Statistikk
Velg Sesong: Utendørs Innendørs

Denne siden viser hvilke stevner som er registrert i statistikken for hver enkelt sesong inne eller ute.

Det er så langt registrert 371 stevner innendørssesongen 2020.

DatoStevneArenaSted
10.03.2020TreningsstevneSandneshallenSandnes
10.03.2020KretsstevneSkihallenSki
09.03.2020KretsstevneÅs UngdomsskoleÅs
08.03.2020Innendørsstevne 3Deep Ocean ArenaHaugesund
06.03.2020UM innendørsBærum IdrettsparkBærum
06.03.2020Carthage Final QualifierCarthage-Tarble Athletic CenterKenosha/WI/USA
06.03.2020Rekrutteringsstevne/TreningsstevneFibo-TrespohallenLyngdal
03.03.2020COOP Jærcup 3SandneshallenSandnes
02.03.2020SeriestevneNamsoshallenNamsos
01.03.2020III Control FAA en PC de Sub16Centro de Tecnificación de AtletismoAntequera/ESP
29.02.2020CCIW Indoor Track & Field ChampionshipsIllinois Wesleyan-Shirk CenterBloomington/IL/USA
29.02.2020Mountain West Indoor ChampionshipsAlbuquerque Convention CenterAlbuquerque/NM/USA
29.02.2020Big South Indoor Track & Field ChampionshipsRector FieldhouseBlacksburg/VA/USA
29.02.2020Norna indoor 2020Leikvang FriidrettshallLeikvang
29.02.2020NM Veteran 2020 innendørsLeikvang FriidrettshallLeikvang
29.02.2020Campeoanto Autonomico Individual SUB18 P.C. 2020 + Control FACVP.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
29.02.2020Belgisk JuniormesterskapCentre Sportif du BlocryLouvain-la-Neuve/BEL
29.02.2020South Atlantic Indoor Track & Field ChampionshipsJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
29.02.2020Atlantic 10 Indoor ChampionshipsMackal FieldhouseKingston/RI/USA
29.02.2020MIAA Indoor Track & Field ChampionshipsRobert W. Plaster Center Pittsburg/KS/USA
29.02.2020Open KM for Møre og RomsdalUlsteinhallenUlsteinvik
29.02.2020Ivy League Heptagonal Indoor Track & Field ChampionshipsBarton HallIthaca/NY/USA
28.02.2020Karsten Warholm InternationalUlsteinhallenUlsteinvik
28.02.2020KollHoppKastBærum IdrettsparkBærum
28.02.2020Big 10 Indoor ChampionshipsSpire Institute Indoor Track FacilityGeneva/OH/USA
28.02.2020ACC Indoor ChampionshipsLoftus Sports CenterNotre Dame/IN/USA
28.02.2020Big Sky Indoor Track & Field ChampionshipsIdaho State University’s Holt ArenaPocatello/ID/USA
28.02.2020Big 12 Indoor ChampionshipsLied Recreational CenterAmes/IA/USA
28.02.2020NSIC Track and Field Indoor ChampionshipMyers Field HouseMankato/MN/USA
28.02.2020SEC Indoor Track and Field ChampionshipsGilliam Indoor Track StadiumCollege Station/TX/USA
28.02.2020American Athletic Conference Indoor ChampionshipsMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
26.02.2020KretsstevneAllbrukshuset BergVik
26.02.2020HøydestevneRomerikssenteret KløftaKløfta
25.02.2020Seriestemne hopp u.t.TrivselshallenSandane
25.02.2020III Szczecin Pole Vault MeetingNetto ArenaSzczecin/POL
24.02.2020Sun Belt Conference Indoor T&F ChampionshipsMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
24.02.2020Klubbmesterskap hopp uten tilløpBekkelaget SkoleOslo/Bk
23.02.2020Deutsche Leichtathletik HallenmeisterschaftenArena LeipzigLeipzig/GER
