Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Kvinner Senior

Spyd 600gram

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
63,28Sigrid Borge, Osterøy IL03.12.951Nadderud, Norwegian Grand Prix Nadderud17.06.17
57,44Marie-Therese Obst, IK Tjalve07.01.961 (J-U20)Mannheim/GER, Bauhaus Juniorengala05.07.14
56,74Tove Beate Dahle, IK Tjalve06.04.881Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
56,22Kaja Mørch Pettersen, Larvik Turn & IF06.11.011 (J-17)Larvik, Treningsstevne26.09.18
55,93Ane Dahlen, IL Tyrving06.06.942Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
55,49Stella Weinberg, Kristiansand IF Friidrett21.10.982Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene16.06.18
54,85Emilie Ingerø, Halden IL28.09.951Ski, Kretsstevne28.09.19
54,48Andrea Enerstad Bolle, Vestby IL08.03.927-fi Gwangju/KOR, Universiade Gwangju 201512.07.15
54,10Marte Aaltvedt, Romerike Friidrett15.02.891Jessheim, NM 201423.08.14
54,08Maria Børstad Jensen, Stjørdal Friidrettsklubb12.12.941 (J-18/19)Nadderud, DNB Tyrvinglekene15.06.13
-----10--------------------
53,81Kristina Kristianslund, Bækkelagets SK25.06.932-fi Sandnes, NM 201726.08.17
53,38Ingeborg Sverdrup Rønningen, Ski IL Friidrett11.01.941 (J-18/19)Ski, Kretsstevne20.06.12
52,93Lena Marie Hansen, Nittedal IL18.01.932Jessheim, NM 201423.08.14
52,84Mali Ingeborg Vollan Marstad, Stjørdal Friidrettsklubb09.12.971Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
52,55Arianne Duarte Morais, IL i BUL23.05.991Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne23.05.17
51,52Mona Ekroll Jaidi, Norna-Salhus IL01.02.952Wichita/KS/USA, American Athletics Conference Championships10.05.19
50,16Ida Marcussen, IK Våg01.11.872Ratingen/GER, 17. ERDGAS Mehrkampf-Meeting 201316.06.13
49,90Andrine Hjellen Haugland, Ørsta IL18.02.991Ørsta, Treningsstemne08.04.19
49,80Linnea Greiff, Larvik Turn & IF16.05.981Larvik, Sommerstevne01.07.20
49,56Katrine Haarklau, IL Gular21.02.913Des Moines/IA/USA, Drake Relays26.04.13
-----20--------------------
48,86Matilde Roe, IL Fri09.10.962Tempe/AZ/USA, Sun Angel Track Classic06.04.19
48,57Katarina Fransson, Kristiansand IF Friidrett04.11.911 (J-U23)Overhalla, Junior NM03.08.13
47,94Martine Bye, Ogndal IL20.06.932Storrs/CT/USA, American Athletic Conference Track & Field Championships16.05.15
47,77Ida Eikeng, Urædd Friidrett25.06.991Larvik, Treningsstevne12.08.19
47,44Bodil Hjelmeset, Gloppen Friidrettslag30.12.781Byrkjelo, Seriestemne07.06.12
46,96Camilla Leonardsen Rønning, Nittedal IL12.06.951Asker, Askerlekene 201604.06.16
46,81Hanna Stengel Lunde, FIK Orion28.12.944Hamar, Norwegian Grand Prix23.05.15
46,75Grethe Espegren, Lyngdal IL22.07.791Grimstad, Grimstadlekene 201205.05.12
46,39Rebekka Engen, IL i BUL28.02.961 (J-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
45,89Julie Heiervang Johnsen, Stjørdal Friidrettsklubb25.07.962Hamar, Hamar IL Spydgalla10.05.19
-----30--------------------
45,84Tonje Fjellet Kristiansen, FIK Orion13.09.991 (J-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene27.05.18
45,70Amanda Marie Grefstad Frøynes, Sem IF13.09.98H (J-U23)Gävle/SWE, European Athletics Under 23 Championships 201912.07.19
45,24Frida Thorsås, Urædd Friidrett31.01.94HCoral Gables/FL/USA, Miami Hurricane Alumni Invitational08.04.17
45,09Vibeke Engen, Oppegård IL03.08.021 (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
44,90Vår Eik Litland, Laksevåg TIL21.05.033Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
44,73Lotte Selvåg Nordås, Romerike Friidrett17.04.001 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene23.06.19
44,29Sigrid Kleive, Ålesund Friidrettsklubb22.02.002 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
44,05Tuva Jacobsen, Moss IL13.10.021 (KJ19)Ski, Kretsstevne15.05.19
43,96Julie Woie Flølo, IL Gular25.07.993 (J-U20)Oslo/Bi, Junior NM25.08.18
43,95Karoline Andersen, Halden IL11.01.932Halden, Treningsstevne29.07.14
-----40--------------------
43,83Ina Cathrin Kartum, Stjørdal Friidrettsklubb15.02.892Stjørdal, BDO-lekene 201507.06.15
43,82Ellevine Kathleen Artesia Octavia Svensen Skare, Ski IL Friidrett19.10.054Oslo/Bi, Boysen Memorial 202030.06.20
42,68Maria Sandvik, Askim IF23.03.981 (J-16)Halden, Treningsstevne15.05.14
42,50Charlotte Lund Abrahamsen, IL Sandvin22.08.87HRakvere/EST, Rakvere Linna 201720.06.17
42,15Helga Reigstad, Osterøy IL24.07.721Osterøy, Karusellstevne07.05.12
42,13Anne Engen Andersen, Frol IL14.02.95HNittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
42,10Camilla Martine Lien, Kristiansand IF Friidrett19.07.944 (J-17)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201108.07.11
41,93Solveig Grønset Løken, Kongsberg IF15.02.947New Brunswick/NJ/USA, BIG EAST Conference Outdoor Track&Field Championships04.05.13
41,74Elise Hoel Ulseth, IL Norodd23.12.99HKingsville/TX/USA, NCAA DivisionII Outdoor T&F Championships24.05.19
41,62Inga Rabben Reimers, Sandnes IL18.01.051 (J-15)Byrkjelo, Seriestemne30.07.20
-----50--------------------
41,43Annika Tollefsen, Aurskog/Høland Friidrettslag05.01.931 (KJ)Askim, Askim Sparebanklekene 201220.05.12
41,11Silje Margrethe Sagvik, Overhalla IL13.07.943 (J-17)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
40,95Tonje Halvorsen, IL Runar26.06.911Porsgrunn, Nasjonalt Stevne15.08.12
40,49Mia Erika Fagerlund Johansen, Ski IL Friidrett01.07.975 (J-18/19)Lillestrøm, UM 201512.09.15
40,41Emilie Berge, Iveland IL07.12.97HAuburn/AL/USA, Tiger Track Classic14.04.18
40,37Lisa Bratland, Stein FIK09.09.893Uleåborg/FIN, Barentskampen21.07.12
40,34Sigrid Setsaas Hoven, Selbu IL20.04.972 (J-17)Stjørdal, BDO-lekene 201408.06.14
40,31Dina Storvik, Nittedal IL20.10.962Roy/UT/USA, Region 5 Championship07.05.14
40,24Vilde Marsteinstredet, IL Tyrving21.12.014 (J-19)Gøteborg/SWE, Världsungdomsspelen 201928.06.19
40,13Ida Evelyn Seterlien, Kongsvinger IL Friidrett04.06.011 (J-18)Kongsvinger, Seriestevnet 313.06.18
-----60--------------------
40,06Mari Sønju, Modum FIK04.03.761 (KV40)Geithus, NM i Friidrett veteraner 201612.08.16
40,06Andrea Leerbeck, Lillehammer IF11.01.003Oslo/Bi, Nasjonalt stevne kast22.06.18
39,87Susanne Tofte, IL Skjalg14.02.961 (J-18/19)Stavanger, Kastkarusell 421.05.14
39,86Maren Ormsettrø, Tingvoll Friidrettsklubb03.07.932 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
39,72Lene Secher Myrmel, IL Fri18.05.861Fana, Framolekene 201231.05.12
39,64Brita Mehl Lode, Bergens Turnforening18.02.00H (J-U20)Uppsala/SWE, Nordic junior championships in combined events09.06.19
39,60Susanne Pernille J. Johnsen, Minerva Idrettsskole05.05.953 (J-17)Ravnanger, UM 201201.09.12
