Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Kvinner Senior

Høyde

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,90Tonje Angelsen, IK Tjalve17.01.901Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
1,83Caroline Fleischer, Ski IL Friidrett26.10.96H (J-20/22)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.17
1,82Katarina Mögenburg, IL Tyrving16.06.914Opole/POL, 12 Opolski Festiwal Skoków04.06.17
1,78Charlotte Lund Abrahamsen, IL Sandvin22.08.872Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
1,77Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.98H (J-18/19)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.17
1,75Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving17.04.941Los Angeles/CA/USA, USC vs. UCLA30.04.17
1,72Hanne Berit Irgens, Sandnes IL27.06.941Fana, Framolekene 201703.06.17
1,71Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.98H (J-18/19)Kuortane/FIN, Nordic Championships Combined Events11.06.17
1,70Martine Bye, Ogndal IL20.06.936Kalamazoo/MI/USA, Mid-American Outdoor Track & Field Championships13.05.17
1,70Elin Forsberg Dale, Herkules Friidrett08.12.963Oslo/Bi, Oslos Sommerstevne 201719.07.17
-----10--------------------
1,69Emilie Berge, Iveland IL07.12.97HArlington/TX/USA, Sun Belt Conference12.05.17
1,68Ingrid Færøvik Mork, Norna-Salhus IL12.05.991 (J-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival18.06.17
1,67Thea Leirfall Bremset, Stjørdal Friidrettsklubb12.04.994 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17
1,66Hedda Marie Kjølberg Hauge, Ski IL Friidrett26.05.01H (J-16)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,66Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.00H (J-17)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,66Telma Eid, Søndre Land IL20.03.981 (J-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
1,66Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.991 (J-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
1,65Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.94HCoral Gables/FL/USA, Miami Hurricane Alumni Invitational07.04.17
1,65Tonje Nedberg, IL Sandvin25.12.991 (J-18/19)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
1,65Andrea Modin Engesæth, Sandefjord Turn & IF06.07.011 (J-16)Greveskogen, Kristinalekene 201713.05.17
-----20--------------------
1,65Helena Tørmo Kastelein, IL Tyrving09.05.001 (J-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
1,65Marie Brekke, Målselv IL11.10.001 (J-17)Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
1,65Elin Dale, Herkules Friidrett08.12.967Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17
1,65Karen Høystad, Lillehammer IF12.08.982 (J-18/19)Fana, UM 201703.09.17
1,63Johanne Rise Kvalen, Dimna IL28.02.001 (J-17)Fana, Framolekene 201703.06.17
1,63Guro Bakken Andresen, Brandbu IF03.07.002 (J-17)Fana, Framolekene 201703.06.17
1,63Solveig Hernandez Vråle, IF Sturla26.07.995 (J-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
1,63Madelen Haaheim Sveinungsen, Sørild FIK23.05.021 (J-15)Fana, UM 201702.09.17
1,62Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.991 (J-U20)Kronshagen/GER, Bahneröffnung SG TSV Kronshagen/Kieler TB07.05.17
1,62Ida Marcussen, IK Våg01.11.87MWarszawa/POL, 3. Memoriał Zygmunta Szelesta20.05.17
-----30--------------------
1,61Astrid Skiri Refsdal, Moss IL16.08.011 (J-16)Moss, Mosselekene 201701.07.17
1,61Mari Sellevåg Aarø, Norna-Salhus IL13.02.987 (J-18/19)Fana, UM 201703.09.17
1,60Andrea Thorsheim, FIL Aks-7703.02.011 (J-16)Fana, Framolekene 201703.06.17
