Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,80Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Sandefjord, Treningsstevne08.08.18
12,72Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
12,02Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.041Osterøy, Lerøylekene08.09.18
11,96Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.041Jessheim, Norgeslekene11.08.18
11,89Kristinn Rafn Bjarnason, Follafoss IL16.08.041Steinkjer, TA sprint finaler18.08.18
11,71William Kollberg, IF Hellas30.04.041Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
11,54Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.041Husnes, Seriestevne06.10.18
11,53Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.041Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
11,51Kristinn Rafn Bjarnason, Follafoss IL16.08.041Måndalen, Lerøylekene09.09.18
11,44Per Teodor Sørdalen, Kragerø IF Friidrett01.01.041Larvik, Kaststevne05.09.18
-----10--------------------
11,34Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041Moss, Mosselekene 201830.06.18
11,34Tommi Pasanen, Halden IL07.02.042Arvika/SWE, Stjärnspelen 201828.07.18
11,26Kristian Tårnes, Bodø Friidrettsklubb28.09.042Måndalen, Lerøylekene09.09.18
11,12Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
11,04Truls S. Ravlo, Hundsund Skole26.05.041Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
10,91Petter Strømstad, Otra IL11.01.041Grimstad, KM 10-1423.08.18
10,52Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.042Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
10,39Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
10,34Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.043Leikvang, Bergenslekene 201816.09.18
10,33Igor Skoczylas, IL Sandvin17.05.042Drammen, Elvelekene 201826.08.18
-----20--------------------
10,20Henrik Vesterlid, Hattfjelldal IL20.09.041Vik, Kretsstevne 613.09.18
10,08Theodor Tamberg, Vøyenenga Skole042Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
10,07Joakim Andreas Røneid Thomassen, Jotun IL18.02.041Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
10,07Henning Jørgensen Berge, Ålesund Friidrettsklubb17.01.042Ørsta, Ørstaleikane 201826.08.18
10,00Sondre Skovli, Vøyenenga Skole11.10.043Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,93Daniel Nan Arnesen, Moss IL01.05.041Moss, Treningsstevne12.09.18
9,90Marcus Andreas Huseby, Hauger Skole26.05.044Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,80Benjamin Mistric, Eineåsen Skole22.09.045Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,75Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
9,75Dennis Steinmo, Bjørnegård Skole20.11.046Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
-----30--------------------
9,69Niklas Liland, Fana IL04.11.043Fana, Framolekene 201803.06.18
9,67Petter Fjørtoft, Ramstad Skole047Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,64Bendik Sandvold-Ertsås, Hamar friidrett04.04.045Hamar, Lerøylekene08.09.18
9,63Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.042Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
9,57Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.043Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
9,41Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.042Jessheim, Norgeslekene11.08.18
9,33Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.043Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
9,30Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.043Fana, Stor-KM22.09.18
9,24Nicolai Phimsim Gulliksen, Bekkestua Skole16.08.048Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
9,15Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
-----40--------------------
9,10Ola Skaar, Nittedal IL03.06.041Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
9,02Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.043Porsgrunn, KM 201823.09.18
8,97Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Lenvik, Åpningsstevne 201803.06.18
8,92Tinus Hustad, Måndalen IL03.02.043Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,87Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.042Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,87Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Narvik, Treningsstevne23.08.18
8,85Rolf Conrad Bakke, Røyken UIL01.02.044Måndalen, Lerøylekene09.09.18
8,83Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.042Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
8,81Philip Romøren, Østerås Skole22.02.049Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,76Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.041Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
-----50--------------------
8,73Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.043Geithus, Furumolekene 201815.09.18
8,72Jakob Magnus, Ås IL06.08.041Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
8,72Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Sem, Vestfoldkarusellen 419.09.18