39,49Sonja Fearnley, Nittedal IL28.01.033Jessheim, Muliglekene24.05.20
39,25Siri Kaarstein, Nittedal IL16.09.991Nittedal, Seriedugnad27.09.14
39,24Ida Johannessen Flakk, Namsen Friidrettsforening19.08.901Overhalla, KM Nord-Trøndelag11.08.13
-----70--------------------
39,09Monica Larssen, Herkules Friidrett03.05.934 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11
38,90Kine Aaltvedt, Minerva Idrettsskole30.08.916Lillestrøm, Treningsstevne01.08.11
38,87Camilla Tangedal Norbye, IK Tjalve925 (J-18/19)Fredrikstad, UM 201127.08.11
38,73Ida Yessica Nesse, IL Tyrving19.10.924 (J-18/19)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
38,70Eline Bye, Ogndal IL25.11.911 (J-20/22)Steinkjer, Kastkarusell 324.07.13
38,67Lovise Gjerdingen, Ringerike Friidrettsklubb25.02.961 (J-18/19)Hønefoss, Treningstevne07.09.15
38,49Marthe Bøe Øvregård, Steinkjer Friidrettsklubb22.04.001 (J-17)Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne11.05.17
38,39Kine Midtsundstad, Vaaler IF14.06.986 (KJ)Overhalla, Junior NM03.08.13
38,35Tonje Sundal, Jølster IL12.11.022 (J-U20)Kristiansand, NM junior 202015.08.20
38,29Henriette Fagerli Engenes, IK Hind29.03.981Harstad, Festspill-lekene 201520.06.15
-----80--------------------
38,22Christina S Lea, IL Runar15.07.021 (J-18)Skien, Treningsstevne03.06.20
38,09Elise Gravningen, IL Sandvin04.01.981 (J-18/19)Sande, Treningsstevne12.10.16
38,05Nora Vold Hovde, Måndalen IL29.11.991 (KJ)Måndalen, Banestevne04.06.16
37,89Emelia Tveitå, Otra IL03.03.024 (J-U20)Sigdal, NM Junior24.08.19
37,80Ane Hanasand Drange, IL Skjalg01.08.951 (J-18/19)Stavanger, Kastkarusell 229.04.14
37,76Marianne Engebø, Førde IL Friidrett20.01.701Byrkjelo, Sparebankleikane Byrkjelo06.07.14
37,65Kaisa Bovollen Rokne, Nittedal IL30.01.951 (J-17)Lillestrøm, Romerikslekene 201226.05.12
37,62Andrea Breilid, Kristiansand IF Friidrett01.09.944 (J-17)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
37,52Camilla Johnsen, Nittedal IL17.02.951 (J-16)Asker, Askerlekene 201111.06.11
37,19Marianne Selnæs, Larvik Turn & IF07.05.951 (J-18/19)Larvik, Klubbstevne04.06.14
-----90--------------------
37,15Line Myrestøl Johansson, Sørild FIK09.02.986 (J-18/19)Fana, Framolekene 201703.06.17
37,07Hanne Wiersdalen, Urædd Friidrett02.01.972 (J-18/19)Porsgrunn, Treningsstevne kast25.04.16
36,83Kaia Flobak, FIL Borg954 (J-16)Fredrikstad, UM 201126.08.11
36,67Ingunn Skåden Vikse, Sveio IL13.06.801 (KV35)Geithus, NM i Friidrett veteraner 201612.08.16
36,50Maren Stensvåg Seim, Sauda IL04.03.002 (J-18/19)Fana, Karabinlekene 201911.05.19
36,14Elise Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb25.04.964Lillehammer, Veidekkelekene25.06.17
36,02Marianne Skjeggenes, Aurskog/Høland Friidrettslag02.03.954 (J-17)Ravnanger, UM 201201.09.12
35,88Marte Brenna Steinbakken, Minerva Idrettsskole957Lillestrøm, Treningsstevne01.08.11
35,85Alida Haaland, Holt IF10.09.701 (KV40)Tvedestrand, Tvedestrandslekene29.08.15
35,62Siri Bjørnbet, Selsbakk IF871Trondheim, Seriestevne11.07.12
-----100--------------------
35,56Ane Rosseland Johansen, Lye IL18.02.971 (J-16)Sandnes, Høstlekene21.09.13
35,21Kine Terese Skarland, Overhalla IL31.05.951 (J-17)Overhalla, Åpent Overhallamesterskap16.09.12
35,14Nora Øyen, Tønsberg Friidrettsklubb11.07.031Greveskogen, Seriestevne26.10.19
35,07Sara Havang, Selsbakk IF28.06.941Trondheim, Seriestevne16.09.16
35,06Vilde Emilie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL11.12.991Fana, Karusellstevne19.09.15
34,97Clara Hellan Larsen, IL Tyrving09.10.941Nadderud, Treningsstevne15.09.15
34,90Martine Brenna Steinbakken, Minerva Idrettsskole906Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201111.06.11
34,88Malin Thoresen, Romerike Friidrett31.10.001 (J-18/19)Asker, Askerlekene 201810.06.18
34,68Silje Laupstad, Egersunds IK09.06.921Stavanger, Kastkarusell 622.06.16
34,64Siv Anita Myklebust, Gloppen Friidrettslag04.05.931 (J-19)Byrkjelo, Gloppenmeisterskap 201224.05.12
-----110--------------------
34,60Åshild Opsal, Ålesund Friidrettsklubb10.07.993 (KJ)Måndalen, Banestevne04.06.16
34,51Silje Nordahl Disserud, IL Sandvin31.05.911Sande, Treningsstevne20.06.12
34,50Siri Skjeggenes, Aurskog/Høland Friidrettslag901Arvika/SWE, Stjärnspelen 201124.07.11
34,39Jorunn Aske, IL Skjalg23.01.001 (J-18)Stavanger, Jær Cup07.06.18
34,37Mai Britt Berge, Iveland IL12.07.95H (KJ)Oslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
34,35Caroline Fleischer, Ski IL Friidrett26.10.96H (J-U23)Huddinge/SWE, JNM-UNM mångkamp12.06.16
34,31Henriette Jæger, Aremark IF30.06.031 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20
34,13Hedda Utsi Onstad, Fagernes IL21.06.921 (J-18/19)Lillehammer, GD-lekene11.09.11
33,99Oline Rise Kvalen, Dimna IL25.11.021Molde, KM Møre og Romsdal18.08.19
33,80Malene Nyhus, IF Sturla03.05.924 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
-----120--------------------
33,80Eline Breilid, Kristiansand IF Friidrett08.05.93H (J-U23)Huddinge/SWE, JNM Combined Event09.06.13
33,69Maia Rokne, Nittedal IL18.01.971 (J-18/19)Nittedal, Treningsstevne07.09.15
33,59Iben Carnhed, Bækkelagets SK03.09.014Oslo/Bi, BULs og Tjalves stevneserie - 214.06.20
33,53Clara Hellan, IL Tyrving09.10.941Nadderud, Tyrvings høstserie - kast19.09.17
33,52Birthe Franck-Petersen, Ålesund Friidrettsklubb18.03.011 (J-18)Ålesund, Seriestevne03.06.19
33,50Stine Førland, IL Staal29.08.001Sandnes, KM Rogaland21.06.19
33,35Telma Eid, Søndre Land IL20.03.98HFagernes, NM Mangekamp09.08.20
33,30Stine Dammen, Ringerike Friidrettsklubb11.01.951 (J-18/19)Hønefoss, Sparebank1-lekene01.06.13
33,28Katrine Laupstad, Egersunds IK14.10.941 (J-17)Stavanger, Skjalgstevne 209.06.11
33,22Mahawa Kromah, FIK Orion01.04.954 (J-16)Lillestrøm, Norsk Spydgalla 201111.06.11
-----130--------------------
33,20Beatrice Nedberge Llano, Laksevåg TIL14.12.976 (KJ22)Harstad, Jr NM i friidrett 201712.08.17
33,16Andrea Thorsheim, Norna-Salhus IL03.02.012Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.19
33,12Benedikte Liland, IL Gneist17.05.871Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
32,97Rebekka K. Norvik, Ringerike Friidrettsklubb05.10.941 (J-18/19)Hønefoss, Treningsstevne20.06.12
32,95Marianne Skjæveland, Lye IL14.02.861Bryne, Kaststevne06.05.13
32,90Guro Bakken Andresen, Brandbu IF03.07.001 (J-18/19)Brandbu, Mohagen Bil cup 229.05.19
32,82Caroline Haugan, Bækkelagets SK17.06.003Bækkelaget, BSK Klubbmesterskap 201618.09.16
32,78Lene Berger, IL Tyrving07.01.815Oslo/Bi, OFIK Sommerstevne 201620.07.16
32,77Solveig Hernandez Vråle, IF Sturla26.07.99D (KJ)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