1,60Lea Taraldsrud Dormagen, IL Koll15.12.011 (J-16)Asker, Askerlekene 201710.06.17
1,60Kristin Færøvik Mork, Norna-Salhus IL17.01.9710Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201730.06.17
1,58Mari Øverby, IF Sturla21.09.011 (J-16)Sande, Treningsstevne08.08.17
1,58Mia Evensen, FIK Orion25.11.022 (J-15)Fana, UM 201702.09.17
1,58Malene Kollberg, IF Hellas16.05.999 (J-18/19)Fana, UM 201703.09.17
1,57Elise Nedberg, IL Sandvin12.03.971Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,56Kristin Maltun Helland, IK Tjalve01.05.023 (J-15)Fana, UM 201702.09.17
-----40--------------------
1,56Kornelia Roppen, Dimna IL01.03.024 (J-15)Fana, UM 201702.09.17
1,55Elise Eltervaag, Ranheim IL20.12.011 (J-16)Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
1,55Ingrid Pernille Rismark, IF Sturla24.06.011 (J-16)Nittedal, Nittedalslekene 201703.06.17
1,55Saranda Krueziu, Larvik Turn & IF11.03.023 (J-15)Skien, Herkuleslekene03.06.17
1,55Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.021 (J-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,55Julie von Krogh, IL Tyrving15.05.014 (J-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,55Emma Synstad, Bækkelagets SK10.07.021 (J-15)Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17
1,55Jenny Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.961Steinkjer, Seriestevne02.07.17
1,55Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.005 (J-17)Fana, UM 201702.09.17
1,54Tone Sandtorv Brakedal, Stord IL04.05.99H (KJ)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
-----50--------------------
1,53Vilde Marstein, IL Koll05.06.02H (J-15)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,53Hanne Jacobsen Skistad, Haugesund IL12.10.001 (J-17)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
1,51Lise Hornnes, Otra IL06.07.00H (J-17)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,50Birthe Franck-Petersen, Ålesund Friidrettsklubb18.03.011 (J-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
1,50Lakeri Ertzgaard, IK Tjalve28.03.02H (J-15)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,50Lotte Selvåg Nordås, Romerike Friidrett17.04.003 (J-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201728.05.17
1,50Andrine Jørgensen, Sortland Friidrettsklubb19.03.021 (J-15)Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
1,50Mathilde Skreddernes, Kvæfjord IL29.07.022 (J-15)Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
1,50Therese Torvund, Mandal & Halse IL12.02.021 (J-15)Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
1,50Hedda Flemmen Holum, IK Våg10.01.011 (J-16)Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17
-----60--------------------
1,50Elea Jørstad Bock, Stein FIK04.11.023 (J-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,50Silje Langesæther, Haugesund IL24.03.016 (J-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,50Hedda Kronstrand Kvalvåg, IL Koll25.07.022 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
1,50Jenny Kristensen, Askim IF24.03.991 (J-18/19)Moss, Mosselekene 201701.07.17
1,50Tonje Sundal, Jølster IL12.11.021 (J-15)Byrkjelo, KM/krinsleikar 201719.08.17
1,50Elizabeth Pettersen Turk, Nesodden IF12.08.011 (J-15+)Nesodden, Avslutningsstevne24.09.17
1,50Amalia Westerlund, Sem IF26.01.963Exeter/GBR, South West Universities Varsity Match18.10.17
1,48Carolina Hernandez Vråle, IF Sturla05.05.011 (J-16)Sande, Treningsstevne22.08.17
1,48Marianne Husby, Nesodden IF23.10.941Nesodden, Rema 1000 friidrettskarusell24.08.17
1,47Elida Svellingen Svendsen, FIL Aks-7717.02.012 (J-16)Fana, Karabinlekene 201713.05.17
-----70--------------------