23.02.2020BT-sprett 3HøiehallenBergen/Hø
23.02.2020USATF New England Indoor ChampionshipGordon Track and TennisCambridge/MA/USA
23.02.2020Princeton Indoor InvitationalJadwyn GymnasiumPrinceton/NJ/USA
22.02.2020Strynehalleikane 2020StrynehallenStryn
22.02.2020Steve Miller OpenAhearn Field HouseManhatten/KS/USA
22.02.2020DM IndeThorvald Ellegaard ArenaOdense/DEN
22.02.2020MAIK indoorFriidrottens HusGøteborg/SWE
22.02.2020Belgisk StudentmesterskapTopsporthal BlaarmeersenGent/BEL
22.02.2020JDL DMR InvitationalJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
22.02.2020ISMTelekonsult ArenaVäxjö/SWE
22.02.2020Margaret Bradley InvitationalHenry Crown Field HouseChicago/IL/USA
22.02.2020Nordiska Ungdomsspelen 2020JämtkrafthallenÅs/SWE
22.02.2020KM Hopp u/tLaksevåghallenBergen/La
22.02.2020Conference USA Indoor Track & Field ChampionshipsMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
21.02.2020Maverick InvitationalMyers Field HouseMankato/MN/USA
21.02.2020Redhawks OpenSoutheast Missouri Student Rec CenterCape Girardeau/MO/USA
21.02.2020NAU Tune UpJ L Walkup SkydomeFlagstaff/AZ/USA
21.02.2020Western Colorado Alumni OpenGunnison Mountaineer FieldhouseGunnison/CO/USA
21.02.2020LSU TwilightCarl Maddox Field HouseBaton Rouge/LA/USA
21.02.2020Bucknell Tune UpGerhard Field HouseLewisburg/PA/USA
21.02.2020Minnesota Cold ClassicUniversity of Minnesota FieldhouseMinneapolis/MN/USA
21.02.2020Ontario University Athletics ChampionshipToronto Track and Field CentreToronto/CAN
21.02.2020SDSU Last ChanceSanford-Jackrabbit Athletic ComplexBrookings/SD/USA
20.02.2020Ivy League NYSAAIS ChampionshipThe Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
20.02.2020COOP Jærcup 2SandneshallenSandnes
19.02.2020Innendørsstevne 2Deep Ocean ArenaHaugesund
19.02.2020Meeting Hauts-de-France Pas-de-CalaisArena stade couvert de LiévinLiévin/FRA
18.02.2020Seriestemne hopp u.t.Mjøsdalen ungdomshusMjøsdalen
18.02.2020KretsstevneNordlandshallenBodø
16.02.2020Belgisk innendørsmesterskapTopsporthal BlaarmeersenGent/BEL
16.02.2020Sunday InviteBarton HallIthaca/NY/USA
16.02.2020Klubbmesterskap innendørs 2020Ranheim FriidrettshallRanheim
15.02.2020InnendørsstevneBrandbu IdrettshallBrandbu
15.02.2020Brněnská laťkaNákupní centrum OlympiaBrno/CZE
15.02.2020KretskampBærum IdrettsparkBærum
15.02.2020Ravens U-Sport Last ChanceThe Dome @ Louis RielOttawa/CAN
15.02.2020Iowa State ClassicLied Recreational CenterAmes/IA/USA
15.02.2020Control F.A.A. en P.C. de SUB16 –FemeninoCentro de Tecnificación de AtletismoAntequera/ESP
15.02.2020Campeonato Autonomico Individual Absoluto P.C. 2020P.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
15.02.20205th Indoor Gorilla ClassicRobert W. Plaster Center Pittsburg/KS/USA
15.02.2020NSIC Indoor ChallengeMyers Field HouseMankato/MN/USA
15.02.2020Giegengack InvitationalCoxe CageNew Haven/CT/USA
14.02.2020TreningsstevneAskimhallenAskim
14.02.2020Pingvinlekene 2020Leikvang FriidrettshallLeikvang
14.02.2020Samford Bulldog InviteMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
