular22.05.961-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
10,39(+3,7)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h1Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
10,56(+4,4)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
10,63(+2,4)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.912-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
10,65(+2,4)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.964-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
10,66(+4,4)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.962Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
10,73(+2,6)Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h1Grimstad, Klubbstevne21.05.20
10,76(+3,9)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-h2Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
10,80(+2,5)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
10,86(+3,0)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.021 (G-18/19)Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
10,87(+3,9)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.972-h2Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
10,88(+2,4)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.981-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
10,89(+2,5)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
10,90(+2,4)Christian Marthinussen, Fana IL28.12.835-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
10,96(+2,3)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.914-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
10,97(+3,6)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.022-fi Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,04(+4,4)Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Trondheim Friidrett16.12.963Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,07(+2,4)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.021 (G-18/19)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
11,09(+5,6)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,09(+3,7)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.024-h1Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
11,1(+3,3)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
11,10(+5,5)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.011Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
11,10(+3,9)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003-h2Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
11,10(+3,1)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.892-h2Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
11,16(+3,1)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.001-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,22(+2,4)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,22(+3,7)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.866-h1Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
11,26(+2,5)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.043Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,26(+4,7)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.011Fredrikstad, Treningsstevne22.09.20
11,28(+3,5)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
11,29(+2,3)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.006-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,30(+4,4)Kristoffer Hage Warholm, Ranheim IL10.04.004Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
11,32(+2,3)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.027-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,35(+2,4)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.002-h1Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
11,35(+3,7)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.012 (G-18/19)Larvik, Klubbmesterskap dag 216.09.20
11,36(+3,0)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.031 (G-17)Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
11,36(+3,6)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.031-fi (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,36(+2,7)Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.032-fi-ASandnes, Vindsprint02.08.20
11,39(+5,6)Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.943Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,41(+2,1)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.012-h2Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
11,44(+2,1)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.873-h2Fana, Norna 420.06.20
11,45(+2,7)Erik Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.012Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
11,48(+2,5)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.021 (G-18/19)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
11,48(+2,2)Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.034-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,48(+3,1)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,50(+2,6)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.004-h1Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
11,51(+3,1)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.023 (G-18/19)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
11,63(+3,1)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.986-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,64(+2,7)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.022-h3Hamar, Treningsstevne27.05.20
11,64(+3,6)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.041-fi (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
11,65(+2.1)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.043-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
11,71(+3,1)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.027-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,74(+4,7)Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.032Fredrikstad, Treningsstevne22.09.20
11,75(+2,4)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.054-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
11,76(+2,8)Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031 (G-17)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
11,81(+2,8)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.983Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
11,82(+3,1)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.052 (G-15)Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
11,83(+2,1)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
11,83(+2,1)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
11,83(+2,1)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.031-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
11,83(+2,1)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-h2Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
11,84(+3,1)Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.024 (G-18/19)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
11,89(+3,1)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.033-h2Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
11,90(+5,6)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054Nittedal, Løpsstevne13.06.20
11,9(+2,4)Magnus Storfjord, IK Grane17.04.032 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne23.07.20
11,90(+2,7)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.024Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
11,91(+2,1)Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.002Sandnes, Treningsstevne14.09.20
11,92(+3,5)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
11,96(+2,2)Marcus Stensheim Larsen, Selsbakk IF10.08.021-h5 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
11,96(+3,1)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.776-h2Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
12,0(+2,5)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Fagernes, Koronastevne01.06.20
12,05(+2,2)Viktor Stensaas, Selsbakk IF23.12.022-h5 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
12,09(+4,7)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.023Fredrikstad, Treningsstevne22.09.20
12,10(+2,7)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-17)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
12,11(+2,9)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-16)Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,21(+2,6)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051 (G-15)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
12,23(+2,8)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 213.06.20
12,24(+3,5)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.055 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
12,25(+2,1)Simen Gimnes, IL Tyrving22.08.033-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,27(+2,8)Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.014 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
12,30(+2,2)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034 (G-17)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
12,31(+2,8)Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-15)Harstad, Seriestevne 213.06.20
12,31(+2,7)Gudbrand Wirstad Dynna, Brandbu IF21.07.005Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
12,33(+2,1)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.036Sandnes, Treningsstevne14.09.20
12,39(+2,1)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.044-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,4(+2,5)Mathias Olivares, Fagernes IL07.04.032Fagernes, Koronastevne01.06.20
12,40(+2,4)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.692-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
12,44(+2,7)Odin Vinje Kjendalen, Urædd Friidrett10.09.032 (G-17)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
12,44(+2,4)Fredrik Hatlen Nøst, Strindheim IL22.05.041-h4 (G-16)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
12,47(+2,1)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.055-h1Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
12,5(+2,5)Mathias Bekkevold Jensen, IK Grane26.12.021 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne23.07.20
12,57(+2,4)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.733-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
12,61(+2,7)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-18/19)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
12,62(+3,5)Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.056 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
12,7(+2,2)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-15)Sande, Treningsstevne21.05.20
12,71(+2,4)Aksel Kvithyll-Haugen, Stadsbygd IL12.08.054-h1Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
12,76(+2,9)Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.042 (G-16)Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,77(+2,9)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.043 (G-16)Hønefoss, Ringerikslekene med KM for Buskerud13.09.20
12,78(+2,8)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.052 (G-15)Harstad, Seriestevne 213.06.20
12,78(+5,6)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.045Nittedal, Løpsstevne13.06.20
12,89(+2,2)Daniel Raudberget, Stadsbygd IL01.07.024-h5 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
12,89(+2,6)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863-h1Grimstad, Klubbstevne21.05.20
12,97(+2,5)Martin Abrahamsen, Namsen Friidrettsforening04.07.041 (G-16)Namsos, Seriestevne07.09.20
13,03(+2,3)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.041 (G-16)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
13,1(+3,3)Nikkolaj Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett09.09.041 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
13,15(+2,4)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-16)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
13,18(+2,6)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,25(+3,1)Kåre Strande, Fagernes IL29.05.611Fagernes, Treningsstevne21.08.20
13,27(+2,4)Blaise Ngerageze (CGO), Byåsen IL22.02.005-h1Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
13,44(+2,4)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
13,51(+2,6)Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.042 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,71(+2,4)Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.054-h4 (G-15)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
13,78(+2,6)Kristin Nordgård, Snøgg Friidrett07.05.031 (J-17)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
13,92(+2,7)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.967Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
13,94(+2,4)Johan Andreas Løland, GTI02.05.595-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
14,10(+2,3)Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
14,49(+3,1)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.052Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20
19,8(+3,1)Dag Røsler, Lånke IL Friidrett14.07.491 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20
20,4(+3,1)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.472 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusell03.09.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
12,2(+0,4)Niklas Nytrø, ukjent15.09.942Vik, Seriestevne27.08.20
14,05(-1,8)Ingebrigt R Baadnes, ukjent05.04.022 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20

150 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
15,51(+0,8)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
15,56(+0,8)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
15,88(+0,8)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,04(+0,8)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.914-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,10(+0,8)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.955-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,18(+1,6)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.962-fi-ABrumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
16,31(+0,1)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.931Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
16,42(+1,6)Salum Ageze Kashafali, Norna-Salhus IL25.11.932-h3Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
16,44(-1,4)Simen Tjelta Larsen, IL Skjalg04.01.942-h2Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
16,60(+2,0)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----10--------------------
16,61(+1,6)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.912-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,67(+0,6)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,70(+1,0)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,71(+1,6)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,71(+0,6)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.032-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,72(+1,6)Didrik Grøm, Fredrikstad IF24.04.024-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
16,81(+2,0)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,83(-0,6)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.891Hønefoss, Treningstevne09.08.20
16,84(-2,0)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.982-h1Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
16,85(+2,0)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.003-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----20--------------------
16,93(-1,4)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.973-h2Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
16,93(+0,6)Patrick Bjørkhaug Johannessen, Lørenskog Friidrettslag21.03.003-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,96(+1,2)Jostein Joshua Fossøy, Førde IL Friidrett01.09.921-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
16,98(+0,0)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,01(+2,0)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,01(+2,0)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.004-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,03(-0,6)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,13(+1,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h4Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,14(+0,7)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.032-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,14(-0,6)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----30--------------------
17,14(-0,6)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.032-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,18(-1,4)Tomasz Siemieniuch, Sandnes IL23.01.004-h2Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
17,19(+1,0)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,20(-1,8)Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.942-h5Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,21(+2,0)Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Ranheim IL16.12.961-h3 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,24(-0,4)Mickey Joe, IL i BUL14.08.911-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,25(+1,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.032-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,31(-0,4)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.892-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
17,40(+0,0)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,40(-0,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.044-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
-----40--------------------
17,43(-0,6)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.045-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,44(+0,8)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.026-h8Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,46(+0,4)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
17,56(+1,1)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.021-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,57(+0,0)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.014-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,59(+1,1)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.032-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,59(-0,6)Valentin Jensen, Ringerike Friidrettsklubb30.05.052Hønefoss, Treningstevne09.08.20
17,69(+1,0)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.051-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
17,69(+1,1)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.053-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,80(-1,9)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.051-h1Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
-----50--------------------
17,81(+0,6)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.024-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
17,96(+0,0)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.044-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,03(+0,0)Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.035-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,08(+1,0)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,12(+1,2)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,17(+1,2)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,23(+1,0)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,23(+1,0)Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.043-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
18,40(+0,1)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.982Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,50(+1,0)Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.045-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----60--------------------
18,52(-1,9)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.032-h1Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
18,53(+0,0)William Kollberg, IF Hellas30.04.045-h3Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,59(+0,7)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h2Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
18,59(-0,6)Anders Gaarud, Trondheim Friidrett13.12.983Hønefoss, Treningstevne09.08.20
18,63(+0,1)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.043Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,66(+2,0)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032Oslo/St, Internstevne 224.06.20
18,71(+1,1)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.055-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,80(+0,1)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.034Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
18,82(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.056-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,96(+0,4)William Schjerve Moe, Lambertseter IF11.11.054-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
-----70--------------------
19,01(+0,4)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.055-h1Lambertseter, Koronasprinten 202028.05.20
19,13(+1,2)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.937-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
19,24(+2,0)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.043Oslo/St, Internstevne 224.06.20
19,99(-1,3)Julian Guldvik, Namsen Friidrettsforening01.11.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne20.05.20
20,05(+0,1)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.646Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
21,59(+1,0)Terje Myhre, IL i BUL10.04.628-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
17,19(-1,4)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.895-h2Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
18,25(+1,2)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.045-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
18,42(+1,1)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.054-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
20,50(+0,7)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne16.07.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,4(+1,9)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001Hamar, Treningsstevne08.05.20
16,7(+1,9)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022Hamar, Treningsstevne08.05.20
16,8(+1,9)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.003Hamar, Treningsstevne08.05.20
17,4(+1,2)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.034Hamar, Treningsstevne08.05.20
17,7(+1,2)Magnus Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL31.07.005Hamar, Treningsstevne08.05.20
17,7(+0,2)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.041 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20
17,9(+0,1)Fredrik Tung, Stadsbygd IL09.01.021 (G-18/19)Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20
18,8(+1,2)David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.026Hamar, Treningsstevne08.05.20
19,4(+0,0)Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051 (G-15)Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20
19,7(+0,2)Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.042 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne17.06.20
-----10--------------------

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
16,22(+2,2)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
16,37(+2,2)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.962-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,33(+3,2)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.041-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,37(+2,2)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,37(+2,2)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.033-h5 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,84(+3,2)Marcus Stensheim Larsen, Selsbakk IF10.08.022-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
17,90(+3,2)Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.973-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
18,69(+3,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.054-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20

