Statistikk
Velg Klasse: Velg øvelse:
Velg Sesong: Utendørs Innendørs Filter:

Gutter 14

Kule 4,0Kg

ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
14,80Øystein Solheim Hytten, Tønsberg Friidrettsklubb07.01.041Sandefjord, Treningsstevne08.08.18
12,72Sondre Jahren, Asker Sk. Friidrett02.02.041Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
11,71William Kollberg, IF Hellas30.04.041Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
11,70Aiden Vincent, Groruddalen Friidrettsklubb08.03.042Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
11,37Kristinn Rafn Bjarnason, Follafoss IL16.08.041Steinkjer, Trøndersk Åpningsstevne15.05.18
11,34Håkon Hansesæter Wiig, Aremark IF05.04.041Moss, Mosselekene 201830.06.18
11,34Tommi Pasanen, Halden IL07.02.042Arvika/SWE, Stjärnspelen 201828.07.18
11,00Gabriel Overvåg, Dimna IL21.02.041Fana, Framolekene 201803.06.18
10,94Peder Hennestad Skjevrak, Undheim IL22.01.043Asker, Askerlekene 201809.06.18
10,94Eirik Halfdansen-Aspen, Nesodden IF10.03.043 (G-15)Karlstad/SWE, Götas Ungdomsspel21.07.18
-----10--------------------
10,64Ådne Bertin Stuland Olsen, IL Trio06.01.042Fana, Framolekene 201803.06.18
10,39Arne Olav Brøndbo Dahl, Hattfjelldal IL20.07.041Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
10,07Joachim Thomassen, Jotun IL18.02.041Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,88Kristian Tårnes, Bodø Friidrettsklubb28.09.041Bodø, Kretsstevne07.06.18
9,88Igor Skoczylas, IL Sandvin17.05.045Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
9,85Sveinar Nygård Daasvatn, Norna-Salhus IL13.01.041Fana, Karabinlekene 201813.05.18
9,75Erlend Dukefos Skretteberg, Modum FIK15.03.042Hokksund, Eiker-Kvikk Lekene21.05.18
9,75Philip Andreas Kubon, Bergens Turnforening12.06.041Fana, Gneistspelen 201823.06.18
9,69Niklas Liland, Fana IL04.11.043Fana, Framolekene 201803.06.18
9,63Petter Strømhylden Himo, Overhalla IL04.05.042Stjørdal, BDO-lekene 201803.06.18
-----20--------------------
9,33Erik Røstad, Nordre Land friidrett09.01.043Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
9,15Jonas Snemyr Langesæter, Haugesund IL01.05.041Haugesund, Haugesund Sparebank Cup 108.05.18
9,10Ola Skaar, Nittedal IL03.06.041Nittedal, Nittedalslekene 201802.06.18
9,02Thomas Brattaule, IL Gneist15.03.043Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
9,00Hans Christian Størmer, Narvik IL19.08.041Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
8,97Jan-Helge Westerås, Kvæfjord IL03.06.041Lenvik, Åpningsstevne 201803.06.18
8,87Stian Laupsa-Schjærva, Halden IL07.02.042Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
8,76Mathias Vikingstad, Sola FIK10.02.041Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
8,72Jakob Magnus, Ås IL06.08.041Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
8,65Jørgen Stuve Dahl, Ullensaker/Kisa IL03.03.044Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
-----30--------------------
8,60Sigvart Johan Avdal, Fredrikstad IF24.02.045Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
8,38Nivethan Rajan, Groruddalen Friidrettsklubb22.07.046Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
8,38Vebjørn Goos Elvevoll, Kvæfjord IL14.01.042Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
8,34Jan Oscar Bjørvik Jørgensen, Ytterøy IL11.08.041Levanger, TA-sprinten07.06.18
8,25Oliver N. Vetterstad, Asker Sk. Friidrett11.06.045Asker, Askerlekene 201809.06.18
8,19Rolf Conrad Bakke, Røyken UIL01.02.043Lenvik, Åpningsstevne 201803.06.18
8,05Gudmund Garvik, Fagernes IL04.01.041Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
8,04Ludvik Iver Johnsen, Narvik IL08.07.042Narvik, Treningsstevne24.05.18
8,02Andreas Nesse, IL Skjalg21.04.043Haugesund, Mailekene 201826.05.18
7,94Tyrese Amolords Carew, IL i BUL18.03.042Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
-----40--------------------
7,91Hampus Åstrand, IL Tyrving06.09.043Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
7,88Filip Marthinussen, Haugesund IL05.10.047Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