14.02.2020Don Kirby Elite InvitationalAlbuquerque Convention CenterAlbuquerque/NM/USA
14.02.2020ISTAF IndoorMercedes-Benz ArenaBerlin/GER
14.02.2020VMI Indoor ClassicVMI-Corps Physical Training FacilityLexington/VA/USA
14.02.2020Texas Tech ShootoutTexas Tech-Sports Performance CenterLubbock/TX/USA
14.02.2020Huskey ClassicsDempsey IndoorSeattle/WA/USA
14.02.2020Music City ChallengeVanderbilt-Multipurpose FacilityNashville/TN/USA
14.02.2020Tiger Paw InvitationalClemson Indoor Track FacilityClemson/SC/USA
13.02.2020KM veteraner hopp u/tMessehall A - TønsbergTønsberg
13.02.2020SeriestevneBømlohallenBømlo
12.02.2020AIT Grand PrixAIT International ArenaAthlone/IRL
12.02.2020NYCAL Indoor Track and Field ChampionshipsOcean Breeze Athletic ComplexStaten Island/NY/USA
11.02.2020Spåret GPSätra FriidrottshallStockholm/SWE
11.02.2020Queens University Combined EventsJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
11.02.2020KretsstevneSkihallenSki
11.02.2020Trøndersk Vinterkarusell løp 5Ranheim FriidrettshallRanheim
09.02.2020Meeting Elite en salle de MetzHalle d'AthlétismeMetz/FRA
09.02.2020Nordenkampen 2020Liikuntamylly-hallenHelsingfors/FIN
08.02.2020Bison OpenShelly Ellig Track and Field ComplexFargo/ND/USA
08.02.2020Tufts Cupid ChallengeGantcher Field HouseMedford/MA/USA
08.02.2020Masters Grand PrixEnglish Institute of SportSheffield/GBR
08.02.2020Charlie Thomas InvitationalGilliam Indoor Track StadiumCollege Station/TX/USA
08.02.2020Sykes & Sabock ChallegeHorace Ashenfelter Indoor TrackUniversity Park/PA/USA
08.02.2020HYP MeetCoxe CageNew Haven/CT/USA
08.02.2020Bison OpenShelly Ellig Track and Field ComplexFargo/ND/USA
08.02.2020Millrose GamesThe Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
08.02.2020Copernicus CupThe Sports and Entertainment Arena Torun/POL
08.02.2020Camel City InvitationalJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
08.02.2020International Combined Events MeetingLasnamäe KergejõustikuhallTallinn/EST
08.02.2020Bearcat OpenHughes FieldhouseMaryville/MO/USA
08.02.2020Windy City RumbleHenry Crown Field HouseChicago/IL/USA
08.02.2020Thon Hotels TyrvinglekeneBærum IdrettsparkBærum
07.02.2020Campeonato Autonomico Combinadas S20-S18-Master PC + Control FACVP.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
07.02.2020New Mexico Collegiate ClassicAlbuquerque Convention CenterAlbuquerque/NM/USA
07.02.2020Meyo InvitationalLoftus Sports CenterNotre Dame/IN/USA
07.02.2020Mondo Indoor GamesIFU ArenaUppsala/SWE
06.02.2020Veteranstevne Kast og hopp u/tHovlandhallenLarvik
06.02.2020Kengurukarusell 2Leikvang FriidrettshallLeikvang
05.02.2020Treningsstevne i hopp og kuleRingerikshallenRingerike
05.02.2020Czech Indoor GalaAtletická hala OstravaOstrava/CZE
04.02.2020PSD Bank MeetingArena-SportparkDüsseldorf/GER
04.02.2020Veteran kulestevne 3Stavanger IdrettshallStavanger
03.02.2020Hoppstemne u/tVikahaugane Stord SportssenterLeirvik
02.02.2020Jaguar InvitationalMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