200 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,16(+0,6)Mathias Hove Johansen, IL Skjalg27.09.981-h2Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
21,38(+1.3)Filip Bøe, Fana IL30.08.002-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,39(-0,2)Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h2Fana, Norna 206.06.20
21,44(+1,3)Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-h1Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
21,46(-0,3)Even Meinseth, IL Gular22.05.961Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
21,52(+1.3)Joachim Sandberg, IK Tjalve18.05.953-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,67(+1,0)Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.913-fi-BEspoo/FIN, Motonet GP05.08.20
21,72(+1,0)Patrick Monga Bifuko, IL Tyrving12.01.963-fi-AÅrhus/DEN, DM test08.08.20
21,77(+1,1)Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.021-fi-ASandnes, Vindsprint02.08.20
21,83(+0,9)Ingar Kiplesund, Sportsklubben Vidar15.11.961-h2Trondheim, Seriestevne13.06.20
-----10--------------------
21,87(+1.3)Håvard Becker, Sem IF18.04.995-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
21,93(+1,6)Henrik Flåtnes, Tønsberg Friidrettsklubb26.12.011 (G-18/19)Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
21,95(+1,6)Christian Mensah, Trondheim Friidrett20.04.961Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
21,99(+0,1)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.911Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
22,04(+0,3)Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.901Arna, Askokarusellen12.08.20
22,07(+1,2)Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
22,08(+1,6)Kristoffer Persen, Fredrikstad IF18.03.001Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
22,08(+0,3)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.952-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
22,08(+0.6)Jonas André Ose, Dimna IL13.06.022-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,09(-0,2)Sondre Gjesdal, IL Gular19.05.982-h2Fana, Norna 206.06.20
-----20--------------------
22,09(+0,0)Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.011 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
22,10(-1,0)Jacob Vaula, Stord IL01.08.014-fi Fana, NM friidrett Bergen 202020.09.20
22,11(+0.6)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.983-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,11(+1,1)Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.973-h2Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
22,12(+1,1)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.034-h2Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
22,20(+1,1)Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.026-h2Fana, Sverre Sørnes Hinderfestival06.08.20
22,26(-0,8)Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.993-h2Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,27(+1,3)Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.022-h1Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
22,34(+1,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.031-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,36(+0,6)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971-h2Sandnes, Treningsstevne14.09.20
-----30--------------------
22,40(+1,3)Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.013-h1Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
22,44(-0,2)Nickolai Jallow, IK Tjalve03.04.911-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,44(+0,0)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.936-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
22,45(+1,9)Sondre Matias Rudi, Moelven IL12.06.001Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
22,47(+0,1)Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891-h3Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
22,48(+1,6)Herman Hogstad Sveinsson, Seljord IL28.02.041-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,51(+1,2)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
22,51(+1.3)Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.011-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,51(+0,2)Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.021Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
22,52(-0,2)Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
-----40--------------------
22,52(-0,4)Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.003-h1Fana, Karabinlekene06.09.20
22,55(+1,9)Hallgeir Martinsen, Florø Turn og IF10.01.892Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
22,55(+1,6)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,56(+1,2)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h1 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
22,57(+1,6)Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.043-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,57(-0,8)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.004-h2Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
22,58(+0,9)Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.014-h2Trondheim, Seriestevne13.06.20
22,61(+2,0)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
22,62(+1.3)Ben Jeffrey Benert, Florø Turn og IF01.02.012-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,64(+1,9)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.032-h2 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
-----50--------------------
22,65(+1,0)Andreas Dixon, Fana IL03.04.014Leikvang, Norna 130.05.20
22,66(+1,1)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
22,66(+1,7)Khoa Henrik Luong, Bækkelagets SK13.12.931Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
22,67(+1,8)Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,68(+1,6)Osazee Parkson, Gausdal FIK10.09.044-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,74(-0,2)Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.013-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,77(+1.3)Riquelvys Rafael Santiago, IL i BUL01.01.873-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,77(+1.3)Simon Grimstad, Dimna IL08.02.993-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
22,80(+1,2)Christian Marthinussen, Fana IL28.12.836-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
22,81(+0,1)Marius Bull Hjeltnes, IK Tjalve22.06.963-h3Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
-----60--------------------
22,84(-0,2)Per Tinius Fremstad-Waldron, IL i BUL25.09.004-h1Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
22,88(+1,9)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,89(+1,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.011-h3Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
22,91(+1,5)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Haugesund, Kretsstevne10.06.20
22,93(+1,9)Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.034-h2 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,93(+1,4)Peter Svoren, IL Tyrving18.04.013-h3Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
22,94(+1,0)Magnus Reigstad, Osterøy IL31.03.036Leikvang, Norna 130.05.20
22,94(+0,0)Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-h3Valencia/ESP, Campeonato Autonómico Absoluto A.L. OPEN 202029.08.20
22,95(+1,1)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002-h1Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
22,95(+0,4)Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
-----70--------------------
22,98(+1,6)Emil Gundersen, Fyllingen IL28.05.045-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
22,98(-0,8)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.005-h2Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
22,99(+0,0)Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.012 (MJ)Larvik, Treningsstevne17.06.20
23,03(+1,9)Mathias Michelet Bredesen, Otra IL13.04.035-h2 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
23,04(-1,5)Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,05(-0,6)Tobias Lien, Fredrikstad IF28.01.984-h1 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,07(+0,2)Thomas Graftås, IL i BUL12.09.012-h2Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,09(+1,6)Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.943Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
23,10(+0,2)Jonathan Holen, IL i BUL14.07.013-h2Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,11(+0,4)Sture Måseide, Dimna IL17.05.001Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
-----80--------------------
23,15(+1,0)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.051 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
23,15(+0,6)Henrik Nordlie Karlsen, Lørenskog Friidrettslag04.09.051 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,16(-0,6)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.986-h1 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,16(+1,9)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.031 (G-17)Ørsta, Ørstaleikane22.08.20
23,16(+1,3)Marcus Kwadwo Barkhald-Langjord, Trondheim Friidrett16.12.961-h1Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
23,20(+0,7)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.022Fana, Norna 527.06.20
23,20(+1,1)Tormod Hjortnæs Larsen, Lillehammer IF29.07.865-h1Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
23,20(+0,6)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982-h2Sandnes, Treningsstevne14.09.20
23,23(-1,5)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.016-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,24(+1,4)Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.991Leikvang, Norna young 227.05.20
-----90--------------------
23,24(-0,2)Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.031 (MJ)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
23,25(+0,2)Per Ellef Ryen Aalerud, Ås IL15.01.004-h2Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,29(+1,7)Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.001-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
23,30(-0,6)Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.032-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,30(-0,5)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.052-h3 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
23,33(+0,4)Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.857-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
23,33(+1,5)Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021-h2Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
23,33(-1,8)Sander Dalbu, Steinkjer Friidrettsklubb28.09.024-h3 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,34(+1,8)Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031 (G-17)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
23,36(+1.2)Kristoffer Hage Warholm, Ranheim IL10.04.003-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----100--------------------
23,37(+1,8)Jøran Laukeland, Førde IL Friidrett06.06.771Førde, Treningstemne15.06.20
23,41(+1,8)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.021 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
23,41(-0,6)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003-h2Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,41(-2,4)Caleb Muamba Kongolo, Søndre Land IL18.04.002Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
23,43(+0,9)Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.031 (G-17)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
23,44(+1.2)Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.035-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,44(+0,4)Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
23,44(+1,8)Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
23,45(+1,8)Henrik Duncan, Tønsberg Friidrettsklubb07.04.031 (G-17)Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,46(+1,7)Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.042-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
-----110--------------------
23,46(+1,6)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.046-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
23,49(+1,3)Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.993-h1Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
23,50(+0,8)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.034-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,50(-0,3)Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.031-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
23,53(+1,8)Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.035-h1 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
23,58(-1,5)John Arild Torkelsen, Stord IL11.02.027-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,58(+0,3)Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.761-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,59(+1,6)Fredrik Persen, Fredrikstad IF19.02.022 (G-18/19)Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
23,60(+0,0)Theo Griffin Halvorsen, IL Tyrving04.01.971Ås, Kretsstevne18.06.20
23,60(+0,4)Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.011 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
-----120--------------------
23,61(+1,1)Adrian A. Kinnunen, Steinkjer Friidrettsklubb03.05.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
23,62(+1,7)Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.984-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
23,65(-0,1)Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Seriestevne 329.06.20
23,67(+0,8)Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.044-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
23,68(+0,1)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.015-h3Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,68(+2,0)Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.052-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
23,69(-1,3)Andreas Frich Mæhlum, Laksevåg TIL25.07.006-h2 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,69(+1,5)Marcus Henriksen, FIK Orion07.11.023-h2Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
23,71(+0,5)Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
23,71(+0,6)Jonas Fjordholm, Sandnes IL10.08.053-h2Sandnes, Treningsstevne14.09.20
-----130--------------------
23,73(+1,6)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.047-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
23,75(+1,3)Mads Rognerud, Ås IL25.06.011 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202026.09.20
23,76(-1,0)Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.031 (G-17)Fana, Karabinlekene06.09.20
23,77(+1,6)Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013 (G-18/19)Greveskogen, Treningsstevne06.06.20
23,82(+1,1)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
23,82(+1,6)Simon Stornes, IL i BUL14.07.041-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
23,82(+0,6)Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.052 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,83(+0,8)Marius Eidsli, Skaun IL07.09.045-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
23,83(+1,6)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.048-fi (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
23,86(+1,2)Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.032 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
-----140--------------------
23,91(-0,4)Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031Ås, Kretsstevne07.10.20
23,92(+0,3)Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.032-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
23,93(-0,7)Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.032-h2Fana, Karabinlekene06.09.20
23,93(+0,4)Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.042-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,95(+1,2)Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.033-h1 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
23,98(+1,9)Anders Kvesetberget, FIK Orion28.11.023-h5Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,01(+1,5)Joachim Teleb, Fredrikstad IF10.02.022 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
24,02(+2,0)Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
24,03(+0,6)Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.053 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,03(-1,6)Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.978-h3Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
-----150--------------------
24,05(-0,3)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.042-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,05(+0,7)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.053-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
24,09(+0,9)Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.001-h1Sandnes, Treningsstevne14.09.20
24,13(-1,5)Martin Pettersen, FIK Orion16.02.028-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
24,14(+0,3)Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.045-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
24,14(-0,7)Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.041 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
24,16(-1,3)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.951Porsgrunn, Nasjonalt Stevne26.08.20
24,17(+1,9)Sondre Audahl Vik, IL Tyrving26.01.043-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,20(+0,1)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne20.08.20
24,25(+1,7)Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.975-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
-----160--------------------
24,25(+0,6)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051 (G-15)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
24,26(-0,7)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.872Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
24,27(+0,3)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (MJ)Arna, Askokarusellen12.08.20
24,30(+1,6)Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.052-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,32(-0,2)Ole Martin Flatjord, Gloppen Friidrettslag14.09.941Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
24,32(+1,0)Lucas Grimstad Nilsen, Sandnes IL06.06.053 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
24,35(+1,3)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032-h2Moss, Treningsstevne17.06.20
24,36(-1,6)Julian René Bastesen, Ullensaker/Kisa IL23.07.042-h2Petrer/ESP, I Control Provincial Alicante Absoluto A.L.17.07.20
24,36(-0,2)Jakob Slåtten, Jølster IL12.02.051 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
24,36(+1,9)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.044-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
-----170--------------------
24,40(+1,3)Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Leikvang, Norna young 303.06.20
24,40(+0,5)Patrick Wik, IL Fri05.10.042-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
24,43(-0,2)Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042 (G-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
24,47(+0,8)Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.026-h6Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,47(+1,9)Paul-Louis O'Rock, Moelven IL13.04.895-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,49(+0,7)Eirik Natvik, Stord IL04.02.054-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
24,50(+0,7)Sigmund Le Fjeld, IL Tyrving19.03.052-h2 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,51(-0,6)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.921Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
24,54(-0,3)Arian Gjersdal Johansen, Drøbak-Frogn IL Friidrett20.10.041Ås, Kretsstevne14.09.20
24,56(+1,8)Sebastian Knudsen, IL Skjalg19.07.031-fi-BSandnes, Vindsprint02.08.20
-----180--------------------
24,57(+1,4)Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
24,59(-0,5)Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.023-h1Fana, Norna 206.06.20
24,59(+1,5)Fredrik Kristiansen, Lillehammer IF12.08.985-h2Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
24,60(+1,6)Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.021 (G-18/19)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
24,60(+1,6)Birk Staven, Nesodden IF28.02.033-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,62(+1,8)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.022 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
24,64(+2,0)Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.041-h1 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
24,64(-1,5)Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (MJ19)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
24,66(-0,4)Thomas Skalstad-Aaker, Kongsberg IF14.12.052 (G-15)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
24,67(-1,4)Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.042 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----190--------------------
24,67(+0,9)Vetle Lysaker Norbom, Konnerud IL22.04.032 (G-17)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
24,69(+0,8)Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.047-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,69(+0,7)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.772-h1Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
24,71(-1,9)Amund Solberg Stølen, Midsund IL11.03.021 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
24,71(+1,5)Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.023 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
24,71(-0,7)Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.043 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
24,72(+1,8)Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.013 (G-18/19)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
24,72(+2,0)Birk Arvola, IK Hind01.04.054-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
24,73(+1,3)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034 (G-17)Leikvang, Norna young 303.06.20
24,73(+2,0)Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.055-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
-----200--------------------
24,75(-0,5)Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.012 (G-18/19)Larvik, KM veteraner og klubbstevne03.06.20
24,75(-0,3)Vegard Lie, IK Tjalve23.01.866-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,76(+0,9)Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.041-fi-B (G-16)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
24,76(+0,7)Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.055-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
24,79(+0,6)Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 506.06.20
24,80(-1,1)Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.963Fana, Norna 421.06.20
24,81(+1,6)Trygve Ilseng, IL i BUL22.03.054-h2Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
24,82(+1,9)Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.022 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 213.06.20
24,82(+0,4)Oskar Riis Gulbrandsøy, Os Turnforening24.12.024 (G-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
24,82(+1,6)André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
-----210--------------------
24,83(+0,0)Peder Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb24.10.021 (G-18)Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
24,84(+0,9)Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.031-h1Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
24,85(+0,6)Thai Drager, IL i BUL16.07.055 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,86(-1,0)Oskar Opdøl, Stettevik Sportsklubb06.07.031 (G-17)Ålesund, Seriestevne17.08.20
24,88(+1,2)Emil Vestre, Ranheim IL14.03.051 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
24,88(-2,2)Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.032-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
24,89(+1,6)Eirik-André Kristiansen, Moss IL21.03.051 (G-15)Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
24,93(+1,9)Michael Reklev, Ullensaker/Kisa IL11.09.056-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,94(+1,9)Martin Aarbogh Brustad, Nordre Eidsvoll IL15.01.047-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,94(-2,2)Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.033-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----220--------------------
24,95(-1,0)Eskil Gauslaa-Hummelsund, Ålesund Friidrettsklubb04.02.032 (G-17)Ålesund, Seriestevne17.08.20
24,97(+0,3)Felix Christensen, IL i BUL20.04.023-h1Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
24,97(+0,9)Kasper Molenaar, Modum FIK15.12.041 (G-16)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
24,99(+1,8)Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.044 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
25,00(+0,6)Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-16)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
25,01(-0,5)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.055-h3 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
25,02(+0,4)André Armando Vivelid, Ask Friidrett18.01.891Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
25,02(+0,7)Nii Mensah Narh, GTI28.01.983-h1Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
25,06(-1,9)Mats Brevik, IL Molde-Olymp27.04.022 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20
25,09(+0,9)Leon Magnus Kalleklev, Mjøsdalen IL23.10.053-fi-B (G-15)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
-----230--------------------
25,10(-0,2)Ruben Alexander Eide Gjerde, Olden IL06.02.052 (G-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
25,11(+1,6)Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.045 (G-16)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
25,14(+0,1)Ståle Kristoffer H. Feyling, Egersunds IK21.02.014Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
25,24(-0,5)Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.055-h1Fana, Norna 206.06.20
25,24(+1,4)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.985-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
25,24(+0,5)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043 (G-16)Asker, Askerlekene 202026.09.20
25,24(-0,4)Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.882Ås, Kretsstevne07.10.20
25,30(-0,3)Mikkel Large Finnbråten, Ås IL24.08.972Ås, Kretsstevne14.09.20
25,30(-0,5)Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.032 (G-17)Os, OsLekene 202027.09.20
25,36(+1,6)Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.052 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
-----240--------------------
25,38(+1.4)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.664-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,39(-2,9)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.871Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
25,40(+0,6)Sander Ytterdahl, Farsund og Lista IK24.05.052 (G-15)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
25,40(-2,9)Oscar Stuhr, Fana IL18.04.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
25,41(+1,0)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.054 (G-15)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
25,42(-1,5)Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041 (G-16)Ulsteinvik, Seriestemne30.05.20
25,42(+0,9)Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.014-fi-B (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
25,42(+1,6)Jesper Sandvik Bjerk, Moss IL27.03.052 (G-15)Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
25,43(-0,8)Axel Frei, IL Norodd29.08.051 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
25,44(+1,7)Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.037-h1Trondheim, Seriestevne13.06.20
-----250--------------------
25,45(+0,6)Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.981Overhalla, Seriestevne09.06.20
25,45(+0,3)Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
25,46(+0,5)Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.022 (G-18/19)Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
25,48(-1,2)Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-16)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
25,50(+1,5)Eirik Fredriksen, Fredrikstad IF29.03.014 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
25,52(+2,0)Jakob Aker-Svendsen, Sem IF08.09.053-h1 (G-15)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
25,52(-0,3)Max Eliassen Allen, Drøbak-Frogn IL Friidrett12.11.053Ås, Kretsstevne14.09.20
25,54(+0,3)Mathias Korsedal Bua, Haugesund IL24.03.052 (G-15)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
25,55(+2,0)Helge Sampson, Haugesund IL25.05.012Haugesund, Kretsstevne27.05.20
25,57(-0,5)Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.056-h3 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
-----260--------------------
25,61(-0,3)Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.967Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
25,61(+0,1)Linus August Rygh, T&IF Viking16.05.051 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
25,62(+0,0)Sander Elias Bjørkås, Stjørdal Friidrettsklubb10.06.041 (G-16)Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
25,63(-0,4)August L Svare, Bodø Friidrettsklubb11.12.031 (G-17)Bodø, Kretsstevne16.06.20
25,63(+0,6)Eirik Rye Pedersen, IL i BUL05.01.056 (G-15)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
25,68(+1,0)Thomas Kristiansen, Rjukan Idrettslag08.08.011 (G-18/19)Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
25,73(+0,1)Martin Hjertaker, Os Turnforening04.02.052 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
25,74(-1,9)Wilhelm Hjelpdahl Deinboll, Bækkelagets SK09.03.053Bækkelaget, Klubbstevne08.06.20
25,74(+2,0)Otto Rusagara, Steinkjer Friidrettsklubb13.01.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
25,78(+0,6)Ricardo Gojkovic Mikalsen, Otra IL041 (G-16)Kristiansand, Treningsstevne06.08.20
-----270--------------------
25,82(-1,0)Christoffer Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.046 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
25,87(-0,9)Marius Torbjørnsen, Fitjar IL21.05.033-h3 (G-17)Leirvik, Seriestemne15.06.20
25,90(-1,1)Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.024Fana, Norna 421.06.20
25,90(-0,2)Benjamin Taule Lindgren, Fyllingen IL11.07.045 (G-16)Fana, Karabinlekene06.09.20
25,91(-0,4)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.053 (G-15)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
25,92(+0,9)Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.054-h1Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
25,93(-1,4)Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.043 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
26,01(+1,7)Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.044Jessheim, 1500 Elite04.06.20
26,03(+1,8)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.934-fi-BSandnes, Vindsprint02.08.20
26,06(+0,0)Elias Julian Ludviksen, IL Pioner17.03.031 (G-17)Narvik, Kretsstevne 302.07.20
-----280--------------------
26,06(+1,8)Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.045-fi-BSandnes, Vindsprint02.08.20
26,10(+1,5)Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
26,12(-1,5)Mikael Camitz, Bodø Friidrettsklubb25.03.022 (MJ19)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
26,15(-1,4)August Árran Rimpi, IK Hind05.07.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
26,18(+0,5)Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.862Grimstad, Klubbstevne31.05.20
26,18(+1,6)Kristian Lindgren, Haugesund IL28.12.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
26,18(+1,6)Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.053 (G-15)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
26,22(+0,6)Eirik Hasaas, IK Våg09.09.053 (G-15)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
26,22(-1,2)Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.051 (G-15)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
26,24(+0,5)Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041 (G-16)Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
-----290--------------------
26,31(+0,0)Tor-Jakob Lien, IL Norodd19.07.051 (G-15)Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
26,32(-0,2)Åsmund Sælen, Gloppen Friidrettslag30.05.952Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
26,34(-0,6)Torleiv Hølland, Sandnes IL27.12.694Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
26,39(+1.4)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.936-h1Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
26,40(+2,0)Martin-Kristoffer Tidemand Kolseth, Sem IF01.05.044-h1 (G-16)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
26,43(+1,2)Magnus Hanem, Hattfjelldal IL30.03.052 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
26,49(-1,4)Morten Nørjordet, IL Koll18.01.735Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
26,50(+1,2)Simen Steen Myrvang, Ullensaker/Kisa IL06.11.961Steinkjer, Oppkjøringsstevne UM/Lerøy15.08.20
26,51(-0,8)Iver Langlo Bøstrand, Ålesund Friidrettsklubb23.02.051 (G-15)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
26,53(-0,4)Sondre Løkke Hagen, Tingvoll Friidrettsklubb26.05.021 (G-18/19)Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
-----300--------------------
26,55(+0,3)Simon Brunnberg Nielsen, Asker Sk. Friidrett13.03.052 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
26,55(+0,1)Øyvind Øie Johansen, T&IF Viking31.12.053 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
26,58(+1,2)Gabriel Lande-Norheim, Hattfjelldal IL23.02.053 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
26,60(+0,3)Thomas Johan Fagerland, Haugesund IL31.12.054 (G-15)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
26,61(+0,2)Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
26,61(-1,4)Roar Fjellet, Hamar IL05.04.666Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
26,64(+0,3)Damian Olaf Lubek, Haugesund IL06.08.055 (G-15)Frakkagjerd, Haugesund Sparebank Cup 325.08.20
26,77(-0,4)Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.753Ås, Kretsstevne07.10.20
26,91(-0,3)Theo Bergsvik, IL Skjalg28.02.046 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
26,94(-1,4)Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.044 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----310--------------------
27,03(+1,6)Kristoffer Kjelling, Botne SK07.08.051 (G-15)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
27,03(+1,5)Geir Jonny Kaasen, IL Tyrving18.01.643-h1Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
27,04(+0,9)Erland Kristoffersen, Modum FIK10.02.042 (G-16)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
27,05(-0,2)Jon R. Hauge, Gloppen Friidrettslag10.02.741 (MV45)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
27,06(+1,5)Frode Holt, IF Sturla14.07.644-h1Nadderud, Sprint/Hopp stevne03.09.20
27,08(-0,5)Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.053 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20
27,16(-1,5)Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MJ22)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
27,22(+0,5)Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.042-h1Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
27,23(-0,1)Johannes Jemer Mjelde, Hamar IL05.01.051Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
27,25(+1,2)Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.042-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----320--------------------
27,35(+0,6)Troy Brandseth Norbakk, Voss IL16.12.031 (G-17)Voss, Seriestemne23.09.20
27,40(+0,5)Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-16)Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
27,44(-1,0)Magnus Stette Rørvik, Ålesund Friidrettsklubb13.09.041 (G-16)Ålesund, Seriestevne17.08.20
27,44(+1,2)Sigurd Mjølkarlid, Hattfjelldal IL13.12.054 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
27,47(+1,5)Stein Johnsen, Overhalla IL18.12.717-h2Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
27,48(+0,2)Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052-h1 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
27,49(+1,6)Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052 (G-15)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
27,51(+0,0)Alec Haug Coleman, Ask Friidrett03.07.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
27,66(+0,0)Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
27,76(+0,4)Martinus Fonstad Børnes, Bøler IF18.12.045-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
-----330--------------------
28,27(+1,6)Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.041 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
28,32(+0,0)Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
28,46(+0,7)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.624-h1Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
28,55(-1,6)Casper Lye Clausen, IL Skjalg19.07.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne04.08.20
28,65(-0,1)Hans-Erling Skatvedt-Hansen, Hamar IL13.01.042Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
28,71(-1,9)Håvard Dimmen, Dimna IL11.01.051 (G-15)Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
28,73(+0,4)Jostein Bogdan Wakounig, Bøler IF28.04.046-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
28,80(+0,1)Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051 (G-15)Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
28,87(-1,0)Thias Steffenssen Brunvoll, Ålesund Friidrettsklubb16.05.051 (G-15)Ålesund, Seriestevne17.08.20
28,91(+1,8)Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052 (MJ)Larvik, Sommerstevne01.07.20
-----340--------------------
28,97(-0,8)Filip Byttingsvik, IL Molde-Olymp12.05.054 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
29,11(+0,0)Bjørn Fluge, Ask Friidrett10.12.601 (MV60)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
29,33(-0,3)Asle Benoni, Ås IL20.11.574Ås, Kretsstevne14.09.20
29,38(+0,3)Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053 (G-15)Asker, Askerlekene 202026.09.20
29,48(-1,8)Yngve Endal, FIL Aks-7728.04.701 (MV50)Os, KM Veteran03.10.20
29,87(+1,6)Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.042 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202014.06.20
30,75(-2,9)Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
31,28(-1,8)Magnus Skjoldal, IL Fri27.03.491 (MV70)Os, KM Veteran03.10.20
31,73(-1,4)Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
32,54(-1,8)Frank Atle Kvinge, IL Gular31.12.541 (MV65)Os, KM Veteran03.10.20
-----350--------------------
33,63(-1,4)Dagfinn Nyhammer, Fjellhug/Vereide IL12.06.501 (MV)Byrkjelo, Seriestemne14.07.20
34,58(+0,0)Johnny Isaksen, IL Fri03.10.481 (MV70)Arna, Askokarusellen12.08.20
35,86(-1,8)Øystein Isaksen, IL Gular16.06.672 (MV50)Os, KM Veteran03.10.20
36,93(-3,9)John Arne Bernes, Osterøy IL28.12.441 (MV75)Os, KM Veteran03.10.20
37,19(+2,0)Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.451 (MV75)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
37,89(-3,9)Kjell Ulltang, Øystese IL23.08.381 (MV80)Os, KM Veteran03.10.20
43,15(-1,8)Gudmund Ottesen, IL Gular19.06.462 (MV70)Os, KM Veteran03.10.20
43,39(+0,0)Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.471 (MV70)Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
45,67(-3,9)Arthur Lillefosse, IL Gular23.07.442 (MV75)Os, KM Veteran03.10.20
48,52(+0,0)Henry Opland, IL Norodd05.09.361 (MV80)Tingvoll, Treningsstevne18.08.20
-----360--------------------
1,01,86(-3,9)Harry Tvedt, IL Gular15.09.331 (MV85)Os, KM Veteran03.10.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,61(+0,3)Sergejs Kononovs (LAT), IL Skjalg08.03.893-h2Sandnes, Sprintstevne 122.06.20
22,89(-1,5)Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.024-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
23,09(+0,4)Erik Artelius (SWE), Raufoss Idrettslag Friidrett31.07.012Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
23,14(+1.2)Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.031-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
23,36(+1,1)Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001Steinkjer, Seriestevne21.06.20
23,62(+0,8)Deividas Burkauskas (LTU), Jølster IL03.09.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
23,87(+0,8)Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.046-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,38(+1,4)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.045Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
24,44(-0,3)Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.885-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
24,72(+1,8)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.043 (G-16)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
24,93(+1.2)Dmitri Kuzkin (RUS), IL i BUL10.10.877-h2Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
25,45(-0,8)Sabir Bashiir Tahlil (SOM), IL Molde-Olymp27.09.052 (G-15)Molde, Treningsstevne11.06.20
25,47(-0,2)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.041 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
26,28(-3,2)Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.044Nittedal, Løpsstevne13.06.20
27,69(+1,3)Blaise Ngerageze (CGO), Byåsen IL22.02.005-h1Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
28,13(-1,0)Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051 (G-15)Harstad, Løpsstevne10.08.20
29,02(+0,5)Felix Naue (GER), Nesodden IF09.06.053-h1Nesodden, PLUGGEN elektro23.06.20
29,06(+2,0)Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne18.06.20
29,36(+1,1)Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Rjukan, Sprintstevne22.09.20
29,55(+0,4)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.962Lillehammer, GD-stevnet19.09.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
22,5(+1,0)Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.001Kristiansand, Treningsstevne11.06.20
22,9(+1,4)Håkon Solli Henriksen, Nittedal IL24.06.931Nittedal, Seriedugnad10.10.20
23,2(-0,2)Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991-h2Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
24,3(+0,0)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, Seriestevne13.08.20
25,0(+0,5)Oddne Nørve, Mandal & Halse IL30.06.031Kristiansand, Treningsstevne25.06.20
25,1(-0,8)Martin Sandstaa, Sandefjord Turn & IF15.04.011-h2 (G-18/19)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
25,2(+0,0)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Fagernes, Koronastevne01.06.20
25,8(+1,9)Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.052 (G-15)Sande, Treningsstevne21.05.20
27,1(+0,0)Ole Jacob Hansen, Sømna IL27.10.041 (G-16)Vik, Seriestevne13.08.20
28,5(+0,0)Sander Johansen, Sømna IL09.11.042 (G-16)Vik, Seriestevne13.08.20
-----10--------------------
29,1(-0,4)Philip Moen, Herkules Friidrett09.11.051 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20
32,1(-0,4)Nikolai Jacobsen, Herkules Friidrett17.08.052 (G-15)Larvik, Bøkeskoglekene 202030.08.20

Ikke godkjente resultater
For mye vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
21,21(+3,4)Even Meinseth, IL Gular22.05.962-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
21,70(+3,4)Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.913-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
21,75(+4,2)Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.981-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
21,87(+2,6)Even Pettersen, IL Tyrving12.10.931-h3Jessheim, Norgeslekene07.08.20
21,90(+2,8)Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.031-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
21,99(+2,1)Sondre Gjesdal, IL Gular19.05.981-fi-AOsterøy, HTB karusell 129.08.20
22,06(+2,5)Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951-h2Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
22,17(+3,5)Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
22,23(+3,6)Soban Mortaza Inayat, Sandnes IL30.09.971Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
22,26(+2,8)Kenny Emi Tijani-Ajayi, IL Koll05.05.032-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
22,34(+2,2)Simen Nordheim Berg, Romerike Friidrett26.03.031-h3 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,39(+4,2)Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.042-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,44(+3,2)Sebastian Berntsen, Tønsberg Friidrettsklubb07.02.051-fi (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
22,47(+3,6)Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.002Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
22,54(+2,8)Tobias Kvamme Myhr, Norna-Salhus IL18.03.034-fi (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
22,61(+2,1)Sivert Sellevold, IL Gular04.12.002-fi-AOsterøy, HTB karusell 129.08.20
22,62(+4,2)Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,63(+3,2)Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.052-fi (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
22,68(+2,2)Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.032-h3 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,73(+3,5)Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.033 (G-17)Leikvang, Norna young 410.06.20
22,73(+2,2)Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.033-h3 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
22,80(+3,2)Alexander Skrede, Sandnes IL11.10.053-fi (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
22,82(+3,4)Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.006-h7Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,87(+4,2)Tobias Windjusveen, IL Tyrving27.08.026-h3Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
22,91(+2,6)Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.982Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
23,02(+2,1)Erlend Hognestad Nilsen, IL Gular10.05.983-fi-AOsterøy, HTB karusell 129.08.20
23,05(+2,2)Sondre Johannes Espelid, Dimna IL26.05.034-h3 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
23,05(+3,2)Kristian Drabløs, IL Tyrving29.01.054-fi (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
23,09(+3,5)Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
23,09(+2,6)Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.012-h3Jessheim, Norgeslekene07.08.20
23,12(+3,5)Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.011-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
23,23(+2,3)Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.011 (MJ)Larvik, Sommerstevne05.08.20
23,24(+3,5)Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.002-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
23,33(+5,1)Markus Kristiansen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.05.022-h1Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,41(+2,9)Aleksander Amlie, Herkules Friidrett12.04.951-h1Greveskogen, Seriestevne01.08.20
23,41(+2,4)Magnus Klüver Ulseth, Ranheim IL26.07.042-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
23,46(+2,2)Johannes Eiksund, Ørsta IL23.02.035-h3 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
23,51(+2,7)Espen Olsen, Sømna IL15.03.851Vik, Seriestevne18.06.20
23,53(+2,7)Øyvind Bu, Laksevåg TIL04.06.872-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,54(+2,1)Odin Johan Widsteen, Narvik IL22.10.043-h3 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
23,60(+2,4)Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.043-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
23,67(+2,6)Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.925-h3Jessheim, Norgeslekene07.08.20
23,68(+2,3)Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.013-h2 (G-18/19)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
23,73(+3,4)Henrik Helgesen Danielsen, IK Grane16.03.051Grimstad, Klubbstevne21.06.20
23,76(+2,1)Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.044-h3 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
23,77(+2,1)Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.034-fi-A (G-17)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
23,87(+2,2)Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.037-h3 (G-17)Jessheim, UM 202029.08.20
23,90(+2,7)Håvar Solbakken Befring, Raufoss Idrettslag Friidrett25.03.034-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
23,92(+3,2)Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.055-fi (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
23,98(+2,4)Jan Teodor Tvete Grønberg, Fredrikstad IF10.12.022 (G-18/19)Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
24,00(+2,4)Amiin Aden Arten, FIK Orion11.06.044-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,02(+2,7)Didrik Bråten, Raufoss Idrettslag Friidrett22.12.025-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,05(+3,4)Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Grimstad, Klubbstevne21.06.20
24,07(+2,1)Hampus Åstrand (SWE), IL Tyrving06.09.046-h3 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,08(+2,4)Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,13(+2,4)Christian Thomassen, Aremark IF12.03.031 (G-17)Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
24,29(+2,6)Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.923Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
24,34(+2,6)Øystein Paulsen, Sandnes IL09.03.774Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
24,4(+2,9)Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.031 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20
24,49(+2,4)Tomas Daniel Chernov (FIN), Fyllingen IL07.08.046-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,50(+3,1)Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.032Porsgrunn, Treningsstevne26.07.20
24,53(+2,3)Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034-h2 (G-17)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
24,53(+2,1)Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.036 (G-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
24,61(+2,1)Moritz Miltz (GER), Midsund IL07.09.047-h3 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
24,63(+2,1)Martin Hole Hanstvedt, Mjøsdalen IL07.10.875-fi-AOsterøy, HTB karusell 129.08.20
24,65(+3,2)Viktor Stensaas, Selsbakk IF23.12.021-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
24,85(+3,5)August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,87(+2,4)Klass Rainers Jansons (LAT), Hamar IL14.04.053-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,91(+3,5)Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
24,94(+2,4)Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.054-h4Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
24,97(+3,2)Daniel Raudberget, Stadsbygd IL01.07.023-h6 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
25,05(+3,5)Asle Offerdal, IL i BUL30.04.665-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
25,15(+2,9)Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.731-h1Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
25,34(+3,5)Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.022 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
25,38(+2,9)Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.052-h1Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
25,51(+2,7)Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.046-h2Lillehammer, Veidekke-sprinten28.06.20
25,6(+2,9)Didrik Monstad-Thorvaldsen, Fredrikstad IF23.02.032 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20
25,78(+2,4)André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
25,79(+3,4)Christian Øydne, Søgne IL14.09.053Grimstad, Klubbstevne21.06.20
25,84(+2,9)Martin Vikse, Laksevåg TIL12.10.933-h1Sandnes, Sprintstevne 206.08.20
25,95(+3,5)Eskil Njerve, Bergens Turnforening25.07.023 (G-18/19)Leikvang, Norna young 410.06.20
26,2(+2,9)Jonas Såheim, Fredrikstad IF28.04.022 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20
26,25(+2,4)Ramatullah Navazar, Mandal & Halse IL022 (G-18)Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
26,30(+3,4)Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Seriestevne18.06.20
26,33(+3,0)Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.042 (G-16)Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
26,34(+3,5)Johan Tovari, Ullensaker/Kisa IL24.01.936-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
26,54(+4,5)Oliver Sund, Ranheim IL01.10.053-h1 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
26,7(+2,9)Mikael Storli Tomasli, Fredrikstad IF09.08.952Fredrikstad, Treningsstevne24.08.20
26,82(+3,0)Matheo Bakke Delgado, Moss IL23.08.043 (G-16)Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
26,84(+2,4)Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.047-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
27,54(+4,5)Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.054-h1 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
28,27(+2,6)Are Torsvik, Sandnes IL14.02.627Sandnes, Sprintstevne 309.09.20
28,52(+2,5)Fredrik Forfang, Rjukan Idrettslag10.06.921Rjukan, Sprintstevne22.09.20
28,65(+2,8)Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
29,34(+2,5)Mohamed Ali Abdullahi (UTL), Søndre Land IL07.06.961Brandbu, Mohagen bil cup 419.08.20
30,69(+2,4)Martin Oterkiil Raaen, Herkules Friidrett01.07.051 (G-15)Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
31,20(+2,8)Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.053 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
31,98(+2,5)Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 419.08.20