1,47Nora Midtstraum, Strindheim IL08.08.011 (J-16)Trondheim, Strindheimlekene20.08.17
1,46Hedda Hauge Aasgård, FIL Aks-7709.02.012 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
1,46Hanne Arstein, Bergens Turnforening03.08.013 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
1,45Cathrine Trøen, Lillehammer IF10.09.011 (J-15)Hamar, Ungdomscupen del 1 - 201714.05.17
1,45Josefine Grønset Løken, IF Sturla25.09.99H (KJ)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,45Erle Musum Lyng, Verdal Friidrettsklubb08.07.021 (J-15)Stjørdal, BDO-lekene 201727.05.17
1,45Silje Sneve, Fagernes IL27.06.991 (J-18/19)Fagernes, Gjensidige Stevnet U Cup del 203.06.17
1,45Elise Aske, Larvik Turn & IF06.12.011 (J-16)Skien, Herkuleslekene03.06.17
1,45Anne Haave, Snøgg Friidrett07.12.024 (J-15)Skien, Herkuleslekene03.06.17
1,45Kaisa Sandtrø, Bækkelagets SK28.02.002 (J-17)Asker, Askerlekene 201710.06.17
-----80--------------------
1,45Solveig B Gran, IL i BUL02.03.022 (J-15)Oslo/NIH, Kretsstevne28.06.17
1,45Madeleine S Jacobsen, Vøyenenga Skole021 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,45Ada Westerlund, Sem IF30.04.021 (J-15)Sem, Vestfoldkarusell 419.09.17
1,42Caroline Sætre, Fiskå IL10.05.01H (J-16)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,42Hanna Hegstad, Ås IL08.01.011 (J-16)Ås, Kretsstevne05.07.17
1,41Unni Tveitå, Otra IL14.02.02H (J-15)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,40Malene Skaar Berg, Dimna IL05.10.021 (J-15)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
1,40Sunniva Jægtvik, Sandnessjøen IL30.05.011 (J-16)Vik, Kretstevne25.05.17
1,40Anna Kleven, Dimna IL22.03.021 (J-15)Hareid, Hadarleikane 201728.05.17
1,40Ingrid Charlotte Mellerud, Bodø Friidrettsklubb14.05.011 (J-16)Bodø, Kretsstevne01.06.17
-----90--------------------
1,40Ingrid Aurvoll, Narvik IL27.02.023 (J-15)Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
1,40Rachel Myhre Hunstad, Kvæfjord IL09.08.991 (J-18/19)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201718.06.17
1,40Anita Bolstad Raa, Fana IL03.02.661 (KV50)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
1,40Sofie Olsvold Hausberg, Os Turn17.05.001 (J-17)Os, Oslekene 201727.08.17
1,40Amanda Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb06.11.015Bodø, Barents Games 201703.09.17
1,40Karoline Jæger, Aremark IF19.05.011 (J-16)Halden, Treningsstevne12.09.17
1,40Siri Lindanger, Sandnes IL04.04.011 (J-15/18)Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
1,40Synnøve Undset, IL Tyrving05.06.022 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,39Martine Hjørnevik, Norna-Salhus IL18.02.01H (J-16)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,39Olina Olseth, Ask Friidrett28.11.021 (J-15)Fana, Framolekene 201703.06.17
-----100--------------------
1,38Elise Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb25.04.96HRock Island/IL/USA, CCIW Conference Championships05.05.17
1,38Frida Haugskott, Børsa IL22.06.021 (J-15)Børsa, Rema 1000 Lekene 201710.05.17
1,38Emelia Tveitå, Otra IL03.03.02H (J-15)Arna, NM & UM mangekamp 201720.05.17
1,37Ingrid Cecilia Hartveit, Fana IL12.03.001 (J-17)Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,37Helene Oulie, IF Sturla17.05.013 (J-16)Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene05.06.17
1,35Anja Ødegård, Søndre Land IL09.02.002 (J-17)Brandbu, Mohagen Bil Cup 110.05.17
1,35Julie Roald, Ålesund Friidrettsklubb03.10.013 (J-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201714.05.17
1,35Augusta S Luggenes, Jotun IL06.12.021 (J-15)Vik, Vikjastafettstemna20.05.17