02.02.2020XL-Bygglekene 2020KongstenhallenFredrikstad
01.02.2020Kane InvitationalBarton HallIthaca/NY/USA
01.02.2020Pittsburg State InvitationalRobert W. Plaster Center Pittsburg/KS/USA
01.02.2020Mountain T's InvitationalJ L Walkup SkydomeFlagstaff/AZ/USA
01.02.2020Göteborgs InomhusFriidrottens HusGøteborg/SWE
01.02.2020Bison OpenGerhard Field HouseLewisburg/PA/USA
01.02.2020Bruce Lehane Scarlet and WhiteBoston University Track & Tennis CenterBoston/MA/USA
01.02.2020NM innendørs 2020Bærum IdrettsparkBærum
01.02.2020ONU InvitationalOlivet Nazarene-Student Rec. CenterBourbonnais/IL/USA
01.02.2020Jack Johnson ClassicUniversity of Minnesota FieldhouseMinneapolis/MN/USA
01.02.2020DM MastersRanders AtletikstadionRanders/DEN
31.01.2020UW InvitationalDempsey IndoorSeattle/WA/USA
31.01.2020Razorback InvitationalRandal Tyson Track CenterFayetteville/AR/USA
31.01.2020Crimson EliteGordon Track and TennisCambridge/MA/USA
31.01.2020Carolina ChallengeSouth Carolina-Indoor Track & Field ComplexColumbia/SC/USA
31.01.2020Houston G5 &Super 22 InvitationalYeoman FieldhouseHouston/TX/USA
31.01.2020Tromsølekene inne 2020TromsøhallenTromsø
30.01.2020HoppstevneRanheim FriidrettshallRanheim
29.01.2020Ivy League Prep School Meet #5Ocean Breeze Athletic ComplexStaten Island/NY/USA
29.01.2020Seriestemne hopp u.t.Fotlandsvåg SkuleOsterøy
27.01.2020Seriestevne i hopp u/tilløpGarnes UngdomsskoleArna
26.01.2020KM Rogaland inne 2020SandneshallenSandnes
26.01.2020KMS Invite 2020Metro CrossPlexBirmingham/AL/USA
26.01.2020Elán mítingSportová hala ELÁNBratislava/SVK
25.01.2020Dr Sander Columbia ChallengeThe Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
25.01.2020Just Pole VaultSätra FriidrottshallStockholm/SWE
25.01.2020JDL Flat Is Fast InvitationalJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
25.01.2020New Balance Indoor Grand PrixReggie Lewis CenterRoxbury/MA/USA
25.01.2020FasTrak Collegiate InvitationalYeoman FieldhouseHouston/TX/USA
25.01.2020Upstate ChallengeBarton HallIthaca/NY/USA
25.01.2020Championnats LBFA Indoor TC-Juniors et MarcheSalle d'athlétisme du BlocryLouvain-la-Neuve/BEL
25.01.2020George Mason Patriot GamesGeorge Mason-Rec. Sports ComplexFairfax/VA/USA
25.01.2020Red Hawk OpenerWillmore Center FieldhouseRipon/WI/USA
25.01.2020Gulden InvitationalGerhard Field HouseLewisburg/PA/USA
25.01.2020Power 5High Altitude Training CenterAlamosa/CO/USA
25.01.2020PallasspelenAtleticum, MalmøMalmø/SWE
25.01.2020Campeonato Provincial Absoluto Valencia P.C. 1ª JornadaP.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
25.01.2020Veteran-SM MångkampRosvalla MultihallNyköping/SWE
25.01.2020HissmoforsspelenJämtkrafthallenÅs/SWE
25.01.2020HallstemneVikahaugane IdrettsparkLeirvik
25.01.2020KM Telemark 2020NotoddenhallenNotodden
25.01.2020Nasjonalt innendørsstemneUlsteinhallenUlsteinvik
25.01.2020KM/Agdermesterskapet innendørs 2020Fibo-TrespohallenLyngdal
25.01.2020Norgeslekene InneNes ArenaHvam
24.01.2020Bob Pollock InvitationalClemson Indoor Track FacilityClemson/SC/USA