Manglende informasjon om vind
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,2Fredrik Tung, Stadsbygd IL09.01.021 (G-18)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
25,6Lorns Finserås, Stadsbygd IL05.03.042 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
26,7Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.043 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
26,8Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051 (G-15)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
27,1Marius Mandal, Stadsbygd IL12.07.044 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
27,6Daniel Eriksson, Stadsbygd IL31.12.031 (G-17)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
28,5Håvard Børmark Grønning, Stadsbygd IL20.02.032 (G-17)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
28,9Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.045 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
30,2Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20
30,4Torbjørn Haugland, Uskedalen IL03.12.042 (G-16)Husnes, Seriestevne29.06.20

Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
25,2(+0,0)Niklas Nytrø, ukjent15.09.942Vik, Seriestevne13.08.20
28,19(-1,9)Ingebrigt R Baadnes, ukjent05.04.023 (G-18)Molde, Treningsstevne11.06.20

300 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,40Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951Grimstad, Klubbstevne08.06.20
34,50Håvard Becker, Sem IF18.04.991Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
34,61Filip Bøe, Fana IL30.08.001-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
34,69Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011 (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
35,10Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.991Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
35,35Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912-h3Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
35,51Mads Rognerud, Ås IL25.06.011Ås, Kretsstevne22.06.20
35,54Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.022-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
35,62Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.902Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
35,72Daniel Alejandro Johnsen, IL Gular19.08.983-h3Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
-----10--------------------
35,86Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Seriestevne 630.07.20
35,95Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
35,98Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.012 (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
36,06Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
36,09Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-19)Overhalla, Seriestevne25.06.20
36,17Sivert Sellevold, IL Gular04.12.003Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
36,19Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.031-h1Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
36,24Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,34Jørgen Homstad, Overhalla IL31.07.021 (G-18)Overhalla, Seriestevne26.05.20
36,43Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.014-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----20--------------------
36,45Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
36,49Torsten Bergh Moss, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.941Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
36,51Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.033Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
36,60Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h1Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
36,61Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.015-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
36,63Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.034Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
37,03Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.022-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
37,14Lavrants Kongssund, Moelven IL03.05.002-h2Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
37,25Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.011 (G-18/19)Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
37,25Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Seriestevne 102.06.20
-----30--------------------
37,43John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne14.09.20
37,44Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-18)Overhalla, Seriestevne25.06.20
37,51Kasper Fjeldstad, Norna-Salhus IL21.02.032 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
37,67Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
37,70Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.031 (G-17)Greveskogen, Treningsstevne23.05.20
37,82Simon Fjeldstad, Norna-Salhus IL14.04.033 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
37,85Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.031 (G-17)Arna, Askokarusellen08.07.20
37,87Christian Mæhlum, Laksevåg TIL25.11.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 227.05.20
37,91Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.951-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
37,94Morten Solheim, IL Gular29.04.761Arna, Askokarusellen17.06.20
-----40--------------------
38,07Filip Holdhus, IL Gneist03.05.041 (G-16)Arna, Askokarusellen08.07.20
38,14Øystein Evjen, Sortland Friidrettsklubb16.01.991Harstad, Seriestevne 102.06.20
38,37Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.041 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
38,38Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.034 (G-17)Leikvang, Norna young 227.05.20
38,40Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031 (G-17)Leirvik, Seriestemne14.09.20
38,55Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
38,61Lars Magnus Birketveit, IL Fri21.04.041 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
38,63Endre Eikenes Røsaker, Herkules Friidrett19.10.963-h1Tårnby/DEN, Tårnby Games11.07.20
38,79Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.041 (G-16)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
38,92Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.042 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
-----50--------------------
39,15Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.032Grimstad, Klubbstevne08.06.20
39,33Henrik Hopland, Ski IL Friidrett29.07.042Ås, Kretsstevne22.06.20
39,34Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
39,61Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
39,80Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
39,81Bård Knudsen, IL i BUL07.02.741-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,14Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,27Thai Drager, IL i BUL16.07.053-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,36David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.023-h1Brumunddal, Ringsaker Friidretts-leker23.05.20
40,37Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----60--------------------
40,46Magnus Kringstad, IL i BUL06.05.984-h2Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
40,49Adrian Kojen, Urædd Friidrett27.09.031 (G-17)Porsgrunn, Klubbstevne16.05.20
40,50Emil Johan Helgesen, Norna-Salhus IL17.07.051 (G-15)Leikvang, Norna young 120.05.20
40,61Runar Evjen, Sortland Friidrettsklubb12.05.022Harstad, Seriestevne 102.06.20
40,63Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
40,65August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.042 (G-16)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
40,75William Kollberg, IF Hellas30.04.045-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,78Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.043 (G-16)Os, OsLekene 202026.09.20
40,86Teodor Miller, Sportsklubben Vidar30.01.053Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,07Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.044-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----70--------------------
41,10Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-16)Harstad, Seriestevne 102.06.20
41,31André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.042Oslo/St, Internstevne 224.06.20
41,40Vilmer Fossum Beyer, Asker Sk. Friidrett26.07.051 (G-15)Asker, Kretsstevne 1 - l?p27.05.20
41,45Anass Safiani, IL i BUL17.11.046-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
41,49Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-15)Harstad, Seriestevne 102.06.20
41,73Agash Thileep, Norna-Salhus IL19.06.042 (G-16)Leikvang, Norna young 120.05.20
41,74William G Tønnesen, Egersunds IK19.07.011 (G-18/19)Egersund, Kretsstevne11.06.20
42,13Kristian Grønning, Norna-Salhus IL29.10.021 (G-18/19)Leikvang, Norna young 120.05.20
42,35Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
42,46Eirik Bruun Ingebretsen, Sørild FIK11.04.863Grimstad, Klubbstevne08.06.20
-----80--------------------
42,91Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
43,07Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Lambertseter, Lambertsetersprinten 202018.08.20
43,52Lemoriyan Matheswaran, Groruddalen Friidrettsklubb21.08.033Oslo/St, Internstevne 224.06.20
44,87Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.054 (G-14/18)Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
45,25Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.043 (G-16)Arna, Askokarusellen17.06.20
45,57Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-15)Overhalla, Seriestevne25.06.20
47,15Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.052 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
47,51Tobias Natland, Ask Friidrett04.02.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
47,74Asle Benoni, Ås IL20.11.573Ås, Kretsstevne22.06.20
48,08Oskar Natland, Ask Friidrett04.02.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
-----90--------------------
49,71Magne Bratland Lund, Norna-Salhus IL18.02.053 (G-15)Leikvang, Norna young 227.05.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
36,40Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.021 (G-18/19)Harstad, Seriestevne 601.09.20
39,25Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
40,99Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.023-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
44,86Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.052 (G-15)Harstad, Seriestevne 102.06.20
49,47Musamil Ahmed Dahir (SOM), Overhalla IL23.02.052 (G-15)Overhalla, Seriestevne26.05.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
34,8Mauritz Kåshagen, Moelven IL15.02.891Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
35,0Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.012Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
36.1Sigurd Tveit, Kristiansand IF Friidrett16.03.001Kristiansand, Treningsstevne09.05.20
36,9Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.993Asker, Kretsstevne 4 - løp07.09.20
39,7Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand IF Friidrett29.07.032Kristiansand, Treningsstevne09.05.20
40,5Sander Lindevik, Kristiansand IF Friidrett28.12.013Kristiansand, Treningsstevne09.05.20

400 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,05Karsten Warholm, Dimna IL28.02.961Stockholm/SWE, Diamond League23.08.20
47,11Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991-fi (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
47,44Andreas Haara Bakketun, IL Gular21.02.011-h2Fana, Norna 421.06.20
47,58Fredrik H. Gullachsen, Norna-Salhus IL23.04.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
47,93Tor-Junor Kringstad Vedde, IL Gular07.06.972Sandnes, Vindsprint02.08.20
47,98Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn og IF12.12.911Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
48,21Håvard Becker, Sem IF18.04.991-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
48,27Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033Fana, Karabinlekene06.09.20
48,70Mike (Lubsen) Lubowa, IL Skjalg22.04.951Stavanger, Søndagsstevne30.08.20
48,83Carl Emil Kåshagen, Moelven IL09.02.912-h2Fana, Norna 421.06.20
-----10--------------------
48,86Andreas Ofstad Kulseng, Larvik Turn & IF19.05.012-fi (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
48,91Torbjørn Lysne, IL Gular30.01.904Fana, Karabinlekene06.09.20
48,94Kristoffer Blücher, IL Gneist30.01.993-fi (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
48,95Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
49,15Håvard Bentdal Ingvaldsen, Moelven IL21.09.023-fi (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
49,20Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.014-fi (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
49,21Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.943-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
49,22Jonatan Greni Bjerkaas, IL Tyrving28.03.993-h2Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
49,25Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.001-h2Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
49,26Markus Einan, IL i BUL04.02.972Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
-----20--------------------
49,41Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
49,51Sivert Sellevold, IL Gular04.12.004-h1Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
49,56Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
49,82Herman Ellingsen, IL Gneist23.02.022-h1Fana, Norna 527.06.20
49,86Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.034-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
49,88Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
49,90Oscar Alm Harestad, IL Skjalg27.04.007-fi (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
50,01Luca Thompson, IL i BUL24.11.003-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
50,04Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.014-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
50,04Sebastian Marrot, Bækkelagets SK10.12.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----30--------------------
50,20Simon Grimstad, Dimna IL08.02.991Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
50,20Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011-h1Fana, Gneistspelen 202022.08.20
50,25Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h2Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
50,33Kim Kamanzi, Herkules Friidrett24.03.015-fi (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
50,35Alfred Hauane, Larvik Turn & IF24.12.013Nittedal, Løpsstevne13.06.20
50,35Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
50,51Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
50,55Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.972Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
50,56Andreas Dixon, Fana IL03.04.013-h1Fana, Norna 527.06.20
50,56Tobias Johansen, IK Hind22.08.035-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
-----40--------------------
50,57Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041-h2 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
50,81Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.026-fi-AHvidovre/DEN, Copenhagen Games01.08.20
50,85Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.012-h1 (G-18/19)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
50,96Martin Roe, IL Fri01.04.92DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
51,06Herman Sandor Baranyi-Berge, FIL Borg06.03.032-h3Sant Joan/ESP, V Control Provincial Alicante Asoluto A.L.14.08.20
51,13Emil Nordal, Ullensaker/Kisa IL11.04.031-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
51,21Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.036-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
51,26Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
51,32Bastian Elnan Aurstad, Steinkjer Friidrettsklubb18.01.051 (G-15)Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
51,34Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.024-h1 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
-----50--------------------
51,35Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.981-h2Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
51,49Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h1 (G-18/19)Sem, Sem Sommerstevne01.06.20
51,52Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.004-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
51,57Kristoffer Hopland, FIL Aks-7707.07.037-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
51,57Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.017-h1Fana, NM friidrett Bergen 202018.09.20
51,66Mats Hjørnevik, Fyllingen IL24.01.036Fana, Karabinlekene06.09.20
51,67Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.032-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
51,73Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.046-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
51,75Fredrik S. Pedersen, Måndalen IL05.10.033-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
51,76Peter Svoren, IL Tyrving18.04.015-h1 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
-----60--------------------
51,76Martin Røland Jensen, IL Sandvin22.03.033-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
51,83Julian Skimmeland Aasheim, Stord IL13.01.031 (G-17)Leirvik, Seriestemne21.09.20
51,93Michael Løland, Oslostudentenes IK Friidrett10.10.921-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
51,94Jørgen Evensen Lund, Gjøvik FIK05.05.031 (G-17)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
52,05Torsten Bergh Moss, Tønsberg Friidrettsklubb26.05.941-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
52,09Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.051Os, OsLekene 202027.09.20
52,11Leonard-Johan Nesheim, IK Tjalve04.01.952-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
52,32Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.033-h2Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
52,34Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
52,43Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.002-h2Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----70--------------------
52,47Aleksander Haug, FIK Orion18.07.021Hamar, Treningsstevne10.09.20
52,60Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.036-h1Fana, Norna 207.06.20
52,61Elias Bjørnevik, Stjørdal Friidrettsklubb02.09.982-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
52,63Håkon Skaftun, IK Tjalve23.12.972Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
52,67Rolv Kristian Heitmann, IL i BUL14.06.855-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
52,69Øystein Evjen, Ranheim IL16.01.993Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
52,71Ole Martin Flatjord, Brodd IL14.09.943-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
52,74Martin Mæle, IL Gneist14.03.005-h2Fana, Norna 527.06.20
52,86Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events27.06.20
52,88John Arild Torkelsen, Bremnes IL11.02.021 (G-18/19)Leirvik, Seriestemne21.09.20
-----80--------------------
52,92Vegard Dragsund Sverd, Norna-Salhus IL01.06.992-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
52,94Sander Steen Myrvang, IK Tjalve07.02.003Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
52,95Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.035-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
52,96Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.011Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
52,99Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.042Os, OsLekene 202027.09.20
53,01Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041 (G-16)Knarvik, Seriestevne28.05.20
53,05Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.036-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
53,10Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
53,13Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.024Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
53,14Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.044-h1Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
-----90--------------------
53,15Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
53,19Luka Bergheim, Norna-Salhus IL19.02.047Fana, Karabinlekene06.09.20
53,23Max Seeberg, Romerike Friidrett25.04.037-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
53,32Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.961Notodden, Klubbstevne 702.08.20
53,40Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.015-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
53,42Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.023Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
53,52Erlend Kringeland, Stord IL21.04.032 (G-17)Leirvik, Seriestemne21.09.20
53,63Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.032Moss, Treningsstevne12.06.20
53,67Rune Bråten Liholt, IL i BUL13.11.763-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
53,70Einar Johannes Rye, IL Tyrving11.10.012-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----100--------------------
53,77Filip Holdhus, IL Gneist03.05.047-h2Fana, Norna 527.06.20
53,79Erlend Halmøy, Bækkelagets SK31.03.051Bækkelaget, Klubbmesterskap 202019.09.20
53,80Sivert Moen, Steinkjer Friidrettsklubb03.08.041 (G-16)Steinkjer, Seriestevne 328.06.20
53,95Kenny Emi Tijani-Ajayi, IK Tjalve05.05.034Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
53,97Gaute Øymo Mælen, Norna-Salhus IL11.11.033-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
54,07Henrik Lünell Alstadhaug, Bodø Friidrettsklubb10.04.021 (MJ19)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
54,08Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
54,12Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.951-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
54,22Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.058-h2Fana, Norna 527.06.20
54,26Oddne Nørve, Mandal & Halse IL30.06.033 (MJ)Larvik, Sommerstevne05.08.20
-----110--------------------
54,28Lukas Øiseth, Asker Sk. Friidrett29.08.045-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
54,30Knut Werge-Olsen, Jotun IL08.01.035-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
54,35Andreas Myklebust Benoni, Ås IL28.03.882-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
54,46Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.056Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
54,62Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.016-h1Fana, Norna 421.06.20
54,79Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021-h2 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
54,80Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.026-h1 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202014.08.20
54,90Nii Mensah Narh, GTI28.01.981Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
54,97Johannes Konstali-Lødemel, Stryn T og IL13.08.051 (G-15)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
54,98Håkon Sand, Larvik Turn & IF02.12.013 (G-18/19)Larvik, KM veteraner og klubbstevne03.06.20
-----120--------------------
55,05Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.056-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
55,14Torleiv Bakke Lygren, IL Gneist28.11.969-h2Fana, Norna 527.06.20
55,14André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.041-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
55,17Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.0210-h1Fana, Norna 207.06.20
55,27Marius Eidsli, Skaun IL07.09.043-h1Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
55,28Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.992-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
55,48Magnus Farestveit, Ask Friidrett22.02.034Arna, Askokarusellen08.07.20
55,62Ludvig Elias Engen, Fredrikstad IF23.01.013Moss, Treningsstevne12.06.20
55,68Simen Alexander Sunde, Jølster IL01.10.041 (MJ)Florø, Fjord1-leikane 202020.06.20
55,77Anass Safiani, IL i BUL17.11.045-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----130--------------------
55,92Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Klubbstevne31.05.20
56,02Rasmus Sødal Pedersen, GTI03.07.733Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
56,05David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne01.09.20
56,06Christoffer Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.042 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
56,07Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.044-h2Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
56,09Akshathan Nadarajah, IL i BUL14.07.031-h1 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
56,09Alexander Zahl Røksund, Haugesund IL13.05.051Haugesund, Avslutningsstevne23.09.20
56,13Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
56,23Asle Offerdal, IL i BUL30.04.662-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
56,37Tom Jensen, Bodø Friidrettsklubb08.09.041 (G-16)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
-----140--------------------
56,40Sondre Mork Kasin, Snøgg Friidrett06.04.021 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 108.05.20
56,43Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-16)Os, OsLekene 202027.09.20
56,44Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.023-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
56,46Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
56,51Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.041 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
56,58Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
56,70Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.051 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
56,74Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
56,75Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.008-h1Fana, Norna 421.06.20
56,82Sebastian Røed Hovland, Fana IL27.11.042 (G-16)Os, OsLekene 202027.09.20
-----150--------------------
56,85Benjamin Kwadjo Owusu, IL i BUL26.07.042-h1 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
56,95Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
56,97Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
57,03August Østbø Johansen, Asker Sk. Friidrett12.08.043-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
57,04Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, Treningsstemne15.09.20
57,05William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
57,07Glenn Breland, GTI18.12.874Stavanger, Søndagsstevne30.08.20
57,09Tobias Dybos Larsson, Herkules Friidrett30.04.021 (G-18)Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
57,13David Handeland Vågbø, Moelven IL08.07.022Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
57,17Imran Mahmood, Sandnes IL08.03.925-h2Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----160--------------------
57,26Yasin Tobi, Sørild FIK24.04.032Grimstad, Klubbstevne31.05.20
57,27Jonathan Askeland, Sørild FIK18.07.031Grimstad, Klubbstevne10.09.20
57,33Sondre Norberg, IL Bjørn25.02.051 (G-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
57,38Emil Vestre, Ranheim IL14.03.052 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
57,53Jesper Jensen, Ask Friidrett01.07.015-h1Fana, Gneistspelen 202022.08.20
57,57Albin Lydersen Botez, IK Tjalve30.08.045Oslo/Bi, Oktoberstevne 105.10.20
57,58Birk Arvola, IK Hind01.04.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
57,75Jonas Hakvåg Hanssen, Bodø Friidrettsklubb20.02.052 (G-15)Bodø, Kretsstevne01.09.20
57,80Nicolas Alexander Baranyi Eriksen, IL i BUL03.03.054-h1Jessheim, Muliglekene24.05.20
57,86Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.012 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 423.05.20
-----170--------------------
57,98Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.026-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
58,03Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20
58,07Daniel Raudberget, Stadsbygd IL01.07.021-h4 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
58,17Ludvig Dahle Hansen, Sandnes IL15.01.056-h2Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
58,19Jo Ølberg, Sørild FIK27.09.032Grimstad, Klubbstevne10.09.20
58,28Sander Werge Nilsen, IL i BUL23.06.034-h2 (G-17)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202011.09.20
58,39Odd Einar Tveit, Stavanger Friidrettsklubb19.08.777Sandnes, Vindsprint02.08.20
58,41Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
58,44André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne08.06.20
58,50Sebastian Øgreid Ottosen, Hinna IL04.02.037-h2Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
-----180--------------------
58,56Kristoffer Skaugrud Andreassen, IL Gneist13.08.034-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
58,57Oliver Sund, Ranheim IL01.10.053 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
58,61Einar Bjøru, Sømna IL12.08.011 (MJ)Vik, L?pestevne28.05.20
58,69Geir Storetvedt Skaten, IL Gular17.04.741 (MV45)Os, KM Veteran04.10.20
58,74Marcus Krishna Homane, Urædd Friidrett19.08.021 (G-18/19)Porsgrunn, Klubbstevne03.06.20
58,95Fredrik Hatlen Nøst, Strindheim IL22.05.042-h4 (G-16)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
58,97Tobias Gripsgård, FIL Aks-7710.08.054 (G-15)Knarvik, Seriestevne28.05.20
59,01Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.033-h5 (G-17)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
59,01Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, Klubbstevne 423.05.20
59,09Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.041 (G-16)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
-----190--------------------
59,52Johannes Steinsland Gulbrandsen Lunde, Kristiansand IF Friidrett22.12.031 (G-17)Kristiansand, Treningsstevne06.09.20
59,65Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
59,69Eirik Natvik, Stord IL04.02.051 (G-15)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
59,90Odin Dahlberg Johnsen, Sola FIK28.01.058-h2Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
59,95Anders Stokvold, IL i BUL25.07.724-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,00,07Sander Feness Armond, Ask Friidrett08.11.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
1,00,21Anders Gaarud, Trondheim Friidrett13.12.981Hønefoss, Treningstevne24.06.20
1,00,81Stefan Skrede, Haugesund IL10.11.043Haugesund, Avslutningsstevne23.09.20
1,00,84Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.053Grimstad, Klubbstevne31.05.20
1,01,16Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Os, OsLekene 202027.09.20
-----200--------------------
1,01,25Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,01,32Sander Frøseth Fenes, Byåsen IL24.04.024-h5 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20
1,01,48Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,01,68Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.054Moss, Treningsstevne12.06.20
1,01,68Erling Andre Flo, Sørild FIK23.02.883Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,01,72Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DFagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,01,95Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Stjørdal, Friidrettskarusell08.09.20
1,01,99Tarjei Håberg, Farsund og Lista IK20.11.051 (G-15)Arendal, Arendalslekene22.08.20
1,02,20Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
1,02,40Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
-----210--------------------
1,03,10Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.75D (MV45)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,03,15Henrik Stensby, FIK Orion23.08.051 (G-15)Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
1,03,50Ronny Haufe, BFG Bergen Løpeklubb26.07.66D (MV50)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,03,62Simon Limstrand, Rana FIK06.03.001 (MJ22)Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
1,03,77Oddvar Hårde, Stord IL11.01.69D (MV50)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,03,98Tom Storsæter, Sørild FIK08.02.004Grimstad, Klubbstevne10.09.20
1,04,05Are Torsvik, Sandnes IL14.02.626Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
1,05,45Lars Eirik Vevatne, Os Turnforening22.07.031 (G-17)Os, OsLekene 202027.09.20
1,05,53Olivér Wiik-Stoltz, Vadsø Turnforening24.06.041 (G-16)Vadsø, VTF-lekene 202013.06.20
1,05,54Martin Oterkiil Raaen, Herkules Friidrett01.07.051 (G-15)Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
-----220--------------------
1,06,12Lars Magnus S. Smevik, Namsen Friidrettsforening11.03.051 (G-15)Namsos, Seriestevne07.09.20
1,06,34Asle Benoni, Ås IL20.11.572Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
1,07,47Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 702.08.20
1,07,98Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.052 (G-15)Farsund, Treningsstevne08.06.20
1,08,04Tor Inge Vikane, Laksevåg TIL15.04.62D (MV55)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,10,63Farhan Abdulle Ibro, Bardu IL01.12.052 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
1,11,00Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
1,11,58Sander Johansen, Sømna IL09.11.044 (FH)Lillehammer, Veidekke-sprinten27.06.20
1,14,49Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,16,32Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.053 (G-15)Farsund, Treningsstevne25.05.20
-----230--------------------
1,16,36Jacob Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
1,17,24Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.602 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
1,17,90Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,32,92Kjell Ivar Jønnum, Steinkjer Friidrettsklubb11.06.45D (MV75)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
1,41,24Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV80)Fagernes, NM Mangekamp08.08.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
48,82Yeimer Lopez (CUB), Norna-Salhus IL20.08.821Fana, Norna 1111.10.20
50,76Robert Sheath (GBR), IK Hind16.01.021 (G-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
52,59Obaidullah Obaidi (AFG), Steinkjer Friidrettsklubb03.07.001-h1Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
53,04Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
53,75Matthew Nicholas Fried (GBR), IL i BUL02.02.881-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
55,08Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.011 (G-18/19)Lillehammer, Strandtorget-stevnet19.05.20
1,00,61Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.031 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
1,01,37Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-16)Notodden, Klubbstevne 702.08.20
1,03,61Kristian Sheath (GBR), IK Hind03.02.051 (G-15)Harstad, Seriestevne 329.06.20
1,05,02Matz Roan Hendriks (NED), FIK Orion09.05.044Hamar, Treningsstevne10.09.20
1,06,30Niklas König (GER), Strindheim IL21.01.052-h3 (G-15)Trondheim, Seriestevne Corona19.05.20