32,69Katja Vangsnes, Sportsklubben Vidar16.11.91POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
-----140--------------------
32,61Frida Aanderaa, Bremnes IL27.02.921Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet20.07.13
32,60Amalie Hammild Iuel, IL Tyrving17.04.94HSanta Barbara/CA/USA, Sam Adams Combined Events02.04.16
32,59Karoline Robertsen, Jægervatnet IL29.03.946Harstad, Barentskampen 201130.07.11
32,59Alexandra Haver, Sørild FIK16.12.991 (J-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
32,56Nora Holstad Nordmelan, Namsen Friidrettsforening05.01.981 (J-16)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
32,52Elin Marvik, IL Tyrving16.06.832Nadderud, Treningsstevne15.09.15
32,29Anette Sollien Nicolaisen, Horten Friidrettsklubb03.12.971 (J-16)Greveskogen, Seriestevne23.07.13
32,23Karoline Weea Johansen, Moelven IL07.11.973 (J-17)Torsby/SWE, Boregalan 201325.05.13
32,17Mari Låhne Smedsrud, Sem IF21.07.977 (J-18/19)Lillehammer, Veidekkelekene21.06.15
32,10Maria Hella Voje Heieren, Ringerike Friidrettsklubb27.06.053Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne15.07.20
-----150--------------------
32,08Maria Brox Fjellheim, Alta IF951 (J-17/19)Alta, Åpningstevnet 201227.05.12
31,91Anne Marte Haugen, Modum FIK14.12.881Geithus, Furumolekene 201315.09.13
31,87Siv Malin Nesje, Gloppen Friidrettslag20.03.941 (J-17)Byrkjelo, Sparebankleikane 201103.07.11
31,83Andrea Rooth, Lambertseter IF06.03.022 (KJ19)Moss, Mangekampstevne05.07.20
31,62Mari Kogstad, IL Skjalg07.04.891Stavanger, Kaststevne27.06.12
31,55Gunnhild Hauge Vatna, Stord IL20.04.821Leirvik, Seriestemne23.09.13
31,49Mari Ovidia Ranestad, Hamar IL10.05.051 (KJ)Nittedal, Nittedalslekene22.08.20
31,39Else Lundestad Bakkelid, Gloppen Friidrettslag25.12.761 (KV35)Byrkjelo, Loggane Open28.09.14
31,34Marianne Husby, Nesodden IF23.10.941Nesodden, Pluggen friidrettsstevne22.09.19
31,33Mari Bakkeli, Lillehammer IF01.12.961 (J-15)Lillehammer, Ekstrastevne22.07.11
-----160--------------------
31,32Trude Raad, Gloppen Friidrettslag27.04.90POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
31,29Helle Hvidsten, Modum FIK08.03.01P (J-18/19)Asker, Kast-mangekampen 201929.09.19
31,27Helene Sofie Ingvaldsen, Norna-Salhus IL22.06.962 (J-18/19)Fana, KM 201431.08.14
31,16Gro Skjevrak, Undheim IL17.03.781Sandnes, COOP-JÆRCUP 615.09.16
31,09Vanessa Sunde Hoel, Gloppen Friidrettslag23.12.9614-kv (J-U20)Sigdal, Necon NM JR 201227.07.12
31,08Maria Døske, Haugesund IL02.02.051 (J-18/19)Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 408.09.20
31,02Ingeborg Oline Fossland, IL Norodd27.07.994Midsund, Midsundleikane 201514.05.15
30,95Julie Frøslev Mathisen, Askim IF21.05.931 (J-18)Askim, Askim Sparebanklekene 201121.05.11
30,85Nina Harby Nygaard, FIK Orion10.10.914Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
30,81Stine Grong Ruud, Stjørdal Friidrettsklubb28.03.94H (J-17)Trondheim, UM / NM Mangekamp 201111.09.11
-----170--------------------
30,79Celine I A Santamaria, IL i BUL26.10.981 (KJ19)Ski, Kretsstevne01.10.16
30,75Sandra Sudmann, FIL Aks-7704.05.901 (J-U23)Knarvik, Seriestemne21.06.11
30,72Caroline Sætre, Dimna IL10.05.012 (J-18/19)Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
30,70Martine Hvaara, Larvik Turn & IF24.05.002 (J-18/19)Larvik, Seriestevne27.06.18
30,64Julie Landrø Vigdal, Trondheim Friidrett10.02.972 (J-17)Trondheim, Trondheimslekene25.05.14
30,55Siri Væråmoen, Elverum VGS04.08.982 (J-17/19)Brandbu, KM Videregående Hedmark/Oppland22.09.15
30,50Maren Nordang, Ørsta IL10.03.931 (J-18/19)Ørsta, Treningsstemne24.07.12
30,35Ingeborg Frøystad, Sauda IL27.03.001 (J-18/19)Sauda, Saudastevne 621.07.19
30,34Kamilla Jakobsen Furan, Stjørdal Friidrettsklubb9319-fi (KJ19)Kristiansand, NM Jr 201106.08.11
30,33Elin Isane, Gloppen Friidrettslag18.04.75POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
-----180--------------------
30,31Birgitte Kjuus, Raumnes & Årnes IL30.05.991 (J-16)Lillestrøm, Klubbmesterskap23.09.15
30,28Oda Nerdrum, Ringerike Friidrettsklubb954 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201126.06.11
30,25Ingeborg Teie Isaksen, Overhalla IL20.03.965 (J-16)Lillehammer, Veidekkelekene 201224.06.12
30,24Guro Forbord Anderssen, Kristiansand IF Friidrett26.02.943 (J-17)Søgne, Treningsstevne12.05.11
30,24Emilie Ro, Fagernes IL03.03.932 (J-18/19)Hønefoss, Treningsstevne20.06.12
30,17Maja Fuglestrand Baade, Olden IL15.06.051 (J-15)Gloppen, Loggane Open09.08.20
30,13Rachel Myhre Hunstad, Kvæfjord IL09.08.991 (J-18/19)Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
29,96Amanda Solberg, Sylling IL971 (J-15)Fagernes, Gjensidigelekene10.06.12
29,96Mathilde Pettersen Solli, Haugesund IL26.09.941 (J-18/19)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
29,96Lise Hornnes, Otra IL06.07.001 (KJ)Hornnes, Tveitå Invitational28.04.18
-----190--------------------
29,95Saveetha Satkunananthan, Groruddalen Friidrettsklubb02.02.044Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
29,87Ebba Beyer, Ullensaker/Kisa IL13.01.984 (J-18/19)Lillestrøm, Romerikslekene 201629.05.16
29,86Malene Kollberg, IF Hellas16.05.991Drammen, Elvelekene med KM 2.dag18.08.19
29,79Nora Pauline Helm, Horten Friidrettsklubb17.02.99HCincinnate/OH/USA, American Athletic Conference Outdoor Championships12.05.18
29,61Eileen Ruud, Rana FIK14.04.947Harstad, Barentskampen 201130.07.11
29,56Marte Rygg Årdal, Gloppen Friidrettslag05.07.92POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
29,56Stine Fagerli, Sømna IL13.08.901Vik, Kretsstevne04.07.13
29,56Trude Slind, Stjørdal Friidrettsklubb09.07.982 (J-18/19)Selbu, Neadalskarusellen stevne 305.09.16
29,52Turid Agnete Teigen, Larvik Turn & IF10.08.781 (KV40)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
29,22Lise Myklebust, Egersunds IK20.02.891Egersund, Avslutningsstevne26.09.15
-----200--------------------
29,21Paula Nedberge Llano, Laksevåg TIL01.05.953Fana, Framolekene 201528.05.15
29,06Ingebjørg Rygnestad, IL i BUL23.05.962 (J-16)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
28,95Thea Emilie Haugersveen, Eidanger Idrettslag28.03.032Larvik, Treningsstevne12.08.19
28,94Anne Maren Velo, Larvik Turn & IF23.09.971 (J-18/19)Larvik, Treningsstevne27.04.16
28,93Liv Eirin Fagerli Engenes, Kvæfjord IL15.06.681 (KV)Lenvik, Åpningsstevnet 201203.06.12
28,77Cathrine Resvoll Holm, Modum FIK22.11.881Geithus, Kastkarusell04.07.11
28,75Hanne Andve, IK Våg14.05.96H (J-U20)Kópavogur/ISL, Nordisk Mesterskap i Mangekamp08.06.14
28,68Renate Rosseland Johansen, Lye IL09.08.942 (J-16/17)Bryne, TKS-JÆRCUP 201110.05.11