24.01.2020UCM InviteUCM Multipurpose BuildingWarrensburg/MO/USA
24.01.2020Dr. Martin Luther King, Jr. Collegiate InvitationalAlbuquerque Convention CenterAlbuquerque/NM/USA
24.01.2020Red Raider InvitationalTexas Tech-Sports Performance CenterLubbock/TX/USA
24.01.2020McCravy MemorialNutter FieldhouseLexington/KY/USA
24.01.2020SDSU DII InvitationalSanford-Jackrabbit Athletic ComplexBrookings/SD/USA
24.01.2020McGill Team ChallengeTomlinson FieldhouseMontreal/CAN
24.01.2020DeLoss Dodds InvitationalAhearn Field HouseManhatten/KS/USA
23.01.2020Hopp uten tilløpEgersundshallenEgersund
23.01.2020Hovdingrullett 1Leikvang FriidrettshallLeikvang
21.01.2020KretsstevneNordlandshallenBodø
20.01.2020Hopp u.t.OsterøyhallenOsterøy
19.01.2020JDL January College Kick-OffJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
19.01.2020Sparebanken Sør -LekeneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
19.01.2020Campeonato Autonomico de Clubes B P.C. 2020P.C. Velódromo Luis PuigValencia/ESP
19.01.2020Klubb- og SeriestevneHegrahallenStjørdal
18.01.2020Täby vinterspelSätra FriidrottshallStockholm/SWE
18.01.2020Ted Nelson InvitationalGilliam Indoor Track StadiumCollege Station/TX/USA
18.01.2020University of Washington Indoor PreviewDempsey IndoorSeattle/WA/USA
18.01.2020KU-KSU-WSU TRIANGULAR MeetHeskett CenterWichita/KS/USA
18.01.2020Penn 8 Team SelectOcean Breeze Athletic ComplexStaten Island/NY/USA
18.01.2020Kuldiga Catherines CupKuldiga Indoor HallKuldiga/LAT
18.01.2020 BBM U20 und LM U16Rudolf-Harbig-HalleBerlin/GER
18.01.2020London U20 /Senior GamesLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
18.01.2020Steinkjer Indoor 2020SteinkjerhallenSteinkjer
18.01.2020Nornalekene 2020Leikvang FriidrettshallLeikvang
18.01.2020NM 2020 Mangekamp innendørsNes ArenaHvam
18.01.2020Askimlekene 2020AskimhallenAskim
18.01.2020UW Indoor PreviewDempsey IndoorSeattle/WA/USA
18.01.2020Trivselshalleikane 2020TrivselshallenSandane
18.01.2020Sør Norsk 2020GimlehallenKristiansand
18.01.2020Bassen SprintBærum IdrettsparkBærum
17.01.2020NCC Cardinal OpenerAl B. Carius TrackNaperville/IL/USA
17.01.2020Virginia Tech InvitationalRector FieldhouseBlacksburg/VA/USA
17.01.2020Wichita State Shocker PreludeHeskett CenterWichita/KS/USA
17.01.2020Samford InviteMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
17.01.2020Corky ClassicTexas State Track & Field ComplexSan Marcos/TX/USA
17.01.2020University of Ottawa Winter National InvitationalThe Dome @ Louis RielOttawa/CAN
17.01.2020National Pole Vault SummitReno Livestock Event CenterReno/NV/USA
17.01.2020Gamecock OpenerSouth Carolina-Indoor Track & Field ComplexColumbia/SC/USA
17.01.2020Tjalves hoppstevneBærum IdrettsparkBærum
17.01.2020Keydet InvitationalVMI-Corps Physical Training FacilityLexington/VA/USA
16.01.2020Kast og hopp u.t. inneHovlandhallenLarvik
16.01.2020Jærcup 1 inneSandneshallenSandnes
14.01.2020Treningsstevne Hopp uten tilløpLundehallenLunde
14.01.2020Trøndersk Vinterkarusell løp 4Ranheim FriidrettshallRanheim