Manuelt Supplement
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
49,4Sebastian Plows, Nittedal IL29.11.011Nittedal, Treningsstevne01.07.20
54,4Iver Solli, Stadsbygd IL05.08.041 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
54,6Trym Henriksbø Gjerstad, Mosjøen Friidrettsklubb18.12.021 (G-18/19)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
56,1Simon Svarholt, Stadsbygd IL16.11.003 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
56,9Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.044 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
57,6Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.051 (G-15)Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
57,7Sander Lindevik, Kristiansand Løpeklubb28.12.011 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne28.05.20
57,7Erlend Kristian Skraastad, Stadsbygd IL29.03.045 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
58,2Marlon Camargue, Mosjøen Friidrettsklubb031 (G-17)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
59,1Hans Einar Danielsen, Tvedestrand Turn & IF01.06.771 (MV40)Arendal, KM Aust og Vest Agder17.09.20
-----10--------------------
59,3Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.051 (G-15)Stjørdal, Seriestevne23.09.20
1,00,5Lorns Finserås, Stadsbygd IL05.03.042 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,00,8Fredrik Tung, Stadsbygd IL09.01.021 (G-18)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,01,0Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.056 (G-15+)Stadsbygd Arena, Bunnprislekene 202020.09.20
1,03,7Daniel Eriksson, Stadsbygd IL31.12.031 (G-17)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,04,8Marius Mandal, Stadsbygd IL12.07.044 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,05,5Håvard Børmark Grønning, Stadsbygd IL20.02.032 (G-17)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,07,1Thomas Haarberg, Stadsbygd IL07.06.045 (G-16)Stadsbygd Arena, Treningsstevne03.06.20
1,07,9Johan Simonsen, Norna-Salhus IL30.06.051 (G-15)Leikvang, Norna young 517.06.20
1,10,2Kåre Ulevåg, Tvedestrand Turn & IF17.04.681 (MV50)Arendal, KM Aust og Vest Agder17.09.20
-----20--------------------
1,16,9Kristian Lund Kristiansen, IK Grane13.04.871Arendal, KM Aust og Vest Agder17.09.20
51,5Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.031 (G-17)Stjørdal, Seriestevne23.09.20
1,03,5Ahmed Ramadan (SYR), Sømna IL11.11.041 (G-16)Vik, L?pestevne28.05.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,03,7Tommy Ulsted, Grimstad Løpeklubb27.10.831 (MV35)Arendal, KM Aust og Vest Agder17.09.20

600 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,17,88Sigurd Tveit, Kristiansand IF Friidrett16.03.001-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,18,11Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,18,14Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.001-h2Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,18,65Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,19,44Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.004-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,19,66Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.032-h2Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,20,22Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.975-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,21,04Fredrik Øvereng, Overhalla IL10.05.991Overhalla, Seriestevne20.05.20
1,21,26Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.026-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,21,32Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.013-h2Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
-----10--------------------
1,22,80Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.034-h2Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,04Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.013-fi-ATrondheim, Persestevnet23.06.20
1,23,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,39Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.032-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,81Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,23,94Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.035-h2Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,24,10Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Løpsstevne10.08.20
1,24,51Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.021-h1Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,24,80Kristian Trigueno Steen, Larvik Turn & IF22.07.011Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,24,92Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.031-h1Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
-----20--------------------
1,25,12Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.054-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,25,45Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.021 (G-18/19)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,26,10Sigve Brandtzæg Hårberg, Steinkjer Friidrettsklubb18.02.011 (G-19)Overhalla, Seriestevne16.07.20
1,26,74Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.031 (G-17)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
1,26,89Eirik Haugstad, Nesodden IF17.01.942-h1Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,27,89Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.031 (G-17)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,29,13Sondre Høvik Vårheim, Fjellørnen IL21.05.994-fi-ATrondheim, Persestevnet23.06.20
1,29,16Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.041 (G-16)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
1,29,35Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.022-h1Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,30,1Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051 (G-15)Drammen, Treningsstevne26.05.20
-----30--------------------
1,31,29Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941Førde, Treningstemne24.08.20
1,31,89Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.056Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,32,0Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052 (G-15)Drammen, Treningsstevne26.05.20
1,32,04Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,32,14Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.047Jessheim, Muliglekene24.05.20
1.32,68Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051 (G-15)Steinkjer, Seriestevne26.09.20
1,33,04Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.031 (G-17)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
1,33,28Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18/19)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1.33,77Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052 (G-15)Steinkjer, Seriestevne26.09.20
1,33,79Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.025-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
-----40--------------------
1,34,05Nicolai Ulvan, Nidelv IL27.10.051 (G-15)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,34,34Eirik Leknessund, Norna-Salhus IL13.01.051 (G-15)Leikvang, Norna young 410.06.20
1,34,59Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.041 (G-16)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,34,69Ludvik Markussen Ytterdal, Ålesund Friidrettsklubb21.02.011 (G-19)Ålesund, Seriestevne15.06.20
1,35,14Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne24.08.20
1,35,23Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
1,35,39Mikael Storli Tomasrud, Fredrikstad IF09.08.951Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,35,82Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.031 (G-17)Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,35,89Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.995-fi-ATrondheim, Persestevnet23.06.20
1,35,9Lars Wold Møller, IL Koll30.06.051-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
-----50--------------------
1,36,48Sebastian K Selnes, Overhalla IL14.01.021 (G-18)Overhalla, Seriestevne16.07.20
1,37,26Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051 (G-15)Fredrikstad, Treningsstevne24.06.20
1,37,39Are Fossheim, Namdal løpeklubb25.03.041 (G-16)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20
1,38,84Haakon Andreas Hangstad, Tromsø Friidrettsklubb17.02.021 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne11.06.20
1,38,88Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.051 (G-15)Sortland, Sortlandsmesterskapet 202023.08.20
1,39,00Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.994-h1Nesodden, PLUGGEN elektro09.06.20
1,39,95Simen André Landstad Skarland, Overhalla IL20.11.981Overhalla, Seriestevne18.06.20
1,42,21Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.058Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,44,67Jørgen Svae, Ski IL Friidrett02.09.962Førde, Treningstemne24.08.20
1,44,7Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.053-h2 (G-15)Oslo/NIH, Treningsstevne18.08.20
-----60--------------------
1,45,41Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-16)Overhalla, Seriestevne16.07.20
1,46,38Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,46,70Jon Anders Krokstad, Nidelv IL05.04.796 (MV)Trondheim, Persestevnet23.06.20
1,47,47Steffen Sjøvold Igelkjøn, Førde IL Friidrett01.10.031 (MJ)Førde, Treningstemne25.05.20
1,48,3Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.051-h1 (G-15)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
1,49,3Frode Myrvang, Ullensaker/Kisa IL17.01.671 (MV50)Stjørdal, Stjørdal Friidrettskarusell14.07.20
1,50,67Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.051 (G-15)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
2,08,08Sander Johansen, Sømna IL09.11.041 (G-16)Vik, Seriestevne25.06.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,28,43Timofej Porjajev (EST), Trondheim Friidrett03.01.037-h2Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
1,29,83Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.013Jessheim, Muliglekene24.05.20
1,40,44Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 5 202026.09.20
1,56,58Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Rjukan, Løpegalla13.09.20
1,57,84Said Babak Bahdouri (IRN), Grong IL11.12.051 (G-15)Overhalla, Medvindsstevne/NA-karusell08.08.20

800 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,46,44Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,46,74Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.932-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,48,34Markus Einan, IL i BUL04.02.971-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,48,61Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.992-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,48,82Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.005-h10Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,49,30Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.911-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,49,82Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.003-h1Kristiansand, Stadionmila07.08.20
1,50,02Mats Hauge, IL Gular16.07.974-h1Kristiansand, Stadionmila07.08.20
1,50,14Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.011-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,50,53Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.022-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----10--------------------
1,50,65Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.033-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,50,71Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.934-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,51,11Leon Samuel Douglas Mjaaland, IL i BUL06.09.003-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,51,59Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.945-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,51,82Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.001-h2Kristiansand, Stadionmila07.08.20
1,53,04Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.947-h8Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,53,49Luca Thompson, IL i BUL24.11.002-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,53,60Magnar Fossbakken Lundberg, Hommelvik IL28.03.973Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
1,53,70Thomas Strønstad-Løseth, IL Gneist07.09.033-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,53,91Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.034Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
-----20--------------------
1,54,16Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.954-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,54,60Jørgen Kåshagen, Moelven IL22.10.946-h9Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,54,60Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.024-h2Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
1,54,78Salim Bukari, IL Skjalg28.06.022-fi (G-U20)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
1,54,93Robin Wathne Nedrehagen, IL Gular27.02.991-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,55,00Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.005-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,30Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.001Larvik, Sommerstevne05.08.20
1,55,59Peder Talsnes, Strindheim IL16.02.976Hommelvik, Sjøsidestevnet 202018.08.20
1,55,60Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.941-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,55,61Kristoffer Janson Grindedal, IL Gular12.05.896-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
-----30--------------------
1,55,72Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,55,81Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.987-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,55,89Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.932-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,55,95Martin Mæle, IL Gneist14.03.003-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,55,98Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.992Larvik, Sommerstevne05.08.20
1,56,01Thomas Jefferson Byrkjeland, IK Tjalve11.02.983-h8Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,06Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.012-h7Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,56,29Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.032Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,56,30Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
1,56,40Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.991-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
-----40--------------------
1,56,46Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.044-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,56,49Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.014-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
1,56,53Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,56,55Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.032-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
1,56,81Syver Røinaas, IL Tyrving02.08.995-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,56,96Andreas Grimerud, Moelven IL11.07.032-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,56,96Johannes Teigland, IL Gular17.04.951-h3Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,57,00Ådne Norland, Vollan Idrettsklubb16.03.953-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,57,50Erik Hovlandsdal, Norna-Salhus IL18.06.892-h3Fana, Gneistspelen 202023.08.20
1,57,51Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.021 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
-----50--------------------
1,57,57Snorre Sliper Bonesmo, Strindheim IL09.05.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
1,57,78Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.031-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,57,88Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.017-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,57,89Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.961-h1Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
1,57,96Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.035-h3Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
1,58,07Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,58,14Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.006 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
1,58,2Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.992Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
1,58,27Phillip Morken, FIL Aks-7701.02.041-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
1,58,30Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.986-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----60--------------------
1,58,32Markus Kristoffer Jacobsen, Hamar IL29.09.011Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
1,58,36Anders Boye, Rindal IL03.01.943Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
1,58,63Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
1,58,76Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.022 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
1,58,82Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.011Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20
1,58,85Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.056-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,58,88Marius Ingebrigtsen, IL Skjalg03.09.024-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,06Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.962-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,09Daniel Nikolai Pedersen, IL Skjalg23.02.987 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202016.08.20
1,59,15Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.035-h3Fana, Gneistspelen 202023.08.20
-----70--------------------
1,59,16Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.954-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,59,27Adrian Westlie, Askim IF04.04.011Askim, Treningsstevne22.06.20
1,59,54Oddne Kristoffer Teigenes, IL Gular13.12.992-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,54Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.055-h2Kristiansand, Stadionmila07.08.20
1,59,71Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.985-h6Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
1,59,76Sindre Strønstad-Løseth, T&IF Viking10.11.053-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
1,59,79Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.031-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
1,59,89Håvard Skovly, Tønsberg Friidrettsklubb06.03.031 (G-18/19)Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
1,59,93Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.014-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
1,59,98Tobias Johansen, IK Hind22.08.031 (G-17)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----80--------------------
2,00,04Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.032-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,00,07Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.014-h7Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,00,07Kasper Jelsnes, Askim IF16.01.002Askim, Treningsstevne22.06.20
2,00,31Nils Christian Christensen, IL i BUL07.07.023-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,32Mathias Sandvik, Sandnes IL13.12.003-h2Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,00,51Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.031-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,00,51Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.021-h2Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,00,55Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.987-h6Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,66Timmi Brandvik Anderl, IL Gular09.01.991-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
2,00,70Simon Bø-Sande, Sandnes IL02.11.924-h2Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
-----90--------------------
2,00,91Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.034-h5Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,00,91Erlend Kringeland, Stord IL21.04.031-h2 (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
2,01,09Fredrik Kristiansen, Lillehammer IF12.08.981Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
2,01,28August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.043-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,01,31Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.044-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,01,34Tore M Engebretsen Tøfte, Kristiansand Løpeklubb29.07.036-h2Kristiansand, Stadionmila07.08.20
2,01,40Mads Hjort-Larsen, Nesodden IF08.01.032-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,01,52Martin Haugen Skårild, Ranheim IL24.03.045-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,01,64Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.011Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
2,01,72Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.951-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----100--------------------
2,01,75Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.863-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,01,80Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.992Haugesund, Kretsstevne04.08.20
2,01,96Hans Magne Asheim, Sandnes IL19.06.012Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,02,12Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.036-h3Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,02,16Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.974-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,02,26Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.051-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,02,28Jonas Krossøy, Ullensaker/Kisa IL19.12.954-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,02,42Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.963Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,02,49Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.036-h7Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,02,53Benjamin Bjørnstad, IF Sturla14.05.037-h3Jessheim, Norgeslekene07.08.20
-----110--------------------
2,02,80Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.012-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,03,34Sigurd Clementsen, IL Tyrving09.02.036-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,03,44Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.046-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,03,69Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Klubbstevne20.08.20
2,04,08Aaron Johannes Augensen-Kristiansen, Fredrikstad IF09.12.031 (G-17)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
2,04,16Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.038-h4Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,04,46Sander Lindevik, Kristiansand Løpeklubb28.12.012Grimstad, Grimstadlekene 202015.08.20
2,04,88Milan Frenay, Halden IL25.05.031 (G-17)Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
2,04,89Johan Sebastian Steenfat Evensen, Ullensaker/Kisa IL01.02.967-h4Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,04,96Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.021 (G-18/19)Fana, Karabinlekene05.09.20
-----120--------------------
2,04,98Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.041 (G-16)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
2,05,15Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.041 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,05,46Fredrik Thomassen, Fyllingen IL06.05.022 (G-18/19)Fana, Karabinlekene05.09.20
2,05,63Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,05,64Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,05,66Arne Jordåen, Stord IL07.11.006-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,05,73Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Klubbstevne08.06.20
2,06,00Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.054 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,06,08Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.014-h2Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,06,36Jonas Riseth, Namdal løpeklubb04.06.943-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----130--------------------
2,06,48Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031 (G-17)Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,06,51Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.048-h2 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,06,60Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,06,79Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
2,06,93Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.032-h1 (G-17)Jessheim, UM 202030.08.20
2,06,95Thord Flatebø Iversen, IL Fri01.01.032-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,06,98Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.052 (G-15)Os, OsLekene 202026.09.20
2,07,00Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.035 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,07,02Nikolai Navdal Marøy, IL Fri23.12.043-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,07,03Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.043Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
-----140--------------------
2,07,10Vegard Solheim, Sortland Friidrettsklubb30.03.026-h2 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
2,07,12Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,07,13Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.031Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,07,28Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.054-h2 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,07,45Alf Ante Idland Tornensis, Stavanger IF Friidrett16.11.004Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,07,45Tobias Wilhelmsen, Norna-Salhus IL03.09.997-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,07,66Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.024-h1Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,07,70Matthias Ludvic Ransau, IL i BUL19.10.021 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,07,71Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.042-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
2,07,80Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.055-h2Jessheim, Norgeslekene07.08.20
-----150--------------------
2,07,81Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.021Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,08,10Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.721 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,08,1Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.052 (G-15)Hokksund, Treningsstevne05.09.20
2,08,12Emil Hagevik Bakke, Trysilgutten12.11.985-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
2,08,19Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.048 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,08,30Hans Petter Aakre, Stavanger IF Friidrett29.01.925Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,08,42Filip Holdhus, IL Gneist03.05.044-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,08,63Jonas Gjesdal, Varegg IL01.06.965-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,08,66Kristian Brandseth, Os Turnforening28.02.041 (G-16)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
2,08,70Vetle Farbu-Solbakken, IL Skjalg25.09.033-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
-----160--------------------
2,08,70Henrik Schultze Toverød, Ullensaker/Kisa IL21.03.042-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,08,79Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.043Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20
2,08,79Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.051-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,08,80Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.043-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,08,89Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.044-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,08,93Tobias Svendheim, IL Fri14.02.046-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,09,96Ola Skaar, Nittedal IL03.06.0410 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,10,07Filip Osnes-Ringen, Sportsklubben Vidar07.07.046-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,10,2Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.051 (G-14)Kristiansand, Treningsstevne25.06.20
2,10,24Eivind Larsen, Ås IL03.07.861Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
-----170--------------------
2,10,39Oliver Sund, Ranheim IL01.10.052-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,10,51Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,10,68Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.045-h1 (G-16)Jessheim, UM 202029.08.20
2,10,78David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne04.08.20
2,10,84Leonhard Åserud Spidsø, IL Tyrving09.11.005-h3Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
2,11,07David Vik, Haugesund IL10.11.041 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene19.09.20
2,11,26Christoffer Voss, Drøbak-Frogn IL Friidrett01.07.042-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,11,29Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.055Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
2,11,44Robert Kviebakk Falkevik, Varegg IL04.11.897-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,11,53Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.962Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
-----180--------------------
2,11,59Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
2,11,62Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.031 (G-17)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,11,69Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.013-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,11,73Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.044Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20
2,11,74Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.053 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
2,11,77Martijn Langeweg, NTNUI23.02.006-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,11,97Fredrik Bergerød, IL Skjalg02.10.043 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,12,02Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.055Fagernes, Innlandet løpsserie01.08.20
2,12,14Ivar Plukkerud, Løten Friidrett11.04.053-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,12,15Olav Dybdal-Holthe, Verdal Friidrettsklubb23.09.051 (G-15)Namsos, Kleppenlekene12.09.20
-----190--------------------
2,12,30Sondre Aleksi Piiksi, Moss IL07.12.033 (G-17)Moss, Treningsstevne05.07.20
2,12,33Mathias Kjønstad Ukkelberg, Frol IL05.11.031 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
2,12,55Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.048 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,13,03Filip Skari, Nittedal IL06.02.055Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,13,44Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.937-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,13,52Odd Einar Tveit, Stavanger IF Friidrett19.08.776Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,13,88Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.057-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,13,97Theodor Ersland Byrkjedal, IL Skjalg28.01.039 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,14,19Daniel Oppen, IF Sturla26.02.031 (G-17)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
2,14,20Håkon Kristoffersen, Strindheim IL02.02.995Trondheim, Kruskastevnet 202021.06.20
-----200--------------------
2.14,53Johan August Aune Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb16.04.041 (G-16)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
2,14,71Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.052 (G-15)Bodø, Kretsstevne04.08.20
2,14,78Nii Mensah Narh, GTI28.01.987Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,14,80Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.055-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,14,90Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.055-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,15,00Thai Drager, IL i BUL16.07.051 (G-15)Oslo/St, Groruddalslekene16.08.20
2,15,37Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.036-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,15,49Aleksander Lie, IL Gneist08.03.968-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
2,15,81Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.054-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,16,01August Husby Larsen, Søreide IL12.08.044-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
-----210--------------------
2,16,20Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.055-h1 (G-15)Jessheim, UM 202029.08.20
2,16,26Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.042 (G-16)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,16,37Thorvald Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.041 (G-16)Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
2,16,60Mikael Storli Tomasli, Fredrikstad IF09.08.953Moss, Treningsstevne17.06.20
2,16,66Svein Olav Krakstad, Stavanger Friidrettsklubb11.11.813Stavanger, Kveldsstevne26.08.20
2,16,67Filip Hoggen, Ørsta IL15.06.041 (G-16)Ørsta, Treningsstemne04.06.20
2,16,82Sebastian Miles Holme, Romerike Friidrett21.09.043Lillestrøm, Høststevne19.09.20
2,16,84Nikolai Bøe Sæthre, Bodø Friidrettsklubb05.08.052 (G-15)Bodø, Kretsstevne30.06.20
2,17,07Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.005-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,17,36Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.044Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
-----220--------------------
2,17,43Tord Eirik Solberg, Ask Friidrett27.05.881Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,17,43Lion Wijman Frenay, Halden IL31.12.051 (G-15)Halden, Åpent Klubbmesterskap26.09.20
2,17,63Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.772 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,17,9Håvard Irgens, Kristiansand Løpeklubb24.04.961Kristiansand, Treningsstevne25.06.20
2,17,93Oliver Horten, Lillehammer IF03.03.051 (G-15)Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
2,18,25Geir Storetvedt Skaten, IL Gular17.04.741 (MV45)Os, KM Veteran03.10.20
2,18,43Felix Jensen, Fredrikstad IF20.07.041 (G-16)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
2,18,58Børge Harestad, IL Skjalg21.04.803-h2Stavanger, Midtsommerstevne30.06.20
2,18,65Christian Thomassen, Aremark IF12.03.032 (G-17)Moss, KM 2020 Østfold13.09.20
2,18,66Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
-----230--------------------
2,18,74Eirik Clausen, Stegaberg IL03.05.041 (G-16)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
2,18,75Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.057-h2Fana, Gneistspelen 202023.08.20
2,18,85Heine Steinar Sandvold, Gausdal FIK20.09.051 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,19,22Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.995-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,19,33Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.041 (G-16)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
2,20,39Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.052 (G-15)Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
2,20,69Eivind Johan Rønneberg Fagereng, Egersunds IK08.07.045 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,20,75Leif Johannes Omland, Stavanger IF Friidrett06.03.828Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,21,07André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.046-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,21,20Noah Raknes, Osterøy IL18.10.054 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
-----240--------------------
2,21,72Ivar Bakka, Sauda IL18.02.804-h1Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,21,80Anders Nikolai Bovolden, IL i BUL19.10.013 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,21,83Philip Jason Omollo, IL i BUL29.01.014 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,22,45Oliver Charles Walvåg, Ranheim IL20.02.053 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
2,22,69Theodore Einar Fremstad-Waldron, IL i BUL18.07.025 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,23,17Henrik Stensby, FIK Orion23.08.056Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
2,23,61Eirik Mjøs Tangerås, Mjøsdalen IL22.11.026-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 301.07.20
2,24,02Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.851 (MV35)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,25,00Rune Eie, Stavanger IF Friidrett26.05.829Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,25,2Andreas Wiesener Haga, IL Koll20.02.051-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
-----250--------------------
2,25,30Lasse Halvor Johannesen, Ullensaker/Kisa IL30.06.791 (MV40)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
2,25,4Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.801Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
2,26,15Vegard Ranestad, Hamar IL19.02.037Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
2,26,3John Gunnar Dybvad, Lånke IL Friidrett02.04.922Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
2,26,32Alexander Askildsen, Sørild FIK13.08.054Grimstad, Klubbstevne20.08.20
2,26,57Andreas Arnevig, Sørild FIK07.08.055Grimstad, Klubbstevne20.08.20
2,26,60Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.793 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,27,5Sverre Avlund Børringbo, IL Koll03.01.052-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
2,27,56Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.691 (MV)Arna, Askokarusellen17.06.20
2,27,71William Kollberg, IF Hellas30.04.047-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
-----260--------------------
2,27,97Ørjan Rogne Rise, Ullensaker/Kisa IL07.10.731 (MV45)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
2,28,30Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.681Ørsta, SpareBank 1 - leikane20.06.20
2,28,39Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.043 (G-16)Porsgrunn, Telemarkskarusell09.09.20
2,28,82Ørjan Millerjord Sagmo, Overhalla IL19.06.051 (G-15)Overhalla, 3-kamp/NA-karusell02.07.20
2,28,83Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.0410 (G-15/18)Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2.29,02Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.042 (G-16)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
2,29,94Simen Modin Engesæth, IL Runar28.01.051 (MJ)Larvik, Sommerstevne01.07.20
2,30,9Axel Wilson, Nesodden IF12.03.021 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne23.07.20
2,31,23Anders Holmskau-Karlsen, Fredrikstad IF25.06.041 (G-16)Sarpsborg, Olavslekene22.08.20
2,31,6Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.053-h1 (G-15)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20
-----270--------------------
2,33,19Lars Hanstad Movinkel, Bardu IL23.06.052 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
2,33,31Alexander Nyhus, Nittedal IL29.07.052 (MJ)Nittedal, Løpsstevne15.05.20
2,33,65Felix Christensen, IL i BUL20.04.027 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202012.09.20
2,34,08Håkon Yri Aaberg, Tvedestrand Turn & IF14.07.058 (G-15)Tyresö/SWE, Kraftmätningen kval21.05.20
2,35,10Bjarne Skumsnes, GTI31.05.5410Sandnes, COOP-JÆRCUP 115.06.20
2,38,03Knut Arve Engesæt, IL Fri08.01.642-h3Arna, Askokarusellen12.08.20
2,38,25Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.764 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 108.06.20
2,38,82Peter Alexander Steinnes, IL Runar29.12.052 (MJ)Larvik, Sommerstevne01.07.20
2,41,27Lars Johan Fjelde, IL Fri03.03.571 (MV60)Os, KM Veteran03.10.20
2,43,57Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.511 (MV65)Os, KM Veteran03.10.20
-----280--------------------
2,43,87Lars Myhre, Ullensaker/Kisa IL15.07.641 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
2,48,35Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.603-h3Arna, Askokarusellen12.08.20
2,49,37Aksel Øvsthus, Mjøsdalen IL29.10.532 (MV65)Os, KM Veteran03.10.20
2,51,5Jon Håkon Slungård, Lånke IL Friidrett02.04.751 (MV45)Stjørdal, Tønsåslekene 202009.08.20
3,08,61Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.561 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,12,07Torbjørn H. Sæther, Eidsvoll IL05.12.501 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,16,04Odd Kinnsbekken, Ullensaker/Kisa IL14.08.482 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,17,02Bror Smedsrud, Hadeland FIK07.12.473 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,27,32Ole Jonny Sørensen, Hadeland FIK09.03.474 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,34,11Ingar Romslo, IL Fri13.09.543 (MV65)Os, KM Veteran03.10.20
-----290--------------------
3,35,11Kristian Hjalmar Falch, IL Gular06.06.441 (MV75)Os, KM Veteran03.10.20
3,37,97Torgeir Martin Jakobsen, Hurdal IL15.08.573 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,54,20Halvard Evensen Merlid, Ullensaker/Kisa IL27.02.533 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
4,26,00Bjørn-Ivar Thune, Ullensaker/Kisa IL04.06.594 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
4,30,73Henning Høgheim, Ullensaker/Kisa IL31.12.392 (MV80)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
4,33,27Sigmund Vik Ongstad, Oslostudentenes IK Friidrett29.04.442 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,44,47Andreas Kramer (SWE), Ullensaker/Kisa IL13.04.972Ostrava/CZE, Golden Spike08.09.20
2,01,96Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.015-h1 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
2,04,18Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012-h2Nittedal, Elite løpsstevne21.06.20
2,04,78Angel Kalchev (BUL), Varegg IL12.12.903-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
2,08,62Nahom Tesfalem Tewelde (ERI), IF Sturla04.08.051 (G-14)Greveskogen, Kristinalekene 202015.08.20
2,09,21Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-16)Rjukan, Telemarkskarusellen 120.06.20
2,09,27Sean Bloom (SWE), IL i BUL13.02.041-h1Jessheim, Norgeslekene07.08.20
2,09,93Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.041 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2,10,59Yingnan Cai (CHN), IL Gneist26.01.055-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
2,11,15David Rieger (GER), FIK Ren-Eng04.08.014Hamar, Sankthansstevnet24.06.20
2,12,06Rex Hinchliffe (AUS), Lillehammer IF11.01.624-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
2,12,23Daniel Thomas Krempien (GER), Nittedal IL07.03.0412 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene23.08.20
2,13,70Numan Khogyanai (AFG), Fredrikstad IF10.12.021Moss, Treningsstevne17.06.20
2,14,25Paul Fabrice Wacrenier (CAN), IL i BUL02.07.026-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
2,21,02Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.046 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
2.47,48Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.043 (G-16)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark23.08.20
3,01,3Volkmar Kelle (GER), Fossum IF26.11.491 (MV70)Oslo/NIH, Kolls sommerstevne22.06.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,11,83Iver Moen, Nidaros Hockey09.03.042 (G-16)Steinkjer, Seriestevne 519.07.20
2,32,60Gjermund Taje Skeie, Privat02.03.051 (G-15/17)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
2,38,33Marcus Forsbacka, Privat23.03.782 (MV40)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
2,45,99Øystein Bieltvedt Skeie, Privat01.03.783 (MV40)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
2,50,23Geir Engesæter, Privat20.08.531 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,07,57Knut Ove Woldvik, Privat28.10.642 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,25,29Ketil Stølen, Sintef06.02.572 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,30,48Trond Skedsmo, Borgen IL11.03.495 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,50,11Sverre Lang, Romerike Runners Team27.11.542 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
3,56,02Kristen Eggen, Telenor05.06.391 (MV80)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
4,00,85Steinar Stavdal, Veritas BIL20.09.411 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
4,26,22Thor Bogstad, P A Entreprenør10.04.595 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20
4,54,50Helge Holth, Romerikslagets IL04.05.373 (MV80)Jessheim, UKI-karusellen løp 517.09.20