28,60Kristin Brathagen, Heggedal FIK14.06.821 (KV35)Geithus, NM Veteraner 201922.06.19
28,54Helene Andve, IK Våg14.05.961 (J-15)Søgne, Sommerstevne21.07.11
-----210--------------------
28,43Hild Maret Meisingset, Triumf951 (J-16)Tingvoll, Treningsstevne26.05.11
28,42Marianne Jaavall, Ørje IL28.10.661 (KV45)Lenvik, Veteran NM 201526.06.15
28,39Solveig Bjøru, Sømna IL24.06.033Trondheim, Trondheimslekene23.08.20
28,37Berit Sylstad, Nittedal IL06.06.661 (KV)Nittedal, Åpent Klubbmesterskap10.09.11
28,26Mathilde Eidnes Bakken, Rindal IL14.03.015Trondheim, Trondheimslekene 201827.05.18
28,22Selma Berg Folkedal, Sem IF09.09.012 (J-17)Porsgrunn, KM 201823.09.18
28,07Oshin Heen, IK Grane02.01.941 (J-18/19)Sandnes, Høstlekene21.09.13
28,02Solveig Lie Onstad, Laksevåg TIL20.04.931 (J-18/19)Fana, Stor-KM dag 207.09.11
27,98Anette Sagmo, Overhalla IL13.09.991 (J-17)Halden, Treningsstevne10.09.16
27,84Runa Opheim, Selsbakk IF31.01.96H (J-16)Arna, NM & UM mangekamp 201227.05.12
-----220--------------------
27,78Elisabeth Storsveen, Holum IL11.03.971 (J-18/19)Søgne, Lagmesterskap Agder24.05.16
27,60Anne Lise Sætre, Selsbakk IF07.09.922Trondheim, Seriestevne23.09.16
27,59Vilde Myhre, Stein FIK04.02.041 (J-15)Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
27,44Solveig Avelsgaard Lien, Stjørdal Friidrettsklubb17.03.851Stjørdal, Åpent klubbmesterskap21.09.13
27,37Ingrid Marie Aarre, Frøyland IL28.06.943 (J-16/17)Bryne, TKS-JÆRCUP 201110.05.11
27,33Veronika Zlamalik, Veldre Friidrett01.01.983 (J-17/19)Brandbu, KM Videregående Hedmark/Oppland22.09.15
27,20Guro Knygh, Sømna IL10.09.762Vik, Kretsstevne04.07.13
27,18Thale J. Glomsrød, Fredrikstad IF23.03.841Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap30.10.15
27,18Kristina Smogeli, Ogndal IL16.05.861Steinkjer, Ogndal hopp og kast31.07.19
27,15Anna Kile Petersen, Otra IL04.08.001 (J-15)Hornnes, Tveitå invitational08.05.15
-----230--------------------
27,08Susanne Samuelsen, Rjukan Idrettslag24.04.741Rjukan, Treningsstevne28.06.16
27,05Guro A. Rogstad Sørheim, Ås IL10.04.961 (J-17)Greveskogen, Seriestevne26.10.13
26,86Turid Vilgun Hetle Aspheim, Breimsbygda IL21.07.941 (J-17)Gloppen, Kastkarusellen 3. runde30.07.11
26,76Hanna Emilie Hjeltnes, Ullensaker/Kisa IL23.06.041Jessheim, Høststevne16.09.19
26,75Margit Strand McAdam, Bækkelagets SK22.01.781Bækkelaget, Seriestevne 221.10.18
26,74Mariann Sandsund, Steinkjer Friidrettsklubb12.06.64H (KV45)Trondheim, UM / NM Mangekamp 201111.09.11
26,72Ida Gran, Steinkjer Friidrettsklubb30.08.972 (J-18/19)Steinkjer, Åpningsstevne 201514.05.15
26,67Vibeke Sundbø Norreen, Sandefjord Turn & IF03.02.801Sandefjord, Politimesterskapet 201813.06.18
26,65Vilde Ottesen Sørheim, Midtbygdens IL952Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
26,64Josefin Greiff, Tønsberg Friidrettsklubb16.05.982Greveskogen, Seriestevne03.10.15
-----240--------------------
26,59Hedda Midtstraum, Strindheim IL18.02.991 (J-16)Trondheim, AF-Stevne20.05.15
26,58Maria Lavelle, Haugesund IL23.10.931 (KJ)Karmøy, Haugesund Sparebankcup 2013 nr 327.08.13
26,51Benedikte Myhre, Sem IF23.09.972 (J-18)Larvik, Treningsstevne22.04.15
26,49Anne Marie Gausel, Hinna IL06.10.791Bryne, Kaststevne29.09.13
26,38Silje Stenersrød, Halden IL17.01.942Halden, Treningsstevne11.10.15
26,34Anna Hjellen Haugland, Ørsta IL02.07.023Ørsta, Treningsstemne21.09.17
26,31Hilde Kaland Kongsrud, IL Fri22.05.73P (KV40)Bergen, KM i kast 5-kamp for veteraner, Hordaland14.10.17
26,24Anne Gunn W. Eriksen, Fana IL28.11.682Bergen, Kastkarusell 126.04.14
26,22Stine Skogstad, Nittedal IL06.06.943Nittedal, Kretsstevne16.08.11
26,22Susanne Sofie Olsen, Fredrikstad IF04.11.952Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap30.10.15
-----250--------------------
26,18Mathilde Rønning, Modum FIK11.03.951 (J-18/19)Geithus, Kastkarusell06.08.14
26,15Katrine Askim Vatne, IL i BUL28.05.942 (J-18/19)Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
26,10Josefine Grønset Løken, IF Sturla25.09.993 (J-18/19)Bækkelaget, Bækkelagets Maileker 201707.05.17
26,09Oda Mohus, IL Runar13.04.971 (J-18/19)Sandefjord, KM Vestfold 201520.09.15
26,01Anne May Laupstad, Egersunds IK05.08.922 (J-18/19)Stavanger, Skjalgstevne 209.06.11
25,98Veronica Juvik, FIL Aks-7727.02.742 (KV40)Knarvik, KM veteran Hordaland14.06.14
25,90Marit Jørgenrud, Spydeberg IL23.04.953Halden, Treningsstevne11.10.15
25,86Elise Marie Mork, Oppstryn IL06.07.981 (J-16)Byrkjelo, KM/Krinsleikar 201430.08.14
25,83Jenny Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb16.04.96H (J-18/19)Stockholm/SWE, Distriktsmästerskap i mångkamp18.05.14
25,58Åshild Nordbotten, Sola FIK25.12.941 (J-18/19)Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival08.07.12
-----260--------------------
25,58Jeanette Røhmer, Bækkelagets SK15.08.881Bækkelaget, Åpent Klubbmesterskap 201206.09.12
25,38Kristin Eidissen, IL Pioner951 (J-17)Lenvik, Åpningsstevnet 201203.06.12
25,33Thulasi Surendiran, Groruddalen Friidrettsklubb12.01.021Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
25,28Ingrid Sortland, IL Gneist10.09.991 (J-18/19)Leikvang, Bergenslekene 201701.10.17
25,28Guri Sandboe, Sandefjord Turn & IF12.07.892Sandefjord, Politimesterskapet 201813.06.18
25,17Linda Teigen, IL Trio09.02.811Husnes, Seriestemne16.09.12
25,11Mari Haugen, Modum FIK29.08.871Geithus, Kastkarusell03.07.13
25,08Marte Pettersen, Urædd Friidrett30.04.972 (J-16)Porsgrunn, Treningsstevne18.09.13
25,07Julie Elders, Halden IL13.07.943 (J-20/22)Halden, Treningsstevne10.09.16
25,06Beate Solli Nilsen, Sømna IL08.06.681Vik, Kretsstevne21.06.12
-----270--------------------
25,03Frida Rye-Kittelsen, Eidanger Idrettslag21.02.991 (J-16)Rjukan, Telemarkskarusellen 315.08.15
25,00Jeanette Svanberg Eliassen, Larvik Turn & IF09.10.68H (KV45)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201622.05.16
24,87Anne Barlaug, Sandnes IL08.02.781Sandnes, Avslutningsstevne 227.09.13
24,82Hege Birkelund, Oslo Politis IL31.10.843Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
24,68Tone Merete Moan, Beitstad IL19.04.811 (KV35)Stjørdal, BDO-lekene 201728.05.17
24,68Marte Maria Doeven Jermstad, Selsbakk IF01.03.943Hommelvik, Midt-Norsk Mesterskap 201717.09.17
24,63Katarina Fallsen, Moelven IL03.04.961 (J-16)Gausdal, Ungdomscupen 2.del30.06.12
24,63Sigrid Lovise Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb08.04.031 (KJ19)Stjørdal, Treningsstevne16.08.19
24,61Kari Kulkarni, Sandnes IL18.05.711Sandnes, COOP Jærcup714.09.17
24,60Grete Etholm, IK Tjalve25.01.76POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp01.10.11