13.01.2020League Prep Schools #3The Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
12.01.2020BT-sprett 2HøiehallenBergen/Hø
12.01.2020Malmö Indoor ChallengeAtleticum, MalmøMalmø/SWE
12.01.2020NyttårsstevneRanheim FriidrettshallRanheim
11.01.2020Sørvestmesterskapet 2020SandneshallenSandnes
11.01.2020Angry Bird ChallengePhilip Rauch FieldhouseBethlehem/PA/USA
11.01.2020Minnesota OpenUniversity of Minnesota FieldhouseMinneapolis/MN/USA
11.01.2020Navy Princeton Dual MeetWesley A. Brown FieldhouseAnnapolis/MD/USA
11.01.2020Southern Tier Collegiate OpenBarton HallIthaca/NY/USA
11.01.2020DistriktskampenBærum IdrettsparkBærum
11.01.2020Clemson Orange and Purple EliteClemson Indoor Track FacilityClemson/SC/USA
10.01.2020LSU Purple Tiger InvitationalCarl Maddox Field HouseBaton Rouge/LA/USA
10.01.2020Jim Green InvitationalNutter FieldhouseLexington/KY/USA
09.01.2020TreningsstevneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
09.01.2020SeriestevneBømlohallenBømlo
09.01.2020Kengurukarusell 1Leikvang FriidrettshallLeikvang
08.01.2020Innendørsstevne1 2020Deep Ocean ArenaHaugesund
08.01.2020Tartu linna meistrivõistlused teivashüppesKergejõustikuhalliTartu/EST
05.01.2020StavstevneBærum IdrettsparkBærum
05.01.2020Championnats provinciaux indoor Brabant Wallon - Bruxelles-Capitale - NamurSalle d'athlétisme du BlocryLouvain-la-Neuve/BEL
05.01.2020Dialoglekene 2020 med KM i hopp uten tilløpDrammenshallenDrammen
04.01.2020A. Tšikini mälestusvõistlusedTallinna SpordihallTallinn/EST
03.01.2020KulestevneBærum IdrettsparkBærum
03.01.20203000mBærum IdrettsparkBærum
02.01.2020Teivashüppe GPLasnamäe KergejõustikuhallTallinn/EST
29.12.2019Bergen Pole Vault 2HøiehallenBergen/Hø
29.12.2019SEIVÄSKISAKuopiohalliKuopio/FIN
29.12.2019RomjulsstevneNesseby GrendehusNesseby
29.12.2019Detsembrikuu teivashüppevõistlusKergejõustikuhalliTartu/EST
28.12.2019Romjulsstevne - Stevne 3 innendørsNotoddenhallenNotodden
28.12.201912. Karel Leetsari mälestusvõistlusPärnu SpordikooliPärnu/EST
27.12.2019VeteranstevneMessehall A - TønsbergTønsberg
27.12.2019HallstemneVikahaugane IdrettsparkLeirvik
26.12.2019RomjulssprintenHåkons HallLillehammer
21.12.2019Treningsstevne 1500 meterStangehallenStange
21.12.2019FørjulssprettenLeikvang FriidrettshallLeikvang
21.12.2019FørjulssprettenBærum IdrettsparkBærum
21.12.2019JulestevneValdres StorhallLeira
20.12.2019Hopp u/tLaksevåghallenBergen/La
20.12.2019Julesprinten 2019LimtrehallenMoelv
20.12.2019Hoppstemne u/tVikahaugane Stord SportssenterLeirvik
19.12.2019FørjulsstevneSåheimshallenRjukan
19.12.2019Kenguru Extreme-2Leikvang FriidrettshallLeikvang
18.12.2019KlubbstevneEidangerhallenPorsgrunn
17.12.2019KlubbstevneNes ArenaHvam
17.12.2019TreningsstemneØrstahallenØrsta
17.12.2019TreningsstevneTangvall SkoleSøgne
17.12.2019Veteran kulestevne 2Stavanger IdrettshallStavanger
17.12.2019KretsstevneNordlandshallenBodø
16.12.2019Kenguru Extreme-1Leikvang FriidrettshallLeikvang
15.12.2019LuciaspelenSätra FriidrottshallStockholm/SWE
15.12.2019BT-sprett 1HøiehallenBergen/Hø