1000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2,16,46Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.931Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
2,26,74Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.931Arna, Askokarusellen23.09.20
2,27,25Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.952Arna, Askokarusellen23.09.20
2,29,51Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.943Arna, Askokarusellen23.09.20
2,31,67Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.984Arna, Askokarusellen23.09.20
2,43,50Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.031Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
2,48,98Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
2,48,99Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.011 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
2,49,29Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.052 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
2,49,42Jon-Henning Hilleren, Ask Friidrett17.07.022 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
-----10--------------------
2,50,25Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, II Jornada Pista Invierno31.01.20
2,52,47Torstein Olai Leiren Mastervik, IL Fri28.12.035Arna, Askokarusellen23.09.20
2,57,64Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
2,57,97Torleiv Hedegart, Snøgg Friidrett14.06.011 (G-18/19)Notodden, Klubbstevne 620.07.20
3,00,04Theodor Ersland Byrkjedal, IL Skjalg28.01.033Stavanger, Skjalgstevne02.06.20
3,01,41Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.736Arna, Askokarusellen23.09.20
3,01,70Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Notodden, Klubbstevne 620.07.20
3,01,84Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Notodden, Klubbstevne 620.07.20
3,03,98Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047Arna, Askokarusellen23.09.20
3,04,18Daniel Einarsen, Ask Friidrett18.06.991 (G-20/22)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
-----20--------------------
3,06,15Jonathan Hertwig-Ødegaard, IL Tyrving28.07.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,06,65Simen Johan Teigstad, IL Sandvin24.10.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,10,73Andreas Getz Bjartland, Ask Friidrett23.04.031 (G-17)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,13,96Alexander Tomala, IL Sandvin22.04.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,14,16Elias Aaslid, Ski IL Friidrett01.09.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,14,17Tobias Rian, Ski IL Friidrett12.04.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,18,93Lucas F. T. Gjesdal, IL Koll24.06.05M (G-15)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
3,20,18Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.791 (MV)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
3,42,64Arvid Hauge, Eikanger IL04.05.601 (MV)Arna, Askokarusellen23.09.20
3,47,5Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
-----30--------------------
3,49,63Vidar Sæverud, Bremnes IL11.01.762Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
4,59,8Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.473Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
9,21,7Olav Jostein Moen, IL Nybrott17.05.594Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,11,51Åsmund Nesse, ukjent06.03.811Bømlo, Bømlomeisterskapen 202030.08.20
4,56,5Arne Ramdal, Ramdal skog & utmark24.07.452Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20