1,35Jorunn Elisabeth Bakkevig Bjordal, Haugesund IL12.03.021 (J-15)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
1,35Celine Furdal Lyngholm, Haugesund IL15.05.001 (J-17)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 206.06.17
-----110--------------------
1,35Synne Oord, Oppegård IL21.07.027 (J-15)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,35Tuva Rønning, Modum FIK06.02.021 (J-15)Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
1,35Madeleine Knudsen, Mølladammen Skole15.05.023 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,35Iris Almaz Eriksen, IL Tyrving07.07.023 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,35Synne Håheim, Dimna IL20.01.022 (J-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
1,35Marianne Grønset Løken, Strindheim IL19.06.964Trondheim, Seriestevne02.10.17
1,32Sunneva Bergsveinsdottir, Laksevåg TIL07.11.011 (J-16)Bergen/La, Seriestevne08.06.17
1,31Ida Kiri Dame, Fyllingen IL13.10.021 (J-15)Fana, Gneistspelen 201719.08.17
1,30Hedda Ramstad Larsen, Bodø Friidrettsklubb08.08.021 (J-15)Bodø, Kretsstevne11.05.17
1,30Victoria Koldingsnes Karlsen, BUL-Tromsø Friidrett24.01.023 (J-15)Tromsø, Tromsølekene med KM Troms 201710.06.17
-----120--------------------
1,30Helle M. Aspaas, Selbu IL31.10.021 (J-15)Selbu, Neadalskarusellen stevne 212.06.17
1,30Felicia Flo, Ørsta IL13.08.021 (J-15)Ørsta, Ørstaleikane20.08.17
1,30Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.712Lye, COOP-Jærcup521.08.17
1,30Lena Sæverud, Bremnes IL22.05.831Leirvik, Seriestemne04.09.17
1,30Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.001 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
1,30Kari Runarsdotter Øye, Fagernes IL06.04.011 (J-16)Fagernes, Klubbmesterskap Blåbærmyra14.09.17
1,30Selma Bølgen, Bjørnegård Skole025 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,30Kristine Fjellanger, Strindheim IL06.12.925Trondheim, Seriestevne02.10.17
1,27Ingeborg Frøystad, Sauda IL27.03.002 (J-17)Fana, Karabinlekene 201713.05.17
1,27Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.011 (J-16)Rjukan, Treningsstevne25.05.17
-----130--------------------
1,25Ida Woxen Osestad, Mandal & Halse IL26.04.022 (J-15)Kristiansand, Quartleker 201726.05.17
1,25Oda Johansen, IL Pioner08.08.011 (J-16)Lenvik, Åpningsstevne 201703.06.17
1,25Anna Marie Kåda Lie, Haugesund IL29.11.022 (J-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 206.06.17
1,25Mari Vikse, Haugesund IL22.05.023 (J-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 206.06.17
1,25Velina Pavlova, Haugesund IL19.05.023 (J-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 206.06.17
1,25Bente Elen Festøy, IL Tyrving10.01.611 (KV55)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus07.06.17
1,25Kristine Osland, Bjerkreim IL12.05.751Sandnes, KM Rogaland09.06.17
1,25Jeanette Svanberg Eliassen, Larvik Turn & IF09.10.681 (KV45)Knarvik, Veteran NM 201723.06.17
1,25Aurora Ude, Byåsen IL11.02.026 (J-15)Lillehammer, Veidekkelekene24.06.17
1,25Maria Rafoncel Storstadmo, Steinkjer Friidrettsklubb27.01.001 (J-17)Steinkjer, Seriestevne02.07.17
-----140--------------------
1,25Ester Holt, IF Sturla29.05.012 (J-16)Hønefoss, Sparebank1 lekene med KM 201709.09.17
1,25Dagny Lara Ragnarsdottir, Belset Skole026 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,25Malwina Dobrowalska, Belset Skole026 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,25Sara Gude, Belset Skole30.08.026 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,25Hedda Lillehagen, IL Tyrving03.01.026 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,25Christine Føllesdal, Bjørnegård Skole026 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,25Maren Henæs Sand, Østerås Skole026 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,25Janita Sæther Heimland, Dimna IL28.02.891Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