15.12.2019JulruschenFriidrottens HusGøteborg/SWE
14.12.2019JulestævneSpar Nord ArenaSkive/DEN
14.12.2019K-State Winter InvitationalAhearn Field HouseManhatten/KS/USA
14.12.2019Alumni MeetHoward W. Johnson Athletic CenterCambridge/MA/USA
14.12.2019JulgrötenFriidrottens HusGøteborg/SWE
12.12.2019Treningsstevne stille lengde og høydeLøtenhallenLøten
12.12.2019SeriestevneBømlohallenBømlo
11.12.2019Ivy League Prep Schools #2The Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
10.12.2019TreningsstevneKristiansund IdrettshallKristiansund
10.12.2019Hopp u/tLaksevåghallenBergen/La
09.12.2019Treningsstevne 2019-6TromsøhallenTromsø
07.12.2019Adventstevnet 2019SteinkjerhallenSteinkjer
07.12.2019Appalachian Open Indoor Track MeetHolmes Convocation CenterBoone/NC/USA
07.12.2019New Year's InvitationalJadwyn GymnasiumPrinceton/NJ/USA
07.12.2019JDL College Kick-off ClassicJDL Fast TrackWinston-Salem/NC/USA
07.12.2019LåvefestenNes ArenaHvam
07.12.2019SDSU Holiday Invite & MultiSanford-Jackrabbit Athletic ComplexBrookings/SD/USA
07.12.2019Stevne i hopp u/tLeikvang FriidrettshallLeikvang
07.12.2019Saints Holiday RelaysNewell Field HouseCanton/NY/USA
06.12.2019South Dakota State Holiday Invitational meetSanford-Jackrabbit Athletic ComplexBrookings/SD/USA
06.12.2019Bast-Cregger InvitationalKerr-Cregger Field HouseSalem/VA/USA
06.12.2019GVSU Holiday OpenKelly Family Sports CenterAllendale/MI/USA
06.12.2019TreningsstevneSkedsmohallenLillestrøm
06.12.2019Elm City ChallengeMoore Field HouseNew Haven/CT/USA
06.12.2019Air Force Holiday Open Indoor MeetCadet Field House Indoor TrackUS Air Force Academy/CO/USA
06.12.2019Panther IcebreakerMetro CrossPlexBirmingham/AL/USA
05.12.2019Seriestemne hopp u.t.Nordstranda SkuleSandane
05.12.2019VeteranserieMessehall A - TønsbergTønsberg
04.12.2019Rekruttstevne Hopp U/TLeikvang FriidrettshallLeikvang
04.12.2019Ivy League Prep Schools Meet 1The Armory Track & Field CenterNew York/NY/USA
03.12.2019TreningsstevneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
02.12.2019Seriestevne i hopp u/tAskøy ForumAskøy
01.12.2019AdventstevnetRanheim FriidrettshallRanheim
01.12.2019Bergen Pole Vault 1 - Paavo MemorialHøiehallenBergen/Hø
30.11.2019JulestevnetBærum IdrettsparkBærum
30.11.2019JulklappsjaktenFriidrottens HusGøteborg/SWE
30.11.2019Treningsstevne innendørs - Stevne 2NotoddenhallenNotodden
28.11.2019Hopp uten tilløpEgersundshallenEgersund
27.11.2019Hopp u.t.Haus SkuleHaus
27.11.2019KlubbstevneStavernhallenStavern
26.11.2019Veteran kulestevne 1Stavanger IdrettshallStavanger
26.11.2019TreningsstevneSåheimshallenRjukan
25.11.2019Hoppstemne u/tVikahaugane Stord SportssenterLeirvik
24.11.2019LUCA Indoor ChampionshipsLee Valley Athletics CentreLondon/GBR
23.11.2019Sparebanken Møre leikaneUlsteinhallenUlsteinvik
23.11.2019Loskahallit AikatauluJoensuu Indoor ArenaJoensuu/FIN
19.11.2019TreningsstevneSparebanken Sør Amfi GrimstadGrimstad
16.11.2019Göteborgs AdventsspelFriidrottens HusGøteborg/SWE
09.11.2019Hoppstevne 1Leikvang FriidrettshallLeikvang