-----280--------------------
24,45Helena Hagevik Bakke, Trysilgutten17.11.001 (J-16/17)Gausdal, Ungdomscupen del II17.09.16
24,44Julie Strøm, Laksevåg TIL10.05.951 (J-16)Fana, Stor-KM dag 207.09.11
24,42Thea Nilsen, Ørsta IL07.10.051Ørsta, Treningsstemne28.05.20
24,40Janice Flaathe, Lillesand IL09.02.591 (KV50)Stavanger, Kaststevne07.08.13
24,40May-Liss Sundsvik Johnsen, Tingvoll Friidrettsklubb19.02.981 (J-18/19)Midsund, Midsundleikane 201725.05.17
24,36Lisbeth Lykke Neteland, Strandebarm IL30.06.911Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival07.07.13
24,33Cassandra Henriksveen, Elverum VGS993 (J-17/19)Hamar, KM for videregående skoler26.09.16
24,32Agathe Holtan Wathne, IL Fri25.07.942Sandnes, Avslutningsstevne 227.09.13
24,30Marie Hagle, Fredrikstad IF17.02.872Fredrikstad, Treningsstevne10.09.11
24,25Ane Midtstraum, Strindheim IL12.11.951 (J-17)Trondheim, Sparebank 1 stevne vår22.05.12
-----290--------------------
24,25Anna Bogunovic Jakobsen, IL Skjalg19.03.931Stavanger, Kastkarusell 927.08.14
24,23Live Båsen, Modum FIK28.02.581Drammen, KM21.09.14
24,22Amanda Brunvær Steffensen, Bodø Friidrettsklubb06.11.015Bodø, Barents Games 201703.09.17
24,18Nicole Bente Marie Minker, Ski IL Friidrett07.02.691 (KV45)Ski, Kretsstevne29.09.18
24,16Tone Sandtorv Brakedal, Stord IL04.05.99D (KJ)Arna, NM & UM mangekamp 201721.05.17
24,15Ida Sørheim Førland, IL Staal24.05.983Sandnes, KM Rogaland 202022.08.20
24,10Birgith Kolstad Åsegg, Namdalseid13.02.971 (J-16)Overhalla, Namdalslekene 201315.09.13
24,05Brit Ingrid Birketveit, IL Fri09.09.771 (KV40)Os, KM Veteran 201830.09.18
24,02Hilde Karoline Tvete Grønberg, Fredrikstad IF14.11.983Halden, Treningsstevne30.05.20
23,99Elizabeth Pettersen Turk, Nesodden IF12.08.012 (J-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
-----300--------------------
23,96Martha Bratland, Stein FIK27.02.961 (KJ)Tromsø, Nordnorsk Mesterskap11.06.11
23,96Sunniva Nordheim, Norna-Salhus IL21.10.981 (J-16)Fana, Karabinlekene 201410.05.14
23,96Ingrid Cederløv, IL Skjalg20.05.94HStavanger, Mangekampstevne13.09.14
23,80Fanny Matilda Marian Sederholm Hoff, Stjørdal Friidrettsklubb02.07.011 (J-18/19)Steinkjer, Steinkjerlekene 201908.06.19
23,79Malin Iren Winum Thorsen, Sandnes IL21.05.902Sandnes, Høstlekene22.09.12
23,76Ingrid Charlotte Mellerud, Bodø Friidrettsklubb14.05.011 (KJ)Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
23,61Lena Sæverud, Bremnes IL22.05.831Husnes, Sunnhordlandsmeisterskap09.07.11
23,61Emma Galguften, Overhalla IL10.09.001 (J-18)Overhalla, Trekamp16.09.18
23,55Jannicke Johansen, Aremark IF961 (J-16)Fagernes, Gjensidigelekene10.06.12
23,54Margrete Heir, Torodd IF16.01.702 (KV40)Byrkjelo, NM veteran 201309.08.13
-----310--------------------
23,40Amalie Våge Grannes, Haugesund IL06.10.971 (J-16)Haugesund, Offisiell åpning Haugesund Friidrettsstadion23.09.13
23,32Karoline Jæger, Aremark IF19.05.011Halden, Treningsstevne04.07.19
23,17Johanne Eline Larsen, Urædd Friidrett26.05.961 (J-17)Porsgrunn, Treningsstevne18.09.13
23,12Vilde Svortevik, Laksevåg TIL18.05.941 (J-17)Fana, Stor-KM dag 207.09.11
23,02Sarah Samuelsen, Rjukan Idrettslag23.07.011 (J-18)Rjukan, Rjukanmesterskap 2019 Dag229.08.19
23,02Ruth Johanne Salte, Sandnes IL27.08.77H (KV40)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
22,99Annelin Elde Sætre, Ørsta IL05.05.971 (J-17)Ørsta, Ørstaleikane24.08.14
22,89Ida Tangen Nielsen, Sandefjord Turn & IF25.11.991 (J-18/19)Sandefjord, Treningsstevne19.05.17
22,85Renate Grimstad, Dimna IL18.07.92H (J-18/19)Trondheim, UM / NM Mangekamp 201111.09.11
22,85Seline Bruun Berg, Sandnes IL24.06.983Sandnes, Avslutningsstevne 227.09.13
-----320--------------------
22,84Amalie Grande Bjørnstad, Steinkjer Friidrettsklubb07.02.001 (J-18/19)Steinkjer, Seriestevne19.09.19
22,81Oda Myklebust, Bergens Turnforening22.03.011 (J-15)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1113.09.16
22,79Ida Marie Olsen, Alta IF14.02.951 (J-17/19)Porsanger, FM 201226.08.12
22,78Maiken Bergsmo, IK Hind08.03.011 (J-16)Harstad, Seriestevne22.08.17
22,75Ane Drønen, IK Hind15.05.01H (J-18/19)Harstad, KM mangekamp Troms 201929.09.19
22,73Mariann Nymark Jensen, IL Trio26.01.861Husnes, Sunnhordlandsmeisterskapet 201426.07.14
22,69Borghild Hjelmeset, Sigdal FIK30.11.731Sigdal, Sigdalmesterskap21.09.14
22,67Lisa Selsvik, Fjellhug/Vereide IL10.11.992 (J-17)Byrkjelo, Seriestemne22.09.16
22,67Sanne Kleppe Salemonsen, Haugesund IL03.09.021 (J-18/19)Haugesund, Kretsstevne17.06.20
22,64Gro Jingwen H. Nordskog, Haugesund IL08.01.961 (J-17)Karmøy, Mailekene 201319.05.13
-----330--------------------
22,64Victoria Vermelid, Sem IF09.01.974 (J-18)Larvik, Treningsstevne22.04.15
22,59Britt Eva Fauskanger Brurås, Norna-Salhus IL05.01.651 (KV)Fana, Karusellstevne 201.08.12
22,53Martine Lekang, Alta IF20.01.951 (KJ)Alta, Åpningstevne26.05.13
22,52Inger Lise Johnsen, Sømna IL08.02.762Vik, Kretsstevne03.09.15
22,49Maureen Mesaros, GTI13.02.672Sandnes, SI-stevne 105.07.12
22,45Ida Bjørnvolden, Sømna IL27.09.793Vik, Kretsstevne03.09.15
22,38Sofie Olsvold Hausberg, Os Turnforening17.05.001 (J-18/19)Fana, Gneist kaststevne 215.10.19
22,30Elisabeth Aarre, Frøyland IL08.06.002Bryne, Jærcup06.06.16
22,25Malin Kallekleiv, Laksevåg TIL30.04.932 (J-18/19)Fana, Stor-KM dag 207.09.11
22,22Elisabeth Stemshaug Gilje, Søgne IL16.11.041 (J-15)Søgne, Klubbmesterskap Del 117.09.19
-----340--------------------
22,18Brita Rommetveit, GTI27.03.741 (KV35)Stavanger, Avslutningsstevne13.10.13
22,14Hanne Vadseth, Sportsklubben Vidar27.07.882 (FHK)Oslo/Bi, Mizuno Tjalvelekene07.08.15
22,12Tanja Eriksen Norbye, IL Nordlys21.08.952 (J-17/19)Alta, Åpningstevnet 201227.05.12
22,09Astri-Louise Nevstad, Dimna IL17.06.901Ulsteinvik, Treningstemne20.10.12
22,07Ingvild Kåshagen, Trondheim Friidrett20.12.90HTrondheim, UM / NM Mangekamp 201111.09.11
22,05Tiril Evensen, Sømna IL07.02.951 (KJ)Vik, Kretsstevne04.07.13
22,01Angela Eriksen, Jægervatnet IL02.04.741Lenangen, Klubbmesterskap 119.08.12
21,87Vilde Evensen, Sømna IL04.07.961 (J-17)Vik, Kretsstevne04.07.13
21,84Åshild Viker Tiller, Trondheim Friidrett08.08.932Trondheim, Seriestevne11.07.12
21,79Unni Tveitå, Otra IL14.02.02H (KJ)Fagernes, NM Mangekamp09.08.20
-----350--------------------
21,78Marta Josefine Skretting, Bryne FIK13.07.992Sandnes, Høstlekene 201420.09.14
21,76Lisa Augensen, Narvik IL15.10.661Bodø, SpareBank 1 lekene18.08.12
21,74Gro Berger Lappegård, Oslo Politis IL13.09.691 (KV45)Oslo/Bi, Politimesterskapet i friidrett 201726.08.17
21,69Maja Myrhaugen Derås, Moelven IL07.07.962Brumunddal, Åpent Klubbmesterskap13.09.12