1500 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,28,68Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002Monaco/MON, Diamond League - Herculis14.08.20
3,30,35Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.934Monaco/MON, Diamond League - Herculis14.08.20
3,39,15Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
3,39,69Mats Hauge, IL Gular16.07.972-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
3,41,08Jacob Boutera, IL Gular29.04.963-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
3,41,90Moa Abounnachat Bollerød, Sem IF02.11.018-fi-AKuortane/FIN, Kuortane Games01.08.20
3,43,66+Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.924-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
3,44,18+Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.955-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
3,44,63Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.941Greveskogen, Treningsstevne29.09.20
3,45,45Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.002Greveskogen, Treningsstevne29.09.20
-----10--------------------
3,45,65Marius Vedvik, IL Gular18.03.923Greveskogen, Treningsstevne29.09.20
3,47,14Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.962-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,47,32Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.983-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,47,44Ådne Andersen, Dimna IL18.01.944-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,49,09Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.936-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,49,10Didrik Hexeberg Warlo, IL Tyrving12.01.991 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
3,49,22Zerei Kbrom Mezngi, Stavanger Friidrettsklubb12.01.861Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
3,49,80Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.005-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,49,94Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.936-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
3,50,09Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.997-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
-----20--------------------
3,50,18Oliver Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb21.08.983 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
3,50,35Thomas Roth, Ullensaker/Kisa IL11.02.912-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,50,79Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.998-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,51,43Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.999-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,51,44Erik Udø Pedersen, Ullensaker/Kisa IL09.04.942Oslo/Bi, Teststevne IG10.06.20
3,52,34Tobias Grønstad, IL i BUL06.07.023-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,52,42Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.006-h3Jessheim, Norgeslekene08.08.20
3,53,57Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001-fi-AOsterøy, HTB karusell 129.08.20
3,53,63Johannes Teigland, IL Gular17.04.959-fi Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
3,54,10Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.942-fi-AOsterøy, HTB karusell 129.08.20
-----30--------------------
3,54,53Eivind Trym Wikshåland, IK Tjalve16.11.974Greveskogen, Treningsstevne29.09.20
3,54,89Eldar Thomassen Fagerbakke, IL Gular27.06.9710-fi Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
3,54,92Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.041 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,54,94Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.9011-fi Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
3,55,24Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.038-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,55,34Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.9312-fi Fana, NM friidrett Bergen 202019.09.20
3,56,26Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.052 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,56,44Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.001-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
3,57,14Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.996 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
3,57,37Abdirahim Abdullahi Dahir, Ullensaker/Kisa IL20.02.9410-h3Jessheim, Norgeslekene08.08.20
-----40--------------------
3,57,63Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,57,71Martin Mæle, IL Gneist14.03.008 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
3,57,90Markus Loftås, Osterøy IL08.04.944-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,57,92+Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.017-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
3,57,95Ole Lyngbø, Ask Friidrett20.08.015-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,58,03Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.021Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
3,58,04Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.986-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,58,20Harald Kårbø, Stord IL18.05.921-h2Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
3,58,86Simon Østreng Veland, Haugesund IL09.11.009 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
3,59,04Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.921Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
-----50--------------------
3,59,05Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.034 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
3,59,27Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
3,59,34Theodor Berre Jacobsen, Sportsklubben Vidar23.05.012Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
3,59,50Andreas Iden, IL Gneist10.03.957-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
3,59,50Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.013 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
3,59,78Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.028-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,00,45Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.952-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,00,53Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.033-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,00,75Mikkel Thomassen, Lillehammer IF13.10.031 (G-17)Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,01,24Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.002Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
-----60--------------------
4,01,65Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.887-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,01,94Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.0111-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,02,14Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.032Oslo/Bi, Sommerløp04.08.20
4,02,21Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.931Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,02,32Fredrik Riste Kristiansen, Lillehammer IF14.12.012Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,02,60Bendik Schartum Thorbjørnsen, IL i BUL13.02.9811 (G-U23)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,02,67Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.053Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,03,51Anders Sørensen, IK Tjalve24.02.963-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,04,23Trym Tønnesen, Halden IL04.02.0013-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,04,70Håvard Fluge Petterson, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.0111-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----70--------------------
4,05,35Peder Talsnes, Strindheim IL16.02.972Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,05,44Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,06,19August Lunde, Strindheim IL04.09.034Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,06,36Simon Bø-Sande, Sandnes IL02.11.921-h2Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,07,04August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.042Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,07,17Erlend Kringeland, Stord IL21.04.035-h2Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,07,22Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.036-h2Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,07,28Trygve Tegnander, Ranheim IL19.08.015Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,07,51Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.031Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
4,08,18Salim Bukari, IL Skjalg28.06.027 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
-----80--------------------
4,08,21Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.042-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,08,28Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.936Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,08,34Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.041-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,08,46Johannes Tørlen, IL Skjalg20.08.023-h2Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,08,58Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.054Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,08,72Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.985-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,08,75Abdullahi Hassan Ali, IK Tjalve01.11.941-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,08,79Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.055 (G-U18)Oslo/Bi, Treningsstevne23.09.20
4,09,10Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.032-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,09,39Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.985Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
-----90--------------------
4,09,49Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.936Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
4,09,66Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.877Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,09,73Ragnar Nersten, IL Gular11.09.986-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,09,98Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.964-h2Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,10,01Mats Morgan Langøy, Ullensaker/Kisa IL08.03.018-fi-BJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,10,46Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.007-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,10,52André Seliussen, IL Gneist05.04.018 (G-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
4,10,52Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.992-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,11,14Alf Ante Idland Tornensis, Stavanger Friidrettsklubb16.11.006-h2Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,11,20Henrik Laukli, Konnerud IL08.04.019-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----100--------------------
4,11,37Kristoffer Nordhus, Haugesund IL26.06.957-h2Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,11,47Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.975Greveskogen, Treningsstevne29.09.20
4,11,49Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.053-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,11,73Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.044Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,12,02Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.779-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,12,42Sebastian Helgheim, IL Tyrving05.09.023-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,13,26Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.034-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,13,30Sindre Buraas, Sportsklubben Vidar08.05.893Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,13,65Kristoffer Hopland, Norna-Salhus IL07.07.0312-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,13,71Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.864Oslo/Bi, Sommerløp04.08.20
-----110--------------------
4,13,74Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.038-h2Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,14,34Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.014-fi-A (G-19)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,14,46Brage Henden Nybakk, Sem IF02.04.032-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,14,71Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.036Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,14,75Vebjørn Røed, Bodø Friidrettsklubb21.02.021 (G-18/19)Bodø, Kretsstevne15.09.20
4,15,39Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.036Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,15,63Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.986-fi-AOsterøy, HTB karusell 129.08.20
4,15,86Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.026Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,16,24Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.727-fi-A (MV45)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,16,67Arne Jordåen, Stord IL07.11.001-h1Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
-----120--------------------
4,16,77Glenn Trane, Bodø Friidrettsklubb29.04.911Bodø, Kretsstevne15.09.20
4,17,40Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.041 (G-16)Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,17,52Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.022Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
4,17,66Johannes Hopland, Norna-Salhus IL23.10.052-h1Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,17,67Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.9613-h4Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,18,07Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.034Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
4,18,16Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.0511-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,18,52Brage Hanstveit, Mjøsdalen IL14.05.011-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,18,65Amaru Wijman, Halden IL28.09.994-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,18,75Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.021Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
-----130--------------------
4,18,77Milan Frenay, Halden IL25.05.035-fi-DJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,18,84Vegard Havn, Stord IL28.09.973Os, Kvalifiseringsstevne III02.07.20
4,19,32Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.762Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,19,78Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.933Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,20,35Håvard Persson, Lyngdal IL12.11.021 (G-18/19)Lyngdal, Treningsstevne22.07.20
4,20,71Robert Hansen, Ringerike Friidrettsklubb28.09.756-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,21,28Filip Skari, Nittedal IL06.02.051 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,21,3Stian Flo, Sørild FIK04.03.851Grimstad, Klubbstevne03.09.20
4,21,34Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.021 (G-18/19)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,21,35Vetle Farbu-Solbakken, IL Skjalg25.09.039-h2Sandnes, Løpsstevne03.07.20
-----140--------------------
4,21,46Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.985-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,21,61Vincent Gjerde, T&IF Viking23.09.043-h1Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,21,79Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.0410-h1Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,21,97Biniam Hayleab, IL Gneist24.07.978-fi-AOsterøy, HTB karusell 129.08.20
4,22,40Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041 (G-16)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,22,81Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.869Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,22,9Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.032Grimstad, Klubbstevne03.09.20
4,23,31Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.053-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,23,35Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.052 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,23,44Toralv Opsal, Dimna IL09.03.98DOslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
-----150--------------------
4,23,64Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.039Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,24,29Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.031Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
4,24,36Sivert Juven, Nesbyen IL04.03.0313-h3Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,24,67Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
4,24,78Tobias Svendheim, IL Fri14.02.045Arna, Askokarusellen08.07.20
4,24,84Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.044-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,24,9Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.031 (MJ19)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,25,03Wilhelm Georg Leikanger, Sportsklubben Vidar04.07.041-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,25,21Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.056-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,25,56Torjus Ingdal, Børsa IL19.11.047Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
-----160--------------------
4,25,83Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.045-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,26,45Even Aaberg Fougner, Gjøvik FIK01.04.041 (G-16)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,26,82Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,27,08Sigurd Egeland Valseth, Verdal IL13.03.058Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,27,53Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.021-fi-B (G-18)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,27,56David Vik, Haugesund IL10.11.041 (G-16)Haugesund, GASSCO-lekene20.09.20
4,27,95Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.059Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,27,96Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.048Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
4,28,03Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.057Arna, Askokarusellen08.07.20
4,28,33Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.058Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
-----170--------------------
4,28,37Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011 (G-18/19)Steinkjer, Seriestevne21.06.20
4,28,37Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.051 (G-15)Vik, Martin Kvaløs persestevne14.07.20
4,28,47Christer Sælen, IL Fri09.12.812-fi-B (MV35)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,28,47Vetle Brekmo, Lillehammer IF15.07.963Lillehammer, Hamar Media-stevnet20.09.20
4,28,56Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.041 (MJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
4,28,61Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.051 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,28,72Henrik Eijsink, Ullensaker/Kisa IL10.07.968-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,28,89Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.0510Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,29,13Svein Olav Krakstad, Stavanger Friidrettsklubb11.11.814Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,29,18Henrik Einangshaug, IL Aasguten14.10.001 (MJ)Stjørdal, Sona-Lekene05.07.20
-----180--------------------
4,29,5Haakon Myklebust Skjelnes, Rosendal TL23.01.051 (G-15)Husnes, Seriestevne26.08.20
4,29,62Jens Storås Sommer, Gausdal FIK28.07.969Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
4,30,0Even Andreas Hansen, Steinkjer Friidrettsklubb20.05.961Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,30,02Sigurd Svorkdal, Svorkmo N.O.I.27.09.004Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,30,16Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051 (G-15)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
4,30,73Kaspar Lilja, Ås IL02.03.961Ås, Kretsstevne07.10.20
4,30,92Kristoffer Magnus Nohr Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb22.08.881Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
4,31,5Odd Even Fossen, Stjørdal Friidrettsklubb31.08.892Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,31,66John Kristian Finstad, Tistedalen FL26.01.056-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,31,9Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.053Grimstad, Klubbstevne03.09.20
-----190--------------------
4,32,09Elias Holter Steinset, Brandbu IF29.12.041 (G-16)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,32,25Emil Hagevik Bakke, Trysilgutten12.11.987-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,32,61Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.053 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
4,33,04Per Morten Finstad, Tistedalen FL26.01.056-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,33,12Torstein Olai Leiren Mastervik, IL Fri28.12.033-fi-B (G-17)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,33,21Oliver Sund, Ranheim IL01.10.052 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,33,34Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.023Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,33,39Kristian Wold Arnøy, Sømna IL25.05.861Vik, Martin Kvaløs persestevne14.07.20
4,33,41Fredrik Camilo Halsbog, Sportsklubben Vidar26.04.847-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,33,60Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.802Vik, Martin Kvaløs persestevne14.07.20
-----200--------------------
4,33,61Tobias Opdalshei Baumann, Oslostudentenes IK Friidrett23.07.998-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,34,11Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.043 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,34,40Gard Tørum, Sportsklubben Vidar24.12.034-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,34,42Stian Haugland, Ølen IL07.07.855-h1Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
4,34,46Sondre Aleksi Piiksi, Moss IL07.12.031-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,35,14Sveinung Brenno Flæthe, Oslostudentenes IK Friidrett08.12.908-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4,35,28Eivind Langøy, Norna-Salhus IL24.01.055-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,35,60Sander Aae Skotheim, IK Tjalve31.05.02D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,35,69Martijn Langeweg, NTNUI23.02.005-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4.35,87Sondre Holstad, Hareid IL22.07.031 (G-17)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
-----210--------------------
4,35,97Steinar Frønsdal, Hjelmeland IL10.11.041-h2 (G-13/17)Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,36,08Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.047-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,36,3John Gunnar Dybvad, Lånke IL Friidrett02.04.923Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,36,6Lasse Leine, Markabygda IL17.04.924Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,36,82Richard Williamson, Hommelvik IL09.12.8411Trondheim, Oppkjøringsstevne01.08.20
4,37,2Kjell Skaret, Markabygda IL07.02.905Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,37,24Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.054-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,37,56Einar Nese Johnsen, Sandnes IL06.09.042 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
4,37,98Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,38,22Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb03.02.922Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
-----220--------------------
4,38,49August Husby Larsen, Søreide IL12.08.046-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,38,5Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.801 (MV40)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,38,59Lars Wold Møller, IK Tjalve30.06.056-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,38,76Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.047-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,38,87Stian Kristoffer Moss, IL Gneist11.08.837-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,38,9Håvard Bjerkli, Lånke IL Friidrett05.03.792 (MV40)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,38,90Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.052Ås, Kretsstevne07.10.20
4,38,95Lars Sliper Bonesmo, Strindheim IL11.03.032 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,38,99Thorvald Tveitereid, Kragerø IF Friidrett12.08.042 (G-16)Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
4,39,16Mats Arild Johnsen, Ask Friidrett30.07.0310Arna, Askokarusellen08.07.20
-----230--------------------
4,39,20Martin Baggegård Myrlid, Herand IL25.01.058-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,39,30Theodor Ersland Byrkjedal, IL Skjalg28.01.031-h1Sandnes, Løpsstevne03.07.20
4,39,62Adrian Tvedt, Loddefjord IL03.12.054Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
4,39,63Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.009-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 217.06.20
4,39,67Niklas Almås, Byåsen IL26.12.053 (G-15)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,39,79Markus Rooth, IK Tjalve22.12.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
4,40,17Sander Lindevik, Kristiansand Løpeklubb28.12.011 (G-18/19)Kristiansand, Treningsstevne05.09.20
4,40,52Rikardo Mikalsen Gojkovic, Otra IL29.03.041 (G-16)Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
4,41,25Johan August Aune Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb16.04.0410Nadderud, Tyrvings løpsstevne17.06.20
4,41,31Magnus Paaske, IL Tyrving31.05.021 (G-18/19)Asker, Askerlekene 202026.09.20
-----240--------------------
4,41,91+Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.853-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
4,42,17Jonas Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett21.03.032 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
4,42,19Rolf Folland, Moss IL28.01.681Moss, Treningsstevne02.09.20
4,42,22Geir Sandbakken, Tromsø Løpeklubb21.10.811 (MV35)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,42,37Oliver Finstad Nytrøen, Ullensaker/Kisa IL13.01.059-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,42,44Lewis Kjemhus, IL Tyrving07.01.041 (G-16)Asker, Askerlekene 202026.09.20
4,42,54Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.044 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
4,42,83Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.0311-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
4,43,28Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.671 (MV50)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,43,30Odd Einar Tveit, Stavanger Friidrettsklubb19.08.776-h1Sandnes, Løpsstevne 411.09.20
-----250--------------------
4,43,33Martin Roe, IL Fri01.04.92DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,43,6Kenneth Skjerve, Markabygda IL26.10.816Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,44,12Eivind Larsen, Oslostudentenes IK Friidrett03.07.868-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,44,23Tord Eirik Solberg, Ask Friidrett27.05.882Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4.44,28Oliver Hole, Midsund IL04.05.041 (G-16)Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
4,44,39Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.051 (G-15)Moss, KM 2020 Østfold12.09.20
4,44,99Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202020.06.20
4,45,07Magnus Græsli, Leinstrand02.03.054 (G-15)Trondheim, Trondheimslekene22.08.20
4,45,94Espen Marius Engum Torkildsen, Frol IL12.08.991Levanger, Moan-stevne27.08.20
4,46,5Simen Modin Engesæth, IL Runar28.01.051-h1 (G-15)Sandefjord, Klubbstevne03.06.20
-----260--------------------
4,46,53+Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.854-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
4,46,75Leif Johannes Omland, Stavanger Friidrettsklubb06.03.825Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,47,42Trygve Andresen, Varegg IL09.03.7911Arna, Askokarusellen08.07.20
4,47,48Petter Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb09.10.903Bodø, Sparebank 1 Lekene 202016.08.20
4,48,05Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.051 (G-15)Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,48,9Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.803 (MV40)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,48,97Gaute Fosstveit, Ullensaker/Kisa IL21.03.0210-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,49,91Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.91DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,49,94Tor Alfred Bredesen, Snøgg Friidrett21.11.931Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
4,49,95Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.045 (G-16)Fana, Gneistspelen 202022.08.20
-----270--------------------
4,49,95Preben Bolsøy, Sandnes IL01.04.058-h1Sandnes, Løpsstevne 411.09.20
4,50,14Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.042Lillehammer, Birkebeineren Hotell-stevnet16.06.20
4,50,49Fredrik Grønning Lie, Bodø Bauta Løpeklubb22.03.883Bodø, Kretsstevne30.06.20
4,50,81Børge Harestad, IL Skjalg21.04.806Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
4,50,83+Noah Raknes, Osterøy IL18.10.055-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
4,51,38Aanund Tveitå, Otra IL13.09.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,53,05+Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
4,54,42Simen Sebastian Hansen, Ås IL30.04.00DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,54,56Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.0512Arna, Askokarusellen08.07.20
4,55,24Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.0512-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
-----280--------------------
4,55,55Dennis Jepsen, IL Skjalg06.04.045 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
4,55,99Inge Magnar Skjerven Hauståker, Osterøy IL23.04.778-fi-B (MV40)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
4,56,11Thomas Gunnlaugsson, Ask Friidrett15.08.771 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,56,58Nils Tore Sæterdal, IL Fri03.03.6713Arna, Askokarusellen08.07.20
4,56,83Fredrik Rose, Nesodden IF06.04.9910-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
4.56,99Svein Oskar Nedregård, Spjelkavik og Omegn Friidrett14.11.682Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
4,57,25Jonas Berggård Skåden, Sandnes IL05.09.02D (MJ)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,58,00Abraham Sandvin Vogelsang, IL Koll11.02.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
4,58,3Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.631 (MV55)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
4,59,02Ivar Bakka, Sauda IL18.02.807-h1Leirvik, Stordleikane 202008.08.20
-----290--------------------
4,59,16Magnus Ingemar Esberg, Lillehammer IF22.03.781 (MV40)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
4,59,27Jørund Hammersvik, Førde IL Friidrett10.09.651Førde, BKK Sunnfjord Mila14.07.20
5,00,24Simen Guttormsen, Sportsklubben Vidar19.01.01D (G-U20)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,00,96Christer Vonheim, Ask Friidrett20.04.792 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,01,32Sondre Norheim, Ullensaker/Kisa IL11.04.0511-fi-EJessheim, 1500 Elite04.06.20
5,02,18Stian Eliassen, IL Koll06.11.771 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,02,47Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.054 (G-15+)Trondheim, Seriestevne 226.05.20
5,03,79Gjert Høie Sjursen, IL Gneist09.01.00DFagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,04,54Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.042 (G-16)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
5,06,04Tor Erling Sund, Bodø Bauta Løpeklubb25.04.804Bodø, Kretsstevne30.06.20
-----300--------------------
5,06,73Henrik Stensby, FIK Orion23.08.053Hamar, Treningsstevne27.05.20
5,06,91Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.905Bodø, Kretsstevne30.06.20
5,11,63André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,12,47Tore Hannisdal, Osterøy IL08.08.699-fi-B (MV50)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
5,12,7Rolf Hernes, IL Dalebrand25.03.632 (MV55)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
5,12,96Lars Eirik Vevatne, Os Turnforening22.07.031 (G-17)Os, OsLekene 202027.09.20
5,14,95Erik Axel Haagensen, Northern Runners06.05.662 (MV50)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms12.09.20
5,16,55+Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.708-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,19,23Johnny Myhra, Rjukan Idrettslag12.04.692Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
5,20,43Tommy Torgersen, Ullensaker/Kisa IL09.11.701 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
-----310--------------------
5,21,53Espen Juel Hoven, IL Koll25.11.751 (MV45)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,21,55Fredrik Flo Øfstaas, Nittedal IL09.02.054 (MJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap 202019.09.20
5,21,56Adrian Svendsen, Snøgg Friidrett21.07.043 (G-16)Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
5,21,87Mads Ronæs, Haugesund IL28.09.032Haugesund, Kretsstevne17.06.20
5,23,84Jonny Andersen, IL Fri04.07.751 (MV45)Os, KM Veteran04.10.20
5,23,88Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,24,75Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.763 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
5,25,1Asgeir Bøgeberg, Strindheim IL15.12.591 (MV60)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
5,25,55Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,25,68Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
-----320--------------------
5,25,91William Kollberg, IF Hellas30.04.04D (G-17)Oslo/Bi, Oslo Combined Events28.06.20
5,27,1Halvor Hass, Rosendal TL04.11.053 (G-15)Husnes, Seriestevne26.08.20
5,27,59Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.7311-fi-B (MV45)Osterøy, HTB karusell 129.08.20
5,27,78Øystein Os Simonsen, IL Koll11.06.681 (MV50)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,29,24Marius Kjeldsli Ersøybakk, Stadsbygd IL26.04.052 (G-15)Stjørdal, Sona-Lekene05.07.20
5,29,52Oscar Julsvik Kristoffersen, Brandbu IF14.03.051 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
5,29,70Tore Engen, Nord-Odal Idrettslag04.06.581 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,30,17Ole Christensen, Idrettslaget Fram03.08.722-h2 (MV45)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
5,30,22Magne Kvalsøren, IL Bjørn23.11.732 (MV40)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
5,31,18Vetle Tregde, Farsund og Lista IK03.08.051 (G-15)Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
-----330--------------------
5,31,91Torbjørn Helland Solhaug, Tøyen Sportsklubb20.04.762 (MV40)Oslo/NIH, Kolls klubbmesterskap19.09.20
5,32,16+Odd André Byrknes, IL Fri25.11.7110-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,33,65Lars Myhre, Ullensaker/Kisa IL15.07.641 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,33,76Steinar Nordvoll, Egersunds IK03.10.651Lyngdal, Sommerstevnet 202007.07.20
5,34,2Tor Harald Bringedal, Herøysund Idrettslag07.02.651 (MV55)Husnes, Seriestevne26.08.20
5,34,28André Ytterdahl, Farsund og Lista IK18.07.021 (G-18)Farsund, Treningsstevne25.05.20
5,34,4Rune Holmen, Strindheim IL10.03.691 (MV50)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
5,34,44Erlend Lindekleiv Olsen, Farsund og Lista IK20.01.052 (G-15)Farsund, Lærøystevne 13-14 år - Treningsstevne10.08.20
5,37,01Geir Håkon Bjørnstad, Asker Sk. Friidrett14.03.562 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,37,61Sindre Fidje Andersen, Kristiansand IF Friidrett01.09.03D (G-17)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
-----340--------------------
5,37,62Are Torsvik, Sandnes IL14.02.629-h1Sandnes, Løpsstevne03.07.20
5.37,64Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.042 (G-16)Rjukan, FM(KM) 2020 - Vestfold & Telemark22.08.20
5,38,26Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,38,7Even Løkken, Strindheim IL28.10.541 (MV65)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
5,38,81Tor Vegard Grytten, Ullensaker/Kisa IL29.12.692 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,38,89Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.04D (G-16)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
5,39,19Rune Hagaeie, Rjukan Idrettslag19.09.703Rjukan, Treningsstevne Corona 326.05.20
5,42,31Harald Nygård, FIL Aks-7726.09.511 (MV65)Os, KM Veteran04.10.20
5,43,5Bård Roll, Nidelv IL28.09.572 (MV60)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
5,44,68Ronny Haufe, BFG Bergen Løpeklubb26.07.66D (MV50)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
-----350--------------------
5,45,64Jonas Gulbrandsen-Rognstad, Brandbu IF06.12.054 (G-15)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
5,49,4Bjørn Hanssen, Stjørdal Friidrettsklubb29.07.711 (MV45)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
5,52,27Trond Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb15.10.713-h2 (MV45)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
5,55,90Frode Liland, Ullensaker/Kisa IL08.03.652 (MV55)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,59,25Olaf Knai, Hurdal IL29.07.491 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,59,72Frode Holt, IF Sturla14.07.64D (MV55)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
6,03,13Olav Hagland, GTI16.02.4811-h1Sandnes, Løpsstevne 411.09.20
6,04,92Jon-Arild Sesseng, IL Nybrott07.05.605-h2 (MV60)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
6,06,68Ole Vikerhaug, Fet Friidrettsklubb21.03.593 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
6,08,32Scott Gary Randall, Drøbak-Frogn IL Friidrett14.02.75D (MV45)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
-----360--------------------
6,12,2Per Laksfors, Strindheim IL05.07.491 (MV70)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
6,17,31Ove Aastorp, Ullensaker/Kisa IL13.05.564 (MV60)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
6,17,40Oddvar Hårde, Stord IL11.01.69D (MV50)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
6,19,66Øystein Isaksen, IL Gular16.06.671 (MV50)Os, KM Veteran04.10.20
6,22,34Odd Kinnsbekken, Ullensaker/Kisa IL14.08.482 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
6,28,0Harry Magnar Sollie, Byåsen IL23.12.431 (MV75)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
6,32,5Bjørn Ivar Hage, Stjørdal Friidrettsklubb21.08.442 (MV75)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
6,34,53Arne Warem, Gjesdal IL27.12.46D (MV70)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
6,36,91Knut Sørskår, Sportsklubben Vidar08.04.9911-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
6,46,6Hagbart Vebostad, Strindheim IL30.12.413 (MV75)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
-----370--------------------
6,55,73Anders Jellum, Ullensaker/Kisa IL12.04.483 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
6,58,61Trond Einar Furuly, Stålkameratene IL06.04.44D (MV75)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
7,16,48Ole Jonny Sørensen, Hadeland FIK09.03.471 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen04.06.20
7,27,13Svein Eirik Pettersen, Sandnes IL01.05.7811-h1Sandnes, Løpsstevne03.07.20
7,34,1Torbjørn Rolseth, Forra IL28.08.462 (MV70)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
8,00,3Ivar Nilssen, Lånke IL Friidrett08.03.472Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
9,37,16Knut Henrik Skramstad, Kongsberg IF10.01.37D (MV80)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
14,53,4Olav Jostein Moen, IL Nybrott17.05.593Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,53,10Abdullahi Dahir Rabi (SOM), IL Runar27.03.0310-h5Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
3,53,90Senay Amlesom Fissehatsion (ERI), IK Tjalve10.12.956-fi-AJessheim, 1500 Elite04.06.20
3.57,47Seb Anthony (GBR), IL Norodd16.02.971Ålesund, SBM Akslaleikane 202013.09.20
4,10,77Elyas Tesfamichael Negassi (ERI), Lillehammer IF01.11.014Lillehammer, Eidsiva-stevnet11.08.20
4,14,62Hermon Angesom Araya (ERI), Herkules Friidrett03.06.046-fi-CJessheim, 1500 Elite04.06.20
4,20,27Habtom Gebremeskel Negash (ERI), Nesodden IF05.09.004-h2Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,22,10Nani Kula (ERI), Ullensaker/Kisa IL04.12.012-h1Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
4,27,65Bryan Ahmadi Sebastian (INA), Sandnes IL31.07.043Sandnes, Høstlekene 202026.09.20
4,35,59Erik Haddon (SWE), Byåsen IL25.06.031 (G-17)Trondheim, Kruskastevnet 202020.06.20
4,36,31Rex Hinchliffe (AUS), Lillehammer IF11.01.6211Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20
4,36,32Thomas Patey (DEN), Sportsklubben Vidar04.09.7311-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
4,38,96Guleed Abdulrahman Doaale (SOM), Snøgg Friidrett25.11.041 (G-16)Skien, Telemark Karusell 202019.08.20
4,41,42Janis Arsenikovs (LAT), Lørenskog Friidrettslag24.05.831Brandbu, Mohagen bil cup 612.09.20
4,43,85Angel Kalchev (BUL), Varegg IL12.12.901Ravnanger, Seriestevne 222.06.20
4,44,24Yohannes Kasahun Bahta (ERI), Sandnes IL03.06.044 (G-16)Sandnes, KM Rogaland 202023.08.20
5,31,49Reinhard Kuhs (SWE), Lillehammer IF14.10.6012Gausdal, Innlandet løp-serie 202004.07.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
2Sjur Millidahl, Mårhundens venner06.02.811 (MV35)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,17,33Frode Semb, Aprimo Rådgiving22.12.701 (MV50)Jessheim, UKI-karusellen04.06.20
5,25,96Marcus Forsbacka, Privat23.03.781 (MV40)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,26,5Morten Sørtømme, Hovin IL26.06.643 (MV55)Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
5,33,00Gjermund Taje Skeie, Privat02.03.051 (G-15/17)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
5,37,54Øystein Bieltvedt Skeie, Privat01.03.782 (MV40)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
7,21,30Trond Skedsmo, Borgen IL11.03.494 (MV70)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
7,46,4Arne Ramdal, Ramdal skog & utmark24.07.451Hommelvik, Nybrottkarusellen 4. løp15.09.20
8,08,38Sverre Lang, Romerike Runners Team27.11.541 (MV65)Jessheim, UKI-karusellen09.06.20
8,26,52Steinar Stavdal, Veritas BIL20.09.411 (MV75)Jessheim, UKI-karusellen04.06.20
10,41,33Helge Holth, Privat04.05.371 (MV80)Jessheim, UKI-karusellen04.06.20

1 mile

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
3,56,62Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
3,57,25Mats Hauge, IL Gular16.07.972-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
3,57,38Jacob Boutera, IL Gular29.04.963-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
3,59,81Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.924-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
4,05,65Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.955-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
4,07,22Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.936-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
4,17,11Jon Temesgen Overå Sætre, IL Gneist20.05.017-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
4,39,26Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.988-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
4,49,60Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.021-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
4,51,41Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
-----10--------------------
4,55,45Christer Sælen, IL Fri09.12.812-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,01,66Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.853-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,07,63Espen Irgens Haugen, IL Fri10.01.854-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,10,20Noah Raknes, Osterøy IL18.10.055-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,10,69Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.916-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,11,54Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.047-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,11,97Frode Hymer, Ås IL09.12.053Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20
5,37,98Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.708-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,51,45Odd André Byrknes, IL Fri25.11.719-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
5,54,62Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.7310-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
-----20--------------------
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,51,63Angel Kalchev (BUL), Varegg IL12.12.902Ås, Ås Sommerkarusell #302.07.20

2000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
4,50,01Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.001Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
4,53,72Henrik Ingebrigtsen, Sandnes IL24.02.912Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
4,56,91Filip Ingebrigtsen, Sandnes IL20.04.933Oslo/Bi, Impossible Games11.06.20
5,36,54Andreas Fjeld Halvorsen, Sportsklubben Vidar14.09.051-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,43,33Halvard Grape Fladby, IL Tyrving15.05.052-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,48,09Nikolai Solum, Sportsklubben Vidar22.12.053-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,50,98Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.054-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
5,53,69Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.021 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
6,01,22Filip Skari, Nittedal IL06.02.055-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,01,47Bastian Bøgh-Tobiassen, Kristiansand IF Friidrett17.05.056-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
-----10--------------------
6,04,41Mohamed Hussein Ali, IL Nybrott10.05.031-h1 (G-17)Stjørdal, Friidrettskarusellstevne18.06.20
6,05,04Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.051-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,05,11Johannes Hopland, FIL Aks-7723.10.057-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,05,72Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.052-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,06,08Tobias Fretheim, Sørild FIK06.09.053-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,06,30Markus Enes Heggøy, Ask Friidrett12.07.058-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,06,70Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.054-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,07,80Eivind Langøy, FIL Aks-7724.01.055-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,09,09John Kristian Finstad, Tistedalen FL26.01.051Sarpsborg, Treningsstevne03.08.20
6,09,17Jens Kristian Aas, Sportsklubben Vidar04.08.059-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
-----20--------------------
6,09,50Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.0510-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,11,89Johannes Sture, Ask Friidrett01.05.0511-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,12,04Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.0512-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,12,06Eivind Tobiassen, Sørild FIK03.11.031Grimstad, Klubbstevne21.06.20
6,12,43Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
6,12,51Waldemar Knygh-Rossdal, Sømna IL27.03.0513-h2 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,13,61Elias Røyneberg, Sarpsborg IL17.01.012Sarpsborg, Treningsstevne03.08.20
6,15,29Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051 (G-15)Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
6,20,35Lars Wold Møller, IL Koll30.06.056-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,20,49Eskil Tveiten, FIL Aks-7713.08.021 (G-18/19)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
-----30--------------------
6,21,06Imre Marius Skiftesvik Opdahl, Ask Friidrett05.04.053 (G-15)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
6,22,08Oliver Sund, Ranheim IL01.10.057-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,23,69Per Morten Finstad, Tistedalen FL26.01.058-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,24,47Theodor Botten, Tverlandet IL30.10.059-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,26,39David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.052 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.06.20
6,27,90Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.0510-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,32,08Vegard Veisetaune, Tverlandet IL18.07.054 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.06.20
6,33,71Noah Raknes, Osterøy IL18.10.054 (G-15)Knarvik, Norna Young 6 - Grand finale24.06.20
6,35,2Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.041 (G-16)Gausdal, Treningsstevne13.08.20
6,36,9Syver Rusten Dalen, Gausdal FIK09.02.051 (G-15)Gausdal, Treningsstevne13.08.20
-----40--------------------
6,39,67Kristoffer Sandal, Jølster IL09.05.0512-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,42,29Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.0513-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,43,12Henrik Stensby, FIK Orion23.08.0515-h1 (G-15)Jessheim, UM 202030.08.20
6,51,68Tormod Pålsrud Aune, Moss IL06.08.055Sarpsborg, Treningsstevne03.08.20
7,02,55Joachim Stensland Valberg, Innstranda IL10.08.054 (G-15)Bodø, Kretsstevne02.06.20
7,29,88Mahmoud Dib, Rjukan Idrettslag12.12.861Rjukan, Løpegalla13.09.20
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
8,56,52Ibrahim Hussein (ERI), Rjukan Idrettslag22.04.041 (G-16)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
6,03,86Nikolai Bøe Sæthre, Bodø/Glimt05.08.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne16.06.20