1,25Leonita Brandal, Dimna IL04.04.024 (J-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
1,23Brit Ingrid Birketveit, IL Fri09.09.771 (KV40)Arna, Seriestevne18.10.17
-----150--------------------
1,20Celina Sivertsen, Askim IF27.09.011 (J-16)Moss, Treningsstevne03.05.17
1,20Sara Frøyså, Kristiansand IF Friidrett29.10.011 (J-16)Kristiansand, Quartleker 201726.05.17
1,20Tea Sofie Gulbrandsen, Kristiansand IF Friidrett11.10.022 (J-16)Kristiansand, Quartleker 201726.05.17
1,20Marion Halvorsen Nustad, Gausdal FIK16.03.021 (J-15)Fagernes, Gjensidige Stevnet U Cup del 203.06.17
1,20Line Liavik Lien, Rjukan Idrettslag20.04.012 (J-16)Skien, Herkuleslekene03.06.17
1,20Marie Boye, Haugesund IL09.04.025 (J-15)Karmøy, Haugesund Sparebank Cup 206.06.17
1,20Oline Rise Kvalen, Dimna IL25.11.025 (J-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
1,20Oline Osnes Låbakk, Dimna IL20.08.025 (J-15)Ulsteinvik, 30 kampen 201729.09.17
1,20Asta Rustad, Strindheim IL22.02.996Trondheim, Seriestevne02.10.17
1,17Heidi Barth, Larvik Turn & IF28.04.611 (KV55)Larvik, Åpent KM Veteraner24.05.17
-----160--------------------
1,17Synne-Helen Torvund, IL Fri23.04.022 (J-15)Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
1,17Oda Myklebust, Bergens Turnforening22.03.015 (J-16)Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
1,15Maikee Delos Santos, Rjukan Idrettslag14.12.013 (J-16)Skien, Herkuleslekene03.06.17
1,15Gunn Rørmark, Sømna IL09.09.651Vik, Kretstevne15.06.17
1,15Maria Haustein, Os Turn05.11.011 (J-16)Os, Oslekene 201727.08.17
1,15Maja Friis Ruud, Østerås Skole0212 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
1,14Ragnhild Gulvik, Larvik Turn & IF20.05.631 (KV50)Larvik, Åpent KM Veteraner24.05.17
1,13Britt Eva Fauskanger Brurås, Norna-Salhus IL05.01.651 (KV50)Os, KM Veteran07.10.17
1,10Hanne Vehus Pedersen, IK Grane15.02.023 (J-15)Arendal, Arendalslekene26.08.17
1,10Celine Caspersen, Belset Skole13.09.0213 (J-15)Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskolene i Bærum14.09.17
-----170--------------------
1,08Kate Alnes, GTI03.03.611 (KV55)Lyngdal, Sørnorsk mesterskap veteran23.09.17
1,06Mia Kvilekval, Kragerø IF Friidrett13.12.022 (J-15)Kragerø, Telemarkskarusell 311.06.17
1,01Herborg Blakstad, IL Gular20.09.421 (KV75)Os, KM Veteran07.10.17
1,00Emma Stuberg Grønmo, Stjørdal Friidrettsklubb14.10.441 (KV70)Stjørdal, Seriestevne04.05.17
0,95Viktoriya Khromova, Lånke IL Friidrett20.01.741 (KV40)Stjørdal, Karusellstevne08.08.17
0,80Ragnhild Hanstvedt, Mjøsdalen IL24.04.341 (KV80)Mjøsdalen, Seriestevne14.06.17
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,65Selma Líf Thorolfsdottir (ISL), Sandnes IL22.08.981 (J-18/19)Haugesund, Mailekene 201727.05.17
1,65Anastasia Schnell (GER), IL Tyrving14.02.011 (J-16)Nadderud, Tyrvinglekene 201718.06.17
1,45Emma de Haas (NED), IF Sturla19.12.004 (J-18/19)Drammen, Jubileumsstevne 106.05.17
1,36Amelia Mysiara (POL), Romerike Friidrett28.12.0211 (J-15)Fana, UM 201702.09.17
1,25Marha Alijevna Dasjajeva (RUS), Kristiansand IF Friidrett23.11.022 (J-15)Kristiansand, KM friidrett 201710.06.17

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
1,40Sara Josefine Sagstuen Stebbings, LIU Post05.11.903West Nyack/NY/USA, East Coast Conference Championships22.04.17

Total requesttime: 0.30180191993713 seconds