21,67Julie Roald, Ålesund Friidrettsklubb03.10.014Midsund, Midsundleikane 201605.05.16
21,63Solveig Bustgård Gran, IL i BUL02.03.021Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne27.08.19
21,60Heidi Barth, Larvik Turn & IF28.04.613Larvik, Bøkeskoglekene 201925.08.19
21,53Gro Barlaug, Sandnes IL07.09.751Sandnes, Etterapproberingsstevne10.09.13
21,52Thea Malen Fuglestrand, Sandane Turn og Idrettslag05.12.002 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap11.06.19
21,51Karoline Albrigtsen, BUL-Tromsø Friidrett25.07.041 (KJ)Tromsø, Kastekarusell 8-201909.10.19
-----360--------------------
21,38Victoria Møller, Jægervatnet IL03.05.032 (KJ)Tromsø, Kastekarusell 8-201909.10.19
21,31Tora Spangen Normann, IL i BUL25.08.943 (J-18/19)Oslo/Bi, Avslutningsuke 201224.09.12
21,28Julie Kogstad, Urædd Friidrett05.11.972 (J-16)Porsgrunn, Treningsstevne25.09.13
21,27Amalie Tomasgard, Ørsta IL28.03.022Ørsta, Treningsstemne27.04.17
21,26Malin Kulseth, Selbu IL24.12.962Trondheim, Seriestevne16.09.16
21,22Sigrid Vartdal, Ørsta IL13.08.014Ørsta, Treningsstemne21.09.17
21,10Synne Larsen, Silfar UIL12.03.971 (J-15/16)Porsanger, FM 201226.08.12
21,10Malin Dale, Os Turnforening17.05.021 (J-18/19)Os, Kvalifiseringsstevne II25.06.20
21,09Tanja Surdal, Moi IL01.11.711 (KV40)Stavanger, Kaststevne27.06.12
20,99Katrine Kleppang, Elverum VGS965 (J-17/19)Brandbu, KM Videregående Hedmark/Oppland22.09.15
-----370--------------------
20,89Sara Bakke Øvrebø, Almenning IL23.03.981 (J-16)Hornindal, Honndalsleikane15.06.14
20,87Anna Tolås Omdal, Egersunds IK22.12.933 (J-18/19)Stavanger, Skjalgstevne 209.06.11
20,79Synne Kringsjaa, FIK Orion19.10.972 (J-18/19)Hamar, Ungdomscupen 2015 - del 110.05.15
20,69Ida Planke Berg, IL Tyrving17.07.96H (KJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201431.08.14
20,67Julie Margrete Gaustad, IL i BUL30.05.963 (J-16)Oslo/Bi, KM G/J-11-19 Oslo G/J-15-19 Akershus13.09.12
20,65Amalia Westerlund, Sem IF26.01.966-grpB Sheffield/GBR, UK Women's League Division 2 05.08.18
20,63Hanne Storholt, Surnadal IL10.05.981 (J-16)Tingvoll, Sparebank1 Nordvestlekene16.08.14
20,62Kristine S. Oppegaard, Sømna IL06.08.952 (KJ)Vik, Kretsstevne04.07.13
20,59Emilie Becker, Tønsberg Friidrettsklubb02.03.91HOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
20,59Åse Øyehaug, Ørsta IL25.05.015Ørsta, Treningsstemne21.09.17
-----380--------------------
20,56Helene Olsen Austnes, IL Fri13.01.991 (J-17)Bergen, Skansemyren kastkarusell 1224.09.16
20,44Anne Merethe Moe Dahlen, Stovnerkameratene20.03.661 (KV45)Greveskogen, Seriestevne30.04.11
20,44Lene Barstad, Selsbakk IF23.06.952 (J-16)Trondheim, Sparebank 1-stevne-vår19.05.11
20,43Charlotte Winsnes, Sjetne IL60H (KV50)Trondheim, UM / NM Mangekamp 201111.09.11
20,43Kaja Kotte Fredriksen, Ranheim IL05.03.022 (J-18/19)Trondheim, Jotrackandfield Open & Invitational04.06.20
20,36Ida Solvang, Nordre Trysil IL29.07.93PLøten, Kaststevne + KM Senior Slegge22.09.12
20,29Kristine Løwe Stillerud, Sandefjord Turn & IF25.07.012 (J-18/19)Sandefjord, Kretsmesterskap Vestfold Telemark 201915.09.19
20,28Margit Aaby Flatin, Sigdal FIK12.06.601 (KV55)Sigdal, Sigdalsmesterskap25.09.16
20,22Tine Fjerdingby, Fredrikstad IF29.04.883Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap30.10.15
20,20Birgitta Trelstad Næsbø, Hegra IL10.03.741 (KV35)Stjørdal, Friidrettskarusell07.06.12
-----390--------------------
20,19Lovise Kjellevold, Norna-Salhus IL947 (J-17)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
20,14Synnøve Fossestøl, IK Grane01.12.961 (J-17)Sandnes, Høstlekene21.09.13
20,13Guro Kvamme, Brandbu IF10.10.021 (J-18/19)Brandbu, Mohagen bil cup 526.08.20
20,07Kristine Rogstad, Ås IL23.08.691 (KV45)Ski, KM veteraner Del 2 Oslo og Akershus04.06.14
20,00Trine Anfinsen Nilsen, IL Runar959 (J-16)Nadderud, DnB NOR Tyrvinglekene18.06.11
20,00Åse Mona Vikten, Jægervatnet IL24.10.652Lenangen, Klubbmesterskap 119.08.12
19,96Sanne Antonsen, Fredrikstad IF19.03.041Fredrikstad, Åpent klubbmesterskap Fredrikstad IF23.09.19
19,82Mathilde Brenden Skjellerud, Lillehammer IF03.07.992Lillehammer, LIF-stevnet21.07.15
19,80Hedvig Glomsrød Sommerfeldt, Fredrikstad IF24.01.822Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
19,67Line Hunstad, Kvæfjord IL07.01.691 (KV)Narvik, Narvik-lekene 201513.06.15
-----400--------------------
19,42Karianne Skailand, GTI952 (J-17)Fana, Kretskamp 15-19 år30.09.12
19,36Hanne Markhus Andersen, Oslo Politis IL27.06.825Nittedal, Politimesterskapet i friidrett 201504.09.15
19,33Andrea Robertsen, Jægervatnet IL25.09.001 (J-18/19)Målselv, Kretsmesterskap friidrett17.08.19
19,24Sara Elise Wøllo, Malvik IL03.08.961 (J-16)Selbu, Selbulekene 201215.09.12
19,23Johanne Anker-Nilssen, Nesodden IF24.05.052 (KJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
19,18Vilde Sårheim, Breimsbygda IL23.06.001 (J-18/19)Byrkjelo, Gloppemeisterskap24.05.18
19,14Mari Solvang Bryhni, Løten Friidrett24.01.002 (J-16/17)Gausdal, Ungdomscupen del II17.09.16
19,09Andrea Smedsrud Gammelgård, Bækkelagets SK23.08.002 (J-18/19)Asker, Askerlekene 201810.06.18
19,05Mari Forbord Anderssen, Kristiansand IF Friidrett08.06.961 (J-18)Søgne, Lagmesterskap Vest Agder10.06.14
19,03Monika Benserud, IL Gneist24.11.961 (J-17)Fana, Kaststevne01.10.13
-----410--------------------
19,01Mari Mikkelsen, BUL-Tromsø Friidrett17.08.966Uleåborg/FIN, Barentskampen21.07.12
18,89Emily Nyborg, Steinkjer Friidrettsklubb25.07.981 (J-18/19)Steinkjer, Seriestevne20.09.16
18,87Eline Netland, Sandnes IL08.04.955Sandnes, Avslutningsstevne 227.09.13
18,74Hanne Slettum, Gausdal FIK30.04.941Lillehammer, Gkrør-stevnet09.06.15
18,68Kristine Osland, Bjerkreim IL12.05.751 (KV40)Egersund, Kretsstevne01.10.16
18,63Ragna Matea Bull, IK Tjalve09.11.752Oslo/Bi, Nasjonalt Stevne/KM Senior30.06.11
18,58Ada Mergrethe Paulsen, BUL-Tromsø Friidrett21.02.971 (J-16)Nordkjosbotn, Kretsmesterskap08.06.13
18,58Irene Schultze, Ullensaker/Kisa IL04.03.671 (KV50)Jessheim, Høststevne16.09.19
18,55Josefine Elders, Halden IL28.06.981 (J-18)Halden, Treningsstevne10.09.16
18,46Emilie Lind, Halden IL17.01.951 (J-18)Halden, Treningsstevne21.09.13
-----420--------------------
18,42Malin Nyfors, Sandnes IL12.07.972Sandnes, Avslutningsstevne24.09.13
18,32Tiril Lappegård, Nittedal IL04.08.031 (J-18/19)Brandbu, Gast-stevnet13.09.20
18,29Elin Ribe, Jægervatnet IL22.05.751Lenvik, Åpningsstevne 201507.06.15
18,28Chiamaka Okparaebo, IL i BUL26.02.923Oslo/Bi, KM/Oslo-Akershus m/innlagt Nasjonalt Stevne17.09.12
18,28Kari Markussen, Moss IL17.06.962 (J-17)Moss, Klubbmesterskap 201321.09.13