7,87Benjamin Hadlen-Amundsen, Fredrikstad IF04.12.046Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
7,84Florian Selmer Reinertsen, IL Skjalg07.01.044Haugesund, Mailekene 201826.05.18
7,84Kasper Vestheim Nordh, Nesøya IL12.08.048Nadderud, Oslo Sportslager Tyrvinglekene15.06.18
7,76Oliver Kjos, Ringerike Friidrettsklubb03.12.047Lillestrøm, Romerikslekene26.05.18
7,75Sivert Vataker Liverød, Sandefjord Turn & IF16.03.041Sandefjord, Vestfoldkarusellen stevne II11.06.18
7,67Jesper Lie Karlberg, Snøgg Friidrett20.12.041Rjukan, Treningsstevne kast18.05.18
7,67Aksel Maute Torjesen, Botne SK18.10.046Asker, Askerlekene 201809.06.18
7,58Santiago Gonzalez Pajaron, ISS11.05.042Lye, COOP-Jærcup103.05.18
-----50--------------------
7,58Lukas Steindal, BUL-Tromsø Friidrett22.07.042Tromsø, Tromsølekene 201810.06.18
7,40Sondre Bretten-Sandanbråten, Heggedal FIK14.10.041Heggedal, Kastkarusell A31.05.18
7,35Magnus Mo Didriksen, Moss IL03.07.047Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
7,34Mathias Vereide Knarvik, Fana IL07.11.044Strandebarm, Hardanger Friidrettsfestival16.06.18
7,28Halvor Thorsen, Sarpsborg IL05.05.044Sarpsborg, KM Østfold09.06.18
7,13Aksel Moen-Kristiansen, IL i BUL28.04.044Oslo/Bi, Tjalvelekene 201803.06.18
7,04Even Sommersel, Urædd Friidrett08.12.041Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
6,95Sigurd Vårdal, Svint IL25.07.044Byrkjelo, Sparebankleikane 201809.06.18
6,94Oliver Tollefsen, Moss IL10.11.043Moss, Treningsstevne02.05.18
6,91Nicolas Pedersen Alter, Ranheim IL25.01.041Trondheim, AF-stevnet23.05.18
-----60--------------------
6,90Vetle Smitt-Ingebretsen, IL i BUL26.11.048Asker, Askerlekene 201809.06.18
6,80Lars Holten Riste, Fagernes IL03.06.042Fagernes, Gjensidigelekene18.05.18
6,75Tinus Hustad, Måndalen IL03.02.041Måndalen, Banestevne04.06.18
6,71Jonas Egelandsdal Berg, Sola FIK27.05.043Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
6,70Sondre Aasmo, Sandnes IL04.10.044Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
6,56Josef Al Sayed Ali, IK Grane10.05.042Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
6,50Sander Oppen, IF Sturla17.12.048Lillehammer, Veidekkelekene 201823.06.18
6,49Aslak Monstad, Osterøy IL25.01.041Osterøy, Karusellstevne 218.06.18
6,45Kristian Elias Koppang, Heggedal FIK19.10.042Heggedal, Kastkarusell A31.05.18
6,35Stian Lie Austrheim, Haugesund IL30.07.047Haugesund, Mailekene 201826.05.18
-----70--------------------
6,34Kristoffer Ommedal, Hyen IL02.11.041 (G-15)Gloppen, Seriestemne20.06.18
6,30Andreas Thorvaldsen, Sola FIK05.08.045Sola, COOP-Jærcup 201819.06.18
6,27Emil Halvorsen Nielsen, Sortland Friidrettsklubb19.04.045Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
6,04Iver Pedersen Krøtø, IK Hind24.07.046Harstad, Festspill-lekene 201823.06.18
6,00Julian Elias Simensen, Fredrikstad IF15.03.044Moss, Treningsstevne02.05.18
5,97Marcus Svarva, IL Tyrving04.05.049Asker, Askerlekene 201809.06.18
5,95Sindre Swan Moland, BUL-Tromsø Friidrett05.10.043Tromsø, Tromsølekene 201810.06.18
5,75Bendik Swint-Edvardsen, Narvik IL07.01.044Sortland, Sortlandsmesterskapet 201809.06.18
5,70Eirik Johan Brox, Sandnes IL02.12.043Lye, COOP-Jærcup103.05.18
5,58Ole Bringsverd Walle, IK Grane10.06.043Skien, Herkuleslekene 201826.05.18
-----80--------------------
5,56Olav Milde Hagland, Haugesund IL26.09.048Haugesund, Mailekene 201826.05.18
5,55Torbjørn Haugland, IL Trio03.12.042Husnes, Seriestevne23.05.18
4,82Elias Rognerud, Ås IL23.09.042Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
4,75Simen Rognerud, Ås IL23.09.043Ås, Åpningsstevnet 201801.05.18
3,52Håkon L.H. Flesvig, Gjøvik FIK29.12.041Gjøvik, Gjøvik- og Totenlekene26.05.18
Utenlandske statsborgere for norske klubber
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
5,34Dallin Mead (USA), ISS28.05.044Lye, COOP-Jærcup103.05.18

Ikke godkjente resultater
Ikke medlem av NFIF
ResultatNavn, KlubbF.DatoPlasseringStedR.Dato
7,52Magnus Brovold Dahl, Stod IL26.07.041Beitstad, TA-sprinten 201830.05.18

Total requesttime: 0.57415699958801 seconds