3000 meter

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,27,05Jakob Ingebrigtsen, Sandnes IL19.09.002Roma/ITA, Golden Gala Pietro Mennea17.09.20
7,50,57Narve Gilje Nordås, Sandnes IL30.09.981-h5Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
7,53,87Per Svela, Ullensaker/Kisa IL19.03.922-h5Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
7,54,29Ferdinand Kvan Edman, IK Tjalve12.02.931-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,54,31Sigurd Ruud Skjeseth, IK Tjalve24.12.962-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,54,56Marius Vedvik, IL Gular18.03.923-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,55,88Fredrik Sandvik, Ullensaker/Kisa IL23.03.984-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,56,67Zerei Kbrom Mezngi, Stavanger Friidrettsklubb12.01.863-h5Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
7,58,07Simen Halle Haugen, IL Runar09.01.995-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,58,71Magnus Tuv Myhre, Brandbu IF15.06.006-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----10--------------------
7,59,20Jonatan Andersen Vedvik, Tønsberg Friidrettsklubb02.05.007-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
7,59,56Bjørnar Sandnes Lillefosse, IL Gular17.07.928-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,00,55Even Brøndbo Dahl, FIK Orion24.08.949-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,03,64Simon Steinshamn, IL i BUL18.03.9910-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,05,24Jacob Boutera, IL Gular29.04.967-h5Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,05,39Petter M. Rypdal, IK Tjalve30.10.9311-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,06,71Eivind Øygard, Jølster IL18.02.926-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,08,49Magnus Gjerstad, Osterøy IL02.12.001-h8Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,08,77Erik Lomås, Salangen Friidrett12.01.937-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,11,19Trond Ørjan Eide, Svorkmo N.O.I.18.01.901-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----20--------------------
8,11,84Mathias Flak, Steinkjer Friidrettsklubb26.05.998-h1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,13,79Ørjan Kjeldsli, Stadsbygd IL29.04.962-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,16,14Erik Udø Pedersen, Ullensaker/Kisa IL09.04.946-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,17,16Andreas Iden, IL Gneist10.03.952-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,17,19Kristian Tjørnhom, Kristiansand Løpeklubb19.09.953-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,17,57Trym Tønnesen, Halden IL04.02.003-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,18,78Thomas Fremo, Fjellørnen IL27.11.874-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,19,08Philip Anders Anthelme Massacand, IL Gneist12.05.024-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,20,01Eldar Thomassen Fagerbakke, Bøler IF27.06.975-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,20,29Marius Garmann Sørli, Ask Friidrett26.08.976-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
-----30--------------------
8,21,61Anders Bjørndal, IL Gneist08.07.955-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,22,91Sondre Arne Hoff, IL Gular28.09.935-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,22,93Ebrahim Abdulaziz, Strindheim IL17.11.785-h8Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,23,36Trond Einar Moen Pedersli, Strindheim IL21.02.946-h8Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,23,65Karl Fremstad, IK Tjalve09.11.966-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,24,47Sondre Rishøi, Sarpsborg IL30.04.001-h3Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
8,25,57Henrik Nicolaisen, IK Tjalve19.07.901-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,25,99Ulrik Hovig, Sportsklubben Vidar05.07.907-h8Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,26,22Fredrik Schwencke, IF Kamp-Vestheim11.05.922-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,27,65Kristian Pytten, IK Tjalve07.08.003-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----40--------------------
8,28,54Johannes Teigland, IL Gular17.04.951-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,28,58Vebjørn Hovdejord, Snøgg Friidrett09.02.034-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,28,80Markus Loftås, Osterøy IL08.04.942-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,28,90Markus Borge Harbo, Oslostudentenes IK Friidrett07.04.965-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,30,36Mathias Moen, Oslostudentenes IK Friidrett16.03.886-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,30,41Alexander Kirkeberg, Namdal løpeklubb24.06.961Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
8,30,61Sindre Solbakken Omvik, Rosendal TL18.08.9310-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,30,75Sverre Solligård, Svorkmo N.O.I.04.01.912Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
8,31,08Simen Gløgård Stensrud, Nittedal IL22.01.057-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,31,12Halfdan-Emil Færø, Varegg IL07.06.9113-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----50--------------------
8,31,29Martin Mæle, IL Gneist14.03.008-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,32,09Harald Kårbø, Stord IL18.05.9211-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,32,13Ådne Karlsen Bekkestad, IF Sturla27.10.979-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,33,57Hans Christer Holund, Lyn Ski25.02.891-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,33,71Ulrik Astrup Arnesen, Strindheim IL28.01.971-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,34,10Esten Hansen-Møllerud Hauen, FIK Ren-Eng22.05.037-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,34,23Cedrik Bakke Christophersen, Tønsberg Friidrettsklubb11.12.011-h3Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,34,86Mikkel Thomassen, Lillehammer IF13.10.038-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,35,15Erlend Gjerdevik Sørtveit, IL Gneist17.12.943-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,35,93Ånung Viken, Vollan Idrettsklubb23.03.938-h5Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----60--------------------
8,36,49Magnus Stensås, Bratsberg IL05.07.931-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,36,52Martin Kirkeberg Mørk, IF Hellas16.01.019-h5Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,37,36Matias Andersen Førde, IL Gular26.11.982-h3Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,37,43Lars Aanensen, Kristiansand Løpeklubb21.11.912Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
8,37,73Erik Tangen Gundersen, IL Skjalg05.02.017-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,38,72Kjetil Brenno Gagnås, Børsa IL09.05.002-h3Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
8,38,74Markus Kjærner-Semb, Strindheim IL10.11.984-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,38,88Stian Øvergaard Aarvik, IL Gneist24.04.978-h2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,39,03Jon Rolf Skamo Hope, Gloppen Friidrettslag17.02.981Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
8,39,13Marius Liljeberg Wang, Herkules Friidrett03.10.012-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
-----70--------------------
8,39,76Ola Martin Gåsvær, Ranheim IL15.07.982-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,39,88John Christian Deighan, Asker Sk. Friidrett22.05.864-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,40,37Tord Franke Ulset, Selsbakk IF06.05.033-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,41,11Sander Dybwad Mathiesen, Sportsklubben Vidar10.11.033-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,41,21Lars Agnar Hjelmeset, Nittedal IL18.08.014-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,41,24Petter Johansen, Lillehammer IF02.04.982Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
8,41,27Benjamin Storm Rettore, Sandnes IL27.12.034-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,41,53Hans Petter Rolke, Kristiansand Løpeklubb17.05.983Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
8,41,71Trygve Feidje Mjelde, Osterøy IL11.11.941-h7Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
8,41,75Kristoffer Sagli, Aure IL30.01.026-h13Trondheim, Seriestevne09.06.20
-----80--------------------
8,41,79Sigurd Tveit, Kristiansand Løpeklubb16.03.003-h3Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
8,42,72Simen Ellingsdalen, Steinkjer Friidrettsklubb18.08.964-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,42,74Jacob Hystad, Stord IL20.11.901-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,43,16Oskar Opstad Vike, IL Runar07.01.044-h3Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,43,18Erlend Kringeland, Stord IL21.04.036-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,43,4Joakim Coward-Hanssen, Kristiansand Løpeklubb10.11.844Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
8,43,61Trym Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL28.03.037-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,43,66Mads Orø Olsen, Ringerike Friidrettsklubb07.05.021-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,43,67Eivind Klokkehaug, Oslostudentenes IK Friidrett27.07.915-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,43,69Anders Jerpstad, Oslostudentenes IK Friidrett04.05.952-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----90--------------------
8,43,80Håvard Moseby, Kjelsås IL28.07.992-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,43,92Øystein Kvaal Østerbø, Strindheim IL07.07.815-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,44,01Mats Eidsmo, SK Freidig07.05.001-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,44,20Thomas Førland Asgautsen, Stavanger Friidrettsklubb13.03.895-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,44,25Henning Offigstad, Bratsberg IL24.07.856-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,44,51Stian Hoelgaard, Gjesdal IL25.09.916-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,44,51Tedros Gebretensai Haile, Haugesund IL30.01.9913-h4Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,44,62Ronny Losoa, Sigdal FIK01.10.803-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,44,97Nikolai Gundersen, IL Skjalg28.11.039-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,45,35Magnus Grøttum Erstad, Kamp/Vestheim IF08.09.884-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----100--------------------
8,45,70Simen Østensen, IL i BUL04.08.847-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,46,61Kristoffer By Vollset, Strindheim IL19.02.966-h3Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
8,46,68Henrik Laukli, Konnerud IL08.04.015-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,46,70Børge Bjørsvik Larsson, Varegg IL19.10.926-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,47,55Isak Sören Jonsson, Nydalens SK04.08.013-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,47,58Håvard Lalit Øglænd, Sandnes IL13.12.966-h3Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,47,66Jens Bjertnæs, Hadeland FIK06.04.858-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,47,67Tage Augustson, Varegg IL17.11.897-h3Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,47,90Henrik Nordtug, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.877-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,47,97Stian Dahl Sommerseth, Tromsø Løpeklubb16.01.972Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
-----110--------------------
8,48,25Mathias Oppegaard, Oslostudentenes IK Friidrett08.03.909-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,48,35Jørgen Hågensen, IK Tjalve09.05.964-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
8,48,64Fredrik Sætran, Oslostudentenes IK Friidrett30.06.931Tromsø, Løpestevne 122.07.20
8,48,76Albert Didriksen, Oslostudentenes IK Friidrett07.10.961-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,49,17Espen Roll Karlsen, IL Gneist27.08.912Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
8,49,21August Lunde, Strindheim IL04.09.0310-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,49,85Mikkel Bakken, Sportsklubben Vidar29.09.0513-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,49,95Jo Sverre Sande, Svorkmo N.O.I.05.02.914-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,50,26Øyvind Utengen, Bratsberg IL24.01.898-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
8,51,89Øystein Solligård, Svorkmo N.O.I.05.02.933Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
-----120--------------------
8,52,05Henrik Velle, FIK Ren-Eng28.11.9114-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,52,55Mathias Vanem Aas, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.044Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
8,52,71Simen Seeberg-Rommetveit, IL i BUL29.04.008-h4Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,52,83Vebjørn Røed, Bodø Friidrettsklubb21.02.021 (MJ19)Bodø, Kretsstevne04.08.20
8,52,86Knut Olav Øygard, Jølster IL18.02.9216-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
8,52,95Andreas Skatvedt Iversen, Mosvik IL08.03.943-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,53,24Johan Nordeng, Alsvåg Idrettslag02.09.032Tromsø, Løpestevne 122.07.20
8,53,76Roger Øye Pollen, Førde IL Friidrett17.01.942Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
8,53,86Iver Johansen, Kjelsås IL18.02.0010-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,54,27Anders Mølmen Høst, Lyn Ski09.06.914-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----130--------------------
8,54,60Tom Skjæråsen, Varegg IL13.02.954-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,55,15Stian Karlsen Dyrseth, Bratsberg IL14.02.896-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
8,55,55Daniel Jacobsen, IL Gular30.12.981-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,55,72Erik Løfald, Rindal IL30.06.021 (G-18/19)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
8,56,02Bendik Blix, BUL-Tromsø Friidrett05.11.021 (G-18/19)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
8,56,65Iver Tildheim Andersen, Rustad IL29.09.005-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,56,72Benjamin Olsen, Sarpsborg IL16.06.047-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
8,56,79Lars-Erik Nordby, Halden IL24.11.8911-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,03Jesper Lundin, BUL-Tromsø Friidrett08.08.021 (G-18/19)Tromsø, Løpestevne 122.07.20
8,57,14Sondre Martinsen, Nesodden IF15.06.0312-h4Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----140--------------------
8,57,19André Seliussen, IL Gneist05.04.019-h3Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,57,30Ken Tony Johansen, IL Gular07.11.912-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,57,37Johannes Thomsen, Stord IL20.08.833-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
8,57,39Henrik Eliassen, Norna-Salhus IL07.03.042-h2 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
8,57,52Christoffer Callesen, Gui Sportsklubb29.03.885-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,57,64Filip Meo, IL i BUL19.03.026-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,64Jørgen Johan Bjørtomt, IL Tyrving04.01.976-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
8,57,75Johannes Dalland, IL Skjalg08.01.031-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
8,57,9Ola Anders Tjensvoll, Undheim IL02.09.921Undheim, Klubbstevne 109.07.20
8,57,98Andreas Vågen, IL Fri15.05.002-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----150--------------------
8,58,61Andreas Aalberg Huse, NTNUI06.10.919-fi-CHallsberg/SWE, Närkeracet01.08.20
8,58,64Bendik Grimsbø, Førde IL Friidrett26.04.953Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
8,58,85Ola Matre, Gui Sportsklubb31.12.897-h3Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
8,59,17Lasse Blom, Sømna IL24.11.831Vik, Seriestevne02.07.20
8,59,2Ole Jakob Høsteland Solbu, Ås IL19.08.031 (MJ)Ås, Kretsstevne07.10.20
8,59,26Ådne Nesje Hernes, Fana IL09.04.024-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
8,59,42Hans Urset, BUL-Tromsø Friidrett07.04.033-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
8,59,66Sondre Fylling, Oslostudentenes IK Friidrett17.02.898-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,07Alf Ante Idland Tornensis, Stavanger Friidrettsklubb16.11.005-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,00,12Lars Maukon Muren, IL Heming22.02.933-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----160--------------------
9,00,20Øystein Støfring, Jølster IL07.02.011 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,00,42Jonas Riseth, Namdal løpeklubb04.06.944-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,00,54Elmer Mulleri Skalle, Lillehammer IF15.08.923Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
9,00,96Sigurd Lund Røer, Bækkelagets SK23.08.951-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,00,97Nicolay Sevang, Lyn Ski04.11.999-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,01,07Simon Bø-Sande, Sandnes IL02.11.921Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
9,01,45Alexander Hofstad, Rindal IL29.04.902-h6Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,01,51Jørgen Håvåg Korum, Oslostudentenes IK Friidrett13.01.875-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,01,74Gunnar Henden, Gloppen Friidrettslag20.04.944Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,02,08Emil Hosøy, Osterøy IL09.09.927-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
-----170--------------------
9,02,58Fredrik Fang Liland, Bratsberg IL15.11.941-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,02,93August Nordeng, Alsvåg Idrettslag25.04.955-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,02,99Karl Jørgen Giercksky Russnes, IL i BUL29.10.986-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,03,44Magnus Cato Andersen, Sarpsborg IL26.07.8910-h1Nittedal, Løpsstevne13.06.20
9,03,53Kristen Mikkelsplass, Bromma IL26.09.999-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,03,62Didrik Røssum Jensen, Nittedal IL24.02.032-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,03,62Eivind Duelien Vaaje, Kongsvinger IL Friidrett24.07.047-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,03,63Aleksander Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett18.12.024Tromsø, Løpestevne 122.07.20
9,03,69Johannes Bjertnæs, Brandbu IF11.03.981-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,03,75Knut Borkholm-Røstum, IF Sturla07.06.0210-h3Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----180--------------------
9,03,80Jens Nikolai Kortner, Oslostudentenes IK Friidrett19.12.8611-h2Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,03,87Emil Kullerud, Sarpsborg IL24.11.008-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,03,95Jonas Lillejord, Osterøy IL09.02.988-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,04,34Phillip Morken, Norna-Salhus IL01.02.049-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,04,57August Da Silva Sveen, Jotun IL03.08.044-h2 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,05,37Bastian Karlsen Antonsen, Lyn Ski24.01.012-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,05,55Vegard Lund Røer, Bækkelagets SK29.02.004-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,05,90Andreas Skulstad Størkson, IL Gneist07.06.012 (G-18/19)Ravnanger, Seriestevne 514.09.20
9,05,98Håvard Klakegg, Jølster IL21.10.022 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,06,25Johannes Bredesen Øvereng, Mosjøen Friidrettsklubb26.06.033-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
-----190--------------------
9,06,78Vegard Havn, Stord IL28.09.975-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,07,06Stian Berg, Hamar IL09.04.942Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
9,07,16Erik Fossen Nilsen, IK Hind11.05.875-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,07,78Matias Sunde, Snøgg Friidrett22.04.034-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,07,95Samuel Hafsahl, IL i BUL13.05.776-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,09,23Ola Skjølberg, Svorkmo N.O.I.22.05.938-h12Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,10,20Daniel Aakervik, Aurskog/Høland Friidrettslag13.02.047-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,10,24Kristoffer Petersen Skonnord, Lillehammer IF14.12.934Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
9,10,31Andreas Kvam, Svorkmo N.O.I.17.05.943-h6Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,10,89Espen Persen, Lyn Ski02.06.963-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
-----200--------------------
9,10,91Håvard Tømmerdal, NTNUI02.03.932-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,10,92Pål Trøan Aune, Mosvik IL29.03.924-h6Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,11,99Lars Engseth, Lillehammer IF17.09.873Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
9,12,13Bendik Støa-Aanensen, Bratsberg IL04.07.873-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,12,45Lars Ole Hageskal, Kyrksæterøra IL25.06.762-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,12,66Erik Kårvatn, Rindal IL07.03.035-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,12,78Iver Dalsaune Thun, SK Freidig08.09.042-h2Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,12,81Tom Erik Halvorsen, GTI30.06.802Sandnes, Løpsstevne 302.09.20
9,12,98Alexander Moritsgård, Gloppen Friidrettslag11.04.941-h6Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,13,27Anders Nyhus Røsbjørgen, Klæbu Løpeklubb12.10.022-h5Trondheim, 3000m for alle02.09.20
-----210--------------------
9,13,75Kristian Vatne, BUL-Tromsø Friidrett22.12.006-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,13,76Bjørn Rusten Lundberg, Varegg IL24.03.948-h4Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,13,82Edvin Ingebrigtsen, Bratsberg IL24.01.013-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,14,12Brynjel Furnes Berland, Ask Friidrett13.04.011Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
9,14,58Endre Berg Leiren, NTNUI07.07.013-h2Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,15,20Milan Frenay, Halden IL25.05.036-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,15,43Michael Brian Watts, Strindheim IL06.05.884-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,15,87Einar Mortensen, Tromsø Løpeklubb03.12.817-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,17,41Jo-Inge Sandvik, Svorkmo N.O.I.10.05.935Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
9,17,58Bendik Lillemoen Skaalerud, IK Tjalve03.09.9812-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
-----220--------------------
9,18,01Lars Lystad Svorkdal, Svorkmo N.O.I.06.07.056-h2Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,18,65Markus Hauge-Espelien, Rindal IL22.07.864-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,18,8Erlend Nymark Jensen, BFG Bergen Løpeklubb26.07.931Husnes, Seriestevne23.09.20
9,18,86Mats Håpnes, Alta IF05.11.875-h6Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,19,18Håkon Mikalsen, Nordreisa IL30.06.908-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,19,90Arthur Kruse Sørensen, Klepp IL04.08.999-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,20,16Mathias Lillehagen, Aure IL11.02.026-h6Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,20,6Kjell Arne Trælnes, Sømna IL19.01.802Vik, Seriestevne13.08.20
9,20,62Simon Utseth Sandvåg, NTNUI19.05.914-h5Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,20,68Tobias Allers-Hansen, IL Gneist06.01.0310-h2Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
-----230--------------------
9,20,71Martin Spillum Grønli, Frol IL06.11.965-h5Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,21,71Andreas Grøteide Polden, Stord IL22.03.9113-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,21,74Andreas Ytredal Akse, Hyllestad IL23.01.013 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,21,78Eirik Andreas Mortensbakke, Asker Sk. Friidrett11.01.9910-h7Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,21,84Tobias Uttakleiv Frantzen, Kvæfjord IL03.02.035-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,21,96Trond Olav Halvorsen, Haugesund IL02.03.0311-h2 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,22,27Martin Grønvold, FIK Ren-Eng01.01.985Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
9,22,38Viktor Olsen Juklestad, Lyn Ski15.04.016-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,22,49Simen Munch Wahl, Bækkelagets SK18.02.988-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
9,22,78Sjur Gabrielsen, Sandnes IL08.07.922-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----240--------------------
9,22,84Jon-Anders Haukøy, IL Gneist27.10.041-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,23,51Eskil Hov, Kaupanger IL04.02.005Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,23,72Iver Synstnes Hole, Åndalsnes IF06.09.031 (G-17)Måndalen, Treningsstevne24.08.20
9,23,81Øyvind Bjordal, Osterøy IL08.07.721-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,23,91Truls Torblå, IK Hind10.12.962Harstad, Seriestevne 329.06.20
9,23,99Vegard Ressem, Bratsberg IL20.06.958-h8Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,24,03Roger Thompson, IL Driv Friidrett04.03.7614-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,24,22Martin Strand Lindbæck, Sportsklubben Vidar30.06.864-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,24,89Morten Harjo Pettersen, Vadsø Turnforening09.04.8710-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,25,00Andreas Ullern Tonning, Ringerike Friidrettsklubb26.12.043-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
-----250--------------------
9,25,03Nikolai Bøe Sæthre, Bodø Friidrettsklubb05.08.051 (G-15)Bodø, Kretsstevne15.09.20
9,25,42Martin Riseth Strømøy, Svorkmo N.O.I.05.09.022 (G-18/19)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
9,26,25Oliver Plassen-Brandvol, Lillehammer IF26.05.042-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,26,59Henrik Kvennås, Byåsen IL02.06.036-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,26,87Elias Rene Valøy, Krokelvdalen Idrettslag11.06.9411-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,27,12Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.041-fi-A (G-16)Tromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,27,19Isak Heggdal Skogen, Vikane IL10.05.051 (G-U16)Las Palmas/ESP, I Jornada Juegos gc17.01.20
9,27,41Magnus Halvorsrud Salberg, Aurskog/Høland Friidrettslag06.04.881-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
9,27,92Martin Andersen, FIK Ren-Eng13.05.8712-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,28,27Robin Ivarjord Amundsen, Narvik IL27.04.873Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
-----260--------------------
9,28,54Phillip Granaas Bjerke, Konnerud IL05.04.025-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,29,11Kristian Johansen, Svorkmo N.O.I.11.08.948-h2Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,29,26Sindre Fredriksen, Sarpsborg IL16.01.038-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,29,33Nils Tveite, Ås IL18.02.021Ås, Kretsstevne14.09.20
9,29,50Sverre Grønvold, FIK Ren-Eng06.04.996Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