18,27Stine Myhre, Lena Valle VGS994 (J-17/19)Hamar, KM for videregående skoler26.09.16
18,25Benedikte Johansen, Stange VGS985 (J-17/19)Hamar, KM for videregående skoler26.09.16
18,24Gunn Rørmark, Sømna IL09.09.651 (KV45)Vik, Kretsstevne21.06.12
18,22Trude Sæther, Dimna IL04.09.962 (J-16)Ulsteinvik, Dimnaleikane27.05.12
18,09Anne Stunes Isene, IF Sturla04.06.702Drammen, KM21.09.14
-----430--------------------
17,98Thora Frimannslund, Almenning IL28.06.941 (J-17/18)Vågsøy, Treningsstevne20.06.12
17,87Lisa Celine Willassen, Sandnes IL08.04.951 (J-17)Sandnes, Høstlekene22.09.12
17,85Thanya Panchalingam, IL i BUL14.10.981 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
17,82Torgunn Henden, Larvik Turn & IF15.07.801 (KV35)Larvik, Seriestevne08.07.15
17,76Anne Lise Willassen, Sandnes IL26.08.652Sandnes, Etterapproberingsstevne10.09.13
17,74Marta Rasmussen, Løten Friidrett12.09.96P (J-19)Løten, Kast-5-Kamp26.09.15
17,72Linnea S. Sandbakk, Nordre Trysil IL941 (J-17)Trysil, Treningsstevne12.05.11
17,71Marianne Benserud, IL Gneist19.04.95H (J-16)Trondheim, UM / NM Mangekamp 201111.09.11
17,65Siril Stegane, Sigdal FIK881Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
17,57Ylva Eline Tötterman, IK Hind26.02.021 (J-18/19)Tromsø, Åpent Kretsmesterskap Troms13.09.20
-----440--------------------
17,56Sandra Kleppenes Sårheim, Breimsbygda IL04.01.992 (J-16)Byrkjelo, Sparebankleikane28.06.15
17,55Bente Anita Opsanger, IL Trio14.10.803Husnes, Seriestemne16.09.12
17,50Julie Ose, Søgne IL10.05.042 (J-15)Søgne, Klubbmesterskap Del 117.09.19
17,50Juni Wedege, Nesodden IF14.06.053 (KJ)Nesodden, PLUGGEN elektro15.09.20
17,48Signe Kjesbu Ottersland, Steinkjer Friidrettsklubb27.02.011 (J-18)Steinkjer, Seriestevne04.07.19
17,38Rebecca Marsell, Fredrikstad IF25.02.982Fredrikstad, Klubbmesterskap 201817.09.18
17,29Karin Sofie Holm, Trondheim Friidrett29.07.783Trondheim, Seriestevne11.07.12
17,26Marit Sæther, Narvik IL02.01.981 (J-16)Narvik, Kretsstevne 305.06.14
17,25Maria Helene Kinn Olsen, Larvik Turn & IF27.09.001 (J-17)Larvik, Åpent Klubbmesterskap13.09.17
17,22Målfrid Grødem, Lye IL13.05.961 (J-15/18)Bryne, TKS-Jærcup11.06.13
-----450--------------------
17,20Anne Sofie Olsen, Bremnes IL30.06.991 (J-15)Bømlo, Seriestemne05.06.14
17,20Hanne Wandsvik, Vadsø Turnforening01.02.042 (J-15)Hammerfest, Isbjørnlekene 201917.08.19
17,13Hanne Moe, Bodø Friidrettsklubb02.08.961 (J-18/19)Narvik, Narviklekene15.06.14
16,97Victoria Aarre, Frøyland IL08.06.003Bryne, Jærcup06.06.16
16,90Tove Thomassen, Lena IF19.10.661 (KV)Brandbu, Avancia cup 125.05.11
16,85Angela Dalakova, Vadsø Turnforening961 (J-16)Alta, Åpningstevnet 201227.05.12
16,77Marit Lillevik, Jægervatnet IL13.03.702Lenangen, Seriestevne 409.08.11
16,73Mia Guldteig Lien, Ranheim IL30.08.031Trondheim, Seriestevne20.09.18
16,72Gaaviga Sureskaran, Groruddalen Friidrettsklubb04.06.022Oslo/St, Groruddalslekene15.08.20
16,68Camilla Nesset, Dimna IL951 (J-17)Ulsteinvik, Treningstemne04.10.12
-----460--------------------
16,64Helen Joramo Danielsen, Bodø Friidrettsklubb24.06.961 (J-17)Bodø, SpareBank 1 lekene 201317.08.13
16,43Mari Cecilie Hansen, Ås IL09.11.951 (J-16)Nadderud, Kaststevne16.10.11
16,25Kamilla Heggelund Fenes, IK Hind971 (J-15)Harstad, Kretsstevne04.09.12
16,22Anette Mælen, Jægervatnet IL11.02.753Lenangen, Klubbmesterskap 119.08.12
16,22Kirsti Hermansen, IL Sandvin02.04.752Sande, Treningsstevne13.10.18
16,17Marianne Gamst, Ski IL Friidrett30.04.681 (KV45)Ski, Kretsstevne05.10.13
16,04Ann Kristin Borge, Osterøy IL30.03.663Knarvik, Kaststevne23.03.13
16,02Rachel Henderson, ISS26.10.981 (J-17)Lye, Vårstemne30.04.16
15,99Målfrid Pettersen Lunde, Fana IL06.02.971 (J-16)Fana, Karusellstevne 618.09.13
15,98Tove Teien, IL Sandvin20.09.611 (KV50)Sande, Treningsstevne01.06.11
-----470--------------------
15,91Hanne Desire Dahlstrøm Jønsson, Haugesund IL23.06.972 (J-16)Haugesund, Kretsstevne22.07.13
15,91Åshild Langeland, Rjukan Idrettslag30.03.721 (KV)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 117.08.17
15,83Hanna Flaget Hesle, IL i BUL27.08.024 (J-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
15,80Ranveig Jøsendal, FIL Aks-77961 (J-16)Knarvik, AKS-leikane20.05.12
15,79Liv Karoline Grimstad, Ranheim IL11.06.022Trondheim, Seriestevne20.09.18
15,68Emilie Furuholmen. Johansson, Urædd Friidrett06.10.993Grimstad, Grimstadlekene 201714.05.17
15,66Teresa Bodin, Tvedestrand Turn & IF03.02.921Tvedestrand, Tvedestrandslekene 201430.08.14
15,51Karoline Rondestvedt, Narvik IL20.03.981 (J-16)Narvik, Kretsstevne22.05.14
15,45Tiril Fredrikke Jensen, Lillesand IL941 (J-18/19)Vågsbygd, Treningsstevne25.07.12
15,25Birgitte Storvik, Nittedal IL08.01.682 (KV)Nittedal, Åpent Klubbmesterskap10.09.11
-----480--------------------
15,25Irun Berget Hedegart, Snøgg Friidrett26.04.001 (J-18/19)Notodden, Seriestevne 629.09.19
15,21Lydia Smith, Sigdal FIK24.12.771 (KV40)Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
15,12Marte Ruud, Rana FIK18.04.962 (J-16)Bodø, SpareBank 1 lekene18.08.12
15,12Ingrid Øvrebø, Sandnes IL14.03.966Sandnes, Avslutningsstevne 227.09.13
15,11Kaia Nordbye Eriksen, IL Nordlys963 (J-15/16)Porsanger, FM 201226.08.12
14,88Tove Kjuus, Raumnes & Årnes IL941 (J-17)Årnes, Kretsstevne08.06.11
14,80Linn-Anita Sandberg Lund, Oppstad IL03.07.861Stange, U-cup del 1 201411.05.14
14,79Jenny Lian Strøm, Høybråten og Stovner IL18.05.011Oslo/St, HSIL Åpningsstevne 201602.05.16
14,73Marlen Aakre, Fredrikstad IF17.09.933Fredrikstad, Treningsstevne10.09.11
14,71Tolene Lovise F Karlsen, Egersunds IK05.05.001 (J-16)Egersund, Åpningsstevne12.05.16
-----490--------------------
14,67Elise Nedberg, IL Sandvin12.03.971 (J-18/19)Sande, Treningsstevne07.10.15
14,52Ingvild Tvare, IL i BUL31.05.914Oslo/Bi, KM/Oslo-Akershus m/innlagt Nasjonalt Stevne17.09.12
14,48Hanna H. Gjærset, Ørsta IL01.06.027Ørsta, Treningsstemne21.09.17
14,47Sara Stenhjem, IL Molde-Olymp06.09.82P (KV35)Knarvik, NM veteraner Kast-5-kamp10.08.19
14,46Bente Pedersen, Jægervatnet IL29.06.712Lenangen, Seriestevne03.07.11
14,44Lise Sund, Sømna IL07.01.962 (J-17)Vik, Kretsstevne04.07.13
14,42Tuva Skulstad, Stord IL21.05.971 (J-17)Bømlo, Seriestemne05.06.14
14,40Anne Storslett, Moelven IL10.01.873Brumunddal, Åpent Klubbmesterskap13.09.12
14,37Jorunn Vaagan Hofset, Trondheim Friidrett01.07.91HOslo/Bi, NM/UM Mangekamp 201320.05.13
14,34Josefine Tomine Eriksen, Larvik Turn & IF16.08.001 (J-18/19)Porsgrunn, KM 201823.09.18
-----500--------------------
14,27Midusa Pakeerathan, Høybråten og Stovner IL18.02.002Oslo/St, HSIL Åpningsstevne 201602.05.16
14,26Johanne Rise Kvalen, Dimna IL28.02.001 (J-18/19)Ulsteinvik, Dimnaleikane 201812.06.18