8,60Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.045Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,60Mathias Lohne, Mølladammen Skole15.03.0410Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,55Andreas Vasshus, Bjørnegård Skole22.10.0411Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,38Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.042Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
8,34Jan Oscar Bjørvik Jørgensen, Ytterøy IL11.08.041Levanger, TA-sprinten07.06.18
8,30Martin Heien Haugstad, Ringstabekk Skole10.04.0412Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,25Oliver N. Vetterstad, Asker Sk. Friidrett11.06.045Asker, Askerlekene 201809.06.18
-----60--------------------
8,25Adam Olsen, Eineåsen Skole13.07.0413Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,23Dominik Dymarski, Østerås Skole20.12.0414Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,22Benjamin Riis Korsane, Tønsberg Friidrettsklubb01.09.045Porsgrunn, KM 201823.09.18
8,18Jacob Fosse-Undhjem, Hauger Skole13.12.0415Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,16Filip Marthinussen, Haugesund IL05.10.044Osterøy, Lerøylekene08.09.18
8,16Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.041Moss, Klubbmesterskap 201822.09.18
8,15Elias Sætre, Ramstad Skole27.10.0416Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,05Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
8,04Theo Nordmark Holmlund, Hauger Skole04.02.0417Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
8,03Isak Olufsen Lereim, Østerås Skole20.02.0418Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
-----70--------------------
8,02Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.043Haugesund, Mailekene 201826.05.18
8,00Joakim Falck Rønnes, Bekkestua Skole04.06.0419Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
7,94Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
7,92Fredrik Antoniussen, Mølladammen Skole02.08.0420Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
7,91Hampus Åstrand, IL Tyrving06.09.043Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
7,89Jardar Olsen, Alta IF20.05.041Alta, Åpningsstevnet 201826.05.18
7,87Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.046Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
7,86Ludvig Haugnes, Fet Friidrettsklubb11.09.041Fet, Erik Norakers Minnestevne10.06.18
7,84Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.044Haugesund, Mailekene 201826.05.18
7,84Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.048Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
-----80--------------------
7,83Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.042Lye, COOP-Jærcup523.08.18
7,80Marius Grønhovd Wiersdalen, Sigdal FIK26.10.041Sigdal, Sigdalsmesterskap16.09.18
7,75Einar Ramsdal Kinn, Sandnes IL08.01.041Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
7,74Elias Langlien Strengelsrud, Ringerike Friidrettsklubb29.05.042Hønefoss, Treningstevne13.06.18
7,69Sebastian Årdal, Jølster IL12.07.042Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,68Ole Tomas Ytrehus, Stårheim IL20.02.041Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
7,67Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Rjukan, Treningsstevne kast18.05.18
7,67Endre Ruud Solberg, Vik IL02.10.043Vik, Vikjastafettstemna20.05.18
7,67Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.046Asker, Askerlekene 201809.06.18
7,67Falk T. Hammer, Bekkestua Skole0421Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
-----90--------------------
7,67Ignacy Jacob Dabrowsky, IL Sandvin07.10.042Sande, Treningsstevne26.09.18
7,58Santiago Gonzalez Pajaron, ISS11.05.042Lye, COOP-Jærcup103.05.18
7,58Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.042Tromsø, Tromsølekene 201810.06.18
7,57Jørgen Tollefsen, Nesodden IF22.06.043Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
7,52Oliver Andreassen, Askim IF27.09.041Askim, Klubbmesterskap22.09.18
7,51Sindre Sollid, Risør IL12.09.046Osterøy, Lerøylekene08.09.18
7,47Simon Rabe, Nesodden IF23.11.044Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
7,44Stian Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.042Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 322.08.18
7,43Henrik Brudal, Bekkestua Skole03.06.0422Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
7,42Anders Burum, Ringstabekk Skole20.03.0423Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
-----100--------------------
7,40Sondre Bretten-Sandanbråten, Heggedal FIK14.10.041Heggedal, Kastkarusell A31.05.18
7,36Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.047Porsgrunn, KM 201823.09.18
7,35Magnus Mo Didriksen, Moss IL03.07.047Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
7,34Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.044Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
7,33Audun Caple, Mølladammen Skole18.02.0424Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
7,28Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.044Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