9,29,96Anders Kristiansen Roberg, Kjelsås IL23.12.998-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,30,16Kristoffer Magnus Nohr Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb22.08.881Bodø, Kretsstevne04.08.20
9,30,31Mårten Soleng Skinstad, Gjøvik FIK18.04.979-h2Jessheim, Norgeslekene08.08.20
9,30,54Anders Johnny Kjærevik, Bergen Løpeklubb17.11.871-hmx2Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,30,62Adrian Stene Olsen, IL i BUL31.08.055-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----270--------------------
9,30,89John Kristian Finstad, Tistedalen FL26.01.056-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,31,04Filip Skari, Nittedal IL06.02.051-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,31,35Mathias Hoelsveen, Raufoss Idrettslag Friidrett25.01.052-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,31,64Marcus Dahl-Rismyhr, Sarpsborg IL21.07.047-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,31,84Simen Holen, Steinkjer Friidrettsklubb14.06.011-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,32,12Halvor Mikkelsen, FIK Ren-Eng05.11.037Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
9,32,13Odin Fjøsne-Hexeberg, Nittedal IL10.02.053-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,32,15Theodor Kruse Sørensen, Hakallestranda Kondisjonslag04.08.991-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,32,24Anton Jensen, Kjelsås IL28.09.998-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,32,55Torgeir Skjeldnes, Børsa IL05.02.911-h3Trondheim, 3000m for alle02.09.20
-----280--------------------
9,32,69Anton Tveito, Kaupanger IL10.09.041 (G-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
9,32,74Olve Løseth, Svorkmo N.O.I.05.03.032 (G-17)Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
9,32,88Kristian Pettersen, Tromsø Løpeklubb15.02.8013-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,33,03Henrik Eijsink, Ullensaker/Kisa IL10.07.9615-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,33,24Ole Daniel Prigge, IL Nybrott24.12.059-h2Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,33,31Axel Wollan, Oslostudentenes IK Friidrett19.02.938-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,33,40Kristoffer Johnson, Ask Friidrett18.06.033-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
9,33,49Jens Storås Sommer, Gausdal FIK28.07.968Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
9,34,86Tore Bjelland, IL i BUL27.08.879-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,34,94Nils Haktor Bua, Stavanger IF Friidrett25.08.914Haugesund, Kretsstevne04.08.20
-----290--------------------
9,35,01Ola Trommald Straumsheim, Lyn Ski29.05.999-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,35,33Håvard Vaeng Bernhardsen, BUL-Tromsø Friidrett08.09.0014-fi-ATromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,35,75Petter Andreas Brennhovd, Sportsklubben Vidar29.11.044-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
9,35,79Henrik Angermund, Varegg IL28.11.803-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,36,18Andreas Lerø, IL Tyrving12.03.038-h1 (G-17)Jessheim, UM 202028.08.20
9,36,26Håkon Holstad, SK Freidig08.09.018-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,36,42Daniel Kvåle, Sogndal IL02.07.806Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,36,67Fredrik Fyksen Lund, Oslostudentenes IK Friidrett12.04.909-h1Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne25.08.20
9,36,92Petter Liabakk Eriksen, Byåsen IL25.07.019-h9Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,36,99Øyvind Loftås, IL Fri18.09.802Arna, Askokarusellen17.06.20
-----300--------------------
9,37,36André Haugsbø, Gaular IL10.03.791Førde, Treningstemne15.06.20
9,37,36Johannes Galåen, Sportsklubben Vidar15.05.0311-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,37,41Håkon Hjemly, Sørum IL20.06.701 (MV50)Tromsø, Løpestevne 122.07.20
9,37,5Ivar Tverå, Halsøy IL18.08.981 (MJ22)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
9,37,91Ole Sivert Røyrhus, Ranheim IL11.03.038-h3Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,38,39Tobias Skog, Sortland Friidrettsklubb29.09.021Sortland, Sortlandsmesterskapet 202022.08.20
9,38,81Lars Schjølberg Evensen, Fana IL01.09.024-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,38,99Sondre Brattabø, IL Fri03.02.053-h7 (G-15)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
9,40,39Robert Hansen, Ringerike Friidrettsklubb28.09.753Hønefoss, Treningstevne24.06.20
9,40,57Petter Unstad, Bodø Bauta Løpeklubb09.10.901Bodø, Kretsstevne15.09.20
-----310--------------------
9,40,7Sondre Selberg, Nittedal IL24.04.014Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,40,78Sigmund Ofstad, Rindal IL27.07.899Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
9,40,82Svein Olav Krakstad, Stavanger Friidrettsklubb11.11.811Sandnes, Avslutningsstevne29.09.20
9,41,32Morten Kolltveit, Tørvikbygd IL20.10.883-h6Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,41,57Vetle Farbu-Solbakken, IL Skjalg25.09.035Haugesund, Kretsstevne04.08.20
9,41,7Even Andreas Hansen, Steinkjer Friidrettsklubb20.05.962Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
9,42,04Stian Darell, Stadsbygd IL21.08.911-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,42,15Sondre Tysseland, Samnanger11.02.935-h7Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
9,43,08Per Morten Finstad, Tistedalen FL26.01.0510-h1Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
9,43,46Olav Johannes Hovland, Bodø Bauta Løpeklubb14.03.892Bodø, Kretsstevne15.09.20
-----320--------------------
9,43,94Marius Karlsen, Namdal løpeklubb07.03.922-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,44,04Edvard Fossum Olstad, Gausdal FIK25.03.041 (G-16)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,44,37Oskar Guddal Breivik, Stryn T og IL25.01.024 (G-18/19)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
9,44,53Elias Amsrud Husa, Førde IL Friidrett03.06.041 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
9,44,67Kjetil Rønjom Wabakken, Snøgg Friidrett18.01.961Notodden, Klubbstevne 620.07.20
9,44,77Ole Johan Sando, Byåsen IL23.06.853-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,45,60Stian Kristoffer Moss, IL Gneist11.08.835-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
9,45,63Jonas Ressem, Bratsberg IL20.06.9511-h5Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,46,62Sigurd Egeland Valseth, Verdal Friidrettsklubb13.03.052-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,46,71Alf-Georg Joranger, Fredrikstad IF04.11.791Halden, Treningsstevne30.05.20
-----330--------------------
9,46,75Wilfred Husemoen-Zhang, Konnerud IL21.02.002-h3Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,46,79Mathias Hermstad, SK Freidig01.08.992-h4Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,47,62Jo Trønsdal Bævre, Rindal IL16.01.933-h4Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,47,7Haakon Myklebust Skjelnes, Rosendal TL23.01.051 (G-15)Husnes, Seriestevne23.09.20
9,47,86Joakim Skadal, Tjøme løpeklubb28.07.013-h3Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,48,38André Johnsen Navjord, NTNUI13.07.943-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,48,39Daniel Måkestad Fadnes, IL Gular13.09.046-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
9,48,57Niklas Almås, Byåsen IL26.12.058-h6Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,48,64John Øystein Ellila, Tromsø Løpeklubb04.05.812-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,48,84Tobias Mandt, Nittedal IL14.05.056-h2Nittedal, Løpsstevne13.06.20
-----340--------------------
9,48,86Torstein Svendsen, Medkila Skilag13.04.661 (MV)Harstad, Seriestevne 329.06.20
9,49,33Yoom Eebbissa Nagaraa, IF Sturla13.06.057-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
9,49,35Sander Markussen, Tromsø Løpeklubb14.06.973-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,49,91Per Ole Mostrøm, Osterøy IL17.12.853Arna, Askokarusellen17.06.20
9,50,03Martin Loftås Kåstad, Mjøsdalen IL10.08.906-h7Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
9,50,21Jonas Kveen, Sportsklubben Vidar16.05.031 (G-17)Brandbu, Mohagen bil cup 324.06.20
9,50,34Geir Sandbakken, Tromsø Løpeklubb21.10.814-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
9,50,36Daniel Olsen, Ringerike Friidrettsklubb10.08.844Hønefoss, Treningstevne24.06.20
9,50,46Lars Vincent Andersen, Oslostudentenes IK Friidrett02.01.935-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,51,11Richard Williamson, Hommelvik IL09.12.844-h1Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
-----350--------------------
9,51,15Bjørn Arve Bønå, Brønnøysund IL27.02.752Vik, L?pestevne28.05.20
9,51,26Espen Værnes, Klæbu Løpeklubb19.03.855-h4Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,51,29Tor Johan Nedreberg Askeland, Varegg IL30.08.936-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
9,51,80Stian Markussen Eilertsen, IK Hind17.11.866Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
9,51,81Jorolf Withbro, Bratsberg IL10.01.804-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,51,93Lennart Garnes, Sportsklubben Vidar12.10.787-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,52,0Trond Sliper, Bratsberg IL06.02.843Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
9,52,20Anders Treekrem, Ås IL23.05.932Ås, Kretsstevne14.09.20
9,52,49Alexander Granheim, Bratsberg IL10.12.755-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,52,5Marius Guldberg, Storsteinnes IL Friidrett30.01.021 (MJ)Nordkjosbotn, STIL-karusellen 9. løp15.09.20
-----360--------------------
9,52,50Vebjørn Trønsdal Bævre, Rindal IL28.08.965-h1Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
9,52,73Johannes Andberg Stenersen, Kvaløysletta Sportsklubb20.04.017Tromsø, Løpestevne 122.07.20
9,52,98Bjarte Holmgard, Trondheim & Omegn Sportsklubb28.01.865-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,53,2Lasse Leine, Markabygda IL17.04.924Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
9,53,28Hamza Mohammad, IL i BUL03.10.028-h1Oslo/Bi, BULs og Tjalves løpestevne på Bislett03.09.20
9,53,60William Gustafsson, IK Hind11.08.007Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
9,53,82Stian Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett23.09.751 (MV)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
9,53,96Kristian Nestor Jarnung, Norna-Salhus IL31.07.787-h1Arna, Askokarusellen12.08.20
9,54,45Audun Mathias Børstad Simonsen, BUL-Tromsø Friidrett14.01.051 (G-15)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
9,54,58Torstein Olai Leiren Mastervik, IL Fri28.12.037-h7 (G-17)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
-----370--------------------
9,54,64Truls Horten, Lillehammer IF03.03.056Lillehammer, GKrør-stevnet02.06.20
9,54,7Joakim Klaussen Aakvik, Mosjøen Friidrettsklubb04.08.861Mosjøen, Løpestevne06.06.20
9,54,9Knut Nystad, Nittedal IL09.06.705Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
9,55,13Mats Arild Johnsen, Ask Friidrett30.07.032Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
9,55,18Eirik Bjørk Halvorsen, Ullensaker/Kisa IL08.12.046-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
09,55,27Erlend Hansen, NTNUI26.02.956-h3Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,55,31Ola Haseth Balestrand, Rindal IL03.03.827Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
9,55,34Marcus Nordahl, Trondheim & Omegn Sportsklubb21.08.826-h7Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,55,37Christer Sælen, IL Fri09.12.815-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,55,63Eivind Tørstad, Oslostudentenes IK Friidrett12.09.979-h2Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 107.06.20
-----380--------------------
9,56,31Noah Raknes, Osterøy IL18.10.057-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,56,67Noa Sæterbø Raaen, Rindal IL18.12.035-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,56,75Ronny Ingebrigtsen, Bratsberg IL16.10.737-h3Trondheim, 3000m for alle02.09.20
9,56,8Jesper Andreassen, Halsøy IL02.01.982 (MJ22)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
9,56,93Kristian Selbekk Liaklev, Bratsberg IL16.02.976-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,56,96Arne Farestveit, Sogndal IL02.03.021 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
9,57,26Simon Lund Eikrem, Strindheim IL16.06.757-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
9,57,46Christoffer Hveding Lund, Bodø Bauta Løpeklubb25.01.902Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
9,57,9Jarle Risa, Undheim IL20.05.762Undheim, Klubbstevne 109.07.20
9,58,07Eirik Tvedt Aastvedt, Osterøy IL19.05.958-h7Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
-----390--------------------
9,58,42Noah Spjeld Martinsen, IL Gneist30.04.048-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,58,66Sigbjørn Reigstad, Osterøy IL15.08.789-h7 (MV40)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
9,58,66Alf Erik Johannessen, Osterøy IL09.11.909-h7Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
9,58,80Frode Hymer, Ås IL09.12.053Ås, Kretsstevne14.09.20
9,59,05Mads Buhaug, Øyer-Tretten IL01.06.918Lillehammer, GD-stevnet19.09.20
9,59,20Sondre Myking, Osterøy IL22.02.049-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
9,59,54Olaf Bentzen, Rindal IL09.06.941-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,00,18Per Jarle Smaamo, Gaular IL17.01.832Førde, Treningstemne15.06.20
10,00,9John Gunnar Dybvad, Lånke IL Friidrett02.04.925Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,01,32Rune Brustad, Tromsø Løpeklubb20.07.675-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
-----400--------------------
10,01,36Torstein Blikra, Gaular IL18.01.993Førde, Treningstemne15.06.20
10,01,4Kjell Skaret, Markabygda IL07.02.906Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,01,75Espen Valseth, Verdal Friidrettsklubb23.02.756-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,02,32Steffen Kristiansen, Bodø Bauta Løpeklubb03.02.923Bodø, Kretsstevne15.09.20
10,02,58Oscar Smogeli Opsann, Lillehammer IF09.10.041 (G-16)Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
10,02,93Lars Harald Blikra, Strindheim IL19.03.601-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,03,18Bjarte Eikanger, IL Gneist20.07.722Os, OsLekene 202027.09.20
10,03,92Tesfamichael Bieday Rezene, Bodø Friidrettsklubb04.10.031 (G-17)Bodø, Kretsstevne02.06.20
10,04,38David Vik, Haugesund IL10.11.041 (G-16)Haugesund, Kretsstevne04.08.20
10,05,15Lars Teigen, Sogndal IL20.11.042 (G-16)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
-----410--------------------
10,05,76Ulvar Tufte, Fjærland IL09.06.022 (G-18)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,06,1Tommy Thrana, Mosjøen Friidrettsklubb05.04.731 (MV45)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
10,06,29Aksel Bjørkhaug, Førde IL Friidrett14.10.052 (G-16)Førde, Treningstemne15.06.20
10,07,82Steffen Bentsen, Bodø Friidrettsklubb13.01.959-h3Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,08,50Carl August Jensehaugen, Sportsklubben Vidar01.02.041 (G-16)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
10,08,87Trygve Andresen, Varegg IL09.03.797-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,08,97David Bertnes Leite, Innstranda IL04.05.052 (G-15)Bodø, Kretsstevne15.09.20
10,09,36Jan Olav Røed, Bodø Friidrettsklubb01.02.642Bodø, Kretsstevne04.08.20
10,10,34Trygve Brautaset, NTNUI09.04.662-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,10,41Håvard Mandelid Kleppe, Mjøsdalen IL11.05.006-h6Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----420--------------------
10,11,69Brynjar Lien Schulerud, Tromsø Løpeklubb07.01.816-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
10,12,33Johan August Aune Johansen, Tønsberg Friidrettsklubb16.04.041 (G-16)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
10.12,45Karl Henrik Lilleheier, Ås IL06.11.713Ås, Kretsstevne18.06.20
10,12,73Fredrik Grønning Lie, Bodø Bauta Løpeklubb22.03.883Bodø, Kretsstevne04.08.20
10,12,79Gaute Fosstveit, Ullensaker/Kisa IL21.03.026-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
10,13,14Hilmar Kråkenes, Almenning IL15.02.781 (MV40)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
10,13,52Kristoffer Buvarp, Steinkjer Friidrettsklubb11.08.01 (G-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
10,14,08Ole Sæterbø, Rindal IL27.11.924-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,14,82Martijn Langeweg, NTNUI23.02.005Hønefoss, Treningstevne24.06.20
10,15,7Carlo Brekken, Undheim IL14.03.793Undheim, Klubbstevne 109.07.20
-----430--------------------
10,17,3Kristoffer Aakvik, Mosjøen Friidrettsklubb06.07.041 (G-16)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
10,19,62Magnus Græsli, Leinstrand02.03.058-h5Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,20,3Anders Wiik Hosen, Strinda VGS09.10.021-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
10,20,7Oddvar Rønning, Lånke IL Friidrett03.09.803 (MV40)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,22,29Kjetil Stokke, Osterøy IL27.05.914-hmx1Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
10,22,32Anders Skeie Haugene, Drøbak-Frogn IL Friidrett06.05.048-h1 (G-16)Jessheim, UM 202030.08.20
10,22,44Christian Bredesen, Snøgg Friidrett15.08.051 (G-15)Rjukan, Løpegalla13.09.20
10,22,66Eskil Erichsen, IL Bjørn06.07.051 (G-15)Gaupne, Friidrettsturnè Gaupe09.09.20
10,22,7Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.041 (G-16)Nordkjosbotn, STIL-karusellen 9. løp15.09.20
10,22,80Vegard Horgen, Skarphedin IL09.01.032 (G-17)Notodden, Telemarkskarusell 227.06.20
-----440--------------------
10,24,1Henrik Omland, Nittedal IL11.10.056Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,24,57Sander Sæther, Utleira IL Friidrett03.08.054-h2Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,24,9Helge Mikkelsen Olsen, Nittedal IL01.02.857Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,25,13Mathias Aakre, Bodø Bauta Løpeklubb16.01.914Bodø, Kretsstevne15.09.20
10,25,47Audun Berntsen Løvland, Nordkjosbotn IL06.03.031 (G-17)Tromsø, Løpestevne 122.07.20
10,25,55Philip Vang, Ask Friidrett27.10.821 (MV35)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
10,25,93Ole Emil Frisvold, NTNUI29.08.9412-h3Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,27,55Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041-h6 (G-16)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,27,62Jørgen Nesbø, Ranheim IL01.08.955-h2Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,28,1Tage Emil Good, Undheim IL08.07.924Undheim, Klubbstevne 109.07.20
-----450--------------------
10.28,37Audun Nystad Kvitvær, Tromsø Løpeklubb03.04.985Bodø, Kretsstevne15.09.20
10,28,65Nils Andre Reinfjord, Sømna IL20.01.723Vik, Seriestevne02.07.20
10,28,81Knut Wang Ørjavik, BUL-Tromsø Friidrett20.02.0010Tromsø, Løpestevne 122.07.20
10,28,9Espen Skjevik, Trondheim Friidrett16.10.794 (MV40)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,28,97Jonas Skjerven, Mjøsdalen IL19.04.0512-h7 (G-15)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,29,09Asbjørn Brenna, Byaasen Skiklub15.07.791Trondheim, Byåsenlekene 202012.09.20
10,29,35Simen Blækkan, Svorkmo N.O.I.16.04.918Børsa, Orkla Sparebank Lekene 202009.08.20
10,29,78Ingebrikt Johansen Hovik, Stokmarknes IL24.08.042 (G-16)Harstad, Festspill-lekene 202021.06.20
10,29,87Peter Vedal Utnes, Tromsø Løpeklubb16.07.811 (MV35)Tromsø, Løpestevne 122.07.20
10,30,06Torbjørn Johnsen, Ask Friidrett27.06.791 (MV40)Ravnanger, Seriestevne 303.08.20
-----460--------------------
10,30,09Inge Magnar Skjerven Hauståker, Osterøy IL23.04.771-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
10,30,47Erlend Magnus Homble, Ullensaker/Kisa IL21.06.047-h1Jessheim, Norgeslekene08.08.20
10,30,6Håkon Kyllo, IL Dalebrand24.10.631 (MV55)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,31,04Casper Granheim Åkvik, IF Sturla24.07.053 (G-16)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
10,32,64Tom Frode Theigmann, Rindal IL01.06.735-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,33,35Steinar Westerberg, Sømna IL10.07.694Vik, Seriestevne02.07.20
10,34,63Magnus Meyer, Bratsberg IL20.05.736-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,34,8Thomas Skjerve, Markabygda IL05.12.917Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,35,34Kristian Fliflet Sollie, Kjelsås IL17.05.9912-h2Oslo/Bi, OFIKs julistevne08.07.20
10,35,65Magnus Ingemar Esberg, Lillehammer IF22.03.781 (MV40)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
-----470--------------------
10,36,43Daniel Mathisen, Bodø Bauta Løpeklubb21.09.906Bodø, Kretsstevne15.09.20
10,36,45Greger Lyngedal Wian, Northern Runners10.12.897-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
10,36,46Eivind Larsen, Ås IL03.07.864Ås, Kretsstevne14.09.20
10,36,55Heine Bø Marthinsen, Snøgg Friidrett21.06.912Notodden, Klubbstevne 620.07.20
10,37,85Tom-André Haugen, Snøgg Friidrett05.09.863Notodden, Klubbstevne 620.07.20
10,37,96Magne Aunebakk, Varegg IL24.02.622-h2Arna, Askokarusellen12.08.20
10,38,04Jonathan Tønne-Johansen, Byåsen IL27.08.047-h2 (G-13/16)Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,38,24Knut Lium, Nordre Land friidrett04.05.691Lillehammer, Veidekke-stevnet01.09.20
10,38,7Arild Moen, Lånke IL Friidrett10.05.805 (MV40)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,39,6Ola Skaar, Nittedal IL03.06.048Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
-----480--------------------
10,39,8Rune Moen, Lånke IL Friidrett23.08.776 (MV40)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,39,85Johan Henrik Lundbo, Strindheim IL28.06.657-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,40,93Carl Joacim Fensbekk, BUL-Tromsø Friidrett03.09.898-fi-BTromsø, Treningsstevne 1-202024.06.20
10,41,2Egil Ulvan Hilt, Strinda VGS15.02.022-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
10,42,56Knut Aalien, Ringerike Friidrettsklubb19.02.686Hønefoss, Treningstevne24.06.20
10,42,84Erling Kristian Bang, Bodø Bauta Løpeklubb21.08.797Bodø, Kretsstevne15.09.20
10,43,42Audun Erik Stensø, Flatåsen IL05.02.728-h2Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,44,9Roald Norås, Undheim IL21.04.855Undheim, Klubbstevne 109.07.20
10,44,9Glenn Madland, Undheim IL03.03.776Undheim, Klubbstevne 109.07.20
10,45,17Kjetil Monstad, Osterøy IL01.10.738-h5Fana, Gneist-Gular seriestevne 112.06.20
-----490--------------------
10,45,84Rolv-Jørgen Bredesen, Sømna IL03.04.735Vik, Seriestevne02.07.20
10,46,1Christoffer Coward, Kristiansand Løpeklubb28.12.906Kristiansand, Treningsstevne09.07.20
10,46,18Eirik Mjelde, Osterøy IL27.05.924-h6Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,46,2Pelle Sunde, Nittedal IL14.04.059Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
10,46,75Sigurd Eriksson, Trondheim & Omegn Sportsklubb22.12.688-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,47,00Stian Fremstad, Rindal IL08.05.8110-h2Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,47,06Jon-Kristoffer Hestad Navelsaker, Jølster IL29.03.031 (G-17)Byrkjelo, Sparebankleikane23.05.20
10,47,30Ole Laumark-Møller Vabø, FIL Aks-7712.06.931Knarvik, Seriestevne16.06.20
10,48,41Sindre Throndsen, Snøgg Friidrett05.04.974Notodden, Klubbstevne 620.07.20
10,48,6Trym Henriksbø Gjerstad, Mosjøen Friidrettsklubb18.12.021 (G-18/19)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
-----500--------------------
10,48,64Simon Skjerping, Osterøy IL02.06.045-h6 (G-16)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,48,68Aleksander Blålid, Almenning IL11.09.877Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
10,48,8Sven Undheim, Undheim IL23.06.827Undheim, Klubbstevne 109.07.20
10,49,89Åsmund Skålevik, Ask Friidrett23.02.761-h5 (MV40)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,50,10Thomas Bentsen, Bodø Friidrettsklubb27.10.9811-h2Trondheim, 3000m for alle02.09.20
10,50,19Olav Fjeld Kraugerud, Ås IL22.01.765Ås, Kretsstevne14.09.20
10,50,22Arne Moe, Trondheim & Omegn Sportsklubb30.10.709-h6Trondheim, Seriestevne09.06.20
10.50,34Svein B. Sandvik, Ås IL01.10.814Ås, Kretsstevne18.06.20
10,50,41Øyvind Brakvatne Mjelde, Osterøy IL10.09.956-h6Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,50,42Jan Roar Solberg, Osterøy IL17.04.792-h5 (MV40)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
-----510--------------------
10,51,7Idar Kjærstad, Mosjøen Friidrettsklubb10.08.022 (G-18/19)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
10,52,0Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.042 (G-16)Mosjøen, Løpestevne06.06.20
10,52,1Marcus Sevaldsen, Mosjøen Friidrettsklubb02.10.962Mosjøen, Løpestevne06.06.20
10,52,2Bjørn Ståle Eikrem, Skogn IL25.08.721 (MV45)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,53,18Jon Andreas Landsnes, Oslostudentenes IK Friidrett09.12.905Notodden, Klubbstevne 620.07.20
10,53,48Torbjørn Småland, Osterøy IL05.08.817-h6 (MV35)Osterøy, Rema 1000 Osterøytrearen21.09.20
10,53,53Tor Arne Underdahl, Bodø Bauta Løpeklubb15.12.869Bodø, Kretsstevne15.09.20
10,53,54Kjell Øygard, Jølster IL25.12.621 (MV55)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
10,53,8Rolf Hernes, IL Dalebrand25.03.632 (MV55)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
10,54,7Stian Friberg, Markabygda IL09.10.868Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. løpet20.08.20
-----520--------------------
10,54,86Geir Inge Lien, Trondheim & Omegn Sportsklubb22.07.682-h1Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,55,54Audun Selnes, Bodø Bauta Løpeklubb13.07.9010Bodø, Kretsstevne15.09.20
10,55,75Robin Winther Fløan, Idrettslaget Fram17.05.989-h4Trondheim, Seriestevne09.06.20
10,56,2Simen Egge Nestaker, Strinda VGS04.12.021-h1 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
10,56,21Håvard Aaberge Nes, Bodø Bauta Løpeklubb15.09.905Bodø, Kretsstevne04.08.20
10,56,34Vetle Mathiesen Knutsen, Innstranda IL10.01.041 (G-16)Bodø, Kretsstevne02.06.20
10,56,50Erik Axel Haagensen, Northern Runners06.05.662 (MV50)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
10,57,98Oskar Price Selstø, IF Sturla14.06.021 (G-18/19)Geithus, Furumolekene 2020 med innlagt KM20.09.20
10,59,78Gisle Raknes, Osterøy IL24.08.7014-h1Fana, Gneist-Gular Koronastevne 429.07.20
11,00,01Berge Solberg, Trondheim Friidrett17.10.6912-h1Trondheim, 3000m i flomlys28.09.20
-----530--------------------
11,00,15Kristoffer Byberg, Sømna IL01.12.956Vik, Seriestevne02.07.20
11,00,23Sjur Breivik, Ask Friidrett07.11.813Ravnanger, Seriestevne 402.09.20
11,00,87Egil Fjeldberg, Trondheim & Omegn Sportsklubb17.10.798-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
11,00,9Ulf Dobloug, Nittedal IL01.07.6810Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,03Jøran Solli, Trondheim & Omegn Sportsklubb27.11.729-h3Trondheim, Seriestevne09.06.20
11,03,5Elias Stangvik, Nittedal IL29.06.0511Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,03,8Mats Rein-Heggebakken, Nittedal IL12.04.0512Nittedal, Treningsstevne 220.06.20
11,04,0Lars Linus Høgdahl, Strinda VGS02.01.023-h2 (G-18/19)Trondheim, Seriestevne25.05.20
11,05,33Tor Erling Sund, Bodø Bauta Løpeklubb25.04.806Bodø, Sparebank 1 Lekene 202015.08.20
11,07,4Kenneth Blom, IL Trio12.01.631 (MV55)Husnes, Seriestevne05.08.20
-----540--------------------
11,08,6Eirik Eriksen Steinsvik, Rosendal TL28.09.041 (G-16)Husnes, Seriestevne23.09.20
11,10,94Sondre Svåsand Måge, Strandebarm IL22.10.041 (G-16)Os, OsLekene 202027.09.20
11,11,3Rune Holmen, Strindheim IL10.03.691 (MV50)Hommelvik, Nybrottkarusellen 3. l