09.11.2019KM hopp u/tilløpSøndre Land-hallenSøndre Land
09.11.2019Maximångkampen 2019VåxnäshallenKarlstad/SWE
07.11.2019SeriestevneBømlohallenBømlo
04.11.2019Treningsstevne 2019-5TromsøhallenTromsø
02.11.2019Høststevnet 2019FinnmarkshallenAlta
02.11.2019Treningsstevne innendørs - Stevne 1NotoddenhallenNotodden
31.10.2019LagseriestevneTrondheim StadionTrondheim
31.10.2019SeriestemneNordstranda SkuleSandane
28.10.2019Lagmesterskap hopp u/tSandneshallenSandnes
27.10.2019LagseriestevneÅs StadionÅs
26.10.2019SeriestevneLeikvang FriidrettshallLeikvang
26.10.2019U-cup del 3 Hedmark/Oppland 2019StangehallenStange
24.10.2019SeriedugnadSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
20.10.2019Saudastevne 9Sauda StadionSauda
19.10.2019SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
17.10.2019Hopp u/tBærum IdrettsparkBærum
15.10.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
15.10.2019Saudastevne 8Sauda StadionSauda
14.10.2019Hopp u/tBærum IdrettsparkBærum
12.10.2019Seriestevne/Lindboe-mangekampGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
12.10.2019TreningsstevneTrondheim StadionTrondheim
09.10.2019AvslutningsstevnetÅs StadionÅs
05.10.2019TreningsstevneLersbryggen IdrettsanleggSande
05.10.2019SeriestevneGreveskogen IdrettsparkGreveskogen
03.10.2019SeriestevneStavanger StadionStavanger
03.10.2019SeriestevneTønsåsen IdrettssenterStjørdal
01.10.2019Klubbstevne hopp u.t. 2Bergen TurnhallBergen
29.09.2019Bergen Pole Vault 6HøiehallenBergen/Hø
27.09.201930 kampen 2019UlsteinhallenUlsteinvik
27.09.2019Bergen Pole Vault 5HøiehallenBergen/Hø
26.09.2019SeriestevneGuldbergaunet IdrettsparkSteinkjer
24.09.2019Klubbmesterskap Del 2Søgne StadionSøgne
23.09.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
19.09.2019Seriestevne 5Notodden StadionNotodden
17.09.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
16.09.2019LagseriestevneMoelv IdrettsparkMoelv
16.09.2019HøststevneJessheim FriidrettsstadionJessheim
14.09.2019Bergenslekene 2019Leikvang FriidrettshallLeikvang
11.09.2019Kastkarusell 10Stavanger StadionStavanger
11.09.2019HIL-TreffKristiansand StadionKristiansand
05.09.2019UtendørsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
30.08.2019POST NM 2019Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
24.08.2019Nittedalslekene 2019Sentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
22.08.2019KretskarusellFibo-TrespohallenLyngdal
20.08.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
20.08.2019Stavkarusell-1Leikvang FriidrettshallLeikvang
10.08.2019Sortlandsmesterskapet 2019Sortland IdrettsparkSortland
09.08.2019European Athletics Team Championships 2019 First LeagueSandneshallenSandnes
09.08.2019Stordleikane 2019Stord IdrettsparkLeirvik
05.08.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal
28.07.2019Otra Hopp og Kast 3Hornnes StadionHornnes
27.07.2019Otra Hopp og Kast 2Hornnes StadionHornnes
22.07.2019Karusellstevne 3Osterøy StadionOsterøy
19.07.2019TreningsstevneSentralidrettsanlegget i NittedalNittedal