7,28Pedro Elvebakk, Frol IL29.06.041Stjørdal, Sona-Lekene08.07.18
7,27Gaute Aasmo, Sandnes IL04.10.042Sandnes, Avslutningsstevne 117.09.18
7,27Julian Skaale Staveteig, Rosendal TL02.06.042Husnes, Seriestevne06.10.18
7,13Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----110--------------------
7,11Markus R. Gregersen, Lyngdal IL22.04.041Søgne, Lagmesterskap for Agder22.05.18
7,08Isak Larsen, Hattfjelldal IL07.06.045Bodø, Sparebank 1 Lekene 201818.08.18
7,07Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.043Nittedal, KM Oslo/Akershus 201816.09.18
6,95Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.044Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
6,91Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.041Trondheim, AF-stevnet23.05.18
6,80Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
6,80Raoul Ranveer Singh, Gjettum Skole0426Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
6,75Kasper Sevaldhullet Haug, Søndre Land IL25.11.041Brandbu, Mohagen Bil cup 522.09.18
6,75Julian Staveteig Skaala, Rosendal TL042Husnes, Seriestevne17.10.18
6,71Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.043Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
-----120--------------------
6,70Ola Eikås Tansøy, Jølster IL28.09.042Førde, KM/krinsleikar 201815.09.18
6,68Magnus Doksrød, Bekkestua Skole29.03.0427Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
6,64Mathias Marvik Huuse, Moss IL18.11.043Moss, Klubbmesterskap 201822.09.18
6,59Martin Haugen Skårild, Børsa IL24.03.048Måndalen, Lerøylekene09.09.18
6,56Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.042Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
6,51Are Fossheim, Namsen Friidrettsforening25.03.042Overhalla, Trekamp16.09.18
6,50Sander Oppen, IF Sturla17.12.048Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
6,49Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Karusellstevne 218.06.18
6,45Kristian Elias Koppang, Heggedal FIK19.10.042Heggedal, Kastkarusell A31.05.18
6,45Marius Rom Havaas, Lyngdal IL07.04.048Osterøy, Lerøylekene08.09.18
-----130--------------------
6,42André da Silva Cruz, Groruddalen Friidrettsklubb18.12.044Oslo/St, Groruddalslekene19.08.18
6,42Kåre Teige, Ringstabekk Skole06.04.0428Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
6,40Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043Lye, COOP-Jærcup523.08.18
6,34Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.06.18
6,30Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.045Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
6,29Vebjørn Lia, Nesodden IF26.06.045Nesodden, Friidrettskarusell13.09.18
6,27Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.045Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
6,13Aron Mathias Vonheim, Stårheim IL12.10.042Hornindal, Honndalsleikane 201826.05.18
6,12Jakob Clemens Schirdewahn, Ringstabekk Skole21.05.0429Nadderud, Skolemesterskap ungdomsskoler Bærum18.09.18
6,05Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.047Osterøy, Lerøylekene08.09.18
-----140--------------------
6,04Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.046Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
6,00Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.044Moss, Treningsstevne02.05.18
5,97Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.049Asker, Askerlekene 201809.06.18
5,96Olav August Brox, Sandnes IL02.12.044Lye, COOP-Jærcup523.08.18
5,95Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.043Tromsø, Tromsølekene 201810.06.18
5,95Torbjørn Haugland, Uskedalen IL03.12.044Husnes, Seriestevne22.08.18
5,91Tim Bårdsen, Laksevåg TIL17.08.041Bergen/La, Seriestevne12.09.18
5,88Simon Gustav Nilsen, Vadsø Turnforening17.01.049Måndalen, Lerøylekene09.09.18
5,75Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.044Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
5,71Tor Inge Ringen, Stjørdal Friidrettsklubb24.07.041Stjørdal, Karusellstevne16.08.18
-----150--------------------
5,56Olav Milde Hagland, Haugesund IL26.09.048Haugesund, Mailekene 201826.05.18
5,08Jonas Pedersen, BUL-Tromsø Friidrett15.12.0410Måndalen, Lerøylekene09.09.18
4,82Elias Rognerud, Ås IL23.09.042Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
4,75Simen Rognerud, Ås IL23.09.043Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
3,52Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.041Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
2,53Pål Morten Juul Fløan, Snåsa IL07.10.042Snåsa, TA-sprint sonestevne28.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,26Igor Wojcik (POL), Rosendal TL03.11.042Husnes, Seriestevne22.08.18
5,34Dallin Mead (USA), ISS28.05.044Lye, COOP-Jærcup103.05.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,89Elias Langlien Strengelsrud, ukjent29.05.041Hønefoss, Treningstevne12.09.18
7,52Magnus Brovold Dahl, Stod IL26.07.041Beitstad, TA-sprinten 201830.05.18

Total requesttime: 0.65922689437866 seconds