14,23Kristina Reppe, Ranheim IL03.04.003Trondheim, Seriestevne20.09.18
14,15Stine Dombu, Skarphedin IL05.04.931Bø, Seriestemne11.06.13
13,73Udoka C. Madu, IL i BUL06.04.982 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
13,57Marthe Johanne T. Mehus, Stord IL15.01.972Bømlo, Sunnhordlandsmeisterskapet20.07.13
13,36Elisabeth Angell Bergh, Haugesund IL21.03.962 (J-16)Haugesund, Kretsstevne14.08.12
13,16Mari Lauritzen Næss, Ringerike Friidrettsklubb24.11.882Bækkelaget, PM friidrett 201615.09.16
13,11Rachael Eide, IL i BUL06.04.993 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
13,10Lena Odinsen, Søgne IL11.04.721Søgne, KM 5kamp+enkeltøvelser Veteraner + Treningsstevne26.09.14
-----510--------------------
12,90Gowsiga Sureskaran, Høybråten og Stovner IL21.02.993Oslo/St, HSIL Åpningsstevne 201602.05.16
12,73Anita Larsen Panman, IL Sandvin06.03.631 (KV45)Sande, Treningsstevne13.10.12
12,70Anne Kathrin Gravningen, IL Sandvin21.05.621 (KV50)Sande, Treningsstevne13.10.12
12,60Stine Holtsagen, Stange VGS996 (J-17/19)Hamar, KM for videregående skoler26.09.16
12,59Phylis Boateng, IL i BUL30.04.945Oslo/Bi, KM/Oslo-Akershus m/innlagt Nasjonalt Stevne17.09.12
12,47Anja Bjørkheim, Bremnes IL10.08.992 (J-15)Bømlo, Seriestemne05.06.14
12,35Sara Furnes, IL i BUL06.05.025 (J-18/19)Oslo/St, Kretsmesterskap Oslo og Akershus 202013.09.20
12,29Cecilia Mjelde Håberg, Norna-Salhus IL11.01.992Bergen, Seriestevne28.10.18
12,24Tina Therese Hæggernæs Jenssen, Fana IL12.11.951 (J-18/19)Fana, Kaststevne01.10.13
12,22Louise Flatås, Haugesund IL18.05.962 (J-16)Haugesund, Kretsstevne01.10.12
-----520--------------------
12,19Maren Marie Ebbesvik, Norna-Salhus IL24.06.993Bergen, Seriestevne28.10.18
12,10Janita Sæther Heimland, Dimna IL28.02.891Ulsteinvik, 30 kampen 201730.09.17
11,77Mari Kolstø Jensen, Haugesund IL16.08.963 (J-16)Haugesund, Kretsstevne01.10.12
11,69Turid Loe, Selsbakk IF23.06.943Trondheim, Seriestevne16.09.16
11,68Beate C Bjørge, Sandefjord Turn & IF09.07.741 (KV40)Sandefjord, KM Veteraner Kastøvelser11.05.18
11,33Mia Sortland, Bremnes IL30.03.021 (J-15)Bømlo, Seriestemne11.05.17
11,21Gro Løkken, IL Sandvin18.01.592 (KV50)Sande, Treningsstevne13.10.12
11,20Trine Røland Jensen, IL Sandvin26.02.771 (KV35)Sande, Treningsstevne07.10.15
10,96Cathrine N Fanebust, Egersunds IK953 (J-16)Fana, FRAMO-Lekene02.06.11
10,12Borgny Elisabeth Scott Delos Santos, Rjukan Idrettslag30.03.793 (KV)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 218.09.16
-----530--------------------
10,04Rashida Akpana Assa, IL i BUL04.07.004 (KJ)Nittedal, Åpent klubbmesterskap09.09.17
10,01Sigrid Qvigstad Jarhelle, Narvik IL11.12.982 (J-16)Narvik, Kretsstevne 305.06.14
9,32Berit Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK01.05.671 (KV50)Sigdal, Sigdalsmesterskap17.09.17
9,28Hege Mathisen, IL Sandvin18.09.731 (KV40)Sande, Treningsstevne07.10.15
9,13Marianne Teigstad, IL Sandvin15.09.671 (KV45)Sande, Treningsstevne07.10.15
8,51Maren Nenseter, Skarphedin IL951 (J-17)Bø, Seriestemne26.04.12
8,39Henrikke Utgård Dimmen, Dimna IL952 (J-17)Ulsteinvik, Treningstemne04.10.12
8,30Ingri Bøthun Leganger, Laksevåg TIL10.07.933 (J-18/19)Fana, Stor-KM dag 207.09.11
8,20Malene Saksenvik, IK Hind27.04.971 (J-16)Harstad, Seriestevne07.05.13
7,78Silje Adolfsen, Rjukan Idrettslag25.01.774 (KV)Rjukan, Rjukanmesterskap dag 218.09.16
-----540--------------------
7,63Vilde Nilsen Oppberget, Skarphedin IL04.05.971 (J-16)Bø, Seriestemne11.06.13
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
45,38Stella Weinberg (GER), Mandal & Halse IL21.10.981 (J-16)Søgne, Søgnelekene 201431.08.14
34,86Christina Wilke (GER), Ørsta IL17.11.932Ørsta, Rekrutteringscup 404.06.19
33,92Kamila Chudzik (POL), IL Tyrving09.12.861Nadderud, Seriestevne16.10.16
33,67Amalie Hammild Iuel (DEN), IL Tyrving17.04.947Pullman/WA/USA, Pac-12 Multi-Events Championships11.05.14
32,37Agata Zienkowicz (POL), Løten Friidrett17.12.951Løten, Nasjonalt25.05.15
31,48Leah Kay (USA), Sandnes IL13.04.881Sandnes, Kvalifiseringsstevne 213.08.13
29,79Kathleen Ascherl (GER), Snøgg Friidrett08.04.941Rjukan, Treningsstevne kast18.05.18
29,23Joanna Bryla (POL), IL i BUL03.07.802Oslo/Bi, KM/Oslo-Akershus m/innlagt Nasjonalt Stevne17.09.12
28,80Selma Líf Thorolfsdottir (ISL), Sandnes IL22.08.981Sandnes, Avslutningsstevne 217.09.15
28,29Lill Joelle Miltz (GER), Dimna IL02.02.023 (J-18/19)Ulsteinvik, Seriestemne13.06.20
27,75Naomi van den Broeck (BEL), IL Gular03.01.96H (KJ)Nittedal, NM/UM Mangekamp 201524.05.15
26,25Anastasia Schnell (GER), IL Tyrving14.02.015Oslo/Bi, Oslo Sommerstevne 201917.07.19
25,31Petra Stepankova (CZE), IL Tyrving12.09.864Nadderud, Seriestevne16.10.16
25,24Caroline Lundahl (SWE), Sportsklubben Vidar16.10.91POslo/NIH, Nasjonal kast 5-kamp16.09.12
23,56Ebba Beyer (GER), Ullensaker/Kisa IL13.01.981Jessheim, Nasjonalt stevne27.05.14
23,41Gabriela Katarzyna Dobrzynska (POL), Kristiansand IF Friidrett08.03.972 (J-16)Grimstad, Grimstadlekene 201311.05.13
22,71Ema Imbrasaite (LTU), Fjellhug/Vereide IL06.08.991 (J-17)Byrkjelo, Seriestemne22.09.16
20,58Anna Wichmann (GER), Os Turnforening001 (J-18/19)Os, OsLekene 201921.09.19
18,78Julia Kubicka (POL), Fredrikstad IF13.05.023Fredrikstad, Klubbmesterskap18.09.17
17,90Merel Dirksen (NED), Sauda IL18.01.981Sauda, Saudakarusellen 522.07.18
17,88Anastasia Kabatanchi (COD), Vadsø Turnforening11.03.962 (J-15/16)Porsanger, FM 201226.08.12
17,10Asdis Osk Astvaldsdottir (ISL), IL Skjalg07.11.95HStavanger, Mangekampstevne13.09.14
13,10Henrietta Weiss (GER), ISS06.03.992 (J-17)Lye, Vårstemne30.04.16
12,35Maria Abdi (SOM), Sørild FIK941 (J-19)Grimstad, Klubbmesterskap 201310.09.13
11,17Tessa den Heijer (NED), FIK Ren-Eng27.02.961 (J-18/19)Rendalen, Regionmesterskap-regionleker-treningsstevne19.05.15

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
23,58Ingebjørg Før Gjermundsen, Lyon Athletisme12.05.834Tassin-la-Demi-Lune/FRA, CML - meeting24.05.14
20,71Liv Paltiel, Folkehelseinstituttet16.05.741 (KV40)Oslo/St, Nasjonalt stevne m/OBIK16.09.15
19,57Victoria Janitz, UP16.02.781 (KV35)Bækkelaget, Politimesterskapet 201402.09.14
18,56Marthe Domaas, Pakkepost BIL06.02.881Nittedal, POST NM 201931.08.19
13,00Kari Kyrkjebø Fredheim, LIU Post09.08.9516Piscataway/NJ/USA, Metropolitan Intercollegiate Championships14.04.17
12,76Mina Ose, Posten12.06.761 (KV40)Nittedal, POST NM 201931.08.19
12,46Marianne Bøe, Posten25.02.772 (KV40)Nittedal, POST NM 201931.08.19
9,04Lise Christine Braathen, Posten23.09.711 (KV45)Nittedal, POST NM 201931.08.19

Total requesttime: 0.22439312934875 seconds